Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
nikefalin
QUOTE(the kid @ Oct 16 2009, 14:08 ) *
Κυριε Mod μην αστειευεσαι με αυτους...Οι ABΒA ζουν αναμεσα μας!
Φανταζομαι πως σιγουρα θα ειχαν καποιο κατασκοπο στο Μαρκοπουλο χθες και συγκλονισμενος ο μπασκετικος κοσμος περιμενει την παντα τεκμηριωμενη -και για το καλο του μπασκετ- τοποθετη τους με αγωνια!
Ισως μαλιστα μας δωσουν και μια πειστικη εξηγηση για το λογο που το (κατα ΑΒΒΑ) ποιοτικοτερο και πιο ολοκληρωμενο ροστερ του ομιλου δεν τα καταφερνει στο μαν του μαν συμφωνα με τις καταγγελειες του Greer...


εχετε δίκιο αγαπητέ φίλε οφείλω να είμαι συνετότερος, αν και είμαι βέβαιος πως εχτές οι abba είχαν την τιμητική τους στο Μαρκόπουλο, πρώτο τραπέζι πίστα ήταν και έρρεαν τα ουίσκια και τα λουλούδια. Τώρα αν χόρεψαν κιόλας δεν παίρνω όρκο.

coachara
QUOTE(GREER @ Oct 16 2009, 13:45 ) *
Το Μαρκοπουλο νικησε εχθες για τρεις ποντους. Θα σταθω ομως σε κατι. Και θα αναφερθω με σκληρα λογια για την ομαδα του Γερακα.

Ειμαστε σε μια χαμηλη κατηγορια οπως η Β'ΕΣΚΑ. Η ομαδα του Γερακα που ειδα χθες ειναι μαλλον ομαδα ανοδου και αυτο εχουν ως στοχο οπως εμαθα. Ρε παιδια που πατε ομως με τετοιο μπασκετ. Με εξοργισατε!!! ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΜΕ 36 ΛΕΠΤΑ ΖΩΝΗ??? Κυριε προπονητη του Γερακα, ετσι θα μαθουν τα παιδακια μπασκετ. Ετσι τους μαθαινετε να παιζουν??? Να τη χεσω την ανοδο ετσι... Χαρισμα σας. Αλλα σε μια τοσο χαμηλη κατηγορια ρωταω τα παιδια του φορουμ: Στοχος μας ειναι μονο η ανοδος ή η παραμονη??? Ξυπνηστε ρε προπονηταραδες!!! Δεν εισαστε στη Α1, που η νικη ειναι αυτοσκοπος!!! Μαθετε λιγο μπασκετ στα παιδακια. Απολαυστε το παιχνιδι!!!! Μην το γα.....τε. Χανατε στο 4' με 16-3. Ε, και??? Το γυρισες σε ζωνη για 36 λεπτα και παραλιγο να κερδισεις. Μπραβο. Χαρισμα σου η νικη με τετοιο μπασκετ ρε φιλε. Πραγματικα ΑΙΣΧΟΣ. Συγνωμη για το υφος μου ρε μαγκες. Αλλα μιλαω καθαρα μπασκετικα. Δεν βριζω κανεναν. Μιλαω μονο για το αθλημα που αγαπαμε!!! Και ετσι οπως του συμπεριφερονται καποιοι το γα...νε!!! Και παλι συγνωμη για το υφος μου!!!!

Υ.Γ. Κοουτσαρα θελω τη γνωμη σου...

Φιλε γκριρ δεν μπορω να εχω αποψη για ενα ματς που δεν ειδα....ενταξει ψηλολογικο μου ακουγεται.....εχει εναν παιχτη το μαρκοπουλο που ολη ξερουμε ποιος ειναι εχει επισης κ αλλουσ καλους παιχτες για την κατηγορια γιατι εδω λενε καποιοι ιδικοι οτι παει με εναν παιχτη...εγω ρωτησα κ μου ειπαν οτι παει με εναν υπερπαιχτη κ με αλλουσ καλους κ αρκετα καλους για τη κατηγορια...θα ηθελα να τους δω κ θα το κανω...λοιπον μου φαινεται λογικο...στο μαν το μαν ο τρικαλιωτης δεν παιζοταν στην β εθνικη γιατι το μεγαλυτερο του προσον ειναι οτι παιζει φοβερα το πινκ κ ρολ κ ειναι καταπληκτικος στο τραζισιον θα αντιμετωπιστη σ αυτην την κατηγορια?
















μαλλον απιθανο...λοιπον ειναι λογικο να μην μπορουν ομαδες να το ακολουθησουν αυτο...ισως κ καμια ομαδα...ειναι κακο για το μπασκετ κ για το θεαμα η ζωνη κ σε τοση διαρκεια αλλα απτην αλλη ειναι διοκαιωμα του καθε προπονητη να κανει τα παντα για να παρει ενα ματς...
GREER
Με ολο το σεβασμο που ξερεις οτι σου εχω κοουσταρα, διαφωνω καθετα με την αποψη σου. Ειναι πολυ χαμηλη η κατηγορια για να τα θυσιασουμε ολα στο βωμο του αποτελεσματος. Και στο κατω κατω δινεται στα παιδια αυτα(συμπαιχτες και ανιπαλους) μια καλη ευκαιρια να παιξουν διπλα με αυτον τον παιχτη και να μαθουν απο αυτον ειτε ειναι μαζι τους ειτε ειναι αντιπαλος... Εκμεταλευτειτε το... ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ!!!
coachara
QUOTE(GREER @ Oct 16 2009, 15:21 ) *
Με ολο το σεβασμο που ξερεις οτι σου εχω κοουσταρα, διαφωνω καθετα με την αποψη σου. Ειναι πολυ χαμηλη η κατηγορια για να τα θυσιασουμε ολα στο βωμο του αποτελεσματος. Και στο κατω κατω δινεται στα παιδια αυτα(συμπαιχτες και ανιπαλους) μια καλη ευκαιρια να παιξουν διπλα με αυτον τον παιχτη και να μαθουν απο αυτον ειτε ειναι μαζι τους ειτε ειναι αντιπαλος... Εκμεταλευτειτε το... ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ!!!

εισαι πολυ ρομαντικοσ γκριρ....καλο ειναι αυτο αλλα ειναι μειονοτητα...συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα δεν μπορει να γινει αυτο που λεσ...αν μια ομαδα κερδισει το μαρκοπουλο που παιζει ο τρικαλιωτης ολοι θα ασχοληθουν μ αυτο κ θα αποθεωσουν την ομαδα αυτη κ τον κοουτσ που τον σταματησε...θες αποδειξει γι αυτο...την περασμενη βδομαδα εχασε το μαρκοπουλο...δες τι εγραψαν για τον κοουτσ...που ο ανθρωπος μπορει να ειναι κ καλος....θελω να πω οτι εσυ καλα τα λες αλλασ οι προπονητες τα κοιτανε αλλιως...
bop
(καλώς σας βρήκα κατ'αρχάς). Ζώνη από ζώνη διαφέρει. Δεν μπορούμε να βάζουμε στο ίδιο καζάνι μια άμυνα "ταμπούρι" με μια επιθετική και κινητική ζώνη. όπως γνωρίζετε (απλώς το επισημαίνω) η ζώνη απαιτεί πολύ μεγάλη συγκέντρωση, κίνηση και πνεύμα ομάδικότητας. Δεν νομίζω πως είναι άσχημο θέαμα οι ζώνες στο NCAA wink.gif
GREER
QUOTE(coachara @ Oct 16 2009, 15:28 ) *
εισαι πολυ ρομαντικοσ γκριρ....καλο ειναι αυτο αλλα ειναι μειονοτητα...συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα δεν μπορει να γινει αυτο που λεσ...αν μια ομαδα κερδισει το μαρκοπουλο που παιζει ο τρικαλιωτης ολοι θα ασχοληθουν μ αυτο κ θα αποθεωσουν την ομαδα αυτη κ τον κοουτσ που τον σταματησε...θες αποδειξει γι αυτο...την περασμενη βδομαδα εχασε το μαρκοπουλο...δες τι εγραψαν για τον κοουτσ...που ο ανθρωπος μπορει να ειναι κ καλος....θελω να πω οτι εσυ καλα τα λες αλλασ οι προπονητες τα κοιτανε αλλιως...

