Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ 2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
loufer
Ακόμα περιμένω μία απάντηση, από ΑΟΚ Χαλανδρίου μεριά...
RUBI
QUOTE(assistant @ Jul 1 2009, 18:48 ) *
Eπειδη κατα τη γνωμη μου το επιπεδο στην εσκα εχει πεσει πολυ τελευταια(ειδικα τα 2-3 τελευταια χρονια) απο μονοι τους αυτοι οι παιχτες χρηζουν τα Βριλλησια ως ενα απ τα φαβορι στον ομιλο τους.Βεβαια υπαρχει και το περσινο παραδειγμα της Μακρης που με παιχταραδες δεν εκανε τιποτα,οποτε υπομονη θα κριθουν ολα στο γηπεδο.

Θα συμφωνησω πως μεταγραφες καλων παιχτων δεν σημαινει αυτοματα και ανοδο και παραδειγματα παρα πολλα οχι μονο για ομαδες της ΕΣΚΑ, ομως τα βριλλησια σιγουρα θα εχουν την δυνατοτητα να φτιαξουν ομαδα που τα παιδια θα το ευχαριστηθουν το μπασκετ και θα εχουν το δικαιωμα με την εμπειρια των νεων παιδιων να βοηθησουν τους νεους παιχτες αλλα και γιατι οχι να διεκδικησουν και πιθανη ανοδο.
Ειναι καλο να δυναμωση παλι η ΕΣΚΑ.
garaki
QUOTE (RUBI @ Jul 3 2009, 11:25 ) *
Θα συμφωνησω πως μεταγραφες καλων παιχτων δεν σημαινει αυτοματα και ανοδο και παραδειγματα παρα πολλα οχι μονο για ομαδες της ΕΣΚΑ, ομως τα βριλλησια σιγουρα θα εχουν την δυνατοτητα να φτιαξουν ομαδα που τα παιδια θα το ευχαριστηθουν το μπασκετ και θα εχουν το δικαιωμα με την εμπειρια των νεων παιδιων να βοηθησουν τους νεους παιχτες αλλα και γιατι οχι να διεκδικησουν και πιθανη ανοδο.
Ειναι καλο να δυναμωση παλι η ΕΣΚΑ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ(ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΛΕΙ ΜΕΙΚΕΡ ΤΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ),ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΗ ΡΑΦΗΝΑ(ΠΑΙΧΤΗΣ Γ Β ΕΘΝΙΚΗΣ),ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟΝ ΤΑΥΡΟ(ΣΟΥΠΕΡ),ΜΠΟΥΧΕΡΤ,ΒΛΑΧΟΣ Κ ΑΡΚΕΤΌΙ ΑΚΟΜΑ..ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Κ ΜΕ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ Κ ΣΤΗΝ Β Κ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ..
lord
QUOTE(garaki @ Jul 3 2009, 13:39 ) *
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΑΛΛΑ Κ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ...ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ(ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ Κ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΛΕΙ ΜΕΙΚΕΡ ΤΗΣ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ),ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΤΗ ΡΑΦΗΝΑ(ΠΑΙΧΤΗΣ Γ Β ΕΘΝΙΚΗΣ),ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟΝ ΤΑΥΡΟ(ΣΟΥΠΕΡ),ΜΠΟΥΧΕΡΤ,ΒΛΑΧΟΣ Κ ΑΡΚΕΤΌΙ ΑΚΟΜΑ..ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Κ ΜΕ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ Κ ΣΤΗΝ Β Κ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑ..

o ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ του πορφυρα φετος πηγε στη ΡΑΦΗΝΑ?
provokatoras
QUOTE(lord @ Jul 3 2009, 14:55 ) *
o ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ του πορφυρα φετος πηγε στη ΡΑΦΗΝΑ?


Oχι δε νομιζω οτι παιζει αυτο?
garaki
QUOTE(provokatoras @ Jul 3 2009, 15:51 ) *
Oχι δε νομιζω οτι παιζει αυτο?

Δεν ειμαι χιλια τα εκατο σιγουρος αλλα νομιζω οτι πηγε ραφηνα..μου το ειπαν κ αυτος που μου το ειπε δεν ειναι σαλιας ομως δεν επιμενω...
the kid
QUOTE(lord @ Jul 3 2009, 14:55 ) *
o ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ του πορφυρα φετος πηγε στη ΡΑΦΗΝΑ?

Καποιος Αθανασουλας πηγε ραφηνα σιγουρα.3αρο-4αρι νομιζω.
Τωρα αν ειναι αυτος που λετε δεν ξερω... δεν ειναι και καποιο σπανιο ονομα το Αθανασουλας...
eddie 8
QUOTE(the kid @ Jul 3 2009, 21:27 ) *
Καποιος Αθανασουλας πηγε ραφηνα σιγουρα.3αρο-4αρι νομιζω.
Τωρα αν ειναι αυτος που λετε δεν ξερω... δεν ειναι και καποιο σπανιο ονομα το Αθανασουλας...


στραγκας-μπαλαμπανης-κορκοσουρας-αθανασουλας.οριστικα ραφηνα!
hidalgo
πριν ξεκινησουν για τα καλα οι ανακοινωσεις κ επισης οσο υπαρχει ακομα καιρος οι
ομαδες της εσκα θα πρεπει να σκεφτουν πολυ καλα το πως θα ενισχυθουν καλυτερα
γιατι με τοσες ομαδες που θα πεσουν απο τη γ εθνικη αποκλειετε να μην ειναι 4-5 αθηναικες
ηδη στον 1 ομιλο ειναι 5/14.
τις καλυτερες κινησεις τις κανει το ψυχικο που κ να πεσει θα εχει ετοιμη ομαδα να σταθει στην α εσκα
αφου αγοραζει καλα δελτια.
με τα μεχρι τωρα γραφομενα η μη στο φορουμ,σπορτινγκ,ιλιον,παπαγου,ψυχικο δυσκολο να τερματισουν
στην 1η πενταδα των ομιλων τους που σημαινει οτι θα τραβηξουν μαζι τους 4 επιπλεον ομαδες προς τα κατω
σε ολες της κατηγοριες της εσκα.
βεβαια το πολυ γελιο θα πεσει αν γινει βορειος κ νοτιος ομιλος στη β εθνικη,που τοτε ολοι θα τρεχουν
τελευταια στιγμη για να ανεβουν,κατι ακουστηκε.
θυμιζω πριν μερικα χρονια η αποφαση της εοκ για τους 2 κατω των 19 κ 3 ανω των 30 στη δωδεκαδα
ανακοινωθηκε την προ-τελευταια μερα των αποδεσμευσεων.
αν τηρηθει η παραδοση θα εχουμε πολλα θριλερ,κ βλεπω πολυ κοσμο να ακυρωνει διακοπες για
να υπογραψει στο ταχυδρομειο του αεροδρομειου που κλεινει 10 το βραδυ
290981
[quote name='eddie 8' date='Jul 3 2009, 22:17 ' post='320135']
στραγκας-μπαλαμπανης-κορκοσουρας-αθανασουλας.οριστικα ραφηνα!
o Athanasoulas pou epaize ston Porfira DEN exei kleisei Rafina!
anto10
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ???
ΠΟΙΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ??
290981
QUOTE(anto10 @ Jul 4 2009, 16:53 ) *
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ???
ΠΟΙΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ??

