Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Olympiacos vs. Anadolu Efes
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2012-2013
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Dreamerpanos
Να βγάλεις τα γυαλιά θα είναι μια αρχή....
rankin
Μην ακούω σαχλαμάρες για διαιτησίες στην ευρωλίγκα...
Και πέρσι λέγαμε οτι είναι turkish airlines euroleague, και θέλουν τους τουρκους στο final 4 το οποίο μάλιστα γινόταν και στην Πόλη, και το αποτέλεσμα ηταν πως παίξαμε καλά και περάσαμε απο εναν όμιλο με 2 τουρκικες ομάδες και την ΤΣΣΚΑ, αφήνοντας και τις 2 τούρκικες απ εξω...

Το να μην θέλουν ελληνικές σε final 4 ειναι εντελώς ανόητο και συνωμοσιολογικό ..
Σκοτεινές δυνάμεις ανάγκασαν τον Λο να χάσει τη μπάλα, να φάμε τρίποντο στο τρανζίσιον, να χάσει ο Πριντεζης τη μπάλα μεσα απο τα χέρια του και να μας βάλει φολοου λει-απ ο Λούκας σε νεκρό χρόνο...

Αν ήμασταν ελάχιστα πιο σοβαροί ή πιο έμπειροι, αυτό το παιχνίδι δεν το χάναμε.
Βαριέμαι να ασχολούμαι με διαιτησίες στην ευρωλίγκα οπου σπάνια γίνονται λάθη εσκεμμένα.

Ας παρακολουθήσουμε μπασκετάκι, ας δουμε τα λάθη και τις αδυναμίες της δικής μας ομάδας και ας αφήσουμε τις διαιτησίες στο Ρήγα.
Rated: (en)joy
QUOTE (rankin @ Apr 22 2013, 13:25 ) *
Αν ήμασταν ελάχιστα πιο σοβαροί ή πιο έμπειροι, αυτό το παιχνίδι δεν το χάναμε.

Νομίζω ότι αυτό πιστώνεται και στον Μπαρτζώκα ο οποίος δεν δείχνει να μαθαίνει από τα λάθη του-βλ.παιχνίδι με την Σιένα..Αν περάσει πάντως-το πιθανότερο-όλα αυτά θα ξεχαστούν.
Eddie.Johnson
QUOTE (Rated: (en)joy @ Apr 22 2013, 14:35 ) *
Αν περάσει πάντως-το πιθανότερο-όλα αυτά θα ξεχαστούν.


Μπά,εδώ θα είμαστε να τα λέμε smiley.gif Ακόμα και να περάσουμε f4 είτε στους τελικούς με τον ΠΑΟ που έρχονται,θα δούμε πάλι αυτό το κακό πρόσωπο Ολυμπιακού/Μπαρτζώκα,είναι δεδομένο νομίζω(το έχουμε δεί αρκετές φορές μέσα στην χρονιά).

QUOTE (rankin @ Apr 22 2013, 13:25 ) *
Ας παρακολουθήσουμε μπασκετάκι, ας δουμε τα λάθη και τις αδυναμίες της δικής μας ομάδας και ας αφήσουμε τις διαιτησίες στο Ρήγα.


Συμφωνώ απόλυτα,πρώτα να βλέπουμε τι κάνουμε εμείς(ή τι δέν κάνουμε wink.gif )και σε δεύτερη μοίρα έρχονται τα άλλα.
dimit
Παντως η ομαδα απο το παιχνιδι της Παρασκευης μονο κερδισμενη νπορει να βγει.
Αν νιοκησουμε παμε Λονδινο, αλλα και να χασουμε θα απαλλαγουμε γρηγοροτερα απο τον ανεκδιηγητο.
Για την Παρασκευη , με κατι φιλους, εχουμε ετυμασει το πρωτο -πιστευω- πανο που τον κραζει
gmalamos
QUOTE(dimit @ Apr 22 2013, 16:02 ) *
Παντως η ομαδα απο το παιχνιδι της Παρασκευης μονο κερδισμενη νπορει να βγει.
Αν νιοκησουμε παμε Λονδινο, αλλα και να χασουμε θα απαλλαγουμε γρηγοροτερα απο τον ανεκδιηγητο.
Για την Παρασκευη , με κατι φιλους, εχουμε ετυμασει το πρωτο -πιστευω- πανο που τον κραζει



