Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Olympiacos vs. Anadolu Efes
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2012-2013
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
bbplayer
Λάθος δικό μου τότε.
plo koon
Το εύστοχο σουτ του Πρίντεζη, φαίνεται έχει κάνει περισσότερο κακό στον κόσμο του συλλόγου παρά καλό. Από εκεί που ήμαστε η ομάδα που θέλει ένα σουτ του Σλούκα από τη μέση του γηπέδου για να πάει στην παράταση με τη Γαλατά (ποια?!), ξαφνικά γίναμε η ομάδα που θα πρέπει νικάει τους πάντες με handicap τουλάχιστον 10 πόντων ( σύμφωνα με τον 1600 νίκες με 5 ψωροπόντους δε μετράνε)

Επίσης στα μάτια μου κανένας από τους 2-3 που ΣΥΝΕΧΩΣ γκρινιάζουν δεν έχει δίκιο. Γιατί? Γιατί πολύ απλά συμπεριφέρονται στα γεγονότα τυχοδιωκτικά.
Κέρδισε ο ΟΣΦΠ άνετα και με καλό μπάσκετ -> δε γράφω τίποτα
Έχασε-> γράφω το ίδιο πράγμα που γράφω τους τελευταίους 6 μήνες

Τα του καίσαρος τω καίσαρι. Να κριτικάρουμε τα κακώς κείμενα, αλλά να αναγνωρίζουμε και τα θετικά όταν αυτά υπάρχουν (πχ την Παρασκευή που κανένας "dimit" δεν μπήκε να πει κάτι).

Το ματς το πρόλαβα στο 4ο δεκάλεπτο, αλλά μου φαίνεται δεν είχε ουσία. Ξενέρωσα όταν κατάλαβα ότι ήδη το είχαν παρατήσει. Νομίζω δεν κυνηγήσαμε το ματς όσο έπρεπε. Ελπίζω να μην το πληρώσουμε.


passer
QUOTE (1600 @ Apr 18 2013, 00:03 ) *
Ωπα! μισο λεπτο, μια διευκρινιση, γιατι οντως φαινομαι ελαφρως "μετα χριστον προφητης"...

Προφανως κι ο Μπαρτζωκας φανταζε καλυτερη επιλογη απο τον Σφαιροπουλο, το καλοκαιρι. Η ενσταση μου εμενα αφορα την παρουσια του τους πρωτους 2-3 μηνες. Ενδεικτικη και συναμα εκ του αποτελεσματος, αρνητικοτατη. ΟΚ. Ρισκο ειναι αυτα τα πραγματα. Προφανως και δεν μπορεις να εισαι σιγουρος αν θα βγει μια μεταγραφη (παικτη ή προπονητη). Οταν ομως ρε φιλε επι 2-3 μηνες η ομαδα δειχνει σημαδια διαλυσης (και μιλαμε για την μεχρι τοτε υγιεστερη απο πλευρας φορμαρισματος)...ε...πιστευω πως επρεπε να ειχανε λαβει μια σκληρη μεν, αλλα λυτρωτικη αποφαση δε (αναφερομαι στα αδερφια). Δηλαδη, ενταξει, προσωπικο στοιχημα ειναι αυτο, ειμαστε και λιγο παραπανω σχετικοι με το μπασκετ απο οτι ο μεσος προεδρος ομαδων, αλλα οταν κι εσυ ο ιδιος ο ιδιοκτητης βλεπεις οτι η ομαδα σου βολοδερνει, απλη αριθμητικη ειναι. Τα βαζεις κατω, αφαιρεις το ξενο σωμα απο το προγενεστερο συνολο, παιρνεις μια βαθια ανασα και πας παρακατω. Δεν διαιωνιζεις τον βασανισμο, πιστευοντας οτι καποτε θα σταματησει. Ειναι αυτοκαταστροφικος χρησμος...


