Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΙ ΕΧΕΙ Η TV TΩΡΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
damian
QUOTE (gallistis @ Mar 14 2012, 00:00 ) *
ποιον έχει καλεσμένο σημερα?σορωτο η γκαγκαλουδη? smiley.gif smiley.gif

σοβαρα,ποιον έχει καλεσει?


Γκαγκαλούδης πήγε Κύπρο, τώρα μόνο Σορώτος
greeneyes13
στον alpha έχει "μαρλευ ένας μεγάλος μπέλάς" με άνιστον και ουίλσον
ωραία ταινιούλα, μου κάνει εντύπωση πόσο δεμένο είναι το ζευγαρι
captain charisma
αγαπαμε τζενιφερρρρρ
frenchman7
Ροκυ 2 και ξερό ψωμί!
HLR CENATION
Το Ροκυ οσα χρονια και αν περασουν παραμενει κλασικη ταινια.

Ειδικα εκει που αρχιζει ο Σταλονε την προετοιμασια και σκαει η μουσικη απο πανω ειναι ολα τα λεφτα...
frenchman7
Το συζητάς? Ροκυ - Σταλλόνε ίνδαλμα! Γουστάρω με την παρέα μου από πιτσιρικάδες! Κι βγάζει και 2 νέες ταινίες! 56.gif
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Mar 17 2012, 15:59 ) *
Το συζητάς? Ροκυ - Σταλλόνε ίνδαλμα! Γουστάρω με την παρέα μου από πιτσιρικάδες! Κι βγάζει και 2 νέες ταινίες! 56.gif

Η μια ειναι οι αναλωσιμοι 2 2 με νεο καστ...Ισως παιξουν ο MR T μεο Χαλκ Χογκαν τον Βαν Νταμ και τον Ντουειν Τζονσον...
Το 1 ηταν καταπληκτικο...Το κακο ειναι οτι τελικα δεν θα εχουμε Ραμπο 5.
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 17 2012, 16:42 ) *
Η μια ειναι οι αναλωσιμοι 2 2 με νεο καστ...Ισως παιξουν ο MR T μεο Χαλκ Χογκαν τον Βαν Νταμ και τον Ντουειν Τζονσον...
Το 1 ηταν καταπληκτικο...Το κακο ειναι οτι τελικα δεν θα εχουμε Ραμπο 5.


Το 1 ήταν όντως φοβερό, ουσιαστικά έδειξαν στους νέους, πως φτιάχνεται μια περιπέτεια παλιας σχολής...
Στο 2 θα παίξουν όλοι ρε συ... Κατ αρχάς ξέχασες τον απόλυτο... Τον Τσακ...

Η άλλη ταινία είναι πάλι περιπέτεια, με φυλακές και θα παίζει ντουέτο Σταλλονε-Αρνυ... Αντε γεια..
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Mar 17 2012, 16:51 ) *
Το 1 ήταν όντως φοβερό, ουσιαστικά έδειξαν στους νέους, πως φτιάχνεται μια περιπέτεια παλιας σχολής...
Στο 2 θα παίξουν όλοι ρε συ... Κατ αρχάς ξέχασες τον απόλυτο... Τον Τσακ...

Η άλλη ταινία είναι πάλι περιπέτεια, με φυλακές και θα παίζει ντουέτο Σταλλονε-Αρνυ... Αντε γεια..


Καλα αμα παιξουν μαζι σε πρωταγωνιστικους ρολους Σταλονε-Αρνυ θα γινει παταγος.Επισης την αλλη Παρασκευ εχει Ροκυ 3.
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 17 2012, 17:00 ) *
Καλα αμα παιξουν μαζι σε πρωταγωνιστικους ρολους Σταλονε-Αρνυ θα γινει παταγος.Επισης την αλλη Παρασκευ εχει Ροκυ 3.


Δες εδώ

http://www.guardian.co.uk/film/2012/feb/09...r-stallone-tomb
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Mar 17 2012, 17:42 ) *

Ναι οντως...Δυο ιερα τερατα επιτελους συναντιουνται...Το αποτελεσμα γνωστο.
greeneyes13
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 17 2012, 17:00 ) *
Καλα αμα παιξουν μαζι σε πρωταγωνιστικους ρολους Σταλονε-Αρνυ θα γινει παταγος.Επισης την αλλη Παρασκευ εχει Ροκυ 3.


