Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ 2012-13 (4ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
gspara
QUOTE (moussias @ Mar 27 2013, 22:25 ) *
Τούφα- ΠΑΚ 1 (68-43)

Tσαμπα το δρομολογιο για να δουμε το ματς.Διαδικαστικου χαρακτηρα.
Το ΠΑΚ επαιξε χωρις τον play και καλυτερο παιχτη του,ενω ο καλυτερος του σκορερ(5) ειχε ολιγολεπτη τυπικη συμμετοχη στο α δεκαλεπτο λογω τραυματισμου.Επισης δεν αγωνιστηκε καθολου το 10.
ATHINOULA
TO PAK TORA TERMATIZEI 4O ORISTIKA ETSI;
ice-wolf
QUOTE(ATHINOULA @ Mar 27 2013, 23:59 ) *
TO PAK TORA TERMATIZEI 4O ORISTIKA ETSI;



Συγχαρητήρια στην Υπεροχή Εξαρχείων, το ΠΑΚ, τον Αστέρα Πατησίων και την Τούφα για την πρόκριση τους στα μπαράζ. Τους ευχόμαστε καλή συνέχεια.
Ο φετινός 4ος όμιλος ήταν μακράν ο πιο ανταγωνιστικός και δύσκολος των τελευταίων ετών. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι τουλάχιστον οι 3 από τις 4 ομάδες θα πάρουν το εισιτήριο ανόδου.



Με -λογικά- νίκη της Υπεροχής, η κατάταξη θα είναι
1. Υπεροχή 16-6
2. Τούφα 15-7 (+17)
3. Αστέρας 15-7 (-1)
4. ΠΑΚ 15-7 (-16)
oion
Tα μπαραζ ειναι μια διαφορετικη διοργάνωση. Γ αυτό μην βιαζεστε να λετε ότι 3 απο τις 4 ομαδες θα ανεβουν γτ μπορει στο τελος να μην ανεβει καμια... Για παράδειγμα η τουφα που θα βγει πρωτη στον ομιλο σας , εχασε απο τον αγιο στεφανο που θα βγει τεταρτος στο κυπελλο. Τεσπα, μονη σιγουρη ειναι η Ιριδα κατα την γνωμη μου. Επίσης το ζεφυρι εχει πιθανοτητες καθως διαθετει το χειροτερο γηπεδο της αθηνας, με αποτελεσμα οποιος παει εκει θα περασει φρικτα. Αριωνας θα τερματησει δευτερος λογικα απο 3 ομιλο. μια ομαδα πολυ μετρια που θεωρω θα ειναι δωρο για οποιον την παιξει. Τα ματς ειναι διπλα, οι μικροι θα εχουν διαβασμα. Γ αυτο μην βιαζεστε. Παντως επειδη στην ομαδα μου δεν αξιζε να πεσει περσυ , αν και ειμαστε νεα ομαδα με πολλουν νεους παιχτες και προπονητη πιστευω θα τα καταφερουμε καθως διαθετουμε πολλα παιδια που ειχαν προτασεισ απο Α και Β εσκα και αποφασισαν να παραμεινουν. ΑΝ και δεν παιζουμε ακομα καλο μπασκετ, σιγουρα θα μας βγει και θα καταφερουμε τελικα να ανελθουμε. 2 πτωσεις σερι μας πεσαν βαριες... απο Β εσκα σε Δ
ice-wolf
QUOTE(oion @ Mar 28 2013, 00:38 ) *
Tα μπαραζ ειναι μια διαφορετικη διοργάνωση. Γ αυτό μην βιαζεστε να λετε ότι 3 απο τις 4 ομαδες θα ανεβουν γτ μπορει στο τελος να μην ανεβει καμια... Για παράδειγμα η τουφα που θα βγει πρωτη στον ομιλο σας , εχασε απο τον αγιο στεφανο που θα βγει τεταρτος στο κυπελλο. Τεσπα, μονη σιγουρη ειναι η Ιριδα κατα την γνωμη μου. Επίσης το ζεφυρι εχει πιθανοτητες καθως διαθετει το χειροτερο γηπεδο της αθηνας, με αποτελεσμα οποιος παει εκει θα περασει φρικτα. Αριωνας θα τερματησει δευτερος λογικα απο 3 ομιλο. μια ομαδα πολυ μετρια που θεωρω θα ειναι δωρο για οποιον την παιξει. Τα ματς ειναι διπλα, οι μικροι θα εχουν διαβασμα. Γ αυτο μην βιαζεστε. Παντως επειδη στην ομαδα μου δεν αξιζε να πεσει περσυ , αν και ειμαστε νεα ομαδα με πολλουν νεους παιχτες και προπονητη πιστευω θα τα καταφερουμε καθως διαθετουμε πολλα παιδια που ειχαν προτασεισ απο Α και Β εσκα και αποφασισαν να παραμεινουν. ΑΝ και δεν παιζουμε ακομα καλο μπασκετ, σιγουρα θα μας βγει και θα καταφερουμε τελικα να ανελθουμε. 2 πτωσεις σερι μας πεσαν βαριες... απο Β εσκα σε Δ



