Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Dleague 2014-2015
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
SteveNashidis
QUOTE
Έλα, πες την αλήθεια. Σου έλειψε μέσα σε λίγες ώρες μόνο ο Μάρκος


QUOTE(giorgos14 @ Dec 10 2014, 14:15 ) *
Διχασμενη προσωπικοτητα λεγεται αυτο...

Kακίες !

Δοκίμασα ένα πιλοτικό πρόγραμμα με αυτόματο Θηβετιανό co-owner αλλά δεν απέδωσε το σύστημα.
Ο Μάρκους έριξε 50αρι στο drop που έφαγε. Στιγμές που θυμίζουν , θητεία στην Ιvey Team. smiley.gif

Να βγει λίγο ο πρόεδρος στη γραμμή για trade ή έστω για τις ετοιμασίες του revellion της D-League . icon_drunk.gif
jasonick
O πρόεδρος θα λείψει για μερικές μέρες οπότε το αφήνω πάνω σου να μην διαλυθεί η λίγκα σε αυτό το διάστημα. Κανόνισε μόλις επιστρέψω να μην έχω δει τουλάχιστον 3 βέτο και θα φύγεις νύχτα από τη D-League. smiley.gif
klow13
Ο προεδρος για 2 παικτες μου ειχε μιλησει τη draft day στο chat.Ο ενας κανει plasma therapy και ειναι dtd 1 μηνα και βλεπουμε και ο αλλος ειναι ο χιμπερτ.Νταξει για τον χιμπερτ δεν μου φταιει ο νικος.

Σαμπερτ στα στανταρ του επιτελους,μετρια ρανκινγκ και για ευρωλιγκα ο τιτανας,ο ρος αισχ-ρος,ο owner εχει πιει θαλασσα με κατι joseph και schroder,γαμ@@ντας πανε οι αμφιδεξιοι γενικα.χιλ παρε το χρονο σου δε βιαζομαστε
teopt13
QUOTE(klow13 @ Dec 11 2014, 17:58 ) *
ο ρος αισχ-ρος


Με αποτελείωσες smiley.gif
duncan21
Σας ευχαριστώ που δεν δέχεται κανείς τις προτάσεις μου,σας ευχαριστώ ειλικρινά tongue.gif .Eίχα γράψει στο chat του draft ότι θα 'χει λήξει απ' τα Χριστούγεννα η λίγκα αλλά βλέπω ότι αντιστέκεστε.Νομίζω ότι η ομάδα μας είναι η μόνη locked για το βάθρο αν δεν γυρίσει ο κόσμος ανάποδα,από 'κει και πέρα βλέπω έναν χαμό.Πολλές καλές ομάδες.
giorgos14
QUOTE(duncan21 @ Dec 14 2014, 16:40 ) *
Σας ευχαριστώ που δεν δέχεται κανείς τις προτάσεις μου,σας ευχαριστώ ειλικρινά tongue.gif .Eίχα γράψει στο chat του draft ότι θα 'χει λήξει απ' τα Χριστούγεννα η λίγκα αλλά βλέπω ότι αντιστέκεστε.Νομίζω ότι η ομάδα μας είναι η μόνη locked για το βάθρο αν δεν γυρίσει ο κόσμος ανάποδα,από 'κει και πέρα βλέπω έναν χαμό.Πολλές καλές ομάδες.



