Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Awards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
OnLy_PAS-AthEnS
Λογω οτι δεν μπορω να κανω επεξεργασια τωρα βγαινει απο το οφ τοπικ ο λυκος και μενει η Αγιαν τριαδα του WWE. tongue.gif
apkat
QUOTE(colonel gomelsky @ Dec 9 2009, 01:14 ) *
Άσχετο: απκατ πραγματικά περιμένω να δω ένα ποστ σου που να έχει quote. Στη συγκεκριμένη περίπτωση που απαντάς στον ΠΑΣ δεν μπερδεύει βέβαια.


Οριστε για να μην λες..Υπερβαλεις παντως..Απλα οταν η απαντηση ειναι αμεση γιατι ειναι προφανες π[ου απανταω δεν βαζω για τι παταω γρηγορη απαντηση..Οταν εχουν μεσολαβξσει πολλα ποστ και θελω να φανει που απανταω βαζω..
benchwarmer
Λοιπον:

MVP: Parisinos, rankin, sarounas (ποσταρε περισσοτερο εσυ ο τριτος smile.gif )
ΜPP: Air&King (καθε του ποστ θα αναφερει οπωσδηποτε την λεξη "Λεμπρον", "Τζορνταν" και την αποψη 29 κατασκευαστων πλυντηριων γι αυτους tongue.gif ), bullet (μα τι αλλο, θα ανοιξει πολλ tongue.gif ), gravedigger (ποστ 1 γραμμης που θα την λεει σε καποιον noob tongue.gif )
Δεν εβαλα διαφορους γραφικους που ποσταρουν σε οπαδικα τοπικ, δεν εχει νοημα.
MUP: AZ1980 (κυριως επειδη δεν τον προλαβα την πρωτη φορα, και δεν μπορω εγω προσωπικα να τον "ψυχολογησω" ακομα), suspect προφανως, aegeansheed (γιατι κανεις δεν ξερει ποτε θα ανοιξει το κουτακι με τις μαλ.. εεε, φωτογραφιες, και τι θα βγαλει απο μεσα tongue.gif )
ROY: Omar Little, Timemaster, ilpostino
MOY: nikefallin, basket4, Jabar (γιατι απλα αρνουμαι να παρει το βραβειο moderator που δεν στηριξε τα βραβεια rolleyes.gif rolleyes.gif tongue.gif )
YOY: man10 (οριακα πανω απο 18, αλλα δε βαριεσαι, τιμης ενεκεν), kotzito (τριτο δεν βρισκω)
King of off-topic: big dirk-captain charisma, stefan, john morrison
Best signature: σε ολους οσους δεν εχουν signature
Worst signature: σε οποιον την εχει μεγαλυτερη (την signature)
Best avatar: rchos, kseplenhs, koutsou10
Worst avatar: colonel, pasGiannina, thrylos7 (ψωνιο tongue.gif )

Τα post of the year δεν βλεπω να εχουν μεγαλη συμμετοχη και λογικα θα "ακυρωθουν", και μαλλον δικαιως - δυσκολα να ψαχνει καποιος, οποτε και εγω για μπασκετικο θα πω καποιο των MVP μου, και για χιουμοριστικο ΜΑΚΡΑΝ ολα τα ποστ περι κρανων στο τοπικ του fantasy 24.gif



*Κριμα που δεν εχουμε MAP, ειχα παρει φορα smiley.gif
Σοβαρα παντως, μαλλον καλυτερα ετσι. Αν και μεταξυ μας, ξερουμε ποιος δεν "συμπαθει" ποιον πιστευω (στα πλαισια του φορουμ παντα)
Gravedigger
QUOTE (benchwarmer @ Dec 9 2009, 08:50 ) *
gravedigger (ποστ 1 γραμμης που θα την λεει σε καποιον noob tongue.gif )

Εγώ ρε??? tongue.gif Να σου τραυματιστεί ο Gasol...!

Έρχονται και τα δικά μου στο άμεσο μέλλον!
Omar Little
MVP: Anaz, Parisinos, Flash
ΜPP: Consultant, Bullet , Colonel Gomelsky (NBA/Παπαλουκάς/Ζήσης sucks)
MUP: panos75, suspect, gravedigger
ROY: john morisson, johanvil
MOY: Pierce, Air Kef, thrylos
YOY: -
King of off-topic: suspect, petrovic, john morrison
Best signature: panos75, Pierce, morfi
Worst signature: Only_Pas-Athens, Air&King
Best avatar: Dizzy, apkat, Pierce
Worst avatar: Colonel Gomelsky, lebron15, thrylos

Αφού δεν πρόκειται να μετρήσουν οι παρακάτω κατηγορίες βάζω παραπάνω από 3:

Χιουμοριστικά posts
: - apkat: http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry337838
- Pierce: http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=352127
- aegeansheed: http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry343946
- Μερικά των gravedigger, Air Kef, Rankin, Pierce
Μπασκετικά posts: Αρκετά από τους Rankin, Parisinos, Anaz, NBAholic, aegeansheed, apkat
a bullet for your head
QUOTE(benchwarmer @ Dec 9 2009, 08:50 ) *
ΜPP: bullet (μα τι αλλο, θα ανοιξει πολλ tongue.gif )

Αν ειχα χρονο θα αναλαμβανα να ανοιξω και τα poll για τις ψηφοφοριες που συζηταμε... cool.gif
Ομως,μολις χθες ανοιξα ενα καινουργιο... rolleyes.gif ...ενω εχω αλλα 2 ακομη στα ''σκαρια''...... 65.gif

Προς Omar Little:
thumbsup.gif thumbsup.gif
Gravedigger
Τα-ρα-τα-ταααααααα!
laugh.gif

MVP: Apkat, Air and King, NBAholic
ΜPP: Timemaster (κάτι σεντόνια στα τόπικ του Άρη,με ενδιαφέρον όπως λένε οι άλλοι,αλλά πολύ μεγάλα ρε παιδί μου!),Rankin (πιστός στα τόπικ του Ολυμπιακού), MonoMaroussi (Νίκο όλοι ξέρουμε τι θα ποστάρεις και που tongue.gif )
MUP: Bullet for your head (δεν ξέρω τι topic μπορεί να ακολουθήσει!), Omar Little, Aegeansheed
ROY: Omar Little, Aegeansheed, John Morrison
MOY: Pierce21, Air Kef, Thrylos7
YOY: Kojito, Hip-Hop
King of off-topic: Suspect, Stefan, John Morrison
Best signature: Pierce21, Omar Little
Worst signature: Only_Pas-Athens, Captain Charisma
Best avatar: Dizzy, Ageansheed, Pierce21
Worst avatar: Kaukasios, Colonel Gomelsky



thrylos7
Μουλαροτεκνάδες, το avatar μου αναφέρεται στο Euroleague Fantasy (όπως και το nick) κι όχι στα posts μου, ούτε στη νυχτερινή δραστηριότητά μου... ( banana.gif ). Αν πάλι δε σας αρέσει εικαστικά, θα κάνω μόνο τη χειρονομία του Σόφο...
aegeansheed
QUOTE(Omar Little @ Dec 9 2009, 11:43 ) *
ΜPP: Bullet ,


24.gif 24.gif 24.gif
benchwarmer
1. Παρακαλουνται οσοι εχουν πολλες ψηφους στις κατηγοριες των (worst) avatars και signatures να τα επαναφερουν οπως τα ειχαν, και να μην κλεβουν smiley.gif

2. Οι προτασεις/ψηφοι θα γινονται δεκτες για καμια βδομαδα, και μετα θα φτιαχτουν τα αντιστοιχα πολλ με τους επικρατεστερους σε καθε κατηγορια....

3. Ηδη τα πρωτα αποτελεσματα εχουν καταχωρηθει happy.gif

4. Αντε να ψηφιζετε και οι υπολοιποι σιγα σιγα tongue.gif
apkat
QUOTE(benchwarmer @ Dec 9 2009, 18:11 ) *
1. Παρακαλουνται οσοι εχουν πολλες ψηφους στις κατηγοριες των (worst) avatars και signatures να τα επαναφερουν οπως τα ειχαν, και να μην κλεβουν smiley.gif

2. Οι προτασεις/ψηφοι θα γινονται δεκτες για καμια βδομαδα, και μετα θα φτιαχτουν τα αντιστοιχα πολλ με τους επικρατεστερους σε καθε κατηγορια....

3. Ηδη τα πρωτα αποτελεσματα εχουν καταχωρηθει happy.gif

4. Αντε να ψηφιζετε και οι υπολοιποι σιγα σιγα tongue.gif


1`.Εννοειται αυτο..Only_Pas αυτο που εκανες ειναι αθεμιτος αναταγωνισμος..

2.Ασε τις προτασεις ρε μεχρι οσο παει..ΔΕν βιαζομαστε..Να εχουμε οσο το δυναντον μεγαλυτερη συμμετοχη..
benchwarmer
QUOTE(apkat @ Dec 9 2009, 18:37 ) *
Ασε τις προτασεις ρε μεχρι οσο παει..ΔΕν βιαζομαστε..Να εχουμε οσο το δυναντον μεγαλυτερη συμμετοχη..


