Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ 2009-10 (1ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
dreamtheater
QUOTE(#13. @ Nov 8 2009, 20:16 ) *
Ο Θανάσης ο Αναστασόπουλος έφυγε από τον Προμηθέα;



Κοουτσάρισε ήδη το ματς με Αρίωνα ο Βερτζάγιας...
LordOfTheCourts
QUOTE(jhantzop @ Nov 9 2009, 12:28 ) *
Φούσκαbba!

smiley.gif


ABBA ba ba ba ba ba (apa pa pa pa pa pa)
taper
QUOTE(LordOfTheCourts @ Nov 9 2009, 17:01 ) *
ABBA ba ba ba ba ba (apa pa pa pa pa pa)

abba katabba, abba katabba σουσάμι άνοιξε
eskaman
Ολυμπιάδα ΠΑΠ-Κουκάκι 2
Μαρκόπουλο-Προμηθέας 2
Αρίωνας-Δάφνη Δαφνίου 1
Φίλιππος-Παλατιανή 1
Γέρακας-Άγιοι Ανάργυροι 2
Κεραμεικός-Κρόνος Γέρακα 2
Άγιος Στέφανος-Σπάτα 2
Ίρις Πετρούπολης-Καλύβια 1
GREER
QUOTE(eskaman @ Nov 12 2009, 12:38 ) *
Μαρκόπουλο-Προμηθέας 2

Μεγαλε, αυτο το δινεις διπλο με χαντικαπ??? Γιατι εαν το δινεις κανονικο διπλο, τοτε θα πρεπει να εχει πεθανει ο Τρικαλ. Εαν ομως ζει και το βραδυ ειναι στο γηπεδο, τοτε το παιχνιδακι θα ειναι πολλα με λιγα. Εαν δεν ερθει στο γηπεδο τοτε συμφωνω οτι ειναι διπλο!!!
LordOfTheCourts
Ολυμπιάδα ΠΑΠ-Κουκάκι 2
Μαρκόπουλο-Προμηθέας 1
Αρίωνας-Δάφνη Δαφνίου 1
Φίλιππος-Παλατιανή 1
Γέρακας-Άγιοι Ανάργυροι 1
Κεραμεικός-Κρόνος Γέρακα 2
Άγιος Στέφανος-Σπάτα 1
Ίρις Πετρούπολης-Καλύβια 1
pain of salvation
QUOTE(LordOfTheCourts @ Nov 12 2009, 13:15 ) *
Ολυμπιάδα ΠΑΠ-Κουκάκι 2
Μαρκόπουλο-Προμηθέας 1
Αρίωνας-Δάφνη Δαφνίου 1
Φίλιππος-Παλατιανή 1
Γέρακας-Άγιοι Ανάργυροι 1
Κεραμεικός-Κρόνος Γέρακα 2
Άγιος Στέφανος-Σπάτα 1
Ίρις Πετρούπολης-Καλύβια 1

μηπως ειναι κανα γουρι σου να παζεις για νικη? την προηγουμενη επιασε...θα μας καψεις smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(pain of salvation @ Nov 12 2009, 14:57 ) *
μηπως ειναι κανα γουρι σου να παζεις για νικη? την προηγουμενη επιασε...θα μας καψεις smiley.gif

Χα χα δεν είναι δύσκολη ομάδα η Ολυμπιάδα (δυστηχώς, θα τους είθελα πολύ πιο δυνατούς - κάποτε έπαιζα και εγο Ολυμπιάδα smile.gif )

Φέτος έχετε εμφανιστεί αρκετά δυνατοί... οποτε και σας παίζω 2 smile.gif
pain of salvation
QUOTE(LordOfTheCourts @ Nov 12 2009, 15:28 ) *
Χα χα δεν είναι δύσκολη ομάδα η Ολυμπιάδα (δυστηχώς, θα τους είθελα πολύ πιο δυνατούς - κάποτε έπαιζα και εγο Ολυμπιάδα smile.gif )

Φέτος έχετε εμφανιστεί αρκετά δυνατοί... οποτε και σας παίζω 2 smile.gif


Δεν ειναι και ευκολοι ομως,καλυτεροι απο περσι και εχουν δυσκολεψει κοσμο...
Για να δουμε...
Καλη επιτυχια σε ολους
eskaman
QUOTE(GREER @ Nov 12 2009, 14:10 ) *
Μεγαλε, αυτο το δινεις διπλο με χαντικαπ??? Γιατι εαν το δινεις κανονικο διπλο, τοτε θα πρεπει να εχει πεθανει ο Τρικαλ. Εαν ομως ζει και το βραδυ ειναι στο γηπεδο, τοτε το παιχνιδακι θα ειναι πολλα με λιγα. Εαν δεν ερθει στο γηπεδο τοτε συμφωνω οτι ειναι διπλο!!!


