Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Awards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
rchos
QUOTE
Kαθηστε ρε υπαρχει καποιος κανονας στα Αγγλικα που να λεει οτι το r στην αρχη της λεξης και πριν απο συμφωνο διαβαζεται Αρ;Παραδειγμα η λεξη rhapsody προφερεται αραψοντυ;Οχι...
Αρα σωστα ερμηνευω το rchos ως ''Ρχος'' η εστω ''Ρτσος'' η ακομα ''Ρκος''...Αν ηταν r-chos ναι...Αρα εφ'οσον δεν παιζει και κολημα Τσοσογλου και πραγματικα ειναι γλωσοδετης δικαιως το ψηφισα...


προφανως καλα εκανες και το ψηφισες γιατι δεν ξερεις την ιστορια απο την οποια εχει βγει.παντως αν ξερεις απο χημεια θα σκεφτεις απο που βγαινει και γιατι διαβαζεται αρ-.

α και επειδη πλεον ξερεις στα πολ περιμενω διαφορετικη συμπεριφορα! tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(rchos @ Dec 12 2009, 02:37 ) *
προφανως καλα εκανες και το ψηφισες γιατι δεν ξερεις την ιστορια απο την οποια εχει βγει.παντως αν ξερεις απο χημεια θα σκεφτεις απο που βγαινει και γιατι διαβαζεται αρ-.


καλά είστε μεγάλα ψώνια που συζητάτε εδώ και 10 ποστ ποιός έχει το πιο γ@μ@@@ουα νικ. tongue.gif peace.gif
morrison
QUOTE(rchos @ Dec 12 2009, 02:37 ) *
προφανως καλα εκανες και το ψηφισες γιατι δεν ξερεις την ιστορια απο την οποια εχει βγει.παντως αν ξερεις απο χημεια θα σκεφτεις απο που βγαινει και γιατι διαβαζεται αρ-.

α και επειδη πλεον ξερεις στα πολ περιμενω διαφορετικη συμπεριφορα! tongue.gif

Aπο χημεια δεν ξερω...Αλλα εχει σχεση η χημεια με την σωστη προφορα ενος ονοματος;Θα μας ξανατρελανεις...

H προσκληση για το τοπικ ισχυει... wink.gif
Βασικα το μονο που με παραξενεψε απ'το πρωινο ποστ ειναι πως γινεται ενας που περιφρονει τα Αμερικανικα θεαματα να εχει φτασει σε τετοιο επιπεδo γνωσεων που να ξερει τον Jamie Noble... rolleyes.gif
rchos
QUOTE
Βασικα το μονο που με παραξενεψε απ'το πρωινο ποστ ειναι πως γινεται ενας που περιφρονει τα Αμερικανικα θεαματα να εχει φτασει σε τετοιο επιπεδo γνωσεων που να ξερει τον Jamie Noble...


το πρωινο ποστ ηταν ολο πλακα.
ξερω και τον Charlie Haas με τον Shelton Benjamin παρεα και αλλους μα πανω απο ολα ενδιαφερομαι για Rosa Mendes, Eve Torres, Trish Stratus και αλλες μα πανω απο ολα την αγαπημενη μου Stacy Keibler. smiley.gif


οσο για τη χημεια αν ψαξεις θα δεις τι ειναι το Rcho.
kseplenhs
σπίστευτο.τώρα το καλοκαίρι που διάβαζα οργανική μου είχε περάσει απο το μυαλό το nick σου να έχει σχέση.φυσικά δεν σε ρώτησα γιατί απο το πολύ διάβασμα,έβλεπα οργανικές ενώσεις παντου γύρω μου.... smiley.gif
dizzy_fingers
QUOTE(john morisson @ Dec 11 2009, 23:11 ) *
υγ:Dizzy ησουν και εσυ μεσα;
Nα ξερω σε ποιους χρωσταω χαρη... rolleyes.gif

Ναι, οφείλω να καώ στα χαμηλότερα κλιμάκια της κόλασης κρεμασμένος από τα δόντια του Γκοτζίλα 3 μέτρα πάνω από έναν πεινασμένο Βελικοράπτορα και έναν στερημένο γορίλα.

