Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ ΕΣΚΑ 2ος Ομιλος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Mutombo11
postaro kai ena topic me tin Γ ΕΣΚΑ 2ο Ομιλο
poioi pisteyete einai ta favori gia anodo?
kontos
H Yperoxi exei gamo tis omades kai kalo proponiti, apla tha figei to vasiko pentari tis strato, oso ksero. Psili omada pantos se antithesi me ton poseidona gia paradeigma poy einai kontoi kai trexoun pano kato, alla den gemizoun to mati...
leonkalf
Καλή χρονιά παιδιά και καλή επιτυχία με τις ομάδες σας.
Και καλά posts εδώ!

Θα σας παρακαλέσω μόνο να γράφετε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες.
X.A.D.
Κυψελιακος...Πολυ καλα παιχτακια.Κακος προπονητης.Ενας 80's.Η Ενωση Βυρωνα λογικα και σταθερη αξια Εθνικος Ελληνορωσσων.Δεν μπορω να μηλισω με σιγουρια βεββαια.Αντε καλο πρωταθλημα
Manos12
QUOTE(X.A.D. @ Oct 26 2007, 10:04 ) *
Κυψελιακος...Πολυ καλα παιχτακια.Κακος προπονητης.Ενας 80's.Η Ενωση Βυρωνα λογικα και σταθερη αξια Εθνικος Ελληνορωσσων.Δεν μπορω να μηλισω με σιγουρια βεββαια.Αντε καλο πρωταθλημα

Εμείς (Εθνικός Ελληνορώσσων) είμαστε πάντα αουτσάιντερ για πολλούς λόγους smile.gif. Αλλά μας αρέσει το μπάσκετ και το διασκεδάζουμε σε κάθε παιχνίδι !!! Καλό Πρωτάθλημα σε όλους biggrin.gif
jsoiler
Παιδιά καλή αρχή σήμερα σε όλες τις ομάδες του 2ου Ομίλου!!Για τριφυλλιακό ξέρει κανείς τίποτα??
Thunder
QUOTE(jsoiler @ Oct 31 2007, 07:48 ) *
Παιδιά καλή αρχή σήμερα σε όλες τις ομάδες του 2ου Ομίλου!!Για τριφυλλιακό ξέρει κανείς τίποτα??


Τον Τριφυλλιακο τον ανελαβε ο κοουτς Τριανταφυλλου μετα τη φυγη του Καραμπελα...Επισης πηρε ενα παικτη απο τον Απολλωνα(Ταγκας νομιζω).Βασιζεται κυριως στο περσινο υλικο... smile.gif
Thunder
Η Ενωση Βυρωνα ξεκινησε με νικη μεσα στην Καισαριανη... bball.gif smile.gif
jsoiler
Ο Καρέας 71 - 55 τον Τρυφιλλιακό....
X.A.D.
Τι εγινε εδω ρε;Πειτε κανενα αποτελεσμα
lebronjames
ΠΑΚ Χαλ.-Αμπελοκηποι 2.10 ποντους περιπου
lebronjames
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/2007 21:45:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 59-72
31/10/2007 21:45:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 71-55
. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 0-0
31/10/2007 22:00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 69-64
31/10/2007 21:45:00 ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ 80 - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 54-62
31/10/2007 21:45:00 Γ.ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 61-69
31/10/2007 21:15:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 42-54
02/11/2007 22:00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0-0


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 2 1 1 0 0 71 55 16
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 2 1 1 0 0 72 59 13
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 1 0 0 54 42 12
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 2 1 1 0 0 62 54 8
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 2 1 1 0 0 69 61 8
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 2 1 1 0 0 69 64 5
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 1 1 0 1 0 64 69 -5
ΡΟΥΦ 80 1 1 0 1 0 54 62 -8
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1 1 0 1 0 61 69 -8
ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 1 0 1 0 42 54 -12
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ 1 1 0 1 0 59 72 -13
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 1 1 0 1 0 55 71 -16
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 0 0 0 0 0 0 0 0
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0
Papaloukas 4 ever
QUOTE(Manos12 @ Oct 26 2007, 12:44 ) *
Εμείς (Εθνικός Ελληνορώσσων) είμαστε πάντα αουτσάιντερ για πολλούς λόγους smile.gif. Αλλά μας αρέσει το μπάσκετ και το διασκεδάζουμε σε κάθε παιχνίδι !!! Καλό Πρωτάθλημα σε όλους biggrin.gif

