Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA LIVE 08 VS NBA 2K8
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SlobodaN
QUOTE(X-NEC @ Mar 26 2009, 00:22 ) *
Ναι αλλα δεν θα υφίστανται και οι οποιες νίκες/ήττες είχες κάνει πριν τον τραυματισμό. Εκτος και αν κανεις save μετά από κάθε αγώνα...


Autosave.
X-NEC
QUOTE(SlobodaN @ Mar 26 2009, 08:31 ) *
Autosave.

Σωστα! icon_drunk.gif
SlobodaN

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=94&t=61375

Roster update για το 2Κ9. Το έβαλα και φαίνεται πολύ καλό. Όλα τα roster ενημερωμένα μέχρι λίγο πριν την έναρξη των playoffs. Έχει και Jordan wink.gif

SlobodaN
Click to view attachment

Kαι courts updates, έχει γίνει φοβερή δουλειά και εκεί, παραθέτω το γήπεδο των Pistons, εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
reignman
http://img2.imagetitan.com/img.php?image=2...eenshot2404.jpg

το εχει δει κανεις αυτο?
captain charisma
κατεβασα μονο τα ροστερ. θα τα κανω αντιγραφη στο φακελο με τα saves?

τα αλλα 2 αξιζει να τα κατεβασω?τι ειναι?
SlobodaN
QUOTE(big dirk @ Apr 19 2009, 22:41 ) *
κατεβασα μονο τα ροστερ. θα τα κανω αντιγραφη στο φακελο με τα saves?

τα αλλα 2 αξιζει να τα κατεβασω?τι ειναι?



Tα roster στον φάκελο με τα saves ναι. Τα άλλα 2 είναι sliders και settings. Προαιρετικά τα βάζεις στα saves και αυτά και τα κάνεις load, αν δεν σου αρέσουν delete.
Igor
QUOTE(reignman @ Apr 19 2009, 20:53 ) *
http://img2.imagetitan.com/img.php?image=2...eenshot2404.jpg

το εχει δει κανεις αυτο?



Τι ειναι ?
SlobodaN
QUOTE(Igor @ Apr 20 2009, 10:41 ) *
Τι ειναι ?



Προφανώς και κάποιο Euroleague patch. Nα είχαμε και κάποιο Link καλά θα ήτανε.. wink.gif

Αυτό που ξέρω πάντως όμως είναι ότι το site-forum που ασχολείται με τα Euroleague patches δεν υφίσταται πλέον και δεν γνωρίζω τον λόγο.

To site ήταν αυτό απ'όσο γνώριζα http://nba-serbia.com/forum/index.php?topic=3305.0
reignman
κανανε κομματα και μαλωσανε μεταξυ τους.
Ελληνες γινανε και οι Σερβοι tongue.gif
Το πατς απο μηνα σε μηνα το πανε... Ξεκινησαν για Φλεβαρη , το πηγαν Μαρτη , Απριλη τωρα λενε Μαιο ^^
Ζησε Μαϊ μου να φας τριφυλλι happy.gif

Εγω παντως φακελο saves δεν βρισκω ουτε στο nba 2k9 ουτε στα My documents ohmy.gif
Pierce
Γιατι ενω εχω βγαλει το auto στις αλλαγες, αρκετες φορες,και μαλιστα σε κρισιμα σημεια των αγωνων οταν κανω μεγαλα σερι, αποφασιζει να κανει αλλαγες σε time out που εχει παρει ο αντιπαλος;
(θεμα κουρασης δεν παιζει ολοι ειχαν γυρω στο 80)
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Apr 21 2009, 00:19 ) *
Γιατι ενω εχω βγαλει το auto στις αλλαγες, αρκετες φορες,και μαλιστα σε κρισιμα σημεια των αγωνων οταν κανω μεγαλα σερι, αποφασιζει να κανει αλλαγες σε time out που εχει παρει ο αντιπαλος;
(θεμα κουρασης δεν παιζει ολοι ειχαν γυρω στο 80)

Ρε Άρη στο auto το έχεις τόσες μέρες που με ρωτάς?Στο manual βάλτο!
Pierce
Ρε παπαρα μαθε να διαβαζεις tongue.gif

QUOTE
Γιατι ενω εχω βγαλει το auto στις αλλαγες,
Gravedigger
QUOTE (pierce21 @ Apr 21 2009, 01:17 ) *
Ρε παπαρα μαθε να διαβαζεις tongue.gif

