Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MΕΤΑΓΡΑΦΕΣ Γ' Εθνικής-νοτος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
score
QUOTE(kaukasios @ Jul 17 2009, 00:20 ) *
kai ο παπαδοπουλος

Λυμπάρης ο ψηλός που έπαιξε στα Γιάννενα πέρυσι? Δεν πήγε ψηλότερη κατηγορία?
Ποιός Παπαδόπουλος (δεν υπάρχουν και λίγοι)?
kaukasios
QUOTE(score @ Jul 17 2009, 12:14 ) *
Λυμπάρης ο ψηλός που έπαιξε στα Γιάννενα πέρυσι? Δεν πήγε ψηλότερη κατηγορία?
Ποιός Παπαδόπουλος (δεν υπάρχουν και λίγοι)?

τον παπαδοπουλο που επαιζε πιο παλια στα γιαννενα και στον λαγκαδα.
theo4notever
QUOTE(kaukasios @ Jul 17 2009, 12:28 ) *
τον παπαδοπουλο που επαιζε πιο παλια στα γιαννενα και στον λαγκαδα.

τοσο καιρο δεν ακουγονταν τιποτα...πηραν και τον γιαννουκακη...
pantsos
QUOTE(geogianniodis @ Jul 13 2009, 10:40 ) *
Καλημέρα. Απλά θα ήθελα να αναφέρω πως οι απλήρωτοι παίκτες και προπονητές ήρθαν σε συμφωνία με την καινούργια διοίκηση της ομάδας της Αγίας Παρασκευής και εξοφλήθηκαν. Αυτό το αναφέρω επειδή κάποιοι θεώρησαν πως με την κίνηση της δημοσιοποίησης του γεγονότος θέλαμε να κάνουμε κακό στον σύλλογο την περίοδο των μεταγραφών. Η νέα διοίκηση λοιπόν αποδείχτηκε υπεύθυνη και φερέγγυα.
Ευχαριστώ πολύ.








Η ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΥΝΕΠΗΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ

Τις τελευταίες εβδομάδες ακούστηκαν αρκετά, άλλα με καλή πρόθεση, άλλα δυστυχώς με συκοφαντική πρόθεση, για οικονομικά προβλήματα και οφειλές στους παίκτες και προπονητές που είχε στο ρόστερ της την περίοδο 2008-2009 η ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ.
Μετά από αυτό το νέο Δ.Σ. αισθάνεται την υποχρέωση να γνωρίσει στον κόσμο του μπάσκετ τα παρακάτω:
α. Όλα τα τελευταία χρόνια δεν υπήρξε ούτε ένας παίκτης ή προπονητής που με την λήξη της κάθε περιόδου να είχε μείνει απλήρωτος. Μικροεκρεμμότητες που έμεναν ρυθμιζόντουσαν αμέσως με την έναρξη της κάθε νέας περιόδου.
β. Με την λήξη της περσινής περιόδου (2008-2009) και την κατάληψη της 1ης θέσης στα μπαράζ της Γ΄Εθνικής υπήρξε αλλαγή στο σχήμα της διοίκησης. Και είναι γεγονός ότι μέχρι να γίνει οικονομικός απολογισμός της περσινής περιόδου, να προσδιορισθούν και να κατανεμηθούν οι υπάρχουσες ευθύνες και οι οικονομικές υποχρεώσεις προς παίκτες και προπονητές (σε συνδυασμό και με μία καθυστέρηση είσπραξης από τον Δήμο μας της ετήσιας επιχορήγησής μας) υπήρξε καθυστέρηση (γεγονός πρωτοφανές για μας) στην πληρωμή παικτών και προπονητών. Από το σημείο όμως αυτό μέχρι την εκστρατεία παραπληροφόρησης που έγινε εις βάρος μας ότι η ομάδα δεν πληρώνει, ότι οδεύει προς διάλυση κλπ. υπάρχει τεράστια απόσταση.
γ. Σήμερα, λίγες μέρες μετά την λήξη των ετήσιων συμβάσεων παικτών και προπονητών (30-6-2009) δηλώνουμε με ικανοποίηση προς κάθε κατεύθυνση ότι ο σύλλογος μας εξεπλήρωσε όλες τις οικονομικές του υποχρεώσεις και δεν οφείλει σε κανένα παίκτη ή προπονητή ούτε ένα (1) ευρώ. Όποιος αμφιβάλει μπορεί να ρωτήσει.
Ας γνωρίζουν λοιπόν όλοι οι φίλοι μας, πραγματικοί και άσπονδοι ότι:
Η ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ήταν είναι και θα είναι πάντα συνεπής στις υποχρεώσεις της.
Πανούτσος Κοσμάς Γενικός Αρχηγός.
Εκ μέρους του προέδρου Δ.Κονταξή και των μελών του Δ.Σ.

