Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Video Games
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SlobodaN
Ω ρε λιώσιμο και φέτος..

nba 2k15
sacarame
Παιδια δεν εχω θεμα με το κατεβασμα παιχνιδιων απλα μην βαζουμε και τα λινκ φορα παρτιδα.

Οποιος θελει να βρει το αρχειο, με πμ
j-kidd13
Oποιος ειναι γνωστης jailbreak σε ps3 να μου στειλει πμ...
SteveNashidis
NBA LIVE 15



Αρχίζει σιγά σιγά και το ΝΒΑ Live να πλησιάζει σε gameplay το 2Κ
SteveNashidis
NBA LIVE 15



Αρχίζει σιγά σιγά και το ΝΒΑ Live να πλησιάζει σε gameplay το 2Κ
SG3ptshooter
[2:52:50 μμ] SG 3ptshooter: mallon tha se enoiaze perissotero oti epaiksa to markoytsi ths alitheias

Οι fans της σειράς, χτες.
Zephyr
Με το Dragon Age Inquisition έχει ασχοληθεί κανείς?
επαθα λαστιχο
QUOTE(Zephyr @ Jan 13 2015, 17:04 ) *
Με το Dragon Age Inquisition έχει ασχοληθεί κανείς?

Όχι,αλλά ξέρω πως πήγε πολύ καλά στις βαθμολογίες τόσο κοινού όσο και κριτικών.
Το κακό με τα rpg είναι ότι αργούν να σε βάλουν στον κόσμο τους και χρειάζεσαι αρκετές ώρες gameplay περιμένονταςς να κάνουν το kick.Ας πούμε στο Gothic 3 έβαλα περίπου 10 ώρες gameplay και μετά έφαγα κόλλημα μέχρι να φτάσω στος 100+
Μπορεί να "χάσεις" τα όποια καλά του παιχνιδιού αν δεν έχεις υπομονή
επαθα λαστιχο
http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=75&t=298655

http://www.gameover.gr/forum?view=topic&am...7&start=180

κάποιες γνώμες άλλων
Zephyr
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Jan 13 2015, 19:15 ) *
Όχι,αλλά ξέρω πως πήγε πολύ καλά στις βαθμολογίες τόσο κοινού όσο και κριτικών.
Το κακό με τα rpg είναι ότι αργούν να σε βάλουν στον κόσμο τους και χρειάζεσαι αρκετές ώρες gameplay περιμένονταςς να κάνουν το kick.Ας πούμε στο Gothic 3 έβαλα περίπου 10 ώρες gameplay και μετά έφαγα κόλλημα μέχρι να φτάσω στος 100+
Μπορεί να "χάσεις" τα όποια καλά του παιχνιδιού αν δεν έχεις υπομονή


Το σωστό RPG θέλει να του δώσεις χρόνο, αλλά είναι να σου κάνει κλικ ώστε να επνδύσεις πάνω του αυτό τον χρόνο.
Με την σειρά Dragon Age (Ι+ΙΙ) κάηκα άσχημα και είχα να καώ έτσι από τον καιρό του NeverWinter Nights (καμιά 10ετια πίσω). Δυστυχώς το PC μου αν το σηκώνει θα το κάνει οριακά, οπότε στο low βλέπω να το παίζω 68.gif .
geo82
Το 2Κ15 έχει στις κλασσικές ομάδες τους Pistons του 2004 και τους Celtics του 2008;
SG3ptshooter
http://www.ssega.com/play/nba-jam/1158

Τώρα και με forumικό multiplayer. hornets1-sm.gif
pk13
Τον τελευταίο καιρό έχω πωρωθει με το H1Z1 battle royale στο steam....Ειδικά όταν το παίζω σε ομάδα με φιλαράκια είναι πολύ διασκεδαστικό...Πολύ δυνατό game...Το περιμένω πως και πως τον Αυγουστο σε ps4 με ανανεωμένα όπλα και οχήματα..(Η οδήγηση θέλει βελτίωση,το fuel τελειώνει αμέσως..και είναι αναγκαία περισσότερα όπλα)...

Καλό στο steam επίσης είναι και το culling...Παιχνίδι επιβίωσης με άλλους online παίκτες...Δυνατό αλλά και αυτό θέλει βελτίωση σε όπλα,enviroment...

