Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΝΒΑ ΓΙΑ ΣΑΣ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Air Kef
Εχω ενα θέμα με τον Πολ Πιρς.

Όσο παικτάρα και να τον θεωρώ, όσο και να λατρεύω αυτό το τρομακτικά γλυκό σουτ του απο χαμηλά, το πολύ συγκεκριμένο και προβλέψιμο footwork του με την μπάλα στα χέρια προσπαθώντας να βρει λίγο χώρο για σουτ που όμως έχει τρομερά αποτελέσματα, αυτή η κακώς εννοούμενη αμερικανιά και η χιπχοπμαγκιά που καβαλάει καθώς και περιστατικά σαν κι αυτό:



που δεν ειναι το μοναδικό με κάνουν να βλέπω την μούρη του σε κοντινό και να κουνάω το κεφάλι μου λέγοντας "κοίτα ποιον μ@λ@κ@ καθομαι και βλέπω".

biggrin.gif
GreekNick
1ος με διαφορά Anderson Varejão. Εξηγήσεις νομίζω δεν χρειάζονται

2ος LeBron James. Κατασκεύασμα του NBA που ακόμα δεν μπορεί να βρει άξιο αντικαταστάτη στο ΜΥΘΟ του Michale Jordan! Πιο πολύ σε δεκαθλητή μου φέρνει παρά σε μπασκετμπολίστα και αυτός ίσως είναι ο λόγος που δεν πήρε ακόμα δαχτυλίδι. Και μεταξύ μας δεν τον βλέπω να παίρνει και αν θα πάρει θα πάρει εξαιτίας του παιχταρά Wade

3ος Paul Pierce. ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aegeansheed
[Hate meter tested 4/9/2010]

1. LBJ (the art of making enemies)
2. Anderson (έπεσε στο #2 μετά το κάρφωμα του Wade στα μούτρα του-οπότε και έφυγε ένα μέρος του "μίσους"!)
3. Stephen Jackson/Αl Harrington/random πάικτης με κορδέλα που παίρνει πολλά σουτ
4. Kevin Garnett (έχει πέσει η απόδοσή του και δε μπορεί να ασχολείται λέγοντας την στους άλλους, επειδή πλέον δεν είναι καλύτερος από αυτούς.κανονικά θα ήταν στο #1)
5. Jarret Jack/Jose Calderon/any Raptors PG
6. Reggie Evans (εξ'αιτία αυτού που φυτρώνει στο πηγούνι του)
7. Jordan Farmar (ask Cartman why)
8. Devean George (έχει 3 δαχτυλίδια...)
9. Jermaine O'Neal (just can't be loved)
10. Ryan Hollins (the taunting boy)
11. Iverson (δεν έχει αποσυρθεί οριστικά, σωστά?)

Μερικοί αγαπημένοι για την ερχόμενη χρονιά:

Tayshaun Prince
Chauncey Billups
O.J. Mayo
Renaldo Balkman
Tyreke Evans
"Pooh" Jetter
Deron Williams
Marcus Camby
Steve Nash
Kendrick Perkins
Kevin Durant
Wes Matthews
Matt Bonner
DeJuan Blair
Dirk Nowitzki
Jason Maxiell
vonzuchter
QUOTE(Air Kef @ Sep 4 2010, 12:29 ) *
Εχω ενα θέμα με τον Πολ Πιρς.

Όσο παικτάρα και να τον θεωρώ, όσο και να λατρεύω αυτό το τρομακτικά γλυκό σουτ του απο χαμηλά, το πολύ συγκεκριμένο και προβλέψιμο footwork του με την μπάλα στα χέρια προσπαθώντας να βρει λίγο χώρο για σουτ που όμως έχει τρομερά αποτελέσματα, αυτή η κακώς εννοούμενη αμερικανιά και η χιπχοπμαγκιά που καβαλάει καθώς και περιστατικά σαν κι αυτό:



που δεν ειναι το μοναδικό με κάνουν να βλέπω την μούρη του σε κοντινό και να κουνάω το κεφάλι μου λέγοντας "κοίτα ποιον μ@λ@κ@ καθομαι και βλέπω".

biggrin.gif


καλα αυτα τα καραγκιοζιλικια ηταν για πολυ γιαουρτομα. τον εκραξε και ο μπαρκλευ. Αλλα ο κοσμος στη Βοστωνη γουσταρει πολυ τους ηρωισμους και το δραμα smiley.gif
Pierce
nikefalin
QUOTE(vonzuchter @ Sep 4 2010, 14:25 ) *
καλα αυτα τα καραγκιοζιλικια ηταν για πολυ γιαουρτομα. τον εκραξε και ο μπαρκλευ. Αλλα ο κοσμος στη Βοστωνη γουσταρει πολυ τους ηρωισμους και το δραμα smiley.gif


Σαν το Ριβάλντο το 2002 με τους τούρκους ?χιχιχι ρε μη μου πειράζετε τον Αρούκο
Flash
QUOTE(aegeansheed @ Sep 4 2010, 11:25 ) *
[Hate meter tested 4/9/2010]


Μερικοί αγαπημένοι για την ερχόμενη χρονιά:


Renaldo Balkman


WTF ? blink.gif tongue.gif blink.gif
120
Μακραν πρωτος ο βαρεχαο ευχομαι να φαει αγκωνια απο το σακιλ να δει τη γλυκα.
Βουγιασιτς παρα πολυ υπεροπτης και υπερεκτιμημενος κατα τη γνωμη μου.
aegeansheed
Balkman: Έχω παίξει στοίχημα να πατήσει παρκέ σε 20 παιχνίδια! tongue.gif ...just joking. Απλώς είναι από τις πιο συμπαθητικές φυσιογνωμίες και είμαι follower...
Tapanic
1.Pau Gasol
2.Mark Gasol
3.Rudy Fernadez[Στην κυριολεξια ολο το team της Ισπανιας αλλα μιλαμε μονο για NBA]
4.Charles Barkley[90s εποχη Jordan σκατοχαρακτηρας]
5.Chris Andersen[Birdman:μετριοτατος παικτης για μενα και πολυ ψωναρα] smiley.gif
johnypor
1: Tim Duncan
2:Ron Artest
3:KG
4:Gasol
mickskeeds
Χεχε... Μ'αρεσει που ο KG και ο Pierce πρωταγωνιστούν, είναι μούρες όντως, αλλά άμα είσαι φαν, έχει πλάκα. Ειδικά ο KG. Για τα καραγκιοζιλίκια του Pierce, τα θεωρώ γελοία, αλλά όχι και δεν είναι πρωτοκλασάτος παίκτης. Παιδια, ο Pierce είναι παικταράς. η κίνηση του με τη μπάλα είναι τρομερά απρόβλεπτη, αν και "αργή", δεν πιάνεται με τίποτα, και το σουτ του από την περιφέρεια εξίσου απρόβλεπτο, αφού σηκώνεται παράξενα, σουτάρει πολύ γρήγορα και με ελάχιστη καμπύλη, είναι εφιάλτης να τον μαρκάρεις. (Τάδε έφη Lebron James). Δεν παίζει όμορφο μπάσκετ, αλλά οκ, εδώ μιλάμε για ένα απ'τους καλύτερους σκόρερ στην ιστορία των Celtics, πιθανότατα δεύτερο μόνο μετά τον Bird, και αυτό λέει πολλά...

Μεγάλες αντιπάθειες πάντα:
Kobe. Γιατί δεν μ'αρέσει η φάτσα του, γιατί ειναι βεντέτα, αλλά κυρίως γιατί έχει κάθε δικαίωμα να είναι. Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να είναι τόσο λαλακας, αν ήταν ένας μέτριος παίκτης. Αλλά είναι τόσο καλός, που έχει το δικαίωμα να είναι όσο κάφρος θέλει, αφού συνεχίζει να παίρνει πρωταθληματα.

