Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Awards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
husse#5
egw prepei na omologisw oti o jjc einai o kaliteros apo olous kai oti oloi osi me vrizete eiste...
kai giati mpenete sto site mou kai vrizete eeeeeeeeeeeee,ti sas niazei an egw goustarw nba,usa ktl
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kai ti simene auto kai meta o sevastos admin mas ekvazei
me vrizete kai meta me ekvazete eeeee
JJ is the best offf alllllllllll ugly1.gif torture.gif strike.gif shot.gif sad-smiley-009.gif peace.gif offtopic.gif peace.gif kill.gif 56.gif

JJC is the bestttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 peace.gif blove.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
dizzy_fingers
Έ ρε γλέντια.... icon_drunk.gif
husse#5
admin to evgala apo to bloc
ama thes vgale me
Pierce
QUOTE(suspect @ Jan 2 2007, 01:46 PM) *
ΑΛΛΑ Ο ΛΑΟΣ ΝΙΚΗΣΕ.

τι εγινε ρε παιδια εγιναν εκλογες και βγηκε ο καρατζαφερης?????????? tongue.gif

σασπεκτ φορ πρεζιντεντ 56.gif




ο,τι ναι husse#5 ο,τι να ναι....
mikri prasini ollandeza
έλα βρε μια πλάκα έκανα!Liolia μακάρι να ξαναμπώ το Πάσχα, τις Απόκριες και όποτε τύχει!Βλέπουμε!Σας έχω λείψει;;;;;
Εσύ-με-το-μεγάλο-όνομα-που-έχει-μεσα-th,r,e,a,c,h(καικταλλα) με συγκινείς με κάποια σου λόγια!Μπορώ να ξέρω για πόσους ψήφους έχασα??Πάντως μικρότερος όλων είναι ο Alexmei!Ο liolias είναι 16 και είναι πιτσιρίκι ακόμα οπότε δικαιούτε τη νίκη και μπράβο του!Τα συγχαρητήρια μου,κουλουπού,κουτουλού!Πάντως όσο να'ναι η ήττα είναι πικρή!!!!

liolia και εσύ-με-το-Μεγάλο-όνομα-που-έχει-μεσα-th,r,e,a,c,h(καικταλλα) ελπίζω να τα πούμε σύντομα στο μσν!Όποτε δλδ μπω και αν!
treathitch
το t και το h δεν είναι διαφορετικά; 69.gif
mikri prasini ollandeza
Πάνε και μαζί!!Ε μα κι εσύ δε βρήκες βρε κανένα καλύτερο nick?Κρύβει μαγεία, δε λέω, αλλά...Μου έχει κολλήσει ότι είναι threatrich που σημαίνει κατά εμέ πλούσιος στις παγίδες(threat-rich)!!!!!
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jan 2 2007, 11:51 PM) *
Πάνε και μαζί!!Ε μα κι εσύ δε βρήκες βρε κανένα καλύτερο nick?Κρύβει μαγεία, δε λέω, αλλά...Μου έχει κολλήσει ότι είναι threatrich που σημαίνει κατά εμέ πλούσιος στις παγίδες(threat-rich)!!!!!

Α ρε τι κάνει το διάβασμα για λόουερ! biggrin.gif
Ρε πράσινη Ολλανδέζα, κανά μνμ στο κιν θα στείλεις; Τι ντρέπεσαι;
husse#5
kai egw 16 eimai
mikri prasini ollandeza
δε σου φαίνεται από πάνω μου!!!

trefoil σου έστειλα πμ!!!!
kolossos
Mόλις διαπίστωσα ότι ψηφίσατε το avatar μου ως το χειρότερο του 2006. Σας υπόσχομαι ότι το 2007... θα έχω και πάλι το ίδιο tongue.gif . Ο "θαλασσί" χούλιγκαν θα επικρατήσει! 19.gif
liolias
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jan 2 2007, 11:39 PM) *
liolia και εσύ-με-το-Μεγάλο-όνομα-που-έχει-μεσα-th,r,e,a,c,h(καικταλλα) ελπίζω να τα πούμε σύντομα στο μσν!Όποτε δλδ μπω και αν!


