Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2010-11 (2ος όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
ETHNIKOSGS
QUOTE(baskethools7 @ Oct 21 2010, 15:05 ) *
φιλε απο τον εθνικο μαλλον η συγγνωμη του διαιτητη επρεπε να αφορουσε τα σφυριγματα του για τουσ τρεισ αστερεσ...υπαρχουν πολλεσ φασεισ με πιο τρανταχτη στουσ 4 ποντουσ διαφορα παιχτισ σασ κανει βηματα ενω εχει κουτουλησει στο ψηλο τησ ομαδασ ο διαιτητησ το δειχνει με τα χερια του την παραβαση(βηματα) αλλα δν το σφυριζει....(τραγελαφικο)...οπωσ και το αντιαθληιτικο που εδωσε ο μελαχρινοσ διαιτητησ στη τελευταια φαση και με το ετσι θελω ο ξανθοσ του λεει αστο αστο το εληξα....αυτα τα ολιγα!!

φιλε μου το αντιαθλητικο φαουλ στο κεντρο του γηπεδου στα 30 δευτερα που τραβηξε φανελα στο 5 κ το δινει απλο φαουλ δεν το ειδες ε?? εκει ειναι 2 βολες κ η μπαλλα απεξω.......το αουτ που χτυπαει στο ποδι του 7 του ψηλου σας κ την δινει υπερ σας οχι ε?αφου ειχε ληξει τι να κανουμε τωρα??ο μελαχρινος εδωσε ολα τα περιεργα αν θυμασαι...
from down town
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Oct 21 2010, 10:30 ) *
3 ΑΣΤΕΡΕΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 62-61 με πολλα αναποδα σφυριγματα στο τελευταιο 1.5 λεπτο.Μας ζητησαν κ συγνωμη στο τελος ο ενας διαιτητης αλλα δυστυχως η συγνωμη δεν μετραει σαν 2 ποντοι στην βαθμολογια..........



Εθνικέ Γ.Σ. η διαιτησία ήταν όντως κακή και δεν αμφιβάλουμε ότι σε αδίκησαν πολύ ή λίγο. Join the club!!! Μην είσαι στην γκρίνια, με όλο το σεβασμό, χωρίς να έχουμε αρχίσει καλά καλά...Δεν έχεις γράψει ότι είχες το παιχνίδι στα χέρια σου με τις δύο βολές του Γεωργίου στο τέλος και ότι θα μπορούσες να το είχες στείλει στην παράταση τουλάχιστον για να έχει και ο χώρος πληρέστερη άποψη. Δηλαδή στα σφυρίγματα των Αστέρων είδες άψογη διαιτησία?
ETHNIKOSGS
QUOTE(from down town @ Oct 21 2010, 18:50 ) *
Εθνικέ Γ.Σ. η διαιτησία ήταν όντως κακή και δεν αμφιβάλουμε ότι σε αδίκησαν πολύ ή λίγο. Join the club!!! Μην είσαι στην γκρίνια, με όλο το σεβασμό, χωρίς να έχουμε αρχίσει καλά καλά...Δεν έχεις γράψει ότι είχες το παιχνίδι στα χέρια σου με τις δύο βολές του Γεωργίου στο τέλος και ότι θα μπορούσες να το είχες στείλει στην παράταση τουλάχιστον για να έχει και ο χώρος πληρέστερη άποψη. Δηλαδή στα σφυρίγματα των Αστέρων είδες άψογη διαιτησία?

φιλε "νικο"(το φιλε επειδη μαλλον ξερεις παιδια απο την ομαδα κ το νικο το δανειζομαι γιατι δεν ξερω το μικρο σου.) δηλαδη θεωρεις οτι δεν πρεπει να μιλαμε επειδη χασαμε την βολη κ αυτο αναιρει το αντιαθλητικο φαουλ??εκτος αν το παιδι ηθελε σουβενιρ την φανελα του 5 ενα λεπτο νωριτερα...αν ειναι ετσι παω πασο...παντως τωρα που πες για γκρινια αλλοι γκρινιαζαν απο το 1ο λεπτο κ αλλοι γκρινιαζανε στο τελος για το αντιαθλητικο...οποτε στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι....
κ αν θες να σου πω για την διαιτησια τα πιο πολλα κ κρισιμα λαθη εγιναν ΟΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΕΠΤΟ και ΟΛΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ...κ οπως ειδες δεν ειπαμε κατι απλα δωσαμε το χερι κ δεχθηκαμε την συγνωμη του ξανθου διαιτητη αλλοι πεσανε στους διαιτητες...αυτα περι γκρινιας...λαθη εγιναν κ στους 2 απλα το αντιαθλητικο το δαν κ δεν το δωσαν....
texas
προς αποκατασταση της αληθειας φιλε απο τον εθνικο στους διαιτητες την επεσαν απο την ομαδα και συγκεκριμενα στον ξανθο γιατι ηθελε να παρει δελτιο της ομαδας.
δεν νομιζεις οτι παει πολυ να σου παρει δελτιο ασχετος διαιτητης??? χωρις λογο !!!
king lebron
QUOTE(from down town @ Oct 21 2010, 18:50 ) *
Εθνικέ Γ.Σ. η διαιτησία ήταν όντως κακή και δεν αμφιβάλουμε ότι σε αδίκησαν πολύ ή λίγο. Join the club!!! Μην είσαι στην γκρίνια, με όλο το σεβασμό, χωρίς να έχουμε αρχίσει καλά καλά...Δεν έχεις γράψει ότι είχες το παιχνίδι στα χέρια σου με τις δύο βολές του Γεωργίου στο τέλος και ότι θα μπορούσες να το είχες στείλει στην παράταση τουλάχιστον για να έχει και ο χώρος πληρέστερη άποψη. Δηλαδή στα σφυρίγματα των Αστέρων είδες άψογη διαιτησία?


