Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A ' ΕΣΚΑ 2015-16
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Gkos
QUOTE (Dwyane ''the flash'& @ Feb 12 2016, 13:45 ) *
Είδε κανείς τι ακριβώς έγινε?


Απότι έμαθα ,παίκτης του Κρόνου Γερακα(με μεγααααλη ιστορία),είχε πολύ αντιαθλητική συνπεριφορά χτες και ήταν και αυτός που τραυματισε τον Φιλιππόπουλο...

(Εχει και σχολια κατω απο το στατους του Δεσποτάκη)
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(Gkos @ Feb 12 2016, 14:49 ) *
Απότι έμαθα ,παίκτης του Κρόνου Γερακα(με μεγααααλη ιστορία),είχε πολύ αντιαθλητική συνπεριφορά χτες και ήταν και αυτός που τραυματισε τον Φιλιππόπουλο...

(Εχει και σχολια κατω απο το στατους του Δεσποτάκη)


Ναι τα είδα απλά δεν γράφουν κάτι συγκεκριμένο. Μόνο για παππούδες που βαράνε.
Gourou
QUOTE (Dwyane ''the flash'& @ Feb 12 2016, 13:58 ) *
Ναι τα είδα απλά δεν γράφουν κάτι συγκεκριμένο. Μόνο για παππούδες που βαράνε.

Περαστικά στο παληκαρι!!!
Βαση περιγραφής αυτός που τον χτύπησε πρεπει να ειναι αυτός ο άμπαλος ,ο ξανθός με την κοτσίδα(κοντά στα 36-38ετων) με τα περιττά κιλά που τόσα χρόνια βαράει στο ψαχνό,παίζει αντιαθλητικά και κάνει και τον μάγκα...ρε κρεμάστε τους τα δελτιαααα

QUOTE (RudyKok @ Feb 12 2016, 13:13 ) *
Το τι γέλιο πέφτει στον Αίολο δε περιγράφεται με τους προπονητές που αυτοπροτείνονται ως οι πιο κατάλληλοι για αντικαταστάτες του Αναστασόπουλου. Παίρνουν τους παίκτες τηλέφωνο για να ενημερώσουν τον πρόεδρο ότι είναι διαθέσιμοι. το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι κάποιοι από αυτούς όταν τους ρωτούσαν το καλοκαίρι δεν ήθελαν ούτε απ' έξω να περάσουν. πως αλλάζουν οι καιροί!!!!!!!!!αυτό και αν είναι ξεφτίλα για κάποια "μεγάλα" ονόματα. το μόνο σίγουρο είναι ότι ο πρόεδρος με κάτι τέτοιους γελάει και φυσικά δεν ασχολείται.


Ναι αλλα κι εσυ στα παλιότερα posts σου μας αποθέωνες coach Αναστασόπουλο και πρόεδρο...έλεγες για τρομερή σχέση,χημεία και άλλα διάφορα...Μια χαρά πορεία έκανε ο άνθρωπος...τι αλλο να έκανε δηλ?
Οποτε για όλους αλλάζουν οι καιροί...
Gkos
QUOTE (Gourou @ Feb 12 2016, 14:12 ) *
Περαστικά στο παληκαρι!!!
Βαση περιγραφής αυτός που τον χτύπησε πρεπει να ειναι αυτός ο άμπαλος ,ο ξανθός με την κοτσίδα(κοντά στα 36-38ετων) με τα περιττά κιλά που τόσα χρόνια βαράει στο ψαχνό,παίζει αντιαθλητικά και κάνει και τον μάγκα...ρε κρεμάστε τους τα δελτιαααα.


Όχι ,όχι ,παρεξήγησες....

Γραφω για "μεγάλη ιστορία" και νομιζα ειναι προφανες ποιος ...
Gourou
QUOTE (Gkos @ Feb 12 2016, 14:18 ) *
Όχι ,όχι ,παρεξήγησες....

Γραφω για "μεγάλη ιστορία" και νομιζα ειναι προφανες ποιος ...