Νομιζω εισαι λιγο Υπερβολικος peace.gif
ασε με να το πιστευω.καλη επιτυχια και στις 2 ομαδες
coachara
QUOTE(eskaman @ Nov 12 2009, 16:18 ) *
Νομιζω εισαι λιγο Υπερβολικος peace.gif
ασε με να το πιστευω.καλη επιτυχια και στις 2 ομαδες

Εγω παλι νομιζω οτι υπερβολικο-τρελο κ απιστευτο ειναι που αυτος ο παιχτης ειναι σ'αυτην την κατηγορια κ οχι αυτα που λεει ο γκριρ,δεν ξερω για το συγκεκριμενο ματς ισως ερθει κ 2 τι να πω;αλλα φανταζει πολυ πολυ δυσκολο...
GREER
QUOTE(coachara @ Nov 12 2009, 16:42 ) *
Εγω παλι νομιζω οτι υπερβολικο-τρελο κ απιστευτο ειναι που αυτος ο παιχτης ειναι σ'αυτην την κατηγορια

Και χαζο, προσθετω εγω...
lebronjames
QUOTE(GREER @ Nov 12 2009, 13:10 ) *
Μεγαλε, αυτο το δινεις διπλο με χαντικαπ??? Γιατι εαν το δινεις κανονικο διπλο, τοτε θα πρεπει να εχει πεθανει ο Τρικαλ. Εαν ομως ζει και το βραδυ ειναι στο γηπεδο, τοτε το παιχνιδακι θα ειναι πολλα με λιγα. Εαν δεν ερθει στο γηπεδο τοτε συμφωνω οτι ειναι διπλο!!!



Σιγα ρε μεγαλε. smiley.gif
N#15
ΙΡΙΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ 99-49
top_thanos_90
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 2 στην παράταση
66-66 η κανονική διάρκεια του αγώνα,71-80 το τελικό αποτέλεσμα
nikefalin

Αρίωνας-Δάφνη Δαφνίου 74 - 65
GREER
QUOTE(lebronjames @ Nov 12 2009, 23:36 ) *
Σιγα ρε μεγαλε. smiley.gif

Χαχαχα!!! Ειχατε δικιο και εσυ και ο ΕΣΚΑΜΑΝ!!! Παραλιγο να κανει την εκπληξη ο Ποσειδωνας!!! Εχασε μονο με 14 ποντους διαφορα!!! Βεβαια η διαφορα ηταν στους 23, αλλα ο Ποσειδωνας το γυρισε το παιχνιδι και με ενα τρομερο σερι καταφερε και εχασε μονο με 14 ποντους. Παραλιγο διπλο λοιπον. Λοιπον για να σοβαρευτω τωρα, θα σας πω το εξης. Οταν μιλαει ο Greer, θα τον ακουτε. Οτι λεω, δεν το λεω τυχαια. Ουτε επειδη εχω κανενα κομπλεξ με καποια ομαδα. Ειναι η αληθεια και δικαιωνομαι καθε αγωνιστικη!! Δεν πονταρω σε κουτσα αλογα, αλλα σε εναν υπερπαιχτη γι'αυτη τη κατηγορια!!!
sparco_4
QUOTE(GREER @ Nov 13 2009, 01:43 ) *
Χαχαχα!!! Ειχατε δικιο και εσυ και ο ΕΣΚΑΜΑΝ!!! Παραλιγο να κανει την εκπληξη ο Ποσειδωνας!!! Εχασε μονο με 14 ποντους διαφορα!!! Βεβαια η διαφορα ηταν στους 23, αλλα ο Ποσειδωνας το γυρισε το παιχνιδι και με ενα τρομερο σερι καταφερε και εχασε μονο με 14 ποντους. Παραλιγο διπλο λοιπον. Λοιπον για να σοβαρευτω τωρα, θα σας πω το εξης. Οταν μιλαει ο Greer, θα τον ακουτε. Οτι λεω, δεν το λεω τυχαια. Ουτε επειδη εχω κανενα κομπλεξ με καποια ομαδα. Ειναι η αληθεια και δικαιωνομαι καθε αγωνιστικη!! Δεν πονταρω σε κουτσα αλογα, αλλα σε εναν υπερπαιχτη γι'αυτη τη κατηγορια!!!