Δηλαδη θεωρεις την ομαδα σου την καλυτερη(που ειναι πολυ καλη οντως) αλλα κανεις προτασεις για ανταλλαγη τις οποιες ομως ευχαριστησεις τους αντιπαλους που δεν τις δεχονται.Η' εχεις αποφασισει να ντυθεις αι βασιλης και κανεις κακες προτασεις για σενα(που θα τις δεχοντουσαν οι αντιπαλοι,πραγμα που δεν συμβαινει) η' οι προτασεις σου και κατ'επεκταση οι παικτες σου δεν ειναι τοσο θελκτικες.Καπου μπαζει ολο αυτο που λες tongue.gif
duncan21
QUOTE (giorgos14 @ Dec 14 2014, 22:13 ) *
Δηλαδη θεωρεις την ομαδα σου την καλυτερη(που ειναι πολυ καλη οντως) αλλα κανεις προτασεις για ανταλλαγη τις οποιες ομως ευχαριστησεις τους αντιπαλους που δεν τις δεχονται.Η' εχεις αποφασισει να ντυθεις αι βασιλης και κανεις κακες προτασεις για σενα(που θα τις δεχοντουσαν οι αντιπαλοι,πραγμα που δεν συμβαινει) η' οι προτασεις σου και κατ'επεκταση οι παικτες σου δεν ειναι τοσο θελκτικες.Καπου μπαζει ολο αυτο που λες tongue.gif

Δεν είναι θελκτικές γιατί τις στέλνω εγώ,so simple as that.Μην τα ξαναλέμε.Πάντα υπάρχει περιθώριο για βελτίωση σε μια ομάδα.Επίσης προσπαθώ να στείλω τους injury prone,απ' τη στιγμή που έχω μια καλή βάση στην ομάδα δε με χαλάει να το πάω safe.Kάποιος άλλος που είναι χαμηλότερα μπορεί να θέλει να πάρει το ρίσκο με Rose π.χ.
pmam
Δίνεται πακέτο Cousins-Faried για 2 παίκτες στο 40.
giorgos14
QUOTE(pmam @ Dec 15 2014, 07:06 ) *
Δίνεται πακέτο Cousins-Faried για 2 παίκτες στο 40.



Τελειως φιλικα αλλα ισως ζητας πολλα.2 40αρηδες για τον καζινς που εχει να πιασει μπαλα 2 εβδομαδες και τον φαριντ που παιζει 25 λεπτα μ.ο και το σαββατο τραυματιστηκε κιολας ειναι μαλλον πολλα rolleyes.gif οχι τιποτα αλλο,απλα θα φας και βετο.. tongue.gif
rchos
QUOTE(pmam @ Dec 15 2014, 09:06 ) *
Δίνεται πακέτο Cousins-Faried για 2 παίκτες στο 40.



Σαραντάρης αυτή τη στιγμή στο NBA είναι μόνο ο Νας.Αν συμβιβάζεσαι και με 38αρηδες κάτι θα βρούμε... tongue.gif
jasonick
QUOTE(klow13 @ Dec 11 2014, 17:58 ) *
Ο προεδρος για 2 παικτες μου ειχε μιλησει τη draft day στο chat.Ο ενας κανει plasma therapy και ειναι dtd 1 μηνα και βλεπουμε και ο αλλος ειναι ο χιμπερτ.Νταξει για τον χιμπερτ δεν μου φταιει ο νικος.


Για Hill δεν θυμάμαι τι είχα πει αλλά ντάξει όποιος και να έπαιρνε Hibbert πριν τον 9ο γύρο πάλι θα έστελνα μήνυμα κραξίματος. tongue.gif Εντωμεταξύ τρεις σερί χρονιές τώρα στα πρώτα παιχνίδια της σεζόν ξεκινάει με μέσο όρο περίπου στο 32 και πάνω που πας να αισθανθείς ένα κράμα Presti-Buford μετά βλέπεις ότι έχει μέσο όρο στις τάπες κάτι τρελό τύπου 4-4,5 και λες τυχερός θα είμαι αν πάει πάνω από 28. #fantasy_bust #den_ksexnw
klow13
QUOTE (jasonick @ Dec 15 2014, 18:18 ) *
Για Hill δεν θυμάμαι τι είχα πει αλλά ντάξει όποιος και να έπαιρνε Hibbert πριν τον 9ο γύρο πάλι θα έστελνα μήνυμα κραξίματος. tongue.gif Εντωμεταξύ τρεις σερί χρονιές τώρα στα πρώτα παιχνίδια της σεζόν ξεκινάει με μέσο όρο περίπου στο 32 και πάνω που πας να αισθανθείς ένα κράμα Presti-Buford μετά βλέπεις ότι έχει μέσο όρο στις τάπες κάτι τρελό τύπου 4-4,5 και λες τυχερός θα είμαι αν πάει πάνω από 28. #fantasy_bust #den_ksexnw

