Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ 2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
trigazis_10
QUOTE(assistant @ Jun 24 2009, 13:21 ) *
ελα ρε σειρουλες ειμαστε.βγαλε τοτε τη φωτογραφια απ την πενταημερη γιατι ξεγελας τον κοσμο.γραψε μας που πηγες και κανα νεο απ την ομαδα σου.



Λαδικος σταματα να ζητας πληροφοριες για τη νεα ομαδα του loufer γιατι οι γνωσεις σου στην προπονητικη σου επιτρεπουν να σχεδιασεις πως θα μας αντιμετωπισεις....... καλως ηρθες loufer!!!!!!!!! Οσο για το αλλο θεμα που εθιξε ο loufer ενδεικτικα αναφερω πως εγω χαρη στο Σεντουκα ο οποιος με αγαπη αντιμετωπιζει το αθλημα μπορεσα και επαιξα μια χρονια Αθηναικο λεγωντας μου πως οποτε θελω με δινει υποσχετικη και οχι για να με εκμεταλλευτει αλλα για να εχω την ασφαλεια του δελτιου μου στην Εφοα....Αυτη η συμπεριφορα νομιζω δειχνει πως πρεπει να συμπεριφερονται οι παραγοντες....
assistant
QUOTE(trigazis_10 @ Jun 24 2009, 14:22 ) *
Λαδικος σταματα να ζητας πληροφοριες για τη νεα ομαδα του loufer γιατι οι γνωσεις σου στην προπονητικη σου επιτρεπουν να σχεδιασεις πως θα μας αντιμετωπισεις....... καλως ηρθες loufer!!!!!!!!! Οσο για το αλλο θεμα που εθιξε ο loufer ενδεικτικα αναφερω πως εγω χαρη στο Σεντουκα ο οποιος με αγαπη αντιμετωπιζει το αθλημα μπορεσα και επαιξα μια χρονια Αθηναικο λεγωντας μου πως οποτε θελω με δινει υποσχετικη και οχι για να με εκμεταλλευτει αλλα για να εχω την ασφαλεια του δελτιου μου στην Εφοα....Αυτη η συμπεριφορα νομιζω δειχνει πως πρεπει να συμπεριφερονται οι παραγοντες....

Ρε μητσαρα δεν ειμαι ο Λαδικος.Ρωτα το Μπουρδαλα και το Γεωργιαδη,αν και αν το καλοσκεφτεις ξερεις ποιος ειμαι αφου γνωριζομαστε αρκετα καλα.Για σκεψου,assistant απο Κουκουβαουνες.Μακαρι παντως να μουνα 23 χρονων σαν τον Λαδικο..........
CHE
QUOTE(assistant @ Jun 23 2009, 11:56 ) *
Εκλεισε Στρατακης στο Χολαργο.Πολυ καλη μεταγραφη.

Αυτό μπορεί να καταγραφεί σαν επιτυχία του basketforum.Mια γνωριμία που ξεκίνησε από δω μέσα μεταξύ του υπογράφοντα και του Jabar, εξελίχτηκε σε φιλία και βοήθησε τα μέγιστα στην συνεργασία του Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ με τον ΧΟΛΑΡΓΌ, η οποία εγκαινιάζεται με τον δανεισμό για ένα χρόνο του αθλητή μας ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΛΕΥΤΕΡΗ, καθώς και με τον δανεισμό του έφηβου (και εκ των αγαπημένων παιδιών του υποφαινόμενου smiley.gif ) ΣΚΥΒΑΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗ, που θα φοιτά του χρόνου στο Ε.Μ.ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ.
JABAR, τον πιτσιρικά και τα μάτια σου...που λέμε στην ΚΡΉΤΗ. icon_wave.gif
zigolo7
Κοντά σε Ανθρακόπουλο η Νίκη Αμαρουσίου.
garaki
Στους 2 ομιλους της β εσκα ποιους θεωρειται φαβορι για ανοδο?

ποιοι εχουν ενισχυθει και με ποιους παιχτες-προπονητηες?