Sorry φίλος τώρα σε κατάλαβα...αυτό τότε είναι ακόμα πιο λυπηρό...!!!
RudyKok
Προς φίλο Gourou: δεν παίρνω πίσω τίποτα από όσα έχω πει. Είπα επίσης πως ο πρόεδρος έτσι λειτουργεί και δε δίνει σε κανένα λογαριασμό. Έτσι ήθελε και έτσι έκανε. Κάτι παραπάνω θα ξέρει από όλους μας. Εγώ μίλησα για τους αυτό προτεινόμενους προπονητές που παίρνουν τηλέφωνο τους παίκτες της ομάδας για να αποκτήσουν πρόσβαση στον πρόεδρο. Τώρα για το τι παραπάνω θα μπορούσε να είχε κάνει θα σου πω τη γνώμη μου καθαρά και μόνο τη γνώμη μου.......έχασε από ΑΟΚ, ΙΩΝΙΚΟ, ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ, ΠΕΥΚΗ σχεδόν στο πόντο. Τα τρία από αυτά μέσα στον Ταύρο. Που θα ήταν άραγε τώρα ο Αιολακος αν είχε κερδίσει έστω κάποια από αυτά αν όχι όλα; Και ολα τα έχασε στο τέλος και πάντα έφταιγαν οι παίκτες...............και ξαναλέω αυτά είναι μόνο η προσωπική μου άποψη. Θα δούμε αν ήταν σωστή η αλλαγή προπονητή στο άμεσο μέλλον. Για μένα έπρεπε να είχε γίνει μετά τον Ιωνικό.
MENEGIN11
νομιζω οτι τα αιτια της φυγης φυγης αναστασοπουλου,απ οτι πληροφορουμε εκ των εσω ειναι αφενως μεν οικονομικα,αφετερου δε εχουν να κανουν με το χρονο του πλει μεικερ του 2010 κ του περιβαλοντος του,για οσους ξερουν........
RudyKok
Για να μην αρχίζουμε πάλι με τα περσινά. Ο Αναστασοπουλος δεν έχει κανένα οικονομικό πρόβλημα με την ομάδα και σας το λέω πολυ υπεύθυνα. Είναι πολυ λάθος οι πηγές σας και επιμένω. Μην αρχίζουμε πάλι τη λασπολογία. Όσο για τον παίκτη που λέτε δεν είναι μόνο αυτός. Οι μικροί έπαιζαν μόνο οταν τους θυμοτανε με εξαίρεση κάποιες εκλάμψεις και το πλέι μέικερ που λέτε που τον έβαλε στα 3-4 τελευταία παιχνίδια κάπως παραπάνω. Για να μπαίνουν τα πράγματα στη θέση τους. Και για να μην ξεχνιόμαστε. Δεν έφυγε..........τον απέλυσαν
MENEGIN11
QUOTE(RudyKok @ Feb 12 2016, 17:31 ) *
Για να μην αρχίζουμε πάλι με τα περσινά. Ο Αναστασοπουλος δεν έχει κανένα οικονομικό πρόβλημα με την ομάδα και σας το λέω πολυ υπεύθυνα. Είναι πολυ λάθος οι πηγές σας και επιμένω. Μην αρχίζουμε πάλι τη λασπολογία. Όσο για τον παίκτη που λέτε δεν είναι μόνο αυτός. Οι μικροί έπαιζαν μόνο οταν τους θυμοτανε με εξαίρεση κάποιες εκλάμψεις και το πλέι μέικερ που λέτε που τον έβαλε στα 3-4 τελευταία παιχνίδια κάπως παραπάνω. Για να μπαίνουν τα πράγματα στη θέση τους. Και για να μην ξεχνιόμαστε. Δεν έφυγε..........τον απέλυσαν

συμφωνουμε στην απολυση,αλλα επειδη καποιοι παιχτες ηρθαν κ γι αυτον,αλλα λενε στα καφε των πετραλωνων.....παντως θα περιμενα μεγαλυτερη στηριξη στο πρωην προπονητη τουλαχιστο εδω στο φορουμ.γιατι λεμε για τις ηττες κ δε λεμε οτι αν δε πετυχαινε τη πευκη καφενειο οταν τη κερδισε εκτος στο πρωτο γυρο η αν δε κερδιζε το διαγορα στη δευτερη παραταση που κατεβηκε με 6 παιχτες,που θα ηταν τωρα ο ταυρος.λιγο γνωθι σ αυτον δε βλαπτει.τελος παντων το ευχαριστο ειναι οτι εχει εκ των εσω λυση πολυ καλη κ σοβαρη που θα κρατησει την ομαδα μακρια απο κινδινους....
RudyKok
Δε ξέρω για ποιους παίκτες λες και τι λένε στα καφενεία αλλά στο γήπεδο αλλα λέγονται. Εγώ ξέρω ότι κάποιοι ήταν έτοιμοι να σταματήσουν επειδή δεν έπαιζαν και όχι ασφαλώς για οικονομικούς λόγους. Και αυτούς ο Αναστασοπουλος τους έφερε..........τέλος πάντων λίγο με ενδιαφέρουν τα λεγόμενα στα καφενεία των Πετραλωνων. Εμένα με ενδιαφέρει ο σύλλογος που συμπαθώ και παρακολουθώ να πηγαίνει καλά. Όσο για τη λύση εκ των έσω δεν ξέρω ποιον εννοείς. Εγώ ξέρω ότι πάει με Τςιρο μέχρι να κλείσει με προπονητή. Και για να μη παρεξηγηθώ. Για μένα ο Τσιρος είναι προπονηταρας και δουλεύει πολυ και είναι παρά πολυ καλό παιδί. Είναι και ο Κλήμης αλλα αυτός ετοιμάζεται να παίξει. Ήδη στις προπονήσεις αρχίζει και οργιάζει.
fastbreak70
από OFFICIAL PAGE ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Μια πολύτιμη νίκη πανηγύρισε στο “Στ. Βενέτης” το Αιγάλεω κατά την 16η αγωνιστική της ΕΣΚΑ καθώς με το 70-53 επί του ΓΣ Χαλανδρίου κατέκτησε ένα πολύτιμο 2ποντο συνεχίζοντας την “μάχη” της παραμονής.

Με κορυφαίο τον Τάγαρη που σταμάτησε στους 23 πόντους, αλλά και τον Αθανασόπουλο που είχε 17, το Αιγάλεω επικράτησε με 70-53 του “μαχητικού” ΓΣ Χαλανδρίου και παρέμεινε ζωντανό στην διεκδίκηση της παραμονής του.

Το City αν και είχε εκτός παιχνιδιού τον Δημήτρη Χανιώτη είχε τον έλεγχο του αγώνα από τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης και βγάζοντας πάθος και δύναμη σε άμυνα-επίθεση φρόντισε να ελέγξει την ροή του μέχρι τέλους φθάνοντας στο +17.

