Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Video Games
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Air Kef
Επαιζα ενα του 1996 που επαιζαν οι καλύτερες δυάδες των ομάδων του ΝΒΑ και ήταν θεικο!

Θα το ψάξω!! smile.gif
dizzy_fingers
Αυτό ήταν το πρώτο NBA Jam. Το είχα λιώσει θυμάμαι...
Απίστευτο παιχνίδι...
Air Kef
Το έχω ακόμα το cd..Δυστυχώς έχει χαλάσει.... sad.gif
Olorin
Δεν νομίζω το πρώτο NBA Jam να είχε κυκλοφορήσει για PC...

Λογικά θα'ναι κάποια από τις συνέχειές του...

Αν θυμηθείς παραπάνω στοιχεία πες μας, μήπως σε βοηθήσουμε μέσω της οδού των emulators και του abandonware... wink.gif

Μια και αναφέρθηκε το NBA Street Homecourt δες κι αυτό για να μάθεις πώς καρφώνουν... wink.gif

Υ.Γ: Το NBA Street V3 πάντως που το έχω στο PS2 έχει γέλιο, έστω κι αν ορισμένες φορές με εκνευρίζει ότι είναι πιο επικερδές το show-off από το ίδιο το σκοράρισμα...
Air Kef
Λοιπον..Εχω την εντυπωση οπως ειπα οτι ειναι του 96..

Επαιζαν σε ενα κλειστο γηπεδο..

Οι Σιατλ ειχαν Κεμπ-Πέιτον..(πριν παει ο Κεμπ στο Κλιβελαντ wink.gif).Επισης ο Μπάρκλει ηταν στο Φοινιξ και οχι στους Ροκετς.

Η αρχικη εικονα οταν εμπαινες ήταν ανοικτο πράσινο με κιτρινα νομιζω γραμματα..

Εβγαιναν διαφορα σηματάκια πανω στο παρκε με αριθμους,και αν σουτερνες πατώντας το σημα και το εβαζες,το καλάθι μετρούσε για οσους ποντους έγραφε πανω το σημα!

Δν μπορω να θυμηθω αλλες λεπτομεριες..

Επισης το επαιζα σιγουρα σε Η/Υ μιας και ποτε δν ειχα παιχνιδομηχανη..!
sihainas
To NBA Jam ήταν το πρώτο παιχνίδι που είχα πάρει στο playstation... πρέπει να πήγαινα δεν θυμάμαι πέμπτη τετάρτη δημοτικού ή κάτι τέτοιο...
Olorin
QUOTE(Air Kef @ Feb 13 2007, 02:10 PM) *
Λοιπον..Εχω την εντυπωση οπως ειπα οτι ειναι του 96..

Επαιζαν σε ενα κλειστο γηπεδο..

Οι Σιατλ ειχαν Κεμπ-Πέιτον..(πριν παει ο Κεμπ στο Κλιβελαντ wink.gif).Επισης ο Μπάρκλει ηταν στο Φοινιξ και οχι στους Ροκετς.

Η αρχικη εικονα οταν εμπαινες ήταν ανοικτο πράσινο με κιτρινα νομιζω γραμματα..

Εβγαιναν διαφορα σηματάκια πανω στο παρκε με αριθμους,και αν σουτερνες πατώντας το σημα και το εβαζες,το καλάθι μετρούσε για οσους ποντους έγραφε πανω το σημα!

Δν μπορω να θυμηθω αλλες λεπτομεριες..

Επισης το επαιζα σιγουρα σε Η/Υ μιας και ποτε δν ειχα παιχνιδομηχανη..!


Με τις πληροφορίες που μου έδωσες (με βοήθησαν το "Εβγαιναν διαφορα σηματάκια πανω στο παρκε με αριθμους,και αν σουτερνες πατώντας το σημα και το εβαζες,το καλάθι μετρούσε για οσους ποντους έγραφε πανω το σημα!"), υποθέτω πως λογικά πρέπει να λες το "NBA Jam Tournament Edition" του 1995:


Θα ψάξω μήπως το βρω πουθενά την DOS έκδοση ως abandonware για κατέβασμα, αλλιώς στην χειρότερη, μπορείς να παίξεις άνετα μέσω emulators τις εκδόσεις για arcade (μέσω ΜΑΜΕ), Super NES, Mega Drive κ.λπ. που δεν είχαν ουσιαστικές διαφορές...
Air Kef
Αυτο πρεπει να ειναι ρε απαικτε,ναι!!!Και τωρα που το βλεπω,όντως δν πρέπει να ειχε Μπάρκλει!