Η αλήθεια είναι πως αν δε γνώριζα προσωπικά τον Άρτσι, ώστε να ξέρω ότι λέει μπαρούφες για το υποτιθέμενο όνομά του, θα ψάρωνα κι εγώ άνετα από το ποστ του.
benchwarmer
Αν κανεις αλλος δεν ενδιαφερεται να καταθεσει τις ψηφους/προτασεις του, μπορουμε αυριο-μεθαυριο να περασουμε στα poll... wink.gif

Παντως καλο θα ηταν να ψηφισουν ακομη 3-4 ατομα τουλαχιστον εδω, για να ειναι τα poll οσο πιο αντιπροσωπευτικα γινεται, μιας και εχουμε ακομα πολλες ισοψηφιες κλπ κλπ..
panagiotisTheDream
Ορίστε και οι δικοί μου ψήφοι... Σε όσα λείπουν, απλά βαριόμουν να σκεφτώ.. tongue.gif

MVP (Most Valuable Poster) - Air and King, john morisson, rankin

MPP (Most Predictable Poster) - wagner love ("... λοιπόν καρντάσια ..." tongue.gif), ΛΥΚΟΣ, Consultant

MUP (Most Unpredictable Poster) – kseplenhs, Gravedigger

ROY (Rookie of the Year) - john morisson, Omar Little

ΜΟΥ (Moderator of the Year) - thrylos7, NBAholic

Best Avatar – xristos_metal, sacamare, pinkTimeout

Best Signature - john morisson, Αir Kef

King/Queen of Off-Topic - kseplenhs, suspect, stefan

Best nickname – benchwarmer, bullet for your head
Air Kef
MVP (Most Valuable Poster) --- parisinos,rankin,AZ1980

MPP (Most Predictable Poster) --- bullet, ΛΥΚΟΣ, kotzito

MUP (Most Unpredictable Poster) --- Omar Little, suspect

ROY (Rookie of the Year) --- Omar Little

ΜΟΥ (Moderator of the Year) --- thrylos7, dizzy fingers.

Best Avatar --- dizzy fingers, pierce21

Worst Avatar --- only_pas, λυκος

Best Signature --- η δικιά μου, πραγματικά την λατρεύω , Omar little, apkat - τζογάρισες στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα

Worst Signature --- captain charisma, only pas

King/Queen of Off-Topic --- suspect (γιατι μπαινει πσοταρει τις ακυρες με το μπασκετ αλλα ενδιαφερουσες σκεψεις του και φευγει στο αψε σβησε )

Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18) --- Alexmei.
kotzito
Αν μετρησα καλα μεχρι τωρα εχουν κανει τις προτασεις τους 21 ατομα.Ειμαστε οκ ή χρειαζομαστε ακομα 2-3 ατομα να προτεινουν για να βγουνε κοντα στους 25;
apkat
Παιδια μην αγχωνομαστε..Δεν βιαζομαστε και ως εκ τουτου εγω λεω να το κρατησουμε μεχρι τα Χριστουγεννα ανοικτο μηπως θελει καποιος να ψηφισει..Τοτε ανοιγουμε τα πολ και τα κραταμε 1-2 εβδομαδες ακομη..
benchwarmer
Μωρε το αφηνουμε και για ολο το Δεκεμβρη, και την ψηφοφορια για ολο το Γεναρη, δεν υπαρχει θεμα. Το θεμα ειναι να υπαρξει συμμετοχη, οσο περισσοτεροι, τοσο το καλυτερο. Και για να ειναι πιο "εγκυρα" τα βραβεια, αλλα το κυριοτερο για μενα, για να κανουμε την πλακα μας biggrin.gif
stefan
MVP(Most Valuable Poster) rankin,parisinos,air and king

MPP (Most Predictable Poster) Λυκος,a bullet for your head,wanger love

MUP (Most Unpredictable Poster) kseplenhs,hip hop,gravedigger

ROY (Rookie of the Year) Omar Little

ΜΟΥ (Moderator of the Year) air kef,flash

Best Avatar dizzy fingers

Worst Avatar giannis (δεν πας πουθενα με τον αποτυχημενο..), οnly_pas

Best Signature air kef

Worst Signature only_pas

King/Queen of Off-Topic j-kidd13,suspect

Best Youngster Alexmei
OnLy_PAS-AthEnS
Τι εγινε υπαρχει καμια τρεχον σκεψη στα σκαρια??... Θα γινουν τελικα αυτα τα πολλ??
benchwarmer
Ασφαλως και θα γινουν cool.gif
Εγω τα αποτελεσματα τα εχω ετοιμα, νεα συμμετοχη την τελευταια βδομαδα δεν ειχαμε, οποτε αν συμφωνει και ο απκατ ( tongue.gif ), το ληγουμε σιγα σιγα... Αν ειναι, το αφηνουμε μεχρι τελος του μηνα μπας και, και βαζουμε τα πολλ απο τον νεο χρονο, με τις ψηφοφοριες να ληγουν στις 31/1, η κατι τετοιο..
a bullet for your head
Επειδη βλεπω πως καποιοι εξακολουθουν να με προτεινουν σε καποιες κατηγοριες..θα πω πως δεν εχει αλλαξει κατι,απ'αυτα που ανεφερα στη δημοσιευση 240..
Δεν επιθυμω να μετασχω-συμμετασχω,ουτε σαν προτεινομενος ανα κατηγορια,ουτε να ασκησω δικαιωμα ψηφου..
Ευχαριστω.
OnLy_PAS-AthEnS
ΚΑτα τη γνωμη πρεπει να γινει δεκτη η σκεψη του bullet.Ειναι δικαιωμα του καθενος σε τετοιου ειδους αστειες(με την καλη εννοια)διαδικασιες αν δεν θελει να μην συμετεχει.
aegeansheed
πολλές ντροπές βλέπω τελευταία....