Εμαθα οτι και εκει τα ιδια γινανε. Και ειναι τυχερος ο προπονητης τους, που δεν πηγα να το δω το παιχνιδι, γιατι και αυτος το ιδιο κραξιμο θα ειχε ακουσει... Με το αντιμπασκετ που μας αναγκαζουν να βλεπουμε!!!
coachara
QUOTE(bop @ Oct 16 2009, 15:59 ) *
(καλώς σας βρήκα κατ'αρχάς). Ζώνη από ζώνη διαφέρει. Δεν μπορούμε να βάζουμε στο ίδιο καζάνι μια άμυνα "ταμπούρι" με μια επιθετική και κινητική ζώνη. όπως γνωρίζετε (απλώς το επισημαίνω) η ζώνη απαιτεί πολύ μεγάλη συγκέντρωση, κίνηση και πνεύμα ομάδικότητας. Δεν νομίζω πως είναι άσχημο θέαμα οι ζώνες στο NCAA wink.gif

δεν ειδα τα ματς ομως ο φιλος μιλαει ακριβως για το οτι οι ομαδες δεν ειχαν τροπο να σταματησουν στο μαν του μαν το μαρκοπουλο κ το γυρισαν στο καλαματιανο....αστειυομενος το λεω...ταμπουρωθηκαν κ περιμεναν....
provokatoras
QUOTE(GREER @ Oct 16 2009, 15:21 ) *
Με ολο το σεβασμο που ξερεις οτι σου εχω κοουσταρα, διαφωνω καθετα με την αποψη σου. Ειναι πολυ χαμηλη η κατηγορια για να τα θυσιασουμε ολα στο βωμο του αποτελεσματος. Και στο κατω κατω δινεται στα παιδια αυτα(συμπαιχτες και ανιπαλους) μια καλη ευκαιρια να παιξουν διπλα με αυτον τον παιχτη και να μαθουν απο αυτον ειτε ειναι μαζι τους ειτε ειναι αντιπαλος... Εκμεταλευτειτε το... ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ!!!


Εσυ φιλε μου με τις μεταγραφες σου μας ειχες ανεβασεις την ομαδα σου απο τονΑυγουστο!
Τωρα σε πειράζει η ζωνη που είτε χανεις τα ματς ειτε τα κερδιζεις στο ποντο?
Η μηπως οι παιχτες της ομάδας σου δεν εχουν ξαναβρεθει σε καταστάσεις ζωνη!
Μια πραγματικά καλη ομάδα(οπως εσυ η και καποιοι αλλοι τη παρουσιαζαν)δε θυμαμαι αν εισουν εσυ) μπορει να ξεβρακωσει πολυ ευκολα τη ζωνη!
coachara
QUOTE(provokatoras @ Oct 16 2009, 16:48 ) *
Εσυ φιλε μου με τις μεταγραφες σου μας ειχες ανεβασεις την ομαδα σου απο τονΑυγουστο!
Τωρα σε πειράζει η ζωνη που είτε χανεις τα ματς ειτε τα κερδιζεις στο ποντο?
Η μηπως οι παιχτες της ομάδας σου δεν εχουν ξαναβρεθει σε καταστάσεις ζωνη!
Μια πραγματικά καλη ομάδα(οπως εσυ η και καποιοι αλλοι τη παρουσιαζαν)δε θυμαμαι αν εισουν εσυ) μπορει να ξεβρακωσει πολυ ευκολα τη ζωνη!

τι θες να πεις φιλε μου?δεν διαφωνω αλλα τι θες να πεις?οτι ο τρικαλιωτης δεν ειναι καλη μεταγραφη?φυσικα κ δεν ειναι καλη...αλλα εξωπραγματικη για το μαρκοπουλο κ γενικα για ολη την εσκα...μην τρελαθουμε κιολας...να ειμαστε σωστοι κ οχι ισοπεδοτικοι....
LordOfTheCourts
Το ότι ο Κρόνος ήταν πίσω στο σκορ δεν εφτεγε μόνο η απαράδεκτη άμυνά μας man to man, αλλά και η απαράδεκτη επίθεσή μας, με σουτ από την 1η κιόλας πάσα. Το Μαρκόπουλο δεν έχει μόνο έναν παίχτη, έχει πέντε που παίζουν και άλλους 7 στο πάγκο. Όλοι τους είναι μπασκετικοί και δεν είναι τυχαίοι. Καλή ομάδα και τους εύχομαι καλή συνέχεια και μπράβο για την νίκη τους.

Από την στιγμή που επιτρέπεται να παίζεις ζώνη στο μπάσκετ... θα παίξεις και ζώνη αν είναι να πάρεις το παιχνίδι.
Αν κάποιοι θέλουν μόνο να ευχαριστιούνται το μπασκετ, υπάρχουν και τα ανοιχτά γήπεδα.

Η επίθεση του Μαρκόπουλου θέλεις να πείς ότι ήταν ωραίο να την βλέπεις? ( αν και έβγαλαν κάποιες ωραίες φάσεις, δεν λέω... smiley.gif )Η μπάλα στο play, και split out, δεν είδα κάποια άλλη φάση... και ούτε μπορώ να τους κρίνω αν έτσι μπορούν και κερδίζουν... και καλά κάνουν, θα εκμεταλευτούν τα όπλα τους...

Δεν θα μιλήσω καθόλου για την διαιτησία, όποις ήταν εκεί θα είδε καθαρά 2 φάσεις που έκριναν το παιχνίδι, καθαρό κόψιμο και στο τελευταίο 1'' καθαρό φάουλ που δεν εδωσαν ενώ είμασταν 1 πόντο πίσω (σε νεκρό χρόνο εβαλε 2 βολές το μαρκόπουλο)...

Το παιχνίδι το κέρδισαν με την αξία τους, απλώς ήταν κρίμα η προσπάθειά μας....

Αν οι ΑΒΑ (απο σουηδία είναι?) ήταν στο γήπεδο, ας μας πουν την γνώμη τους... ή ας μας την τραγουδήσουν χαχαχα
Είναι επιτέλους ο Κρόνος φαβορί για άνοδο ή δεν είναι ? ΧΑΧΑ
lazy
QUOTE(provokatoras @ Oct 16 2009, 14:48 ) *
Εσυ φιλε μου με τις μεταγραφες σου μας ειχες ανεβασεις την ομαδα σου απο τονΑυγουστο!
Τωρα σε πειράζει η ζωνη που είτε χανεις τα ματς ειτε τα κερδιζεις στο ποντο?
Η μηπως οι παιχτες της ομάδας σου δεν εχουν ξαναβρεθει σε καταστάσεις ζωνη!
Μια πραγματικά καλη ομάδα(οπως εσυ η και καποιοι αλλοι τη παρουσιαζαν)δε θυμαμαι αν εισουν εσυ) μπορει να ξεβρακωσει πολυ ευκολα τη ζωνη!



Θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε μου. Όπως φαίνεται από τα αποτελέσματα, το Μαρκόπουλο δεν είνια το ίδιο καλό στη ζώνη, γι αυτό και έχασε την περασμένη βδομάδα στην Ίριδα, η οποία μας έπαιξε χθες 39 λεπτά ζώνη.
coachara
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 16 2009, 16:53 ) *
Το ότι ο Κρόνος ήταν πίσω στο σκορ δεν εφτεγε μόνο η απαράδεκτη άμυνά μας man to man, αλλά και η απαράδεκτη επίθεσή μας, με σουτ από την 1η κιόλας πάσα. Το Μαρκόπουλο δεν έχει μόνο έναν παίχτη, έχει πέντε που παίζουν και άλλους 7 στο πάγκο. Όλοι τους είναι μπασκετικοί και δεν είναι τυχαίοι. Καλή ομάδα και τους εύχομαι καλή συνέχεια και μπράβο για την νίκη τους.

Από την στιγμή που επιτρέπεται να παίζεις ζώνη στο μπάσκετ... θα παίξεις και ζώνη αν είναι να πάρεις το παιχνίδι.
Αν κάποιοι θέλουν μόνο να ευχαριστιούνται το μπασκετ, υπάρχουν και τα ανοιχτά γήπεδα.

Η επίθεση του Μαρκόπουλου θέλεις να πείς ότι ήταν ωραίο να την βλέπεις? ( αν και έβγαλαν κάποιες ωραίες φάσεις, δεν λέω... smiley.gif )Η μπάλα στο play, και split out, δεν είδα κάποια άλλη φάση... και ούτε μπορώ να τους κρίνω αν έτσι μπορούν και κερδίζουν... και καλά κάνουν, θα εκμεταλευτούν τα όπλα τους...

Δεν θα μιλήσω καθόλου για την διαιτησία, όποις ήταν εκεί θα είδε καθαρά 2 φάσεις που έκριναν το παιχνίδι, καθαρό κόψιμο και στο τελευταίο 1'' καθαρό φάουλ που δεν εδωσαν ενώ είμασταν 1 πόντο πίσω (σε νεκρό χρόνο εβαλε 2 βολές το μαρκόπουλο)...