Μια νίκη που δίνει ψυχολογία και αισιοδοξία σε παίκτες και προπονιτικό τιμ, αλλά και τον κόσμο που βρέθηκε στο κλειστό και συμπαραστάθηκε στην ομάδα.

Επόμενο παιχνίδι του Αιγάλεω είναι την επόμενη Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου στο Δαφνί κόντρα στην Δάφνη.

Δεκάλεπτα: 19-16, 36-26, 47-39, 70-53.

ΑΙΓΑΛΕΩ (Ρουμελιώτης, Βουτσελάς): Αποσκίτης Θ. 6 (2), Δρακόπουλος 2, Αλεξίου 4, Χανιώτης Α. 14 (2), Νικολόπουλος, Αθανασόπουλος 17 (1), Νίνος, Τσαουσάι, Κουρής, Αναστόπουλος, Τάγαρης 23, Στάθης 4.

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Καρούτζος, Μαστοράκης): Αποστόλου 15, Δαμίγος 8, Αντωνόπουλος, Αρσενικός, Παπαθανασίου 3 (1), Παρδαβέλλας 11 (1), Κοντός, Στεργίου, Κωστόπουλος 9 (1), Μιχάλης, Koκκινάκος 4, Κολαξής 3 (1).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
βρηκα μια αξιολογηση και την 'ανεβασα' για ενημερωση εστω και αν είναι από την επισημη σελιδα αο αιγαλεω....

ημουν στον αγωνα και η εικονα που δινει είναι πολύ κοντα στην πραγματικοτητα....
gspara
Διαγορας-Ιωνικος απο το καναλι της Εσκα αποψε.

Επισης,ο αγωνας Δαφνη-Αιγαλεω θα γινει την Τεταρτη 17/2(19.45)
RudyKok
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ 2
Δε νομίζω ότι ο Αίολος θέλει να μπεί σε περιπέτειες

ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
Πάω με την έδρα

ΠΕΥΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1
Το 1ο στάνταρ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 1
Νομίζω εύκολα ή δύσκολα θα το πάρει

ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
Το 2ο στάνταρ

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Στάνταρ όποτε και αν γίνει

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες χωρίς τραυματισμούς
push
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ 2


ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2


ΠΕΥΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1


ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 1


ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1


ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Zourinho
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ 1
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΠΕΥΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ 2
doctor_dru
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ 2

ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1

ΠΕΥΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 1

ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
jhantzop
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ 2
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΠΕΥΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
gspara
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ 2
Aνετα για τον Αιολο αν θελει να συνεχιζει να εχει βλεψεις 5αδας.Ο ΓΣΧ παρεδωσε πνευμα.

ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
Αμφιρροπο ματς.Μεγαλυτερο βαθος ο ΑΟΚ.Η Παλατιανη καιγεται περισσοτερο ομως και πιστευω θα νικησει.Αρκει να εχει αποψε τον Χριστοφακη.

ΠΕΥΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1
Ξεκαθαρο φαβορι.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ 2
Ο Ιωνικος παρα τα προβληματα του,που ειχαν σαν αποτελεσμα δυο γκελες,παραμενει σε αποσταση αναπνοης απο την 2η θεση.Του αξιζει μια νικη σε ντερμπυ για να βαλει φωτια στα πλασρισματα της 5αδας.

ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
Περιμενω δυνατη μαχη στο Ρουφ.Ο Νικηφορος,παρα την καθοριστικη απωλεια του Τζιωτη,εχει ανεβασει στροφες και θελει να ρεφαρει αποψε για να παρει μεγαλη ανασα στην μαχη της σωτηριας.

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1
Στον 1ο γυρο εχασε οριακα το Αιγαλεω.Θεωρω οτι και στο Χαιδαρι θα ζορισει,τηρουμενων των αναλογιων,τους πρωτοπορους.
gspara
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 63-64 (19-13,37-26,50-48,63-64).

Συγκλονιστικο φιναλε σε ενα αμφιρροπο και δυνατο παιχνιδι στην Πεταλουδα,με το Χαλανδρι να ανατρεπει διαφορα 15 ποντων στην επαναληψη και να αποδρα με ενα σπουδαιο διπλο,που το κρατα σε τροχια πενταδας.

27''..........Λιαπουρης 1/2 βολες......63-61
8''..........Αθανασιαδης αναποδο λειαπ....63-63
Λαθος επαναφορα απο τον Χριστοπουλο,κλεψιμο απο τον Πουλη,ο οποιος με 1/2 βολες στα 4'' εγραψε το τελικο 63-64.
Στην τελευταια επιθεση ο Λιαπουρης περασε βιαστικα το κεντρο και πασαρε λαθος.

ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ...........ΛΙΑΠΟΥΡΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΟΥΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ......ΒΑΡΣΑΜΟΣ-ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ-ΣΒΟΡΩΝΟΣ-ΔΑΝΑΣΚΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

Οι γηπεδουχοι ηταν ανωτεροι στο 1ο ημιχρονο,με τον Λιαπουρη να κερδιζει την μαχη του ρυθμου και τον Βαρσαμουλη να κανει θραυση στη ρακετα.
Προηγηθηκαν μαλιστα 43-28 στις αρχες της 3ης περιοδου.