Air Kef
Τι να κάνουμε ρε μπούλετ, σε θέλει ο λαός.
stefan

Εγω παντως προτεινω να μην περιμενετε και αλλο για να βγαλετε τα αποτελεσματα.
Ηδη υπαρχει πολυς καιρος που εχει να ψηφισει καποιος.Δεν νομιζω να βρεθει καποιος
που να ενδιαφερεται και να μην μπορεσε να ψηφισει.

apkat
Παιδια επειδη βλεπω οτι περιμενετε το οκ απο εμενα σας το δινω αν και δεν θα επρεπε καν να με περιμενετε..Bench μιας και εχεις τα αποτελεσματα αν θες κανε εσυ τα πολ αλλιως στειλε πμ να συνενοηθουμε αν και γενικα επειδη ειμαι στην πατριδα(Χανια ρε λεμε......!!!!!!!!!!!!!!) δεν εχω και πολυ χρονο αυτες τις μερες..

Εντιτ:Παντως δεν θεωρω σωστο να εξαιρεθει ενα μελος απο τις ψηφοφοριες αφου ετσι τα πολ χανουν καπως την αξιοπιστια τους..Αν καποιος θελει να αποσυρει η να αλλαξει ψηφους οκ το καταλαβαινω..Το να εξαιρεθει απο ψηφους αλλων ομως το βρισκω παραλογο..Απλα η γνωμη μου..
benchwarmer
Τελικα αποτελεσματα, χωρις τις ψηφους του a bullet for your head:

MVP:
PARISINOS 12
Air and King 8
rankin 7

a bullet for your head 7
NBAholic 4
AZ1980 4

Anaz 3
john morrison 3
κλπ

MPP:
a bullet for your head 11
Air and King 10
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. 5
mrproedros 4
Consultant 3

colonel gomelsky 2
gravedigger 2
rankin 2
lakersdynasty 2
wagner love 2
κλπ

MUP:
Omar Little 12
suspect 7
aegeansheed 4
DON-basketblog 3
gravedigger 3

panos75 2
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. 2
kseplenhs 2
κλπ

ROY:
john morrison 12
Omar Little 12
ilpostino 7
DON-basketblog 4

Johanvil 2
almirosbc 2
κλπ

ΥΟΥ:
kotzito 10
hip-hop 7
OnLy_PAS-AthEnS 6
almirosbc 2
Alexmei 2

κλπ

ΜΟΥ:
thrylos7 14
air kef 9
pierce21 5
nikefallin 4

NBAholic 2
rchos 2
Flash 2
κλπ

King of off-topic:
stefan 11
suspect 10
john morrison 7

a bullet for your head 3
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. 3
petrovic 2
captain charisma 2
wagner love 2
kseplenhs 2
T.W.Is.M. 2
pinkTimeout 2
κλπ

Best Signature:
air kef 7
Omar Little 5
pierce21 2
kostasVC15 2

a bullet for your head 2
apkat 2
κλπ

Worst Signature:
OnLy_PAS-AthEnS 12
captain charisma 6
Air and King 2

rchos 1
morfi 1
j-kidd13 1
Omar Little 1
wagner love 1

Best Avatar:
pierce21 5
dizzy_fingers 5
kseplenhs 3
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. 3

koutsou10 2
spysta 2
apkat 2
kaukasios 2
air kef 2
rchos 2
twism 2
Air and King 2
aegeansheed 2
pinkTimeout 2
κλπ

Worst Avatar:
OnLy_PAS-AthEnS 10
colonel gomelsky 9
thrylos7 2
lebron15 2
lakersdynasty 2

κλπ

Αν εχω κανει καποιο λαθος στην καταμετρηση, ζητω ταπεινα συγγνωμη smiley.gif Αν καποιος εχει το κουραγιο να ξαναμετρησει, μπορει να το κανει tongue.gif

Με bold ειναι αυτοι που θα μπουν σε καθε πολλ αντιστοιχα. Δυστυχως καποια απο αυτα λογω της αποφασης του bullet δεν θα ειναι πληρως αντιπροσωπευτικα... Επειδη τωρα, δεν ξερω ποτε θα βρω τον χρονο να τα φτιαξω, οποιος θελει και ειναι στο πνευμα των Χριστουγεννων, μπορει να βοηθησει rolleyes.gif
*Αν το παρει καποιος αποφαση παντως, προτεινω να βαλει τα πολλ να ληγουν στις 31/1/2010...
kotzito
Υπαρχει μηπως η δυνατοτητα μετα την ψηφο να μην φαινονται πως ειναι οι ψηφοι μεχρι στιγμης,ωστε να υπαρχει αγωνια και να μην επηρεαζεται το αποτελεσμα;
suspect
Δευτερη φορα στη δευτερη διοργάνωση ανακυρησσομαι KING OF OFF TOPIC...