Ο Φάκος και ο Δημόπουλος τι λένε αλήθεια;
Manos12
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Nov 2 2007, 10:32 ) *
Ο Φάκος και ο Δημόπουλος τι λένε αλήθεια;


Εννοείς τι γνώμη έχουν για αυτό; Η εννοείς τι λένε ως προπονητές;
Θα σου απαντήσω στο 2ο ...
Ξέρουν και οι 2 πολύ μπάσκετ ! Απλά επειδή ο Φάκος θα παίζει (αν δεν παίζει καήκαμε...) πρέπει ο Δημο να αναλάβει πιο πολύ κοουτσάρισμα κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Αν ξέρεις το Δήμο, θα ξέρεις ότι είναι ένας από τους καλύτερους θεωρητικούς του Μπάσκετ smile.gif Έξυπνο παιδί με αίσθηση του αθλήματος... Αν έκοβε και το κάπνισμα και έκανε προπόνηση θα έπαιζε εύκολα smile.gif Αλλά μετά ποιος θα ήταν ο προπονητής; οεο;

Όσο για το 1ο, νομίζω ότι δεν υπάρχει διάσταση απόψεων smile.gif Βασικός μας στόχος είναι να ευχαριστιόμαστε το παιχνίδι. Και δεν είναι ευχάριστο να χάνεις wink.gif
Τέλος... εσύ ξέρεις πολλά ... ποιος είσαι;
dreamtheater
Respect πάντα σοτυς Ελληνορώσους, μία από τις παραδοσιακές δυνάμεις της ΕΣΚΑ, με πολύ καλά παιδιά-αθλητές και πάνω από όλα φίλους. Φάκος-Λιλής-Σπανουδάκης-Γκαμούρας-Μπρατζιώτης πέρυσι ήταν ίσως η καλύτερη πεντάδα στην κατηγορία. Φέτος θα ο τελευταίος θα λείψει πολύ, όπως και ο ΘΕΟΣ coach Πατσούρας, αλλά πιστεύω ότι και πάλι οι υπόλοιποι θα την βρουν την άκρη και θα κάνουν καλή πορεία! Όλες οι ευχές μου μαζί τους!
Αλήθεια που είναι ο Αντώνης, εγκατέλειψε την προπονητική, ή πήγε να διδάξει αλλού;
aionio talento
+ 1 . . .
triponter
καλημερα παιδια..σας περναω τα αποτελεσματα και την βαθμολογια του ομιλου σας..

πηγη το GOAL NEWS της Κυριακης....

Click to view attachment
Manos12
QUOTE(dreamtheater @ Nov 10 2007, 11:02 ) *
Respect πάντα σοτυς Ελληνορώσους, μία από τις παραδοσιακές δυνάμεις της ΕΣΚΑ, με πολύ καλά παιδιά-αθλητές και πάνω από όλα φίλους. Φάκος-Λιλής-Σπανουδάκης-Γκαμούρας-Μπρατζιώτης πέρυσι ήταν ίσως η καλύτερη πεντάδα στην κατηγορία. Φέτος θα ο τελευταίος θα λείψει πολύ, όπως και ο ΘΕΟΣ coach Πατσούρας, αλλά πιστεύω ότι και πάλι οι υπόλοιποι θα την βρουν την άκρη και θα κάνουν καλή πορεία! Όλες οι ευχές μου μαζί τους!
Αλήθεια που είναι ο Αντώνης, εγκατέλειψε την προπονητική, ή πήγε να διδάξει αλλού;


Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια smiley.gif Όντως ο Βικ μας λείπει πολύ και θα πρέπει να προσπαθήσουμε όλοι παραπάνω για να καλύψουμε το κενό ! !

Ο Αντώνης απ' όσο ξέρω δεν διδάσκει κάπου αλλού biggrin.gif Νομίζω όμως ότι η απόφαση της διοίκησης για αλλαγή τεχνικής ηγεσίας, είχε να κάνει με το μέγεθος του Πατ, μιας και... δεν χωρούσε στον Πάγκο 24.gif Μπορεί ο Πατ να μην είναι ο καλύτερος προπονητής στον κόσμο, αλλά για μένα τα χρόνια που ήταν coach, ήταν τα χρόνια που ευχαριστήθηκα το basket όσο ποτέ ! Και κυρίως την παρέα που κάναμε με όλους biggrin.gif.
(Όχι ότι έχει αλλάξει προς το χειρότερο τώρα !)

