Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Video Games
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Das Kapital
Κατεβασε το και περνα το κρακ η αν θες να εισαι νομιμος κατεβασε το και αγορασε το key,το παιχνιδι ειναι απιστευτο,τρομερος ρεαλισμος και βασιζεται στην κοινοτητα του,υπαρχουν πολλα πρωταθληματα σε ολο τον κοσμο,ψαξε για μεταχειρισμενη G25,με λιγο γκουγκλαρισμα θα βρεις πολλες αγγελιες,αν σε ενδιαφερει να ασχοληθεις με το rF δεν θα το μετανιωσεις τωρα αν μου παιζεις τιποτα nfs μην το δοκιμασεις!
baskethood
Το demo του PES 2012 βρισκεται ηδη στο playstation store. 41.gif
Das Kapital
Fifa αδερφε,το περιμενουμε ολοι οι games με προσμονη!
berry
http://www.euroleague.net/news/i/87317/180...-with-ea-sports

QUOTE
Barcelona, August 30, 2011. Electronic Arts and Euroleague Basketball are pleased to announce their licensing partnership that makes the leading global interactive entertainment software company an official partner under the video gaming category. Under this agreement EA SPORTS will include Turkish Airlines Euroleague players in the upcoming release of the mythical arcade game NBA Jam: On Fire Edition.



βιντεο εδω

http://euroleague.infrontams.tv/index.php?id=5202
SlobodaN
Τα "must" μου αυτό το χειμώνα με σειρά προτεραιότητας:

1)Battlefield 3

2) Fifa 2012

3) Nba 2K12

http://www.youtube.com/watch?v=uA378g_gD1I Mιλάμε για επικό παιχνίδι στον τομέα των FPS. Το βλέπω το All Time Record σε πωλήσεις.
baskethood
Με αφορμη το σχολιο του φιλου απο πανω να γραψω και γω ,ως γκειμερ ,τα δικα μου must για τον χειμωνα

1)Assassin's Creed: Revelations(Νοεμβριος 2011)
2)Uncharted 3(Νοεμβριος 2011)
3)L.A Noire

Συμφωνω για το Battlefield 3,τα γραφικα του ειναι πολυ υψηλου επιπεδου,απλα δεν ειναι του γουστου μου.
j-kidd13
Εγω παλι περιμενω με ανυπομονησια τα resident evil 6 και silent hill downpoor οντας φαν τον παιχνιδιων απο τις πρωτες τους κυκλοφοριες...Α,φυσικα και τα fm2012,pes 2012 και 2K12...
SlobodaN
QUOTE(SlobodaN @ Sep 4 2011, 00:11 ) *
http://www.youtube.com/watch?v=uA378g_gD1I Mιλάμε για επικό παιχνίδι στον τομέα των FPS. Το βλέπω το All Time Record σε πωλήσεις.


http://www.sport-fm.gr/article/499595

Kαι μάλλον θα πέσω μέσα.. smile.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Εχετε βρει κανα λινκ για το νεο ΠΡΟ στο pc?...PM me plz!
kseplenhs
Μετά απο διαδοχικές χρονιές που έκαιγα τα κύτταρά μου με το προ,φέτος το γυρισα στο φίφα.
Εχω να ασχοληθώ με φιφα απο το φιφα 97.Εντάξει περριτό να πω πως το παιχνίδι είναι αλλο επίπεδο.
Εχει και την πλάκα του το gameplay,με κάτι no look πάσες και στην αρχή την είχα δει τεόντοσιτς ναουμ'.Επαιζα 1-2 και έκανα no look την προωθημένη και γινόταν η άμυνα σμπαράλια...

Βέβαια αυτά όταν έπαιζα στο ευκολο και μοίραζα 7ρες.Ανέβασα τη δυσκολία και τώρα τις τρώω μεγαλοπρεπώς όμως.Οι no look πάσες απλά γίνονται αφορμή να μου την κλέψουν και να σκοράρουν,ο αντίπαλος και χειροβομβίδα να του χώσεις στο σορτσάκι δεν τη χάνει τη γ@μημένη τη μπάλα.Και ίσως αυτό να είναι το μόνο μη ρεαλιστικό στο παιχνίδι.Δλδ μπορεί να την κρατάει για ώρα,να τον τζαρτζαρης και να μην καταλαβαίνει χριστό,να κάνεις προβολή και να χάνεις απλά το χρόνο σου,να κάνεις τάκλιν και αν τη χάσει για λίγο να έρχεται να στην ξαναπαίρνει λες και φύσηξε και του πήρε τη μπάλα ο αέρας.