ΥΓ. αν το σηκωσει ο γαυρος στο Λονδινο, θα ειναι το 3ο Ευρωπαϊκο και οχι το 2ο



Ο Ολυμπιακός στο πρώτο δίμηνο της σεζόν με εξαίρεση τα δύο (πολύ) κακά παιχνίδια με Εφές έξω και Ζάλγκιρις μέσα, είχε 8-2 κερδίζοντας με εμφατικό τρόπο σε Κάουνας, Μιλάνο, Ζάγκρεμπ, Βιτόρια, ΟΑΚΑ και την Εφές στο ΣΕΦ με 20 πόντους, παίζοντας κατά γενική ομολογία πολύ καλό μπάσκετ. Πώς ακριβώς ήταν η παρουσία του Μπαρτζώκα εκ του αποτελεσματος, αρνητικοτατη ;
Eddie.Johnson
QUOTE (plo koon @ Apr 18 2013, 00:19 ) *
Επίσης στα μάτια μου κανένας από τους 2-3 που ΣΥΝΕΧΩΣ γκρινιάζουν δεν έχει δίκιο. Γιατί? Γιατί πολύ απλά συμπεριφέρονται στα γεγονότα τυχοδιωκτικά.
Κέρδισε ο ΟΣΦΠ άνετα και με καλό μπάσκετ -> δε γράφω τίποτα
Έχασε-> γράφω το ίδιο πράγμα που γράφω τους τελευταίους 6 μήνες

Τα του καίσαρος τω καίσαρι. Να κριτικάρουμε τα κακώς κείμενα, αλλά να αναγνωρίζουμε και τα θετικά όταν αυτά υπάρχουν (πχ την Παρασκευή που κανένας "dimit" δεν μπήκε να πει κάτι).

Το ματς το πρόλαβα στο 4ο δεκάλεπτο, αλλά μου φαίνεται δεν είχε ουσία. Ξενέρωσα όταν κατάλαβα ότι ήδη το είχαν παρατήσει. Νομίζω δεν κυνηγήσαμε το ματς όσο έπρεπε. Ελπίζω να μην το πληρώσουμε.


Ρε αδερφέ επειδή μάλλον κι εγώ είμαι σε αυτούς τους 'τυχοδιώκτες' cool.gif ,άν έχεις όρεξη,ρίξε μία ματιά στο σχόλιο που έκανα μετά το παιχνίδι της Παρασκευής.

Κι επειδή δέν έχεις δει 1η και(ειδικά) 3η περίοδο με σούπερ biggrin.gif ΠΑΟΥΕΛ,άν μπορείς ψάξε το παιχνίδι να το δείς ολόκληρο και να καταλάβεις γιατί η φετινή ομάδα πληρώνει συνέχεια τις εμμονές του προπονητή της.
plo koon
QUOTE (Eddie.Johnson @ Apr 18 2013, 00:51 ) *
Ρε αδερφέ επειδή μάλλον κι εγώ είμαι σε αυτούς τους 'τυχοδιώκτες' cool.gif ,άν έχεις όρεξη,ρίξε μία ματιά στο σχόλιο που έκανα μετά το παιχνίδι της Παρασκευής.

Κι επειδή δέν έχεις δει 1η και(ειδικά) 3η περίοδο με σούπερ biggrin.gif ΠΑΟΥΕΛ,άν μπορείς ψάξε το παιχνίδι να το δείς ολόκληρο και να καταλάβεις γιατί η φετινή ομάδα πληρώνει συνέχεια τις εμμονές του προπονητή της.

Προφανώς και δεν είσαι μέσα σε αυτούς. Έχεις τη γνώμη σου αλλά στις νίκες βγαίνεις και παραδέχεσαι την ομάδα. Βασικά στον dimit αναφέρομαι, αλλά έβαλα πληθυντικό μεγαλοπρέπειας.

