Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague 2014-2015
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
giorgos14
Ευχαριστω τους ενδιαφερομενους για τον Μονρο αλλα θα πρεπει να σας τονισω οτι δεν παραχωρειται στο 32 που ειναι στη σεζον αλλα στο 38 που εχει στο λαστ30 με τασεις να φτασει το 40 που εχει στο λαστ 15 tongue.gif (μετα το waive του αχρηστου δηλαδη)
SteveNashidis
QUOTE(giorgos14 @ Jan 19 2015, 02:32 ) *
Ευχαριστω τους ενδιαφερομενους για τον Μονρο αλλα θα πρεπει να σας τονισω οτι δεν παραχωρειται στο 32 που ειναι στη σεζον αλλα στο 38 που εχει στο λαστ30 με τασεις να φτασει το 40 που εχει στο λαστ 15 tongue.gif (μετα το waive του αχρηστου δηλαδη)


Η κούραση της εξεταστικής ευθύνεται για αυτές τις ασυνεννοησίες που γράφεις 2 η ώρα το βράδυ ;

Ταυτόχρονοι τραυματισμοί αστραγάλων για Tobias , Conley, Noah, και γονάτου για Kemba. Το όνειρο της κούπας απομακρύνεται δυστυχώς.

kotzito
Ο από πάνω πρέπει να είναι ο μόνος συμμετέχων στα χρονικά του παιχνιδιού που έχει κάνει τουλάχιστον 2-3 φορές μέσα στην ίδια μέρα(ή ώρα) drop παίκτη που είχε addαρει, και στην θέση του έφερε αυτόν που είχε αρχικά κάνει drop για εκείνον. Τελευταίο επίτευγμα ή (δις) τράμπα Bayless-Hawes tongue.gif icon_drunk.gif
giorgos14
QUOTE(kotzito @ Jan 20 2015, 09:53 ) *
Ο από πάνω πρέπει να είναι ο μόνος συμμετέχων στα χρονικά του παιχνιδιού που έχει κάνει τουλάχιστον 2-3 φορές μέσα στην ίδια μέρα(ή ώρα) drop παίκτη που είχε addαρει, και στην θέση του έφερε αυτόν που είχε αρχικά κάνει drop για εκείνον. Τελευταίο επίτευγμα ή (δις) τράμπα Bayless-Hawes tongue.gif icon_drunk.gif




Aφου ειναι τετοιος γκαντεμης που με το που παψει καποιος να ειναι παικτης της ομαδας του χτυπαει τουλαχιστον 25αρι.Τον ξαναπαιρνει λοιπον ο voyager και ο παικτης γυρναει στα κλασσικα του 10αρια smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(kotzito @ Jan 20 2015, 11:53 ) *
Ο από πάνω πρέπει να είναι ο μόνος συμμετέχων στα χρονικά του παιχνιδιού που έχει κάνει τουλάχιστον 2-3 φορές μέσα στην ίδια μέρα(ή ώρα) drop παίκτη που είχε addαρει, και στην θέση του έφερε αυτόν που είχε αρχικά κάνει drop για εκείνον. Τελευταίο επίτευγμα ή (δις) τράμπα Bayless-Hawes tongue.gif icon_drunk.gif


Κάπου εδώ γελάει ο spysta...........
SteveNashidis
QUOTE(kotzito @ Jan 20 2015, 11:53 ) *
Ο από πάνω πρέπει να είναι ο μόνος συμμετέχων στα χρονικά του παιχνιδιού που έχει κάνει τουλάχιστον 2-3 φορές μέσα στην ίδια μέρα(ή ώρα) drop παίκτη που είχε addαρει, και στην θέση του έφερε αυτόν που είχε αρχικά κάνει drop για εκείνον. Τελευταίο επίτευγμα ή (δις) τράμπα Bayless-Hawes tongue.gif icon_drunk.gif


Eίπες ο από πάνω και τρόμαξα. Νόμισα σε πέρασα στην βαθμολογία επειδή πέταξα μέσα τα υπερόπλα Nelson και Henderson. Αλλά εννοούσες στην χωροταξική δομή των ποστ του φόρουμ. :/