φιλε GREER φανταζομαι εννοεις Προμηθεα, εκτος κ αν ειδες αλλο ματς εσυ!! smiley.gif icon_drunk.gif 69.gif
ABRAAM
QUOTE(GREER @ Nov 13 2009, 01:43 ) *
Χαχαχα!!! Ειχατε δικιο και εσυ και ο ΕΣΚΑΜΑΝ!!! Παραλιγο να κανει την εκπληξη ο Ποσειδωνας!!! Εχασε μονο με 14 ποντους διαφορα!!! Βεβαια η διαφορα ηταν στους 23, αλλα ο Ποσειδωνας το γυρισε το παιχνιδι και με ενα τρομερο σερι καταφερε και εχασε μονο με 14 ποντους. Παραλιγο διπλο λοιπον. Λοιπον για να σοβαρευτω τωρα, θα σας πω το εξης. Οταν μιλαει ο Greer, θα τον ακουτε. Οτι λεω, δεν το λεω τυχαια. Ουτε επειδη εχω κανενα κομπλεξ με καποια ομαδα. Ειναι η αληθεια και δικαιωνομαι καθε αγωνιστικη!! Δεν πονταρω σε κουτσα αλογα, αλλα σε εναν υπερπαιχτη γι'αυτη τη κατηγορια!!!


Σιγα GREER χαλαρωσε και λιγο με το αετησιο ματι smiley.gif
Ασχολησου με το Λαυριο γιατι σε βλεπω 20 να τρως στον ΠΙΕΡΙΚΟ..Και ασε την εσκα ησυχη
nikefalin
QUOTE(ABRAAM @ Nov 13 2009, 01:59 ) *
Σιγα GREER χαλαρωσε και λιγο με το αετησιο ματι smiley.gif
Ασχολησου με το Λαυριο γιατι σε βλεπω 20 να τρως στον ΠΙΕΡΙΚΟ..Και ασε την εσκα ησυχη



ηρεμείστε.....μιλήστε για τους αγώνες που είδατε...
GREER
QUOTE(sparco_4 @ Nov 13 2009, 01:58 ) *
φιλε GREER φανταζομαι εννοεις Προμηθεα, εκτος κ αν ειδες αλλο ματς εσυ!! smiley.gif icon_drunk.gif 69.gif

Συγνωμη για το λαθος και σε ευχαριστω που με διορθωσες. Δεν εχω ξανασχοληθει με αυτες τις ομαδες και απο οτι φαινεται ουτε προκειται!!!
QUOTE(ABRAAM @ Nov 13 2009, 01:59 ) *
Σιγα GREER χαλαρωσε και λιγο με το αετησιο ματι smiley.gif
Ασχολησου με το Λαυριο γιατι σε βλεπω 20 να τρως στον ΠΙΕΡΙΚΟ..Και ασε την εσκα ησυχη

Και 40 να φαω, παλι πρωτος θα βγω φιλε μου με το γατησιο ματι. Μη σε χασω στο τελος της σεζον... Εγω οπως βλεπεις εδω ειμαι...
tarx_12
το οιον εχασε σημερα για τον απλουστατο λογο πως τα σπατα ηταν μια γρηγορη ομαδα. καλυτερη ποιοτητα το οιον αλλα φοβερα αργο στον αιφνιδιασμο! επρεπε να παιξει αμυνα καποιος overplay συνεχως το 10 . το οιον θα μεινει στην κατηγορια. ειναι φανερο πως δεν εχει δουλεψει στα τρεξιματα του. θελετε 10 δευτερα να κατεβετε το γηπεδο, ενω θα επρεπε σε 4 . καλη ομαδα αλλα με βεντετες!
Liveris
Ολυμπιάδα Παπάγου - Κουκάκι 61 - 70
Clyde the Clyde
QUOTE(GREER @ Nov 13 2009, 01:43 ) *
Χαχαχα!!! Ειχατε δικιο και εσυ και ο ΕΣΚΑΜΑΝ!!! Παραλιγο να κανει την εκπληξη ο Ποσειδωνας!!! Εχασε μονο με 14 ποντους διαφορα!!! Βεβαια η διαφορα ηταν στους 23, αλλα ο Ποσειδωνας το γυρισε το παιχνιδι και με ενα τρομερο σερι καταφερε και εχασε μονο με 14 ποντους. Παραλιγο διπλο λοιπον. Λοιπον για να σοβαρευτω τωρα, θα σας πω το εξης. Οταν μιλαει ο Greer, θα τον ακουτε. Οτι λεω, δεν το λεω τυχαια. Ουτε επειδη εχω κανενα κομπλεξ με καποια ομαδα. Ειναι η αληθεια και δικαιωνομαι καθε αγωνιστικη!! Δεν πονταρω σε κουτσα αλογα, αλλα σε εναν υπερπαιχτη γι'αυτη τη κατηγορια!!!

