Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2010-11 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
tedtsouv
τι συμβαινει με τον εθνικο ρε φιλος.τι σφαλιαρες ειναι αυτες?εχει γινει κατι?
ETHNIKOSGS
ελλειψη στοχου μετα το παιχνιδι απο τριφυλιακο,κ ρολαρισμα πολυ παιζουν ολοι εκτοτε....
erasitexnis

ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 74-78.

Τελικά κέρδισε ο έμπειρος και αυτός με τις περισσότερες εναλλακτικές στον πάγκο.
Εξαιρετικοί αθλητές στη ΦΙΛΟΘΕΗ, πολύ καλή παρουσία στο γήπεδο.
axe
QUOTE(erasitexnis @ Mar 18 2011, 00:15 ) *
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 74-78.

Τελικά κέρδισε ο έμπειρος και αυτός με τις περισσότερες εναλλακτικές στον πάγκο.
Εξαιρετικοί αθλητές στη ΦΙΛΟΘΕΗ, πολύ καλή παρουσία στο γήπεδο.


πολύ ωραίο παιχνίδι, συγχαρητήρια στα παιδιά της ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ, είναι σίγουρα μια από τις δύο ομάδες που μπορεί να σταθεί με αξιώσεις στην Β'.

ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους τους συμπαίκτες μου που χωρίς κίνητρο (και άγχος) παλαίψαμε ένα ματσάκι που αρχικά φαινόταν χαμένο αλλά τελικά χάθηκε στις λεπτομέρειες... συγχώραμε αλλά δεν θα συμφωνήσω για την εμπειρία και θα πω ότι τελικά κέρδισε η πιο δουλεμένη ομάδα... το είχα πει και σε προηγούμενο ποστ ότι μου αρέσει το μπασκετ που παίζει η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

Καλή Συνέχεια και εύχομαι να πετύχετε τους στόχους σας...

gavronick
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/3/2011)
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 74 - 78 (ΗΜ. 36 - 40)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γρίβα - Σπυρόπουλος.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15 - 22, 21 - 18, 16 - 20, 22 - 18.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Ζαχαριάδης, Σταυρίδης 2, Λαλαούνης 4, Ράλλης 7, Σαχάς 5, Τσούτης 13(2), Σουρβάνος 2, Γιουβανέλλης 16(3), Κοπετινάς 13, Αλωναρίτης, Στεφανής 4, Καλύβας 8(1).
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ (Σγουρίτσας): Ντίμπερτ, Μουτεβέλης 11(3), Τάτα 7, Μελισσάρης 6(2), Τσιτσιλίδης 2, Γεωργακόπουλος 20(3), Κωνσταντόπουλος 4, Αθανασιάδης 3(1), Κουρτέσης, Παλαιοκρασσάς 18, Παπαδάκος 7.
axe
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ 2 (63-66 νομίζω)

απελευθερομένοι από το άγχος κάναμε πάλι καλό παιχνίδι
από πλευράς ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΥ (που είχε πολλές απουσίες) μονόλογος του #12 που έκανε κυριολεκτικά όλο το παιχνίδι...

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΣ...! μπράβο μάγκα

καλή συνέχεια και θεωρώ άδικο για τα παιδιά να πέσουν κατηγορία με ρεκόρ 12-7 (μέχρι στιγμής).
ΠΡΟΣΟΧΗ μην παρεξηγηθώ, δεν λέω ότι ήταν άδικη η απόφαση του μηδενισμού αλλά είναι άδικο ο κόπος των παιδιών να πάει χαμένος αξαιτίας ανεγκέφαλων "παραγώντων"


Izan
Kouros-Maiandros 72-55... Sunxarhthria kai stis duo omades gia to kalo paixnidi kai kalh sunexeia kai se emas kai sthn omada tou Maindrou!
10karo
καλησπέρα κ από εμένα,

