Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
lebronjames
ολυμπιαδα-παλατιανη=2 ευκολα
top_thanos_90
κεραμεικος - φιλιππος 61-64
pain of salvation
Κρόνος-Κουκάκι 64-73.
Επιτέλους μια νίκη μετά από καιρό...
Αρχίσαμε νευρικά(3 λεπτά να βάλουμε καλάθι),προς το τέλος του 1ου δεκαλέπτου περάσαμε και είμασταν συνέχεια μπροστά.
Πήγαμε και στους 17-18.
Προς το τέλος δεν είμασταν πολύ συγκεντρωμένοι και ο Κρόνος έφτασε στους 5.
Το μπάσκετ που παίχτηκε δεν ήταν πολύ ποιοτικό και οι 2 ομάδες έχουν τα προβλήματά τους η κάθε μία για διαφορετικούς λόγους.
Το κακό είναι πως χάσαμε και άλλον με γόνατο!!! hammer.gif
Μάλλον θα αλλάξουμε θρησκεία.Ο Θεός της ορθοδοξίας δεν μας πάει.
Επιλογές: Μωάμεθ,Βούδας,Κρομ,Όντιν.

Θα το λέω συνέχεια,ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα της καρδίας μου για αυτό που έχουν καταφέρει φέτος παρόλο τις αναποδίες.
Υγεία.
LordOfTheCourts
QUOTE(pain of salvation @ Apr 23 2010, 11:05 ) *
Κρόνος-Κουκάκι 64-73.
Επιτέλους μια νίκη μετά από καιρό...
Αρχίσαμε νευρικά(3 λεπτά να βάλουμε καλάθι),προς το τέλος του 1ου δεκαλέπτου περάσαμε και είμασταν συνέχεια μπροστά.
Πήγαμε και στους 17-18.
Προς το τέλος δεν είμασταν πολύ συγκεντρωμένοι και ο Κρόνος έφτασε στους 5.
Το μπάσκετ που παίχτηκε δεν ήταν πολύ ποιοτικό και οι 2 ομάδες έχουν τα προβλήματά τους η κάθε μία για διαφορετικούς λόγους.
Το κακό είναι πως χάσαμε και άλλον με γόνατο!!! hammer.gif
Μάλλον θα αλλάξουμε θρησκεία.Ο Θεός της ορθοδοξίας δεν μας πάει.
Επιλογές: Μωάμεθ,Βούδας,Κρομ,Όντιν.

Θα το λέω συνέχεια,ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα της καρδίας μου για αυτό που έχουν καταφέρει φέτος παρόλο τις αναποδίες.
Υγεία.


Ενημερωτικά, έχω να κατεβω σε παιχνίδι του Κρόνου για να παίξω 1 εβδομαδα πριν το Πάσχα.... και δεν ξέρω για πιο λόγο με δηλώνουν στο φύλο αγώνος και εμφανίζομαι άποντος smile.gif
Θα παραξενευόμουν αν κέρδιζε ο Κρόνος....
Δεν θα αναφερθώ για πιο λόγο δεν παίζω και γιατί η ομάδα παρουσιάζει αυτό το πρόσωπο και ο λόγος είναι ότι εντέλει στην διοίκηση υπάρχουν κάποιοι λίγοι απο τους πολλούς που αξίζουν σεβασμό...
Κρίμα γιατί φέτος θα μπορούσαμε να φτάσουμε έως και την άνοδο...
top_thanos_90
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1 +16
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-κρονος=1 +25
δαφνη δαφνιου-ιρις=1
σπατα-κεραμεικος=1
LordOfTheCourts
Δεν ντρέπονται με την κατάντια μας.... δεν ντρέπονται καθόλου sad.gif
Χαίρομαι που έχω σταματήσει να κατεβαίνω.... υπάρχει και λίγη αξιοπρέπεια....
taper
QUOTE(LordOfTheCourts @ Apr 30 2010, 13:19 ) *
Δεν ντρέπονται με την κατάντια μας.... δεν ντρέπονται καθόλου sad.gif
Χαίρομαι που έχω σταματήσει να κατεβαίνω.... υπάρχει και λίγη αξιοπρέπεια....