Το μόνο που ξέχασες να πεις ήταν πως οι βολές οι δικές μας ήταν 1/4 στο τελευταίο λεπτό και θα μπορούσαμε κάλλιστα να πάρουμε την νίκη! Tespa, παίξαμε πολύ κακό μπάσκετ στην μεγαλύτερη διάρκεια του ματς και είναι άδικο να τα ρίχνουμε στην διαιτησία...
from down town
QUOTE(king lebron @ Oct 22 2010, 00:58 ) *
Το μόνο που ξέχασες να πεις ήταν πως οι βολές οι δικές μας ήταν 1/4 στο τελευταίο λεπτό και θα μπορούσαμε κάλλιστα να πάρουμε την νίκη! Tespa, παίξαμε πολύ κακό μπάσκετ στην μεγαλύτερη διάρκεια του ματς και είναι άδικο να τα ρίχνουμε στην διαιτησία...



Αυτό το concept ακριβώς ήθελα να δώσω king James... Γι' αυτό ανέφερα ότι ο Εθνικός είχε το ματς στα χέρια του και θα μπορούσε να πάει τουλάχιστον σε παράταση με τις 2 τελευταίες βολές. Ναι είχε στα τελευταία κρίσιμα δεύτερα 4 βολές από τις οποίες θα μπορούσε να βάλει τις 3εις και να πάρει το ματσάκι. Ωραίος ο Γεωργίου που έβαλε ένα εντυπωσιακό καλαθάκι μετά από reverse κίνηση και κολλητούς πόντους στο τέλος. Σκληρή και καλή ομάδα ο Εθνικός, θα ήθελα να τον δω Γεωργίου να ποστάρει περισσότερο τα αντίπαλα guard (ειδικά αν είναι και κοντοί) και να παίζει και λίγο παραπάνω πλάτη ο λεπτός ο αλματέρος. Και οι μικροί του Εθνικού μου φάνηκαν μάχιμοι.Έβγαζαν ενέργεια.

P.S. Πεθαίνω για ατάκες ΕΘΝΙΚΟΥ Γ.Σ. από αντιπαράθεση εκάστοτε κυβέρνησης αντιπολίτευσης με σκοινιά κτλ και πλέον γυρνάω και στο όνομα Νίκος.
ETHNIKOSGS
QUOTE(from down town @ Oct 22 2010, 03:50 ) *
Αυτό το concept ακριβώς ήθελα να δώσω king James... Γι' αυτό ανέφερα ότι ο Εθνικός είχε το ματς στα χέρια του και θα μπορούσε να πάει τουλάχιστον σε παράταση με τις 2 τελευταίες βολές. Ναι είχε στα τελευταία κρίσιμα δεύτερα 4 βολές από τις οποίες θα μπορούσε να βάλει τις 3εις και να πάρει το ματσάκι. Ωραίος ο Γεωργίου που έβαλε ένα εντυπωσιακό καλαθάκι μετά από reverse κίνηση και κολλητούς πόντους στο τέλος. Σκληρή και καλή ομάδα ο Εθνικός, θα ήθελα να τον δω Γεωργίου να ποστάρει περισσότερο τα αντίπαλα guard (ειδικά αν είναι και κοντοί) και να παίζει και λίγο παραπάνω πλάτη ο λεπτός ο αλματέρος. Και οι μικροί του Εθνικού μου φάνηκαν μάχιμοι.Έβγαζαν ενέργεια.

P.S. Πεθαίνω για ατάκες ΕΘΝΙΚΟΥ Γ.Σ. από αντιπαράθεση εκάστοτε κυβέρνησης αντιπολίτευσης με σκοινιά κτλ και πλέον γυρνάω και στο όνομα Νίκος.

τοτε γραφε μου τετοια να σου απανταω αναλογα rolleyes.gif τοσα εγραψα ομως κ τελικα δεν μου πες τιποτα....καλημερα rolleyes.gif

QUOTE(texas @ Oct 22 2010, 00:58 ) *
προς αποκατασταση της αληθειας φιλε απο τον εθνικο στους διαιτητες την επεσαν απο την ομαδα και συγκεκριμενα στον ξανθο γιατι ηθελε να παρει δελτιο της ομαδας.
δεν νομιζεις οτι παει πολυ να σου παρει δελτιο ασχετος διαιτητης??? χωρις λογο !!!