Ήταν σιγουρα της acclaim παντως!
Πρέπει να το ειχα βρει σε ενα emulator αλλα ήταν απο τα παιχνιδια που δν επαιζαν..!


Click to view attachment

Click to view attachment


Ο Σον Ελιοτ πεταει!
Click to view attachment

Ναυαρχος: w00t.gif
Click to view attachment

Το ψαχνω κι εγω παντως..!Ποσο μεγεθος περιπου υπολογιζεις οτι εχει;
Olorin
Εξαρτάται για ποια έκδοση θες... Προς το παρόν έχω τρεις...

Του Super NES και του Mega Drive zip-αρισμένες δεν είναι πάνω από 2ΜΒ η καθεμιά...

Η έκδοση για arcade είναι γύρω στα 4,5ΜΒ...

Μπορείς να τις βρεις σε οποιοδήποτε γνωστό site με ROMs, όπως αυτό

Την έκδοση για DOS, όπως σου'πα δεν την έχω και δεν την έχω βρει ακόμα... sad.gif
Olorin
Όταν τα λέει ο θείος Νοτούλης δεν τον ακούτε...

Αν δεν το έχετε παρατηρήσει ακόμα, η τιμή του PS3 στην ελληνική αγορά ορίστηκε τελικά στα... 660€!!! blink.gif

Για να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι το ευρωπαϊκό (PAL) PS3, σε αντίθεση με ό,τι ήταν γνωστό μέχρι πριν λίγο καιρό, θα έχει ένα ιδιαίτερα περιορισμένο backwards compatibility (ουσιαστικά μέσω software emulation!!!) κάτι που ενδιαφέρει πάρα πολλούς... (τι να το κάνεις το PS3, αν δεν μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια του PS2 και του PSX!) 68.gif

Αλλά επειδή στη Sony δεν είναι χαζοί (ή μήπως νομίζουν ότι είμαστε εμείς???) έχουν επιμελώς κλείσει το συγκεκριμένο κομμάτι του ευρωπαϊκού site μέχρι τις 23/3 που θα έχουν ήδη φύγει οι προ-παραγγελίες...

Κι η ειρωνεία είναι ότι έκραζαν την M$ ότι δεν έχει 100% backwards compatibility στο Χ360!!! tongue.gif

Α και επειδή είχα δηλώσει κάποτε ότι το PS3 θα σημάνει την καταστροφή της Sony... από ό,τι φαίνεται από ένα άρθρο που ανακάλυψα το πρωί (αν κι έχει γραφτεί εδώ και μήνες...) δεν είμαι ο μόνος που το πιστεύει:

Why the PlayStation 3 Will Bankrupt Sony

Πλέον, δεν την... Sony τίποτα από την καταστροφή!!! sad.gif
Air Kef
Μιλαμε παντα για τον συγκεκριμενο τμημα της SONY έτσι;
Olorin
QUOTE(Air Kef @ Feb 24 2007, 11:46 AM) *
Μιλαμε παντα για τον συγκεκριμενο τμημα της SONY έτσι;

Αν σκεφτείς ότι γενικά η Sony πάει από το κακό στο χειρότερο (αν εξαιρέσεις τις τηλεοράσεις Bravia, τα περισσότερα από τα υπόλοιπα προϊόντα των τελευταίων 3-4 ετών τα έχει χαρακτηρίσει η ίδια ως αποτυχίες) και το ότι ήλπιζε να χρησιμοποιήσει το PS3 ως Δούρειο Ίππο για να αντικαταστήσει το Blu-Ray το DVD ως αγκόσμιο format, το οποίο ΙΜΗΟ, το θεωρώ σχεδόν απίθανο να συμβεί, τότε είναι πολύ πιθανό (κάτι που δεν είναι μόνο δική μου άποψη, αλλά και πολλών οικονομικών αναλυτών κ.λπ.) η Sony των επόμενων ετών να είναι μια πολύ διαφορετική εταιρεία από την πολυεθνική υπερδύναμη που γνωρίζαμε εδώ και δεκαετίες... sad.gif
Air Kef
Κι εγώ που την ειχα για αχτυπητη..

