Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΙ ΕΧΕΙ Η TV TΩΡΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
greeneyes13
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 14 2013, 23:42 ) *
Με παρουσιαστρια την πιο αταλαντη που υπαρχει.Την Μπεκατωρου 68.gif

γενικά μου είναι συμπαθής αλλά λίγο που είδα το show δεν με ενθουσίασε
greeneyes13
στο star έχει τον πληροφοριοδότη, αγαπημένη ταινία
rchos
QUOTE(greeneyes13 @ Apr 22 2013, 22:15 ) *
στο star έχει τον πληροφοριοδότη, αγαπημένη ταινία




Με μουσικάρες...
j-kidd13
01:15 εχει το Αποστολη στην Μπριζ στον Αντ1...
Ταινιαρα....
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 28 2013, 22:26 ) *
01:15 εχει το Αποστολη στην Μπριζ στον Αντ1...
Ταινιαρα....


indeed πολυ πολύ καλή.
j-kidd13
ΡΕΕΕΕ...εχει eurovision στη νετ...και δεν το ποσταρε κανεις????Προλαβαινετε να δειτε λιγο....

Παμε και στο σωστο ποστ τωρα...Στο mega εχει το στενες επαφες τριτου τυπου σε κανα μισαωρο...Δεν το εχω δει ποτε,εχω ακουσει πολυ καλα λογια,θα του ριξω ενα βλεφαρο...
HLR CENATION
εγω βλεπω τον τομ κρουζ στο σταρ.ο τελευταιος σαμουραι.ταινιαρα.

επισης δεν ξερω αμα δω τον τελικο της γιουροβιζιον το σαββατο επειδη εχει το πρωτο χαρι ποτερ το σταρ και δεν το εχω δει ποτε.αυτο και τον αρχοντα των δαχτυλιδιων με την πρωτη ευκαιρια θελω να τα δω.
rchos
Εγώ βλέπω σε επανάληψη τον τελικό του Λονδίνου για 5η φορά.
Νοβα αυτή τη φορά. smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(rchos @ May 16 2013, 23:42 ) *
Εγώ βλέπω σε επανάληψη τον τελικό του Λονδίνου για 5η φορά.
Νοβα αυτή τη φορά. smiley.gif

Αυτά είναι τα αποτελεσματα της μακροχρόνιας στέρησης....
Manu7
Τρελό buzzer beater o Αγάθωνας!

Ούτε με το πεταχτάρι πέρυσι τέτοια ηδονή ! icon_drunk.gif
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ May 16 2013, 23:45 ) *
Αυτά είναι τα αποτελεσματα της μακροχρόνιας στέρησης....

you are two years behind my friend... smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(rchos @ May 17 2013, 21:18 ) *
you are two years behind my friend... smiley.gif

Oχι μαι λαβλι τσοσογλου.....
Κι εγω αν ειχα να παρω κουπα 15 χρονια θα εβλεπα οχι 5 αλλα 105 φορες και τους 2 τελικους,και τους περσινους του ελληνικου πρωταθληματος....tongue.gif

Οριστε για αλλο λογο πηγα να ποσταρω και ξεχαστηκα με αυτα που λες και κανω edit...
Λεπον,αποψε στις 12 στον Alpha εχει εκπομπη ο Σροιτερ για το ελληνικο μπασκετ...
Μιλανε διαφοροι,Φασουλας,Συριγος,Ιωαννιδης, και ο μεγαλυτερος ελληνας μπασκετμπολιστας των τελευταιων 20 χρονων Δημητρης Διαμαντιδης....


laugh.gif
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ May 23 2013, 21:31 ) *
Oχι μαι λαβλι τσοσογλου.....
Κι εγω αν ειχα να παρω κουπα 15 χρονια θα εβλεπα οχι 5 αλλα 105 φορες και τους 2 τελικους,και τους περσινους του ελληνικου πρωταθληματος....tongue.gif

Οριστε για αλλο λογο πηγα να ποσταρω και ξεχαστηκα με αυτα που λες και κανω edit...
Λεπον,αποψε στις 12 στον Alpha εχει εκπομπη ο Σροιτερ για το ελληνικο μπασκετ...
Μιλανε διαφοροι,Φασουλας,Συριγος,Ιωαννιδης, και ο μεγαλυτερος ελληνας μπασκετμπολιστας των τελευταιων 20 χρονων Δημητρης Διαμαντιδης....


laugh.gif


Δεν καταπίνεται με τίποτα η πίκρα σε νιώθω... tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(j-kidd13 @ May 23 2013, 21:31 ) *
Oχι μαι λαβλι τσοσογλου.....
Κι εγω αν ειχα να παρω κουπα 15 χρονια θα εβλεπα οχι 5 αλλα 105 φορες και τους 2 τελικους,και τους περσινους του ελληνικου πρωταθληματος....tongue.gif