Vince Carter: Γιατί τον γουστάρω, από πάντα, αλλά είναι τόσο χλιαρός, αδυνατεί να παίξει με πάθος, να πάρει μια ομάδα στους ώμους του επιτέλους και να δείξει τι αξίζει.

Και πάμε στον τελευταίο και χειρότερο κατα τη γνώμη μου,
Carmelo Anthony: Γιατί έχει το κορμί και τις ικανότητες να κάνει τον Lebron να φαίνεται κοριτσάκι. Γιατί δεν κάνει τίποτα άλλο απο το να σουτάρει, όχι γιατι δεν μπορεί , (άμα έχει όρεξη παίζει δαιμονισμένη άμυνα), αλλά γιατί δε γουστάρει, γιατί ζήλεψε και θέλει κι αυτός να πάρει καλή μεταγραφή, γιατί η μόνη περίπτωση να δείξει λίγο συναίσθημα μες το παιχνίδι είναι όταν γκρινιάζει στους διαιτητές. Πρωτη φορά βλέπω ένα παίκτη που να είναι τόσο καλός, αλλά να τον νοιάζει τόσο λιγο...
geogian13
Μισω τον προδοτη lebron γιατι υποστειριζω CAVALIERS και ο βαρεζαο
kobe #24
Lebron γιατι ειναι νουμερο και μετα τον Chris Andersen για τον ιδιο ακριβως λογο!!!
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(kobe #24 @ Jan 2 2011, 20:19 ) *
Lebron γιατι ειναι νουμερο και μετα τον Chris Andersen για τον ιδιο ακριβως λογο!!!


αυτο το ''νουμερο'' οπως τον χαρακτηρισες σου εκλεισε τι σπιτι ανημερα των χριστουγεννων...
T.W.Is.M.
QUOTE(ronin @ Jan 3 2011, 16:10 ) *
αυτο το ''νουμερο'' οπως τον χαρακτηρισες σου εκλεισε τι σπιτι ανημερα των χριστουγεννων...


Ηταν Χριστουγεννα και ειχαμε βαρυνει απο τη γαλοπουλα, τα μελομακαρονα, τους κουραμπιεδες...
Εμεις ειχαμε μεινει στις διπλες και ο Λεμπρον ειχε προχωρησει στις τριπλες! Τον Ιουνιο που δε θα χει τετοια θα κερδισουμε εμεις. wink.gif
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 12 2011, 22:30 ) *
Ηταν Χριστουγεννα και ειχαμε βαρυνει απο τη γαλοπουλα, τα μελομακαρονα, τους κουραμπιεδες...
Εμεις ειχαμε μεινει στις διπλες και ο Λεμπρον ειχε προχωρησει στις τριπλες! Τον Ιουνιο που δε θα χει τετοια θα κερδισουμε εμεις. wink.gif



χαχα!!!μου αρεσει το σκεπτικο σου!!!τον ιουνιο λοιπον...
vc15
ΑΡΧΙΚΑ, ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ PIERCE. ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΟΣ ΑΠ Τ REPLAY ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ DRAMA QUEEN.
1)TIM DUNCAN: ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΠΩΣ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΠΟΥΧΕΣΑΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Τ ΤΑΜΠΛΟ,ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ.Α,ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΒΟΛΕΣ.
2)MANU GINOBILI:ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ. ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΩΝ SPURS ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ, ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ...
3)BRUCE BOWEN:ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ,ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ ΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΤΜΠΟΛΙΣΤΑΣ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΤΕ.ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ http://www.youtube.com/watch?v=aFvk4qHkT10.
ΚΟΙΝΩΣ, Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ SPURS (ΕΞΑΙΡΩ ΠΑΡΚΕΡ ΚΑΙ ΤΖΕΦΕΡΣΟΝ) ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΒΑΡΕΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ!!!
Dennis_91
1)Kobe: Γιατί το έχει δει βεντέτα και νομίζει πως είναι M.J.
2)Gasol(o μεγάλος): Όχι άλλες κραυγές στην ρακέτα έλεος
3)Varejao: Δεν χρειάζεται να αναφέρω τον λόγο
4)Howard: Γιατί Superman είναι ένας γατάκι
5)BOWEN: Δείτε το βιντεάκι από πάνω
duncan21
Μπραβο αντιπαθειες ο Timmy 68.gif .Και να φανταστει κανεις οτι ειναι μακραν ο πιο πειθαρχημενος απο τους σταρ του nba,χωρις να εχει δωσει το παραμικρο δικαιωμα ειτε εντος ειτε εκτος παρκε...
vc15
QUOTE (duncan21 @ Jan 16 2011, 01:23 ) *
Μπραβο αντιπαθειες ο Timmy 68.gif .Και να φανταστει κανεις οτι ειναι μακραν ο πιο πειθαρχημενος απο τους σταρ του nba,χωρις να εχει δωσει το παραμικρο δικαιωμα ειτε εντος ειτε εκτος παρκε...