Οχι ο χιλ ρε,ο μπετατζης ηταν ο αλλος.Τι να πω για τον πυρετο το χιμπερτ.Αμα πω οτι με λαβοι παιζουν καλυτερα οι πεισερς θα πεσει να με φαει ο νουντιος.
Nuntius


smiley.gif

QUOTE (klow13 @ Dec 15 2014, 18:29 ) *
Οχι ο χιλ ρε,ο μπετατζης ηταν ο αλλος.Τι να πω για τον πυρετο το χιμπερτ.Αμα πω οτι με λαβοι παιζουν καλυτερα οι πεισερς θα πεσει να με φαει ο νουντιος.


Μια χαρά έπαιζε η ομάδα όταν το front-court rotation μας ήταν Hibbert/Scola/Mahinmi/Lavoy. Τα προβλήματα εμφανίστηκαν όταν επέστρεψε ο West και τραυματίστηκε ο Hibbert. Ο Hibbert δεν παίζει όπως έπαιζε πριν τον τραυματισμό του και ο West ακόμα δεν έχει βρει τα πατήματα του. Είναι και οι δύο τραυματίες και όταν αυτό συνδυάζεται με άλλους τραυματισμούς (CJ Miles, Mahinmi), με ασταθές starting line-up (5 διαφορετικές αρχικές πεντάδες στα τελευταία 8 παιχνίδια) και ένα πολύ δύσκολ πρόγραμμα καταλαβαίνει κανείς τι πάει να πει αυτό.

Τα πράγματα θα βελτιωθούν στο μέλλον.
kotzito
Οργασμός συζητήσεων και trades απόψε στην D-League 69.gif
sacarame







Ρε σεις τι κάνετε εδώ ρε;;;;;;
klow13
Πααμε ρε λεμπρον.
Ζητειται βαθος.Διαθεσιμοι χαουαρντ,ολινικ,χιμπερτ κυριως.
jasonick
Μία μέρα είπε να ασχοληθεί με trade ο Χρήστος και άλλαξαν τα ρόστερ της μισής λίγκας. smiley.gif
Knickerbocker
QUOTE (sacarame @ Dec 16 2014, 02:50 ) *







Ρε σεις τι κάνετε εδώ ρε;;;;;;


Εντάξει μπήκα να βάλω το ίδιο βιντεο και το βλέπω απο σενα smiley.gif
SupG18
βετο απο μενα για το trade , ο iguodala ειναι προσωρινα ανεβασμενος και με την επανοδο lee (την επομενη βδομαδα) και bogut (τον επομενο μηνα) θα πεσει παλι στο 19.... ο μονος με μεγαλες προοπτικες να ανεβει στο trade ειναι ο thomas ο οποιος αν γινει ενα trade μπορει να φτασει 35+

ΥΣ : ενταξει δεν το περιμενα τοσο γρηγορα laugh.gif ugly_tocktock.gif
klow13
Ψαχνω sg,δινω (και) καποιο απο τα 100 σεντερ μου.Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει.
SteveNashidis
Kαλά Χριστούγεννα σε όλους

SupG18
δινονται οι wade-dirk , οποιος ενδιαφερομενος θελει χτυπαει την πορτα
giorgos14
QUOTE(SupG18 @ Dec 24 2014, 17:02 ) *
δινονται οι wade-dirk , οποιος ενδιαφερομενος θελει χτυπαει την πορτα





+



η προσφορα μου...
giorgos14
Δινονται πακετακι ο Ντανκαν με εναν εκ των Τιγκ,Τζοσεφ,Watson καθως η ομαδα με την επιστροφη ρουμπιο και την ενταξη του Τομας εχει αποκτησει παρα πολλα pg.
klow13
QUOTE (klow13 @ Dec 16 2014, 03:43 ) *
Πααμε ρε λεμπρον.
Ζητειται βαθος.Διαθεσιμοι χαουαρντ,ολινικ,χιμπερτ κυριως.