Aντε ωραια.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif
giorgos14
QUOTE(dimit @ Apr 22 2013, 14:02 ) *
Παντως η ομαδα απο το παιχνιδι της Παρασκευης μονο κερδισμενη νπορει να βγει.
Αν νιοκησουμε παμε Λονδινο, αλλα και να χασουμε θα απαλλαγουμε γρηγοροτερα απο τον ανεκδιηγητο.
Για την Παρασκευη , με κατι φιλους, εχουμε ετυμασει το πρωτο -πιστευω- πανο που τον κραζει


τουλαχιστον μην ειναι ανορθογραφο και εχουν να κραζουν και οι παναθηναικοι μετα rolleyes.gif
rankin
QUOTE(Rated: (en)joy @ Apr 22 2013, 13:35 ) *
Νομίζω ότι αυτό πιστώνεται και στον Μπαρτζώκα ο οποίος δεν δείχνει να μαθαίνει από τα λάθη του-βλ.παιχνίδι με την Σιένα..Αν περάσει πάντως-το πιθανότερο-όλα αυτά θα ξεχαστούν.

Δε ξέρω αν μπορούμε να τον κατηγορήσουμε που άφησε το Σπανούλη απ εξω στο τέλος..
Υπάρχουν πολλά που θα μπορούσαν ενδεχομένως να είχαν γίνει, αλλά ξέρω οτι στη ζωή η πράξη υπερτερεί της θεωρίας, πόσο μάλλον της εκ των υστέρων θεωρίας.
Στην πράξη τα πράγματα στράβωσαν τόσο πολύ που τελικά την πατήσαμε. Κυριολεκτικά, οτι θα μπορούσε να ειχα πάει στραβά, πήγε στραβά, αλλά δεν μπορώ να κατηγορήσω τον προπονητή για αυτό.
Εχω βαρεθεί επίσης να ασχολούμαστε με τον προπονητή. Αν έπρεπε να ειχαμε αλλάξει προπονητή, θα έπρεπε να το είχαμε κάνει απο τα Χριστούγεννα. τώρα είναι αργά για να συζητάμε τέτοια πράγματα. Αυτός ειναι ο προπονητής μας και αυτοί ειναι οι παίχτες μας, με τα καλά και με τα στραβά τους.

Τωρα χρειάζεται ηρεμία, καρδιά, νίκη με την Εφες και προετοιμασία για το Final 4 για να μην πάμε άκλαυτοι.

QUOTE(giorgos14 @ Apr 22 2013, 15:09 ) *
τουλαχιστον μην ειναι ανορθογραφο και εχουν να κραζουν και οι παναθηναικοι μετα rolleyes.gif

24.gif 24.gif 24.gif
Dreamerpanos
QUOTE (giorgos14 @ Apr 22 2013, 16:09 ) *
τουλαχιστον μην ειναι ανορθογραφο και εχουν να κραζουν και οι παναθηναικοι μετα rolleyes.gif


Νταξει έλιωσα 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
comrade
QUOTE(dimit @ Apr 22 2013, 16:02 ) *
Παντως η ομαδα απο το παιχνιδι της Παρασκευης μονο κερδισμενη νπορει να βγει.
Αν νιοκησουμε παμε Λονδινο, αλλα και να χασουμε θα απαλλαγουμε γρηγοροτερα απο τον ανεκδιηγητο.
Για την Παρασκευη , με κατι φιλους, εχουμε ετυμασει το πρωτο -πιστευω- πανο που τον κραζει


Τρατζικ.
Αν καποιος πραγματικα αγαπαει την ομαδα του, τη στηριζει με οποιοδηποτε τροπο και δεν προσπαθει να δημιουργει κλιμα εναντιον του προπονητη της. Και αυτο, τη στιγμη που τωρα δεν μπορει να βρεθει κατι καλυτερο του μπαρτζωκα -οπως ειπε κι ο ρανκιν πιο πανω.
Να το κανετε αυτο στην αρχη της σαιζον, να το καταλαβω. Αλλα τωρα? Γκρινια στο κρισιμοτερο σημειο της σαιζον? Μονο να βλαψει την ομαδα μπορεί.
Κι αυτα, στα λεει ενας φιλος του ΠΑΟ.
plo koon
Μπράβο ρε dimit. Αυτό το πανό είμαι σίγουρος ότι θα αλλάξει τη χρονιά τούμπα για τον ΟΣΦΠ. Θα το δει ο Μπαρτζώκας, θα φύγει, θα έρθει πίσω ο Ιβκοβιτς και θα πάμε για το κύπελλο. Απορώ πως και δεν το είχε σκεφτεί κανένας μας.