αρχικα την επεσαν για να δωσει το αντιαθλητικο ως εμπροθεσμο κ μετα το 10 κατι ειπε στον ξανθο κ εγινε αυτο που λες...κ το θεωρω ακαιρο εφοσον ειχες νικησει οπως νικησες στο τελος να γινει κ αυτο το σκηνικο....αυτο τπτ αλλο για την αποκατασταση της αληθειας που λες κ συ..
calderon87
Παιδια, Γ εσκα ειμαστε..οι περισσοτεροι διαιτητες για να μην πω ολοι δεν το κατεχουν,εδω καλα καλα δεν ξερουν τους καινουριους κανονισμους....δεν θα βγαλετε ποτε ακρη...απλα ας ελπισουμε στα λιγοτερα λαθη!!
from down town
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Oct 22 2010, 10:56 ) *
τοτε γραφε μου τετοια να σου απανταω αναλογα rolleyes.gif τοσα εγραψα ομως κ τελικα δεν μου πες τιποτα....καλημερα rolleyes.gif


Καλημέρα ΕΘΝΙΚΕ Γ.Σ. Βεβαίως και θα συνεχίσω να τα γράφω έτσι, για να δείχνεις ψήγματα του δημοσιογραφικού σου ταλέντου και να με βάζεις πάντα στη θέση μου... Όντως δεν πήγα την κουβέντα προς τα εκεί γιατί και οι 3εις Αστέρες θα γράψουν εκ νέου κάτι οπότε δεν θέλω να συμμετέχω σε τέτοια αντιπαράθεση. Τα υπόλοιπα στα έχω γράψει στο 1ο μήνυμα. Μην επαναλαμβάνομαι.
Σε αντικειμενικά πλαίσια παιχνιδιού, αν σου είχαν δώσει το αντιαθλητικό θα βλέπαμε και την αντίδραση των Αστέρων υπό πίεση και τότε ήταν που θα έπαιρνε το ματς φωτιά. Εύχομαι να μην ξανακούσεις άλλες συγνώμες γιατί προσωπικά έχω χορτάσει από αυτές. Για τα παιχτάκια που σου ανέφερα και το στυλ παιχνιδιού στο ζωγραφιστό περισσότερο με αυτούς τους δύο τί λες;
ETHNIKOSGS
QUOTE(from down town @ Oct 22 2010, 12:40 ) *
Καλημέρα ΕΘΝΙΚΕ Γ.Σ. Βεβαίως και θα συνεχίσω να τα γράφω έτσι, για να δείχνεις ψήγματα του δημοσιογραφικού σου ταλέντου και να με βάζεις πάντα στη θέση μου... Όντως δεν πήγα την κουβέντα προς τα εκεί γιατί και οι 3εις Αστέρες θα γράψουν εκ νέου κάτι οπότε δεν θέλω να συμμετέχω σε τέτοια αντιπαράθεση. Τα υπόλοιπα στα έχω γράψει στο 1ο μήνυμα. Μην επαναλαμβάνομαι.
Σε αντικειμενικά πλαίσια παιχνιδιού, αν σου είχαν δώσει το αντιαθλητικό θα βλέπαμε και την αντίδραση των Αστέρων υπό πίεση και τότε ήταν που θα έπαιρνε το ματς φωτιά. Εύχομαι να μην ξανακούσεις άλλες συγνώμες γιατί προσωπικά έχω χορτάσει από αυτές. Για τα παιχτάκια που σου ανέφερα και το στυλ παιχνιδιού στο ζωγραφιστό περισσότερο με αυτούς τους δύο τί λες;

`για τους εφηβους τι να σου πω?ξερουμε γιατι τα εχουμε στην ομαδα τα παιδια εμεις τα διαλεξαμε..για το στυλ παιχνιδιου δεν ειμαι προπονητης οπως υποθετω ουτε κ συ...με διπλωμα εννοω γιατι της εξεδρας ειναι 11000000 ελληνες....οποτε αστο στους ειδικους....
απ εξω ολα καλα ειναι απο μεσα υπαρχουν ιδιαιτεροτητες....επειδη ξερω να γραφω κ να μιλαω ελληνικα δεν σημαινει οτι ειμαι δημοσιογραφος...α κ χαιρομαι που συνεχως ο εθνικος ειναι η αφορμη για να ενεργοποιουνται νεοι κωδικοι κ να γραφουν την γνωμη τους...
texas
αρχικα την επεσαν για να δωσει το αντιαθλητικο ως εμπροθεσμο κ μετα το 10 κατι ειπε στον ξανθο κ εγινε αυτο που λες...κ το θεωρω ακαιρο εφοσον ειχες νικησει οπως νικησες στο τελος να γινει κ αυτο το σκηνικο....αυτο τπτ αλλο για την αποκατασταση της αληθειας που λες κ συ..
[/quote]


το οτι κερδιζεις ενα ματς δεν σημαινει οτι δεν θα διαμαρτυρηθεις οταν μιλαμε για τραγικη διαιτησια!!!
θες δηλαδη να πεις (για οσους δεν ηταν παρον στο ματς) οτι εχασες λογω διαιτησιας???
ETHNIKOSGS
QUOTE(texas @ Oct 22 2010, 15:01 ) *
αρχικα την επεσαν για να δωσει το αντιαθλητικο ως εμπροθεσμο κ μετα το 10 κατι ειπε στον ξανθο κ εγινε αυτο που λες...κ το θεωρω ακαιρο εφοσον ειχες νικησει οπως νικησες στο τελος να γινει κ αυτο το σκηνικο....αυτο τπτ αλλο για την αποκατασταση της αληθειας που λες κ συ..