καλά εσείς ειστε και τυχεροι που δεν πέφτετε..................

( απέχεις,απέχω, απέχουν.....)
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ Apr 30 2010, 14:51 ) *
καλά εσείς ειστε και τυχεροι που δεν πέφτετε..................

( απέχεις,απέχω, απέχουν.....)

Ούτε και εσυ κατεβαίνεις?
Στο τοπικό ντέρμπι δεν θα παίξεις?
taper
QUOTE(LordOfTheCourts @ Apr 30 2010, 19:36 ) *
Ούτε και εσυ κατεβαίνεις?
Στο τοπικό ντέρμπι δεν θα παίξεις?

πολύ καρο τώρα....( κανά δίμηνο )
έχω μπει στην απόσυρση εκτός αν μου τη βιδώσει.
Peritri
Σόφο έλα Βριλήσσια ρε, μας λείπει ένα ταψέρ.
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ May 3 2010, 14:57 ) *
πολύ καρο τώρα....( κανά δίμηνο )
έχω μπει στην απόσυρση εκτός αν μου τη βιδώσει.

Και εγώ περίπου 1 1/2 μήνα.... smile.gif
είμαι σήγουρος ότι του χρόνου πάλι μπάσκετ θα παίζεις...
lebronjames
καλυβια-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=2 +20
nat#14
ΙΡΙΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ--------> 2 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
Koan
QUOTE(nat#14 @ May 6 2010, 23:55 ) *
ΙΡΙΣ-ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ--------> 2 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

coach K
lebronjames
σπατα-κουκακι 1 με επεισοδια..περιμενουμε νεα απο pain of salvation

ολυμπιαδα παπ-καο=2
οιον-αγιοι αναργυροι=1
κρονος γερ.-δαφνη δαφνιου=2
ALEKOS2121
Δεν μπορω να καταλαβω πως οι "ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Γ ΕΣΚΑ" (ΑΓ. Αναργυροι) βρισκονται τοσο ψηλα στην βαθμολογια. Μαλλον να ειναι υποψηφιοι για να πεσουν θα επρεπε μετα την εμφανιση της Πεμπτης. Μετρια ως κακη ομαδα με προπονητη που ΔΕΝ κατεχει το αθλημα και παικτες που δεν ξερουν να κανουν μια πασα... Απορω...
ΛΟΜΠΑΣ
QUOTE(Koan @ May 7 2010, 10:04 ) *
coach K

αυτον που τον αγαπαει ολη η πετρουπολη ε;
pain of salvation
QUOTE(lebronjames @ May 7 2010, 01:38 ) *
σπατα-κουκακι 1 με επεισοδια..περιμενουμε νεα απο pain of salvation

