Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Awards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SG3ptshooter
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 18 2011, 01:08 ) *
παιδες λυστε μου μια απορια.ποιος ειναι αυτος που εχει αβαταρ ο σιχαμα?

Tζίμης Φριντέτ, NCAA legend απ' ότι έχει πάρει το αυτί μου.

Προς στιγμήν πήγα να σου πω για το Μίσκο.. rolleyes.gif
Air Kef
ποιος ειναι ο σιχαμα; χαχαχαχα
thrylos7
Αυτός;

SG3ptshooter
Πάρτε λίγη ντόπα:

http://www.youtube.com/watch?v=stUkF9ClxPo
http://www.youtube.com/watch?v=fnQfTuqP5bY
http://www.youtube.com/watch?v=tn4uneV3ziE

πρέπει οπωσδήποτε να παίξει ο Ολυμπιακός ή ο ΠΑΟ σοβαρό ματς.. Έχει να συμβεί αυτό από την προτελευταία αγωνιστική το τοπ 16, τέλη Φλεβάρη..

και μέχρι και οι μοντς βλέπω έχετε γίνει αλοιφή..
Germany96
MVP: vastravoud (γιατί καταφέρνει όταν να topics γίνονται μπου$&^! να ηρεμεί τις καταστάσεις, για τις ψύχραιμες και μετριοπαθείς κριτικές του, στην τελική γιατί 99 στις 100 φορές θα συμφωνήσω με αυτά που θα πει), kseplenhs (γιατί καταφέρνει όταν τα topics παραείναι ήρεμα να τα κάνει μπου$&^! , για τις σουρεάλ και υπερβολικές κριτικές του, στην τελική γιατί 99 στις 100 φορές θα κλάψω από τα γέλια με αυτά που θα πει), aegeansheed (παντός είδους και παντός καιρού, για μικρούς και μεγάλους, για όλους εκτός από τον KG).

Και μεγάλη δικαίωση Weekendman και SG3ptshooter ότι δεν τους διαβάζει κανείς tongue.gif αφού κι εγώ που θεωρώ το topic της ACB το καλύτερο του forum (μετά απ’ το όλοι ξέρουμε ποιο) πήγα σε λογική ενός εκπροσώπου των topics του ΟΣΦΠ, ενός των topics του ΠΑΟ κι ενός του ΝΒΑ κι έτσι έκοψα τις ενότητες των Εθνικών Ομάδων και του Ευρωπαϊκό Μπάσκετ.

MPP: Ginobili (αν και πιστεύω ότι επειδή έχει αναδειχθεί σημαιοφόρος του απαισιόδοξου μπλοκ των φίλων του ΠΑΟ στο τέλος του αποδίδονται τα posts ολόκληρου του συνασπισμού), T.W.Is.M. (εντάξει κι εδώ έχουμε ύψωση –αντισερβικής αυτή την φορά-παντιέρας, μόνο που εδώ ο κάτοχος της δεν είναι απλά υπερήφανος για το ιερό, όπως το αντιλαμβάνεται, καθήκον αλλά γουστάρει όσο δεν πάει icon_headbang.gif).

MUP: kseplenhs,SG3ptshooter, morfi (ο μόνος poster που ψήφισα λόγω παρελθόντος κι όχι λόγω των φετινών του επιδόσεων αλλά το comeback του είναι από μόνο του το απρόβλεπτο γεγονός της χρονιάς).

ROY: frenchman7, duncan21, επαθα λαστιχο (και μόνο η φωτο της Emmanuelle Beart αρκεί).

ΜΟΥ (Moderator of the Year): rchos (τι να λέμε, ραδιουργίες ετών φέτος δικαιώθηκαν), Flash (over and out), Air Kef (πρέπει να είναι ο μόνος Αγγλόφιλος που δίνει 4 Παγκόσμια Κύπελλα στην Nationalmannschaft, έμμεση παραδοχή του βρώμικου 66 tongue.gif κι εγώ με την σειρά μου αναγνωρίζω ότι ο σωστός mod πρέπει να είναι πάνω απ’ όλα δίκαιος biggrin.gif ).

Best Avatar: morisson ("μπως να στο μπω; το χιόνι λιώνει...δατς δε πόιντ"), koutsou10, Αir and Κing.

Worst Avatar: επαθα λαστιχο (πολύ μικρό), red pyramid 88 (πολύ ροζ), cydonian (πολύ μπροστά για την εποχή του).

O Colonel είναι εκτός συναγωνισμού για τους λόγους που έξοχα ανέλυσε ο επαθα λαστιχο αλλά κι επειδή o νόμος λέει πως δεν μπορεί κάποιος να καταδικαστεί για το ίδιο (αισθητικό) αδίκημα δύο φορές. Γενικότερα εκτιμάται η αγέρωχη αντίσταση του απέναντι στις καταπιέσεις που δέχτηκε και στις προκλήσεις τέτοιου τύπου:
QUOTE(aegeansheed @ Sep 9 2010, 19:15 ) *
...
-> Πίνακας Ελέγχου -> Ρυθμίσεις Φόρουμ

Επίσης κάπου εκεί στην ερώτηση "Θέλετε σίγουρα να βγάλετε την Μούμια από το Avatar σας?" απαντάς "ΝΑΙ"!


Best Signature: duncan21, rankin (η επιτομή του πως δένει η ροκ με τα μπουζούκια, ο Μύρτσος με το κατσιπροπουλο και ο σωστός τρόπος να λέγονται οι μεγάλες αλήθειες), saou (φιλότιμες οι προσπάθειες της Anthony και του Τσαγκαρουσιάνου, παρ' όλα αυτά ο Μύρτσος τα λέει καλύτερα).

King of Off-Topic: Colonel, SG3ptshooter,ο Μπόγρης.
Queen of Off-Topic: Sarah J. Parker, η αδερφή του SG3ptshooter, η Κοκκίνου.

Best Youngster: hip-hop (το παραδέχομαι θέλω κι άλλα επεισόδια στην ανοιχτή βεντέτα που έχει με τον apkat, άσε που παραμένει ο αιώνιος έφηβος του forum, όλοι οι υπόλοιποι γερνάμε και 10 χρόνια μετά ο δεν-μπορώ-ακόμα-να-μαντέψω-τι-nick-θα-έχει-τότε θα είναι ακόμα υποψήφιος για Best Youngster biggrin.gif ).