Stasinopoulos sti Niki Amarousiou,kalo plazmaker me thitia se Pagrati
mirodias
QUOTE(alexas10 @ Jun 30 2009, 17:35 ) *
τζαμπαρακο παρε θεση για ολους αυτους τους 32-35αρηδες που με παιρνουν καθημερινα τηλεφωνο να ερθουν να παιξουν μπασκετ στην εκαλη τζαμπα κ δεν μπορω να τους παρω για αυτον τον αστειο κανονισμο...

Καλά μπρέ εκεί δεν διώξατε καμιά 10αριά απο τους καλύτερους 30φεύγα?
Ανανέωση 30άριδων θέλετε να κάνεται... icon_drunk.gif
Smico
QUOTE(anto10 @ Jul 4 2009, 17:53 ) *
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ???
ΠΟΙΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ??


ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ Κ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΜΥΛΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΠΟΛΛΟΙ..
anto10
QUOTE(Smico @ Jul 5 2009, 14:25 ) *
ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ Κ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΜΥΛΩΝΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΠΟΛΛΟΙ..

ΔΗΛΑΔΗ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΜΟΣ?ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ?
pusher
QUOTE(anto10 @ Jul 5 2009, 19:36 ) *
ΔΗΛΑΔΗ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΜΟΣ?ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ?


Ο Φιλαθλητικός ανέκαθεν στηριζόταν σε παιδιά νεαρά και σε πολύ δουλειά. Δεν θα κάνει κινήσεις εντυπωσιασμού. Ούτως ή άλλως έχει αρκετά δελτία και πολλούς δανεικούς παίκτες. Έχει τους δύο περσινούς ψηλούς, τους δύο εφήβους που έκαναν καλό πρωτάθλημα και το υπόλοιπο ρόστερ θα το "γεμίσει" με παιδιά που έχουν όρεξη. Θα είναι κατά την γνώμη μου μια ανταγωνιστικότατη ομάδα που θα διεκδικήσει ότι επιτρέψουν οι ομάδες που "ρίξανε" αρκετά λεφτά στις μεταγραφές...
anto10
QUOTE(pusher @ Jul 5 2009, 21:25 ) *
Ο Φιλαθλητικός ανέκαθεν στηριζόταν σε παιδιά νεαρά και σε πολύ δουλειά. Δεν θα κάνει κινήσεις εντυπωσιασμού. Ούτως ή άλλως έχει αρκετά δελτία και πολλούς δανεικούς παίκτες. Έχει τους δύο περσινούς ψηλούς, τους δύο εφήβους που έκαναν καλό πρωτάθλημα και το υπόλοιπο ρόστερ θα το "γεμίσει" με παιδιά που έχουν όρεξη. Θα είναι κατά την γνώμη μου μια ανταγωνιστικότατη ομάδα που θα διεκδικήσει ότι επιτρέψουν οι ομάδες που "ρίξανε" αρκετά λεφτά στις μεταγραφές...

Ποιες ομαδες εβαλαν πολλα λεφτα φετος δηλαδη?Και
για τι λεφτα μιλαμε?
DORIAN
QUOTE(anto10 @ Jul 6 2009, 14:08 ) *
Ποιες ομαδες εβαλαν πολλα λεφτα φετος δηλαδη?Και
για τι λεφτα μιλαμε?


ΑΕΤΟΣ,ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ,ΡΑΦΗΝΑ μεχρι αυτη τη στιγμη.
Παντως απο αλλες ομαδες υπαρχει μια διστακτικοτητα.
HighLow
Και πώς τα έβαλαν τα πολλά λεφτά δηλαδή?
Στα λόγια...με χαρτί (επιταγές)...συμφωνητικά???
Γιατι με αυτό το τρόπο πολλοί βάζουν λεφτά...αλλά λίγοι τα δίνουν...!!! blove.gif
DORIAN
QUOTE(HighLow @ Jul 6 2009, 14:38 ) *
Και πώς τα έβαλαν τα πολλά λεφτά δηλαδή?
Στα λόγια...με χαρτί (επιταγές)...συμφωνητικά???
Γιατι με αυτό το τρόπο πολλοί βάζουν λεφτά...αλλά λίγοι τα δίνουν...!!! blove.gif


Τα ιδιωτικα συμφωνητικα δεν εχουν ισχυ,οι επιταγες και οι συναλαγματικες επισης , ο δε αθλητης μπορει να βρεθει και μπλεγμενος. Ας προσεχουν λοιπον οι παικτες να ζητανε ποσα αναλογα με την κατηγορια που θελουν να παιξουν γιατι ετσι οπως παμε και οι λιγοι παραγοντες που εχουν μεινει αξιοπιστοι θα χαλασουν χωρις να το θελουν. blink.gif blink.gif

