Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΙ ΕΧΕΙ Η TV TΩΡΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Weekendman
QUOTE
Επίσης, είναι απίστευτο το πόσο πολλούς ιδεολογικούς αντιπάλους έχει, ωστόσο αποτελεί πάντα είτε το πρώτο είτε από τα 5 πρώτα τηλεοπτικά γεγονότα κάθε χρονιάς.

Αν δέχεσαι τόση πλύση εγκεφάλου για την Eurovision δεν μπορεί άνθρωπος είσαι απο περιέργεια θα δείς.
Σίγουρα παρόλου που είμαι απο αυτούς που παρακολουθούν τον διαγωνισμό και πριν γίνει μόδα στην Ελλάδα δεν καταλαβαίνω γιατί
Αφιερώνουν τα κανάλια τόσες ώρες στο γεγονός αυτό;
Γιατί θεωρούμε την Eurovision σαν Αθλητικό γεγονός;
Αυτό πάντως που θέλω να δώ απο την Ελλάδα στον διαγωνισμό αυτό είναι ένα σατιρικό τραγούδι όπως αυτό που έκαναν οι ΑΜΑΝ για το τραγούδι του Ρακιντζή, πραγματικά πεθαίνω να δώ τις αντιδράσεις των δήθεν κουλτουριάρηδων και όσων γενικά κάνουν τους σοβαρούς σε αυτή την χώρα.
nikolas12
QUOTE(NBAer @ May 25 2008, 01:17 ) *
Ωχ! blink.gif Τωρα καταλαβα τι εγινε.

Ο κανονισμος ειναι σαφης:
1. Απαγορεύεται η εγγραφή στο φόρουμ από χρήστες οι οποίοι δεν έχουν συμπληρώσει το 16ο έτος της ηλικίας τους. Αν τυχόν, κάποιο μέλος είναι μικρότερο από 16 ετών και αποκρύψει επίτηδες την ηλικία του, ο ιδιοκτήτης και οι διαχειριστές του φόρουμ δεν έχουν καμία ευθύνη για οτιδήποτε μπορεί να συμβεί σε αυτό.

Μαλλον ο δυσμοιρος hip-hop απεκρυψε την ηλικια του και οι βαναυσοι και ξεδιαντροποι ιδιοκτητες και διαχειριστες του εκαναν τα γνωστα. Ειναι γνωστες οι τακτικες που ακολουθουν για οσους τολμησουν να παραβουν τον κανονισμο. Του εδωσαν το χαπι!!!! ohmy.gif ohmy.gif sad.gif sad.gif

Μην στενοχωριεσαι hip-hop, η επηρεια του κραταει χρονια αλλα εγω μπορω να σου δωσω το αντιδοτο..... 69.gif
Θα απελευθερωθεις επιτελους! Δεν θα εισαι αναγκασμενος να βλεπεις eurovision κι ολα αυτα τα χαζα. 69.gif


Kαλα νομιζεις οτι τη βλεπω κιολας;Μονο την Καλομοιρα και τιποτα αλλο.Χαζος ειμαι να χασω τοση ωρα πωρωσεως;
giannis_
Πειτε μ οτι δεν ειμαι ο μονος που βλεπω καλλιστεια και εχω πεθανει στα γελια???
Δεν υπαρχουν αυτα τα καλλιστεια!Πρωτον ο Ψωμιαδης ειναι κριτης,δευτερον ειναι ολες ξανθες (γιατι ειχα την εντυπωση οτι οι ελληνιδες ειναι πιο σκουροχρωμες),τριτον γιατι ολες λενε οτι μιλανε λιγα αγγλικα λιγα γαλλικα και λιγα γερμανικα?(δλδ ποσο λιγα?με το κιλο τα πανε?) και οτι θελουν να ασχοληθουν με τη δημοσιογραφια ?και τεταρτον κ κυριοτερο γιατι δεν υπαρχει μια της προκοπης?
giannis_
Και συνεχιζω το παραληρημα μου με τα καλλιστεια κ ας μην μ δινει κανεις σημασια,ψωμιαδης:Εγω θα ψηφισω την σαλονικια μπουαχαχαχαχαχα icon_drunk.gif icon_drunk.gif laugh.gif Γεια σου κυριε νομαρχα!!
captain charisma
μια που συμμετεχει η αγγελικη καλαιτζη ειναι απ τα μερη μου....στα νιατα της δεν βλεποταν τωρα πως και αλλαξε τοσο αποτομα blink.gif
Rondo
QUOTE(big dirk @ May 27 2008, 00:30 ) *
μια που συμμετεχει η αγγελικη καλαιτζη ειναι απ τα μερη μου....στα νιατα της δεν βλεποταν τωρα πως και αλλαξε τοσο αποτομα blink.gif