Protos
QUOTE(pantsos @ Jul 17 2009, 14:29 ) *
Η ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΥΝΕΠΗΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ

Τις τελευταίες εβδομάδες ακούστηκαν αρκετά, άλλα με καλή πρόθεση, άλλα δυστυχώς με συκοφαντική πρόθεση, για οικονομικά προβλήματα και οφειλές στους παίκτες και προπονητές που είχε στο ρόστερ της την περίοδο 2008-2009 η ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ.
Μετά από αυτό το νέο Δ.Σ. αισθάνεται την υποχρέωση να γνωρίσει στον κόσμο του μπάσκετ τα παρακάτω:
α. Όλα τα τελευταία χρόνια δεν υπήρξε ούτε ένας παίκτης ή προπονητής που με την λήξη της κάθε περιόδου να είχε μείνει απλήρωτος. Μικροεκρεμμότητες που έμεναν ρυθμιζόντουσαν αμέσως με την έναρξη της κάθε νέας περιόδου.
β. Με την λήξη της περσινής περιόδου (2008-2009) και την κατάληψη της 1ης θέσης στα μπαράζ της Γ΄Εθνικής υπήρξε αλλαγή στο σχήμα της διοίκησης. Και είναι γεγονός ότι μέχρι να γίνει οικονομικός απολογισμός της περσινής περιόδου, να προσδιορισθούν και να κατανεμηθούν οι υπάρχουσες ευθύνες και οι οικονομικές υποχρεώσεις προς παίκτες και προπονητές (σε συνδυασμό και με μία καθυστέρηση είσπραξης από τον Δήμο μας της ετήσιας επιχορήγησής μας) υπήρξε καθυστέρηση (γεγονός πρωτοφανές για μας) στην πληρωμή παικτών και προπονητών. Από το σημείο όμως αυτό μέχρι την εκστρατεία παραπληροφόρησης που έγινε εις βάρος μας ότι η ομάδα δεν πληρώνει, ότι οδεύει προς διάλυση κλπ. υπάρχει τεράστια απόσταση.
γ. Σήμερα, λίγες μέρες μετά την λήξη των ετήσιων συμβάσεων παικτών και προπονητών (30-6-2009) δηλώνουμε με ικανοποίηση προς κάθε κατεύθυνση ότι ο σύλλογος μας εξεπλήρωσε όλες τις οικονομικές του υποχρεώσεις και δεν οφείλει σε κανένα παίκτη ή προπονητή ούτε ένα (1) ευρώ. Όποιος αμφιβάλει μπορεί να ρωτήσει.
Ας γνωρίζουν λοιπόν όλοι οι φίλοι μας, πραγματικοί και άσπονδοι ότι:
Η ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ήταν είναι και θα είναι πάντα συνεπής στις υποχρεώσεις της.
Πανούτσος Κοσμάς Γενικός Αρχηγός.
Εκ μέρους του προέδρου Δ.Κονταξή και των μελών του Δ.Σ.

Η άποψή σας…
11/05/2009 (21:48)

Έχουμε πει πολλές φορές ότι η άποψη σας είναι δεκτή και θα προβάλλεται μέσα από την ιστοσελίδα μας. Ο φίλος Κοσμάς, ήταν παρών στον αγώνα της Ιεράπετρας με την Αγία Παρασκευή και θέλησε να μοιραστεί μαζί μας τις σκέψεις του, για το συγκεκριμένο ματς. Δείτε τι μας έγραψε…

"Είμαι φίλαθλος της Αγίας Παρασκευής. Παρακολούθησα τούς αγώνες μπαράζ. Επιτρέψτε μου να εκφράσω την άποψή μου για το παιχνίδι Ιεράπετρας - Αγίας Παρασκευής. Το παιχνίδι το χάλασαν οι διαιτητές με τα σφυρίγματά τους στο 4ο καθοριστικό δεκάλεπτο. Κάθε φορά πού η Αγία Παρασκευή πλησίαζε στο καλάθι, σφύριζαν βήματα, επιθετικά φάουλ, κλπ. Στο γήπεδο υπήρχαν προπονητές και αθλητές άλλων ομάδων. Όλοι... γέλαγαν με τις λανθασμένες αποφάσεις των διαιτητών.

70 για την Ιεράπετρα, 30 για την Αγία Παρασκευή. Κέρδισε η Αγία Παρασκευή. Παίκτες της Ιεράπετρας επιτέθηκαν φραστικά στους διαιτητές. Αυτή είναι η αλήθεια. Οι 50 φίλοι της Αγίας Παρασκευής, γονείς, φίλοι αθλητών και φίλαθλοι, απλά διαμαρτυρήθηκαν για τη διαιτησία έντονα. Ακόμα και ο δήμαρχος μας κ. Γιανακόπουλος διαμαρτυρήθηκε έντονα.