Φιλικά πάντα duncan21, εγώ προσωπικά δεν αμφισβήτησα τη συμπεριφορά του duncan. Ο καλύτερος οικογενειάρχης είναι, όλο το καλοκαίρι το περνάει κάνοντας καταδύσεις και δεν έχει δώσει, όπως πολύ σωστά είπες και εσύ, ποτέ αφορμή για το οτιδήποτε. Αυτό που αμφισβήτησα είναι η μπασκετική του αξία, ο τρόπος που παίζει και το πόσο θεαματικό είναι το game του. No offence, ε?
Dennis_91
QUOTE(duncan21 @ Jan 16 2011, 01:23 ) *
Μπραβο αντιπαθειες ο Timmy 68.gif .Και να φανταστει κανεις οτι ειναι μακραν ο πιο πειθαρχημενος απο τους σταρ του nba,χωρις να εχει δωσει το παραμικρο δικαιωμα ειτε εντος ειτε εκτος παρκε...

Δεν με ενοχλεί(ιδιαίτερα) αλλά πιστεύω ο επαγγελματισμός του τον κάνει αντιπαθή(βλέπε περσινό All star μέσα στο λεωφορείο) σε πολλούς.
Leon_cp3
QUOTE(vc15 @ Jan 16 2011, 01:34 ) *
Φιλικά πάντα duncan21, εγώ προσωπικά δεν αμφισβήτησα τη συμπεριφορά του duncan. Ο καλύτερος οικογενειάρχης είναι, όλο το καλοκαίρι το περνάει κάνοντας καταδύσεις και δεν έχει δώσει, όπως πολύ σωστά είπες και εσύ, ποτέ αφορμή για το οτιδήποτε. Αυτό που αμφισβήτησα είναι η μπασκετική του αξία, ο τρόπος που παίζει και το πόσο θεαματικό είναι το game του. No offence, ε?


Βασικά αυτό μου ακούγεται χειρότερο από το να αμφισβητούσαμε το χαρακτήρα του... rolleyes.gif Τώρα για Bowen καλά δε τίθεται θέμα,ο τύπος ήταν το απόβρασμα της μπασκετικής κοινωνίας...

Στους εν ενεργεία εγώ θα πω βεβαίως Βαρεχάο,Λεμπρόν γιατί απλά είναι αντιπαθής (σοφός λόγος laugh.gif ),και ίσως λίγο Γκλεν Ντέιβις γιατί ξαφνικά έχει αποκτήσει ενός είδους περίεργο στυλάκι (είχα δει και κάτι χαζοβιντεάκια στην pre season που έκανε βάρη και το έπαιζε κάποιος και μου ξένισε)...
Γενικά όμως στο ΝΒΑ πλέον παίζουν ελάχιστοι που "αντιπαθώ",νομίζω ότι στο ίδιο θέμα κάποια χρόνια πίσω θα έλεγα περισσότερους.
vonzuchter
QUOTE(Leon_cp3 @ Jan 16 2011, 02:17 ) *
Βασικά αυτό μου ακούγεται χειρότερο από το να αμφισβητούσαμε το χαρακτήρα του... rolleyes.gif Τώρα για Bowen καλά δε τίθεται θέμα,ο τύπος ήταν το απόβρασμα της μπασκετικής κοινωνίας...

