Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παιδικοεφηβικά ΕΣΚΑΝΑ 2009-2010
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Manu 10
Eχουμε εδω κανεναν απο Αλιμο?
ELEFSINA
QUOTE(ΚΑΛΑΘΗΣ @ Feb 23 2010, 15:27 ) *
Φίλε, υπάρχει πουθενά το πλήρες προγραμμα? blove.gif


οι αλλες 3 αγωνιστικες θα γινουν πεμπτη,κυριακη,τριτη(βραδινες ωρες)

μονο για την ομαδα μου το ξερω....
Nowitzki41
QUOTE(ELEFSINA @ Feb 23 2010, 19:22 ) *
οι αλλες 3 αγωνιστικες θα γινουν πεμπτη,κυριακη,τριτη(βραδινες ωρες)

μονο για την ομαδα μου το ξερω....

μου φαινεται παρασκευη οχι πεμπτη γιατι εμεις παιζουμε παρασκευη
Nowitzki41
Ματσαρα στο κλειστο του Κρονου μεταξυ Αονα-Ελληνικου ενδεικτικο ηταν οτι οι κερκιδες ειχαν γεμισει...η ομαδα μου αρχισε μουδιασμενα επηρεασμενη απο την ολη φασαρια που ειχε προκαλεσει το Ελληνικο και η εμφανισεις του...βρεθηκαμε να χανουμε μεχρι και με 15 ποντους αλλα απο κει αρχισε η αντεπιθεση με οπλο την καλη αμυνα τα επιθετικα ριμπαουντ και την υπεροχη μας στην φροντ λαιν προηγηθηκαμε με 5 5 λεπτα πριν το τελος...ο ενθουσιασμος και 3 τριποντα απο το πλειμεικερ του ΕΛληνικου στο τελος που ηταν αποντος σε ολο τον αγωνα εκαναν το σκοπ 53-50 υπερ του Ελληνικου καναμε επιθεση αστοχησαμε πηραμε το επιθετικο ριμπαουντ αλλα χασαμε και τις 2 βολες συγκεκριμενα εγω τις εχασα...τελος σπαντων εγινε φαουλ ηταν ψυχραμοι απο την γραμμη ετσι τελικο σκορ:
Αονα-Ελληνικο:50-56
ELEFSINA
Περα-Πανελευσινιακος=55-55(παρ. 74-67)

σε ενα ματς που εσπαγε καρδιες το Περα νικησε τον κακο Πανελευσινιακο.κ οι 2ομαδες ξεκινησαν μουδιασμενα,ωστοσο το περα καπου στο 30' πηρε διαφορα 15ποντων....ωστοσο με αμυνα κ παθος η ελευσινα γυρισε το παιχνιδι 29'' πριν το τελος το σκορ ηταν 55-55 κ η ελευσινα ειχε την τελευταια επιθεση ωστοσο αστοχησε.στην παραταση τα 5/6 τριποντα του Περα μας σκοτωσαν.Το Περα σε ολο το παιχνιδι ειχε 15/27 τριποντα(απιστευτη ευστοχια)

Ελληνικο 4
Περα 3
Αονα 3
Προοδευτικη 2*
Πανελευσινιακος 2
Πειραικος 1*

με * εχουν αγωνα λιγοτερο

Η πρωτη θεση νομιζω πως καπαρωθηκε απο το Ελληνικο.Τωρα για την 2η θεση ακομα ολες οι ομαδες εχουν ελπιδες απο τον 2ο μεχρι τον τελευταιο.νομιζω πως η επομενη αγωνιστικη θα κρινει πολλα:

Πανελευσινιακος-Πειραικος
Ελληνικο-Περα
Αονα-Προοδευτικη
arxaios
Μεγάλο παιχνίδι και στην Νίκαια με αντιπάλους το ΠΕΡΑ και την ΕΛΕΥΣΙΝΑ. 55-55 η κανονική διάρκεια του αγώνα και τελικό σκορ 74-67!!! Σε μεγάλη βραδιά η περιφέρεια του ΠΕΡΑ με 10! τρίποντα (τα 5 στην παράταση!!). Αν υπολογίσει κανείς και τις 7 ! απουσίες του ΠΕΡΑ σίγουρα πρόκειται για σπουδαία νίκη. Συγχαρητήρια και στα παιδιά της ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ που γυρίσανε το παιχνίδι απο τους -13 και το πήγανε στην παράταση. Επόμενο ραντεβού την Παρασκευή στη Βούλα με ΠΕΡΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ.
Manu 10
Aπο τν αλλο ομιλο,τν δικο σας,πιστευω ειναι κατοχυρωμενες κ οι 2θεσεις απο Ελληνικο κ Αονα...

Το Περαμα πετυχε κ την 2η σερι νικη με αντιπαλο τν Φοινικα Πειραια με 55-38..Το Ελληνικο ειχε χασει καθολου στην πρωτη φαση?
Nowitzki41
QUOTE(Manu 10 @ Feb 24 2010, 12:39 ) *
Aπο τν αλλο ομιλο,τν δικο σας,πιστευω ειναι κατοχυρωμενες κ οι 2θεσεις απο Ελληνικο κ Αονα...

Το Περαμα πετυχε κ την 2η σερι νικη με αντιπαλο τν Φοινικα Πειραια με 55-38..Το Ελληνικο ειχε χασει καθολου στην πρωτη φαση?

Δεν ειχε χασει αλλα ειχε πολυ ευκολο ομιλο σχεση με τους αλλους...και τοτε δεν ειχε πλει μεικερ οταν ειχα παει να τους δω επαιζε το 3αρι και το 4αρι ασσος...στον αλλο ομιλο πιστευω μαχη μεταξυ Περαματος-Πρωτεας θα καθωρησει ποιοι θα περασουν
Manu 10
Tα φαβορι ειναι Αλιμος,Περαμα κ μπορει ο Πρωτεας...Μν σας ψαρωνει το μεγαλο σκορ,ο Μανδραικος επαιζε χωρις τους 3 καλυτερους...

Τα σκορ θα τα ποσταρει κανεις?Απο π τα βρισκεται...
ELEFSINA
Ανακοινώθηκαν οι υπόλοιπες τρεις αγωνιστικές της ημιτελικής φάσης της Β΄ κατηγορίας εφήβων . Αναλυτικά :
3η αγων.
Πέμπτη 25/2 1Ο ΚΓΔ Νικαίας 20.15 Πέραμα –ΑΛΦΑ
Πέμπτη 25/2 Κλ. Μάνδρας 21.00 Πανελευσινιακός – Πειραϊκός
Παρασκευή 26/2 κλ. Βούλας 19.30 Ελληνικό –Πέρα
Παρασκευή 26/2 κλ. Ελληνικού 19.45 Πρωτέας Β.- Ίκαρος/Ακαδημία
Παρασκευή 26/2 1ο ΚΓΔ Νικαίας 20.00 Προοδευτική –ΑΟΝΑ
Παρασκευή 26/2 κλ. Ν. Περάμου 21.00 Μανδραϊκός –Φοίνικας Πειρ.
4η αγων.
Κυριακή 28/2 1ο ΚΓΔ Νικαίας 10.30 Φοίνικας Πειρ.- Ίκαρος/Ακαδημία
Κυριακή 28/2 κλ. Κερατσινίου 10.45 ΑΛΦΑ –Μανδραϊκός
Κυριακή 28/2 κλ. Βυζαντινό 12.00 Προοδευτική –Ελληνικό
Κυριακή 28/2 κλ. Σαλπέας 12.30 ΑΟΝΑ –Πανελευσινιακός
Κυριακή 28/2 2ο ΚΓΔ Νικαίας 14.00 Πέραμα –Πρωτέας Β.
Κυριακή 28/2 κλ. Εθν. Αντίστασης 20.30 Πειραϊκός –Πέρα
5η αγων.
Τρίτη 2/3 κλ. Εθν. Αντίστασης 20.00 Πρωτέας Β.- Φοίνικας Πειρ.
Τρίτη 2/3 κλ. Βαρίκας 20.30 Πέρα –ΑΟΝΑ
Τρίτη 2/3 κλ. Κορυδαλλού 21.30 Μανδραϊκός –Πέραμα
Τρίτη 2/3 κλ. Βούλας 21.30 Ίκαρος/Ακαδημία – ΑΛΦΑ
Τρίτη 2/3 2ο ΚΓΔ Νικαίας 21.45 Πανελευσινιακός –Προοδευτική
Τρίτη 2/3 κλ. Βυζαντινό 22.00 Ελληνικό – Πειραϊκός
ELEFSINA
bball.gif 2η Αγωνισιτκη bball.gif