Επτά χρόνια η Αγία Παρασκευή αγωνίζεται στη Γ' Εθνική. Έχουμε μία από τις πιο πολιτισμένες έδρες στο Λεκανοπέδιο. Η ομάδα, η διοίκηση, και ο προπονητής δεν συμμετέχουν σε "παρα - αθλητικά - παιχνίδια".
Εκτιμώ και σέβομαι την Ιεράπετρα και τούς ανθρώπους της, προσωπική μου άποψη είναι ότι η διαιτησία ήταν μαζί τους".

αυτό δημοσίευσε το Basketblog και επειδή δεν δημοσίευσε το δικό μου γραφτηκα κι εγώ εδώ γιατί θέλω να πω τι είδα .αυτό το κείμενο έστειλα .ίσως το βάλουν αύριο.

"Γεια σας. Είμαι κι εγώ ένας αγνός φίλαθλος της Αγίας Παρασκευής και με λένε κι εμένα Κοσμά κατά σύμπτωση. θέλω να πω ότι η αδικία εις βάρος της ομάδας μου ήταν τόσο μεγάλη που αν δεν έμπαινε μέσα ο δήμαρχος μας κύριος Γιαννακόπουλος να διακόψει το παιχνίδι θα είχαμε χάσει τώρα. Και να φανταστείτε ότι ο δήμαρχος έβλεπε πρώτη φορά αγώνα μπάσκετ και όμως κατάλαβε την μεγάλη αδικία που πήγε να γίνει και αυθόρμητα όρμησε στον αγωνιστικό χώρο την ώρα που παιζόταν το παιχνίδι.
Παραθέτω μια αληθινή μαρτυρία στο έγκυρο δημοσιογραφικό σας blog, και περιμένω την δημοσίευση της. Ευχαριστούμε που δίνετε τη δυνατότητα σε αγνούς ανώνυμους οπαδούς να καταθέσουν τη μαρτυρία τους."

ΒΡΕ, ΝΑ ΠΟΥ- ΜΑΛΛΟΝ- ΒΡΗΚΑΜΕ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ "ΚΟΣΜΑΔΕΣ" ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ...
απορία το είχα...
akatalhlos
QUOTE(score @ Jul 17 2009, 12:14 ) *
Λυμπάρης ο ψηλός που έπαιξε στα Γιάννενα πέρυσι? Δεν πήγε ψηλότερη κατηγορία?
Ποιός Παπαδόπουλος (δεν υπάρχουν και λίγοι)?

Τον ηθελε και το αιγιο
giannisth9
QUOTE(Protos @ Jul 17 2009, 15:02 ) *
Η άποψή σας…
11/05/2009 (21:48)

Έχουμε πει πολλές φορές ότι η άποψη σας είναι δεκτή και θα προβάλλεται μέσα από την ιστοσελίδα μας. Ο φίλος Κοσμάς, ήταν παρών στον αγώνα της Ιεράπετρας με την Αγία Παρασκευή και θέλησε να μοιραστεί μαζί μας τις σκέψεις του, για το συγκεκριμένο ματς. Δείτε τι μας έγραψε…

"Είμαι φίλαθλος της Αγίας Παρασκευής. Παρακολούθησα τούς αγώνες μπαράζ. Επιτρέψτε μου να εκφράσω την άποψή μου για το παιχνίδι Ιεράπετρας - Αγίας Παρασκευής. Το παιχνίδι το χάλασαν οι διαιτητές με τα σφυρίγματά τους στο 4ο καθοριστικό δεκάλεπτο. Κάθε φορά πού η Αγία Παρασκευή πλησίαζε στο καλάθι, σφύριζαν βήματα, επιθετικά φάουλ, κλπ. Στο γήπεδο υπήρχαν προπονητές και αθλητές άλλων ομάδων. Όλοι... γέλαγαν με τις λανθασμένες αποφάσεις των διαιτητών.

70 για την Ιεράπετρα, 30 για την Αγία Παρασκευή. Κέρδισε η Αγία Παρασκευή. Παίκτες της Ιεράπετρας επιτέθηκαν φραστικά στους διαιτητές. Αυτή είναι η αλήθεια. Οι 50 φίλοι της Αγίας Παρασκευής, γονείς, φίλοι αθλητών και φίλαθλοι, απλά διαμαρτυρήθηκαν για τη διαιτησία έντονα. Ακόμα και ο δήμαρχος μας κ. Γιανακόπουλος διαμαρτυρήθηκε έντονα.

Επτά χρόνια η Αγία Παρασκευή αγωνίζεται στη Γ' Εθνική. Έχουμε μία από τις πιο πολιτισμένες έδρες στο Λεκανοπέδιο. Η ομάδα, η διοίκηση, και ο προπονητής δεν συμμετέχουν σε "παρα - αθλητικά - παιχνίδια".
Εκτιμώ και σέβομαι την Ιεράπετρα και τούς ανθρώπους της, προσωπική μου άποψη είναι ότι η διαιτησία ήταν μαζί τους".