Δεν την έχω δει την κοπέλα αλλά εσύ πώς λες να άλλαξε??? Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως όλες αυτές αν τις δεις άβαφτες, κάνεις εμετό...
giannis_
QUOTE(Rondo @ May 27 2008, 00:33 ) *
Δεν την έχω δει την κοπέλα αλλά εσύ πώς λες να άλλαξε??? Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως όλες αυτές αν τις δεις άβαφτες, κάνεις εμετό...

Θα συμφωνησω αφου τις περνανε απο γενικη επισκευη πρωτα!
Mamuwalde
υπάρχουν κάνα δυο καλές . αλλά έχει πέσει ο θεσμός icon_drunk.gif . παλιότερα βγάζαμε και μια κουλιανού , μια τσιντικίδου . που πάμε τώρα με όλες αυτές τις ξανθές ??

πάντως είναι μικρές αυτές ρε παιδιά . μπορεί να μη χρειάζονται πολύ ρετουσάρισμα για να φάινονται
Rondo
QUOTE(giopride @ May 27 2008, 00:37 ) *
υπάρχουν κάνα δυο καλές . αλλά έχει πέσει ο θεσμός icon_drunk.gif . παλιότερα βγάζαμε και μια κουλιανού , μια τσιντικίδου . που πάμε τώρα με όλες αυτές τις ξανθές ??

πάντως είναι μικρές αυτές ρε παιδιά . μπορεί να μη χρειάζονται πολύ ρετουσάρισμα για να φάινονται

Έχεις δίκιο ότι έχει πέσει ο θεσμός...Μικρές πίστεψέ με δεν είναι οι περισσότερες και εκτός αυτού, εγώ είχα μέχρι και συμμαθήτριες που βάφονταν από μικρούλες κάθε μέρα και στα 17-18 είχαν γίνει χτικιά άβαφτες...
giannis_
Βαμμενες αβαφτες απο λογο σκιζουν παντως icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif shot.gif shot.gif
Παντως τι να λεμε τωρα παλιοτερα εβλεπες κατι κουκλαρες κ τωρα βλεπεις αυτες...
captain charisma
ειδατε τι ειπε μολις η αγγελικουλα?φτου φτου να μη την ματιαξω smiley.gif
Mamuwalde
και παλιότερα δεν τις βάφανε τόσο . θυμάμαι μπαλατσινού με τη φρυδούμπα tongue.gif tongue.gif tongue.gif

αλλά ξεχώριζε ρε γαμώτ . αυτές είναι ίδιες . ίδια χτενίσματα , ίδια χρώματα , ίδια ύψη ...

κρίμα , κρίμα για το θεσμό . icon_drunk.gif


γεια σου ρε νομάρχα με τις ανησυχίες σου !!!!!!! τι ερωτήσεις ! τι επίπεδο !
Gravedigger
Για να είναι ο Ψωμιάδης κριτής φαντάζομαι το επίπεδο του διαγωνισμού... 68.gif 68.gif 68.gif
benchwarmer
QUOTE(Rondo @ May 27 2008, 00:41 ) *
Έχεις δίκιο ότι έχει πέσει ο θεσμός...Μικρές πίστεψέ με δεν είναι οι περισσότερες και εκτός αυτού, εγώ είχα μέχρι και συμμαθήτριες που βάφονταν από μικρούλες κάθε μέρα και στα 17-18 είχαν γίνει χτικιά άβαφτες...