Καθοριστικη κινηση του Γιαννακη σε αυτο το κομβικο σημειο,να γυρισει την αμυνα του σε ζωνη,μπλοκαροντας τους γηπεδουχους.
Επιθετικα καταφερε με 8 σερι ποντους του Μορφονιου αρχικα και την εισοδο του σεληνιασμενου Παπακωνσταντινου shot.gif στη συνεχεια,να προηγηθει 50-51 στο ξεκινημα της 4ης περιοδου.

Καποια επιπολαια λαθη και χαμενα ριμπαουντ του Χαλανδριου,εδωσαν την ευκαιρια στην Παλατιανη να ξεφυγει 58-53.
Το Χαλανδρι ομως,με τον Πουλη να δινει σημαντικες λυσεις,επεστρεψε και παλι,για να προηγηθει 60-61 και να ακολουθησει το γνωστο φιναλε.

Απο την Παλατιανη κορυφαιος ο Βαρσαμουλης.Πολυ καλο πρωτο ημιχρονο ο Λιαπουρης,αλλα κακος στο δευτερο.Σταθερος ο Παπαδοπουλος.Σκοραρε,αλλα με ασχημα ποσοστα ο Θαλασσινος.Μικρη συμμετοχη ο ανετοιμος(και με καποια παραπανισια κιλα) Χριστοφακης.

MVP του Χαλανδριου ο ασταματητος Παπακωνσταντινου!!!Στην πρωτη γραμμη των διακριθεντων,οι φοβεροι Μορφονιος-Πουλης!!!Βοηθησε στο 2ο ημιχρονο ο Δημητριαδης.
fastbreak70
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ 86-97 (75-75 καν. αγ.)

ειδα από 2ο ημιχρονο και μετα....
ο ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ κερδισε γιατι ειχε τις βασικες αρχες της ομαδας μπάσκετ,
ενώ ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ πρεπει να είναι ακομα στις πρωτοχρονιάτικες διακοπες...
εχει 100% την εικονα παρεας φιλων που μαζεύονται το σαβατοκυριακο στα ανοικτα γήπεδα και κανουν την πλακα τους!.!.!

από περιεργια θα δω το βιντεο για να επανατσεκαρω την αποψινη μου εικονα...
RudyKok
Νέος προπονητής στον Αίολο ο Αλέξης Αναγνωστόπουλος. Πολύ καλή επιλογή κατά τη γνώμη μου, έχει θητεύσει δίπλα σε μεγάλους προπονητές, πιστεύω θα δώσει άλλο αέρα με την όρεξη και τη γνώση του. Όλοι όσοι αγαπάμε αυτή την ομάδα του ευχόμαστε καλή επιτυχία.
doctor_dru
Κουκάκι - Νικηφόρος 67-56 (21-15,28-28,49-40,67-56)

Καλυτερα ξεκινησαν το ματς οι γηπεδούχοι και εκμεταλλευομενοι το ανοιχτο γήπεδο έκλεισαν το 10λεπτο στο +6.
Στο 2ο 10λεπτο οι 2 ομαδες ηταν αρκετα αστοχες,κατι που αντικατοπτριζεται και στο επιμερους 7-13.Ο Νικηφόρος ανεβασε στροφές στο τελευταίο 3λεπτο όπου και κατάφερε από το -5(27-22) να ισοφαρίσει.
Στα πρωτα 3,5 λεπτα της 3ης περιοδου το Κουκάκι έτρεξε ενα σερι 9-0(37-28) και απο κει και πέρα δεν ξανακοιταξε πίσω.Με 2 τρίποντα του Σιδερη στο τέλος του 10λεπτου το Κουκάκι έφτασε για πρωτη φορά στο +10 (49-39).Στην εκπνοή της περιόδου είχαμε φάουλ στον Συγλετο που ομως έχασε την ευκαιρία να μειώσει έχοντας 1/3 βολές.
Στο 4ο δεκάλεπτο το μονο που καταφερε ο Νικηφόρος ήταν να μειώσει μέχρι τους 5 (52-47 στο 35').Το Κουκάκι σε κάθε προσπάθεια των φιλοξενουμενων είχε απάντηση και έφτασε σε μια εύκολη νίκη.
Κορυφαίος του ματς ο Μοσχονας με μια πολυ μεστή εμφάνιση σε άμυνα και επίθεση.
fastbreak70
μπραβο σε ολους τους ανωτερω που 'ανεβαζουν' παιχνίδια και περιγραφες....
gspara
QUOTE (fastbreak70 @ Feb 17 2016, 00:29 ) *
μπραβο σε ολους τους ανωτερω που 'ανεβαζουν' παιχνίδια και περιγραφες....

Ευχαριστουμε fastbreak70 smile.gif .
Να πω και εγω οτι συμφωνω με το χθεσινο σου σχολιο για το ντερμπυ στο Αιγαλεω.

Η αρμαδα του Αλεξη Καρατζα πετυχε παλικαρισια νικη,καλυπτωντας και την διαφορα του πρωτου αγωνα.
Μοιραιος στο φιναλε της κανονικης διαρκειας ο Τρικαλιωτης με 2/4 βολες.Εκ του αποτελεσματος,μοιραιος και ο Καραμπελας που επελεξε να στειλει τον Τσακιρη στη γραμμη των βολων στα 7'' με το σκορ στο 75-73.