ολυμπιαδα παπ-καο=2
οιον-αγιοι αναργυροι=1
κρονος γερ.-δαφνη δαφνιου=2


Ντάξει,δεν έγινε κάτι τραγικό,αλλά άναψαν τα αίματα.
68-65 ήττα για μας.(ημίχρονο 31-29)
Ξεκινήσαμε με 2-7,αλλά δεχτήκαμε σερί από τον Κοσμά και τελειώσαμε άσχημα το 1ο με 21-11.
Ξυπνήσαμε στο 2ο και προς το τέλος φτάσαμε στο καλάθι.
Σε αυτό βόηθησαν κάποια τρίποντά μας και οι μάχες που έδινε το πεντάρι μας.
Το σκορ πήγαινε κοντά και κάποιες λεπτομέρειες(βολές,όχι συγκέντρωση στο τέλος) δεν έφεραν την νίκη(στο τελευταίο δεύτερο είχαμε την δυνατότητα να ισοφαρίσουμε με μακρυνό λίγο τρίποντο).
Τα αίματα άναψαν 5-6 λεπτά(αν δεν κάνω λάθος) πριν το τέλος του αγώνα,όπου ο Κοσμάς κουτούλησε(αποβλήθηκε,2 τεχνικές στους πάγκους)) έναν δικό μας,μπήκαν οι πάγκοι κτλ.(εκείνη την στιγμή δεν ξέρω αν έγραφα με την κάμερα...δεν έβλεπα μπροστά μου rolleyes.gif ).
Αφου καθάρισε το πεδίο μάχης,τα παιδιά των Σπατών άντεξαν χωρίς τον Κοσμά και πήραν την δίκαιη νίκη.
Κακά τα ψέματα σχεδόν όλη η ομάδα των Σπατών είναι αυτός ο παίκτης.
Όμως έχει ένα θεματάκι...
trash talking,σπρωξιματάκια,κοκορομαχίες κτλ. γίνονται σε όλους τους αγώνες από Ω ΕΚΣΑ μέχρι NBA...
Το θέμα είναι ότι στο ρεπερτόριο του, είχε και κουτουλιές(2 είδα).
Προκλητικός από την αρχή έως το τέλος,πολύ κλάψα στους ρεφ...
Δεν δικαιολογείται με τέτοια εμπειρία που έχει...δεν είναι πιτσιρικάς.
Τι να πω...

Συγχαρητήρια στην ομαδάρα μου,συνεχίζουμε μέχρι τέλους να παίζουμε για την νίκη.

υγ. Κόουτς σε περιμένουμε πίσω,υπομονή
υγ2. ΜοσχοΛίνας σε περιμένουμε πίσω,υπομονή(αρκετή)
υγ3. Υγεία πάνω από όλα
cornelious
QUOTE(ALEKOS2121 @ May 7 2010, 00:11 ) *
Δεν μπορω να καταλαβω πως οι "ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Γ ΕΣΚΑ" (ΑΓ. Αναργυροι) βρισκονται τοσο ψηλα στην βαθμολογια. Μαλλον να ειναι υποψηφιοι για να πεσουν θα επρεπε μετα την εμφανιση της Πεμπτης. Μετρια ως κακη ομαδα με προπονητη που ΔΕΝ κατεχει το αθλημα και παικτες που δεν ξερουν να κανουν μια πασα... Απορω...

Οχι μόνο πάσα, ούτε ντρίπλα δεν ξέρουν, άστα να πάνε.... Και πέρυσι μη νομίζεις, τα ίδια και χειρότερα. Μη κοιτάς που εκαναν 3 ήττες σε όλο το πρωτάθλημα και κέρδισαν τους πρώτους των άλλων ομίλων εντός-εκτός έδρας, συμπτωματικό....
LordOfTheCourts
QUOTE(lebronjames @ May 7 2010, 02:38 ) *
σπατα-κουκακι 1 με επεισοδια..περιμενουμε νεα απο pain of salvation