1ος Ομιλος:
Πέρα – Πανελευσινιακός 74-67
Ελληνικό –ΑΟΝΑ 56-50
Πειραϊκός –Προοδευτική 58-60

2ος Ομιλος:
Πρωτέας Β. –ΑΛΦΑ 67-73
Ίκαρος/Ακαδημία - Μανδραϊκός 59-36
Φοίνικας Πειρ.-Πέραμα 46-63


1ος όμιλος

bball.gif 1. Ελληνικό 138- 106 2-0 4
bball.gif 2. Προοδευτική 151- 124 2-0 4
----------------------------------------------------
3. ΑΟΝΑ 129-120 1-1 3
4. Πέρα 140-158 1-1 3
5. Πειραϊκός 122-139 0-2 2
6. Πανελευσινιακός 123-156 0-2 2

2ος όμιλος

bball.gif 1. Πέραμα 131-102 2-0 4
bball.gif 2. ΑΛΦ Αλίμου 140-119 2-0 4
---------------------------------------------------------
3. Πρωτέας Β. 153-120 1-1 3
4. Ίκαρος/Ακαδημία 115-104 1-1 3
5. Φοίνικας Πειρ . 98-130 0-2 2
6. Μανδραϊκός 83-145 0-2 2
saraas
ξερει κανεις τι εγινε στον αγωνα πρωτεας αλιμος καμμια πληροφορια για τις 2 ομαδες?
ELEFSINA
αποσυρθηκε ο Πειραικος απο το πρωταθλημα
Manu 10
saras απο πανω σ τα λεει το παιδι..

Σημερα Νικησαμε κ τν Αλιμο...Κ ειμαστε πρωτοι με 3 νικες τωρα...Κ ο Πρωτεας πολυ καλη ομαδα φαινεται...Ο Μανδραικος ομως πρεπει να ειναι τραγικη ομαδα,δν γινεται να σε πελατιαζει ο Ικαρος..
Nowitzki41
QUOTE(Manu 10 @ Feb 26 2010, 00:02 ) *
saras απο πανω σ τα λεει το παιδι..

Σημερα Νικησαμε κ τν Αλιμο...Κ ειμαστε πρωτοι με 3 νικες τωρα...Κ ο Πρωτεας πολυ καλη ομαδα φαινεται...Ο Μανδραικος ομως πρεπει να ειναι τραγικη ομαδα,δν γινεται να σε πελατιαζει ο Ικαρος..

Καλη νικη που λογικα θα σας εξασφαλισει και την 1η θεση!!!!αντε να συναντιθουμε στα τελικα αν βγουμε τελικα 2οι
Manu 10
5 ομαδες ειναι στην πρωτη γραμμη παιδια..

Πρωτεας,Περαμα,Αλιμος,Μανδραικος κ Ελληνικο...
Κ ο Πρωτεας μαλλον θα ειναι ατυχος π θα δν θα μπει τετραδα...
Απο σκορ π μαθαινω ολες οι ομαδες ειναι ιδιας δυναμικοτητας,στις λεπτομερειες θα βγει ο Πρωταθλητης...
Nowitzki41
QUOTE(Manu 10 @ Feb 26 2010, 01:33 ) *
5 ομαδες ειναι στην πρωτη γραμμη παιδια..

