Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΙ ΕΧΕΙ Η TV TΩΡΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
tsitum
Αυτο το τοπικ εχει σκοπο,να ενημερωνει ο καθενας για οτιδηποτε αξιομνημονευτο,αξιοπροσεκτο,αστειο,σοβαρο δειχνει αυτη την ωρα η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.Απο ταινια του Φελινι μεχρι Je t' aime.Οτιδηποτε μας κινει τη περιεργεια κ θελετε να το δουμε ολοι οι υπολοιποι,να το σχολιασουμε κ.τ.λ.


Ξεκιναω με μια cult μορφη της ελληνικης τηλεορασης την Αντζελα Δημητριου που ειναι στη Μενεγακη κ ολο κ κατι θα πει....
morfi
QUOTE
Replying to ΤΙ ΕΧΕΙ Η TV TΩΡΑ

Filmnet 1
ΘΗΛΥΚΟ ΒΑΜΠΙΡ Ωρα Προβολής: 02:35

O morfi θα παιξει με το σπαθι του σημερα. banana.gif

QUOTE(tsitum @ Apr 23 2007, 11:51 AM) *
Ξεκιναω με μια cult μορφη της ελληνικης τηλεορασης την Αντζελα Δημητριου που ειναι στη Μενεγακη κ ολο κ κατι θα πει....

Τωρα προσβληθηκα. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ !
tsitum
Α ολα κ ολα morfi,οσο κ να προσπαθεις η lady ειναι μεγαλυτερη μορφη απο σενα.Εκτος κ αν εισαι ο Φλωρινιωτης κ τα ποστς τα γραφεις οταν κανεις διαλειμμα απο τις χορογραφιες με το Γωγουλινι...

Θηλυκο βαμπιρ βλεπω,σπαθια διαβαζω εισαι σε εγρηγορση μου φαινεται για να μας πληροφορησεις για ΟΛΑ.Μονο για τη πλοκη δε μας ειπες κ ποσα αστερακια βαζει στη ταινια ο TV οδηγος.Σε θελω πιο οργανωμενο την επομενη φορα...
tsitum
Τριτη βραδυ σημερα,η σατυρικη μερα της εβδομαδας κ το περισσοτερο γελιο!Λακης Λαζοπουλος τωρα,Θεμος μετα...

Το μονο διλημμα που εχει δημιουργηθει φετος πολλες Τριτες ειναι τί θα δεις.Τσαμπιονς Λιγκ με το μαγνητοσκοπημενο αγωνα ή Θεμο.Ακομα το σκεφτομαι...Μαλλον κ τα 2 με ζαπινγκ.Καμμια ιδεα?
thrylos7
Μάλλον εξαρτάται από το πόσο σημαντικό είναι το ματς στο τσάμπιονς λίγκ... που πλέον είναι για τα καλά.

Εφόσον βέβαια, ξέρεις το αποτέλεσμα (λόγω Internet), χάνει πολλή από την αξία του, έτσι καταλήγουμε σε Θέμο..

Να έχει στιγμές με τον Τόκο και να τις χάσεις; biggrin.gif

Όντως, από τις καλές ημέρες η Τρίτη, αν υπολογίσουμε και τον αγώνα ΝΒΑ.
morfi
Τριτη που λετε σημερα και ο αγωνας συνεχιζεται...

Filmnet 3

ΣΧΟΛΗ...ΙΠΠΑΣΙΑΣ 2 Ωρα Προβολής: 00:05
mikri prasini ollandeza
Je t'aime στις 9 και τότε έχει και Μαρία η Άσχημη!Δείλημα!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
tsitum
QUOTE
Je t'aime στις 9 και τότε έχει και Μαρία η Άσχημη!Δείλημα!!!!!
Σ αυτον τον αδυσωπητο αγωνα που δινεις για να αποφασισεις,θα μιλησω...

K θα δωσω λυση σ αυτο το μαρτυριο που κουβαλας.....λυτρωση........καθαρση..........