Twism ελπίζω να τον έχεις πάρει και εσύ για να κάνει παπάδες . smiley.gif

Θέλουμε κοινές δηλώσεις νώντα για την ατυχία που μας δέρνει και να ενδώσει στα trade request που του στέλνω!
klow13
Και εκει που λες αμα δεν κανει και τωρα ο μπατιμ δεν θα κανει ποτε,παει και τραυματιζεται
Τεο τι ονειρο ειδες με λαμαρκους?
SupG18
Whiteside ποσα θες να μας τρελανεις icon_drunk.gif w00t.gif
konst
https://www.youtube.com/watch?v=aOmM7j8c3bo
TNT(not the channel)
Ναι ρε ομαδάρα πάμε γερά ! Κερνάμε τεκίλες από Salamanca εδώ πάνω smile.gif smile.gif
SteveNashidis
Το χρονικό της υπόθεσης αποκλειστικά στην D-League News

Η τυπική ανακοίνωση : LM Changed League Settings: Team owners updated-Kostas left The Ambidextrous.



Το πρώτο άρθρο του Giorgos 21
QUOTE
to prwto aima..

h ligka mas deixnontas aksio8aumasth poreia mexri shmera
kai menontas makria apo ta ellhnika dedomena
eixe kataferei na exei mexri shmera 0 apoluseis proponhtwn..
dustuxws th kakh poreia twn amfidexiwn plhrwse o voh8os tou kuriou nwnta



Η σκληρή απάντηση του klow13
QUOTE
mou thn varese kai ton ediwksa
isws gyrisei twra h gkantemia


Tα πρώτα πλάνα της διαμάχης smiley.gif

giorgos14
QUOTE(Voyager @ Jan 28 2015, 19:15 ) *
Το χρονικό της υπόθεσης αποκλειστικά στην D-League News

Η τυπική ανακοίνωση : LM Changed League Settings: Team owners updated-Kostas left The Ambidextrous.


Δεν περασε μεγαλο διαστημα και το αρπακτικο απο τα ufos εδρασε γρηγορα

QUOTE
Kostas joined area 51 UFOs.
klow13
Ειχα ενημερωσει για τις σκοτεινες προθεσεις του "πρωταθλητη".Δεν αργει η ωρα ομως.Και απο εκει κακην κακως θα φυγει ο γκαντεμης.
jasonick
Άστα αυτά ρε, άλλος σε κατσίκιασε. smiley.gif

QUOTE(duncan21 @ Dec 1 2014, 23:18 ) *
Κοιτάζω και ξανακοιτάζω τα ρόστερ,ο Νώντας είναι εύκολα φαβορής κατά τη γνώμη μου.Δηλαδή σε 2 εβδομάδες θα 'χει 9άδα:

Deron
Knight
Durant
Smith
Howard
Hill
Kieff
Hibbert
Olynyk/Shumpert

Άρρωστη ομάδα και μπορεί να παίξει όπως θέλει με τα trades.


giorgos14
QUOTE(jasonick @ Feb 2 2015, 11:25 ) *
Άστα αυτά ρε, άλλος σε κατσίκιασε. smiley.gif



και δεν ειναι η μονη ατυχης δηλωση smiley.gif

QUOTE(duncan21)
Σας ευχαριστώ που δεν δέχεται κανείς τις προτάσεις μου,σας ευχαριστώ ειλικρινά tongue.gif .Eίχα γράψει στο chat του draft ότι θα 'χει λήξει απ' τα Χριστούγεννα η λίγκα αλλά βλέπω ότι αντιστέκεστε.Νομίζω ότι η ομάδα μας είναι η μόνη locked για το βάθρο αν δεν γυρίσει ο κόσμος ανάποδα,από 'κει και πέρα βλέπω έναν χαμό.Πολλές καλές ομάδες.


