Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Awards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Air Kef
Ωραιος..Καναμε μια αρχή αν και την ειχα κανει απο χθες το βράδυ.Αφου θες εσύ να την κανεις.

Το Ashton Trophy ειναι γενικη επιθυμια του φορουμ και προτεινω να μπει.Ασε που η μορφη δν εχει καμια σχεση με τα απροσδοκιτα ποστς..

To MIP του χολικ δν ειναι important αλλα improved,που το εχεις και συ!
Nickname is out..

Δν εχω καταλαβει πως συνδεεται το Παρασημο για ενα δυστυχο με το "Ποστ της χρονιας"...Καμια σχεση;;;
Pierce
QUOTE(treathitch @ Dec 15 2006, 03:05 PM) *
Πρέπει να βάλεις τους τρεις που θες να προκριθούν για υποψήφιοι. Τους τρεις καλύτερους για σένα.
Μετά θα βγουν οι υποψήφιοι και μετά θα γίνει η ψηφοφορία.

Απορρίπτονται οι εξής κατηγορίες:
Μεγαλύτερη Μορφή (Υπάρχει το MUP για αυτό)

δεν καταλαβαινω πραγματικα τι σχεση εχει το μεγαλυτερη μορφη με το MUP
Anaz
QUOTE
Most Important User (Eίναι το ίδιο με το MVP)
εγω το πήρα οτι αναφερεται κ σε αλλες χρησεις του φόρουμ εκτος απ'τα ποστ,όπως η διαχειριση του φαντασυ απ'τον Θρυλο ή τα Βasketball Τips του Τσοπς.. rolleyes.gif
Το "μεγαλύτερη μορφη" δεν το'χω "πιάσει",αλλα τεσπα..
QUOTE
Εχεις ενα δικιο αλλα ο ντιζι θα πρεπει να ειναι εκτος συναγωνισμου!
Ε ναι..
Air Kef
Εχεις ενα δικιο αλλα ο ντιζι θα πρεπει να ειναι εκτος συναγωνισμου!
treathitch
ΜUP είναι ο πιο ...γραφικός πόστερ, για να στο κάνω πιο λιανά. Ο χειρότερος πόστερ (κατ' εμέ). Αυτός που δεν έχει ουσία και γράφει συνέχεια άσχετα wink.gif
Η μεγαλύτερη μορφή κοινώς...

Καλός πόστερ είναι αυτός που γράφει σωστά πράγματα, με επιχειρήματα και είναι λογικός. Πιο ...αναμενόμενος είναι ο βαρετός πόστερ. Πιο unpredictable είναι ο πιο χαριτωμένος, αλλά εκτός τόπου και χρόνου.

*Air Kef, η αρχή που έκανες δεν ακολουθήθηκε όπως είδες. Δεν έχω κανένα βίτσιο να γράφω από το μηδέν πάλι όλες τις κατηγορίες.
Air Kef
Με έστειλες..

Το καλο είναι καταλαβα τι εννοεις με το MUP.Το ειχα (οχι μονο εγω) εκλαβει λαθος.

Σε αυτα που έβαλες λεω οπωσδηποτε Ashton Award(Trophy) και Ποστ της χρονιας.
Pierce
οκ τα ξεκαθαρισες καπως τα πραγματ οσον αφορα το ΜUP αλλα εγω ακομα πιστευω πως το Ashton Award εμπιπτει σε διαφορετικη κατηγορια και ψηφιζω να μπει ...
treathitch
Okay. Ashton Award included then
Anaz
ας μου εξηγήσει καποιος τι είναι.. rolleyes.gif
Air Kef
Τhanks dad! tongue.gif


Το Καλυτερο Ποστ με το "Παράσημο για έναν δύστυχο " γιατι είναι στην ιδια κατηγορια;

Ας διαρκεσει αυτο μια-2 μερες και ξεκιναμε υποψηφιοτητες απο Κυριακη-Δευτερα ας πουμε..3 ο καθενας έτσι;;