Mpo οταν ξαναμπεις msn στειλε κανενα pm απο το φορουμ. Εχουμε να τα πουμε πολυ καιρο και φυσικα θελω να μου δωσεις και τα φωτα σου!
mikri prasini ollandeza
Ρε δάσκαλε, ποια φώτα μου?Άλλο δεν είπαμε?? biggrin.gif biggrin.gif
Σήμερα το βράδυ λογικά θα μπω...θα τα πούμε;
liolias
Κοιτα σημερα εχω μαθημα το απογευμα και μετα ισως δεν μπορεσω να μπω... Παντως θα σου στειλω pm οταν θα μπορω. Στειλε και συ ενα pm(γιατι ειμαστε και οφ τοπικ) και πες μου για να τα κανονισουμε!! biggrin.gif
Και φυσικα ισχυει αυτο που ειπαμε ετσι?? Θα σου διδαξω τα μυστικα του αθληματος.. wos_sport4.gif
mikri prasini ollandeza
και όχι μόνο..

συγγνώμη για τα οφφ τοπικ, guys!Τέρμα Liolia μου...!
rchos
δηλαδη εγω τωρα ειμαι ενας εστεμενος!ουαου!φοβερο!
αυτο το ROY πολυ αυτοκρατορικο μου ακουγεται!ηξερα οτι ημουν φοβερος τωρα πιστοποιηθηκε κιολας!
υποκλινομαι στον εαυτο μου 77.gif και με χειροκροτο 41.gif !!!
ευχαριστω τους σοφους που με βοηθησαν να γινω αυτο που ειμαι!


και τωρα εξω απο πλακες thanks παιδια!
treathitch
Α, εδώ είσαι πουλάκι μου? 45.gif
rchos7, με ψήφισες για καλύτερο avatar στο interbasket? 39.gif
jjc
Τι ειναι το ιντερμπασκετ?
rchos
QUOTE
Α, εδώ είσαι πουλάκι μου? 45.gif
rchos7, με ψήφισες για καλύτερο avatar στο interbasket? 39.gif


στο ιντερμπασκετ δεν μπηκα καν στα τοπικ αυτα.δεν ειχα πολυ χρονο και ορεξη αυτες τις μερες.στο ιντερμπασκετ εμπαινα ελαχιστα και εβλεπα ακομη πιο ελαχιστα τοπικς!
treathitch
Kαταλαβαίνεις, φυσικά, που θα σε οδηγήσει αυτή σου η στάση.. tongue.gif
benchwarmer
Ρε κανατε και τετοια παλια? tongue.gif tongue.gif

Θα κανουμε φετος κατι παρομοιο? Γιατι θελω να σταυρωσω αρκετους laugh.gif laugh.gif
colonel gomelsky
QUOTE(benchwarmer @ Dec 20 2008, 16:26 ) *
Ρε κανατε και τετοια παλια? tongue.gif tongue.gif

Θα κανουμε φετος κατι παρομοιο? Γιατι θελω να σταυρωσω αρκετους laugh.gif laugh.gif


Ψήνομαι. Ρίξτε ονόματα παίδες.

Δεν κατατάσσω ακόμα σε κατηγορίες απλά θέτω ονόματα προς σκέψη, ώστε να τοποθετηθούν στις κατηγορίες:

a bullet for your head
berry
benchwarmer icon_wave.gif
Air and King
john morisson
AZ1980
Marciulionis
thrylos7
Air Kef
Weekendman
pou_pws_pote
parthenon ( 77.gif )
Don Basketblog
ΛΥΚΟΣ 10 ΓΣΚ.
Rankin
Prassini Thyella
Kseplenhs
spysta
Parisinos
Timemaster
apkat
kotzito
lakersdynasty
ilpostino
rchos
pierce21
gravedigger
PanosIlio