duncan δωσε 30 νουμερα απο το 1 μεχρι το 35 να παω να παιξω τα αλλα 5 να πιασω το τζοκερ biggrin.gif
jasonick
Δεν την θεωρώ ατυχής την δήλωση αλλά κατσίκιασμα όπως είπα γιατί πάνω κάτω έχει βγει το worst case scenario για όλους τους παίκτες πλην Knight (καλά ο Hibbert και υγιής που είναι δεν τον σχολιάζω καν). Ακόμα δηλαδή και για το Kieff που παίζει καλά έχει βγει η είδηση ότι θεωρείται ύποπτος μαζί με τον δίδυμο αδερφό του για πιθανή επίθεση σε άλλο άτομο.
Marcus πάρε την ευθύνη ρε, να παίζει κανονικά ο καλός Morris μπας και δει playoffs o Χρήστος. tongue.gif
klow13
Εντωμεταξυ πριν μια βδομαδα ειχα τους ιδιους 6 με rose,batum elfrid αντι για josh,hibbert,kelly.
Επικο ματακι απο duncan αλλα και ο co-owner δεν παει πισω.Ειναι και κελτης και με ειχε πρηξει να παρω rondo στο 150.
#στο#απυροβλητο#παντα#φταινε#οι#αλλοι#
giorgos14
και μιας και ο μεταγραφικος οργασμος συνεχιζεται να πω οτι δινω 2 παικτες για να παρω εναν γιατι εχω τοσους πολλους παικταραδες που δεν χωρανε στην 9αδα μου. #αφηστε_με_να_κατεβασω_11αδα
duncan21
Mόνο ο Άρης δεν έχει βγει out for season ακόμη,κι εγώ χτυπημένος είμαι.Προφανώς γύρισε ο κόσμος ανάποδα για να γελάσει το χειλάκι μερικώνε.Αλλά είπαμε,υγεία και καλή καρδιά.

Ο Νώντας ίσως είναι πιο άτυχος owner 3 χρόνια τώρα που υφίσταται η λίγκα.Αδίκως κατηγορούμαι για βουντού λοιπόν,αν και σαββατογεννημένος.

Y.Γ Δίνεται ο-out for season-Melo για έναν παίκτη γύρω στο 30.Για όποιον θέλει να πάρει ένα κάποιο ρίσκο βρε αδερφέ.
SteveNashidis
Ξέρουμε που έχει (ξανα)πέσει η κατάρα.

Ροντο
QUOTE
Rondo has been diagnosed with an orbital fracture to his left eye and a broken nose, Mavs.com's Earl Sneed reports.
Spin: He had already been ruled out for Monday's game and his status is expected to be updated later this week. Rondo will not travel with the team to Golden State and Sacramento while he undergoes further testing and evaluation, meaning the soonest he could possibly return to the lineup would be Saturday against the Blazers. Raymond Felton is expected to start at point guard Monday, with Devin Harris seeing significant run off the bench.


Πάρσονς
QUOTE
Spin: He missed two games with an illness, but fantasy owners will get him back this week, and he can be deployed as usual.


Deng
QUOTE
Deng mentioned after Sunday's game against the Celtics that he's felt healthy enough to take the court over his three-game absence but has been held out by the training staff. This is good news for those that have a vested interest in Deng, although he should still be considered a game-time decision against the Pistons since the doctors have the power to keep him sidelined.


Bradley
QUOTE
injured the same thumb last week and will likely be monitored over the coming days in order to make sure there's not any lingering pain after Sunday's game. Although, the fact that he's available to play is a good indication that there's nothing to be concerned abou


Walker
QUOTE
Walker (knee) underwent successful surgery Wednesday to repair a torn left meniscus. He's expected to miss a minimum of six weeks.


Kατά τα άλλα οι ειρωνείες πάνε σύννεφο . Να δούμε πότε θα (ξανα)βγείτε θιγμένοι και τι θα (ξανα)πείτε.
#ο_anamartitos#endekatos#ton_litho#valeto
Tobias Funke
Αυτό που πετάει η νεολαία τα hashtags σε forum posts, να το κοιτάξω γιατί έμεινα πίσω.

Όχι στη σοσιαλμιντοποίηση των φόρουμ λέμε!!!
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Feb 2 2015, 17:29 ) *
Mόνο ο Άρης δεν έχει βγει out for season ακόμη