Το Αστον Award ειναι αυτο της μορφης του φορουμ.Καμια σχεση με το MUP που το εξηγησε μια χαρα ο τρεατχιτς.(ετσι λεγεται;; )
Anaz
sorry αλλα εχει γινει μια συγχυση εδω..
1ον.O MUP δεν σημαινει απαραίτητα οτι δεν εχει επιχειρήματα άλλα μπορει απλα οι αποψεις του να ειναι πολυ διαφορετικες απ'το συνηθισμένο!
2ον για τον ΜPP..Δηλαδη ο dizzy ειναι βαρετός ποστερ? 33.gif Επισης υπάρχουν άτομα που εχουν "συνηθισμένες" αποψεις,η καλυτερα όχι extreme, και απολαμβανω να τους διαβάζω.
Air Kef
Κι εγώ ίδιες ανησυχιες με σένα είχα αλλα αφου έτσι προτεινει ο τρεατχιτς...

Εσυ τι προτεινεις;Συμφωνεις με το Βραβειο Αστον ;;
treathitch
Ώχου! Αμάν πια ρε παιδιά...

Λοιπόν, επειδή μάλλον εγώ φταίω για τα double ποστ όσον αφορά το ξεκαθάρισμα των κατηγοριών, πρότεινα ο MUP να είναι ο χειρότερος πόστερ, ούτως ώστε να αποκτήσει αξία το Ashton Award.

O ΜPP είναι ο βαρετός/ξενέρωτος/επαναλαμβανόμενος, πες το όπως θες, δεν είναι ανάγκη να ψηφίσεις το Dizzy.

Είμαστε ok?
Air Kef
Ok for me..

Μηπως να παμε σε καινουριο τοπικ;
apkat
Εκανα και γω Delete το ποστ με τις τποψηφιοτητες για να φτιαξω καινουργιο συμφωνο με τους κανονισμους..Τελικα ποσους ψηφιζουμε σε καθε θεση;;Και στο τελος δεν εχω καταλαβει ακριβως τι θα γινει..Μπορει να μου εξηγησεις treathitch??
treathitch
Θα βάλω τα κλάμματα...

Γράφετε μέχρι και 3 ονόματα ανα κατηγορία.
Στο τέλος θα μετρηθούν και θα βγουν οι υποψηφιότητες, θα ανοιχτεί καινούριο thread και θα αρχίζετε να ψηφίζετε ΕΝΑΝ.
apkat
Δεν ειναι ωρα για να βελεις τα κλαμματα τωρα που καταλαβα τι γινεται biggrin.gif ..Παντως σε μερικα δεν ξερω τι να βαλω αφου ειμαι καπως καινουργιος και δεν ξερω διαφορα οπως βελτιωμενο ποστερ αφου δεν ξερω πως ηταν και απο πριν η Why did you go/where are you award..Οποτε ξεκιναω σε λιγο να γραφω επισημα!!
Air Kef
Eγω προτείνω να ψηφίζουμε τρεις ανα κατηγορια,ο ανταγωνισμος ειναι μεγάλος.Ποιος συμφωνει/διαφωνει;;
Alexmei
QUOTE(pierce21 @ Dec 15 2006, 12:09 PM) *
Worst avatar

alexmei
merlin
Kolossos




Ε όχι!!! δν το δέχομαι αυτό! λίγο σεβασμός στο parkour ρε ντούντ! ψάξε πριν γράψεις!



QUOTE(thrylos7)
MUP:

alexmei
thrylos7

αυτό είναι ο πιο απρόσμενος; μη προβλέψιμος;
treathitch
Αρχίσατε να με κουράζετε... shot.gif
Θα ψηφίσετε ή να ανοίξω άλλο thread?
apkat
Εγω εχω ετοιμες τις επιλογες μου και τις παραθετω

ΜVP:

sarounas
Thrylos7
rchos7

MPP:

Dizzy
Vaselaras
qspock( biggrin.gif )

MUP:

Morfi
Treathitch
Suspect

Best avatar:

NBAholic
Thrylos7
Dizzy

Worst Avatar:

Kolossos
Alexmei
Tsops

Off topic king/queen:

Eftychia
trefoil

Newcomer of the year( Aπο Μαιο που διαβαζω ειναι αυτα):

Anaz
rchos7
Arkadios


Best off topic thread of the year:

Dιαφημησεις
Basketforum awards
Θεωριες συνομωσιας της 9/11

ΝBA Freak of the year:

Nbaholic
Morfi
Pierce21

Post of the year:

Lada(amazing 77.gif )

Signature:
Dizzy
Thrylos7
morfi

Ashton Trophy:

Morfi
treathitch
Ωραία...
Να ένας που κατάλαβε 41.gif
eftychia
Καταρχην γελασα πολυ με το συστριγκλο που επικρατησε μεχρι να βγει μια ακρη (αν τα διαβασεις ολα μαζι ζαλιζεσαι πιστεψτε με)
Επειδη ως επι το πλειστον (δηλαδη παντα) μπαινω στα Off topic, δεν εχω πληρως εμπεριστατομενη αποψη, εχω στο μυαλο μου λιγα ατομα κι ισως αδικησω αλλους, και σε καποιες κατηγοριες δεν μπορω να αναφερθω καθολου ή σε καποιες αλλες δινω λιγοτερες υποψηφιοτητες... Αν δεν σας ενοχλουν ολα αυτα αρχιζω να γραφω αλλιως μην καταμετρησετε τις ψηφους!!!

MVP: Keyser (εφοσον στο 99% των ποστ του συμφωνω), suspect (γελασα απιστευτα με καποια τοπικ που εχει κανει) και τελος treathitch (αν και τις περισσοτερες φορες μου δινεις στα νευρα, δεν μπορω να παραβλεψω οτι εισαι αρκετα τυπικος σε καποια πραγματα)

MPP: Μακραν ο morfi, αφου ξερεις πανατα οτι η αποψη του ειναι η πιο σουρεαλιστικη και με τασεις να προκαλει
και δευτερος o air kef αφου παντα σε οποιο τοπικ αφορα γυναικες εκδηλωνει τη λατρεια του για τις αγγλιδες!!! (3ος δεν μου ρχεται)

best avatar: apkat, Fanistelrooy και jois 21
worst avatar: συγνωμη παιδια αλλα ολοι οσοι εχετε βαλει ατομα να κρεμονται απο μπασκετες (καμια προτωτυπια???) αααα και μια διευκρινιση treathitch τι ακριβως ειναι στο αβαταρ σου??? ημουν αναμεσα στο να το βαλω στο καλυτερο και το χειροτερο...

off topic king/ queen: thrylos7 (για τις 960 απαντησεις στο τοπικ off topic σκεψεις...), suspect (power of internet) και treathitch (ειπαμε διαφωνουμε αλλα παντα με κανεις να θελω ν απαντησω στα τοπικ σου)

Best off topic thread of the year: μακραν το τοπικ του treathitch για τον john cusack χωρις αλλες υποψηφιοτητες.... καλα αντε θα πω αλλες 2 απλα και μονο επειδη υποχρεωνομαι... keyser (αγαπημενο μουσικο συγκροτημα), suspect (power of the internet)

post of the year : air kef για το τοπικ αγαπημενα βιντεοκλιπ οταν ανεβασε στο you tube το αγαπημενο βιντεοκλιπ που εχει βγει ποτε.

signature: Αεκτζου, dizzy(δεν ειναι στημενο ε???), keyser



Αυτα λοιπον κι απο μενα....
treathitch
QUOTE(eftychia @ Dec 16 2006, 10:38 AM) *
treathitch τι ακριβως ειναι στο αβαταρ σου???

Μια φίλη μου σε stretching moment

QUOTE(eftychia @ Dec 16 2006, 10:38 AM) *
ημουν αναμεσα στο να το βαλω στο καλυτερο και το χειροτερο...