Βασικά τοποθετώ στις υποψηφιότητες μέλη που "συχνάζουν" στα τόπικ του ΠΑΟ και του ΟΣΦΠ γιατί αυτά παρακολουθώ κυρίως.
Νομίζω ότι ιδιαίτερο κριτήριο ψήφου θα πρέπει να αποτελεί η επίδοση στο γιγαντοτεράστιο τόπικ "Ολυμπιακός -μεταγραφές"

Σόρυ αν ξέχασα κάποιον. Δεν υπάρχει πρόθεση.
Weekendman
Χαίρομαι που είμαι στους επίλεκτους εγω θα χαρακτήριζα τον ευατό μου ως τον...ACB maniac και ως... The Organisator of the BasketForum meetings in Thessaloniki smiley.gif
Για τους άλλους συμφορουμίτες θα το σκεφτώ...
colonel gomelsky
QUOTE(Weekendman @ Dec 7 2009, 23:20 ) *
Χαίρομαι που είμαι στους επίλεκτους εγω θα χαρακτήριζα τον ευατό μου ως τον...ACB maniac και ως... The Organisator of the BasketForum meetings in Thessaloniki smiley.gif
Για τους άλλους συμφορουμίτες θα το σκεφτώ...


Αν και δεν μπόρεσα να παραβρεθώ, όντως η προσπάθεια ήταν αξιέπαινη.
Πρότεινε και συ πάντως.

Όσον αφορά την αθεμπε, μου χάλασε ο αποκωδικοποιητής....

ΥΓ. Στην 1η σελίδα υπάρχουν οι κατηγορίες κατάταξης.
Weekendman
QUOTE(colonel gomelsky @ Dec 7 2009, 23:23 ) *
Αν και δεν μπόρεσα να παραβρεθώ, όντως η προσπάθεια ήταν αξιέπαινη.
Πρότεινε και συ πάντως.

Όσον αφορά την αθεμπε, μου χάλασε ο αποκωδικοποιητής....

ΥΓ. Στην 1η σελίδα υπάρχουν οι κατηγορίες κατάταξης.

Θα χρειαστεί σκέψη και ο χρόνος βρίσκεται δύσκολα λόγω καλλιτεχνικών δραστηριοτήτων(ερασιτέχνης ηθοποιός στην Πανεπιστημιακή ομάδα) ,αλλά θα προσπαθήσω!
apkat
Kαι γω το βρισκω ενδιαφερον..Μπορουμε να μιλαμε για τα εξης βραβεια..

MVP (Most Valuable Poster):

MPP (Most Predictable Poster):

MUP (Most Unpredictable Poster):

Best Avatar Award (χρειάζεστε πραγματικά βελτίωση παιδια):

Worst Avatar Award:

King/Queen of Off-Topic:


Youngster of the Year:


Newcomer of the Year:

Μπορουμε στην καθε κατηγορια να προτεινουμε 3 ατομα και η ψηφοφορια να κρατησει μεχρι το τελος του 2009..Τοτε απο την καθε κατηγορια παιρνουμε τις 5 πρωτες υποψηφιοτητες και τις βαζουμε σε πολ..Αν εχετε να προτεινετε αλλες κατηγοριες η αλλο τροπο λειτουργιας προτεινετε το..Στο newcomer αναφερομαστε σε αυτους που εχουν ερθει τους τελευταιους 3-4 μηνες..Καθως λαποιος που ειναι ηδη ενα χρονο ειναι πλεον παλιος..Ισως να μπορουσαν να μπουν και πιο ιντριγκαδορικες κατηγοριες οπως user που σας εκνευριζει πιο πολυ η κατι τετοιο..
colonel gomelsky
QUOTE(apkat @ Dec 7 2009, 23:37 ) *
Kαι γω το βρισκω ενδιαφερον..Μπορουμε να μιλαμε για τα εξης βραβεια..