.
.
.
.
.
.

Πέρα από την πλάκα, σε συμβουλεύω να μην το κάνεις αυτό με το πανό. Η ομάδα δεν αλλάζει, και το πανό δε θα προσφέρει τίποτα παραπάνω από μιζέρια.

Αν παρόλα αυτά το κάνεις, θέλουμε φωτό.
A.CAB
http://www.superbasket.gr/permalink/180711.html

Μόλις αυξήθηκαν οι πιθανότητες της Εφές για πρόκριση! smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(comrade @ Apr 22 2013, 16:48 ) *
Τρατζικ.
Αν καποιος πραγματικα αγαπαει την ομαδα του, τη στηριζει με οποιοδηποτε τροπο και δεν προσπαθει να δημιουργει κλιμα εναντιον του προπονητη της. Και αυτο, τη στιγμη που τωρα δεν μπορει να βρεθει κατι καλυτερο του μπαρτζωκα -οπως ειπε κι ο


Αν ομως αγαπαει περισσοτερο την προσωπικη του "δικαιωση" απο την ομαδα του, και πανο ανεβαζει, και συνθηματα φωναζει και ασχολειται με την ομαδα του μονο για να κραξει συγκεκριμενα ατομα.
Αυτο ξεπερναει και τη δικη μου κατασταση με τους Σερβους!!! Υποσχομαι να επιστρεψω δριμυτερος στο Ευρωμπασκετ σ αυτο το θεμα... tongue.gif

QUOTE(A.CAB @ Apr 22 2013, 17:32 ) *
http://www.superbasket.gr/permalink/180711.html

Μόλις αυξήθηκαν οι πιθανότητες της Εφές για πρόκριση! smiley.gif


Πριν ανοιξω το λινκ σου, αναρωτηθηκα:"γιατι αυξηθηκαν οι πιθανοτητες τους, δεν παιζει ο Βουγιασιτς?" smiley.gif
frenchman7
Τρολιά είναι δεν παίζει! Απλά περνάει κρίση ο dimit με την απουσία Μαυροειδή έπρεπε να δυναμιτίσει κάπως το κλίμα! tongue.gif

ΥΓ: Πάντως φίλε αν όντως έχεις σκοπό να το κάνεις, φύλαγε λίγο τα νώτα σου γιατί συνήθως αντιδρούν περίεργα τα καλόπαιδά μας σε κάτι τέτοιες πρωτοβουλίες..
Zephyr
QUOTE(A.CAB @ Apr 22 2013, 17:32 ) *
http://www.superbasket.gr/permalink/180711.html

Μόλις αυξήθηκαν οι πιθανότητες της Εφές για πρόκριση! smiley.gif


QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 22 2013, 19:58 ) *
Πριν ανοιξω το λινκ σου, αναρωτηθηκα:"γιατι αυξηθηκαν οι πιθανοτητες τους, δεν παιζει ο Βουγιασιτς?" smiley.gif


Η αλήθεια είναι ότι ο Βούγιασιτς είναι αρνητικός παράγοντας για την Εφές φέτος, ειδικά στους αγώνες με εμάς. Από την άλλη είναι σεσημασμένο βρωμόχερο που δεν ξέρεις πότε θα πιάσει ρυθμό και το ότι δεν θα παίξει αποτελεί ένα ξαλάφρωμα για τους περιφερειακούς μας.
bbplayer
δεν είναι και ότι καλύτερο για την Εφές αυτό. Ναι μεν θα γλιτώσει από αυτό το άμπαλο αλλά από την άλλη θα κληθεί να παίξει πολύ ο Σαβάνοβιτς που δεν τον λες και πιτσιρίκο καιθα πρέπει να είναι και προσεκτικός με τα φάουλ. Εκτός και εάν πάει σε κοντά σχήματα και δώσει χρόνο στον Γκιουλέρ , που από ότι φαίνεται δεν τον πιστεύει
passer