Tώρα που έμαθες, που θα το βάλεις;
eftychia
Για την προτωπια και μονο τις σκεψεις σιγουρα δεν μπαινει στο χειροτερο...
για το καλυτερο πρεπει να το σκεφτω λιγο ακομα...
treathitch
Μετά την εισήγηση του φίλου Kabamaru, o oποίος τελεί mod στο interbasket και χειρίζεται το αντίστοιχο voting thread, θα δημιουργηθούν thread για κάθε award, όπου θα ψηφίζουν όλοι από μία φορά (και ας ελπίσουμε ότι δε θα ψηφίσουν τον εαυτό τους!). Αν κάποιος mod έχει αντίρρηση με αυτό το πλάνο, ας την εκφράσει σύντομα.
Air Kef
Worst Avatar σίγουρα..Αμα αρχίσω και βάζω τους φίλους που που τετόνονται δν θα τελειώσει ποτέ..!Όντως προτότυπο,αλλα προτυτπία δν σήμαινει και ωραίο..!


Η αλήθεια είναι οτι το ποστ για με το βίντεο κλιπ το εκανε ο Κάιζερ απο το σπίτι μου με ιδεές δικες του και δικες μου.!Ευχαριστούμε απο κοινου..


Όσον αφορά τα τοπικ για ψήφισμα....Δν ξέρω.Ψιλοχαμος θα γίνει αλλα θα διευκολύνει κάπως τα πράγματα..
treathitch
Τελικά, οι υποψηφιότητες καλύτερο είναι να τραβήξουν κι άλλο. Μέχρι παραμονής Χριστουγέννων..
suspect
αν μου επιτρεπετε ενα σχολιο, ειναι καλη φαση.

στο ετερο σαητ του αεκ.κομ που συμμετεχω εδω και 7 ετη, ειναι γεγονος που γινεται καθε χρονο.

Χωρις να θελω να κανω υποδειξεις, αν θελετε, ριξτε μια ματια να παρετε μια ιδεα

http://aek.com/phpforum/viewtopic.php?t=4911

υγ. ε, οχι και το mup να ειναι τοσο υποτιμητικο!
για ονομα του Αλλαχ!
tongue.gif smile.gif
suspect
επισης και εδω:

http://aek.com/phpforum/viewtopic.php?t=4622
rchos
νομιζω οτι αν ποτε βγαζαμε βραβειο για καλυτερο ονομα τοτε ο Xaroumenos loukoumas θα κερδιζε ανετα τον τιτλο!ειναι μεγαλη μορφη ο τυπος!
treathitch
3 μέρες ακόμη, αλλά μάλλον το ενδιαφέρον πεθαίνει...
rchos7 τι θα γίνει με σένα; Θα βάλεις υποψηφιότητες; Το ίδιο και για το dizzy, ο οποίος έχει γράψει μόνο τα βραβεία του.. 41.gif
dizzy_fingers
Εγώ είμαι έτοιμος από τώρα ρε tongue.gif.
rchos
το καλο πραγμα αργει να γινει!be patient my boy! tongue.gif
treathitch
H ψηφοφορία έληξε και ιδού οι υποψηφιότητες:

MVP: thrylos7, NBAholic, sarounas (TIE 3rd), rchos7 (TIE 3rd)

MPP: dizzy fingers, Anaz (TIE 2nd), morfi (TIE 2nd), xilies siopes na akous (TIE 2nd)

MUP: morfi, treathitch, suspect

Αshton trophy: air_kef, morfi, suspect

best avatar: NBAholic, thrylos7, dizzy fingers

Worst Avatar: Kolossos, Tsops, Merlin

Newcomer of the year: rchos7, Arkadios, treathitch

Youngster of the year: MPO, liolias, Alexmei

NBA Freak of the year: Nbaholic, morfi, Pierce21

off topic king/ queen: suspect, Eftychia, keyser soze

'Best off topic thread of the year: Best Celebrity Actress(20-25) (by Eftychia), Tα καλύτερα ματς ανεξαρτητως σπορ (by treathitch), Off topic σκεψεις (by thrylos7)