Σχετικα με Μπουχερτ μαθαινω οτι τελικα μαλλον θα παιξει Εθνικη κατηγορια.
Αν καποιος εχει καποια πληροφορια θα ηταν πολυ ενδιαφερουσα.
BILLTSEK
1986 -2009..τελικα το πηρα αποφαση!! μετα απο πολυ σκεψη εφτασε η στιγμη που δεν ηθελα..να σταματησω το μπασκετακι που τοσο πολυ αγαπω.23 χρονια προσπαθουσα παντα να δινω τον καλυτερο εαυτο μου (η αληθεια ειναι οτι ειχα περιορισμενες δυνατοτητες).παντα ειχα κινητρο κ στοχο για αυτο περασα πολυ καλα κανοντας το χομπυ μου..αυτο συμβουλευω τους νεοτερους παικτες σε οποια κατηγορια κ αν παιζουν..δουλεια πολυ υπομονη κ επιμονη..να κανετε παντα αυτο που θελει ο προπονητης κ δεν θα βγειτε χαμενοι..να μην βαζετε το εγω σας πανω απο την ομαδα .ετσι θα σας αγαπανε κ οι συμπαικτες σας.κ μην ξεχνατε μπασκετ δεν ειναι μονο να σκοραρω!θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσα παιδια ειχα συμπαικτες ολα αυτα τα χρονια !!εκανα πολλους φιλους κ αυτο ειναι το μεγαλο κερδος μου!!θελω να αναφερω μερικα ονοματα που πραγματικα ηταν παικταραδες κ δεν θα τουςξεχασω ποτε.ΤΣΑΓΚΑΡΗς ΑΝΤ.{Ο ΓΚΑΛΗς ΤΗΣ ΕΣΚΑ!!δεινος σκορερ με σπασιμο μεσης κ τον χαζευαμε με ποσους τροπους εβαζε καλαθι. ΣΟΥΣΟΥΝΗς ΧΡ.{τρομερες κινησεις μεσα στην ρακετα δυνατος κ καλος αμυντικος.ο τελειος σεντερ!}ΜΑΝΩΛΗς ΚΩΣ.{απιστευτη δυναμη.νομιζα οτι επεφτα σε τοιχο οταν παιζαμε}ΔΑΦΝΗΣ Γ.{ασσος με απιστευτη ταχητητα.διαστημοπλοιο ο τυπος!!)ΖΕΡΒΟς{ηρεμη δυναμη..μαεστρος!}ΠΑΠΑΙςΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ{απιστευτος παικτης αλλα τεμπελης.κριμα θα ειχε κανει μεγαλη καριερα.}ΠΟΛΙΤΕΙΑ¨ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ{μια απο τις δυο καψουρες{μενουδακοοοοοοοο} που ειχα για να παιξω συμπαικτης .τα καταφερα!!προπονητης μεσα στο γηπεδο!!!ειναι για πιο πανω..} ΚΟΥΚΗς{τρομερος σουτερ κ πολυ γρηγορος!}ΚΑΡΤΑΝΟΣ Π{τριποντακιας κ ωραια καρφωματα οταν εχει ορεξη.θεαματικος πολυ..}ΦΕΑ"ΠΡΑς΄{Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣστα 23 χρονια!!!!}ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗς,ΤΣΑΚΙΡΗΣ,ΡΩΜΟΣΙΟΣ,ΒΙΔΑΚΗΣ..
DREAM TEAM k συνεχιζουνε.μπορει να επαιξα μια χρονια μονο αλλα δεθηκα πολυ με την ομαδα..τελευταια επιθυμια ηταν να ειμαι μαζι τους αλλα δεν τα καταφερα..{δεν αδικηθηκα παντως απο τον κοουτς υπηρχαν καλυτεροι}ξεχασα αρκετους αλλα ελπιζω να μην με παρεξηγησουν.γερασα κ η μνημη μου δεν ειναι καλη..χαχαχα!τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στους προπονητες μου KOYTSOYKO N{ΜΑς ΜΑΖΕΨΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΟ 1986.ΚΑΛΟς ΑΝΘΡΩΠΟς Κ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς}ΒΑΛΣΑΜΙΔΗς,ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.,ΠΕΤΡΑΚΑΚΗς Δ.{ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ!!}ΑΘΑΝΑ ΣΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΦΛΟΣ ΧΑΧΑ!!}ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΑΣΣΟ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!}ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ{ΠΟΛΥ ΚΑΛΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑς}ΚΟΥΚΗς,ΚΑΡΑΤΖΑΣ{ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΟΥΤΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Ο ΤΥΠΟΣ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ}Κ ενας προπονητης που δεν προλαβα να εχω.ΔΕΣΠΟΤΑΚΗς.ο καλυτερος!!! ξερει να παιρνει το 100% του παικτη.γαμωτο κριμα ειμαι ηδη 37..καλο καλοκαιρι σε ολους κ να προσεχετε την υγεια σας !!!
RUBI
QUOTE(BILLTSEK @ Jul 6 2009, 15:15 ) *
1986 -2009..τελικα το πηρα αποφαση!! μετα απο πολυ σκεψη εφτασε η στιγμη που δεν ηθελα..να σταματησω το μπασκετακι που τοσο πολυ αγαπω.23 χρονια προσπαθουσα παντα να δινω τον καλυτερο εαυτο μου (η αληθεια ειναι οτι ειχα περιορισμενες δυνατοτητες).παντα ειχα κινητρο κ στοχο για αυτο περασα πολυ καλα κανοντας το χομπυ μου..αυτο συμβουλευω τους νεοτερους παικτες σε οποια κατηγορια κ αν παιζουν..δουλεια πολυ υπομονη κ επιμονη..να κανετε παντα αυτο που θελει ο προπονητης κ δεν θα βγειτε χαμενοι..να μην βαζετε το εγω σας πανω απο την ομαδα .ετσι θα σας αγαπανε κ οι συμπαικτες σας.κ μην ξεχνατε μπασκετ δεν ειναι μονο να σκοραρω!θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσα παιδια ειχα συμπαικτες ολα αυτα τα χρονια !!εκανα πολλους φιλους κ αυτο ειναι το μεγαλο κερδος μου!!θελω να αναφερω μερικα ονοματα που πραγματικα ηταν παικταραδες κ δεν θα τουςξεχασω ποτε.ΤΣΑΓΚΑΡΗς ΑΝΤ.{Ο ΓΚΑΛΗς ΤΗΣ ΕΣΚΑ!!δεινος σκορερ με σπασιμο μεσης κ τον χαζευαμε με ποσους τροπους εβαζε καλαθι. ΣΟΥΣΟΥΝΗς ΧΡ.{τρομερες κινησεις μεσα στην ρακετα δυνατος κ καλος αμυντικος.ο τελειος σεντερ!}ΜΑΝΩΛΗς ΚΩΣ.{απιστευτη δυναμη.νομιζα οτι επεφτα σε τοιχο οταν παιζαμε}ΔΑΦΝΗΣ Γ.{ασσος με απιστευτη ταχητητα.διαστημοπλοιο ο τυπος!!)ΖΕΡΒΟς{ηρεμη δυναμη..μαεστρος!}ΠΑΠΑΙςΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ{απιστευτος παικτης αλλα τεμπελης.κριμα θα ειχε κανει μεγαλη καριερα.}ΠΟΛΙΤΕΙΑ¨ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ{μια απο τις δυο καψουρες{μενουδακοοοοοοοο} που ειχα για να παιξω συμπαικτης .τα καταφερα!!προπονητης μεσα στο γηπεδο!!!ειναι για πιο πανω..} ΚΟΥΚΗς{τρομερος σουτερ κ πολυ γρηγορος!}ΚΑΡΤΑΝΟΣ Π{τριποντακιας κ ωραια καρφωματα οταν εχει ορεξη.θεαματικος πολυ..}ΦΕΑ"ΠΡΑς΄{Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣστα 23 χρονια!!!!}ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗς,ΤΣΑΚΙΡΗΣ,ΡΩΜΟΣΙΟΣ,ΒΙΔΑΚΗΣ..
DREAM TEAM k συνεχιζουνε.μπορει να επαιξα μια χρονια μονο αλλα δεθηκα πολυ με την ομαδα..τελευταια επιθυμια ηταν να ειμαι μαζι τους αλλα δεν τα καταφερα..{δεν αδικηθηκα παντως απο τον κοουτς υπηρχαν καλυτεροι}ξεχασα αρκετους αλλα ελπιζω να μην με παρεξηγησουν.γερασα κ η μνημη μου δεν ειναι καλη..χαχαχα!τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στους προπονητες μου KOYTSOYKO N{ΜΑς ΜΑΖΕΨΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΟ 1986.ΚΑΛΟς ΑΝΘΡΩΠΟς Κ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς}ΒΑΛΣΑΜΙΔΗς,ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.,ΠΕΤΡΑΚΑΚΗς Δ.{ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ!!}ΑΘΑΝΑ ΣΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΦΛΟΣ ΧΑΧΑ!!}ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΑΣΣΟ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!}ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ{ΠΟΛΥ ΚΑΛΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑς}ΚΟΥΚΗς,ΚΑΡΑΤΖΑΣ{ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΟΥΤΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Ο ΤΥΠΟΣ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ}Κ ενας προπονητης που δεν προλαβα να εχω.ΔΕΣΠΟΤΑΚΗς.ο καλυτερος!!! ξερει να παιρνει το 100% του παικτη.γαμωτο κριμα ειμαι ηδη 37..καλο καλοκαιρι σε ολους κ να προσεχετε την υγεια σας !!!

Φιλε τσεκ η αποφαση ειναι σιγουρα δυσκολη ειδικα οταν το μπασκετ ειναι τροπος ζωης ανεξαρτητα αν εισαι επαγγελματιας η οχι, σου ευχομαι καλη επιτυχια σε οσα κανεις στην ζωη σου και ειναι κριμα που δεν καναμε πραγματικοτητα να ειμαστε μαζι σε καποια ομαδα- θα ηταν τιμη μου.
BILLTSEK
QUOTE(RUBI @ Jul 6 2009, 15:23 ) *
Φιλε τσεκ η αποφαση ειναι σιγουρα δυσκολη ειδικα οταν το μπασκετ ειναι τροπος ζωης ανεξαρτητα αν εισαι επαγγελματιας η οχι, σου ευχομαι καλη επιτυχια σε οσα κανεις στην ζωη σου και ειναι κριμα που δεν καναμε πραγματικοτητα να ειμαστε μαζι σε καποια ομαδα- θα ηταν τιμη μου.