Οταν βρεθείς τετ-α-τετ με το τέρμα είναι πολύ ρεαλιστικά τα τελειώματα.Προσποίηση με ντριπλα οτι πας να σουτάρεις όπως είχε στο προ δεν έχω ανακαλύψει ακόμα αλλά ακόμα είμαι στην αρχή.Ακόμα και τα πέναλτι θέλουν ψάξιμο για εμάς τους νουμπάδες του φιφα...
PanosIlio
QUOTE(kseplenhs @ Oct 6 2011, 12:08 ) *
Μετά απο διαδοχικές χρονιές που έκαιγα τα κύτταρά μου με το προ,φέτος το γυρισα στο φίφα.
Εχω να ασχοληθώ με φιφα απο το φιφα 97.Εντάξει περριτό να πω πως το παιχνίδι είναι αλλο επίπεδο.


Απλά .........ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΑΙΣΧΟΣ!!! ΝΤΡΟΠΗ!!!! ΝΤΡΟΠΗ!!! ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!!
baskethood
Κάθε χρόνο οι προδότες πολλαπλασιάζονται smile.gif ,εγώ πάντως παραμένω,ακόμα,πιστός στρατιώτης του pes.
Zoys
Δεν έχω παίξει ακόμα κανένα από τα δύο - μόνο trailer έχω δει - αλλά έχω ακούσει και για τα δύο καλά λόγια.

Γενικά οι Έλληνες είμαστε κολλημένοι με το PES κι εγώ δεν αποτελώ εξαίρεση αν και σε κάποια σημεία υστερεί του FIFA όπως στην πληθώρα ομάδων για παράδειγμα. Για gameplay δεν έχω ακόμα γνώμη. Μάλλον θα το πάρω γιατί έχω καιρό να παίξω ποδοσφαιράκι στο PC.
kseplenhs
Μιλάτε,μιλάτε αλλά εγώ είμαι 100 χρόνια μπροστά (Β.Δανιηλ)

το πρό έχασε την πλάκα του απο τότε που οι προσποιήσεις (πατώντας ταυτόχρονα σουτ+πάσα) σακούλιαζαν κόσμο.Απο το pes 2009 δλδ.
Απο εκεί και μετά έχουν μπει σε ένα αποτυχημένο εγχείρημα ρεαλισμου.Πανε να μας το παίξουν πως βγάζουν εξομοιωτή ποδοσφαίρου ενω το παιχνίδι εξακολουθεί να έχει τα εμφανή μειονεκτήματα ενός arcade.
Φίλε μου να είσαι ειλικρινης.Θες arcade?Ασε περιθώριο να γίνονται υπεράνθρωπα πράγματα να γουστάρει και ο κόσμος.Αν θες εξομοιωτή και ο παίχτης περνά μέσα απο τον άλλο και η μπάλα περνά μέσα απο σώματα λες και τα πυροβόλησε,τοτε απέτυχες.