το μαρκοπουλο πηρε τρικαλιωτη(ελα χριστε μου και παναγια μου) αυτο το μαθαμε και θα πεσουν τα τσιμεντα στο μαρκο...αλλες μεταγραφες ξερουμε?
hidalgo
μετα το μπιτσικα,επιστροφη κατσογιαννου στην εφοα
λετε να κανει καμια εκπληξη ο παπους 77.gif 77.gif 77.gif

QUOTE(RAPTOR @ Jun 24 2009, 08:08 ) *
Ακουστηκε κατι για ενσταση Χολαργου εις βαρος του Ταυρου,για παικτη που ειχε συμμετοχη σε Ταυρο και Αθηναικο την ιδια περιοδο?

torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif

QUOTE(leonkalf @ Jun 24 2009, 13:29 ) *
Αλέξης Καλφόπουλος μάλλον επιστρέφει στην ΕΣΚΑ και κατά πάσα πιθανότητα οδεύει προς Τυφώνα.

αν γινει αυτο θα ξανασμιξει μετα απο πολλα χρονια με το ταμπακη
που θα ειναι ο κοουτσ κ ηταν συμπαιχτες στον ηλυσιακο τη δεκαετια του 80
(προς τα τελη) afro.gif afro.gif afro.gif
niaooo
kserei kaneis tous omilous ths B' ESKA?
jhantzop
QUOTE(niaooo @ Jun 25 2009, 15:04 ) *
kserei kaneis tous omilous ths B' ESKA?


http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=7754
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=7748
hidalgo
παραμονη κουτουμαδη μπαρδουνιωτη στον αετο,ενω πολυ κοντα σε παραμονη
κ ο πετροπουλος
timeout
Τελικα ο Παρδαβελας δεν θα μεινει στο γουδι!για να δουμε τι θα γινει!!!οπως κ Παπαζησης κ Ρεππας κ Μανωλας κ Χαλαβατζης κ Ντουσιας κ Πομωνης τι εγινε εκει πηραν 3 κ φευγουν 7? shot.gif shot.gif
loufer
QUOTE(timeout @ Jun 26 2009, 01:49 ) *
Τελικα ο Παρδαβελας δεν θα μεινει στο γουδι!για να δουμε τι θα γινει!!!οπως κ Παπαζησης κ Ρεππας κ Μανωλας κ Χαλαβατζης κ Ντουσιας κ Πομωνης τι εγινε εκει πηραν 3 κ φευγουν 7? shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif


4 πήραν, Κόκκινο από Κορωπί, Ασημένιο από Νίκη Αμαρουσίου, Τασσίοπουλο - Θεοδωρίδη από Γαλάτσι
timeout
QUOTE(loufer @ Jun 26 2009, 02:08 ) *
4 πήραν, Κόκκινο από Κορωπί, Ασημένιο από Νίκη Αμαρουσίου, Τασσίοπουλο - Θεοδωρίδη από Γαλάτσι

εσεις τι κανατε?υπαρχουν νεα προσωπα??
loufer
QUOTE(timeout @ Jun 26 2009, 02:13 ) *
εσεις τι κανατε?υπαρχουν νεα προσωπα??


Ποιοι εμείς???
Aro gia panta Fea
QUOTE(KOKO @ Jun 22 2009, 14:00 ) *
Φιλαρακο μονο οι μπαλες φετος θα ειναι τετραγωνες για να μην τις κραταει κανεις πολυ!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif


Με την ευκαιρια θα ηθελα να αναφερω την παραμονη μου για αλλη μια χρονια(ελπιζω)στη ΦΕΑ.Παρεα με τους υπολοιπους συμπαιχτες μου και τον κοουτς θα προσπαθησουμε πανω απ'ολα να ευχαριστηθουμε αυτο που κανουμε!!!Να αθλουμαστε!!Γιατι και λογω της δουλειας μου το μονο λαθος που μπορει να κανει καποιος ειναι να κοιταζει να βγαλει λεφτα απο το μπασκετακι!Δε λεω και τα οδοιπορικα απαραιτητα ειναι αλλα καταλαβενετε οτι η ομαδα μου αλλαζει ολα τα προγνωστικα των σκεψεων!! 69.gif 69.gif




θα τρελανουμε κοσμο πολυ και φετος(οπως και περσυ)!
καθε δευτερα το γηπεδο θα ειναι γεματο και ιδιαιτερα στα εντος εδρας παιχνηδια! shot.gif shot.gif shot.gif
Φεα για παντα!
77.gif 77.gif 77.gif
timeout
Πολλοί μνηστήρες για Παρδαβέλα. Κάτι ακούστηκε για ανατολικά προάστεια. Ξέρει κανείς κάτι?
aardvark
QUOTE(timeout @ Jun 26 2009, 10:22 ) *
Πολλοί μνηστήρες για Παρδαβέλα. Κάτι ακούστηκε για ανατολικά προάστεια. Ξέρει κανείς κάτι?


