Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α´ ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
magickaminia
QUOTE(leonkalf @ Mar 16 2010, 12:49 ) *
Απ' ότι έμαθα, χθες ένας οπαδός τς Βάρης έβριζε τον διαιτητή Μέλη από την εξέδρα. Ο διαιτητής κάλεσε την αστυνομία με την πρόθεση να του κάνει μήνυση.
Το παιχνίδι διακόπηκε για 20 λεπτά περιμένοντας να έρθει η αστυνομία. Σε κάποια στιγμή το παιχνίδι ξαναξεκίνησε, αλλά με το που ήρθαν οι αστυνομικοί ο διαιτητής διέκοψε το ματς και έφυγαν για το τμήμα για να καταθέσει μήνυση.

Σίγουρα δυσάρεστο γεγονός, και φαντάζομαι πόσο άσχημα θα ένοιωσαν οι παίκτες (ξενέρωμα).
Αλλά επιτέλους κάτι πρέπει να γίνει και με την συμπεριφορά κάποιων που νομίζουν πως ότι κάνουν ή λένε στο γήπεδο μπορεί να περνάει ατιμώρητο.. Αν ήταν δηλαδή στο δρόμο ή όπου αλλού θα συμπεριφέρονταν έτσι σε κάποιον άλλον?
Το γήπεδο δεν είναι 'άσυλο' να κάνει ο καθένας ότι γουστάρει.

Να δούμε με το παιχνίδι τι θα γίνει, το τι γράφτηκε στο φύλλο αγώνα και το πως (και αν) συνεχιστεί το ματς.

Επειδη υπαρχει παραπλανητικο δημοσιευμα σημερα στο Φως ο Μελης δεν μπορεσε να κανει τις απαιτουμενες ενεργειες εναντιον του υβριστη του που κανονικα θα πηγαινε στο Αυτοφωρο, γιατι ο υβριστης του δραπετευσε απο το τμημα χωρις να γνωριζω περισσοτερες λεπτομερειες. Τα γηπεδα βεβαιως δεν ειναι Εκκλησιες και ο διαιτητης μπορει να μην ειναι αμετοχος, οταν ομως στοχοποιεις τον διαιτητη και ωρυεσαι εναντιον του χωρις σχετικο λογο νομιζω οτι μαλλον και εσυ και αυτοι που σε ανεχονται εχεις προβλημα. Απλα για την ιστορια επειδη εχω καμποσα χρονια στα γηπεδα πριν καποια χρονια σε αγωνα ποδοσφαιρου στην Καλλιθεα ενας φιλαθλος - ποδοσφαιριστης του τοπικου σωματειου επειδη εκρινε οτι ο εποπτης του συγκεκριμενου αγωνα τον ειχε αποβαλει αδικα την προηγουμενη αγωνιστικη τον εβριζε απο το πρωτο λεπτο με σκαιους χαρακτηρισμους μεχρι που τον εκανα τοπι στο ξυλο εγω και ο αδελφος μου γιατι ο εποπτης ηταν ο μεγαλος μου αδελφος και ο τυπακος καθε φορα που εβριζε την μανα του εποπτη εβριζε την μανα μας. Οι αστυνομικοι μας τον πηραν απ τα χερια μετα απο δεκα λεπτα και τον γλυτωσαν αυτον και καποια παληκαρακια που πηγαν να τον γλυτωσουν γιατι ο Λεο ξερει ποσος ειμαι σωματικα. Αρα παληκαρια οσο κακος και να ειναι ο γκρι ειναι ανθρωπος με αξιοπρεπεια, ας μην του τη στερουμε. blove.gif
ΜΠΑΝΕ
QUOTE(dallas @ Mar 17 2010, 01:41 ) *
.....και επειδη οι ανθρωποι της βαρης επιμενουν οτι το χτυπημα εκτος φασης στο κεντρο του γηπεδου απο τον φερεντινο ειναι πραγματικοτητα θα ηθελα να ακουσω και την αλλη πλευρα η εστω καποιον αλλον που ηταν στο γηπεδο

Οταν εμαθα το τι εγινε στη Νικαια και οτι ο Μητσοs κτυπησε εκτοs φασηs καποιον αντιπαλο ,ειπα απο μεσα μου τι αλλο θα πουνε και θα γραψουνε?Και αυτο το σκεφτηκα γιατι ο Δημητρηs ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ εντοs και εκτοs αγωνιστικου χωρου,και δε το λεω επειδη ειναι φιλοs μου αλλα ειναι αποδεκτο απο ολουs που ασχολουνται με αυτεs τιs κατηγοριεs τα τελευταια 20 χρονια!Οντωs o Μητσοs τον χτυπησε αλλα προλαβε τουs συμπαιχτεs του.Γιατι ολοι στον ΑΡΗ ηθελαν να χτυπησουν αυτο το τυπακι.Οπου το τυπακι αυτο εβριζε απο την αρχη του αγωνα μανεs,αδερφεs,πατεραδεs και οτι αλλο υπαρχει.Λαθοs του Μητσου που νευριασε,γιατι ολοι εχουμε αλληλοβριστει πανω στην ενταση του αγωνα,αλλα αυτοs ο τσο...νοs ξεπερασε τα εσκαμμενα!!!
dallas
QUOTE(ΜΠΑΝΕ @ Mar 17 2010, 20:47 ) *
Οταν εμαθα το τι εγινε στη Νικαια και οτι ο Μητσοs κτυπησε εκτοs φασηs καποιον αντιπαλο ,ειπα απο μεσα μου τι αλλο θα πουνε και θα γραψουνε?Και αυτο το σκεφτηκα γιατι ο Δημητρηs ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ εντοs και εκτοs αγωνιστικου χωρου,και δε το λεω επειδη ειναι φιλοs μου αλλα ειναι αποδεκτο απο ολουs που ασχολουνται με αυτεs τιs κατηγοριεs τα τελευταια 20 χρονια!Οντωs o Μητσοs τον χτυπησε αλλα προλαβε τουs συμπαιχτεs του.Γιατι ολοι στον ΑΡΗ ηθελαν να χτυπησουν αυτο το τυπακι.Οπου το τυπακι αυτο εβριζε απο την αρχη του αγωνα μανεs,αδερφεs,πατεραδεs και οτι αλλο υπαρχει.Λαθοs του Μητσου που νευριασε,γιατι ολοι εχουμε αλληλοβριστει πανω στην ενταση του αγωνα,αλλα αυτοs ο τσο...νοs ξεπερασε τα εσκαμμενα!!!

χανεις οποιαδηποτε δικιο και να εχεις με τον τροπο που μιλας για ενα παιδι 18- 19 ετων που απο οτι καταλαβαινω δεν τον ξερεις.....απο εκει και περα και εγω εχω ακουσει για τον φερεντινο τα καλυτερα λογια και μου εκανε εντυπωση που φερθηκε ετσι και μαλιστα εκτος φασης....οτι και να εκανε ο παιχτης της βαρης στον πρωτο γυρο εμενα τουλαχιστον μου εμαθαν οι προπονητες που ειχα 2 πραγματα η τον πατας μεσα στο γηπεδο με μπασκετικο παντα τροπο και στο τελος του δειχνεις το σκορ η εκτος γηπεδου κανε οτι γουσταρεις μεσα στο γηπεδο εκτος φασης δεν ειναι συμπεριφορα οχι μονο επειδη εχουν 15 χρονια περιπου διαφορα το ιδιο θα ελεγα και αν ηταν συνομιληκοι...και ειμαι περιεργος πραγματικα να μαθω τι ηταν αυτο που ειπε ο παιχτης της βαρης στους παιχτες του αρη νικαιας που δεν το ειχαν ξανακουσει και ηθελαν ολοι να τον δειρουν....
ΜΠΑΝΕ
QUOTE(dallas @ Mar 17 2010, 21:38 ) *
χανεις οποιαδηποτε δικιο και να εχεις με τον τροπο που μιλας για ενα παιδι 18- 19 ετων που απο οτι καταλαβαινω δεν τον ξερεις.....απο εκει και περα και εγω εχω ακουσει για τον φερεντινο τα καλυτερα λογια και μου εκανε εντυπωση που φερθηκε ετσι και μαλιστα εκτος φασης....οτι και να εκανε ο παιχτης της βαρης στον πρωτο γυρο εμενα τουλαχιστον μου εμαθαν οι προπονητες που ειχα 2 πραγματα η τον πατας μεσα στο γηπεδο με μπασκετικο παντα τροπο και στο τελος του δειχνεις το σκορ η εκτος γηπεδου κανε οτι γουσταρεις μεσα στο γηπεδο εκτος φασης δεν ειναι συμπεριφορα οχι μονο επειδη εχουν 15 χρονια περιπου διαφορα το ιδιο θα ελεγα και αν ηταν συνομιληκοι...και ειμαι περιεργος πραγματικα να μαθω τι ηταν αυτο που ειπε ο παιχτης της βαρης στους παιχτες του αρη νικαιας που δεν το ειχαν ξανακουσει και ηθελαν ολοι να τον δειρουν....

Θα συμφωνησω μαζι σου.Ο χαρακτηρισμοs ισωs ηταν υπερβολικοs αλλα μπροστα σε αυτα που ελεγε αυτοs δεν ειναι τιποτα ο δικοs μου χαρακτηρισμοs και δεν τον απαλασει το νεαρο τηs ηληκιαs.Σιγουρα οι παικτεs του ΑΡΗ θα εχουν ακουσει κι αλλεs τετοιεs βρισιεs,αλλα εχειs παιξει και εσυ μπασκετ απο οτι καταλαβαινω,και ξερειs καλα οτι μπορει καποιοs να κανει ενα παιχνιδι μπ.....λο με πολλουs και διαφορουs τροπουs και να θελουν ολοι να τον δειρουν!!!!
deve
QUOTE(ΜΠΑΝΕ @ Mar 17 2010, 22:18 ) *
Θα συμφωνησω μαζι σου.Ο χαρακτηρισμοs ισωs ηταν υπερβολικοs αλλα μπροστα σε αυτα που ελεγε αυτοs δεν ειναι τιποτα ο δικοs μου χαρακτηρισμοs και δεν τον απαλασει το νεαρο τηs ηληκιαs.Σιγουρα οι παικτεs του ΑΡΗ θα εχουν ακουσει κι αλλεs τετοιεs βρισιεs,αλλα εχειs παιξει και εσυ μπασκετ απο οτι καταλαβαινω,και ξερειs καλα οτι μπορει καποιοs να κανει ενα παιχνιδι μπ.....λο με πολλουs και διαφορουs τροπουs και να θελουν ολοι να τον δειρουν!!!!