Μην εξάπτεσαι φίλε μου. Την γνώμη μου είπα. Εμείς σε οποιοδήποτε άλλο όμιλο να ήμαστε, θα μπαίναμε 4άδα. Αν δεις την πορεία του ομίλου, μέχρι και την προτελευταία αγωνιστική, 7 ομάδες παλευαν για 3 θέσεις, χώρια τα κουλά αποτέλεσματα, που ήρθαν. Καλή συνέχεια στην ομάδα σου.
xlimitzouras
QUOTE(oion @ Mar 27 2013, 23:38 ) *
Tα μπαραζ ειναι μια διαφορετικη διοργάνωση. Γ αυτό μην βιαζεστε να λετε ότι 3 απο τις 4 ομαδες θα ανεβουν γτ μπορει στο τελος να μην ανεβει καμια... Για παράδειγμα η τουφα που θα βγει πρωτη στον ομιλο σας , εχασε απο τον αγιο στεφανο που θα βγει τεταρτος στο κυπελλο. Τεσπα, μονη σιγουρη ειναι η Ιριδα κατα την γνωμη μου. Επίσης το ζεφυρι εχει πιθανοτητες καθως διαθετει το χειροτερο γηπεδο της αθηνας, με αποτελεσμα οποιος παει εκει θα περασει φρικτα. Αριωνας θα τερματησει δευτερος λογικα απο 3 ομιλο. μια ομαδα πολυ μετρια που θεωρω θα ειναι δωρο για οποιον την παιξει. Τα ματς ειναι διπλα, οι μικροι θα εχουν διαβασμα. Γ αυτο μην βιαζεστε. Παντως επειδη στην ομαδα μου δεν αξιζε να πεσει περσυ , αν και ειμαστε νεα ομαδα με πολλουν νεους παιχτες και προπονητη πιστευω θα τα καταφερουμε καθως διαθετουμε πολλα παιδια που ειχαν προτασεισ απο Α και Β εσκα και αποφασισαν να παραμεινουν. ΑΝ και δεν παιζουμε ακομα καλο μπασκετ, σιγουρα θα μας βγει και θα καταφερουμε τελικα να ανελθουμε. 2 πτωσεις σερι μας πεσαν βαριες... απο Β εσκα σε Δ


H Τούφα θα βγει 2ή ο,τι και να γινει εκτώς αν χασουν τα Εξάρχεια και ο Αστέρας. Μιάς και ανεβαίνουν 10 από τις 16 ομάδες θεωρώ κ εγώ πως οι 3 τουλάχιστον θα είναι απο αυτό τον όμιλο.
#15#
QUOTE(ice-wolf @ Mar 28 2013, 00:19 ) *
Συγχαρητήρια στην Υπεροχή Εξαρχείων, το ΠΑΚ, τον Αστέρα Πατησίων και την Τούφα για την πρόκριση τους στα μπαράζ. Τους ευχόμαστε καλή συνέχεια.
Ο φετινός 4ος όμιλος ήταν μακράν ο πιο ανταγωνιστικός και δύσκολος των τελευταίων ετών. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι τουλάχιστον οι 3 από τις 4 ομάδες θα πάρουν το εισιτήριο ανόδου.



Με -λογικά- νίκη της Υπεροχής, η κατάταξη θα είναι
1. Υπεροχή 16-6
2. Τούφα 15-7 (+17)
3. Αστέρας 15-7 (-1)
4. ΠΑΚ 15-7 (-16)


Συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας. Νομίζω ότι αν κερδίσει η Υπεροχή η βαθμολογια Είναι :
1. Υπεροχή 16-6
2. Αστερας 15-7 (2-0 νίκες )
3. Τούφα 15-7
4. ΠΑΚ 14-8
Ενώ αν χάσει η Υπεροχή :
1. Αστέρας 15-7 (3 νίκες )
2. Τούφα 15-7 (2 νίκες )
3. Υπεροχή 15-7 (1 νίκη)
4. ΠΑΚ 14-8 (-16)

