Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΙ ΕΧΕΙ Η TV TΩΡΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
balomazoxtra
QUOTE(gallistis @ Jan 20 2010, 23:28 ) *
στη πανια τωρα εχει εμφανιστει ο τρομερος βασιλης απο το ζευγαρι της χρονιας και ψαχνει γυναικα.

αραγε το βρηκε τοτε το γουνακι?


Πλάκα κανεις?
Εφυγαααααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααα.

edit:Τον έχασα. sad.gif
Είναι το πιο γαματο cult-trash είδωλο.Σας παρακαλώ όποιος βρει λινκ από την χτεσινή εκπομπή ας το στείλει.
Αι αμ ντεσπερετ. tongue.gif
gallistis
QUOTE(balomazoxtra @ Jan 20 2010, 23:32 ) *
Πλάκα κανεις?
Εφυγαααααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααα.

Είναι το πιο γαματο cult-trash είδωλο.Σας παρακαλώ όποιος βρει λινκ από την χτεσινή εκπομπή ας το στείλει.
Αι αμ ντεσπερετ. tongue.gif


εχεις παλι την ευκαιρια σου.ο βασιλης ειναι και σημερα και παλι στη πανια.39 χρονων πλεον.και θελει σεμνη γυναικα που να μη φοραει παντελονι.ειναι παραδοσιακος τυπος ο ανθρωπος.γι αυτο ειχε κολλησει στη ταμμυ και στην αργυρω το παιδι...

Magnus92
Αν ξανακουσω το "Θα πηδηχτω απ το παραθυρο" θα πεθανω απ τα γελια . . .
gallistis
μετα το σελτικς- λεικερς το γυρισα στο σταρ που εχει το πλατουν.απιστευτη ταινια.καλυτερα αυτο παρα να ξαναβλεπω το κλιβελαντ στο σκαι
apkat
Ρε ποσο μαλακες ειστε εκει στο ΣΤΑΡ;;;Το before sunset 4 το πρωι;;;;;;;; Και μαλιστα ενω εχει ολ σταρ ;;;;;;;Τι να πρωτοδω τωρα;;
gallistis
πριν απο λιγο ο γεωργιου ανακοινωσε απο το τηλε αστυ οτι αποχωρει απο τη δημοσιογραφια.το τελος μιας εποχης ...


aegeansheed
Θα μπορούσε να βάλει το "Καρδιά μου πάψε να πονάς" στο ξεκίνημα (μιας που δε μιλούσε και κανείς) για περισσότερο δράμα...
morrison
Ωραια πραγματα...
Το Σκαι αναμεσα στους ημιτελικους ειπε να βαλει λιγο Mr.Bean(το κλασικο επεισοδιο που αντιγραφει στις εξετασεις)για χαλαρωση... rolleyes.gif
Ρε τι πινουν;
gallistis
μεσα στη θλιψη για τον χαμο του dio,το σταρ βαζει την απιστευτη ταινιαρα του μεγαλου πεκινπα,αγρια συμμορια(wild bunch),στις 1.45 το πρωι.δε ντρεπονται λιγο?μη το βαλεις καθολου αν ειναι

Germany96
Με εψησες να την ψαναδω, αλλα ειναι περασμενες 2.00 κι ακομα δεν εχει ξεκινησει. Πολυ υποτιμημενος σκηνοθετης ο Peckinpah και η "Αγρια Συμμορια" ειναι η κορυφαια του δουλεια απο αποψη σκηνοθεσιας αν και οι αγαπημενες μου ταινιες του ειναι το "Straw Dogs" (κατ' εμε η καλυτερη σεναριακη του δουλεια, παρ' οτι διασκευη) και το "Cross of Iron".

Edited: Μολις ξεκινησε.
kseplenhs
σήμερα στον άλφα είχε training day...

και ομολογώ πως όσες φορές και να το δώ γουστάρω ανελέητα.βασικά γουστάρω το όλο σκηνικό.με την σλανγκ διάλεκτο,τον ντένζελ σαν υβρίδιου μπάτσου και street hustler και τα συναφή.




στο ίδιο στυλ επίσης ωραίο είναι και το άλλο του david ayer, το street kings με τον κίανου τον ρίβς.το είχα δει στο σινεμά.νομίζω πως είναι καιρός να το ξαναδω... shot.gif
traveller
To History Channel (NET) για το Stonehenge. Τώρα ξεκίνησε
gallistis
ποιο μουντιαλ ρε παιδια...το μεγκα εχει καρατε κιντ...αυτα ειναι...ραλφ ματσιο και ελιζαμπεθ σου
Hannibal Lecter
Πως και δεν έχει ανοιχτεί θέμα για τον θρίαμβο της Άννας Πρέλιεβιτς στα καλλιστεία; biggrin.gif

Ύψος 1.83 η δεσποινίς, ζωή να'χει.
lakersdynasty
βλεπει κανεις απο εδω leverage?