Για τα VAIO ας πουμε εχω ακουσει τα καλύτερα λογια απο πολλους σχετικους με τον χωρο..Νομιζω πως και στην κντ τηλεφωνια (Sony-Ericsson) εχει μεριδιο στην πιτα..
Pierce
ισα ισα κεφ. νομιζω το αντιθετο. τα VAIO ειδικα στην αμερικανικη αγορα δεν εχουν πολυ καλο ονομα....
sihainas
ναι κι εγώ δεν έχω ακούσει τα καλύτερα (χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία βέβαια)
sihainas
http://www.men24.gr/html/ent/741/ent.15741.asp

Σήμερα το είδα αυτό... πολύ καλό φαίνεται... απ'ότι διάβασα και στο επίσημο forum του παιχνιδιού αναμένεται κατά το τέλος του 2007 αν και στο gamespot λέει Μάιο με Ιούνιο που μας έρχεται...
Olorin
QUOTE(sihainas @ Feb 25 2007, 11:59 AM) *
http://www.men24.gr/html/ent/741/ent.15741.asp

Σήμερα το είδα αυτό... πολύ καλό φαίνεται... απ'ότι διάβασα και στο επίσημο forum του παιχνιδιού αναμένεται κατά το τέλος του 2007 αν και στο gamespot λέει Μάιο με Ιούνιο που μας έρχεται...

Ναι, το Theseis το περιμένω κι εγώ πώς και πώς...

Έχω ανταλλάξει 1-2 δικτυακές κουβέντες με τους δημιουργούς του και πριν κάτι μήνες είχαν δώσει και μια συνέντευξη σε συναδέλφους μου από το περιοδικό...

Γενικά φαίνεται να ξεφεύγει από τα μίζερα ελληνικά δεδομένα, αλλά αν δεν το δούμε, δεν μπορούμε να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα...

Υ.Γ: Ναι, για τέλος του χρόνου πάει τελικά...
Air Kef
Ειναι κατάντια να μιλάνε αρχαία Ελληνικα κι εγω να προσπαθω να διαβασω τους αγγλικους υποτιτλους για να καταλάβω τι λενε;
NBAholic
Απ'όσο θυμάμαι, υπάρχουν κανα-δυο άτομα που γνωρίζουν από Age of Empires III (ο Ντίζυ νομίζω είναι ο ένας). Τι διάλο συμβαίνει με αυτό το ΑΙ του Scenario Editor; Κατασκευάζεις ένα ωραίο σκηνικό, βάζεις μέσα πολίτες για το λαό σου και τους αντιπάλους σου και αυτοί των αντιπάλων σου κάθονται σα χάνοι και αντιδρούν μόνο αν απειλήσεις τους ίδιους ή το Town Center. Δεν έχω βρει ακόμη κάποιον τρόπο να ενεργοποιούνται...
dizzy_fingers
Μα οι πολίτες δεν επιτίθενται. Αυτοί είναι μόνο για να δημιουργούν resources.

Παρόλα αυτά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ το scenario editor οπότε μπορεί να λέω άλλο πράγμα από αυτό που εννοείς....
NBAholic
Aκριβώς. Λες άλλο πράγμα! biggrin.gif
Οι πολίτες στο scenario editor, αφότου μαζέψουν τις αρχικές προμήθειες από το κέντρο της πόλης, συγκεντρώνονται σε μια περιοχή και δεν κάνουν απολύτως τίποτα, ακόμη κι αν γεμίσω αυτή την περιοχή με resourses.

Βέβαια, το scenario editor δεν έχει μεγάλη χρησιμότητα, μιας και δεν υπάρχει campaign editor, όπως στα 2 προηγούμενα (γιατί ρε σεις; ), αλλά όπως και να το κάνουμε, αν θες να τεστάρεις κάτι υπό προϋποθέσεις και ο αντίπαλος κοιμάται...

Σου έχω και μια private ερώτηση περί games...
dizzy_fingers
Hit it.