Ασε βρε τώρα βρε..... smiley.gif
klow13
Ενα τελευταιο τρειντ για σεντερ,να βγει ο φιλαδελφειωτης απο την εννιαδα.Οποιος θελει ας στειλει.
duncan21
Veto από μένα στο Melo-Smart.Oh,wait.
SteveNashidis
Θα παρακαλούσα τον φίλο της ομάδας των qk αν θέλει να μου έδινε τον χοζ γιατί όταν τον πρόσθεσα χθες ήμουν με το κινητό αλλά
δε ξέρω τι παίχτηκε και δεν επικυρωθηκε το αντ. Αν πάλι κάποιος έχει πρόβλημα με αυτό που ζητάω το αφήνω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
giorgos14
Αν και συνηθως δεν ειναι και πολυ σοι τα λεγομενα του,αυτη τη φορα οντως νομιζε οτι πηρε Χος και εγω το θεωρουσα καλο φιτ λογω του φλου του ντεαντρε,ασχετα που εσκασε μετα του γκριφφιν.Αυτο απλα ως επιβεβαιωση,οχι για να πω αν πρεπει να τον παρει τον παικτη η οχι.
aegeansheed
Πάτε καλά εκεί κάτω?

Πάλι καλά που δε δόθηκε για Μιτς ΜακΓκάρυ.

Βέτο.
giorgos14
QUOTE(aegeansheed @ Feb 8 2015, 21:48 ) *
Πάτε καλά εκεί κάτω?

Πάλι καλά που δε δόθηκε για Μιτς ΜακΓκάρυ.

Βέτο.



Προς τι το edit?ανεβασα την συνομιλια μου με τον voyager εχοντας καλυψει ολα τα στοιχεια.ηταν ιδιαιτερα προσεγμενη,δεν καταλαβα το λογο που δεν περασε.

Οκ ακυρο,τωρα ειδα οτι περιειχε μια κακια λεξη που δεν την ειπα καν εγω αλλα επρεπε να το δω.Δεκτο αλλα οχι και τοσο για φαουλ.Θα το χαρακτηριζα ως προειδοποιηση για flopping και στην επομενη φαουλ tongue.gif
teopt13
Καλησπέρα και από εμένα.Voyager από την στιγμή που πέρασε μία ολόκληρη μέρα από τότε που επιχείρησες το add το θεωρώ λίγο άδικο ( και προς εμένα και προς τους ανταγωνιστές σου) να μου ζητάς να στον δώσω μετά που βγήκε η είδηση για Βlake.Και για να καταλάβεις και εγώ πρόλαβα να τον πάρω για λίγα δευτερόλεπτα..Εγώ έτσι το βλέπω, ας μιλήσουν και οι υπόλοιποι όμως για να μας πουν την γνώμη τους..
SteveNashidis
Το τρελό είναι ότι τον έκανα add για το flu του DeAndre. Το θέμα θεωρείτε λήξαν .
Πάντως όποιος έχει την εφαρμογή στο κινητό ας προσέξει εις διπλούν όποια ενέργεια κάνει γιατί μάλλον κολλάει. Δεν μου είχε περάσει και μια αλλαγή σε 9αδα μια μέρα .
SupG18
The Knicks confirmed on Wednesday that Carmelo Anthony will have a left knee patella tendon debridement and repair later this week. It will end his season and he is expected to need 4-6 months to recover.

ποιος το περιμενε αραγε .....
klow13
Νικο συγγνωμη για το γουρλοματιασμα,αλλα φαβορι πλεον.Μεγαλο αντ κανααν.
klow13
QUOTE (klow13 @ Feb 2 2015, 01:48 ) *
Δεν αργει η ωρα ομως.Και απο εκει κακην κακως θα φυγει ο γκαντεμης.


Sullinger is without a timetable at this point, but stress-related injuries always require caution, so it's reasonable to think he'll miss a couple of weeks at the minimum.

Augustin was traded to the Thunder on Thursday, Yahoo! Sports reports.

Holiday (leg) aggravated the stress reaction in his lower right leg Monday and will be re-evaluated in three weeks.

Bosh (illness) will not make the trip to New York for Friday's game, Ira Winderman of the South Florida Sun Sentinel reports

Πληρης δικαιωση.
jasonick
QUOTE(klow13 @ Feb 19 2015, 23:14 ) *
Νικο συγγνωμη για το γουρλοματιασμα,αλλα φαβορι πλεον.Μεγαλο αντ κανααν.