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 62-42 ...το τελευταίο καιρό (με το νέο έτος για την ακρίβεια) παίζουμε πολύ καλό μπάσκετακι κ φάνηκε κ σήμερα. Από την αρχή πήραμε το προβάδισμα, πήγαμε με +20 στο ημίχρονο κ στο στα επόμενα δεκάλεπτα κάναμε συντήρηση κ δώσαμε πολύ χρόνο στους μικρούς. Είναι η πρώτη φορά στα 2 χρόνια που είμαι στην ομάδα που βρισκόμαστε με θετικό πρόσιμο σε νίκες/ήττες. Θεωρώ ότι παίζουμε πολύ καλά, έχουμε πολλές λύσεις επιθετικά κ αμυντικά μασάμε σίδερα. Κρίμα γιατί ξυπνήσαμε αργά αλλά κ ευτυχώς γιατί φαίνεται πως τη χρονιά θα τη σώσουμε. Βέβαια τα αποτελέσματα κ αυτής της αγωνιστικής δε μας ευνοούν αλλά έχουμε απίστευτη εμπιστοσύνη πλέον στην ομάδα μας. Κ είναι η καλύτερη απάντηση σε όλους αυτούς τους " ειδικούς" που μας είχαν κ φέτος με το ένα πόδι στη Δ ΕΣΚΑ πριν καλά καλά αρχίσουμε.
Τίποτα δεν τελείωσε κ επόμενη αγωνιστική οφείλουμε να πάμε στο πολύδροσο κ να νικήσουμε για να εξασφαλίσουμε κ σίγουρα την κατηγορία.

ΥΓ: ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ 1 (λεπτομέρειες από αρμόδιους.....έμαθα ότι έγινε συγκλονιστικό παιχνίδι)
ΒΡΙΛΗΣΙΑΚΟΣ - 3 ΑΣΤΕΡΕΣ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΡΟΥΦ 1
Izan
Isxuei oti me deka nikes,swnesai o,ti kai na ginei??
10karo

...οι 10 νίκες δε φαντάζουν αρκετές .....ο μαγικός αριθμός είναι πλέον το 11 κ αυτό χωρίς να εξασφαλίζεσαι 100%.
erasitexnis

Μετά τα σημερινά αποτελέσματα η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ανεβαίνει στη Β΄ΕΣΚΑ.

Αξιοσημείωτο την ίδια χρονιά:

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ από Γ΄σε Β΄
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 από Δ΄σε Γ΄

με τον ίδιο προπονητή που και το εφηβικό του έφτασε μια νίκη πριν την άνοδο στην Α΄κατηγορία.
Σημαίνει τουλάχιστον 8 προπονήσεις και τρεις αγώνες την εβδομάδα.

Χιλια μπράβο στο Χρήστο Σγουρίτσα.
10karo
QUOTE(erasitexnis @ Mar 23 2011, 23:44 ) *
Μετά τα σημερινά αποτελέσματα η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ανεβαίνει στη Β΄ΕΣΚΑ.

Αξιοσημείωτο την ίδια χρονιά:

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ από Γ΄σε Β΄
ΚΗΦΙΣΙΑ 2003 από Δ΄σε Γ΄

με τον ίδιο προπονητή που και το εφηβικό του έφτασε μια νίκη πριν την άνοδο στην Α΄κατηγορία.
Σημαίνει τουλάχιστον 8 προπονήσεις και τρεις αγώνες την εβδομάδα.

Χιλια μπράβο στο Χρήστο Σγουρίτσα.



....συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά της Ολυμπιάδας κ το προπονητικό team. Ήταν σίγουρα από τις πιο δουλεμένες ομάδες με νέα παιδιά κ μεγάλη σταθερότητα όλη τη χρονιά. Κ πάλι τα συγχαρητήρια μου σε όλους. Χαίρομαι ιδιαίτερα για τα φιλαράκια μου!!!
gavronick
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/3/2011)
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ 64 - 67 (ΗΜ. 38 - 37)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αποστολίδης - Μανουσόπουλος.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20 - 19, 18 - 18, 12 - 18, 14 - 12.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Ζαχαριάδης 2, Λαλαούνης, Ράλλης 5, Σαχάς 10(1), Τσούτης 6(1), Σουρβάνος 2, Γιουβανέλλης 7(1), Κοπετινάς 18(2), Μοσχίδης, Στεφανής 6, Καλύβας 8(1).
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ (Λιαπάκης): Παγώνης 1, Παναγόπουλος, Διαμαντόπουλος 4, Τζανάκης 4, Παντελεάκης 11(3), Χρόνης 7(2), Κασκάνης 31, Γλώσσης 3, Τσουβέλας, Κωνσταντινίδης 6.

axe
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 1

εξακουλουθει να είναι η ομάδα που δεν έχω νικήσει ποτέ...