Καλα, το παμε οσο να ναι, δεν υπαρχει θεμα.. Οταν δουμε και κοβει η κινηση, το ληγουμε wink.gif
spysta
MVP (Most Valuable Poster) --- parisinos,rankin,Flash (κρατιεμαι τρομαχτικα δυνατα .. βασανιζομαι για να μην με ποσταρω torture.gif )

MPP (Most Predictable Poster) --- bullet (οχι τοσο προς το ειδος του ποστ .. αλλα στο οτι ΣΤΑΝΤΑΡ θα περιεχει και ενα poll μαζι του) ΛΥΚΟΣ (γιατι στις 5 λεξεις οι 6 θα ηταν Γουντς biggrin.gif )

MUP (Most Unpredictable Poster) --- Omar Little (γιατι ειναι τρελος,πηγμενος στα καραγκιοζιλικια και μ'αρεσει)


ROY (Rookie of the Year, εγγραφες του 2009 δηλαδη) --- Omar Little

ΜΟΥ (Moderator of the Year) --- pierce21,rchos,thrylos7 ([σλουρπ σλουρπ mode on] παιδια ειστε οι καλυτεροι mods [σλουρπ σλουρπ mode off]

Best Avatar --- apkat (γιατι μας αρεσει η τεχνη και ο van gogh !!),kaukasios (γιατι ειναι cult και γουσταρω .. αν ειχε και signature τον σταματη τον Γαρδελλη ή τον Κωστα τον Μπιγαλλη θα τον ειχα MVP icon_headbang.gif ) flexo (γιατι τα σπαει ο Corto Maltese)

Worst Avatar --- colonel (αυτο το ραμολι ειναι ακρως απωθητικο tongue.gif ) lakersdynasty (και η γραφικοτητα του ld με τα ανθρωπακια-κεφαλια των στρατιωτων ειναι επισης αξιοθαυμαστη laugh.gif !!! ) vikos1908 ( 77.gif !! οποιος δεν εχει τσεκαρει το μοβ κεφαλι .. χανει)

Best Signature --- Αir Kef (γιατι το κατεβατο του .. ειναι τιγκα αληθεια)

Worst Signature --- captain charisma (γιατι ο τυπακος κοντευει να τρυπησει τον εγκεφαλο του με το δαχτυλο του!!)

King/Queen of Off-Topic --- suspect (γιατι μπαινει πσοταρει τις ακυρες με το μπασκετ αλλα ενδιαφερουσες σκεψεις του και φευγει στο αψε σβησε cool.gif )

Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18) --- hip hop (ναι διαολε γιατι το videaki απο τα αθωα χρονια στις κατασκηνωσεις μας φερνει πολλες αναμνησεις)

Post of the Year (μπασκετικο) --- (δεν μου ρχεται κατι τωρα .. αλλα σιγουρα θα ειμαι μεσα!! -->εε δεν αντεξα!! tongue.gif tongue.gif )

Post of the Year (χιουμοριστικο --- με ΔΙΑΦΟΡΑ το σκηνικο που εγινε στο τοπικ για το NBA fantasy league με κρανη,εικονικες πραγματικοτητες κτλ κτλ laugh.gif laugh.gif
colonel gomelsky
QUOTE(spysta @ Dec 9 2009, 18:53 ) *
MPP (Most Predictable Poster) --- ΛΥΚΟΣ (γιατι στις 5 λεξεις οι 6 θα ηταν Γουντς biggrin.gif )

Worst Avatar --- colonel (αυτο το ραμολι ειναι ακρως απωθητικο tongue.gif )

Best Signature --- Αir Kef (γιατι το κατεβατο του .. ειναι τιγκα αληθεια)

Post of the Year (χιουμοριστικο --- με ΔΙΑΦΟΡΑ το σκηνικο που εγινε στο τοπικ για το NBA fantasy league με κρανη,εικονικες πραγματικοτητες κτλ κτλ laugh.gif laugh.gif


1) Μόνο Γουντς; Τσιλιμπεργκερ, γατάκια (Τεόντοσιτς, Έρτσεγκ), Κασίγιας (Βασιλόπουλος) tongue.gif

2) Και συ τέκνον; Ότι φωτο και να έβαζα πάντα έτσι ήταν ο συνταγματάρχης. Και στα 35 του!

3) Όμοιος, ομοίω.... 68.gif

4) Για το "με διαφορά" δεν ξέρω. Εκείνο του Λύκου με τον υποσταθμό της ΔΕΗ νομίζω ότι είναι αξεπέραστο.
a bullet for your head
QUOTE(colonel gomelsky @ Dec 9 2009, 19:24 ) *
4) Για το "με διαφορά" δεν ξέρω. Εκείνο του Λύκου με τον υποσταθμό της ΔΕΗ νομίζω ότι είναι αξεπέραστο.

Μερικες πολυ καλες στιχομυθιες με τον Λυκο,ειχαν γινει & στα παρακατω... rolleyes.gif

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...=5906&st=45

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry347756
kotzito
Κανα βραβειο ρε ρεμαλια θα εχει για τους νικητες ή τσαμπα θα κανουμε προεκλογικη εκστρατεια; tongue.gif
Weekendman
Ας ψηφίσω και εγώ!
MVP (Most Valuable Poster):bullet,Parisinos,AZ1980

MPP (Most Predictable Poster):mrproedros αν και οι περιλήψεις αγώνων που πάντα ανεβάζει δεν με χαλάνε...

