Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α´ ΕΣΚΑΝΑ 2009-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
john7neapoli
QUOTE(allen10 @ Apr 20 2010, 18:52 ) *
πολλα μπραβο στον πορφυρα.......................αλλα ολα στην ζωη ειναι ροδα και γυριζουν θα την παθουν καποια στιγμη 77.gif

Σταματήστε ρε παιδαι να βλέπετε παντου φαντάσματα,συνομωσιες κ.λ.π!!!Τοσο παράξενο ειναι πια μια ομάδα να που καίγεται για την νίκη και παίζει την ζωή της να νικήσει μια ομάδα αδιάφορη τελείος που περιμένει πως και πως λογικα να τελέιώσει το πρωτάθλημα που της είναι τελειωμένο απο τον 1 γύρο?
REDis
QUOTE(vag1978 @ Apr 20 2010, 17:48 ) *
αν εχανε ομως για ποιες ισοβαθμιες θα μιλαγαμε??????????


Επειδή μερικοί βλέπετε φαντάσματα σας υπενθυμίζω οτι ο Ρέντης κέρδισε με 20 πόντους τον Πολις μεσα στην έδρα του . Έγινε σφαγή μέσα στον Πρωτέα Βουλας ενώ νικούσε με 22 πόντους στο τελευταίο δεκάλεπτο ... Κέρδισε μέσα έξω το ΠΕΡΑ ενώ απέκλεισε και τον Πρωτέα Βούλας στο ΚΥΠΕΛΛΟ. Μίπως όλα αυτά ήταν στημένα...;;;;;;;Με τον ίδιο τρόπο που σκέφτεστε και ο ΑΡΗΣ κέρδισε ύποπτα τον Πορφύρα.
magic32
εγω αυτο που βλεπω με βαση τα ματς της τελευταιας αγωνιστικης ειναι οτι αν πεσουν 6(που νομιζω ειναι ενα ενδεχομενο)φαβορι για την 6η θεση απο το τελος εχει γινει η ελευθερια...ωραια τα καταφερανε...
290981
QUOTE(vag1978 @ Apr 20 2010, 17:32 ) *
ποσες ομαδες θα πεσουν???
ισοβαθμιες???
οι ενοχλητικοι???
τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια???οχι παντως οι παντοφλες!!!!
Ποσες ομαδες θα ανεβουν γ εθνικη???
Τις απαντησεις στην τελευταια αγωνιστικη!!!!!!!!!!!!!!





φιλαράκο επειδή προφανώς σου αρέσει πολύ να ασχολήσαι με τη διαπλοκή στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα να σου δώσω το βίντεο του αγώνα να δεις την τελευταία φάση (επειδή προφανώς δεν ήσουν στο γήπεδο) στο 69-67 και με επίθεση του Πορφύρα,γιατί μια εικόνα αξίζει όσο χίλιες λέξεις.........και μετά συζητάμε δημόσια πάλι στο φόρουμ για το ποιος καθόρισε το τελικό αποτέλεσμα.
REDis
QUOTE(290981 @ Apr 21 2010, 10:14 ) *
φιλαράκο επειδή προφανώς σου αρέσει πολύ να ασχολήσαι με τη διαπλοκή στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα να σου δώσω το βίντεο του αγώνα να δεις την τελευταία φάση (επειδή προφανώς δεν ήσουν στο γήπεδο) στο 69-67 και με επίθεση του Πορφύρα,γιατί μια εικόνα αξίζει όσο χίλιες λέξεις.........και μετά συζητάμε δημόσια πάλι στο φόρουμ για το ποιος καθόρισε το τελικό αποτέλεσμα.


Mπορείς να το διευκρινίσεις αυτό το οποίο λες τώρα!....Τι ενοείς
290981
QUOTE(REDis @ Apr 21 2010, 17:19 ) *
Mπορείς να το διευκρινίσεις αυτό το οποίο λες τώρα!....Τι ενοείς




εννοώ ότι δε δόθηκαν 2 καθαρά φάουλ κάτω από το καλάθι στο Φωτόπουλο στην τελευταία φάση χωρίς κανένα υπονοούμενο.Δε θέλω να μειώσω την προσπάθεια των παιδιών του Ρέντη,και οι 2 ομάδες πάλεψαν το παιχνίδι στα ίσια.Απλά απαντάω σε ορισμένους γραφικούς που μπλέκουν την ομάδα μου σε παιχνίδια διαπλοκής
bfe
QUOTE(290981 @ Apr 22 2010, 00:25 ) *
εννοώ ότι δε δόθηκαν 2 καθαρά φάουλ κάτω από το καλάθι στο Φωτόπουλο στην τελευταία φάση χωρίς κανένα υπονοούμενο.Δε θέλω να μειώσω την προσπάθεια των παιδιών του Ρέντη,και οι 2 ομάδες πάλεψαν το παιχνίδι στα ίσια.Απλά απαντάω σε ορισμένους γραφικούς που μπλέκουν την ομάδα μου σε παιχνίδια διαπλοκής


apantise mu kati : itan kai ta dixtakia stimena eeee xax0a0xa0ax0xa00xa0xa0 plaka mas kanis oli to xeran kai epidi xerw kai kati parapanw kapoioi basikoi pextes zitagane exigisis apo petala sto telos tou pexnidiou!!!kala ekanes alla min milas swse tin omada su kai min kanis bronteres anakinosis.
290981
QUOTE(bfe @ Apr 22 2010, 10:49 ) *
apantise mu kati : itan kai ta dixtakia stimena eeee xax0a0xa0ax0xa00xa0xa0 plaka mas kanis oli to xeran kai epidi xerw kai kati parapanw kapoioi basikoi pextes zitagane exigisis apo petala sto telos tou pexnidiou!!!kala ekanes alla min milas swse tin omada su kai min kanis bronteres anakinosis.


Τι λες ρε παιδί μου?Όλα τα ξέρεις εσύ, καλύτερα και από εμένα που είμαι παίκτης του Πορφύρα?Αφου τα ξέρεις όλα δε βγαίνεις να μας πεις στο φόρουμ δημόσια ποιος είσαι και να μας δώσεις τα ονόματα αυτών που έστησαν το παιχνίδι με στοιχεία τεκμηριωμένα?Αλλιώς μείνε στην ανωνυμία σου και φτιάχνε γραφικά σενάρια στο μυαλό σου για να μας διασκεδάζεις.

Ps.δεν πρόλαβα και τις τράπεζες ανοιχτές για να πάω να εξαργυρώσω την επιταγή που πήρα για να στήσω το παιχνίδι!!!!!
ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!! icon_drunk.gif
vag1978
QUOTE(290981 @ Apr 22 2010, 13:59 ) *
Τι λες ρε παιδί μου?Όλα τα ξέρεις εσύ, καλύτερα και από εμένα που είμαι παίκτης του Πορφύρα?Αφου τα ξέρεις όλα δε βγαίνεις να μας πεις στο φόρουμ δημόσια ποιος είσαι και να μας δώσεις τα ονόματα αυτών που έστησαν το παιχνίδι με στοιχεία τεκμηριωμένα?Αλλιώς μείνε στην ανωνυμία σου και φτιάχνε γραφικά σενάρια στο μυαλό σου για να μας διασκεδάζεις.

Ps.δεν πρόλαβα και τις τράπεζες ανοιχτές για να πάω να εξαργυρώσω την επιταγή που πήρα για να στήσω το παιχνίδι!!!!!
ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!! icon_drunk.gif

το τρενο που επαιρνε ολα τα παιχνιδια με 40 ποντους διαφορα στο παιχνιδακι αυτο μαλλον αδιαφορησε πολυ!!!!!
Φιλε παιχτη του πορφυρα η 26 ποντοι που εβαλε η μαδα σου στα τελευταια 2 δεκαλεπτα τα λενε ολα.
Εξαλλου και τα 2 σωματεια ειναι απτον πειραια και ξερουν πως θα εξαργυρωσουν μεταξυ τους τις επιταγες!!!!! icon_wave.gif
eskanakias
QUOTE(vag1978 @ Apr 22 2010, 14:38 ) *
το τρενο που επαιρνε ολα τα παιχνιδια με 40 ποντους διαφορα στο παιχνιδακι αυτο μαλλον αδιαφορησε πολυ!!!!!
Φιλε παιχτη του πορφυρα η 26 ποντοι που εβαλε η μαδα σου στα τελευταια 2 δεκαλεπτα τα λενε ολα.
Εξαλλου και τα 2 σωματεια ειναι απτον πειραια και ξερουν πως θα εξαργυρωσουν μεταξυ τους τις επιταγες!!!!! icon_wave.gif