76+ ματς καθε χρονο,μεχρι να ρθει εδω.
Το φετινο ξεπερναει και τα 2 προηγουμενα χρονια με παικτες πρωτου γυρου out for season.
Δινεται λεμπρον.
SupG18
Χρονια πολλα σε ολους αρχικα

Μονο εμενα μου φαινεται για βετο το τελευταιο trade? Πραγματικα δεν μπορω να βρω πως βγαλαν τα παιδια τα νουμερα tongue.gif

ΥΓ. Δεν χρειαζεται να μπει poll , ας γραψει και κανας αλλος την αποψη του πρωτα και βλεπουμε
teopt13
QUOTE(SupG18 @ Jan 3 2015, 13:37 ) *
Χρονια πολλα σε ολους αρχικα

Μονο εμενα μου φαινεται για βετο το τελευταιο trade? Πραγματικα δεν μπορω να βρω πως βγαλαν τα παιδια τα νουμερα tongue.gif

ΥΓ. Δεν χρειαζεται να μπει poll , ας γραψει και κανας αλλος την αποψη του πρωτα και βλεπουμε

Αυτοί που έδωσα ήταν γύρω στους 2-3 πόντους πιό πάνω σε απόλυτα νούμερα, δεν ήταν καμία ιδιαίτερη διαφόρα.Μπήκε και σαν έξτρα ο Kaman που ως τρίτος παίχτης μονο C στην ομάδα μου δεν είχε ιδιαίτερη αξία για εμένα.Το trade το έκανα γιατί από λίγο εώς πολύ βλέπω ενα upside σε αυτούς που πήρα.

ΥΓ.Την ίδια μέρα ρε άτιμε Καντέρ πας και παθαίνεις διάστρεμμα!!Μήπως να βετάρω και εγώ?? tongue.gif tongue.gif
SupG18
QUOTE(teopt13-1908 @ Jan 3 2015, 14:50 ) *
Αυτοί που έδωσα ήταν γύρω στους 2-3 πόντους πιό πάνω σε απόλυτα νούμερα, δεν ήταν καμία ιδιαίτερη διαφόρα.Μπήκε και σαν έξτρα ο Kaman που ως τρίτος παίχτης μονο C στην ομάδα μου δεν είχε ιδιαίτερη αξία για εμένα.Το trade το έκανα γιατί από λίγο εώς πολύ βλέπω ενα upside σε αυτούς που πήρα.

ΥΓ.Την ίδια μέρα ρε άτιμε Καντέρ πας και παθαίνεις διάστρεμμα!!Μήπως να βετάρω και εγώ?? tongue.gif tongue.gif


η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι τοσο τραγικο οσο αναφερω στο πρωτο μου ποστ , παρολαυτα θεωρω οτι χανεις αρκετα διοτι εκτος οτι εδωσες 2-3 μοναδες πανω οσο λες , εδωσες και τον καμαν ο οποιος με τον rolo εξω για 4 (?) βδομαδες ακομα μπορει να δωσει σκορ , και εδωσες και 2 παιχτες σταθερους ως τωρα και χωρις θεματα τραυματισμων για 1 ασταθη (καντερ) και 2 ευπαθης στους τραυματισμους ( καντερ, mcw) .