για πες μας εσυ που ξερεις και κανεις τον κινεζο...εμαθα οτι θα σε παρει μαζι του..
timeout
QUOTE(aardvark @ Jun 26 2009, 12:04 ) *
για πες μας εσυ που ξερεις και κανεις τον κινεζο...εμαθα οτι θα σε παρει μαζι του..


Μπα δεν νομίζω
timeout
QUOTE(aardvark @ Jun 26 2009, 12:04 ) *
για πες μας εσυ που ξερεις και κανεις τον κινεζο...εμαθα οτι θα σε παρει μαζι του..

Τωρα ποια στα 36 μου μονο ενας χωραει ανω των 30 δυστυχως.. icon_wave.gif
DORIAN
QUOTE(timeout @ Jun 26 2009, 11:22 ) *
Πολλοί μνηστήρες για Παρδαβέλα. Κάτι ακούστηκε για ανατολικά προάστεια. Ξέρει κανείς κάτι?


μαλλον καταληγει στον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ
peace
QUOTE(DORIAN @ Jun 26 2009, 14:08 ) *
μαλλον καταληγει στον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ


Μάλλον στην παλιά πεντέλη!!!
RUBI
Λυγγεριδης στην πεντελη
δυνατη μεταγραφη για την ομαδα μου.
Idontspeakthetruth
QUOTE(hidalgo @ Jun 24 2009, 18:47 ) *
μετα το μπιτσικα,επιστροφη κατσογιαννου στην εφοα
λετε να κανει καμια εκπληξη ο παπους 77.gif 77.gif 77.gif

Δηλαδη τι ακριβως θα ειναι εκπληξη για σενα φιλε μου αν κανει ο Σεντουκας?
Να πεσει Β ΕΣΚΑ???
Ή να ανεβει Γ Εθνικη???
Εκπληξη εκανε στο πρωταθλημα που τελειωσε και εμεινε ανετα στην κατηγορια.
Εκπληξη εκανε με τα διπλα σε Ηρακλειο και Αετο προς το τελος που οχι μονο τον εσωσαν ,αλλα τον εκαναν και ρυθμιστη του ποιος θα πεσει...
Ποσες ακομα εκπληξεις να κανει?Μεγαλος ανθρωπος...
aardvark
QUOTE(timeout @ Jun 26 2009, 13:43 ) *
Τωρα ποια στα 36 μου μονο ενας χωραει ανω των 30 δυστυχως.. icon_wave.gif


για ανθρωπος που δουλευει σε πληροφοριες,μαλλον δινεις λανθασμενες...οπως νομιζεις..
garaki

[/quote]ρε μαγκες πριν λιγες μερες εγινε ιΣως η κορυφαια μεταγραφη Στην εΣκα κ δεν λετε τιποτα...πηρε το μαρκο τρικαλιωτη,ειναι απιΣτευτο
Πραγματικα..παιχταρα β εθνικης πηγε β εΣκα,τι τον εκανε να Σταματησει απο τισ εθνικες κατηγοριες ξερει κανεις να μας πει;ειναι 28 μονο κ ηταν πρωτοκλαςατος τι εγινε;
assistant
Στην ΑΕ Ηρακλειου-τυφωνα-περα κλουμπ κατεληξε τελικα ο Σπ. Παπαδοπουλος απο κουκου αν και ηταν πολυ κοντα σε συμφωνια με Δασαλ.
Στη Β Εσκα η Ολυμπιαδα 96 ηρθε σε συμφωνια με το Θεο απ το Ιλιον και με 1-2 ακομα παιχτες που δεν εμαθα ονοματα αλλα θα την ενισχυσουν πολυ στο δυσκολο πρωταθλημα της β εσκα.Επισης εμαθα οτι η Ηλιουπολη εχει και χωνει πολλα φραγκα για να πρωταγωνιστησει στο φετινο πρωταθλημα.Το colpo grosso oμως το εχει κανει η ομαδα μου-κουκου-και φυσικα δεν προκειται να σας το αποκαλυψω.
Jabar
QUOTE(assistant @ Jun 26 2009, 23:19 ) *
Στην ΑΕ Ηρακλειου-τυφωνα-περα κλουμπ κατεληξε τελικα ο Σπ. Παπαδοπουλος απο κουκου αν και ηταν πολυ κοντα σε συμφωνια με Δασαλ.
Στη Β Εσκα η Ολυμπιαδα 96 ηρθε σε συμφωνια με το Θεο απ το Ιλιον και με 1-2 ακομα παιχτες που δεν εμαθα ονοματα αλλα θα την ενισχυσουν πολυ στο δυσκολο πρωταθλημα της β εσκα.Επισης εμαθα οτι η Ηλιουπολη εχει και χωνει πολλα φραγκα για να πρωταγωνιστησει στο φετινο πρωταθλημα.Το colpo grosso oμως το εχει κανει η ομαδα μου-κουκου-και φυσικα δεν προκειται να σας το αποκαλυψω.