Πολύ ευχάριστα στο κινητό είναι τα agario και slitherio....Μπορείς άνετα να κολλήσεις με αυτά...
pk13
Πολύ καλό το νέο uncharted...Παρά πολύ καλό...Το πήρα χθες και έχω παίξει ήδη ένα πενταωρο...
Επιτέλους επιστροφή των πολύ καλών game της naughty dog...Καθυστερούν οι ατιμοι αλλά βγάζουν παιχνίδαρες....
Δεν φτάνει το επίπεδο του the Last of us,που είναι ένα από τα κορυφαία game ever,αλλά είναι δυνατό...
Περιμένω το the last of us 2 με τεράστια προσμονή.....
salonikatasos
σαν γνήσιο παιδί αρχών 90's μεγάλωσα κατά σειρά με τα εξής παιχνίδια: pokemon(κίτρινη,μπλε,κόκκινη,gold,silver),tekken3,crash bandicoot(1,2,3 και pro racing),fifa(2001 το ελληνικό που έξυνες το cd και μύριζε γρασίδι tongue.gif ),nba live(2004,2005,2006,2007) και counter strike.
υπήρχαν περίοδοι,ειδικά το καλοκαίρι που το πρόγραμμα έλεγε το πρωί fifa σε playstation1,το μεσημέρι ξανά fifa και tekken,το απόγευμα counter strike σε lan party και το βράδυ pokemon με τα gameboy color με καλώδιο για μάχες,ανταλλαγές κλπ. ωραία χρόνια εκείνα.


μετά μεγαλώσαμε οπότε μόνο το counter παρέμεινε αναλλοίωτο στο χρόνο και αρχίσαμε τα moba games στυλ dota,πιο πολύ γιατί μπορούσες να παίξεις με τους φίλους. και στο σπίτι φυσικά oblivion,skyrim,football manager(εγώ είχε ξεκινήσει από championship manager κάπου στο 2004 ή 2005 νομίζω. είχα πάρει τον ben arfa στον παναθηναΪκό τότε και είχε εξελιχθεί σε κάτι μεταξύ πελέ και μαραντόνα χαχαχαχα)


αρκετό χρόνο από τη ζωή μου έχει ξοδέψει επίσης σε need for speed,PES,age of mythology. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ 2K πάντως
G-arenas
QUOTE (salonikatasos @ Jun 30 2016, 03:56 ) *
σαν γνήσιο παιδί αρχών 90's μεγάλωσα κατά σειρά με τα εξής παιχνίδια: pokemon(κίτρινη,μπλε,κόκκινη,gold,silver),tekken3,crash bandicoot(1,2,3 και pro racing),fifa(2001 το ελληνικό που έξυνες το cd και μύριζε γρασίδι tongue.gif ),nba live(2004,2005,2006,2007) και counter strike.
υπήρχαν περίοδοι,ειδικά το καλοκαίρι που το πρόγραμμα έλεγε το πρωί fifa σε playstation1,το μεσημέρι ξανά fifa και tekken,το απόγευμα counter strike σε lan party και το βράδυ pokemon με τα gameboy color με καλώδιο για μάχες,ανταλλαγές κλπ. ωραία χρόνια εκείνα.


μετά μεγαλώσαμε οπότε μόνο το counter παρέμεινε αναλλοίωτο στο χρόνο και αρχίσαμε τα moba games στυλ dota,πιο πολύ γιατί μπορούσες να παίξεις με τους φίλους. και στο σπίτι φυσικά oblivion,skyrim,football manager(εγώ είχε ξεκινήσει από championship manager κάπου στο 2004 ή 2005 νομίζω. είχα πάρει τον ben arfa στον παναθηναΪκό τότε και είχε εξελιχθεί σε κάτι μεταξύ πελέ και μαραντόνα χαχαχαχα)


αρκετό χρόνο από τη ζωή μου έχει ξοδέψει επίσης σε need for speed,PES,age of mythology. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ 2K πάντως

2k μακραν καλυτερο απο nba live! παιξε εστω και τωρα για μια φορα!! call of duty, age of empires , pro, tekken επισης πολυ καψιμο! το καλυτερο παιχνιδι που επαιξα ομως ειναι το metal gear!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.