Το παιχνίδι το κέρδισαν με την αξία τους, απλώς ήταν κρίμα η προσπάθειά μας....

Αν οι ΑΒΑ (απο σουηδία είναι?) ήταν στο γήπεδο, ας μας πουν την γνώμη τους... ή ας μας την τραγουδήσουν χαχαχα
Είναι επιτέλους ο Κρόνος φαβορί για άνοδο ή δεν είναι ? ΧΑΧΑ

πιστευεις οτι στο μαν του μαν ειχατε τυχη?να δουμε τι λεει κ ο κρονος....ειναι αληθεια οτι στο μαν του μαν δεν παιζεται το μαρκοπουλο συμφωνα με οσα εχουν φανει εδω?ο τρικαλιωτης σε τι κατασταση εινα¨?
LordOfTheCourts
QUOTE(coachara @ Oct 16 2009, 17:06 ) *
πιστευεις οτι στο μαν του μαν ειχατε τυχη?να δουμε τι λεει κ ο κρονος....ειναι αληθεια οτι στο μαν του μαν δεν παιζεται το μαρκοπουλο συμφωνα με οσα εχουν φανει εδω?ο τρικαλιωτης σε τι κατασταση εινα¨?


Πιστέυω ότι την διαφορά δεν την έκανε η άμυνα ζώνης μόνο. Θα μπορούσαμε να παίξουμε man to man και να κλείνουμε με βοήθειες σε συγκεκριμένους παίχτες... Προπονητής δεν είμαι... και ποτέ δεν θα το μάθουμε γιατι δεν παίξαμε παραπάνω από 10 λεπτά man to man.

Ο Τρικαλ έπαιξε πολύ καλά, ήταν ο οργανωτής της ομάδας του Μαρκόπουλου, έβγαλε πολλές φάσεις, δεν τον γνώριζα αλλά τώρα θα τον ξέρω smile.gif Πολύ καλός παίχτης φάνηκε η μπασκετική του παιδεία. Σημαντικό ... δεν φάνηκε ότι είναι βεντέτα... μεγάλο προσόν για παίχτες που παίζουν σε μικρότερες κατηγορίες αναλόγος της αξία τους...
play ball
QUOTE(GREER @ Oct 16 2009, 13:45 ) *
Το Μαρκοπουλο νικησε εχθες για τρεις ποντους. Θα σταθω ομως σε κατι. Και θα αναφερθω με σκληρα λογια για την ομαδα του Γερακα.

Ειμαστε σε μια χαμηλη κατηγορια οπως η Β'ΕΣΚΑ. Η ομαδα του Γερακα που ειδα χθες ειναι μαλλον ομαδα ανοδου και αυτο εχουν ως στοχο οπως εμαθα. Ρε παιδια που πατε ομως με τετοιο μπασκετ. Με εξοργισατε!!! ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΜΕ 36 ΛΕΠΤΑ ΖΩΝΗ??? Κυριε προπονητη του Γερακα, ετσι θα μαθουν τα παιδακια μπασκετ. Ετσι τους μαθαινετε να παιζουν??? Να τη χεσω την ανοδο ετσι... Χαρισμα σας. Αλλα σε μια τοσο χαμηλη κατηγορια ρωταω τα παιδια του φορουμ: Στοχος μας ειναι μονο η ανοδος ή η παραμονη??? Ξυπνηστε ρε προπονηταραδες!!! Δεν εισαστε στη Α1, που η νικη ειναι αυτοσκοπος!!! Μαθετε λιγο μπασκετ στα παιδακια. Απολαυστε το παιχνιδι!!!! Μην το γα.....τε. Χανατε στο 4' με 16-3. Ε, και??? Το γυρισες σε ζωνη για 36 λεπτα και παραλιγο να κερδισεις. Μπραβο. Χαρισμα σου η νικη με τετοιο μπασκετ ρε φιλε. Πραγματικα ΑΙΣΧΟΣ. Συγνωμη για το υφος μου ρε μαγκες. Αλλα μιλαω καθαρα μπασκετικα. Δεν βριζω κανεναν. Μιλαω μονο για το αθλημα που αγαπαμε!!! Και ετσι οπως του συμπεριφερονται καποιοι το γα...νε!!! Και παλι συγνωμη για το υφος μου!!!!

Υ.Γ. Κοουτσαρα θελω τη γνωμη σου...

Φίλε greer μάλλον αστειεύεσαι με αυτά που λες! Αν ίσχυαν αυτά που λες τότε θα έπρεπε να μην υπάρχει βαθμολογία αλλά μια ακατασχετη αερολογία για το ποιά ομάδα παίζει το πιο ποιοτικό μπάσκετ... Σαφώς και η νίκη έχει σημασία και φυσικά δεν είναι ΑΙΣΧΟΣ μια επιλογή άμυνας ζώνης καθως μια ποιοτική ομάδα με λύσεις μπορει να την ισοπεδώσει.
Και μάλλον έχεις μείνει λίγο πίσω καθώς οι "έξυπνες'' ζώνες είναι πλέον ιδιαίτερα δημοφιλείς και όταν παίζονται καλά δεν στερούν σε τίποτα το μπασκετ από ποιότητα.
Θα ήθελα επίσης να σε ρωτήσω εσύ παρακολούθησες τον συγκεκριμένο αγώνα για να χορτάσεις ποιοτικό μπασκετ, για να δεις νέους παίκτες να ανδρώνονται μπασκετικά ή γιατι απλά γουστάρεις το Μαρκόπουλο;
Μην τρελαθούμε κιόλας που ο ρομαντισμός μας ξυπναέι μόνο όταν ένας αγώνας μας αγγίζει.
provokatoras
QUOTE(coachara @ Oct 16 2009, 16:52 ) *
τι θες να πεις φιλε μου?δεν διαφωνω αλλα τι θες να πεις?οτι ο τρικαλιωτης δεν ειναι καλη μεταγραφη?φυσικα κ δεν ειναι καλη...αλλα εξωπραγματικη για το μαρκοπουλο κ γενικα για ολη την εσκα...μην τρελαθουμε κιολας...να ειμαστε σωστοι κ οχι ισοπεδοτικοι....


Δεν αμφισβητω κανενα!
Απλα για να ανέβει μια ομάδα χρειαζονται πολλα μα πολλα περισσοτερα απο ενα καλό παιχτη!
Και αυτα περι ζωνης μου ακουγονται αλλα λόγια να αγαπιομαστε....
αν μια ομαδα δε παιζεται στο μαν του μαν ασ τρεξει στη τελικη για να προλαβει τη ζωνη πριν στηθει.........
N#15
QUOTE(lazy @ Oct 16 2009, 16:54 ) *
Θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε μου. Όπως φαίνεται από τα αποτελέσματα, το Μαρκόπουλο δεν είνια το ίδιο καλό στη ζώνη, γι αυτό και έχασε την περασμένη βδομάδα στην Ίριδα, η οποία μας έπαιξε χθες 39 λεπτά ζώνη.



φιλε μου εμεις στην ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ συνηθως δεν απανταμε σε σχολια αλλα μερικα πραγματα εχουν και ορια τα περι 39 λεπτα ζωνης που παιξαμε ειναι ,χωρις να θελω να σε προσβαλλω,η στην σφαιρα της φαντασιας σου η παρασυρθηκες απο τα 40 λεπτα ασφυκτικης ζωνης που παιξανε οι δυο διαιτητες εναντιον μας ,οποιοι το λιγοτερο που μπορω να πω ηταν αστειοι,και των φιλαθλων προς αυτους και ακομα του προπονητη σας που επρεπε να αποβληθει 6 φορες.Αυτα προς αποκατασταση της πραγματικοτητας απο τα βαθη της μακρυνης ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ και σημειωνω οτι τελευταια φορα ασχολουμαστε με διαιτησια γιατι πιστευουμε οτι ειτε λογω λαθους ειτε λογω δολου οταν σφυριξει ο διαιτητης η ζημια εχει γινει και ακομα εμεις εδω πανω ειμαστε λιγο large και αντιμετωπιζουμε τα πραγματα με πολυ χιουμορ γιατι η μιζερια περισσευει.
GREER
Προς ολους τους φιλους που αναφερονται σε μενα.

Να ξεκαθαρισουμε πρωτα απο ολα οτι δεν ειμαι Μαρκοπουλο!!!! Το οτι το παρακολουθω, δεν σημαινει οτι το υποστηριζω κιολας(οι περισσοτεροι στο φορουμ ξερουν τι υποστηριζω). Επισης ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν ειπα οτι εχει υπερομαδα το Μαρκοπουλο(ισα-ισα)... ΕΙΠΑ ομως οτι εχει εναν υπερπαιχτη για την ΕΣΚΑ, που μπορει να ανεβασει την ομαδα μονος του. Αυτα για να ξερουμε τι λεμε και σε τι αναφερομαστε!!!