Ακουει στο ονομα ΜΑΛΑΜΩ
κ ασχημη κ je t' aime ohmy.gif κ εξω απ τα δοντια......... ohmy.gif
Gravedigger
H Μαρία η άσχημη είναι ίσως η αθλιότερη σειρά που έχω δει ποτέ στην τηλεόραση...
mikri prasini ollandeza
θα ομορφύνει και θα σ'αρέσει!Οι περισσότερες τη βλέπουν για τον κ.Μαντά(Ανθιμο Ανανιάδη) που τον βρίσκουν γλυκούλη!!
Έδωσε ρέστα το je t'aime αν και...είναι τέλειο αλλά είναι και λίγο ντροπή!Είναι σάικο οι άνθρωποι...άσε τον τρελό στην τρέλα του!!!
Gravedigger
Δν λέω αυτό!Το σενάριο είναι άθλιο κ οι ατάκες ηλίθιες.Κ την έχω δει κ κανονική την ηθοποιό κ πάλι δν μ'αρέσει...Κ ο άλλος μου φαίνεται φλώρος...
mikri prasini ollandeza
είναι μεξικάνικο που έγινε ελληνικό!φυσικά δεν έχει καλές ατάκες!ε τώρα...μην τα θες κι όλα!!! tongue.gif tongue.gif Ο κ.Μαντάς φαίνεται λίγο φλώρος, είναι η αλήθεια, αλλά σε κάποιες φορές φαίνεται...ου...μια χαρούλα! smiley.gif
Gravedigger
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Apr 26 2007, 07:23 PM) *
είναι μεξικάνικο που έγινε ελληνικό!φυσικά δεν έχει καλές ατάκες!ε τώρα...μην τα θες κι όλα!!! tongue.gif tongue.gif Ο κ.Μαντάς φαίνεται λίγο φλώρος, είναι η αλήθεια, αλλά σε κάποιες φορές φαίνεται...ου...μια χαρούλα! smiley.gif

ΟΚ,υποχωρώ!Ο καθένας με τις απόψεις του!Γιατί είμαστε κ λίγο offtopic.gif smiley.gif
tsitum
Στο star αυτη την ωρα εχει το τελευταιο μισαωρο του hannibal.Συγκλονιστικο,ειδικα η τελευταια σκηνη του "γευματος".Για μενα καλυτερο κ απο τη σιωπη των αμνων

Η μαρια η ασχημη εχει γινει κ στις ΗΠΑ.Πετυχημενη συνταγη που εχει τηλεθεαση αλλα με αθλιο κ ξενερωτο χιουμορ σαν "το καφε της χαρας"
mikri prasini ollandeza
α εγώ είδα κους κους σήμερα το μεσημέρι!!!!!! tongue.gif tongue.gif smiley.gif
liolias
Βαλτε ολοι Alter εχει Tv Weekend!!!
mikri prasini ollandeza
ΌΧΙ!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!!!!!!
liolias
Οι Θεσσαλονικεις βαλτε εγνατια.
mikri prasini ollandeza
Kαι τι δεν είχε η τν!Μονομάχο και rush hour!!!
tsitum
Εχετε δει memento?Αν δεν εχετε δει τωρα ειναι η καταλληλη ωρα...STAR
ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!!!!!!
Για οποιον βεβαια δεν εχει υποχρεωσεις νωρις αυριο...
mikri prasini ollandeza
Σούπερ Σάββατο................................................
thrylos7
...με μια εκπληκτική ερώτηση του δημοσιογράφου να ξεκινάει κάπως έτσι: "Η ΤΣΣΚΑ συνηθίζει να πηγαίνει τα ματς σε υψηλό σκορ... "
apkat
Ελα ρε Θρυλε..Αυτο ακριβως μπηκα να γραψω..μα καλα δε ντρεπονται λιγο και βαζουν τετοιους παρουσιαστες;;Αφου δε το ξερουν το αντικειμενο..Δεν εκανε ο τυπος καν τον κοπο να μαθει τα βασικα για την ΤΣΣΚΑ..
thrylos7
Ευτυχώς η ερώτηση πήγαινε στον Κόρφα και όχι πχ στον Ομπράντοβιτς... Θα είχε πολύ γέλιο... laugh.gif
Air Kef
Είδε κι ο ΑΝΤ1 ψωμί στο μπάσκετ και ασχολήθηκε για ενα Σάββατο.Στα δελτία ειδήσεων ολη τη χρονιά επαιζε μονο ο αγώνας του Πανελληνίου,το Σούπερ Σάββατο σκεφτόταν να ονομαστεί Σούπερ Ποδόσφαιρο-Αλέφαντος οέο-.