MUP (Most Unpredictable Poster):DON-basketblog,suspect

ROY (Rookie of the Year ):john morisson,ilpostino

ΜΟΥ (Moderator of the Year): thrylos7 γιατί αυτόν ξέρω απο κοντά απο τους Moderators!

Best Avatar:Timemaster,Air and King,rchos

Worst Avatar: ,lakerdynasty,Only_Pas το τελευταίο ,τα άλλα δεν ήταν άσχημα...

Best Signature: Omar Little (ο τύπος είναι όλα τα λεφτά),Air kef,bullet

Worst Signature: δεν έχω κάτι στο μυαλό μου...

King/Queen of Off-Topic:ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.,Suspect,stephan

Humorous Post:Air Kef και φυσικά ΛΥΚΟΣ...

Best Youngster kotzito,onlypas,hip-hop δεν θυμάμαι και πολλούς περισσότερους

Υ.Γ αν και άσχετο Και σαν επιθυμία θα ήθελα να ξαναδώ τον Nbaer απο τα ΜπασκετοΦορουμικά μέρη μας...
colonel gomelsky
QUOTE(kotzito @ Dec 9 2009, 21:46 ) *
Κανα βραβειο ρε ρεμαλια θα εχει για τους νικητες ή τσαμπα θα κανουμε προεκλογικη εκστρατεια; tongue.gif


Το πιθανότερο είναι +40% warn για να μην παίρνουν και αέρα tongue.gif
nikolas12
Παιδια ευχαριστω οσους με ψηφισανε για ΥΟΥ.Κατα τα αλλα θα πω αλλη φορα τα δικα μου.Spysta ποιο βιντεακι λες;Του ΛΟΑ;
spysta
QUOTE(hip-hop @ Dec 9 2009, 23:30 ) *
Παιδια ευχαριστω οσους με ψηφισανε για ΥΟΥ.Κατα τα αλλα θα πω αλλη φορα τα δικα μου.Spysta ποιο βιντεακι λες;Του ΛΟΑ;

δεν θυμαμαι ακριβως.. νομιζω ενα βιντεακι που εισαι σε κατι προσκοπους/κατασκηνωση .. κατι τετοιο τσπ !! rolleyes.gif
sacarame
Αντε να γράψω κι εγώ τις μπαλαφάρες μου....Εσκεμμένα καθυστέρησα να τις ποστάρω για να μην χαλάσω το image μου και χάσω ψήφους...Ομως είδα ότι αυτή η τακτική δεν απέδωσε καρπούς μια και έχω συγκεντρώσει ΜΙΑ ΟΛΑΚΕΡΗ ψήφο...(να ευχαριστήσω σε αυτό το σημείο τον υποστηρικτή μου wink.gif ) οπότε θα παρουσιάσω τις θέσεις μου,και στη συνέχεια θα επιστρέψω στη μοναξιά του τόπικ των ''Αποτελεσμάτων αγώνων''.... smiley.gif

MVP: NBAHolic,john morisson

MPP: bullet,Air & King,pierce21 (ετσι για να φλερταρω με το μπαν,αυτές οι ποικίλης ύλης εικόνες αντί σχολίων έχουν κουράσει...... laugh.gif )

MUP: aegeansheed,omar little

ROY:omar little,john morisson

YOY(Youngster of the year): kotzito

Worst avatar: only pas (νταξει το ταυρί παλευότανε,αλλά ο Μπομπ Σφουγγαράκης όχι smiley.gif

Worst signature:only pas (μόνο και μόνο γιατι είσαι πίσω από την εποχή σου...Μα είναι δυνατόν να βάζεις ''If you wanna be rich,you got to be a bitch.....ΧΕΛΛΟΟΥΥΥΥΥ,δεν έχεις ακούσει το '' i know you want me,you know i wantcha???? 69.gif icon_drunk.gif

MOY: Ρε ίσα ρε που θέλετε και μοντ οφ δε γιαρ...Ου να μου χαθείτε...ΨΩΝΑΡΕΣ!!!!!Τεσπα θα ψηφίσω τον Air Kef

Best avatar: ΜΑΚΡΑΝ kseplenhs..Η φωτογραφία με το Λάρυ είναι επική!!!!!!

King of off-topic: stefan,suspect

Τώρα δεν θυμάμαι αν ξέχασα κάποια κατηγορία..Θα το τσεκάρω και θα τα προσθέσω...
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE
Worst avatar: only pas (νταξει το ταυρί παλευότανε,αλλά ο Μπομπ Σφουγγαράκης όχι

Worst signature:only pas (μόνο και μόνο γιατι είσαι πίσω από την εποχή σου...Μα είναι δυνατόν να βάζεις ''If you wanna be rich,you got to be a bitch.....ΧΕΛΛΟΟΥΥΥΥΥ,δεν έχεις ακούσει το '' i know you want me,you know i wantcha????