ευχαριστω πολυ πολυ!!!με ποιον εχω την τιμη να μιλω?
RUBI
QUOTE(BILLTSEK @ Jul 6 2009, 15:53 ) *
ευχαριστω πολυ πολυ!!!με ποιον εχω την τιμη να μιλω?

Δ.κορβ.
nikefalin
Καταθέτω τις καλύτερες μου ευχές στη μυθική μορφή των γηπέδων της ΕΣΚΑ, τον BILLTSEK !!

BILLTSEK
QUOTE(RUBI @ Jul 6 2009, 16:11 ) *
Δ.κορβ.

aaa!!εισαι αυτος που εχει παιξει μονο μεχρι την α1? κειχες συμπαικτη τον ford?,εσυ που νομιζαμε οτι εισαι μαυρος κ εσπαγες τισ μπασκετες.?σορρυ φιλε αλλα ειμαι μια τριχα απο τα α... σου!!κορβι θεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

QUOTE(nikefalin @ Jul 6 2009, 16:40 ) *
Καταθέτω τις καλύτερες μου ευχές στη μυθική μορφή των γηπέδων της ΕΣΚΑ, τον BILLTSEK !!

ευχαριστω πολυ φιλαρακι!!!!παντα μας βαζεις σε ταξη οταν ξεφευγουμε!!να εισαι παντα καλα!!
pusher
QUOTE(HighLow @ Jul 6 2009, 14:38 ) *
Και πώς τα έβαλαν τα πολλά λεφτά δηλαδή?
Στα λόγια...με χαρτί (επιταγές)...συμφωνητικά???
Γιατι με αυτό το τρόπο πολλοί βάζουν λεφτά...αλλά λίγοι τα δίνουν...!!! blove.gif


Δυστυχώς έτσι είναι. Το παράξενο πάντως είναι πως οι παίκτες παραμυθιάζονται και πηγαίνουν όπου τους "τάξουνε" περισσότερα. Φέτος κυκλοφορεί και η μόδα "θα σου δώσω τους τρεις μήνες που σου χρωστάω από πέρσι, αν συμφωνήσεις να παραμείνεις και φέτος".
Οι παίκτες αυτοαξιολογούνται με αυτό που πιστεύουν ότι είναι. Με συγκριτικές μεθόδους του στυλ "αφου αυτός παίρνει τόσα, εγώ δεν πρέπει να πάρω τόσα?" Και η ζωή συνεχίζεται.
Όλοι οι παράγοντες λένε "από τον/την ___________ (βάλε όποιο όνομα ομάδος θέλεις) δεν έχασε λεφτά ποτέ κανείς". Ξεχνάνε να αναφέρουν ότι δεν τα πήρε κιόλας.

Ίσως θα έπρεπε να υπάρχει πλαφόν οδοιπορικών, με συνιστώσες την ηλικία και τα χρόνια ερασιτεχνικού μπάσκετ για κάθε παίκτη κι από κει και πέρα να ενισχύεται αυτό το ποσό με πριμ νίκης, προσωπικών στόχων και στόχων ομάδος. Αλλά και πάλι τα "κάτω απ' το τραπέζι" θα έκαναν τη ζημιά τους.

Και τέλος στις υπερτιμημένες αυτοαξιολογήσεις έχουν παίξει ρόλο οι μάνατζερ, που κοιτάνε τη δουλειά τους (και καλά κάνουνε). Φταίνε οι παράγοντες που λειτουργούν σαν να τα ξέρουν όλα, δεν φροντίζουν να υπάρχει κάποιος ακόμη και επί πληρωμή μπασκετικός, που θα τους έδινε λύσεις τα καλοκαίρια, θα τους γλύτωνε από ένα κάρο πεταμένα λεφτά και θα τους έκανε απόσβεση του μισθού του στη μεταγραφική περίοδο.

Αναγκαίο είναι να προσπαθήσει η διοργανώτρια (ΕΣΚΑ), παράγοντες, προπονητές και κυρίως αθλητές, να δημιουργήσουν από κοινού συνθήκες βιωσιμότητος των ομάδων και να εισάγουν στις ερασιτεχνικές κατηγορίες το αθλητικό μάρκετινγκ για να γλυτώσουν όλοι από τα παπατζιλίκια κάθε μορφής...

Συγγνώμη αν καταχράστηκα τον χώρο.
KOKO
QUOTE(BILLTSEK @ Jul 6 2009, 09:15 ) *
1986 -2009..τελικα το πηρα αποφαση!! μετα απο πολυ σκεψη εφτασε η στιγμη που δεν ηθελα..να σταματησω το μπασκετακι που τοσο πολυ αγαπω.23 χρονια προσπαθουσα παντα να δινω τον καλυτερο εαυτο μου (η αληθεια ειναι οτι ειχα περιορισμενες δυνατοτητες).παντα ειχα κινητρο κ στοχο για αυτο περασα πολυ καλα κανοντας το χομπυ μου..αυτο συμβουλευω τους νεοτερους παικτες σε οποια κατηγορια κ αν παιζουν..δουλεια πολυ υπομονη κ επιμονη..να κανετε παντα αυτο που θελει ο προπονητης κ δεν θα βγειτε χαμενοι..να μην βαζετε το εγω σας πανω απο την ομαδα .ετσι θα σας αγαπανε κ οι συμπαικτες σας.κ μην ξεχνατε μπασκετ δεν ειναι μονο να σκοραρω!θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσα παιδια ειχα συμπαικτες ολα αυτα τα χρονια !!εκανα πολλους φιλους κ αυτο ειναι το μεγαλο κερδος μου!!θελω να αναφερω μερικα ονοματα που πραγματικα ηταν παικταραδες κ δεν θα τουςξεχασω ποτε.ΤΣΑΓΚΑΡΗς ΑΝΤ.{Ο ΓΚΑΛΗς ΤΗΣ ΕΣΚΑ!!δεινος σκορερ με σπασιμο μεσης κ τον χαζευαμε με ποσους τροπους εβαζε καλαθι. ΣΟΥΣΟΥΝΗς ΧΡ.{τρομερες κινησεις μεσα στην ρακετα δυνατος κ καλος αμυντικος.ο τελειος σεντερ!}ΜΑΝΩΛΗς ΚΩΣ.{απιστευτη δυναμη.νομιζα οτι επεφτα σε τοιχο οταν παιζαμε}ΔΑΦΝΗΣ Γ.{ασσος με απιστευτη ταχητητα.διαστημοπλοιο ο τυπος!!)ΖΕΡΒΟς{ηρεμη δυναμη..μαεστρος!}ΠΑΠΑΙςΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ{απιστευτος παικτης αλλα τεμπελης.κριμα θα ειχε κανει μεγαλη καριερα.}ΠΟΛΙΤΕΙΑ¨ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ{μια απο τις δυο καψουρες{μενουδακοοοοοοοο} που ειχα για να παιξω συμπαικτης .τα καταφερα!!προπονητης μεσα στο γηπεδο!!!ειναι για πιο πανω..} ΚΟΥΚΗς{τρομερος σουτερ κ πολυ γρηγορος!}ΚΑΡΤΑΝΟΣ Π{τριποντακιας κ ωραια καρφωματα οταν εχει ορεξη.θεαματικος πολυ..}ΦΕΑ"ΠΡΑς΄{Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣστα 23 χρονια!!!!}ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗς,ΤΣΑΚΙΡΗΣ,ΡΩΜΟΣΙΟΣ,ΒΙΔΑΚΗΣ..
DREAM TEAM k συνεχιζουνε.μπορει να επαιξα μια χρονια μονο αλλα δεθηκα πολυ με την ομαδα..τελευταια επιθυμια ηταν να ειμαι μαζι τους αλλα δεν τα καταφερα..{δεν αδικηθηκα παντως απο τον κοουτς υπηρχαν καλυτεροι}ξεχασα αρκετους αλλα ελπιζω να μην με παρεξηγησουν.γερασα κ η μνημη μου δεν ειναι καλη..χαχαχα!τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στους προπονητες μου KOYTSOYKO N{ΜΑς ΜΑΖΕΨΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΟ 1986.ΚΑΛΟς ΑΝΘΡΩΠΟς Κ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς}ΒΑΛΣΑΜΙΔΗς,ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.,ΠΕΤΡΑΚΑΚΗς Δ.{ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ!!}ΑΘΑΝΑ ΣΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΦΛΟΣ ΧΑΧΑ!!}ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΑΣΣΟ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!}ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ{ΠΟΛΥ ΚΑΛΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑς}ΚΟΥΚΗς,ΚΑΡΑΤΖΑΣ{ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΟΥΤΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Ο ΤΥΠΟΣ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ}Κ ενας προπονητης που δεν προλαβα να εχω.ΔΕΣΠΟΤΑΚΗς.ο καλυτερος!!! ξερει να παιρνει το 100% του παικτη.γαμωτο κριμα ειμαι ηδη 37..καλο καλοκαιρι σε ολους κ να προσεχετε την υγεια σας !!!