ω μπανε μπανε!!!!βασικα το παιχνιδι δεν το εκανε......ο τυπακος,το τσ....νι......και βασικα συμφωνω με τον dallas.αμα ειναι να του κοψει το μπασκετ...οκ.τοτε και εγω με οσα ακουσα στο πρωτο παιχνιδι οχι μονο να φτυσω επρεπε.....αλλα να βγαλω και την χατζαρα εξω και να αρχισω να περνω κεφαλια.....και εγω ξερω τα καλυτερα για το παιδι και τον καταλαβαινω κιολας....αλλα δεν ειναι δυνατον να μπαινεις μεσα στο παιχνιδι και ο σκοπος σου να ειναι απο το πρωτο λεπτο να κοψεις το μπασκετ απο τους αντιπαλους σου....το κουρασαμε το θεμα ομως.το προβλημα μας δεν ειναι τα παιδια.....ω μπανε μπανε!
ΜΠΑΝΕ
QUOTE(deve @ Mar 17 2010, 23:50 ) *
ω μπανε μπανε!!!!βασικα το παιχνιδι δεν το εκανε......ο τυπακος,το τσ....νι......και βασικα συμφωνω με τον dallas.αμα ειναι να του κοψει το μπασκετ...οκ.τοτε και εγω με οσα ακουσα στο πρωτο παιχνιδι οχι μονο να φτυσω επρεπε.....αλλα να βγαλω και την χατζαρα εξω και να αρχισω να περνω κεφαλια.....και εγω ξερω τα καλυτερα για το παιδι και τον καταλαβαινω κιολας....αλλα δεν ειναι δυνατον να μπαινεις μεσα στο παιχνιδι και ο σκοπος σου να ειναι απο το πρωτο λεπτο να κοψεις το μπασκετ απο τους αντιπαλους σου....το κουρασαμε το θεμα ομως.το προβλημα μας δεν ειναι τα παιδια.....ω μπανε μπανε!

Σιγουρα τον καταλαβαινειs τον Μητσο γιατι ξερειs και εσυ τι ΤΖΙΜΑΝΙ συμπαικτη εχειs,αφου εμαθα οτι δεν ηθελαν μονο οι παικτεs του ΑΡΗ να τον χτυπησουν αλλα ολη η εσκανα!Τα οσα ακουσεs εσυ και ακουs απο οτι μαθαινω τα ακουνε ολοι και τα κανουν ολοι οπωs και εσυ!!!Αλλα οπωs εγραψα και χτεs μεσα στην ενταση του αγωνα ολοι νευριαζουμε και κανουμε πραγματα τα οποια δεν θα καναμε σε μια αλλη και ηρεμη στιγμη.Και κατι τελευταιο, το χτυπημα δεν ηταν για να του κοψει το μπασκετ οπωs λεs εσυ και o dallas.Χαιρετισματα στον φιλο μου τον ΚΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΝΕΣΤΩΡ
QUOTE(άρρωστος @ Mar 16 2010, 09:53 ) *
Συγνώμη ρε παιδιά που μπαίνω στη μέση αλλά ο Πεταλάς βλέπει μπροστά ή ο rover6 που μας ζάλισε όλο το καλοκαίρι στον ΙΚΑΡΟ-ΕΣΠΕΡΟ να δώσουμε τους πιτσιρικάδες στον Πορφύρα.Και να είστε σίγουροι ότι αν δεν ήταν αυτός δεν θα πήγαιναν εκεί.Όσο για τον Πεταλά σοβαρός,χρόνια στο κουρμπέτι της ΕΣΚΑΝΑ,αλλά μέχρι εκεί γιατί προπονητικά έχει μείνει στο πως έκαναν προπόνηση πριν 25 χρόνια γι αυτό δεν δουλεύει και πιο πάνω.


Φίλε "άρρωστε"

Κάποιοι σοφότεροι από εμάς είχαν πεί ότι υποτιμώντας τον "αντίπαλο" από τον οποίο υπολείπεσαι, υποβιβάζεις διπλά τον εαυτό σου.

Τώρα αν ο Πορφύρας με εφήβους που πήρε "παρακαλώντας" και "ζαλίζοντας" και με προπονητή "παρωχημένο" και "στάσιμο", όπως μας οδηγείς να συμπεράνουμε, κοντεύει να πάρει το πρωτάθλημα, τότε δύο φορές μπράβο του (και μπράβο και στον rover6 για τη διορατικότητά του).

Και μία συμβουλή: όταν ...φτύνεις, πρόσεχε από που φυσάει.

Με συμπάθεια και κατανόηση
ΝΕΣΤΩΡ

Υ.Γ. ...γρήγορα γερός και δυνατός.
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(ΜΠΑΝΕ @ Mar 18 2010, 16:13 ) *
Σιγουρα τον καταλαβαινειs τον Μητσο γιατι ξερειs και εσυ τι ΤΖΙΜΑΝΙ συμπαικτη εχειs,αφου εμαθα οτι δεν ηθελαν μονο οι παικτεs του ΑΡΗ να τον χτυπησουν αλλα ολη η εσκανα!Τα οσα ακουσεs εσυ και ακουs απο οτι μαθαινω τα ακουνε ολοι και τα κανουν ολοι οπωs και εσυ!!!Αλλα οπωs εγραψα και χτεs μεσα στην ενταση του αγωνα ολοι νευριαζουμε και κανουμε πραγματα τα οποια δεν θα καναμε σε μια αλλη και ηρεμη στιγμη.Και κατι τελευταιο, το χτυπημα δεν ηταν για να του κοψει το μπασκετ οπωs λεs εσυ και o dallas.Χαιρετισματα στον φιλο μου τον ΚΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!


ολοι για το φερεντινο λεμε τον αθλητη της βαρης πως τον λενε?
kevin durant
ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΛΕΓΟΜΑΙ.ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΒΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟΣΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΚΤΟΣ ΦΑΣΗΣ ΧΤΥΠΗΜΑ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΠΑΝΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΙΔΙΟΙΣ ΟΜΜΑΣΙ? ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΟΥ ΝΟ5 ΤΟΥ ΑΡΗ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ? ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΟΙΝΗ. ΑΣΤΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΥΤΕ ΜΑΝΕΣ ΟΥΤΕ ΑΔΕΡΦΕΣ ΟΥΤΕ ΣΠΙΤΙΑ ΕΒΡΙΣΑ. ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΙ. ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΠΕΙΣΛΑΙΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ.ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΠΑΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΡΙΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ. ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ.!!!
lansbet
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ Mar 19 2010, 11:23 ) *
ολοι για το φερεντινο λεμε τον αθλητη της βαρης πως τον λενε?



lipon ego ime enas aptous opadous tis varis pou imoun eki kai malista isos aftous pou evrize perisotero ton meli dioti ine kobleksikos me tin omada mas kai pio poli me ton proponiti mas...
thelo na episimano ta eksis
1. san vari den vrisame oute asxolithikame me kanenan pekti tin nikeas se kanena apo ta 3 adiathlitika pou eprepe na dosi o melis...kai osi itan eki kseroun gia pia leo....de mas endiaferi to basket ine basket kai ine adriko athlima...aplos i magies prepi na timoroude apo opion kian ine...pekti tis varis i pekti tis nikeas dioti ksefevgoun ta pexnidia kai kindinevi i somatiki akereotita ton pekton.
2. de noite diakopi tou pexniduou vasi kanonismou...an ton enoxlousan oi ivris eprepe na zitisi na vgoume apto gipedo i tin ekenosi tou gipedeou...kai an de ginotane afto tote na to diakopsi...opote eprakse paranomos
3. to dikopse me to prsoxima na pame sto tmima na kani minisi senan aptous filathlous mas opos kai pigame...gia rotiste ton telika an tin ekane tin minisi???fisika kai oxi giati aplos ine poustis kai kota...ego imoun sto tmima mexri telous. aplos ithele na kani kako stin omada kai na dimiourgsi ediposis
4. telika malon tin patise dioti i ekthesi tou paratiriti ton kei...kai tha timorith

QUOTE (magickaminia @ Mar 17 2010, 16:18 ) *
Επειδη υπαρχει παραπλανητικο δημοσιευμα σημερα στο Φως ο Μελης δεν μπορεσε να κανει τις απαιτουμενες ενεργειες εναντιον του υβριστη του που κανονικα θα πηγαινε στο Αυτοφωρο, γιατι ο υβριστης του δραπετευσε απο το τμημα χωρις να γνωριζω περισσοτερες λεπτομερειες. Τα γηπεδα βεβαιως δεν ειναι Εκκλησιες και ο διαιτητης μπορει να μην ειναι αμετοχος, οταν ομως στοχοποιεις τον διαιτητη και ωρυεσαι εναντιον του χωρις σχετικο λογο νομιζω οτι μαλλον και εσυ και αυτοι που σε ανεχονται εχεις προβλημα. Απλα για την ιστορια επειδη εχω καμποσα χρονια στα γηπεδα πριν καποια χρονια σε αγωνα ποδοσφαιρου στην Καλλιθεα ενας φιλαθλος - ποδοσφαιριστης του τοπικου σωματειου επειδη εκρινε οτι ο εποπτης του συγκεκριμενου αγωνα τον ειχε αποβαλει αδικα την προηγουμενη αγωνιστικη τον εβριζε απο το πρωτο λεπτο με σκαιους χαρακτηρισμους μεχρι που τον εκανα τοπι στο ξυλο εγω και ο αδελφος μου γιατι ο εποπτης ηταν ο μεγαλος μου αδελφος και ο τυπακος καθε φορα που εβριζε την μανα του εποπτη εβριζε την μανα μας. Οι αστυνομικοι μας τον πηραν απ τα χερια μετα απο δεκα λεπτα και τον γλυτωσαν αυτον και καποια παληκαρακια που πηγαν να τον γλυτωσουν γιατι ο Λεο ξερει ποσος ειμαι σωματικα. Αρα παληκαρια οσο κακος και να ειναι ο γκρι ειναι ανθρωπος με αξιοπρεπεια, ας μην του τη στερουμε. blove.gif


file ise poli lathos imoun sto tmima mexri to telefteo lepto o melis den ekane minisi dioti kolose na katsi aftoforo dioti tha tou kane minisi kai o alos....opote eprepe n akatsoun kai oi dio mesa...oso gia to drapetefse ine grafiki leksi....to thema ton miniseon diefthetithike oti the tha ginoun apto proto lepto pou ftasame sto tmima...dioti o melis nomize oti ixe asilia ...kai epidi ine dietitis de tha katsi aftoforo...
kai mi trelathume...edo sti vari dio fores mas exi dosi apo 7 texnkes pines....kai efige kirios...den imaste kai dolofoni....kai de pezi ou mia sto dis na ton akoubisi kapios...i piotita tis zoi mas ine poli ipsili gia na tin xalasoume dernodas ton
leonkalf
Παρακαλώ οι καινούργιοι να διαβάσετε τον κανονισμό λειτουργίας (έχω link στην υπογραφή μου).

Τα post είχαν αφαιρεθεί από άλλον moderator, τα επανέφερα σήμερα γιατί θεωρώ ότι πρέπει να υπάρχουν σαν απάντηση στο θέμα (ειδικά του kevin durant).
Όμως, από δω και στο εξής θα γράφετε με μικρά ελληνικά γράμματα (όχι Κεφαλαία, όχι greeklish) και να αποφεύγετε χαρακτηρισμούς σε άλλα πρόσωπα (όπως έκανε ο lansbet).


