Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A.O ΔΑΦΝΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
lebanon
Φίλε, θυμάμαι όπως τον έγραφαν οι εφημερίδες τότε...
Εντάξει έχετε master στα της Δάφνης εδώ 41.gif
Πάντως για το ματς που γράφεις στο προφίλ σου με τον Ολυμπιακό το θυμάμαι... το έβλεπα σε καφετέρια γεμάτοι Ολυμπιακούς, είχαν τρελαθεί όλοι...Πρέπει να έπαιζε και ο Τάρπλει.
Για το μπάτζετ ρωτάω απλά γιατί αναρωτιέμαι πόσα πρέπει να βάλεις για να φτιάξεις μια ομάδα στην Α2 που να ανέβει κατηγορία...
CrossoverOnE
QUOTE(lebanon @ Jan 25 2010, 14:18 ) *
Φίλε, θυμάμαι όπως τον έγραφαν οι εφημερίδες τότε...
Εντάξει έχετε master στα της Δάφνης εδώ 41.gif
Πάντως για το ματς που γράφεις στο προφίλ σου με τον Ολυμπιακό το θυμάμαι... το έβλεπα σε καφετέρια γεμάτοι Ολυμπιακούς, είχαν τρελαθεί όλοι...Πρέπει να έπαιζε και ο Τάρπλει.
Για το μπάτζετ ρωτάω απλά γιατί αναρωτιέμαι πόσα πρέπει να βάλεις για να φτιάξεις μια ομάδα στην Α2 που να ανέβει κατηγορία...

Νομιζω οτι ειναι ιδιομορφη περιπτωση η Α2 και δεν παιζει ιδιαιτερο ρολο το τι μπατζετ εχεις αλλα το πως το χρησιμοποιεις.Δε γνωριζω το μπατζετ της Δαφνης αλλα ξερω οτι ο ΚΑΟΔ περσι ειχε 350.000 μπατζετ τερματιζοντας περιπου στη μεση και φετος με ελαφρως μειωμενο μπατζετ γυρω στα 300 χιλιαρικα ειναι μερα με τη νυχτα.Επισης βλεπεις τον Αμυντα που αν δε κανω λαθος εχει το μικροτερο μπατζετ και το καλοκαιρι τον ειχαν ολοι ασυζητητι πρωτο φαβορι για Β να παλευει και πιστευω οτι τελικα θα σωθει κι ολας.Ειδαμε την Ολυμπιαδα περσι με το μεγαλυτερο μπατζετ να σωζεται τελευταια στιγμη.Φετος με ακομη μεγαλυτερο μπατζετ να μην ειναι καν στην 3αδα.Νομιζω καταλαβαινεις οτι δεν ειναι κριτηριο τα χρηματα στην Α2.
Smrek
QUOTE(lebanon @ Jan 25 2010, 14:18 ) *
Φίλε, θυμάμαι όπως τον έγραφαν οι εφημερίδες τότε...
Εντάξει έχετε master στα της Δάφνης εδώ 41.gif
Πάντως για το ματς που γράφεις στο προφίλ σου με τον Ολυμπιακό το θυμάμαι... το έβλεπα σε καφετέρια γεμάτοι Ολυμπιακούς, είχαν τρελαθεί όλοι...Πρέπει να έπαιζε και ο Τάρπλει.
Για το μπάτζετ ρωτάω απλά γιατί αναρωτιέμαι πόσα πρέπει να βάλεις για να φτιάξεις μια ομάδα στην Α2 που να ανέβει κατηγορία...



Τι να κάνουμε,ο καθένας έχει την τρέλλα με την ομάδα του!!!



Λοιπόν και αυτό δεν το θυμάσαι καλά! rolleyes.gif

Ο Τάρπλεϋ ήρθε ένα χρόνο μετά!

Ο δεύτερος ξένος του Ολυμπιακού τότε ήταν ο ...Ροντ Χιγγινς!!!!! (αν είναι δυνατόν)

Ο Ζάρκο είχε βάλει τότε 54 πόντους!!!!!!!!!