Πρωτεας,Περαμα,Αλιμος,Μανδραικος κ Ελληνικο...
Κ ο Πρωτεας μαλλον θα ειναι ατυχος π θα δν θα μπει τετραδα...
Απο σκορ π μαθαινω ολες οι ομαδες ειναι ιδιας δυναμικοτητας,στις λεπτομερειες θα βγει ο Πρωταθλητης...

,Μανδραικος δεν υπαρχει εγω νομιζω Πρωτεας,Περαμα,Ελληνικο,Αλιμος,Αονα,Προδευ
ικη
ELEFSINA
παιδια ολες οι ομαδες ειναι κοντα μεταξυ τους και θεωρω οτι σημαντικο ρολο παιζουν μεχρι στιγμης οι απουσιες της καθε ομαδας, η μερα στη οποια θα βρεθουν οι ομαδες και η διαχειρηση πιεσης καταστασεων και αγχους

εμεις χασαμε το βασικο -1- μας(1μηνα εκτος),ενω η ομαδα δεν εχει πιασει ακομα την αποδοση που μπορει λόγω των συνεχων απουσιων απο τις προπονησεις λογω τραυματισμων,δλδ με αριστα το 10 απο αυτα που μπορουμε ζητημα να χουμε πιασει στα πρωτα παιχνιδια το 4-5.και εχουμε παιξει με το Ελληνικο 13/20 τριποντα(απιστευτη βραδια για αυτους,που εχουν και κορμια γ ν παιξουν μεσα στη ρακετα) και με το Περα οπου καναμε το χειροτερο μας παιχνιδι στα τελευταια 2 χρονια που αν δεν ειχε 5/6 τριποντα(συνολο ειχε 14/26) στη παραταση ή αν ευστοχουσαμε στην τελευταια επιθεση της κανονικης διαρκειας θα νικουσαμε.που το Περα στο πρωτο ματς με προοδευτικη(91-66) οπου εχασε δεν ειχε βαλει πανω απο 2-3 τριποντα!!!!!!!!!!!

ο Μανδραικος παιζει χωρις 2 βασικους του παικτες,ο ενας εφυγε(πρωτος σκορερ του) και ο αλλος δεν κατεβαινει λογω πανελληνιων(πολυ καλο τριποντο)

θεωρω οτι την καλυτερη ομαδα την εχει το bball.gif Ελληνικο(και περιφερεια και ρακετα)
απο κει και περα σταθερες αξιες ειναι ο bball.gif Αλιμος, bball.gif ΑΟΝΑ, bball.gif bball.gif Περαμα(το οποιο με χει εκπληξει), bball.gif Πρωτεας Βουλας(για τον οποιο εχω ακουσει οτι μια πολυ πληρεις ομαδα με βαθος), bball.gif Περα(ειδικα αν του βγουν τα σουτ), bball.gif Πανελευσινιακος, bball.gif Προοδευτικη


καλη συνεχεια,με υγεια(κατι που απο μας λειπει) και οι καλυτεροι ας περασουν smiley.gif
Manu 10
Eχουμε παιξει με Προοδευτικη κ πλην τ πλειμεικερ δν εχει τπτ αξιολογο,κ με ΕΑΝ εχουμε παιξει κ ειναι πιο ολοκληρωμενη ομαδα απο την Προοδευτικη...
ELEFSINA
o EAN ποια ομαδα ειναι???
Nowitzki41
QUOTE(ELEFSINA @ Feb 26 2010, 17:10 ) *
o EAN ποια ομαδα ειναι???

Λογικα η Εα Νικαιας
Manu 10
Σορρυ Μπερδευτηκα ο ΕΑΝ ηταν στον προηγουμενο ομιλο μας κ δυστυχως δν καταφερε να περασει...