Σήμερα έχουμε αγωνιστική:

Κλ. Εθν. Αντίστασης 20.15 Αετός Καλλ. - Προοδευτική
Κλ. Μεγάρων Αλ. Σαλ. 21.00 Μέγαρα - Πρωτέας Β.
Κλ. Βυζαντινό 21.00 Πέρα - Ελευθερία
Νέο κλ. Ρέντη 20.00 ΑΕ Ρέντη - Τερψιθέα
κλ. Παν. Σαλπέας 20.30 Πορφύρας - Πόλις
κλ. Κερατσινίου 20.00 Θεμιστοκλής – Άρης Νικ.
2ο κλ. Βάρης 21.00 Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημ.
alalummm
9 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς Σκορ

22/3/2010 20:15 ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2
22/3/2010 21:00 ΚΛ."ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ"ΜΕΓ ΜΕΓΑΡΑ Φ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 2
22/3/2010 21:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. Α.Σ. ΠΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1
22/3/2010 20:00 ΝΈΟ ΚΛ.ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1
22/3/2010 20:15 ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ. 1
22/3/2010 20:00 ΚΛ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο.Κ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο. 2
22/3/2010 21:00 2o ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ "Ο Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. 1
290981

ΚΥΠΕΛΛΟΟΟΟΟ .......... ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑ

ΠΟΡΦΥΡΑ ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif
xal7
Αντε και σε δυο χρονια στην Β εθνικη,αυτη η ομαδα ειναι για μεγαλα πραγματα,λιγο υπομονη χρειαζεται
xal7
QUOTE(290981 @ Mar 23 2010, 15:46 ) *
ΚΥΠΕΛΛΟΟΟΟΟ .......... ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΑΑΑΑ

ΠΟΡΦΥΡΑ ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif

Δεν ξερω σημερα εκανε η ομαδα προπονηση? γιατι το παρκε απο την προχθεσινη φιεστα ηταν γεματο σαμπανιες και πουρα ξερεις τιποτα 290981?δεν εχει ξαναγεινει 4 αγωνιστικες πριν το φιναλε η ΟΜΑΔΑΡΑ 5 βαθμους μποστα απο τους δευτερους και νταμπλουχος,καλο αυτο για την ομαδα μας,αλλα ασχημο για ολη την κατηγορια αφου απο νωρις εκανε το πρωταθλημα να μην εχει ενδιαφερον τουλαχιστον για την πρωτη θεση,και για μας τους οπαδους της το μονο ενδιαφερον ηταν να δουμε ποια ομαδα θα εχανε με λιγοτερους απο 15-20 ποντους,δεν θυμαμαι υπαρχει καποια?και κριμα που αυτη η ομαδα δεν ηταν φετος στην Γ εθνικη να κανουμε τωρα φιεστα για ανοδο στην Β.Και μια ερωτηση που θελω καιρο να κανω,αν ξερει καποιος να απαντησει,γιατι οι αθλητες που κανουν τσαμπουκαδες στα γηπεδα ξερουν λιγο μπασκετ?????
xal7
QUOTE(xal7 @ Mar 24 2010, 23:29 ) *
Δεν ξερω σημερα εκανε η ομαδα προπονηση? γιατι το παρκε απο την προχθεσινη φιεστα ηταν γεματο σαμπανιες και πουρα ξερεις τιποτα 290981?δεν εχει ξαναγεινει 4 αγωνιστικες πριν το φιναλε η ΟΜΑΔΑΡΑ 5 βαθμους μποστα απο τους δευτερους και νταμπλουχος,καλο αυτο για την ομαδα μας,αλλα ασχημο για ολη την κατηγορια αφου απο νωρις εκανε το πρωταθλημα να μην εχει ενδιαφερον τουλαχιστον για την πρωτη θεση,και για μας τους οπαδους της το μονο ενδιαφερον ηταν να δουμε ποια ομαδα θα εχανε με λιγοτερους απο 15-20 ποντους,δεν θυμαμαι υπαρχει καποια?και κριμα που αυτη η ομαδα δεν ηταν φετος στην Γ εθνικη να κανουμε τωρα φιεστα για ανοδο στην Β.Και μια ερωτηση που θελω καιρο να κανω,αν ξερει καποιος να απαντησει,γιατι οι αθλητες που κανουν τσαμπουκαδες στα γηπεδα ξερουν λιγο μπασκετ?????

Α,και ξεχασα να κανω ενα δωρο σε ολους εκεινους που δεν μπορεσαν ολη την περιοδο,η δεν τους δοθηκε η ευκαιρια να δουν απο κοντα φετος αυτο το εργο τεχνης που καθε Δευτερα σε διαφορα γηπεδα ειχαν την ευκαιρια ΜΟΝΟΝ με 3 ΕURO να θαυμασουν απο κοντα.
Παμε λοιπον να δουμε με καθε πινελλια αυτον τον πινακα ζωγραφικης σε κοκκινομαυρο φοντο που ο ζωγραφος τον ονομασε ΠΟΡΦΥΡΑ.
ΠΕΤΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ,o EL GRECO της κατηγοριας,πανακριβο το εργο σου φιλε ζωγραφε.
ΦΡΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΗΣ απο αυτον ψωνειζει σαμπανιες η Τζουλια,ειχε στο κελαρι του για φετος τα καλλυτερα κρασια
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ μια κατηγορια μονος του Ο ΗΓΕΤΗΣ μακαρι και του χρονου μαζι μας
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ο πυργος του Αιφελ και της ομαδας σκεπασε και τρυπισε τα καλαθια
ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ειναι τρελος ο αρχηγος,ταλεντο με κρυο αιμα,καθαρισε τον τελικο κυπελλου
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ολοκληρωμενος παιχταρας με ψυχη και δυναμη
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ο βιρτουοζος εκανε κι αυτος τα μαγικα του
ΣΧΙΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ αυτο το παιδι με δουλεια και συνεση θα παιξει Α1 κατηγορια
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ το πολυεργαλειο της ομαδας τα εκανε ολα
ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ σε ολα τα παιχνιδια που επαιξε ητανε φοβερος και βοηθησε αρκετα
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ολα τα φετινα χαι λαιτ καρφωματα ηταν δικα του καποια στιγμη θα μπει και ο ιδιος στο καλαθι
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αλλος πυργος αυτος με εμπειρια και δυναμη
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ υποσχεση για το μελλον,πυ σιγουρα θα βγει
Εχει ακομα 4 αγωνιστικες ακομα για το τελος για οσους θελουν να δουν απο κοντα αυτα τα παιδια μηην χασετε την ευκαιρια
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(xal7 @ Mar 24 2010, 22:29 ) *
Δεν ξερω σημερα εκανε η ομαδα προπονηση? γιατι το παρκε απο την προχθεσινη φιεστα ηταν γεματο σαμπανιες και πουρα ξερεις τιποτα 290981?δεν εχει ξαναγεινει 4 αγωνιστικες πριν το φιναλε η ΟΜΑΔΑΡΑ 5 βαθμους μποστα απο τους δευτερους και νταμπλουχος,καλο αυτο για την ομαδα μας,αλλα ασχημο για ολη την κατηγορια αφου απο νωρις εκανε το πρωταθλημα να μην εχει ενδιαφερον τουλαχιστον για την πρωτη θεση,και για μας τους οπαδους της το μονο ενδιαφερον ηταν να δουμε ποια ομαδα θα εχανε με λιγοτερους απο 15-20 ποντους,δεν θυμαμαι υπαρχει καποια?και κριμα που αυτη η ομαδα δεν ηταν φετος στην Γ εθνικη να κανουμε τωρα φιεστα για ανοδο στην Β.Και μια ερωτηση που θελω καιρο να κανω,αν ξερει καποιος να απαντησει,γιατι οι αθλητες που κανουν τσαμπουκαδες στα γηπεδα ξερουν λιγο μπασκετ?????



Φιλαρακι δικαια η καλυτερη ομαδα εισαστε μια διαφορα απο εμας και τους υπολοιπους αλλα μην γινεσαι υπεροπτικος...ισως να σαι πιτσιρικας τοτε το καταλαβαινω αλλα πρεπει να μαθεις να γινεσαι πιο μετριοπαθης στις αντιδρασεις-εκδηλωσεις σου,μονο κερδος θα χεις στην ζωη σου απο αυτο
xal7
QUOTE(POLIS KALLITHEAS @ Mar 25 2010, 14:14 ) *
Φιλαρακι δικαια η καλυτερη ομαδα εισαστε μια διαφορα απο εμας και τους υπολοιπους αλλα μην γινεσαι υπεροπτικος...ισως να σαι πιτσιρικας τοτε το καταλαβαινω αλλα πρεπει να μαθεις να γινεσαι πιο μετριοπαθης στις αντιδρασεις-εκδηλωσεις σου,μονο κερδος θα χεις στην ζωη σου απο αυτο

Καλε μου φιλε,αφου σου πω πρωτα απ ολα συνχαριτηρια για την ομαδα σου γιατι πραγματικα και στα δυο παιχνιδια που παιξαμε ηταν η καλλητερη ομαδα απο ολες και με διαφορα,θελω να πω και να εξηγησω οτι αυτα που γραφω χωρις καμια υπεροψια και κανενα ενθουσιασμο και χωρις να θελω να πειραξω κανενα,απλα με αυτο τον τροπο λεω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα αυτα τα παιδια που φετος εδωσαν και την ψυχη τους για την ομαδα μας γιατι πιστευω πως δεν φτανουν μονο τα χειροκροτηματα εξ αλλου δεν θα γεινουν και πρωτοσελλιδα
leonkalf
Το σημερινό πρόγραμμα:


Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού 21.30 Προοδευτική – Μέγαρα
Κλ. Βούλας 19.30 Πρωτέας Β. - Πέρα
ΕΑΚ Γλυφάδας 20.30 Τερψιθέα – Ελευθερία
Κλ.Εθν. Αντίστασης 20.15 Πόλις Καλλιθ. – Αετός Καλλ.
ΔΑΚ Πλάτωνα 21.00 Άρης Νικ. – Πορφύρας
Αγ. Δημητρίου 21.00 Αστέρας Αγ. Δημ. – Θεμιστοκλής
Νέο κλ. Ρέντη 20.00 ΑΕ Ρέντη – Βάρη
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(leonkalf @ Mar 29 2010, 10:56 ) *
Το σημερινό πρόγραμμα:


Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού 21.30 Προοδευτική – Μέγαρα
Κλ. Βούλας 19.30 Πρωτέας Β. - Πέρα
ΕΑΚ Γλυφάδας 20.30 Τερψιθέα – Ελευθερία
Κλ.Εθν. Αντίστασης 20.15 Πόλις Καλλιθ. – Αετός Καλλ.
ΔΑΚ Πλάτωνα 21.00 Άρης Νικ. – Πορφύρας
Αγ. Δημητρίου 21.00 Αστέρας Αγ. Δημ. – Θεμιστοκλής
Νέο κλ. Ρέντη 20.00 ΑΕ Ρέντη – Βάρη


Δευτερα 8 ωρα στο κλειστο της ιφιγενειας ολοι οι καλλιθεατες να χαρουν το τοπικο ντερμπυ μεταξυ της δυο αδελφικων ομαδων οπως ειναι η πολις και ο αετος που για διαφορετικο λογο ο καθενας καιγονται για την νικη.κριμα να μην υποστηριξουμε την προσπαθεια και των δυο ομαδων...
leonkalf
ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΕΡΑ 60-63
ΡΕΝΤΗ - ΒΑΡΗ 1(+14)
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 100-91
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΜΕΓΑΡΑ 71-67
kat
ΕΣΚΑΝΑ 23η αγωνιστική

30/03/2010 (11:50)

Πόλις - Αετός 77-60 (34-28)
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης - Βουράκης
Πόλις Κ. (Θάνος - Γερογιάννης): Ραλάτος 15, Μπογδανίδης 2, Σιγλέτος 5 (1), Μήτσου, Κυρομίτης 14 (2), Βαφειάδης 3 (1), Κασπαριάν 13 (2), Μαρκόπουλος 11 (1), Κανέλλης 7 (1), Αποστολάκη 2, Κονιδάρης 2, Σαρρής 3 (1).
Αετός Κ. (Σκληρός - Μαγγιώρος): Βαρδάλος 10 (2), Τριάντης, Καραγιαννίδης 2, Μάϊνας, Αλεβιζόπουλος 2, Μυλωνάς 7 (1), Καραντανάς 20, Τρουπής 2, Μπάρδης 4, Γκιοβάσο 13 (1).