Όπως και να έχει, το νέο μας προπονητικό δίδυμο, κάνει ότι καλύτερο μπορεί για να μας κάνει και πάλι ομάδα, μιας και οι αλλαγές είναι πολλές σε σχέση με πέρυσι. Συν ότι είμαστε και ένα χρόνο μεγαλύτεροι...

Υ.Γ. dreamtheater ποιός είσαι ; Αν δεν θες να πεις in public, στείλε μου μήνυμα biggrin.gif
Mutombo11
τριποντερ μια χαρη!!!
πες μου απο ποια εφημεριδα ειναι τα αποτελεσματα και τα στατιστικα γιατι εος τορα δεν ειχα βρει καποια
triponter
QUOTE(Mutombo11 @ Nov 12 2007, 18:05 ) *
τριποντερ μια χαρη!!!
πες μου απο ποια εφημεριδα ειναι τα αποτελεσματα και τα στατιστικα γιατι εος τορα δεν ειχα βρει καποια


γ΄εσκα (χωρις να κοβω το κεφαλι μου) νομιζω εχει μόνο η GOAL NEWS της κυριακης...
triponter
καλημερα παιδια.....ιδου τα αποτελεσματα σας..πηγη: GOAL NEWS

Mutombo11
τι γινετε με αμπελοκηπους και φιλοθεη ?
γιατι δεν γινοντε παιχνιδια τους ξερει κανεις?
ενας ρωμανιδης που επαιζε αμπελοκιπους ηταν ο γνωστος απο τον αρη?
dreamtheater
Καλημέρα παιδιά! Τι έγινε, θα μας πείτε κανένα χθεσινό αποτέλεσμα και εμάς που προτιμήσαμε την μπάλα χθες βράδυ;;; Ή θα περιμένουμε την Κυριακή το Σταύρο να μας σκανάρει το Goal;
Gilbert
Κυψελιακός-Εθνικός Ελληνορώσσων 21 ποντους νίκησε ο Κυψελιακός.
Μέχρι το πρώτο ημίχρονο έιμασταν για τα πανηγύρια. Πάθος μηδέν, άμυνα μηδέν και χαναμε κοντα 10 πόντους.
Αλλά στο δεύτερο ημίχρονο χάθηκε το τόπι.Στο κέντρο είχαν στηθεί διόδια και η μπαλα περνούσε μόνο κατόπιν ειδικής αιτήσεως!!!

Η νικη αυτή ήταν απολύτως απαραίτητη αλλα φοβάμαι οτι αν σσυνεχίσουμε να μπαινουμε νωθροί δεν θα παμε πουθενα. Είμαστε σχετικά κοντοι ομάδα αλλα ολοι τα βάζουμε από παντού. Με αμυνα σαν την χθεσινή δεν πρόκειται να φοβηθούμε κανένα αντίπαλο.
Manos12
QUOTE(Gilbert @ Nov 22 2007, 11:10 ) *
Κυψελιακός-Εθνικός Ελληνορώσσων 21 ποντους νίκησε ο Κυψελιακός.
Μέχρι το πρώτο ημίχρονο έιμασταν για τα πανηγύρια. Πάθος μηδέν, άμυνα μηδέν και χαναμε κοντα 10 πόντους.
Αλλά στο δεύτερο ημίχρονο χάθηκε το τόπι.Στο κέντρο είχαν στηθεί διόδια και η μπαλα περνούσε μόνο κατόπιν ειδικής αιτήσεως!!!

Η νικη αυτή ήταν απολύτως απαραίτητη αλλα φοβάμαι οτι αν σσυνεχίσουμε να μπαινουμε νωθροί δεν θα παμε πουθενα. Είμαστε σχετικά κοντοι ομάδα αλλα ολοι τα βάζουμε από παντού. Με αμυνα σαν την χθεσινή δεν πρόκειται να φοβηθούμε κανένα αντίπαλο.