MVP (Most Valuable Poster):

MPP (Most Predictable Poster):

MUP (Most Unpredictable Poster):

Best Avatar Award (χρειάζεστε πραγματικά βελτίωση παιδια):

Worst Avatar Award:

King/Queen of Off-Topic:


Youngster of the Year:


Newcomer of the Year:

Μπορουμε στην καθε κατηγορια να προτεινουμε 3 ατομα και η ψηφοφορια να κρατησει μεχρι το τελος του 2009..Τοτε απο την καθε κατηγορια παιρνουμε τις 5 πρωτες υποψηφιοτητες και τις βαζουμε σε πολ..Αν εχετε να προτεινετε αλλες κατηγοριες η αλλο τροπο λειτουργιας προτεινετε το..Στο newcomer αναφερομαστε σε αυτους που εχουν ερθει τους τελευταιους 3-4 μηνες..Καθως λαποιος που ειναι ηδη ενα χρονο ειναι πλεον παλιος..Ισως να μπορουσαν να μπουν και πιο ιντριγκαδορικες κατηγοριες οπως user που σας εκνευριζει πιο πολυ η κατι τετοιο..


Επίσης θα μπορούσαμε να προσθέσουμε καλύτερο χιουμοριστικό ποστ. Ακόμη ένα ειδικό βραβείο για τους μικρούς (σε ηλικία) φίλους μας (13-18). Εννοείται ότι συμφωνώ με τα ιντριγκαδόρικα.

Απλά ας προστεθούν κι άλλα ονόματα (εννοείται ότι ο καθένας μπορεί να προτείνει και τον εαυτό του)

ΥΓ. Προσθέτω και aegeansheed & captain charisma (former big dirk)
apkat
Εγω στις προτασεις δεν συμφωνω να βαζει ο καθενας τον εαυτο του..Στο πολ μοιραια θα γινεται..Για τους μικρους υπαρχει το youngster of the year..

Kαλα υπαρχουν και αλλοι..Αναζ Ντιζυ suspect Flash Alexmei Hip Hop Stefan J-kidd Omar..Kαι φανταζομαι αρκετοι ακομα
OnLy_PAS-AthEnS
Θα ειχε πλακα ομολογω μια τετοια διαδικασια και εγω σαν μικροτερος ειδικα το βλεπω αρκετα ενδιαφερον....συμφωνω για το ειδος βραβειων με τα παραπανω ποστ σας παντως καλη ιδεα..... tongue.gif
Flash
Για να έχουμε εκλογική διαδικασία αδιάβλητη και να εξασφαλίσουμε ότι το αποτέλεσμα θα είναι όντως συνέπεια της γνησίως εκπεφρασμένης λαϊκής/καλαθοσφαιροαγορικής βούλησης προτείνω την έναρξη επίσημης προεκλογικής περιόδου διάρκειας δύο (2) εβδομάδων, αρχής γενομένης από την τελική κατάρτιση της λίστας υποψηφίων.



Κατα τη διάρκεια της προεκλογικής περιόδου θα ισχύει ο επίσημος εκλογικός νόμος του ιστοτόπου σύμφωνα με τις διατάξεις του οποίου:


1. Όλοι οι υποψήφιοι θα έχουν το δικαίωμα σε μέχρι και δέκα (10) αναρτήσεις ημερησίως εξαιρουμένων των διοικητικών/κανονιστικών αναρτήσεων τα οποία είναι απαραίτητα να γίνουν από τους υποψηφίους οι οποίοι είναι συγχρόνως και μέλη της συντονιστικής ομάδος της καλαθοσφαιροαγοράς.


2. Αναρτήσεις σε προσωπικά ή αλλου είδους ιστολόγια, λοιπές διαδικτυακές αγορές καθώς και ιστοτόπους κοινωνικής δικτύωσης δε διέπονται από το πρότερο άρθρο του εκλογικού νόμου.


3. Δωροδοκίες οποιοδήποτε είδους με αντάλλαγμα την αλλοίωση της εκλογικής διαδικασίας ή και του αντιστοίχου αποτελέσματος απαγορεύονται.*

4. Η αποστολή προσωπικών μηνυμάτων με σκοπό την προώθηση ενός υποψηφίου επιτρέπεται εφόσον δεν οδηγεί σε ρύπανση του πραγματικού ή εικονικού περιβάλλοντος.

5. Τα γκάλοπ απαγορεύονται κατα τη διάρκεια των τελευταίων τριών (3) ημερών της προεκλογικής περιόδου.