Σε αυτό με τον Πάουελ όπως σου είπα και στο προηγούμενο ματς διαφωνώ. Δεν μπορεί ο Χάινς να παίζει πάνω από 20 λεπτά (δεν ξέρω για ποιο λόγο, μπορεί απλά να τον θέλει φρέσκο) και τα υπόλοιπα 20 τα μοιράζονται ο Πάουελ με τον Σέρμα. Δεν ξέρω, προσωπικά, ο Σέρμα δεν με έχει πείσει ότι είναι τοοοοοσο καλύτερος (η πιο ταιριαστός) από τον Πάουελ. Ίδιες μετριότητες πάνω κάτω.

Αλλά ναι σήμερα δεν έχω δεν τι έγινε.
Anaz
QUOTE
ΥΓ. απο το ολο κλιμα του καλοκαιριου, με το "μενει-φευγει" ο Ντουντα...εμενα (προσωπικη αποψη)...μου κανει για οικονομικους λογους το διαζυγιο, παρα για "προσωπικους λογους του Ιβκοβιτς" κι αλλα ρομαντικα. Ταπεινα...
Yπήρξε κλιμα "μενει-φευγει"..? Εγω ΜΙΑ συναντηση θυμαμαι με προθεση για ανανεωση απο Αγγελο που δεν κρατησε πολυ μαλιστα, και μετα ανακοινωθηκε οτι χωριζουν οι δρομοι φιλικα.

Δεκτο να μην αρεσει σε καποιον το μπασκετ που παιζουμε, αλλα αυτο το "ας παλευουν τουλαχιστον" δεν το δεχομαι παιδια με τιποτα. Αλλα ματς βλεπετε μαλλον. Μιλαμε για μια απο τις πιο refuse to lose ομαδες στην Ευρωπη φετος. Εχουμε γυρισει ενα σωρο διαφορες εις βαρος μας,εχουμε βρεθει πολλακις με την πλατη στον τοιχο, και παλευουμε παντα μεχρι τελευταιο λεπτο.
Zephyr
Εγώ για να είμαι ειλικρινής περίμενα μια ήττα στο ΣΕΦ, αφού δεν ήρθε ευχαριστημένος είμαι. Μια ήττα στην Τουρκία δεν λέει κάτι, η Εφές δεν είναι το σκορποχώρι που είναι η Φενέρ, όσο και αν κάποιοι θέλουν να την παρομοιάζουν έτσι.
Κάποια στιγμή θα βάλουν κ αυτοί τα 3ποντα που τους αναλογούν, δεν ήταν λογικό σε 2 αγώνες στο ΣΕΦ Φάρμαρ, Βούγιασιτς και Σαβάνοβιτς να έχουν σηκώσει από μια πολυκατοικία ο καθένας τους από τα τούβλα που πετούσαν. Τώρα αν κάποιοι θέλουν να μειώσουν την Εφές για να μειώσουν παράλληλα και τον αγώνα που κάνει ο Ολυμπιακός, οκ δημοκρατία έχουμε.

ΥΓ. Ούτε εμένα μου αρέσει η φετινή εικόνα, ούτε ο Μπαρτζώκας ούτε οι παίχτες που έφερε (Πάουελ, Πέρκινς). Όλοι όμως κρίνονται από το αποτέλεσμα.
jovan
Ας θυμηθούμε την πρώτη χρονιά του Ντούντα και ας σκεφτούμε πως τα έχει παεί ο μπαρτζώ μέχρι τώρα.
Πιστεύω οτι πρέπει να μην παρασυρθούμε και να τον αφήσουμε να δουλέψει και του χρόνου!!
plo koon
QUOTE (Anaz @ Apr 18 2013, 03:27 ) *
Δεκτο να μην αρεσει σε καποιον το μπασκετ που παιζουμε, αλλα αυτο το "ας παλευουν τουλαχιστον" δεν το δεχομαι παιδια με τιποτα. Αλλα ματς βλεπετε μαλλον. Μιλαμε για μια απο τις πιο refuse to lose ομαδες στην Ευρωπη φετος. Εχουμε γυρισει ενα σωρο διαφορες εις βαρος μας,εχουμε βρεθει πολλακις με την πλατη στον τοιχο, και παλευουμε παντα μεχρι τελευταιο λεπτο.