Κατ'αρχάς η ομάδα μου είναι ο Προμηθέας..Σε συγχωρώ για το ατόπημα γιατί όπως λες δεν ξέρεις την κατηγορία..Η διαφορά είναι κολακευτική για μας στο τέλος..αλλά το Μαρκόπουλο έκανε μεγάλο λάθος που δεν εκμεταλλεύτηκε την κακή μας μέρα να πάρει μεγαλύτερη διαφορά...Στο δεύτερο γύρο θα χάσει με πάνω από 14! smiley.gif
Υ.Γ. Όντως ο τρικαλιώτης είναι πολύ καλός κ έξυπνος παίκτης,παίζει πολύ καλά το pick αλλά δεν έχει καθόλου ένας με έναν...
jhantzop
QUOTE(GREER @ Nov 13 2009, 02:07 ) *
Συγνωμη για το λαθος και σε ευχαριστω που με διορθωσες. Δεν εχω ξανασχοληθει με αυτες τις ομαδες και απο οτι φαινεται ουτε προκειται!!!


Αγαπητέ φίλε GREER θυμάμαι όταν έπαιζα στον Α.Ο.Μελισσίων (Γ'ΕΣΚΑ) να είχαμε παίξει αντίπαλοι με το Λαύριο. Μην απαξιώνεις καμία ομάδα και καμιά κατηγορία.

QUOTE(GREER @ Nov 13 2009, 02:07 ) *
Και 40 να φαω, παλι πρωτος θα βγω φιλε μου με το γατησιο ματι. Μη σε χασω στο τελος της σεζον... Εγω οπως βλεπεις εδω ειμαι...


Και όπως είπε και ο έτερος mod ασχοληθείτε με τους αγώνες που έγιναν χθες και την κατηγορία. Τα της Α2 κλπ στο αντίστοιχο topic και παρακαλώ πολύ να μην υπάρχουν προκλήσεις εκατέρωθεν.
the kid
QUOTE(Clyde the Clyde @ Nov 13 2009, 06:24 ) *
αλλά το Μαρκόπουλο έκανε μεγάλο λάθος που δεν εκμεταλλεύτηκε την κακή μας μέρα να πάρει μεγαλύτερη διαφορά...Στο δεύτερο γύρο θα χάσει με πάνω από 14! smiley.gif


Φιλε μηπως πρεπει να σκεφτεις οτι εσεις κανατε λαθος που δεν εκμεταλευτηκατε την κακη μερα του Μαρκοπουλου...?
Οσο για το παιχνιδι του δευτερου γυρου ,που λογικο ειναι να το σκεφτεστε απο τωρα (ολοι θελουν να κερδισουν τον πρωτο) θα ζητησετε να διεξαχθει κι εκεινο παρουσια γυμνασιαρχου ,παρατηρητη διαιτησιας και μελους του Δ.Σ. της ΕΣΚΑ?
Φιλικα παντα...
montana
Τι λες ρε μεγαλε?
Σιγα να μη ζητησαμε και παρατηρητη της FIBA για να παιξουμε με το Μαρκοπουλο.
Για ξεκαβαληστε...
KSNRKO
QUOTE(jhantzop @ Nov 13 2009, 07:49 ) *
Αγαπητέ φίλε GREER θυμάμαι όταν έπαιζα στον Α.Ο.Μελισσίων (Γ'ΕΣΚΑ) να είχαμε παίξει αντίπαλοι με το Λαύριο. Μην απαξιώνεις καμία ομάδα και καμιά κατηγορία.



Ηταν το 2000 στον πρωτο ομιλο της Γ ΕΣΚΑ που αποτελουνταν απο τις ομαδες ΑΜΕΣ Ν ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ,ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ,ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΑΙΚΟΣ ΠΟΛ.,ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ, ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ , ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ , ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. , ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ , ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ , ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ....( Δεν προλαβαινω να ψαξω το αρχειο μου να συμπληρωσω τις 4 υπολοιπες ομαδες..)

και απο τι θυμαμαι ειχαν ανεβει Λαυριο και Ολυμππιαδα Π.

Υ.Γ. 1 Συγνωμη εαν ειμαι εκτος toppic
Υ.Γ. 2 Εγω τοτε ημουν στην Καλλτεχνουπολη.
GREER
QUOTE(Clyde the Clyde @ Nov 13 2009, 06:24 ) *
Κατ'αρχάς η ομάδα μου είναι ο Προμηθέας..Σε συγχωρώ για το ατόπημα γιατί όπως λες δεν ξέρεις την κατηγορία..Η διαφορά είναι κολακευτική για μας στο τέλος..αλλά το Μαρκόπουλο έκανε μεγάλο λάθος που δεν εκμεταλλεύτηκε την κακή μας μέρα να πάρει μεγαλύτερη διαφορά...Στο δεύτερο γύρο θα χάσει με πάνω από 14! smiley.gif

Μην με αναγκαζεις να λεω παλι τα ιδια. Εαν πεθανει ο Τρικαλ, τοτε μπορει να κερδισετε με πανω απο 14. Εαν ομως ζει, τοτε παλι θα χασετε. Και αντε σου λεω εγω οτι κατι γινεται και δεν θα παιξει και κερδισετε με 20 ποντους διαφορα. Πως ξερεις εσυ οτι θα εισαστε ισοβαθμοι μεχρι τοτε??? Αυτο νομιζω οτι δεν το πιστευεις ουτε εσυ...
QUOTE(Clyde the Clyde @ Nov 13 2009, 06:24 ) *
Υ.Γ. Όντως ο τρικαλιώτης είναι πολύ καλός κ έξυπνος παίκτης,παίζει πολύ καλά το pick αλλά δεν έχει καθόλου ένας με έναν...

