Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παιδικοεφηβικά ΕΣΚΑΝΑ 2009-2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:09 ) *
Συγνωμη αλλα παλι μας μπερδεψες.
Ειπες οτι τον σταματησε η γραμματεια γιατι δεν ειχε δελτιο. Αλλο δεν εχει δελτιο και αλλο δεν ειναι δηλωμενος.
Και στις 2 περιπτωσεις τα εχεις κανει μουσκεμα.
Εφ οσον τα φυλαει τα δελτια παικτης στο σπιτι του [αληθεια εφορο δεν εχετε;;;;;;;;;] και εφερε το δελτιο του 22 αντι για το 90 [για παραδειγμα το λεω] που το προβλημα;;;;;;
Εαν ο κοουτς ηθελε το 90 και οχι το 22 και ειχε δηλωσει το 90 παλι καποιος ηταν εκει και επαιξε χωρις δελτιο και στην τελικη γιατι αφου δεν ηθελε το 22 τον εβαλε μεσα για να ξεκουρασει καποιον αλλο;;;;;;;;;;;;;
Σε παρακαλω βοηθησε με γιατι φτανω στα ορια της παρακρουσης με αυτα που λες.
Εσυ τι θεση εχεις στο σωματειο;;;;;

σε παρακαλω προσπαθησε να με κατλαβεις...εφερε το δελτιο του '90' αντι για του 22 αυτο σου λεω..βαζει μεσα το 22 νομιζοντας οτι αφτουνου το δελτιο εχει δωσει και...οκ?
whitewoolf
Help me please

Τους παικτες σας μιας και εισαστε λες ανοργανωτοι και σε πιστευω ποιος τους δηλωνει στην γραμματεια πριν τον αγωνα;;;; Απο οτι ειδα ο προπονητης σας. Σωστα;;;;;
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:17 ) *
Help me please

Τους παικτες σας μιας και εισαστε λες ανοργανωτοι και σε πιστευω ποιος τους δηλωνει στην γραμματεια πριν τον αγωνα;;;; Απο οτι ειδα ο προπονητης σας. Σωστα;;;;;

σωστα..βαλε καλα στο μυαλο σου οτι το 22 εχει δελτιο και στο λεω γιατι το ξερω..συνεχισε τη συζητηση με αυτο δεδομενο!
whitewoolf
Ο προπονητης δεν ελεγχει τα δελτια πριν τα δηλωσει;;; γιατι απο οτι ειμαι σε θεση να γνωριζω πολυ καλα υπαρχει ενα πακκετο σε ενα filofax και με τα 15-17 δελτια [δλδ ολων των παικτων] και βασει πλανω που εχει καταρτισει δηλωνει τοην αντιστοιχη 12αδα. Σωστα;;;;;;

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις τον ρολο σου στην ομαδα του φαλληρου;;;;
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:24 ) *
Ο προπονητης δεν ελεγχει τα δελτια πριν τα δηλωσει;;; γιατι απο οτι ειμαι σε θεση να γνωριζω πολυ καλα υπαρχει ενα πακκετο σε ενα filofax και με τα 15-17 δελτια [δλδ ολων των παικτων] και βασει πλανω που εχει καταρτισει δηλωνει τοην αντιστοιχη 12αδα. Σωστα;;;;;;

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις τον ρολο σου στην ομαδα του φαλληρου;;;;

αν αυτο γινεται στον ολυμπιακο τοτε πιθανως να γινεται και στο φαληρο!,,,αν και δεν ειμαι τοσο σιγουρος..τοση ωρα προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου οτι το 22 δεν εχει δελτιο.κ εγω σου λεω οτι εχει κ οτι εκεινη την ημερα δεν ηταν στο γηπεδο!απλα τα πραγματα
whitewoolf
Δεν προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου για ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ.
Αληεθεια ομως εσυ γιατι δεν μου λες τι θεση εχεις στην ομαδα;;;;

QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 01:27 ) *
αν αυτο γινεται στον ολυμπιακο τοτε πιθανως να γινεται και στο φαληρο!,,,αν και δεν ειμαι τοσο σιγουρος..τοση ωρα προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου οτι το 22 δεν εχει δελτιο.κ εγω σου λεω οτι εχει κ οτι εκεινη την ημερα δεν ηταν στο γηπεδο!απλα τα πραγματα


Δεν ηταν στο γηπεδο το 22!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????


Περιμενω μια απαντηση για τον ρολλο σου στην ομαδα. Αληθεια μηπως θυμασε τι ωρα τελειωσε ο αγωνας;;;;;;
Εαν μου απαντησεις θα σου εξηγησω.
Εαν επισης εισαι assistant coach οπως μου ειπες στο μυνημα που εστειλες τοτε κατι απο ολα δεν μας λες καλα.
Ξανασκεψου τι ειπες και εδω ειμα.
Εγω παντως ειμαι ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΕΡΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:31 ) *
Δεν προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου για ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ.
Αληεθεια ομως εσυ γιατι δεν μου λες τι θεση εχεις στην ομαδα;;;;

γιατι θεωρω οτι θες να συνεχισεις να μ μιλας με βαση τη θεση μου στην ομαδα...αν δηλαδη εγω ειμαι γονιος και εσυ ο βοηθος προπονητη τοτε ο λογος σου στο θεμα 8εωρειται εξαρχης πιο σημαντικος και πιο εγκυρος λογω αρμοδιοτητας..αλλωστε αυτος ειναι κ ο λογος υπαρξης του forum...ο καθε λογος ειναι ισος ανεξαρτητου θεσης σε ομαδες
whitewoolf
Στο ειπα και δεν το καταλαβες και εγω μπαμπας ειμαι αλλα επιτρεψε μου να σου πω οτι κατι δεν λες αληθεια.
Απο ποτε οι μπαμπαδες εχουν τα τηλεφωνα των παραγοντων μιας υποομοσπνδιας και μπορουν να τους ενοχλουν στις 12 τα μεσανυχτα για μια ενσταση;;;;; Η διοικηση τι ωρα αληθεια τους πηρε τηλεφωνο;;;;Μηπως και αυτοι στι; 12 τα μεσανυχτα;;;;;
**********************.μετα το τελος του αγωνα επικοινωνησα ομως με παραγοντα της εσκανα γιατι θορυβηθηκα στο ακουσμα της ενστασης και μ ειπε οτι απο την στιγμη που η μπαλα δεν εφτασε στα χερια του παικτη στις βολες και ο παικτης αμεσως αντικατασταθηκε δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ!ΔΙΟΡΘΩΝΩ Ο ΠΑΙΚΤΗς ΣΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΟΣΦΠ αλλα αυτο δεν παιζει ρολο..****************************
Αν μη τι αλλο μιλα ελικρινα.
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:34 ) *
Δεν προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου για ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ.
Αληεθεια ομως εσυ γιατι δεν μου λες τι θεση εχεις στην ομαδα;;;;



Δεν ηταν στο γηπεδο το 22!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????


Περιμενω μια απαντηση για τον ρολλο σου στην ομαδα. Αληθεια μηπως θυμασε τι ωρα τελειωσε ο αγωνας;;;;;;
Εαν μου απαντησεις θα σου εξηγησω.
Εαν επισης εισαι assistant coach οπως μου ειπες στο μυνημα που εστειλες τοτε κατι απο ολα δεν μας λες καλα.
Ξανασκεψου τι ειπες και εδω ειμα.
Εγω παντως ειμαι ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΕΡΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.

το δελτιο δεν ηταν στο γηπεδο οχι το 22(ελεος...!)
2)σε ροτησα αν εισαι assistant coach ειχε εροτιματικο το μηνμυμα μου
3)εισαι απαραδεκτος που δημοσιεφσες το μηνυμα που σου εστειλα.σου εστειλα π.μ για να το δεις εσυ κ οχι ολοι..παντως σε ρωτησα.
whitewoolf
Παλι με κακολογεις Το μυνημα σου δεν ηταν κατι σημαντικο ή απορρητο. Μια ερωτηση την οποια την εκανες μετεπειτα δημοσια.
Σου λεω λοιπον ξανα πως ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ TEAM ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.
Εσυ μπορεις να απαντησεις στο ερωτημα για το τηλεφωνημα το μεταμεσονυκτιο στην ΕΣΚΑΝΑ????????
Εγω δεν ειπα οτι δεν ηταν το 22 στο γηπεδο. Ποσους παικτες ειχε λοιπον κατεβασει ο βοηθος προνητη σας;;;;;
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:44 ) *
Παλι με κακολογεις Το μυνημα σου δεν ηταν κατι σημαντικο ή απορρητο. Μια ερωτηση την οποια την εκανες μετεπειτα δημοσια.
Σου λεω λοιπον ξανα πως ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ TEAM ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.
Εσυ μπορεις να απαντησεις στο ερωτημα για το τηλεφωνημα το μεταμεσονυκτιο στην ΕΣΚΑΝΑ????????
Εγω δεν ειπα οτι δεν ηταν το 22 στο γηπεδο. Ποσους παικτες ειχε λοιπον κατεβασει ο βοηθος προνητη σας;;;;;

αν δεν κανω λαθος ειχε κατεβασει 12αδα..11 με δελτια και δηλωσε και εναν αλλον καταλαθως στη θεση του 22..σ ειπα πιο πανω τι ειπα με εσκανα.βαριεμαι να τα ξαναγραφω

QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:41 ) *
Στο ειπα και δεν το καταλαβες και εγω μπαμπας ειμαι αλλα επιτρεψε μου να σου πω οτι κατι δεν λες αληθεια.
Απο ποτε οι μπαμπαδες εχουν τα τηλεφωνα των παραγοντων μιας υποομοσπνδιας και μπορουν να τους ενοχλουν στις 12 τα μεσανυχτα για μια ενσταση;;;;; Η διοικηση τι ωρα αληθεια τους πηρε τηλεφωνο;;;;Μηπως και αυτοι στι; 12 τα μεσανυχτα;;;;;
**********************.μετα το τελος του αγωνα επικοινωνησα ομως με παραγοντα της εσκανα γιατι θορυβηθηκα στο ακουσμα της ενστασης και μ ειπε οτι απο την στιγμη που η μπαλα δεν εφτασε στα χερια του παικτη στις βολες και ο παικτης αμεσως αντικατασταθηκε δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ!ΔΙΟΡΘΩΝΩ Ο ΠΑΙΚΤΗς ΣΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΟΣΦΠ αλλα αυτο δεν παιζει ρολο..****************************
Αν μη τι αλλο μιλα ελικρινα.