Post of the Year (χιουμοριστικο): Είχα προσπαθήσει παλιότερα να φτιάξω ένα best-of kseplenhs, αλλά είναι αδύνατο να ακολουθήσει κανείς τους ρυθμούς του (μόνο ένας Pat Beverley ίσως να μπορούσε αλλά δυστυχώς ο μικρός Ταζ βρίσκεται στην Αγία Πετρούπολη πλέον sad.gif).
colonel gomelsky
QUOTE(Germany96 @ Mar 18 2011, 03:53 ) *
O Colonel είναι εκτός συναγωνισμού για τους λόγους που έξοχα ανέλυσε ο επαθα λαστιχο αλλά κι επειδή o νόμος λέει πως δεν μπορεί κάποιος να καταδικαστεί για το ίδιο (αισθητικό) αδίκημα δύο φορές.


Αφού καταβάθος με ζηλεύετε ρε μπαγάσηδες για το πλατύ μου γούστο που χωράει πολλών ειδών διαφορετικές γυναίκες. Παραδεχτείτε το! tongue.gif

ΥΓ. Τα καλύτερα ποστ είναι αυτά του Weekendman όταν κάποιος καταφέρνει να τον τσατίσει και να τον κάνει να μιλήσει οπαδικά! Προτεινόμενα αυτής της κατηγορίας θα βρείτε στο τόπικ της αθεμπε μετά την περσινή κατάκτηση του πρωταθλήματος από την Κάχα. (το επίδικο είναι αν ο ΟΣΦΠ ήταν τυχερός που είχε κληρωθεί με την Κάχα).
apkat
Μόνο MVP και ΜPP για μενα που θεωρώ είναι και τα δύο πιο σημαντικά βραβεία.Για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να μιλήσω αφού δεν έχω τόσο στενή πλέον επαφή για να μπορώ να κρίνω.

ΜVP: Germany96 (Μακράν τα μπασκετικότερα σχόλια..Πραγματικά απολαυστικά.Στο μυαλό μου με διαφορά από τους υπόλοιπους), Parisinos( επίσης πολύ μπασκετικά ποστ με ψύχραιμη και σοβαρή ανάλυση), kseplenhs (δεν πίστευα ότι θα τον έβαζα αλλά υπάρχουν πραγματικά στιγμές που είναι on fire και έχει χαρίσει εκπληκτικές στιχομυθίες)

Αυτοί είναι οι 3. Αν μπορούσα να βάλω κι άλλους θα ήταν μάλλον ο weekendman και ο anaz κι ας μην γράφει τόσο συχνά.

ΜPP : Αir & King(αν και δεν γραφει κι αυτος πλεον τοσο συχνα..Παρολαυτά όταν το κάνει ξέρω πάνω κάτω τι θα διαβάσω), Colonel( σε μπασκετικά θέματα γιατί στα οφτόπικ δεν ειναι και τόσο predictable), T.W.Is.M. (χωρίς πάντως να με κουράζει ιδιαίτερα αυτή η εμμονή με τους Σέρβους tongue.gif )
colonel gomelsky
QUOTE(apkat @ Mar 18 2011, 12:26 ) *
ΜPP : Colonel( σε μπασκετικά θέματα )


για εξήγησε. Προς γνώση και συμμόρφωση! rolleyes.gif
apkat
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 18 2011, 13:36 ) *
για εξήγησε. Προς γνώση και συμμόρφωση! rolleyes.gif


Eλα που θες και επεξηγηση.. tongue.gif tongue.gif
nikolas12
QUOTE(Germany96 @ Mar 18 2011, 03:53 ) *
Best Youngster: hip-hop (το παραδέχομαι θέλω κι άλλα επεισόδια στην ανοιχτή βεντέτα που έχει με τον apkat, άσε που παραμένει ο αιώνιος έφηβος του forum, όλοι οι υπόλοιποι γερνάμε και 10 χρόνια μετά ο δεν-μπορώ-ακόμα-να-μαντέψω-τι-nick-θα-έχει-τότε θα είναι ακόμα υποψήφιος για Best Youngster biggrin.gif ).


Δεν εχω καμμια βεντετα με τον apkat. Απλα αλληλοπειραζομαστε. Σημειωτεον ειμαι 16 σχεδον και μπηκα στο φορουμ απο 12! Μαλλον γι 'αυτο δεν γερναω!

MVP (Most Valuable Poster)
Parisinos, A bullet for your head, kseplenhs, colonel gmelsky

MPP (Most Predictable Poster)
Ginobilli

ROY (Rookie of the Year, εγγραφες από το Μάρτη του 2010 δηλαδη)
επαθα λαστιχο

ΜΟΥ (Moderator of the Year)
rchos (ευκολακι), Air Kef

Best Avatar
pierce21, Air Kef

Worst Avatar
colonel gomelsky

King/Queen of Off-Topic
πηγα να πω suspect και jois21! colonel gomelsky λογω των τελευταιων τοπικ

Best Signature:
colonel gomelsky

Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18)
και εδω παραλιγο να πω alexmei. δεν ξερω ηλικιες πολλων μελων οποτε αφηστε το.
KingCrimson
MVP: Weekendman, Germany96, sixama23, a bullet for your head
ΜPP: il postino
MUP: spysta, rankin (γενικα μου αρεσει το στυλ που γραφουν..αν και δε συμεριζομαι τους προβληματισμους τους! tongue.gif )
ROY: Vrankovic S.
MOY: Rchos
Best Avatar: spysta, air kef
Worst Avatar: gomelsky (by far..), LFO... Θα ναι και αλλοι δε μπορω να θυμηθω
Best Signature: thrylos7
Worst Signature: dunkan21 9 (καλο αλλα παλιωσε)
King/Queen of Off-Topic: petrovic
Post of the Year (μπασκετικο): αρκετα απο τους ΜVP
Post of the Year (χιουμοριστικο): ενα του twism μετα τον αγωνα Ολυμπισκου - Ουλκερ στη Τουρκια
rchos
QUOTE(nikolas12 @ Mar 19 2011, 10:31 ) *
Δεν εχω καμμια βεντετα με τον apkat. Απλα αλληλοπειραζομαστε. Σημειωτεον ειμαι 16 σχεδον και μπηκα στο φορουμ απο 12! Μαλλον γι 'αυτο δεν γερναω!