Όποιος ψήνεται να αναρτήσουμε την Παρασκευή στο ΣΕΦ πανό κατά του dimit, ας μου στείλει pm smiley.gif
damian
εγώ προτείνω πανό συμπαράστασης στον Σάσα
frenchman7
QUOTE(damian @ Apr 23 2013, 01:48 ) *
εγώ προτείνω πανό συμπαράστασης στον Σάσα


εγώ προτείνω πανό συμπαράστασης στην Σάσα
spysta
αρχισαν τα κολπακια οι Φατμαγκουλαιοι ..
http://www.sport-fm.gr/article/parapona-ef...iaitisia/671377

--> http://static.fjcdn.com/pictures/Self+Cont...70e_3191219.jpg

η ταριφα ανεβαινει.30.
giorgos14
QUOTE(frenchman7 @ Apr 23 2013, 04:49 ) *
εγώ προτείνω πανό συμπαράστασης στην Σάσα


Γιατι να αρκεστουμε σε πανο;Κατι πιο χειροπιαστο δεν μπορουμε να κανουμε;

QUOTE(spysta @ Apr 23 2013, 12:07 ) *
αρχισαν τα κολπακια οι Φατμαγκουλαιοι .

η ταριφα ανεβαινει.30.


γκαντεμη προσεχε τι λες smiley.gif
spysta
QUOTE(giorgos14 @ Apr 23 2013, 13:28 ) *
γκαντεμη προσεχε τι λες smiley.gif

μετα απο αυτο πηγε στους 40.
ΜΗΝ το συνεχισεις .. biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(spysta @ Apr 23 2013, 15:31 ) *
μετα απο αυτο πηγε στους 40.
ΜΗΝ το συνεχισεις .. biggrin.gif



52 και κλεισαμε. Εχουμε και ενα παλιο γραμματιο να κλεισουμε... smiley.gif
Dreamerpanos
Sold out ανακοινώθηκε το ματσάκι παίδες http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=129363214.....ε δεν πιστεύω να κάνει 2πλο η Εφές τι να πω πια....ήμουνα 2 δευτερόλεπτα μακρυά από την πρόβλεψη μου και ήρθε ο Λούκας και μου το χάλασε tongue.gif



Α και μια ιστορία off the record off topic και γενικά off και όποιος θέλει με πιστεύει tongue.gif

Ήμουνα σε καφετέρια στον Πειραιά και έβλεπα το 4ο ματς και επειδή γινόταν χαμός ο σερβιτόρος δεν με είχε δει και ήρθε να μου πάρει παραγγελία με το σκορ στο 66-73....με ρωτάει τι θα πάρω και του λέω και εγώ αφού τα είχα πάρει από την αργοπορία και ήξερα ότι είναι Ολυμπιακός- "Θα παραγγείλω όταν κάνει 8-0 η Εφές (που δε το πίστευα ούτε μια στο εκκατομύριο)"... tongue.gif

Όλα τα λεφτά ήταν η έκφραση του τύπου όταν με κοίταξε στο καλάθι του Λούκας tongue.gif Ρίξαμε πολύ γέλιο με την παρέα και είπα να την μεταφέρω και εδώ την ιστορία....
AKRG
Χωρίς πλάκα τώρα το ότι δεν παίζει ο Βούγιασιτς είναι ΚΑΚΟ για τον ολυμπιακό, θα αναγκαστούν να παίξουν ορθόδοξο μπάσκετ .. !!!
spysta
QUOTE(andykrg @ Apr 23 2013, 16:09 ) *
Χωρίς πλάκα τώρα το ότι δεν παίζει ο Βούγιασιτς είναι ΚΑΚΟ για τον ολυμπιακό, θα αναγκαστούν να παίξουν ορθόδοξο μπάσκετ .. !!!