Χμμμ... Η πλήρης αλήθεια είναι ότι είχαμε 2 πενταδάτους απόντες, ένας εκ των οποίων ο βασικός πλει μεικερ... Επίσης μας έλειπε ένα 2άρι οπότε... όταν ο μοναδικός μας άσος κουράστηκε, όντως δεν περνούσαμε τη σέντρα... Όταν την περνούσαμε όμως είχατε ΜΕΓΑΛΟ πρόβλημα στους ψηλούς, αφού εγώ και ο Τάκης κάναμε τρελό πάρτυ... Αν ήμασταν πλήρεις δεν το συζητάω καν το θέμα, δε μας είχατε. Και η άμυνα σας καλή αλλά μόνο όταν κουραστήκαμε...

Πάντως μπράβο γιατί τα βάλατε όλα smile.gif Η γνωστή μας άμυνα με βασικό όπλο το μάτιασμα, δεν έπιασε biggrin.gif
Καλή συνέχεια

Υ.Γ Ποιος είσαι ; Εγώ είμαι ο ψηλός με το 4
Gilbert
Τότε ένα έχω να σου πω.....

Και στη Μαδριτη θα είναι ωραία με το 5ο για παρέα!!!!
Manos12
QUOTE(Gilbert @ Nov 22 2007, 12:09 ) *
Τότε ένα έχω να σου πω.....

Και στη Μαδριτη θα είναι ωραία με το 5ο για παρέα!!!!


Έτσι έτσι 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif wav.gif
triponter
QUOTE(Gilbert @ Nov 22 2007, 09:10 ) *
Κυψελιακός-Εθνικός Ελληνορώσσων 21 ποντους νίκησε ο Κυψελιακός.
Μέχρι το πρώτο ημίχρονο έιμασταν για τα πανηγύρια. Πάθος μηδέν, άμυνα μηδέν και χαναμε κοντα 10 πόντους.
Αλλά στο δεύτερο ημίχρονο χάθηκε το τόπι.Στο κέντρο είχαν στηθεί διόδια και η μπαλα περνούσε μόνο κατόπιν ειδικής αιτήσεως!!!

Η νικη αυτή ήταν απολύτως απαραίτητη αλλα φοβάμαι οτι αν σσυνεχίσουμε να μπαινουμε νωθροί δεν θα παμε πουθενα. Είμαστε σχετικά κοντοι ομάδα αλλα ολοι τα βάζουμε από παντού. Με αμυνα σαν την χθεσινή δεν πρόκειται να φοβηθούμε κανένα αντίπαλο.


κυψελιακος???επαιζες και περσι εκει??? γιατι αν ναι ειχαμε παιξει αντιπαλοι...ειχατε καλη ομαδα και αν παραμεινατε ο ιδιος κορμος λογικα πατε για ανοδο...τον περσινο προπονητη (του τελους ) τον κρατησατε??θυμισε μου το ονομα του??? εσυ who????

QUOTE(Manos12 @ Nov 22 2007, 10:07 ) *
Χμμμ... Η πλήρης αλήθεια είναι ότι είχαμε 2 πενταδάτους απόντες, ένας εκ των οποίων ο βασικός πλει μεικερ... Επίσης μας έλειπε ένα 2άρι οπότε... όταν ο μοναδικός μας άσος κουράστηκε, όντως δεν περνούσαμε τη σέντρα... Όταν την περνούσαμε όμως είχατε ΜΕΓΑΛΟ πρόβλημα στους ψηλούς, αφού εγώ και ο Τάκης κάναμε τρελό πάρτυ... Αν ήμασταν πλήρεις δεν το συζητάω καν το θέμα, δε μας είχατε. Και η άμυνα σας καλή αλλά μόνο όταν κουραστήκαμε...

Πάντως μπράβο γιατί τα βάλατε όλα smile.gif Η γνωστή μας άμυνα με βασικό όπλο το μάτιασμα, δεν έπιασε biggrin.gif
Καλή συνέχεια

Υ.Γ Ποιος είσαι ; Εγώ είμαι ο ψηλός με το 4


γεια σου ρε μανε...να σου πω ρε φιλε...σταματα την δικαιολογια με τις απουσιες...σαν τον Λεμονη και το γρασιδι εισαι!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif ενταξει η απουσιες ειναι σημαντικοτατες, αλλα σε εσας νομιζω συμβαινει σχεδον παντα, γιατι ειστε πολυ προπονημενη ομαδα και σας χτυπαει η καταπονηση icon_workout.gif icon_workout.gif icon_workout.gif 24.gif 24.gif 24.gif ..οποτε αντιμετωπισε το σαν κλασικη συνηθεια και αγνοησε το...