Καταρχας με τις κινεζικες αμυνες που παιξατε εχθες και με τις ζωνες, πες μου απο που καταλαβες οτι δεν ειναι καλος στο ενας εναντιον ενος. Και αντε να συμφωνησω μαζι σου οτι δεν ειναι καλος σε αυτο, τοτε θα σου πω το εξης. Εαν ηταν καλος στο ενας εναντιον ενος, τοτε δεν θα επαιζε απο τα 23 του ολα αυτα τα χρονια σε Β' και Γ' Εθνικη σε ομαδα ανοδου!!! Θα επαιζε μονά με τους φιλους του!!!

QUOTE(jhantzop @ Nov 13 2009, 07:49 ) *
Αγαπητέ φίλε GREER θυμάμαι όταν έπαιζα στον Α.Ο.Μελισσίων (Γ'ΕΣΚΑ) να είχαμε παίξει αντίπαλοι με το Λαύριο. Μην απαξιώνεις καμία ομάδα και καμιά κατηγορία.

Και όπως είπε και ο έτερος mod ασχοληθείτε με τους αγώνες που έγιναν χθες και την κατηγορία. Τα της Α2 κλπ στο αντίστοιχο topic και παρακαλώ πολύ να μην υπάρχουν προκλήσεις εκατέρωθεν.

Φιλε jhantzop δεν απαξιωνω καμμια μα καμμια ομαδα. Ισα ισα σεβομαι και επικροτω την προσπαθεια των παιδιων και των ομαδων που παιζουν μπασκετ και πολλοι απο αυτους αφιλοκερδως!!! Μαλλον παραξηγηθηκα με τον τροπο με τον οποιο εγραψα κατι. Αλλωστε καποια στιγμη το Λαυριο ειναι πολυ πιθανο να ξαναβρεθει εκει!!!

Υ.Γ. Δεν μιλησα εγω για Β'Εθνικη εδω. Αλλος με προκαλεσε και εγω απλως απαντησα!!!
coachara
Ηρεμηστε βρε ολοι τι τρελενεστε....καταρχην ας παψουμε ολοι να μιλαμε για τον Τρικαλ...πρωτον γιατι ειναι αστειο να μιλαμε γιατι ολοι ξερουμε το παλικαρι ποιος ειναι κ που ειναι η κλαση κ η αξια του κ δευτερων εχουν πει ολοι το ποσο μεγαλος παιχτης ειναι...αντιπαλοι,ουδετεροι,φιλοι ολοι ολοι τον αναγνωριζουν κ το θεμα εχει εξαντληθει....επειτα το ποιος θα ανεβει η οχι θα φανει στο τελος.....εχει το μαρκοπουλο προβαδισμα μεγαλο αλλα ολα θα φανουν στο τελος.....μην τρελενεστε ηρεμηστε...συμβουλη μεγαλυτερου σας παντα να την ακουτε...ηρεμια δεν εγινε κατι παιχνιδι ειναι....
GREER
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΠΡΟΜΥΘΕΑΣ ΧΑΛ.: 84-70, ΗΜΙΧ.(41-30)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΥΚΑΣ-ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ Π.

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ(ΧΑΣΙΩΤΗΣ): ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 21(1), ΠΑΠΑΡΑΣ 24(5), ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ 11(1), ΣΤΕΦΑΤΟΣ 8, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 10(1), ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ 10, ΦΡΑΓΓΟΣ, ΠΛΙΑΚΟΣ, ΣΟΥΡΛΑΣ, ΛΑΜΑΝΔΡΕΑΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ.