το οτι κερδιζεις ενα ματς δεν σημαινει οτι δεν θα διαμαρτυρηθεις οταν μιλαμε για τραγικη διαιτησια!!!
θες δηλαδη να πεις (για οσους δεν ηταν παρον στο ματς) οτι εχασες λογω διαιτησιας???
τι δεν καταλαβες απ οσα γραφω???παντως βλεπω οτι κ σεις ειχατε παραπονα ε?????
texas
φυσικα και εχουμε παραπονα . δεν απαντησες φιλε μου στο ερωτημα μου!!!
για την ηττα της ομαδας σου εφταιξε η διαιτησια???
ETHNIKOSGS
κ σε ρωτησα τι δεν καταλαβες???προφανως κ με αδικησε....την φανελα την κρατησε στο 5 η οχι????απαντησε μου
texas
και συνεχιζεις να μην απαντας.
εχεις κολλησει δυο μερες στην φαση του πεντε!!!
ειναι απλα τα πραγματα φιλε μου αν οι διαιτητες θελουν να μην κερδισεις (επαναλαμβανω οτι οι διαιτητες ηταν τραγικοι με λαθη και για τις δυο ομαδες) θα σε αποτελειωναν οταν εχανες με 14 και ησουν 60- 50 πισω γυρω στο 35 λεπτο και δεν θα σου επετρεπαν να μπεισ ξανα στο παιχνιδι.
αντιθετος σε εστελναν στις βολες συνεχεια με τις φωνες του λαζαρου συνεχεια για επαφες.
πηρες πολλα φαουλ λοιπον μονο με ενα εεεεεεε του λαζαρου χωρις καν να εχει εικονα ο διαιτητης της φασης.
λοιπον αν θελεις να δικαιολογισεις την ηττα μονο με την διαιτησια καλα κανεις.
εμεις παντως παρα την νικη μας δεν ειμαστε ικανοποιημενοι απο την εμφανιση (παροτι για 30-35 λεπτα υπηρχε μια ομαδα μεσα στο γηπεδο) και αυτο γιατι κολλησαμε χωρις λογο για περιπου 8 λεπτα στην ζωνη.
αυτα τα λιγα λοιπον ευχομαι καλη συνεχεια στο υπολοιπο του πρωταθληματος και πιστευω οτι θα πατε καλυτερα απο περσυ.

υ.ς καλο ειναι για ολους μας μετα απο καθε εμφανιση ειτε μετα απο νικη ειτε μετα απο ηττα να κανουμε πρωτα αυτοκριτικη και μετα να ψαχνουμε εαν εφταιξαν μονο! οι διαιτητες .
ETHNIKOSGS
QUOTE(texas @ Oct 22 2010, 15:42 ) *
και συνεχιζεις να μην απαντας.
εχεις κολλησει δυο μερες στην φαση του πεντε!!!
ειναι απλα τα πραγματα φιλε μου αν οι διαιτητες θελουν να μην κερδισεις (επαναλαμβανω οτι οι διαιτητες ηταν τραγικοι με λαθη και για τις δυο ομαδες) θα σε αποτελειωναν οταν εχανες με 14 και ησουν 60- 50 πισω γυρω στο 35 λεπτο και δεν θα σου επετρεπαν να μπεισ ξανα στο παιχνιδι.
αντιθετος σε εστελναν στις βολες συνεχεια με τις φωνες του λαζαρου συνεχεια για επαφες.
πηρες πολλα φαουλ λοιπον μονο με ενα εεεεεεε του λαζαρου χωρις καν να εχει εικονα ο διαιτητης της φασης.
λοιπον αν θελεις να δικαιολογισεις την ηττα μονο με την διαιτησια καλα κανεις.
εμεις παντως παρα την νικη μας δεν ειμαστε ικανοποιημενοι απο την εμφανιση (παροτι για 30-35 λεπτα υπηρχε μια ομαδα μεσα στο γηπεδο) και αυτο γιατι κολλησαμε χωρις λογο για περιπου 8 λεπτα στην ζωνη.
αυτα τα λιγα λοιπον ευχομαι καλη συνεχεια στο υπολοιπο του πρωταθληματος και πιστευω οτι θα πατε καλυτερα απο περσυ.

υ.ς καλο ειναι για ολους μας μετα απο καθε εμφανιση ειτε μετα απο νικη ειτε μετα απο ηττα να κανουμε πρωτα αυτοκριτικη και μετα να ψαχνουμε εαν εφταιξαν μονο! οι διαιτητες .