αντιλαμβανεσαι οτι πρεπει να φας μπαν αυτη τη στιγμη.
στο φορουμ απαγορευονται ατομα κατω των 13 ετων.
μεχρι αυριο το πρωι θα συζητησουμε οι μοντς για το ποσες μερες θα φας μπαν αν και κανονικα επρεπε να σου σβησουμε το λογαριασμο.
nikolas12
Το ειχα συζητησει με τον Σπυρο και τελικα δεν εγινε τιποτα, γιατι πολυ απλα ηταν λιγο πιο πριν τα κλεισω. Ελπιζω να μην πεσει βαρια καμπανα αλλα δεν πειραζει. Βεβαια δεν βρισκω δικαιο να φαω ban για κατι που εγινε πριν απο 4 χρονια αλλα δεν πειραζει οπως ειπα.
kseplenhs
QUOTE(nikolas12 @ Mar 19 2011, 12:32 ) *
Το ειχα συζητησει με τον Σπυρο και τελικα δεν εγινε τιποτα, γιατι πολυ απλα ηταν λιγο πιο πριν τα κλεισω. Ελπιζω να μην πεσει βαρια καμπανα αλλα δεν πειραζει. Βεβαια δεν βρισκω δικαιο να φαω ban για κατι που εγινε πριν απο 4 χρονια αλλα δεν πειραζει οπως ειπα.


έπρεπε να κρατηθείς λίγο και να το αποκαλύψεις αυτό στα 32 σου.Τετοια αδικήματα μετά την 20ετία παραγράφονται
nikolas12
QUOTE(kseplenhs @ Mar 19 2011, 12:34 ) *
έπρεπε να κρατηθείς λίγο και να το αποκαλύψεις αυτό στα 32 σου.Τετοια αδικήματα μετά την 20ετία παραγράφονται


Χαχαχαχαχαχα ωραιος kseplenhs. Νομιζα πως δεν υπηρχε προβλημα που γραφτηκα λιγο πριν τα κλεισω τα 13. Με στεναχωρει το οτι θα φαω μπαν τωρα, αλλα να δω αμα σβηνατε τον λογαριασμο μου (που θα ηταν το δικαιο) πως θα θυμοσασταν τα επικα ποστ (ξερουν οι παλιοτεροι για ποια μιλαω).

Ωπα τωρα θυμηθηκα πως ειχε τοτε το σκηνικο. Οταν γραφτηκα ο κανονισμος ελεγε κατω των 16 οτι απαγορευεται αλλα οταν παρακολουθησα πολλες συζητησεις και ειδα οτι παρα πολλοι ηταν κατω των 16 γραφτηκα. Ο κανονισμος για την απαγορευση κατω των 13 θεσπιστηκε μολις λιγες μερες πριν τα κλεισω. Τοτε το συζητησα με τον Σπυρο και τελικα δεν εγινε κατι. Οποτε πιστευω πως θα ηταν αδικο να φαω μπαν πολλων ημερων και κυριως να σβηστει ο λογαρισμος. Και εχουν περασει και 4 χρονια.
kseplenhs
QUOTE(nikolas12 @ Mar 19 2011, 12:38 ) *
Χαχαχαχαχαχα ωραιος kseplenhs. Νομιζα πως δεν υπηρχε προβλημα που γραφτηκα λιγο πριν τα κλεισω τα 13. Με στεναχωρει το οτι θα φαω μπαν τωρα, αλλα να δω αμα σβηνατε τον λογαριασμο μου (που θα ηταν το δικαιο) πως θα θυμοσασταν τα επικα ποστ (ξερουν οι παλιοτεροι για ποια μιλαω).



και εγώ μπορεί να μην ήμουν στο φορουμ τότε αλλά τα έχω ακούσει (τριγυρνούσαν σε chain mails γυρω -γυρω καθώς και σε προφορικές αφηγήσεις στους δρόμους και τα καφενεία)

κρίμα είναι που θα φας ban αλλά ο νομος είναι αμείλικτος
rchos
QUOTE(nikolas12 @ Mar 19 2011, 12:38 ) *
Χαχαχαχαχαχα ωραιος kseplenhs. Νομιζα πως δεν υπηρχε προβλημα που γραφτηκα λιγο πριν τα κλεισω τα 13. Με στεναχωρει το οτι θα φαω μπαν τωρα, αλλα να δω αμα σβηνατε τον λογαριασμο μου (που θα ηταν το δικαιο) πως θα θυμοσασταν τα επικα ποστ (ξερουν οι παλιοτεροι για ποια μιλαω).

Ωπα τωρα θυμηθηκα πως ειχε τοτε το σκηνικο. Οταν γραφτηκα ο κανονισμος ελεγε κατω των 16 οτι απαγορευεται αλλα οταν παρακολουθησα πολλες συζητησεις και ειδα οτι παρα πολλοι ηταν κατω των 16 γραφτηκα. Ο κανονισμος για την απαγορευση κατω των 13 θεσπιστηκε μολις λιγες μερες πριν τα κλεισω. Τοτε το συζητησα με τον Σπυρο και τελικα δεν εγινε κατι. Οποτε πιστευω πως θα ηταν αδικο να φαω μπαν πολλων ημερων και κυριως να σβηστει ο λογαρισμος. Και εχουν περασει και 4 χρονια.


ο σπυρος δεν υπαρχει πια.
οποτε ολα επανεξεταζονται.
μην το κανουμε θεμα.
θα σου ανακοινωθει αυριο η τιμωρια σου.
KingCrimson
p.s. ξεχασα στα worst avatar και το 'ξεπλενις' biggrin.gif
nikolas12
QUOTE(rchos @ Mar 19 2011, 12:44 ) *
ο σπυρος δεν υπαρχει πια.
οποτε ολα επανεξεταζονται.
μην το κανουμε θεμα.
θα σου ανακοινωθει αυριο η τιμωρια σου.


Ωραια, ευχαριστω.
Pierce
Μη που πειραζετε τον hip hop ρε καρναβαλοι w00t.gif
rchos
QUOTE(pierce21 @ Mar 19 2011, 12:53 ) *
Μη που πειραζετε τον hip hop ρε καρναβαλοι w00t.gif

ποιος ειναι ο χιπχοπ?
εγω στον νικολας12 μιλαω προσωπικα.
nikolas12
Παιδια ας μην βγαινουμε off-topic. Οτι εγινε, εγινε τωρα θα φαμε το ban και θα δουμε τι θα γινει μετα.
επαθα λαστιχο
dura lex sed lex
T.W.Is.M.
Μηπως θα πρεπε να ανοιχτει ενα τοπικ που θα μπορω να γραφω(και να κραζω) τους Σερβους παιχτες προπονητες κλπ, ωστε να βγαζω το αχτι μου εκει και να περιοριζομαι στο μπασκετ(και το wrestling) στα υπολοιπα κομματια του φορουμ? tongue.gif
Θα γινω λιγοτερο προβλεψιμος ετσι.
sacarame
Αν ο γνωστός δυνάστης επιχειρήσει να μπανάρει τον Νικόλα, τότε θα νιώσει για τα καλά την δύναμη του πύρινου λαού του hip hop !!!!!! O Νικόλας τελεί υπό την προστασία μας...