Δεν πειράζει.Αυτοι γινονται ρεζιλι.
apkat
Αν ελεγε τετοια βλακεια στον Ομπραντοβιτς πιθανοτατα ο Ιτουδης δε θα του το ελεγε καν και θα μεταφραζε κατι αλλο..Οντως παντως θα χε πλακα να το δουμε..
Air Kef
Τέλος οι βλακειες.Σταρ,εχει Φιλαράκια. 69.gif smile.gif
tsitum
Ο Μιχαλης Κυριτσης τωρα στον alpha.Μιλαει για το τελικο...
thrylos7
Η σειρά που έχει ο ΑΝΤ1 κάθε βράδυ τέτοια ώρα "Οι δρόμοι της πόλης" με Παρτσαλάκη, Χαλκιά και άλλους γνωστούς από πότε είναι; Γιατί δεν τη θυμάμαι καθόλου!

(Στόχος πλέον, τα 5.555!)
mikri prasini ollandeza
Nετ...τρελό γέλιο!
tsitum
Ο Βασιλης Οικονομιδης στο ΕΤ3 για τον απολογισμο της χρονιας

Με Παρη Καλημεριδη....
error
Ant1...

Τατιανα με Βας βας...κ Βας Βας με τη 16χρονη κοπελα του...η πεθερα του 33 κ αυτος 47..
man10
QUOTE(error @ Jun 27 2007, 01:16 PM) *
Ant1...

Τατιανα με Βας βας...κ Βας Βας με τη 16χρονη κοπελα του...η πεθερα του 33 κ αυτος 47..



Αλλος τρελος...

Καλα αυτη η 16χρονη κοπελα ποσους βαθμους μοιοπια εχει?
error
Πολλους....


εν τω μεταξυ ετρωγε τρελο κοροϊδεμα απ΄την Τατιανα αλλα στον κοσμο του...[καλοπερνουσε κ εκει(στον κοσμο του)]
thrylos7
Έχει το Δημόσιο Κίνδυνο στη ΝΕΤ.. και όσο να θέλω να διαβάσω, δε μπορώ, εδώ και πολλή ώρα..

Edit: Χμ... ναι.. έβαλε ειδήσεις! Ναι, και η ΝΕΤ διαβάζει basketforum.. biggrin.gif
tsitum
QUOTE(thrylos7 @ Jun 28 2007, 12:13 AM) *
Έχει το Δημόσιο Κίνδυνο στη ΝΕΤ.. και όσο να θέλω να διαβάσω, δε μπορώ, εδώ και πολλή ώρα..

Edit: Χμ... ναι.. έβαλε ειδήσεις! Ναι, και η ΝΕΤ διαβάζει basketforum.. biggrin.gif

Καλα κ εγω αυτο εβλεπα (πολυ καλη ταινια κ με πολλους καρατεριστες γνωστους ηθοποιους),αλλα να κοβει ταινια για ειδησεις ειχα καιρο να το δω.Απο την ιδιωτικη τηλεοραση δεκαετια '90.Διακοπτοταν η ταινια 12 παρα κ αρχιζε παλι κατα τις 1 παρα.Το ιδιο εγινε κ τωρα.
Το ρυθμιζουν το προγραμμα πλεον κ τη βαζουν ή πριν ή μετα τις ειδησεις τη ταινια κυριοι....Πλεον οι ειδησεις ειναι που μετακινουνται κ οχι η ταινια που κοβεται στη μεση.
thrylos7
Οι παιδικές αναμνήσεις επιστρέφουν...

Baywatch στον Alpha!

Λογικά είναι η πρώτη χρονιά.
man10
Ειναι και η Παμελα???
Επειδη ειναι καλη ηθοποιος ρωταω...
Air Kef
Εκει που σκεφτομουν λοιπον τι ταινια να δω και ειχα την τηλεοραση ανοικτη στον Αλφα,ξεκιναει εκει μια ταινια.
Πρωτο ονομα Νταστιν Χοφμαν.Δευτερο Τομ Κρουζ. Ναι, το Rainman εβαζε στις 2 το πρωι.