Χθες νομίζω ήταν μία περίεργη κατάσταση. Μπορεί να ήταν μόνο στο 4ο δεκάλεπτο (αυτό είδα) αλλά ακόμη και όταν μειώσαμε στους 7, ήταν λες και είχαν ήδη παραιτηθεί. Μπορεί να κατάλαβα λάθος, αλλά αυτό εισέπραξα.
rankin
Νομιζω οτι ο Μπαρτζώκας έχει αρχίσει και βελτιώνεται προπονητικά... Ισως να θέλει και αυτος το χρόνο του. Ας μην βιαζόμαστε..
την Παρασκευη κανουμε το 3-1 και ετοιμάζουμε βαλίτσες.
Μη μασατε
thrylos7
Βασικά τελευταία έχει αρχίσει να γίνεται συνήθεια αυτό:

QUOTE
παλευουμε παντα μεχρι τελευταιο λεπτο


Η έστω, λεπτά.

Κατά τ' άλλα δεν πιστεύω να χουμε πρόβλημα με την Εφές, χθες λίγο που μειώσαμε άρχισαν να νιαουρίζουν κι αυτοί. Σ' ένα ματς που θα βρεθούμε πιο κοντά (κάτι που είναι και το πιο πιθανό για αύριο), είμαστε αυτόματα και το φαβορί.
LFO
To χθεσινό ματς ήταν ακριβως μια μικρογραφία της φετινής μας εικόνας: Παιζει η ομαδα σοβάρα για 10 λεπτα και ολοι αναρωτιομαστε "γιατι ρε μλκς δεν παιζεται ετσι σοβάρα 20-25 λεπτά να μην μπορει να σας κερδισει κανενας?"


Του χρονου θα ειμαστε καλύτεροι. Με αλλαγές σε σχεση με φέτος αλλα θα ειμαστε καλύτεροι.

Zephyr
QUOTE(LFO @ Apr 18 2013, 17:53 ) *
Του χρονου θα ειμαστε καλύτεροι. Με αλλαγές σε σχεση με φέτος αλλα θα ειμαστε καλύτεροι.


Κάνε μας εσύ την καρδιά περιβόλι με τα μεταγραφικά περί Σπανούλη/ Χάινς και να δούμε πως θα είμαστε καλύτεροι του χρόνου tongue.gif
Manu7
Eντάξει, αναμενόμενη αυτή η ήττα. Λίγοι συνειδητοποιούν πόσο δύσκολο ήταν το 2-0 για τη φετινή ομάδα που παίζει τόσο άσχημα στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού. Εγώ είχα δεδομένη μια ήττα στο ΣΕΦ..

Το σημερινό θέλω να πιστεύω ότι θα είναι διαφορετικό παιχνίδι.

Αν Σπανούλης είναι πάλι στον κόσμο του, ο Ολυμπιακός δεν κερδάει. Κακά τα ψέμματα δεν γίνεται ο Λο και ο Σλούκας μόνοι τους να πάρουν ένα ολόκληρο ματς από την περιφέρεια. Πρέπει να δείξει λίγο πείσμα ο αρχηγός.

Θα ξαναγκρινιάξω για 1000η φορά για το πόσο κακό μας κάνει ο Πάουελ. Κάποιοι ψάχνετε μανιωδώς κάποια θετικά που προσφέρει αλλά αδυνατώ να το καταλάβω. Καθείστε λίγο και παρατηρήστε μόνο αυτόν και τις κινήσεις του όσο παίζει από τον τρόπο που μαρκάρει μέχρι τα ριμπάουντ που δεν μπορεί να πάρει και θα δείτε ότι όλοι οι άλλοι παλεύουν για να κρύψουν τα χάλια του..