6. Το αποτέλεσμα τυχόντων exit polls επιτρέπεται να ανακοινωθεί μόνο μετά το πέρας της εβδόμης (7) μεσημβρινής της ήμερας των εκλογών.

7. Δεν είναι δυνατόν ο ίδιος χρήστης να είναι υποψήφιος σε περισσότερες από τέσσερις (4) κατηγορίες συγχρόνως.**

8. Επιτρέπεται μία και μοναδική ψήφος από κάθε χρήστη.

9. Η ψήφος δύναται να δίδεται μυστικά ή δημόσια κατόπιν επιλογής του εκάστοτε ψηφοφόρου.

10. Οι λευκές και άκυροι ψήφοι δεν επηρεάζουν το εκλογικό μέτρο.

11. Δικαίωμα στην ψήφο έχουν και οι μη Έλληνες πολίτες που συμμετέχουν στην καλαθοσφαιροαγορά.***

12. Όσοι χρήστες της καλαθοσφαιροαγοράς βρίσκονται στο εξωτερικό μπορούν να ψηφίσουν μέσω του υπολογιστή της οικείας τους καθότι δεν είναι απαραίτητη η μετάβαση στην εγγύτερη πρεσβεία ή προξενείο.

13. Αυτό είναι το τελευταίο άρθρο του εκλογικού νόμου και προσθήκες δεν μπορούν να γίνουν ποτέ (ούτε καν σε συνταγματική βουλή) καθότι ο νομοθέτης γουστάρει τα άρθρα να είναι δεκατρία (13) δεδομένου ότι του θυμίζουν ΔΔ και Πανάθα. Οποιαδήποτε προσθήκη εδαφίου θα πρέπει να γίνει στα ήδη υπάρχοντα άρθρα.

*παραθυράκι του νομοθέτη: κατ'εξαίρεση οι συντονιστές μπορούν να υποσχεθούν μια φαουλ-ελάφρυνση μέχρι και 60% έναντι στήριξης στις βασικές εκλογικές κατηγορίες

**παραθυράρα του νομοθέτη: κατ'εξαίρεση οι συντονιστές μπορούν να είναι υποψήφιοι σε όλες τις κατηγορίες που αποδίδουν θετική χροιά στο ποιόν τους αλλά σε καμία κατηγορία από όσες αποδίδουν αρνητική χροιά.

***σημείωση μετά από πίεση της ηγεσίας της καλαθοσφαιροαγοράς: ιδιώς απωανατολίτες.

ΥΓ: Βάλτε και καμιά γυναίκα παραπάνω στην εκλογική λίστα ρε σεξισταί ... (ΟΛΕΣ)
OnLy_PAS-AthEnS
Ωραια,λοιπον ολα φαινονται ετοιμα
Περιμενουμε τις λιστες με τους υποψηφιους επισημα αναρτημενες κυριοι και κυριες..!
colonel gomelsky
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Dec 8 2009, 01:34 ) *
Ωραια,λοιπον ολα φαινονται ετοιμα
Περιμενουμε τις λιστες με τους υποψηφιους επισημα αναρτημενες κυριοι και κυριες..!


O Φλας που έφτιαξε τον εκλογικό νόμο εννοείται ότι πρέπει να είναι στη λίστα.

Άντε για να μην είμαστε και σεξιστές να προστεθεί και η φιλτάτη greeneyes13 (αν και αντιπαθητική αντικαπνίστρια tongue.gif )
rchos
ο φλας να αφησει τις βλακειες και να κατσει να διαβασει λιγο!πολυ ελευθερο χρονο εχουμε μου φαινεται!γερασαμε για τετοια παπουκο φλας! tongue.gif
ασε τη νεολαια να αναλαβει!
Flash
QUOTE(rchos @ Dec 7 2009, 23:47 ) *
ο φλας να αφησει τις βλακειες και να κατσει να διαβασει λιγο!πολυ ελευθερο χρονο εχουμε μου φαινεται!γερασαμε για τετοια παπουκο φλας! tongue.gif
ασε τη νεολαια να αναλαβει!