Οριστε για αλλο λογο πηγα να ποσταρω και ξεχαστηκα με αυτα που λες και κανω edit...
Λεπον,αποψε στις 12 στον Alpha εχει εκπομπη ο Σροιτερ για το ελληνικο μπασκετ...
Μιλανε διαφοροι,Φασουλας,Συριγος,Ιωαννιδης, και ο μεγαλυτερος ελληνας μπασκετμπολιστας των τελευταιων 20 χρονων Δημητρης Διαμαντιδης....


laugh.gif


Εσυ βιαστηκες να βαλεις το Ι μπροστα απ το ονομα και να του αλλαξεις υπηκοοτητα του Μπιλ... smiley.gif

edit: Τωρα που το σκεφτομαι, παλι φαουλ σε βρισκω. Μεσα στα τελευταια 20 χρονια εχει παιξει μπασκετ ο Γκαλης. Και οσο επαιζε ο Γκαλης, ο καλυτερος ηταν εκεινος. Μη σου πω και μετα την αποσυρση παλι καλυτερος ηταν... wos_sport3.gif
j-kidd13
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 23 2013, 23:58 ) *
Εσυ βιαστηκες να βαλεις το Ι μπροστα απ το ονομα και να του αλλαξεις υπηκοοτητα του Μπιλ... smiley.gif

edit: Τωρα που το σκεφτομαι, παλι φαουλ σε βρισκω. Μεσα στα τελευταια 20 χρονια εχει παιξει μπασκετ ο Γκαλης. Και οσο επαιζε ο Γκαλης, ο καλυτερος ηταν εκεινος. Μη σου πω και μετα την αποσυρση παλι καλυτερος ηταν... wos_sport3.gif

Όχι βρε το καλυτερος περιλαμβάνει και τον Σπανούλη με ελληνική υπηκοότητα...tongue.gif
Για το άλλο εχεις δίκιο,εννοώ στη μετα Γκάλη εποχή.....
HLR CENATION
Ταινιαρα στο σταρ με Πολ Γουοκερ.
HLR CENATION
Τωρα η nova εχει σε επαναληψη τον τελικο Ολυμπιακος-Ρεαλ.
HLR CENATION
Ο ant1 εχει το υπεροχο,εκπληκτικο δραμα ο δρομος της επαναστασης με την Κειτ Γουινσλετ και τον Λεοναρντ Ντικαπριο.
HLR CENATION
Ταινιαρα στο σταρ.
Ταγκο και Κας.
Οσες φορες και να το δεις...
j-kidd13
Ιnception σε 5-10 λεπτα στο σταρ....
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 24 2013, 22:05 ) *
Ιnception σε 5-10 λεπτα στο σταρ....



Μπασκετικό φόρουμ σε βραδια ευρωλίγκας βρε άτιμε και μιλάς για ταινίες στο σταρ?
(Δεν μιλάω καν για το εμπάργκο στο σταρ μέχρι να ξαναλλάξει το δελτίο του)
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Oct 25 2013, 00:21 ) *
Μπασκετικό φόρουμ σε βραδια ευρωλίγκας βρε άτιμε και μιλάς για ταινίες στο σταρ?
(Δεν μιλάω καν για το εμπάργκο στο σταρ μέχρι να ξαναλλάξει το δελτίο του)

Τι εχει το δελτιο του??
Ομολογω οτι προτιμησα την ταινια απο την ομαδα σου γιατι η πρωτη φορα που την ειδα μου αφησε τρελα κενα...Αλλα κλαιν συνεχεια κοιταγα τα σκορ των αγωνων οποτε δεν ελυσα σχεδον τιποτα... tongue.gif
yorgos
Τι εννοείς τι έχει το δελτίο του; Ούτε για ένα "λαμπερό πάρτι στη Μύκονο" δεν κάνουν λόγο πια. Αίσχος. Λευτεριά στο Σταμάτη Μαλέλη.
j-kidd13
QUOTE(yorgos @ Oct 25 2013, 00:43 ) *
Τι εννοείς τι έχει το δελτίο του; Ούτε για ένα "λαμπερό πάρτι στη Μύκονο" δεν κάνουν λόγο πια. Αίσχος. Λευτεριά στο Σταμάτη Μαλέλη.

Εννοω οτι εχω πολυ καιρο να δω δελτιο του σταρ...
rchos
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 25 2013, 01:02 ) *
Εννοω οτι εχω πολυ καιρο να δω δελτιο του σταρ...