Οσο για το θεμα με τη ζωνη. Αφου σας αρεσει να παιζετε κατι αλλο εκτος απο μπασκετ(γιατι αυτο που παιζετε δεν ειναι μπασκετ) τοτε χαρισμα σας οι νικες. Μακαρι να ανεβειτε κιολας, ολοι αυτοι με τις ομαδες που σας αρεσει μονο το αποτελεσμα και παραλληλα και η ζωνη. Ετσι δεν φτιαχνεις ομαδα πρωταθλητισμου φιλοι μου. Μου δειχνεις οτι εισαι ομαδουλα και οτι κανεις κακακια στο μαν του μαν και οτι τον τρεμεις τον αλλον.
coachara
ξερεις την αποψη μου για τον τρικαλιωτη οπως εχουν την ιδια αποψη πολυ εδω μεσα...ομως γκριρ το μονος του εχει πεθανει....αν ανεβει το μαρκοπουλο θα το οφειλει παρα πολυ σ αυτην την παιχταρα που χαιρεσαι να βλεπεις αλλα κ στα αλλα παιδια...ολη θα εχουν βαλει ενα λυθαρακι.....οσο για την ζωνη κ ολα αυτα εχεις δικιο ειναι αμυνα που δειχνεις οτι τον φοωασαι τον αλλον ομως οι κοουτς σκεφτονται αλλιως...κ καλα κανουν γιατι κ εγω υπηρξα κοουτς κ παντα η νικη ειναι αυτη που μετραει......
GREER
QUOTE(coachara @ Oct 17 2009, 11:50 ) *
ξερεις την αποψη μου για τον τρικαλιωτη οπως εχουν την ιδια αποψη πολυ εδω μεσα...ομως γκριρ το μονος του εχει πεθανει....αν ανεβει το μαρκοπουλο θα το οφειλει παρα πολυ σ αυτην την παιχταρα που χαιρεσαι να βλεπεις αλλα κ στα αλλα παιδια...ολη θα εχουν βαλει ενα λυθαρακι.....οσο για την ζωνη κ ολα αυτα εχεις δικιο ειναι αμυνα που δειχνεις οτι τον φοωασαι τον αλλον ομως οι κοουτς σκεφτονται αλλιως...κ καλα κανουν γιατι κ εγω υπηρξα κοουτς κ παντα η νικη ειναι αυτη που μετραει......

Τελοσπαντων, εχω διαφορετικη αποψη. Και για να το πω αυτο που υποστηριζω πιο ξεκαθαρα και πιο επιγραμματικα:

ΑΛΛΟ ΖΩΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΑΜΠΟΥΡΙ...
lazy
QUOTE(N#15 @ Oct 16 2009, 19:28 ) *
φιλε μου εμεις στην ΙΡΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ συνηθως δεν απανταμε σε σχολια αλλα μερικα πραγματα εχουν και ορια τα περι 39 λεπτα ζωνης που παιξαμε ειναι ,χωρις να θελω να σε προσβαλλω,η στην σφαιρα της φαντασιας σου η παρασυρθηκες απο τα 40 λεπτα ασφυκτικης ζωνης που παιξανε οι δυο διαιτητες εναντιον μας ,οποιοι το λιγοτερο που μπορω να πω ηταν αστειοι,και των φιλαθλων προς αυτους και ακομα του προπονητη σας που επρεπε να αποβληθει 6 φορες.Αυτα προς αποκατασταση της πραγματικοτητας απο τα βαθη της μακρυνης ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ και σημειωνω οτι τελευταια φορα ασχολουμαστε με διαιτησια γιατι πιστευουμε οτι ειτε λογω λαθους ειτε λογω δολου οταν σφυριξει ο διαιτητης η ζημια εχει γινει και ακομα εμεις εδω πανω ειμαστε λιγο large και αντιμετωπιζουμε τα πραγματα με πολυ χιουμορ γιατι η μιζερια περισσευει.



Για τη διαιτησία, το έχω ήδη αναφέρει από το πρώτο post, οπότε δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω. Οι τύποι ήταν επικίνδυνοι. Όσο για το δόλο που λες, απλά δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα. Σίγουρα γνωρίζεις ότι και οι 2 ομάδες είναι πάνω κάτω στην ίδια κατάσταση και τέτοια πράγματα είναι ανέφικτα λόγω "budget". Η εξέδρα είναι εξέδρα. Άσχετοι με το άθλημα οι περισσότεροι και λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Κακώς ασχολήσε κοινώς.
Εγώ δεν είπα κάτι κακό για την ομάδα σου, ίσα ίσα που μου αρέσει κιόλας. Αν δεν έπαιξες 39 λεπτά έπαιξες 30, αν αυτό σ ευχαριστεί. Και καλά κάνατε. Όλο το β ημίχρονο έτσι. Πως ξεφύγατε δηλαδή? Αφού δεν βάλαμε σουτ στην 3η περίοδο. Αν πιστεύεις το αντίθετο μάλλον έπαιζες διαφορετική άμυνα από τους συμπαίκτες σου. Και πίστεψε με το ματς το έιδα από την εξέδρα λόγω τραυματισμού, και δεν παρασύρθηκα από τίποτα, οπότε δεν είχα και πολύ φαντασία. Αν θέλεις βρίσκω και το video του αγώνα να δεις ότι όλα είναι όπως τα λέω. Έτσι κι αλλιώς δεν έχω και λόγο να πω κάτι διαφορετικό από αυτά που έγιναν.
Όσο για το χιούμορ και τη μιζέρια συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
Athens Basketball Academy
QUOTE(Athens Basketball Academy @ Oct 16 2009, 13:33 ) *
1ος ΟΜΙΛΟΣ:


3η Αγωνιστική:

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/2009 21:45:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΚΛ. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-70
15/10/2009 21:00:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 62-59
15/10/2009 21:45:00 ΜΕΤΣ Β ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 79-53
15/10/2009 21:00:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 65-64
15/10/2009 19:45:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 54-63
15/10/2009 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 82-86
15/10/2009 21:00:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 67-58
15/10/2009 21:45:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 55-61

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

3η Αγωνιστική:
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/2009 21:00:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 61-63
15/10/2009 20:30:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 56-71
15/10/2009 21:00:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 64-53
15/10/2009 20:30:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 57-72
15/10/2009 21:45:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 51-63
15/10/2009 21:30:00 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 70-79
15/10/2009 21:00:00 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 66-70
15/10/2009 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 63-55


Έκαναν το "3 στα 3"..
Κουκάκι, Φίλιππος, Ολυμπιάδα στον 1ο Όμιλο και Μαίανδρος στον 2ο Όμιλο έκαναν το "3 στα 3" στην Β' ΕΣΚΑ Ανδρών...

1ος Όμιλος:

Ολυμπιάδα Παπάγου - Ιρις Πετρούπολης 73-70 (33-34)

Διαιτητές: Αναστασίου-Γραμματόγλου

Ολυμπιάδα Π. (Μπεζεριάνος): Βαθιώτης, Σπίνος 5, Μασούρος 5, Μελισάρης 10(1), Παλαιοκρασσάς 7, Τσιτσιλίδης 9, Κωνσταντόπουλος 10, Μαρκατάς 7, Βασιλειάδης 9, Παπαδάκος 8, Δήγκας 3 (1).

Ίρις Πετρούπολης (Κάργιαννης): Τόλιος 16, Φαρούτος 14, Κοτσαύτης 3, Δαβιλάς 5, Μπέτζης, Ηλιόπουλος 10 (2), Καρακώστας 5, Ψυχογιός 9, Μαντανίκας, Βοσκάκης 8 (2), Απεσλίδης.

ΚΑΟ Γέρακα - Κουκάκι 54-63 (31-25)

Διαιτητές: Μανδρέκας-Κανακάρης

ΚΑΟ Γέρακα (Μαστοράκης): Αβαρκιώτης 2, Γκόρος 2, Βασιλάκος 8 (1), Καραγιάννης 2, Δεδούσης 2, Αλιμπέρτης 3, Μπάτσος 8, Χατζησωκράτης 2, Πανταζής 9, Γκιάτας 4, Κουκουζέλης 12 (2).

Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Μαμμής, Ανδρίτσος, Σιδερής 6 (2), Γιατράς 2, Αλωνιστιώτης 7, Σιδερίδης 15 (5), Ζούμπος 2, Χωριανόπουλος, Μπουζούλας, Πεζούλας 9 (3), Μοσχονάς 15, Κατσικάκης 7 (1).