ΠΡΟΜΥΘΕΑΣ(ΒΕΡΤΖΑΓΙΑΣ): ΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΦΛΩΡΟΣ 9, ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ 20, ΛΙΟΣΑΤΟΣ 2, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 6,ΜΑΚΟΥΛΗΣ 3(1), ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΟΣ, ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΑΣ 18(1), ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ 4.
killbill12
Β' ΑΝΔΡΩΝ
1ος Όμιλος - 7η αγ.
Της Λένας Καραλή
13/11/2009 (15:30)

Μαρκόπουλο - Προμηθέας 84-70 (41-30)

Διαιτητές: Μπούκας, Χρηστίδης.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 22, Παπάρας 23, Σαβίτσκι, Φράγγος, Τσαντούλης 11, Στεφάτος 8, Παπαγιαννάκος 10, Σούρλας, Πετρακάκης 10.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Βερτζάγιας): Παπανευσταθίου, Σταυράκης, Σιμόπουλος 9, Κωστόπουλος, Γκαραγκάνης 4, Καραθανασόπουλος 18, Φλώρος 10, Βουρδουμπάς 20, Λιοσάτος 2, Χριστοδουλόπουλος 4, Μακούλης 3, Μάντζιος.

Ολυμπιάδα Παπάγου - Κουκάκι 70-61 (30-38)

Διαιτητές: Παυλόπουλος, Μουρμούρης.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ (Μπεζεριάνος): Θεοχαρίδης 5, Παλαιοκρασσάς, Μελισσάρης 22 (5), Βαθιώτης, Τσιτσιλίδης 3, Κωνσταντόπουλος 3, Μαρκατάς 14, Βασιλειάδης 4, Παπαδάκος 5, Δήγκας.
ΚΟΥΚΑΚΙ (Τριαντάφυλλος): Μαμμής, Ανδρίτσος, Σιδερής, Γιατράς 2, Αλωνιστιώτης 9, Σιδερίδης 14 (4), Ζούμπος 3 (1), Χωριανόπουλος 2, Ρακιντζάκης 3, Μοσχονάς 15, Κατσικάκης 12.

Αρίων - Δάφνη Δαφνίου 74-65 (37-29)

Διαιτητές: Κουνελές, Παπαγιαννόπουλος.
ΑΡΙΩΝ (Καζάκης): Δερμιτζόγλου 5, Μαραμένος 13 (1), Δέλλιος 20 (1), Ανασταδιάδης 5 (1), Καραμαλέγκος, Παπαγώρας 2, Σμάγκιν 14 (3), Τομαράς, Καραδήμας 3, Αναγνώστου 12.
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ (Μπεκές): Ράλλιος 3, Κασκάνης, Τσαβάλας Μήλιος2, Γάριος, Γάριος 6, Γκόφας 5, Τασούλας 4, Βεκρής 11 (2), Τσαβάλας, Νικολετάκης 16, Βλάσης, Βαμβακίδης 18 (6).

Φίλιππος - Παλατιανή 67-73 (33-32)

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαθανασίου.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Σγούρος): Τσιμπέρης 2, Καραγιαννιώτης 7 (1), Κατσιαμπής 22 (3), Μανωλίτσης 3, Μοσχόπουλος 4, Μπαλτόγλου 3 (1), Κωστόπουλος 5 (1), Μπατιστάκης 10, Σιφναίος 4, Χαραλαμπόπουλος 3 (1), Σπανός 4.
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ (Κακαλιάς): Μισσιακός 7, Τσιμπώνης, Κουφός Δ., Τσατσάνης 6, Παπαδημητρίου, Κελεσίδης Π. 9, Κελεσίδης Γ. 11, Κουφός Σ 9, Δημητρακούλης 5 (1) Ψάρης 14 (2), Μαντέλος 10 (1).

Γέρακας - Αγ. Ανάργυροι 58-70 (21-37)

Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Τσάτης.
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ (Κικίλιας): Αβαρκιώτης 2, Βασιλάκος 16, Καραγιάννης, Δεδούσης 1, Αλιμπέρτης 7 (1), Μπάτσος, Μπαφέτης, Χατζησωκράτης 8, Πανταζής 11 (2), Γκιάτας 9 (2), Κουκουρέλης 4.
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Στρατικόπουλος, Μιλιωρίτσας): Σορώτος, Λαμπρινός 2, Κινούτσης 2, Τσεπέλης 23 (6), Ρομποτής Η 5 (1), Τζήμας 6 (1), Ρομποτής Δ. 8, Μπαλάνος 9, Μπούρας 2, Παναγάτος 9, Σκανδάλης 2, Κωστής 2.

Κεραμεικός - Κρόνος Γέρακα 71-80 (66-66 κ.α., 35-38 ημ.)

Διαιτητές: Σεληνάς, Ορφανός.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ (Μελέτης): Γκανιάτσας 5 (1), Γράψας 7 (1), Μιχαλόπουλος 9 (1), Μπλάζος, Σιραβάμ, Δέδες 7, Γιαννακάκης, Κουρελέας 17 (2), Διονυσόπουλος 15 (2), Τσιγκούτας 2, Σίμος 6.
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (Σφήκας, Βλαχούλης): Παπαντώνης 3, Τσομόκος Χ 9 (1), Γιαννακόπουλος 28, Συνωδινός 4 (1), Κολοβός 4, Πισιμίσης 2, Γουλουμάνος, Παρδαλόλας 10, Χανιώτης 20 (2), Πισιμίσης 2, Τσομόκος Π.