Επαίσχυντε γεροξεκούτη μάθε πως η συγγραφή του ανωτέρω εκλογικού νόμου έγινε κατά την διάρκεια της ανάπαυλας μου από τις αλλότριες πνευματικές μου εργασίες tongue.gif tongue.gif tongue.gif
benchwarmer
Εστω και με ενα χρονο καθυστερηση, καποιος με ακουσε laugh.gif laugh.gif

Λοιπον, εγω προτεινω τα εξης:

Οι κατηγοριες να ειναι:

MVP (Most Valuable Poster)
MPP (Most Predictable Poster)
MUP (Most Unpredictable Poster)
ROY (Rookie of the Year, εγγραφες του 2009 δηλαδη)
ΜΟΥ (Moderator of the Year)
Best Avatar
Worst Avatar
Best Signature
Worst Signature
King/Queen of Off-Topic
Best Youngster (μελη ηλικιας κατω των 18)
Post of the Year (μπασκετικο)
Post of the Year (χιουμοριστικο)


και ενα για λιγη ιντριγκα

MAP (Most Annoying Poster)

Προτεινω να μπορει να προτεινει ο καθενας μεχρι 3 ατομα (οχι τον εαυτο του φυσικα) για καθε μια κατηγορια (με ποστ εδω, και χωρις να παρεξηγηθει κανενας ελπιζω για καποια κατηγορια wink.gif ), και προς το τελος του μηνα, να μετρησει καποιος τις "ψηφους" απο τις προτασεις, και να κανει τα αντιστοιχα πολλ βαζοντας σε καθε πολλ τους 5 πχ επικρατεστερους, οπου εκει θα μπορουμε να ψηφιζουμε μονο εναν σε καθε κατηγορια. Πανω κατω αυτο που ειπε ο απκατ δηλαδη.

Περιμενουμε τωρα την ανωτερα εγκριση 65.gif
apkat
E καλα την ανωτερα εγκριση περιμενεις;;Το θεμα ειναι αν το τοπικ θα εχει συμμετοχη..

Παντως μου αρεσουν οι κατηγοριες..Το ΜΟΥ Και το ΜΑΡ που δεν υπηρχαν θεωρω οτι εχουν πολυ ενδιαφερον..Στο ROY eχω διαφωνια αφου οι καποιος που γραφτηκε Γεναρη του 2009 σε καμια περιπτωση δεν ειναι ρουκι αλλα ας το κρατησουμε ετσι για να μην μπλεχτουμε..

Για το ΜΑΡ ειδικα το annoying πως το εννοουμε;;Ποιος μας την σπαει πιο πολυ σαν χρηστης σε απλα Ελληνικα;;
benchwarmer
QUOTE(apkat @ Dec 8 2009, 05:01 ) *
E καλα την ανωτερα εγκριση περιμενεις;;Το θεμα ειναι αν το τοπικ θα εχει συμμετοχη..

Παντως μου αρεσουν οι κατηγοριες..Το ΜΟΥ Και το ΜΑΡ που δεν υπηρχαν θεωρω οτι εχουν πολυ ενδιαφερον..Στο ROY eχω διαφωνια αφου οι καποιος που γραφτηκε Γεναρη του 2009 σε καμια περιπτωση δεν ειναι ρουκι αλλα ας το κρατησουμε ετσι για να μην μπλεχτουμε..

Για το ΜΑΡ ειδικα το annoying πως το εννοουμε;;Ποιος μας την σπαει πιο πολυ σαν χρηστης σε απλα Ελληνικα;;


Ε, ελπιζω να εχει συμμετοχη, ξερω γω... Αν αφησουν καποιοι τις σοβαροφανειες στην ακρη 65.gif

Για το MAP, αυτο ακριβως, ναι. Αν και δεν ξερω κατα ποσον θα ηταν ωραιο να ποσταρει καποιος ποιοι χρηστες του την σπανε 39.gif 39.gif Θελει λιγη σκεψη...