Δεν είσαι ο μόνος φίλε μου.
Καταραμένε Χατζηνικολάου...
HLR CENATION
Ταινιαρα στο σταρ,Ιχνη στο χιονι με την ντελικατη Κειτ Μπεκινσειλ. wub.gif
HLR CENATION
Σημερα ελεγα να δω τον Ολυμπιακο,αλλα με το που ειδα τι ταινιαρα παιζει το σταρ τα δεδομενα αλλαξαν...Η Αρπαγη με τον Λιαμ Νισον...Ειδικα εκει που μιλαει με εναν εκ των απαγωγεων της κορης του στο τηλεφωνο,που του λεει οτι αμα δεν την αφησει θα τους βρει και θα τους κανει κακο,εκτιμω οτι θα μεινει στο κοσμο του σινεμα κλασσικη!!! shot.gif
captain charisma
ειδα την ταινια με τον νισον...τυφλα να χει ο τσακ νορις...σκοτωσε τη μιση γαλλια για να βρει τη κορη του....καλη ταινια παντως...
Zoys
Καλά εκεί στο STAR την παλεύουν; Αυτό το "Χριστούγεννα στα 4" θα το δείξουν αύριο για τρίτη φορά μέσα σε 10 μέρες!
frenchman7
QUOTE(Zoys @ Dec 31 2013, 12:52 ) *
Καλά εκεί στο STAR την παλεύουν; Αυτό το "Χριστούγεννα στα 4" θα το δείξουν αύριο για τρίτη φορά μέσα σε 10 μέρες!


Κάτι ξέρουν εκεί στο Σταρ, είναι προφητικός ο τίτλος tongue.gif
Zoys
Τόμας Πρωτόπαπας στο "Κράτα γερά". blink.gif

Πιο μακάβριο πεθαίνεις δεν γίνεται...
sacarame
Εδώ ο Αρναούτογλου έχει Τσουκαλά... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Zoys
QUOTE(sacarame @ Jan 14 2014, 23:43 ) *
Εδώ ο Αρναούτογλου έχει Τσουκαλά... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

smiley.gif Ναι το βλέπω.

Μην αλλάξεις κανάλι Στέλιο. Σε λίγο έρχεται ο πλανητάρχης. tongue.gif
Zoys
Respect για την απάντηση της Ελληνοφρένειας στην ανακοίνωση της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Αχαΐας. 77.gif
Zoys
Το BasketForum στηρίζει στον αποψινό τελικό του Your Face Sounds Familiar τον Τζιοβάνι Ντάλας (κατά κόσμον Γιάννη Σαββιδάκη). biggrin.gif

frenchman7
QUOTE(Zoys @ Jun 15 2014, 20:57 ) *
Το BasketForum στηρίζει στον αποψινό τελικό του Your Face Sounds Familiar τον Τζιοβάνι Ντάλας (κατά κόσμον Γιάννη Σαββιδάκη). biggrin.gif



Ψηφίζουμε τον Ντάλας!
Μαυρίζουμε τον Μπουρνουζοπετσέτα!
tsitum
Ξεφευγω λιγο απο το θεμα αλλα:
Οσον αφορα τα συνδρομητικα καναλια μετα τις τελευταιες εξελιξεις εχουμε:

nova: για φετος τελευταια χρονια τσαμπιονς λιγκ, γιουροπα λιγκ.
ελληνικο πρωταθλημα ποδοσφαιρου
ελληνικο πρωταθλημα μπασκετ
ευρωλιγκα
γαλλικο πρωταθλημα ποδοσφαιρου


connex OTE: ποδοσφαιρο αγγλικο, ισπανικο, ιταλικο, γερμανικο
απο του χρονου τσαμπιονς λιγκ, γιουροπα λιγκ
ΝΒΑ
ποδοσφαιρο κυπελλο ελλαδας, football league


Μεγαλο deal η αγορα του τσου λου και δυστυχως γερνει η πλαστιγγα. Καλο ειναι να παραμεινουν 2 πολοι που θα ευνοησουν εναν ανταγωνισμο τιμων.
Dreamerpanos
Έχει και πρωτάθλημα Ινδίας το οτε με Κατσουράνη και Τζόρβα και Ντελ Πιέρο και Τρεζεγκέ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ "ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΑΣ" ΤΕΡΜΑΤΑΡΑ ΝΤΕΙΒ ΤΖΕΙΜΣ! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Πρόσφατα το ανακάλυψα και έκατσα να δω ματς,πωπω πολύ σουρεάλ,κάτι γέλια που έκανα tongue.gif tongue.gif

Τα αθλητικά κανάλια ανακοίνωσε το οτε ότι θα γίνουν 7,όλα HD...Το ότι έχει γύρει η πλάστιγγα είναι ξεκάθαρο,αλλά δεν ξέρω από του χρόνου πόσο θα πάνε το μηνιάτικο στον ΟΤΕ.....


Α και κάτι άσχετο,κάπου διάβασα για συνεργασία Σαββίδη,Μελισσανίδη για δημιουργία συνδρομητικού και σενάρια αγοράς της Νοβα έχει ακούσει κανείς κάτι?


Zoys
Έπεσε τυχαία το μάτι μου στο τηλεπαιχνίδι του Φερεντίνου και βλέπω τον... Γκαγκαλούδη. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.