QUOTE(oion @ Mar 28 2013, 00:38 ) *
Tα μπαραζ ειναι μια διαφορετικη διοργάνωση. Γ αυτό μην βιαζεστε να λετε ότι 3 απο τις 4 ομαδες θα ανεβουν γτ μπορει στο τελος να μην ανεβει καμια... Για παράδειγμα η τουφα που θα βγει πρωτη στον ομιλο σας , εχασε απο τον αγιο στεφανο που θα βγει τεταρτος στο κυπελλο. Τεσπα, μονη σιγουρη ειναι η Ιριδα κατα την γνωμη μου. Επίσης το ζεφυρι εχει πιθανοτητες καθως διαθετει το χειροτερο γηπεδο της αθηνας, με αποτελεσμα οποιος παει εκει θα περασει φρικτα. Αριωνας θα τερματησει δευτερος λογικα απο 3 ομιλο. μια ομαδα πολυ μετρια που θεωρω θα ειναι δωρο για οποιον την παιξει. Τα ματς ειναι διπλα, οι μικροι θα εχουν διαβασμα. Γ αυτο μην βιαζεστε. Παντως επειδη στην ομαδα μου δεν αξιζε να πεσει περσυ , αν και ειμαστε νεα ομαδα με πολλουν νεους παιχτες και προπονητη πιστευω θα τα καταφερουμε καθως διαθετουμε πολλα παιδια που ειχαν προτασεισ απο Α και Β εσκα και αποφασισαν να παραμεινουν. ΑΝ και δεν παιζουμε ακομα καλο μπασκετ, σιγουρα θα μας βγει και θα καταφερουμε τελικα να ανελθουμε. 2 πτωσεις σερι μας πεσαν βαριες... απο Β εσκα σε Δ

Το κύπελλο δεν αποτελεί έγκυρο δείγμα. Και το διάστημα που γίνεται είναι πολύ νωρίς αλλά αν Θυμάμαι καλά δεν ισχύει και ο κανονισμός των δυο μικρών. Θα σου πω ότι και το Γκύζη στο κύπελλο πήγε πολύ καλά και δεν περνάει καν.

QUOTE(ice-wolf @ Mar 28 2013, 00:52 ) *
Μην εξάπτεσαι φίλε μου. Την γνώμη μου είπα. Εμείς σε οποιοδήποτε άλλο όμιλο να ήμαστε, θα μπαίναμε 4άδα. Αν δεις την πορεία του ομίλου, μέχρι και την προτελευταία αγωνιστική, 7 ομάδες παλευαν για 3 θέσεις, χώρια τα κουλά αποτέλεσματα, που ήρθαν. Καλή συνέχεια στην ομάδα σου.

Έχεις απόλυτο δίκιο για την δυσκολία αλλά δεν καταλαβαίνω τα κουλά αποτελέσματα.

QUOTE(xlimitzouras @ Mar 28 2013, 01:11 ) *
H Τούφα θα βγει 2ή ο,τι και να γινει εκτώς αν χασουν τα Εξάρχεια και ο Αστέρας. Μιάς και ανεβαίνουν 10 από τις 16 ομάδες θεωρώ κ εγώ πως οι 3 τουλάχιστον θα είναι απο αυτό τον όμιλο.


Νομίζω όπως είπα και παραπάνω ότι η Τουφα θα βγεί δεύτερη μόνο αν χάσουν τα Εξαρχεια.
Είσαι σίγουρος ότι ανεβαίνουν 10 ;
Η Υπεροχή σίγουρα με τον άσσο της υγιεί θα είχε παραπάνω πιθανότητες απ´ ότι τώρα.
Ειλικρινα δεν ξέρω πόσες ομάδες θα ανέβουν Απο αυτόν τον όμιλο, όμως Είμαι σίγουρος ότι το επίπεδο φέτος Είναι πιο πάνω Απο προηγούμενες χρονιές και ότι πολλές Απο τις φετινές ομάδες της Δ στο πρωτάθλημα της Γ θα είχαν πολλές πιθανότητες να μείνουν κατηγορία.
Το άλλο που παρατήρησα Είναι ότι το επίπεδο των μικρών Είναι αρκετά Καλό.

Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλες τις ομάδες απ´ όλους τους ομίλους.
xlimitzouras
Σίγουρος δεν είμαι απλά εμπιστεύομαι τον φίλο εδώ http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=14941
oion
Εμένα η ομάδα μου στο κύπελλο με την τουφα όπως και με τους Αμπελόκηπους έπαιξε 40 λεπτα με 3 μικρους στην πενταδα οχι με 2 .. Απο όσο ξέρω 8 ομαδες ανεβαινουν στην Γ . Και φέτος να μην ανεβει ο αγιος στεφανος με τοσους μικρους που ερχονται απο πισω ,ειναι θεμα χρονου... Και με 2-3 πιθανες επιστροφες.. ολα αλλάζουν... σε σχεση με περσυ μολις τα 4 παικτες απο τους 12 επαιζαν στην ομάδα...οι αλλοι 6 ειναι εφηβοι και 2 παιδες..
dontshoottheref
8 ομάδες ανεβαίνουν, οι 2 πρώτες κάθε ομίλου στη Β φάση

http://www.eska.gr/index.php?option=com_co...5&Itemid=24
gavronick
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/3/2013)
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 20 - 0 (ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ)
ATHINOULA
χολαργος -υπεροχη 1
οποτε ο αστερας με νικη ειναι 1ος
με ηττα
η τουφα 1η,υπεροχη 2η,πακ 3ο,αστερας 4ος
marymore
QUOTE (ATHINOULA @ Mar 29 2013, 23:44 ) *
χολαργος -υπεροχη 1
οποτε ο αστερας με νικη ειναι 1ος
με ηττα
η τουφα 1η,υπεροχη 2η,πακ 3ο,αστερας 4ος

O asteras 8a kerdisei eukola kai me diafora panw apo 25p opote psaxte gia ton deytero (toufa)
Mysterio
Καλό παιχνίδι το Τούφα-ΠΑΚ αδερφέ όπως και το Διόνυσος-Νίκη Αθ.Τα είδα και τα δύο και ειλικρινά τουλάχιστον κάτι είδα.

Σήμερα το Γκύζη-Πολύγωνο εισέπραξε +22 πόντους διαφορά στην γκράβα απο τον αστέρα πατηγίων αλλα δεν έλειψαν ώς συνήθως και οι γνωστές ''ομορφιές''!Να πιάσουμε τις τεχνικές ποινές?να πιάσουμε τις συνεχείς διαμαρτυρίες στους διαιτητές και κάτι ''Γαλλικά'' που είπαν μερικοί παίκτες της ομάδας?να πιάσουμε την πειθαρχία μηδέν?

Μια λεκτική αντιπαράθεση έγινε η αφορμή να πιαστούν στις μπουνιές και στα κεφαλοκλειδώματα δύο παίκτες της ομάδας στο πάγκο σε χρόνο time out.Αυτά σε κάθε παιχνίδι είναι κλασσικά φαινόμενα στην ομάδα απο ότι άκουσα και απο τουσ τριγύρω φιλάθλους άλλωτε λιγότερο έντονα και άλλοτε περισσότερο έντονα.

1-2 πιθανότατα έφοροι στο πάγκο χαλαροί σαν να μην έγινε κάτι,παίκτες που κάνουν ότι θένε χωρίς να τους πειθαρχεί κανείς(Ενας μάλιστα φώναξε και άντε ....ειτε όλοι'' και σαν να μην έγιινε πάλι τίποτα δεν του είπε κάποιος κάτι)ο προπονητής εννοείτε συμβάλει με την μή πειθαρχεία που εμπνέει στους παίκτες και τα αποτελέσματα δικαιώνουν πλήρως την εικόνα του συλλόγου.Ελάχιστες φορές έχω δεί αυτή την ομάδα αλλα όσες φορές τους έχω δεί ο καθένας κάνει οτι γουστάρει εκεί.Ο έφορος ο ένας χαβαλές και απο ότι ακούγετε αβαντάρει τις ντίβες και καλά της ομάδας που βασικά για να τους πείς ντίβες πρέπει να μην ξέρεις μπάσκετ δεν το συζητάμε.

Ελπίζουμε κάποτε να φτιάξει το επίπεδο της έσκα σε αυτή την κατηγορία έτσι ώστε να βγεί και κανά ταλέντο γιατί είναι που είναι τσίρκο αρκετοί σύλλογοι και με αυτά που γίνονται συνεχίζετε ο φαύλος κύκλος.Να μου πείς τι ταλέντο εδώ άντε να τους πάρεις στα σοβαρά....

Αμα είναι έτσι που είπε ένας φίλος σε πιο παλιό πόστ ''Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ Δ'ΕΣΚΑ''(για κάποιον)να αφήσει το μπάσκετ και να πάει μια βόλτα σε άλλα παιχνίδια ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ να μορφωθεί λιγάκι!!!!!!!!!!