αυτό δημοσίευσε το Basketblog και επειδή δεν δημοσίευσε το δικό μου γραφτηκα κι εγώ εδώ γιατί θέλω να πω τι είδα .αυτό το κείμενο έστειλα .ίσως το βάλουν αύριο.

"Γεια σας. Είμαι κι εγώ ένας αγνός φίλαθλος της Αγίας Παρασκευής και με λένε κι εμένα Κοσμά κατά σύμπτωση. θέλω να πω ότι η αδικία εις βάρος της ομάδας μου ήταν τόσο μεγάλη που αν δεν έμπαινε μέσα ο δήμαρχος μας κύριος Γιαννακόπουλος να διακόψει το παιχνίδι θα είχαμε χάσει τώρα. Και να φανταστείτε ότι ο δήμαρχος έβλεπε πρώτη φορά αγώνα μπάσκετ και όμως κατάλαβε την μεγάλη αδικία που πήγε να γίνει και αυθόρμητα όρμησε στον αγωνιστικό χώρο την ώρα που παιζόταν το παιχνίδι.
Παραθέτω μια αληθινή μαρτυρία στο έγκυρο δημοσιογραφικό σας blog, και περιμένω την δημοσίευση της. Ευχαριστούμε που δίνετε τη δυνατότητα σε αγνούς ανώνυμους οπαδούς να καταθέσουν τη μαρτυρία τους.




πολιτισμενη κερκιδα βλεπω..δημαρχος που δεν εχει δει αγωνα μπασκετ κ δεν ξερει τιποτα απο μπασκετ μπαινει μεσα κ διακοπτει παιχνιδι..σωστος ο δημαρχος...φαντασου τι κανει στην μπαλα
ghate
QUOTE(ABRAAM @ Jul 17 2009, 03:50 ) *
Ακουγετε για Νουση.. smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



Παιζει ακομα μπασκετ αυτη η ψυχη?
kaukasios
QUOTE(ghate @ Jul 18 2009, 00:13 ) *
Παιζει ακομα μπασκετ αυτη η ψυχη?

δεν νομιζω!!!!
η λευκαδα πηρε τον σκουφη απο την καλαμαρια.
diama13
καλες μεταγραφες εχει κανει ο εθνικος...πως νομιζετε οτι θα παρουσιαστει φετος?
gate14
QUOTE(diama13 @ Jul 18 2009, 13:19 ) *
καλες μεταγραφες εχει κανει ο εθνικος...πως νομιζετε οτι θα παρουσιαστει φετος?


Δυνατοτερος απο ποτε και οι εκπληξεις θα συνεχιστουν (ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ , ΗΔΗ Η ΠΩΛΗΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ icon_drunk.gif )
toro_loco
QUOTE(gate14 @ Jul 18 2009, 18:57 ) *
Δυνατοτερος απο ποτε και οι εκπληξεις θα συνεχιστουν (ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ , ΗΔΗ Η ΠΩΛΗΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ icon_drunk.gif )


Δραπετσώνα θα παίζετε και φέτος;
ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ
Μετά την αποχώρηση των 3 από τους 4 καλούς του βασικού κορμού του (Ρουσσόπουλος,Γεωργοπαπαδάκος,Ευαγγελίτση
) ο Μίλωνας διαφαινόταν πως θα γίνει φέτος σάκος του μποξ!Σιγά-σιγά όμως με μεθοδικές και σωστές κινήσεις έφτιαξε ένα πολύ αξιόλογο κ νεανικό ρόστερ!Μετά την παραμονή κάποιων παιδιών από πέρυσι κ κυρίως του Παπαδάκη,πήρε Χριστοφοράκη από Κρόνο, έκανε μια μεγάλη μεταγραφή πραγματικά παίρνοντας τον Καραχοντζίτη από το ΑΡΓΟΣ, ενώ πήρε μεγάλη βοήθεια από τον ΙΚΑΡΟ αποκτώντας τους Κρασσόπουλο,Βουρλίτη (πολύ καλοί παίκτες και οι δύο) κ Πολύζο!Και ενώ όλα έδειχναν πως θα είχε μια γρήγορη ομάδα με ένα μικρό κενό στην φροντ-λάιν του (έφυγε κ ο Μπένος), χθες έκανε την έκπληξη και προχώρησε σε μια ακόμα πολύ καλή μεταγραφή παίρνοντας τον Τάσο Χαλβατζή!
westside
Παιδιά γνωρίζει κανείς πότε θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του προγράμματος για την Γ Εθνική??
ghate
Στις πρώτες του μεταγραφές προχώρησε ο Μίλωνας δίνοντας και αυτός βάση στα νέα παιδιά. Η ομάδα της Νέας Σμύρνης απέκτησε τους Κώστας Καραχοντζίτη, Γιάννη Χριστοφοράκη και Πέτρο Κρασσόπουλο. Παράλληλα στην ομάδα θα συνεχίσει και ο Γιώργος Ντόκος.