παραδειγμα εθεσα το γονιος..δεν ειμαι γονιος.ειμαι στο team του φαληρου τοσο οσο εισαι και εσυ στο team του ολυμπιακου.δεν τηλεφωνησα στα γραφεια της εσκανα αλλα σε ενα μελος της..ελεος κυριε μπεκα! blove.gif
whitewoolf
ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΕΙΠΕς ΑΛΛΑ ΠΩς ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΤΟ ΘΑΡΡΟς ΟΣΟ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙς 12 Η ΩΡΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΚΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΗΣ ΕΝΣΤΑΣΗΣ. ΚΑΙ ΕΦ ΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΚΤΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΞΑΝΑΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΣΟΥ:
*********************το 22 δεν ειχε δελτιο οχι και ειμαι ειλικρινης δεν γνωριζω τι εκανε ο βοηθος του ολυμπιακου.σε πιστευω ομως οκ υπεδειξε εκεινος την παρανομια.μετα το τελος του αγωνα επικοινωνησα ομως με παραγοντα της εσκανα γιατι θορυβηθηκα στο ακουσμα της ενστασης και μ ειπε οτι απο την στιγμη που η μπαλα δεν εφτασε στα χερια του παικτη στις βολες και ο παικτης αμεσως αντικατασταθηκε δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ!ΔΙΟΡΘΩΝΩ Ο ΠΑΙΚΤΗς ΣΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΟΣΦΠ αλλα αυτο δεν παιζει ρολο..***********************
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.

drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 03:53 ) *
ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΕΙΠΕς ΑΛΛΑ ΠΩς ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΤΟ ΘΑΡΡΟς ΟΣΟ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙς 12 Η ΩΡΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΚΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΗΣ ΕΝΣΤΑΣΗΣ. ΚΑΙ ΕΦ ΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΚΤΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΞΑΝΑΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΣΟΥ:
*********************το 22 δεν ειχε δελτιο οχι και ειμαι ειλικρινης δεν γνωριζω τι εκανε ο βοηθος του ολυμπιακου.σε πιστευω ομως οκ υπεδειξε εκεινος την παρανομια.μετα το τελος του αγωνα επικοινωνησα ομως με παραγοντα της εσκανα γιατι θορυβηθηκα στο ακουσμα της ενστασης και μ ειπε οτι απο την στιγμη που η μπαλα δεν εφτασε στα χερια του παικτη στις βολες και ο παικτης αμεσως αντικατασταθηκε δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ!ΔΙΟΡΘΩΝΩ Ο ΠΑΙΚΤΗς ΣΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΟΣΦΠ αλλα αυτο δεν παιζει ρολο..***********************
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΙΟ ΣΑΦΗΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.

μετα το τελος του αγωνα πηγα κοντα στην γραμματεια κ εκει καθοταν ενας μεσηλικας(θα τον ειδες δεν γινεται) ο οποιος μ ειπε οτι γνωριζει απιστεφτα τουσ κανονισμους της εσκανα κα με τον οποιο ειχα ενα διαλογο κ μου ειπε αυτο και αυτο)..δεν θα εμπαινα στη διαδικασια να σου πω οτι ουτε το ονομα του δεν ξερω αλλα με βαση αυτα π μ λες τοση ωρα σε εχω ικανο να στειλεις την συνομιλια μας στην εσκανα!...χαχαχα..ηρεμησε λοιπον...δεν τον 3ερο..απλα μ ειπε οτι τετοιες ενστασεις δεν γινονατι δεκτες γτ ο τιποσ στισ βολες δεν ακουμπισε τιν μπαλα μπλα μπλα μπλα
whitewoolf
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.
ΞΑΝΑΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ:
1]***************Λαθος δυσκολο να κανεις..ή ήσουν στο γηπεδο ειδες τον αγωνα και προσπαθεις μεσα απο αναληθειες και ψεματα να δικαιολογησεις την καθαρη-ευκολη και δικαιη ηττα της ομαδας σου απο το φαληρο(πραγμα που μακαρι να μην ισχυει!) ή καποιος αλλος σου τα μετεφερε κοροιδευοντας σε..απλα πριν σου πω τι συνεβη θελω να σου πω πως καλο θα ειναι πριν κατηγορησεις καποια ομαδα(ή παικτη ή προπονητη ή ενα διαιτητη) για ενα τοσο σοβαρο θεμα καλο θα ειναι πρωτα να σιγουρευεσαι πως αυτα που θα πεις ειναι 100% εγκυρα..τελος παντων..***************** ΕΤΣΙ ΠΡΟΛΟΓΙΣΕΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ.
ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΨΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΑ ΑΔΙΚΑΟΛΟΓΗΤΑ.
2] ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΣΗΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΟΟΥΤΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗς ΟΜΑΔΑς ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
3] Ο ΜΡΣΗΛΙΚΑΣ ΕΦΥΓΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ [ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ]
4] ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΩΣΤΑ;;;;; ΑΡΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ;;;
ΠΕΡΙΜΕΝΩ.......................
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:06 ) *
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.
1]***************Λαθος δυσκολο να κανεις..ή ήσουν στο γηπεδο ειδες τον αγωνα και προσπαθεις μεσα απο αναληθειες και ψεματα να δικαιολογησεις την καθαρη-ευκολη και δικαιη ηττα της ομαδας σου απο το φαληρο(πραγμα που μακαρι να μην ισχυει!) ή καποιος αλλος σου τα μετεφερε κοροιδευοντας σε..απλα πριν σου πω τι συνεβη θελω να σου πω πως καλο θα ειναι πριν κατηγορησεις καποια ομαδα(ή παικτη ή προπονητη ή ενα διαιτητη) για ενα τοσο σοβαρο θεμα καλο θα ειναι πρωτα να σιγουρευεσαι πως αυτα που θα πεις ειναι 100% εγκυρα..τελος παντων..***************** ΕΤΣΙ ΠΡΟΛΟΓΙΣΕΣ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ.
ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΨΕΜΑΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΑ ΑΔΙΚΑΟΛΟΓΗΤΑ.
2] ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΣΗΛΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΟΟΥΤΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗς ΟΜΑΔΑς ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
3] Ο ΜΡΣΗΛΙΚΑΣ ΕΦΥΓΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ [ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ]
4] ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΩΣΤΑ;;;;; ΑΡΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ;;;
ΠΕΡΙΜΕΝΩ.......................

μιλησα στον μεσηλικα πριν σηκοθει απο την καρεκλα της γραμματειας μετα το τελος του αγωνα..αρχιζεις να γινεσαι κουραστικος κ εκνευριστικος..δεν εχω λογο ν πω ψεματα απο τη στιγμη που διατηρω την ανωνυμια μου..ααααα αυτα που μ ειπε τα ακουσαν και αυτοι που ειπες..διπλα μου καθοντουσαν!
whitewoolf
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ:
ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ
Κ Α Ν Ε Ν Α Σ Α Λ Λ Ο Σ. Α Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι Α Π Ο Τ Η Ν Σ Τ Ι Γ Μ Η Π Ο Υ Δ Ε Ν Ε Χ Ε Ι Κ Λ Ε Ι Σ Ε Ι Τ Ο Φ.Α
ΠΕΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..........................
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:11 ) *
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ:
ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ Κ Α Ν Ε Ν Α Σ Α Λ Λ Ο Σ Α Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι Α Π Ο Τ Η Ν Σ Τ Ι Γ Μ Η Π Ο Υ Δ Ε Ν Ε Χ Ε Ι Κ Λ Ε Ι Σ Ε Ι Τ Ο Φ.Α
ΠΕΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..........................

δεν γνωριζω αν ειχε κλεισει το φ.α ή οχι!δεν με ενδιαφερει κιολας μπορω να σου πω.εγω ξερω πως ημουν διπλα του οταν ελεγε οτι συμφονα με την αποψη του η ενσταση δεν εχει νοημα
whitewoolf
Οταν δεν εχει κλεισει το ΦΑ οι διαιτητες δεν αφηνουν κανενα να πλησιασει και μαλιστα να εχει και διαλογο τετοιας εκτασης [ετσι φανταζωμε] με την γραμματεια.
Ελεος πια. Φτανει.
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:15 ) *
Οταν δεν εχει κλεισει το ΦΑ οι διαιτητες δεν αφηνουν κανενα να πλησιασει και μαλιστα να εχει και διαλογο τετοιας εκτασης [ετσι φανταζωμε] με την γραμματεια.
Ελεος πια. Φτανει.

οι διαιτητες ειχαν αραξει με φραπεδιες στο χερι στο τραπεζακι ο μεσηλικας καθοταν κ εμενα ειναι τετοια η θεση μου που μπορο κ ν ακουσο τι λενε τα αλανια
whitewoolf
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 03:18 ) *
οι διαιτητες ειχαν αραξει με φραπεδιες στο χερι στο τραπεζακι ο μεσηλικας καθοταν κ εμενα ειναι τετοια η θεση μου που μπορο κ ν ακουσο τι λενε τα αλανια

Ρε φιλε πας καλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τι λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τον φραπε που τον βρηκανε αφου δεν εχετε ουτε αποδυτηρια να αλλαξουν τα παιδια και αλλαζουν εξω στο δρομο.
Παλι αλλαζεις αυτα που λες.
Τωρα ξαφνικα το τηλεφωνο το μεταμεσονυκτιο εγινε ο μεσηλικας της γραμματειας και τωρα εγινες ωτακουστης χωρις να μιλησεις με κανεναν. Απλα κατι **ΑΛΑΝΙΑ*** [αληθεια του Πειραι;;;; χαχαχα] [ωτακουστης ελπιζω να ξερεις τι σημαινει]. Ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Κοιτα επειδη νομιζω οτι κανεις τελικα πλακα και δεν ξερεις τι λες προσεχε τι λες γιατι κανεις κακκο στην ομαδα σου.
ΑΑΑΑΑΑΑΑ. Και εαν ηθελα να δωσω την συνομιλια μας καπου πιστεψε με αυτη δεν θα ηταν η ΕΣΚΑΝΑ. Αυτο μονο σου λεω και τιποτα αλλο.
Αληθεια.Ξερεις τι προβλεπει ο νομος για αυτες τις περιπτωσεις χωρις δελτιο;;;;; Μαθα και μετα θα καταλαβεις το μεγεθος της βλακεις απο οπου και εαν προερχετε.
drou13
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 04:18 ) *
οι διαιτητες ειχαν αραξει με φραπεδιες στο χερι στο τραπεζακι ο μεσηλικας καθοταν κ εμενα ειναι τετοια η θεση μου που μπορο κ ν ακουσο τι λενε τα αλανια

βαλε σε ταξη τα απλα που σου εχω πει μεχρι τωρα κ εσυ τα κανεις δυσκολα κ μετα σκεψου τον παικτη με την μεγαλη συμμετοχη και τα πολλα καλαθια(χαχαχ) και..ασε τις ορες κοινης ησυχιας και τις ιστοριες του αστυνομου μπεκα!

QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:24 ) *
Ρε φιλε πας καλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τι λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τον φραπε που τον βρηκανε αφου δεν εχετε ουτε αποδυτηρια να αλλαξουν τα παιδια και αλλαζουν εξω στο δρομο.
Παλι αλλαζεις αυτα που λες.
Τωρα ξαφνικα το τηλεφωνο το μεταμεσονυκτιο εγινε ο μεσηλικας της γραμματειας και τωρα εγινες ωτακουστης χωρις να μιλησεις με κανεναν. Απλα κατι **ΑΛΑΝΙΑ*** [αληθεια του Πειραι;;;; χαχαχα] [ωτακουστης ελπιζω να ξερεις τι σημαινει]. Ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Κοιτα επειδη νομιζω οτι κανεις τελικα πλακα και δεν ξερεις τι λες προσεχε τι λες γιατι κανεις κακκο στην ομαδα σου.
ΑΑΑΑΑΑΑΑ. Και εαν ηθελα να δωσω την συνομιλια μας καπου πιστεψε με αυτη δεν θα ηταν η ΕΣΚΑΝΑ. Αυτο μονο σου λεω και τιποτα αλλο.
Αληθεια.Ξερεις τι προβλεπει ο νομος για αυτες τις περιπτωσεις χωρις δελτιο;;;;; Μαθα και μετα θα καταλαβεις το μεγεθος της βλακεις απο οπου και εαν προερχετε.

οχι δεν εγινα ωτοακουστης..εγω τον ρωτησα τι γινεται με την ενσταση κ ετσι αρχισε να μιλαει..συνεχιζεις να λες οτι δεν εχει δελτιο..ελπιζο να περαστε final6 αν και χλωμο μετα τι δεκαρα στο σεφ και την 20αρα στην κοψαχειλα για να στο βγαλω κορνιζα το δελτιο του παιδιου και να το καρφιτσοσο στο κεντρο του γηπεδου

QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:24 ) *
Ρε φιλε πας καλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τι λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τον φραπε που τον βρηκανε αφου δεν εχετε ουτε αποδυτηρια να αλλαξουν τα παιδια και αλλαζουν εξω στο δρομο.
Παλι αλλαζεις αυτα που λες.
Τωρα ξαφνικα το τηλεφωνο το μεταμεσονυκτιο εγινε ο μεσηλικας της γραμματειας και τωρα εγινες ωτακουστης χωρις να μιλησεις με κανεναν. Απλα κατι **ΑΛΑΝΙΑ*** [αληθεια του Πειραι;;;; χαχαχα] [ωτακουστης ελπιζω να ξερεις τι σημαινει]. Ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Κοιτα επειδη νομιζω οτι κανεις τελικα πλακα και δεν ξερεις τι λες προσεχε τι λες γιατι κανεις κακκο στην ομαδα σου.
ΑΑΑΑΑΑΑΑ. Και εαν ηθελα να δωσω την συνομιλια μας καπου πιστεψε με αυτη δεν θα ηταν η ΕΣΚΑΝΑ. Αυτο μονο σου λεω και τιποτα αλλο.
Αληθεια.Ξερεις τι προβλεπει ο νομος για αυτες τις περιπτωσεις χωρις δελτιο;;;;; Μαθα και μετα θα καταλαβεις το μεγεθος της βλακεις απο οπου και εαν προερχετε.



QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:24 ) *
Ρε φιλε πας καλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τι λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τον φραπε που τον βρηκανε αφου δεν εχετε ουτε αποδυτηρια να αλλαξουν τα παιδια και αλλαζουν εξω στο δρομο.
Παλι αλλαζεις αυτα που λες.
Τωρα ξαφνικα το τηλεφωνο το μεταμεσονυκτιο εγινε ο μεσηλικας της γραμματειας και τωρα εγινες ωτακουστης χωρις να μιλησεις με κανεναν. Απλα κατι **ΑΛΑΝΙΑ*** [αληθεια του Πειραι;;;; χαχαχα] [ωτακουστης ελπιζω να ξερεις τι σημαινει]. Ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Κοιτα επειδη νομιζω οτι κανεις τελικα πλακα και δεν ξερεις τι λες προσεχε τι λες γιατι κανεις κακκο στην ομαδα σου.
ΑΑΑΑΑΑΑΑ. Και εαν ηθελα να δωσω την συνομιλια μας καπου πιστεψε με αυτη δεν θα ηταν η ΕΣΚΑΝΑ. Αυτο μονο σου λεω και τιποτα αλλο.
Αληθεια.Ξερεις τι προβλεπει ο νομος για αυτες τις περιπτωσεις χωρις δελτιο;;;;; Μαθα και μετα θα καταλαβεις το μεγεθος της βλακεις απο οπου και εαν προερχετε.

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ?ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΙΡΑΙΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ..ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ Κ ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ
whitewoolf
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 03:31 ) *
βαλε σε ταξη τα απλα που σου εχω πει μεχρι τωρα κ εσυ τα κανεις δυσκολα κ μετα σκεψου τον παικτη με την μεγαλη συμμετοχη και τα πολλα καλαθια(χαχαχ) και..ασε τις ορες κοινης ησυχιας και τις ιστοριες του αστυνομου μπεκα!


οχι δεν εγινα ωτοακουστης..εγω τον ρωτησα τι γινεται με την ενσταση κ ετσι αρχισε να μιλαει..συνεχιζεις να λες οτι δεν εχει δελτιο..ελπιζο να περαστε final6 αν και χλωμο μετα τι δεκαρα στο σεφ και την 20αρα στην κοψαχειλα για να στο βγαλω κορνιζα το δελτιο του παιδιου και να το καρφιτσοσο στο κεντρο του γηπεδου


Λυπαμε που εχασα το χρονο μου με κομπλεξικους του ειδους σου και ευχωμε να εισαι μονο μπαμπας και να μην εισαι τιποτα παραπανω αλλα εχτες διαπιστωσα οτι απο κομπλεξικους οι ομαδα σας διαθετει αρκετους επειτα απο μια συνομιλια που ειχα.
Προσπαθησα να κρατησω σε καποιο επιπεδο τη συζητηση και αφησα εξω το αγωνιστικο. Αλλα εσυ προκαλεις ενω μεχρι περυσι εισασταν οι καλυτεροι πελατες για πολλες ομαδες.
Προσεξε μηπως και κανετε εσεις κορνιζα τα δελτια ολης της ομαδας για τα επομενα 2 χρονια εαν δεν καθαρισετε την ενσταση.
Και τοτε να δεις χαρα που θα κονει η Τερψιθεα ο ΑΟΝΑ και ολες οι υπολοιπες ομαδες.
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:36 ) *
Λυπαμε που εχασα το χρονο μου με κομπλεξικους του ειδους σου και ευχωμε να εισαι μονο μπαμπας και να μην εισαι τιποτα παραπανω αλλα εχτες διαπιστωσα οτι απο κομπλεξικους οι ομαδα σας διαθετει αρκετους επειτα απο μια συνομιλια που ειχα.
Προσεξε μηπως και κανετε εσεις κορνιζα τα δελτια ολης της ομαδας για τα επομενα 2 χρονια εαν δεν καθαρισετε την ενσταση.
Και τοτε να δεις χαρα που θα κονει η Τερψιθεα ο ΑΟΝΑ και ολες οι υπολοιπες ομαδες.

κομπλεξικος ε?εγω γτ θυμαμαι γονιο(μπορει ν εισαι κ εσυ) που φοναζε στα παιδια στις βολες χαστην μ.....'.....ο?γτ θυμαμαι γονιο(παλι εσυ θα ησουν) να φοναζει οταν ο ολυμπιακος το γυρναγε γα......'...ε τους?κομπλεξικος ειναι αυτος που σου λεει αληθειες?λογικο αφου εχεις μα8ει στα ψεματα εκει που εισαι!ντροπη σου που υποστηριζεισ την ενσταση κατα μιασ ομαδος που σε εχει...νικησει 2 φορες πεντακαθαρα και ασ ειστε ολο αχ και ουχ μεσα στο γηπεδο..ντροπη σου..αντι να καθεσαι κ να με αμφισβητεις στα λεγομενα μου για τν μεσηλικα στν γραμματεια που ορκιζομαι οτι λεω αληθεια κατσε σκεψου ποιος εχει δικιο,...οποιον εχω ροτησει σας εχει χαρακτηρισει ανανδρους και πλεονεκτες επειδη ειστε στν οσφπ//στν ομαδα με το μεγαλυτερο budjet ρουφιανιας

QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 04:44 ) *
κομπλεξικος ε?εγω γτ θυμαμαι γονιο(μπορει ν εισαι κ εσυ) που φοναζε στα παιδια στις βολες χαστην μ.....'.....ο?γτ θυμαμαι γονιο(παλι εσυ θα ησουν) να φοναζει οταν ο ολυμπιακος το γυρναγε γα......'...ε τους?κομπλεξικος ειναι αυτος που σου λεει αληθειες?λογικο αφου εχεις μα8ει στα ψεματα εκει που εισαι!ντροπη σου που υποστηριζεισ την ενσταση κατα μιασ ομαδος που σε εχει...νικησει 2 φορες πεντακαθαρα και ασ ειστε ολο αχ και ουχ μεσα στο γηπεδο..ντροπη σου..αντι να καθεσαι κ να με αμφισβητεις στα λεγομενα μου για τν μεσηλικα στν γραμματεια που ορκιζομαι οτι λεω αληθεια κατσε σκεψου ποιος εχει δικιο,...οποιον εχω ροτησει σας εχει χαρακτηρισει ανανδρους και πλεονεκτες επειδη ειστε στν οσφπ//στν ομαδα με το μεγαλυτερο budjet ρουφιανιας