χρονια γινονται αυτα ρε παιδια.....οπως και περσυ......μεχρι και οι πετρες το ξερουν.απλα καλο ειναι να μην ασχολουμαστε γιατι χανουμε και το δικιο μας.μια αγωνιστικη και παπαλα και μενει να δουμε ποσες ομαδες θα πεσουνε.ηρθε η ωρα να βγαλουμε τους καλυτερους μου φενεται.
290981
QUOTE(vag1978 @ Apr 22 2010, 15:38 ) *
το τρενο που επαιρνε ολα τα παιχνιδια με 40 ποντους διαφορα στο παιχνιδακι αυτο μαλλον αδιαφορησε πολυ!!!!!
Φιλε παιχτη του πορφυρα η 26 ποντοι που εβαλε η μαδα σου στα τελευταια 2 δεκαλεπτα τα λενε ολα.
Εξαλλου και τα 2 σωματεια ειναι απτον πειραια και ξερουν πως θα εξαργυρωσουν μεταξυ τους τις επιταγες!!!!! icon_wave.gif



Φιλαράκο μου η υπερταχεία ολοκλήρωσε το ταξίδι της εδώ και 1 μήνα, 4 αγωνιστικές πριν το τέλος και δε θα δώσει σε κανέναν αναφορά γιατι σταμάτησε να ρίχνει 40άρες,ούτε θα απολογηθεί.Δεν είναι πρόβλημα του Πορφύρα ότι κάποιες ομάδες δεν κατάφεραν να πετύχουν τους στόχους τους νωρίτερα και τώρα τρέχουν να σωθούν.Εγώ πέτυχα το στόχο μου νωρίς χωρίς να μου χαριστεί κανένας,ας το έκαναν και οι άλλοι. Το μόνο στοιχείο αποδεικτικό είναι το βίντεο του αγώνα γιαυτό σου ξαναπροτείνω να κάτσουμε μαζί να δούμε το βίντεο και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.Το θεωρώ άδικο και μικροπρεπές να σπιλώνεται το όνομα μιας ομάδας με τέτοια ιστορία και που πέτυχε τόσα φέτος με το σπαθί της.Όποιος έχει στοιχεία να βγει και να τα παρουσιάσει αλλιώς να επέμβει ο διαχειριστής του φορουμ γιατί αστήριχτες κατηγορίες είναι εναντίον των κανονισμών λειτουργίας.

ps.Τόσο πείραξε ορισμένους η φετινή πορεία αυτής της ομάδας και βγάζουν τέτοια χολή?Βέβαια όταν ρίχναμε τις 40άρες που λες δε βγήκε κάποιος να μας αμφισβητήσει γιατι δεν τον έπαιρνε!Τουλάχιστον για 1 χρόνο δε θα ασχολείστε με τον Πορφύρα
vag1978
QUOTE(290981 @ Apr 22 2010, 15:02 ) *
Φιλαράκο μου η υπερταχεία ολοκλήρωσε το ταξίδι της εδώ και 1 μήνα, 4 αγωνιστικές πριν το τέλος και δε θα δώσει σε κανέναν αναφορά γιατι σταμάτησε να ρίχνει 40άρες,ούτε θα απολογηθεί.Δεν είναι πρόβλημα του Πορφύρα ότι κάποιες ομάδες δεν κατάφεραν να πετύχουν τους στόχους τους νωρίτερα και τώρα τρέχουν να σωθούν.Εγώ πέτυχα το στόχο μου νωρίς χωρίς να μου χαριστεί κανένας,ας το έκαναν και οι άλλοι. Το μόνο στοιχείο αποδεικτικό είναι το βίντεο του αγώνα γιαυτό σου ξαναπροτείνω να κάτσουμε μαζί να δούμε το βίντεο και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.Το θεωρώ άδικο και μικροπρεπές να σπιλώνεται το όνομα μιας ομάδας με τέτοια ιστορία και που πέτυχε τόσα φέτος με το σπαθί της.Όποιος έχει στοιχεία να βγει και να τα παρουσιάσει αλλιώς να επέμβει ο διαχειριστής του φορουμ γιατί αστήριχτες κατηγορίες είναι εναντίον των κανονισμών λειτουργίας.

ps.Τόσο πείραξε ορισμένους η φετινή πορεία αυτής της ομάδας και βγάζουν τέτοια χολή?Βέβαια όταν ρίχναμε τις 40άρες που λες δε βγήκε κάποιος να μας αμφισβητήσει γιατι δεν τον έπαιρνε!Τουλάχιστον για 1 χρόνο δε θα ασχολείστε με τον Πορφύρα

Βλεπω οτι το "αδιαφορησε πολυ" που σου εγραψα προηγουμενος πολυ σε ενοχλησε!!!!
στο χωριο μου λενε οτι οποιος εχει την μυγα....
Οσο για την ανοδο συγχαρητηρια στην ομαδα σου.
Αυτο ομως δεν αλλαζει τα προηγουμενα.
Εγω θα ασχολουμαι παντα με ολες τις ομαδες και ας ενοχλει καποιους!!!
οι αληθειες εξαλλου ενοχλουν!!!!!! biggrin.gif
290981
QUOTE(vag1978 @ Apr 22 2010, 16:26 ) *
Βλεπω οτι το "αδιαφορησε πολυ" που σου εγραψα προηγουμενος πολυ σε ενοχλησε!!!!
στο χωριο μου λενε οτι οποιος εχει την μυγα....
Οσο για την ανοδο συγχαρητηρια στην ομαδα σου.
Αυτο ομως δεν αλλαζει τα προηγουμενα.
Εγω θα ασχολουμαι παντα με ολες τις ομαδες και ας ενοχλει καποιους!!!
οι αληθειες εξαλλου ενοχλουν!!!!!! biggrin.gif




Συνεχίζεις να λες τα δικά σου εσύ,δεν έχει νόημα να συζητάμε,εγώ σου λέω να δούμε το βίντεο και εσύ τα δικά σου...
Κάτι τελευταίο,αν έχεις παίξει ποτέ ομαδικό άθλημα θα ξέρεις ότι το κίνητρο μιας ομάδας που καίγεται ο κ....ος της να σωθεί δεν είναι το ίδιο με μιας που έχει πετύχει το στόχο της,αν και σου ξαναλέω ότι στο συγκεκριμένο παιχνίδι ούτε αυτό συνέβη γιατί κρίθηκε στην τελευταία φαση
vag1978
QUOTE(290981 @ Apr 22 2010, 15:41 ) *
Συνεχίζεις να λες τα δικά σου εσύ,δεν έχει νόημα να συζητάμε,εγώ σου λέω να δούμε το βίντεο και εσύ τα δικά σου...
Κάτι τελευταίο,αν έχεις παίξει ποτέ ομαδικό άθλημα θα ξέρεις ότι το κίνητρο μιας ομάδας που καίγεται ο κ....ος της να σωθεί δεν είναι το ίδιο με μιας που έχει πετύχει το στόχο της,αν και σου ξαναλέω ότι στο συγκεκριμένο παιχνίδι ούτε αυτό συνέβη γιατί κρίθηκε στην τελευταία φαση

επειδη εχω παιξει και παιζω ακομα-οπως λες και συ- η διαφορα ηταν μακραν απο τις αλλες ομαδες σε ποιοτητα και αποδοση...
οποτε δεν περιμενεις ποτε ενα παιχνιδι να κριθει απο την τελευταια φαση.
Τα βιντεο ειναι για τα παιδακια που προσπαθουν τωρα να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα..
συνεχισε και συ να λες τα δικα σου...

Υ.Γ ο πρωταθλητης δεν δικαιουται να ειναι αδιαφορος!
290981
QUOTE(vag1978 @ Apr 22 2010, 17:00 ) *
επειδη εχω παιξει και παιζω ακομα-οπως λες και συ- η διαφορα ηταν μακραν απο τις αλλες ομαδες σε ποιοτητα και αποδοση...
οποτε δεν περιμενεις ποτε ενα παιχνιδι να κριθει απο την τελευταια φαση.
Τα βιντεο ειναι για τα παιδακια που προσπαθουν τωρα να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα..
συνεχισε και συ να λες τα δικα σου...

Υ.Γ ο πρωταθλητης δεν δικαιουται να ειναι αδιαφορος!



Από τη στιγμή όμως που αφήνεις υπονοούμενα για 'στημένο' παιχνίδι στο οποίο έλαβα και εγώ μέρος δεν έχεις κανένα δικαίωμα να μιλάς χωρίς στοιχεία χειροπιαστά,για αυτό σε παρακαλώ αν απλά υποθέτεις και δεν έχεις ονόματα να μας πεις να ανακαλέσεις τα περί 'στημένου' παιχνιδιού.

Πέτρος Αθανασούλας

υγ.Εγώ δεν κρύβομαι πίσω από την ανωνυμία του φορουμ
vag1978
QUOTE(290981 @ Apr 22 2010, 16:08 ) *
Από τη στιγμή όμως που αφήνεις υπονοούμενα για 'στημένο' παιχνίδι στο οποίο έλαβα και εγώ μέρος δεν έχεις κανένα δικαίωμα να μιλάς χωρίς στοιχεία χειροπιαστά,για αυτό σε παρακαλώ αν απλά υποθέτεις και δεν έχεις ονόματα να μας πεις να ανακαλέσεις τα περί 'στημένου' παιχνιδιού.

Πέτρος Αθανασούλας

υγ.Εγώ δεν κρύβομαι πίσω από την ανωνυμία του φορουμ

διαβασε ολα τα post μου και θα δεις οτι πουθενα δεν αναφερω την λεξη "στημενο".
Αν το " αδιαφορος" το λαμβανεις σαν στημενο ειναι δικο σου το προβλημα.