Άμα πάρει χρόνο περιμένω Knightίσια νούμερα φανταζιακά, όπως και για Gallo περιμένω να παίξει αξιοπρεπώς.
inb4 έρχεται το out for year του Gallo και buyout του Canaan. tongue.gif
giorgos14
Σε οποιαδηποτε αλλη ομαδα,αυτη την εβδομαδα οι lou,ajinca,tobias,gildchrist θα ηταν βασικοι.Στη δικη μου δεν χωρανε οποτε οι προσφατως δεινοπαθουντες απο τραυματισμους και ανταλλαγες ειναι καλοδεχουμενοι να μου κανουν προτασεις που να δινω παικτη(-ες) παραπανω...

smiley.gif
jasonick
Ο Γιώργος ψήνεται για trade, ποιος να το πίστευε; ohmy.gif
giorgos14
QUOTE(jasonick @ Feb 23 2015, 11:54 ) *
Ο Γιώργος ψήνεται για trade, ποιος να το πίστευε; ohmy.gif



Eλα κακιες...Δωσε αυτον που σου ζητησα και ασε τα ψοφια σου smiley.gif
SteveNashidis
QUOTE(jasonick @ Feb 23 2015, 13:54 ) *
Ο Γιώργος ψήνεται για trade, ποιος να το πίστευε; ohmy.gif


Αντιγράφει Danny Ainge με 27600 trades
Ακολουθεί διαπραγματευτικό spoiller
Αλλά τι να πουλήσει με τα σαπάκια του . Mην αγοράσει κανένας, Ακόμα κλαίμε τα 12αρια του Ρόντο

Υ.Γ Νόντα βγάλε ανακοινωση για Durant smiley.gif . Θα μπει στο πάνθεον των #hashtag αυτής της λίγκας
klow13
Τι να πω για τον most injured player,μιας και το τρενακι εχει χαθει προ πολλου ας μεινει εξω και την αλλη βδομαδα μπας και σωθει ο θεσμος των εκπληξεων τουλαχιστον.
giorgos14
QUOTE(klow13 @ Feb 23 2015, 14:11 ) *
Τι να πω για τον most injured player,μιας και το τρενακι εχει χαθει προ πολλου ας μεινει εξω και την αλλη βδομαδα μπας και σωθει ο θεσμος των εκπληξεων τουλαχιστον.



Ηθελες νεο τραυματισμο ε;Καλοριζικος. smiley.gif
SteveNashidis


Ταυτιστείτε tongue.gif
giorgos21-7 : the ridiculous trader / trush talker
klow13 : the_doctor
jasonick: the commish
nuntius : mr.auto draft /
supg18 : mr.feelling /the_homer
sg3shooter : the full timer
voyager : the rage monster

Bonus : twism : the old guy tongue.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Voyager @ Feb 28 2015, 20:52 ) *
sg3shooter : the full timer

Σε αυτή τη λίγκα είμαι "ο λαμόγιο co-owner που μετά το πέρας του draft έχει κάνει κυριολεκτικά 1-2 πράγματα με μηδενικό impact". "Τhe invisible man". Και γενικά δεν είμαι full-timer με την έννοια του video, δε μ' αρέσει να παίζω σε πολλές λίγκες ταυτόχρονα, σε όσες είσαι μαζί είμαι, σύνολο. Είμαι όμως full-time "know-it-all" που λέει το video, ειδικά στην preseason θα διαβάσω για τους undrafted και για τους projected για μόνιμη παρουσία στη D-League, θα ρωτήσω τουλάχιστον 6-7 άτομα από δω τη γνώμη τους για έναν προς έναν τους παίκτες που με προβληματίζουν και εννοείται θα scrollάρω τη λίστα του ESPN μέχρι το 999. tongue.gif
konst
https://www.youtube.com/watch?v=ZDCs7ijNUVM
It's A Long Way To The Top (If You Wanna Pick 'N' Roll)
Κάπως έτσι Κύριοι..
SteveNashidis
QUOTE(Voyager @ Feb 23 2015, 15:28 ) *
Ακολουθεί διαπραγματευτικό spoiller
Αλλά τι να πουλήσει με τα σαπάκια του . Mην αγοράσει κανένας, Ακόμα κλαίμε τα 12αρια του Ρόντο


Είχαμε βγει και προειδοποιήσαμε το τι θα ακολουθήσει. Ο συγκεκριμένος τύπος είναι επικίνδυνος. Αφού γλύτωσε τραυματισμό με βέτο ( derozan) , ξεφορτώθηκε με 40άρη Conley τον Ρόντο, ήρθε η στιγμή που σκότωσε την μοναχική πορεία του konst προς την κορυφή . Εκτός και ο Matthews. Ως πότε θα του επιτρέπονται trade & add/ drop ; Nα βγει ο πρόεδρος να πάρει θέση .

