Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA LIVE 08 VS NBA 2K8
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Air Kef
Εμένα πάλι όταν μου κάνουν double team είναι η χαρά μου, όλοι η 5αδα σχεδόν πάντα έχει σουτ.

Να κάνω πάντως double team, δεν γινεται με τιποτα. biggrin.gif

Έρχεται και κάρτα γραφικών, να περάσει το παιχνίδι σε αλλο επίπεδο. icon_workout.gif 38.gif
reignman
Εγω με το Σικαγο (ω τι πρωτοτυπο :Ρ) εφτασα πλειοφς 7ος. Εδωσα ανταλλαγη στο φοινιξ τους Ντενγκ Χαινριχ και εναν τελειωμενο για τον Στουντεμαιρ.
Στα πλειοφς κερδιζω 1-3 το Ορλαντο και παω για 1-4.
Ολ Σταρ επιπεδο (παιδες... το σουπερσταρ... δεν... απλα...)
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ May 6 2009, 01:54 ) *
Εμένα πάλι όταν μου κάνουν double team είναι η χαρά μου, όλοι η 5αδα σχεδόν πάντα έχει σουτ.

Να κάνω πάντως double team, δεν γινεται με τιποτα. biggrin.gif

Έρχεται και κάρτα γραφικών, να περάσει το παιχνίδι σε αλλο επίπεδο. icon_workout.gif 38.gif

Σε 3 συνεχομενες επιθεσεις εκλεψα τη μπαλα και εβαλα ισαριθμα λει απ και στην 4η ο πλειμεικερ(ο Μο Γουλιαμς συγκεκριμενα) εκανε λαθος πασα...Παλι καλαθι δηλαδη...Οποτε αν προσθεσεις το καλαθι πριν την πρωτη επαναφορα,και τους ποντους απο το αποτελεσμα του double team σε 4 φασεις...Ειχα συνολο 10 αναπαντητους ποντους...
j-kidd13
QUOTE(SlobodaN @ May 5 2009, 10:00 ) *
Πάντως αν θέλετε το παιχνίδι να γίνεται ακόμα πιο ρεαλιστικό, να κατεβάζετε και τα realistic rosters και ratings.

Επειδή βλέπω πολλοί κάνουν δικές τους ανταλλαγές στο Season,δεν ξέρω, εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αυτό. Θέλω να έχω τα πραγματικά ρόστερ των ομάδων με τις πραγματικές-τρέχουσες πεντάδες.Και βέβαια να είναι όλα updated.

Να κατεβασεις τα updated ροστερ φανταζομαι θα γινεται και στο Ps3 μεσω του psn ε??
reignman
j-kidd ναι μεσω psn και με το που μπεις Online σε ρωταει αν θες να κανεις τα updates. παιζεις στο ps3? να κανονισουμε κανα παιχνιδακι ρε!
j-kidd13
QUOTE(reignman @ May 6 2009, 18:19 ) *
j-kidd ναι μεσω psn και με το που μπεις Online σε ρωταει αν θες να κανεις τα updates. παιζεις στο ps3? να κανονισουμε κανα παιχνιδακι ρε!

Δεν εχω κανει λογαριασμο στο psn ακομα.........Oταν κανω ευχαριστως....
reignman
δεν ειναι τιποτα... σε 2 λεπτα το κανεις αντε!
j-kidd13
QUOTE(reignman @ May 7 2009, 19:36 ) *
δεν ειναι τιποτα... σε 2 λεπτα το κανεις αντε!

Θα γινει και αυτο....Απλα δεν ειναι τοσο ευκολο γιατι δεν εχω ασυρματο μοντεμ,και το καλωδιο που συνδεω το ενσυρματο,το εχω καρφωσει στον τοιχο και δεν ειναι ευκολο να το συνδεσω με το ps3...
SlobodaN
http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f...ilit=dream+team


Kάντε λίγο scroll down εκεί και υπάρχει ένα αρχείο (80 mb) το οποίο περιέχει τα τελευταία updated roster των ομάδων, την Dream Team 1 με την αυθεντική εμφάνιση,την Εθνική ομάδα της Αμερικής όπως είναι τώρα, και τους Chicago Bulls '96.Επίσης προστέθηκε ο Jordan στους 90s East και ο Barkley στους West, όπως και ο Kareem στους 70's.