Στο φιφα τουλάχιστον ρεαλισμό διαφημίζουν,ρεαλισμό συναντάς.
Leon_cp3
Πραγματικά δε ξέρω πως ακόμα μιλάτε για προ και φίφα...Εντάξει κι εγώ έπαιξα και τα δύο,έχουν τα καλά τους και τα άσχημα τους,είμαι πλέον σχεδόν πεπεισμένος πως κάποια στοιχεία δε μπορούν να τα αποβάλλουν με τίποτα παρά τις υποσχέσεις κάθε χρόνο, εκτός αν τα διαγράψουν όλα και ξεκινήσουν από έναν ολοκαίνουριο κώδικα... Το οποίο βέβαια παραείναι ριψοκίνδυνο...
Όμως πριν 2 μέρες κυκλοφόρησε το NBA 2k12. Εγώ το παίζω από σήμερα το πρωί. Εκεί που λες ότι η 2k έχει ξεπεράσει κάθε ανταγωνισμό σε simulation sport game καταφέρνει να ξεπεράσει μέχρι και τον εαυτό της. Το ign βαθμολογεί το παιχνίδι με 9.5/10 και λες εντάξει δε παίζει πια,κάτι έχουν πάρει κι αυτοί. tongue.gif ΚΑΙ ΟΜΩΣ! Το nba 2k12 είναι ο ορισμός του "περνάω τυχαία από το δωμάτιο, ποιον αγώνα βλέπεις;" Γιατί σαφώς δε μπορείς να φανταστείς ότι κάτι τέτοιο αναπαριστάται σε ένα game... Really σε κάποιες στιγμές στον αγώνα λες δε μπορεί να δέχομαι τοοόση δόση ρεαλισμού. Τρέξτε να το αποκτήσετε. Δεν έχω να πω και να αναλύσω τίποτα άλλο,θα με θυμηθείτε.
OnLy_PAS-AthEnS
Ξερετε αν θα βγει καποιο data pack συντομα για το ΠΡΟ?.....Γιατι οι μεταγραφες ειναι πολυ πισω και τα ροστερ θελουν δουλεια.....εκτος και αν εχει βγει κανα πατσακι για το οποιο αν θελετε στειλτε ενα ΠΜ!
Nuntius
Το FIFA vs Pro είναι αρκετά εύκολο να διευθετηθεί. Θες γαμάτα παιχνίδια με φίλους σου και δράση? Παίξε Pro. Θες να πάρεις μια ομάδα από την Conference Αγγλίας και να την κάνεις να πάρει Champions League? Παίξε FIFA.

Το Pro πήγε να το σώσει με το Become A Legend αλλά απλά δεν έχει το ίδιο feel. Επιπλέον, το FIFA 12 με το νέο Impact Engine φαίνεται να προσθέτει ένα ακόμα αβαντάζ στο δυναμικό του.

Όσον αφορά το NBA 2k12. Δεν το έχω παίξει ακόμα αλλά εννοείται πως θέλω να το παίξω. Απλά περιμένω κάποτε να βγει κάτι αντίστοιχο αλλά για Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Προς το παρόν, βολεύομαι με το PCF11. Manager είναι μεν, αλλά είναι πολύ καλό biggrin.gif

Έπαιξα και Virtua Tennis τις προάλλες. Ενδιαφέρον παιχνιδάκι για να περάσεις την ώρα σου και μπορείς να κολλήσεις κιόλας. Μέχρι να πας πρώτος στην κατάταξη δηλαδή. Δεν ξέρω πως κρατάει το ενδιαφέρον σου μετά από το σημείο που τα έχεις κατακτήσεις όλα tongue.gif
Leon_cp3
QUOTE(Nuntius @ Oct 6 2011, 21:21 ) *
Όσον αφορά το NBA 2k12. Δεν το έχω παίξει ακόμα αλλά εννοείται πως θέλω να το παίξω. Απλά περιμένω κάποτε να βγει κάτι αντίστοιχο αλλά για Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Προς το παρόν, βολεύομαι με το PCF11. Manager είναι μεν, αλλά είναι πολύ καλό biggrin.gif

Έπαιξα και Virtua Tennis τις προάλλες. Ενδιαφέρον παιχνιδάκι για να περάσεις την ώρα σου και μπορείς να κολλήσεις κιόλας. Μέχρι να πας πρώτος στην κατάταξη δηλαδή. Δεν ξέρω πως κρατάει το ενδιαφέρον σου μετά από το σημείο που τα έχεις κατακτήσεις όλα tongue.gif


Όσον αφορά το πρώτο, δε βγαίνει για Ευρωπαϊκά άλλα κάποια παιδιά βρίσκουν εκεί μετά τον Γενάρη-Φλεβάρη συνήθως,τη δύναμη να φάνε τις ώρες τους και να φτιάξουν πατσάκια με τις περισσότερες ομάδες της Ευρωλίγκα. Όταν και αν με το καλό συμβεί και με το 2k12 θα το ποστάρω να σας ενημερώσω.