Ο Αστέρας όχι και πολύ καλός μέν αλλα με καλά κορμιά που σίγουρα βοήθησαν στο να ανέβει η ομάδα στην δεύτερη θέση εφέτος.

Ευτυχώς που είχε πιο πρίν το Ρούφ-Πατήσια απο τον άλλο όμιλο και είδαμε κάτι αφού τουλάχιστον εκεί γίνονται πιο ωραία ματσάκια!!!!!
lj23
Eukolo mats shmera stin grava afou o Asteras katatropwse to gyzi me diafoora +22 !!!! Asteras pathsiwn prwtos k ponaei poly
gspara
επομενως εχουμε
1.Αστερας
2.Τουφα
3.Υπεροχη
4.ΠΑΚ
ice-wolf
QUOTE(Mysterio @ Mar 31 2013, 22:43 ) *
Καλό παιχνίδι το Τούφα-ΠΑΚ αδερφέ όπως και το Διόνυσος-Νίκη Αθ.Τα είδα και τα δύο και ειλικρινά τουλάχιστον κάτι είδα.

Σήμερα το Γκύζη-Πολύγωνο εισέπραξε +22 πόντους διαφορά στην γκράβα απο τον αστέρα πατηγίων αλλα δεν έλειψαν ώς συνήθως και οι γνωστές ''ομορφιές''!Να πιάσουμε τις τεχνικές ποινές?να πιάσουμε τις συνεχείς διαμαρτυρίες στους διαιτητές και κάτι ''Γαλλικά'' που είπαν μερικοί παίκτες της ομάδας?να πιάσουμε την πειθαρχία μηδέν?

Μια λεκτική αντιπαράθεση έγινε η αφορμή να πιαστούν στις μπουνιές και στα κεφαλοκλειδώματα δύο παίκτες της ομάδας στο πάγκο σε χρόνο time out.Αυτά σε κάθε παιχνίδι είναι κλασσικά φαινόμενα στην ομάδα απο ότι άκουσα και απο τουσ τριγύρω φιλάθλους άλλωτε λιγότερο έντονα και άλλοτε περισσότερο έντονα.

1-2 πιθανότατα έφοροι στο πάγκο χαλαροί σαν να μην έγινε κάτι,παίκτες που κάνουν ότι θένε χωρίς να τους πειθαρχεί κανείς(Ενας μάλιστα φώναξε και άντε ....ειτε όλοι'' και σαν να μην έγιινε πάλι τίποτα δεν του είπε κάποιος κάτι)ο προπονητής εννοείτε συμβάλει με την μή πειθαρχεία που εμπνέει στους παίκτες και τα αποτελέσματα δικαιώνουν πλήρως την εικόνα του συλλόγου.Ελάχιστες φορές έχω δεί αυτή την ομάδα αλλα όσες φορές τους έχω δεί ο καθένας κάνει οτι γουστάρει εκεί.Ο έφορος ο ένας χαβαλές και απο ότι ακούγετε αβαντάρει τις ντίβες και καλά της ομάδας που βασικά για να τους πείς ντίβες πρέπει να μην ξέρεις μπάσκετ δεν το συζητάμε.

Ελπίζουμε κάποτε να φτιάξει το επίπεδο της έσκα σε αυτή την κατηγορία έτσι ώστε να βγεί και κανά ταλέντο γιατί είναι που είναι τσίρκο αρκετοί σύλλογοι και με αυτά που γίνονται συνεχίζετε ο φαύλος κύκλος.Να μου πείς τι ταλέντο εδώ άντε να τους πάρεις στα σοβαρά....

Αμα είναι έτσι που είπε ένας φίλος σε πιο παλιό πόστ ''Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ Δ'ΕΣΚΑ''(για κάποιον)να αφήσει το μπάσκετ και να πάει μια βόλτα σε άλλα παιχνίδια ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ να μορφωθεί λιγάκι!!!!!!!!!!

Ο Αστέρας όχι και πολύ καλός μέν αλλα με καλά κορμιά που σίγουρα βοήθησαν στο να ανέβει η ομάδα στην δεύτερη θέση εφέτος.

Ευτυχώς που είχε πιο πρίν το Ρούφ-Πατήσια απο τον άλλο όμιλο και είδαμε κάτι αφού τουλάχιστον εκεί γίνονται πιο ωραία ματσάκια!!!!!