Φιλε sacarame μεχρι το τελος της ψφοφοριας θα βαζω οτι μαμακιες βρω μπροστα μου ετσι για να σπασει ο παγος....
Χαχα.Μολις με το καλο τελειωσει θα βαλω κατι σοβαρα και σκεπτομενος tongue.gif:P
pinkTimeout
MVP -> a bullet for your head, Air and King
MPP -> Air and King
MUP -> Omar Little
ROY -> john morrison, almirosbc
ΜΟΥ -> nikefalin
Best Avatar -> sarounas
Worst Avatar-> lebron 15
Best name-> a bullet for your head, killbill12, a.n.r00u *n-e*
Worst name-> AlexOPaPiaS
Best Signature -> a bullet for your head
Worst Signature -> Only_Pas-Athens
King of off-topic -> john morrison
Youngster of the year -> kotzito

with love
pink... smile.gif

j-kidd13
MVP:PARISINOS
MPP:Air and King,Bullett
ΜUP:ΛΥΚΟΣ,Omar
(BRANDON) ROY: Omar,Morrison
MOY:Thrylos 7......Μονο και μονο για το βιντεο κλιπ του looking for love....Θα καταλαβει!!!
King of off topic:Suspect,Stefan
YOY:hip hop....Τα ποστ του στο ποδοσφαιρικο με τρελλαινουν!! smiley.gif
Βest avatar:Kef,Omar,Air and King
Worst Avatar:Only Pas
morrison
Ηρθε η ωρα να ασκησω και εγω το εκλογικο μου καθηκον… tongue.gif


MVP (Most Valuable Poster)-anaz,a bullet for your head,Air and King.(ειχα προβλημα στην συγκεκριμενη κατηγορια,θα επρεπε να ειχα τουλαχιστον άλλες 4-5 επιλογες στην διαθεση μου)
MPP (Most Predictable Poster)- Air and King,mrproedros,
MUP (Most Unpredictable Poster) – Omar Little,Aegeansheed,Spysta
ROY (Rookie of the Year, εγγραφες του 2009 δηλαδη) –Omar Little,Don-Basketblog-IlPostino
ΜΟΥ (Moderator of the Year) -thrylos7,AirKef,NBAholic
Best Avatar -T.W.Is.M,ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ,Aegeansheed
Worst Avatar –colonel gomelsky,ilpostino,Only_Pas
Best Signature –AirKef,Omar Little,Xaroumenos Loukoumas
Worst Signature-Only_Pas(και η σημερινη και η χτεσινη και η παλια…το καλο είναι ότι ξεχνας κατι -size]- σκορπια από εδώ και από εκει )
King/Queen of Off-Topic –Τ.W.Is.M,pinktimeout,a bullet for your head
Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18) –Only_Pas,Kotzito,almirosb.c
Best name –Captain Charisma,Kseplenhs,a bullet for your head
Worst name –rchos,only-pas(στην πραγματικοτητα δεν είναι ασχημο αλλα σε προτεινω για το προηγουμενο nick που αξιζει σιγουρα το αγαλματιδιο)
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE
Worst Signature-Only_Pas(και η σημερινη και η χτεσινη και η παλια…το καλο είναι ότι ξεχνας κατι -size]- σκορπια από εδώ και από εκει )

Θα σας κανω τζεδες nα να μου δωσετε βραβειο για τη χειροτερη υπογραφη χωρις συναγωνισμο μεχρι τη ληξη της ψηφοφοριας...
smiley.gifsmiley.gif
nikolas12
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 10 2009, 18:26 ) *
YOY:hip hop....Τα ποστ του στο ποδοσφαιρικο με τρελλαινουν!! smiley.gif


Τοσο χαλια ρε;

Λοιπον:

MVP:a bullet for your head,Air and King
MPP:Λυκος γιατι στα 30 του ποστ τα 757868767 ειναι για το ποσο προεδραρα ειναι ο Κοκκαλης
MUP:Omar Little
Rookie:Omar Little
MOY:thrylos7,Air Kef
Best Avatar:Only_Pas_Athens(το χθεσινο με τον Μπομπ),dizzy fingers
Worst Avatar:a bullet for your head,colonel gomelsky
Best Signature:Air Kef
Worst Signature:Only_Pas_Athens
King/Queen of Off-Topic:suspect
Best Youngster:kotzito,Only_Pas_Athens
Best name:Kseplenhs
Worst name:Only_Pas_Athens(το παλιο)
j-kidd13
QUOTE(hip-hop @ Dec 11 2009, 00:12 ) *
Τοσο χαλια ρε;