Ο Καραχοντζίτης είναι 24 χρονών, έχει ύψος 1μ94 και παίζει ως γκαρντ ενώ τη περασμένη σεζόν αγωνιζόταν στην ΑΕΚ Άργους. Ο Χριστοφοράκης είναι 22 χρονών έχει ύψος 2μ00 καλύπτει τη θέση του φόργουορντ και πέρυσι έπιαζε στον Κρόνο Αγίου Δημητρίου. Τέλος ο Κρασσόπουλος είναι 20 έχει ύψος 2μ08 παίζει στη θέση του σέντερ ενώ τη σεζόν που πέρασε αγωνιζόταν στον Ίκαρο Καλλιθέας.

Παράλληλα, ο Στέλιος Παπαδάκης εξετάζει προτάσεις από την Α1 και σε περίπτωση που δεν προχωρήσει τότε θα παραμείνει στην ομάδα.


Πηγη basketblog.gr

QUOTE(ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ @ Jul 18 2009, 22:10 ) *
Μετά την αποχώρηση των 3 από τους 4 καλούς του βασικού κορμού του (Ρουσσόπουλος,Γεωργοπαπαδάκος,Ευαγγελίτση

�) ο Μίλωνας διαφαινόταν πως θα γίνει φέτος σάκος του μποξ!Σιγά-σιγά όμως με μεθοδικές και σωστές κινήσεις έφτιαξε ένα πολύ αξιόλογο κ νεανικό ρόστερ!Μετά την παραμονή κάποιων παιδιών από πέρυσι κ κυρίως του Παπαδάκη,πήρε Χριστοφοράκη από Κρόνο, έκανε μια μεγάλη μεταγραφή πραγματικά παίρνοντας τον Καραχοντζίτη από το ΑΡΓΟΣ, ενώ πήρε μεγάλη βοήθεια από τον ΙΚΑΡΟ αποκτώντας τους Κρασσόπουλο,Βουρλίτη (πολύ καλοί παίκτες και οι δύο) κ Πολύζο!Και ενώ όλα έδειχναν πως θα είχε μια γρήγορη ομάδα με ένα μικρό κενό στην φροντ-λάιν του (έφυγε κ ο Μπένος), χθες έκανε την έκπληξη και προχώρησε σε μια ακόμα πολύ καλή μεταγραφή παίρνοντας τον Τάσο Χαλβατζή!





Απο οσο γνωριζω εχει κλεισει και ο Ψυχογιοπουλος απο ζωγραφο.Καλο συνολο να δουμε τι θα παρουσιασουν στο γηπεδο.
Η Νικαια τελικα τι εχει κανει?Στον αλιμο εκτος απο Μανο εχει κλεισει κανεις?Στο ψυχικο κινειτε τπτ?
Korakis
Επαναλαμβάνω, μπορεί κάποιος να μου παραθέσει τις μεταγραφές του ΑΟΝ Κηφισσιάς υπάρχει λόγος! Ευχαριστώ!
kaukasios
ο τσαμπας που επαιζε στην νικοπολη υπεγραψε στην ροδο.(στον διαγορα,οχι στον κολοσο!!!!!)
basketikos
QUOTE(ghate @ Jul 20 2009, 00:47 ) *
Η Νικαια τελικα τι εχει κανει?


Απ' οσα μαθαινω για τους 'γηγαινεις':
Επεστρεψαν δυο, Φασουλοπουλος, Τσιρογιάννης - ηρθε ο Ρωσσετος- Λουκακης, Λιθοπουλος παρεμειναν - ο Β. Καββαδας μολις επιλεχθηκε στην 12αδα της Εθνικης Εφηβων και ετοιμαζεται για Γαλλια (σιγουρα θα επιστρεψει βελτιωμενος και ετοιμος να πρωταγωνιστησει)

Για τις μεταγραφες δεν εχω εικονα - επιστρέφω & θα ενημερωσω..

RAPTOR
QUOTE(Korakis @ Jul 20 2009, 00:56 ) *
Επαναλαμβάνω, μπορεί κάποιος να μου παραθέσει τις μεταγραφές του ΑΟΝ Κηφισσιάς υπάρχει λόγος! Ευχαριστώ!

Νομιζω πηρε Ξενακη--Καραλη--Μενουδακος(επιστροφη).Εφυγαν Κοτινης--Απεργης--Καρατζας--Δεδες--Σπανος--Φρατας--Παπαδοπουλος.
mimos8
QUOTE(RAPTOR @ Jul 20 2009, 14:02 ) *
Νομιζω πηρε Ξενακη--Καραλη--Μενουδακος(επιστροφη).Εφυγαν Κοτινης--Απεργης--Καρατζας--Δεδες--Σπανος--Φρατας--Παπαδοπουλος.