κάψιμο rolleyes.gif
HLR CENATION
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 17 2012, 22:51 ) *
κάψιμο rolleyes.gif


Ωραια θα ηταν μετα να αρχισει να βαζει ολα τα Ραμπο αλλα πολλα ζηταω.
greeneyes13
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 17 2012, 23:24 ) *
Ωραια θα ηταν μετα να αρχισει να βαζει ολα τα Ραμπο αλλα πολλα ζηταω.

θες να σου βρω το τηλ του star να κάνεις ένα τηλεφώνημα; smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 17 2012, 23:44 ) *
θες να σου βρω το τηλ του star να κάνεις ένα τηλεφώνημα; smiley.gif

χαχα!..Το σταρ αγαπημενο καναλι...Την Δευτερα να ξερεις εχει Μελ Γκιμπσον.
greeneyes13
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 17 2012, 23:47 ) *
χαχα!..Το σταρ αγαπημενο καναλι...Την Δευτερα να ξερεις εχει Μελ Γκιμπσον.
χαχαχα καλά που μου το πες.... smiley.gif
HLR CENATION
Τι δεν σου αρεσει ο Μελ?Σε ταινιαρες εχει παιξει. smiley.gif
greeneyes13
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 17 2012, 23:59 ) *
Τι δεν σου αρεσει ο Μελ?Σε ταινιαρες εχει παιξει. smiley.gif

δεν τρελαίνομαι.....το φονικό όπλο έχει;
HLR CENATION
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 18 2012, 00:05 ) *
δεν τρελαίνομαι.....το φονικό όπλο έχει;

Οχι μια πολεμικη περιπετεια.Παντως ειχε δειξει προσφατα το φονικο οπλο 1 και 2...Επικες ταινιες.
greeneyes13
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 18 2012, 00:10 ) *
Οχι μια πολεμικη περιπετεια.Παντως ειχε δειξει προσφατα το φονικο οπλο 1 και 2...Επικες ταινιες.


σαν το ροκυ tongue.gif
HLR CENATION
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 18 2012, 00:13 ) *
σαν το ροκυ tongue.gif

Χαχα...Φυσικα.

Το Ροκυ ειναι παρεξηγμενο.Εχει περασει προς τα εξω σαν καλτ ταινια ενω το ροκυ 1 θυμιζω οτι εχει παρει οσκαρ καλυτερης ταινιας το 1976.
frenchman7
Ισχύει αυτό που λες, ήταν υποψήφια.
Όπως επίσης παρεξηγημένη ταινία είναι το Ραμπο 1, το οποίο ουσιαστικά είναι πολεμικό δράμα.

ΥΓ: Μη τις ακούς τις γυναίκες για ταινίες, δεν καταλαβαίνουν από καλτιλα Σταλλόνε tongue.gif
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Mar 18 2012, 11:57 ) *
Ισχύει αυτό που λες, ήταν υποψήφια.
Όπως επίσης παρεξηγημένη ταινία είναι το Ραμπο 1, το οποίο ουσιαστικά είναι πολεμικό δράμα.

ΥΓ: Μη τις ακούς τις γυναίκες για ταινίες, δεν καταλαβαίνουν από καλτιλα Σταλλόνε tongue.gif

true όπως εσείς δεν καταλαβαίνετε απο sex and the city smiley.gif
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 18 2012, 13:04 ) *
true όπως εσείς δεν καταλαβαίνετε απο sex and the city smiley.gif


Τι λες? Εγώ καταλαβαίνω απόλυτα τις ανασφάλειες της Καρρυ με τον μιστερ μπιγκ! ohmy.gif
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Mar 18 2012, 13:32 ) *
Τι λες? Εγώ καταλαβαίνω απόλυτα τις ανασφάλειες της Καρρυ με τον μιστερ μπιγκ! ohmy.gif


εύγεεεεεεεεεεε
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Mar 18 2012, 11:57 ) *
Ισχύει αυτό που λες, ήταν υποψήφια.
Όπως επίσης παρεξηγημένη ταινία είναι το Ραμπο 1, το οποίο ουσιαστικά είναι πολεμικό δράμα.

ΥΓ: Μη τις ακούς τις γυναίκες για ταινίες, δεν καταλαβαίνουν από καλτιλα Σταλλόνε tongue.gif


Να σου πω την αληθεια εμενα μου αρεσουν ολες οι ταινιες του Σταλονε.Και τοι ραμπο 2και το 3...μεχρι και το Demolition Man με το D tox...ΟΠως και του Σβαρτενεγκερ φυσικα και του Ντολφ Λουντγκρεν.Απο τους νεους μ αρεσει ο Στειθαμ με τον Πολ Γουοκερ...