Απίστευτες εποχές!




Τώρα για το μπάτζετ ο δραμινός φίλος μας τα είπε όσο πιο σωστά γίνεται!
Smrek
Άλλη μια αδιάφορη άνευρη εμφάνιση!

Λέγε σενιόρ Εκλέρ σταμάτησες να τους πληρώνεις ή είσαι τόσο σίγουρος οτι δεν πέφτεις που άρχισες τα πουλητάρια?

torture.gif
diama13
QUOTE(Smrek @ Feb 1 2010, 14:29 ) *
Άλλη μια αδιάφορη άνευρη εμφάνιση!

Λέγε σενιόρ Εκλέρ σταμάτησες να τους πληρώνεις ή είσαι τόσο σίγουρος οτι δεν πέφτεις που άρχισες τα πουλητάρια?

torture.gif


mhn leme vlakeies...den nomizw na poulaei thn omada..isa isa,kainourgio uliko einai..logiko einai na xanoun kai paixnidia pou mporoun na 8ewrountai pio eukola..omws kerdise kai paixnidia pou htan duskoila opws me nhar hst kai olumpiada..den exw ellhnika,sorry
x-patra
69.gif
QUOTE(diama13 @ Feb 1 2010, 16:15 ) *
mhn leme vlakeies...den nomizw na poulaei thn omada..isa isa,kainourgio uliko einai..logiko einai na xanoun kai paixnidia pou mporoun na 8ewrountai pio eukola..omws kerdise kai paixnidia pou htan duskoila opws me nhar hst kai olumpiada..den exw ellhnika,sorry


συμπτωματικά ήταν όταν κέρδισε εμάς ότι υπήρχαν θέματα με ατζέντηδες, αλλάγες και πολλές φήμες......μη μετράς την νίκη με εμάς.
ήμουν μέσα και αν ήσουν θα θυμάσαι τι έκαναν οι παίκτες τις ομάδας μου...
Smrek
QUOTE(diama13 @ Feb 1 2010, 16:15 ) *
mhn leme vlakeies...den nomizw na poulaei thn omada..isa isa,kainourgio uliko einai..logiko einai na xanoun kai paixnidia pou mporoun na 8ewrountai pio eukola..omws kerdise kai paixnidia pou htan duskoila opws me nhar hst kai olumpiada..den exw ellhnika,sorry



Εάν δεν ισχύει τίποτα από τα παραπάνω, τότε η ομάδα μας είναι είναι η πιο θεοσεβούμενη, θαυματουργή και χριστιανική (μεγάλη η χάρη της!!!!) στην κατηγορία!

Γιατί όπως και ο Ιησούς .... ανασταίνει και νεκρούς !!!!!!! smiley.gif

Smrek
Δεν λέω τίποτα παραπάνω για το τραγικό συμβάν!

Περαστικά στον Φωτάρα και καλή δύναμη για τη συνέχεια!

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στις ομάδες που εξέδωσαν ανακοίνωση συμπαράστασης στον παίκτη και την οικογένεια του!
Smrek
Για τον φίλο lebanon μια βόλτα στο παρελθόν



ΝΒΑers παίκτες της Δάφνης:


Derrick Chievous, Νο16 στα draft του 1988

Mike Smrek, Νο25 στα draft του 1985

Alfonso "Buck" Johnson, Νο20 στα draft του 1986

Theodore "Blue" Edwards, Νο21 στα draft του 1989

Περασμένα μεγαλεία και θυμώντας τα να κλαις!

w00t.gif
Smrek
A,και Rodrick Rhodes No24 στα draft του 1997 rolleyes.gif
Smrek
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και τον προπονητή!

Έπαιξαν και για τους τραυματίες-απόντες!!!



Κουράγιο παλικάρια για τη δύσκολη συνέχεια!
Smrek
Δε μας πάει η τηλεόραση φέτος!

Ένα ματς δικό μας με το Παγκράτι έδειξε και φάγαμε 16π. διαφορά και τώρα μας ξαναδείχνει με Ικαρο/Εσπερο?