Το μόνο ας το πούμε ψεγάδι είναι ότι στην Dream Team 1 αντί του Christian Leatner υπάρχει ο Penny Hardaway.Δεν μας χαλάει καθόλου όμως αυτό.

Γενικότερα επειδή με αυτό το site ασχολούμαι κάνα μήνα τώρα ειδικά αυτό το patchaki είναι ότι καλύτερο και πιο ολοκληρωμένο έχω δει εκεί.Αξίζει να το κατεβάσετε.

Αλλάζει και το Start up screen wink.gif
captain charisma
φιλε προσπαθω να κατεβασω το λινκ αλλα δεν μου βγαζει το rabidshare για να αρχισει.μπορεις να μου στειλεις το αρχειο του rabidshare σε πμ για να το κατεβασω αν δεν σου γινεται κοπος?
spysta
http://www.superbasket.gr/?c=387&a=113061

Oλυμπιακος και Παναθηναικος για το 2k9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbsup.gif thumbsup.gif

SlobodaN
QUOTE(spysta @ May 11 2009, 05:38 ) *
http://www.superbasket.gr/?c=387&a=113061

Oλυμπιακος και Παναθηναικος για το 2k9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbsup.gif thumbsup.gif



Γαμ..... τις συζεύξεις μου μέσα!!

Με το που πάω σπίτι το έχω ήδη λατεβάσει και θα σας πω εντυπώσεις.
j-kidd13
QUOTE(spysta @ May 11 2009, 05:38 ) *
http://www.superbasket.gr/?c=387&a=113061

Oλυμπιακος και Παναθηναικος για το 2k9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbsup.gif thumbsup.gif

Για ps3 τιποτα???????
SlobodaN
QUOTE(spysta @ May 11 2009, 05:38 ) *
http://www.superbasket.gr/?c=387&a=113061

Oλυμπιακος και Παναθηναικος για το 2k9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbsup.gif thumbsup.gif



Καλά εντάξει... πέρα του ότι τον Ολυμπιακό μου τον βγάζει με την φανέλα της Dream Team, τι φάτσες είναι αυτές μωρέ..

Ο Πρίντεζης με παχύ μούσι.. και να'τανε μόνο αυτός.. Τα στυλ των παιχτών, δεν μοιάζουν σχεδόν καθόλου, και όλη την ώρα ο εκφωνητής "Number 13 passes to number 16 and number 4 takes the rebound"

Απ ότι είδα Τσίλι Χαλπερίν και Γρηρ ακούγονται μόνο. Απο τον Παναθηναικό δεν θυμάμαι να άκουσα κανέναν.

Εν πάσει περιπτώσει καλή προσπάθεια της We Hellas αλλά δεν θα πάρω (προς το παρόν..) wink.gif
Emanuel David Ginobili
Παντως στο Screenshot, κοιτουσα επιμονα τον Περπερογλου και σκεφτομουν "Ποιον μου θυμιζει; Ποιον μου θυμιζει" ωσπου με "χτυπησε"... Galleti!
SlobodaN
Πιστεύω πάντως ότι και μόνο για την δυνατότητα patching και editing που μπορείς να κανεις στο pc αξίζει πολύ περισσότερο να το έχεις εκεί παρά σε παιχνιδομηχανή. Έχω αλλάξει τα πάντα, απο το start up screen μέχρι τα γήπεδα και τις διαφημιστικές και το scoreboard μέχρι και τα πρόσωπα των παιχτών.
JohnStockton
Ποπο φιλε Σλομπονταν με εφτιαξες αφανταστα...Παω να το κατεβασω αμεσως και να σας πω εντυπωσεις.
SlobodaN
Μωρέ πανικός γίνεται εκεί, patch να δει το μάτι σου. Απλά πρέπει να βρεις τους καλύτερους εκει μέσα βάση σχολίων που δέχονται. Εγώ έχω εντοπίσει μερικούς που είναι σκέτοι μάστοροι. cool.gif