QUOTE(greeneyes13 @ Mar 18 2012, 13:04 ) *
true όπως εσείς δεν καταλαβαίνετε απο sex and the city smiley.gif

Ειχα προσπαθησει να δω καποια επεισοδια στον αλφα αλλα μου φανηκε κακο.. smile.gif Νομιζω οτι ειναι υπερτιμημενη σειρα...Η πρωτη ταινια ηταν καλουτσικη παντως.
HLR CENATION
Σημερα εχει ταινιαρα το σταρ...

Στα ιχνη του φυγα με τον Tομι Λι τζοουνς και του Γουεσλει Σναιπς.Παντως με τον Χαρισον Φορντ ειναι καλυτερη.
greeneyes13
ωραία ταινία στο star με ντι κάπριο και ράσελ κρόου "η πλεκτάνη"
HLR CENATION
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 22 2012, 21:45 ) *
ωραία ταινία στο star με ντι κάπριο και ράσελ κρόου "η πλεκτάνη"

Του Ριντλει Σκοτ(μονομαχος,american gangster)...Σπουδαια ταινια...
Gravedigger
Την ίδια ώρα έπαιζε ο ΠΑΟ.Any argument is invalid.
HLR CENATION
Σημερα στις 10 το σταρ εχει καλη ταινια...Ιχνη στο χιονι με την ταλενταρα Κειτ Μπεκινσειλ...
Badass
QUOTE (HLR CENATION @ Mar 29 2012, 14:07 ) *
Σημερα στις 10 το σταρ εχει καλη ταινια...Ιχνη στο χιονι με την ταλενταρα Κειτ Μπεκινσειλ...


Ε όχι και ταλεντάρα η Κέιτ. Κάτι σε -άρα είναι βέβαια αλλά δεν έχει να κάνει με την υποκριτική της smiley.gif
Gravedigger
QUOTE (HLR CENATION @ Mar 29 2012, 14:07 ) *
Σημερα στις 10 το σταρ εχει καλη ταινια...Ιχνη στο χιονι με την ταλενταρα Κειτ Μπεκινσειλ...

Πωω,το είχα δει πριν 2 χρόνια νομίζω,σπίτι, και το κρεβάτι μου βλέποντας αυτήν την ταινία φάνταζε όλο και πιο βολικό..
HLR CENATION
Στις 10 το σταρ εχει την απαγωγη με τον Μελ Γκιμπσον.Πολυ καλη ταινια...
rchos
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 3 2012, 19:44 ) *
Στις 10 το σταρ εχει την απαγωγη με τον Μελ Γκιμπσον.Πολυ καλη ταινια...


στις 9:45 ομως το μεγκα εχει μπαρτσελονα-μιλαν.
HLR CENATION
QUOTE(rchos @ Apr 3 2012, 20:13 ) *
στις 9:45 ομως το μεγκα εχει μπαρτσελονα-μιλαν.

Nαι βεβαια αλλα μετα το υπερθεαμα της wrestlmania δεν ξερω αμα κατσω να το δω. wink.gif
rchos
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 3 2012, 20:16 ) *
Nαι βεβαια αλλα μετα το υπερθεαμα της wrestlmania δεν ξερω αμα κατσω να το δω. wink.gif


ε ενταξει την απαγωγη την εχουμε δει καμια 10αρια φορες.ας δουμε και τιποτα αλλο smiley.gif
greeneyes13
στο mega η καταπληκτική ταινία ¨τελευταία έξοδος:ρίτα χειγουορθ"

στο mega η καταπληκτική ταινία ¨τελευταία έξοδος:ρίτα χειγουορθ"
HLR CENATION
Μολις τωρα στον Αντ1 Παπαριζου στο Μad secret concert και αμεσως μετα Ταμπτα.Νομιζω οι μοναδικες καλες ελληνιδες τραγουδιστριες της ποπ.
HLR CENATION
Συγγνωμη δεν προλβα την επεξεργασια.Ταμτα ειναι φυσικα.
greeneyes13
στον alpha έχει περλ χαρμπορ
HLR CENATION
Μακαρι ολες οι πολιτικες εκπομπες να ηταν σαν το Μακελειο και ολοι οι δημοσιογραφοι σαν τον Στεφανο Χιο.

Τωρα στο εξτρα 3...
Nuntius
Την πρώτη φορά που βλέπεις την σκηνή στο Βουνό στο Twilight κάνεις facepalm.

Την δεύτερη φορά που βλέπεις αυτή τη σκηνή ακόμα γελάς με όλα τα memes που έχεις δει στο Internet.