το upside βεβαια υπαρχει οποτε εχει λογικη αυτο που λες , γιαυτο και θεωρησα καλυτερο να ακουστουν αποψεις παρα να θεσω βετο , οποτε απο την πλευρα μου αν δεν υπαρχουν αλλοι οι οποιοι θα βγουν να γραψουν εδω για βετο ,και την αποψη τους , δεν χρειαζεται να μπει poll smile.gif
teopt13
QUOTE(SupG18 @ Jan 3 2015, 15:31 ) *
η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι τοσο τραγικο οσο αναφερω στο πρωτο μου ποστ , παρολαυτα θεωρω οτι χανεις αρκετα διοτι εκτος οτι εδωσες 2-3 μοναδες πανω οσο λες , εδωσες και τον καμαν ο οποιος με τον rolo εξω για 4 (?) βδομαδες ακομα μπορει να δωσει σκορ , και εδωσες και 2 παιχτες σταθερους ως τωρα και χωρις θεματα τραυματισμων για 1 ασταθη (καντερ) και 2 ευπαθης στους τραυματισμους ( καντερ, mcw) .

το upside βεβαια υπαρχει οποτε εχει λογικη αυτο που λες , γιαυτο και θεωρησα καλυτερο να ακουστουν αποψεις παρα να θεσω βετο , οποτε απο την πλευρα μου αν δεν υπαρχουν αλλοι οι οποιοι θα βγουν να γραψουν εδω για βετο ,και την αποψη τους , δεν χρειαζεται να μπει poll smile.gif

O Kaman δεν πήρε ούτε λεπτό από τον τραυματισμό λόπεζ, τον θέλει μάλλον για 18-20 λεπτά ανεξαρτήτως του ποιος είναι μπροστά.Όσον αφορά τους τραυματισμούς, ο Καντερ περσυ έχασε 2 μόνο ματς και ο MCW 12, αλλά σε αυτή τη φάση θεώρησα πως πρέπει να πάρω κάποια ρίσκα αν θέλω κάτι παραπάνω..
kotzito
Δεν θεωρήσαμε ότι η διαφορά είναι τόσο τρομερή. Σαν νούμερα υπάρχει μια διαφορά της τάξης των 2-3 μονάδων, αλλά ο MCW είναι ένας παίκτης που λογικά θα πάει στο 35-36 κι ο Afflalo ναι μεν παίζει στην πιο ασταθή ομάδα του NBA, αλλά πιστεύω στην συνέχεια θα ανέβει 1-2 μονάδες σίγουρα. Από άποψη σταθερότητας ναι, μάλλον χάνει ο teopt. Αλλά νομίζω έτσι κι αλλιώς μέσα στην λογική των trades είναι και το αν είσαι διατεθειμένος να πάρεις ρίσκα με αυτούς τους παίκτες. Γιατί θα μπορούσε π.χ. κάλλιστα να κάνει 2-3 καλές εβδομάδες ο Κάντερ και μετά να τον δώσει σε τιμή μεγαλύτερη από την πραγματική αξία του.

Kaman για μένα ήταν σαν non-factor λίγο σε αυτό το trade, αφού μπροστά του έχω DeAndre και Marc, ενώ σαν center μπορούν να παίξουν και ο Diaw με τον Adams. Οπότε αν ενδιαφέρεται κανένας, οποιοσδήποτε από την τριάδα Scola-Adams-Kaman είναι έτσι κι αλλιώς προς παραχώρηση για κάποιο SG.
SteveNashidis
Σαν πρώην τεχνικός της Ivey Team μαζί με τον πρόεδρο αγαπούλα, στηρίζουμε το δράμα του αγωνιστή Καντέρ , ο οποίος για 2η συνεχόμενη χρονιά τραυματίζεται αμφισβητείται . smiley.gif

Εγώ περίμενα να σχολιαστεί έντονα το trade με Oladipo και όχι το 2ο χρονικά που έγινε.
klow13
QUOTE (klow13 @ Jan 2 2015, 00:04 ) *
76+ ματς καθε χρονο,μεχρι να ρθει εδω.