δυο διαφορετικά ημίχρονα, απο πλευράς ρυθμού, 4 διαφορετικές ομάδες.

καλή συνέχεια στα παιδιά, μπράβο στους συμπαίκτες μου





ΥΓ: Μήτσος... δικό μου το λάθος στο τέλος, μην τρελαίνεσαι μικρέ wink.gif

10karo

...επειδή δε μας αρέσει να στηριζόμαστε σε άλλα αποτελέσματα κ σε άλλες ομάδες.......ΤΡΙΦΥΛΙΑΚΟΣ -ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 75-82

.....σήμερα όσοι παρακολούθησαν το παιχνίδι χόρτασαν μπάσκετ. Έγινε ένα συγκλονιστικό παιχνίδι το αποτέλεσμα του οποίου μας κρατάει κ επίσημα στην κατηγορία. Η νίκη μας αποκτά μεγαλύτερη σημασία αν αναλογιστούμε δύο σημαντικότατες απουσίες που είχαμε με πιο σημαντική αυτή του Βαγγελάκη του Τσέλιου (από τους πρώτους σκόρερ στις κατηγορίες.....στα 39 του χρόνια παρακαλώ....για να τα λέμε όλα κ να τιμάμε τις μεγάλες προσωπικότητες).

.... Τασούλη ήσουν στο τέλος όλα τα λεφτά κ μας έδωσες τη νίκη με τα κρίσιμα καλάθια σου. Χαίρομαι ιδιαιτερα να βλέπω τους μικρούς της ομάδας (ηλικιακα κ μόνο) να έχουν τόσα καρύδια στο τέλος. Μπράβο σου!

...θελω να δώσω πολά συγχαρητήρια σε όλους τους συμπαίχτες μου που για μια ακόμα χρονιά καταφέραμε αυτό που κάποιοι τυχάρπαστοι θεωρούσαν αδύνατο. Τα κιλά εμπειρίας κύριοι (κ δεν αναφέρομαι σε παίχτες αντίπαλων ομάδων) των παιδιών του ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ είναι υπερβολικά πολλά για να είναι σε αυτή την κατηγορία κ να θεωρείται τελευταίος τροχός της αμάξης. Συγχαρητήρια σε όλους που καταφέραμε με μία μόνο προπόνηση την βδομάδα (σε όλη τη σεζόν) να φτάσουμε τόσο ψηλά. Την εβδομάδα μάλιστα που προηγήθηκε δεν κάναμε καμία προπόνηση. Από τετάρτη σε Τετάρτη πάμε. Στο 2ο γύρο έχουμε μόλις 2 ήττες κ συνεχίζουμε. θέλουμε να κερδίσουμε κ τα υπόλοιπα δύο παιχνίδια κ για να είμαι ειλικρινής, με την μπασκετάρα που παίζουμε δεν είναι καθόλου απίθανο.