Όσον αφορά το βίρτουα,το έπαιξα κι εγώ για περίπου 2 εβδομάδες,ε κάποια φιλικά,μετά τελείωσα και το career,ε και μετά το έσβησα. tongue.gif Αυτό ακριβώς που λες,ωραία,μάθαμε το παιχνίδι,τα σαρώσαμε όλα,πήγαμε αν όχι στο νο.1 στο νο. 2-3 δε θυμάμαι, από κει και πέρα; Σε αυτά τα παιχνίδια που έχεις να κάνεις συγκεκριμένα 3-4 πράγματα πρέπει τα modes να είναι αυτά που σε κρατάνε "ζεστό"... Και στο βίρτουα η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε και πολλά να κάνουμε. Τα νέα τοπ σπιν είναι πολύ καλά,αλλά δυστυχώς όσοι δεν είμαστε κάτοχοι κονσόλας έχουμε βγει νοκ άουτ εδώ και χρόνια από τη Μάικροσοφτ.
Nuntius
QUOTE (Leon_cp3 @ Oct 7 2011, 00:47 ) *
Όσον αφορά το πρώτο, δε βγαίνει για Ευρωπαϊκά άλλα κάποια παιδιά βρίσκουν εκεί μετά τον Γενάρη-Φλεβάρη συνήθως,τη δύναμη να φάνε τις ώρες τους και να φτιάξουν πατσάκια με τις περισσότερες ομάδες της Ευρωλίγκα. Όταν και αν με το καλό συμβεί και με το 2k12 θα το ποστάρω να σας ενημερώσω.


Γι' αυτό υπάρχουν τα λιγοστά basketball manager. Το θέμα δεν είναι να έχει τις ομάδες της Ευρωλίγκας αλλά να έχει τα πρωταθλήματα. Εγώ στα εθνικά πρωταθλήματα είναι που κολλάω μιας και αυτό που μ' αρέσει να κάνω είναι να σώζω ομάδες από υποβιβασμό tongue.gif

QUOTE (Leon_cp3 @ Oct 7 2011, 00:47 ) *
Όσον αφορά το βίρτουα,το έπαιξα κι εγώ για περίπου 2 εβδομάδες,ε κάποια φιλικά,μετά τελείωσα και το career,ε και μετά το έσβησα. tongue.gif Αυτό ακριβώς που λες,ωραία,μάθαμε το παιχνίδι,τα σαρώσαμε όλα,πήγαμε αν όχι στο νο.1 στο νο. 2-3 δε θυμάμαι, από κει και πέρα; Σε αυτά τα παιχνίδια που έχεις να κάνεις συγκεκριμένα 3-4 πράγματα πρέπει τα modes να είναι αυτά που σε κρατάνε "ζεστό"... Και στο βίρτουα η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε και πολλά να κάνουμε. Τα νέα τοπ σπιν είναι πολύ καλά,αλλά δυστυχώς όσοι δεν είμαστε κάτοχοι κονσόλας έχουμε βγει νοκ άουτ εδώ και χρόνια από τη Μάικροσοφτ.


Ναι, συμφωνώ. Άσε που το βίρτουα μου φάνηκε κάπως εύκολο. Έχει εύκολο χωρισμό (Z για top spin, X για slice, C για λόμπα και directional για την κίνηση). και το AI είναι λίγο ότι να' ναι ώρες-ώρες (τουλάχιστον στο 2009 που έπαιξα). 5 ώρες έπαιζα, δεν έχασα ούτε σετ (παίζει να ήταν και στο εύκολο βέβαια μιας και δεν το τσέκαρα) tongue.gif
baskethood
Κυκλοφόρησε και το demo του FM2012.Τώρα το κατεβάζω,αν και έχει μέγεθος 2.5g περίπου.
Όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι ίσως ανοιχτεί και τόπικ.
Pierce
http://www.rockstargames.com/
.......