Razorblade Fish
QUOTE(apkat @ Dec 8 2009, 05:01 ) *
E καλα την ανωτερα εγκριση περιμενεις;;Το θεμα ειναι αν το τοπικ θα εχει συμμετοχη..

Παντως μου αρεσουν οι κατηγοριες..Το ΜΟΥ Και το ΜΑΡ που δεν υπηρχαν θεωρω οτι εχουν πολυ ενδιαφερον..Στο ROY eχω διαφωνια αφου οι καποιος που γραφτηκε Γεναρη του 2009 σε καμια περιπτωση δεν ειναι ρουκι αλλα ας το κρατησουμε ετσι για να μην μπλεχτουμε..

Για το ΜΑΡ ειδικα το annoying πως το εννοουμε;;Ποιος μας την σπαει πιο πολυ σαν χρηστης σε απλα Ελληνικα;;


Ολοι ξερουμε τι θα ψηφισεις σε αυτο το τελευταιο...
Καλυτερα να το αποφυγουμε αυτο το βραβειο παντως,μονο κακο θα κανει νομιζω
apkat
QUOTE(benchwarmer @ Dec 8 2009, 05:07 ) *
Ε, ελπιζω να εχει συμμετοχη, ξερω γω... Αν αφησουν καποιοι τις σοβαροφανειες στην ακρη 65.gif

Για το MAP, αυτο ακριβως, ναι. Αν και δεν ξερω κατα ποσον θα ηταν ωραιο να ποσταρει καποιος ποιοι χρηστες του την σπανε 39.gif 39.gif Θελει λιγη σκεψη...



Ε αυτο ειναι το νοημα της ιντριγκας.. tongue.gif Θα χει την πλακα του ακομα και αυτο..Αλλωστε δεν θα ειναι προσωπικο το θεμα..Στα πλαισια του φορουμ μιλαμε.. rolleyes.gif

@Razorblade Fish

χαχαχαχα..Τι εννοεις ρε φιλε;; smiley.gif smiley.gif Δεν εχω αποφασισει ακομα και εχω και πολλους υποψηφιους..6-7 για να χωρεσουν σε μια 3αδα..Δυσκολη αποφαση.. tongue.gif
captain charisma
για να αποφευχθουν παρεξηγησεις μεταξυ των μελων καλο θα ηταν το τελευταιο να μην συμπεριληφθει στη ψηφοφορια.
apkat
Καλα αν δεν συμφωνει κανεις ας μην το βαλουμε αλλα ρε παιδια γιατι να υπαρξουν παρξηγησεις;;Εγω δεν μπορω να φανταστω οτι αν εμενα με προτεινε καποιος θα παρεξηγουμουν..Ξαναλεω δεν ειναι προσωπικο το θεμα..Ειναι ποιος μας εκνευριζει στα πλαισια του φορουμ..Και αν μη τι αλλο τα αποτελεσματα θα εχουν και ενδιαφερον.

Παρεπιπτοντως μολις ειδα την χειροτερη υπογραφη που θα ψηφισω..Ρε big dirk πιο σπαστικη φατσα δεν βρηκες να βαλεις;;
captain charisma
ουτε εγω θα παρεξηγηθω.αλλα αυτο ειναι συμφωνα με το χαρακτηρα του καθενος...αλλος θα το παρει βαρια αλλο στα χαλαρα...

θενκς για τη ψηφο σου. θα παρω ενα βραβειο τουλαχιστον biggrin.gif
apkat
QUOTE(captain charisma @ Dec 8 2009, 05:25 ) *
ουτε εγω θα παρεξηγηθω.αλλα αυτο ειναι συμφωνα με το χαρακτηρα του καθενος...αλλος θα το παρει βαρια αλλο στα χαλαρα...

θενκς για τη ψηφο σου. θα παρω ενα βραβειο τουλαχιστον biggrin.gif


Ε αυτο λεω..Μην το παρει κανεις βαρια..Δεν ειναι σοβαρο το θεμα..Ειναι στα πλαισια του φορουμ..

Μην βιαζεσαι να παρεις ακομα βραβειο..Λογικα θα συναντησεις σκληρο συναγωνισμο.. rolleyes.gif
benchwarmer
Εγω για το MAP δεν ξερω.. Ουτε εγω θα παρεξηγηθω, αλλα καποιος αλλος μπορει.