ΥΓ: Όταν ανέβω Θεσσαλονίκη κάποια στιγμή θα κανονίσουμε να πάμε για LAN age smiley.gif
Να σου δείξω την ανωτερώτητα των δουλευταράδων γερμανών 71.gif
Zmac
Μαγκες εδω ειναι η αληθεια για to NBA live 07

Το παιχνιδι ειναι για τα σκουπιδια!!!


kolossos
Μα είπαμε, 2k7 και βρήκατε την υγειά σας biggrin.gif biggrin.gif
Zmac
QUOTE(kolossos @ Apr 13 2007, 02:46 PM) *
Μα είπαμε, 2k7 και βρήκατε την υγειά σας biggrin.gif biggrin.gif



βγαινει σε PC αυτο???
Das Kapital
QUOTE(Zmac @ Apr 13 2007, 03:10 PM) *
βγαινει σε PC αυτο???


Δυστυχως ΟΧΙ
reignman
kaneis apo to forum pou na paizei world of warcraft ? i na psinete na arxisei? smile.gif
Pierce
To pro evo 07-08 θα βγει στο PS3. γιατι κατι εχει παρει το αυτι μου εδω και καιρο οτι υπαρχει συμφωνία Μicrosoft - Κonami για το νέο Pro Εvοlution Soccer για να βγει μονάχα για το Xbox 360 ανάμεσα στις κονσόλες τρίτης γενιάς.
liolias
QUOTE(reignman @ Apr 22 2007, 07:51 AM) *
kaneis apo to forum pou na paizei world of warcraft ? i na psinete na arxisei? smile.gif


Εγω αρχισα να παιζω dota αλλα δεν λεει και πολλα. Πολυ βαρεμαρα..
Pierce
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

GTA IV by wiki

official site

τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο. τι μας κανουν , πρεπει να τα σκασουμε για το ps3....
Air Kef
Παιδια εχω κολλησει με το Virtual Tennis 3.
Ειδικα οι λατρεις του αθληματος θα το αγαπησετε,καθως απο εξαιρετικο και ριαλιστικο gameplay και εχει και ενα εξαιρετικο mode για καριερα παικτη,απο την αρχη.


Υ.Γ.: Το GTA IV όντως φαινεται μαγικο,αλλα παιχνιδομηχανη δν νομιζω να αγορασω ποτε,δυστυχώς.
apkat
Για δωσε ρε κεφ καμια πληροφορια για το παιχνιδι..

Σε υπολογιστη το παιζεις;;
xsot
QUOTE(Air Kef @ Aug 30 2007, 03:46 ) *
Παιδια εχω κολλησει με το Virtual Tennis 3.
Ειδικα οι λατρεις του αθληματος θα το αγαπησετε,καθως απο εξαιρετικο και ριαλιστικο gameplay και εχει και ενα εξαιρετικο mode για καριερα παικτη,απο την αρχη.
Υ.Γ.: Το GTA IV όντως φαινεται μαγικο,αλλα παιχνιδομηχανη δν νομιζω να αγορασω ποτε,δυστυχώς.



Το ειχα κι εγω κι επι τρεις μερες ελιωνα,μεχρι που το τερματισα.........Οντως παρα πολυ ρεαλιστικο και με πολυ καλο συστημα χειρισμου..........Απ' το καλυτερα sports games που εχω παιξει.......

Αυτες τις μερες εχω φαει κολλημα με το "Command & Conquer 3 Tiberium Wars".........Πολυ καλο.....Οποιος θελει κι αλλες πληροφοριες ας πει.......
sihainas
Εγώ πάλι αυτές τις μέρες έχω φάει τρελό κόλλημα με τον ναρκαλιευτή laugh.gif μιλάμε για πόρωση όμως όχι αστεία...
NBAer
QUOTE(Air Kef @ Aug 30 2007, 03:46 ) *
Παιδια εχω κολλησει με το Virtual Tennis 3.
Ειδικα οι λατρεις του αθληματος θα το αγαπησετε,καθως απο εξαιρετικο και ριαλιστικο gameplay και εχει και ενα εξαιρετικο mode για καριερα παικτη,απο την αρχη.