Δεν ειναι μαγκια να βγαινει ο καθενας και να λεει το ονομα του.
ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ
Δεν χρειαζεται να αναφερεις την λεξη στημενο...ολοι καταλαβαν τι εννοεις.....μαγκια ειναι φιλε.....το να κρυβεσαι στην ανωνυμια επειδη η ομαδα σου μαλλον δεν καταφερε τον στοχο της και να αναφερεις κατι που σου ειπε ο φουρναρης της γειτονιας σου ειναι σα να βλεπω λαμπιρη το μεσημερι....και επειδη μαλλον μπασκετ επαιζες μονο οταν εφερνες δικη σου μπαλα σχολειο να διασταυρωνεις τισ πληροφοριες σου πριν τις δημοσιευσεις......και να ξερεισ οτι πολλεσ υπερταχειες κοβουν ταχυτητα οταν τελειωνει το ταξιδι
wizard
QUOTE(ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ @ Apr 23 2010, 00:41 ) *
Δεν χρειαζεται να αναφερεις την λεξη στημενο...ολοι καταλαβαν τι εννοεις.....μαγκια ειναι φιλε.....το να κρυβεσαι στην ανωνυμια επειδη η ομαδα σου μαλλον δεν καταφερε τον στοχο της και να αναφερεις κατι που σου ειπε ο φουρναρης της γειτονιας σου ειναι σα να βλεπω λαμπιρη το μεσημερι....και επειδη μαλλον μπασκετ επαιζες μονο οταν εφερνες δικη σου μπαλα σχολειο να διασταυρωνεις τισ πληροφοριες σου πριν τις δημοσιευσεις......και να ξερεισ οτι πολλεσ υπερταχειες κοβουν ταχυτητα οταν τελειωνει το ταξιδι

Στο συγκεκριμένο παιχνίδι (είδα μόνο 2ο ημίχρονο) παίζανε δύο ομάδες με διαφορετικά κίνητρα. Ο Ρέντης για να μείνει ζωντανός και ο Πορφύρας απλά για να παίξει, λόγω προγράμματος. Για τα παιδιά του Πορφύρα έχουν τελειώσει τα κίνητρα και έχουν χαλαρώσει. Έτσι η διαφορά δυναμικότητας εκμηδενίστηκε από την μεγάλη διάθεση για τη νίκη των παιδιών του Ρέντη. Αυτό συμβαίνει γενικά σε όλα τα επίπεδα και μάλιστα συχνότερα αν οι ομάδες δεν έχουν προηγούμενα ώστε να υπάρχει κίνητρο στους πρωταθλητές. 'Αλλωστε ο Φάρος έχασε στην Αρμενική στη Β΄ την Πέμπτη ενώ έχουν τεράστια διαφορά σαν ομάδες, αλλά οι γηπεδούχοι είχαν το κίνητρο! Μετά από 5 μέρες ο Φάρος με πληγωμένο εγωισμό- άρα με ισχυρό κίνητρο νίκησε και σχεδόν καταδίκασε σε πτώση το Ελληνικό.
Τώρα τα περί στημένου κλπ. είναι υπερβολικά. Νομίζω το ΄΄χαλαροί΄΄ που λέει ο φίλος vag1978 σημαίνει χωρίς κίνητρο ας πούμε αδιάφορος, αν και ο πρωταθλητής πρέπει πάντα να κερδίζει, αλλά μιλάμε για παιδιά και για ερασιτέχνες...λογικό λοιπόν να συμβεί.
Προσωπικά θα ήθελα να κερδίσει ο Πορφύρας (δεν έχω άμεσο συμφέρον-Πρωτέα υποστηρίζω) μόνο και μόνο για την αξιοπιστία του πρωταθλήματος, παρότι νομίζω οτι ο Ρέντης έχει κάνει πολύ καλή προσπάθεια και δικαιούται να παραμείνει στην κατηγορία.
Πάντως στο παρελθόν έχει συμβεί να αλληλοεξυπηρετούνται ομάδες στην ΕΣΚΑΝΑ, αν και νομίζω αυτό γίνεται παντού στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα και καμιά φορά και στα επαγγελματικά(σπανιότερα). Όποιος έχει παίξει μπάσκετ ή έχει κάνει τον προπονητή ή τον παράγοντα το έχει ζήσει!
xal7
QUOTE(vag1978 @ Apr 22 2010, 16:16 ) *
διαβασε ολα τα post μου και θα δεις οτι πουθενα δεν αναφερω την λεξη "στημενο".
Αν το " αδιαφορος" το λαμβανεις σαν στημενο ειναι δικο σου το προβλημα.

Δεν ειναι μαγκια να βγαινει ο καθενας και να λεει το ονομα του.

vag,σωστα στα λεει ο πετρος και σιγουρα δεν ειναι μαγκια να βγαινει ο καθενας και να λεει το ονομα του,κατι που ειμαι σιγουρος οτι εσυ δεν μπορεις να το κανεις,αυτο για να το κανεις θελει πωτα απ ολα να εισαι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,δευτερον να εισαι ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ,να εισαι παιχταρας,και τα μουσικα σου οργανα οταν τα ζυγιζεις να σπας την ζυγαρια,στοιχεια που φετος τα ειχαν ολοι οι παιχτες του ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ.
Τωρα αυτο που θελω να ρωτησω αν ξερει καποιος να μου πει επειδη εγω δεν εχω παιξει ποτε μπασκετ και ειμαι ακομα μικρος για να καταλαβω,ρωταω,ποτε στηνεται ενα παιχνιδι και πως?δηλαδη υπαρχει περιπτωση να στηθει και στα τελευταια 30 δευτερα του αγωνα?γιατι σε αυτο το σημειο και τριποντο που μπηκε-βγηκε επιχειρησε καποιος παιχτης του ΠΟΡΦΥΡΑ νομιζω ο Μπαλτσαβιας,και δυο φαουλ μαρς που εγειναν πανω στον Φοτοπουλο που θα τα εδεινε ακομα και ο προεδρος του Ρεντη και δεν δωθηκαν,υπαρχει περιπτωση να στηθει ενα παιχνιδι αφου τελειωσει?δηλαδη εδω μεσα στο φορουμ?
Ξερει κανεις???????????????
Και κατι ακομα φιλε vag,μου κανει εντυπωση που εχεις καιρο να αναφερθεις στην Βαρουχα,την ξεχασες την κοπελα δεν κανουν ομως ετσι τα καλα παιδια,ψαξου λιγο κατι θα τις βρεις νατο προσαψεις στον ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟ ΠΟΡΦΥΡΑ και να λεκιασεις την ιστορια του ξερεις εσυ.σαν να την ειδα προχθες ναπεινει καφε στο Πασαλιμανι.
Player#7
QUOTE(eskanakias @ Apr 22 2010, 15:46 ) *
χρονια γινονται αυτα ρε παιδια.....οπως και περσυ......μεχρι και οι πετρες το ξερουν.απλα καλο ειναι να μην ασχολουμαστε γιατι χανουμε και το δικιο μας.μια αγωνιστικη και παπαλα και μενει να δουμε ποσες ομαδες θα πεσουνε.ηρθε η ωρα να βγαλουμε τους καλυτερους μου φενεται.



Για να χαλαρώσουμε λίγο:

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ:ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΤΖΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΡΙΔΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΓΑΛΙΤΗΣ-ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ-ΠΕΤΑΣ-ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ-ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΠΕΤΑΛΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ:ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ:ΣΧΙΖΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ:ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ:ΤΣΙΡΙΔΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΟΛΙΣ
ΟΜΑΔΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΕΡΑ

Οι εκτιμήσεις είναι προσωπικές,όλες οι διαφορετικές απόψεις δεκτές blove.gif
kevin durant
δηλαδη φιλε player#7 θεσ να μου πεις οτι στισ δυο καλυτερες πενταδες δεν χωραει ουτε ο δεβεζογλου και ουτε ο κρασαδακης και ουτε ο παπακωνσταντινου?νομιζω οτι ειναι λιγο λαθος να μην συγκαταλεγονται αυτοι οι παιχτες..!!!
Player#7
QUOTE(kevin durant @ Apr 23 2010, 14:38 ) *
δηλαδη φιλε player#7 θεσ να μου πεις οτι στισ δυο καλυτερες πενταδες δεν χωραει ουτε ο δεβεζογλου και ουτε ο κρασαδακης και ουτε ο παπακωνσταντινου?νομιζω οτι ειναι λιγο λαθος να μην συγκαταλεγονται αυτοι οι παιχτες..!!!