Oύτε εγώ πρέπει να το αποκαλύψω. smiley.gif
assistant
QUOTE(Jabar @ Jun 26 2009, 23:50 ) *
Oύτε εγώ πρέπει να το αποκαλύψω. smiley.gif

Σωστος ο mod.........
pusher
QUOTE (assistant @ Jun 26 2009, 23:19 ) *
Στην ΑΕ Ηρακλειου-τυφωνα-περα κλουμπ κατεληξε τελικα ο Σπ. Παπαδοπουλος απο κουκου αν και ηταν πολυ κοντα σε συμφωνια με Δασαλ.


Απ' ότι ακούω, φεύγουν τα συνθετικά Ηράκλειο-Πέρα και η συγκεκριμένη ομάδα συνεχίζει με την ονομασία Α.Ε. Τυφών. Δεν πήγαν καλά οι απορροφήσεις-συγχωνεύσεις μάλλον...
eddie 8
η ραφηνα εκλεισε 3 προτοκλασατους παιχτες....κ παει για ψιλα!!! icon_wave.gif
samios25
στραγγας και μπαλαμπανης και κανεις για τον τριτο...?
samios25
Mpouxert
DORIAN
ποος μπορει να συνοψισει τις μεχρι τωρα μεταγραφες των ομαδων Α ΚΑΙ Β ΕΣΚΑ?
terastios
QUOTE(samios25 @ Jun 27 2009, 13:16 ) *
Mpouxert

Καμία πληροφορία για τους περσινούς πρωτοκλασσάτους ? bball.gif
DORIAN
QUOTE(terastios @ Jun 29 2009, 16:27 ) *
Καμία πληροφορία για τους περσινούς πρωτοκλασσάτους ? bball.gif


Για τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ που γνωριζω εχει σχεδον ολοκληρωσει το roster του με προυπολογισμο παικτικο 25% μειωμενο σε σχεση με περυσι.
pitbull
γνωστος προεδρος ομαδας ανατολικης αττικης ελαβε μερος σε οικογενειακο διπλο της ομαδας του και αφου νικησε κατα κρατος ολες τις προσωπικες μονομαχιες με τους αντιπαλους του αρχισε να βριζει θεους και δαιμονες για τις μεταγραφες που εκανε tongue.gif hammer.gif evilmonkey.gif ορε που παμε ρεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jabar
QUOTE(DORIAN @ Jun 30 2009, 10:37 ) *
Για τον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ που γνωριζω εχει σχεδον ολοκληρωσει το roster του με προυπολογισμο παικτικο 25% μειωμενο σε σχεση με περυσι.

Το ρόστερ του Νεοπεντελικού θα είναι καλό είτε μειωμένο μπάτζετ είτε όχι.Οι υπεύθυνοι το έχουν αποδείξει.
Προπονητής ποιός θα είναι ?
DORIAN
QUOTE(Jabar @ Jun 30 2009, 10:45 ) *
Το ρόστερ του Νεοπεντελικού θα είναι καλό είτε μειωμένο μπάτζετ είτε όχι.Οι υπεύθυνοι το έχουν αποδείξει.
Προπονητής ποιός θα είναι ?