ολα μας τα πες για την ταμπακερα(5)τιποτα....απλα επετρεψε μας κ μας να λεμε την γνωμη μας για τα παιχνιδια οποτε νομιζεις....το μια ομαδα στο γηπεδο για 30-35 λεπτα το δειχνουν οι 40 ποντοι του α ημιχρονου αλλα οχι οι 22 της επαναληψης οχι οποτε με 62-61 μοιρασμενο το λες, το ματσακι γιατι ληγει στο 40...για τα φαουλ προσπαθεις να αλλαξεις την εικονα κ δεν τα βλεπεις αντικειμενικα...γιατι εγω δεν εψαξα ολο το παιχνιδι σου ειπα 2-3 φασεις τελευταιου λεπτου...anyway καλη επιτυχια αφου ο κοουτς ειναι κ φιλος....κ καλως ηρθες στο φορουμ....ολα τα υπολοιπα σε λιγο καιρο θα ναι περσινα ξινα σταφυλια...

from down town
QUOTE(ETHNIKOSGS @ Oct 22 2010, 14:44 ) *
`για τους εφηβους τι να σου πω?ξερουμε γιατι τα εχουμε στην ομαδα τα παιδια εμεις τα διαλεξαμε..για το στυλ παιχνιδιου δεν ειμαι προπονητης οπως υποθετω ουτε κ συ...με διπλωμα εννοω γιατι της εξεδρας ειναι 11000000 ελληνες....οποτε αστο στους ειδικους....
απ εξω ολα καλα ειναι απο μεσα υπαρχουν ιδιαιτεροτητες....επειδη ξερω να γραφω κ να μιλαω ελληνικα δεν σημαινει οτι ειμαι δημοσιογραφος...α κ χαιρομαι που συνεχως ο εθνικος ειναι η αφορμη για να ενεργοποιουνται νεοι κωδικοι κ να γραφουν την γνωμη τους...


Αν δεις την ημερομηνία ενεργοποίησης είναι περσινή, απλώς φέτος θα γράφω περισσότερο για τα παιχνίδια. Για τα υπόλοιπα σίγουρα ο προπονητής είναι ο μαέστρος την ώρα του παιχνιδιού αλλά όταν βλέπω κάτι που μου άρεσε και έχει ψωμί θα το αναφέρω στο φόρουμ. Όποιος θέλει ακολουθεί. Λοιπόν κύριοι τα ξαναλέμε προς Πέμπτη...
ETHNIKOSGS
QUOTE(from down town @ Oct 22 2010, 16:03 ) *
Αν δεις την ημερομηνία ενεργοποίησης είναι περσινή, απλώς φέτος θα γράφω περισσότερο για τα παιχνίδια. Για τα υπόλοιπα σίγουρα ο προπονητής είναι ο μαέστρος την ώρα του παιχνιδιού αλλά όταν βλέπω κάτι που μου άρεσε και έχει ψωμί θα το αναφέρω στο φόρουμ. Όποιος θέλει ακολουθεί. Λοιπόν κύριοι τα ξαναλέμε προς Πέμπτη...

μια χαρα κανεις καλο ειναι αυτο γιατι το αθλημα σε αυτες τις κατηγοριες εχει λιγους οπαδους
baskethools7
καταρχασ εθνικε αλλη δουλεια δεν εχουν ολοι εκτοσ απο το να ενεργοποιουν λογαριασμουσ για να μιλησουν για την ομαδα σου....
και παμε να σου απαντησω τωρα σε αθτα που λες:1.στι σιγκεκριμενη φαση που λεσ οτι και καλα ειναι αντιαθλητικο να σου θυμησω γιατι μαλλον ξεχνασ πολυ γρηγορα οτι η μπαλα εχει κολλησει στο πλατη του παιχτη σου ,του φεθγει και τι ξαναπιανει κοινωσ αυτο αν το ξερεισ λεγεται βηματα και ειναι παραβαση στο μπασκετ!2.μαθε πρωτα στο 5 σου να κανει ντριμπλα και οχι σινεχωσ μεταφορα που δεν του δωθηκε ουτε μια φορα-και αν το ξερεισ απο περυσι υπαρχει οδηγια προσ τουσ διαιτητεσ να σφυριζεται σινεχεια για αποφυγη πλεονεκτιματοσ-...3.οσο ια το μελαχροινο ειναι αθτοσ ποθ σε εσωσε και στη φαση που εισαι 4 ποντουσ πισω και βαζεισ καλαθι δειχνει μονοσ του τη κινηση οτι εκανε βηματα ο παιχτησ σου αλλα δεν το σφυριζει...4.οσο για το αν εληξε το ματσ η οχι μαλλον δεν το χε λειξει αλλα ο ξανθουλησ φιλοσ σασ που ολο μπλα μπλα ηταν με το προποητη σασ ειχε δικη του αποψη και το εληξε με το ετσι θελω....
5.για αθτο ασε τα σκοινια για αλλουσ λοιπον και κοιτα να πιασεισ το πνιγμενο πριν πνιγει και οχι να πιαστει απο τα μαλλια του....
king lebron
QUOTE(baskethools7 @ Oct 22 2010, 16:26 ) *
καταρχασ εθνικε αλλη δουλεια δεν εχουν ολοι εκτοσ απο το να ενεργοποιουν λογαριασμουσ για να μιλησουν για την ομαδα σου....
και παμε να σου απαντησω τωρα σε αθτα που λες:1.στι σιγκεκριμενη φαση που λεσ οτι και καλα ειναι αντιαθλητικο να σου θυμησω γιατι μαλλον ξεχνασ πολυ γρηγορα οτι η μπαλα εχει κολλησει στο πλατη του παιχτη σου ,του φεθγει και τι ξαναπιανει κοινωσ αυτο αν το ξερεισ λεγεται βηματα και ειναι παραβαση στο μπασκετ!2.μαθε πρωτα στο 5 σου να κανει ντριμπλα και οχι σινεχωσ μεταφορα που δεν του δωθηκε ουτε μια φορα-και αν το ξερεισ απο περυσι υπαρχει οδηγια προσ τουσ διαιτητεσ να σφυριζεται σινεχεια για αποφυγη πλεονεκτιματοσ-...3.οσο ια το μελαχροινο ειναι αθτοσ ποθ σε εσωσε και στη φαση που εισαι 4 ποντουσ πισω και βαζεισ καλαθι δειχνει μονοσ του τη κινηση οτι εκανε βηματα ο παιχτησ σου αλλα δεν το σφυριζει...4.οσο για το αν εληξε το ματσ η οχι μαλλον δεν το χε λειξει αλλα ο ξανθουλησ φιλοσ σασ που ολο μπλα μπλα ηταν με το προποητη σασ ειχε δικη του αποψη και το εληξε με το ετσι θελω....
5.για αθτο ασε τα σκοινια για αλλουσ λοιπον και κοιτα να πιασεισ το πνιγμενο πριν πνιγει και οχι να πιαστει απο τα μαλλια του....