Άγ. Στέφανος - Σπάτα 63-65 (32-25)

Διαιτητές: Μαγκούλης, Παυλόπουλος.
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Λιαγκόζης): Παναγιωτάκης 5, Σωτήρος 8 (1), Ευσταθίου, Τζιλάβης 7, Θεοδωρόπουλος 2, Πύρρος, Σπανός 4, Αβδελάς 27 (5), Γρηγορακάκης 9, Αλεξόπουλος, Τζανής 1.
ΣΠΑΤΑ (Σωρηριάδης): Πολυχρόνης 2, Περγαντής 16, Λεντάρης, Χρυσάγης Γ. 11 (2), Νικολάκος 6, Μπάτας 9, Αργυρόπουλος, Φράγκος 6 (1), Φέσκος, Κοτταρίδης 9 (3), Κελάδης 6, Κελεντάρης.

Ίρις Πετρούπολης - Καλύβια Θορικού 99-49 (44-21)

Διαιτητές: Καπνιά, Μότσος.
ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Κάργιαννης, Κωσηβάκης): Τόλιος 17, Φαρούπος 5, Μπέτσης 9, Δαβίλας 13 (1), Ηλιόπουλος 9 (3), Καρακώστας 11, Μαντανίκας, Ψυχογιός 17, Βοσκάκης 6 (2), Αμπεσλίδης 12.
ΚΑΛΥΒΙΑ (Φραγκογιάννης-Πρίφτης): Νικολάου, Ρωμαίος 8 (2), Μουστάκης 5, Μάνος 7, Στραταριδάκης 6, Μπούτσης 8, Γρίβας 12 (1), Γκίνης 1, Πιπερίδης 2.

Η βαθμολογία (Σε 7 αγώνες): Μαρκόπουλο 13, Κουκάκι 13, Κρόνος Γέρακα 12, Παλατιανή 12, Φίλιππος 11, Σπάτα 11, Άγ. Ανάργυροι 11, Προμηθέας 11, Ολυμπιάδα Παπ. 11, Αρίων 10, Ίρις Πετρ. 10, Κεραμεικός 9, Γέρακας 9, Άγ. Στέφανος 9, Δάφνη Δαφνίου 9, Καλύβια Θορικού 7.

Η επόμενη αγωνιστική (19/11): Προμηθέας - Ολυμπιάδα Παπ., Δάφνη Δαφνίου - Μαρκόπουλο, Παλατιανή - Αρίων, Άγ. Ανάργυροι - Φίλιππος, Γέρακας - Κεραμεικός, Κουκάκι - Άγ. Στέφανος, Σπάτα - Ίρις Πετρ., Καλύβια Θορικού - Κρόνος Γέρακα.


www.basketblog.gr
LordOfTheCourts
Βλέπω, άναψαν τα αίματα,... smile.gif
coachara
Ζειτε???
LordOfTheCourts
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 1
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 2
Kiddakos
Πέρυσι στο κύπελλο οι Άγιοι είχαν κερδίσει τον Φίλιππο μέσα στην έδρα τους με καλάθι στην εκπνοή του αγώνα.
Για να δούμε αν θα τα καταφέρουν και φέτος.....
Πάνω τους!!! shot.gif
N#15
ΣΠΑΤΑ-ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 +2
lebronjames
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ολυμπιαδα παπ.=1 +30
top_thanos_90
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 79-59 αν θυμάμαι καλά..
και
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΕΑ 2 +7
dreamtheater
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 67-62 (27-23)
Clyde the Clyde
QUOTE(lebronjames @ Nov 20 2009, 00:48 ) *
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ολυμπιαδα παπ.=1 +30

Εύκολη νίκη για την ομάδα μου...Ο αγώνας δε χωράει κανένα σχόλιο...25-2 το πρώτο 10λεπτο
64-31 τελικό.
Χωρίς καμία εμπάθεια προς την Ολυμπιάδα αλλά αν ήταν αυτή η ομάδα που είδα κ δεν είχε σημαντικές απουσίες... ακολουθεί τα Καλύβια στη Γ'
blove.gif
pain of salvation
Κουκακι-Αγ.Στεφανος 79-59...
ημιχρονο αν δεν κανω λαθος 51-22...χαλαρωσαμε στο 4ο δεκάλπεπτο...
Προχωραμε,καλη συνεχεια
taper
QUOTE(Clyde the Clyde @ Nov 20 2009, 10:07 ) *
Εύκολη νίκη για την ομάδα μου...Ο αγώνας δε χωράει κανένα σχόλιο...25-2 το πρώτο 10λεπτο
64-31 τελικό.
Χωρίς καμία εμπάθεια προς την Ολυμπιάδα αλλά αν ήταν αυτή η ομάδα που είδα κ δεν είχε σημαντικές απουσίες... ακολουθεί τα Καλύβια στη Γ'
blove.gif

και τον ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ θα ακολουθήσει......
LordOfTheCourts
QUOTE(taper @ Nov 20 2009, 13:12 ) *
και τον ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ θα ακολουθήσει......