Και είμαστε και νοσοκομείο από τραυματισμούς!

Μεγάλη γκαντεμιά λέμε!



Αντε και καλά κουράγια μας!
Smrek
Είπαμε η τηλεοπτική κάλυψη δεν μας πάει φέτος!

Γράφουμε το ένα ρεκόρ πίσω από το άλλο!

Δεν τράβαγε ένας δικός μας το καλώδιο να κοβότανε η σύνδεση? 69.gif

Όχι άλλες μεταδόσεις!!!!

Όχι άλλο κάρβουνοοο! smiley.gif

Smrek
Μεγάλη νίκη, επικό γύρισμα παιχνιδιού και φυσικά μεγάλη επιστροφή του Μεγάλου Αρχηγού! ΟΥΓΚ!

Τρελό χειροκρότημα για τον Φωτάρα και δεν συμμαζεύεται!



Και συμμετείχε και στο All-Star Game στον διαγωνισμό τριπόντων εκτός συναγωνισμού! 77.gif

Smrek
Coach Z. τι του έδωσες του Γιαννουλάκου στο ματς με τη Νήαρ?

Σχεδόν τριάντα πόντοι με ποσοστά πάνω από 80%!!!!

Ή οι ψηλοί της Νήαρ ήταν για τα μπάζα ή άρχισαν να λύνονται τα χέρια του ψηλού!!!


Μακάρι να καταφέρεις αυτό που δεν κατάφερε κανένας άλλος προπονητής ως τώρα: να του μετατρέψεις την πόρωση για μπάσκετ σε πόντους μέσα στο πλεχτό!!!

Άντε καλά κουράγια, γιατί τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμα!
lebanon
QUOTE(Smrek @ Feb 23 2010, 17:41 ) *
Για τον φίλο lebanon μια βόλτα στο παρελθόν



ΝΒΑers παίκτες της Δάφνης:


Derrick Chievous, Νο16 στα draft του 1988

Mike Smrek, Νο25 στα draft του 1985

Alfonso "Buck" Johnson, Νο20 στα draft του 1986

Theodore "Blue" Edwards, Νο21 στα draft του 1989

Περασμένα μεγαλεία και θυμώντας τα να κλαις!

w00t.gif



Chievous και Smrek τους θυμάμαι, παιχταράδες και οι δύο.
Ρε παιδιά, Ο Chievous ήταν που ασχολούνταν και με κομμώσεις ή είναι απλά η ιδέα μου?
Θυμάμαι και κάτι τρελά γεγονότα με ενοίκους της πολυκατοικίας που έμενε...smile.gif
kaukasios
QUOTE(lebanon @ Mar 22 2010, 20:50 ) *
Chievous και Smrek τους θυμάμαι, παιχταράδες και οι δύο.
Ρε παιδιά, Ο Chievous ήταν που ασχολούνταν και με κομμώσεις ή είναι απλά η ιδέα μου?
Θυμάμαι και κάτι τρελά γεγονότα με ενοίκους της πολυκατοικίας που έμενε...smile.gif

απο οτι θυμαμαι ειχε παει στο γηπεδο με δισκο με το πρωινο του?
επισης θυμαμαι που εβαζε στην καραφλα του τσιρωτα. smiley.gif smiley.gif
Smrek
Ποιός όμως ξέρει τι ρεκόρ έχει ο Chievous στο ΝΒΑ με την ομάδα των Houston Rockets?


Το αντιγράφω από το blog των φίλων των Rockets:




Derrick Chievous owns the Rockets record for most points in an overtime session w00t.gif


Απίστευτο? 77.gif
Smrek
Λοιπόν, μάγκες γρηγορείτε!

Χλαπακιάστε τους μπακαλιάρους σας, πλακώστε τις σκορδαλιές σας, αλλά το Σάββατο ελάτε να στηρίξουμε τους παίκτες μας!

Το έχουν πραγματική ανάγκη! Είναι πορωμένοι με αυτό που κάνουν, έχουν τρελή όρεξη για μπάσκετ και θέλουν τη συμπαράστασή μας για να ...ταυλώσουν ακόμα περισσότερο!!!