Ο Σερπαντίνας θα μου πεις τι έκανε? Είμαι 100% σίγουρος ότι αν πάρει το χρόνο του Πάουελ και έχουμε 25 λεπτά Χάινς και 15 λεπτά Σερμαντίνι σίγουρα θα έχουμε περισσότερα οφέλη τουλάχιστον αμυντικά.

Ο δε Άντιτς παίζει τόσο γιατί ο Πρίντεζης καλός, χρυσός αλλά ένα θεματάκι με την άμυνα το έχει ενώ στα ριμπάουντ δεν κάνει καλή δουλειά. Αλλά ο Σκοπιανός αν δεν βάζει τα σουτ είναι ανούσιος στην επίθεση.

Γενικά συμφωνώ ως ένα σημείο με την άποψη του T.W.Is.M. όσον αφορά το ματς. Πολύ εύστοχη η Εφές στα τραβηγμένα σουτ που μας σκότωσαν όταν προσπαθούσαμε για την ανατροπή ενώ όταν μεγάλωνε η διαφορά το ίδιο γινόταν. Δεν είναι εύκολο να συνεχιστεί αυτό για 2ρο σερί ματς. Όταν σουτάρουν χωρίς ριμπάουντ και τα βάζουν ε εντάξει θα στραβώσει το πράγμα..
tzagasdog
QUOTE(Manu7 @ Apr 19 2013, 10:11 ) *
Ο δε Άντιτς παίζει τόσο γιατί ο Πρίντεζης καλός, χρυσός αλλά ένα θεματάκι με την άμυνα το έχει ενώ στα ριμπάουντ δεν κάνει καλή δουλειά. Αλλά ο Σκοπιανός αν δεν βάζει τα σουτ είναι ανούσιος στην επίθεση.


Αυτό που λες ειναι ένα ακομη πλεονέκτημα που εδινε ο dorsey καλύπτοντας τον Πριντεζη σε αμυνα και ριμπαουντ...
rchos
Πιστεύω πως αν χάσουμε σήμερα θα είναι μόνο και μόνο για να σταματήσει να είναι η σειρά τόσο ξενέρωτη και να γραφτεί κανά ποστ παραπάνω.

Είναι τόσο ξενέρωτη ως τώρα η σειρά που ο Ναβάρο είναι πιο ενδιαφέρον θέμα από αυτήν...
gmalamos
Να κανω μια ακυρη ερωτηση??Εκει στην ερτ το καναλι HD γιατι το εχουνε για να μας δειχνουν τα ματια της ελης σταη σε υψηλη ακριβεια η να δειχνουνε κανενα αγωνα??Για να δουμε σημερα!!
natouralistis
perkins in
jovan
QUOTE(natouralistis @ Apr 19 2013, 19:14 ) *
perkins in

katsivelis out??
και ότι είχα αρχίσει να το βάζω στα συν του μπαρτζώ οτι εμπιστευέται τον κατσίβελη...
sakissab
Παρατήρηση: η νετ θα δείξει το ματς. Όχι η ΕΤ1.
gmalamos
QUOTE(gmalamos @ Apr 17 2013, 20:00 ) *
Καλη επιτυχια μαγκες..Αν και δεν ειμαι και τοσο γουρλης! smiley.gif


Ευχομαι να μην βγω παλι γκαντεμης..Καλη επιτυχια στον ολυμπιακο σημερα!!
Weekendman
QUOTE(natouralistis @ Apr 19 2013, 19:14 ) *
perkins in

Είναι αυτή η κατάλληλη στιγμή για δοκιμές; άντε να δούμε...
gmalamos
QUOTE(Weekendman @ Apr 19 2013, 19:54 ) *
Είναι αυτή η κατάλληλη στιγμή για δοκιμές; άντε να δούμε...