Φιλε μου αν και δε σε εζησα πολυ μακαρι οσο επιτυχημενα ηταν τα 23 χρονια σου στο μπασκετ αλλο τοσο να ειναι και τα επαγγελματικα σου ονειρα!!Ευχομαι απο καρδιας καθε επιτυχια και σου ζηταω μονο μια χαρη να μη χαθουμε!!Πολλα φιλια!!Και οποτε εχεις χρονο να ερχεσαι και καμια προπονηση οι πορτες ειναι ανοιχτες!!! 69.gif
pointguard
Respect se vasilh tsekoura psuxara k terastios paikths. Elpizo na kaei o nomos pou paei na tou to kopsei k tou xronou na paixoume sumpaiktes.. Bill etoimasou gia epistrofh sthn eruthraia
BILLTSEK
QUOTE(KOKO @ Jul 6 2009, 21:56 ) *
Φιλε μου αν και δε σε εζησα πολυ μακαρι οσο επιτυχημενα ηταν τα 23 χρονια σου στο μπασκετ αλλο τοσο να ειναι και τα επαγγελματικα σου ονειρα!!Ευχομαι απο καρδιας καθε επιτυχια και σου ζηταω μονο μια χαρη να μη χαθουμε!!Πολλα φιλια!!Και οποτε εχεις χρονο να ερχεσαι και καμια προπονηση οι πορτες ειναι ανοιχτες!!! 69.gif
ευχαριστω κωστη μου!!απολαυστε την ωραια παρεα που εχετε φτιαξει..
BILLTSEK
QUOTE(pointguard @ Jul 7 2009, 08:44 ) *
Respect se vasilh tsekoura psuxara k terastios paikths. Elpizo na kaei o nomos pou paei na tou to kopsei k tou xronou na paixoume sumpaiktes.. Bill etoimasou gia epistrofh sthn eruthraia

αν και εφυγα πληγωμενος απο την ερυθραια εκει περασα τα καλυτερα μου χρονια..το ανοιχτο της τατοιου ηταν παντα γεματο.δεν θα ξεχασω τα ντερμπυ με τον διονυσο που ηταν ο κοσμος μεχρι τον δρομο.απιστευτη ατμοσφαιρα!ειχα παιξει αντιπαλος με τον τζιγγερ κ οι μπραβοι του απ εξω..ειχα χεστει!!1988 νομιζω..ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΑΓΑΠΗ!!απο ε εσκα που{υπηρχε κ τετοια κατηγορια καποτε!!}ηταν καποτε εφτασε στην A2...ΦΙΛΕ ΔΡΑΚΑΚΗ σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια..ο χουχου σε πιστευει ..
mimos8
QUOTE(BILLTSEK @ Jul 6 2009, 15:15 ) *
1986 -2009..τελικα το πηρα αποφαση!! μετα απο πολυ σκεψη εφτασε η στιγμη που δεν ηθελα..να σταματησω το μπασκετακι που τοσο πολυ αγαπω.23 χρονια προσπαθουσα παντα να δινω τον καλυτερο εαυτο μου (η αληθεια ειναι οτι ειχα περιορισμενες δυνατοτητες).παντα ειχα κινητρο κ στοχο για αυτο περασα πολυ καλα κανοντας το χομπυ μου..αυτο συμβουλευω τους νεοτερους παικτες σε οποια κατηγορια κ αν παιζουν..δουλεια πολυ υπομονη κ επιμονη..να κανετε παντα αυτο που θελει ο προπονητης κ δεν θα βγειτε χαμενοι..να μην βαζετε το εγω σας πανω απο την ομαδα .ετσι θα σας αγαπανε κ οι συμπαικτες σας.κ μην ξεχνατε μπασκετ δεν ειναι μονο να σκοραρω!θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσα παιδια ειχα συμπαικτες ολα αυτα τα χρονια !!εκανα πολλους φιλους κ αυτο ειναι το μεγαλο κερδος μου!!θελω να αναφερω μερικα ονοματα που πραγματικα ηταν παικταραδες κ δεν θα τουςξεχασω ποτε.ΤΣΑΓΚΑΡΗς ΑΝΤ.{Ο ΓΚΑΛΗς ΤΗΣ ΕΣΚΑ!!δεινος σκορερ με σπασιμο μεσης κ τον χαζευαμε με ποσους τροπους εβαζε καλαθι. ΣΟΥΣΟΥΝΗς ΧΡ.{τρομερες κινησεις μεσα στην ρακετα δυνατος κ καλος αμυντικος.ο τελειος σεντερ!}ΜΑΝΩΛΗς ΚΩΣ.{απιστευτη δυναμη.νομιζα οτι επεφτα σε τοιχο οταν παιζαμε}ΔΑΦΝΗΣ Γ.{ασσος με απιστευτη ταχητητα.διαστημοπλοιο ο τυπος!!)ΖΕΡΒΟς{ηρεμη δυναμη..μαεστρος!}ΠΑΠΑΙςΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ{απιστευτος παικτης αλλα τεμπελης.κριμα θα ειχε κανει μεγαλη καριερα.}ΠΟΛΙΤΕΙΑ¨ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ{μια απο τις δυο καψουρες{μενουδακοοοοοοοο} που ειχα για να παιξω συμπαικτης .τα καταφερα!!προπονητης μεσα στο γηπεδο!!!ειναι για πιο πανω..} ΚΟΥΚΗς{τρομερος σουτερ κ πολυ γρηγορος!}ΚΑΡΤΑΝΟΣ Π{τριποντακιας κ ωραια καρφωματα οταν εχει ορεξη.θεαματικος πολυ..}ΦΕΑ"ΠΡΑς΄{Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣστα 23 χρονια!!!!}ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗς,ΤΣΑΚΙΡΗΣ,ΡΩΜΟΣΙΟΣ,ΒΙΔΑΚΗΣ..
DREAM TEAM k συνεχιζουνε.μπορει να επαιξα μια χρονια μονο αλλα δεθηκα πολυ με την ομαδα..τελευταια επιθυμια ηταν να ειμαι μαζι τους αλλα δεν τα καταφερα..{δεν αδικηθηκα παντως απο τον κοουτς υπηρχαν καλυτεροι}ξεχασα αρκετους αλλα ελπιζω να μην με παρεξηγησουν.γερασα κ η μνημη μου δεν ειναι καλη..χαχαχα!τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στους προπονητες μου KOYTSOYKO N{ΜΑς ΜΑΖΕΨΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΟ 1986.ΚΑΛΟς ΑΝΘΡΩΠΟς Κ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς}ΒΑΛΣΑΜΙΔΗς,ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.,ΠΕΤΡΑΚΑΚΗς Δ.{ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ!!}ΑΘΑΝΑ ΣΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΦΛΟΣ ΧΑΧΑ!!}ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΑΣΣΟ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!}ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ{ΠΟΛΥ ΚΑΛΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑς}ΚΟΥΚΗς,ΚΑΡΑΤΖΑΣ{ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΟΥΤΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Ο ΤΥΠΟΣ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ}Κ ενας προπονητης που δεν προλαβα να εχω.ΔΕΣΠΟΤΑΚΗς.ο καλυτερος!!! ξερει να παιρνει το 100% του παικτη.γαμωτο κριμα ειμαι ηδη 37..καλο καλοκαιρι σε ολους κ να προσεχετε την υγεια σας !!!