Πάμε γερά για τη δύσκολη συνέχεια!

ΜΑΥΡΟΣ
QUOTE(kaukasios @ Mar 23 2010, 01:02 ) *
απο οτι θυμαμαι ειχε παει στο γηπεδο με δισκο με το πρωινο του?
επισης θυμαμαι που εβαζε στην καραφλα του τσιρωτα. smiley.gif smiley.gif

Ειχε και φετιχ να κοβει τα σορτακια....

Τεραστια μορφη ο Ντερεκ!! smiley.gif
Smrek
Που'σαι ρε ΜΑΥΡΕ?

Μας θυμήθηκες?

Τέλος πάντων για να μη σε επιπλήξω με τεχνική ποινή λόγω μακράς απουσίας από το τόπικ μας, θα σε ρωτήσω κάτι από παλιά!



Play-maker γιος ομοσπονδιακού προπονητή?
Smrek
Είχαμε και αλλαγή μάνατζερ!

Επανήλθε ο Καρράς.

Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό.
kotzito
Αλλη μια ηττα σε ντερμπι προχτες με τον Ηρακλη,εχοντας 2/10 στα παιχνιδια με τις 5 πρωτες ομαδες του πρωταθληματος.Ευτυχως εχουμε παρει τα περισσοτερα παιχνιδια στην εδρα μας και ειμαστε ασφαλεις προς το παρον.Αν και πρεπει η ομαδα να παιζει καλα και εκτος εδρας,γιατι ειδικοτερα μακρια απο την Δαφνη κανουμε πολυ κακες εμφανισεις.Τωρα ακολουθουν 3 παιχνιδια με Ικαρους,Αμυντα και ΟΦΗ οπου αν παρουμε 2 νικες κατα 99% εχουμε εξασφαλισει την παραμονη.
Smrek
Χρειάζεται μεγάλη σοβαρότητα και τεράστια καρδιά!

Όλοι οι αντίπαλοι καίγονται για τη νίκη, οπότε θα είναι ματς για πολύ γερά νεύρα!



Να ευχηθώ να πάνε όλα καλά και να δικαιωθεί ο αγώνας των παικτών, του προπονητή και του προέδρου που φέτος έδωσαν τα πάντα!


Καλό μήνα και καλή Ανάσταση σε όλους!

ΜΑΥΡΟΣ
QUOTE(Smrek @ Mar 30 2010, 10:48 ) *
Play-maker γιος ομοσπονδιακού προπονητή?



Ευκολο....
Πολιτης.
Δεν θυμαμαι το μικρο του...
Κωστας ειναι ο μπαμπας και αν δεν κανω λαθος νομιζω Χαρης ο παικτης μας του και ητανε (και ειναι προφανως) παρα πολυ καλο παιδι!!!
Smrek
Άλλη μια φορά πάμε σε ντέρμπι αποδεκατισμένοι!

Τι να πω?

Άϊντε βρε,
και καλή τύχη μάγκες!

kotzito
Το φετινο με τους τραυματισμους δεν εχει ξαναγινει.Δεν υπαρχει αγωνας στον οποιο να μην εχουμε απουσιες.Λογικα ο Ζαβος θα βαλει εναν απο τους Καπερωνη,Βασιλοπουλο(ή και τους δυο) εστω και αν ειναι ανετοιμοι καθως περα απο αυτους τους 2 μονο ο μικρος Μπασδεκης υπαρχει στον ασσο.Νομιζω μαλιστα με το Περαμα ειχε παιξει ο Πεκοβιτς πλει-μεικερ!Τελος παντων.Ακολουθει μια τριαδα παιχνιδιων που θα κρινουν σε μεγαλο βαθμο την παραμονη στα οποια αν παρουμε 2 νικες δεν πεφτουμε μαλλον.Ας ελπισουμε οτι δεν θα εχουμε αλλους τραυματισμους.
Smrek
Μεγάλη νίκη εκτός έδρας στον Αμύντα!

Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που έκαναν φανταστικό παιχνίδι!

Έκαναν το καλύτερο δώρο γεννεθλίων στον πρόεδρο!

Και πολλά συγχαρητήρια στον κόσμο γιατί έκαναν κι αυτοί με τη σειρά τους ένα δώρο στους παίκτες με την παρουσία τους στο γήπεδο!

Πάντα τέτοια μάγκες! icon_drunk.gif
mrproedros
Πρωτάθλημα Α2 Ανδρών : Δάφνη - ΟΦΗ 68-70 (24-4-10) το δραματικό φινάλε θρίλερ

&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
kotzito
Μεγαλο διπλο μεσα στον Αρκαδικο σημερα.Πλεον κατα 99% εχουμε σωθει καθως πρεπει να κανουμε 0/3 και ταυτοχρονα ο Ερμης Λαγκαδα 3/3 για να πεσουμε.Φαινεται οτι ο στοχος που τεθηκε στην αρχη της χρονιας επετευχθη.Ενω ημασταν απο τα πρωτα φαβορι για υποβιβασμο οχι μονο δεν πεσαμε αλλα καταφεραμε να εξασφαλισουμε την παραμονη με σχετικη ανεση.Μια δυσκολη χρονια,ισως η δυσκολοτερη των τελευταιων ετων,περασε και τωρα ελπιζουμε σε ενα καλυτερο μελλον και να τερματισουμε ψηλοτερα του χρονου.
Smrek
Μεγάλη νίκη σε ένα παιχνίδι ακατάλληλο για καρδιοπαθείς, με αντίπαλο μια επίσης μεγάλη ομάδα τον ΚΑΟΔ!

Συγχαρητήρια σε όλους γηπεδούχους και φιλοξενούμενους για το πάθος που έβγαλαν στο γήπεδο!!!

(Μην ξεχνάμε ότι ο ΚΑΟΔ δεν καιγόταν για βαθμούς και παρόλα αυτά το ματς κρίθηκε στο τελευταίο σουτ!)




Ευτυχώς πέρασε κι αυτός ο φετινός γολγοθάς και τώρα μένει να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε για του χρόνου με καθαρό μυαλό και ξεκάθαρες συνεργασίες!



Υ.Γ.1 "Σταυροπροσκυνάκη"... άσε τις μαγκιές και κοίτα να τα βρεις με τον Πρόεδρο γιατί δεν σε βλέπω καλά στις επόμενες δημοτικές...


Υ.Γ.2 Γιατρέ, γράψε μου κι άλλα υπογλώσσια να έχω κάβα!!!!
CrossoverOnE
Συγχαρητηρια κι απο μενα για τη νικη και την εξασφαλιση της παραμονης.Δυστιχως για μας η νικη δεν ηρθε..και χασαμε την ευκαιρια να μεινουμε μονοι στην 5η θεση.Το ευχαριστο ειναι οτι βγαλαμε το ματς με ουσιαστικα 6 παικτες λογω των πολλων τραυματισμων..ενω με εντυπωσιασε η αποδοση του 19χρονου Σταμπουλη.Φοβερο παιχνιδι και μαλιστα εκτος εδρας.Το παιχνιδι κριθικε κυριολεκτικα στο τελος...ο Βασιλοπουλος εκτελεσε στο 10" αν δε κανω λαθος κι ο Κυριακοπουλος στο 4" δε μπορεσε να απαντησει.Και παλι συγχαρητηρια.
Smrek
Με προετοιμασία δέκα ημερών καταφέραμε και κάναμε αυτό που κανείς δεν πίστευε!

Συγχαρητήρια στον Πρόεδρο, τον προπονητή και τους παίκτες για ότι κατάφεραν δεδομένων των δυσκολιών!


Εύχομαι αυτή η χρονιά να μας έγινε μάθημα και η νέα χρονιά να μας βρεί πιο δυνατούς και αποφασισμένους για να καταφέρουμε αυτό που μας αξίζει!