Χθες εδειξε τα πρωτα 2 επεισοδια της τριτης σεζον στην Αμερικη.

http://www.rslinks.org/tv-series/leverage-...ES+-+TV-SERIES)
εδω εχει λινκς rapidshare για τα 2 πρωτα επεισοδια θα προσθετουν νεα καθε Δευτερα.

Σε αυτη τη σεζον μαλλον θα πανε δυο δυο τα επεισοδια γιατι και τα 3-4 θα τα βαλουν μαζι την αλλη Κυριακη.
kolokotronis
Αφιέρωμα-συνέντευξη στον Γκάλη από την εκπομπή ''Έλληνες'' στην ΕΤ1.
gallistis
η ταινιαρα ''η μασκα''με ανυπερβλητο τζιμ καρει,στο αλτερ
gallistis
η ετ1 εχει τωρα νικιτα
gallistis
ο γεωργιου στη μανωλιδου!!!τρελο γελιο
baskethood
Η αγαπημενη μου ταινια,American history ,με τον Edward Norton στα καλυτερα του τωρα στο Σταρ.
SG3ptshooter
Mόλις ξεκίνησε ένα πολύ καλό ντοκιμαντέρ στο ΝΕΤ για ένα διάσημο δολοφόνο στην Αμερική, το Zodiac. cool.gif
gallistis
o ant1 exei pulp fiction
il postino
σε μιση ωρα στο μεγκα "καρλος το τσακαλι"!! με αινταν κουιν, οχι αυτη η αθλιοτητα με τον μπρους ουιλις!!

εχω να τη δω και μερικα χρονακια, μια χαρα...

επικη ταινια!!!
rchos
το αλφα εχει τωρα το pursuit of happiness.
βαλτε το οσοι μπορειτε.
πολυ καλη.
Igor
QUOTE(rchos @ Apr 16 2011, 16:52 ) *
το αλφα εχει τωρα το pursuit of happiness.
βαλτε το οσοι μπορειτε.
πολυ καλη.


Kαταπληκτικη. Και ο Σμιθ σε ρολο που δεν μας εχει συνηθησει πλαι στον γιο του. Οποιοι δεν εχετε τι να κανετε βαλτε αλφα ή παρτε το σε dvd.
SG3ptshooter
V for Vendetta στο Star. smile.gif
baskethood
QUOTE (SG3ptshooter @ Jun 3 2011, 21:22 ) *
V for Vendetta στο Star. smile.gif

Μια φορα που επειχηρησα να το δω δεν εβγαλα ακρη.
Ειναι για εξυπνους απ οτι φαινεται rolleyes.gif
SG3ptshooter
QUOTE(baskethood @ Jun 3 2011, 21:24 ) *
Μια φορα που επειχηρησα να το δω δεν εβγαλα ακρη.
Ειναι για εξυπνους απ οτι φαινεται rolleyes.gif

Ρώτα τους. tongue.gif

Tην άλλη μέρα που το είδα πήγα και αγόρασα και το graphic novel. cool.gif
rankin
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 3 2011, 21:22 ) *
V for Vendetta στο Star. smile.gif

πολύ επαναστατικές ταινίες μας δείχνουν το τελευταίο καιρό.... !!!! ύποπτων!!! biggrin.gif
SoKRaM
Φανταζεσαι? Η επανασταση να ξεκινησει απο το Star... banana.gif banana.gif banana.gif
greeneyes13
QUOTE(SoKRaM @ Jun 3 2011, 23:31 ) *
Φανταζεσαι? Η επανασταση να ξεκινησει απο το Star... banana.gif banana.gif banana.gif

με την Πετρούλα οπλαρχηγό!!!!!!χαχαχαχαχα
T.W.Is.M.
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 4 2011, 00:57 ) *
με την Πετρούλα οπλαρχηγό!!!!!!χαχαχαχαχα


Θα μας παρουνε με τις πετρουλες... smiley.gif
natouralistis
To star συνεχιζει την επαναστατικη του πορεια και ξεκιναει το προγραμμα του με:

STAR
07:10 Η μικρή pucca

07:30 Πρωϊνή μελέτη
10:15 Νηστικοί πράκτορες
11:15 Μαρία, Άγγελε μου
12:30 Οι ειδήσεις του Star
13:30 Super Star
balomazoxtra
Σήμερα θα έχει στη Μηχανή του Χρόνου το πως κτίστηκε ο Παρθενώνας αλλά και πως διαμορφώθηκε η Ακρόπολη.
Πολύ ενδιαφέρον. smile.gif
Στη ΝΕΤ,στις 10. (σαν διαφημιστικό τρικ ακούστηκε αυτό tongue.gif )
Zoys
Πρωταγωνιστές στο MEGA για τις ουσίες και την πρέζα... Λυπάμαι που βλέπω τόσα νέα παιδιά και όχι μόνο στα σκληρά...
gallistis
τι εχει η τι δεν εχει η τηλεοραση?μαλλον πεσανε τηλεφωνα στη νετ και την εκπομπη του βαξεβανη για τα στημμενα(και τις δηλωσεις νικολαιδη)τη μεταφερανε απο τις 10 για μετα τα μεσανυχτα