ΝΙΚΟΛΑ ΗΓΕΤΗ, ΑΝΕΜΙΣΕ ΤΗΝ ΧΑΙΤΗ !!!!!!!! smiley.gif smiley.gif
kseplenhs
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 18 2011, 02:03 ) *
Πάρτε λίγη ντόπα:

http://www.youtube.com/watch?v=tn4uneV3ziE


όποτε το βλέπω το συγκεκριμένο θέλω να καβαλήσω το γραφείο μου και να κάνω τον κινγκ-κονγκ.Πιο πιουρ ντόπα δεν υπάρχει...

και τώρα τα candidates

MVP :
-Germany96 (μακράν ο κορυφαίος παγκοσμίως.Συγκριτικό μέγεθος τελειότητας σε κάθε τομέα)
-rankin (σοφός,μεγαλοπρεπής και business wise),
-PARISINOS (μου σπάει τα νευρα όταν αρχίζει τα δικηγοριλίκια με το να μην επικεντρώνεται στο τι συμβαίνει αλλά γιατί συνέβη (σε φάση "είναι τρίτη αλλά αυτό συμβαίνει γιατί χτες ήταν δευτέρα" + 3000 λέξεις ),αλλά είναι ψυχραιμος στις αναλύσεις του τις περισσότερες φορές και κάτι κερδίζεις απο όσα λέει.
-bonus: οι 2 θαμωνες του τοπικ της acb (παρασκευοσαββατοκύριακος-ο αδελφός της κοκκίνου).

MPP :
-ginobili (και κάπου εδώ όλα τελειώνουν.Σαν τον highlander ένα πράγμα.Στο τέλος θα μείνει μόνο αυτός)

MUP :
-lamar (ειλικρινά δεν ξέρεις με τι λέξη θα καταπιαστεί για να αμφισβητήσει.Σε πολύ on fire στιγμές τον βλέπω να σχολιάζει και σημεία στίξης)
-Κοκκίνου's brother (η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά)
-LFO ( είναι λίγο προβλέψιμος μέσα στο απρόβλεπτο γιατί τέτοιου είδους ποστ του εμφανίζονται είτε μετά απο τιμωρία είτε μετά απο σφαγή του θρύλου)

ROY :
έπαθα λάστιχο,δεν μου έρχονται άλλοι γιατί δεν προσέχω ημερομηνίες εγγραφής

ΜΟΥ :
-rchos (λογω της ανέλιξής του δικαιωματικά.Βέβαια πλέον πρέπει να προσέχει περισσότερο(τον εαυτό του και τις κινησεις του)
-kef (θα τον στηρίζω συνεχώς μέχρι να γίνει ο πρώτος μοντεράτορας που θα αυτοαποβληθεί με φάουλ.Μόνο αυτός μπορεί)
-thrylos7 (ο νίκος ο ζήσης,η σεβίλη με τα triple crown και λοιπές στιγμές άρνησης της πραγματικότητας )
bonus: sacarame (γιατί το σημαντικότερο κομμάτι ενός αγώνα είναι η ονειροπόληση του στόχου.Θα τον αντιμετωπίζω ως admin)

Best Avatar :
-LFO (γιατί είμαστε της ίδιας συνομοταξίας)
-morisson (τι άλλο να πουμε...)

Worst Avatar :
-Colonel (σταθερότατος.Βέβαια η εκδήλωση της γεροντολαγνείας που παρουσιάζει τελευταία δεν έχει να κάνει με πρωτοφανή ανωμαλία.Απλά γουστάρει άτομα της ηλικίας του.Πρόβλημα θα υπήρχε άν ανοιγε τοπικ με πιπινομαχίες)
-έπαθα λάστιχο (αδιάφορο.Ας έβαζε στρουμφάκια ξερω γω.Είναι και μικρό)

Best Signature duncan21,Nbaholic,rankin

Worst Signature : hip-hop

King/Queen of Off-Topic :
- έπαθα λάστιχο ( Δεν ξέρεις τι τοπικ θα ξεθάψει,τι τόπικ θα φτιάξε,θα τον έβαζα στους unpredictable αλλά κάτι ποστ του στυλ "έχω ένα φιλο που μοιάζει στον κολιν φάρελ σε τοπικ "παναθηναικός-μπαρτσελόνα" τον φέρνει εδώ δικαιωματικά.)
- il postino (όχι ιδιαίτερα αλλά όποτε βγαίνει off topic γράφει κάτι κατεβατά 5000λέξεων)

Best Youngster : εις τους αιώνας των αιώνων hiphop

Post of the Year (μπασκετικο) τώρα αυτό είναι βάσανιστήριο ρε παιδιά.
Post of the Year (χιουμοριστικο) Και αυτό είναι λίγο.Μου έρχονται τα οργια που κάνει ο γερμαναράς με το φοτοσοπ (απο τις φαντασιώσεις του collonel μέχρι τον ρονι τον σεικέλι τον dj )
Xaroumenos loukoumas
[Offtopic]
HipHop, μόλις εισηγήθηκα το μπάνιο της IP σου.
Αν περάσει από το συμβούλιο της ΣΟ, τότε..
Όπως λέει και το avatar μου, την επόμενη φορά, RTFM tongue.gif
[/Offtopic]
Magnus92
MVP :
SG3ptshooter ( η αδυναμια μου, τον τελευταιο καιρο tongue.gif )
The Warlus ( η αδυναμια μου γενικοτερα...)

MPP :
Ginobili
TWISM

MUP :
Και παλι ο Ginobili ειναι ... Ποτε δεν ξερεις τι θα σκαρφηστει για να "θαψει" τον Σατο και τις λοιπες δημοκρατικες δυναμεις tongue.gif ....


ROY :
επαθα λαστιχο

ΜΟΥ :
Air Kef 77.gif
rchos

Best Avatar :
Dunkan21


Worst Avatar :
Weekendman

Best Signature :
apkat (λεω τωρα...)