JohnStockton
Πο ρε φιλε δεν ξερω τι γινεται..Εκει που το κατεβαζα ξαφνιακα σταματησε και τωρα δεν μπορω ν το ξανακατεβασω...δεν ανοιγει το λινκ
τεσπα απ οτι ειδα πρεπει ν χρειαζεται και το 1.1 και βαριεμαι να το κατεβαζω....βρηκα κατι game sliders ελπιζω να αξιζουν γιατι μερικοι που εχω βρει ειναι χαλια
Αν εχεις να μου προτεινεις καποιους sliders καλους θα το εκτιμουσα
SlobodaN
QUOTE(JohnStockton @ May 12 2009, 19:44 ) *
Πο ρε φιλε δεν ξερω τι γινεται..Εκει που το κατεβαζα ξαφνιακα σταματησε και τωρα δεν μπορω ν το ξανακατεβασω...δεν ανοιγει το λινκ
τεσπα απ οτι ειδα πρεπει ν χρειαζεται και το 1.1 και βαριεμαι να το κατεβαζω....βρηκα κατι game sliders ελπιζω να αξιζουν γιατι μερικοι που εχω βρει ειναι χαλια
Αν εχεις να μου προτεινεις καποιους sliders καλους θα το εκτιμουσα



Aν παίζεις στο All Star πολύ καλοί είναι του juza.
Boom Dizzle
Στο ΝΒΑ 2k9 δεν εχουν βγει τα καταλληλα tools οποτε μη περιμενετε και φοβερα patch...πχ το patch της WEHellas.Παντως το gameplay της 2k ειναι φοβερο!!!
SlobodaN
QUOTE(BakariosG13 @ May 19 2009, 20:11 ) *
Στο ΝΒΑ 2k9 δεν εχουν βγει τα καταλληλα tools οποτε μη περιμενετε και φοβερα patch...πχ το patch της WEHellas.Παντως το gameplay της 2k ειναι φοβερο!!!



Kαλά μη συγκρίνεις το ένα με το άλλο..

Δεν έχει τον ίδιο βαθμό δυσκολίας να φτιάξεις την super league με την σεζόν 1995-1996 πχ στο ΝΒΑ. Έχει πολλή περισσότερη δουλίτσα να πατσάρεις κάτι στο basket γενικότερα. Και παλι αυτό που έχουν βγάλει τα παιδά με το updated rosters μαζί με Chicago Bulls 1996 Dream Team 1 και USA Νational Team 2008 είναι μεγάλη υποθεση και ήθελε πολύ χρόνο και κόπο.
notorious
Paidia exw ena prob.eimai new edw kai 8elw help an boreite reply mepls tongue.gif
ekana ta windows apo XP Vista.sta XP to game etrexe kanonika alla molis ta ekana VISTA m leei

::
Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΠΕΤΥΧΕ ΝΑ 3ΕΚΙΝΙΣΕΙ ΕΠΙΔΗ Ι ΡΙ8ΜΙΣΙ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ.ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΑΝΑΤΡΕ3ΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΤΓΡΑΦΗΣ ΣΥΜΒΑΝΤΩΝ



An MΠΟΡΕΙTE hELP THANKS
SlobodaN
QUOTE(notorious @ May 20 2009, 20:36 ) *
Paidia exw ena prob.eimai new edw kai 8elw help an boreite reply mepls tongue.gif
ekana ta windows apo XP Vista.sta XP to game etrexe kanonika alla molis ta ekana VISTA m leei

::
Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΠΕΤΥΧΕ ΝΑ 3ΕΚΙΝΙΣΕΙ ΕΠΙΔΗ Ι ΡΙ8ΜΙΣΙ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ.ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΑΝΑΤΡΕ3ΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΤΓΡΑΦΗΣ ΣΥΜΒΑΝΤΩΝ



An MΠΟΡΕΙTE hELP THANKS



Το ίδιο μου είχε βγάλει και μένα όταν είχα κάνει format τα Vista. Έκανα ξανά εγκατάσταση και λύθηκε. Για ξαναπροσπάθησε..
SlobodaN


Vote for the cover


http://www.2ksports.com/vote/
captain charisma
πριν κανα 2μηνο που επαιζα σεζον με τους λεικερς στο πιο δυσκολο επιπεδο εφτασα στους τελικους του νβα και επαιξα με αντιπαλο τους ορλαντο ματζικ τους οποιους κερδισα με 4-0 το κουλο ειναι οτι οι ματζικ στο παιχνιδι ειχαν παιξει τελικο με καβαλιερς που κερδισαν 4-2 και ημιτελικο με τους σελτικς με 4-3 icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ισως και να ηταν προφητικο hammer.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
SlobodaN
http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f...3468c14506e78d3