ΥΓ: Βαγγελάκη Α. , ξέρω ότι θα το διαβάσεις το ποστ. Μακάρι να σε είχα γνωρισει κάποια χρόνια πριν. Είσαι παιχτάρα, είσαι συγκλονιστικός κ το σερι του τελευταίου μήνα οφείλεται σε σένα φίλε. Χωρίς εσένα, χωρίς την προσθήκη σου πιθανόν να λέγαμε άλλα σήμερα. Είμαι τυχερός που σε έχω στο πλευρό μου γιατί πάνω απ΄ολα είσαι πολύ καλό παιδί! Μακάρι να παίξουμε παρέα κ του χρόνου. Υποκλείνομαι στο ταλέντο κ τις δυνατότητες σου!
Izan
Ethnikos-Kouros 81-65
gavronick
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/3/2011)
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 62 - 54 (ΗΜ. 36 - 21)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπούκας - Λύρας.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22 - 8, 14 - 13, 7 - 16, 19 - 17.
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ (Παπαδόπουλος): Μπάρδης 2, Τσαούσης 3(1), Γερονικόλας 2, Πετρέκας, Τσέλο 2, Ονάσογλου 9(1), Ορλώφ 2, Ντρίτσος 24(2), Σπυρόπουλος 10(2), Καρβουνίδης 8.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Δήμας 3(1), Ζαχαριάδης, Σταυρίδης 6, Σταθακόπουλος 2, Σαχάς 6, Ράλλης 15, Σουρβάνος, Μπενβενίστε, Αλωναρίτης, Μοσχίδης 2, Στεφανής 4, Καλύβας 16(2).
gavronick
QUOTE(gavronick @ Mar 31 2011, 01:17 ) *
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/3/2011)
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 62 - 54 (ΗΜ. 36 - 21)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπούκας - Λύρας.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22 - 8, 14 - 13, 7 - 16, 19 - 17.
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ (Παπαδόπουλος): Μπάρδης 2, Τσαούσης 3(1), Γερονικόλας 2, Πετρέκας, Τσέλο 2, Ονάσογλου 9(1), Ορλώφ 2, Ντρίτσος 24(2), Σπυρόπουλος 10(2), Καρβουνίδης 8.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Δήμας 3(1), Ζαχαριάδης, Σταυρίδης 6, Σταθακόπουλος 2, Σαχάς 6, Ράλλης 15, Σουρβάνος 2, Μπενβενίστε, Αλωναρίτης, Μοσχίδης 2, Στεφανής 4, Καλύβας 14(2).


Διόρθωση!!!
calderon87
εχουμε χτεσινα αποτελεσματα??
jhantzop

Εθνικός ΓΣ - ΑΕΣΑΦ Κούρος 81-65
ΑΟ Μαίανδρος - Βριλησσιακός ΑΟ 41-57
ΑΟ Τριφυλλιακός Πολυδρόσου. - Ποσειδών ΑΟΝΨ 75-82
Ρουφ 80 - ΦΑΟ Αναγέννηση Καισ/νης 1-2
Κυψελιακός ΑΟ - ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου 57-60
ΑΟ Τρεις Αστέρες 89 - ΑΟ Φιλοθέης 62-54


10karo

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 36 20 16 4
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 34 20 14 6
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 33 20 13 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 32 20 12 8
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 31 20 11 9
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 30 20 10 10
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 30 20 10 10
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 29 20 9 11
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 28 20 12 8
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 26 20 6 14
ΡΟΥΦ 80 24 20 4 16
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23 20 3 17

10η Αγωνιστική

06/04/2011 21:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΡΟΥΦ 80
06/04/2011 21:30:00 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
06/04/2011 21:15:00 ΚΟΥΡΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ.
06/04/2011 20:45:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
06/04/2011 21:45:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Α. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
06/04/2011 21:45:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89

calderon87
ποσοι πεφτουν?
Reggie_
QUOTE(calderon87 @ Apr 1 2011, 17:06 ) *
ποσοι πεφτουν?


Σιγουρα 4 αλλα μπορει κ 5 ή ακόμα κ 6..Αναλογα με το ποσες ομαδες τις ΕΣΚΑ θα υποβιβαστουν απο την Γ' Εθνικη(Ψυχικο,Σπορτινγκ,Αργοναυτης Ραφ. οι πιθανοι)..Δυστυχως η προκυρηξη δεν το προσδιοριζει ακριβως