Πώς είδες και τα 2, αφού γίνονταν σχεδόν ταυτόχρονα;; smiley.gif


Mysterio
QUOTE (ice-wolf @ Apr 1 2013, 01:29 ) *
Πώς είδες και τα 2, αφού γίνονταν σχεδόν ταυτόχρονα;; smiley.gif


εχω τα κονε μου αδερφε.το ενα το ειδα λαιβ κ το αλλο βιντεακι καπακι απο ενα φιλαρακι που το τραβαγε.Oxι όλο βέβαια αλλα αρκετό.Ο διόνυσος φέτος κάτι κάνει και η τούφα εννοείτε σε σχέση με άλλους.Αν δείς κανέναν να τραβάει βιντεάκι σε μάτς της τούφας(γέλια!) ίσως είμαι εγώ.
ice-wolf
QUOTE(Mysterio @ Apr 1 2013, 15:13 ) *
εχω τα κονε μου αδερφε.το ενα το ειδα λαιβ κ το αλλο βιντεακι καπακι απο ενα φιλαρακι που το τραβαγε.Oxι όλο βέβαια αλλα αρκετό.Ο διόνυσος φέτος κάτι κάνει και η τούφα εννοείτε σε σχέση με άλλους.Αν δείς κανέναν να τραβάει βιντεάκι σε μάτς της τούφας(γέλια!) ίσως είμαι εγώ.



Ναι, κάτι κάναμε... Μην πω τι πήραμε στο τέλος....
lj23
Τι εγινε ρε παιδια πολυ ησυχια επεσε, κανεις δε σχολιαζει πια τα καμωματα του ομιλου. Στην αρχη, ολοι συκοφαντουσαν τα παιδια του Αστερα Πατησιων, ισχυριζομενοι οτι μεν ειναι καλοι αλλα δεν αξιζουν την προκριση στα μπαραζ. Μετα απο συνεχομενες καλες εμφανισεις, πραγμα που δηλωνει σκληρη δουλεια και αφοσιωση στις εντολες του ΓΚΟΦΑ, τα τελικα αποτελεσματα αποστομωσαν πολλους. Ο Αστερας οχι καταφερε να μπει τετραδα αλλα τερματισε και 1ος μαλιστα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και τωρα μελημα του Αστερα ειναι η συγκεντρωση και η σοβαροτητα για την άνοδο στην Γ' ΕΣΚΑ. Την οποια πιστευω θα πραγματοποιησει, γιατι ειναι μια ομαδα με πολυ ταλεντο και με εναν εξαιρετο προπονητη !!!!!!!! Αυτη ειναι η αποψη μου χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν.
gspara
QUOTE (kd35 @ Nov 30 2012, 20:06 ) *
ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην ομάδα του Αστέρα για το μεγάλο διπλό ......απέδειξαν πως είναι μια ομάδα που σίγουρα θα διεκδικήσει ΑΝΟΔΟ!!!!!!!!!!!!!!

Και για να αποδιδουμε τα του καισαρος τω καισαρι ο φιλος kd35 το ειχε προβλεψει απο το Νοεμβριο μετα απο το 2πλο του Αστερα στη Φιλοθεη!!!!!
ilsant
QUOTE(ilsant @ Dec 10 2012, 18:17 ) *
1 ΠΑΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19
2 ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 19
3 ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 19
4 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 19


Κάπως έτσι θα τελειώσει ο α γύρος και πολύ πιθανόν να είναι ιδια και η τελική τετράδα.

Αστέρας Πατησίων αν του πάνε όλα καλά από θέμα κούρασης, τραυματισμών ( το roster ουσιαστικά 7-8 παίχτες είναι), με τις 2 τελευταίες προσθήκες που έχει κάνει μπορεί και πρώτος. Τα Χαλανδρια επειδή έχουν σταθερότητα έχουν καλές πιθανότητες για τετράδα. Τα Εξάρχεια στο χέρι τούς είναι έχουν τα derbi μέσα αλλά και εδώ μπαίνει θέμα κούρασης λόγω υποχρεώσεων στο εφηβικό. Οιωνός μεγάλο ερωτηματικό έχει κάνει αποτελέσματα παραπάνω από τις δυνατότητες του (μάγκας προπονητής και super Αμαριανος). Διόνυσο για τετράδα δεν τον βλέπω καθόλου. Γκύζη Φιλοθέη Κυψελιακος θα είναι οι ρυθμιστές της τετράδας καθότι μπορούν να κερδίσουν και να χάσουν από οποιοδήποτε.