Παλατιανή – Δάφνη Δαφνίου 67-58 (31-30)

Διαιτητές: Σέλληνας-Τσάτσης

Παλατιανή (Κακαλιάς): Μισιακός 10 (1), Ζαχαρόπουλος Κ., Κουφός Δ. 5 (1), Τσατσάνης 7, Παπαδημητρίου, Κελεσίδης Π. 5 (1), Κελεσίδης Γ. 13, Μικέλης, Ψάρης 6, Κουφός Σ., Παππάς 10, Μαντέλος 11 (1).

Δάφνη Δαφνίου (Μπεκιές): Κασκάνης, Βοιδήλος 5, Μήλιος 10 (1), Γάριος 2, Γκόφας 4, Τασούλας 4, Βεκρής 6, Τσαβαλάς, Νικολιτάκης 15, Βλάσσης 3, Βαμβακίδης 9 (3).

Μαρκόπουλο – Κρόνος Γέρακα 62-59 (32-29)

Διαιτητές: Χρηστίδης Π.-Παυλόπουλος

Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 13 (1), Παπάρας 1, Σαβίτσκι 1, Τσαντούλης 24, Στεφάτος 11 (1), Παπαγιαννάκος 3, Λαμανδρέας 1, Πετρακάκης 8 (1), Ορφανός, Πλιάκος, Σούρλας.

Κρόνος Γέρακα (Σφήκας): Τσομόκος Χ. 3, Γιαννακόπουλος 13 (2), Κολοβός 7, Βουλουμάνος 14, Παρδαβέλας 16 (1), Παπαντώνης Η. 2, Χανιώτης 4, Συνοδινός, Τσομόκος Π., Παπαντώνης Χ., Βασιλόπουλος-Γιαννόπουλος, Πισιμίσης.

Αρίωνας – Καλύβια Θ. 79-53 (45-31)

Διαιτητές: Μούτσιος-Γιακείμη

Αρίωνας (Καζάκης-Τσιλιμιδός): Δερμετζόγλου 12 (1), Μαραμένος 5 (1), Βέλιος 11 (1), Αναστασιάδης 19 (5), Καραμαλέγκος 7, Παπαγόρας, Σμάγκιν 10, Τομαράς 5 (1), Παγκράτης, Κούρτης 1, Καραδήμας 5 (1), Αναγνώστου 4.

Καλύβια Θ. (Φραγκογιάννης): Νικολάου 6 (1), Γιόγιακας 7 (1), Ρωμαίος 9, Μουστάκης 2, Μάνος 2, Μάρας, Στραταριδάκης 11 (1), Μπούτσης 6, Γρίβας 4, Γκίνης 2, Γεωργίου 4, Πιπερίδης.

Φίλιππος – Σπάτα 65-64 (34-28)

Διαιτητές: Μπούκας-Παπανικολάου

Φίλιππος (Σγούρος): Τσιμπέρης 6, Καραγιαννιώτης 7 (2), Κατσιάπης 12 (2), Μανωλίτσης 6, Μοσχόπουλος 2, Κωστόπουλος 3 (1), Μπατιστάκης 2, Σηφναίος 16, Σπανός 9 (1), Καστρίσιος 2.

Σπάτα (Σωτηριάδης): Πολυχρόνης 2, Περγαντής 26, Αργυρόπουλος, Νικολάκος 2, Κοσμάς 16 (2), Χρυσάγης 9, Φράγκος 4, Φέσκος 1, Κοταρίδης, Κελάδης 4, Μπάτας.

Αγ. Ανάργυροι – Προμηθέας 82-86 (42-46)

Διαιτητές: Καλογερόπουλος-Ορφανός

Αγ. Ανάργυροι (Στρατικόπουλος): Σορώτος 2, Γκινούτης 6, Τσεπέλης 11 (2), Παμαίος 5 (1), Τζίμας 11, Ρομπότης 11, Μπαλάνος 10 (1), Ρομπότης Η. 3 (1), Μπούρας 3 (1), Παναγάτος 10 (1).

Προμηθέας (Αναστασόπουλος): Παπαευσταθίου 4 (1), Σταυράκης 3 (1), Σιμόπουλος 13 (2), Κωστόπουλος 19 (1), Γκαραγκάνης 5 (1), Καραθανασόπουλος 10, Βουρδουμπάς 23 (3), Λιοσάτος 4, Χριστοδουλόπουλος 2.

Κεραμεικός – Οίον Αγ. Στεφάνου 55-61

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες):Κουκάκι 6, Φίλιππος 6, Ολυμπιάδα Π. 6, Παλατιανή 5, Προμηθέας 5, Αρίωνας 5, Μαρκόπουλο 5, Σπάτα 4, Αγ. Ανάργυροι 4, Οίον Αγ. Στεφάνου 4, Κεραμεικός 4, ΚΑΟ Γέρακα 4, Ίρις Πετρούπολης 4, Κρόνος Γέρακα 4, Δάφνη Δαφνίου 3, Καλύβια Θ. 3.

Η επόμενη αγωνιστική (4η 22/10): Κρόνος Γέρακα-Ολυμπιάδα Π., Καλύβια Θ.-Μαρκόπουλο, Σπάτα-Αρίωνας, Κουκάκι-Φίλιππος, Προμηθέας-ΚΑΟ Γέρακα, Δάφνη Δαφνίου-Αγ. Ανάργυροι, Παλατιανή-Κεραμεικός, Ίρις Πετρούπολης-Οίον Αγ. Στεφάνου.

2ος Όμιλος:

ΟΦΗ Ηρακλείου – Μαίανδρας 56-71 (26-40)

Διαιτητές: Πόντας-Τσαχάκης

ΟΦΗ Ηρακλείου (Ανδριόπουλος): Οικονομούλας 3, Δρακόπουλος 2, Μόνοςε 6 (2),Αναστασόπουλος 15 (1), Χρονόπουλος, Χωριανόπουλος 9, Παππάς 4, Καλαποθαράκος 9 (1), Φέλιος 2, Ζερβόπουλος 3, Γουμπιδένης, Σκούρας 3.

Μαίανδρος (Κωστόπουλος): Κανδαράκης 3, Παπαδημητρίου 17, Χολής 19, Πόθος 9, Κουμαράς 9, Ράγκας 11, Τακάκης 1, Αντύπας 2.

Ν. Μάκρη – Μελίσσια 64-53 (38-25)

Διαιτητές: Ζερβούδης-Κονταράτος

Ν. Μάκρη (Χαλκουτσάκης): Χαχόλος 13, Χουλιάρας 5 (1), Ματζούνης 8 (2), Κουσάσης 2, Δράκος 9, Δημογέροντας 1, Αλεξόπουλος 8, Αναματερός 2, Γουδέλης 2, Μπάστας 2, Δούβρος 16.

Μελίσσια (Σουρμελής): Γώγος 3, Καραπάνος 2, Γραμματόπουλος 12 (2), Κασσαπάκης 12 (1), Σταθιάς 1, Μακρυδάκης 3, Παπαδημητρίου 1, Ζερβός 8, Παρχαρίδης 8, Μπουρούνης 1.

Αθηναϊκός – Μελάς Αγ. Ελευθέριος 57-72 (30-31)

Διαιτητές: Βικτωράτου-Νικολόπουλος

Αθηναϊκός (Ζαχαράκης): Πομόνης 2, Χαλαβατζής 2, Ζιρδέλης, Χαραλαμπόπουλος 2, Παζαράς 24 (1), Σταύρου 4 (1), Γώγος 9 (1), Ρούσσος, Σπυράκος 10, Χρόνης 2, Τόλιας 2, Ιμαριάγκμπε.

Μελάς Αγ. Ελευθέριος (Σώχος): Χαντάντ 1, Αριφάκος 3, Αντωνίου, Κοντός 2, Αναστασόπουλος 11 (3), Σπυράκος 3, Πέτρου 16 (2), Κιτσανέλης, Ανδρικόπουλος 13, Πλατανίτης 15, Κούνας 8.

Βριλήσσια – Κερατέα 51-63 (27-29)

Διαιτητές: Νανούρης-Μανουσόπουλος

Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Μάγειρας 6, Κίτσιος Ι., Κουγιανός 22 (2), Παπαθεοδώρου 11, Νταούντ 2, Σκλαβούνος 8 (1), Στάμος 2, Χαρτοματσίδης, Γεωργούσης, Κίτσιος Δ.

Κερατέα (Κόντος): Αμπλιανίτης 1, Σκλέπας, Μαρκομιχάλης 11 (1), Κατσίκης 3, Πλαγιαννάκος 19 (2), Κοροβέσης 8, Κουσιώρης 8, Πιρπίλης 5, Γιαλελής 8 (1).