ρε συ εσυ εισαι εξπερ στο ματιασμα, πως την επαθες ετσι????

δεν πιστευω να κολησεις και μενα τον master of the universe στο ματιασμα και να το χασω!!!

αντε και προσοχη...η δ΄ειναι κοντα....
Manos12
QUOTE(triponter @ Nov 22 2007, 22:58 ) *
γεια σου ρε μανε...να σου πω ρε φιλε...σταματα την δικαιολογια με τις απουσιες...σαν τον Λεμονη και το γρασιδι εισαι!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif ενταξει η απουσιες ειναι σημαντικοτατες, αλλα σε εσας νομιζω συμβαινει σχεδον παντα, γιατι ειστε πολυ προπονημενη ομαδα και σας χτυπαει η καταπονηση icon_workout.gif icon_workout.gif icon_workout.gif 24.gif 24.gif 24.gif ..οποτε αντιμετωπισε το σαν κλασικη συνηθεια και αγνοησε το...

ρε συ εσυ εισαι εξπερ στο ματιασμα, πως την επαθες ετσι????

δεν πιστευω να κολησεις και μενα τον master of the universe στο ματιασμα και να το χασω!!!

αντε και προσοχη...η δ΄ειναι κοντα....


Ναι όντως μας συμβαίνει συχνά, αλλά μην το κάνουμε και βούκινο... Άσε μήπως πιάσουμε κανένα στον ύπνο wink.gif
Η Δ' είναι πολύ μακρυά biggrin.gif Όσο για την αστοχία στο μάτιασμα, είναι κολλητική 69.gif Πρόσεχεεεε !!!!
Εσύ πως πας με τον τραυματισμό ??
triponter
QUOTE(Manos12 @ Nov 22 2007, 21:06 ) *
Ναι όντως μας συμβαίνει συχνά, αλλά μην το κάνουμε και βούκινο... Άσε μήπως πιάσουμε κανένα στον ύπνο wink.gif
Η Δ' είναι πολύ μακρυά biggrin.gif Όσο για την αστοχία στο μάτιασμα, είναι κολλητική 69.gif Πρόσεχεεεε !!!!
Εσύ πως πας με τον τραυματισμό ??


τα γνωστα...μετα τα 26 μου μεγαλωσα και ειμαι μονιμα τραυματιας... tongue.gif tongue.gif ..και αυτο γιατι στην αμυνα εχω εφαρμοσει την τεχνικη "ματιασμα" οποτε δεν κουραζομαι, ουτε καταπονουμαι, ομως στην επιθεση εχω ακομα ζηλο και τρεχω μπας και παρω την μπαλα...πρεπει να την διορθωσω την τεχνικη μου και σε αυτον τον τομεα..και να βρω κατι ποιο ανετο tongue.gif tongue.gif

τελοσπαντων ..για τον τραυματισμο μου μπορεις να ενημερωθεις σε ειδικο τοπικ που λεγεται " ο τραυματισμος του ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ" ενα θεμα που καιει την εσκα!!!!!!!!!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif ....πλακα κανω στο τοπικ γέσκα 2007-2008..παντως εν συντομια αυριο θα δοκιμασω να κουνηθω λιγο και ο θεος βοηθος...
Manos12
QUOTE(triponter @ Nov 22 2007, 23:16 ) *
τα γνωστα...μετα τα 26 μου μεγαλωσα και ειμαι μονιμα τραυματιας... tongue.gif tongue.gif ..και αυτο γιατι στην αμυνα εχω εφαρμοσει την τεχνικη "ματιασμα" οποτε δεν κουραζομαι, ουτε καταπονουμαι, ομως στην επιθεση εχω ακομα ζηλο και τρεχω μπας και παρω την μπαλα...πρεπει να την διορθωσω την τεχνικη μου και σε αυτον τον τομεα..και να βρω κατι ποιο ανετο tongue.gif tongue.gif

τελοσπαντων ..για τον τραυματισμο μου μπορεις να ενημερωθεις σε ειδικο τοπικ που λεγεται " ο τραυματισμος του ΤΡΙΠΟΝΤΕΡ" ενα θεμα που καιει την εσκα!!!!!!!!!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif ....πλακα κανω στο τοπικ γέσκα 2007-2008..παντως εν συντομια αυριο θα δοκιμασω να κουνηθω λιγο και ο θεος βοηθος...