ΑΕ Ρέντη - Τερψιθέα 76-62 (32-30)
Διαιτητές: Μαγγωνάκης - Κάρδαρης
ΑΕ Ρέντη (Παπαδάτος - Τσαουσίδης): Πασπαλάς, Σαββίδης 12, Χαραλαμπίδης 21 (1), Ράδης 11 (3), Κατσιέρης, Βλίτσιος 5, Μεντένης 3, Πανουργιάς 7 (1), Σοκόλοφ 6, Λευκόπουλος 5 (1), Τσαμπρούνης 6 (1), Οικονόμου.
Βάρη (Παγίδας): Κρασαδάκης 16, Ζαβός 6, Ανεμοδουράς, Γιαλπάς 7, Δεβεζόγλου 5, Παπακωσντανίνου 12 (3), Ταχτσίδης 7, Κούμης, Ιερονιμάκης 1, Βουγιουκλάκης 6, Ασπράς 2, Διαμαντής.

Πρωτάς Β. - Πέρα 60-63 (29-22)
Διαιτητές: Μπίκας - Βίλιας
Πρωτάς Β. (Κολοτούρος - Αναγνώστου): Μιλάνοβιτς, Θωμάς 8 (1), Δρακόπουλος 15 (2), Ευθυμίου 10, Τζούνας 3, Χάλαρης 21 (3), Σπυριδάκης 3 (1), Ζεγκίνογλου, Κανελλόπουλος, Πράττης, Χατζηκίδης, Παπαθανασίου.
Πέρα (Αποστολίδης - Τσιριγωτάκης): Καλαϊτζάκης 13 (1), Σιούτης 12 (1), Μιχάλογλου 8, Ανδρεδάκης 8, Χολέβας 8 (1), Μοδάκης 6, Καραγιάννης, Μιχελάκος 5 (1), Μουρίκης 3.

Αστέρας Αγ. Δημ. - Θεμιστοκλής 100-91 (51-45)
Διαιτητές: Γαρίνη - Μαραβέλιας
Αστέρας Αγ. Δημ. (Χρυσοβελίδης): Κραβαρίτης 8, Μαλτίδης, Γαλαράς 15 (1), Σκαμνάκης 8 (1), Σοφιανόπουλος 21 (5), Χαλκιαδάκης 2, Παύλου 8, Καρατζάς 18, Πλακογιαννάκης 16, Δημητρακόπουλος 2.
Θεμιστοκλής (Μελέτης Γ.): Τσιρίδης 27 (6), Καμπέρης 12 (1), Κόντση 11, Κουκουλάς 17 (1), Καλφαγιάννης, Τρυφωνόπουλος 24, Γρηγορόπουλος.

Τερψιθέα - Ελευθερία Μοσχ. 51-57 (18-26)
Διαιτητές: Σιώκας - Γιακείμη
Τερψιθέα (Παραλίκας - Λαμπρόπουλος): Πουλέας, Μαρκογιαννάκης 3, Χιουτακάκος 7, Σταυρόπουλος 14, Αρώνης, Βόσικας 13 (1), Ψιακής, Μπουγάτσος, Μαθιουδάκης, Παπαδόπουλος 8 (1), Γιαννακόπουλος, Ζλάτης 6 (2).
Ελευθερία (Σαβούρδος): Παυλιάς, Παρασίδης 6 (1), Βλασσόπουλος 3, Βήχος, Πέτας 14 (2), Σκουλούδης, Τζαφέρης 11 (2), Μιχαλάς 9 (1), Δέλιος 3 (1), Καρασούλας, Ανδρουλάκης, Βασιλόπουλος Θ. 11 (1).

Αρης Νικ. - Πορφύρας 78-75 (49-39)
Διαιτητές: Νανούρης - Φασόλης
Αρης Νικ. (Μωυσιάδης): Βαρλάς 14 (2), Σαρηγιαννίδης 5 (1), Σμυρλής 3, Γαλίτης 11 (1), Τσακαλοφίδης 11 (3), Τσιμπεκίδης, Ευστρατίου 3 (1), Κουφόγιαννης 12 (3), Θύμιος 19 (3).
Πορφύρας (Πεταλάς - Καλοΐδης): Φράτας, Μπαλτσαβιάς, Αθανασούλας 19 (2), Γεροδήμος 5, Τζοβάρας 2, Φωτόπουλος 16, Αθανασάκης 20, Χρονόπουλος, Καρυπίδης 13 (2), Γραμματικός.

Προοδευτική - Μέγαρα 71-67 (35-33)
Διαιτητές: Προτούλης - Γραμματόγλου
Προοδευτική (Καρβούνης): Παπαδόπουλος 22 (2), Κυριακόπουλος 3, Παπαστυλιανός 12, Τζιώτης 2, Παργιανόπουλος 11 (3), Κουτσουμπάκος 19, Σαραντίδης 2.
Μέγαρα (Λιαδάκης): Νικολάου 6, Κοντόπουλος 1, Λιτόπουλος 2, Αντωνίου 30 (3), Στεφάνου Δ. 7, Ανθρακόπουλος 8 (1), Μαργώνης 13, Τουμπανιάρης.

Η βαθμολογία (σε 23 αγώνες): Πορφύρας 44, Πόλις 40, Πρωτέας Β. 39, Ελευθερία Μοσχ. 37, Προοδευτική 37, Πέρα 36, Μέγαρα 36, Άρης Νικ. 35, ΑΕ Ρέντη 35, Βάρη 31, Αετός Καλλ. 31, Τερψιθέα 29, Θεμιστοκλής 25, Αστέρας Αγ. Δημ. 25.

Η επόμενη αγωνιστική (12/04): Πέρα - Προοδευτική, Ελευθερία Μοσχ. - Πρωτέας Β., Βάρη - Τερψιθέα, Μέγαρα - Πόλις, Αετός - Άρης Νικ., Πορφύρας - Αστέρας Αγ. Δημ., Θεμιστοκλής - ΑΕ Ρέντη.
POLIS KALLITHEAS
Τι ειπαν τα παιδια του αστερα στο τελος του αγωνα?
juannavaro
QUOTE(POLIS KALLITHEAS @ Mar 31 2010, 13:04 ) *
Τι ειπαν τα παιδια του αστερα στο τελος του αγωνα?

TI ENNOEIS?
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(juannavaro @ Mar 31 2010, 13:20 ) *
TI ENNOEIS?


Eγραφε το φως σημερα οτι στο τελος του αγωνα αντι για ζντο...φωναξανε τα παιδια κατι αλλο?τι?
abalos9
QUOTE(POLIS KALLITHEAS @ Mar 31 2010, 14:45 ) *
Eγραφε το φως σημερα οτι στο τελος του αγωνα αντι για ζντο...φωναξανε τα παιδια κατι αλλο?τι?

επειδη θελανε ορισμενοι να φωναξουμε μαζευτηκαμε στο κεντρο και μαζι με το ζντο φωναξαμε και μπουρδελο....τι το κακο ειχε δηλαδη αυτο για να ειναι κατακριτεο??????η ''ομαδα'' ειναι μπουρδελο,πως να το κανουμε δηλαδη???επειδη δεν αρεσει σε καποιους????ας κανανε αυτοι οι καποιοι προσπαθεια να φτιαξουνε τα πραγματα και εμεις θα ειμασταν μαζι τους,να ειστε σιγουροι σε αυτο!!!!οχι να το παιζουν ιστορια και να ζητανε και τα ρεστα....ή να περιμενουν το χοντρο να φυγει απο την ομαδα....σας το ειπα και σε αλλο ποσταρισμα...το καλοκαιρακι θα το παιζουν ολοι αυτοι που διαλυσανε την ομαδα και την καταντησανε μπουρδελο....παραγοντες!!!!εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε με τα ρεζιλια!!!!
και κατι τελευταιο...ειναι πολυ χειροτερο να αθετεις τις συμφωνιες με τους παιχτες παρα τα λογια και ας ειναι σκληρα για ορισμενους....αλλωστε εμεις αποδειξαμε ποσο μαλακες ειμασταν με το να συντηρουμε αυτο το μπουρδελο μην υπολογιζωντας οτι εκθετουμε τον εαυτο μας!!!!και οι μαλακες κανουνε υπομονη κυριοι εκει στο ΦΩΣ...να σας ειχαν και εσας απληρωτους και να δω τι θα λεγατε για την εφημεριδα σας....δεν ζεις απο το μπασκετ αλλα υπαρχουν παιδια στην ομαδα και σε καθε ομαδα που πονταρουν σε αυτα τα λεφτα και κανουν το κουμαντο τους για να τα φερουν βολτα...το καταλαβατε κυριε Θεοδοσιαδη?????αυτα τα ολιγα....προς το παρον!!!!!
MBANDA
QUOTE(kat @ Mar 30 2010, 15:01 ) *
Η βαθμολογία (σε 23 αγώνες): Πορφύρας 44, Πόλις 40, Πρωτέας Β. 39, Ελευθερία Μοσχ. 37, Προοδευτική 37, Πέρα 36, Μέγαρα 36, Άρης Νικ. 35, ΑΕ Ρέντη 35, Βάρη 31, Αετός Καλλ. 31, Τερψιθέα 29, Θεμιστοκλής 25, Αστέρας Αγ. Δημ. 25.