ξενακης,νικητακης,τσιακας,μενουδακος.εκκρε
μει μαλλον ενας ψηλος.για καραλη δε νομιζω οτι ισχυει.
tsatsos
QUOTE(mimos8 @ Jul 20 2009, 20:39 ) *
ξενακης,νικητακης,τσιακας,μενουδακος.εκκρε
μει μαλλον ενας ψηλος.για καραλη δε νομιζω οτι ισχυει.



οι μεταγραφες ποτε τελειωνουν????
niki6
Ο Σπανος δεν εμεινε τελικα στην ΑΕΝΚ?

Δεν ισχυει αυτο το αρθρο?
http://www.basketblog.gr/index.php?option=...1&Itemid=67
lelos

ακουσα οτι ο κασαμπαλης του ΚΡΟΝΟΥ σταματησε το basket,χερει κανενας τιποτα???????????
Korakis
QUOTE (niki6 @ Jul 20 2009, 18:01 ) *
Ο Σπανος δεν εμεινε τελικα στην ΑΕΝΚ?

Δεν ισχυει αυτο το αρθρο?
http://www.basketblog.gr/index.php?option=...1&Itemid=67



to ar8ro auto einai palio..mhna iouniou...isxyei oti ton phre h kifisia alla ton ioulio anakoinw8hke h metagrafh tou ston Ikaro-Espero kalli8eas. BTW 3erei kaneis an isxyei oti h kifissia ypegrapse 19xrono apo G ESKA?
ghate
QUOTE(lelos @ Jul 20 2009, 22:56 ) *
ακουσα οτι ο κασαμπαλης του ΚΡΟΝΟΥ σταματησε το basket,χερει κανενας τιποτα???????????



Αυτο που ξερω ειναι οτι το παιδι θελει να φυγει απο κρονο να παιξει παραπανω.Ο κρονος δεν του δινει το δελτιο(ζηταει απιστευτα λεφτα για την ελευθερας του) και παιζει πολυ να το κοψει.Κριμα γιατι ειναι καλος παιχτης.Αλλα φυσικα ο κρονος για αλλη μια φορα καταστρεφει το μελλον εωος ακομη παιδιου.Δεν ειναι ολοι Μυριουνιδες ας το παρουν χαμπαρι εκει.Οποιος παει με δελτιο εκει δεν φευγει ποτε!
lelos
QUOTE (ghate @ Jul 21 2009, 01:24 ) *
Αυτο που ξερω ειναι οτι το παιδι θελει να φυγει απο κρονο να παιξει παραπανω.Ο κρονος δεν του δινει το δελτιο(ζηταει απιστευτα λεφτα για την ελευθερας του) και παιζει πολυ να το κοψει.Κριμα γιατι ειναι καλος παιχτης.Αλλα φυσικα ο κρονος για αλλη μια φορα καταστρεφει το μελλον εωος ακομη παιδιου.Δεν ειναι ολοι Μυριουνιδες ας το παρουν χαμπαρι εκει.Οποιος παει με δελτιο εκει δεν φευγει ποτε!



ζουνε σε αλλες εποχες μαλλον οι <<παραγοντες του κρονου>>...ασε που φετος διωξανε και τον καλφοπουλο στα μεσα τις χρονιας...παει και αυτο το σωματειο χαλασε τελειως........
RAPTOR
QUOTE(tsatsos @ Jul 20 2009, 17:47 ) *
οι μεταγραφες ποτε τελειωνουν????

Oι μεταγραφες τελειωσαν 15 του μηνα.Τωρα μονον Α2 και Α1.Βεβαιως παντα θα υπαρχουν τα παραθυρα και τα κολπα με τις θυριδες.Οσον αφορα Καραλη εκανα λαθος.Τσιακας το σωστο και Νικητακης.Κοτινης Ελευσινα.Τελικα ποιοι ειναι οι ψηλοι στην ΑΕΝΚ εκτος του Ντεφουδη?
kaukasios
QUOTE(ghate @ Jul 21 2009, 01:24 ) *
Αυτο που ξερω ειναι οτι το παιδι θελει να φυγει απο κρονο να παιξει παραπανω.Ο κρονος δεν του δινει το δελτιο(ζηταει απιστευτα λεφτα για την ελευθερας του) και παιζει πολυ να το κοψει.Κριμα γιατι ειναι καλος παιχτης.Αλλα φυσικα ο κρονος για αλλη μια φορα καταστρεφει το μελλον εωος ακομη παιδιου.Δεν ειναι ολοι Μυριουνιδες ας το παρουν χαμπαρι εκει.Οποιος παει με δελτιο εκει δεν φευγει ποτε!

γιατι δεν φευγει?πολλοι παικτες εχουν φυγει απο τον κρονο.
lelos
QUOTE(kaukasios @ Jul 21 2009, 14:16 ) *
γιατι δεν φευγει?πολλοι παικτες εχουν φυγει απο τον κρονο.