Ο Λαμπομπα Τσακιρης προκαλεσε μεγαλη φθορα στην αμυνα του Διαγορα και δημιουργουσε συνεχως ρηγματα με το εκρηκτικο πρωτο βημα του.
MVP Δημητρακουλης,ο οποιος το τελευταιο διαστημα εχει επιστρεψει στα υψηλα αγωνιστικα του στανταρ.Γενικα το διδυμο Δημητρακουλη-Παπανδρεου επικρατησε του αντιστοιχου Σκαλωμενου-Τρικαλιωτη!!!!!!!
Ποντους-χρυσαφι απο τον Μπατσο στα τελευταια λεπτα της κανονικης περιοδου.
Η γνωστη πολυτιμη βρωμικη δουλεια απο τον Ζηρο,με την διαφορα οτι εχει προσθεσει το μακρινο σουτ στο ρεπερτοριο του!!!

Απο τον Διαγορα μονιμη πηγη κινδυνου ο Κουμπουρας,ενω πρεπει να εκανε carrer-high o Ντιφαντης που εκμεταλευτηκε το κενο του Ιωνικου στη ρακετα,με τον Στραγκα να αγωνιζεται τραυματιας.
Στην παραταση ο μονος που εμφανιστηκε ηταν ο Καρασταματης.

Ο Ιωνικος περιμενει και την επιστροφη του Λιανδρακη για να φορτσαρει για την 2η θεση!!!!
pain of salvation
QUOTE(fastbreak70 @ Feb 17 2016, 00:29 ) *
μπραβο σε ολους τους ανωτερω που 'ανεβαζουν' παιχνίδια και περιγραφες....

Άντε να ανεβαίνουμε λίγο
fastbreak70
QUOTE(gspara @ Feb 17 2016, 01:03 ) *
Ευχαριστουμε fastbreak70 smile.gif .
Να πω και εγω οτι συμφωνω με το χθεσινο σου σχολιο για το ντερμπυ στο Αιγαλεω.

Η αρμαδα του Αλεξη Καρατζα πετυχε παλικαρισια νικη,καλυπτωντας και την διαφορα του πρωτου αγωνα.
Μοιραιος στο φιναλε της κανονικης διαρκειας ο Τρικαλιωτης με 2/4 βολες.Εκ του αποτελεσματος,μοιραιος και ο Καραμπελας που επελεξε να στειλει τον Τσακιρη στη γραμμη των βολων στα 7'' με το σκορ στο 75-73.

Ο Λαμπομπα Τσακιρης προκαλεσε μεγαλη φθορα στην αμυνα του Διαγορα και δημιουργουσε συνεχως ρηγματα με το εκρηκτικο πρωτο βημα του.
MVP Δημητρακουλης,ο οποιος το τελευταιο διαστημα εχει επιστρεψει στα υψηλα αγωνιστικα του στανταρ.Γενικα το διδυμο Δημητρακουλη-Παπανδρεου επικρατησε του αντιστοιχου Σκαλωμενου-Τρικαλιωτη!!!!!!!
Ποντους-χρυσαφι απο τον Μπατσο στα τελευταια λεπτα της κανονικης περιοδου.
Η γνωστη πολυτιμη βρωμικη δουλεια απο τον Ζηρο,με την διαφορα οτι εχει προσθεσει το μακρινο σουτ στο ρεπερτοριο του!!!

Απο τον Διαγορα μονιμη πηγη κινδυνου ο Κουμπουρας,ενω πρεπει να εκανε carrer-high o Ντιφαντης που εκμεταλευτηκε το κενο του Ιωνικου στη ρακετα,με τον Στραγκα να αγωνιζεται τραυματιας.
Στην παραταση ο μονος που εμφανιστηκε ηταν ο Καρασταματης.

Ο Ιωνικος περιμενει και την επιστροφη του Λιανδρακη για να φορτσαρει για την 2η θεση!!!!

μια επισημανση στη καταγραφη σου...
η οποιαδήποτε εικονα ομαδας σε Α ΕΣΚΑ και πανω είναι αποτελεσμα της ικανοτητας-δουλειας του προπονητη...
ετσι και γιαυτη την χαοτικη εικονα του ΔΙΑΓΟΡΑ υπεύθυνος εινα παντα ο ΕΝΑΣ...

και παντα οι οποιες εξαιρεσεις επιβαιβεωνουν τον κανονα...
MENEGIN11
εκτος απροοπτου,νεος προπονητης του διαγορα ο σπυρος σαμωλης,ο οποιος παραμενει κ στη ν ιωνια
fastbreak70
και σημερα αγωνα...
Δαφνη-Αιγαλεω Τεταρτη 17/2(19.45)

απιθανο το 2πλο (επιθυμια μου ) όμως θα είναι ελκυστικο μπάσκετ....
gspara
QUOTE (fastbreak70 @ Feb 17 2016, 13:17 ) *
και σημερα αγωνα...
Δαφνη-Αιγαλεω Τεταρτη 17/2(19.45)

απιθανο το 2πλο (επιθυμια μου ) όμως θα είναι ελκυστικο μπάσκετ....