http://www.eska.gr/index.php?option=com_co...5&Itemid=24
mono maroussi
η φιλοθεη που εχει εδρα παιδια ξερετε?
MBANDA
QUOTE(Reggie_ @ Apr 3 2011, 00:51 ) *
Σιγουρα 4 αλλα μπορει κ 5 ή ακόμα κ 6..Αναλογα με το ποσες ομαδες τις ΕΣΚΑ θα υποβιβαστουν απο την Γ' Εθνικη(Ψυχικο,Σπορτινγκ,Αργοναυτης Ραφ. οι πιθανοι)..Δυστυχως η προκυρηξη δεν το προσδιοριζει ακριβως

http://www.eska.gr/index.php?option=com_co...5&Itemid=24

το Σπόρτιγκ δεν πέφτει, έχει κάνει την ανατροπή και έχει την ορμή (πως το λέτε εσείς στο Ελλάντα ... momentum???).
Για τους άλλους δεν πέρνω όρκο rolleyes.gif
topten
QUOTE(mono maroussi @ Apr 3 2011, 02:03 ) *
η φιλοθεη που εχει εδρα παιδια ξερετε?

Στο Γουδι.
mono maroussi
QUOTE(topten @ Apr 3 2011, 11:21 ) *
Στο Γουδι.

ευχαριστω
Reggie_
QUOTE(MBANDA @ Apr 2 2011, 23:18 ) *
το Σπόρτιγκ δεν πέφτει, έχει κάνει την ανατροπή και έχει την ορμή (πως το λέτε εσείς στο Ελλάντα ... momentum???).
Για τους άλλους δεν πέρνω όρκο rolleyes.gif


Ναι,το Σπορτινγκ δείχνει αναγεννημένο με την καινούρια διοίκηση κ λογικά θα σωθεί...Κ οι άλλοι δύο το παλεύουν σοβαρά..Λογικά θα πέσει 1 ή 2 ομάδες..
Izan
Kouros-Trifiliakos 2... +4
Polu wraio match me thn omada tou Kourou na einai sxedon olo to paixnidi mprosta kai ton trifilaiko na pairnei telika thn nikh...Sunxarhthria kai stis duo omades gia to polu kalo paixnidi,to opoio eixe polu wraies faseis...... wink.gif (osoi htan sto match,xeroun!!!)
axe
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ...2

σε αντιθεση με τα δυο προηγουμενα ματς δεν παλεψαμε μεχρι το τελος...
φοβερό 4ο 10λεπτο απο τον ΜΑΙΑΝΔΡΟ που έβαλε όλα τα μεγάλα σουτ

"καλή" συνέχεια δεν υπάρχει για καμία από τις δυο ομάδες
όπως είπε και ο φίλος Holitsius, θα τα λέμε του χρόνου



ΥΓ: εάν έσεις ήσασταν οι "κουλοί" αυτό τι μας κάνει εμάς..., άτυχης και άδικος χαρακτηρισμός
ήταν απλά μια κακή χρονιά

erasitexnis
[/quote]

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 2 (+3)
Escobar
2ος Όμιλος: Βριλησσιακός ΑΟ-Εθνικός ΓΣ 67-62,ΑΕΣΑΦ Κούρος-ΑΟ Τριφυλλιακός Πολύδρόσου 67-71, Ποσειδών ΑΟΝΨ-Ρουφ 80’ 76-30, ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου-ΦΑΟ Αναγέννηση Καισ/νης 68-71, ΑΟ Φιλοθέης-ΑΟ Μαίανδρος 57-63,Κυψελιακός ΑΟ-ΑΟ Τρεις Αστέρες 63-49

Holitsius
QUOTE(axe @ Apr 6 2011, 22:58 ) *
ΦΙΛΟΘΕΗ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ...2

σε αντιθεση με τα δυο προηγουμενα ματς δεν παλεψαμε μεχρι το τελος...
φοβερό 4ο 10λεπτο απο τον ΜΑΙΑΝΔΡΟ που έβαλε όλα τα μεγάλα σουτ

"καλή" συνέχεια δεν υπάρχει για καμία από τις δυο ομάδες
όπως είπε και ο φίλος Holitsius, θα τα λέμε του χρόνου