Όπως καταλαβαίνετε, είναι 10 υποψηφιότητες για πόστερ και ένα για thread. Από τα Χριστούγεννα, θα μπορείτε να ψηφίζετε σε καινούρια thread.
Συγχαρητήρια στοτς υποψηφίους.
rchos
γιατι ειχα μεινει με την εντυπωση οτι ως τα χριστουγεννα θα ειχαμε χρονο να βαζουμε υποψηφιοτητες?
αν εισαι ο κλασσικος ελληνας της τελευταιας στιγμης αυτα παθαινεις!
liolias
Δεν πειραζει του χρονου παλι tongue.gif
Air Kef
Συγνωμη αλλα ειχαμε πει και για Καλυτερο ποστ με 3-4 υποψηφιους..


Επισης ο Πιρς21 εχει πολλες προτασεις για Ρουκι..

Κατα τα αλλα συγχαρητηρια,νομιζω ωραια το εφτιαξες..!
liolias
Ηρθε η ωρα να παρουν φωτια οι καλπες!!!
thrylos7
Με Poll φαίνεται έτσι πιο καλά, αλλά μ' αυτόν τον τρόπο δίνεται η δυνατότητα στον κάθε υποψήφιο να ψηφίσει τον εαυτό του... αλλά δεν έχει το δικαίωμα...
NBAholic
Όντως, μου κατέβηκε η απορία για το αν ο Admin έχει τη δυνατότητα να δει ποιοι ψήφισαν. Υποθέτω πως ναι.

(Πότε είπαμε τελειώνει η ψηφοφορία; )
dizzy_fingers
Τα τόπικ με τις ψηφοφορίες κλείδωσαν, καθώς έκλεισε το 2006 και πλέον...ο φάκελλος με τους νικητές είναι έτοιμος. wink.gif
treathitch
Έτοιμος, λοιπόν, ο φάκελος.
Οι νικητές πολλοί και οι ηττημένοι ακόμη περισσότεροι. Μόλις γύρισα από ελαφρά έξοδο για τον θλιβερό εορτασμό των 28ων γεννεθλίων μου και διεπίστωσα ότι έχασα και εδώ και στο interbasket (μόνο ένα τιμητικό μου έδωσαν biggrin.gif) όλα τα βραβεία, στα οποία είχα υποψηφιότητα. Γι' αυτό, λοιπόν, εορτάζω ως άλλος Τσέβι Τσέις και Μπίλι Κρίσταλ, παραδίδοντας τα βραβεία του 2006 στους φετινούς νικητές.
Θριαμβευτές, με περισσότερες παρουσίες σε υποψηφιότητες ή και βραβεία οι κύριοι NBAHolic, Suspect και Morfi. Ήταν μια καλή ψηφοφορία για πρώτη χρονιά και σας εύχομαι ακόμη περισσότερη και πυκνότερη παρουσία στις κάλπες του χρόνου.
Έχουμε και λέμε λοιπόν:

MVP:
Εύκολη η νίκη του NBAHolic, ο οποίος φαίνεται ότι έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη μας. Το δικό μου το άλογο (rchos7) δεν τα πήγε άσχημα για πρωτάρης, αλλά δεν κατάφερε να απειλήσει τον απόλυτο νικητή για φέτος.

MPP:
Συγκλονιστική η νίκη του Morfi, ο οποίος με εξέπληξε κερδίζοντας το δικό μου άλογο. Ο αντμινιστρέιτορ του φόρουμ, Ντίζυ Φίνγκερς, τον οποίο και ψήφισα, δεν κέρδισε την εμπιστοσύνη σας, αλλά έχασε στο ντέρμπι από τον πιο ...προβλέψιμο πόστερ, το θρυλικό Morfi!

ΜUP:
Ο Μοrfi έχασε σε αυτήν την κατηγορία από τον άλλο star του forum, τον suspect. Εδώ η νίκη του suspect φαινόταν πιθανή, αλλά και πάλι φαβορί φάνταζε και πάλι ο Morfi, τον οποίο και ψήφισα. 0/3!