μεγαλε βασιλη τσεκουρα καλως ηρθες στο κλαμπ των βετερανων,αν και πιστευω οτι θα ξαναπαιξεις αργα η γρηγορα οταν σου δωθει η ευκαιρια!κι εγω θα ηθελα να παιξουμε συμπαικτες μια χρονια αλλα δεν ετυχε για διαφορους λογους.......παντως καναμε καποιες προπονησεις μαζι φετος και ομολογω οτι αν και επαιξες μονο μεχρι τη β εσκα ,ειχες ενα στοιχειο στο παιχνιδι σου που κατα τη γνωμη μου ηταν επιπεδου Α1,την μαχητικοτητα και την τρελα που σε επιανε μολις πατουσες στο γηπεδο ακομα και τωρα στα 37 σου!δε σε ειδα ποτε να περπατας στο γηπεδο η να κλεβεις εστω και λιγο στην προπονηση.αυτο λοιπον το χαρακτηριστικο σου θα το ζηλευαν πολλοι φτασμενοι παιχτες ακομα και στην Α1!
υγ:ελπιζω του χρονου να με παιρνεις μαζι σου σε καμια προπονησουλα.
jhantzop

Δελτίο Τύπου

"Ο Α.Σ. Ερμής Μελισσίων ανακοινώνει την πρόσληψη του Άρη Μαυρίδη ως προπονητή της ανδρικής ομάδας και επικεφαλής προπονητή του συλλόγου. Ο κ. Μαυρίδης τα τέσσερα τελευταία χρόνια ήταν στο τιμόνι του Άρη Χολαργού (Α1 Γυναικών), τον οποίο οδήγησε από την Α2 έως το FIBA Eurocup. Επίσης, είναι εν ενεργεία προπονητής του Πανεπιστημίου Αθηνών με το οποίο έχει κατακτήσει το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πανεπιστημίων καθώς και 2 φορές την 3η θέση.

Η διοίκηση του Ερμή βρήκε στο πρόσωπο του κ. Μαυρίδη τον άνθρωπο που θα εκφράσει στο γήπεδο τη φιλοσοφία του συλλόγου: υψηλού επιπέδου κατάρτιση των νεαρών αθλητών και αξιοποίησή τους στην πρώτη ομάδα. Το δυναμικό του Ερμή (120 αθλητές σε μόλις 5 έτη λειτουργίας), οι άριστες γηπεδικές εγκαταστάσεις και οι επιτυχίες της ανδρικής ομάδας (άνοδος στη Γ' ΕΣΚΑ στην πρώτη της συμμετοχή) συντέλεσαν ώστε να γίνει πραγματικότητα μια συμφωνία-ορόσημο για το μπάσκετ των Μελισσίων."

[ http://www.ermisbc.gr/pressreleases.asp?id=PR00002 ]


Koan
QUOTE(jhantzop @ Jul 7 2009, 17:28 ) *
Δελτίο Τύπου

"Ο Α.Σ. Ερμής Μελισσίων ανακοινώνει την πρόσληψη του Άρη Μαυρίδη ως προπονητή της ανδρικής ομάδας και επικεφαλής προπονητή του συλλόγου. Ο κ. Μαυρίδης τα τέσσερα τελευταία χρόνια ήταν στο τιμόνι του Άρη Χολαργού (Α1 Γυναικών), τον οποίο οδήγησε από την Α2 έως το FIBA Eurocup. Επίσης, είναι εν ενεργεία προπονητής του Πανεπιστημίου Αθηνών με το οποίο έχει κατακτήσει το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πανεπιστημίων καθώς και 2 φορές την 3η θέση.

Η διοίκηση του Ερμή βρήκε στο πρόσωπο του κ. Μαυρίδη τον άνθρωπο που θα εκφράσει στο γήπεδο τη φιλοσοφία του συλλόγου: υψηλού επιπέδου κατάρτιση των νεαρών αθλητών και αξιοποίησή τους στην πρώτη ομάδα. Το δυναμικό του Ερμή (120 αθλητές σε μόλις 5 έτη λειτουργίας), οι άριστες γηπεδικές εγκαταστάσεις και οι επιτυχίες της ανδρικής ομάδας (άνοδος στη Γ' ΕΣΚΑ στην πρώτη της συμμετοχή) συντέλεσαν ώστε να γίνει πραγματικότητα μια συμφωνία-ορόσημο για το μπάσκετ των Μελισσίων."

[ http://www.ermisbc.gr/pressreleases.asp?id=PR00002 ]

41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Πολύ καλή κίνηση!
ikarosbc
QUOTE(jhantzop @ Jul 7 2009, 17:28 ) *
Δελτίο Τύπου

"Ο Α.Σ. Ερμής Μελισσίων ανακοινώνει την πρόσληψη του Άρη Μαυρίδη ως προπονητή της ανδρικής ομάδας και επικεφαλής προπονητή του συλλόγου. Ο κ. Μαυρίδης τα τέσσερα τελευταία χρόνια ήταν στο τιμόνι του Άρη Χολαργού (Α1 Γυναικών), τον οποίο οδήγησε από την Α2 έως το FIBA Eurocup. Επίσης, είναι εν ενεργεία προπονητής του Πανεπιστημίου Αθηνών με το οποίο έχει κατακτήσει το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πανεπιστημίων καθώς και 2 φορές την 3η θέση.

Η διοίκηση του Ερμή βρήκε στο πρόσωπο του κ. Μαυρίδη τον άνθρωπο που θα εκφράσει στο γήπεδο τη φιλοσοφία του συλλόγου: υψηλού επιπέδου κατάρτιση των νεαρών αθλητών και αξιοποίησή τους στην πρώτη ομάδα. Το δυναμικό του Ερμή (120 αθλητές σε μόλις 5 έτη λειτουργίας), οι άριστες γηπεδικές εγκαταστάσεις και οι επιτυχίες της ανδρικής ομάδας (άνοδος στη Γ' ΕΣΚΑ στην πρώτη της συμμετοχή) συντέλεσαν ώστε να γίνει πραγματικότητα μια συμφωνία-ορόσημο για το μπάσκετ των Μελισσίων."