Worst Signature :
O sacarame επειδη δεν θα γινει admin 69.gif

King/Queen of Off-Topic :
Ο γειτονας μου: colonel !

Best Youngster :
Nikolas12

Post of the Year (μπασκετικο)
Δυσκολοοοο

Post of the Year (χιουμοριστικο)
Ποιο αλλο ;; Η αδερφη του SG3ptshooter !

ΥΓ Ξεχασα να δοσω και τα τιμητικα βραβεια σε :
1. Timemaster
2. pmam
3. ZEUS
4. Dennis_91
Γιατι ακομα ανεχονται να παιζουν μπασκετ μαζι μου smiley.gif ...
SG3ptshooter
QUOTE(kseplenhs @ Mar 19 2011, 13:41 ) *
όποτε το βλέπω το συγκεκριμένο θέλω να καβαλήσω το γραφείο μου και να κάνω τον κινγκ-κονγκ.Πιο πιουρ ντόπα δεν υπάρχει...

από τα 22.469 views έχω κάνει τα 10.000, εύκολα smiley.gif

Δεν είμαι αδερφός της Κοκκίνου. Με το κατάλληλο μαλλί θεωρείται Εβελίνα Παπούλια lookalike.. 68.gif
aegeansheed
MVP: Germany96, Parisinos, kseplenhs, nikefalin (ή και Δικέφαλλην για τους Αεκτζήδες φίλους), Flash, σίγουρα θα ήταν περισσότεροι αν διάβαζα πιο τακτικά.

ΜPP: Βullet στο topic των Blazers μετά από κάποιο σενάριο, νίκη ή τραυματισμό παίκτη, KostasVC στο ποδοσφαιρικό topic-"η φωνή του οργισμένου Αεκτζή", Colonel Gomelsky όποτε αναφερθεί το γνωστό ονομα(1 λέξη)τεπώνυμο(2 λέξεις) που φέρνει αηδία!

MUP: SG3ptshooter, kseplenhs, omar little (η αγάπη που του τρέφω είναι ανεξήγητη, κάτι σαν τη σχέση Έλληνα χεβυμεταλά με τους Iron Maiden. Μία φορά έκανε post φέτος και έγινε της Εταίρας!)

ROY: pmam, duncan21, έπαθα λάστιχο (και όχι μόνο για το url-link στο προφίλ του!)

MOY: Τσόσογλου (για την αυταπάρνησή στο κλείδωμα του #Ποδοσφαιρικού αν και κατά βάθος πιστεύω ότι θα ήθελε ως απλός χρήστης να συνεχίζει να διαβάζει τις γραφικότητες), pierce21 για την υπομονή στο #Προτάσεις.

best avatar: Jabar (ειδικά αν γνώρισες τη γυναίκα της ζωής σου σε streetball μονό!), Οlorin και η Veronica Zemanova man...

worst avatar: Colonel Gomelsky (o χρήστης είναι γνωστός πλέον ως "Το Χειρότερο Avatar ever από σύστασης Φόρουμ"!!!), COOLMAN (προτιμότερη η φάτσα του Alexander Kul)

best signature: pierce21 (μόνο όποιος βάλει τον Wall να χορεύει Dougie μπορεί να σε απειλήσει!) και duncan21 (δεν υπάρχει αυτό το gif!!!)

worst signature: Έχω απενεργοποιήσει τήν εμφάνιση υπογραφών, αλλά του Ginobili μου έχει μείνει για πάντα χαραγμένη...

King/Queen of off topic: Colonel Gomelsky, Petrovic, panos 75 ενδεικτικά

Best youngster: Μπανάρισμα και μετά μπανιάρισμα σε όλους κάτω των 17, που μπαίνουν μάλιστα από πολύ μικρότερη ηλικία στο Φ.

post of the year (μπασκετικό): Μιας και δε διαβάζω σχεδόν ποτέ topics ελληνικών ομάδων, θα ψηφίσω χαλαρά το αφιέρωμα στους Τελικούς ΝΒΑ 1993 (credits to Benchwarmer/Sacarame)

post of the year (χιουμοριστικό): O TWISM υπογράφει Σέρβο!, Το Αντι-Lebron topic, To "family matter 2010-11" και πολλά ακόμη από το Fantasy...
sacarame
QUOTE(kseplenhs @ Mar 19 2011, 13:41 ) *
bonus: sacarame (γιατί το σημαντικότερο κομμάτι ενός αγώνα είναι η ονειροπόληση του στόχου.Θα τον αντιμετωπίζω ως admin)


Μαν, πραγματικά....ΔΑΚΡΥΣΑ!!!!! smiley.gif

QUOTE(Magnus92 @ Mar 19 2011, 14:24 ) *
Worst Signature :
O sacarame επειδη δεν θα γινει admin 69.gif


Έτσι και γίνω όμως,ψάξε φόρουμ να κρυφτείς.... evilmonkey.gif


Μετά το πέρας της ψηφοφορίας, μου φαίνεται πρέπει να αποκαλύψω τα γεγονότα που κρύβονται πίσω από την υπογραφή μου ninja.gif
Magnus92
QUOTE(aegeansheed @ Mar 19 2011, 15:31 ) *
ROY: pmam, duncan21, έπαθα λάστιχο (και όχι μόνο για το url-link στο προφίλ του!)
[b]


Rookie o pmam apple.gif ??? Σε καμια περιπτωση ...
Αυτος ειναι πιο παλιος κι απο το φορουμ το ιδιο, εδω μεσα ... smiley.gif

QUOTE(sacarame @ Mar 19 2011, 15:38 ) *
Έτσι και γίνω όμως,ψάξε φόρουμ να κρυφτείς.... evilmonkey.gif


Δεν θα περασουν οι απειλες σας κύριε !!! smiley.gif
vc15
Είμαι αρκετά νέος στο forum, γράφω σχεδόν πάντα για nba, οπότε δε σας ξέρω καλά και θα αναφέρθω σε λίγα άτομα.

MVP: Germany96 (πολύ καλές αναλύσεις), Air and King (έχει γνώσεις, μόνο να μη γράφει τόσα πολλά και μας κουράζει), Leon_cp3 (λόγω αρκετών κοινών απόψεων και ότι τα ψάχνει πολύ τα θέματα)
MPP: a bullet for your head (καθημερινή ενημέρωση επί των θεμάτων των Blazers με τεράστια post)
Worst avatar: colonel gomelsky (έχετε αναφερθεί για αυτό), έπαθα λάστιχο (απλά δε μου αρέσει).