Άτταλος Κ.- Πεύκη 70-79 (26-28)

Διαιτητές: Χρηστίδης Η.-Μητρόπουλος

Άτταλος Κ. (Γακόπουλος): Ντζουβάρας 15 (1), Κολιός 6, Φερλέμης, Ηλιάκης 14, Νούσης, Γκέρτσος 4, Καρατζιάς 3, Γάκης 14, Γκρίτζαλης 2, Λυγνός 2.

Πεύκη (Καλλιάς): Ρουστέμης 3 (1), Χασαπόπουλος 3 (1), Τάγαρης 16 (2), Κανλής 2, Βαϊνάς 8, Πιτσινός 7 (1), Μπαρλάς 12, Παπαζήσης 13, Βαρούχας 12, Παπαδόπουλος 3.

Αχιλλέας – Αναγέννηση Π. 66-70 (39-32)

Διαιτητές: Μαγκουνής-Πολυχρόνης

Αχιλλέας (Δρούμοπαλης): Σταφυλάς 2, Λάππας, Τσιγωνάκης 6 (1), Μπαρδουνιώτης 11 (1), Αντωνίου 2, Μπελέγρης 12 (1), Καψής 6 (1), Φλώρος 9 (2), Χοχλιδάκης 13 (2), Καρδαράς 1.

Αναγέννηση Π. (Δρουμπούκης): Γραμματίκας 10 (1), Σπυρόπουλος, Μακρής 15 (2), Αρβανιταντώνης 5, Παναγόπουλος 2, Τσατσάνης 13 (3), Περγαντής 2, Ναθαναηλίδης 10, Γιαννακαράς 7.

Ολυμπιάδα 96 – Κουκουβάουνες 63-55 (29-24)

Διαιτητές: Παπαθανασίου-Καλαϊτζάκης

Ολυμπιάδα 96 (Κριμιτζάκης): Μαυρίκης, Μανισιώτης, Κοντοές, Φουντάς 8 (1), Κωνσταντόπουλος Γ., Θάνος 11, Μουζάκης 10 (2), Αχτύπης 3 (1), Πισκούλης 9, Κωνσταντόπουλος Β. 5, Φίλιος 17 (1).

Κουκουβάουνες (Μπαζιανάς): Τζανής, Παπαδόπουλος 14 (1), Στάμος 2, Γιώτης 8 (2), Κόκκαλης 1, Παπαβασιλείου 2, Ψύχας, Κλεφτογιάννης, Γραμμένος 3, Τσενές 10 (1), Κουκλάκης 15 (2), Τσίβρας.

Άμιλλα – Ηλιούπολη 61-63

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες): Μαίανδρος 6, Αναγέννηση Π. 5, Κερατέα 5, Ολυμπιάδα 96 5, Βριλήσσια 5, Ηλιούπολη 5, Πεύκη 5, Κουκουβάουνες 4, Άτταλος Κ. 4, ΟΦΗ Ηρακλείου 4, Άμιλλα 4, Μελάς Αγ. Ελευθέριος 4, Αχιλλέας 4, Μελίσσια 4, Αθηναϊκός 3.

Η επόμενη αγωνιστική (4η 22/10): Ηλιούπολη – Άμιλλα, Μελίσσια – ΟΦΗ Ηρακλείου, Μελάς Αγ. Ελευθέριος – Ν. Μάκρη, Κερατέα – Αθηναϊκός, Πεύκη – Βριλήσσια, Αναγέννηση Π. – Άτταλος Κ., Αχιλλέας – Ολυμπιάδα 96, Ηλιούπολη – Κουκουβάουνες.

LordOfTheCourts
QUOTE(lazy @ Oct 17 2009, 22:52 ) *
Για τη διαιτησία, το έχω ήδη αναφέρει από το πρώτο post, οπότε δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω. Οι τύποι ήταν επικίνδυνοι. Όσο για το δόλο που λες, απλά δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα. Σίγουρα γνωρίζεις ότι και οι 2 ομάδες είναι πάνω κάτω στην ίδια κατάσταση και τέτοια πράγματα είναι ανέφικτα λόγω "budget". Η εξέδρα είναι εξέδρα. Άσχετοι με το άθλημα οι περισσότεροι και λέει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Κακώς ασχολήσε κοινώς.
Εγώ δεν είπα κάτι κακό για την ομάδα σου, ίσα ίσα που μου αρέσει κιόλας. Αν δεν έπαιξες 39 λεπτά έπαιξες 30, αν αυτό σ ευχαριστεί. Και καλά κάνατε. Όλο το β ημίχρονο έτσι. Πως ξεφύγατε δηλαδή? Αφού δεν βάλαμε σουτ στην 3η περίοδο. Αν πιστεύεις το αντίθετο μάλλον έπαιζες διαφορετική άμυνα από τους συμπαίκτες σου. Και πίστεψε με το ματς το έιδα από την εξέδρα λόγω τραυματισμού, και δεν παρασύρθηκα από τίποτα, οπότε δεν είχα και πολύ φαντασία. Αν θέλεις βρίσκω και το video του αγώνα να δεις ότι όλα είναι όπως τα λέω. Έτσι κι αλλιώς δεν έχω και λόγο να πω κάτι διαφορετικό από αυτά που έγιναν.
Όσο για το χιούμορ και τη μιζέρια συμφωνώ απόλυτα μαζί σου


Είδες και το παιχνίδι με τον Κρόνο? Αν το είδες .... 2 ερωτήσεις....
1η. Παίξαμε τόσο αντιμπάσκετ ζώνη? (προσωπική άποψη, δεν υπάρχει αντιμπάσκετ ζώνη)
2η. Η τελευταία φάση σου φάνηκε για φάουλ? (Έγινε σε εμένα και ξέρω ότι ήταν φάουλ, σημασία έχει να μου πεις πως φάνηκε από την εξέδρα)
Το παιχνίδι θα το ξαναπώ, το πήρατε δίκαια... αλλά μία - δύο φάσεις έκρινα τον αγώνα...

Η ΑΒΑ δεν παρακολούθησε κανεναν αγώνα και καμία προπόνηση αυτή την εβδομάδα? Δεν ακούω σχόλια smile.gif
nikefalin
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 19 2009, 10:38 ) *
Η ΑΒΑ δεν παρακολούθησε κανεναν αγώνα και καμία προπόνηση αυτή την εβδομάδα? Δεν ακούω σχόλια smile.gif


μπορεί να ετοιμάζουν επετειακή συναυλία, έχει δουλειά τώρα smile.gif
loufer
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 19 2009, 10:38 ) *
Η ΑΒΑ δεν παρακολούθησε κανεναν αγώνα και καμία προπόνηση αυτή την εβδομάδα? Δεν ακούω σχόλια smile.gif


Κάτι μου λέει ότι παρακολούθησε...αλλά από τον πάγκο ή από την εξέδρα... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
jhantzop
QUOTE(loufer @ Oct 19 2009, 11:38 ) *
Κάτι μου λέει ότι παρακολούθησε...αλλά από τον πάγκο ή από την εξέδρα... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


Από το στόμα μου το πήρες!!!

blove.gif


nikefalin
QUOTE(jhantzop @ Oct 19 2009, 11:43 ) *
Από το στόμα μου το πήρες!!!

blove.gif


για όσους δεν έχουν δει τα ολοκαίνουργια επεισόδια της νέας σειράς scifi , Stargate Universe , εκεί υπάρχουν αυτοκινούμενες ιπτάμενες μικρορομποκάμερες stealth τις οποίες ονομάζουν "kino".

Η *Π.Κ.Σ.* έχει αποκλειστικές πληροφορίες οτί με αυτά τα "kino" γίνεται η ταυτόχρονη παρακολούθηση παιχνιδιών και προπονήσεων
lazy
QUOTE(LordOfTheCourts @ Oct 19 2009, 07:38 ) *
Είδες και το παιχνίδι με τον Κρόνο? Αν το είδες .... 2 ερωτήσεις....
1η. Παίξαμε τόσο αντιμπάσκετ ζώνη? (προσωπική άποψη, δεν υπάρχει αντιμπάσκετ ζώνη)
2η. Η τελευταία φάση σου φάνηκε για φάουλ? (Έγινε σε εμένα και ξέρω ότι ήταν φάουλ, σημασία έχει να μου πεις πως φάνηκε από την εξέδρα)
Το παιχνίδι θα το ξαναπώ, το πήρατε δίκαια... αλλά μία - δύο φάσεις έκρινα τον αγώνα...