Άντε με το καλό ! 41.gif 41.gif
asxeto_username
QUOTE(triponter @ Nov 22 2007, 23:16 ) *
τα γνωστα...μετα τα 26 μου μεγαλωσα και ειμαι μονιμα τραυματιας... tongue.gif tongue.gif ..και αυτο γιατι στην αμυνα εχω εφαρμοσει την τεχνικη "ματιασμα" οποτε δεν κουραζομαι, ουτε καταπονουμαι, ομως στην επιθεση εχω ακομα ζηλο και τρεχω μπας και παρω την μπαλα...πρεπει να την διορθωσω την τεχνικη μου και σε αυτον τον τομεα..και να βρω κατι ποιο ανετο tongue.gif tongue.gif



μη λες ψέματα ρε triponter....
τελευταία φορά που έτρεξες ήταν όταν είδες να κατεβάζουν τα ρολά της καντίνας και ήταν πριν τα 26 σου.....
petran11
Kalispera kai apo mena

oso afora ton kipseliako pantos sas eixa dei se ena mats (me karea ) kai den mporo na katalavw katholou tis epiloges tou proponhth sas !!!!

kserei tpt apo mpasket??giati emena mou fanike akrivws to antitheto........
triponter
καλημερα παιδια....( σπεσιαλ χαιρετισματα στους φιλους μου τους ελληνορωσους..περιμενω την προταση των 1500 ευρω το μηνα για να παω στην ομαδα τους...)

σας περναω τα αποτελεσματα σας...πηγη : GOAL NEWS

super_st
καλημερα σε ολους.ειμαι καινουργιος στην παρεα.ευχομαι καλο πρωταθλημα σε ολους.παιζω 2 ομιλο.πηγα φετος στην ομαδα και βρηκα ενα πολυ καλο κλιμα παρολο που η ομαδα ανεβηκε περισσυ απο Δ.στοχος ειναι η παραμονη και βλεπουμε.μου εκανε εντυπωση οτι ολοι με υποδεχτηκαν πολυ καλα.υπαρχει καλο κλιμα με εναν πολυ καλο προπονητη που ξερει τα ορια.και πλακα και δουλεια.μακαρι να συνεχισουμε ετσι.καλη συνεχεια σε ολους.
super_st
αν θελει καποιος admin μπορει να βοηθησει και να σφυσει αλλα δυο ιδια topic που εγραψα κατα λαθος.ευχαριστω
st_89
καλησπερα σε ολους.στο τελευταιο παιχνιδι το ρουφ νικησε 20 ποντους και δειχνει οτι εχει τα φοντα να σωθει.στα 2 πρωτα παιχνιδια εχασαν. το δευτερο με το βυρωνα αναμενομενο αλλα στο πρωτο κοιμηθηκαν ολοι, μαζι και ο coach.στο τελευταιο ομως ηταν ο παλιος γνωστος μεταλλινος και η ομαδα πεταγε.παντα τετοια και παντα τα πετρολωνα διπλα σας και σε ολες τις ομαδες της περιοχης.καλη συνεχεια σε ολους.και ας μην εχουμε ουτε στην περιοχη ουτε αλλου τετοια τραγικα γεγονοτα οπως με τον χαμο του κωστα.να σαι καλα ρε κωστα οπου και νασαι και να παιζεις και εκει ψηλα μπασκετ!!!
super_st
καλησπερα παιδια μωλις γυρισα απο ρουφ.γυρισα με ηττα.τρελεμενος απο ενα παιχνιδι που ηταν δικο μας.νικαγαμε πρωτο δεκαλεπτο 8 ποντους.ημιχρονο τελικα 11 ενω ειμαστε και 16 μπροστα.και στο τριτο δεκαλεπτο καταστροφη βαλαμε 3 !!!! ποντους και φαγαμε 17 απο λαθη δικα μας! σα να μην υπηρχαμε στο γηπεδο σα να το παρατηραμε γιατι νομιζαμε οτι εληξε.ημουν ο χειροτερος απο ολους.ο μοναδικος που παλευε ηταν ο coach αλλα εμεις τιποτα.στο τελος χασαμε και 7.ειμασταν τραγικοι και δεν το αξιζαμε ετσι γιατι το θελαμε αυτο το παιχνιδι.και εκει που λεγαμε να ζητησουμε συγνωμη απο τον coach μωλις ηρθε στα αποδυτηρια μας ειπε τα ωραια.οτι πιστευε σε μας υπερβολικα και τα καναμε ολα σκατα και μας ευχιθηκε καλη συνεχεια και γιασας.τραγικη εμπειρια γαμοτο και δεν ειμαι και κανενας μικρος στα 28 ειμαι για να αντεξω τετοια.αντε καλυνηχτα σε ολους.
Manos12
Εθνικός Ελλ/σων - Μαίανδρος +9 smile.gif σιγά μην θυμάμαι σκορ !
Παρόλο που είχαμε πάλι ελλείψεις, νικήσαμε ένα δύσκολο παιχνίδι, απέναντι σε μια μπασκετική ισορροπημένη ομάδα (καλοί περιφερειακοί και δυνατοί ψηλοί). Ελπίζω όταν παίξουμε πλήρεις (άραγε θα τα καταφέρουμε ποτέwink.gif θα κάνουμε καλό σερί...
Όσο για μένα, όπως λένε όλοι, έπαιξα μόνο στο 4ο δεκάλεπτο... Εγώ θυμάμαι στα 2 πρώτα 10λεπτα να έχω 4 κοψίματα αλλά στην επίθεση ... Μάλλον έφταιγε το γήπεδό που ήταν σκοτεινό γιατί δεν άναβαν όλα τα φώτα !!
χεχεχε να δούμε τι άλλο κόλπο θα κάνουμε για να κερδίσουμε biggrin.gif
triponter να ξεκινήσεις προπονήσεις με σβηστά φώτα για να είσαι έτοιμος του χρόνου tongue.gif
triponter
καλημερα παιδια...ιδου τα αποτελεσματα :