[ http://www.ermisbc.gr/pressreleases.asp?id=PR00002 ]

Πολλες ευχες για εκπληρωση των στοχων σας με επιτυχια και για την εφετινη χρονια!!!!!!!!!!!!!
terastios
QUOTE(jhantzop @ Jul 7 2009, 16:28 ) *
Δελτίο Τύπου

"Ο Α.Σ. Ερμής Μελισσίων ανακοινώνει την πρόσληψη του Άρη Μαυρίδη ως προπονητή της ανδρικής ομάδας και επικεφαλής προπονητή του συλλόγου. Ο κ. Μαυρίδης τα τέσσερα τελευταία χρόνια ήταν στο τιμόνι του Άρη Χολαργού (Α1 Γυναικών), τον οποίο οδήγησε από την Α2 έως το FIBA Eurocup. Επίσης, είναι εν ενεργεία προπονητής του Πανεπιστημίου Αθηνών με το οποίο έχει κατακτήσει το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πανεπιστημίων καθώς και 2 φορές την 3η θέση.

Η διοίκηση του Ερμή βρήκε στο πρόσωπο του κ. Μαυρίδη τον άνθρωπο που θα εκφράσει στο γήπεδο τη φιλοσοφία του συλλόγου: υψηλού επιπέδου κατάρτιση των νεαρών αθλητών και αξιοποίησή τους στην πρώτη ομάδα. Το δυναμικό του Ερμή (120 αθλητές σε μόλις 5 έτη λειτουργίας), οι άριστες γηπεδικές εγκαταστάσεις και οι επιτυχίες της ανδρικής ομάδας (άνοδος στη Γ' ΕΣΚΑ στην πρώτη της συμμετοχή) συντέλεσαν ώστε να γίνει πραγματικότητα μια συμφωνία-ορόσημο για το μπάσκετ των Μελισσίων."

[ http://www.ermisbc.gr/pressreleases.asp?id=PR00002 ]


εύχομαι τα καλύτερα σε ομάδες που σέβονται το αθλημα και πραγματικά προσπαθούν bball.gif
alexas10
QUOTE (mirodias @ Jul 4 2009, 21:19 ) *
Καλά μπρέ εκεί δεν διώξατε καμιά 10αριά απο τους καλύτερους 30φεύγα?
Ανανέωση 30άριδων θέλετε να κάνεται... icon_drunk.gif


εγω δεν ειπα πως θα τους παρω ειπα οτι ολα αυτα τα παιδια ψαχνουν ομαδες κ με παιρνουν τηλ μπας κ υπαρχει θεση. οσο για την ανανεωση αυτη πρεπει να γινει σιγα σιγα κ οχι μονομιας αν κ πιστευω πως μπασκετ παιζει η ικανοτητα κ οχι ηλικια. Προσωπικα εγω στην Εκαλη δεν εδιωξα κανεναν. Θελω τον Βασιλη Τσεκουρα στην ομαδα μου και θα προσπαθησω να τον μεταπεισω... smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(BILLTSEK @ Jul 7 2009, 11:30 ) *
αν και εφυγα πληγωμενος απο την ερυθραια εκει περασα τα καλυτερα μου χρονια..το ανοιχτο της τατοιου ηταν παντα γεματο.δεν θα ξεχασω τα ντερμπυ με τον διονυσο που ηταν ο κοσμος μεχρι τον δρομο.απιστευτη ατμοσφαιρα!ειχα παιξει αντιπαλος με τον τζιγγερ κ οι μπραβοι του απ εξω..ειχα χεστει!!1988 νομιζω..ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΑΓΑΠΗ!!απο ε εσκα που{υπηρχε κ τετοια κατηγορια καποτε!!}ηταν καποτε εφτασε στην A2...ΦΙΛΕ ΔΡΑΚΑΚΗ σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια..ο χουχου σε πιστευει ..

Ασε τις δακρυβρεχτες δηλωσεις μωρη Μαρθα Βουρτση
και πες μας ποτε θα γινει το φιλικο που κανονιζεις.
Αν δεν βρεις γηπεδο παρε με τηλεφωνο και θα κανονισω να παιξουμε στο κλειστο των Αχαρνης.
hidalgo
μιας κ εχουν μεινει πια μονο οι αποδεσμευσεις κ επειδη υπαρχει προβλημα με
τους 30αρηδες,προτεινω οσοι ξερουν για ομαδες με κενη θεση 30αρη να το
λενε εδω μαζι κ με οποια στοιχεια μπορουν για ολες τις κατηγοριες της εσκα
,ονοματα προπονητων για να ερθει καποιος σε επαφη,ετσι ωστε να γινει μια
προσπαθεια να μη μεινουν παιδια εκτος μπασκετ λογω του μετρου.ετσι για
αλλαγη απο τα σχολια κ τις κακιες η το κραξιμο να αναδειξουμε κ τη χρησιμοτητα
κ ενος τετοιου φορουμ
RUBI
QUOTE(hidalgo @ Jul 8 2009, 09:33 ) *
μιας κ εχουν μεινει πια μονο οι αποδεσμευσεις κ επειδη υπαρχει προβλημα με
τους 30αρηδες,προτεινω οσοι ξερουν για ομαδες με κενη θεση 30αρη να το
λενε εδω μαζι κ με οποια στοιχεια μπορουν για ολες τις κατηγοριες της εσκα
,ονοματα προπονητων για να ερθει καποιος σε επαφη,ετσι ωστε να γινει μια
προσπαθεια να μη μεινουν παιδια εκτος μπασκετ λογω του μετρου.ετσι για
αλλαγη απο τα σχολια κ τις κακιες η το κραξιμο να αναδειξουμε κ τη χρησιμοτητα
κ ενος τετοιου φορουμ

Σωστη προταση!
kkary
QUOTE(RUBI @ Jul 8 2009, 09:49 ) *
Σωστη προταση!

Τα σεβη μου σε ενα απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει ολα αυτα τα χρονια στο χωρο του μπασκετ. 77.gif
Να εισαι παντα καλα ΦΙΛΕ. icon_wave.gif
RUBI
QUOTE(kkary @ Jul 8 2009, 10:57 ) *
Τα σεβη μου σε ενα απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει ολα αυτα τα χρονια στο χωρο του μπασκετ. 77.gif
Να εισαι παντα καλα ΦΙΛΕ. icon_wave.gif

Να εισαι καλα φιλε μου!!! ???
RUBI
QUOTE(kkary @ Jul 8 2009, 10:57 ) *
Τα σεβη μου σε ενα απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει ολα αυτα τα χρονια στο χωρο του μπασκετ. 77.gif
Να εισαι παντα καλα ΦΙΛΕ. icon_wave.gif