Εσυ σε ποια ομαδα εισαι?
ΚΑΛΑΘΗΣ
QUOTE(arxaios @ Feb 24 2010, 01:49 ) *
Μεγάλο παιχνίδι και στην Νίκαια με αντιπάλους το ΠΕΡΑ και την ΕΛΕΥΣΙΝΑ. 55-55 η κανονική διάρκεια του αγώνα και τελικό σκορ 74-67!!! Σε μεγάλη βραδιά η περιφέρεια του ΠΕΡΑ με 10! τρίποντα (τα 5 στην παράταση!!). Αν υπολογίσει κανείς και τις 7 ! απουσίες του ΠΕΡΑ σίγουρα πρόκειται για σπουδαία νίκη. Συγχαρητήρια και στα παιδιά της ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ που γυρίσανε το παιχνίδι απο τους -13 και το πήγανε στην παράταση. Επόμενο ραντεβού την Παρασκευή στη Βούλα με ΠΕΡΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ.



Συγχαριτήρια αρχαίε στην ομάδα σου που έφτασε στην μεγάλη αυτη νίκη. Αλλά αν έπαιζες με 7 απουσίες τότε η ελευσίνα έπαιζε με 10! μην τρελαθούμε. Και δεν το λέω να υποτιμήσω την ομάδα σου. smiley.gif
paspa
R paidia me ta paidika ti tha ginei xerei kaneis pote ginete h klirwsh?
ELEFSINA
QUOTE(Manu 10 @ Feb 26 2010, 18:08 ) *
Σορρυ Μπερδευτηκα ο ΕΑΝ ηταν στον προηγουμενο ομιλο μας κ δυστυχως δν καταφερε να περασει...

Εσυ σε ποια ομαδα εισαι?



Πανελευσινιακο.Οσο για τον φιλο απτο Περα δεν ξερω για τις 7 απουσιες σας.....παντως ηταν μεγαλη σας η νικη,χαρακτηριστικο οτι χασαμε το παιχνιδι 3 φορες και οχι 1.

1.στην αρχη που δεν βαζατε καλαθι πεταγαμε τους αιφνιδιασμους μας στα σκουπιδια με λαθοι
2.στην τελευταια επιθεση της κανονικης διαρκειας
3.και τελος στην παραταση απο το εξωπραγματικο 5/6

για ολα αυτα η νικη σας θεωρω οτι ειναι μεγαλη!
Manu 10
QUOTE(Nowitzki41 @ Feb 26 2010, 01:36 ) *
,Μανδραικος δεν υπαρχει εγω νομιζω Πρωτεας,Περαμα,Ελληνικο,Αλιμος,Αονα,Προδευ

�ικη



Ναι Nowitzki,μαλακια εγραψα...ΑΟΝΑ οχι Μανδραικος..
Nowitzki41
QUOTE(Manu 10 @ Feb 26 2010, 18:08 ) *
Σορρυ Μπερδευτηκα ο ΕΑΝ ηταν στον προηγουμενο ομιλο μας κ δυστυχως δν καταφερε να περασει...

Εσυ σε ποια ομαδα εισαι?

AONA rolleyes.gif

Νικη του Αονα επι της Προδευτικης στο ματς που εγινε σημερα στο κλειστο της Νικαιας...μετριο παιχνιδι απο την ομαδα μου που με 1 μικρο ξεσπασμα στην 4η περιοδο πηγε την διαφορα στους 10 και καθαρισε το παιχνιδι...μετα τον αγωνα οι γονεις των παιδιων της Προδευτικης 'πιασανε΄τον 1 διαιτητη και ζηταγαν εξηγησεις και τετοια ελεος δηλαδη τι αλλο θα δουμε....
Για την ιστορια Προδευτικη-Αονα:56-69
ikaros_fans
QUOTE(Manu 10 @ Feb 26 2010, 00:02 ) *
saras απο πανω σ τα λεει το παιδι..

Σημερα Νικησαμε κ τν Αλιμο...Κ ειμαστε πρωτοι με 3 νικες τωρα...Κ ο Πρωτεας πολυ καλη ομαδα φαινεται...Ο Μανδραικος ομως πρεπει να ειναι τραγικη ομαδα,δν γινεται να σε πελατιαζει ο Ικαρος..


Για πες...