Οπως ματσαρα ηταν και το ματς του 1ου γυρου!!!
Το Αιγαλεω πηρε καλα αποτελεσματα αυτη την αγωνιστικη.Μετα εχει δυο συνεχομενα ζορικα ματς στην εδρα του,με Κουκακι και Αιολο, που επιβαλλεται να κερδισει για να εχει ελπιδες σωτηριας.
fastbreak70
Δάφνη Δ. 75
Αιγάλεω 59

ανετα-πανευκολα η Δάφνη Δ. νικησε από το 1ο λεπτο...
διαβασε πολύ σωστα το παιχνιδι και επνιξε το αιγαλεω...
από την αρχη επελεξε να κλειστει στη αμυνα μεσα στο ζωγραφιστο και να 'δωσει' το περιφεριακο σουτ,
γνωριζοντας ότι είναι το κραυγαλεα αδυνατο σημειο του αιγαλεω...
ετσι είχαμε 'ολο το βραδυ' το αιγαλεω να θελει να τελειωσει τις φασεις μεσα από τα 5μετρα,
με πεντακαθαρη τετοια κατευθυνση από τον κοουτς του αιγαλεω,
και την δαφνη με σωστο στησιμο-βοηθειες να 'νικα' στις 3 από τις 4φορες...

η δαφνη δειχνει να είναι η ποιο "δουλεμενη ομαδα' της κατηγοριας....
στην επιθεση κανει πολλα περιφεριακα σουτ ώστε να ανοιγουν οι χωροι για τους εντος της ρακετας,
και εχει καλες επιστροφες και βοήθειες στην αμυνα...

το αιγαλεω εχει τεραστια προοδο στην αμυντικη λειτουργια,οι παικτες του βγαζουν ενεργεια
(με αριστα το 10 περνουν 8,5)
αλλα στην επιθεση εχει δειξει ότι "μισει" το περιφεριακο σουτ,
και το 2016 χωρις περιφεριακο σουτ 'κλαφτα χαραλαμπε'....



o kakos
που είναι τα φιλαράκια μου που ολο το καλοκαιρι ελεγαν τρικαλιωτης σκαλωμένος κλπ και ο διαγορας τρενο.............πλακα κανω να λεμε και καμια χαζομαρα!
push
QUOTE (o kakos @ Feb 21 2016, 01:12 ) *
που είναι τα φιλαράκια μου που ολο το καλοκαιρι ελεγαν τρικαλιωτης σκαλωμένος κλπ και ο διαγορας τρενο.............πλακα κανω να λεμε και καμια χαζομαρα!

Εγω εδω ειμαι παντως και γραφω οσο μπορω..σιγουρα δεν δικαιωθηκα,αλλα δεν μπορει να αμφισβητησει κανεις την αξια τους αντικειμενικα..για μενα το προβλημα του Διαγορα αγωνιστικα ειναι οτι αυτοι οι δυο πρεπει να παιζουν μαζι..και αυτο συμβαινει λιγο..δεν γινεται αυτους τους παιχτες να τους εχεις κ να τους βαζεις μισο μισο για να μην κουραστουν και τετοια..α εσκα παιζουν σιγα..επαιζαν 35 λεπτα στη β εθνικη..τελος παντων προς το παρον διαψευστικα αλλα ακομα πιστευω πως θα ανεβουν..εχουν την προσωπικοτητα να αλλαξουν την κατασταση..αναλογα και ποιον κοουτς θα κλεισουν μετα την φυγη Καραμπελα που για μενα πληρωσε την λεζα ψιλοαναγκαστικα..δεν θεωρω οτι εφταιγε ο Καραμπελας τοσο ωστε να αποχωρησει..απλα λογο αποτελεσματων επρεπε κατι ν αλλαξει..ιδωμεν και για την κατασταση και για τον νεο κοουτς που λογικα δεν θ αργησει να ανακοινωθει..ωραιο πρωταθλημα παντως..ενα απ τα καλυτερα σιγουρα!!
o kakos
QUOTE (push @ Feb 21 2016, 10:20 ) *
Εγω εδω ειμαι παντως και γραφω οσο μπορω..σιγουρα δεν δικαιωθηκα,αλλα δεν μπορει να αμφισβητησει κανεις την αξια τους αντικειμενικα..για μενα το προβλημα του Διαγορα αγωνιστικα ειναι οτι αυτοι οι δυο πρεπει να παιζουν μαζι..και αυτο συμβαινει λιγο..δεν γινεται αυτους τους παιχτες να τους εχεις κ να τους βαζεις μισο μισο για να μην κουραστουν και τετοια..α εσκα παιζουν σιγα..επαιζαν 35 λεπτα στη β εθνικη..τελος παντων προς το παρον διαψευστικα αλλα ακομα πιστευω πως θα ανεβουν..εχουν την προσωπικοτητα να αλλαξουν την κατασταση..αναλογα και ποιον κοουτς θα κλεισουν μετα την φυγη Καραμπελα που για μενα πληρωσε την λεζα ψιλοαναγκαστικα..δεν θεωρω οτι εφταιγε ο Καραμπελας τοσο ωστε να αποχωρησει..απλα λογο αποτελεσματων επρεπε κατι ν αλλαξει..ιδωμεν και για την κατασταση και για τον νεο κοουτς που λογικα δεν θ αργησει να ανακοινωθει..ωραιο πρωταθλημα παντως..ενα απ τα καλυτερα σιγουρα!!