Οι εκτιμήσεις είναι προσωπικές,όλες οι διαφορετικές απόψεις δεκτές
Η εκτίμησή μου είναι καθαρά υποκειμενική,οι συγκεκριμένοι παίκτες που αναφέρεις έκαναν και αυτοί πολύ καλή χρονιά,κάθε γνώμη δεκτή peace.gif
REDis
QUOTE(Player#7 @ Apr 23 2010, 15:05 ) *
Οι εκτιμήσεις είναι προσωπικές,όλες οι διαφορετικές απόψεις δεκτές
Η εκτίμησή μου είναι καθαρά υποκειμενική,οι συγκεκριμένοι παίκτες που αναφέρεις έκαναν και αυτοί πολύ καλή χρονιά,κάθε γνώμη δεκτή peace.gif


Παιδιά θα προτιμούσα ολοι αυτοί οι παίκτες να έχουν βγει από στατιστικές και όχι απο πρωσοπικες εκτιμισεις
magickaminia
QUOTE(vag1978 @ Apr 22 2010, 16:00 ) *
επειδη εχω παιξει και παιζω ακομα-οπως λες και συ- η διαφορα ηταν μακραν απο τις αλλες ομαδες σε ποιοτητα και αποδοση...
οποτε δεν περιμενεις ποτε ενα παιχνιδι να κριθει απο την τελευταια φαση.
Τα βιντεο ειναι για τα παιδακια που προσπαθουν τωρα να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα..
συνεχισε και συ να λες τα δικα σου...

Υ.Γ ο πρωταθλητης δεν δικαιουται να ειναι αδιαφορος!

Δηλαδη ο Παναθηναικος που την χρονια που πηρε Τριπλ Κραουν και ειχε χασει στην Ελλαδα απο την Ολυμπιαδα Πατρων που μετα επεσε κατηγορια, πηρε λεφτα για να χασει; Γιατι αναμοχλευετε συνεχεια τα αυτονοητα; Γιατι αυτη η μπιπ καχυποψια για ολα. Μηπως επαιξαν τον ασο του Ρεντη στην Ασια; Αντι να ειστε ολοι ενωμενοι μιας και απο την περιπετεια που ερχεται αμφιβαλω αν θα υπαρχει καν πρωταθλημα ΕΣΚΑΝΑ σε κανα δυο χρονια φαγωνεστε σαν τα κοκκορια. blove.gif
ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ
Θα σας πω εγω ο αταλαντος τουσ καλυτερους για φετος....................
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ZOSE MOURINIO ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΤΑΛΑΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ(Ο ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΤΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ....ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ)-Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΑΣ(ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΣΕΣ ΤΟΥ MANU GINNOBILI OF KORYDALLOS THOMAS TZOVARAS ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ-4ΑΡΙ ΤΟ 13 ΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΣΑΚΙ(ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ CULT ΦΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ-ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΤΑΡΙ Ο ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ,Ο ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΣ ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ,Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ,Ο ΒΓΑΖΩ ΑΓΚΩΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΩ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ:Ο ΝΕΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΙΔΗΣ

MVP:ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΙΚΡΟΣ:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΤΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΒΑΡΗ...ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΩΡΑΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑΙΑ ΨΗΤΑ.....ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΡΑΓΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ




290981
QUOTE(ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ @ Apr 23 2010, 19:34 ) *
Θα σας πω εγω ο αταλαντος τουσ καλυτερους για φετος....................
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ZOSE MOURINIO ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΤΑΛΑΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ(Ο ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΤΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ....ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ)-Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΑΣ(ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΣΕΣ ΤΟΥ MANU GINNOBILI OF KORYDALLOS THOMAS TZOVARAS ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ-4ΑΡΙ ΤΟ 13 ΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΣΑΚΙ(ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ CULT ΦΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ-ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΤΑΡΙ Ο ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ,Ο ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΣ ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ,Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ,Ο ΒΓΑΖΩ ΑΓΚΩΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΩ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ:Ο ΝΕΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΙΔΗΣ

MVP:ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΙΚΡΟΣ:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΤΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΒΑΡΗ...ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΩΡΑΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑΙΑ ΨΗΤΑ.....ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΡΑΓΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif blink.gif
ΜΠΑΝΕ
QUOTE(Player#7 @ Apr 23 2010, 14:25 ) *
[/size]


Για να χαλαρώσουμε λίγο:

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ:ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΤΖΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΡΙΔΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΓΑΛΙΤΗΣ-ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ-ΠΕΤΑΣ-ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ-ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΠΕΤΑΛΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ:ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ:ΣΧΙΖΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ:ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ:ΤΣΙΡΙΔΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΟΛΙΣ
ΟΜΑΔΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΕΡΑ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ:ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ:ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ:ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ:ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΙΚΡΟΣ:ΣΧΙΖΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΟΛΙΣ/ΡΕΝΤΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΕΡΑ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΤΖΙΩΤΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΡΑΔΗΣ-ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ-ΧΟΛΕΒΑΣ-ΚΑΛΑ΄Ι΄ΤΖΑΚΗΣ-ΡΑΛΛΑΤΟΣ
jimmykay
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ:ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ:ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ:ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ:ΒΑΡΛΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΙΚΡΟΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ΠΕΤΑΛΑΣ
ΟΜΑΔΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΟΛΙΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΜΑΔΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ:ΠΕΡΑ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΤΖΙΩΤΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΔΕΒΕΖΟΓΛΟΥ-ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ-ΧΟΛΕΒΑΣ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΘΥΜΙΟΣ
leonkalf
Το σημερινό πρόγραμμα της τελευταίας αγωνιστικής:

Κλ. Βούλας 21.00 Πρωτέας Βούλας - Προοδευτική
Κλ. Κερατσινίου 21.30 Θεμιστοκλής - Τερψιθέα
Κλ. Μοσχάτου 21.00 Ελευθερία Μοσχ. - Πόλις
Κλ. Βυζαντινό 21.00 Πέρα – Άρης Νικ.
Κλ. Μεγάρων Αλ. Σάλτας 21.00 Μέγαρα – Αστέρας Αγ. Δημ.
Κλ. Εθν. Αντίστασης 21.00 Αετός Καλλ. – ΑΕ Ρέντη
Κλ. Π. Σαλπέας 20.30 Πορφύρας – Βάρη


Σημασία έχει πλέον ποια ομάδα θα αποφύγει την 9η θέση (έχει αρκετούς μνηστήρες, δεν ξέρω τι γίνεται με τις ισοβαθμίες) που όπως πάει το πράγμα οδηγεί σε υποβιβασμό.
Εκτός των πεσμένων (Αστέρας, Θεμιστοκλής, Τερψιθέα), έχει πέσει πλέον και ο Αετός και μάλλον και η Βάρη.
Άρα Ελευθερία Μοσχ., Πέρα, Μέγαρα και ΑΕ Ρέντη θα κυνηγήσουν σήμερα τη νίκη και το καλύτερο πλασάρισμα. Τα Μέγαρα λογικά τη γλυτώνουν αφού έχουν θεωρητικά εύκολο ματς με τον Αστέρα, ο Ρέντης με φόρα από τις τελευταίες νίκες πιστεύω θα περάσει από την Καλλιθέα και το Πέρα πιστεύω έχει τον πρώτο λόγο με τον αδιάφορο πλέον Άρη Ν. Η Ελευθερία Μοσχάτου έχει το δυσκολότερο έργο απέναντι στον Πόλις και αν κερδίσουν οι άλλοι 3 και εκείνη χάσει τότε θα αγωνιά για άλλες 3 βδομάδες περιμένοντας τα μαντάτα από τη Γ' Εθνική. Για να δούμε..

Σε τετραπλή ισοβαθμία όπως είναι τώρα, ποιος βγαίνει 9ος?
vag1978
QUOTE (leonkalf @ Apr 26 2010, 14:15 ) *
Σε τετραπλή ισοβαθμία όπως είναι τώρα, ποιος βγαίνει 9ος?


αν χασει η προοδευτικη απο τον πρωτεα βουλας τι θα γινει με την προοδευτικη????
leonkalf
H Προοδευτική υπερέχει σε όλες τις ισοβαθμίες αν δεν κάνω κάποιο λάθος.
vag1978
QUOTE(leonkalf @ Apr 26 2010, 14:41 ) *
H Προοδευτική υπερέχει σε όλες τις ισοβαθμίες αν δεν κάνω κάποιο λάθος.

στην 5πλη ισοβαθμια ποιος βγαινει ενατος?
και μετρανε οι μεταξυ τους ηττες η' η διαφορα ποντων στο συνολο των αγωνων???
tsili82
QUOTE(ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ @ Apr 23 2010, 18:34 ) *
Θα σας πω εγω ο αταλαντος τουσ καλυτερους για φετος....................
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:ZOSE MOURINIO ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΤΑΛΑΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ:ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ(Ο ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΤΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ....ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ)-Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΤΗΣ ΒΟΥΛΑΣ(ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΣΕΣ ΤΟΥ MANU GINNOBILI OF KORYDALLOS THOMAS TZOVARAS ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ-4ΑΡΙ ΤΟ 13 ΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΣΑΚΙ(ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ CULT ΦΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ-ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΤΑΡΙ Ο ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ,Ο ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΣ ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ,Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ,Ο ΒΓΑΖΩ ΑΓΚΩΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΑΩ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ:Ο ΝΕΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΙΔΗΣ

MVP:ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΙΚΡΟΣ:ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΤΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ Η ΒΑΡΗ...ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΩΡΑΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑΙΑ ΨΗΤΑ.....ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΡΑΓΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

χαχαχαχαχαχαχαχα!!Τεραστια ατακα απο ΑΤΑΛΑΝΤΟ!!!
leonkalf
QUOTE (vag1978 @ Apr 26 2010, 14:50 ) *
στην 5πλη ισοβαθμια ποιος βγαινει ενατος?
και μετρανε οι μεταξυ τους ηττες η' η διαφορα ποντων στο συνολο των αγωνων???