Η επόμενη αγωνιστική (12/04): Πέρα - Προοδευτική, Ελευθερία Μοσχ. - Πρωτέας Β., Βάρη - Τερψιθέα, Μέγαρα - Πόλις, Αετός - Άρης Νικ., Πορφύρας - Αστέρας Αγ. Δημ., Θεμιστοκλής - ΑΕ Ρέντη.


Έκπληξη η ήττα του Πορφύρα σε ένα αδιάφορο (από βαθμολογικής πλευράς) γι'αυτόν ματς. Μπράβο όμως στον Άρη Νικαίας.
Αναμενόμενη η ήττα του Πρωτέα, που ξεκίνησε σαν τραίνο, συνέχισε με ή χωρίς κάρβουνο και στο τέλος εκτροχιάστηκε αφού στο μεταξύ σχολιάστηκε (τουλάχιστον εδώ).

Πρωτέας και Πέρα ήταν για μένα οι "απογοητεύσεις" της χρονιάς, τα "χρυσά βατόμουρα" της κατηγορίας. Βλέποντας τα πράγματα "απ' έξω" νομίζω ότι έδειξαν ασυνέπεια και ερασιτεχνισμό τόσο αγωνιστικά όσο και διοικητικά.
Αν διδαχθούν από τα λάθη τους (και έχουν και του χρόνου τις οικονομικές δυνατότητες) του χρόνου μπορεί να είναι μιά "άλλη" - καλή χρονιά γι' αυτές.

Ο Πόλις παρότι νεοφώτιστος, έκανε την υπέρβαση, αν και κατά πολλούς είχε το ροστερ για την τριάδα. Η δεύτερη θέση του επιτρέπει να ονειρεύεται κάτι που πέρυσι ήταν αδιανόητο (εκεί - εκεί στην Γ' Εθνική???)

Ελευθερία, μετά την περυσινή καλή χρονιά (ιδιαίτερα τον Α Γύρο) έπεσε θύμα των εσωτερικών προβλημάτων και της αποχώρησης (?) του προπονητή.

Προο, παρότι ξεκίνησε πολύ καλά, έμεινε από δυνάμεις και ρηχό πάγκο. Η επιστροφή στην Γ' Εθνική δεν είναι καθόλου εύκολη για όλες τις ομάδες με "περασμένα μεγαλεία".

Μέγαρα, Άρης, Ρέντη, Αετός κινήθηκαν στα επίπεδα που τους ανέμεναν οι πολλοί.

Βάρη, έκανε πολύ καλό ντεμαραζ και βελτίωσε τις κακές αρχικές εντυπώσεις.

Τερψιθέα ("ανέβηκε" τελευταία στιγμή) με ρόστερ Β' ΕΣΚΑΝΑ, προπονητή μαθητευόμενο και ελάχιστο μπάτζετ, έκανε αξιοπρεπείς εμφανίσεις και μεγάλες γι' αυτή νίκες. Δουλεύουν όμως τις υποδομές και έχουν μέλλον.

Υ/Γ. Τι γίνεται με τον αριθμό των ομάδων που υποβιβάζονται?
Πέφτουν 3 ή περισσότερες μετά τα αποτελέσματα στην Β και Γ Εθνική?
VERONIKA
QUOTE(abalos9 @ Mar 31 2010, 15:04 ) *
επειδη θελανε ορισμενοι να φωναξουμε μαζευτηκαμε στο κεντρο και μαζι με το ζντο φωναξαμε και μπουρδελο....τι το κακο ειχε δηλαδη αυτο για να ειναι κατακριτεο??????η ''ομαδα'' ειναι μπουρδελο,πως να το κανουμε δηλαδη???επειδη δεν αρεσει σε καποιους????ας κανανε αυτοι οι καποιοι προσπαθεια να φτιαξουνε τα πραγματα και εμεις θα ειμασταν μαζι τους,να ειστε σιγουροι σε αυτο!!!!οχι να το παιζουν ιστορια και να ζητανε και τα ρεστα....ή να περιμενουν το χοντρο να φυγει απο την ομαδα....σας το ειπα και σε αλλο ποσταρισμα...το καλοκαιρακι θα το παιζουν ολοι αυτοι που διαλυσανε την ομαδα και την καταντησανε μπουρδελο....παραγοντες!!!!εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε με τα ρεζιλια!!!!
και κατι τελευταιο...ειναι πολυ χειροτερο να αθετεις τις συμφωνιες με τους παιχτες παρα τα λογια και ας ειναι σκληρα για ορισμενους....αλλωστε εμεις αποδειξαμε ποσο μαλακες ειμασταν με το να συντηρουμε αυτο το μπουρδελο μην υπολογιζωντας οτι εκθετουμε τον εαυτο μας!!!!και οι μαλακες κανουνε υπομονη κυριοι εκει στο ΦΩΣ...να σας ειχαν και εσας απληρωτους και να δω τι θα λεγατε για την εφημεριδα σας....δεν ζεις απο το μπασκετ αλλα υπαρχουν παιδια στην ομαδα και σε καθε ομαδα που πονταρουν σε αυτα τα λεφτα και κανουν το κουμαντο τους για να τα φερουν βολτα...το καταλαβατε κυριε Θεοδοσιαδη?????αυτα τα ολιγα....προς το παρον!!!!!

Μαζί σας παιδιά. Αυτή η κατάσταση (για να μην προσβάλλω και τους οίκους ανοχής) δεν πάει άλλο! Δεν μπορεί κάθε κομπλεξικός να το παίζει παράγοντας σε βάρος του ιδρώτα σας. Ξυπνήστε αρμόδιοι και στείλτε σπίτια τους κάτι 'χοντρόπετσους' του αθλητισμού! κάπιοι ''''κύριοι'''' προσβάλλουν τη νοημοσύνη μας και κανείς δεν ανησυχεί. Πού είναι η Αθλητική Αρχή του δήμου που εδρεύει το σωματείο Αστέρας; Δεν επιχορηγεί αυτό το σύλλογο; Πού πάνε τα χρήματα; Μήπως τάχουν ''κάνει πλακάκια''; Πολλά ακούγονται. Πολλά και τρισάθλια.....
Καλώ κάθε αρμόδιο να ερευνήσει και να καθαρίσει το θέμα ''Αστέρας''. Τα παιδιά της ανδρικής ομάδας μπάσκετ είναι μόνο η κορυφή του παγόβουνου. Ας ψάξουν το θέμα οι μελλοντικοί παράγοντες, οι αθλητές κι ιδιαιτέρως οι γονείς των μικρών παιδιών. ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!
Όσον αφορά το δημοσιογραφάκο στο ''φως'' άστα να πάνε.... ο ίδιος δεν είναι και στέλεχος της ΕΣΚΑΝΑ; Οι χορτάτοι διπλοθεσίτες πώς να καταλάβουν; Δεν τους συμφέρει όταν κάποιος ''ταράζει τα νερά''.
Τελειώνοντας, θέλω να εκφράσω τη χαρά μου για την πορεία της ομάδας μου που με τίποτα πλέον δεν χάνει την άνοδο. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΟΜΑΔΑΡΑ.
Η Δάφνη ας πρόσεχε.... ποιος της έφταιξε; Μόνο οι υπεύθυνοί της. Με απογοήτευσαν οι Μπραχαμιώτες γι άλλη μια φορά, αγωνιστικά, βέβαια γιατί κοινωνικά είναι ήδη πρωταθλητές. Με την εκπληκτική τους εκδήλωση, την Κυριακή 28 Μαρτίου 2010, με σκοπό την οικονομική ενίσχυση - και όχι μόνο - του σχολείου γι ανάπηρα παιδιά. Συγχαρητήρια στη διοίκηση της Δάφνης γι αυτήν την πρωτοβουλία και την ευαισθητοποίηση του κόσμου που συμμετείχε μαζικά στον Άγιο Σκοπό.
Καλή Ανάσταση.
ΝΕΣΤΩΡ
Αγαπητοί φίλοι

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε σας και στις οικογένειές σας.

Ας προσπαθήσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ, αν πρόκειται να κάνουμε νέα λάθη να είναι διαφορετικά από τα προηγούμενα.

Και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΝΕΣΤΩΡ
where_amazing_happens
Και Θεος μια μερα επλασε τη Βαρουχα... Μπερδευοντας τις βαφες για τα πασχαλινα αυγα με αυτες των μαλλιων, η κυρια Βαρουχα σε μοβ αποχρωση παρεδωσε ενα ακομα απογευμα μαθηματα διαιτησιας. Παρακολουθησα το ματς Αετος-Αρης.. Ο Αετος λιγο πολυ ηταν πεσμενος και ο Αρης ηθελε τη νικη για την περιπτωση που πεσουν περισσοτεροι απο το αναμενομενο απο τη Γ εθνικη. Η γνωστη στα λημερια της Εσκανα Βαρουχα ειχε διαλεξη σεμιναριακου επιπεδου με θεμα : "" Πως να τελειωνετε ενα παιχνιδι για να αποφευχθει η ισοπαλια-παραταση επειδη εχετε μια δουλεια αμεσως μετα το ματς ""

Το ματς ισοπαλο στα 13 δευτερα, επαναφορα για τον Αετο. Φαουλ και δυο βολες ο Αετος. Χαμενες και οι δυο. Ριμπαουντ στα 5 δευτερα απο Αρη, απελπισμενη "ταλιμπανιστικη" κινηση παικτη του Αρη και φαουλ η κ.Βαρουχα στα 0,5! Μια χαρα θα σκεφτηκε μεσα της."Τι στο διαολο παλι θα τις χασουν τις βολες? Θα μπει η μια και θα παμε σπιτια μας! Παρατασεις και μαλ*κιες! " Φαουλ απο τον ΑΕΡΑ!