οταν ζητανε 80000ευρω αντε να φυγεις μετα.....ελεος με τους ασχετους παραγοντες που εχουνε μερικες ομαδες.....βλεπε ΚΡΟΝΟΣ
spyros diamantopoulos
QUOTE(RAPTOR @ Jul 21 2009, 08:08 ) *
Oι μεταγραφες τελειωσαν 15 του μηνα.Τωρα μονον Α2 και Α1.Βεβαιως παντα θα υπαρχουν τα παραθυρα και τα κολπα με τις θυριδες.Οσον αφορα Καραλη εκανα λαθος.Τσιακας το σωστο και Νικητακης.Κοτινης Ελευσινα.Τελικα ποιοι ειναι οι ψηλοι στην ΑΕΝΚ εκτος του Ντεφουδη?

Εχω κανει γκετο με λαγοποδη,ντεφουδη και δεν αφηνουμε αλλο ψηλο να περασει την πορτα του κλειστου μας!! smiley.gif φυσικα αστειευομαι..χρειαζομαστε εναν ψηλο ακομα σιγουρα και θα τον παρει καποια στιγμη η ομαδα..το ποιος ειναι δεν γνωριζει κανεις ακομα...
megas
Σήμερα κάποιο παλικάρι-προπονητής πιθανότατα προπονητής άνεργος, έκανε καταγγελία στο σύλλογο προπονητών για τον Ντέγιαν Στάνκοβιτς απαιτώντας την αποπομπή του από την ομάδα επειδή λέει ο νόμος απαγορεύει τα ερασιτεχνικά σωματεία να έχουν ξένο προπονητή. Μπράβο στον παλικαρά που έκανε την καταγγελία, για έναν προπονητή που μένει χρόνια στην Ελλάδα, είναι μόνιμος κάτοικος Πάτρας, έχει οικογένεια στη χώρα μας και έχει κοσμίσει μέχρι τώρα το μπάσκετ ως παίκτης, βοηθός προπονητή, προπονητής ακαδημιών και ως πρώτος προπονητής. Ο Ντέγιαν γεννήθηκε μεν εκτός Ελλάδας αλλά είναι Ελληνάρας. Αυτός που έκανε την καταγγελία πατάει πάνω στο γράμμα του Νόμου για να κάνει τη δουλειά του και δε σέβεται το πνεύμα του Νόμου. Ο Ντέγιαν φίλε δεν ήρθε από το εξωτερικό για να "φάει" τη δική σου δουλειά ή κάποιου συνάδελφού σου, αλλά είναι χρόνια στην Ελλάδα και θα μείνει εδώ επειδή δεν είμαστε όλοι σαν και σένα.
Melo
QUOTE(spyros diamantopoulos @ Jul 21 2009, 21:14 ) *
Εχω κανει γκετο με λαγοποδη,ντεφουδη και δεν αφηνουμε αλλο ψηλο να περασει την πορτα του κλειστου μας!! smiley.gif φυσικα αστειευομαι..χρειαζομαστε εναν ψηλο ακομα σιγουρα και θα τον παρει καποια στιγμη η ομαδα..το ποιος ειναι δεν γνωριζει κανεις ακομα...



Δώστε παπουτσια σε ΛΟΥΚΙ. Δεν θα περνάει τίποτα. 69.gif
zikos
QUOTE(megas @ Jul 21 2009, 22:20 ) *
Σήμερα κάποιο παλικάρι-προπονητής πιθανότατα προπονητής άνεργος, έκανε καταγγελία στο σύλλογο προπονητών για τον Ντέγιαν Στάνκοβιτς απαιτώντας την αποπομπή του από την ομάδα επειδή λέει ο νόμος απαγορεύει τα ερασιτεχνικά σωματεία να έχουν ξένο προπονητή. Μπράβο στον παλικαρά που έκανε την καταγγελία, για έναν προπονητή που μένει χρόνια στην Ελλάδα, είναι μόνιμος κάτοικος Πάτρας, έχει οικογένεια στη χώρα μας και έχει κοσμίσει μέχρι τώρα το μπάσκετ ως παίκτης, βοηθός προπονητή, προπονητής ακαδημιών και ως πρώτος προπονητής. Ο Ντέγιαν γεννήθηκε μεν εκτός Ελλάδας αλλά είναι Ελληνάρας. Αυτός που έκανε την καταγγελία πατάει πάνω στο γράμμα του Νόμου για να κάνει τη δουλειά του και δε σέβεται το πνεύμα του Νόμου. Ο Ντέγιαν φίλε δεν ήρθε από το εξωτερικό για να "φάει" τη δική σου δουλειά ή κάποιου συνάδελφού σου, αλλά είναι χρόνια στην Ελλάδα και θα μείνει εδώ επειδή δεν είμαστε όλοι σαν και σένα.