πολύ ωραιο ποστ φιλαρακι μου απλα όπως και το καλοκαιρι η ενσταση μου ηταν ότι για εμενα το παρελθον είναι παρελθον..... ο τρικαλιωτης σιγουρα πιο παλια ηταν σε σουπερ κατασταση αλλα όταν δεν εχεις ποδια το μπάσκετ πια σ αφηνει λιγο πισω.....μπορεις να το δεις και εσυ ότι δεν μπορει να παιξει ενας με έναν και στα πικ μονο ψαχνει την πασα..............αρκετα ειπαμε θα φανουν στην στην πορεια!
RudyKok
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2
Με άλλον αέρα οι φιλοξενούμενοι λόγω αλλαγής προπονητή. Είναι πολύ καλύτερη ομάδα

ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1
Νομίζω από τα στάνταρ της αγωνιστικής

ΑΙΟΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ 2
Θέλει πολύ προσοχή όμως. Με άλλη ψυχολογία ο Αίολος λόγω αλλαγής προπονητή και σίγουρα θα παίξουν ρόλο κάποιες ειρωνικές συμπεριφορές παικτών της Δάφνης στον πρώτο γύρο ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΤΕΙ

ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΕΥΚΗ 1
Θα πάω με την έκπληξη

ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1Χ2
Δύσκολο. Πρέπει να προσέξει πολύ το Κουκάκι. Αλλά σαν ομάδα είναι μια κλάση πιο πάνω

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
Έτσι όπως είδα το Χαλάνδρι την περασμένη εβδομάδα τότε νομίζω ότι έχουμε άλλο ένα στάνταρ και νίκη για τους Αμπελόκηπους

Καλή αγωνιστική σε όλους χωρίς τραυματισμούς
gspara
Αιγαλεω (αλλιως ρεπο) απο την Εσκα αποψε......
fastbreak70
QUOTE(gspara @ Feb 22 2016, 12:52 ) *
Αιγαλεω (αλλιως ρεπο) απο την Εσκα αποψε......

μαλλον ενοεις το βιντεο.?
γιατι ισως και ρεπο.?
fastbreak70
QUOTE(RudyKok @ Feb 22 2016, 10:38 ) *
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1Χ2
Δύσκολο. Πρέπει να προσέξει πολύ το Κουκάκι. Αλλά σαν ομάδα είναι μια κλάση πιο πάνω

φιλε μαλλον το αναποδο συμβαινει...
ειστε σε αυτή την θεση διοτι εχετε 'μαυρισει' στο ξυλο με την ανοχη της μίζερης Α ΕΣΚΑ διαιτησίας ολη την κατηγορια...
pain of salvation
QUOTE(fastbreak70 @ Feb 22 2016, 13:39 ) *
φιλε μαλλον το αναποδο συμβαινει...
ειστε σε αυτή την θεση διοτι εχετε 'μαυρισει' στο ξυλο με την ανοχη της μίζερης Α ΕΣΚΑ διαιτησίας ολη την κατηγορια...


Όπα! Εκεί που κοιμόμασταν σαν subforum μας ξύπνησε ο φίλος!
Το "εσείς" που πάει? (Ο Rudykok γουστάρει Ταύρο). Για Κουκακάρα λες?
ioannisbasket
QUOTE (fastbreak70 @ Feb 22 2016, 13:39 ) *
φιλε μαλλον το αναποδο συμβαινει...
ειστε σε αυτή την θεση διοτι εχετε 'μαυρισει' στο ξυλο με την ανοχη της μίζερης Α ΕΣΚΑ διαιτησίας ολη την κατηγορια...

Συμφωνω!! Ενα κλικ ειναι η διαφορα....σιγα την κλάση...
pain of salvation
Συμφωνώ με τις κλάσεις και τα κλικ του παραπάνω.Και οι έδρες αλλάζουν και τις ομάδες σε αυτή την κατηγορία.
fastbreak70
QUOTE(pain of salvation @ Feb 22 2016, 13:58 ) *
Όπα! Εκεί που κοιμόμασταν σαν subforum μας ξύπνησε ο φίλος!
Το "εσείς" που πάει? (Ο Rudykok γουστάρει Ταύρο). Για Κουκακάρα λες?


ναι για την Κουκακάρα...

- ναι είναι ομαδα 'μασιφ',(μαλλον λογω ικανοτητων κοουτς)
- ναι ΜΠΡΑΒΟ που είναι τοσο 'μασιφ'
όμως
ολους τους ποιοτικους παικτες που αντιμετωπιζετε τους εχετε κανει ΜΑΥΡΟΥΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ με την ΑΠΟΛΥΤΗ ανοχη της διαιτησίας...


denny
QUOTE(fastbreak70 @ Feb 22 2016, 14:35 ) *
ναι για την Κουκακάρα...

- ναι είναι ομαδα 'μασιφ',(μαλλον λογω ικανοτητων κοουτς)
- ναι ΜΠΡΑΒΟ που είναι τοσο 'μασιφ'
όμως
ολους τους ποιοτικους παικτες που αντιμετωπιζετε τους εχετε κανει ΜΑΥΡΟΥΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ με την ΑΠΟΛΥΤΗ ανοχη της διαιτησίας...

Καλα δεν ειναι και Knicks-Bulls το ξυλο ουτε καθονται και τις τρωνε οι ποιοτικοι και χανουν για αυτο. και ποια ομαδα εχει ποιοτικο παιχτη και εχει χασει απτο κουκακι? και τι οριζεις ποιοτικο παιχτη αυτον που ειχε ενα ρολο σε ομαδα β εθνικης? Ουτε ειναι ομαδα τετραδας το κουκακι, ειναι 3 ομαδες(χαλανδρι,κουκακι,αιολος) που η μια θα μπει πλειοφ σαν 5η. Και γιατι ασχολειστε ολο με το κουκακι και πως παιζει?
pain of salvation
QUOTE(fastbreak70 @ Feb 22 2016, 14:35 ) *
ναι για την Κουκακάρα...