Γιατί έχετε στραβώσει τόσο πολύ? Με λίγες νίκες απόφεύγετε το άσχημο σενάριο... νομίζω υπάρχουν χειρότερες ομάδες στον όμιλό μας..... smile.gif
loufer
QUOTE(taper @ Nov 20 2009, 12:12 ) *
και τον ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ θα ακολουθήσει......


Βαρυσήμαντη δήλωση, στην Σομαλία είναι πιο αισιόδοξοι οι ντόπιοι, όπως αναφέρει ο Γιάννης εκτός του ότι υπάρχουν και πολύ χειρότερες ομάδες, θυμίσου λίγο το σεναριάκι πως είχαμε σώσει την ομάδα με tripontokoutala πριν 3-4 χρονάκια, και αυτό θα σου φανεί piece of cake...
taper
QUOTE(loufer @ Nov 20 2009, 13:28 ) *
Βαρυσήμαντη δήλωση, στην Σομαλία είναι πιο αισιόδοξοι οι ντόπιοι, όπως αναφέρει ο Γιάννης εκτός του ότι υπάρχουν και πολύ χειρότερες ομάδες, θυμίσου λίγο το σεναριάκι πως είχαμε σώσει την ομάδα με tripontokoutala πριν 3-4 χρονάκια, και αυτό θα σου φανεί piece of cake...

ναι αλλά τότε υπήρχε συναισθηση της καταστασης....και ήμασταν ΟΜΑΔΑ,έστω και χωρίς ταλέντο

και δεν ξέρω κατα πόσο υπάρχει και η διάθεση πλέον ( ξεκινώντας από τον εαυτό μου)
Liveris
QUOTE(taper @ Nov 20 2009, 13:12 ) *
και τον ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ θα ακολουθήσει......


Όχι ρε taper! Εκτός του ότι είναι πολύ νωρίς και παρόλο που δεν έχουμε δει ακόμα όλες τις ομάδες, μέχρι στιγμής και επειδή έχουμε παίξει το μεταξύ μας παιχνίδι σου λέω ότι υπάρχουν άλλες ομάδες πιο πριν από τον ΚΑΟ υποψήφιες για κάτω. Πιστεύω ότι τελικά τόσο ο Γέρακας όσο και η Δάφνη που είναι χαμηλά τώρα θα ανέβουν και αντίστοιχα άλλες ομάδες που ξεκίνησαν με νίκες θα πέσουν σιγά σιγά (ήδη έχει αρχίσει να συμβαίνει με μερικές)...εδώ θα είμαστε και θα το δεις smiley.gif
10karo
...καλημέρα...

...απαντώ στον φίλο CLYDE....Η ομάδα της Ολυμπιάδας που κατέβηκε χτες ήταν όχι απλά μισή......άστο καλύτερα...ομολογώ (επειδή είδα το ματσάκι μέχρι το ημίχρονο) πως απογοητεύτηκα! Ήταν τόσο κακή η εικόνα που έδειξαν που πραγματικά αδικούν τους εαυτούς τους.
Shuter
Καλησπερα παιδια,νεος στην παρεα.Συμφωνω με οσους λενε πως ειναι νωρις ακομα για να βγαλουμε συμπερασματα.
lazy
QUOTE(to 10 to kalo @ Nov 20 2009, 13:39 ) *
...καλημέρα...

...απαντώ στον φίλο CLYDE....Η ομάδα της Ολυμπιάδας που κατέβηκε χτες ήταν όχι απλά μισή......άστο καλύτερα...ομολογώ (επειδή είδα το ματσάκι μέχρι το ημίχρονο) πως απογοητεύτηκα! Ήταν τόσο κακή η εικόνα που έδειξαν που πραγματικά αδικούν τους εαυτούς τους.



Έπρεπε να κατέβεις εσύ Στεφ, αφού αλλαγή στα γκαρντ δεν υπήρχε όυτε για δείγμα!!!!Σε κανένα ματς δεν έχουμε πάιξει πλήρεις, απλά προχθές οι απουσίες ήταν περισσότερες από κάθε άλλη φορά!Ελπίζω σιγά-σιγά να επανέλθουμε όλοι για να δούμε πραγματικά τι μπορόυμε να κάνουμε!!

ps Στεφ σου χρωστάω μία Athens Voice!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.