Πολύ καλό Scoreboard από το ESPN. Αξίζει το download 41.gif
SlobodaN
http://www.youtube.com/watch?v=PhSdS_afcnM...feature=related


To πρώτο trailer είναι γεγονός.
Gravedigger
QUOTE (SlobodaN @ Sep 4 2009, 23:38 ) *
http://www.youtube.com/watch?v=PhSdS_afcnM...feature=related


To πρώτο trailer είναι γεγονός.

Με αφορμή αυτό το ποστ...

Δεν θα ήταν πολύ βολικό να μπορείς να μεταφέρεις το associaton από το 2K9 στο 2Κ10??Εννοείται πως θα ήθελα να παίξω το 2Κ10 αλλά στο 9 είμαι στην season 2011-2012 και δεν μου κάθεται καλά να το παρατήσω και να αρχίσω καινούριο στο 10 όταν βγει.
ComingUpRoses
Draft Combine!!!!!

edaxei smile.gif!!! .. ama bei kai ena style san tou pro2009 (become a legend px) tha eiani korifi!!!


Υ.Γ. ωπ!!! συγνωμη για τατ Greeklish
Tretiak
Δυστυχώς το ΝΒΑ live 2008 δεν είχε βγει σε PC . Ας ελπίσουμε το 2009 να βγει γιατί παθαίνω στερητικό σύνδρομο...
Στο 2006 έχω μείνει...
SlobodaN
QUOTE(Tretiak @ Sep 15 2009, 10:31 ) *
Δυστυχώς το ΝΒΑ live 2008 δεν είχε βγει σε PC . Ας ελπίσουμε το 2009 να βγει γιατί παθαίνω στερητικό σύνδρομο...
Στο 2006 έχω μείνει...


Aπο αυτά που ακούω πάντως, αν δεις το 2Κ10 δεν θα χρειαστεί να δεις καν το Live.

OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(SlobodaN @ Sep 15 2009, 11:21 ) *
Aπο αυτά που ακούω πάντως, αν δεις το 2Κ10 δεν θα χρειαστεί να δεις καν το Live.

+100000000000....0000
ΠΕριμενουμε πως και πως 2κ10!!!
Tretiak
Και πότε κυκλοφορεί το καινούριο ΝΒΑ 2Κ? Θα έχει εθνικές ομάδες και συλλόγους ? Αυτό θέλω εγώ...
Εν τω μεταξύ , προηγουμένως εννοούσα το 2009 δεν έχει βγει σε PC και περιμένω το 2010....
Το είπα λάθος
SlobodaN
QUOTE(Tretiak @ Sep 16 2009, 11:50 ) *
Και πότε κυκλοφορεί το καινούριο ΝΒΑ 2Κ? Θα έχει εθνικές ομάδες και συλλόγους ? Αυτό θέλω εγώ...
Εν τω μεταξύ , προηγουμένως εννοούσα το 2009 δεν έχει βγει σε PC και περιμένω το 2010....
Το είπα λάθος



Eθνικές ομάδες και συλλόγους αποκλείεται να έχει. Κατα καιρούς όμως βγαίνουν διάφορα patch που τα περιέχουν αυτά.

4 Οκτώμβρη νομίζω η επίσημη κυκλοφορία άρα μέσα προς τέλη οκτώμβρη σίγουρα θα το έχουμε στα χέρια μας.
ComingUpRoses
aha ... οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω το patch του wehellas .. .αλλα εγω ειαμ ιαντιθετος με αυτον .. πιστευω πως τα παιδια κανουν πολυ καλη δουλεια (εχω φτειαξει τον batiste γι αυτους tongue.gif tongue.gif tongue.gif)... αλλα και παλι ... δεν ειναι και ευκολο ... εξαλλου εγω θελω να ειναι στο περιπου ιδιοι και τιποτε αλλο biggrin.gif ... περιμενουμε 2Κ10 και βλεπουμε!
SlobodaN
Πάντως αυτή τη στιγμή είτε έχω το 2Κ9 η το 10 είναι τό ίδιο και το αυτό.