ολυμπιαδα παπ-καο=2
οιον-αγιοι αναργυροι=1
κρονος γερ.-δαφνη δαφνιου=2

Βλέπω.... ο Κρόνος κρατάει το σερί.....
palatianis
Καλημερα....ειμαι φιλος φανατικος της παλατιανης κ τωρα που τελειωνει το πρωταθλημα θελω να γραψω καποιες αληθειες....αυτη η ομαδα που δικαιουται πιστευω την πρωτη θεση ειναι η παλατιανη..κ την δευτερη ο προμηθεας...πρωτη χρονια ανεβαινει ομαδα που ηταν ετοιμη για υποβιβασμο κ με τον ερχομο ενος παιχτη επιπεδου α2 καταφερνει κ ανεβαινει...μαγκια τους που τον πηραν οκ το δεχομαι....ομως ολη η κατηγορια συζηταει οτι το μαρκοπουλο χωρις αυτον(που πραγματικα ειναι παιχταρας τεραστιος κ οτι καλυτερο υπαρχει σε ολη την εσκα) θα επεφτε κατηγορια...τελος παντων...θελω να ευχαριστησω τους παιχταραδες μας για την απιστευτη πορεια που εκαναν κ να πω οτι με 2 3 παιχτες που πιστευω θα αποκτειθουν θα κανουμε μια αξιοπρεπη πορεια που θα φερει κ την σωτηρια μας..."""προεδρε παρε τον τρικαλιωτη να τρελανουμε την κατηγορια..."""
GREER
QUOTE(palatianis @ May 12 2010, 09:17 ) *
Καλημερα....ειμαι φιλος φανατικος της παλατιανης κ τωρα που τελειωνει το πρωταθλημα θελω να γραψω καποιες αληθειες....αυτη η ομαδα που δικαιουται πιστευω την πρωτη θεση ειναι η παλατιανη..κ την δευτερη ο προμηθεας...πρωτη χρονια ανεβαινει ομαδα που ηταν ετοιμη για υποβιβασμο κ με τον ερχομο ενος παιχτη επιπεδου α2 καταφερνει κ ανεβαινει...μαγκια τους που τον πηραν οκ το δεχομαι....ομως ολη η κατηγορια συζηταει οτι το μαρκοπουλο χωρις αυτον(που πραγματικα ειναι παιχταρας τεραστιος κ οτι καλυτερο υπαρχει σε ολη την εσκα) θα επεφτε κατηγορια...τελος παντων...θελω να ευχαριστησω τους παιχταραδες μας για την απιστευτη πορεια που εκαναν κ να πω οτι με 2 3 παιχτες που πιστευω θα αποκτειθουν θα κανουμε μια αξιοπρεπη πορεια που θα φερει κ την σωτηρια μας..."""προεδρε παρε τον τρικαλιωτη να τρελανουμε την κατηγορια..."""

Φιλε μου ο Τρικαλιωτης δεν προκειται να φυγει απο την ομαδα, μιας και του χρονου
θα εχει και παρεα. Δεν θα ειναι μονος του... smiley.gif smilie_schal1.gif wink.gif wink.gif
Point_Guard
QUOTE(LordOfTheCourts @ May 7 2010, 16:15 ) *
Βλέπω.... ο Κρόνος κρατάει το σερί.....

Δεν βλέπω νίκη μέχρι το τέλος.... 69.gif
royal
QUOTE(palatianis @ May 12 2010, 10:17 ) *
Καλημερα....ειμαι φιλος φανατικος της παλατιανης κ τωρα που τελειωνει το πρωταθλημα θελω να γραψω καποιες αληθειες....αυτη η ομαδα που δικαιουται πιστευω την πρωτη θεση ειναι η παλατιανη..κ την δευτερη ο προμηθεας...πρωτη χρονια ανεβαινει ομαδα που ηταν ετοιμη για υποβιβασμο κ με τον ερχομο ενος παιχτη επιπεδου α2 καταφερνει κ ανεβαινει...μαγκια τους που τον πηραν οκ το δεχομαι....ομως ολη η κατηγορια συζηταει οτι το μαρκοπουλο χωρις αυτον(που πραγματικα ειναι παιχταρας τεραστιος κ οτι καλυτερο υπαρχει σε ολη την εσκα) θα επεφτε κατηγορια...τελος παντων...θελω να ευχαριστησω τους παιχταραδες μας για την απιστευτη πορεια που εκαναν κ να πω οτι με 2 3 παιχτες που πιστευω θα αποκτειθουν θα κανουμε μια αξιοπρεπη πορεια που θα φερει κ την σωτηρια μας..."""προεδρε παρε τον τρικαλιωτη να τρελανουμε την κατηγορια..."""