Χα! Εμενα μου λες... 19.gif 19.gif
giannis_
Τελικα ποια βγηκε?Ηταν καλη τουλαχιστον?
captain charisma
παντως η αγγελικουλα μου βγηκε μις ελλας!!με εβγαλα ασπροπροσωπο 19.gif
τωρα γλεντια που θα κανουν οι ειδησεις του σταρ μιας και τελειωσε και η γιουροβιζιον
giannis_
QUOTE(big dirk @ May 27 2008, 02:23 ) *
παντως η αγγελικουλα μου βγηκε μις ελλας!!με εβγαλα ασπροπροσωπο 19.gif
τωρα γλεντια που θα κανουν οι ειδησεις του σταρ μιας και τελειωσε και η γιουροβιζιον

μπραβο αγγελικουλα 41.gif 41.gif
Καλα εννοειται θα τις κοροιδευουν απο το πρωι μεχρι το βραδυ τουλαχιστον μεχρι τελη ιουνιου!
spysta
εμενα η φιλη μου Ρια Αντωνιου βγηκε αναπληρωματικη miss Ελλας !!!!!!!!!!!!!!!!!!Θοδωρη τ' ακους !!!!!!!!!!Αναπληρωματικη miss Ελλας το Ριακι !!!!!!!!!!!!!VAMOS ΧΑΛΑΝΔΡΙ !!!!!!!!!!!VAMOS 2ο Λυκειο Χαλανδριου !!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Τα καλυτερα κοριτσια με διαφορα !!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_drunk.gif
giannis_
Καλα ρε παιδια πλακα μου κανετε ολοι ξερετε απο μια εστεμμενη τωρα?Γιατι απο το δικο μ σχολειο ειχε παει μια κακασχημη που τα ελληνικα της ηταν χειροτερα κ απο του μπαγεβιτς?Που φυσικα δεν βγηκε τπτ,απορω κιολας γιατι την πηρανε, φανταστειτε τι ηταν οι υπολοιπες...
captain charisma
φιλε εγω παντως δεν κανω πλακα απο το δημοτικο την ξερω την αγγελικη...και σ λεω ειναι μεγαλο ψωνιο...
spysta
QUOTE(giannis_ @ May 26 2008, 23:29 ) *
Καλα ρε παιδια πλακα μου κανετε ολοι ξερετε απο μια εστεμμενη τωρα?Γιατι απο το δικο μ σχολειο ειχε παει μια κακασχημη που τα ελληνικα της ηταν χειροτερα κ απο του μπαγεβιτς?Που φυσικα δεν βγηκε τπτ,απορω κιολας γιατι την πηρανε, φανταστειτε τι ηταν οι υπολοιπες...

Εμεις στελνουμε μονο τις καλυτερες !!!!!!!!!!!! banana.gif banana.gif blech.gif blech.gif
Εννοειτε οτι δεν κανω πλακα ουτε εγω .. σιγα το σπουδαιο πραγμα εξαλλου για να περηφανευτω ...
Παντως σε σχεση με την Αγγελικη σου dirk .. το Ριακι μας ειναι μια χαρα κοπελιτσα !!
Mamuwalde
εγώ είχα γνωστή πριν 3-4 χρόνια και περσι . μην παραξενεύεσαι .

ξέρεις πόσες περίεργες κυκλοφορούν που θέλουν να κάνουν καριέρα στο μοντελινγκ ? και στη δημοσιογραφία ? και στο θέατροα αργότερα ή και στο σινεμά ? ή και γιατί όχι και στο τραγούδι ? και είναι και όμορφες ? και τα λένε και ωραία ?

έτσι και πιστεύαμε αυτά που λένε θα πηγαίναμε να φουντάρουμε από αυτοταπείνωση για το πόσο ατάλαντοι είμαστε . χαχαχα


έχει πολύ ταλέντο η ελλάδα βρεεεε !!!!
giannis_
QUOTE(big dirk @ May 27 2008, 02:31 ) *
φιλε εγω παντως δεν κανω πλακα απο το δημοτικο την ξερω την αγγελικη...και σ λεω ειναι μεγαλο ψωνιο...