η συζητηση ηταν σε αρκετα υψηλο επιπεδο ωσπου αποφασισες να τα αμφισβητησεις ολα και μεσα απο ανακριτικες χορις ολγο εροτησεις να πσαρεψεις 8εμα μιποσ σε παρουν στα σοωαρα στν οσφπ γτ μαλλον εισαι απο τους αδικημενους!
whitewoolf
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 03:44 ) *
κομπλεξικος ε?εγω γτ θυμαμαι γονιο(μπορει ν εισαι κ εσυ) που φοναζε στα παιδια στις βολες χαστην μ.....'.....ο?γτ θυμαμαι γονιο(παλι εσυ θα ησουν) να φοναζει οταν ο ολυμπιακος το γυρναγε γα......'...ε τους?κομπλεξικος ειναι αυτος που σου λεει αληθειες?λογικο αφου εχεις μα8ει στα ψεματα εκει που εισαι!ντροπη σου που υποστηριζεισ την ενσταση κατα μιασ ομαδος που σε εχει...νικησει 2 φορες πεντακαθαρα και ασ ειστε ολο αχ και ουχ μεσα στο γηπεδο..ντροπη σου..αντι να καθεσαι κ να με αμφισβητεις στα λεγομενα μου για τν μεσηλικα στν γραμματεια που ορκιζομαι οτι λεω αληθεια κατσε σκεψου ποιος εχει δικιο,...οποιον εχω ροτησει σας εχει χαρακτηρισει ανανδρους και πλεονεκτες επειδη ειστε στν οσφπ//στν ομαδα με το μεγαλυτερο budjet ρουφιανιας


Πρωτον: συμαζεψε το στομα σου γιατι ξεφευγεις και εαν δεν σεβομουν το forum θα σου απαντουσα οπως ξερω να απανταω σε κομπλεξικα ανθρωπακια του ειδους σου.
Δευτερον: υποστηριζω την ενσταση απο την ωρα που κανετε παρανομιες και δεν ντρεπεστε να παιζετε παιχνιδια στην πλατη των παιδιων.
Τριτον: Αμφισβητω τα λεγομενα σου γιατι ΕΣΥ ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΑΝΑΣΚΕΥΑΣΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.
Τεταρτον: Με τις παπαρολογιες περι δελτιων στο σπιτι του αθλητη λογω ανοργανωσιας ειναι ιστοριες για αγριους της ζουγκλας και εαν ηξερα το ονομα σου η μονη αναφορα που θα εκανα θα ηταν στην διοικηση του συλλογου που παιζει το παιδακι σου.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ [ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ] ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΙΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΕΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΛΛΗΡΟ.
Πεμπτον: Το εαν ειμαστε αντρες ή οχι στον Ολυμπιακο κομπλεξικε υβριστη στο αποδεικνυουμε οτι ωρα θελεις. Τωρα το ποσο ρουφιανος εισαι φανηκε απο το οτι στην προσπαθεια σου να δικαιολογησεις της λαμογιες σας κατηγορησες την διοικηση για ανοργανωσια.
Εκτον: Δεν ειμαι αυτος που φωναζε να χαθουν οι βολες αλλα εσυ εισαι αυτος που τσιριζε και σφυριζε μαζι με την αλλη την κοντη.
Κριμα που νομιζα οτι θα κανω συζητηση επιπεδου.
Εαν εισαι μελος της διοικησης σε λυπαμε γιατι με επιβεβαιωσες οτι κατι τρεχει με το ολο θεμα και εαν εισαι γονιος σε λυπαμε περισσοτερο για το παραδειγμα που δεινεις στο παιδι σου με τετοια συμπεριφορα.
Καλη σου νυχτα ανεγκεφαλε.
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 04:58 ) *
Πρωτον: συμαζεψε το στομα σου γιατι ξεφευγεις και εαν δεν σεβομουν το forum θα σου απαντουσα οπως ξερω να απανταω σε κομπλεξικα ανθρωπακια του ειδους σου.
Δευτερον: υποστηριζω την ενσταση απο την ωρα που κανετε παρανομιες και δεν ντρεπεστε να παιζετε παιχνιδια στην πλατη των παιδιων.
Τριτον: Αμφισβητω τα λεγομενα σου γιατι ΕΣΥ ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΑΝΑΣΚΕΥΑΣΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.
Τεταρτον: Με τις παπαρολογιες περι δελτιων στο σπιτι του αθλητη λογω ανοργανωσιας ειναι ιστοριες για αγριους της ζουγκλας και εαν ηξερα το ονομα σου η μονη αναφορα που θα εκανα θα ηταν στην διοικηση του συλλογου που παιζει το παιδακι σου.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ [ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ] ΝΑ ΕΚΘΕΤΕΙΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΕΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟ ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΛΛΗΡΟ.
Πεμπτον: Το εαν ειμαστε αντρες ή οχι στον Ολυμπιακο κομπλεξικε υβριστη στο αποδεικνυουμε οτι ωρα θελεις. Τωρα το ποσο ρουφιανος εισαι φανηκε απο το οτι στην προσπαθεια σου να δικαιολογησεις της λαμογιες σας κατηγορησες την διοικηση για ανοργανωσια.
Εκτον: Δεν ειμαι αυτος που φωναζε να χαθουν οι βολες αλλα εσυ εισαι αυτος που τσιριζε και σφυριζε μαζι με την αλλη την κοντη.
Κριμα που νομιζα οτι θα κανω συζητηση επιπεδου.
Εαν εισαι μελος της διοικησης σε λυπαμε γιατι με επιβεβαιωσες οτι κατι τρεχει με το ολο θεμα και εαν εισαι γονιος σε λυπαμε περισσοτερο για το παραδειγμα που δεινεις στο παιδι σου με τετοια συμπεριφορα.
Καλη σου νυχτα ανεγκεφαλε.

Φιλε leonklaf θελω να δω την αποφαση της ΕΣΚΑΝΑ για το Φαλληρο μετα την ενσταση που υπεβληθη επειτα απο τον αγωνα με τον Ολυμπιακο γιατι αυτο που περιγραφεις παραπανω [την ποινη και την αιτια εννοω] εναι γελοιο μπροστα σε αυτο που εγινε εχθες στον αγωνα ΦΑΛΛΗΡΟ-ΟΣΦΠ.
Θεμα;;; Παικτης συμμετεχων στον αγωνα με πολυ καλη παρουσια ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ειχε ενα μικρο προβληματακι.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν ειχε δελτιο.
Τωρα ή τα δελτια ηταν 11 και ελειπε 1 ή ηταν 12 οπως επρεπε να ειναι συμφωνα με τους παικτες της 12αδας αρα..........................................................................
.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Και εαν ηταν 11 οι διαιτητες δεν τα μετρησαν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Το καλυτερο για αυτους [εννοω το διατητικο διδυμο] πιστευω και χειροτερο για το Φαλληρο ηταν να ηταν 12 ειδαλως θα ελεγα οτι στην περιπτωση των 11 διακρινω μια σκοπιμοτητα.
Κανω λαθος;;;;

διαβασε τα ψεματα σου κ δεσ ποιος ειναι ο ανεγκεφαλος..καταλαβαινω το ζορι σου μιασ και δεν θα δεις τον γιο(καλα να ναι) στο final6 αλλα δν μπορο ν κτλβο ποοοοσο.... εισαι που γραφεις αφτα που γραφεις στο 2..δεν παλεβεσαι..απορο πως σε αντεχουν οι δικοι σου..δεν καταλαβες τιποτα απο ολες τις ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ..ΤΙΠΟΤΑ!αλλα γιατι δεν μ ειπες οτι δρου 8α σε κλασο δεν θα ακουσω τιποτα κ καθομουν κ ασχοληθηκα μαζι σου..εισαι απαραδεκτος που το κανεις προσωπικο αλλα εσενα δεν σε σιμφερει γιατι εδω και μια ωρα εχω μαθει ποιος εισαι...κ κτ τελεφτεο μαγκακο..αν εισαι τοοοσο μαγκας ξαναπιασε στο στομα σου τιν κοντη...

QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 05:18 ) *
Φιλε leonklaf θελω να δω την αποφαση της ΕΣΚΑΝΑ για το Φαλληρο μετα την ενσταση που υπεβληθη επειτα απο τον αγωνα με τον Ολυμπιακο γιατι αυτο που περιγραφεις παραπανω [την ποινη και την αιτια εννοω] εναι γελοιο μπροστα σε αυτο που εγινε εχθες στον αγωνα ΦΑΛΛΗΡΟ-ΟΣΦΠ.
Θεμα;;; Παικτης συμμετεχων στον αγωνα με πολυ καλη παρουσια ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ειχε ενα μικρο προβληματακι.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν ειχε δελτιο.
Τωρα ή τα δελτια ηταν 11 και ελειπε 1 ή ηταν 12 οπως επρεπε να ειναι συμφωνα με τους παικτες της 12αδας αρα..........................................................................
.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Και εαν ηταν 11 οι διαιτητες δεν τα μετρησαν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Το καλυτερο για αυτους [εννοω το διατητικο διδυμο] πιστευω και χειροτερο για το Φαλληρο ηταν να ηταν 12 ειδαλως θα ελεγα οτι στην περιπτωση των 11 διακρινω μια σκοπιμοτητα.
Κανω λαθος;;;;

διαβασε τα ψεματα σου κ δεσ ποιος ειναι ο ανεγκεφαλος..καταλαβαινω το ζορι σου μιασ και δεν θα δεις τον γιο(καλα να ναι) στο final6 αλλα δν μπορο ν κτλβο ποοοοσο.... εισαι που γραφεις αφτα που γραφεις στο 2..δεν παλεβεσαι..απορο πως σε αντεχουν οι δικοι σου..δεν καταλαβες τιποτα απο ολες τις ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ..ΤΙΠΟΤΑ!αλλα γιατι δεν μ ειπες οτι δρου 8α σε κλασο δεν θα ακουσω τιποτα κ καθομουν κ ασχοληθηκα μαζι σου..εισαι απαραδεκτος που το κανεις προσωπικο αλλα εσενα δεν σε σιμφερει γιατι εδω και μια ωρα εχω μαθει ποιος εισαι...κ κτ τελεφτεο μαγκακο..αν εισαι τοοοσο μαγκας ξαναπιασε στο στομα σου τιν κοντη...