Οχι ρε.... smiley.gif
Απλα εχεις μια ταση να αναιρεις αυτα που λες μεσα στα επομενα 2-3 ποστ....Οσο να ναι...μου αρεσει αυτο!!!
captain charisma
2 κατηγοριες που ξεχασα να ψηφισω ειναι οι εξης

best name: air and king (παρολο που διαφωνουμε παντα,οφειλω να παραδεχτω οτι εχει ωραιο nick), bullet for your head και gravedigger
worst name: colonel gomelski(δεν εχω κατι μαζι σου απλα μονο και μονο επειδη ειπε την απιστευτη ατακα οτι ''και η μαυριτανια θα κερδισε αν επαιζε'' μου ειναι αντιπαθης) laugh.gif tongue.gif tongue.gif rchos και apkat ( μην με παρετε με τις πετρες, καλα παιδια ειστε απλα το nick σας δν μου αρεσει laugh.gif )
colonel gomelsky
QUOTE(captain charisma @ Dec 11 2009, 03:25 ) *
gomelski μονο και μονο επειδη ειπε την απιστευτη ατακα οτι ''και η μαυριτανια θα κερδισε αν επαιζε'' μου ειναι αντιπαθης) :l


Απλά προφήτης! Είδε το τι θα γίνει στο ευρωμπασκετ του 89. tongue.gif

υγ. Τώρα που του λες, η μαυριτανία έχει κανέναν ΝΒΑερ; Ρωτάω μήπως πάρει καμιά wild card?

υγ.2 Εντελώς οφ τόπικ: Ο Τανζανός -είμαι νο1 στο ντραφτ- τι κάνει; Την σκάει την μπάλα ή μπα;
apkat
Παδια παντως απο απλη περιεργια θελω να ρωτησω κατι..Τα apkat και rchos που εχουν ψηφηστει απο 1-2 ως χειροτερα username με ποια λογικη ψηφιζονται;;Καταλαβαινετε οτι σημαινουν κατι που δεν σας αρεσει;;Λογικα οχι..Δεν σας κανουν τα συγκεκριμενα γραμματα στην συγκεκριμενη σειρα;;Στερουνται δημιουργικοτητας;;Μπα γιατι δεν ξερετε τι σημαινουν οποτε πως μπορεις να κρινεις την δημιουργοκοτητα;;

Τεσπα δεν με πειραζει προιφανως..Η συγκεκριμενη κατηγορια ετσι και αλλιως δεν μου φαινεται και πολυ ενδιαφερουσα..Απλη περιεργια.
captain charisma
παιδια πανω απ ολα πλακα να γινεται. μην παρεξηγουμαστε για μικρες λεπτομερειες.
colonel gomelsky
QUOTE(apkat @ Dec 11 2009, 03:49 ) *
Παδια παντως απο απλη περιεργια θελω να ρωτησω κατι..Τα apkat και rchos που εχουν ψηφηστει απο 1-2 ως χειροτερα username με ποια λογικη ψηφιζονται;;Καταλαβαινετε οτι σημαινουν κατι που δεν σας αρεσει;;Λογικα οχι..Δεν σας κανουν τα συγκεκριμενα γραμματα στην συγκεκριμενη σειρα;;Στερουνται δημιουργικοτητας;;Μπα γιατι δεν ξερετε τι σημαινουν οποτε πως μπορεις να κρινεις την δημιουργοκοτητα;;

Τεσπα δεν με πειραζει προιφανως..Η συγκεκριμενη κατηγορια ετσι και αλλιως δεν μου φαινεται και πολυ ενδιαφερουσα..Απλη περιεργια.


Απλά μπορεί το απκατ να σημαίνει Αποστόλης Κατσόπουλος π.χ.. Αυτό φαντάζομαι εγώ. Έτσι νομίζω ότι βγαίνει στερούμενο δημιουργικότητας. Δεν ξέρω, απλά μια προσέγγιση.

ΥΓ. Εδώ ο φίλος καπτεν χαρισμα ψήφισε για χειρότερο νικ τον πατριάρχη και σε πείραξε το απκατ; laugh.gif
morrison
Προσωπικα ψηφισα για παραδειγμα το rchos γιστι δεν ειναι καθολου ευηχο για ονομα,πραγμα που δεν ειναι ωραιο...
Δεν θα ψηφιζα ποτε το apkat η αλλα αντιστοιχα nicks που δεν καταλαβαινω...Μου αρκει να μην μπερδευω την γλωσσα μου καθε φορα που το προφερω... ohmy.gif
apkat
QUOTE(colonel gomelsky @ Dec 11 2009, 04:00 ) *
Απλά μπορεί το απκατ να σημαίνει Αποστόλης Κατσόπουλος π.χ.. Αυτό φαντάζομαι εγώ. Έτσι νομίζω ότι βγαίνει στερούμενο δημιουργικότητας. Δεν ξέρω, απλά μια προσέγγιση.


Κακως φανταζεσαι εσυ.. tongue.gif tongue.gif οσο για τον πατριαρχη αστο..Σε αυτα τα awards καταστραφηκε..