Αγαπητέ φίλε palatianis, ίσως είσαι φίλος της Παλατιανής, όμως κάτι μου λέει οτι δεν είσαι από την Παλατιανή, ούτε καν από το Ίλιον. Καλοδεχούμενος βέβαια σαν φίλος μας, αν θέλεις όμως πές μας από πού είσαι τουλάχιστον για να ξέρουμε και πού αλλού έχουμε φίλους εκτός από τη γειτονιά μας icon_wave.gif smiley.gif
Νάσαι καλά πάντως που πιστεύεις οτι θα έπρεπε να είμαστε και πρώτοι!
Point_Guard
QUOTE(Point_Guard @ May 13 2010, 15:28 ) *
Δεν βλέπω νίκη μέχρι το τέλος.... 69.gif


29η αγωνιστική:

21:30 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

30η αγωνιστική:

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
palatianis
QUOTE(royal @ May 13 2010, 16:29 ) *
Αγαπητέ φίλε palatianis, ίσως είσαι φίλος της Παλατιανής, όμως κάτι μου λέει οτι δεν είσαι από την Παλατιανή, ούτε καν από το Ίλιον. Καλοδεχούμενος βέβαια σαν φίλος μας, αν θέλεις όμως πές μας από πού είσαι τουλάχιστον για να ξέρουμε και πού αλλού έχουμε φίλους εκτός από τη γειτονιά μας icon_wave.gif smiley.gif
Νάσαι καλά πάντως που πιστεύεις οτι θα έπρεπε να είμαστε και πρώτοι!

Το θεμα ειναι οτι εγω γνωριζω ποιος εισαι ενω εσυ οχι....απο την παλατιανη ειμαι κ πολυ πολυ κοντα στην ομαδα μαλιστα...δεν προκειται να εκτεθω για το ποιος ειμαι δεν εχει κ σημασια...μπηκα να γραψω αυτο που με επνιγε το εγραψα κ τελος...
top_thanos_90
κουκακι - κεραμεικος 1
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-σπατα=70-49
GREER
QUOTE(royal @ May 13 2010, 15:29 ) *
Νάσαι καλά πάντως που πιστεύεις οτι θα έπρεπε να είμαστε και πρώτοι!

Ξερω και ενα αλλο με το Τοτο...
nikolasec
QUOTE(palatianis @ May 13 2010, 18:40 ) *
Το θεμα ειναι οτι εγω γνωριζω ποιος εισαι ενω εσυ οχι....απο την παλατιανη ειμαι κ πολυ πολυ κοντα στην ομαδα μαλιστα...δεν προκειται να εκτεθω για το ποιος ειμαι δεν εχει κ σημασια...μπηκα να γραψω αυτο που με επνιγε το εγραψα κ τελος...


Πρώτη φορά ακούω κάποιον, που πιστεύει ότι "θα εκτεθεί για το ποιος είναι".
Προφανώς θα ντρέπεται γι αυτό που είναι!
Αν είναι για τον τρόπο γραφής (ατονικό σύστημα - χρήση μόνο πεζών, ακόμα και την πόλη του έγραψε λανθασμένα, παλατιανη αντί Παλατιανή - παντελής έλλειψη σημείων στίξεως πλην αποσιωπητικών - συντακτική αναρχία) δεκτό, για οτιδήποτε άλλο όμως είναι απαράδεκτο.
Point_Guard
QUOTE(Point_Guard @ May 13 2010, 17:10 ) *
29η αγωνιστική:

21:30 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

30η αγωνιστική:

ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

bball.gif ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 85 (41) - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 61 (29)
Συνέχεια....Μόνο +24.. bball.gif
Point_Guard
QUOTE(Point_Guard @ May 14 2010, 15:58 ) *
bball.gif ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 85 (41) - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 61 (29)
Συνέχεια....Μόνο +24.. bball.gif

bball.gif Lord Of The Courts θέλω το σχόλιο σου...Δεν βλέπω νίκη...Τί λες;;;.... 69.gif bball.gif
Point_Guard
QUOTE(Point_Guard @ May 14 2010, 23:03 ) *
bball.gif Lord Of The Courts θέλω το σχόλιο σου...Δεν βλέπω νίκη...Τί λες;;;.... 69.gif bball.gif

smiley.gif smiley.gif
Point_Guard
QUOTE(lebronjames @ May 14 2010, 00:47 ) *
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-σπατα=70-49

ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 61 : 57
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 68 : 56
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 67 : 65
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 85 : 61
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 84 : 53
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 70 : 49
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 63 : 80
ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 81 : 95