65.gif
SlobodaN
QUOTE(reignman @ Apr 20 2009, 22:47 ) *
κανανε κομματα και μαλωσανε μεταξυ τους.
Ελληνες γινανε και οι Σερβοι tongue.gif
Το πατς απο μηνα σε μηνα το πανε... Ξεκινησαν για Φλεβαρη , το πηγαν Μαρτη , Απριλη τωρα λενε Μαιο ^^
Ζησε Μαϊ μου να φας τριφυλλι happy.gif

Εγω παντως φακελο saves δεν βρισκω ουτε στο nba 2k9 ουτε στα My documents ohmy.gif



Έναρξη-εκτέλεση γράφεις application data, αφου πας εκεί υπάρχει ένας φάκελο roaming, εκεί θα δεις και τον φάκελο 2Κ Sports.
Igor
QUOTE(pierce21 @ Apr 21 2009, 00:19 ) *
Γιατι ενω εχω βγαλει το auto στις αλλαγες, αρκετες φορες,και μαλιστα σε κρισιμα σημεια των αγωνων οταν κανω μεγαλα σερι, αποφασιζει να κανει αλλαγες σε time out που εχει παρει ο αντιπαλος;
(θεμα κουρασης δεν παιζει ολοι ειχαν γυρω στο 80)


Αποφασιζει το 'συστημα' οτι πρεπει να χασεις και κανει τα αδυνατα δυνατα για να σε κερδισει. smiley.gif
Pierce
εκει καταληγω και εγω rolleyes.gif
reignman
παιζει κανεις σας 2Κ9 online? να κανονισουμε αμα ειναι κανα ματσακιsmile.gif

p.s

PS3
Pierce
στα προθυρα να σπασω το xbox τα χειριστήρια και ο,τι υπαρχει τριγυρω.
κερδιζω με 87-113 τον τελευταιο αγωνα της σειρας με το κληβελαντ κανοντας το 3-4(και αφου εχανα 3-0....) και μου βγαζει οτι αποκλειστηκα απο τα playoffs......
και το χειροτερο ειναι οτι το εχω στο autosave, οποτε η σεζον καταστραφηκε....
SlobodaN
QUOTE(pierce21 @ May 3 2009, 01:12 ) *
στα προθυρα να σπασω το xbox τα χειριστήρια και ο,τι υπαρχει τριγυρω.
κερδιζω με 87-113 τον τελευταιο αγωνα της σειρας με το κληβελαντ κανοντας το 3-4(και αφου εχανα 3-0....) και μου βγαζει οτι αποκλειστηκα απο τα playoffs......
και το χειροτερο ειναι οτι το εχω στο autosave, οποτε η σεζον καταστραφηκε....



"Βρώμαγε" το πράγμα απο την αρχή με το θέμα του auto σου στις αλλαγές. Υπάρχουν και χειρότερα, λίγο πριν κάνω είσοδο στα playoff με το Μιami κολάω ένα περιποιημένο ιό και αναγκάζομαι να κάνω ολικό format..
HLR CENATION
QUOTE(SlobodaN @ May 3 2009, 13:46 ) *
"Βρώμαγε" το πράγμα απο την αρχή με το θέμα του auto σου στις αλλαγές. Υπάρχουν και χειρότερα, λίγο πριν κάνω είσοδο στα playoff με το Μιami κολάω ένα περιποιημένο ιό και αναγκάζομαι να κάνω ολικό format..

Τουλαχιστον εσεις μπηκατε πλει οφ.Εγω με τους Χιουστον εχω ρεκορ 9-16 και εκτος μολις 1-11 κ αυτη με καλαθι του Μιγκ με την ουασιγκτον στην εκπομπη.Ξερεται πως μπορω να αλλαξω τα φαουλ για να βγαινουν εξω στο 4ο?
Gravedigger
QUOTE (laclipers @ May 4 2009, 13:55 ) *
Τουλαχιστον εσεις μπηκατε πλει οφ.Εγω με τους Χιουστον εχω ρεκορ 9-16 και εκτος μολις 1-11 κ αυτη με καλαθι του Μιγκ με την ουασιγκτον στην εκπομπη.Ξερεται πως μπορω να αλλαξω τα φαουλ για να βγαινουν εξω στο 4ο?