Καλα δεν ειναι η μονη ,οι περισσοτερες πρεπει να ναι!


spysta διοργανωνατε κ ειδικα καλλιστεια για να βρειτε την καλυτερη εκπροσωπο?

giopride το ξερω δυστυχως καθημερινα βλεπω τετοιες για πολλα μπουκετα... shot.gif shot.gif
spysta
QUOTE(giannis_ @ May 26 2008, 23:35 ) *
spysta διοργανωνατε κ ειδικα καλλιστεια για να βρειτε την καλυτερη εκπροσωπο?

Δεν χρειαζεται ... ειναι ολες τοσο καλες που απλα κανουμε κληρωση !!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Παρεπιπτοντως .. Ρια σχολειου ... ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ .. με Ρια τωρα
Εχουν πλακωσει οι image makers ... laugh.gif
apkat
Εγω παντως εχω συμμαθητρια στα πλειμειτς..Συλβια Παπαδακη..vote for her..!!!!
Rondo
Συγγνώμη αλλά πραγματικά απορώ με τα μπάζα που θεωρούνται και ωραίες γκόμενες... 68.gif 68.gif 68.gif Παναγία μου...Νομίζω πως έχετε χαμηλές απαιτήσεις στις κοπέλες που σας αρέσουν, κρίνοντας από τα γραφόμμενά σας...Τα πλεϊμέιτ πολύ καλύτερα καλλιστεία... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

ΥΓ: Τις καλές θέσεις τις παίρνουν όσες δουλέψανε περισσότερο...Καταλαβαίνετε τι εννοώ...Πάντως σίγουρα όχι οι πιο ωραίες...

ΥΓ2:Ναι Σπύρο, κατάλαβα
spysta
QUOTE(Rondo @ May 26 2008, 23:59 ) *
Συγγνώμη αλλά πραγματικά απορώ με τα μπάζα που θεωρούνται και ωραίες γκόμενες... 68.gif 68.gif 68.gif Παναγία μου...Νομίζω πως έχετε χαμηλές απαιτήσεις στις κοπέλες που σας αρέσουν, κρίνοντας από τα γραφόμμενά σας...Τα πλεϊμέιτ πολύ καλύτερα καλλιστεία... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

ελπιζω να καταλαβες οτι κανουμε πλακα ..
Εννοειτε οτι τα περισσοτερα κοριτσακια απ αυτα μονο για μοντελα δεν κανουν
captain charisma
ε βεβαια εκει οποια να βγει θα κανει και γυμνη εμφανιση και θα χεις κατι να ασχολεισαι tongue.gif
thrylos7
Μα είναι δυνατόν να βάζει τέτοια ώρα ο ANT1 Star Wars;
Alexmei
Παιδιά σας έχω έκπληξη biggrin.gif . Εκεί που χάζευα TV ράδιο αρβύλα ακούω τον Κανάκη να λέει πως αύριο(Παρασκευή) στην τελευταία εκπομπή στις 17:50 με 19:00 θα έχουν live σύνδεση με James και θα παίξουν για την εκομπή 41.gif


Κάιζ αφιερωμένο biggrin.gif
dizzy_fingers
Θα τους δω. smile.gif
captain charisma
o lebron james στον αντ1? tongue.gif w00t.gif
nikolas12
QUOTE(big dirk @ Jun 26 2008, 23:14 ) *
o lebron james στον αντ1? tongue.gif w00t.gif


33.gif

Την Κυριακη εχει τον Τζορνταν στα Διαστημικα καλαθια στο Σταρ.Την εχω δει 7 φορες αλλα εχω να τη δω και πολυ καιρο.Μην το χασετε!
Alexmei
QUOTE(big dirk @ Jun 26 2008, 21:14 ) *
o lebron james στον αντ1? tongue.gif w00t.gif



χα όταν ετοιμάσεις κομπρέσες πες μας γιατί πάθαμε υποθερμία.

hip hop γνωρίζεις ώρα; (καλά αυτοί καμιά πιο παλιά ταινία δεν έβαλαν; )
stefan
QUOTE(boss @ Aug 15 2008, 23:57 ) *
Παμε μωρη Ελλαδαρα σημερα!!! χρονια πολλα κ καλη επιτυχια!!!