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=128708752
baskethood
QUOTE (gallistis @ Jul 7 2011, 22:56 ) *
τι εχει η τι δεν εχει η τηλεοραση?μαλλον πεσανε τηλεφωνα στη νετ και την εκπομπη του βαξεβανη για τα στημμενα(και τις δηλωσεις νικολαιδη)τη μεταφερανε απο τις 10 για μετα τα μεσανυχτα

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...pubid=128708752

Ειναι πολυ εξοργιστικο αυτο που συμβαινει με την κρατικη τηλεοραση,οχι μονο σημερα,γενικοτερα μιλαω.
Αυτος ο καημενος ο Βαξεβανης τι τραβαει,εχει μια παραπανω απο αξιολογη εκπομπη και γινεται συνεχως "μπαλακι".
HLR CENATION
Σε λιγο η nova εχει το ΨΥΧΩ του 1960.Αμεσως μετα το ριμεικ του 1998.
greeneyes13
babel 'εχει στο star channel
εμένα μ΄αρεσε αυτή η ταινία
baskethood
QUOTE (greeneyes13 @ Jul 8 2011, 22:20 ) *
babel 'εχει στο star channel
εμένα μ΄αρεσε αυτή η ταινία

Οι περισσοτερες ταινιες του Μπρατ Πιτ μου αρεσουν,και αυτη ειναι απ τις καλυτερες wink.gif
greeneyes13
QUOTE(baskethood @ Jul 9 2011, 00:01 ) *
Οι περισσοτερες ταινιες του Μπρατ Πιτ μου αρεσουν,και αυτη ειναι απ τις καλυτερες wink.gif

θα συμφωνήσω
είανι λίγο μεγάλη βέβαια αλλά αξίζει
gallistis
QUOTE(baskethood @ Jul 9 2011, 00:01 ) *
Οι περισσοτερες ταινιες του Μπρατ Πιτ μου αρεσουν,και αυτη ειναι απ τις καλυτερες wink.gif


μακραν καλυτερες το seven και το sleepers

η χειροτερη του πιτ ειναι αυτη

http://www.imdb.com/title/tt0118930/

οσο καλη διαθεση και να εχεις,δε βλεπετε...την ειχε βαλει καποτε το αλτερ.απαραδεκτη
HLR CENATION
Kαθε ΣΚ στις 8 ο ΑΛΦΑ εχει Μιστερ Μπιν.
Zoys
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 9 2011, 21:31 ) *
Kαθε ΣΚ στις 8 ο ΑΛΦΑ εχει Μιστερ Μπιν.

Ναι, είδα λίγο πριν. Διαχρονικός ρόλος και ευτυχώς αν και βρετανική σειρά έχει πολύ καλό χιούμορ, όχι για να γελάνε μόνο τα αγγλάκια. Αν και τα είδα όλα πριν ένα μήνα στο utube οπότε έχω χορτάσει.
Badass
Αξιόλογη ταινία έχει τώρα η ΝΕΤ. Βασικά τελειώνει. "Η θάλασσα μέσα μου" με τον Χαβιέ Μπαρδέμ
baskethood
QUOTE (Badass @ Jul 9 2011, 21:48 ) *
Αξιόλογη ταινία έχει τώρα η ΝΕΤ. Βασικά τελειώνει. "Η θάλασσα μέσα μου" με τον Χαβιέ Μπαρδέμ

Αγαπαω Μπαρδεμ,εχει κανει εξαιρετικες ταινιες.
Αλλα αυτη η ταινια ειναι ψυχοπλακωμα,καλη ταινια αλλα πολυ "βαρια".
Badass
Κι εμένα μ αρέσει πολύ ο Μπαρδέμ. Έχεις δίκιο όμως είναι "βαριά" ταινία αλλά αξίζει. Όχι όμως για Σάββατο βράδυ όπως τώρα. Πάλι καλά που την έχω δει
Zoys
Σε 20 λεπτά στο STAR (17:50) έχει το Steel με τον Big Shaq...
Leon_cp3
QUOTE(Zoys @ Jul 24 2011, 17:29 ) *
Σε 20 λεπτά στο STAR (17:50) έχει το Steel με τον Big Shaq...


77.gif Δε ξέρεις τι μας θυμίζεις τώρα...
Συνάντηση γιγάντων:

Μέχρι και ο Σακ την πάλεψε λίγο στο παραπάνω.Πάντως η ταινία θεωρείται γενικά λίγο αίσχος. laugh.gif
SoKRaM
Τωρα μολις ειδα οτι στο ΕΤ3 εχει Underground του Kusturica . Κριμα .... θα ηθελα να την ξανα-ξανα-δω και να την προτεινω σε οποιον δεν την εχει δει. Ειναι ηδη στη μεση περιπου...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.