Πρωτεας-Ικαρος ακαδημια---->σημειωσατε 2
Nowitzki41
Λοιπον ας κανουμε και τα προγνωστικα μας για αυτη την αγωνιστικη...
4η αγων.
Κυριακή 28/2 κλ. Βυζαντινό 12.00 Προοδευτική –Ελληνικό 2
Κυριακή 28/2 κλ. Σαλπέας 12.30 ΑΟΝΑ –Πανελευσινιακός 1
Κυριακή 28/2 κλ. Εθν. Αντίστασης 20.30 Πειραϊκός –Πέρα 2

Εμαθα οτι το Ελληνικο νικησε το Περα για 20 στο αλλο ματς με τον Πειραικο και τον Πανελευσινιακο τι εγινε ξερουμε?
arxaios
πολλά προβλήματα και απουσίες το ΠΕΡΑ αλλα στάθηκε. ο ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ δεν κατέβηκε με ΕΛΕΥΣΙΝΑ αλλά αυριο με ΠΕΡΑ θα κατέβει κανονικά απο πληροφορίες τις ΕΣΚΑΝΑ.μεγάλη μάχη γίνεται στον όμιλο!!! όλες οι ομάδες μπορούν να κάνουν ζημιές.

προγνωστικά:

Κυριακή 28/2
κλ. Βυζαντινό 12.00 Προοδευτική –Ελληνικό 2
κλ. Σαλπέας 12.30 ΑΟΝΑ –Πανελευσινιακός 1
κλ. Εθν. Αντίστασης 20.30 Πειραϊκός –Πέρα 2
Nowitzki41
Φιλε Elefsina καλο παιχνιδι μας αυριο!!! bball.gif
ELEFSINA
QUOTE(Nowitzki41 @ Feb 27 2010, 21:42 ) *
Φιλε Elefsina καλο παιχνιδι μας αυριο!!! bball.gif


Eπισης Νοwitzki και θα χαιρομουν να σε γνωρισω και απο κοντα.λοιπον καλη επιτυχια και ας κερδισει αυτος που θα το θελει πιο πολυ
Nowitzki41
Ευκολη νικη της ομαδας μου επι του μαχητικου Πανελευσινιακου...παιξαμε πολυ καλα με ρυθμο και πολυ καλη αμυνα που μας εδωσε την ευκαιρια να κανουμε αρκετους αιφνιδιασμους...το τελικο σκορ 78-34 εδωσε την ευκαιρια να παιξουν ολοι και να ξεκουραστουν τα παιδια που εχουν πολλα συνεχομενα παιχνιδια ενοψει συνεχειας...
ELEFSINA
QUOTE(Nowitzki41 @ Feb 28 2010, 16:40 ) *
Ευκολη νικη της ομαδας μου επι του μαχητικου Πανελευσινιακου...παιξαμε πολυ καλα με ρυθμο και πολυ καλη αμυνα που μας εδωσε την ευκαιρια να κανουμε αρκετους αιφνιδιασμους...το τελικο σκορ 78-34 εδωσε την ευκαιρια να παιξουν ολοι και να ξεκουραστουν τα παιδια που εχουν πολλα συνεχομενα παιχνιδια ενοψει συνεχειας...


Μπηκαμε για ακομα ενα ματς που ηταν σημαντικο χεσμενα και χωρις συγκεντρωση με αποτελεσμα να δημιουργηθει μια διαφορα απο νωρις.η εικονα της ομαδα μου θεωρω οτι ειναι αυτη στα 5 πρωτα λεπτα του 3ου δεκαλεπτου που νικουσαμε 6-0(σκορ δεκαλεπτου μεχρι τοτε) με σκυλισια αμυνα κ σωστες επιλογες στην επιθεση αν τα θυμασε NOWITZKI.Δυστηχως δεν το καναμε σε ολο το ματς.αρκετα καλη ομαδα ο ΑΟΝΑ που θεωρω οτι δεν ειναι ανικητος αλλα αν χασεις εστω για 2λεπτα τη συγκεντρωση σου σε σκοτωσε.πολυ σπαστικα τα καλαθια στο σαλπεας η μπαλα ακουμπουσε στο στεφανι και εφευγε χιλιομετρα μακρια.
ΕΠΙΣΗΣ εχω να πω ενα μεγαλο συγνωμη στον προπονητη μου και στο κοσμο που ηρθε να μας δει για την ασχημη εμφανιση εκ μερους ολης της ομαδας.