Μόνο αυτά μου ήρθαν, για τις υπόλοιπες κατηγορίες δεν είχα κάτι. Τέλος, να ευχαριστήσω το benchwarmer που με ψήφισε για ROY επειδή "δυστυχώς δεν του ερχόταν άλλος". smiley.gif
giannis_mg
Λοιπον ας κανω τις επιλογες μου και εγω 19.gif

MVP
sixama23,a bullet for your head και θα βαλω και τον PARISINO για πολυ ευνοητους λογους rolleyes.gif

MPP
Ο τιτλος δικαιωματικα νομιζω παει στον Ginobili αλλα θα το δωσω επισης στον Air and King που αν και κανει καταπληκτικες αναλυσεις,εισαι σιγουρος για το τι θα γραψει για τον ''King'' και βεβαιως και στον a bullet for your head για τα ποστ κυριως για τις ανταλλαγες που προτεινει που ειναι 1000% σιγουρο οτι η μια ομαδα θα ειναι οι Blazers

MUP
Με κλειστα ματια διαλεγω τον kolokotroni καθως ειναι ικανος να αναψει τα αιματα στα τοπικ του ΟΣΦΠ σε χρονο dt tongue.gif

ROY
Πρωτη και κυριοτερη επιλογη μου ειναι ο VRANKOVIC S. καθως ειναι λες και βρισκεται στο μυαλο μου,εχουμε ακριβως τις ιδιες αποψεις για τον ΠΑΟ αλλα και vc15 με τον οποιο εξισου συμφωνω παρα πολυ κυριως στα θεματα του ΝΒΑ καθως εκει γραφει κυριως.

MOY
Συγχαρητηρια rchos καθως εισαι το αδιαφιλονικητο φαβορι πολυ σωστα και παιρνεις αλλη μια ψηφο και απο εμενα rolleyes.gif

Best Avatar
sixama23 για τον Misko αλλα τωρα μου τα χαλαει λιγο με τον Φριντέτ

Worst Avatar
Αλλη μια ψηφο στον colonel απο εμενα,παρακαλω icon_drunk.gif

Worst Signature
Διαλεγω τον xaroumeno loukouma γιατι αυτον τον Κινεζο που εχει βαλει μου θυμιζει αυτα τα σπαστικα σκυλακια στο αυτοκινητο που κουνανε συνεχεια το κεφαλι τους

Best Signature
rchos για το Lyin' King

King/Queen of Off-Topic
Colonel-SG3ptshooter για Μπογρη

Best Youngster
VRANKOVIC S. για τους λογους παραπανω

Post of the Year (μπασκετικο)
Λευκο,δεν μπορω να σκεφτω κανενα tongue.gif

Post of the Year (χιουμοριστικο)
Ισχυει το ισιο δεν μου ερχεται καποιο
HLR CENATION
ΜVP: a bullet for your head,air and king,weekendman Oταν έχουν όρεξη και παίρνουν την πένα,κάνουν υπεροχες αναλύσεις που δεν διαβάζεις πουθενά αλλου,από κανένα φτασμένο δημοσιογράφο και αναλυτή.

MPP: twism Οχι για τους σερβους αλλα για το Μουρινιο. biggrin.gif

ROY: γιάννης 23

ΥΠΟΓΡΑΦΗ: γιάννης 23 Μονο και μονο επειδη εχει την παικτουρα

χειροτερο αβαταρ:twism Όχι να έχεις για αβαταρ τον πελατη του Κειν και του Πολ του Μπιρ... biggrin.gif

καλυτερο αβαταr: Μορισον

off topic twism,Γκομέλσκι,Μορισον -κυρίως γι αυτά που γραφει για ποδόσφαιρο αν και δεν μπαίνει συχνά.Ακόμα και όταν διαφωνείς κάνει ωραία ποδοσφαιρική κουβέντα.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 19 2011, 21:57 ) *
χειροτερο αβαταρ:twism Όχι να έχεις για αβαταρ τον πελατη του Κειν και του Πολ του Μπιρ... biggrin.gif


Ε οχι και πελατης!!! Θυμησου τι γινοταν επι 13 χρονια. Επειδη αλλαξαν τα πραγματα περσι δε γιναμε ξαφνικα πελατες του Kane. Αλλωστε στο μεγαλο σοου τον εχουμε στο 2-0(αυτον και τον ΗΒΚ-συντομα ομως και τον ΗΗΗ).
Αλλα ξερω γιατι τα λες... Του χρονου ο δικος σου θα γινει το Νο20 στη λιστα... smiley.gif

P.S. Αν ο Μουρινιο ηταν προπονητης μπασκετ, σιγουρα θα ηταν Σερβος! tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(nikolas12 @ Mar 19 2011, 10:31 ) *
King/Queen of Off-Topic
πηγα να πω suspect και jois21! colonel gomelsky λογω των τελευταιων τοπικ


Τα οποία μάλλον δεν θα έπρεπε να διαβάζεις. ohmy.gif
kseplenhs
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 20 2011, 01:41 ) *
P.S. Αν ο Μουρινιο ηταν προπονητης μπασκετ, σιγουρα θα ηταν Σερβος! tongue.gif



νομίζω πως αν υπήρχε αντίστοιχο "μουρινιοειδές" στο μπάσκετ αυτό έρχεται πιο κοντά στον ιωαννίδη παρά σε σέρβους.

οι σέρβοι γενικά δεν πολυδημιουργούν κλίμα με δηλώσεις .Εντάξει μιλάνε και αυτοί σαν άνθρωποι αλλά περισσότερο κατα τη διάρκεια ενός ματς παρεκτρέπονται. Μόνο ο ιωαννίδης απο μια απλή δήλωση στο αεροδρόμιο ξέρω γω με την αποστολή της ομάδας,θα μπορούσε να κάνει το κλίμα μπουρ$%#ο και να περιμένεις μετά το παιχνίδι που έρχεται σαν να γίνεται πόλεμος...
Phil Laak
MPP:Ginobili

Πολύ απλά γιατί όλοι οι μεγάλοι "παίκτες" έχουν τους αβανταδόρους τους cool.gif
nikolas12
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 21 2011, 20:36 ) *
Τα οποία μάλλον δεν θα έπρεπε να διαβάζεις. ohmy.gif


Ναι μηπως να φτιαξουμε και κατηγορια για...
SG3ptshooter
Πέρασε η πρώτη εβδομάδα κι αγγίξαμε τις 20 ψήφους.