Ανανεωμένα ρόστερ, γήπεδα, dornas,gameplay κ.λ.π


http://forums.nba-live.com/viewforum.php?f...7f5638d66b63ec8

Κάνουν πολύ καλή δουλειά εδώ.
Boom Dizzle
Παιδια θελω τη βοηθεια σας!
Λοιπον το συστημα μου ειναι αυτο:

CPU:Intel® Core™2 CPU 6400 @ 2.13GHz x 2 (2.13Ghz)
RAM:1GB
GPU:Radeon X1950 Pro (PS3.0/VS3.0)
VRAM:256MB

Τι λετε θα μπορει να σηκωσει το ΝΒΑ 2Κ10????Σηκωνει με σχετικη ευκολια το PES10(demo) αλλα και το PES09....Τι λετε??
SlobodaN
QUOTE(BakariosG13 @ Sep 25 2009, 19:24 ) *
Παιδια θελω τη βοηθεια σας!
Λοιπον το συστημα μου ειναι αυτο:

CPU:Intel® Core™2 CPU 6400 @ 2.13GHz x 2 (2.13Ghz)
RAM:1GB
GPU:Radeon X1950 Pro (PS3.0/VS3.0)
VRAM:256MB

Τι λετε θα μπορει να σηκωσει το ΝΒΑ 2Κ10????Σηκωνει με σχετικη ευκολια το PES10(demo) αλλα και το PES09....Τι λετε??



Kοίταξε να δεις, το 2Κ10 αν υπολογίσουμε την περσινή σεζόν αποδείχτηκε ότι δεν είναι ΤΟ βαρύ παιχνίδι αλλά πρέπει να έχεις έναν καθαυτό εξοπλισμό τελοσπάντων.

Για CPU και κάρτα γραφικών δεν ανησυχώ τόσο( είχα την ίδια, το πολύ να κατεβάσεις λίγο της ρυθμίσεις) όσο τη RAM. Εκεί σηκώνει κουβέντα.. στην καλύτερη περίπτωση είσαι στα όρια.
Boom Dizzle
QUOTE(SlobodaN @ Sep 25 2009, 20:32 ) *
Kοίταξε να δεις, το 2Κ10 αν υπολογίσουμε την περσινή σεζόν αποδείχτηκε ότι δεν είναι ΤΟ βαρύ παιχνίδι αλλά πρέπει να έχεις έναν καθαυτό εξοπλισμό τελοσπάντων.

Για CPU και κάρτα γραφικών δεν ανησυχώ τόσο( είχα την ίδια, το πολύ να κατεβάσεις λίγο της ρυθμίσεις) όσο τη RAM. Εκεί σηκώνει κουβέντα.. στην καλύτερη περίπτωση είσαι στα όρια.

Σε ευχαριστω για τη βοηθεια σου!!
sothrakhss13
απο γραφικα και μονο το λαιβ ειναι καποια επιπεο καλυτερο.οπως και στο γκειμπλει...
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(sothrakhss13 @ Sep 28 2009, 18:40 ) *
απο γραφικα και μονο το λαιβ ειναι καποια επιπεο καλυτερο.οπως και στο γκειμπλει...

Οτι πεις.....smiley.gif
SlobodaN
Πάρτε και ένα gameplay να δείτε τι έρχεται


http://www.youtube.com/watch?v=NCe7M6R1Y9I...feature=channel
captain charisma
πολυ ωραιο το βιντεο.εκαναν πολυ καλη δουλεια απ οτι φαινεται. ελπιζω ομως να φτιαξαν και τα καρφωματα λιγο γιατι στο νβα2κ9 μονο με αιτηση καρφωνες...τελη νοεμβρη βγαινει το παιχνιδι ε??
SlobodaN
QUOTE(big dirk @ Oct 1 2009, 15:50 ) *
πολυ ωραιο το βιντεο.εκαναν πολυ καλη δουλεια απ οτι φαινεται. ελπιζω ομως να φτιαξαν και τα καρφωματα λιγο γιατι στο νβα2κ9 μονο με αιτηση καρφωνες...τελη νοεμβρη βγαινει το παιχνιδι ε??



http://www.youtube.com/watch?v=dj4omrp0V1Y

Δες την φάση στο 3:45 και πες μου..