αυτη ειναι η γνωμη μου για το ματς.τι εχεις να πεις NOWITZKI???
Nowitzki41
QUOTE(ELEFSINA @ Feb 28 2010, 17:47 ) *
Μπηκαμε για ακομα ενα ματς που ηταν σημαντικο χεσμενα και χωρις συγκεντρωση με αποτελεσμα να δημιουργηθει μια διαφορα απο νωρις.η εικονα της ομαδα μου θεωρω οτι ειναι αυτη στα 5 πρωτα λεπτα του 3ου δεκαλεπτου που νικουσαμε 6-0(σκορ δεκαλεπτου μεχρι τοτε) με σκυλισια αμυνα κ σωστες επιλογες στην επιθεση αν τα θυμασε NOWITZKI.Δυστηχως δεν το καναμε σε ολο το ματς.αρκετα καλη ομαδα ο ΑΟΝΑ που θεωρω οτι δεν ειναι ανικητος αλλα αν χασεις εστω για 2λεπτα τη συγκεντρωση σου σε σκοτωσε.πολυ σπαστικα τα καλαθια στο σαλπεας η μπαλα ακουμπουσε στο στεφανι και εφευγε χιλιομετρα μακρια.
ΕΠΙΣΗΣ εχω να πω ενα μεγαλο συγνωμη στον προπονητη μου και στο κοσμο που ηρθε να μας δει για την ασχημη εμφανιση εκ μερους ολης της ομαδας.

αυτη ειναι η γνωμη μου για το ματς.τι εχεις να πεις NOWITZKI???

Συμφωνω για τα καλαθια του Σαλπεας εφτηναν την μπαλα συνεχεια...στο 3ο δεκαλεπτο που λες αν παρατηρησες παιζαμε 1 περιεργο συστημα με πλει 1 παιδι που δεν εχει ξαναπαιξει λογω απουσιας σε εκδρομη και στο 5 το 4αρι της ομαδας για αυτο αν παρατηρησες ο coach μας μετα το δικο σας 6-0 εκανε αμεσως 2 αλλαγες στο 1 και στο 5 bball.gif
Nowitzki41
Elefsina δεν μου ειπες πιο νουμερο ησουν?
ELEFSINA
QUOTE(Nowitzki41 @ Feb 28 2010, 20:29 ) *
Elefsina δεν μου ειπες πιο νουμερο ησουν?



Νο 5
arxaios
μετά απο πολύ καιρό η ομάδα του ΠΕΡΑ με όλο της το ρόστερ.αποτέλεσμα έυκολη νίκη με ΠΕΙΡΑΙΚΟ.
ΠΕΡΑ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 68-48.κρίμα που έπαιζε μέχρι τώρα με χίλια δυο προβλήματα.ξέρει κανείς αποτέλεσμα ελληνικού-προο?
Nowitzki41
QUOTE(ELEFSINA @ Mar 1 2010, 00:16 ) *
Νο 5

θυμησε μου θεση γιατι θυμαμαι μονο το 9 φατσικα που μαρκαρα

Την προηγουμενη αγωνιστικη ειχα 3/3 για να δουμε και αυτη...
5η αγων.
Τρίτη 2/3 κλ. Βαρίκας 20.30 Πέρα –ΑΟΝΑ 2
Τρίτη 2/3 2ο ΚΓΔ Νικαίας 21.45 Πανελευσινιακός –Προοδευτική 2
Τρίτη 2/3 κλ. Βυζαντινό 22.00 Ελληνικό – Πειραϊκός 1
paspa
Paidia me ta paidika ti tha ginei pote bgainei h klirwsh?
ΚΑΛΑΘΗΣ
QUOTE(Nowitzki41 @ Mar 1 2010, 01:11 ) *
θυμησε μου θεση γιατι θυμαμαι μονο το 9 φατσικα που μαρκαρα