Προπονητης ο Βαγγελης Βουρτζουμης με βοηθο τον Γιωργο Λιουδακη και γυμναστη που δεν γνωριζω το ονομα του.
Επι του πιεστηριου μπορω να πληροφορησω με σιγουρια οτι παικτες του ΝΑΟ θεωρουνται οι Σοφαδιτης ασσος ,Λυγγεριδης 4-5αρι γνωστος σε ολους και Μπιγκος ενας νεαρος 2μετρος 4αρι απο τον Α.Σ ΠΕΝΤΕΛΗΣ. Το ροστερ θα συμπληρωθει με τρεις ακομη παικτες ενω φευγουν σιγουρα Παναγιωτοπουλος , Μπαρτζος ,Κοριζης και Μακρης στους οποιους προταθηκε μειωση και δεν δεχθηκαν.
Απο τους γηγενεις ο Χαρτοματσιδης υπεγραψε ηδη στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ μαζι με Κουγιανο, Μαγειρα ,και ισως Κορβιγκτον και Σταμο.
Jabar
QUOTE(DORIAN @ Jun 30 2009, 11:36 ) *
Προπονητης ο Βαγγελης Βουρτζουμης με βοηθο τον Γιωργο Λιουδακη και γυμναστη που δεν γνωριζω το ονομα του.
Επι του πιεστηριου μπορω να πληροφορησω με σιγουρια οτι παικτες του ΝΑΟ θεωρουνται οι Σοφαδιτης ,Λυγγεριδης και Μπιγκος ενας νεαρος απο τον Α.Σ ΠΕΝΤΕΛΗΣ. Το ροστερ θα συμπληρωθει με τρεις ακομη παικτες ενω φευγουν σιγουρα
Παναγιωτοπουλος , Μπαρτζος ,Κοριζης και Μακρης στους οποιους προταθηκε μειωση και δεν δεχθηκαν.
Απο τους γηγενεις ο Χαρτοματσιδης υπεγραψε ηδη στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ μαζι με Κουγιανο, Μαγειρα ,και ισως Κορβιγκτον και Σταμο.

Δημιουργία σούπερ Βριλησσίων στα σκαριά.
DORIAN
QUOTE(Jabar @ Jun 30 2009, 11:45 ) *
Δημιουργία σούπερ Βριλησσίων στα σκαριά.


Για Χολαργο δεν μας ειπες κατι
pusher
QUOTE(DORIAN @ Jun 30 2009, 12:06 ) *
Για Χολαργο δεν μας ειπες κατι


Δεν ανοίγει τα χαρτιά του. Θα το κάνει τελευταία μέρα αποδεσμεύσεων για να βάλει τους άλλους να τρέχουν. Πληροφορίες λένε ότι ο Χολαργός θα προσπαθήσει ξανά για ότι του πήραν "μέσα απ' τα χέρια του" φέτος... Και για να μην παρεξηγηθώ να διορθώσω γράφοντας, "για ότι έχασε μέσα από τα χέρια του" φέτος...
streetbc
QUOTE(DORIAN @ Jun 30 2009, 10:36 ) *
Προπονητης ο Βαγγελης Βουρτζουμης με βοηθο τον Γιωργο Λιουδακη και γυμναστη που δεν γνωριζω το ονομα του.
Επι του πιεστηριου μπορω να πληροφορησω με σιγουρια οτι παικτες του ΝΑΟ θεωρουνται οι Σοφαδιτης ασσος ,Λυγγεριδης 4-5αρι γνωστος σε ολους και Μπιγκος ενας νεαρος 2μετρος 4αρι απο τον Α.Σ ΠΕΝΤΕΛΗΣ. Το ροστερ θα συμπληρωθει με τρεις ακομη παικτες ενω φευγουν σιγουρα Παναγιωτοπουλος , Μπαρτζος ,Κοριζης και Μακρης στους οποιους προταθηκε μειωση και δεν δεχθηκαν.
Απο τους γηγενεις ο Χαρτοματσιδης υπεγραψε ηδη στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ μαζι με Κουγιανο, Μαγειρα ,και ισως Κορβιγκτον και Σταμο.

Οι Σοφαδιτης και Λυγγεριδης που επαιζαν???Καμια παραπανω πληροφορια για αυτους???
kkary
QUOTE(streetbc @ Jun 30 2009, 15:44 ) *
Οι Σοφαδιτης και Λυγγεριδης που επαιζαν???Καμια παραπανω πληροφορια για αυτους???

Ο Λυγγεριδης επαιξε την περασμενη χρονια στην Αγ.Παρασκευη.
terastios
QUOTE(terastios @ Jun 29 2009, 15:27 ) *
Καμία πληροφορία για τους περσινούς πρωτοκλασσάτους ? bball.gif

Από τις ομάδες που ήρθαν από Γ Εθνική ?? κανένα νέο ? bball.gif
Jabar
QUOTE(pusher @ Jun 30 2009, 14:11 ) *
Δεν ανοίγει τα χαρτιά του. Θα το κάνει τελευταία μέρα αποδεσμεύσεων για να βάλει τους άλλους να τρέχουν. Πληροφορίες λένε ότι ο Χολαργός θα προσπαθήσει ξανά για ότι του πήραν "μέσα απ' τα χέρια του" φέτος... Και για να μην παρεξηγηθώ να διορθώσω γράφοντας, "για ότι έχασε μέσα από τα χέρια του" φέτος...