ΠΗΓΗ: eska.gr
LordOfTheCourts
QUOTE(Point_Guard @ May 15 2010, 02:27 ) *
smiley.gif smiley.gif


Φαντάσου ότι στον 1ο γύρω την Παλατιανή την είχαμε 20 πόντους στην έδρα μας (τότε ήταν και δικιά μου έδρα) τώρα καλά να πάθουμε με τις επιλογές που έκανε το ΔΣ... και οι επιλογές συνεχίζονται....
Εγώ και κάποιοι άλλοι συμπαίκες μου δεν κατεβαίνουμε (ας παίξουν με τις επιλογές τους - βλέπουμε και τα αποτελέσματα, από 3οι 4οι έχουμε φτάσει 9οι - 10οι).... λυπάμε αυτούς που κατεβαίνουν...

Point Guard.... ηλικρινά δεν με απασχολούν τα αποτελέσματα του Κρόνου πια.... και ειδικά τα θετικά smiley.gif (έχουν περάσει και κάτι εβδομάδες να δουν θετικό αποτέλεσμα - ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ)
Και κάτι άλλο..... παρόλο που το διαβάζουν πολλοί αυτό που γράφω από τον Κρόνο, κανένας δεν μιλάει.... λουφάξτε τώρα... με τις επιλογές σας... icon_drunk.gif
Point_Guard
QUOTE(LordOfTheCourts @ May 17 2010, 10:46 ) *
Φαντάσου ότι στον 1ο γύρω την Παλατιανή την είχαμε 20 πόντους στην έδρα μας (τότε ήταν και δικιά μου έδρα) τώρα καλά να πάθουμε με τις επιλογές που έκανε το ΔΣ... και οι επιλογές συνεχίζονται....
Εγώ και κάποιοι άλλοι συμπαίκες μου δεν κατεβαίνουμε (ας παίξουν με τις επιλογές τους - βλέπουμε και τα αποτελέσματα, από 3οι 4οι έχουμε φτάσει 9οι - 10οι).... λυπάμε αυτούς που κατεβαίνουν...

Point Guard.... ηλικρινά δεν με απασχολούν τα αποτελέσματα του Κρόνου πια.... και ειδικά τα θετικά smiley.gif (έχουν περάσει και κάτι εβδομάδες να δουν θετικό αποτέλεσμα - ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ)
Και κάτι άλλο..... παρόλο που το διαβάζουν πολλοί αυτό που γράφω από τον Κρόνο, κανένας δεν μιλάει.... λουφάξτε τώρα... με τις επιλογές σας... icon_drunk.gif

bball.gif Συμφωνώ απόλυτα.... bball.gif

QUOTE(LordOfTheCourts @ May 17 2010, 10:46 ) *
Φαντάσου ότι στον 1ο γύρω την Παλατιανή την είχαμε 20 πόντους στην έδρα μας (τότε ήταν και δικιά μου έδρα) τώρα καλά να πάθουμε με τις επιλογές που έκανε το ΔΣ... και οι επιλογές συνεχίζονται....
Εγώ και κάποιοι άλλοι συμπαίκες μου δεν κατεβαίνουμε (ας παίξουν με τις επιλογές τους - βλέπουμε και τα αποτελέσματα, από 3οι 4οι έχουμε φτάσει 9οι - 10οι).... λυπάμε αυτούς που κατεβαίνουν...