Uploaded with ImageShack.us
SlobodaN
Σοκ και δέος στο Battlefield 3 όταν απογειώνεις το F16 σου.. Δεν υπάρχουν λόγια..
dirk10
ξερει κανεις αν υπαρχει τροπος στο 2κ12 να κανεις μεταγραφη τους παλιους στις καινουριες ομαδες?
Das Kapital
Υπαρχει κανας γρηγορος εδω που να παιζει το F1 2011 ;
Leon_cp3
QUOTE(lebron15 @ Nov 1 2011, 00:34 ) *
Υπαρχει κανας γρηγορος εδω που να παιζει το F1 2011 ;


Eξαρτάται το πως εννοείς το γρήγορος. laugh.gif
Έχω παίξει κάποιες πίστες,αλλά δεν έχω αρχίσει career κ.λπ. ακόμη,καθώς λίγο αργότερα ήρθε το 2k12 και από χθες άρχισα και το fm,καταλαβαίνεις. Αλλά αν θες κάτι να ψάξουμε μήπως το βρούμε. tongue.gif

QUOTE(SlobodaN @ Oct 28 2011, 12:01 ) *
Σοκ και δέος στο Battlefield 3 όταν απογειώνεις το F16 σου.. Δεν υπάρχουν λόγια..


Γενικά νομίζω δεν υπάρχουν λόγια μ'αυτό το game και σκέψου δε το έχω αγγίξει καν ακόμα. Έχω μια υπόνοια ότι το pc μου όσο και να το παλεύει και ενώ δεν έχει παρουσιάσει προβλήματα με όσα games έχω παίξει από το 2008, το συγκεκριμένο δε θα το καταφέρει.Φοβάμαι να το βάλω λοιπόν γιατί άμα αρχίσουν τα λαγκαρίσματα παίζει να το σπάσω. sad.gif
Das Kapital
Εγω το λιωνω καθε μερα το F1 2011 απο την ημερα που βγηκε! Που το παιζεις εσυ;
SlobodaN
QUOTE(Leon_cp3 @ Nov 2 2011, 22:47 ) *
Γενικά νομίζω δεν υπάρχουν λόγια μ'αυτό το game και σκέψου δε το έχω αγγίξει καν ακόμα. Έχω μια υπόνοια ότι το pc μου όσο και να το παλεύει και ενώ δεν έχει παρουσιάσει προβλήματα με όσα games έχω παίξει από το 2008, το συγκεκριμένο δε θα το καταφέρει.Φοβάμαι να το βάλω λοιπόν γιατί άμα αρχίσουν τα λαγκαρίσματα παίζει να το σπάσω. sad.gif


Κοίταξε να δεις, εγώ με αυτό το σύστημα που έχω CPU: Amd Phenom II X4 965 Processor 3.40 GHZ
RAM: 4 GB DDR3
Video Card: Ati Radeon 4890 1GB

παίζω στο Auto δλδ αυτόματα με πήγε το παιχνιδι στην καλύτερη δυνατή ρύθμιση ώστε να μου τρέχει τέλεια. Ουσιαστικά στο high παίζω, ένα κλικ πιο κάτω απο το ultra. Πάντως και στο ultra όταν το βάζω δεν έχει τρελή διαφορά σε γραφικά οπότε είμαι υπέρευχαριστημένος. Eιδα ακόμα καλύτερη απόδοση όταν κατέβασα και τους καινούργιους drivers της κάρτας μου.

Για τσέκαρε το σύστημά σου και κυρίως μνήμη και επεξεργαστή.
Leon_cp3
QUOTE(lebron15 @ Nov 3 2011, 01:22 ) *
Εγω το λιωνω καθε μερα το F1 2011 απο την ημερα που βγηκε! Που το παιζεις εσυ;


Σε pc, όντως πολύ καλό παιχνίδι.

QUOTE(SlobodaN @ Nov 3 2011, 16:00 ) *
Κοίταξε να δεις, εγώ με αυτό το σύστημα που έχω CPU: Amd Phenom II X4 965 Processor 3.40 GHZ
RAM: 4 GB DDR3
Video Card: Ati Radeon 4890 1GB

παίζω στο Auto δλδ αυτόματα με πήγε το παιχνιδι στην καλύτερη δυνατή ρύθμιση ώστε να μου τρέχει τέλεια. Ουσιαστικά στο high παίζω, ένα κλικ πιο κάτω απο το ultra. Πάντως και στο ultra όταν το βάζω δεν έχει τρελή διαφορά σε γραφικά οπότε είμαι υπέρευχαριστημένος. Eιδα ακόμα καλύτερη απόδοση όταν κατέβασα και τους καινούργιους drivers της κάρτας μου.