Στη θεση του γκετσε μπηκε.
shtarkws
Ο Ιωαννου μεγαλος γκαντεμης
sakissab
Δε νομίζω ότι με τέτοιες άμυνες θα έχουμε πρόβλημα. Επίσης, περιμένουμε την παύση απ' τα 6.75 για εμάς και να τα γράφουν οι άλλοι (δεν αναφέρομαι στον μπαρατς tongue.gif ) Με τέτοιες ζόρικες άμυνες που παίζουμε μάς πιστεύω πολύ.
Dreamerpanos
Θέλω να δω το ματς και δεν μπορώ ρε παιδί μου....καλύτερα να περιέγραφε ο Τσουκαλάς tongue.gif
shtarkws
Ε καλα και ο Χατζη δεν ειναι καλυτερος
Dreamerpanos
QUOTE (shtarkws @ Apr 19 2013, 20:47 ) *
Ε καλα και ο Χατζη δεν ειναι καλυτερος


Είπε κανείς ότι είναι καλύτερος? ΨΗΛΑ...tongue.gif
Manu7
Μας πληγώνουν τα isolation τους...Δηλαδή δεν έχω παράπονα από την άμυνα αν εξαιρέσουμε κάποια χαμένα ξανά ριμπάουντ.

Eπίσης 2ρη περίοδος ψιλοσφαγή. Έπρεπε να βγει αίμα για να πάρουμε φάουλ ενώ από την άλλη για πλάκα..

Μπαίνουν τα σουτ ευτυχώς αλλά είναι όλα και παντελώς ελεύθερα. Ας είναι η δικιά μας μέρα σήμερα στα μεγάλα σουτ.
dimit
Η ομαδα εβαλε 44 ποντους και νικαει μονο με 6. Αυτο ειναι πολυ κακο γιατι δυσκολα θα βαλουμε τους ιδιους στο δευτερο. Ειτε με τυχη ειτε με διαιτησια οι τουρκοι μεινανε μεσα στο παιχνιδι
Με μετρια αμυνα και τοσο εχθρικη διαιτησια θαναι δυσκολο το δευτερο ημιχρονο
frenchman7
Παπ αρχηγόπουλο!

Όπως είχε πει κάποιος φίλος εδώ μέσα, όταν είναι στα καλά του ανεβάζει όλη την ομάδα.. Ξεχειλίζει ενέργεια!
jovan
Ο Μαχμούτι ρισκάρει αμυντικά τα 3ποντά του ολυμπιακού,
λογικά θα πέσουν τα ποσοστά μας.
Στο 2ο πρέπει να ανέβει ο σπανούλης οπωσδήποτε!
tReason
Παντως αυτος ο μαχμουτι ειναι τραγικος προπονητης,δεν βλεπει οτι παπ και σλουκας εχουν 50% στα τριποντα
και παιζει ζωνη και δινει τελειως ελευθερα σουτ στους συγκεκριμενους οχι σε καποιους χειροτερους σουτερ.
Στην επιθεση η επιμονη στον αμπαλο λουκας επισης ειναι ανεξηγητη ενας οποιοσδηποτε προπονητης απο την Α1
θα κοουτσαριζε καλυτερα απ αυτον.
Ο οσφπ στη επιθεση κανει τα αυτονοητα στην αμυνα απεχει απο το αριστο αλλα ειναι τουλαχιστον κξαλυτερος απο τους τουρκους.
duncan21
9/15 τρίποντα,14 ασίστ,4 λάθη.Τέλειο ματς επιθετικά.Ανύπαρκτη περιφερειακή άμυνα οι Τούρκοι όμως,μου κάνει εντύπωση δηλαδή γιατί κάτι τέτοια δε τα συγχωρεί η ομάδα ph34r.gif .Ο Σπανούλης απλά δε γράφει τίποτα αυτή την περίοδο,το πήρα απόφαση.Στην άμυνα δεν προσπαθεί καν εννοείται.Μόνο οργανωτικά είναι καλός σ' αυτή τη σειρά...
sakissab
Τους κατουράμε σε σημεία... (σόρρυ moderators αλλά δεν άντεξα..) Πιστεύω ότι δε θα έχουμε πρόβλημα στο 2ο μέρος με τέτοια ψυχολογία που πάμε στα σουτ.
Manu7
Βέβαια η ομάδα πάλι σε ξενερώνει γιατί έχεις τον Σπανούλη να χτίζει αβέρτα και από την άλλη ο Μπάρατς να σουτάρει τριποντάκι καιι να κάνει χλουτς... ugly1.gif