Σε μεσημεριανή?? tongue.gif

Εγώ με το Dallas πάντως τώρα που έμαθα το παιχνίδι έχω ...58-0 και ΜΟ διαφορά σε κάθε αγώνα 40,2.Και όχι δεν αλλάζω επίπεδο,θα χαλάσουν τα στατιστικά μου!(Καλά να πάθουν οι Blazers που μου πρόσφεραν Batum-Outlaw για Diop!!!!)
j-kidd13
Θα ξεκινησω την δικια μου περιπλανιση στο 2κ9...Τι να βαλω?Association ή season?Εχουν καμια διαφορα??
Air Kef
Το season είναι μονο μια σεζόν, το association δεν εχει τέλος. biggrin.gif

Κι εγώ τώρα που το εμαθα μπορώ να πω ότι μου αρέσει περισσότερο, έστω και με μια περίεργη ομάδα. biggrin.gif biggrin.gif

Πάντως, τα plays βοηθούν αρκετά, πέρα από τα quick. Δείτε ολο το book και επιλέξτε τα 3-4 επιπλέον που σας βολεύουν. Έχει τα πάντα για κάθε θέση.

Έχω αρχίσει να καταλήγω πάντως, ότι αν έχεις πολύ καλό ψηλό και καλούς σουτέρ, τα πάντα είναι απλά.
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ May 4 2009, 20:51 ) *
Το season είναι μονο μια σεζόν, το association δεν εχει τέλος. biggrin.gif

Κι εγώ τώρα που το εμαθα μπορώ να πω ότι μου αρέσει περισσότερο, έστω και με μια περίεργη ομάδα. biggrin.gif biggrin.gif

Πάντως, τα plays βοηθούν αρκετά, πέρα από τα quick. Δείτε ολο το book και επιλέξτε τα 3-4 επιπλέον που σας βολεύουν. Έχει τα πάντα για κάθε θέση.

Έχω αρχίσει να καταλήγω πάντως, ότι αν έχεις πολύ καλό ψηλό και καλούς σουτέρ, τα πάντα είναι απλά.

Ποια ειναι η περιεργη ομαδα...?
Ο Νταμπιερ εκλαμβανεται ως καλος ψηλος??? 69.gif
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ May 4 2009, 20:56 ) *
Ποια ειναι η περιεργη ομαδα...?
Ο Νταμπιερ εκλαμβανεται ως καλος ψηλος??? 69.gif

Ο Dampier είναι άθλιος....Εγώ πήρα με trade τον μεγάλο Birdman tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ May 4 2009, 21:00 ) *
Ο Dampier είναι άθλιος....Εγώ πήρα με trade τον μεγάλο Birdman tongue.gif

Ο Γιαο του κανει παρτυ στο 1ο παιχνιδι...Και οταν τον κλεινω με double team ο κερατας την βγαζει στον ελευθερο Αλστον που με εχει ραψει με τα 3ποντα...Βλεπω να με αποχαιρεταει ο Ερικ...
Emanuel David Ginobili
Καλα το 2Κ9 εντελως αλλοπροσαλο παιχνιδι (εχω 50 παιχνιδια στο xbox 360 και παιζω μονο αυτο, τοσο μαζοχας) ειπαμε η ψυχολογια ειναι τα παντα αλλα οχι και να καρφωνω στη μαπα του Howard με τον Roy οταν ειναι ψηλα, και να χανει lay up μονος του ο Kobe οταν ειναι πεσμενος.
Να μην πω για τα coast to coast των Garnet, Howard, Stoudamire κ.α., τους παικτες με rating κατω απο 80 που τους κανανε να μην μπορουν να βαλουν καλαθι, τα 25 windmills ανα αγωνα που κανουν καποιοι συγκεκριμενοι παικτες, ή τους Centers που τους βγαζεις κατω απ' το καλαθι και μεχρι να σηκωθουν και να γυρισουν τους εχει ταπωσει αυτος που ηταν εξω απ' το 3ποντο.
Αλλα παρ' ολ' αυτα ειναι πορωτικο και μονο αυτο παιζω, ελεος... icon_drunk.gif
HLR CENATION
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ May 4 2009, 21:06 ) *
Καλα το 2Κ9 εντελως αλλοπροσαλο παιχνιδι (εχω 50 παιχνιδια στο xbox 360 και παιζω μονο αυτο, τοσο μαζοχας) ειπαμε η ψυχολογια ειναι τα παντα αλλα οχι και να καρφωνω στη μαπα του Howard με τον Roy οταν ειναι ψηλα, και να χανει lay up μονος του ο Kobe οταν ειναι πεσμενος.
Να μην πω για τα coast to coast των Garnet, Howard, Stoudamire κ.α., τους παικτες με rating κατω απο 80 που τους κανανε να μην μπορουν να βαλουν καλαθι, τα 25 windmills ανα αγωνα που κανουν καποιοι συγκεκριμενοι παικτες, ή τους Centers που τους βγαζεις κατω απ' το καλαθι και μεχρι να σηκωθουν και να γυρισουν τους εχει ταπωσει αυτος που ηταν εξω απ' το 3ποντο.
Αλλα παρ' ολ' αυτα ειναι πορωτικο και μονο αυτο παιζω, ελεος... icon_drunk.gif