προσπαθησα να σε πεισω οτι ολα ειναι αγνα με το ολο θεμα αλλα δεν κτλβαινεισ τιποτα..λεσ κ με νοιαζει αν ο καθε ασχετος θα καταλαβει..εσυ θα ρεζιλεφτεις στην ενσταση
whitewoolf
Εισαι τοσο ανεγκεφαλος και χαζος που δεν καταλαβες οτι αυτα ηταν καποια ερωτηματα προς τον Λεωνιδα.
Εσυ μονος σου επεσες στο λουκι και απεδειξες οτι κατι τρεχει.
Εγω απλα ψαρευα.
Καλη νυχτα ψαρακι.
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 05:27 ) *
Εισαι τοσο ανεγκεφαλος και χαζος που δεν καταλαβες οτι αυτα ηταν καποια ερωτηματα προς τον Λεωνιδα.
Εσυ μονος σου επεσες στο λουκι και απεδειξες οτι κατι τρεχει.
Εγω απλα ψαρευα.
Καλη νυχτα ψαρακι.

μα τι να αποδειξω οταν εγω ο ιδιος προσπαθω μεσα απο επιχειρηματα οτι δεν υπαρχει οχι μονο δολοσ αλλα ουτε κ παρανομια??

QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 05:28 ) *
μα τι να αποδειξω οταν εγω ο ιδιος προσπαθω μεσα απο επιχειρηματα οτι δεν υπαρχει οχι μονο δολοσ αλλα ουτε κ παρανομια??

εσυ γαυρε ξερεις απο καλες ψαριες..σε εχω..ψαρεψει 2 φορες φετος!!!τωρα εισαι εσυ γονιος?μαλλον παιχτης εισαι..και χαζουλης..ασχετος μαλλον
whitewoolf

διαβασε τα ψεματα σου κ δεσ ποιος ειναι ο ανεγκεφαλος..καταλαβαινω το ζορι σου μιασ και δεν θα δεις τον γιο(καλα να ναι) στο final6 αλλα δν μπορο ν κτλβο ποοοοσο.... εισαι που γραφεις αφτα που γραφεις στο 2..δεν παλεβεσαι..απορο πως σε αντεχουν οι δικοι σου..δεν καταλαβες τιποτα απο ολες τις ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ..ΤΙΠΟΤΑ!αλλα γιατι δεν μ ειπες οτι δρου 8α σε κλασο δεν θα ακουσω τιποτα κ καθομουν κ ασχοληθηκα μαζι σου..εισαι απαραδεκτος που το κανεις προσωπικο αλλα εσενα δεν σε σιμφερει γιατι εδω και μια ωρα εχω μαθει ποιος εισαι...κ κτ τελεφτεο μαγκακο..αν εισαι τοοοσο μαγκας ξαναπιασε στο στομα σου τιν κοντη...


προσπαθησα να σε πεισω οτι ολα ειναι αγνα με το ολο θεμα αλλα δεν κτλβαινεισ τιποτα..λεσ κ με νοιαζει αν ο καθε ασχετος θα καταλαβει..εσυ θα ρεζιλεφτεις στην ενσταση
[/quote]
1] Ο γυιος μου ανεγκεφαλε υβριστη εχει παρει 2 φορες χαλκινο μετταλιο σαν δευτεραθλητης στο πρωταθλημα. Το οτι δεν πηγε ο Ολυμπιακος στο final 6 και να στο εξηγησω δεν θα το καταλαβεις. Αληθεια Εσεις 2 χρονια που εισασταν;;;;και παλι και εφετος εαν την γλυτωσετε παλι δεν θα παρετε τιποτα.
2] Την κιρια την λεω κοντη γιατι δεν ξερω το ονομα της [ας με συγχωρησει αλλα πως αλλιως να την περιγραψω] την ανεφερα για να σου δειξω οτι ξερω τι λεω.
3] Εαν ηξερες ποιος πραγματικα ειμαι θα προσεχες πολυ στο τι λες. Αυτο μονο σου λεω.
Αντε καλη νυχτα.
drou13
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 05:31 ) *
μα τι να αποδειξω οταν εγω ο ιδιος προσπαθω μεσα απο επιχειρηματα οτι δεν υπαρχει οχι μονο δολοσ αλλα ουτε κ παρανομια??


εσυ γαυρε ξερεις απο καλες ψαριες..σε εχω..ψαρεψει 2 φορες φετος!!!τωρα εισαι εσυ γονιος?μαλλον παιχτης εισαι..και χαζουλης..ασχετος μαλλον

παικτης με πολλα λεπτα συμμετοχης και πολλα καλαθια...μα δεν ντρεπεσαι??ντροπηη σου
whitewoolf
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 03:34 ) *
παικτης με πολλα λεπτα συμμετοχης και πολλα καλαθια...μα δεν ντρεπεσαι??ντροπηη σου

Τελικα φτανεις τα ορια της βλακειας.
Σου εξηγησα οτι μπορει να εκνα λαθος το νουμερο. μΗΝ ΓΙΝΕΣΕ ΑΛΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΣΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩΝΤΑς ΤΑ ΙΔΙΑ.
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 05:34 ) *
διαβασε τα ψεματα σου κ δεσ ποιος ειναι ο ανεγκεφαλος..καταλαβαινω το ζορι σου μιασ και δεν θα δεις τον γιο(καλα να ναι) στο final6 αλλα δν μπορο ν κτλβο ποοοοσο.... εισαι που γραφεις αφτα που γραφεις στο 2..δεν παλεβεσαι..απορο πως σε αντεχουν οι δικοι σου..δεν καταλαβες τιποτα απο ολες τις ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ..ΤΙΠΟΤΑ!αλλα γιατι δεν μ ειπες οτι δρου 8α σε κλασο δεν θα ακουσω τιποτα κ καθομουν κ ασχοληθηκα μαζι σου..εισαι απαραδεκτος που το κανεις προσωπικο αλλα εσενα δεν σε σιμφερει γιατι εδω και μια ωρα εχω μαθει ποιος εισαι...κ κτ τελεφτεο μαγκακο..αν εισαι τοοοσο μαγκας ξαναπιασε στο στομα σου τιν κοντη...


προσπαθησα να σε πεισω οτι ολα ειναι αγνα με το ολο θεμα αλλα δεν κτλβαινεισ τιποτα..λεσ κ με νοιαζει αν ο καθε ασχετος θα καταλαβει..εσυ θα ρεζιλεφτεις στην ενσταση

1] Ο γυιος μου ανεγκεφαλε υβριστη εχει παρει 2 φορες χαλκινο μετταλιο σαν δευτεραθλητης στο πρωταθλημα. Το οτι δεν πηγε ο Ολυμπιακος στο final 6 και να στο εξηγησω δεν θα το καταλαβεις. Αληθεια Εσεις 2 χρονια που εισασταν;;;;και παλι και εφετος εαν την γλυτωσετε παλι δεν θα παρετε τιποτα.
2] Την κιρια την λεω κοντη γιατι δεν ξερω το ονομα της [ας με συγχωρησει αλλα πως αλλιως να την περιγραψω] την ανεφερα για να σου δειξω οτι ξερω τι λεω.
3] Εαν ηξερες ποιος πραγματικα ειμαι θα προσεχες πολυ στο τι λες. Αυτο μονο σου λεω.
Αντε καλη νυχτα.

σταματα να λεσ καληνυκτα..μα εισαι σοβαρος αναφερθηκα στο παιδι σου?σε σενα τη λεω οχι σε αυτο..αν ειναι δυνατον μερες που ειναι..εξηγησε μου γτ δεν παει ο ολυμπιακος θελω να ακουσω κ αλλα ψεματα....μπραβο στον γιο σου αλλα δεν ειναι αφτο το θεμα μασ
whitewoolf
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 03:37 ) *
σταματα να λεσ καληνυκτα..μα εισαι σοβαρος αναφερθηκα στο παιδι σου?σε σενα τη λεω οχι σε αυτο..αν ειναι δυνατον μερες που ειναι..εξηγησε μου γτ δεν παει ο ολυμπιακος θελω να ακουσω κ αλλα ψεματα....μπραβο στον γιο σου αλλα δεν ειναι αφτο το θεμα μασ

Διορθωνω Ασημενιο μετταλιο. Δευτερον εσυ επιασες στο στομα το παιδι και τον ειπες γαυρο. Ποσο κομπλεξ εχετε τελικα με τον Ολυμπιακο;;;;;;
Το γιατι δεν παει η ομαδα δεν σε αφορα και δεν θα στο εξηγησω.
Τριτον σου ειπα οτι παραδεχτηκα τη νικη σας αλλα αλλο η λαμογια και αμμο οι αγωνες των παιδιων. Αυτο επρεπε να το σκεφτειτε εσεις που κανετε τετοιες πραξεις.
Το καλυνηχτα στο λεω για να σου τονισω τα μαυρα μεσανυχτα που εχεις με οσα ειπες. Εξ αλλου εσυ ειπες οτι πηρες τηλεφωνο μετα το τελος του αγωνα παραγοντα της ΕΣΚΑΝΑ. Μετα εγινε μεσηλικας της γραμματεια και τελος κατι ΑΛΑΝΙΑ ΛΕΓΑΝΕ...........GTP δλδ.
ΠΟΙΟς ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΨΕΥΤΗΣ;;;;;;;;;;;;
ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ smiley.gif
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 05:43 ) *
Διορθωνω Ασημενιο μετταλιο. Δευτερον εσυ επιασες στο στομα το παιδι και τον ειπες γαυρο. Ποσο κομπλεξ εχετε τελικα με τον Ολυμπιακο;;;;;;
Το γιατι δεν παει η ομαδα δεν σε αφορα και δεν θα στο εξηγησω.
Τριτον σου ειπα οτι παραδεχτηκα τη νικη σας αλλα αλλο η λαμογια και αμμο οι αγωνες των παιδιων. Αυτο επρεπε να το σκεφτειτε εσεις που κανετε τετοιες πραξεις.
Το καλυνηχτα στο λεω για να σου τονισω τα μαυρα μεσανυχτα που εχεις με οσα ειπες. Εξ αλλου εσυ ειπες οτι πηρες τηλεφωνο μετα το τελος του αγωνα παραγοντα της ΕΣΚΑΝΑ. Μετα εγινε μεσηλικας της γραμματεια και τελος κατι ΑΛΑΝΙΑ ΛΕΓΑΝΕ...........GTP δλδ.
ΠΟΙΟς ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΨΕΥΤΗΣ;;;;;;;;;;;;
ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ smiley.gif

στην αρχη ειπα επικοινωνησα με ανθροπο τησ εσκανα οχι οτι τηλεφωνησα..μου ειπεσ οτι δεν γινετε να πλησιασεισ την γραμματεια και σου ειπα οτι η γραμματεια επινε φραπεδεσ(κοιμοταν) κ εγο πιγα ροτισα τι 8α γινει κ μ τ παν ολα χαρτι κ καλαμαρι...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΟ!!!!!!!!!!!!!!!!.....τι ζορι ειναι αφτο?
μα γιΑ ποιεσ πρα3εισ μιλασ?χαχαχαχαχαχα..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΣΑΙ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ 1000000000000000000000000000 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥς ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ..ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΡΓΗΣΑΝ ΠΟΛΥ..ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΧΑΖΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΔΕΝ ΠΑΛΕΒΕΣΑΙ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΤΟ ΠΕΣ Μ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΛΑ Κ ΑΠΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ 8ΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ FINAL6,,ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΓΤ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Ν ΕΚΑΝΑ...ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΟ ΣΩΣΤΟ!

QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 05:49 ) *
στην αρχη ειπα επικοινωνησα με ανθροπο τησ εσκανα οχι οτι τηλεφωνησα..μου ειπεσ οτι δεν γινετε να πλησιασεισ την γραμματεια και σου ειπα οτι η γραμματεια επινε φραπεδεσ(κοιμοταν) κ εγο πιγα ροτισα τι 8α γινει κ μ τ παν ολα χαρτι κ καλαμαρι...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΟ!!!!!!!!!!!!!!!!.....τι ζορι ειναι αφτο?
μα γιΑ ποιεσ πρα3εισ μιλασ?χαχαχαχαχαχα..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΣΑΙ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ 1000000000000000000000000000 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥς ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ..ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΡΓΗΣΑΝ ΠΟΛΥ..ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΧΑΖΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΔΕΝ ΠΑΛΕΒΕΣΑΙ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΤΟ ΠΕΣ Μ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΛΑ Κ ΑΠΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ 8ΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ FINAL6,,ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΓΤ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Ν ΕΚΑΝΑ...ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΟ ΣΩΣΤΟ!

ΕΣΕΝΑ ΕΙΠΑ ΓΑΒΡΟ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ!!??
whitewoolf
QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 03:49 ) *
στην αρχη ειπα επικοινωνησα με ανθροπο τησ εσκανα οχι οτι τηλεφωνησα..μου ειπεσ οτι δεν γινετε να πλησιασεισ την γραμματεια και σου ειπα οτι η γραμματεια επινε φραπεδεσ(κοιμοταν) κ εγο πιγα ροτισα τι 8α γινει κ μ τ παν ολα χαρτι κ καλαμαρι...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΟ!!!!!!!!!!!!!!!!.....τι ζορι ειναι αφτο?
μα γιΑ ποιεσ πρα3εισ μιλασ?χαχαχαχαχαχα..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΣΑΙ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ 1000000000000000000000000000 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥς ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ..ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΡΓΗΣΑΝ ΠΟΛΥ..ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΧΑΖΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΔΕΝ ΠΑΛΕΒΕΣΑΙ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΤΟ ΠΕΣ Μ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΛΑ Κ ΑΠΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ 8ΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ FINAL6,,ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΓΤ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Ν ΕΚΑΝΑ...ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΟ ΣΩΣΤΟ!

Κατ αρχην ειπες παραγοντα οχι ανθρωπο της ΕΣΚΑΝΑ και ο μεσηλικας δεν ειναι παραγοντας ουτε και ξερει τον αθλητικο νομο απ εξω. [Και εγω γιατι δεν ειδα κανενα να μιλαει με τον μεσηλικα;;;;;;]
χαχαχαχααχααχχαχα εχεις πολυ πλακα τελικα. Αυτο ειναι το προβλημα πιστευεις;;;το final 6;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ελεος ξεκολλα.
Οσο μιλας πιο σκ.... τα κανεις αστο καλυτερα. Κανε μια αναδρομη σε οτι εχεις πει και εαν δεν πινεις τιποτα και δεν δινεις και σε εμας για να μπορεσουμε να σε καταλαβουμε, τοτε θα καταλαβεις μονος σου τι λες.
Με κουρασες ολο τα ιδια. Ας κρινουν οι υπολοιποι την συνομιλια μας και η δικαιοσυνη η αθλητικη τα υπολοιπα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και λιγη ορθογραφια δεν βλαπτει.
drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 05:58 ) *
Κατ αρχην ειπες παραγοντα οχι ανθρωπο της ΕΣΚΑΝΑ και ο μεσηλικας δεν ειναι παραγοντας ουτε και ξερει τον αθλητικο νομο απ εξω. [Και εγω γιατι δεν ειδα κανενα να μιλαει με τον μεσηλικα;;;;;;]
χαχαχαχααχααχχαχα εχεις πολυ πλακα τελικα. Αυτο ειναι το προβλημα πιστευεις;;;το final 6;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ελεος ξεκολλα.
Οσο μιλας πιο σκ.... τα κανεις αστο καλυτερα. Κανε μια αναδρομη σε οτι εχεις πει και εαν δεν πινεις τιποτα και δεν δινεις και σε εμας για να μπορεσουμε να σε καταλαβουμε, τοτε θα καταλαβεις μονος σου τι λες.
Με κουρασες ολο τα ιδια. Ας κρινουν οι υπολοιποι την συνομιλια μας και η δικαιοσυνη η αθλητικη τα υπολοιπα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και λιγη ορθογραφια δεν βλαπτει.

epeidi milises gia or8ografia (to perimena) grafo greekglish kai grigora gia afto einai etsi..aman kraxti:p...emena o mesilikas m eipe akrivos afto->imou paragontas tis eskana k ksero ape3o k anakatota tous nomous tis eskana..i enstasi tou olibiakou den exi noima gia ts logous p s e3igisa..den eides kanena n milaei me tn mesilika gt den 3erc poios eimai..gia afto..an i3eres 8a leges ok pao paso..kano anadromi k anti n milisoume poli ora gia tin enstasi milisame gia to ti ora k me poion milisa stn gramateia..afto se endiefere gt mallon exeis tous logous sou~

QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 06:06 ) *
epeidi milises gia or8ografia (to perimena) grafo greekglish kai grigora gia afto einai etsi..aman kraxti:p...emena o mesilikas m eipe akrivos afto->imou paragontas tis eskana k ksero ape3o k anakatota tous nomous tis eskana..i enstasi tou olibiakou den exi noima gia ts logous p s e3igisa..den eides kanena n milaei me tn mesilika gt den 3erc poios eimai..gia afto..an i3eres 8a leges ok pao paso..kano anadromi k anti n milisoume poli ora gia tin enstasi milisame gia to ti ora k me poion milisa stn gramateia..afto se endiefere gt mallon exeis tous logous sou~

αρκετα για σημερα οποτε απαντησεις πες μου ποτε θα βγει η αποφαση της ενστασης αν ξερεις

QUOTE(drou13 @ Dec 17 2009, 06:19 ) *
epeidi milises gia or8ografia (to perimena) grafo greekglish kai grigora gia afto einai etsi..aman kraxti:p...emena o mesilikas m eipe akrivos afto->imou paragontas tis eskana k ksero ape3o k anakatota tous nomous tis eskana..i enstasi tou olibiakou den exi noima gia ts logous p s e3igisa..den eides kanena n milaei me tn mesilika gt den 3erc poios eimai..gia afto..an i3eres 8a leges ok pao paso..kano anadromi k anti n milisoume poli ora gia tin enstasi milisame gia to ti ora k me poion milisa stn gramateia..afto se endiefere gt mallon exeis tous logous sou~


αρκετα για σημερα οποτε απαντησεις πες μου ποτε θα βγει η αποφαση της ενστασης αν ξερεις

και κατι τελευταιο ειμαι σιγουρος οτι εισαι παικτης και οχι γονιος..αν θες πες μου σε πμ εγω παντως ειμαι σιγουρος καληνυχτα
leonkalf
Και οι 2 σας παίρνετε από 1 φάουλ και 2 μέρες στέρησης δυνατότητας να ποστάρετε στο forum.

Προς το τέλος το παρακάνετε με εκφράσεις που δεν αρμόζουν να λέγονται δημόσια!!!
Επίσης, εκφράσεις "γαύρε" κλπ δεν επιτρέπονται.

Παρακαλώ, αν επανέλθετε για το ζήτημα σε κόσμια και πολιτισμένα πλαίσια.
KingJames
Poioi provlepete na anevoun fetos apo b eskana???
traxonas
Σαββατο 19/12/2009 κλειστο ΒΑΡΙΚΑΣ
Παιδικο ΕΣΚΑΝΑ , 4ος ομιλος
Πανιωνιος ΙΙ - Τραχωνες : 47 - 65

Ενα πολυ ομορφο ''μπασκετικο'' παιχνιδι επιτελους, επειτα απο τα ανουσια,αντιμπασκετικα, παιχνιδια με Ερμη και ΑΛΦΑ
που μας επαιξαν σαραντα λεπτα (!!!!!!) ζωνη.
Συγχαρητηρια στους κοουτς των δυο ομαδων για το παιδαγωγικο μπασκετ που μαθαινουν στα παιδια. Ολο το παιχνιδι
man to man, με πρες και ενας εναντιον ενος στις προσπαθειες. ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΣΚΕΤ.
Τα ''μικρα'' του Πανιωνιου φανηκαν οτι δουλευονται σωστα ,καλη κινηση,ντριπλα, σουτ, αμυνα. Σιγουρα καποια απο
αυτα θα παιζουν του χρονου στην Α' ομαδα .
Τα δικα μας, στο ιδιο μοτιβο, με σκυλισια αμυνα, παθος και διαθεση για μπασκετ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. 41.gif

Οι υπολοιποι ας προβληματιστουν, αν σκοπος των παιχνιδιων σ'αυτην την ηλικια ειναι να κερδισει η ομαδα παιζοντας
ζωνη ολο το παιχνιδι 'η τα παιδια τους να μαθουν μπασκετ. icon_tomato.gif

drou13
QUOTE(whitewoolf @ Dec 17 2009, 05:58 ) *
Κατ αρχην ειπες παραγοντα οχι ανθρωπο της ΕΣΚΑΝΑ και ο μεσηλικας δεν ειναι παραγοντας ουτε και ξερει τον αθλητικο νομο απ εξω. [Και εγω γιατι δεν ειδα κανενα να μιλαει με τον μεσηλικα;;;;;;]
χαχαχαχααχααχχαχα εχεις πολυ πλακα τελικα. Αυτο ειναι το προβλημα πιστευεις;;;το final 6;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ελεος ξεκολλα.
Οσο μιλας πιο σκ.... τα κανεις αστο καλυτερα. Κανε μια αναδρομη σε οτι εχεις πει και εαν δεν πινεις τιποτα και δεν δινεις και σε εμας για να μπορεσουμε να σε καταλαβουμε, τοτε θα καταλαβεις μονος σου τι λες.
Με κουρασες ολο τα ιδια. Ας κρινουν οι υπολοιποι την συνομιλια μας και η δικαιοσυνη η αθλητικη τα υπολοιπα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και λιγη ορθογραφια δεν βλαπτει.