Για τσέκαρε το σύστημά σου και κυρίως μνήμη και επεξεργαστή.


Από αυτά -δηλαδή μίνιμουμ/μάξιμουμ απαιτήσεις κ.λπ.- δυστυχώς δε σκαμπάζω και πολλά, οπότε στα δίνω όπως ακριβώς τα ξέρω και αν έχεις ιδέα, η βοήθεια σου θα ήταν πολύτιμη. smile.gif
Λοιπόν έχω:
RAM: DDR2 2GB
CPU: INTEL CORE 2 DUO 8400 TRA s775/3
CARD: SVGA PCI-X ASUS 8800 GTS 512 MB

Απ'ότι βλέπω πάντως το σύστημα σου είναι αρκετά πιο... "ευέλικτο".
OnLy_PAS-AthEnS
Σκεφτομαι να παρω μια παιχνιδομηχανη.Δεν με ενδιαφερει το bluray γιατι εχω βρει αλλο τροπο να βλεπω ταινιες υψηλης ευκρινειας μεσω σκληρου δισκου και TV!(samsunsg 6600 LED)!.X-box 360 or PS3?????????????
Ειμουν χρονια υπερ του πλει αλλα τελευταια, gameplay σαν το X boX δεν εχω δει οποτε τεινω προς το XBOX!


Υ.Γ GTA V!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
baskethood
QUOTE (OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 5 2011, 18:58 ) *
Σκεφτομαι να παρω μια παιχνιδομηχανη.Δεν με ενδιαφερει το bluray γιατι εχω βρει αλλο τροπο να βλεπω ταινιες υψηλης ευκρινειας μεσω σκληρου δισκου και TV!(samsunsg 6600 LED)!.X-box 360 or PS3?????????????
Ειμουν χρονια υπερ του πλει αλλα τελευταια, gameplay σαν το X boX δεν εχω δει οποτε τεινω προς το XBOX!


Υ.Γ GTA V!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε τυπικό επίπεδο το ps3 έχει ανώτερο λειτουργικό. Όμως,δυνητικά, αυτό το επίπεδο δύσκολα το πιάνει, και μόνο στους exclusive τίτλους. Το bluray είναι ένα σημαντικότατο συν αλλά εσένα δε σε ενδιαφέρει όπως λες. Για μένα ως μηχάνημα είναι πιο, δυνατό, και με περισσότερες λειτουργίες το ps3. Ως καθαρά παιχνιδομηχανή το XBOX είναι πιο προσιτό λόγω τιμής. Παίζει σημαντικό ρόλο όμως τι παιχνίδια παίζεις, ρίξε μια ματιά στους exclusive τίτλους της κάθε μηχανής και βρες τι σου αρέσει περισσότερο. Μόνο και μόνο για το Uncharted 3 που βγαίνει σε λίγες μέρες αξίζει να στραφείς προς Sony μεριά. smile.gif
Das Kapital
Να παρεις οποιο πιστευεις οτι σε ενδιαφερουν πιο πολυ τα exclusives του κατα κυριο λογο, σε ολα τα αλλα θα βρεις αρνητικα και θετικα που εξισταθμιζονται, εγω εχω ps3, αλλα αν αγοραζα τωρα κονσολα, παλι ps3 θα επαιρνα λογω συμβατοτητας με τιμονια, το xbox χανει πολυ σε αυτο το κομματι!
SlobodaN
QUOTE(Leon_cp3 @ Nov 4 2011, 00:10 ) *
Σε pc, όντως πολύ καλό παιχνίδι.



Από αυτά -δηλαδή μίνιμουμ/μάξιμουμ απαιτήσεις κ.λπ.- δυστυχώς δε σκαμπάζω και πολλά, οπότε στα δίνω όπως ακριβώς τα ξέρω και αν έχεις ιδέα, η βοήθεια σου θα ήταν πολύτιμη. smile.gif
Λοιπόν έχω:
RAM: DDR2 2GB
CPU: INTEL CORE 2 DUO 8400 TRA s775/3
CARD: SVGA PCI-X ASUS 8800 GTS 512 MB

Απ'ότι βλέπω πάντως το σύστημα σου είναι αρκετά πιο... "ευέλικτο".