Αν ρωτάς εμένα, δεν γνωρίζω ποιος είναι ο "τυχερός".
Μετράνε οι μεταξύ τους νίκες-ήττες.
Θέλει ψάξιμο και δεν έχω το χρόνο τώρα να δω τα όλα τα σχετικά αποτελέσματα. Ας μας πει κάποιος παίκτης ή άνθρωπος μέσα από αυτές τις ομάδες που θα το έχουν ψάξει..
magic32
QUOTE(tsili82 @ Apr 26 2010, 15:52 ) *
χαχαχαχαχαχαχαχα!!Τεραστια ατακα απο ΑΤΑΛΑΝΤΟ!!!

ρε τσιλι ποιον λεει?το 13 τον ψηλο?πο ναι 2 αδερφια?εχει μουσακι αυτος?

αν χασει η ελευθερια και τ αλλα βγουν φυσιολογικα βγαινει 9η..μεγαλο κατορθωμα θα ναι...
basket4life
Ελευθερια-Πολις 1 +12
kat
Πρωτέας Β. – Προοδευτική 90-70
Θεμιστοκλής – Τερψιθέα 63-75
Ελευθερία Μοσχ. – Πόλις 63-51
Πέρα – Άρης Νικ. 64-56
Μέγαρα - Αστέρας Αγ. Δημ. 20-0
Αετός Καλλ. - ΑΕ Ρέντη 60-76
Πορφύρας - Βάρη 85-89


Τελική Βαθμολογία
(σε 26 αγ.)
1. Πορφύρας 1935- 1430 22-4 48
------------------------------------------------------------------------
2. Πρωτέας Β. 1849- 1662 19-7 45
3. Πόλις 1894- 1706 18-8 44
4 Άρης Νικ. 1715- 1628 16-10 42
5. ΑΕ Ρέντη 1819- 1751 15-11 41
6 Ελευθερία Μοσχ. 1646- 1629 15-11 41
7. Προοδευτική 1846- 1769 15-11 41
8 Πέρα 1895 - 1850 15-11 41
9. Μέγαρα 1739- 1755 15-11 41
10. Βάρη 1830- 1926 12-14 38
11 Αετός Καλλ. 1641 - 1769 9-17 35
------------------------------------------------------------------------
12. Τερψιθέα 1597- 1742 7-19 33
13 Αστέρας Αγ. Δημ. 1583- 1986 2-24 27
14. Θεμιστοκλής 1660 -2067 2-24 27

*Αστέρας και Θεμιστοκλής έχουν ένα μηδενισμό

*Στην πενταπλή ισοβαθμία στην 5η θέση και οι πέντε ομάδες έχουν 12 βαθμούς (4 νίκες και 4 ήττες) αλλά στο πηλίκο επίθεσης
άμυνας στα μεταξύ τους η σειρά είναι κατά σειρά: Α.Ε. Ρέντη 547/534 = 1.024 ,Ελευθερία Μοσχ. 519/507 =1.023 , Προοδευτική 546/544= 1.003 , Πέρα 593/603= 0.983 , Μέγαρα 555/572= 0.97

*ΠΡΩΤΕΑΣ Β.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 90-70(52-34)
Διαιτητές: Βαρούχα , Ουσταμπασίδης
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ( Κολοτούρος-Αναγνώστου): Θωμάς 12(1), Δρακόπουλος 24(1), Ευθυμίου 9, Τζούνας 10(2), Χάλαρης 11(1), Σπυριδάκης 5 , Ζεγκίνογλου 9, Παπαγεωργίου , Πράττης 7, Μιλάνοβιτς 3(1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καρβούνης): Παπαδόπουλος 4, Κυριακόπουλος 1, Παπαστυλιανός 12, Τζιώτης 13(1), Κουτσουμπάκος 14, Παριανόπουλος 11(2) Κλιγκόπουλος 2, Σαραντίδης 5(1), Μοναίος 8(1), Πλατής

* ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΒΑΡΗ 85-89(45-44)
Διαιτητές: Βουράκης , Μαραβέλιας
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Πεταλάς , Καλοίδης) : Φράτας , Μπαλτσαβιάς , Κουντουράς 2, Αθανασούλας 11(1), Γεροδήμος , Τζοβάρας 20(4), Φωτόπουλος 32, Αθανασάκης 10 , Χρονόπουλος , Σχίζας 7(1) , Καρυπίδης 3
ΒΑΡΗ (Παγίδας) : Κρασαδάκης 12(1), Ζαβός 9, Ανεμοδουράς 1, Γιαλπάς 16(4), Δεβεζόγλου 18(2) Παπακωνσταντίνου 11(2) , Ταχτσίδης 15, Φουντούλης , Τζουμάνης 5(1), Βουγιουκλάκης , Ασπράς 2

*ΠΕΡΑ - ΆΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 64-56 (53-53) (26-28)
Διαιτητές: Καραβίτης-Τσουραπάς
ΠΕΡΑ ( Αποστολίδης-Τσιριγωτάκης): Καλαϊτζάκης 5, Σιούτης 16 (2), Μιχάλογλου 2, Ανδρεδάκης 2, Ζαφειράκης 2, Χολέβας 11 (1), Μοδάκης 2, Φουφουδάκης 4,Καραγιάννης 8 (1) , Μιχελάκος 7(1) , Μουρίκης 5.
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μωυσιάδης): Βαρλάς 6, Σμυρλής 6 (1), Σαρηγιαννίδης 10 (1), Καραγιάννης 2, Γαλίτης 7 (1), Τσακαλοφίδης 1, Τσιμπεκίδης, Κουφογιάννης 12, Ευστρατίου 3, Θύμιος 9.

*ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ.-ΑΕ ΡΕΝΤΗ 60-76(38-40)
Διαιτητές : Παπαθανασίου , Βίλιας
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. (Σκληρός-Μαγγιώρος): Βαρδάλος 17(3), Τριάντης 1, Καραγιαννίδης , Μυλωνάς , Καραντανάς 18(3), Τρουπής 8(1), Μπάρδης 2, Γκιοβάσο 3, Χατζηδάκης 4, Κουτσουβάς 7(1), Μάϊνας
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Παπαδάτος ): Πασπαλάς 15 , Πανουργιάς 1 Οικονόμου ,Σαββίδης 2 Χαραλαμπίδης 23(5) , Ράδης 18(3), Κατσιέρης 2,Βλίτσιος 12, Μεντένης , Σοκόλοφ 3, Λευκόπουλος , Τσαμπρούνης

*ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ 63-75(37-27)
Διαιτητές: Φασόλης , Γαρίνη
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Μελέτης Γ.): Τσιρίδης 19(3), Καμπέρης 2, Κόντση 3(1), Κουκουλάς 16(2), Καλφαγιάννης 4 ,Αλεξιάδης ,Γρηγορόπουλος 3(1), Παραμυθιώτης , Τρυφωνόπουλος 14
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Παραλίκας -Λαμπρόπουλος) : Μαρκογιαννάκης 13, Αυγερινός , Τζίμης Β. ,Πουλέας , Μπουγάτσος 2 , Παπαδόπουλος 10, Μαθιουδάκης , Ζλάτης 9 , Γεωργούτσος 21

*ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 63-51(40-29)
Διαιτητές : Νανούρης , Σιώκας
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Σαβούρδος) : Παυλιάς , Παρασίδης 3(1), Βλασσόπουλος 11, Βήχος 8 , Πέτας 6 , Σκουλούδης 1, Τζαφέρης 19(6), Ανδρουλάκης 4(1), Κόλιας 2, Δέλιος 2 Καρασούλας 1, Βασιλόπουλος Δ. 6
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Θάνος, Γερογιάννης): Ραλάτος 7, Μπογδανίδης 3(1), Σιγλέτος , Μουκοβίνας 2, Μήτσου 2 , Κυρομίτης 2, Βαφειάδης 5(1) , Κασπαριάν 16, Μαρκόπουλος , Κανέλλης 9(1), Αποστολάκης , Σαρρής 5(1)

*ΜΕΓΑΡΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 20-0 (ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ)
vag1978
μετα τα χτεσινα αποτελεσματα:
5 πλη ισοβαθμια για ρεντη ελευθερια προοδευτικη περα και μεγαρα.
Εκτος απο θεμιστοκλη, αστερα, τερψιθεα, αετο και βαρη αν πεσουν 6 ομαδες πεφτουν και τα μεγαρα και αν πεσουν 7 πεφτει και το περα.
REDis
QUOTE(kat @ Apr 27 2010, 10:47 ) *
Πρωτέας Β. – Προοδευτική 90-70
Θεμιστοκλής – Τερψιθέα 63-75
Ελευθερία Μοσχ. – Πόλις 63-51
Πέρα – Άρης Νικ. 64-56
Μέγαρα - Αστέρας Αγ. Δημ. 20-0
Αετός Καλλ. - ΑΕ Ρέντη 60-76
Πορφύρας - Βάρη 85-89