Το σημείο κλειδί είναι να μην χαλαρώσουμε και να οργανωθούμε όσο γίνεται καλύτερα σε όλους τους τομείς!

Καλό καλοκαίρι και καλή δύναμη σε όλους!

georider
QUOTE(Smrek @ May 31 2010, 12:04 ) *
Με προετοιμασία δέκα ημερών καταφέραμε και κάναμε αυτό που κανείς δεν πίστευε!

Συγχαρητήρια στον Πρόεδρο, τον προπονητή και τους παίκτες για ότι κατάφεραν δεδομένων των δυσκολιών!


Εύχομαι αυτή η χρονιά να μας έγινε μάθημα και η νέα χρονιά να μας βρεί πιο δυνατούς και αποφασισμένους για να καταφέρουμε αυτό που μας αξίζει!

Το σημείο κλειδί είναι να μην χαλαρώσουμε και να οργανωθούμε όσο γίνεται καλύτερα σε όλους τους τομείς!

Καλό καλοκαίρι και καλή δύναμη σε όλους!

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΠΟΣΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ κατεβάζει η ΔΑΦΝΗ σε κάθε αγώνα ?
ΕΡΩΤΗΣΗ: ΠΟΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥΛΑΕΙ Ο ζαχαροπλάστης την ΣΕΖΟΝ?
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ: θα σώζεται η ομαδουλα σας γιατί ετσι συμφέρει το κύκλωμα.
Η ΔΑΦΝΗ που ήξερα και έχυσα ιδρώτα και αίμα για 18 χρόνια από τα 15 μου δεν ήταν έτσι ,έτσι την κατάντησαν τα λαμόγια,Αλλά δυστυχώς το ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΜΑΣ έχει λαμόγια και ΠΕΛΑΤΕΣ . Άντε και του χρόνου να χρειαζεται και δευτερο ταξί wink.gif

Y.Γ. Δεν ξέρω ο ΤΣΙΒΙΟΥΣ πόσους είχε στο ΝΒΑ αλλά στην πάτρα εβαλε 48 και πήγε να μας καρτησει μόνος του. ΑΥΤΑ ΓΙΑ τους νεωτερους 4 πουλαν στην ΠΑΤΡΑ το 1994 και ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!!!!
Smrek
1)Πολύ νωρίς θυμήθηκες να γράψεις στο topic μας! (Πάλι καλά όμως, για να μη γράφω μόνο εγώ)

2)Από τότε που πήγαμε στο κολυμβητήριο ο κόσμος έχει μειωθεί απελπιστικά! (αφού ούτε είσαι κοντά στους παίκτες όπως γινόταν στη Ν.Σμύρνη, αλλά ούτε βλέπεις και τίποτα λόγω άθλιας κατασκευής.Γενικά είναι γήπεδο ξενέρωμα)

3)Δεν ξέρω για αίμα αλλά για ιδρώτα έχω χύσει ποτάμια τρέχοντας να πουλήσω τα διαρκείας αλλά και τα κουπονάκια για τον έρανο υπέρ της ομάδα μας! (Δεν ξέρω αν το θυμάσαι)

4)Αφού μας στηρίζει το σύστημα, γιατί δεν μας έδωσε την άνοδο τόσα χρόνια?

5)Ότι και να έχει κάνει ο Τζιβελλέκας στο παρελθόν, δεν παύει να είναι ο μόνος που βάζει και λίγα λεφτά!



Δεν έχω κανένα λόγω να αντιδικήσω μαζί σου!
Αν είσαι τόσο παλιός όσο λες σίγουρα θα σε ξέρω φατσικά τουλάχιστον!
Μη μου λες: "για την ομάδα σας" γιατί δεν έχω καμμία σχέση ούτε με διοίκηση, ούτε με προπονητές, ούτε με παίκτες!
Αν δεις παλιότερα ποστ μου, έχω κάνει κριτική και στον Τζιβελλέκα! (που εντέλει βγήκα εγώ λάθος)
Επίσης δεν είναι καλό για την ομάδα που αγαπάμε (και μη μου πεις οτι δεν αγαπάς τον Α.Ο. Δάφνης) να έχουμε καταντήσει σαν τον Συνασπισμό! (να έχουμε 3% και αντί να είμαστε ενωμένοι, τρωγόμαστε για διάσπαση)