Ειλικρινα δεν πιστευω οτι ηθελε σκοπιμα να δωσει το ματς στον Αρη. Πιστευω οτι αν ειχε μπει μια βολη του Αετου δεν θα σφυριζε τιποτα! Αλλο ειναι το θεμα... Κυρια μου σε πληρωνουν καποιοι 15-20 ευρω για να επιτελεσεις σωστα το εργο σου.. οχι για κανεις το "χαβαλε" σου! Τα παιδια του Αετου και καθε ομαδας καταβαλουν μια προσπαθεια.. Δεν μπορει να ερχεσαι εσυ ως "αρχον του αγωνα" και τους εκμηδενιζεις την προσπαθεια αυτη. Εκανε ενα φοβερο come-back ο νεανικος Αετος, απεναντι σε μια ομαδα που θυμιζε ξυλοκοπους σε αρκετα σημεια του αγωνα και εσυ δεν ειχες ορεξη να σφυριξεις... Τα εχω ξαναπει και για εναν αλλο κυριο το Μελη... Αγορια και Κοριτσια με τα γκρι αν δεν εχετε ορεξη πηγαινετε σπιτια σας και αλλαξτε επαγγελμα.. Καποιοι ιδρωνουν και προσπαθουν, δεν μπορει εσεις επειδη σας εδωσε καποιος την εξουσια της σφυριχτρας να τα ισοπεδωνετε ολα... Σιγα.. Αραξτε λιγακι!! Τιμηστε το επαγγελμα σας, αν θελετε να σας σεβονται..
juannavaro
τα ιδια ειχε κανει στην αρχη της χρονιας στο πρωτεας-αστερας οταν σε νεκρο χρονο ειχε δωσει 2 βολες!κερδισε ο πρωτεας 59-58!!!
QUOTE(where_amazing_happens @ Apr 13 2010, 03:59 ) *
Και Θεος μια μερα επλασε τη Βαρουχα... Μπερδευοντας τις βαφες για τα πασχαλινα αυγα με αυτες των μαλλιων, η κυρια Βαρουχα σε μοβ αποχρωση παρεδωσε ενα ακομα απογευμα μαθηματα διαιτησιας. Παρακολουθησα το ματς Αετος-Αρης.. Ο Αετος λιγο πολυ ηταν πεσμενος και ο Αρης ηθελε τη νικη για την περιπτωση που πεσουν περισσοτεροι απο το αναμενομενο απο τη Γ εθνικη. Η γνωστη στα λημερια της Εσκανα Βαρουχα ειχε διαλεξη σεμιναριακου επιπεδου με θεμα : "" Πως να τελειωνετε ενα παιχνιδι για να αποφευχθει η ισοπαλια-παραταση επειδη εχετε μια δουλεια αμεσως μετα το ματς ""

Το ματς ισοπαλο στα 13 δευτερα, επαναφορα για τον Αετο. Φαουλ και δυο βολες ο Αετος. Χαμενες και οι δυο. Ριμπαουντ στα 5 δευτερα απο Αρη, απελπισμενη "ταλιμπανιστικη" κινηση παικτη του Αρη και φαουλ η κ.Βαρουχα στα 0,5! Μια χαρα θα σκεφτηκε μεσα της."Τι στο διαολο παλι θα τις χασουν τις βολες? Θα μπει η μια και θα παμε σπιτια μας! Παρατασεις και μαλ*κιες! " Φαουλ απο τον ΑΕΡΑ!

Ειλικρινα δεν πιστευω οτι ηθελε σκοπιμα να δωσει το ματς στον Αρη. Πιστευω οτι αν ειχε μπει μια βολη του Αετου δεν θα σφυριζε τιποτα! Αλλο ειναι το θεμα... Κυρια μου σε πληρωνουν καποιοι 15-20 ευρω για να επιτελεσεις σωστα το εργο σου.. οχι για κανεις το "χαβαλε" σου! Τα παιδια του Αετου και καθε ομαδας καταβαλουν μια προσπαθεια.. Δεν μπορει να ερχεσαι εσυ ως "αρχον του αγωνα" και τους εκμηδενιζεις την προσπαθεια αυτη. Εκανε ενα φοβερο come-back ο νεανικος Αετος, απεναντι σε μια ομαδα που θυμιζε ξυλοκοπους σε αρκετα σημεια του αγωνα και εσυ δεν ειχες ορεξη να σφυριξεις... Τα εχω ξαναπει και για εναν αλλο κυριο το Μελη... Αγορια και Κοριτσια με τα γκρι αν δεν εχετε ορεξη πηγαινετε σπιτια σας και αλλαξτε επαγγελμα.. Καποιοι ιδρωνουν και προσπαθουν, δεν μπορει εσεις επειδη σας εδωσε καποιος την εξουσια της σφυριχτρας να τα ισοπεδωνετε ολα... Σιγα.. Αραξτε λιγακι!! Τιμηστε το επαγγελμα σας, αν θελετε να σας σεβονται..

basket4life
Μια απο τα ιδια εμαθα οτι εγιναν και στα Μεγαρα.Αντι για τον Μαγκωνακη εμφανιστηκε στο γηπεδο ο Μαραβελιας και εκανε το παιχνιδι ροντεο.Και στο τελος μετα απο τα κατορθωματα του καλεσαν και την αστυνομια για να φυγει απο το γηπεδο.
78-72 κερδισαν τα Μεγαρα.
leonkalf
Πέρα - Προοδευτική 79-77
Ελευθερία Μοσχ. - Πρωτέας Β 60-67
Βάρη - Τερψιθέα 68-49
Μέγαρα – Πόλις 78-72
Αετός - Άρης Νικ. 61-62
Πορφύρας - Αστέρας Αγ. Δημ. 87-47
Θεμιστοκλής - ΑΕ Ρέντη 60-81


Βαθμολογία
(σε 24 αγ.)
1. Πορφύρας 1783- 1270 22-2 46
----------------------------------------------------------------------
2. Πόλις 1769- 1571 17-7 41
3. Πρωτέας Β. 1697- 1538 17-7 41
4 Ελευθερία Μοσχ. 1513- 1494 14-10 38
5. Προοδευτική 1702- 1619 14-10 38
6 Πέρα 1757 - 1726 14-10 38
7. Μέγαρα 1655- 1681 14-10 38
8 Άρης Νικ. 1522- 1460 14-9 37
9. ΑΕ Ρέντη 1678- 1625 13-11 37
10. Βάρη 1553- 1641 10-13 33
11 Αετός Καλλ. 1509 - 1619 8-16 32
----------------------------------------------------------------------
12. Τερψιθέα 1453- 1512 6-18 30
13. Θεμιστοκλής 1463 -1818 2-22 26
14 Αστέρας Αγ. Δημ. 1446- 1802 2-22 26

*Άρης Νικ. και Βάρη έχουν ένα αγώνα λιγότερο και το υπόλοιπο της μεταξύ τους αναμέτρησης θα γίνει Πέμπτη 15/4/2010 και ώρα 21.00

Η επόμενη αγωνιστική (19/4/10): Προοδευτική - Ελευθερία Μοσχ. , Τερψιθέα - Πρωτέας Β., Πόλις –Πέρα , Άρης Νικ. – Μέγαρα, Αστέρας Αγ. Δημ. –Αετός Καλλ. , ΑΕ Ρέντη - Πορφύρας , Βάρη –Θεμιστοκλής


*ΠΕΡΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 79-77 (45-34)
Διαιτητές: Σιώκας-Ντζαμάρας
ΠΕΡΑ ( Αποστολίδης-Τσιριγωτάκης): Καλαϊτζάκης 12, Σιούτης 11 (3), Μιχάλογλου 17 (2), Ανδρεδάκης 3 (1), Χολέβας 25 (5), Μοδάκης 2, Καραγιάννης 2 , Μιχελάκος , Μουρίκης 7.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καρβούνης): Παπαδόπουλος 6, Κυριακόπουλος 10 (1), Παπαστυλιανός 14 (1), Τζιώτης 16 (3), Κουτσουμπάκος 13, Παριανόπουλος 18 (2).

*ΜΕΓΑΡΑ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 78-72(42-30)
Διαιτητές : Βίλιας, Μαραβέλιας
ΜΕΓΑΡΑ Φ.Σ (Μάνταλος , Καλατζής): Κοντόπουλος 13(3), Λιτόπουλος 9, Αντωνίου 19(4), Στεφάνου Δ. 19, Ανθρακόπουλος 4(1), Μαργώνης 7, Αποστόλου 7(1)
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Θάνος, Γερογιάννης): Ραλάτος 8, Μπογδανίδης 3, Σιγλέτος , Μουκοβίνας , Μήτσου 2, Κυρομίτης 12(1), Βαφειάδης 71), Κασπαριάν 20(2), Μαρκόπουλος 2, Κανέλλης 12(1), Αποστολάκης 4, Σαρρής 2

*ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ 60-81(34-27)
Διαιτητές : Αρφαρά, Βουράκης
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Μελέτης Γ.): Τσιρίδης 19(2) , Καμπέρης 3, Κόντση 3(1), Κουκουλάς 16(3) ,Τσάκος , Καλφαγιάννης 2 ,Αλεξιάδης 4, Τρυφωνόπουλος 13
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Παπαδάτος, Τσαουσίδης ): Πασπαλάς 19(1), Πανουργιάς 4, Σαββίδης 3 , Χαραλαμπίδης 18 (1), Ράδης 17(3), Κατσιέρης 5, Ρούτσης , Μεντένης 2, Σοκόλοφ 4 , Λευκόπουλος , Τσαμπρούνης 9(1), Οικονόμου

*ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 60-67(35-32)
Διαιτητές: Πρωτούλης , Λάτσης
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Σαβούρδος) : Παυλιάς 2, Παρασίδης 3(1), Βλασσόπουλος 14(1), Βήχος 2 , Πέτας 4, Σκουλούδης 12(1) , Τζαφέρης 10(2), Κόλιας 2 , Ανδρουλάκης , Βασιλόπουλος Θ. 7, Βασιλόπουλος Δ. 4 (1)
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ( Κολοτούρος-Αναγνώστου): Θωμάς , Δρακόπουλος 10(1), Ευθυμίου 13(1), Τζούνας 14, Χάλαρης 9(1), Σπυριδάκης 2 , Ζεγκίνογλου 10, Κανελλόπουλος, Πράττης 7(1), Χατζηκίδης 2

*ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 87-47(39-24)
Διαιτητές : Μέλης , Ηπιώτης
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Πεταλάς , Καλοίδης) : Φράτας 6(2) , Μπαλτσαβιάς 4, Κουντουράς 11(1), Αθανασούλας 12(1), Γεροδήμος , Τζοβάρας 5(1), Φωτόπουλος 16, Αθανασάκης 8, Χρονόπουλος 6, Σχίζας , Καρυπίδης 14(1), Γραμματικός 5(1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Χρυσοβελίδης) : Μανωλαράκης 2, Μαλτίδης 2, Καρκανιάς , Γαλαράς 4(1), Σκαμνάκης 7(1) , Σοφιανόπουλος 7(1), Χαλκιαδάκης , Καρατζάς 10, Πλακογιαννάκης 3, Δημητρακόπουλος 10, Παπαδημητρίου 2

* ΒΑΡΗ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ 68-49(37-20)
Διαιτητές: Μπίκας , Τζαμάκου
ΒΑΡΗ (Παγίδας) : Κρασαδάκης 8(2), Ζαβός 5, Ανεμοδουράς , Γιαλπάς 6, Δεβεζόγλου 20, Παπακωνσταντίνου 16 , Ιερωνυμάκης ,Κούμης ,Φουντούλης 2, Τζουμάνης 3, Βουγιουκλάκης 8(2) , Ασπράς
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Παραλίκας -Λαμπρόπουλος) : Μπάστας 2 , Μαρκογιαννάκης 2, Χιουτακάκος 13, Σταυρόπουλος 4, Αρώνης , Βόσικας 11, Ψιακής 1 , Μπουγάτσος 1, Μαθιουδάκης , Παπαδόπουλος 9 , Ζλάτης 6(1) , ΤΖίμης

*ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. - ΑΡΗΣ ΝΙΚ. 61-62 (24-32)
Διαιτητές : Βαρούχα , Κάρδαρης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. (Σκληρός-Μαγγιώρος): Βαρδάλος 13(1), Καραγιαννίδης 6(1) Μυλωνάς 7(1), Καραντανάς 10(1), Τρουπής 15(2), Μπάρδης 2, Γκιοβάσο 4, Χατζηδάκης 4.
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Μωυσιάδης): Βαρλάς 10(2), Σαρηγιαννίδης 8(1), Σμυρλής 2, Γαλίτης 13(2), Τσακαλοφίδης , Τσιμπεκίδης 2, Ευστρατίου , Κουφόγιαννης 7, Θύμιος 19(1), Καραγιάννης 1
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(basket4life @ Apr 13 2010, 11:04 ) *
Μια απο τα ιδια εμαθα οτι εγιναν και στα Μεγαρα.Αντι για τον Μαγκωνακη εμφανιστηκε στο γηπεδο ο Μαραβελιας και εκανε το παιχνιδι ροντεο.Και στο τελος μετα απο τα κατορθωματα του καλεσαν και την αστυνομια για να φυγει απο το γηπεδο.
78-72 κερδισαν τα Μεγαρα.