Το αυτο ισχυει και για χιλ.Ισως με τη γκρινια γυρισει ο τροχος,ξερω γω.100 missed και συνεχιζουμε.
pmam
Έπεσα στο ατόπημα του τρέηντ τη Δευτέρα.
Απολογούμαι αλλά δεν λυπούμαι tongue.gif
Τσεκάρετε.

Α, και καλή χρονιά.
ΧΟ-ΧΟ-ΧΟ
SteveNashidis
Μου έχουν απορριφθεί διαφόρων ειδών προτάσεις για Horford με ανταλλάγματα μέσα όπως οι Lebron James, Tobias Harris, Luol Deng , Young κάτι που είναι απολύτως σεβαστό γιατί οι προτάσεις μπορεί να ήταν κακές.
Την συγκεκριμένη δεν μπορώ να την κατανοήσω γιατί το αντάλλαγμα ίσως να μην φέρει κανένα πόντο και προφανώς δεν μιλάμε για την περίπτωση όπου ένας παίκτης είναι injury prone και πουλιέται πιο φθηνά . Γιατί ο Χόρφορντ έχει μεγάλο upside με την καλή πορεία της Ατλάντα και γιατί ο injury prone παίκτης είναι ήδη εκτός και δεν τον περιμένουμε να πάθει κάτι. Θα ήθελα την γνώμη της πλευράς ΑLAN για τον Καρμέλο ,ενός παίκτη που πριν από 2 μέρες βγήκαν δημοσιεύματα ότι μπορεί να χάσει το επόμενο της σεζόν. Αν δεν έβγαιναν αυτές οι φήμες δεν θα έμπαινα καν στο κόπο να γράψω και προφανώς δεν θα είχε γίνει ο Μέλο ανταλλαγή.
Βέτο από μένα γιατί υπάρχει ξεκάθαρη αλλοίωση .
jasonick
Μπήκε poll.
Θεωρητικά ο Melo χάνει την εβδομάδα, δεν έχει επιβεβαιωθεί ότι θα χάσει την σεζόν ακόμα. Εγώ προσωπικά δεν θα ρίσκαρα να πάρω Melo (γιατί ρίσκαρα σε άλλη ο μαλ-κας) αυτή τη στιγμή ακόμα και αν έδινα κάποιον παίκτη πιο κάτω από ότι παίζει. Δεν ξέρω ακόμη τι να ψηφίσω, οι άλλοι τι λέτε;
SupG18
οι knicks χανουν με η χωρις melo, εχουν 5-31 , προσωπικα δεν πιστευω οτι υπαρχει περιπτωση να μην χασει την σεζον ο μελο , δεν υπαρχει λογος να παιζει.... οποτε βετο απο μενα
duncan21
Nίκο γύρνα αν μπορείς το τρέιντ για να κάνουμε τις επόμενες κινήσεις μας.Μια παρένθεση,τυπική θα έλεγα,την πρόταση την έστειλα πριν βγει ότι ο Μέλο είναι off γι' αυτή την εβδομάδα.Συνεπώς dropάρω τον Μέλο μιας και θα είναι out for season σύμφωνα με τα βέτο!Όποιος τον κάνει add η λίγκα θα αποτελέσει παρελθόν επιτόπου.Kαλή χρονιά παίδες,με υγεία!

υ.γ Νώντα την σκεφτόμαστε την πρόταση.
giorgos14
QUOTE(duncan21 @ Jan 5 2015, 18:34 )



Δηλαδη προτεινες 45αρη για 35αρη χωρις να ξερεις το προβλημα?τι εννοεις διαλύεται η λιγκα?
SupG18
duncan φιλε μου αν πιστευεις οτι αδικησε και οτι κανουμε μαλα*** μπορεις να σταματησεις να παιζεις , την λιγκα δεν βλεπω τι δικαιωμα εχεις να απειλεις οτι θα την σπασεις, αν ειναι ετσι πειτε το μου να σταματησω να χαλαω την ωρα μου
duncan21
QUOTE (giorgos14 @ Jan 5 2015, 19:48 ) *
Δηλαδη προτεινες 45αρη για 35αρη χωρις να ξερεις το προβλημα?τι εννοεις διαλύεται η λιγκα?