ΥΓ: εάν έσεις ήσασταν οι "κουλοί" αυτό τι μας κάνει εμάς..., άτυχης και άδικος χαρακτηρισμός
ήταν απλά μια κακή χρονιά

Μεγαλε,δε μπορω να το αφησω ετσι,χαχαχα! Φιλοθεη-Μαιανδρος 57-63..
Τι λες που δε παλεψατε μεχρι το τελος,στα 3 τελευταια λεπτα κριθηκε το ματς που βαλαμε (επιτελους φετος γιατι τα εχουμε ματωσει) 3 σουτ που επιτελους μπηκαν..Φυσικα και δεν ειστε κουλοι ,απλα κακη ψυχολογια απο κακη χρονια.Τωρα εμεις,ασε....Σου ειπα,και παλι θα τα ξαναλεμε,αρκει να ειμαστε καλα...Καλυτερα ετσι,για να τα κανουμε ολα απο το μηδεν.Παντως μπραβο σας που παρα την πορεια,μαζευεστε και ειστε ετσι αξιοπρεπεις και δε βαρεσατε διαλυση..Αυτο λεει πολλα.
Θα ξαναερθουμε εδω!
Reggie_
Μπραβο στα παιδια κ τους προπονητες της Αναγεννησης Καισαριανης για την σωτηρια της ομαδας..Με 6 σερι νίκες στο πιο κρίσημο σημειο,απέναντι σε όλους τους πρώτους κατάφεραν να πετύχουν κατι που πριν 2 μήνες φανταζε αρκετά δύσκολο!
calderon87
απαραδεκκτα πραγματα απο τον διαιτητη του παιχνιδιου ΚΟΥΡΟΣ-ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ...Ο κ. Α ΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ μετα την ληξη του παιχνιδιου ειπε σε φιλαθλο ελα εξω απο το γηπεδο να βγαλω την μπλουζα μου να τα πουμε αλλιως!!!!!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ....και φυσκι να ειναι σιγουρος πως αυτο δεν θα μεινει εκει!!
Izan
QUOTE (calderon87 @ Apr 7 2011, 01:18 ) *
απαραδεκκτα πραγματα απο τον διαιτητη του παιχνιδιου ΚΟΥΡΟΣ-ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ...Ο κ. Α ΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ μετα την ληξη του παιχνιδιου ειπε σε φιλαθλο ελα εξω απο το γηπεδο να βγαλω την μπλουζα μου να τα πουμε αλλιως!!!!!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ....και φυσκι να ειναι σιγουρος πως αυτο δεν θα μεινει εκει!!

Pote egine auto??
calderon87
QUOTE(erasitexnis @ Apr 7 2011, 00:12 ) *
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 2 (+3)

Η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ τελικα κανει το δικο της κομματι στην μαχη της παραμονης....
axe
QUOTE(calderon87 @ Apr 7 2011, 01:18 ) *
απαραδεκκτα πραγματα απο τον διαιτητη του παιχνιδιου ΚΟΥΡΟΣ-ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ...Ο κ. Α ΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ μετα την ληξη του παιχνιδιου ειπε σε φιλαθλο ελα εξω απο το γηπεδο να βγαλω την μπλουζα μου να τα πουμε αλλιως!!!!!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ....και φυσκι να ειναι σιγουρος πως αυτο δεν θα μεινει εκει!!


τι μου θυμισες τωρα... πολύ γνωστό το όνομα στους κύκλους του αείμνηστου Σπαθάρη
είναι ο τύπος που κάποτε μου είχε πει... "έτσι να μιλάς στο παιδί σου" επειδή του έιχα πει "ref δεν μιλάς καλά" μετά από αρκτετές ειρωνικές ατάκες του...

ωραίες εποχές... δεν είχα ασχοληθεί όσο θα έπρεπε τότε
α ρε Κεάδα... εάν δεν τα πνίξεις μικρά...



calderon87
QUOTE(Izan @ Apr 7 2011, 01:24 ) *
Pote egine auto??