Πολύς λόγος για το τίποτα ρε παιδιά! Αφήστε καλύτερα την διαιτησία! Μάλλον εκεί στους 3 αστέρες θα πρέπει να βρείτε τρόπο να αντιμετωπίσετε την ζώνη, αφού κολλήσατε σε όλο το Β' ημίχρονο! Το ότι βάλατε μόνο 22 πόντους, σημαίνει ότι εμείς παίξαμε καλή άμυνα και όχι ότι σας σφάξανε οι διαιτητές! Καταρχήν στο τελευταίο λεπτό του 4ου δεκαλέπτου είχατε μόνο 2 ομαδικά φάουλ και άρα δεν είμασταν συνέχεια στις βολές για να πούμε ότι είχαμε την εύνοια των διαιτητών! Κατά δεύτερον, είχαμε αποβολές παικτών που συμπλήρωσαν 5 ατομικά φάουλ στο τέλος, κάτι που δείχνει ότι οι διαιτητές σφύριζαν ιδιαίτερα τις επαφές! Το αποτέλεσμα έχει γραφτεί ήδη! Μην πάτε να δημιουργήσετε πρόβλημα από εκεί που δεν υπάρχει!
texas
φιλε λεμπρον δεν προσπαθησε κανενας να δημιουργησει προβλημα απο τους τρεισ αστερες.
ο φιλος εθνικος γ.ς ανεφερε για διαιτησια και εγω προσωπικα του ανεφερα οτι η διαιτησια ηταν τραγικη και για τις 2 ομαδες.
τωρα εφοσον εσυ μας συμβουλευεις να διορθωσουμε την αντιμετωπιση στην ζωνη μαλλον και συ θα συμφωνησεις οτι η ομαδα σου ειχε προβλημα στο 5χ5 και γιαυτο γυρισατε σε ζωνη 20 λεπτα.
οποτε ας κοιταξει ο καθενας τις αδυναμιες του και ασ αφησει την διαιτησια !!!
αυτο προσπαθησα να πω και στον φιλο εθνικο γ.σ οτι η διαιτησια δεν εκρινε το αποτελεσμα!!
Reggie_
Παιδιά,αφήστε την διαιτητολογία(!) κ πείτε κανένα προγνωστικό... Η 3η αγωνιστική έρχεται!

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ..2
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ..1
ΡΟΥΦ 80 - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ..1
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ..2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ..1
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ..1
10karo
καλημέρα,

συμφωνώ με τα προγνωστικά του reggie μόνο που βλέπω Τριφυλιακό στον Άσσο (1).

jhantzop

Bet on C2-02
jhantzop 5/6
to 10 to kalo 4/6

μόνο οι δυο μας δίνουμε 69.gif

3η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 1
ΡΟΥΦ 80 - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 2 (το δύσκολο παιχνίδι σήμερα, θα πάω με την τρίτη ήττα του Ρουφ!)


tedtsouv
QUOTE(jhantzop @ Oct 27 2010, 16:04 ) *
Bet on C2-02
jhantzop 5/6
to 10 to kalo 4/6

μόνο οι δυο μας δίνουμε 69.gif

3η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 1
ΡΟΥΦ 80 - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 2 (το δύσκολο παιχνίδι σήμερα, θα πάω με την τρίτη ήττα του Ρουφ!)


συμφωνω απολυτα φιλος.
DionSav
Για να γίνουμε περισσότεροι ...