Ολως τυχαιως φιλαρακι και δυστηχως για αυτους ξερω πολυ περισσοτερα και δε θελω να μιλησω αλλα μη με προκαλεσει σε παρακαλω κανενας γιατι θα γινει μεγαλο σκανδαλο
ΜΠΑΝΕ



*ΠΕΡΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 79-77 (45-34)
Διαιτητές: Σιώκας-Ντζαμάρας
ΠΕΡΑ ( Αποστολίδης-Τσιριγωτάκης): Καλαϊτζάκης 12, Σιούτης 11 (3), Μιχάλογλου 17 (2), Ανδρεδάκης 3 (1), Χολέβας 25 (5), Μοδάκης 2, Καραγιάννης 2 , Μιχελάκος , Μουρίκης 7.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καρβούνης): Παπαδόπουλος 6, Κυριακόπουλος 10 (1), Παπαστυλιανός 14 (1), Τζιώτης 16 (3), Κουτσουμπάκος 13, Παριανόπουλος 18 (2).

Υστερα απο τηλεφωνημα του φιλου ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ(προπονητη Α1 πλεον) πηγα στο παιχνιδι ΠΕΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ,για να δουμε τον φιλο μαs ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟ η ΧΟΝΤΡΟΜΑΛ..... οπωs τον αποκαλει πλεον ο ΛΥΚΟ !Αν και ο Βαγγελακηs ειναι αισθητα αδυνατισμενοs,του εχουν δωσει μια στενη εμφανιση και φαινεται τεραστιοs μεσα στο γηπεδο.Αυτο ειδε ο ΛΥΚΟ και εμεινε εκπληκτοs!Eκπληκτοs ομωs εμεινε και απο την αποδοση του Βαγγελακη ο οποιοs ηταν καταπληκτηκοs σε αμυνα και επιθεση!Ριμπαουντ,ταπεs,κλεψιματα,βολεs,διποντα,τ
ιποντα,ασιστ και μαζι με το παθοs και δυναμη που εβγαλε μεσα στο γηπεδο λιγο ελειψε να παρει το παιχνιδι μονοs του,αλλα αs ειναι καλα οι τρειs ρεφερι του αγωνα.Αυτα τα γραφω για οσουs τον κατηγορουν οτι ειναι χοντροs,οτι τρεχει σαν παπια και το μονο που κανει ειναι να βαζει τριποντα.Στο τελοs του αγωνα ο ΛΥΚΟ μου ειπε οτι σκεφτεται σοβαρα να του κανει προταση για να τον παρει του χρονου στον ΙΚΑΡΟ,αλλα δεν γουσταρει τον μανατζερ του και εκει κολαει το θεμα.Ευχομαι να προχωρησει η μεταγραφη,γιατι και οι τρειs ειναι πολυ αγαπημενοι μου φιλοι!ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΗΣ Α111111111111111111111111111111111111111111111!!!!
MBANDA
QUOTE(ΜΠΑΝΕ @ Apr 13 2010, 22:33 ) *
Αν και ο Βαγγελακηs ειναι αισθητα αδυνατισμενοs,του εχουν δωσει μια στενη εμφανιση και φαινεται τεραστιοs μεσα στο γηπεδο.Αυτο ειδε ο ΛΥΚΟ και εμεινε εκπληκτοs!Eκπληκτοs ομωs εμεινε και απο την αποδοση του Βαγγελακη ο οποιοs ηταν

Όντως οι στενές εμφανίσεις (όπως και οι οριζόντιες ρίγες) δημιουργούν πολλές οφθαλμαπάτες.
Μάλλον το παιδί, που δεν το ξέρω, δεν είναι χοντρός, αλλά απλώς ...εύσωμος και κοντός για το βάρος του.
Και ο Φάνης Χριστοδούλου (νάσε καλά ρε Φάνη για τις χαρές που μας έδωσες), όταν ήταν ....εύσωμος σάρωνε, ενώ τώρα που ....αδυνάτισε, έχει πέσει icon_drunk.gif
theaths
QUOTE(POLIS KALLITHEAS @ Apr 13 2010, 17:57 ) *
Ολως τυχαιως φιλαρακι και δυστηχως για αυτους ξερω πολυ περισσοτερα και δε θελω να μιλησω αλλα μη με προκαλεσει σε παρακαλω κανενας γιατι θα γινει μεγαλο σκανδαλο

πεσ τα χρυσοστομε!!!!τι περιμενεις???αφου δεν καταλαβαινουνε διαφορετικα...
leonkalf
Στον διακοπέντα αγώνα που επαναλήφθηκε χθες

ΑΡΗΣ ΝΙΚ. – ΒΑΡΗ 63-39(32-23)
Διαιτητές : Πρωτούλης Βουράκης

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Μωυσιάδης): Βαρλάς 3(1), Φερεντίνος 1, Σαρηγιαννίδης 7 , Σμυρλής 5(1), Γαλίτης 2, Τσακαλοφίδης 21, Τσιμπεκίδης 2, Ευστρατίου , Κουφόγιαννης 12, Θύμιος 10, Καραγιάννης , Τσουράκης

ΒΑΡΗ (Παγίδας) : Κρασαδάκης 10(1), Ζαβός 4 , Γιαλπάς 2, Δεβεζόγλου 9, Παπακωνσταντίνου 5 , Ταχτσίδης 5, Τζουμάνης 2, Ασπράς 2



Βαθμολογία
(σε 24 αγ.)
1. Πορφύρας 1783- 1270 22-2 46
----------------------------------------------------------------------
2. Πρωτέας Β. 1697- 1538 17-7 41
3. Πόλις 1769- 1571 17-7 41
4 Άρης Νικ. 1585- 1499 15-9 39
5 Ελευθερία Μοσχ. 1513- 1494 14-10 38
6. Προοδευτική 1702- 1619 14-10 38
7 Πέρα 1757 - 1726 14-10 38
8. Μέγαρα 1655- 1681 14-10 38
9. ΑΕ Ρέντη 1678- 1625 13-11 37
10. Βάρη 1631- 1767 10-14 34
11 Αετός Καλλ. 1509 - 1619 8-16 32
----------------------------------------------------------------------
12. Τερψιθέα 1453- 1512 6-18 30
13. Θεμιστοκλής 1463 -1818 2-22 26
14 Αστέρας Αγ. Δημ. 1446- 1802 2-22 26
leonkalf
To σημερινό πρόγραμμα:

ΔΑΚ Κορυδαλλού 21.30 Προοδευτική – Ελευθερία Μοσχ.
ΕΑΚ Γλυφάδας 20.30 Τερψιθέα – Πρωτέας Β.
Κλ. Εθν. Αντίστασης 20.15 Πόλις – Πέρα
ΔΑΚ Πλάτωνα 21.00 Άρης Νικ. – Μέγαρα
Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.00 Αστέρας Αγ. Δημ. – Αετός Καλλ.
Νέο κλ. Ρέντη 20.00 ΑΕ Ρέντη – Πορφύρας
2ο κλ. Βάρης Βάρη – Θεμιστοκλής
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(leonkalf @ Apr 19 2010, 11:41 ) *
To σημερινό πρόγραμμα:

ΔΑΚ Κορυδαλλού 21.30 Προοδευτική – Ελευθερία Μοσχ.
ΕΑΚ Γλυφάδας 20.30 Τερψιθέα – Πρωτέας Β.
Κλ. Εθν. Αντίστασης 20.15 Πόλις – Πέρα
ΔΑΚ Πλάτωνα 21.00 Άρης Νικ. – Μέγαρα
Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.00 Αστέρας Αγ. Δημ. – Αετός Καλλ.
Νέο κλ. Ρέντη 20.00 ΑΕ Ρέντη – Πορφύρας
2ο κλ. Βάρης Βάρη – Θεμιστοκλής


Λιγο το θεμα εξηγειστε μου,απο γ εθνικη βασει προκυρηξεως δεν πεφτουν απο 4 ομαδες απο καθε ομιλο?και αναλογα ποσες πεφτουν απο β ενικη ομαδες του νοτου πεφτουν και περισσοτερες.αρα οπως ειναι αυτη η στιγμη η βαθμολογια πεφτουν απο 5 και 4 στον αλλον ομιλο νομιζω λογω οτι ο κεραυνος ειναι 5ος απο το τελος αυτην την στιγμη.αρα απο εσκανα αυτη την στιγμη πεφτουν φοινικας αλιμος και εθνικος ιωνικος ειναι στα μπαραζ για τη ωρα..αρα απο α και β πεφτουν 5 τωρα και ειδωμεν για τα χειροτερα
mikkys
QUOTE(leonkalf @ Apr 19 2010, 10:41 ) *
To σημερινό πρόγραμμα:

ΔΑΚ Κορυδαλλού 21.30 Προοδευτική – Ελευθερία Μοσχ.
ΕΑΚ Γλυφάδας 20.30 Τερψιθέα – Πρωτέας Β.
Κλ. Εθν. Αντίστασης 20.15 Πόλις – Πέρα
ΔΑΚ Πλάτωνα 21.00 Άρης Νικ. – Μέγαρα
Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.00 Αστέρας Αγ. Δημ. – Αετός Καλλ.
Νέο κλ. Ρέντη 20.00 ΑΕ Ρέντη – Πορφύρας
2ο κλ. Βάρης Βάρη – Θεμιστοκλής


ο Ρέντης νίκησε 4 πόντους
paspa
Ρεντης έδιξε ψυχή και τα κατάφερε απέναντι στον Πορφύρα...Αλλη μία νίκη και συνεχείζουμε στην Α'Εσκανά ...
REDis
Ο Ρέντης με συγκέντρωση και ΚΑΡΔΙΑ πήρε αυτο που ήθελε νικώντας τον άξιο πρωταθλητή Πορφύρα 71-67 .Ηθελε πολύ την νίκη και νίκησε πεντακάθαρα και νταΪλιδικα. Ολη την χρονια δεν χαρίστηκε και δεν υποχρεώθηκε σε κανέναν και ότι κέρδισε το κέρδισε με το πείσμα του προπονητή του και την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΡΔΙΑ των παικτων του...Η διοίκηση δεν "άδειασε" ποτέ τους παίκτες της και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όλους...Ελπίζω με λίγη προσοχή η επόμενη και τελευταία αγωνιστική να είναι νικηφόρα και να πανηγυρίσουμε όλοι μια σχετικά επιτυχημένη χρονιά...
vag1978
QUOTE(REDis @ Apr 20 2010, 00:34 ) *
Ο Ρέντης με συγκέντρωση και ΚΑΡΔΙΑ πήρε αυτο που ήθελε νικώντας τον άξιο πρωταθλητή Πορφύρα 71-67 .Ηθελε πολύ την νίκη και νίκησε πεντακάθαρα και νταΪλιδικα. Ολη την χρονια δεν χαρίστηκε και δεν υποχρεώθηκε σε κανέναν και ότι κέρδισε το κέρδισε με το πείσμα του προπονητή του και την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΡΔΙΑ των παικτων του...Η διοίκηση δεν "άδειασε" ποτέ τους παίκτες της και αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όλους...Ελπίζω με λίγη προσοχή η επόμενη και τελευταία αγωνιστική να είναι νικηφόρα και να πανηγυρίσουμε όλοι μια σχετικά επιτυχημένη χρονιά...