οταν εφευγαν απο το γηπεδο οι διαιτητες..(ο θεος να τουσ κανει)
Izan
QUOTE (axe @ Apr 7 2011, 01:26 ) *
τι μου θυμισες τωρα... πολύ γνωστό το όνομα στους κύκλους του αείμνηστου Σπαθάρη
είναι ο τύπος που κάποτε μου είχε πει... "έτσι να μιλάς στο παιδί σου" επειδή του έιχα πει "ref δεν μιλάς καλά" μετά από αρκτετές ειρωνικές ατάκες του...

ωραίες εποχές... δεν είχα ασχοληθεί όσο θα έπρεπε τότε
α ρε Κεάδα... εάν δεν τα πνίξεις μικρά...

Maaaalista... dld einai ''kalos'' o ref e...?
axe
QUOTE(Izan @ Apr 7 2011, 01:28 ) *
Maaaalista... dld einai ''kalos'' o ref e...?


είναι πως θα ξυπνήσει... ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ κόμπλεξ μαζεμένα
και είναι διαιτητής που σφυράει Εθνικές κατηγορίες να φανταστείς

calderon87
QUOTE(Izan @ Apr 7 2011, 01:28 ) *
Maaaalista... dld einai ''kalos'' o ref e...?

δεν τον ειδες????με δουλευεις????τον βριζει ολο το γηπεδο και μολισ του λεω "ρεφ δεν τα βλεπεισ εσυ αυτα" παει να διεκοψη το παιθχνιδι???αν ειναι δυνατον
Reggie_
QUOTE(calderon87 @ Apr 6 2011, 23:25 ) *
Η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ τελικα κανει το δικο της κομματι στην μαχη της παραμονης....


Φίλε μου η Ολυμπιαδα έκανε ότι μπορούσε για να κερδίσει το ματς.40 λεπτα press επαιζε κ ουτε αλλαγες με μικρους ή αλλα τέτοια.Απλα εμεις το παλέψαμε πάρα πολυ,μας μπήκαν 3 μεγαλα σουτ στο τέλος και κερδίσαμε..Ετσι κ αλλιώς νομίζω αποδείξαμε οτι αξίζαμε την παραμονή κερδίζοντας ΟΛΟΥΣ τους πρώτους!Εντελως άστοχο το υπονοουμενό σου!
calderon87
QUOTE(Reggie_ @ Apr 7 2011, 01:36 ) *
Φίλε μου η Ολυμπιαδα έκανε ότι μπορούσε για να κερδίσει το ματς.40 λεπτα press επαιζε κ ουτε αλλαγες με μικρους ή αλλα τέτοια.Απλα εμεις το παλέψαμε πάρα πολυ,μας μπήκαν 3 μεγαλα σουτ στο τέλος και κερδίσαμε..Ετσι κ αλλιώς νομίζω αποδείξαμε οτι αξίζαμε την παραμονή κερδίζοντας ΟΛΟΥΣ τους πρώτους!Εντελως άστοχο το υπονοουμενό σου!

θα δειξει την τελευταια αγωνιστικη αν ειναι αστοχο...
Escobar
QUOTE(calderon87 @ Apr 7 2011, 01:25 ) *
Η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ τελικα κανει το δικο της κομματι στην μαχη της παραμονης....