http://www.enterbf3.com/information/538-mi...m-requirements/

Φίλος για Low και στην καλύτερη Medium σε βλέπω αλλά με κολλήματα. Δεν ξέρω αν αξίζει να το επιχειρήσεις.
kseplenhs
περίεργοι,όποιος έχει fifa12 (και origin κατ'επέκταση) ας με κάνει add να δώ και πως είναι το online κάψιμο.

kostas-papaduck
Iverson_3
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
http://uk.pc.ign.com/articles/122/1220853p1.html
SG3ptshooter
http://uk.ign.com/articles/2012/09/11/nhl-13-review
To αγοράζω και το δίνω σε όποιον προσφέρει τον καναπέ και το playstation του για 4 ώρες τη μέρα.. tongue.gif
επαθα λαστιχο
ψαχνω στο pes2013(pc) τα πρωταθληματα και δεν τα βρισκω.μηπως δεν υπαρχει πλεον η επιλογη να παιξω πρωταθλημα?
επαθα λαστιχο
crysis 3,dead space 3,devil may cry 5,tomb raider,ερχεται και το god of war 4 οποτε προκειται να περασω march madness
HLR CENATION
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 5 2013, 13:12 ) *
crysis 3,dead space 3,devil may cry 5,tomb raider,ερχεται και το god of war 4 οποτε προκειται να περασω march madness

Tι κονσολα εχεις Κωστα αν επιτρεπεται? smile.gif
επαθα λαστιχο
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 5 2013, 14:49 ) *
Tι κονσολα εχεις Κωστα αν επιτρεπεται? smile.gif

δεν εχω κονσολα,καλο πισι εχω που μου επιτρεπει να παιζω τα συγχρονα παιχνιδια ανετα.το god of war θα το παιξω αφου δανειστω απο εναν φιλο μου το ps3.εσυ εχεις xbox360?τις αποκλειστικες του σειρες gears of war και halo θα ηθελα να τις παιξω καποια στιγμη
Zephyr
Ρε παιδιά κανένα rpgακι (για pc) της προκοπής έχετε εντοπίσει? Μετά το Skyrim δεν έχω πετύχει κάτι καλό...
HLR CENATION
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 5 2013, 14:56 ) *
δεν εχω κονσολα,καλο πισι εχω που μου επιτρεπει να παιζω τα συγχρονα παιχνιδια ανετα.το god of war θα το παιξω αφου δανειστω απο εναν φιλο μου το ps3.εσυ εχεις xbox360?τις αποκλειστικες του σειρες gears of war και halo θα ηθελα να τις παιξω καποια στιγμη

ναι χbox 360 εχω αλλα δεν παιζω πολυ.Τα παιχνιδια που λες τα εχω ακουσει αλλα δεν τα εχω.Για κανα μπασκετ και ποδοσφαιρακι ειμαι. wink.gif
επαθα λαστιχο
QUOTE(Zephyr @ Mar 5 2013, 14:59 ) *
Ρε παιδιά κανένα rpgακι (για pc) της προκοπής έχετε εντοπίσει? Μετά το Skyrim δεν έχω πετύχει κάτι καλό...

τρομερες βαθμολογιες συγκεντρωσε το witcher 2 αλλα και το dark souls.ειδικα το δευτερο λενε πως ειναι τεραστιος κοσμος και μεγαλοκολλημα,αλλα και παλουκι σε οτι εχει να κανει με την δυσκολια
Zoys
QUOTE
Ευχάριστα νέα για τους Έλληνες φίλους της δημοφιλούς σειράς παιχνιδιών NBA 2K καθώς ανακοινώθηκε σήμερα η συνεργασία της 2K Sports με την Ευρωλίγκα.

Έτσι στο νέο NBA 2K14 θα συμπεριλαμβάνονται 14 ομάδες από την Ευρώπη, ανάμεσά τους φυσικά και οι Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός!

«Είμαστε ευτυχείς που καλωσορίζουμε κορυφαίες ομάδες της Ευρωλίγκας στο ΝΒΑ 2Κ», δήλωσε ο Τζέισον Αρτζέντ, αντιπρόεδρος της 2Κ Sports. «Το ευρωπαϊκό μπάσκετ έχει ένα κοινό που το ακολουθεί με πάθος και είμαστε ενθουσιασμένοι που δίνουμε την ευκαιρία στους φιλάθλους να παίξει με τους κορυφαίους της Ευρώπης στο ΝΒΑ 2Κ14».