με αδικείς gspara που δεν με αναφέρεις για δες εδώ πρόγνωση την 9η Αγωνιστική για την τετράδα και τον πρώτο
gyzi 13
QUOTE (Mysterio @ Apr 1 2013, 15:13 ) *
εχω τα κονε μου αδερφε.το ενα το ειδα λαιβ κ το αλλο βιντεακι καπακι απο ενα φιλαρακι που το τραβαγε.Oxι όλο βέβαια αλλα αρκετό.Ο διόνυσος φέτος κάτι κάνει και η τούφα εννοείτε σε σχέση με άλλους.Αν δείς κανέναν να τραβάει βιντεάκι σε μάτς της τούφας(γέλια!) ίσως είμαι εγώ.

Αυτός είναι φίλαθλος !!! Δεν του φτάνουνε τα λαιβ βλέπει και τα υπόλοιπα σε video!!!Θα κυκλοφορήσει και την espresso της Δ Εσκα με όλα τα καυτά παρασκήνια της κατηγορίας Αποκλειστικό πρωτοσέλιδο έφορος στο Γκύζη αβανταρει ντίβες, αμπαλο senter μαστιγώνει προπονητή Δείτε όσα κατέγραψε η κάμερα του τούφα tv!!!
Στα play off πάντως αν δούμε κανένα να τραβάει βιντεάκι σε μάτς της τούφας(γέλια!) θα πάμε να τον χαιρετίσουμε και να τον γνωρίσουμε ( αν και ύστερα από αυτό δεν σε βλέπω να ξαναπιανεις κάμερα)

see you next year στην γκραβα γατακι γιατί πάλι στην δ εσκα θα είσαι
gspara
QUOTE (ilsant @ Apr 2 2013, 00:22 ) *
με αδικείς gspara που δεν με αναφέρεις για δες εδώ πρόγνωση την 9η Αγωνιστική για την τετράδα και τον πρώτο

Eιμαι πολυ μικρος για να μιλησω για τον γκουρου της κατηγοριας 77.gif
Ειναι σα να λεω οτι ο Γκαλης ξερει καλο μπασκετ!!
Αλλωστε ειμαι σιγουρος οτι μπορεις να προβλεψεις και τις ομαδες που θα ανεβουν wink.gif
Δεν θελω ομως να μου τις πεις για να δω τα μπαραζ με αγωνια.
Για τον kd ενας παραπανω λογος που το ανεφερα ηταν γιατι θυμαμαι που ειχαν πεσει να τον φανε επειδη ειπε την γνωμη του για τον Αστερα.
Ευχομαι να δουμε ωραια ματς στα μπαραζ!!
ice-wolf
QUOTE(gspara @ Apr 2 2013, 15:38 ) *
Για τον kd ενας παραπανω λογος που το ανεφερα ηταν γιατι θυμαμαι που ειχαν πεσει να τον φανε επειδη ειπε την γνωμη του για τον Αστερα.
Ευχομαι να δουμε ωραια ματς στα μπαραζ!!



Επειδή ήμουν ένας από αυτούς, που την "έπεσαν", η δική μου ένσταση είχε να κάνει με την απαξίωση, που διατύπωσε την άποψη του, και όχι η άποψη του αυτή καθ' εαυτή...
gspara
QUOTE (ice-wolf @ Apr 2 2013, 16:00 ) *
Επειδή ήμουν ένας από αυτούς, που την "έπεσαν", η δική μου ένσταση είχε να κάνει με την απαξίωση, που διατύπωσε την άποψη του, και όχι η άποψη του αυτή καθ' εαυτή...

ice-wolf δεν αναφερθηκα σε σενα.Εσυ δεν ειχες αναφερει κατι για το συγκεκριμενο ποσταρισμα.
Ειχες αναφερθει στους αθλητες ηλικιας 30+ και με βρισκεις απολυτα συμφωνο.
Mysterio
QUOTE (gyzi 13 @ Apr 2 2013, 01:12 ) *
Αυτός είναι φίλαθλος !!! Δεν του φτάνουνε τα λαιβ βλέπει και τα υπόλοιπα σε video!!!Θα κυκλοφορήσει και την espresso της Δ Εσκα με όλα τα καυτά παρασκήνια της κατηγορίας Αποκλειστικό πρωτοσέλιδο έφορος στο Γκύζη αβανταρει ντίβες, αμπαλο senter μαστιγώνει προπονητή Δείτε όσα κατέγραψε η κάμερα του τούφα tv!!!
Στα play off πάντως αν δούμε κανένα να τραβάει βιντεάκι σε μάτς της τούφας(γέλια!) θα πάμε να τον χαιρετίσουμε και να τον γνωρίσουμε ( αν και ύστερα από αυτό δεν σε βλέπω να ξαναπιανεις κάμερα)