ισχυει οτι δεν πηγε ο ολυμπιακος να υποστηριξει την ενσταση του στην εσκανα??
ELEFSINA
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

1.ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 7 αγ. - 14 β. - 7 Νικες / 0 Ηττες (439 - 315)
2.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 7 αγ. - 12 β. - 5 Νικες / 2 Ηττες (453 - 359)
--------------------------------------------------------------------------------
3.Ν. Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 8 αγ. - 11 β. - 3 Νικες / 5 Ηττες (433 - 480)
4.ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 7 αγ. - 10 β. - 3 Νικες / 4 Ηττες (400 - 396)
5.ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ 7 αγ. - 9 β. - 2 Νικες / 5 Ηττες (334 - 435)
6.ΜΕΓΑΡΑ 6 αγ. - 7 β. - 1 Νικες / 5 Ηττες (334 - 408)


Α'ΓΥΡΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ –Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ= 51-36
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ= 56-43

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ= 62-55
Ν. Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ= 60-40

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -Ν. Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ= 72-50
ΜΕΓΑΡΑ –ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ = 59-84

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΜΕΓΑΡΑ= 77-48
Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ= 61-40

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ= 57-41
ΜΕΓΑΡΑ –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ= 47-61

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ= 58-42
ΜΕΓΑΡΑ – Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ= 65-59

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ= 67-59
Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ= 28-58
Ν. Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΜΕΓΑΡΑ= 67-63


Β'ΓΥΡΟΣ


8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ= 55-54
Ν. Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ= 57-71

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ= 86-47
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -Ν. Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ= 73-66

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΓΑΡΑ= 60-52
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ= 36-70

Ο ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ 4οις ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ.ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ELEFSINA
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α'ΓΥΡΟΥ)

1.ΠΟΡΦΥΡΑΣ 6 αγ. - 10 β. - 4 Νικες / 2 Ηττες
2.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 4 αγ. - 8 β. - 4 Νικες / 0 Ηττες (2 ματς με καστελλα δεν ξερουμε,και με προφητη ηλια διεκοπη το ματς)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 3 αγ. - 6 β. - 3 Νικες / 0 Ηττες (εχουν αναβληθει τα ματσ με πειραικο κ πηγασο και διεκοπη το ματσ με τον φοινικα)
4.ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 4 αγ. - 6 β. - 2 Νικες / 2 Ηττες (εχουν αναβληθει τα ματς με προφητη ηλια κ καστελλα)
5.ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 4 αγ. - 6 β. - 2 Νικες / 2 Ηττες ( εχουν αναβληθει τα ματσ με καστελλα κ προφητη ηλία)
6.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 6 αγ. - 6 β. - 0 Νικες / 6 Ηττες
7.ΚΑΣΤΕΛΛΑ 3 αγ. - 4 β. - 1 Νικες / 2 Ηττες (εχουν αναβληθει τα ματσ με πηγασο κ πειραικο,κ με φοινικα δεν ξερουμε)



Α'ΓΥΡΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.(Ε) – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Ε) 78-42
ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Ε) AN
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ε) 51-41

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Ε) 68-48
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 35-71

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Ε) 77-20
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Ε) αν.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Ε) 73-57
ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ(Ε) ΑΝ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ –ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Ε) 28-51

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Ε)
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ –ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Ε)74-25
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Ε) αναβ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Ε) 74-31
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ε) 52-49

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Ε) 65-38
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Ε) 37-22

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 47-63
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Ε) 68-56

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Ε) διεκ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 35-56
ELEFSINA
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α'ΓΥΡΟΣ)

1.ΠΟΛΙΣ 6 αγ. - 10 β. - 4 Νικες / 2 Ηττες
2.ΠΕΡΑ 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (εχει αναβληθει το ματσ με τουσ κυριαρχους)
3.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τους κυριαρχους)
4.ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 5 αγ. - 7 β. - 2 Νικες / 3 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τον εσπερο)
5.ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ 4 αγ. - 6 β. - 2 Νικες / 2 Ηττες (δεν ξερουμε με κυριαρχους και σμυρνη)
6.ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 5 αγ. - 6 β. - 1 Νικες / 4 Ηττες (δεν ξερουμε με κυριαρχους)
7.ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 αγ. - 2β. - 0 Νικες / 2 Ηττες(εχει αναβληθει το ματσ με τουσ κυριαρχους και δεν ξερουμε για τα ματς με τον εσπερο,αετο καλλιθεας και ικαρο ακαδημιας)



Α'ΓΥΡΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ε) ΑΝΑΒ.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. – ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ 67-63
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ(Ε) 35-36

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.(Ε) 45-58
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ –ΠΕΡΑ 58-49

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑ –ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 56-46
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΟΣΙΙ (Ε)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ –ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ (Ε)
ΠΟΛΙΣ-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ε) 73-25

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΚΑΡΟΣ /ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΠΟΛΙΣ (Ε) 50-41
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ-ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Ε) 08-48

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΛΙΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. (Ε) 71-54
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ε)

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑ-ΠΟΛΙΣ (Ε) 69-46
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.- ΙΚΑΡΟΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 68-65

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΛΙΣ –ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ (Ε) 55-44
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΠΕΡΑ(Ε) 55-60
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. – ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ-ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ(Ε) 52-45
ΠΟΛΙΣ - ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Ε) 58-48
ΠΕΡΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. (Ε) 74-43
ELEFSINA
Δ'ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α'ΓΥΡΟΣ)

1.ΑΟΝΑ 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (εχει αναβληθει το ματς με τον αρη)
2.ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (εχει αναβληθει το ματς με ερμη)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 4 αγ. - 8 β. - 4 Νικες / 0 Ηττες (εχουν αναβληθει τα ματς με αστερα και ερμη αργυρουπολης)
4.ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ 5 αγ. - 7 β. - 2 Νικες / 3 Ηττες (εχει αναβληθει το ματς με τον αρη)
5.ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 6 αγ. - 6 β. - 0 Νικες / 6 Ηττες
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ 4 αγ. - 5 β. - 1 Νικες / 3 Ηττες (εχουν αναβληθει τα ματς με αλιμο και αρη γλυφαδας)
7.ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. 3 αγ. - 5 β. - 1 Νικες / 2 Ηττες (εχουν αναβληθει τα ματς με αστερα,τραχωνες και αονα)





Α'ΓΥΡΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ(Ε) ΑΝΑΒ
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ /ΔΙΑ -ΑΟΝΑ (Ε) 44-56

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
AONA – ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Ε) 59-62
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ε) 42-29

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.- ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ε) 64-29
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΑΟΝΑ (Ε) 47-79

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. (Ε) 31-41
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. . -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ε) 85-63

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ε) 52-39
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.- ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Ε)48-58

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. . -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ(Ε) 63-39
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ε) ΑΝΑΒ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Ε) 26-69

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΝΑ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ε) 76-27
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ- ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Ε) αναβ
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.(Ε) αναβ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΑΟΝΑ (Ε) 51-68
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ.-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ(Ε) 31-71
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ε) 52-39

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΝΑ- ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. (Ε) ΑΝΑΒ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ(Ε) 65-57
ELEFSINA
Ε' ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α'ΓΥΡΟΣ)

1.ΕΛΛΗΝΙΚΟ 7 αγ. - 14 β. - 7 Νικες / 0 Ηττες
2.ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 7 αγ. - 13 β. - 6 Νικες / 1 Ηττες
3.ΒΑΡΗ 6 αγ. - 10 β. - 4 Νικες / 2 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τον Κρονο)
4.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 6 αγ. - 9 β. - 3 Νικες / 3 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με την Ηλεκτρουπολη)
5.ΓΛΎΦΑΔΑ 6 αγ. - 7 β. - 1 Νικες / 5 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τον Κρονο)
6.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 5 αγ. - 6 β. - 1 Νικες / 4 Ηττες (δεν ξερουμε για τα ματς με Σουρμενα και Κρονο)
7.ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ 4 αγ. - 5 β. - 1 Νικες / 3 Ηττες (δεν ξερουμε για τα ματς με Ηλεκτρουπολη,Γλυφαδα και Βαρη)
8.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (εχει αποσυρθει απο το πρωταθλημα)


Α' ΓΥΡΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΟ –ΣΟΥΡΜΕΝΑ (Ε) 88-24
ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ(Ε) 89-21
ΒΑΡΗ – ΓΛΎΦΑΔΑ (Ε) 56-37
ΠΡΩΤΕΑΣ Β.- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Ε) 67-28

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ –ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ (Ε) 61-31
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΑΡΗ (Ε) 49-74
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΠΡΩΤΕΑΣ Β. (Ε) 0-20

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΓΛΥΦΑΔΑ(Ε) 95-23
ΒΑΡΗ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ(Ε) 20-0
ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ(Ε) 40-71

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ(Ε) 58-44
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ (Ε) 40-83
ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ-ΒΑΡΗ (Ε)

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΟ- ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Ε) 2 0-0
ΒΑΡΗ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ(Ε)36-71
ΓΛΥΦΑΔΑ –ΣΟΥΡΜΕΝΑ (Ε) 37-50

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΑΡΗ -ΣΟΥΡΜΕΝΑ (Ε) 48-43
ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ(Ε) 22-111
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΛΥΦΑΔΑ (Ε) 44-45

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ(Ε) 64-87
ΣΟΥΡΜΕΝΑ –ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Ε)
ΓΛΥΦΑΔΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ(Ε) 20-0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΑΡΗ –ΕΛΛΗΝΙΚΟ (Ε) 49-92
ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ-ΓΛΥΦΑΔΑ(Ε)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Ε) 0-20

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ(Ε) 20-0
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ(Ε) 35-24
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ(Ε)
ELEFSINA
ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α'ΓΥΡΟΣ)