Και κανείς δεν πειράχτηκε και ο σχετικός χαβαλές στο τόπικ υπήρξε, που ήταν κι ο στόχος πάνω απ' όλα και είχαμε μια καλή συμμετοχή και έχετε μια βδομάδα ακόμα μέχρι να μπούμε τα μεσάνυχτα της πρωταπριλιάς, που τελειώνει η προθεσμία, να ψηφίσετε κι άλλοι.. Και να γράψετε περισσότερα ποστς ποιότητας ( biggrin.gif ) φυσικά.

ΕΛΑ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ tongue.gif
SG3ptshooter
Μετά τη συγκλονιστική ανταπόκριση της δεύτερης βδομάδας (μηδέν 0 ποστ) ήρθε η ώρα να κάτσω να τα μετρήσω:
Έχουμε και λέμε:
Most Valuable Poster
1.Germany96 (στο νήμα κέρδισε λόγω του σαλτσομούστακου στη Σάρα Τζέσικα Donkey Witch)
2.Parisinos
3.Sixama23
4.a bullet for your head - Weekendman - kseplenhs
(αμέσως μετά είμαι εγώ και έχω να ρωτήσω αυτούς που με ψήφισαν από ποιο ψυχιατρικό ίδρυμα ποστάρουν icon_drunk.gif )

Most Predictable poster
1.Τ.W.Is.M. και Ginobili 77.gif
3.Air and King
4. colonel gomelsky - a bullet for your head

Most Unpredictable poster
1.kseplenhs
2.SG3ptshooter
3.lamar
4.spysta - benchwarmer - koloktronis - LFO

Rookie of the Year
1.έπαθα λάστιχο (ναι μωρή Βαλένθια)
2.frenchman7 - vc15 - VRANKOVIC S.
5.Giannis_23 - badass

Moderator of the Year
1.rchos (oυουου να μου χαθείτε παλιογλιφτρόνια) (κι εγώ σε ψήφισα άντμιν μας - σλουρπ)
2. Air Kef
3. Flash (εσένα δεν ξέρω γιατί δε σε ψήφισα, έπρεπε)

Best Avatar
1. morrison (πατήστε τα λινκς της υπογραφής του blove.gif )
2.kseplenhs - LFO
4.sixama23 - nikefalin

Worst Avatar
1.colonel gomelsky συντριπτική νίκη του ανύπαρκτου σοσιαλισμού απέναντι στο δυτικό κατεστημένο του κομφορμισμού και της θεοποίησης του ωραίου. Γιατί και ο Σέρχιο Ράμος έχει το δικαίωμα να είναι milf. bball.gif
2.έπαθα λάστιχο (αυτό με το ποντικάκι ήταν μάπα, φακτ)
3.pierce21 - sacarame - lightday

Best Signature
1.duncan21 απλά κι εύκολα
2.rchos - saou
4. rankin - pierce21 - kseplenhs -NBAholic

Worst Signature
1.nikolas12 - πρώην hip hop (η ιστορία δεν ξεγράφει)
2. duncan21 - ALdaperan
μετά όλοι οι υπόλοιποι

Κing of Off-Topic
1.colonel gomelsky
2.petrovic - morrison
4.SG3ptshooter
5.GMIls (ηθικός νικητής είναι πιο θεός απ' όλους 77.gif 77.gif 77.gif )

Queen of Off-Topic
η μοναδική ψήφος του Germany96 καθόρισε το αποτέλεσμα. Σάρα Τζέσικα Donkey Witch, Έλλη Κοκκίνου και η αδερφή μου. 24.gif

Βest Youngster:
nikolas12 πρώην hip hop γιατί κανείς δεν ήξερε ποιος άλλος είναι κάτω από 18 και ποιος όχι.. icon_drunk.gif
Τίμια ψήφος μου σε balomazoxtra και Giannis_23.

Post of the Year (μπασκετικό):
ψηφίστηκαν ποστ του Weekendman, του Germany 96, του sixama23, του a bullet for your head, του benchwarmer και του sacarame (τελικοί 93). 2 φορές η ψυχραιμία του aegeansheed για την αποχώρηση ΔΔ από την Εθνική ομάδα.

Post of the Year (τι χιουμοριστικό ρε - ένα ανθρώπινο δράμα ζω - πάλι καλά που δεν βγαίνει ακόμα ο Μικρούτσικος)
1.family matter
2.οποιοδήποτε ποστ του kseplenhs
3.T.W.Is.M.
εύφημος μνεία σε Magnus92, spysta, gallistis, Germany96 και Οmar Little (ηθικός νικητής γιατί έχει δει the wire και τον πάει ο Ρασίντ Γουάλας του Αιγαίου)
kseplenhs
ήταν λίγο fail η ψηφοφορία έτσι?Το εκλογικό σώμα ξεπέρασε τα 10 άτομα?

του χρόνου δεν με βλέπω να ψηφίζω.Είμαι απογοητευμένος απο τη δημοκρατία.Θα κατεβάσω τανκς για εκτροπή... ph34r.gif
επαθα λαστιχο
βρε συμβαλεντσιανε,ο νταρτακαν ειναι σκυλι,οχι ποντικι!
giannis_mg
QUOTE(rankin @ Apr 2 2011, 20:08 ) *
Πολλά λες για Παπαλουκά
Σιγά μην βρει οπουδήποτε αλλού στον πλανήτη πάνω απο 500...
Γλυνια-Πελε, σίγουρα θα φύγουν...
Λογικά και ο Χαλπερίν, εκτός και αν κάνει όργια στα πλέι-οφ (πιθανότητα<1%)
Επίσης, καλό θα ήταν να φύγει ο Χαλπερίν για να έρθει και άλλο ταλέντο σαν Νιλσεν-Κέσελ στην ομάδα 41.gif

Ο Μπουρούσης, δεν ξέρω τι θα γίνει. Είναι όντως ιδιαίτερη περίπτωση.
Αν ο κόουτς κρίνει ότι του χαλάει τα αποδυτήρια, δεν νομίζω να μείνει...
Ο Γκόρντον θα μείνει γιατί ηδη είναι ο πιο ταλαντούχος ξένος μας!!! Αυτός θα φύγει;;;; biggrin.gif