«Είμαστε περήφανοι για τη συνεργασία με την 2Κ Sports, παρουσιάζοντας τις ομάδες μας και τους παίκτες στο καλύτερο μπασκετικό videogame στον κόσμο», δήλωσε ο Τζόρντι Μπερτομέου, κομισάριος της Ευρωλίγκας. «Με αυτή τη συνεργασία φέρνουμε τον κόσμο ένα βήμα πιο κοντά στη δράση, εισάγοντας την Ευρωλίγκας στην παγκόσμια κοινότητα των videogames».

Αναλυτικά οι 14 ευρωπαϊκές ομάδες που θα συμπεριλαμβάνονται στο NBA 2K14:

• Alba Berlin
• Real Madrid
• FC Barcelona
• CSKA Moscow
• EA7 Emporio Armani Milano
• Montepaschi Siena
• Fenerbahçe Ülker Istanbul
• Anadolu Efes Istanbul
• Olympiacos Piraeus
• Panathinaikos Athens
• Maccabi Electra Tel Aviv
• Zalgiris Kaunas
• Unicaja Málaga
• Laboral Kutxa Vitoria

Το NBA 2K14 θα κυκλοφορήσει στις 1 Οκτωβρίου στην Αμερική και στις 4 Οκτωβρίου στην Ευρώπη.

Πηγή: sport24.gr

Αυτό θα έχει ενδιαφέρον.
rankin
QUOTE(Zoys @ Jul 2 2013, 13:22 ) *
Αυτό θα έχει ενδιαφέρον.

Αυτό ακούγεται πραγματικά γαμάτο!!!!
ποια ροστερ θα έχει άραγε; της σεζον 12-13 ή της επόμενης ;;
giorgos14
QUOTE(aegeansheed @ Jul 2 2013, 20:29 ) *
Με τον Hines θα είναι



Και να μην ειναι θα τον παιρνουμε εμεις tongue.gif

πολυ καλη κινηση,θα δωσει νεα πνοη στο παιχνιδι
SteveNashidis


Μιαμι vs Ολυμπιακος ! Παρτον κατω τον Λεμπρον από τάπα πρίντεζη ! laugh.gif
PanosIlio
Ε λοιπόν δεν είναι ο Σπανούλης που έχει το καλύτερο ranking από τους παίκτες των Ευρωπαϊκών ομάδων στο 2Κ14, ο ΔΔ είναι Γενικά μιλάω, ο ΔΔ έχει το καλύτερο overall ranking.

Στον Ολυμπιακό ο Χάινς έχει καλύτερο overall ranking από τον Σπανούλη!!! smiley.gif

Καταγγέλλω και το γεγονός πως ΠΑΛΙ άλλαξαν τον τρόπο χειρισμού και ΠΑΛΙ δεν μπορείς να μεταφέρεις τα save από MyCareer και MyPlayer από το 2Κ13...

Και τους παίκτες που είναι στις Ευρωπαϊκές ομάδες δεν μπορείς να τους πειράξεις (edit τα attributes δλδ) και δεν μπορείς να τους μετακινήσεις...

Επίσης οι Ευρωπαϊκές ομάδες είναι μόνο για exhibition παιχνίδια.

Κατά τα άλλα αρρώστια και πάλι icon_drunk.gif
colonel gomelsky
Tα κακά του να πιάνεις πρώτρη φορά χειριστήριο και NBA2K στα early 30s...

Με τους bulls του jordan χάνω μόνιμα καμια 10αρια πόντους από την Αρμάνι του Μπουρούσαρου. Ο Μιχαλής βάζει 40 αλλά...
SG3ptshooter
[4:11:47 μμ] SG 3ptshooter: σρυ παιζω 2κ παραλληλα
[4:11:55 μμ] SG 3ptshooter: εχω φτιαξει μινταουγκας κουπσας
[4:12:00 μμ] SG 3ptshooter: απο πριν κανει ντεμπουτο EL
frenchman7
Φάτε το κόλλημα σας
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.