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 1
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 2
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 1
ΡΟΥΦ 80 - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 1
Holitsius
Για να διαψευσω τα προγνωστικα Εθνικος-Μαιανδρος : Δ (οπου Δ διακοπη) χαχαχαχα...
Μαλλον το εχει η μοιρα μας με τον Εθνικο καθε φορα να διαγωνιζομαστε στο θαλλασιο σκι....Οπως και προπερσυ...Πολυ νερο ομως...


καλες βουτιες... smiley.gif
Reggie_
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 57-33
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 79 -75
gavronick
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10/2010)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 57 - 33 (ΗΜ. 29 - 21)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πέτρου - Κουτσουμπός.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18 - 10, 11 - 11, 12 - 12, 16 - 10.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Καλαμάρας): Κούτα, Φασκιώτης, Κούντσιος 4, Γιαννούσης 21, Μάγκος 8, Συριανός 4, Καρνέσης 7(1), Μπότσης 3, Γρηγορόπουλος 2, Γεωργόπουλος, Μακροκάννης 2, Καπλαντζής 6(2).
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Σταυρίδης 2, Ζαχαριάδης, Λαλαούνης, Φουρτούνης Χ. 12, Σουρβάνος 2, Τσούτης 2, Γιουρούκης 2, Σωτηρόπουλος 2, Φουρτούνης Σ., Αλωναρίτης, Ράλλης 4, Καλύβας 7(1).
tedtsouv
ΡΟΥΦ-ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ=66-64.
ΤΡΑΓΙΚΗ ΔΙΑΤΗΣΙΑ.ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ -18 ΣΕ ΕΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΑΣΗ ΕΧΑΣΕ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ Η ΝΙΚΗ.ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΡΟΥΦ.
Kobe24
QUOTE(gavronick @ Oct 27 2010, 23:49 ) *
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10/2010)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 57 - 33 (ΗΜ. 29 - 21)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πέτρου - Κουτσουμπός.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18 - 10, 11 - 11, 12 - 12, 16 - 10.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Καλαμάρας): Κούτα, Φασκιώτης, Κούντσιος 4, Γιαννούσης 21, Μάγκος 8, Συριανός 4, Καρνέσης 7(1), Μπότσης 3, Γρηγορόπουλος 2, Γεωργόπουλος, Μακροκάννης 2, Καπλαντζής 6(2).
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Σταυρίδης 2, Ζαχαριάδης, Λαλαούνης, Φουρτούνης Χ. 12, Σουρβάνος 2, Τσούτης 2, Γιουρούκης 2, Σωτηρόπουλος 2, Φουρτούνης Σ., Αλωναρίτης, Ράλλης 4, Καλύβας 7(1).

16-0 στο τελευταίο δεκάλεπτο..
axe
QUOTE(Kobe24 @ Oct 28 2010, 01:41 ) *
16-0 στο τελευταίο δεκάλεπτο..


τραγικο... δεν μπηκαμε στο 4ο 10λεπτο.
και να φανταστείς ότι ήταν ίσως το πρώτο παιχνίδι που θυμήσαμε λίγο ομάδα
sad.gif


stergios40
καλημερα αυτο εδω ισχυει?που λεει για το -4 του κυψελιακου?
tedtsouv
ισχυει φιλε μου
stergios40
QUOTE(tedtsouv @ Oct 28 2010, 11:53 ) *
ισχυει φιλε μου

ρωτησα επειδη στην βαθμολογια δεν φαινεται..χθες σας σφαξανε εμαθα ε?
gavronick
QUOTE(gavronick @ Oct 28 2010, 00:49 ) *
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10/2010)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 57 - 33 (ΗΜ. 29 - 21)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πέτρου - Κουτσουμπός.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18 - 10, 11 - 11, 12 - 12, 16 - 0.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Καλαμάρας): Κούτα, Φασκιώτης, Κούντσιος 4, Γιαννούσης 21, Μάγκος 8, Συριανός 4, Καρνέσης 7(1), Μπότσης 3, Γρηγορόπουλος 2, Γεωργόπουλος, Μακροκάννης 2, Καπλαντζής 6(2).
ΦΙΛΟΘΕΗ (Μυσθιλόγλου): Σταυρίδης 2, Ζαχαριάδης, Λαλαούνης, Φουρτούνης Χ. 12, Σουρβάνος 2, Τσούτης 2, Γιουρούκης 2, Σωτηρόπουλος 2, Φουρτούνης Σ., Αλωναρίτης, Ράλλης 4, Καλύβας 7(1).


λάθος μου!!!
10karo
αλημέρα,

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ 2 (+6 αν θυμάμαι καλά) ...........με ημίχρονο 19-36 ........υπερπροσπάθεια κ καλό μπάσκετ στο Β ημίχρονο.....ελπίζω να αποτελέσει οδηγό για τη συνέχεια.....όχι τπτ άλλο να το ευχαριστηθούμε κ λίγο.....αν κ έως τώρα οι απουσίες είναι πολλές κ σημαντικές.....όταν μαζευτούμε όλοι θα δείξουμε άλλο πρόσωπο....