πως το εννοείς αυτό το "λόγω ηλικίας" χωρίς να είναι και αυτοβούλως;;; φτου-φτου-φτου
έτσι όπως το διαβάζω είναι σαν "υποχρεωτική συνταξιοδότηση"
δεν είναι δα και τόσο μεγάλος ο άνθρωπος!!!! ohmy.gif

Να σας ρωτήσω πάντως, παρατήρησε και αλλος ότι ο Ντούντα πρέπει να είναι βαψομαλλιάς;;;;


Τίποτα δε μου λέει ο Πιανιτζιάνι
Βρήκε τα ερείπια και τα ισοπέδωσε

Με τέτοιο Ολυμπιακό και τέτοιον εμμονικό Ντούντα στο πάγκο, θα περνούσε και η Προκομ πέρσι
Ο Ολυμπιακός θεωρώ πως θα έπρεπε να είχε επενδύσει στο Μπλατ το καλοκαίρι, αλλά ποντάραμε περισσότερο στον μοναδικό άνθρωπο που, θεωρητικά, μπορεί να αντιμετωπίσει τον Ομπράντοβιτς..
Και λέω ότι θα προτιμούσα Μπλατ από Ιβκοβιτς, γιατί και η ηλικία παίζει το ρόλο της σε εμμονές, παραξενιές και αρτηριοσκληρώσεις, παθήσεις που φέρανε αυτή τη στιγμή την ομάδα εκτός ευρωλίγκα
Από την άλλη, δεν θα αμφισβητήσω ποτέ την ικανότητα του Ντούντα να χτίζει ομάδες, απλά αυτή τη στιγμή: Ξεροκεφαλιά Vs Ικανότητα 1-0


Το Βασιλόπουλο ξέχνα τον.. Δυστυχώς έχει τελειώσει το παλικάρι, εκτός και αν είναι ο Ρομποκοπ και επιστρέψει στα παρκέ με ενσωματωμένο σκόπευτρο για να σημαδεύει και καλύτερα !!!

Αν πάρουμε και Στόουνρουκ, θα έχουμε το απόλυτο δίδυμο αμπαλίασης με Νιλσεν (αν δεν φύγει δαύτος)
Μην κοιτάς που ο Στόουνρουκ οργίασε με τον Ολυμπιακό.... Και αυτός βρήκε τα πτώματα και ασέλγησε. Όταν έπαιζε με τον Παναθηναϊκό ο Ομπράντοβιτς του άφηνε το σουτ, ο τύπος τα είχε σπάσει και είχε εξελιχθεί στον αδύναμο κρίκο των Ιταλών.. Δεν θα αντέξω να ζω το ίδιο σενάριο με τον Στόουνρουκ στον Ολυμπιακό. Όσο για την άμυνα του, βρίσκει και τα κάνει... Ο Λουκάς βλέπει ξύλο και αλλάζει γήπεδο, ο Έρτσεγκ σχεδόν μια απο τα ίδια και ο Νιλσεν βλέπει γήπεδο, και το γήπεδο φεύγει...

Και μιας και μιλάω για Νιλσεν, το ξέρω, είναι καφρίλα, αλλά έχω κηρύξει ανένδοτο αγώνα για να φύγει από τώρα
Θα πηγαίνω γήπεδο μόνο και μόνο για να τον γιουχάρω...
Δεν τον αντέχω άλλο.
Η παρουσία του, με προσβάλει
Όχι μυρωδιάδες και άμπαλοι στο Λιμάνι !!!!

Αυτο το χθεσινο ποστ του φιλου rankin,παιρνει με ανεση τη πρωτια για το πιο χιουμοριστικο ποστ για μενα.
Οι ατακες πεφτουν συννεφο,ειχα λιωσει χθες οταν το διαβαζα.
Θ-Ε-Ο-Σ 77.gif
nikolas12
Worst signature με δυο ψηφους;
O nikolas12 πανδικαια και με την αξια του νικησε στην κατηγορια των youngster. Γατακια!
SG3ptshooter
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 17 2011, 14:32 ) *
worst signature:nikolas12

QUOTE(duncan21 @ Mar 17 2011, 18:13 ) *
Worst Signature:nikolas12

QUOTE(sacarame @ Mar 18 2011, 00:39 ) *
Worst signature :nikolas12

QUOTE(kseplenhs @ Mar 19 2011, 14:41 ) *
Worst Signature : hip-hop



2 ψήφους; rolleyes.gif
a bullet for your head
Εστω & αργοπορημενος,θα πω & εγω τις επιλογες μου:


MVP:

Air & King.Δυστυχως δεν ποσταρει τοσο συχνα.Παραμενει ομως για μενα,ενας εξαιρετικος ποστερ.
NBAholic.Ομοιως με Air & King.Σταθερη αξια.
Germany96.Πολυ καλα post.Ωστοσο η καταθεση καποιων στατιστικων στοιχειων,μπορει να να μας δωσει ορισμενου τυπου πληροφοριες & οχι το the hole picture.
sixama23.Πολυ αξιος,με συνεχη αναζητηση πληροφοριων & εμπλουτισμο γνωσεων,εικονων & παραστασεων.
morrison.Πολυ δυνατος παικτης & ισως & ο πιο υποτιμημενος εδω μεσα...
Weekendman.Εξακολουθει να ειναι παραγωγικος & με καλες αποψεις.
lakersdynasty.Και αυτον θεωρω αρκετα υποτιμημενο ποστερ...

ΜPP:

colonel.Δυστυχως,δεν ξερω ποτε & εαν θα τον ξαναδουμε ενεργο.Ωστοσο παρα-ηταν προβλεψιμος... smiley.gif
apkat,kseplenhs,roben

MUP:

morfi,pedja.General,banou7.


ROY:

duncan21.Αν & εχει εγγραφη στα τελη του 09',νομιζω οτι του αξιζει ο τιτλος.

MOY:

NBAholic,ashton,flash


Best Avatar:

morrison.Germany96

Worst Avatar:

colonel

Best Signature:

rankin


Worst Signature:

rchos

King/Queen of Off-Topic:

colonel

Post of the Year (μπασκετικο):

Αρκετα.

Post of the Year (χιουμοριστικο):

''Mε πήραν τηλ στην Αγγλία να μου πουν οτι γίνεται χαμός στο φόρουμ.''........................ smiley.gif
nikolas12
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 8 2011, 22:15 ) *
2 ψήφους; rolleyes.gif


2 στο τετραγωνο tongue.gif .
Magnus92
Ποτε θα μας τεθει η δυνατοτητα να ασκησουμε το εκλογικο μας δικαιωμα;;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.