Eιμαι βαθια συγκινημένος και δράττομαι της ευκαιρίας να πω ενα μεγάλο ευχαριστω:

Στον provider μου που πάντα μου δίνει πρόσβαση στον παγκοσμιο ιστο

Στον Dizzy που δεν με εχει κανει ban

και σε ολους σας για την ανοχη και την επιεικια σας!

smile.gif

Τωρα αυτοι που δεν με ψηφισατε μπορειτε να βρισετε ελευθερα αυτους που με ψηφισαν.

το βραβειο μου παρακαλω οπως μου αποσταλλει με κουριερ γιατι σε απονομες δεν παρισταμαι.
Εκτος και αν εχει μπουφε. Μονο για μενα.
smile.gif
SG3ptshooter
Να παίξω κι εγώ; tongue.gif

Η ανάσυρση έγινε επειδή βρήκα το επίθετο του άντμιν μας..
SG3ptshooter
Δε θα το αφήσω έτσι, 4-5 σοβαρές μέρες Ευρωλίγκας μείνανε και μετά τίποτα δε θα είναι 100% καυτό in my book για ένα διάστημα

οπότε προτείνετε από 3 για κάθε κατηγορία

MVP (Most Valuable Poster)
MPP (Most Predictable Poster)
MUP (Most Unpredictable Poster)
ROY (Rookie of the Year, εγγραφες από το Μάρτη του 2010 δηλαδη)
ΜΟΥ (Moderator of the Year)
Best Avatar
Worst Avatar
Best Signature
Worst Signature
King/Queen of Off-Topic
Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18)
Post of the Year (μπασκετικο)
Post of the Year (χιουμοριστικο)

και ενα για λιγη ιντριγκα

MAP (Most Annoying Poster)

1.credits to benchwarmer που κατ'ουσίαν έκανα copy-paste
2.η περίοδος κρίσης είναι άνοιξη 2010- χειμώνας 2011 απλά γιατί το τόπικ το ανακάλυψα προχτές...
3.δεν ψηφίζουμε τον ευατό μας
4.όποιος δε θέλει να αναφέρεται το όνομά του παρακαλώ ας το ανακοινώσει
colonel gomelsky
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 17 2011, 01:17 ) *
Δε θα το αφήσω έτσι, 4-5 σοβαρές μέρες Ευρωλίγκας μείνανε και μετά τίποτα δε θα είναι 100% καυτό in my book για ένα διάστημα

οπότε προτείνετε από 3 για κάθε κατηγορία

MVP (Most Valuable Poster) - Parisinos, Germany96, ilpostino (ο ΑΖ1980 λείπει γιατί δεν ποστάρει πολύ πλέον και ο μπούλετ επειδή είναι άμπαλος tongue.gif )

MPP (Most Predictable Poster) - Τwism (σέρβοι και πιτσίλκα δεν ξεχνώ της ντροπής τον τελικό), Air and King (Λεμπρόν, goat κτλ), Ginobili (τέπιτς, σάτο)

ROY (Rookie of the Year, εγγραφες από το Μάρτη του 2010 δηλαδη) - έπαθα λάστιχο

ΜΟΥ (Moderator of the Year)- δικαιωματικά ο rchos που έγινε admin.

Best Avatar - kseplenhs, sixama23

Worst Avatar- pierce21 (και γενικά όλα τα κινούμενα)

Best Signature -

Worst Signature - captain charisma, duncan21, aldaperan (εκατό φορές σας έχω ζητήσει να μην βάζετε κινούμενες και με γράφετε στα ....)

King/Queen of Off-Topic

Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18)

Post of the Year (μπασκετικο)

Post of the Year (χιουμοριστικο)

και ενα για λιγη ιντριγκα

MAP (Most Annoying Poster)


Τα κενά θα τα συμπληρώσω εν καιρώ.
thrylos7
Κατηγορία Μπόγρη για τις milfs δε θα 'χει;
VRANKOVIC S.
βαζω υποψηφιοτητα για rookie of the year.
δεκτη?
SG3ptshooter
Αφού πληροίς τις προϋποθέσεις φυσικά.. Μάλιστα είσαι τόσο πρόσφατος που εκτιμώ ότι αδικείσαι.