Έχω πολλά πράγματα στο μυαλό μου για τη φουκαριάρα τη Δάφνη μας (όσο ουτοπικό κι αν ακούγεται), και αν έχεις υλικό από τα παλιά μεγαλεία (βίντεο, περιοδικά, εφημερίδες κλπ) θα σε παρακαλούσα να τα μοιραζόμασταν!
peace.gif
georider
1. Δεν γραφω γιατι ΔΕΝ γουσταρω τιποτα πλεων απο την Συνοικια -ΟΜΑΔΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
2. 1985-2001 ΕΩΣ ΕΚΕΙ μετα το χαος..................
3. ΤΙ να μαζεψεις απο οπαδους ΔΕΝ υπαρχουν ΠΛΕΟΝ......... ΔΑΦΝΙΩΤΕΣ
4. You can't imagine who am I wink.gif . ψαξε κατα Ακαδημια μερια.........
5. ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να ξαναδω ΔΑΦΝΗ στην ΖΩΗ μου γιατι , εχω δει οτι εχω δει και πλεων λυπαμαι ...δεν μπορω.....
6. Η τελευταια ΗΡΩΙΚΗ στιγμη ηταν για μενα με ΠΑΝΟΡΑΜΑ και το Δωσμένο παιχνιδι.... τοτε αηδιασα εντελως.
Υ.Γ. Καλό συκωτι στο μέλλον , σου προτείνω να παραμήνεις μονο ΠΑΟ smile.gif
Smrek
Ολυμπιακός είμαι ρε φίλε!

Και εγώ πικραμένος είμαι!

Αφού βλέπω συνέχεια το ίδιο βίντεο (το έκανα και DVD) με το ηρωικό 105-103 επί του Ολυμπιακού του Ιωαννίδη!

Ξέρω ότι δεν έχει καμμία σχέση με τα παλιά η ομάδα!

Κάτι έχουμε ζήσει και μεις, μη φοβάσαι!

Αλλά για να πήγες στο ματς με το Πανόραμα κάτι σημαίνει!

Έστω η ιδέα στην καρδιά σου!

Αν ερχόσουν στο ματς με τον Ηλυσιακό θα έβλεπες και τον Κούτρα!


Για πες, για πες, όταν λες προς ακαδημία μεριά εννοείς τα παλιά γραφεία ή κάτι άλλο?
georider
Η ΔΑΦΝΗ ΣΒΗΣΤHΚΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ................
Πρασινη ηταν και θα είναι η καρδια μου , κια ας εχει ανοιξει το κεφαλη με την ΔΑΦΝΗ στα ΗΛΙΣΙΑ ΣΤΟ ΠΑΓΡΑΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΚ.
Who am I? The one that crosses through the sporting Funs once .............
ΑΝΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛ....ΟΙ !!!
dafniwtis
QUOTE(georider @ Jun 11 2010, 15:07 ) *
Η ΔΑΦΝΗ ΣΒΗΣΤHΚΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ................
Πρασινη ηταν και θα είναι η καρδια μου , κια ας εχει ανοιξει το κεφαλη με την ΔΑΦΝΗ στα ΗΛΙΣΙΑ ΣΤΟ ΠΑΓΡΑΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΓΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΚ.
Who am I? The one that crosses through the sporting Funs once .............
ΑΝΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛ....ΟΙ !!!







kanena neo re paidia???oyte mia metagrafh????mhn katanthsoume san ton papago ........
dafniwtis
υπαρχει καποια μεταγραφικη κινηση απο την δαφνη?????
Smrek
Φεεεεεεεεέτα!


Ακόμα Ιούλιο έχουμε!