Την τρίτη φορά που την βλέπεις καταλαβαίνεις πραγματικά την κωμική της αξία.

Πολύ απλά αυτή η σκηνή κάποτε θα θεωρείται cult smiley.gif
HLR CENATION
Kαι εγω την εκλειψη βλεπω.

Πολυ ωραια ταινια.

Πολυ μ αρεσει η Κριστεν Στιουαρτ.Ταλενταρα και κουκλαρα.Καλος ηθοποιος και ο πατινσον.
Nuntius
Ωραία είναι η Steward. Υπέροχο δέρμα και ωραίο πρόσωπο.

Λογικό είναι άλλωστε. Kirsten λέγεται. Όπως και η Dunst wub.gif
HLR CENATION
QUOTE(Nuntius @ May 4 2012, 00:18 ) *
Ωραία είναι η Steward. Υπέροχο δέρμα και ωραίο πρόσωπο.

Λογικό είναι άλλωστε. Kirsten λέγεται. Όπως και η Dunst wub.gif

Ναι Κιρστεν λεγεται.Το εγραψα βιαστικα πριν και το ειπα λαθος.Απλα πανεομορφη.Απο τις πιο ομορφες και ταλαντουχες ηθοποιους τις γενιας της.Την εχω δει και σε αλλες τανιες που εχει παιοξει και μου αρεσε πολυ.
Gravedigger
QUOTE (HLR CENATION @ May 4 2012, 00:40 ) *
Ναι Κιρστεν λεγεται.Το εγραψα βιαστικα πριν και το ειπα λαθος.Απλα πανεομορφη.Απο τις πιο ομορφες και ταλαντουχες ηθοποιους τις γενιας της.Την εχω δει και σε αλλες τανιες που εχει παιοξει και μου αρεσε πολυ.

Kristen λέγεται η Stewart.Kirsten είναι η Dunst,η οποία sorry Nuntie είναι απόλυτη πατσαβούρα.Η Stewart μου είναι αδιάφορη, ούτε άσχημη την λες ούτε ωραία αλλά να διαβάζω ότι είναι από τις πιο όμορφες και ταλαντούχες ηθοποιούς της γενιάς της με κάνει να θέλω να βγάλω τα έντερα μου και να τα κάνω λάσο να πιάνω περιστέρια...
Nuntius
QUOTE (HLR CENATION @ May 4 2012, 00:40 ) *
Ναι Κιρστεν λεγεται.Το εγραψα βιαστικα πριν και το ειπα λαθος.


Δεν το είπα για να σε διορθώσω. Τον παραλληλισμό με την Dunst ήθελα να κάνω smiley.gif

QUOTE (Gravedigger @ May 4 2012, 05:14 ) *
Kristen λέγεται η Stewart.Kirsten είναι η Dunst,η οποία sorry Nuntie είναι απόλυτη πατσαβούρα.


Wikipedia lied to me! Or I failed smiley.gif

ΥΓ: Διαφωνώ στην άποψη σου για την Dunst. Αλλά γούστα είναι αυτά.
rchos
το οτι εγιναν 6 ποστ με αφορμη την συγκεκριμενη ταινια στο φορουμ με κανει να σκεφτομαι να κλεισω την περιοχη των οφ τοπικ και να μεινει το φορουμ μονο με τα μπασκετικα τοπικ.


που βαδιζει αυτος ο κοσμος...
HLR CENATION
QUOTE(Gravedigger @ May 4 2012, 05:14 ) *
Kristen λέγεται η Stewart.Kirsten είναι η Dunst,η οποία sorry Nuntie είναι απόλυτη πατσαβούρα.Η Stewart μου είναι αδιάφορη, ούτε άσχημη την λες ούτε ωραία αλλά να διαβάζω ότι είναι από τις πιο όμορφες και ταλαντούχες ηθοποιούς της γενιάς της με κάνει να θέλω να βγάλω τα έντερα μου και να τα κάνω λάσο να πιάνω περιστέρια...

Καλα δεν την λες και αδιαφορη...ΑΛλα οκ αποψεις ειναι αυτες..Απλα διαφωνουμε ριζικα... smile.gif



QUOTE(rchos @ May 4 2012, 10:55 ) *
το οτι εγιναν 6 ποστ με αφορμη την συγκεκριμενη ταινια στο φορουμ με κανει να σκεφτομαι να κλεισω την περιοχη των οφ τοπικ και να μεινει το φορουμ μονο με τα μπασκετικα τοπικ.


που βαδιζει αυτος ο κοσμος...

Γιατι ρε ωραια ταινιουλα ειναι... peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.