Ρε παιδια μια ερωτηση..
Εχει τιποτα καλο στην ΤV να δουμε μεχρι να αρχισει η Εθνικη για να μην μας παρει ο υπνος???? icon_bored.gif icon_bored.gif
asimvivastoi
QUOTE(stefan @ Aug 16 2008, 00:48 ) *
Ρε παιδια μια ερωτηση..
Εχει τιποτα καλο στην ΤV να δουμε μεχρι να αρχισει η Εθνικη για να μην μας παρει ο υπνος???? icon_bored.gif icon_bored.gif



αν εχεις spor plus ... 8α περασει η ωρα tongue.gif tongue.gif
χααχα
sihainas
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ 1ο ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΣ 4ης ΣΑΙΖΟΝ ΤΟΥ SUPERNATURAL ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΩΡΑ

(ναι...φωνάζω laugh.gif )
jois21
Ας σε ακουσουμε...







δες και συ dexter 4x01
jois21
πωωωω, νεκραναστασεις και βρυκολακες;;; Γιατι ρε sihainas;;;


33.gif 33.gif 33.gif
nikefalin
QUOTE(sihainas @ Sep 20 2008, 00:10 ) *
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ 1ο ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΗΣ 4ης ΣΑΙΖΟΝ ΤΟΥ SUPERNATURAL ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΩΡΑ

(ναι...φωνάζω laugh.gif )

δείτε stargate atlantis, 5η σούπερ σεζόν smile.gif (στην καναδική τιβι κάθε παρασκευή, κάθε κυριακή άψογοι ελληνικοί υπότιτλοι )
sihainas
QUOTE(jois21 @ Sep 20 2008, 02:02 ) *
δες και συ dexter 4x01


Εννοείς 3x01 και είναι στα πλάνα μου αλλά από την επόμενη βδομάδα που θα τελειώσω εξεταστική γιατί από πέρσυ τέτοια εποχή που είδα το τελευταίο επεισόδιο δεν θυμάμαι και πολλά οπότε μάλλον να ξαναδώ τα τελευταία επεισόδια...

QUOTE(jois21 @ Sep 20 2008, 02:36 ) *
πωωωω, νεκραναστασεις και βρυκολακες;;; Γιατι ρε sihainas;;;
33.gif 33.gif 33.gif


Ε βρικόλακες δεν είχε... σ'αυτό το επεισόδιο... tongue.gif Αλλά γενικά αναμένεται πολύ συναρπαστική σαιζόν... γενικά νομίζω ότι μετά το Lost η συγκεκριμένη είναι η καλύτερη σειρά... I've ever seen


QUOTE(nikefalin @ Sep 20 2008, 02:58 ) *
δείτε stargate atlantis, 5η σούπερ σεζόν smile.gif (στην καναδική τιβι κάθε παρασκευή, κάθε κυριακή άψογοι ελληνικοί υπότιτλοι )


Δεν με ενθουσιάζουν και τόσο οι "διαστημικές" κλπ ταινίες/σειρές... εδώ δεν έχω δει καν τα κλασσικά Star Wars ή Star Trek... το μόνο που είδα και μου άρεσε πολύ φέτος το καλοκαίρι σ'αυτό το στυλ ήταν το Firefly / Serenity
Keyser_Soze
QUOTE(sihainas @ Sep 20 2008, 13:21 ) *
το μόνο που είδα και μου άρεσε πολύ φέτος το καλοκαίρι σ'αυτό το στυλ ήταν το Firefly / Serenity
Δηλώνω τρελός φαν! Απίστευτη σείρα!! Κρίμα που την έκοψαν στον 1ο κύκλο.
sihainas
Δεν πειράζει...μας αποζημίωσαν με μία εξίσου εκπληκτική ταινία...
eftychia
Καθε Δευτερα με Παρασκευη αν τυχει κι ειστε σπιτι, μη χανετε στις 6 παρα τεταρτο με 7 παρα τεταρτο το κορυφαιο Ραδιο Αρβυλα.