Τελική Βαθμολογία
(σε 26 αγ.)
1. Πορφύρας 1935- 1430 22-4 48
------------------------------------------------------------------------
2. Πρωτέας Β. 1849- 1662 19-7 45
3. Πόλις 1894- 1706 18-8 44
4 Άρης Νικ. 1715- 1628 16-10 42
5. ΑΕ Ρέντη 1819- 1751 15-11 41
6 Ελευθερία Μοσχ. 1646- 1629 15-11 41
7. Προοδευτική 1846- 1769 15-11 41
8 Πέρα 1895 - 1850 15-11 41
9. Μέγαρα 1739- 1755 15-11 41
10. Βάρη 1830- 1926 12-14 38
11 Αετός Καλλ. 1641 - 1769 9-17 35
------------------------------------------------------------------------
12. Τερψιθέα 1597- 1742 7-19 33
13 Αστέρας Αγ. Δημ. 1583- 1986 2-24 27
14. Θεμιστοκλής 1660 -2067 2-24 27

*Αστέρας και Θεμιστοκλής έχουν ένα μηδενισμό

*Στην πενταπλή ισοβαθμία στην 5η θέση και οι πέντε ομάδες έχουν 12 βαθμούς (4 νίκες και 4 ήττες) αλλά στο πηλίκο επίθεσης
άμυνας στα μεταξύ τους η σειρά είναι κατά σειρά: Α.Ε. Ρέντη 547/534 = 1.024 ,Ελευθερία Μοσχ. 519/507 =1.023 , Προοδευτική 546/544= 1.003 , Πέρα 593/603= 0.983 , Μέγαρα 555/572= 0.97

*ΠΡΩΤΕΑΣ Β.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 90-70(52-34)
Διαιτητές: Βαρούχα , Ουσταμπασίδης
ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ( Κολοτούρος-Αναγνώστου): Θωμάς 12(1), Δρακόπουλος 24(1), Ευθυμίου 9, Τζούνας 10(2), Χάλαρης 11(1), Σπυριδάκης 5 , Ζεγκίνογλου 9, Παπαγεωργίου , Πράττης 7, Μιλάνοβιτς 3(1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καρβούνης): Παπαδόπουλος 4, Κυριακόπουλος 1, Παπαστυλιανός 12, Τζιώτης 13(1), Κουτσουμπάκος 14, Παριανόπουλος 11(2) Κλιγκόπουλος 2, Σαραντίδης 5(1), Μοναίος 8(1), Πλατής

* ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΒΑΡΗ 85-89(45-44)
Διαιτητές: Βουράκης , Μαραβέλιας
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Πεταλάς , Καλοίδης) : Φράτας , Μπαλτσαβιάς , Κουντουράς 2, Αθανασούλας 11(1), Γεροδήμος , Τζοβάρας 20(4), Φωτόπουλος 32, Αθανασάκης 10 , Χρονόπουλος , Σχίζας 7(1) , Καρυπίδης 3
ΒΑΡΗ (Παγίδας) : Κρασαδάκης 12(1), Ζαβός 9, Ανεμοδουράς 1, Γιαλπάς 16(4), Δεβεζόγλου 18(2) Παπακωνσταντίνου 11(2) , Ταχτσίδης 15, Φουντούλης , Τζουμάνης 5(1), Βουγιουκλάκης , Ασπράς 2

*ΠΕΡΑ - ΆΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 64-56 (53-53) (26-28)
Διαιτητές: Καραβίτης-Τσουραπάς
ΠΕΡΑ ( Αποστολίδης-Τσιριγωτάκης): Καλαϊτζάκης 5, Σιούτης 16 (2), Μιχάλογλου 2, Ανδρεδάκης 2, Ζαφειράκης 2, Χολέβας 11 (1), Μοδάκης 2, Φουφουδάκης 4,Καραγιάννης 8 (1) , Μιχελάκος 7(1) , Μουρίκης 5.
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μωυσιάδης): Βαρλάς 6, Σμυρλής 6 (1), Σαρηγιαννίδης 10 (1), Καραγιάννης 2, Γαλίτης 7 (1), Τσακαλοφίδης 1, Τσιμπεκίδης, Κουφογιάννης 12, Ευστρατίου 3, Θύμιος 9.

*ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ.-ΑΕ ΡΕΝΤΗ 60-76(38-40)
Διαιτητές : Παπαθανασίου , Βίλιας
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. (Σκληρός-Μαγγιώρος): Βαρδάλος 17(3), Τριάντης 1, Καραγιαννίδης , Μυλωνάς , Καραντανάς 18(3), Τρουπής 8(1), Μπάρδης 2, Γκιοβάσο 3, Χατζηδάκης 4, Κουτσουβάς 7(1), Μάϊνας
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Παπαδάτος ): Πασπαλάς 15 , Πανουργιάς 1 Οικονόμου ,Σαββίδης 2 Χαραλαμπίδης 23(5) , Ράδης 18(3), Κατσιέρης 2,Βλίτσιος 12, Μεντένης , Σοκόλοφ 3, Λευκόπουλος , Τσαμπρούνης

*ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ 63-75(37-27)
Διαιτητές: Φασόλης , Γαρίνη
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Μελέτης Γ.): Τσιρίδης 19(3), Καμπέρης 2, Κόντση 3(1), Κουκουλάς 16(2), Καλφαγιάννης 4 ,Αλεξιάδης ,Γρηγορόπουλος 3(1), Παραμυθιώτης , Τρυφωνόπουλος 14
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Παραλίκας -Λαμπρόπουλος) : Μαρκογιαννάκης 13, Αυγερινός , Τζίμης Β. ,Πουλέας , Μπουγάτσος 2 , Παπαδόπουλος 10, Μαθιουδάκης , Ζλάτης 9 , Γεωργούτσος 21

*ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 63-51(40-29)
Διαιτητές : Νανούρης , Σιώκας
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Σαβούρδος) : Παυλιάς , Παρασίδης 3(1), Βλασσόπουλος 11, Βήχος 8 , Πέτας 6 , Σκουλούδης 1, Τζαφέρης 19(6), Ανδρουλάκης 4(1), Κόλιας 2, Δέλιος 2 Καρασούλας 1, Βασιλόπουλος Δ. 6
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Θάνος, Γερογιάννης): Ραλάτος 7, Μπογδανίδης 3(1), Σιγλέτος , Μουκοβίνας 2, Μήτσου 2 , Κυρομίτης 2, Βαφειάδης 5(1) , Κασπαριάν 16, Μαρκόπουλος , Κανέλλης 9(1), Αποστολάκης , Σαρρής 5(1)

*ΜΕΓΑΡΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 20-0 (ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ)



Sygnwmh gia ta greeklish eimai se aggliko logismiko.....Ton Porfyra pali ton esthsan????? Aste mas r paidia ....
themis7
M.V.P. Για αλλη μια χρονια ο Θεμης ο φωτοπουλος ..... Δεν εχει νοημα να πουμε τιποτα γι αυτο το παιδι που εχει το αγγιγμα του μιδα στην ΕΣΚΑΝΑ....
Μετα τον Θεμη ομως αυτος που κατα την γνωμη μου εκλεψε την παρασταση ειναι ο Χαραλαμπιδης.....
Ενω η χρονια γι αυτον ξεκινησε με πολυ σοβαρο τραυματισμο και με τεραστια αμφισβητηση απο την ιδια του την ομαδα .....
(Εψαχναν τροπο να τον ξεφορτωθουν) ......... Ομως το απιδι δουλεψε και επεστρεψε δυνατοτερος και οδηγησε τον Ρεντην στην 5η θεση.... Βεβαια για να ειμαστε δικαιοι ο Ρεντης εχει και πολυ καλο προπονητη αλλα και αλλους πολυ καλους παιχτες αλλα ο Χαραλαμπιδης ειναι το κερασακι στην τουρτα... Του αξιζουν συγχαρητηρια για την μεγαλη χρονια που εκανε......
COOLWOOL
QUOTE(themis7 @ Apr 27 2010, 15:25 ) *
M.V.P. Για αλλη μια χρονια ο Θεμης ο φωτοπουλος ..... Δεν εχει νοημα να πουμε τιποτα γι αυτο το παιδι που εχει το αγγιγμα του μιδα στην ΕΣΚΑΝΑ....
Μετα τον Θεμη ομως αυτος που κατα την γνωμη μου εκλεψε την παρασταση ειναι ο Χαραλαμπιδης.....
Ενω η χρονια γι αυτον ξεκινησε με πολυ σοβαρο τραυματισμο και με τεραστια αμφισβητηση απο την ιδια του την ομαδα .....
(Εψαχναν τροπο να τον ξεφορτωθουν) ......... Ομως το απιδι δουλεψε και επεστρεψε δυνατοτερος και οδηγησε τον Ρεντην στην 5η θεση.... Βεβαια για να ειμαστε δικαιοι ο Ρεντης εχει και πολυ καλο προπονητη αλλα και αλλους πολυ καλους παιχτες αλλα ο Χαραλαμπιδης ειναι το κερασακι στην τουρτα... Του αξιζουν συγχαρητηρια για την μεγαλη χρονια που εκανε......