Να σε καλώς ορίσω.Να πω ότι μου αρέσει πολύ η υπογραφή σου.Αυτό το τσιτάτο.
In the end we will remember
not the words of our enemies,
but the silence of our friends...

Martin L. King (1929-1968)
Και στο τέλος των μεταγραφών οι φίλοι μου να θυμούνται την σιωπή μου. smiley.gif


QUOTE(pitbull @ Jun 30 2009, 10:45 ) *
γνωστος προεδρος ομαδας ανατολικης αττικης ελαβε μερος σε οικογενειακο διπλο της ομαδας του και αφου νικησε κατα κρατος ολες τις προσωπικες μονομαχιες με τους αντιπαλους του αρχισε να βριζει θεους και δαιμονες για τις μεταγραφες που εκανε tongue.gif hammer.gif evilmonkey.gif ορε που παμε ρεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οι παίκτες ισχυρίζονται, ότι τον πρόσεχαν να μην κτυπήσει.Εγώ λέω ότι εύκολα έχει ένα δεκάλεπτο, αλλά αν μπεί να παίξει ,άντε να τον βγάλεις.
alexas10
QUOTE (Jabar @ Jun 30 2009, 18:25 ) *
Να σε καλώς ορίσω.Να πω ότι μου αρέσει πολύ η υπογραφή σου.Αυτό το τσιτάτο.
In the end we will remember
not the words of our enemies,
but the silence of our friends...

Martin L. King (1929-1968)
Και στο τέλος των μεταγραφών οι φίλοι μου να θυμούνται την σιωπή μου. smiley.gif



Οι παίκτες ισχυρίζονται, ότι τον πρόσεχαν να μην κτυπήσει.Εγώ λέω ότι εύκολα έχει ένα δεκάλεπτο, αλλά αν μπεί να παίξει ,άντε να τον βγάλεις.


τζαμπαρακο παρε θεση για ολους αυτους τους 32-35αρηδες που με παιρνουν καθημερινα τηλεφωνο να ερθουν να παιξουν μπασκετ στην εκαλη τζαμπα κ δεν μπορω να τους παρω για αυτον τον αστειο κανονισμο...
pusher
QUOTE(Jabar @ Jun 30 2009, 18:25 ) *
Να σε καλώς ορίσω.Να πω ότι μου αρέσει πολύ η υπογραφή σου.Αυτό το τσιτάτο.
In the end we will remember
not the words of our enemies,
but the silence of our friends...

Martin L. King (1929-1968)
Και στο τέλος των μεταγραφών οι φίλοι μου να θυμούνται την σιωπή μου. smiley.gif




Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Το τσιτάτο όντως είναι εκπληκτικό. Ειδικότερα αν έχεις ζήσει στο πετσί σου το μήνυμα που περνάει...
Στο τέλος των μεταγραφών η σιωπή θα συνοδεύεται από σαρδόνιο χαμόγελο? cool.gif
RUBI
Χαρτοματσιδης Κωστας υπεγραψε στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Κουγιανο Μιχαλης υπεγραψε στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Μαγειρας Γιωργος υπεγραψε στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Κορβινγκτον Δημητρης μαλλον παιζει ενα χρονο ακομη και υπογραφει στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
terastios
QUOTE(RUBI @ Jul 1 2009, 11:45 ) *
Χαρτοματσιδης Κωστας υπεγραψε στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Κουγιανο Μιχαλης υπεγραψε στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Μαγειρας Γιωργος υπεγραψε στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Κορβινγκτον Δημητρης μαλλον παιζει ενα χρονο ακομη και υπογραφει στα ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.

Μεγάλη ευκαιρια για μια καλή πορεία και ίσως κάτι παραπάνω ... προπονητής ? bball.gif
assistant
Eπειδη κατα τη γνωμη μου το επιπεδο στην εσκα εχει πεσει πολυ τελευταια(ειδικα τα 2-3 τελευταια χρονια) απο μονοι τους αυτοι οι παιχτες χρηζουν τα Βριλλησια ως ενα απ τα φαβορι στον ομιλο τους.Βεβαια υπαρχει και το περσινο παραδειγμα της Μακρης που με παιχταραδες δεν εκανε τιποτα,οποτε υπομονη θα κριθουν ολα στο γηπεδο.
terastios

από Χολαργο , Αετό κάποιο νέο ??? bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.