basketman
41.gif βυρωνας ετοιμος για ανοδο
(A.O.A.-JoHNy
Κρατήστε και μία πισινή για τους Αμπελόκηπους.Πάνε για άνοδο.Χαλαρά....
triponter
καλημερα παιδια..ιδου τα αποτελεσματα :

dreamtheater
Με μεγάλη μου χαρά βλέπω πρώην παιδιά (συμπαίκτες-φίλοι) της ομάδας μου να φιγουράρουν στην κορυφή του ομίλου και να έχουν τον πρώτο λόγο για άνοδο. Αν σε αυτούς προστεθούν και οι πάντοτε συμπαθείς γείτονες Αμπελόκηποι και οι ΘΕΟΙ Ελληνορώσοι, μπορώ να πω ότι πρόκειται για έναν από τους πιο ενδιαφέροντες ομίλους για εμάς στο Γουδί...
kupseliakos
κυψελιακός: 19 άτομα σε καθε προπόνηση - οι 14 εν ενεργεία παίχτες.... καθε αγωνιστική κόβονται 2 απο δωδεκάδα. Η ομάδα θα βρεί τον δρόμο της - ελπίζω όχι πολύ αργά
triponter
καλημερα παιδια...ιδου τα αποτελεσματα σας..

kupseliakos
Μαίανδρος-Κυψελιακός 68-71 στην παράταση
triponter
καλημερα παιδια και χρονια πολλα..ιδου αποτελεσματα :

nikefalin
Κυψελιακός - Ένωση Βύρωνα 59 - 50, πολλά νεύρα οι παίκτες, ο Κυψελιακός είχε καλύτερη ισορροπία και μοιρασμένο παιχνίδι, ο Βύρωνας έχασε πάρα πολλές βολές .
kupseliakos
QUOTE(nikefalin @ Jan 9 2008, 22:41 ) *
Κυψελιακός - Ένωση Βύρωνα 59 - 50, πολλά νεύρα οι παίκτες, ο Κυψελιακός είχε καλύτερη ισορροπία και μοιρασμένο παιχνίδι, ο Βύρωνας έχασε πάρα πολλές βολές .


πολύ σφιχτές άμυνες, μεγάλες επιθέσεις, πολλά επιθετικά ριμπάουντ απο τον Βύρωνα, πολύ καλή άμυνα απο τον Κυψελιακό... Συμφωνώ για τα νεύρα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.