Την προηγουμενη αγωνιστικη ειχα 3/3 για να δουμε και αυτη...
5η αγων.
Τρίτη 2/3 κλ. Βαρίκας 20.30 Πέρα –ΑΟΝΑ 2
Τρίτη 2/3 2ο ΚΓΔ Νικαίας 21.45 Πανελευσινιακός –Προοδευτική 2
Τρίτη 2/3 κλ. Βυζαντινό 22.00 Ελληνικό – Πειραϊκός 1


Φίλε Nowitzki νομίζω αυτή την αγωνιστική θα κάνεις 2/3 smiley.gif
Nowitzki41
QUOTE(ΚΑΛΑΘΗΣ @ Mar 1 2010, 20:56 ) *
Φίλε Nowitzki νομίζω αυτή την αγωνιστική θα κάνεις 2/3 smiley.gif

ποιο λες οτι θα χασω?
ELEFSINA
QUOTE(Nowitzki41 @ Mar 1 2010, 21:35 ) *
ποιο λες οτι θα χασω?


την ελευσινα θα χασεις Nowitzki41.ειμαστε αποφασισμενοι να παιξουμε εστω και ενα ματς και να δειξουμε το αληθινο προσωπο της ομαδας μας.εγω επαιζα 4αρακι και επαιξα και 3 με σας.
Nowitzki41
QUOTE(ELEFSINA @ Mar 1 2010, 21:57 ) *
την ελευσινα θα χασεις Nowitzki41.ειμαστε αποφασισμενοι να παιξουμε εστω και ενα ματς και να δειξουμε το αληθινο προσωπο της ομαδας μας.εγω επαιζα 4αρακι και επαιξα και 3 με σας.

A οκ εγω 5αρι το 18 bball.gif
ELEFSINA
QUOTE(Nowitzki41 @ Mar 1 2010, 22:15 ) *
A οκ εγω 5αρι το 18 bball.gif


σε θυμαμε...
Nowitzki41
κανενας απο Περα εδω?
arxaios
Σήμερα έχει ντέρμπι! ΠΕΡΑ-ΑΟΝΑ. 20.30 ΒΑΡΙΚΑΣ
γνωρίζονται καλά οι δυό τους αφου τα τελευταία χρόνια διατηρούν καλές σχέσεις με πολλούς φιλικούς αγώνες.τελευταίο φιλικό πρίν ένα μήνα!!!!!
ΚΑΛΑΘΗΣ
QUOTE(arxaios @ Mar 2 2010, 01:20 ) *
Σήμερα έχει ντέρμπι! ΠΕΡΑ-ΑΟΝΑ. 20.30 ΒΑΡΙΚΑΣ
γνωρίζονται καλά οι δυό τους αφου τα τελευταία χρόνια διατηρούν καλές σχέσεις με πολλούς φιλικούς αγώνες.τελευταίο φιλικό πρίν ένα μήνα!!!!!


Μακάρι να είναι ντέρμπυ αλλά δεν το νομίζω.. blove.gif
ELEFSINA
QUOTE(ΚΑΛΑΘΗΣ @ Mar 2 2010, 10:29 ) *
Μακάρι να είναι ντέρμπυ αλλά δεν το νομίζω.. blove.gif



συμφωνω το Περα δεν εχει καθολου δυναμη μεσα στη ρακετα εκει οπου ο ΝOWITZKI θα κανει παρτυ και ενω στη περιφερεια αν δεν του μπουν τα σουτ τοτε δεν εχει ελπιδες
Nowitzki41
Να γινει 1 καλο παιχνιδι και να νικησει ο καλυτερος...elefsina δεν ξερω αν παιξω γιατι χτυπησα στην σχολη(Τεφαα) το γονατο μου και με εχει παιθανει 2 μερες τωρα 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.