Συμφωνω σε ολα αλλα ο ρεντη δεν αξιζε την 5η θεση, αν ο Πορφυρας δεν επαιζε αδιαφορα στα τελευταια παιχνιδια η βαθμολογεια θα ηταν αλλη. Δεν αρμοζει σε πρωταθλητρια ομαδα να τελειωνει το πρωταθλημα ετσι. Εχουν δικιο να παραπονιουνται οι αλλες ομαδες. blove.gif 41.gif
eskanakias
τελος και το φετινο πρωταθλημα με την καλυτερη και πιο γεματη ομαδα της κατηγοριας να ανεβαινει.τωρα μενει να δουμε ποσες ομαδες θα πεσουνε.χτες ο πορφυρας εχασε δικαια.η βαρη καλυτερη το πηρε το ματσακι.ας πω και εγω την γνωμη μου τωρα για τους καλυτερους.προπονητης ο πετταλας δικαιοματικα αφου ανεβασε την ομαδα.καλυτερος ασσος ο δεβεζογλου και δευτερος ο τζιωτης.μετα και το χθεσινο απορω πως γινεται ο πρωτος να παιζει σε ομαδες οπως η βαρη χωρις να θελω να υποτιμησω την ομαδα.οσο για τον τζιωτη σταθερη αξια και πολυ καλος χαρακτηρας.δυαρια τωρα χαραλαμπιδης και χολεβας.ο πρωτος βρηκε τα πατηματα του και ειναι ο δευτερος(πισω απο τον φωτοπουλο)ποθ επαιρνε τα πιο πολλα σφυριγματα.ο χολεβας παρολο που με απογοητευσε παραμενει ο χολεβας και δεν αλλαζει αυτο.τριαρια μακραν ο θεμης που οπου παει ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ και απο πισω του ο κασπαριαν που επισης ειναι παρα πολυ καλος επιθετικος παιχτης.τεσσερια φωτιου και πεττας αν και δεν δειξανε κατι ιδιαιτερο ειδικα ο δευτερος φετος.ισαξιος και ο παπακωσταντινου της βαρης.οσο για τα θηρια ραλλατος μακραν και αθανασακης!ο πρωτος ογκολιθος πραγματικος και ο δευτερος ο πιο μπασκετικος ψηλος της κατηγοριας. αυτα απο εμενα και τα λεμε την μεταγραφικη περιοδο!και του χρονου! blove.gif
saxa
QUOTE(eskanakias @ Apr 27 2010, 18:48 ) *
τελος και το φετινο πρωταθλημα με την καλυτερη και πιο γεματη ομαδα της κατηγοριας να ανεβαινει.τωρα μενει να δουμε ποσες ομαδες θα πεσουνε.χτες ο πορφυρας εχασε δικαια.η βαρη καλυτερη το πηρε το ματσακι.ας πω και εγω την γνωμη μου τωρα για τους καλυτερους.προπονητης ο πετταλας δικαιοματικα αφου ανεβασε την ομαδα.καλυτερος ασσος ο δεβεζογλου και δευτερος ο τζιωτης.μετα και το χθεσινο απορω πως γινεται ο πρωτος να παιζει σε ομαδες οπως η βαρη χωρις να θελω να υποτιμησω την ομαδα.οσο για τον τζιωτη σταθερη αξια και πολυ καλος χαρακτηρας.δυαρια τωρα χαραλαμπιδης και χολεβας.ο πρωτος βρηκε τα πατηματα του και ειναι ο δευτερος(πισω απο τον φωτοπουλο)ποθ επαιρνε τα πιο πολλα σφυριγματα.ο χολεβας παρολο που με απογοητευσε παραμενει ο χολεβας και δεν αλλαζει αυτο.τριαρια μακραν ο θεμης που οπου παει ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ και απο πισω του ο κασπαριαν που επισης ειναι παρα πολυ καλος επιθετικος παιχτης.τεσσερια φωτιου και πεττας αν και δεν δειξανε κατι ιδιαιτερο ειδικα ο δευτερος φετος.ισαξιος και ο παπακωσταντινου της βαρης.οσο για τα θηρια ραλλατος μακραν και αθανασακης!ο πρωτος ογκολιθος πραγματικος και ο δευτερος ο πιο μπασκετικος ψηλος της κατηγοριας. αυτα απο εμενα και τα λεμε την μεταγραφικη περιοδο!και του χρονου! blove.gif

re megale eleos.....ala ntala icon_drunk.gif icon_drunk.gif oti nanai les...dld imarton!!!!
ti ergo evlepes prin..???to forum einai gia na leme thn apopsi mas alla na stekei k kapou...esu eisai ektos topou!!!
ma einai dunaton na grafeis tetoia pragmata.... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
makran h xeiroteri kritiki ths xronias.....
THERMOSIFWNAS
Μιας και τελείωσε αυτό το τραγικό πρωτάθλημα για όλους τους παίχτες του Αστέρα Αγ.Δημητρίου, Ηθελα να ενήμερώσω τα επίδοξα draft που θα κατευθάσουν τις επόμενες βδομάδες για τυχόν μεταγραφή στον σύλλογο του Αστέρα να το σκεφτούν πολυ καλα πριν το κάνουν για να μην την πατήσουν όπως την πατήσαμε εμείς φέτος που ακούσαμε τα παραμύθια της αρκούδας παράμονες των μεταγραφών και πιστήκαμε να παραμείνουμε σ ενα συλλογο που ειναι 10 σκαλοπάτια κατω σε επιπεδο οργανωσης και φερεγγυότητας κ απο ομάδες του Αγιου κοσμά.


Ευχαριστώ.

Υ:γ το link στο οποίο μπορείτε μα διαβάσετε την ανακοίνωση μας για τον σύλλογο.http://superbasket.gr/?c=192&a=124510
paliat-sos 45
QUOTE(COOLWOOL @ Apr 27 2010, 17:12 ) *
Συμφωνω σε ολα αλλα ο ρεντη δεν αξιζε την 5η θεση, αν ο Πορφυρας δεν επαιζε αδιαφορα στα τελευταια παιχνιδια η βαθμολογεια θα ηταν αλλη. Δεν αρμοζει σε πρωταθλητρια ομαδα να τελειωνει το πρωταθλημα ετσι. Εχουν δικιο να παραπονιουνται οι αλλες ομαδες. blove.gif 41.gif

Δεν εχεις δικιο φιλε το πρωταθλημα θελει φιεστες και γλεντια ενα μηνα τωρα μονο γλεντια και ηττες,το ποιο ωραιο γλεντι ομως ηταν το χθεσινο,και ηττα απο την Βαρη,και φαγοποτι στο τελος(4-5 πιτσες και 5 πορτοκαλαδες)τι να σου πω χαλασε ο κοσμος,τοσο πλουσιο τραπεζι δεν εχω ξαναδει,δεν ξερα αν καθε ενασ που ετρωγε αφηνε και κατι για την ομαδα,μεγαλη φτωχεια φιλε μου,4-5 μηνες απληρωτοι οι παιχτες κι ας πηραν και το πρωταθλημα και το κυπελλο,δωστε κανα ευρο ρεεεεε
POLIS KALLITHEAS
QUOTE(saxa @ Apr 27 2010, 19:56 ) *
re megale eleos.....ala ntala icon_drunk.gif icon_drunk.gif oti nanai les...dld imarton!!!!
ti ergo evlepes prin..???to forum einai gia na leme thn apopsi mas alla na stekei k kapou...esu eisai ektos topou!!!
ma einai dunaton na grafeis tetoia pragmata.... 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
makran h xeiroteri kritiki ths xronias.....


Ποιος ειναι ο φωτιου βρε παιδια?
saxa
QUOTE (POLIS KALLITHEAS @ Apr 27 2010, 22:38 ) *
Ποιος ειναι ο φωτιου βρε παιδια?

oeo...poios einai????...mallon o eskanakias einai..!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
eleos......!!!!o kathe .. grafei oti tou erthei!!!
leonkalf
QUOTE (THERMOSIFWNAS @ Apr 27 2010, 21:15 ) *
Μιας και τελείωσε αυτό το τραγικό πρωτάθλημα για όλους τους παίχτες του Αστέρα Αγ.Δημητρίου, Ηθελα να ενήμερώσω τα επίδοξα draft που θα κατευθάσουν τις επόμενες βδομάδες για τυχόν μεταγραφή στον σύλλογο του Αστέρα να το σκεφτούν πολυ καλα πριν το κάνουν για να μην την πατήσουν όπως την πατήσαμε εμείς φέτος που ακούσαμε τα παραμύθια της αρκούδας παράμονες των μεταγραφών και πιστήκαμε να παραμείνουμε σ ενα συλλογο που ειναι 10 σκαλοπάτια κατω σε επιπεδο οργανωσης και φερεγγυότητας κ απο ομάδες του Αγιου κοσμά.


Ευχαριστώ.