1.ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 6 αγ. - 11 β. - 5 Νικες / 1 Ηττες
2.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 6 αγ. - 10 β. - 4 Νικες / 2 Ηττες
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.ΠΕΡΑΜΑ 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (εχει αναβληθει το ματς με Αρη Νικαιας)
4.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 6 αγ. - 9 β. - 3 Νικες / 3 Ηττες
5.ΦΑΡΟΣ 4 αγ. - 5 β. - 1 Νικες / 3 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με Αρη Νικαιας και εχει αναβληθει το ματς με Αμφιαλη)
6.ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 4 αγ. - 4 β. - 0 Νικες / 4 Ηττες (εχει αναβληθει το ματς με τον Φαρο και δεν ξερουμε για το ματς με τον Αρη Νικαιας)
7.ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 3 αγ. - 3 β. - 0 Νικες / 3 Ηττες (εχει αναβληθει το ματς με το Περαμα και δεν ξερουμε για το ματς με Αμφιαλη και Φαρο)



Α' ΓΥΡΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑΜΑ- ΦΑΡΟΣ (Ε) 71-41
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Ε) 55-46
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Ε) 88-23

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Ε) 54-47
ΠΕΡΑΜΑ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ε) 84-75

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ(Ε) 46-29
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Ε) 78-62

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΕΡΑΜΑ (Ε) ΑΝΑΒ
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ –ΦΑΡΟΣ (Ε) αναβλ.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Ε) 63-67

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΑΡΟΣ – ΕΑΝΙΚΑΙΑΣ (Ε) 42-48
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΕΡΑΜΑ(Ε) 46-90

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Ε) 55-51
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΦΑΡΟΣ(Ε)

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑΜΑ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Ε) 74-47
ΦΑΡΟΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ε) 51-68
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ(Ε)

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Ε) 70-33
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ(Ε) 56-59

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΕΡΑΜΑ (Ε) 45-34
ΦΑΡΟΣ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΌΣ (Ε)61-58
ricci.const
QUOTE(ELEFSINA @ Jan 1 2010, 23:55 ) *
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Α'ΓΥΡΟΣ)

1.ΠΟΛΙΣ 6 αγ. - 10 β. - 4 Νικες / 2 Ηττες
2.ΠΕΡΑ 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (εχει αναβληθει το ματσ με τουσ κυριαρχους)
3.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τους κυριαρχους)
4.ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 5 αγ. - 7 β. - 2 Νικες / 3 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τον εσπερο)
5.ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ 4 αγ. - 6 β. - 2 Νικες / 2 Ηττες (δεν ξερουμε με κυριαρχους και σμυρνη)
6.ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 5 αγ. - 6 β. - 1 Νικες / 4 Ηττες (δεν ξερουμε με κυριαρχους)
7.ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 αγ. - 2β. - 0 Νικες / 2 Ηττες(εχει αναβληθει το ματσ με τουσ κυριαρχους και δεν ξερουμε για τα ματς με τον εσπερο,αετο καλλιθεας και ικαρο ακαδημιας)



Α'ΓΥΡΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ε) ΑΝΑΒ.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. – ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ 67-63
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ(Ε) 35-36

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.(Ε) 45-58
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ –ΠΕΡΑ 58-49

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑ –ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 56-46
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΟΣΙΙ (Ε)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ –ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ (Ε)
ΠΟΛΙΣ-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ε) 73-25

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΚΑΡΟΣ /ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΠΟΛΙΣ (Ε) 50-41
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ-ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Ε) 08-48

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΛΙΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. (Ε) 71-54
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ε)

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΑ-ΠΟΛΙΣ (Ε) 69-46
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ.- ΙΚΑΡΟΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 68-65

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΛΙΣ –ΙΚΑΡΟΣ /ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ (Ε) 55-44
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΠΕΡΑ(Ε) 55-60
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. – ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ-ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ(Ε) 52-45
ΠΟΛΙΣ - ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Ε) 58-48
ΠΕΡΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. (Ε) 74-43
Ενα λάθος αποτέλεσμα !!!!
8Η Αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ- ΠΟΛΙΣ 55-44 .Αλλαξε η έδρα γι αυτό έγινε το λάθος. Κρατούσα τα στατιστικά .Το ξέρει ο Σάκης. Εξάλλου τα αποτελέσματα του ΙΚΑΡΟΥ/ΕΣΠΕΡΟΥ ΙΙ είναι εκτός συναγωνισμού. Το επισημαίνω για λόγους δεοντολογίας και επειδή μου κάνανε παράπονο τα παιδιά του ΙΚΑΡΟΥ/ΕΣΠΕΡΟΥ ΙΙ.
Ριχ. Κωνσταντίνο
ELEFSINA
QUOTE(ricci.const @ Jan 4 2010, 14:41 ) *
Ενα λάθος αποτέλεσμα !!!!
8Η Αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ- ΠΟΛΙΣ 55-44 .Αλλαξε η έδρα γι αυτό έγινε το λάθος. Κρατούσα τα στατιστικά .Το ξέρει ο Σάκης. Εξάλλου τα αποτελέσματα του ΙΚΑΡΟΥ/ΕΣΠΕΡΟΥ ΙΙ είναι εκτός συναγωνισμού. Το επισημαίνω για λόγους δεοντολογίας και επειδή μου κάνανε παράπονο τα παιδιά του ΙΚΑΡΟΥ/ΕΣΠΕΡΟΥ ΙΙ.
Ριχ. Κωνσταντίνο



οποτε η βαθμολογια ειναι ετσι

1.ΠΕΡΑ 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (εχει αναβληθει το ματσ με τουσ κυριαρχους)
2.ΠΟΛΙΣ 6 αγ. - 9 β. - 3 Νικες / 3 Ηττες
3.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 5 αγ. - 9 β. - 4 Νικες / 1 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τους κυριαρχους)
4.ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 5 αγ. - 7 β. - 2 Νικες / 3 Ηττες (δεν ξερουμε για το ματς με τον εσπερο)
5.ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ 4 αγ. - 7 β. - 3 Νικες / 1 Ηττες (δεν ξερουμε με κυριαρχους και σμυρνη)
6.ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 5 αγ. - 6 β. - 1 Νικες / 4 Ηττες (δεν ξερουμε με κυριαρχους)
7.ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 αγ. - 2β. - 0 Νικες / 2 Ηττες(εχει αναβληθει το ματσ με τουσ κυριαρχους και δεν ξερουμε για τα ματς με τον εσπερο,αετο καλλιθεας και ικαρο ακαδημιας)


δηλαδη ο ικαρος εσπερος ΙΙ αν προκριθει δεν θα συνεχισει???τι εννοεις εκτος συναγωνισμου????
ikarosbc
Φιλε απο την Ελευσινα συγχαρητηρια και ευχαριστουμε για την εξαιρετικη δουλεια που εκανες.

Ο Ικαρος/Εσπερος ΙΙ ειναι οντως εκτος συναγωνισμου.
Ο συλλογος εκπροσωπειται με εφηβικη ομαδα στην Α! κατηγορια.
Εχοντας "πλεονασμα" αθλητων κατεβαζει 2η ομαδα με το προσημο ΙΙ στη Β! κατηγορια,
απλα και μονο για να αγωνιζονται τα παιδια.
Το ιδιο συμβαινει με Πανιωνιο και Κρονο στον 4ο και 5ο ομιλο αντιστοιχα του παιδικου πρωταθληματος.
Οσες ομαδες χαρακτηριζονται λοιπον με το προσημο ΙΙ συμμετεχουν εκτος συναγωνισμου, γιατι εκπροσωπουνται στην Α!.

Ο Ικαρος/Ακαδημια Ν. Σμυρνης παιζει για παραδειγμα και τα 2 παιχνιδια αντιπαλος με τον Ικαρο/Εσπερο,
στην εδρα του 2ου γιατι διαθετει κλειστο, μια και ειναι εκτος συναγωνισμου.
Οι αγωνες διεξαγονται κανονικα, με γραμματεια, διαιατητες και με ολους τους τυπους.
ELEFSINA
QUOTE(ikarosbc @ Jan 5 2010, 13:02 ) *
Φιλε απο την Ελευσινα συγχαρητηρια και ευχαριστουμε για την εξαιρετικη δουλεια που εκανες.

Ο Ικαρος/Εσπερος ΙΙ ειναι οντως εκτος συναγωνισμου.
Ο συλλογος εκπροσωπειται με εφηβικη ομαδα στην Α! κατηγορια.
Εχοντας "πλεονασμα" αθλητων κατεβαζει 2η ομαδα με το προσημο ΙΙ στη Β! κατηγορια,
απλα και μονο για να αγωνιζονται τα παιδια.
Το ιδιο συμβαινει με Πανιωνιο και Κρονο στον 4ο και 5ο ομιλο αντιστοιχα του παιδικου πρωταθληματος.
Οσες ομαδες χαρακτηριζονται λοιπον με το προσημο ΙΙ συμμετεχουν εκτος συναγωνισμου, γιατι εκπροσωπουνται στην Α!.

Ο Ικαρος/Ακαδημια Ν. Σμυρνης παιζει για παραδειγμα και τα 2 παιχνιδια αντιπαλος με τον Ικαρο/Εσπερο,
στην εδρα του 2ου γιατι διαθετει κλειστο, μια και ειναι εκτος συναγωνισμου.
Οι αγωνες διεξαγονται κανονικα, με γραμματεια, διαιατητες και με ολους τους τυπους.



Να σε καλα Ικαρε γ τις πληροφοριες και τα καλα σου λογια...ποιες θεωρεις δυνατοτερες πρωτες κ δευτερες κ ποιες ευκολοτερες???
ikarosbc
Φιλε μου μεχρι τωρα λογω ελειψης χρονου εχω παρακολουθησει μονο 4 αγωνες
του Ικαρου/Ακαδημια στον 3ο ομιλο, με Περα, Αετο, Ν. Σμυρνη και Πολις.

Θεωρω τη σειρα δυναμικοτητας οπως τις αναφερω παραπανω.
Με επιφυλαξη παντα, για το ποσο ασφαλη συμπερασματα μπορουν να βγουν, βλεποντας μια ομαδα μονο μια φορα.

Τον Ικαρο/Εσπερο δεν μπορω να τον καταταξω γιατι δεν τον εχω δει.

Οι πιο αδυναμοι με βαση τα αποτελεσματα ειμαστε εμεις και οι Κυριαρχοι.
Στο 2ο γυρω ισως υπαρξουν καποιες ανατροπες με εξαιρεση το Περα.

Και λεω ανατροπες γιατι ομαδες που προπονονται και αγωνιζονται σε κλειστα,
δυσκολευονται οταν παιξουν σε ανοικτα και αντιστροφα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.