Δε χρειάζεται να ανακοινώσετε και τις υποψηφιότητες σας, ψηφίζουμε απευθείας, ας δώσουμε μια προθεσμία 2 βδομάδες από όταν αλλάξει σελίδα το τόπικ..

Ψηφίζουμε εδώ ως 3 άτομα ανά κατηγορία, έχουμε δικαίωμα αλλαγής αλλά μην το ξεχειλώσετε και όποιος θέλει να σπαμάρει εδώ για να αυξήσει τις πιθανότητές του, να προωθήσει ας πούμε την "υποψηφιότητά του", ας το κάνει από εδώ επίσης..


Μοντς σόρρυ για τον πιθανό φόρτο εργασίας, προβλέπω σπαμάκια με το τσουβάλι. rolleyes.gif
benchwarmer
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 17 2011, 01:17 ) *
Δε θα το αφήσω έτσι, 4-5 σοβαρές μέρες Ευρωλίγκας μείνανε και μετά τίποτα δε θα είναι 100% καυτό in my book για ένα διάστημα

οπότε προτείνετε από 3 για κάθε κατηγορία

.....


Αντε να σου κανω την χαρη να ψηφισω, μονο και μονο γιατι κατανοω τις δυσκολες ωρες που περνας με τον γαμπρουλη σου. Αν και μυριζομαι αποτυχια των βραβειων φετος tongue.gif

MVP - sixama23, Germany96, SG3ptshooter (ναι, εσυ που θα μετρας τις ψηφους εισαι αυτος 69.gif )
MPP - twism, A&K, Weekendman
MUP - kseplenhs, thrylos7 (λογω σπανιοτητας πλεον των ποστ), spysta
ROY - vc15, δυστυχως δεν εχω αλλον
ΜΟΥ - kef, rchos, flash
Best Avatar - sg3ptshooter (ο Περο ομως. Μετραει μιας και ηταν εντος του '10), rchos (classic πλεον), kseplenhs (αν και σε γνωρισαμε και αγαπησαμε με Πιτσιλκα)
Worst Avatar - colonel (all time classic smile.gif ), pierce21 (μπορεις καλυτερα εσυ man), sacarame (sorry dude)
Best/Worst Signature - οπως και την προηγουμενη φορα, δεν ψηφιζω γιατι δεν μου αρεσουν γενικα οι υπογραφες.. τζαμπα χωρος. Παντως για χειροτερες εχω πολλες στο μυαλο μου..
King/Queen of Off-Topic - ειναι αργα για να σκεφτω
Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18) - colonel (ειναι η ηλικια που θα ηθελε να εχει, για να εχει τυχη με την Ελλη biggrin.gif ). Στα σοβαρα, δεν εχω καποιον υποψην..
Post of the Year - δεν ειχε επιτυχια αυτη η κατηγορια την τελευταια φορα, επειδη βαριοντουσαν οι περισσοτεροι να ψαχνουν.. Και τωρα καταλαβαινω το γιατι tongue.gif
MAP (Most Annoying Poster) - θα ψηφισω μονο αν αναλαβεις να φας εσυ τις μερες των ban που θα προκυψουν αν αρχισει να λεει ο καθενας την γνωμη του εδω icon_drunk.gif
SG3ptshooter
QUOTE(benchwarmer @ Mar 17 2011, 02:22 ) *
Αν και μυριζομαι αποτυχια των βραβειων φετος tongue.gif

το ότι τα κάλυψες ποστάροντας στο πρώτο σου τόπικ βοήθησε κάπως φαντάζομαι.. cool.gif
Όντως, δε βλέπω παλμό.