ENNOEITAI .. και οχι μονο αγωνιστικα .. αλλα και στο τιμ σπιριτ.
ο Βουγιασιτς ηταν μεσα στην μουρμουρα
Manu7
QUOTE(Dreamerpanos @ Apr 23 2013, 18:01 ) *
Όλα τα λεφτά ήταν η έκφραση του τύπου όταν με κοίταξε στο καλάθι του Λούκας tongue.gif Ρίξαμε πολύ γέλιο με την παρέα και είπα να την μεταφέρω και εδώ την ιστορία....

Eμείς να δεις γέλια που κάναμε με το καλάθι του Λούκας... biggrin.gif Ρε μην μας τρολάρεις tongue.gif

Θα μας κλείσει το σπίτι ο Σάσα...Μην το μελετάτε το μπελά μου.... shot.gif
Reggie Miller #31
Ο Βούγιασιτς είναι το λιγότερο ασταθής,αλλά όπως και να το κάνεις θα είναι απώλεια για την περιφέρεια τους,ως έξτρα λύση,όσο κακός κι αν είναι.Μπορεί να σου πετάξει κανένα τρίποντο,αλλά αν δεν έπαιζε ο Λούκας,θα ήμουν πιο ευχαριστημένος! smiley.gif
natouralistis
"Υπόσχομαι πως θα ξυρίσω το κεφάλι μου αν πάμε στο φάιναλ-φορ. Ούτως ή άλλως χάνω τα μαλλιά μου και θα μοιάζει με τον Ζιντάν, αλλά δεν με ενδιαφέρει. Είναι υπόσχεση κι ελπίζω να την κρατήσω".

Σαβάνοβιτς..

Αυτός θα πάθει αυτό που λέμε "πήγε για ξούρα και βγήκε με χαίτη"
Reggie Miller #31
QUOTE(duncan21 @ Apr 24 2013, 22:35 ) *


Στο sport24 έλεγε ότι η προπόνηση δεν είχε απρόοπτα...

http://www.redplanet.gr/basket/euroleague/...es.2226416.html


Α τώρα το έγραψαν http://www.sport24.gr/Basket/Euroleague/st...ns.2226459.html
Καλά πάμε!
rakos
ειναι επειδη του κανει καλη διαχειριση ο Μπαρτζι για να μη κουραζεται..

Σαβανοβιτς αγορι μου κατι αλλο θα βρεις ξυρισμενο..μονος σου θα το κανεις..
gmalamos
Υπαρχει καμια ψυχη εδω μεσα που θελει να ευχηθω για ολυμπιακο?? rolleyes.gif
sakissab
Είχα μεταφέρει μερικά όνειρά μου εδώ στο forum (κυριολεκτώ με τη λέξη όνειρα). Είχα γράψει πέρσυ στους τελικούς για τη δολοφονία του Διαμαντίδη απ' τον Ντόρσεϊ. Φέτος επιστρέφω με όνειρο που θα συζητηθεί. icon_drunk.gif
Ξεκινάει αύριο το ματς με πεντάδα: σπανούλη, πρίντεζη, χάινς, παπανικολάου και γκετσεβίτσιους. Ναι, γκέτσε! Και σε κάποια φάση βγαίνει ο γκέτσε και τη θέση του παίρνει ο υπεραγαπητός Παναγιώτης Βασιλόπουλος.

Αλήθεια. Μιας και το 'φερε η κουβέντα: τι κάνει αυτό το παιδί; tongue.gif
Anaz
αρρυθμιες και υπογλυκαιμικο επεισόδιο?? Απο τι??? unsure.gif
gmalamos
dimit με το πανο τι εγινε μεγαλε ετοιμο?? smiley.gif
bbplayer
Σορυ για το off topic αλλά το 10αράκι του Πρίντεζη μου φαίνεται πολύ ελκυστικό γι' απόψε και λέω να το τολμήσω. Ελπίζω να μη με χώσει ο Μπαρτζώκας και αποφασίσει ότι πρέπει να παίξει ο Άντιτς...γιατί έτσι.
Καθώς και η διαφορά 11-16
rchos
QUOTE(bbplayer @ Apr 26 2013, 10:51 ) *
Καθώς και η διαφορά 11-16


Αν εννοείς να λήξει με διαφορά 11-16 πόντους υπερ του Ολυμπιακού εγώ δεν θα συμφωνούσα γιατί ακόμη και να κερδίζουμε με κάποια διαφορά αυτή η ομάδα επανελειμένα φέτος έχει δείξει ότι στο τέλος την διαφορά την χάνει.
bbplayer
QUOTE (rchos @ Apr 26 2013, 10:06 ) *
Αν εννοείς να λήξει με διαφορά 11-16 πόντους υπερ του Ολυμπιακού εγώ δεν θα συμφωνούσα γιατί ακόμη και να κερδίζουμε με κάποια διαφορά αυτή η ομάδα επανελειμένα φέτος έχει δείξει ότι στο τέλος την διαφορά την χάνει.