Μέλο δεν τον έχουμε πασάρει πουθενά για 45άρη φέτος με τριγωνικές επιθέσεις και τρίγωνα Πανοράματος(μπορείτε πολύ εύκολα να κοιτάξετε τα logs σας),οπότε δεν τον έχουμε τόσο ψηλά.Δίνουμε ένα 40+ με προβλήματα(το out for week βγήκε σήμερα,το out for season υπήρχε) για έναν 33-34άρη με upside,κομπλέ μοιάζει στα μάτια μου.Safe mode λέγεται εφόσον κυνηγάμε το πρωτάθλημα.

Αν κάποιος σηκώσει το Μέλο από FA ενώ έχει ψηφιστεί βέτο(λειτουργεί ως σύνολο η λίγκα,οπότε όποιος και να τον σηκώσει ασχέτως αν έχει ψηφίσει υπέρ ή κατά δεν αλλάζει κάτι),θα είναι ξεκάθαρα υποκριτής λειτουργώντας με 2 μέτρα και 2 σταθμά.Δεν υπάρχει κανένα νόημα τότε να υφίσταται η λίγκα.Δεν πρόκειται να αναλωθώ σε άλλα ποστ για χιλιοειπωμένα πράγματα.Ελπίζω να σε κάλυψα και σένα SupG18(ο τελευταίος που πιστεύει ότι αδικείται είμαι εγώ,άλλωστε καλά κρατεί η παράγκα χρόνια τώρα!)
SupG18
Δεν υπαρχει λογος να υφισταται μια λιγκα 15 ατομων επειδη ο ενας που θα τον σηκωσει ειναι υποκριτης ? Ναι με καλυψες οντως , δεν υπαρχει λογος να ασχολουμε αλλο
giorgos14
Και θελω οποτε να μαθω τον συλλογισμο του ζοη για τι να το δεχτει.εγω θα τον σηκωσω τον αντονυ γιατι μπορει να χασει 3 μηνες και να παιξει στα 5 τελευταία ματς...δικαιωμα μου ειναι.

Υ.γ οταν εμπλεκεται καποιος σε τρειντ δικαιο το θεωρει παντα...
jasonick
Αν είναι καθε φορά που κάποιος να αναφέρει τη λέξη βέτο η ύπαρξη της λίγκας να τίθεται σε αμφισβήτηση να την κλείσουμε από τώρα την DLeague γιατί στην τελική παίζουμε για ευχαρίστηση το παιχνίδι, πράγμα που αμφιβάλλω αν γίνεται για πολλούς από εδώ μέσα.
Καταλαβαίνω όσον αφορά τη σημερινή περίπτωση ότι το trade περιέχει ρίσκο από τη μεριά του Zoy και δεν είναι μονοπλευρο κατεμε για αυτό και εγώ θα ψηφίσω να περάσει τελικά σύμφωνα με προηγουμενο ποστ που μίλαγα για τα ρίσκα των μάνατζερ και πως πρέπει να "επιβραβευονται" ή να "τιμωρούνται " οι εκάστοτε ομάδες. Παρόλα αυτά δεν άλλαξε τίποτα με τον τροπο με τον οποίο χειριζόμαστε τα trades και τα βέτο και περιμένω τους παίκτες να το σεβαστούμε. Αν έχει κάποιος αντίρρηση ή έχει μια διαφορετική ιδέα ευχαρίστως να την προτείνει και να ψηφίσουμε. Όσον αφορά το drop πιστεύω ότι όλη η λίγκα ξενερώνει με τέτοιες κινήσεις.