MVP: Germany96 (δε μπεστ αφού μπορεί να αναλύει εξειδικευμένα στατιστικά και να προσθέτει μουστάκι στη TDW με την ίδια άνεση), sixama23 για ευνοήτους λόγους, a bullet for your head.
ΜPP: T.W.Is.M. (σέρβοι, σέρβοι και σέρβοι), A&K (εικάζω πως έχει χόμπι να φυλάει κατσίκες), manu7 (γιατί θα γράψει κάτι με το οποίο συμφωνώ και με τον τρόπο που θα το έγραφα αν είχα προλάβει να ποστάρω.)
MUP: benchwarmer εύκολα, kseplenhs άνετα, kolokotronis.
ROY: Giannis_23 (for OKC's sake), έπαθα λάστιχο, Badass (όχι λόγω nickname πάντως).
MOY: pierce21, rchos, thrylos7
best avatar: flash, morrison, leon_cp3 (για το συνολικό έργο εναλλαγής ωραίων φωτογραφιών από το ΝΒΑ)
worst avatar: vastravoud (γιατί κοντεύει να γίνει champ και δεν έχει βάλει μια εικονίτσα), rankin (γιατί απαρνήθηκε τον SP ευατό του για να βάλει αρχικά Βαγγέλη Μαρινάκη και μετά κι άλλους από την ξεπλένικη μυθολογία), sacarame (δεν έχω θέμα με τον Κέβιν, αλλά Μινεσότα = last year)
best signature:Weekendman, duncan21(φυσικά!) και spysta (όσο προκαλεί τόση ενδιαφέρουσα χαζο-συζήτηση, αλλά καλό θα ήταν να συνεχίσει να αποφεύγει τους αγαπημένους μου, τους χιαστούς τους τους θέλω στη θέση τους)
worst signature: CrossoverOne (πολύ 80ίλα το σποτάκι ΚΑΟΔ), nikolas12, il postino (πολύ νωρίς για 3d tributes)
King/Queen of off topic: colonel gomelsky (θα χώσει milfs, teens, wags και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις είτε λέμε για το Σάτο είτε για την εξωτερική πολιτική της Καμπότζης), GMIls, LFO
Best youngster: Giannis_23, nikolas12, balomazoxtra (έχει μέσον laugh.gif )
post of the year (μπασκετικό): http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=433826
post of the year (χιουμοριστικό): Μagnus92 πέρυσι, όταν συνέκρινε εύστοχα τους priest και τους rammstein με τα ζουζούνια

ok η κατηγορία annoying αποσύρεται Μπας και ψηφίσει κανείς (μπράντον).
frenchman7
Εγώ βάζω υποψηφιότητα για MILFHUNTER of the year.
Ok?
colonel gomelsky
QUOTE(frenchman7 @ Mar 17 2011, 13:52 ) *
Εγώ βάζω υποψηφιότητα για MILFHUNTER of the year.
Ok?


Χμμ.. Μέχρι στιγμής σε τοποθετώ τέταρτο. Πρέπει να κάνεις καλές προτάσεις στο αντίστοιχο τόπικ για να μπεις στην τριάδα. (ο τρίτος είμαι εγώ, οι δύο πρώτοι δεν παίζονται). tongue.gif



QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 17 2011, 01:47 ) *
βαζω υποψηφιοτητα για rookie of the year.
δεκτη?


Εννοείται.
duncan21
MVP:Germany96,vastravoud,il postino(μπασκετ μπορει να μη ξερει αλλα ανεβηκε στα ματια μου με τα ποστ στις mature ladies happy.gif )
MPP:Αir & King(Λεμπρον,goat,κτλ),Τ.W.Is.M(Σερβο-lover tongue.gif ),Ginobili(man εχεις δικιο για Σατο αλλα...)
MUΡ:lamar,kseplenhs,Germany96
ROY:frenchman7
MOY:Rchos,Flash,Air Kef(κι ας παταει το κουμπακι του auto-ban οταν με βλεπει στο ποδοσφαιρικο τοπικ ugly_tocktock.gif )
Best Avatar:nikefalin,lfo,morrison
Worst Avatar:Colonel(Ο Οπαπ δινει αποδοση 1.02 να σε ψηφισουν ολοι blech.gif ),kolokotronis,benchwarmer(βγαλε τη χαζοφατσα επιτελους!!!)
Best Signature:rchos(lyin' king),pierce21(γουσταρουμε γκιλμπο guns.gif ),sacarame(στηριζουμε τον αγωνα του μελλοντικου admin biggrin.gif )
Worst Signature:nikolas12
King/Queen of Off-Topic:GMlls(θεος!!! thumbsup.gif )
Best Youngster:...
Post of the Year(μπασκετικο):Πολλα,δε μπορω να ξεχωρησω καποιο.Κατα τη διαρκεια του Μουντομπασκετ νομιζω οτι ειχαν
γινει τα καλυτερα ποστ...
Post of the Year(χιουμοριστικο):Εχω χασει το μετρημα με τα ποστ του Kseplenh,SG3ptshooter,Spysta(τρελοοοοοοοοοοοο)