που να ησουν και να το εβλεπες....61-49 3.30 πριν τη ληξη μπροστα η ολυμπιαδα και ξαφνικα χτυπαει το κινητο του προεδρου(μηνυμα)μπηκαν φωναζει....μπηκαν λεει ο προπονητης???ναι δυο χιλιαδες ευρω απανταει ο προεδρος!!!και χωρις να χασει δευτερολεπτο ο προπονητης βγαζει ολη την 5αδα εξω και βαζει κατι περαστικους που περναγαν απ'εξω(ειχαν παει για ποτακι στο verde).η συνεχεια γνωστη και η ολυμπιαδα πλουσιοτερη κατα δυο χιλιαδες ευρω τα οποια θα δοθουν για να αλλαξει αναρτηση στο τζιπ του ο προπονητης....
Reggie_
QUOTE(Escobar @ Apr 7 2011, 01:40 ) *
που να ησουν και να το εβλεπες....61-49 3.30 πριν τη ληξη μπροστα η ολυμπιαδα και ξαφνικα χτυπαει το κινητο του προεδρου(μηνυμα)μπηκαν φωναζει....μπηκαν λεει ο προπονητης???ναι δυο χιλιαδες ευρω απανταει ο προεδρος!!!και χωρις να χασει δευτερολεπτο ο προπονητης βγαζει ολη την 5αδα εξω και βαζει κατι περαστικους που περναγαν απ'εξω(ειχαν παει για ποτακι στο verde).η συνεχεια γνωστη και η ολυμπιαδα πλουσιοτερη κατα δυο χιλιαδες ευρω τα οποια θα δοθουν για να αλλαξει αναρτηση στο τζιπ του ο προπονητης....


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....Τα σκεφτεσαι αυτα που λες ή τα εχεις "τσούξει"??????Εδω δεν έχουμε λεφτα για την δική μας την ομάδα,θα δώσουμε σε άλλους?!..Οποιος είδε το μάτς,είδε τι πάθος είχαν τα παιδιά της Καισαριανής για να νικήσουν κ πόσο τίμια πάλεψε η Ολυμπιάδα για την νικη
axe
QUOTE(Escobar @ Apr 7 2011, 01:40 ) *
Η ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ τελικα κανει το δικο της κομματι στην μαχη της παραμονης....



που να ησουν και να το εβλεπες....61-49 3.30 πριν τη ληξη μπροστα η ολυμπιαδα και ξαφνικα χτυπαει το κινητο του προεδρου(μηνυμα)μπηκαν φωναζει....μπηκαν λεει ο προπονητης???ναι δυο χιλιαδες ευρω απανταει ο προεδρος!!!και χωρις να χασει δευτερολεπτο ο προπονητης βγαζει ολη την 5αδα εξω και βαζει κατι περαστικους που περναγαν απ'εξω(ειχαν παει για ποτακι στο verde).η συνεχεια γνωστη και η ολυμπιαδα πλουσιοτερη κατα δυο χιλιαδες ευρω τα οποια θα δοθουν για να αλλαξει αναρτηση στο τζιπ του ο προπονητης....



ΓΑΜ...ΤΟ!!!! ugly_tocktock.gif

smiley.gif

calderon87
QUOTE(axe @ Apr 7 2011, 01:47 ) *
ΓΑΜ...ΤΟ!!!! ugly_tocktock.gif

smiley.gif

εχουμε και αλλη αγωνιστικη.....θα δουμε..
gavronick
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/4/2011)
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 57 - 63 (ΗΜ. 26 - 28)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αναστασίου - Μαγκουνής.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19 - 15, 7 - 13, 19 - 11, 12 - 24.
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Δήμας 6, Ζαχαριάδης, Λαλαούνης 2, Ράλλης 5, Σουρβάνος, Τσούτης 13(2), Γιουρούκης 2, Γιουβανέλλης 4(1), Κοπετινάς 8, Αλωναρίτης, Στεφανής 7, Καλύβας 10(2).
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ (Νασούφης): Φλώρος, Χριστοφοράτος 10(2), Χολής 14, Κανδαράκης 9(1), Πενταγιώτης 3(1), Ζεϊνελχότζα, Μωραϊτης, Τατάκης 4, Ζαχαρόπουλος 13(3), Αντύπας 10.

tryfwnas
Ρε φιλε calderon...τι να πω ρε παιδάκι μου? ¨ολο υποτιμητικά σχολια εισαι για την ολυμπιάδα απο την αρχή της χρονιάς. Η ομάδα ανεβαινει πρωτη είχε την μεγαλυτερη διαρκεια απο ολους και σημερα αν ήθελε "να παίξει τον ρόλο της" θα έβαζε τους μικρους κλπ. Ολα νομιζεις πως τα ξειρεις πια. Γιατί τέτοιο μενος? Μήπως θελεις να σε παρω αγκαλια?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.