- ναι είναι ομαδα 'μασιφ',(μαλλον λογω ικανοτητων κοουτς)
- ναι ΜΠΡΑΒΟ που είναι τοσο 'μασιφ'
όμως
ολους τους ποιοτικους παικτες που αντιμετωπιζετε τους εχετε κανει ΜΑΥΡΟΥΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ με την ΑΠΟΛΥΤΗ ανοχη της διαιτησίας...


Αβάντα των ρεφ στο Κουκάκι? Στο Κουκάκι από την Β ΕΣΚΑ?
Φίλε μου,κάποια προηγούμενα έχεις.
Τους ποιοτικούς,κάποιοι που μου έρχονται στο μυαλό,δεν τους προλαβαίνουμε να τους ακουμπήσουμε κιόλας,θα ρίξουμε και ξύλο?
Είσαι κάποιος ποιοτικός και σε χτύπησε αντιαθλητικά Κουκακιώτης?

MENEGIN11
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 ευκολα

ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1 επιφοβο

ΑΙΟΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ 2 εκτος αν κανει ο κλημης τη διαφορα

ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΕΥΚΗ 2 με ρεκορ τριποντων στη ζωνη

ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1 εδρα

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 με πιεση

push
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2

ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1

ΑΙΟΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ 1

ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΕΥΚΗ 2

ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
Gourou
QUOTE (fastbreak70 @ Feb 22 2016, 14:35 ) *
ναι για την Κουκακάρα...

- ναι είναι ομαδα 'μασιφ',(μαλλον λογω ικανοτητων κοουτς)
- ναι ΜΠΡΑΒΟ που είναι τοσο 'μασιφ'
όμως
ολους τους ποιοτικους παικτες που αντιμετωπιζετε τους εχετε κανει ΜΑΥΡΟΥΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ με την ΑΠΟΛΥΤΗ ανοχη της διαιτησίας...


Μαλλον δεν εχεις περασει καλα στο Ρουφ για να βγαζεις τετοια χολη και να εισαι τοσο ειρωνικος!!!Δεν πειραζει ομως καλη καρδια... peace.gif οσο για το ξυλο που λες εχω ακουσει οτι ο επομενος πρωταγωνιστης του rocky θα ειναι σιγουρα παικτης απο το Κουκακι 24.gif 24.gif 24.gif

QUOTE (denny @ Feb 22 2016, 14:52 ) *
Καλα δεν ειναι και Knicks-Bulls το ξυλο ουτε καθονται και τις τρωνε οι ποιοτικοι και χανουν για αυτο. και ποια ομαδα εχει ποιοτικο παιχτη και εχει χασει απτο κουκακι? και τι οριζεις ποιοτικο παιχτη αυτον που ειχε ενα ρολο σε ομαδα β εθνικης? Ουτε ειναι ομαδα τετραδας το κουκακι, ειναι 3 ομαδες(χαλανδρι,κουκακι,αιολος) που η μια θα μπει πλειοφ σαν 5η. Και γιατι ασχολειστε ολο με το κουκακι και πως παιζει?

Οταν μιλαμε για Κουκακι δεν υπαρχει μετρο συγκρισης...ποιοι Nicks και Bulls φιλε μου? ειναι ιδεα το Κουκακι...ναρκωτικο λεμε...!!! Με χιλιαδες πιστους οπαδους... Εισαι κι εσυ ενας απο αυτους αλλα ακομα δεν το ξερεις... w00t.gif w00t.gif w00t.gif drunk: icon_drunk.gif :obey
Zourinho

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1

ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 2

ΑΙΟΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ 1

ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΕΥΚΗ 1

ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ 1

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
gspara
QUOTE (fastbreak70 @ Feb 22 2016, 13:09 ) *
μαλλον ενοεις το βιντεο.?
γιατι ισως και ρεπο.?

Σωστα,εννοω το ματς που θα ανεβασει η Εσκα αυριο το πρωι.
Για το ρεπο εννοω οτι υπαρχει περιπτωση να μην δειξει κανενα ματς αυτη την αγωνιστικη.Αν δειξει παντως,η επιλογη ειναι Αιγαλεω-Κουκακι.

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 2
Ανωτερος και με τον αερα που φερνει σε τετοιες περιπτωσεις η αλλαγη κοουτς.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
Με την ψυχολογια στα υψη.Ο Καρατζας ξερει να κραταει χαμηλους τους τονους και να μην αφηνει την ευφορια να αποπροσανατολισει.

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
Ανετη η Δαφνη.Ο Αιολος εχει υψηλο κινητρο.

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2
Δεν δινει δικαιωμα για γκελες πλεον η Πευκη

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
Εδρα και κινητρο επιβιωσης.

ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1
Το παλευουν,αγωνιζονται με αξιοπρεπεια και πρεπει να επιβραβευτουν,εστω με τη νικη-γοητρου στο ντερμπυ των ουραγων.
filologos
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2

ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 1

ΑΙΟΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ 2

ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΕΥΚΗ 2

ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ 2

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.