Εγω το εχω 2 μηνες κ οντως ειναι παιχνιδαρα.Το real ft αφορα μονο τις βολες?Για να μειωσω τα φαουλ?
j-kidd13
Ησυχασε το κεφαλι μου τον μεγα Σενεγαλεζο ΝτεΣαγκανα Ντιοπ...10 Νταμπιερ θελει στην καθισια του...
Αμυντικος ογκολιθος και βαζει και τα χουκ του.... smiley.gif
Air Kef
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ May 4 2009, 21:06 ) *
Καλα το 2Κ9 εντελως αλλοπροσαλο παιχνιδι (εχω 50 παιχνιδια στο xbox 360 και παιζω μονο αυτο, τοσο μαζοχας) ειπαμε η ψυχολογια ειναι τα παντα αλλα οχι και να καρφωνω στη μαπα του Howard με τον Roy οταν ειναι ψηλα, και να χανει lay up μονος του ο Kobe οταν ειναι πεσμενος.
Να μην πω για τα coast to coast των Garnet, Howard, Stoudamire κ.α., τους παικτες με rating κατω απο 80 που τους κανανε να μην μπορουν να βαλουν καλαθι, τα 25 windmills ανα αγωνα που κανουν καποιοι συγκεκριμενοι παικτες, ή τους Centers που τους βγαζεις κατω απ' το καλαθι και μεχρι να σηκωθουν και να γυρισουν τους εχει ταπωσει αυτος που ηταν εξω απ' το 3ποντο.
Αλλα παρ' ολ' αυτα ειναι πορωτικο και μονο αυτο παιζω, ελεος... icon_drunk.gif


Ή είσαι άσχετος, ή παίζεις σε ακατάλληλο επίπεδο για το πόσο ξέρεις το παιχνίδι, ή απλώς αναφέρεις μεμωνομένες φάσεις. tongue.gif tongue.gif

Ντεσάνια Ντιοπ ε;;; 39.gif
Pierce
Μαρκ Γκαζολ παιδια smile.gif Πολυ καλο inside game, και αξιοπρεπεστατο σουτακι μεχρι τα 5 μετρα, καλος και στην αμυνα
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ May 5 2009, 00:14 ) *
Μαρκ Γκαζολ παιδια smile.gif Πολυ καλο inside game, και αξιοπρεπεστατο σουτακι μεχρι τα 5 μετρα, καλος και στην αμυνα

Να τον ανταλλαξω λες με τον Νταμπιερ???Γλυτωνω και σαλαρι καπ....
Pierce
μαλλον οχι tongue.gif εγω για δευτερο τον εχω, ειναι πολυ καλος σαν συμπληρωματικος και αν τον προπονησεις τοτε παει και για βασικος. Αλλα απο τωρα για τον Νταμπιερ οχι, μπορεις να τον δωσεις για κατι καλυτερο
j-kidd13
Οσους θα ηθελα αντι του Νταμπιερ ειναι πιο ακριβοι απο αυτον...Βασικα θελω να μειωσω το σαλαρι καπ για να κινηθω καλυτερα μετα σε FA...Παικτικα νομιζω οτι Ο Ντιοπ θα με βγαλει βασικος...
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ May 5 2009, 00:28 ) *
Παικτικα νομιζω οτι Ο Ντιοπ θα με βγαλει βασικος...