Συγχωρέστε με για τυχόν συντακτικα λάθη αλλά είμαι από κινητό. Επίσης συγχωρέστε με εκ των προτέρων αν χρειαστεί να ξαναγράψω και και κάνω 10 μέρες γιατί είμαι από κινητό.
Knickerbocker
Καλημέρα και καλη χρονια,

Απο τη στιγμή που δεν ειναι official το shut down νομιζω οτι το τραβάμε λίγο.και εγω δε θα το εκανα αλλα σκεφτομαι το εξής.Αν ο μελο ψηθει απο το γεγονός οτι του χρόνου θα εχει το πρώτο pick (ενταξει το τραβάω I know αλλα οι μαλ&@€ς της philly άρχισαν να κερδίζουν) και το salary space και αποφασίσει να μπει για να κρατηθεί ζεστός δε θα ρίχνει 30αρες;

Κατα τα αλλα για πολλούς απο εμάς αυτο ειναι κατι παραπάνω απο απλό χάσιμο χρόνου.Ειναι πρωινό ξύπνημα για box scores,πανηγυρισμός σε assist live blowout αγώνων (γραφικό αλλα αληθινό) και γκρίνια what if σε άρνηση trade η rotation επιλογες.μη το χαλάσουμε.Αρκετα εχουμε με το lockout που θα έρθει.
SteveNashidis
Εντάξει γίνονται χειρότερα τρέιντ στο ΝΒΑ. smiley.gif
SG3ptshooter
Mιας και πέρασαμε προσωρινά πρώτοι, οφείλω να καταθέσω πως σε μέγιστο βαθμό την ομάδα την τρέχει ο jason, και γι' αυτό αξίζει και το μεγαλύτερο ποσοστό του credit για την καλή της πορεία. Όχι πως δεν τον γλίτωσα από κάτι Deron κάτι Danilους στο draft tongue.gif , αλλά είμαι secondary owner. OK, Kam Chancellor, αλλά secondary νάνδελες. All hail the Nick.

Έκανα και το γιγάντιο add Sergey Karasev έχει οργώσει το σύμπαν με κάτι 1/5 σουτ η παιχτάρα. bball.gif
SteveNashidis
bball.gif Κατηγορώ ευθέως τον ιδιόκτητη των Xanthi Ducks για την κακομεταχείρηση του Isaiah Thomas και τη συνεχή αμφισβήτηση προς το πρόσωπο του . Να επιστραφεί εγκαίρως ο guard με το αθλητικό κορμί , τα δυνατά χέρια ο οποίος πηδάει ψηλά πολύ ψηλά. icon_drunk.gif

bball.gif Έντονες είναι και οι αντιδράσεις ενός πρώην/νυν/πρώην/νυν/πρώην παίκτη των Arizona Fighter του Μarcus Morris

http://www.brightsideofthesun.com/2015/1/8...ach-foolishness

Να επιστρέψει και αυτός σύντομα γιατί δεν έχω ποιον να κάνω add/drop συνέχεια νιώθει μόνος στην The SiDreamTeam

klow13
QUOTE (SG3ptshooter @ Jan 6 2015, 14:50 ) *
Όχι πως δεν τον γλίτωσα από κάτι DERON κάτι Danilους στο draft tongue.gif

Σοφη επιλογη co-owner.
Ολος για πεταμα εισαι ντερον,οχι μονο η αριστερη σου πλευρα.
kotzito
Δίνονται πακέτο Rondo-Jordan ή Rondo-Gasol (+filler αν χρειαστεί). Ψάχνω SG και PF.
SteveNashidis
Πρόωρες διακοπές για τους κατοίκους της Αριζόνα.


Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες της Daily Phoenix αύξηση παρουσιάζει ο τζίρος των ταξιδιωτικών γραφείων στην πόλη της Αριζόνα αλλά και των γειτονικών περιχώρων . Πρώτοι μάλιστα πελάτες σε αυτήν την ανέλπιστη τουριστική αποδήμηση αποτελούν οι παίκτες των Arizona Thibeto Fighter όπου και κλείνουν πάντα τις πρώτες θέσεις των δρομολογίων για να επισκεφτούν γραφικούς προορισμούς. peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.