Ashton Trophy:
Τώρα, πως είναι δυνατόν ο Morfi να κερδίζει και αυτό το award και εκείνο του πιο προβλέψιμου πόστερ, αυτό δεν το καταλαβαίνω. Πάντως το κατάφερε και αυτό, δίνοντάς μου την πρώτη accurate ψήφο!

Newcomer of the Year:
Ο ρούκι της χρονιάς ήταν μια εύκολη νίκη, χωρίς πολλές αμφιβολίες από το πλήθος. Με 11 ψήφους και χωρίς ιδιαίτερο ανταγωνισμό, ο rchos7 κέρδισε τον τίτλο του newcomer για το 2006.

Βest Avatar:
Αν ο rchos7 έκανε περίπατο στην προηγούμενη κατηγορία, τότε ο Dizzy Fingers τι να πει; Ρεκόρ ψήφων (13) και εύκολη νίκη σε μια ιδιαίτερα αξιόλογη κατηγορία.

Worst Avatar:
Παρόμοιος θρίαμβος με εκείνον του Dizzy για τον Κolossos. 13 ψήφοι και μια τεράστια πρόκληση για του χρόνου. Άραγε θα τον ξεπεράσει κανείς;

ΝΒΑ Freak of the Year:
Οϊ Οϊ Οϊ... NBAHolic beats Morfi και μάλιστα περπατώντας. Πως να χάσει; Έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη σας, είπαμε. Εύκολη νίκη με 11 ψήφους και πλέον θεωρείται εγγύηση, αν και εγώ ψήφισα το Morfi.

Off-Topic King/Queen:
Εγώ ψήφισα την Εftychia, αλλά ο Suspect έκανε περίπατο. Διπλάσιοι ψήφοι και εύκολη επικράτηση.

Υoungster of 2006:
H Mikri Prasini Ollandeza δεν κέρδισε. Νικητής ήταν ο Liolias και τρίτος ο Alexmei, αλλά ας ελπίσουμε ότι του χρόνου τα συμπαθή ...πιπίνια θα έχουν κι άλλον ανταγωνισμό, με περισσότερους μπασκετο-πιτσιρικάδες.

Βest Off-Topic Thread of the Year:
Με υπερδιπλάσιες ψήφους από τους δύο αντιπάλους του (Eftychia, Treathitch), ο Thrylos7 κέρδισε το βραβείο του καλύτερου thread για το επιτυχημένο "off-topic σκέψεις" που έχει και ρεκόρ ποστς, αν θυμάμαι καλά...

Καλή χρονιά λοιπόν σε όλους σας. Εύκολα ή δύσκολα, είτε εξαρτάται από σας, είτε από άλλους, κοιτάξτε να επιτύχετε στο 2007 έστω και μερικούς από τους στόχους σας, γιατί η ζωή μπορεί να είναι ωραία, αλλά είναι και δύσκολη..
mikri prasini ollandeza
Ένσταση!Ε όχι και young o liolias!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
suspect
θελω να αφιερωσω τα βραβεια μου στους γονεις μου, τον μανατζερ μου, τις 4 γυναικες μου και στον dizzy fingers για τη σημαντικη του βοηθεια.

Ειμαι πολυ συγκινημενος, εκανα το καλυτερο δυνατο και χαιρομαι γιατι μου κανατε αυτη τη μεγαλη τιμη. Νοιωθω υποχρεωμενος να συνεχισω ετσι αναλογιζομενος το βαρος και την ευθυνη που εχει αυτη η βραβευση για το κοινωνικο συνολο.
Ειναι αληθεια οτι εμεις οι σταρς, ειμαστε προτυπα για τα μικρα παιδια και πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι.

Σας ευχαριστω και παλι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου και σας υποσχομαι οτι και του χρονου θα κανω το καλυτερο δυνατο ωστε να δικαιωσω τις ψηφους σας.

κλαψ σνιφ σουρλπ γκασπ λυγμ

.....χειροκροτημα κοινου.... φωτογραφιες - φλας - συνεντευξεις....