Μέχρι τον Οκτώβριο έχουμε καιρό! smiley.gif

diama13
QUOTE(Smrek @ Jul 27 2010, 14:23 ) *
Φεεεεεεεεέτα!


Ακόμα Ιούλιο έχουμε!


Μέχρι τον Οκτώβριο έχουμε καιρό! smiley.gif



μπα καμια κινηση ακομα..μονο για τον ξιουρα ξερω οτι γυρισε απο υποσχετικη..και για τον μικρο τον αγγελοπουλο..δεν ξερω και για τους 2 ξενους..
cleopatra
QUOTE(dafniwtis @ Jul 27 2010, 13:20 ) *
υπαρχει καποια μεταγραφικη κινηση απο την δαφνη?????

Γιαννης Μανος
Smrek
Ελπίζω να λέτε για βοηθό προπονητή!!!!!!!!

blink.gif
Smrek
Άλλο τρελλό κι αυτό!!!!

Μπορεί να μην κατέκτησε κανέναν τίτλο φέτος με την ομάδα μας, αλλά σε προσωπικό επίπεδο τα πήγε μια χαρά......


<<Τον τίτλο του «Mister World International» κατέκτησε ο Λάζαρος Σεφερίδης>>



Άξιος, άξιος, άξιος smiley.gif



dafniwtis
QUOTE(diama13 @ Jul 27 2010, 15:44 ) *
μπα καμια κινηση ακομα..μονο για τον ξιουρα ξερω οτι γυρισε απο υποσχετικη..και για τον μικρο τον αγγελοπουλο..δεν ξερω και για τους 2 ξενους..



αυτη την εβδομαδα θα ξεκινησουν οι κινησεις της ομαδας για μεταγραφες....αντε να δουμε τι θα παρουμε?????
kotzito
Συγχωνευση με Αμυντα.Για να δουμε.Σε αυτη την δυσκολη εποχη για ολους μακαρι αυτο το εγχειρημα να εχει επιτυχια και η ομαδα να καταφερει να επιστρεψει στις επιτυχιες.Σορωτος μαλλον μενει ως προπονητης και θα μεινουν και καποιοι παικτες και απο τις δυο ομαδες.
Smrek
Τι γίνεται ρε γαμώτο?

Δύο εβδομάδες δεν συμμετείχα στο φόρουμ και εκεί που περίμενα μεταγραφές ξαφνικά βλέπω συγχώνευση? blink.gif

Τι ξενέρωμα είναι πάλι αυτό?

Τι γίνεται με παίκτες προπονητή γήπεδο διοίκηση και ονομασία?

Α, ρε georider καλά τα έλεγες...

kotzito
QUOTE(Smrek @ Aug 30 2010, 14:28 ) *
Τι γίνεται ρε γαμώτο?

Δύο εβδομάδες δεν συμμετείχα στο φόρουμ και εκεί που περίμενα μεταγραφές ξαφνικά βλέπω συγχώνευση? blink.gif

Τι ξενέρωμα είναι πάλι αυτό?

Τι γίνεται με παίκτες προπονητή γήπεδο διοίκηση και ονομασία?

Α, ρε georider καλά τα έλεγες...

Προπονητης μαλλον ο Σορωτος.Για διοικηση ακουγεται οτι θα ειναι το Δ.Σ. του Αμυντα,με τον Τζιβελεκα να μενει ως χορηγος και ισως και και στο Δ.Σ.Ονομασια κατι ακουγεται για AO Δαφνης-Yμηττου Αμυντας ή κατι παραπλήσιο.
Smrek
Ιδού το μεγαλείο μας:



Καμαρώστε!!!!

Διαγράψατε σχεδόν 70 χρόνια ιστορίας!

Συγχαρητήρια!







Υ.Γ. Ούτε την χρονολογία ίδρυσης δεν σκέφτηκαν να αλλάξουν τα ξεφτέρια!

Η Δάφνη έχει το 1939 και αυτοί κράτησαν το 1948 του Αμύντα!!!!



Υ.Γ.2 Που είσαι ρε georider να μας δεις! Που είσαι βρε ΜΑΥΡΕ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.