Point Guard.... ηλικρινά δεν με απασχολούν τα αποτελέσματα του Κρόνου πια.... και ειδικά τα θετικά smiley.gif (έχουν περάσει και κάτι εβδομάδες να δουν θετικό αποτέλεσμα - ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ)
Και κάτι άλλο..... παρόλο που το διαβάζουν πολλοί αυτό που γράφω από τον Κρόνο, κανένας δεν μιλάει.... λουφάξτε τώρα... με τις επιλογές σας... icon_drunk.gif

shot.gif shot.gif shot.gif
Point_Guard
QUOTE(Point_Guard @ May 15 2010, 13:23 ) *
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 61 : 57
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 68 : 56
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 67 : 65
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 85 : 61
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 84 : 53
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 70 : 49
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 63 : 80
ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 81 : 95


ΠΗΓΗ: eska.gr

29η αγωνιστική: (20/05/2010)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΟΥΦ 20:00 ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ 20:30 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21:00 ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΚΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ 21:00 ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΠΑΤΩΝ 21:15 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 21:30 ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΛ. ΠΑΠΑΓΟΥ 21:45 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΟΥΦ 21:45 ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
top_thanos_90
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2 +10 περίπου
lebronjames
κουκακι-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=2 +10
pain of salvation
QUOTE(lebronjames @ May 21 2010, 02:03 ) *
κουκακι-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ=2 +10


Μια νίκη(Κεραμεικός) και μια ήττα(59-66 με Προμηθέα) τις 2 τελευταίες αγωνιστικές...
Για το χθεσινό,μετά το 12-5 στο 1ο δεκάλεπτο,δεν είχαμε καλή συνέχεια και ο Προμηθέας ήταν πάντα μπροστά.
Στο τέλος του 3ου πρέπει να χάναμε 17(37-54),αλλά στο 4ο κάναμε το come back και με πίεση φτάσαμε και στο καλάθι την διαφορά και ήττα ήρθε στις λεπτομέρειες(χαμένες βολές και 2-3 άστοχα ελεύθερα τρίποντα)

Μπράβο σε όλους, που με τα τόσα προβλήματα(απουσίες-τραυματισμοί),τα δίνουν όλα για την νίκη μέχρι να πέσει η αυλαία...
Πάντα περήφανος
top_thanos_90
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 59-66
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 80-70
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 71-50
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ-ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 56-86
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 44-80
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ-ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 75-95
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΡΙΩΝ 65-51
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 68-78
LordOfTheCourts
QUOTE(top_thanos_90 @ May 21 2010, 13:05 ) *
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 59-66
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 80-70
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 71-50
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ-ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 56-86
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 44-80
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ-ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 75-95
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΡΙΩΝ 65-51
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 68-78

Πάλι 20άρα ο Κρόνος... πως είναι δυνατόν....
Point_Guard
QUOTE(LordOfTheCourts @ May 21 2010, 17:03 ) *
Πάλι 20άρα ο Κρόνος... πως είναι δυνατόν....

bball.gif Καλά είναι Lord...Από +24 στο προηγούμενο +20...τώρα..'Εχει βελτίωση...Μία ομάδα που θα μπορούσε
ν'ανέβει...πως την κατάντησαν...9η..Aλλά ίσως και καλύτερα...γιατί θα γίνονταν πολλοί μάγκες στην ομάδα........
Μάλλον θα τους κάναμε..... bball.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(Point_Guard @ May 26 2010, 13:42 ) *
bball.gif Καλά είναι Lord...Από +24 στο προηγούμενο +20...τώρα..'Εχει βελτίωση...Μία ομάδα που θα μπορούσε
ν'ανέβει...πως την κατάντησαν...9η..Aλλά ίσως και καλύτερα...γιατί θα γίνονταν πολλοί μάγκες στην ομάδα........
Μάλλον θα τους κάναμε..... bball.gif

Έγραψες...."Μάλλον θα τους κάναμε....." ..... είμασταν συμπαίκτες ή απλώς Γερακιώτης; Ασχολείσαι με το Κρόνο στο ΔΣ, ποιος είσαι;
Η αλήθεια είναι ότι δεν με απασχολεί πλέον η ομάδα του Κρόνου, ψάχνω ήδη για αλλού....
Point_Guard
QUOTE(LordOfTheCourts @ May 26 2010, 13:59 ) *
Η αλήθεια είναι ότι δεν με απασχολεί πλέον η ομάδα του Κρόνου, ψάχνω ήδη για αλλού....

bball.gif Ούτε κι εμένα... blink.gif wink.gif στην ίδια κατάσταση κι εγώ........ biggrin.gif bball.gif