Big dirk εννοειται οτι δεν παρεξηγουμαστε..Μια ερωτηση απλα εκανα..Απο περιεργια..Ο Μορρισον παντως με καλυψε..!! smiley.gif
rchos
μισο λεπτο ρε παιδια γιατι θα τρελαθουμε με αυτα που λετε.τι προβλημα εχετε δηλαδη με το ονομα μου για να καταλαβω.
αριστειδης τσοσογλου λεγομαι και σε συντομογραφια το εκανα αρτσος(rchos).που ειναι δηλαδη το δυσκολο στο να διαβαστει.ασε που ειναι τουλαχιστον τραγικο να ψηφιζεις σαν χειροτερο ονομα μια συντομογραφια του τιμημενου αυτου ονοματος(ανοιξτε κανα βιβλιο ιστοριας να μαθετε ποιος ειναι ο παππους μου αριστειδης τσοσογλου και τι εκανε για την χωρα σας στην κατοχη) και οχι ας πουμε καποιον που εχει νικνειμ παρμενο απο χαρακτηρα καποιου ψευδοπαλεστη στην αμερικη.επρεπε δηλαδη να με λενε kurt angle ή jamie noble για να σας αρεσει το νικνειμ μου?δεν μπορω να την καταλαβω αυτη την μανια σας για τις αμερικανιες.
παντως εγω σας το λεω.με τον επομενο που θα πει κατι για τον παπου μου και το ονομα του θα βριστουμε ασχημα!
morrison
QUOTE(rchos @ Dec 11 2009, 10:21 ) *
παντως εγω σας το λεω.με τον επομενο που θα πει κατι για τον παπου μου και το ονομα του θα βριστουμε ασχημα!

Tωρα θα τρελαθω εγω...
Δηλαδη για να καταλαβω,θεωρεις οτι εγω ειπα κατι για τον παππου σου και το ονομα του;;;

Ειπα οτι ο μονος λογος που ψηφιζω το rchos ειναι γιατι δεν ειναι ευηχο...Αυτο ηταν το μονο κριτηριο...
Το μονο παραπτωμα που επεσα ειναι αυτο της γνωσης των Αγγλικων καθως το μετεφραζα σε ''Ρχος'' και οχι ''Αρτσος''...
Συμπληρωσα δε οτι δεν θα ηταν κριτηριο μου το να μην καταλαβαινω ενα ονομα ακριβως για τους λογους που εν γενει αναφερεις...

Για τις ψευτοαμερικανιες που μου/μας αρεσουν σε προσκαλω στο καταλληλο τοπικ να το συζητησουμε...
dizzy_fingers
john morisson, εγώ θα ντρεπόμουν στη θέση σου...
morrison
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 11 2009, 12:17 ) *
john morisson, εγώ θα ντρεπόμουν στη θέση σου...

Ρε συ Dizzy καταλαβαινω οτι το θεμα εχει σημασια για τον rchos οποτε δικαιουται να πει και μια κουβεντα παραπανω αλλα θεωρω οτι ηταν αδικος μαζι μου...
Ποτε εγω δεν εδωσα με την ψηφο μου τις προεκτασεις που εδωσε εκεινος...Tουλαχιστον να γινει κατανοητο αυτο...Νομιζω αν ειχε γινει δεν υπηρχε και λογος παρεξηγησης...
Εnd of story...
a bullet for your head
Τη συγκεκριμμενη κατηγορια(best-worst nickname),ετυχε & τη προτεινα εγω...οπως προτεινα και το nickname του φιλου rchos...
Στη προκειμενη περιπτωση,νομιζω οτι θα ηταν εξαιρετικα δυσκολο για τον καθενα μας,στο να εκτιμησει-μαντεψει,αν το οποιο nickname ειναι συντομογραφια,η' αν το επωνυμο καποιου,εχει μια δυνατη προιστορια...
Επειδη λοιπον δημιουργουνται καποιες παρεξηγησεις,προτεινω, αφενος η συγκεκριμμενη κατηγορια να μην συμπεριληφθει στη ψηφοφορια & αφετερου να δηλωσω,οτι κατοπιν 2ης σκεψης,αποφασισα οτι δεν επιθυμω να μετασχω στη ψηφοφορια,ουτε σαν προτεινομενος ανα κατηγορια,ουτε ασκωντας το δικαιωμα ψηφου,προκειμενου να ψηφισω καποιους αλλους.
colonel gomelsky
QUOTE(a bullet for your head @ Dec 11 2009, 13:43 ) *
Τη συγκεκριμμενη κατηγορια(best-worst nickname),ετυχε & τη προτεινα εγω...οπως προτεινα και το nickname του φιλου rchos...
Στη προκειμενη περιπτωση,νομιζω οτι θα ηταν εξαιρετικα δυσκολο για τον καθενα μας,στο να εκτιμησει-μαντεψει,αν το οποιο nickname ειναι συντομογραφια,η' αν το επωνυμο καποιου,εχει μια δυνατη προιστορια...
Επειδη λοιπον δημιουργουνται καποιες παρεξηγησεις,προτεινω, αφενος η συγκεκριμμενη κατηγορια να μην συμπεριληφθει στη ψηφοφορια & αφετερου να δηλωσω,οτι κατοπιν 2ης σκεψης,αποφασισα οτι δεν επιθυμω να μετασχω στη ψηφοφορια,ουτε σαν προτεινομενος ανα κατηγορια,ουτε ασκωντας το δικαιωμα ψηφου,προκειμενου να ψηφισω καποιους αλλους.