Να εισαι ΠΑΝΤΑ καλα φιλε μου!!!
katsman4
QUOTE(BILLTSEK @ Jul 6 2009, 15:15 ) *
1986 -2009..τελικα το πηρα αποφαση!! μετα απο πολυ σκεψη εφτασε η στιγμη που δεν ηθελα..να σταματησω το μπασκετακι που τοσο πολυ αγαπω.23 χρονια προσπαθουσα παντα να δινω τον καλυτερο εαυτο μου (η αληθεια ειναι οτι ειχα περιορισμενες δυνατοτητες).παντα ειχα κινητρο κ στοχο για αυτο περασα πολυ καλα κανοντας το χομπυ μου..αυτο συμβουλευω τους νεοτερους παικτες σε οποια κατηγορια κ αν παιζουν..δουλεια πολυ υπομονη κ επιμονη..να κανετε παντα αυτο που θελει ο προπονητης κ δεν θα βγειτε χαμενοι..να μην βαζετε το εγω σας πανω απο την ομαδα .ετσι θα σας αγαπανε κ οι συμπαικτες σας.κ μην ξεχνατε μπασκετ δεν ειναι μονο να σκοραρω!θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσα παιδια ειχα συμπαικτες ολα αυτα τα χρονια !!εκανα πολλους φιλους κ αυτο ειναι το μεγαλο κερδος μου!!θελω να αναφερω μερικα ονοματα που πραγματικα ηταν παικταραδες κ δεν θα τουςξεχασω ποτε.ΤΣΑΓΚΑΡΗς ΑΝΤ.{Ο ΓΚΑΛΗς ΤΗΣ ΕΣΚΑ!!δεινος σκορερ με σπασιμο μεσης κ τον χαζευαμε με ποσους τροπους εβαζε καλαθι. ΣΟΥΣΟΥΝΗς ΧΡ.{τρομερες κινησεις μεσα στην ρακετα δυνατος κ καλος αμυντικος.ο τελειος σεντερ!}ΜΑΝΩΛΗς ΚΩΣ.{απιστευτη δυναμη.νομιζα οτι επεφτα σε τοιχο οταν παιζαμε}ΔΑΦΝΗΣ Γ.{ασσος με απιστευτη ταχητητα.διαστημοπλοιο ο τυπος!!)ΖΕΡΒΟς{ηρεμη δυναμη..μαεστρος!}ΠΑΠΑΙςΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ{απιστευτος παικτης αλλα τεμπελης.κριμα θα ειχε κανει μεγαλη καριερα.}ΠΟΛΙΤΕΙΑ¨ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ{μια απο τις δυο καψουρες{μενουδακοοοοοοοο} που ειχα για να παιξω συμπαικτης .τα καταφερα!!προπονητης μεσα στο γηπεδο!!!ειναι για πιο πανω..} ΚΟΥΚΗς{τρομερος σουτερ κ πολυ γρηγορος!}ΚΑΡΤΑΝΟΣ Π{τριποντακιας κ ωραια καρφωματα οταν εχει ορεξη.θεαματικος πολυ..}ΦΕΑ"ΠΡΑς΄{Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣστα 23 χρονια!!!!}ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗς,ΤΣΑΚΙΡΗΣ,ΡΩΜΟΣΙΟΣ,ΒΙΔΑΚΗΣ..
DREAM TEAM k συνεχιζουνε.μπορει να επαιξα μια χρονια μονο αλλα δεθηκα πολυ με την ομαδα..τελευταια επιθυμια ηταν να ειμαι μαζι τους αλλα δεν τα καταφερα..{δεν αδικηθηκα παντως απο τον κοουτς υπηρχαν καλυτεροι}ξεχασα αρκετους αλλα ελπιζω να μην με παρεξηγησουν.γερασα κ η μνημη μου δεν ειναι καλη..χαχαχα!τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στους προπονητες μου KOYTSOYKO N{ΜΑς ΜΑΖΕΨΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΑΝΕΣ ΤΟ 1986.ΚΑΛΟς ΑΝΘΡΩΠΟς Κ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς}ΒΑΛΣΑΜΙΔΗς,ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.,ΠΕΤΡΑΚΑΚΗς Δ.{ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ!!}ΑΘΑΝΑ ΣΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΦΛΟΣ ΧΑΧΑ!!}ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΣ{ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΑΣΣΟ ΣΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ..ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!}ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ{ΠΟΛΥ ΚΑΛΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗς ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑς}ΚΟΥΚΗς,ΚΑΡΑΤΖΑΣ{ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΟΥΤΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Ο ΤΥΠΟΣ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ}Κ ενας προπονητης που δεν προλαβα να εχω.ΔΕΣΠΟΤΑΚΗς.ο καλυτερος!!! ξερει να παιρνει το 100% του παικτη.γαμωτο κριμα ειμαι ηδη 37..καλο καλοκαιρι σε ολους κ να προσεχετε την υγεια σας !!!


Χωρίς να ξέρω τον φίλο BILLTSEK, του δίνω τα εύσημα μου για τον τρόπο με τον οποίο αναφέρθηκε σε πολλούς από τους πρώην συμπαίχτες του και προπονητές του. Θεωρώ πολύ σημαντικό όλοι οι αθλητές και ιδιαίτερα της καλαθοσφαίρισης, να διακρίνονται από το ήθος τους, εντός και εκτός γηπέδων. Και πάλι συγχαρητήρια φίλε μου (επίτρεψε μου αν και δεν σε γνωρίζω) και σου εύχομαι καλή συνέχεια σε ότι κάνεις στη ζωή σου!

Υ.Γ. Πάντως δύσκολα να βγει από τον τρόπο ζωής σου το αγαπημένο μας μπασκετάκι! Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα εμπλακείς και πάλι!
hidalgo
βελυζιοτης -διαμαντης οι 2 ασσοι του αετου για του χρονου
pitbull
QUOTE(hidalgo @ Jul 8 2009, 15:10 ) *
βελυζιοτης -διαμαντης οι 2 ασσοι του αετου για του χρονου

τον βελουχιωτη γιατι τον πηρανε για φωτογραφηση? για ξυλο? για ασσο στην μπιριμπα?
για ρακετες? ή για πορνοσταρ? εεεεεεεεεεεεεεεεεε? Γιατι για μπασκετ δεν κανει το παιδι shot.gif 68.gif
BILLTSEK
QUOTE(katsman4 @ Jul 8 2009, 13:07 ) *
Χωρίς να ξέρω τον φίλο BILLTSEK, του δίνω τα εύσημα μου για τον τρόπο με τον οποίο αναφέρθηκε σε πολλούς από τους πρώην συμπαίχτες του και προπονητές του. Θεωρώ πολύ σημαντικό όλοι οι αθλητές και ιδιαίτερα της καλαθοσφαίρισης, να διακρίνονται από το ήθος τους, εντός και εκτός γηπέδων. Και πάλι συγχαρητήρια φίλε μου (επίτρεψε μου αν και δεν σε γνωρίζω) και σου εύχομαι καλή συνέχεια σε ότι κάνεις στη ζωή σου!

Υ.Γ. Πάντως δύσκολα να βγει από τον τρόπο ζωής σου το αγαπημένο μας μπασκετάκι! Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα εμπλακείς και πάλι!

ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε μου!!να εισαι παντα καλα..
terastios
QUOTE(hidalgo @ Jul 8 2009, 14:10 ) *
βελυζιοτης -διαμαντης οι 2 ασσοι του αετου για του χρονου

o Βελυζιώτης που έπαιζε πέρσι Κορωπί ? bball.gif
coachara
ρε σταματησε ο τρικαλιωτης επαγγελματικα το μπασκετ κ πηγε μαρκοπουλο?γκριρ τι εγινε ρε?αυτοι η παιχταρα πηγε εσκα(σαν να το εκοψε ειναι)απο επιλογη του?α π ι σ τ ε υ τ ο..............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.