QUOTE(top_thanos_90 @ May 21 2010, 13:05 ) *
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 59-66
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 80-70
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 71-50
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ-ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 56-86
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 44-80
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ-ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 75-95
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΡΙΩΝ 65-51
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 68-78

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

30η αγωνιστική (27/05/2010):

ΚΛ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 21:00 ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΛ. ΑΓ.ΙΕΡΟΘ. 21:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 21:00 ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΓΗΠ. ΙΛΙΟΥ Α\' 21:00 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ- ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

ΚΛ. ΜΙΧ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 21:30 ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 21:30 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΜΕΤΣ Β 21:45 ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 21:45 ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

ΠΗΓΗ: eska.gr
royal
QUOTE(Point_Guard @ May 26 2010, 16:34 ) *
bball.gif Ούτε κι εμένα... blink.gif wink.gif στην ίδια κατάσταση κι εγώ........ biggrin.gif bball.gif


ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

30η αγωνιστική (27/05/2010):

ΚΛ. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 21:00 ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΛ. ΑΓ.ΙΕΡΟΘ. 21:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 21:00 ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΓΗΠ. ΙΛΙΟΥ Α\' 21:00 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ- ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ

ΚΛ. ΜΙΧ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 21:30 ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 21:30 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ

ΜΕΤΣ Β 21:45 ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 21:45 ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

ΠΗΓΗ: eska.gr


Ο Α.Ο. Νέοι Παλατιανής, με την ευκαιρία του τελευταίου αγώνα της σεζόν,έχει ετοιμάσει μια μικρή και λιτή γιορτή για να έρθει ο κόσμος να τιμήσει ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ που αγωνίσθηκαν στο μαραθώνιο του πρωταθλήματος και κατάφεραν, με την τεράστια συμβολή του προπονητή μας βέβαια, να ανεβάσουν την ομάδα για πρώτη φορά στην εικοσαετή περίπου ιστορία της στην ανώτατη κατηγορία της Ε.Σ.Κ.Α. Οποιοσδήποτε φίλος του μπάσκετ θελήσει μπορεί να μας τιμήσει με την παρουσία του.
Coach Κ και αθλητές ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!
Point_Guard
QUOTE(royal @ May 26 2010, 19:22 ) *
Ο Α.Ο. Νέοι Παλατιανής, με την ευκαιρία του τελευταίου αγώνα της σεζόν,έχει ετοιμάσει μια μικρή και λιτή γιορτή για να έρθει ο κόσμος να τιμήσει ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ που αγωνίσθηκαν στο μαραθώνιο του πρωταθλήματος και κατάφεραν, με την τεράστια συμβολή του προπονητή μας βέβαια, να ανεβάσουν την ομάδα για πρώτη φορά στην εικοσαετή περίπου ιστορία της στην ανώτατη κατηγορία της Ε.Σ.Κ.Α. Οποιοσδήποτε φίλος του μπάσκετ θελήσει μπορεί να μας τιμήσει με την παρουσία του.
Coach Κ και αθλητές ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

bball.gif Συγχαρητήρια!!.. bball.gif
Point_Guard
QUOTE(top_thanos_90 @ May 21 2010, 13:05 ) *
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 59-66
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 80-70
ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 71-50
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ-ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 56-86
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 44-80
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ-ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 75-95
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΡΙΩΝ 65-51
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ-ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 68-78

bball.gif Κανά νέο από την τελευταία αγωνιστική;;.. bball.gif
tarx_12
Καλησπέρα. Γνωρίζει καποιος να με βοηθήσει πως μπορώ να βρώ σύλλογο να αγωνιστώ την νέα περιοδο?? εχω απο το 2007 να αγωνιστώ.
Λογικά αν υπάρχει ακόμα το δελτίο μου, μπορώ να πάρω ελευθερη μεταγραφή σε οποια ομαδα θελω, ετσι?
Βασικα το προβλημα ειναι πως θα βρω ομαδα, γνωρίζει κάποιος?? ευχαριστω πολυ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.