Σε καμιά 10αριά μέρες βγαίνει για κονσόλες και σε 15 για pc. Ήδη έπαιξε preorder στο Eshop.
hagi
Ακριβώς σε δέκα μέρες βγαίνει περίπου και ήδη εννοείτε έχε γίνει παραγγελία για XBOX 360.. Παιδιά το παιχνιδι δεν παίζεται..Τί παιχνίδι δηλαδή ,πραγματικό μπάσκετ είναι ..Το NBA LIVE 10 είναι πολύ καλύτερο από τα προηγούμενα αλλά δεν πλησιάζει καν το 2K ,δυστυχώς.Και λέω δυστυχώς γιατί όλα τα χρόνια ήμουν φανατικός του NBA Live αλλά από την ημέρα που βγήκαν οι νέες κονσόλες δεν παιζεται το 2Κ.
Ανυμοπονώ τρελά να το πάρω στα χέρια μου..

Υ.Γ όσο για το κάρφωμα που λες big dirk δεν έχεις δίκιο.Μια χαρά καρφώματα κάνει..ϊσως κάτι κάνεις λάθος..
Air and King
QUOTE(SlobodaN @ Oct 1 2009, 15:30 ) *
http://www.youtube.com/watch?v=dj4omrp0V1Y

Δες την φάση στο 3:45 και πες μου..


Σε καμιά 10αριά μέρες βγαίνει για κονσόλες και σε 15 για pc. Ήδη έπαιξε preorder στο Eshop.

Φιλε Slobodan μολις μου το εφεραν για XBOX360(απο τοτε που το εχω παρει ζητημα ειναι να εχω παιξει 5 φορες) TO NBA 2K10(Tσιπαρησμενο) παρολο που δεν ασχολουμαι με Video Games αυτο μοιαζει φανταστικο.Αν βρω χρονο θα το τιμησω!
captain charisma
QUOTE(hagi @ Oct 1 2009, 16:49 ) *
Υ.Γ όσο για το κάρφωμα που λες big dirk δεν έχεις δίκιο.Μια χαρά καρφώματα κάνει..ϊσως κάτι κάνεις λάθος..

οταν εννοω καρφωμα δλδ να παρω εναν σεντερ η ενα σουπερ σταρ οπως κομπε λεμπρον και να καρφωσω στη μουρη του αντιπαλου σεντερ ή παικτη που με μαρκαρει.επισης στο 2κ9 οταν ημουν κατω απ το καλαθι με σεντερ αντι να κανει δυνατο καρφωμα ενα λει απ και μερικες φορες το εχανε κιολας!

οσο για το βιντεο σλοπονταν λες για το αλλευ ουπ καρφωμα του τζειμς?αν ναι πολυ ωραιο και πριν εχασε ο σακ αλλευ ουπ καρφωμα smiley.gif

παντως πολυ πορωση με τα βιντεακια!σαν να ειναι πραγματικοτητα!

το 2κ9 λεω να το απεγκαταστησω.
SlobodaN
QUOTE(Air and King @ Oct 1 2009, 17:22 ) *
Φιλε Slobodan μολις μου το εφεραν για XBOX360(απο τοτε που το εχω παρει ζητημα ειναι να εχω παιξει 5 φορες) TO NBA 2K10(Tσιπαρησμενο) παρολο που δεν ασχολουμαι με Video Games αυτο μοιαζει φανταστικο.Αν βρω χρονο θα το τιμησω!



Κάνεις Εγκλήματα Air! Αυτά τα ¨καλούδια" είναι σαν το ζεστό φαγητό. Με το που μας έρθει το ξεσκίζουμε..

smile.gif


Ναι Dirk στην φάση του Lebron αναφέρομαι, όπως και αμέσως μετά έχει μία εξίσου ωραία με Nash-Richardson
SlobodaN
Ψάχνοντας στο net βρήκα αυτό http://www.ourpcgame.net/2009/08/nba-2k10.html


Τώρα κατα πόσο έγκυρο η χάσιμο χρόνου είναι.. προσωπικά επιμένω και λέω να περιμένω να πάρω το γνήσιο..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.