Τωρα, για το θεμα των αβαταρ/υπογραφων υπαρχει το θεμα οτι πολλοι αλλαζουν μες στη χρονια... 39.gif 39.gif
apkat
Για τα αβαταρ/υπογραφες προφανως ψηφιζουμε οτι εχει ο καθενας την περιοδο της ψηφοφοριας..

Μπορουμε να κανουμε πολ για το ΜΑΡ.. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
wagner love
Βραβείο για εμένα υπάρχει καρντάσια? :PPP
benchwarmer
QUOTE(apkat @ Dec 8 2009, 05:31 ) *
Για τα αβαταρ/υπογραφες προφανως ψηφιζουμε οτι εχει ο καθενας την περιοδο της ψηφοφοριας..


Δεκτο.

QUOTE(apkat @ Dec 8 2009, 05:31 ) *
Μπορουμε να κανουμε πολ για το ΜΑΡ.. tongue.gif tongue.gif tongue.gif


24.gif 24.gif

Προφανως τωρα, για το MAP, οποιος δεν θελει να εκτεθει, δεν προτεινει κανεναν (μετα στην ψηφοφορια θα μπορει να ψηφισει ανωνυμα laugh.gif ). Τωρα αν καποιος δεν θελει να ειναι "υποψηφιος" στο MAP, τι να πω, μπορει κ αυτος να το πει και θα ειναι σεβαστο πιστευω smile.gif


**Το ποδοσφαιρικο παει στο οφ-τοπικ happy.gif
apkat
Πλακα πλακα τοσο ενεργο που ειναι το ποδοσφαιρικο τοπικ θα μπορουσε να υπαρξει ενα βραβειο για αυτους που ασχολουνται εκει..Αλλα μαλλον εντασεστε στο off topic king/queen..Παντως αυτο το βραβειο ειδικα σε σχεση με την προηγουμενη ψηφοφορια εχει χασει σε αιγλη..Εκεινες τις εποχες θεωρω οτι το οφ τοπικ μας ηταν πολυ πιο ενδιαφερον με φοβερα θρεντς..

Παντως εγω Βαγκνερ θα σε ψηφισω..Μην ανησυχεις.. tongue.gif

QUOTE(benchwarmer @ Dec 8 2009, 05:38 ) *
Προφανως τωρα, για το MAP, οποιος δεν θελει να εκτεθει, δεν προτεινει κανεναν (μετα στην ψηφοφορια θα μπορει να ψηφισει ανωνυμα laugh.gif ). Τωρα αν καποιος δεν θελει να ειναι "υποψηφιος" στο MAP, τι να πω, μπορει κ αυτος να το πει και θα ειναι σεβαστο πιστευω smile.gif


Ναι ωραια λυση.
wagner love
QUOTE(apkat @ Dec 8 2009, 05:38 ) *
Πλακα πλακα τοσο ενεργο που ειναι το ποδοσφαιρικο τοπικ θα μπορουσε να υπαρξει ενα βραβειο για αυτους που ασχολουνται εκει..Αλλα μαλλον εντασεστε στο off topic king/queen..Παντως αυτο το βραβειο ειδικα σε σχεση με την προηγουμενη ψηφοφορια εχει χασει σε αιγλη..Εκεινες τις εποχες θεωρω οτι το οφ τοπικ μας ηταν πολυ πιο ενδιαφερον με φοβερα θρεντς..

Παντως εγω Βαγκνερ θα σε ψηφισω..Μην ανησυχεις.. tongue.gif

Eυχαριστώ απκατ. αμοιβαία η εκτίμηση αδερφέ μου tongue.gif
rchos
QUOTE(benchwarmer @ Dec 8 2009, 05:07 ) *
Ε, ελπιζω να εχει συμμετοχη, ξερω γω... Αν αφησουν καποιοι τις σοβαροφανειες στην ακρη 65.gif


ποιον εννοεις?
γιατι μυριζει μπαν!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.