καλή συνέχεια...
tedtsouv
σφαγη κανονικη ομως.οτι αμφησβητουμενο υπερ του ρουφ.πολλα φαουλ.3 τεχνικες ποινες κ πολλα αλλα.......
calderon
Καμια πληροφορια για ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΟΥΡΟΣ??
anwnimos
Ναι σφαγη κανονικη...να μαθετε να μην μιλατε στους διαιτητες κ να μην μπαινει ολη η ομαδα κ ολος ο παγκος μεσα στο γηπεδο σε καθε φαουλ...ας ειστε λιγο ρεαλιστες παιδια...επειδη το ρουφ εκανε 2 ηττες δεν θα χανει σε καθε παιχνιδι....καλη συνεχεια...
jhantzop

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΟΥΡΟΣ ???


axe
QUOTE(jhantzop @ Oct 29 2010, 10:41 ) *
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΟΥΡΟΣ ???



ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΡΟΣ 63-56

απο το site της ΕΣΚΑ...
calderon87
QUOTE(axe @ Oct 29 2010, 18:13 ) *
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΚΟΥΡΟΣ 63-56

απο το site της ΕΣΚΑ...

Στην παραταση..και με τραγικη διαιτησια!!
Reggie_
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 61-68
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 57-33
ΡΟΥΦ 80 - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 66-64
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 79-75
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 63-56

Πηγή:eska.gr
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 79-75 (42 - 39)

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ(Κταποδελης) Λαζαριδης 1,Κολαξης 1,Δουρος 5(1),Κλαντζος,Δασκαλοπουλος 32(2)
Σουρλιγκας 7(1),Συλαιδης 4,Σταθας 21,Λεβεντης 2,Ρετζος 5(1),Ναστος 1,Μελανοφρυδης


ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ(Παπαδοπουλος) Ευστρατουλακης,Τσαουσης 7,Καρνατσος,Γερονικολας 14,Πετρεκας
Τσελο 4,Ονασογλου 21(3),Ντινος 11(1),Αρβανιτιδης 3,Ντριτσος 5,Σπυροπουλος 7(1),Καρβουνιδης 3

MBANDA
Παιδιά, καμμιά αναφορά σε καλούς "μικρούς" από όλες τις ομάδες μπορείτε να κάνετε?
Είτε είστε φίλαθλοι είτε παίχτες που τους αντιμετωπίσατε.

Επίσης, παρότι είναι νωρίς, κάποιες προγνώσεις για πως περίπου θα πάνε οι ομάδες?
Π.Χ. σε 3 κατηγορίες,
α. Ποιές μπορούν να είναι ανταγωνιστικές για την πρώτη τριάδα
β. Ποιές θα κινηθούν περί την μέση
γ. Ποιές φαίνονται αδύνατες και θα κινδυνεύσουν.

Για να μην παρεξηγηθούμε, με τις μέχρι τώρα εμφανίσεις, και για κάτι άλλο από όσους ξέρουν κάτι παραπάνω (π.χ. επιστροφή παιχτών ομάδας από τραυματισμούς, απόλυση από τον Στρατό, κτλ)
jhantzop
"Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Σ.Κ.Α. στη συνεδρίαση του της 25-10-08 αποφάσισε τα παρακάτω:

• Τον μηδενισμό της παιδικής ομάδας ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ, σύμφωνα με το άρθρο 47 του κανονισμού πρωταθλημάτων της Ε.Ο.Κ. που ισχύει, γιατί δεν προσήλθε ν΄αγωνισθεί στον αγώνα της 13-09-10 με το σωματείο Α.Ε.Κ.

Επειδή είναι ο δεύτερος μηδενισμός στην ίδια αγωνιστική περίοδο 2010-2011, αποβάλλεται των περαιτέρω αγώνων του πρωταθλήματος παίδων και αφαιρούνται τέσσερις (4) βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα του πρωταθλήματος Γ΄κατηγορίας Ανδρών της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου."


Η νέα βαθμολογία:

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 6 (3-0)
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 6 (3-0)

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 5 (2-1)
ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 5 (2-1)
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 4 (1-2)
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 4 (1-2)
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4 (1-2)
ΡΟΥΦ 80 4 (1-2)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 3 (1-1) *
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 3 (1-1) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 3 (0-3)
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 (1-2)


* Ομάδες με έναν αγώνα λιγότερο

Ο Κυψελιακός έχει -4 βαθμούς εξαιτίας δύο μηδενισμών του παιδικού του τμήματος.
Reggie_
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ...2
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ...2
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΡΟΥΦ 80 ...1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. ...1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ...1
10karo
καλημέρα,

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ...2 (θέλω να ελπίζω)
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΦΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ...1 (δύσκολο παιχνίδι...δε δείχνει τόσο δυνατή η Καισαριανή στην αρχή του Πρωταθλήματος....όπως πέρσυ αν θυμάμαι καλά)
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 - ΡΟΥΦ 80 ...1
ΑΟ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. ...2 (τυχαία πρόβλεψη)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ...2 ( το πιο ενδιαφέρον παιχνίδι της αγωνιστικής...παίζω στο διπλό από συναίσθημα...10 χρόνια είναι αυτά!)
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ...1

καλή επιτυχία σε όλους.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.