Με τίποτα.Είναι άμπαλος.Περισσότερο και από τον Damp.Και εγώ Mavs έχω και έχω ελεύθερα 13 εκ.$ το καλοκαίρι.Ναι ξεφορτώθηκα γύρω στα 40 εκ.$ συμβόλαια και θα αφήσω τον Kidd ελεύθερο αφού πήρα παίχτη να τον καλύψει.Έχω δώσει Dampier,Diop,Singleton,Stackhouse,George,Wright και Barea και έχω πάρει Sessions,Andersen,Outlaw,Kwame Brown,Malik Rose (λήγουν τα συμβόλαιο τους των 2 τελευταίων,όχι τίποτα άλλο) και 1 draft pick 1ου γύρου από τους Grizzlies οι οποίοι είναι στις τελευταίες θέσεις οπότε θα είναι υψηλό.tongue.gif
j-kidd13
Παντως οταν εβαλα τον Ντιοπ ο Γιαο σταματησε το παρτυ που εκανε ...
Τον χωρο στο σαλαρι καπ τον θελω για να ανανεωσω τον Κιντ,αλλα να εχω και καποι χωρο για καμια κινηση ακομα,αλλα το θεμα ειναι οτι κοστιζει πολλα λεφτα,οποτε δεν ειμαι σιγουρος ακομα...Απο τα ντραφτ ερχονται καλοι παιχτες?
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ May 5 2009, 01:09 ) *
Απο τα ντραφτ ερχονται καλοι παιχτες?

Εξαρτάται από την χρονιά και το scouting που έχεις κάνει.Συνήθως οι 2-3 πρώτοι είναι γύρω στο 80 με 83 overall και από εκεί και μετά μέχρι το Νο15 μπορείς να βρεις από 75 overall και πάνω.

ΥΓ.Ο Kidd με trade δεν φεύγει με τίποτα angry_red.gif Δέχτηκαν οι Blazers να μου δώσουν τον Roy και δεν ήθελε ο Kidd να φύγει!ΟΥΣΤ!
j-kidd13
Ρε π$%τη μου,εχει καταντησει αηδια η ευκολια με την οποια δεχομαι 3ποντα....
Να μου βαζει 8 ο Αλστον και συνολικα 35 π και να μην μπορω να τον σταματησω...Και στο επομενο 6 ο Φοι???Και ο Τερι που ειναι ο καλυτερος μου σουτερ να εχει 2/17???? angry_red.gif shot.gif
HLR CENATION
QUOTE(j-kidd13 @ May 5 2009, 02:17 ) *
Ρε π$%τη μου,εχει καταντησει αηδια η ευκολια με την οποια δεχομαι 3ποντα....
Να μου βαζει 8 ο Αλστον και συνολικα 35 π και να μην μπορω να τον σταματησω...Και στο επομενο 6 ο Φοι???Και ο Τερι που ειναι ο καλυτερος μου σουτερ να εχει 2/17???? angry_red.gif shot.gif

Αν παιζεις στο σουπερ σταρ επιπεδο οντωε ειναι πολυ δυσκολο.Εμενα οι επιστροφες ειναι για κλαματα.Το μονο σπαστικο σ αυτο το παιχνιδι ειναι οι πολυ ευκολες ταπες που τρωνε μερικοι παιχτες οπως ο Αρτεστ...
j-kidd13
QUOTE(laclipers @ May 5 2009, 02:26 ) *
Αν παιζεις στο σουπερ σταρ επιπεδο οντωε ειναι πολυ δυσκολο.Εμενα οι επιστροφες ειναι για κλαματα.Το μονο σπαστικο σ αυτο το παιχνιδι ειναι οι πολυ ευκολες ταπες που τρωνε μερικοι παιχτες οπως ο Αρτεστ...

Ποιο σουπερ σταρ...Στο ευκολο παιζω....Μεχρι να το μαθω....
HLR CENATION
QUOTE(j-kidd13 @ May 5 2009, 02:32 ) *
Ποιο σουπερ σταρ...Στο ευκολο παιζω....Μεχρι να το μαθω....

Εγω ενα μηνα το χω.Ξεκινησα στο ευκολο κ με χνε στην εικοσαρα μου πηρε μια εβδομαδα για να ανεβω επιπεδο.Ακομα κ τωρα δεν μπορω να καρφωσω με το Μινγκ μονο λει απ κανει.Ολα τα λεφτα ο Μακρειντι ολο 40αρες βαζει..
j-kidd13
QUOTE(laclipers @ May 5 2009, 02:39 ) *
Εγω ενα μηνα το χω.Ξεκινησα στο ευκολο κ με χνε στην εικοσαρα μου πηρε μια εβδομαδα για να ανεβω επιπεδο.Ακομα κ τωρα δεν μπορω να καρφωσω με το Μινγκ μονο λει απ κανει.Ολα τα λεφτα ο Μακρειντι ολο 40αρες βαζει..