see you next year στην γκραβα γατακι γιατί πάλι στην δ εσκα θα είσαι


Βρε ποιός πέρασε στα μπαράζ όμως είναι το θέμα.Αλλοι ήδη είναι σερί στην Δ'ΈΣΚΑ και θα είναι,και θα ξαναείναι,και θα παραξαναείναι.Παρακάλα μην δημιουργηθεί όπως έλεγαν και Ε'ΕΣΚΑ! smiley.gif

Τα πλεί οφ εκεί στο γκύζη τα βλέπετε απο κυάλια ή απο LIVE STREAMING γιατί εδώ στην τούφα απο τα λόγια πήγαμε στην ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ!Εσάς πάλι για τριφασικό σας βλέπω ρέυμα!

Κάνε κανά πέσιμο όπως λές γιατί απο μπάσκετ δεν κατεβαίνει η μπάλα το κέντρο με τίποτα! smiley.gif

Live from toufa tv!
adi1
QUOTE(gyzi 13 @ Apr 2 2013, 00:12 ) *
Αυτός είναι φίλαθλος !!! Δεν του φτάνουνε τα λαιβ βλέπει και τα υπόλοιπα σε video!!!Θα κυκλοφορήσει και την espresso της Δ Εσκα με όλα τα καυτά παρασκήνια της κατηγορίας Αποκλειστικό πρωτοσέλιδο έφορος στο Γκύζη αβανταρει ντίβες, αμπαλο senter μαστιγώνει προπονητή Δείτε όσα κατέγραψε η κάμερα του τούφα tv!!!
Στα play off πάντως αν δούμε κανένα να τραβάει βιντεάκι σε μάτς της τούφας(γέλια!) θα πάμε να τον χαιρετίσουμε και να τον γνωρίσουμε ( αν και ύστερα από αυτό δεν σε βλέπω να ξαναπιανεις κάμερα)

see you next year στην γκραβα γατακι γιατί πάλι στην δ εσκα θα είσαι



QUOTE(Mysterio @ Apr 2 2013, 15:13 ) *
Βρε ποιός πέρασε στα μπαράζ όμως είναι το θέμα.Αλλοι ήδη είναι σερί στην Δ'ΈΣΚΑ και θα είναι,και θα ξαναείναι,και θα παραξαναείναι.Παρακάλα μην δημιουργηθεί όπως έλεγαν και Ε'ΕΣΚΑ! smiley.gif

Τα πλεί οφ εκεί στο γκύζη τα βλέπετε απο κυάλια ή απο LIVE STREAMING γιατί εδώ στην τούφα απο τα λόγια πήγαμε στην ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ!Εσάς πάλι για τριφασικό σας βλέπω ρέυμα!

Κάνε κανά πέσιμο όπως λές γιατί απο μπάσκετ δεν κατεβαίνει η μπάλα το κέντρο με τίποτα! smiley.gif

Live from toufa tv!


Φιλαράκι mysterio πραγματικά θα ήθελα να σε δω στον επόμενο αγώνα της ομάδας μας να τραβας με βίντεο όχι τίποτε άλλο απλα επειδή δε σε ξέρω και μιας και έχεις και τα βίντεο απο τα παιχνίδια μας θα ήθελα να μου τα δώσεις και εμένα................ Θα τα πούμε φαντάζομαι την επόμενη Τρίτη Τετάρτη εεεεεεεε..........
Όσο για σένα ρε παλικαράκο απο το γκυζι σε πειραξαν οι 20 πόντοι εκτός η οι 5 εντός... Έχει περάσει τόσος καιρος απο τότε...... Μήπως δεν κάνετε σε κάθε παιχνίδι αυτά τα καραγκιοζιλικια που σας γράφουν..... Καλή συνέχεια.... Όπως σορρυ. Ξέχασα ότι δεν θα ξανάπιασεις μπάλα για φέτος τουλάχιστον.... Καλή συνέχεια στις απειλές λοιπόν.....
kd35
QUOTE (gspara @ Apr 1 2013, 22:25 ) *
Και για να αποδιδουμε τα του καισαρος τω καισαρι ο φιλος kd35 το ειχε προβλεψει απο το Νοεμβριο μετα απο το 2πλο του Αστερα στη Φιλοθεη!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.