Υ.Γ Σορυ αν ξεχασα καποιον στις κατηγοριες worst avatar-signature... 71.gif
il postino
MVP : κολονελ, παρισινος, germany, weekendman, twism (πενταδα ψηφισα, ειναι πιο μπασκετικο smiley.gif )
MPP: ginobili (ενα χειμωνα λυσσαξες με εναν τεπιτς smiley.gif ), air & king
MUP: kseplenhs
RΟΥ: stoiko vrankovic
ΜΟΥ: rchos
BEST AVATAR: kseplenhs,morisson,nikefalin. αλήθεια, ο ρανκιν ποιον εχει? περιεργη φατσα εχει μοστραρει και αυτος!!!
worst avatar: αρκετα!!!
best signature: duncan21
il postino
ROY: duncan21, επαθα λαστιχο
επαθα λαστιχο
Best Avatar -->του συνταγματαρχη και αυτο οχι γιατι δεν θα το ψηφισει κανεις αλλος,αλλα πραγματικα ο γκομελσκι ειναι απιστευτη φατσα και σε συνδυασμο με την δεδομενη σεξουαλικη διαστροφη του ανθρωπου που κρυβεται πισω απο αυτο laugh.gif
σε κερδιζει
για τα αλλα δεν θελω να αδικησω ουτε να θιξω καποιον,αντε ας βαλω ξεπλενη και σαου στην καλυτερη υπογραφη(του ξεπλενη την αποσυρμενη λεω "φραχτης στρογγυλοφαναρο αλητεια-σου πηρα λουλουδια απο τον πακιστανο).
Weekendman
Βεβαία είναι σαν να κόβουμε Βασιλόπιτα τον Μάρτιο αυτή η ψηφοφορία ,αλλά παρόλου αυτά θα συμμετέχω και εγω αν και δεν υπάρχει βραβείο!

MVP Germany96,kseplenhs,sixama23
MPP Twism,lefkadian, Ginobili
MUP kseplenhs,SG3ptshooter, lamar,
ROY Badass, έπαθα λάστιχο, frenchman7
ΜΟΥ (Moderator of the Year) thrylos7, rchos,flash
Best Avatar Germany96, benchwarmer, morisson
Worst Avatar Colonel, έπαθα λάστιχο,Lightday
Best Signature duncan21, saou,Nbaholic
Worst Signature -
King/Queen of Off-Topic Colonel,petrovic, il postino
Best Youngster δεν γνωρίζω πολλούς. για να ξεχωρίσω κάποιον…
Post of the Year (μπασκετικο) αυτό χρειάζεται αναλυτικότατη ερεύνα για να είμαι απόλυτα δίκαιος
Post of the Year (χιουμοριστικο) τι να πρωτοδιαλέξω από τον kseplenhs; ,Επίσης διάφορα από τον SG3ptshooter ,όπως και και τα καμμένα ανέκδοτα του gallistis…
επαθα λαστιχο
QUOTE(Weekendman @ Mar 17 2011, 22:05 ) *
Worst Avatar Colonel, έπαθα λάστιχο,Lightday

κλαψ!τον νταρτακαν βρε?παιδι δεν υπηρξες??? smiley.gif
Weekendman
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 17 2011, 23:01 ) *
κλαψ!τον νταρτακαν βρε?παιδι δεν υπηρξες??? smiley.gif



Νομίζω με ένα ROY από την πλευρά μου μπορείς να αποζημιωθείς η μπορώ να αλλάξω γνώμη αν βάλεις κανένα Wild Coyote ως avatar μια και έθιξες το θέμα όσο αφορά στο τι βλέπαμε κατά την διάρκεια των παιδικών μας χρόνων!

Αλλά όταν βάζω το avatar του benchwarmer ,με τον μπασκετμπολίστα που μπορούσε άνετα να γίνόταν κωμικός λόγω φάτσας ,ως πρόταση για ένα από τα καλύτερα του Basketforum μην εμπιστεύεσαι απόλυτα την κρίση μου στις εικόνες προφίλ! smiley.gif
sacarame
MVP : sixama23, Germany96, aegeansheed

MPP : Ginobili (Σατο Τέπιτς και λοιπές Τζινομπιλι-άδες biggrin.gif ) T.W.Is.M (γιατί γουστάρουμε Σέρβους smiley.gif ) spysta (Μααααααααααν ακόμα και να έρθει ο Κρίστιτς στην Ελλάδα,τόσες φορές που το έχεις αναφέρει,έχουμε ήδη ξενερώσει.. tongue.gif tongue.gif
τρελοοοοοο)

MUP : kseplenhs, pierce21, benchwarmer

ROY : frenchman7,vc15

MOY : pierce21,rchos,kef

Best Avatar : LFO, xristos_metal, morrison

Worst avatar : colonel gomelsky (δεν παλεύεται αυτή η φάτσα ) GMlls, lightday

Best signature : duncan21 ( με τρελη διαφορά!!!!) rchos , kseplenhs

Worst signature : Aldaperan ( δεν μπορώ αυτό το βαλσάκι ΔΔ-Ζοτς), nikolas12

King/Queen of off Topic : colonel, Sg3ptshooter, petrovic

Post of the year : (μπασκετικό) http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...mp;#entry433826

Post of the year : (χουμοριστικό ) http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=460704 Πάρα πολύ εύκολα.....Αν και το τόπικ του φάνταζυ παίρνει ΑΝΕΤΑ όλο μαζί τον τίτλο με κορυφή το συγκεκριμένο ποστ :φανταζυ(ναι είμαι και ψωνάρα ΧΑΧΑΧΑΧΑ ) 19.gif