Ο T Μac κανει παπαδες...Επαιξα 2-3 φιλικα με τους Ροκετς και ειναι τουρμπο...Ο Μιγκ δεν καρφωνει,αλλα δεν χανει και χουκ...Σιγουροι ποντοι οταν παρει τη μπαλα στη ρακετα...
SlobodaN
Πάντως αν θέλετε το παιχνίδι να γίνεται ακόμα πιο ρεαλιστικό, να κατεβάζετε και τα realistic rosters και ratings.

Επειδή βλέπω πολλοί κάνουν δικές τους ανταλλαγές στο Season,δεν ξέρω, εμένα δεν μου αρέσει καθόλου αυτό. Θέλω να έχω τα πραγματικά ρόστερ των ομάδων με τις πραγματικές-τρέχουσες πεντάδες.Και βέβαια να είναι όλα updated.
j-kidd13
Εχει χαβαλε το να εμπλεκεσαι σε trades...Γινεται πιο ενδιαφερον το παιχνιδι...Ασε που αν εχεις συνεχεια τους ιδιους παιχτες θα βαρεθεις...
Emanuel David Ginobili
QUOTE(Air Kef @ May 5 2009, 00:08 ) *
Ή είσαι άσχετος, ή παίζεις σε ακατάλληλο επίπεδο για το πόσο ξέρεις το παιχνίδι, ή απλώς αναφέρεις μεμωνομένες φάσεις. tongue.gif tongue.gif


Μαλλον το πρωτο θα ναι. biggrin.gif
Με αντιπαλο παιζω σε αφημενο Superstar επιπεδο.
Οι φασεις δεν ειναι καθολου μεμονωμενες, παικτες με χαμηλο rating τους εχουν κανει λες και ειναι παικτες απο 3η κατηγορια του ΕΣΑΚΕ π.χ. ο Gortat των Magic με το ζορι βαζει καλαθι, ενω ειναι κατω απ' το καλαθι.
Ο Stoudamire κανει coast to coast σαν τον Lebron κι ο Garnet Windmills στη μαπα του O'Neal!
SlobodaN
Ρε σεις δείτε και κάνα slider , έχουν βγει κάποια πολύ καλά.
Air Kef
QUOTE(Emanuel David Ginobili @ May 5 2009, 15:17 ) *
Μαλλον το πρωτο θα ναι. biggrin.gif
Με αντιπαλο παιζω σε αφημενο Superstar επιπεδο.
Οι φασεις δεν ειναι καθολου μεμονωμενες, παικτες με χαμηλο rating τους εχουν κανει λες και ειναι παικτες απο 3η κατηγορια του ΕΣΑΚΕ π.χ. ο Gortat των Magic με το ζορι βαζει καλαθι, ενω ειναι κατω απ' το καλαθι.
Ο Stoudamire κανει coast to coast σαν τον Lebron κι ο Garnet Windmills στη μαπα του O'Neal!



Κατέβασε ρε συ λίγο το επίπεδο, δεν είναι ντροπή. tongue.gif
All Star παίζω μετά απο 2 μήνες κατοχής του παιχνιδιού.. Πιο πάνω έχω την εντύπωση κι εγώ ότι θα εκνευριστώ πολύ με την ευστοχία του CRU, την δική μου αστοχία και την συχνότητα που θα τρώω τάπες και κλεψίματα. biggrin.gif
HLR CENATION
παντως το φερνανεζ τον εχειριξει πολυ το παιχνιδι.μονο σουτ του εχουν βαλει.τις μπουκες ττις χανει σχεδον ολες...
j-kidd13
Eχω βρει την υγεια μου βαζοντας double team στον πλει μεικερ του αντιπαλου...
Ετσι οταν αυτος παρει την μπαλα απο την επαναφορα,πεφτει πανω του το πλει μεικερ μου και οποιος αλλος τυχαινει να ειναι εκει κοντα,τον κλεινουν και τις περισσοτερες φορες ειτε του κλεβω την μπαλα και φτανω σε ευκολο λει απ,ειτε κανει λαθος πασα και ξαναπερνω κατοχη...Γυρισα ετσι ματς με το Κλιβελαντ απο το -20 στο +5 μεσα σε 1,5 περιοδο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.