Σύλλογος Φίλων Γκαφατζήδων & Γδαρμένων από Ανταλλαγές ( Σ.ΦΙ.Γ.Γ.Α)
kotzito
QUOTE(Voyager @ Mar 6 2015, 14:20 ) *
Είχαμε βγει και προειδοποιήσαμε το τι θα ακολουθήσει. Ο συγκεκριμένος τύπος είναι επικίνδυνος. Αφού γλύτωσε τραυματισμό με βέτο ( derozan) , ξεφορτώθηκε με 40άρη Conley τον Ρόντο, ήρθε η στιγμή που σκότωσε την μοναχική πορεία του konst προς την κορυφή . Εκτός και ο Matthews. Ως πότε θα του επιτρέπονται trade & add/ drop ; Nα βγει ο πρόεδρος να πάρει θέση .

Σύλλογος Φίλων Γκαφατζήδων & Γδαρμένων από Ανταλλαγές ( Σ.ΦΙ.Γ.Γ.Α)

Γιώργο δώσε 5 νούμερα να ρίξουμε στο Τζόκερ tongue.gif
giorgos14
QUOTE(kotzito @ Mar 6 2015, 13:31 ) *
Γιώργο δώσε 5 νούμερα να ρίξουμε στο Τζόκερ tongue.gif


καναν παικτη θα σου δινα να σου τραυματιστει,αλλα ειδα οτι προλαβε να σε ξεπουπουλιασει ο σαλαμανκα πριν το κανω εγω smiley.gif


QUOTE(Voyager @ Mar 6 2015, 12:20 ) *
Είχαμε βγει και προειδοποιήσαμε το τι θα ακολουθήσει. Ο συγκεκριμένος τύπος είναι επικίνδυνος. Αφού γλύτωσε τραυματισμό με βέτο ( derozan) , ξεφορτώθηκε με 40άρη Conley τον Ρόντο, ήρθε η στιγμή που σκότωσε την μοναχική πορεία του konst προς την κορυφή . Εκτός και ο Matthews. Ως πότε θα του επιτρέπονται trade & add/ drop ; Nα βγει ο πρόεδρος να πάρει θέση .

Σύλλογος Φίλων Γκαφατζήδων & Γδαρμένων από Ανταλλαγές ( Σ.ΦΙ.Γ.Γ.Α)


ξεχνας τους κεμπα-παρσονς που ψωνισες εσυ και μεσα σε λιγο καιρο βγηκαν οφ,τον ουειντ επισης.Ολο και καποιος ακομα θα μου διαφευγει..
SteveNashidis
Ελα εντάξει δεν είναι trade αυτά . Σε 2 trade πουλήθηκαν με κάποια αξία 4 free agent. Galloway,Iggy,Turner, Bass.
jasonick
Έβαλα poll για το δεύτερο trade, για το πρώτο δεν βάζω γιατί αρχικά έχουν περάσει κάποιες μέρες από τότε που έγινε και δεύτερον έχουν αλλάξει τα δεδομένα από τότε οπότε μπορεί να δημιουργηθεί ένας ψιλοχαμός.
konst
Οσο free agent ειναι ο Turner αλλο τοσο ειναι και ο Κorver... Νομιζω τα last μιλανε απο μονα τους ...
Tο ιδιο ισχυει και για Galloway kai Iguoadala... Μια προταση που μου την εκανε ο DUCKS...
jasonick
Επειδή έχουν περάσει σχεδόν δύο ημέρες, ψηφίστε αν μπορείτε και οι υπόλοιποι μέχρι το απόγευμα για το θέμα του βέτο για να δούμε τι θα γίνει. Αν δεν έχουν μαζευτεί οι ψήφοι μέχρι το απόγευμα τότε προφανώς θα περάσει το trade.
jasonick
Το trade τελικά πέρασε.
Με τον konst είχαμε συννενοηθεί μέσω pm και δυστυχώς ξέχασα να ενημερώσω τον kotzito αφού ξεχάστηκα τις προάλλες να ποστάρω εδώ, οπότε θέλω να του ζητήσω συγγνώμη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.