Και εμενα μου αρεσει πολυ το VT3. Καλο gameplay και φοβερο πραγματι οπως λες mode για καριερα παικτη!!
Τα γραφικα και η κινηση των παικτων μου αρεσαν φοβερα.

Ωσπου ανοιξα το Top Spin 2! biggrin.gif
Τα γραφικα του ειναι φοβερα καλυτερα απο του VT3 και ρεαλιστικοτερα, οπως και το gameplay....
Τελικα παιζω και τα 2 για να μην αδικησω κανενα.... tongue.gif

Tο κακο με το VT3 ειναι οτι στο μεσαιο επιπεδο ειναι ευκολο να νικας, ενω στο αμεσως επομενο ειναι αδυνατο. Δεν εχει δηλαδη κατι ενδιαμεσο..... Δεν εχω ασχοληθει και πολυ βεβαια για να δω αν πραγματι ειναι ετσι....
Das Kapital
Ερωτηση:Παιζω Counter strike απο το σπίτι μου και μπαινω σε καποιυς server και με κάνουν kick γιατι λεει πως το ping μου ειναι πολυ ψηλο!

Τι ειναι το πινγκ και πως γινεται να κατεβει;
sihainas
Δεν κατεβαίνει...ακριβώς τι είναι δεν ξέρω αλλά έχει να κάνει με τη συνδεσή σου αλλά και με την απόστασή σου από τον σέρβερ ή κάτι τέτοιο...
B for Basketball
QUOTE(pierce21 @ Jun 25 2007, 20:43 ) *
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

GTA IV by wiki

official site

τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο. τι μας κανουν , πρεπει να τα σκασουμε για το ps3....

για pc βγαινει?????
B for Basketball
καλα...απο οτι ειδα στο official site...το νεο gta πρεπε να ειναι τελειο....!!!!!!! απο γραφικα παντως σκιζει!!!
Air Kef
QUOTE
Παιζω Counter strike απο το σπίτι μου και μπαινω σε καποιυς server και με κάνουν kick γιατι λεει πως το ping μου ειναι πολυ ψηλο!

Τι ειναι το πινγκ και πως γινεται να κατεβει;


Aυτό ακριβώς που ειπε ο σιχαινας.
Η ταχυτητα συνδεσης με τον σερβερ δν ειναι καλή για Χ λόγους,το συνηθεστερο ειναι η αποσταση.

Απλα δοκιμασε σε αλλο σερβερ.
Ειναι συχνο φαινομενο στο συγκεκριμενο παιχνιδι.

Υπάρχει περιπτωση να μειωθεί αν κανεις ενα reinstall το παιχνιδι και τα διαφορα saves,χωρις να εγγυομαι τπτ.
sihainas
Εγώ που λέτε αν εξαιρέσουμε το pro evolution soccer που είναι σταθερή αξία από άλλα παιχνίδια δεν παίζω τίποτα...δλδ...τα κατεβάζω..τα κάνω install παίζω 5-10 λεπτά...και αυτό ήταν μόνο με το half life 2 ασχοληθηκα περισσότερο αλλά και αυτό αν και είχα προχωρήσει πολύ...το παράτησα στη μέση. Τώρα κατεβάζω το eve online που έχει 14 μέρες free trial...θα το δοκιμάσω και θα δω... που πάλι δεν με βλέπω να παίζω και πολύ αλλά τέλος πάντων
dizzy_fingers
Βασικά στο ping πιστεύω πως τον πρώτο ρόλο παίζει η ταχύτητα με την οποία συνδέεσαι στο ίντερνετ και μετά η απόσταση.

Βάλε μία 2λιτρη dsl lebron και μετά δε θα μασάς ούτε στον σέρβερ της Ινδονησίας tongue.gif.
NBAer
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 31 2007, 03:02 ) *
Βασικά στο ping πιστεύω πως τον πρώτο ρόλο παίζει η ταχύτητα με την οποία συνδέεσαι στο ίντερνετ και μετά η απόσταση.

Βάλε μία 2λιτρη dsl lebron και μετά δε θα μασάς ούτε στον σέρβερ της Ινδονησίας tongue.gif.