Ανεξήγητη πάλι η αλλαγή του Πρίντεζη στην 1η περίοδο για να μπει ο Άντιτς που σούταρε τρίποντο στα 18 δευτερόλεπτα...
bbplayer
Βούγιασιτς icon_drunk.gif icon_drunk.gif
aegeansheed
Hines θεούλη, τι κάνεις!!!!θα μας κάνεις ολυμπιακούς?????????????
frenchman7
Ρε μλκ πόσο θεούλης ο Βαγγέλης...
giorgos14
Ειμαστε κοντα!!Παμε ρε ομαδα!

Υ.Γ Πλακα κανεις...
Magnus92
Νταξει, δεν παιζει...


Και να θες να χασεις, τετοια δεν κανεις...
lightday
τζαμπα ήττα...
T.W.Is.M.
ΨΟΦΑ ΑΜΠΑΛΕ!!!
ΨΟΦΑ ΑΜΠΑΛΕ!!!
ΨΟΦΑ ΑΜΠΑΛΕ!!!
ΨΟΦΑ ΑΜΠΑΛΕ!!!
ΨΟΦΑ ΑΜΠΑΛΕ!!!
ΨΟΦΑ ΑΜΠΑΛΕ!!!
ΨΟΦΑ ΑΜΠΑΛΕ!!!
dimit
ΑΥΤΟΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΛΟΝΔΙΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΥΤΟΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ !!!!!!!!!!!
ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΟΥΜΕ????????????????????????????????
geo82
Αυτοκτονία...
sakissab
Αυτοκτονία σκέτη.
Manu7
Tάιμ άουτ γαμώ το μπελά σου άχρηστε... 8-0 ρε άχρηστε και κοιμάσαι....
bbplayer
tvra νταξει ξέρω ότι δεν είναι της ώρας ...αλλά τέτοια μόνο από αυτο το κωλοάθλημα μπορούμε να ζούμε blove.gif blove.gif

Δυο πράγματα που δεν κατάλαβα .

1) Ο Σλούκας γιατί σούταρε 3ποντο? τελείωνε ο χρόνος?

2) Ο Ερντέν ρίχνει ένα κεφάλι + στον Xάινς και επιθετικά καλούτσικα τα πήγαινε. Είναι μπροστά 1 πόντο , έχει την μπάλα στα 18 δευτ και τον βγάζει και βάζει σουτέρ που απόψε τα είχε ψιλογκρεμίσει. Γιατί?

Δεν την περίμενα αυτήν την εξέλιξη πάντως. Βασικά σκουπα περίμενα αλλά εάν όχι αυτό τουλάχιστο το ένα στα δύο ότι θα τα έπαιρνε εκεί μέσα. Βασικα σήμερα δικό του ματς έχασε
tReason
Mαχμουτι επεσες απο την αγια σοφια και βρηκες πορτοφολι.
Εγκατελειψε την τραγικη ζωνη και δεχθηκε μονο 31 ποντους στο β μερος ,τον βοηθησε ο τραγικος σπανουλης σε αμυνα και επιθεση
και τα τραγικα λαθη του οσφπ στα τελευταια 2 λεπτα.
Η αμυνα του οσφπ στο β καλυτερη λογω χαινς που ανεβαζει την αμυνα του 2 επιπεδα σε σχεση με τους αλλους ψηλους.
Και αυτο ειναι το μεγαλυτερο λαθος του μπαρτζωκα δεν μπορει ο καλυτερος φετεινος σου παικτης να παιζει τοσο λιγο σε σχεση με τους αλλους ψηλους...

Pierce
Guyz ηρεμία με τους χαρακτηρισμούς.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.