Κάτι οι φαρμακερές ατάκες, κάτι η ευστοχη κριτικη, κάτι ο χρόνιος έρωτας μου με τον Κανάκη, κάτι ο θεϊκός Σερβετας, ο γλυκούλης Στάθης Παναγιωτόπουλος και το πιο σοβαρό στοιχείο του Χρήστου Κιούση, η φοβερη μουσικη (δε μιλαω μονο για τα συγκροτηματα που φερνουν αλλα και για την εναρξη της εκπομπης κλπ), οι πολυ ομορφες γυναικες (αυτο το σχολιο για τους ανδρες, ειδικα η Χριστινα) και τελος η απαιχτη μασκοτ της εκπομπης ΣΑΡΔΕΛΑ, κανουν το Ραδιο Αρβυλα μακράν την πιο αγαπημενη μου εκπομπή.

Υ.Γ. Ο μπασιστας σημερα ειχε το ιδιο μπασο με εσενα Σπυρο
dizzy_fingers
Αλλά σίγουρα δεν έπαιζε σαν εμένα cool.gif.

Δυστυχώς, λόγω δουλειά δεν προλαβαίνω να το βλέπω, όποτε μπορώ όμως επισκέπτομαι το youtube (να'ναι καλά τα παιδιά που τα ανεβάζουν εκεί).
Χάρη στη ραδιο Αρβύλα είδα το εξής θεϊκό βίντεο:
Weekendman
QUOTE
Δυστυχώς, λόγω δουλειά δεν προλαβαίνω να το βλέπω, όποτε μπορώ όμως επισκέπτομαι το youtube (να'ναι καλά τα παιδιά που τα ανεβάζουν εκεί).

Και εγώ δεν προλαβαίνω να το δώ ζωντάνα το Ράδιο Αρβύλα αλλά με τον προγραμματιστή εγγραφής του βίντεο μου, καταφέρνω να το δώ όταν επιστρέφω συνήθως κατά τις 8 με 10 το βράδυ στο σπίτι μου.
eftychia
Παιδια αν δεν ειδατε χθες την εκπομπη "Ραδιο αρβυλα", που ηταν πραγματικα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ υπαρχει στο site "live movies".
Μην τη χασετε, πιστευω οτι αυτοι οι 4 ανθρωποι (Κανακης, Σερβετάς, Κιουσης, Παναγιωτοπουλος) ειναι οτι πιο αληθινο και χρησιμο μπορει να υπαρχει στην τηλεοραση.

(οχι δε δουλευω σ αυτην την εκπομπη και τη διαφημιζω συνεχως, απλα οι ανθρωποι με ό,τι καταπιανονται και οπως καταπιανονται βγαζουν ρεαλισμο και πραγματικη ουσια)
Alexmei
Παιδια βάλτε ράδιο αρβύλα στο τέλος της εκπομπης έχει WISHBONE ASH!!! icon_joy.gif
giannis_
walk the line στον αντ1
εχει αρχισει ωρα και ειναι στο τελος αλλα αξιζει πολυ αυτη η σκηνη στη φυλακη που ειναι μια απο τις σημαντικοτερες εμφανισεις του τζονι κας κατα τη γνωμη μου
μετα παντως εχει pulp fiction
τι παθανε σημερα στην ελληνικη τηλεοραση και βαλαμε τοσες ταινιαρες μαζι?συνηθως δεν ειχε τπτ που να ειναι αξιο να το παρακολουθησεις
j-kidd13
QUOTE(giannis_ @ Jan 12 2009, 00:20 ) *
μετα παντως εχει pulp fiction

77.gif Απο τις καλύτερες ever ταινίες....Εκπληκτικοί ηθοποιοί,εκπληκτικοί ρόλοι...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.