Ισως φταει και το firewall του.
Ή αν εχει ρουτερ να πρεπει να κανει αυτα τα χαζα port-forwarding κλπ....
azannetop
Top Spin 1 (πολύ καλύτερο του tops Spin 2 imho), virtual tennis 3, bioshock (παιχνιδάρα!), two worlds (αχ αυτό το άτιμο το AI!), λίγο από όλα μέχρι να σφίξουν οι δουλειές γιατί μετά 18.gif
hagi
Εγώ κυρίως παίζω ΝΒΑ LIVE.Φυσικά και ότι άλλο μου αρέσει..Πολύ γουστάρω και τα adventure.Μιλάω φυσικά για pc αν και έχω και ps2 που συνήθως κατεβάζω παιχνίδια αλλά δεν τα παίζω ποτέ..
reignman
QUOTE
Ερωτηση:Παιζω Counter strike απο το σπίτι μου και μπαινω σε καποιυς server και με κάνουν kick γιατι λεει πως το ping μου ειναι πολυ ψηλο!

Τι ειναι το πινγκ και πως γινεται να κατεβει;


δε το ειχα δει αυτο.

στο Cs το Ping καθοριζεται ΚΥΡΙΩΣ απο το upload που εχει η γραμμη σου. αν ειναι στα 256 εχεις προβλημα :Ρ
αλλα οχι σε ολους τους σερβερ.
τι γραμμη εχεις και σε τι ταχυτητα?
αν παιζεις σε ξενους σερβερ λογικο το βλεπω παντως να εχεις προβληματα... αν θες πες μου να σου δωσω μερικες IP's απο ελληνικους σερβερ να παιζεις wink.gif
Das Kapital
QUOTE(reignman @ Sep 19 2007, 18:23 ) *
δε το ειχα δει αυτο.

στο Cs το Ping καθοριζεται ΚΥΡΙΩΣ απο το upload που εχει η γραμμη σου. αν ειναι στα 256 εχεις προβλημα :Ρ
αλλα οχι σε ολους τους σερβερ.
τι γραμμη εχεις και σε τι ταχυτητα?
αν παιζεις σε ξενους σερβερ λογικο το βλεπω παντως να εχεις προβληματα... αν θες πες μου να σου δωσω μερικες IP's απο ελληνικους σερβερ να παιζεις wink.gif


188 εχει upload η γραμμη και μπορω να παιξω μονο σε σερβερ με πολυ μεγαλο ping συνηθως πανω απο 1100+

Εχω βρει καποιους ελληνικους σερβερς αλλα δε μπαινει σε κανεναν,αν θες δωσε μου ομως,ποτε δε ξερεις! smile.gif
sihainas
QUOTE
δε το ειχα δει αυτο.

στο Cs το Ping καθοριζεται ΚΥΡΙΩΣ απο το upload που εχει η γραμμη σου. αν ειναι στα 256 εχεις προβλημα :Ρ
αλλα οχι σε ολους τους σερβερ.
τι γραμμη εχεις και σε τι ταχυτητα?
αν παιζεις σε ξενους σερβερ λογικο το βλεπω παντως να εχεις προβληματα... αν θες πες μου να σου δωσω μερικες IP's απο ελληνικους σερβερ να παιζεις


Γιατί έχεις πρόβλημα; Εγώ με 768/192 kbps έπαιζα κανονικά CS χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα
reignman
λοιπον επειδη παιζει ρολο αυτο που σου ειπα αναλογα με τη συνδεση...

ξεκινα να πειραζεις τα rates.

ξεκινα με τα μεγιστα : rate 25000 , cl_cmdrate 101 , cl_updaterate 101
fps 101 , net_graph 3 , ex_interp 0.1

βαλε αυτες τις εντολες αρχικα και πες μου πως πας.
Das Kapital
QUOTE(reignman @ Sep 19 2007, 18:52 ) *
λοιπον επειδη παιζει ρολο αυτο που σου ειπα αναλογα με τη συνδεση...

ξεκινα να πειραζεις τα rates.

ξεκινα με τα μεγιστα : rate 25000 , cl_cmdrate 101 , cl_updaterate 101
fps 101 , net_graph 3 , ex_interp 0.1

βαλε αυτες τις εντολες αρχικα και πες μου πως πας.


Aν σου πω οτι δε καταλαβα τιποτα θα με πιστεψεις;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.