Η ΑΒΑ δεν παρακολούθησε κανεναν αγώνα και καμία προπόνηση αυτή την εβδομάδα? Δεν ακούω σχόλια smile.gif



Δεν παρακολούθησα το δικό σας ματς, οπότε δεν μπορώ να έχω άποψη
bop
έχετε μπερδευτεί λίγο νομίζω. lord, ο lazy μιλάει για το παιχνίδι της ολυμπιάδας με τιν ίριδα.
loufer
QUOTE(nikefalin @ Oct 19 2009, 11:49 ) *
για όσους δεν έχουν δει τα ολοκαίνουργια επεισόδια της νέας σειράς scifi , Stargate Universe , εκεί υπάρχουν αυτοκινούμενες ιπτάμενες μικρορομποκάμερες stealth τις οποίες ονομάζουν "kino".

Η *Π.Κ.Σ.* έχει αποκλειστικές πληροφορίες οτί με αυτά τα "kino" γίνεται η ταυτόχρονη παρακολούθηση παιχνιδιών και προπονήσεων


Ποιος είσαι ο Eli?????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(bop @ Oct 19 2009, 19:04 ) *
έχετε μπερδευτεί λίγο νομίζω. lord, ο lazy μιλάει για το παιχνίδι της ολυμπιάδας με τιν ίριδα.

Εχεις δίκιο, εγώ κατάλαβα λάθος...
LordOfTheCourts
Διάβασα σε αθλητική εφημεριδά... δεν θα πω ποια... ότι η ΑΒΑ πρόκειτε να σταματήσει τις δραστηριότητές της... Ενημερώστε μας αν θα συνεχίσετε να ποστάρετε και να σχολιάζετε στο φόρουμ, μήπως για αυτό έχουμε καιρό να σας ακούσουμε... smile.gif
Athens Basketball Academy
Απόψε οι τελευταίες προπονήσεις των ομάδων,πριν τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις...4η αγωνιστική, όπου δεσπόζει ο αγώνας μεταξύ των: ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ. Ένα πολύ σημαντικό παιχνίδι και για τις δύο ομάδες,κυρίως βαθμολογικής άποψης...
Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής:

1oς ΟΜΙΛΟΣ:

4η Αγωνιστική:

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/2009 21:30:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
22/10/2009 21:00:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
22/10/2009 21:15:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ
22/10/2009 20:00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
22/10/2009 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
22/10/2009 21:30:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
22/10/2009 21:00:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ
22/10/2009 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Στον 2ο Όμιλο ιδιαίτερης σημασίας έχουν τα παιχνίδια για τους πρωτοπόρους...όπου ο ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ αγωνίζεται στο γήπεδο του με ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ...
Αναλυτικά το πρόγραμμα της αγωνιστικής:

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

4η Αγωνιστική:

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/2009 21:00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
22/10/2009 21:00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
22/10/2009 20:30:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
22/10/2009 21:00:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
22/10/2009 21:00:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
22/10/2009 21:45:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
22/10/2009 21:00:00 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
22/10/2009 21:00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

Καλή επιτυχία σ'όλες τις ομάδες...
Η *Athens Basketball Academy* θα είναι εκεί...

*Athens Basketball Academy*
nikefalin
QUOTE(Athens Basketball Academy @ Oct 21 2009, 22:15 ) *
Καλή επιτυχία σ'όλες τις ομάδες...[size="2"][/size] Η *Athens Basketball Academy* θα είναι εκεί...


καλομελέτα κι έρχεται η απάντηση από την πραγματική ΑΒΑ για το ποιός τους εκπροσωπεί νόμιμα στην Ελλάδα .

ΥΓ.
Βλέπω κάποιοι λιλιπούτιοι πιτσιρικάδες να επιστρέφουν στη Γη μετά το ταξίδι στον πλανήτη Κρόνο και να περνάνε από κάνα γραφείο ( πρεσβεία θα ναι, άλλο γραφείο θα ναι δεν ξέρω) για εξηγήσεις και δηλώσεις " αθέλητης μη εγκεκριμένης χρήσης ονόματος και σήματος" ( non intended unauthorised brandname & logo usage)

* Π.Κ.Σ.*
Clyde the Clyde
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2 (πολύ εύκολα)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ Αμφίρροπο ματς,θα το δωσω 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ντέρμπι αλλά 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1άρα rolleyes.gif
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1(εύκολα)
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1

Μεγάλη κόντρα μεταξύ ΚΑΟ κ ΠΡΟΜΗΘΕΑ παρ'ότι θα λείπει ο λούφερ μετά από πολλά χρόνια κ από μας ο Jos κ ο Σπετς!
blove.gif blove.gif
Υ.Γ.Δεν χρειάζεται η ABA να γράφει κάθε τετάρτη ότι είναι η τελευταία μέρα των προπονήσεων..το ξέρουμε! smiley.gif
LordOfTheCourts
Έχω ένα ταλεντάκι που ψάχνει ομάδα... πως μπορώ να έρθω σε επαφή με την ΑΒΑ? Μπορείτε να μου απαντήσετε σε pm κύριοι της ABA ή μήπως είσαστε μούφα.... Στην αρχή των post είσασταν πιο ένθερμοι, δεν πάνε καλά οι δουλειές... έχω καιρό να δώ αντιπρόσωπό σας στν κερκίδα μας, στη προπόνησή μας.... wink.gif
loufer
QUOTE(Clyde the Clyde @ Oct 22 2009, 04:47 ) *
Μεγάλη κόντρα μεταξύ ΚΑΟ κ ΠΡΟΜΗΘΕΑ παρ'ότι θα λείπει ο λούφερ μετά από πολλά χρόνια κ από μας ο Jos κ ο Σπετς!
blove.gif blove.gif


Θα είμαι νοερά εκεί...
eskaman
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1(Τους πιστευω)
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
LordOfTheCourts
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
New Yorker
Κουκάκι - Φίλιππος 58-52

Χωρίς Μοσχονά...

4 Χ 4 και προχωράμε!
N#15
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 57-53

nikefalin
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 71 - 53

dreamtheater
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ- ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ Άσος με +20π.
pain of salvation
QUOTE(New Yorker @ Oct 22 2009, 20:47 ) *
Κουκάκι - Φίλιππος 58-52

Χωρίς Μοσχονά...

4 Χ 4 και προχωράμε!


Στο 1ο μερος,δεν παιξαμε καλη αμυνα στα γκαρντς του Φιλιππου...
Ημιχρονο 32-35 και απο το ξεκινημα του 3ου δεκάλεπτου,περασαμε μπροστα και δεν χασαμε την πρωτοπορεια
Μπραβο σε ολα τα παιδια!
Liveris
Κουκάκι - Φίλιππος 58 - 52

Σίγουρα όχι και το καλύτερο από πλευράς θεάματος παιχνίδι μιας και επικράτησαν οι σκληρές άμυνες και η αστοχία στην επίθεση και για τις δύο ομάδες. Όντως, όπως ανέφερε και ο Pain, στο 1ο ημίχρονο δεν ήμασταν τόσο αποτελεσματικοί στην πίεση πάνω στα γκαρντ των αντιπάλων τα οποία βρήκαν κάποιους χώρους και δημιούργησαν καταστάσεις. Παρόλα αυτά στο 2ο ημίχρονο κάτι η πίεση μας η οποία αυξήθηκε αρκετά, κάτι η κούραση των αντίπαλων περιφερειακών και η φθορά με φάουλ, αλλά και η συνεχιζόμενη αστοχία των παικτών του Φιλίππου (η οποία βέβαια ίσχυε και για εμάς) έγειρε την πλάστιγγα υπέρ μας. Πολύ καλή η περιφέρεια του Φιλίππου με παίκτες που ξέρουν να γυρίζουν την μπάλα και να κρατάνε αποστάσεις. Δυστυχώς τους προδίδει η φροντ λάιν η οποία υστερεί σαφώς σε σχέση με την περιφέρεια, αν κι αντιμετωπίζει προβλήματα με απουσίες κάποιων παικτών όπως έμαθα.Στα συν για εμάς η νίκη με μια μέτρια επιθετικά εμφάνιση και χωρίς τον καλυτερό μας παίκτη (Μοσχονάς). Συνεχίζουμε...
eskaman
Κερδισαν και τα σπατα τον Αριωνα 6 ποντους απο οτι εμαθα!ΠΕζει να εχω και 7/7!!
LordOfTheCourts
Κρόνος - Ολυμπιάδα 84-44
Athens Basketball Academy

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

4η Αγωνιστική:

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/2009 21:30:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 83-43
22/10/2009 21:00:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 56-67
22/10/2009 21:15:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 70-62
22/10/2009 20:00:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 58-52
22/10/2009 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 70-47
22/10/2009 21:30:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 81-68
22/10/2009 21:00:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α΄ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 71-53
22/10/2009 20:30:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ ΚΛ. ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 57-53

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

4η Αγωνιστική:

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/2009 21:00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 73-78
22/10/2009 21:00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 61-59
22/10/2009 20:30:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 76-78
22/10/2009 21:00:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 88-65
22/10/2009 21:00:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 71-72
22/10/2009 21:45:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 76-57
22/10/2009 21:00:00 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 66-82
22/10/2009 21:00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 73-59
dm_7
Κουκάκι - Φίλιππος 58-52 (32-35)

Διαιτητές: Θεωνάς - Μαγκουνής

Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Μαμμής, Ανδρίτσος 5, Σιδερής 1, Γιατράς 6, Αλωνιστιώτης 6 (1), Σιδερίδης 8 (2), Ζούμπος 2, Πεζούλας 4, Μπουζούλας 9, Ρακιντζάκης 2, Χωριανόπουλος, Κατσικάκης 15 (1).
Φίλιππος (Σγούρος): Τσιμπέρης 5, Καραγιαννιώτης 14 (2), Κατσιάπης 12 (2), Μανωλίτσης 3, Κωστόπουλος, Σιφναίος 13, Σπανός 5 (1), Χαραλαμπόπουλος, Καστρήσιος.

Κρόνος Γέρακα – Ολυμπιάδα Παπάγου 83-43 (50-25)

Διαιτητές: Αντωνόπουλος – Παπανικολάου

Κρόνος Γέρακα (Σφήκας-Γεωργακόπουλος): Βασιλόπουλος 3, Πόλιο 2, Τσομόκος 3, Γιαννακόπουλος 5, Συνοδινός 4, Κολοβός 11, Βουλουμάνος 16, Παρδαβέλας 17, Πισιμίσης 2, Παπαντώνης Η. 2, Χανιώτης 18.
Ολυμπιάδα Παπάγου (Μπεζεριάνος): Σπίνος 3, Μασούρας 1, Μελισσάρης 10, Παλαιοκρασάς 7, Τσιτσιλίδης 6, Κωνσταντόπουλος 1,Μαρκατάς 4, Παπαδάκος 8, Δήγκας 4.

Προμηθέας – ΚΑΟ Γέρακα 70-47 (38-20)

Διαιτητές: Αντεριώτης - Γολεγού

Προμηθέας (Αναστασόπουλος): Παπαευσταθίου, Σταυράκης, Σιμόπουλος 10, Κωστόπουλος 6 (2), Γκαραγκάνης 9 (2), Καραθανασόπουλος 4, Βουρδουμπάς 23 (2), Λιοσάτος 8 (2), Χριστοδουλόπουλος 7 (1), Μακούλης 3 (1), Παλαιοδημόπουλος.
ΚΑΟ Γέρακα (Μαστοράκης): Κουκουζέλης 2, Βασιλάκος 12 (1), Καραγιάννης 15, Αλιμπέρτης, Μπάτσος 10, Χατζησωκράτης 4, Πανταζής 4, Γκιάτας, Μπαφέτης.

Σπάτα – Αρίωνας 70-62 (31-34)

Διαιτητές: Μανουσόπουλος – Σέλληνας

Σπάτα (Σωτηριάδης): Μπάτας 1, Πολυχρόνης 3 (1), Σοφρώνης, Ταμπακάκης, Νικολάκος 2, Κοσμάς 29 (3), Χρυσάγης 6, Φράγκος 1, Περγαντής 28, Φέσκος, Κελάδης, Ρεπούσκος.
Αρίωνας (Καζάκης): Δερμετζόγλου 4, Μαραμένος 12 (1), Βέλλιος 4, Αναστασιάδης 9 (3), Καραμαλέγκος 6, Παπαγόρας 2, Σμάγκιν 15, Καραδήμας 4, Αναγνώστου 6.

Καλύβια Θορικού – Μαρκόπουλο 56-67 (23-32)

Διαιτητές: Ζερβούδης – Συρίγος

Καλύβια Θορικού (Φραγκογιάννης): Μπούτσης 13, Ρωμαίος 7, Μάνος 3, Στραταριδάκης 18 (3), Γρίβας 11 (1), Μάρας 3 (1), Μουστάκης, Νικολάου, Γκίνης, Γεωργίου, Πιπερίδης.
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Στεφάτος 6, Τρικαλιώτης 18 (1), Τσαντούλης 4, Παπάρας 6 (1), Παπαγιαννάκος 6, Σούρλας 18 (3), Πετρακάκης 6 (1), Σαβίτσκι 2, Φράγκος 1, Πλιάκος, Λαμανδρέας.

Ιρις Πετρούπολης – Οίον Αγίου Στεφάνου 57-53 (31-33)

Διαιτητές: Κονταράτος – Καλογερόπουλος

Ιρις Πετρούπολης (Κάργιαννης): Κοσσιβάκης, Τόλιος 13, Φαρούπος 9, Κοτσάφτης, Δαβιλάς 4, Σπηλιώπουλος, Μπέτσης 4, Ηλιόπουλος 14 (2), Καρακώστας 3, Ψυχογιός 2, Μαντανίκας, Βοσκάκης 3 (1), Απεσλίδης 5.
Οίον Αγίου Στεφάνου (Λιαγκόζης): Παναγιωτάκης, Τσιλάβης 16 (2), Πύρρος 5 (1), Αλεξόπουλος 9, Ευσταθίου 2, Σπανός, Αβδελάς 10 (3), Γρηγορακάκης 11, Τζανής.

Παλατιανή – Κεραμεικός 71-53 (39-31)

Διαιτητές: Καπνιά – Μητρόπουλος

Παλατιανή (Κακαλιάς): Μισιακός 21 (2), Ζαχαρόπουλος Κ. 2, Κουφός Δ., Τσατσάνης 8 (1), Παπαδημητρίου, Τσιμπόνης, Κελεσίδης Γ. 6, Μικέλης 2, Ψάρης 19 (5), Κουφός Σ. 2, Κατριβάνος, Μαντέλος 11.
Κεραμεικός (Μελέτης): Γκανιάτσας 2, Γράψας, Μιχαλόπουλος 5, Μπλάζος 18, Κουμάρ Σιβαράμ 6, Μπικίκου, Γιαννακάκης, Γιαπούλης,

Διονυσόπουλος 14 (4), Τσικούτας 1, Σίμος 7.

Δάφνη Δαφνίου – Αγιοι Ανάργυροι 81-68 (47-31)

Διαιτητές: Αναγνώστου – Καλαϊτζάκης

Δάφνη Δαφνίου (Μπεκιές): Γάριος 13 (1), Νικολετάκης 18, Βεκρής 12 (2), Γκόφας 4, Τασούλας 8, Βαμβακίδης 14 (3), Μήλιος 7, Βοϊδήλος 5.
Αγιοι Ανάργυροι (Στρατικόπουλος): Τσέπελης 10 (1), Σορώτος 2, Γκινούτσης 2, Λαμπρινός 4, Τζήμας 14 (3), Ρομπότης Δ. 11 (1), Μπαλάνος 9 (1), Ρομπότης Η. 4, Παναγάτος 10, Βαλσακούλης 2.
Koan
QUOTE(dm_7 @ Oct 23 2009, 20:07 ) *
Ιρις Πετρούπολης – Οίον Αγίου Στεφάνου 57-53 (31-33)

Διαιτητές: Κονταράτος – Καλογερόπουλος

Ιρις Πετρούπολης (Κάργιαννης): Κοσσιβάκης, Τόλιος 13, Φαρούπος 9, Κοτσάφτης, Δαβιλάς 4, Σπηλιώπουλος, Μπέτσης 4, Ηλιόπουλος 14 (2), Καρακώστας 3, Ψυχογιός 2, Μαντανίκας, Βοσκάκης 3 (1), Απεσλίδης 5.
Οίον Αγίου Στεφάνου (Λιαγκόζης): Παναγιωτάκης, Τσιλάβης 16 (2), Πύρρος 5 (1), Αλεξόπουλος 9, Ευσταθίου 2, Σπανός, Αβδελάς 10 (3), Γρηγορακάκης 11, Τζανής.

Irisss Irissss!! Κοσσιβάκης παίκτης? Ιεροσυλίααα...
dreamtheater
QUOTE(eskaman @ Oct 23 2009, 04:38 ) *
Κερδισαν και τα σπατα τον Αριωνα 6 ποντους απο οτι εμαθα!ΠΕζει να εχω και 7/7!!



Και 8/8 μπορώ να σου πω....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.