υγ. Χαιρομαι που κερδισα παρα την αντιπαθεια της εφορευτικης επιτροπης, της ακαδημιας και των παραγοντων της εκδηλωσης.
θαυμαστε ποστς:

"Εδώ η νίκη του suspect φαινόταν πιθανή, αλλά και πάλι φαβορί φάνταζε και πάλι ο Morfi, τον οποίο και ψήφισα."

"Off-Topic King/Queen:
Εγώ ψήφισα την Εftychia... "

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ ΛΥΣΣΑΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΛΑΟΣ ΝΙΚΗΣΕ.
Alexmei
ΩΠ! η ΜPO γύρισε! που είχες χαθεί εσύ; κοίτα...ηρέμησε... δν πειράζει που δν το πήρες εσύ... ό λιόλιας έχει κερδίσει την εμπιστοσίνη περίσσοτερων εδώ και για αυτό τον ψήφισαν...



Λιόλια συγχαριτήρια... πήρες τους ψήφους σου δίκαια! 41.gif


suspect : 24.gif 24.gif 77.gif
jjc
24.gif 24.gif 56.gif Τρομερος εισαι ρε suspect
liolias
QUOTE(treathitch @ Jan 2 2007, 03:02 AM) *
Υoungster of 2006:
H Mikri Prasini Ollandeza δεν κέρδισε. Νικητής ήταν ο Liolias και τρίτος ο Alexmei, αλλά ας ελπίσουμε ότι του χρόνου τα συμπαθή ...πιπίνια θα έχουν κι άλλον ανταγωνισμό, με περισσότερους μπασκετο-πιτσιρικάδες.


Γιατι, η mpo επρεπε να κερδισει??

QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Jan 2 2007, 12:51 PM) *
Ένσταση!Ε όχι και young o liolias!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Γεια σου mpo! Τι γινετε? Καλα που μπηκε το 2007 για να σε ξαναδουμε στο φορουμ... Αντε τωρα τα λεμε το Πασχα...

QUOTE(Alexmei @ Jan 2 2007, 04:07 PM) *
Λιόλια συγχαριτήρια... πήρες τους ψήφους σου δίκαια! 41.gif
suspect : 24.gif 24.gif 77.gif


Αλεξ μακαρι να τα λεμε παλι εδω του χρονου τετοιο καιρο... Αυτο ειναι που μετραει και οχι οι ψηφοι biggrin.gif .
Alexmei
QUOTE(liolias @ Jan 2 2007, 02:51 PM) *
Γιατι, η mpo επρεπε να κερδισει??


έχει ένα δίκιο ο λιόλιας treathitch wink.gif

QUOTE(liolias @ Jan 2 2007, 02:51 PM) *
Γεια σου mpo! Τι γινετε? Καλα που μπηκε το 2007 για να σε ξαναδουμε στο φορουμ... Αντε τωρα τα λεμε το Πασχα...


που ξέρεις μπορεί να μπει και τις απόκριες... biggrin.gif tongue.gif

QUOTE(liolias @ Jan 2 2007, 02:51 PM) *
Αλεξ μακαρι να τα λεμε παλι εδω του χρονου τετοιο καιρο... Αυτο ειναι που μετραει και οχι οι ψηφοι biggrin.gif .



σωστός......... 77.gif
treathitch
@ Suspect: Καλό το ποστ. Αλλά δε σε δυσφήμισα πουθενά. Όχι ότι αυτό θα άλλαζε κάτι. Μόνο 2-3 από εκείνους που ψήφισα βγήκαν νικητές, ενώ εγώ δεν κέρδισα κανένα βραβείο. tongue.gif

@Liolias: Δίκαιη η νίκη σου. Το ότι ξεκίνησα το ποστ, αναφερόμενος στην ήττα της ΜΡΟ αφορά το ότι την ψήφισα αλλά έχασε. Δεν έχω κάτι προσωπικά μαζί σου, ούτε περίμενα να σε κερδίσει. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.