Υ:γ το link στο οποίο μπορείτε μα διαβάσετε την ανακοίνωση μας για τον σύλλογο.http://superbasket.gr/?c=192&a=124510

Χαρά στο κουράγιο και την υπομονή σας παιδιά. Εγώ απορούσα πως και δεν τα είχατε παρατήσει νωρίτερα.. Η κατάσταση όπως την περιγράφετε (και είχα μάθει και από παιδιά μέσα στην ομάδα) είναι τραγική (με όλη τη σημασία της λέξης). Που κέφι για μπάσκετ όταν βιώνεις τέτοιες καταστάσεις..

Εγώ είχα πει βέβαια τις εντυπώσεις μου όταν έφυγα από αυτή την ομάδα το καλοκαίρι του 2007, και εδώ και στο blog μου. Εντάξει, δεν ήταν αυτή η χάλια φετινή κατάσταση αλλά η αντιμετώπιση που είχα (κοροϊδία και εκμετάλλευση) και γενικά ο τρόπος και οι ενέργειες των υπευθύνων μου είχαν δείξει τα σημάδια..

Δεν αξίζουν συμπεριφορές σαν εκείνες σε μένα και σαν τις φετινές σε κανένα παιδί που παίζει μπάσκετ! Επιτέλους, ας υπάρξουν σοβαροί και υπεύθυνοι άνθρωποι να διοικήσουν τις ομάδες... Αλλιώς ας βάλουν λουκέτο και ας μείνουν μόνο οι υγιείς ομάδες!! Και δεν εννοώ μόνο οικονομικά... Αυτό που περιγράφουν τα παιδιά στην ανακοίνωσή τους είναι μια "άρρωστη" κατάσταση!
Αντρίκιο και ντόμπρο είναι να λέει κάποιος την αλήθεια και το πως έχει η κατάσταση στους παίκτες και τους προπονητές και όχι το τάξιμο, οι υποσχέσεις και μετά η εξαφάνιση.. Έτσι χαλάει η πιάτσα.. ανεβαίνουν τα κασέ και έχει φτάσει εδώ που έχει φτάσει η κατάσταση στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα... Και για ποιο λόγο...? Για να κάνει ο κάθε ένας τυχαίος στο μπάσκετ το κομμάτι του... το καλοκαίρι!
Η υγεία και η εμπιστοσύνη υπάρχει όταν κοιτάει ο ένας τον άλλον στα μάτια και του πει την αλήθεια και το τι ακριβώς ζητάει από αυτό που κάνει.
Σίγουρα, μερίδιο ευθύνης έχουν και οι παίκτες με τις επιλογές τους.


Καλή συνέχεια στον επόμενο μπασκετικό σταθμό σας παιδιά, είστε καλοί παίκτες πολλοί από εσάς και θα βρείτε κάποια άλλη ομάδα να σας "αγκαλιάσει".
eskanakias
QUOTE(saxa @ Apr 27 2010, 22:52 ) *
oeo...poios einai????...mallon o eskanakias einai..!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
eleos......!!!!o kathe .. grafei oti tou erthei!!!

συγνωμη ο ευθυμιου ηθελα να πω απλα διαβαζα και αλλα πραγματα.σε ευχαριστω παντως για τα καλα σου λογια,πηρα και εγω ενα βραβειο για φετος.δεν μπορω να καταλαβω γιατι σε πειραξε η γνωμη μου.μαλλον εσυ φιλε δεν θα ησουνα μεσα σε αυτα που ελεγα και σε πειραξε.εδο η καθε γνωμη ειναι σεβαστη αλλα επειδη εσενα δεν σου αρεσει την κατακρινης με παρα πολυ ωραιο τροπο.ενω εσυ οποτε γραφεις δεν γραφεις οτι να ναι????να ψαξω να βρω να σε κραξω και εγω τοτε.τελος παντων γνωμη μου και σε οποιον αρεσει.απλα να απαντας με ωραιο τροπο.δεν ειμαι παιδακι
juannavaro
QUOTE(leonkalf @ Apr 27 2010, 23:49 ) *
Χαρά στο κουράγιο και την υπομονή σας παιδιά. Εγώ απορούσα πως και δεν τα είχατε παρατήσει νωρίτερα.. Η κατάσταση όπως την περιγράφετε (και είχα μάθει και από παιδιά μέσα στην ομάδα) είναι τραγική (με όλη τη σημασία της λέξης). Που κέφι για μπάσκετ όταν βιώνεις τέτοιες καταστάσεις..

Εγώ είχα πει βέβαια τις εντυπώσεις μου όταν έφυγα από αυτή την ομάδα το καλοκαίρι του 2007, και εδώ και στο blog μου. Εντάξει, δεν ήταν αυτή η χάλια φετινή κατάσταση αλλά η αντιμετώπιση που είχα (κοροϊδία και εκμετάλλευση) και γενικά ο τρόπος και οι ενέργειες των υπευθύνων μου είχαν δείξει τα σημάδια..

Δεν αξίζουν συμπεριφορές σαν εκείνες σε μένα και σαν τις φετινές σε κανένα παιδί που παίζει μπάσκετ! Επιτέλους, ας υπάρξουν σοβαροί και υπεύθυνοι άνθρωποι να διοικήσουν τις ομάδες... Αλλιώς ας βάλουν λουκέτο και ας μείνουν μόνο οι υγιείς ομάδες!! Και δεν εννοώ μόνο οικονομικά... Αυτό που περιγράφουν τα παιδιά στην ανακοίνωσή τους είναι μια "άρρωστη" κατάσταση!
Αντρίκιο και ντόμπρο είναι να λέει κάποιος την αλήθεια και το πως έχει η κατάσταση στους παίκτες και τους προπονητές και όχι το τάξιμο, οι υποσχέσεις και μετά η εξαφάνιση.. Έτσι χαλάει η πιάτσα.. ανεβαίνουν τα κασέ και έχει φτάσει εδώ που έχει φτάσει η κατάσταση στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα... Και για ποιο λόγο...? Για να κάνει ο κάθε ένας τυχαίος στο μπάσκετ το κομμάτι του... το καλοκαίρι!
Η υγεία και η εμπιστοσύνη υπάρχει όταν κοιτάει ο ένας τον άλλον στα μάτια και του πει την αλήθεια και το τι ακριβώς ζητάει από αυτό που κάνει.
Σίγουρα, μερίδιο ευθύνης έχουν και οι παίκτες με τις επιλογές τους.


Καλή συνέχεια στον επόμενο μπασκετικό σταθμό σας παιδιά, είστε καλοί παίκτες πολλοί από εσάς και θα βρείτε κάποια άλλη ομάδα να σας "αγκαλιάσει".




O Αστέρας Αγίου Δημητρίου δεν κατέβηκε στην τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' ΕΣΚΑΝΑ και οι παίκτες της ομάδας εξέδωσαν ανακοίνωση σε βάρος της διοίκησης.




«Η ομάδα μπάσκετ του Αστέρα Αγίου Δημητρίου έπειτα από σύσκεψη μεταξύ των παικτών που την απαρτίζουν αποφάσισε να απουσιάσει ηθελημένα από τον τελευταίο αγώνα για την σεζόν 2009-10, ως διαμαρτυρία απέναντι στην ανύπαρκτη διοίκηση της ομάδας.
Συγκεκριμένα, οι παίκτες της παραμένουν απλήρωτοι από το μήνα Σεπτέμβριο του 2009 και επιπλέον επιβαρύνονται με τα έξοδα μετακίνησης τους για τους εκτός έδρας αγώνες καθώς επίσης και για όλα τα λειτουργικά έξοδα της συγκεκριμένης ομάδας.
Με την απουσία μας αυτή, μιμούμενοι την απουσία όλου του Διοικητικού Συμβουλίου από την αρχή της χρονιάς ,των οποίων τα πρόσωπα έχουμε να δούμε από το μήνα Οκτώβρη, θέλουμε να δημοσιοποιήσουμε την τραγική όσο και πρωτοφανή κατάσταση που βιώνουμε φέτος.
(ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ, ΕΙΚΟΝΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΣΥΝΑΛΛΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΩΝΤΑΣ ΑΠΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΩ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΜΕΛΗ –ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΗΔΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!)
Τους καλούμε έστω και την ύστατη στιγμή να καλύψουν τουλάχιστον τα έξοδα μας. Πολλές είναι οι ομάδες που αντιμετωπίζουν οικονομικά προβλήματα, θεωρούμε όμως ότι καμία διοίκηση δεν άφησε την ομάδα της χωρίς ούτε καν προπονητή! (ορίστηκε από εμάς τους ίδιους, παίκτης της ομάδας).
Οι αθλητές του συλλόγου πιστεύουμε ότι δώσαμε τον καλύτερο μας εαυτό και ξεπεράσαμε κατά πολύ τις αντοχές μας αλλά δυστυχώς οι λέξεις φιλότιμο και υπομονή νικήθηκαν από την κοροϊδία και την ανυπαρξία και κατ΄ επέκταση εκμηδένισαν τα ψυχικά, σωματικά και οικονομικά μας όρια.


Με εκτίμηση,
Ανδρική ομάδα μπάσκετ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.