Και να πω στον φίλο τριποντάκια, ότι ναι το άβαταρ είναι παλαιό,αλλά φανέλα των Κελτών στο αβαταρ μου δεν θα μπει ποτέ!!! tongue.gif
επαθα λαστιχο
QUOTE(sacarame @ Mar 17 2011, 23:39 ) *
( δεν μπορώ αυτό το βαλσάκι ΔΔ-Ζοτς)

κλαιω...σιγουρο υποψηφιο για του χρονου
colonel gomelsky
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 17 2011, 19:55 ) *
Best Avatar -->του συνταγματαρχη και αυτο οχι γιατι δεν θα το ψηφισει κανεις αλλος,αλλα πραγματικα ο γκομελσκι ειναι απιστευτη φατσα και σε συνδυασμο με την δεδομενη σεξουαλικη διαστροφη του ανθρωπου που κρυβεται πισω απο αυτο laugh.gif
σε κερδιζει


Που να δεις και την πραγματική μου φάτσα! μπουχαχχαχαχαχ w00t.gif
επαθα λαστιχο
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 18 2011, 00:20 ) *
Που να δεις και την πραγματική μου φάτσα! μπουχαχχαχαχαχ w00t.gif

αν εβλεπες ποτε σεξ εντ δε σιτυ(εμμμ,με την κοπελα σου εννοω καταναγκαστικα,οχι πως το εβλεπες μονος σου για την σα(χωρις "βου" ενδιαμεσα και χωρις "τσατ" πριν)ρα rolleyes.gif rolleyes.gif )ελπιζω να θυμασαι τον τυπο που ειχε γνωρισει η πιο και καλα ρομαντικη της παρεας,που εκανε συνεχεια επιδειξη των....γλωσσικων του ικανοτητων!ε,καπως ετσι σε εχω στο μυαλο μου συνταγματαρχα icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
Καλα συγγνωμη κιολας, δεν ειμαι εγω off-topic? Εγω που πλεον 1 στα 3 ποστ μου(εκτος ΝΒΑ) εχει μεσα εμμεση ή αμεση αναφορα στο wrestling? Δεν εχω το κορυφαιο avatar? 18-0 σερι εχει και συντομα 19-0. Αλλα απ την αλλη δεν μπορει να μη με ψηφιζει καποιος(κακογουστος φυσικα tongue.gif ) και για χειροτερο avatar. Επισης εχω τοσα πραγματα στην υπογραφη μου που κατι απ αυτα θα ειναι καλο(ολοκληρος Chick Hearn φιλοξενειται), αλλα και κατι κακο θα υπαρχει. ΟΚ, για ρουκι δεν πιανομαι, αλλα το βραβειο του Junior Of the Year(JOY) δεν πρεπει να το παρω(οπου junior ο τριτοετης οπως στο NCAA)? Mηπως δεν ειμαι και απροβλεπτος? Αφου πριν γραψω κανεις δεν ξερει ποιο Σερβο θα κραξω! smiley.gif
Δωστε ρε σεις απο μια ψηφο σε ολες τις κατηγοριες. Δωστε και θα σας αναψω μια λαμπαδα στο μποι του Κρστιτς και της καρεκλας του...
SG3ptshooter
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 18 2011, 00:27 ) *

προβληματίστηκα πολύ να σε βάλω σε κάτι θετικό αλλά εκεί που βρέθηκες στο τσακ να πάρεις ψήφο ήταν στο worst avatar.. smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 18 2011, 02:45 ) *
προβληματίστηκα πολύ να σε βάλω σε κάτι θετικό αλλά εκεί που βρέθηκες στο τσακ να πάρεις ψήφο ήταν στο worst avatar.. smiley.gif


Μα γιατι? Δεν εχω βαλει κανενα Σερβο! smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 18 2011, 00:55 ) *
Μα γιατι? Δεν εχω βαλει κανενα Σερβο! smiley.gif

Πριν ασχοληθώ με το φόρουμ όσους ήξερα που να ασχολούνταν με WWE τους έβρισκα ιδιαίτερα μάπες. Τουλάχιστον απέδειξες κι εσύ και κάποιοι άλλοι ότι δεν είναι όλοι έτσι και δεν είμαι πλέον προκατειλημμένος με το κοινό του εν λόγω... θεάματος.
Η γνώμη μου για το σπορ-θέαμα καθεαυτό παραμένει κάκιστη. Άρα σιγά μη σε χειροκροτήσω κιόλας.

Καλύτερα να είχες Σέρβο. Ή την Έλενα Παπαβασιλείου που μόλις πέτυχα στο ζάπινγκ. smiley.gif
επαθα λαστιχο
παιδες λυστε μου μια απορια.ποιος ειναι αυτος που εχει αβαταρ ο σιχαμα?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.