Πάντα ετσι γινετε.. όλοι προσπαθούν να επιβιώσουν σε βάρος των άλλων.. ειναι επώνυμη η καταγγελία ή πίσω απο την ανωνυμία & αυτός?
tsatsos
τι εγινε????
διακοπες πηγανε ολοι?

siska_13_
QUOTE(tsatsos @ Jul 25 2009, 00:57 ) *
τι εγινε????
διακοπες πηγανε ολοι?


Α'οτι φαινεται δεν υπαρχει κινητικοτητα φιλε.. blove.gif
kaukasios
ετσι και αλλιως οι μεταγραφες εχουν τελειωσει.οι μονες μεταγραφες που μπορουν να γινουν τωρα ειναι με παικτες που επαιζαν α2,α1 και ειναι ελευθεροι.
dirk10
παμε ολοι παμε ολοι σε μια παραλιαααααααααα.στην θαλασσα στην θαλασσα να ρθει και η θειααααααααααααα smiley.gif afro.gif afro.gif
μετα της 10 αυγουστου θα παρει φωτια το φορουμ!!!!
akatalhlos
QUOTE(dirk10 @ Jul 27 2009, 12:51 ) *
παμε ολοι παμε ολοι σε μια παραλιαααααααααα.στην θαλασσα στην θαλασσα να ρθει και η θειααααααααααααα smiley.gif afro.gif afro.gif
μετα της 10 αυγουστου θα παρει φωτια το φορουμ!!!!

μανωλας στο αλιμο
megas
QUOTE(akatalhlos @ Jul 27 2009, 20:01 ) *
μανωλας στο αλιμο

Ποιος είναι αυτός; Που έπαιζε;
eskaman
Μανωλας απο ραφηνα μαλλον.4αρη παιχταρας!
kaukasios
QUOTE(megas @ Jul 27 2009, 20:37 ) *
Ποιος είναι αυτός; Που έπαιζε;

exei παιξει καοδ,φαληρο,αιγιο.πολυ καλος παικτης.περσι επαιξε ραφηνα γιατι ειχε επαγγελματικες υποχρεωσεις.(ηταν στον ομορφο κοσμο με αρναουτογλου).
basketka*los
QUOTE(eskaman @ Jul 27 2009, 20:42 ) *
Μανωλας απο ραφηνα μαλλον.4αρη παιχταρας!

Αφου εχουν τελειωσει οι μεταγραφες ρε παιδια...???
kaukasios
QUOTE(basketka*los @ Jul 28 2009, 01:59 ) *
Αφου εχουν τελειωσει οι μεταγραφες ρε παιδια...???

nai,πρωτη φορα ξαναγινεται!!!!!
v-span
Ότι εχει ξαναγίνει είναι αλήθεια, αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση το παληκάρι έχει κλείσει κανα μήνα ήδη, απλά τώρτα ανακοινώθηκε.
megas
QUOTE(v-span @ Jul 28 2009, 13:10 ) *
Ότι εχει ξαναγίνει είναι αλήθεια, αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση το παληκάρι έχει κλείσει κανα μήνα ήδη, απλά τώρτα ανακοινώθηκε.

Aυτό λέμε. Όσοι ανακοινώνονται αυτή την εποχή έχουν κλείσει.....ουουοουουου πολύ καιρό πριν smiley.gif
tsatsos
QUOTE(megas @ Jul 28 2009, 20:19 ) *
Aυτό λέμε. Όσοι ανακοινώνονται αυτή την εποχή έχουν κλείσει.....ουουοουουου πολύ καιρό πριν smiley.gif


και να δεις που θα σκασουν και αλλες μεταγραφες τωρα.....
......αλλα αυτοι θα ειναι κλεισμενοι απο τα χριστουγεννα.....χαχαχα
εε-ρε-γελια.......
vspangeorge
QUOTE(tsatsos @ Jul 28 2009, 13:31 ) *
και να δεις που θα σκασουν και αλλες μεταγραφες τωρα.....
......αλλα αυτοι θα ειναι κλεισμενοι απο τα χριστουγεννα.....χαχαχα
εε-ρε-γελια.......

Και η αναξιοπιστια του ελληνικού μπάσκετ συνεχίζεται. 41.gif
tsatsos
QUOTE(vspangeorge @ Jul 29 2009, 01:04 ) *
Και η αναξιοπιστια του ελληνικού μπάσκετ συνεχίζεται. 41.gif


τωρα το εμαθες εσυ....??? που ζεις ρε φιλε μου....?
RUBI
QUOTE(akatalhlos @ Jul 27 2009, 20:01 ) *
μανωλας στο αλιμο

Μαρκος Κοριζης στον Αλιμο
kaukasios
τον σαμολη απεκτησε ο κρονος αγιου δημητριου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.