Χθες εκει που τρωγαμε πιτογυρα με εναν φιλο μου στις 12.30 και καναμε ζαπινγκ,στο Αλτερ μολις ειχε ξεκινησει το Fight Club.

Πριν 2 βδομαδες,ο Αλφα εβαλε το "Notebook" στις 3 τα ξημερωματα!!!!

Και ανα καιρους,εχω δει αρκετες καλες (εως τρομερες) γνωστες ταινιες οπως το Snatch,να προβαλλονται σε κατι τετοιες απιστευτες ωρες..


Και αναρωτιεμαι γιατι δν τις βαζουν τις ωρες που βλεπουν πολλοι περισσοτεροι τηλεοραση,παρα προτιμουν αλλα σκουπιδια η επαναληψεις διαφορων σειρών.


ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΡΕ;;; biggrin.gif
sihainas
Ναι το έχω παρατηρήσει κι εγώ... συνήθως τις καλές ταινίες τις βάζουν αργά... την άλλη φορά έβλεπα το requiem for a dream στις 4 η ώρα το πρωί... το Fight Club (το οποίο το βάζει αρκετά συχνά) το είχε 2-3... περίεργο...
kemp
mega !!!!

poia einai ayth???
Air Kef
Συνεχιζουμε.

Το Mega μολις εβαλε το "For Love or Country: The Arturo Sandoval Story" με τον Αντι Γκαρσια.

Λες και το κανουν για lead in στα πρωιναδικα. smile.gif
sihainas
Εγώ πάντως αν και δεν το βλέπω στην TV τώρα βλέπω house m.d.

Ξεκίνησα εδώ και μερικές μέρες και μπορώ να πω ότι είναι αρκετά τρομακτικό το τι μπορεί να πάθει ο άλλος ohmy.gif Άμα πετύχεις και γιατρό σαν αυτόν που για να σε κάνει καλά πρέπει πρώτα να σε φτάσει ένα βήμα πριν το θάνατο...άστα να πάνε icon_drunk.gif
Air Kef
Το αγαπημενο του Σπυρου.Οντως πολυ καλη σειρα.Την εχει και το Σταρ καθε Σαββατο απογευμα smile.gif
B for Basketball
οποιος ενδιαφερεται για κοσμηματα για την καλη του ας βαλει mtv....οχι ντε...makedonia tv! tongue.gif 19.gif
thrylos7
Φοβερά βίντεο στο "8 ΟΛΑ"... 24.gif
tsitum
Αυτη τη στιγμη εχει τον "Κοκκινο Δρακο" στο Αλτερ,τον "Μεγα Αλεξανδρο" στο Αντεννα κ τον "Αρχοντα των Δαχτυλιδιων,η Επιστροφη του Βασιλια" στο Σταρ.

Αρχισε ο χειμωνας κ ο ανταγωνισμος των καναλιων....
thrylos7
Πες τα ρε Air... στις 02:00 ο Alpha έβαλε τη Φωλιά του Κούκου...
NBAer
QUOTE(thrylos7 @ Oct 2 2007, 02:44 ) *
Πες τα ρε Air... στις 02:00 ο Alpha έβαλε τη Φωλιά του Κούκου...


Καλα ειναι τραγικα τραγικοι! shot.gif
Ειχαν στις 23(την καλυτερη ωρα για ταινια) μια βλακεια με ονομα "Χωρις αυγα δεν υπαρχει παραδεισος" και τωρα εχουνε τη "Φωλια του κουκου"???????? shot.gif shot.gif

Ποσο τραγικοι μπορει να γινουν ακομα? Σοβαρα!
tsitum
Παιδια τωρα εχει τον Παναθηναικο με τους Σπερς? Σε 3 ωρες ή το επομενο βραδυ?

Μη ξενυχτησουμε αδικα...


Κ ειναι κ live κανονικα ε? Αυτη την ωρα θα παιζεται?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.