χμ ξέρω κι εγώ...θα δούμε. πάντως δεν το έχω απίθανο να ξαναπαρουσιάσει συμπτώματα διάλυσης η Εφές εάν τους στραβώσει από νωρίς το ματς και να δούμε ότι και στο 2ο. Βέβαια το ότι δεν είναι απίθανο να συμβεί , δε σημαίνει ότι ντε και καλά θα παίξει τέτοιο σενάριο αλλά ποτέ δεν ξέρεις
gmalamos
QUOTE(gmalamos @ Apr 25 2013, 16:50 ) *
Υπαρχει καμια ψυχη εδω μεσα που θελει να ευχηθω για ολυμπιακο?? rolleyes.gif



Ενταξει αφου δεν εχει κανενας προβλημα,τοτε καλη επιτυχια στη ομαδα του ολυμπιακου!!
Μαγκες τν κατσατε τη βαρκα!! smiley.gif
Anaz
Eγω παντως επαιξα και το 4.05 της Εφες, καθως θεωρω οτι εχει περισσοτερες πιθανοτητες νικης απο αυτες που τις δινουν.
gspara
Ωραιο το αφιερωμα στον Λουκας απο τη νετ.
Ελπιζω TWISM να αλλαξες γνωμη smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(gspara @ Apr 26 2013, 21:12 ) *
Ωραιο το αφιερωμα στον Λουκας απο τη νετ.
Ελπιζω TWISM να αλλαξες γνωμη smiley.gif


Δεν το ειδα. Και παλι ομως δε θα αλλαζα γνωμη(ειμαι αμετανοητος). smiley.gif
Manu7
Δημιούργημα του Μπαρτζώκα το +12 της Εφές...Από το προηγούμενο ματς...Αν τους δίνεις ψυχολογία αυτά παθαίνεις...Και μεις σαν τον ΠΑΟ τα σπάμε. Προσδοκώ ανάσταση νεκρών...
kotzito
Ενα στοιχειωδες συστημα στην επιθεση δεν εχουμε βγαλει σημερα.Μας παιζουν ζωνη,δεν μπορουμε να βρουμε ελευθερα σουτ στην ζωνη και οταν βγαλουμε τα πετροβολαμε.Αμα δεν κλεισει το ημιχρονο στο -10,το ματς δυσκολα γυρναει.

Κριμα,γιατι εβαλε τριποντο κι ο Παουελ σημερα tongue.gif
duncan21
Ναι Σιγάλα άμπαλε,η μη σωστή αντιμετώπιση της ζώνης μας φταίει.Άμυνα ούτε με τα μάτια και μας φταίει η επίθεση.Ο Γκούφυ βάζει τον Κατσίβελη κι ενώ τα πάει καλά ο μικρός δεν τον αφήνει μέσα.Βάλτε ένα ελεύθερο μωρέ,ένα.
bbplayer
Τελικά όχι μόνο του δίνει χρόνο του Γκιουλέρ αλλά του παραδίνει.
Manu7
Nτάξει ρε Στράτο...2 πέναλντι..

ΕΝΤΙΤ: Στο ρολόι νικάει ο Παπανικολάου μέχρι στιγμής...Καλά αν δεν παίξει άμυνα και δεν τρέξει η ομάδα, δεν κερδάει ποτέ..
SteveNashidis
Το πανό του dimit δεν βρισκω
jovan
Ο Μάχμουτι χρήσιμοποειεί ζώνη όπως ο πασκουάλ αλλά ο ολυμπιακός στην άμυνα δεν έχει την σκλήραδα του παναθηναικού που τον κράταγε στα μάτσ.
Δεν το βλέπω καλά το μάτσ... angry_red.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.