Μην εγκαταλείπεις τους ψηφοφόρους σου. Θες δε θες θα σε ψηφίσουμε. biggrin.gif

ΥΓ. Είναι εμφανές νομίζω ότι ο φίλος rchos αστειεύτηκε με τον τζον μόρισον. Προφανώς και δεν μπορούμε να ξέρουμε τι σημαίνει το νικ του κάθε μέλους του φόρουμ.

ΥΓ.2 Επίσης εγώ ως πλάκα αντιλαμβάνομαι την ψηφοφορία.
rchos
πειτε μου τωρα οτι με ψηφιζεται γιατι ειμαι και ατριχος ομοφυλοφιλος και θα γινει χαμος!

παντως με εναν αριστειδη τσοσογλου κανεις δεν πρεπει να κανει πλακα!
Air Kef
Doh.. Get a life. 40.gif
rchos
προτεινω να μπει μια νεα κατηγορια.το μεγαλυτερο ψαρι της χρονιας.
morisson και bullet ειναι υποψηφιοι. tongue.gif
παντως αλλος θα το κερδισει το βραβειο αυτο για την ερμηνεια του στο τοπικ για το nba fantasy.πηγαιντε εκει και θα καταλαβετε ποιον εννοω. tongue.gif


Υ.Γ. το μοναδικο αληθινο κομματι του ποστ ειναι οτι το νικνειμ διαβαζεται οντως αρτσος.δεν νομιζω οτι το αρτσος ειναι και τοσο ασχημο στα αυτια.διαβαζοντας το ρχος προφανως και συμφωνω μα δεν διαβαζεται ετσι.
Flash
QUOTE(rchos @ Dec 11 2009, 12:48 ) *
προτεινω να μπει μια νεα κατηγορια.το μεγαλυτερο ψαρι της χρονιας.
morisson και bullet ειναι υποψηφιοι. tongue.gif
παντως αλλος θα το κερδισει το βραβειο αυτο για την ερμηνεια του στο τοπικ για το nba fantasy.πηγαιντε εκει και θα καταλαβετε ποιον εννοω. tongue.gif


Υ.Γ. το μοναδικο αληθινο κομματι του ποστ ειναι οτι το νικνειμ διαβαζεται οντως αρτσος.δεν νομιζω οτι το αρτσος ειναι και τοσο ασχημο στα αυτια.διαβαζοντας το ρχος προφανως και συμφωνω μα δεν διαβαζεται ετσι.


Πάντως εγώ ανέκαθεν "αρτσος" το διάβαζα και πάλι ανέκαθεν θεωρούσα ότι δεν είναι διόλου εύηχο tongue.gif
rchos
στην ανεπτυγμενη αισθητικη που εχετε εκει στο νησι ειναι ισως πολυ βαρβαρο το αρτσος. tongue.gif
προσπαθησε να το διαβασεις με γαλλικη προφορα ομως να δεις ποσο πιο ωραια ακουγεται! tongue.gif ε?
Flash
QUOTE(rchos @ Dec 11 2009, 13:05 ) *
προσπαθησε να το διαβασεις με γαλλικη προφορα ομως να δεις ποσο πιο ωραια ακουγεται! tongue.gif ε?


Oh mon dieu !!! C'est vrai ! Il est tres bien en francais ...

Ar-tsos... (είναι και λίγο σαν γαλλικό φτάρνισμα βέβαια smiley.gif laugh.gif )
morrison
Kαθηστε ρε υπαρχει καποιος κανονας στα Αγγλικα που να λεει οτι το r στην αρχη της λεξης και πριν απο συμφωνο διαβαζεται Αρ;Παραδειγμα η λεξη rhapsody προφερεται αραψοντυ;Οχι...
Αρα σωστα ερμηνευω το rchos ως ''Ρχος'' η εστω ''Ρτσος'' η ακομα ''Ρκος''...Αν ηταν r-chos ναι...Αρα εφ'οσον δεν παιζει και κολημα Τσοσογλου και πραγματικα ειναι γλωσοδετης δικαιως το ψηφισα... smiley.gif

υγ:Dizzy ησουν και εσυ μεσα;
Nα ξερω σε ποιους χρωσταω χαρη... rolleyes.gif

υγ2:Ψαρι της χρονιας;Οκ... angry_red.gif 41.gif
nikolas12
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 11 2009, 00:27 ) *
Οχι ρε.... smiley.gif
Απλα εχεις μια ταση να αναιρεις αυτα που λες μεσα στα επομενα 2-3 ποστ....Οσο να ναι...μου αρεσει αυτο!!!


Καλα δεν το κανω παντα.Κανα 2 φορες και αυτες με λογο.
apkat
Καλα μην παιρνεις και ορκο..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.