κριμα... πολυ κριμα,
η μποχα του ποδοσφαιρου χτυπησε και το μπασκετ στην Α εσκανα.
290981
QUOTE(vag1978 @ Apr 20 2010, 14:45 ) *
κριμα... πολυ κριμα,
η μποχα του ποδοσφαιρου χτυπησε και το μπασκετ στην Α εσκανα.



Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις πιο συγκεκριμένος?
Τι θέλεις να πεις?
Μίλα ανοιχτά
vag1978
QUOTE(290981 @ Apr 20 2010, 13:56 ) *
Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις πιο συγκεκριμένος?
Τι θέλεις να πεις?
Μίλα ανοιχτά

ποσες ομαδες θα πεσουν???
ισοβαθμιες???
οι ενοχλητικοι???
τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια???οχι παντως οι παντοφλες!!!!
Ποσες ομαδες θα ανεβουν γ εθνικη???
Τις απαντησεις στην τελευταια αγωνιστικη!!!!!!!!!!!!!!
REDis
QUOTE(vag1978 @ Apr 20 2010, 17:32 ) *
ποσες ομαδες θα πεσουν???
ισοβαθμιες???
οι ενοχλητικοι???
τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια???οχι παντως οι παντοφλες!!!!
Ποσες ομαδες θα ανεβουν γ εθνικη???
Τις απαντησεις στην τελευταια αγωνιστικη!!!!!!!!!!!!!!

Sugnwmh gia ta greeklish eimai apo aggliko Logismiko...Loipon file gt mallon dn eisai enhmerwmenos kala...O Renths an nikisei tn epomenh agwnistikh erxete se 3pli isovathmia me tis ipolipes ( efoson nikisoun k autes) k einai me oles tis omades apo panw kathws exei tn diafora pontwn...
vag1978
QUOTE(REDis @ Apr 20 2010, 16:45 ) *
Sugnwmh gia ta greeklish eimai apo aggliko Logismiko...Loipon file gt mallon dn eisai enhmerwmenos kala...O Renths an nikisei tn epomenh agwnistikh erxete se 3pli isovathmia me tis ipolipes ( efoson nikisoun k autes) k einai me oles tis omades apo panw kathws exei tn diafora pontwn...

αν εχανε ομως για ποιες ισοβαθμιες θα μιλαγαμε??????????
leonkalf
Προοδευτική - Ελευθερία Μοσχ.74-60
Τερψιθέα - Πρωτέας Β. 54-62
Πόλις – Πέρα 74-73
Άρης Νικ. – Μέγαρα 74-64
Αστέρας Αγ. Δημ. – Αετός Καλλ. 64-72
ΑΕ Ρέντη - Πορφύρας 71-67
Βάρη – Θεμιστοκλής 98-69

Βαθμολογία
(σε 25 αγ.)
1. Πορφύρας 1850- 1341 22-3 47
----------------------------------------------------------------------
2. Πρωτέας Β. 1759- 1592 18-7 43
3. Πόλις 1843- 1644 18-7 43
4 Άρης Νικ. 1659- 1563 16-9 41
5. Προοδευτική 1776- 1679 15-10 40
6 Ελευθερία Μοσχ. 1573- 1568 14-11 39
7 Πέρα 1830 - 1800 14-11 39
8. Μέγαρα 1719- 1755 14-11 39
9. ΑΕ Ρέντη 1749- 1692 14-11 39
10. Βάρη 1690- 1773 11-14 36
11 Αετός Καλλ. 1581 - 1683 9-16 34
----------------------------------------------------------------------
12. Τερψιθέα 1507- 1574 6-19 31
13. Θεμιστοκλής 1532 -1916 2-23 27
14 Αστέρας Αγ. Δημ. 1510- 1874 2-23 27


Η τελευταία αγωνιστική (26/4/10): Πρωτέας Β. –Προοδευτική , Θεμιστοκλής –Τερψιθέα , Ελευθερία Μοσχ. –Πόλις , Πέρα –Άρης Νικ. , Μέγαρα -Αστέρας Αγ. Δημ., Αετός Καλλ. - ΑΕ Ρέντη , Πορφύρας- Βάρη

*ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 74-60(45-35)
Διαιτητές: Μπίκας , Καρακωνσταντόπουλος
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καρβούνης): Παπαδόπουλος 17(2), Κυριακόπουλος 3, Παπαστυλιανός 9, Τζιώτης 12(2), Κουτσουμπάκος 20(1), Παριανόπουλος 13(3)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Σαβούρδος) : Παυλιάς, Παρασίδης 4(1), Βλασσόπουλος 15(1), Μιχαλάς 2, Πέτας 12(2) , Σκουλούδης 15(2), Τζαφέρης 7(2), Ανδρουλάκης 5(1), Καρασούλας , Βασιλόπουλος Δ.

*ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ 74-73(41-28)
Διαιτητές : Γρίβα , Φασόλης
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Θάνος, Γερογιάννης): Ραλάτος 12, Μπογδανίδης 3(1), Σιγλέτος 12(2), Μουκοβίνας 8(2), Μήτσου 2, Κυρομίτης 8, Κασπαριάν 16, Κανέλλης 1, Αποστολάκης , Σαρρής 12(2)
ΠΕΡΑ ( Αποστολίδης-Τσιριγωτάκης): Καλαϊτζάκης 16(4), Σιούτης 9, Μιχάλογλου 15 (2), Ανδρεδάκης 4, Χολέβας 20 (6), Μοδάκης 2, Καραγιάννης 4 , Μιχελάκος 3(1) , Μουρίκης

*ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 71-67(37-41)
Διαιτητές : Ουσταμπασίδης , Στεργίου
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Παπαδάτος ): Πασπαλάς 14(1) , Πανουργιάς 2 , Χαραλαμπίδης 14(1) , Ράδης 16(4), Κατσιέρης 10,Βλίτσιος 3, Μεντένης , Σοκόλοφ 5, Λευκόπουλος 7,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Πεταλάς , Καλοίδης) : Φράτας , Μπαλτσαβιάς 2, Κουντουράς 9(1), Αθανασούλας 13(1), Γεροδήμος , Τζοβάρας 2, Φωτόπουλος 15, Αθανασάκης 18 , Χρονόπουλος 4(1) , Σχίζας 2 , Καρυπίδης 2

*ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 54-62(24-22)
Διαιτητές: Αρφαρά , Βρέντας
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Παραλίκας -Λαμπρόπουλος) : Μαρκογιαννάκης 18(3), Χιουτακάκος 7, Σταυρόπουλος , Βόσικας 5(1), Τζίμης Β. ,Πουλέας 1 . Μπουγάτσος , Παπαδόπουλος 2, Ζλάτης 10(1) , Τζίμης Σ., Γεωργούτσος 11(1)
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ( Κολοτούρος-Αναγνώστου): Θωμάς , Δρακόπουλος 6(1), Ευθυμίου 22(4), Τζούνας 10(1), Χάλαρης 6 , Ζεγκίνογλου 8, Κανελλόπουλος 5(1), Πράττης 3, Παπαθανασόπουλος 2, Μιλάνοβιτς

*ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 66-74(32-30)
Διαιτητές : Σιώκας , Λάτσης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Χρυσοβελίδης) : Μαλτίδης 8(1),Κραβαρίτης 4 , Γαλαράς 6(1), Σοφιανόπουλος 20(3), Χαλκιαδάκης 7(1),Παύλου 2 Καρατζάς 8, Πλακογιαννάκης 2, Δημητρακόπουλος 9, Παπαδημητρίου
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. (Σκληρός-Μαγγιώρος): Βαρδάλος 12(1), Τριάντης 1, Καραγιαννίδης 9(2), Μυλωνάς 9 , Καραντανάς 19(1), Τρουπής 2, Μπάρδης 2, Γκιοβάσο 11, Χατζηδάκης 6, Αλεβιζόπουλος , Μάϊνας 3

* ΒΑΡΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 98-69(51-27)
Διαιτητές: Βαρούχα Βίλιας
ΒΑΡΗ (Παγίδας) : Κρασαδάκης 8(2), Ζαβός 8, Ανεμοδουράς 6, Γιαλπάς 5(1), Δεβεζόγλου 15(1) Παπακωνσταντίνου 22(2) , Ταχτσίδης 8 Ιερωνυμάκης 10(1), Φουντούλης 2, Τζουμάνης , Βουγιουκλάκης 8(2) , Ασπράς 6
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Μελέτης Γ.): Τσιρίδης 17(4) , Καμπέρης 8, Κόντση , Κουκουλάς 9 ,Τσάκος 7, Καλφαγιάννης 13(2) ,Αλεξιάδης ,Γρηγορόπουλος , Παραμυθιώτης Τρυφωνόπουλος 15

*ΑΡΗΣ ΝΙΚ. – ΜΕΓΑΡΑ ΦΣ 74-64(41-34)
Διαιτητές : Τζαμάκου , Ντζαμάρας
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Μωυσιάδης): Βαρλάς 8(1),Ζηνέλης , Σαρηγιαννίδης 12, Σμυρλής 5, Γαλίτης 8(2), Τσακαλοφίδης 13, Τσιμπεκίδης 2, Ευστρατίου 8, Κουφόγιαννης , Θύμιος 15(2), Καραγιάννης 3
ΜΕΓΑΡΑ Φ.Σ (Μάνταλος , Καλατζής): Κοντόπουλος 2, Λιτόπουλος 10, Αντωνίου 5, Στεφάνου Δ. 10, Ανθρακόπουλος 18(3), Μαργώνης 6 Αποστόλου 13(1),Νικολάου ,Μούρτος
allen10
QUOTE(vag1978 @ Apr 20 2010, 17:48 ) *
αν εχανε ομως για ποιες ισοβαθμιες θα μιλαγαμε??????????


πολλα μπραβο στον πορφυρα.......................αλλα ολα στην ζωη ειναι ροδα και γυριζουν θα την παθουν καποια στιγμη 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.