και ίσως λίγο Γκλεν Ντέιβις γιατί ξαφνικά έχει αποκτήσει ενός είδους περίεργο στυλάκι (είχα δει και κάτι χαζοβιντεάκια στην pre season που έκανε βάρη και το έπαιζε κάποιος και μου ξένισε)...


Πράγματι την εχει 'δει' πολυ ο Ντειβις. Δε ξερω. Με το που πηρε λιγο χρονο συμμετοχης κανει σταριλικια. Και εγω δε τον παω πολυ.
OnLy_PAS-AthEnS
Αντιπαθω οσα γατακια ειδαν φετος 2 λεπτα χρονο στο παρκερ και μου φορεσανε απο 15 sleeves ο ενας και την ειδαν παιχταρες!..χαχαχα
aegeansheed
Γιατί να μην παίζει στους Suns ο Charlie?..

Leon_cp3
QUOTE(aegeansheed @ Jan 31 2011, 18:46 ) *
Γιατί να μην παίζει στους Suns ο Charlie?..



Ω ρε πάλι τα ίδια ο αθεόφοβος; Πως την έχει γλυτώσει μέχρι τώρα...
plokamias
Η πλάκα είναι που ένας εκ των εκφωνητών κάνει τα αδύνατα δυνατά για να τον δικαιολογήσει και προσπαθεί να μας πείσει ότι πρόκειται για μια ενέργεια πάνω στην άμυνα για το σουτ.....! hammer.gif hammer.gif
aegeansheed
Και πρέπει να είναι και πρώην αθλητής (νομίζω ο Mark Jackson είναι).
balomazoxtra
O Kevin αντιγράφει πολύ Milos Teodosic. 41.gif
captain charisma
για το ντουραντουλα λες?και το περιστατικο με το μπος?
sacarame



Παρακαλείται ο κύριος T.W.is. M να ποστάρει,προκειμένου να αναλύσει πως οι σκοτεινές Σερβικές δυνάμεις φτάσαν να πλήξουν ακόμα και το ΝΒΑ... laugh.gif laugh.gif
Badass
Έχουν για αρκετούς από σας ο KG και ο Pierce την τιμητική τους. Ο Garnett είναι λίγο ύπουλος, είναι λίγο μουλωχτός, αλλά είναι και πρώτος σε τσακωμούς και trash talking. Ξέρει πότε πρέπει να την "κάνει" για να το παίξει αθώα περιστέρα. Με λίγα λόγια είναι λίγο badass smiley.gif

Ο Pierce είναι πιο περίεργο να έχει αντιπάθειες.

Εγώ δε μισώ κανένα παίχτη αλλά αντιπαθώ τους kobe και lebron, όπως πολλοί άλλωστε. Παιχταράδες, αλλά και love to hate πρωταγωνιστές του NBA. Για πολλούς λόγους.

Επίσης με εκνευρίζουν παίχτες(που συνήθως συμπαθώ) που δεν προσπαθούν ή κάνουν βήματα πίσω όπως ο Carmelo κι ο Tyreke. Σοβαρευτείτε και οι δυο!

Τέλος, για κάποιο λόγο μου τη "σπάει" ο (κατά τ' άλλα μεγάλος παίχτης) Deron Williams. Δεν ξέρω ακριβώς γιατί. Είναι η φάτσα του, είναι πως ακόμα τον τοποθετώ πιο ψηλά απ τον Rondo... Νομίζω πως κυρίως είναι ο τρόπος που κατεβάζει τη μπάλα στον αιφνιδιασμό smiley.gif

Πλάκα πλάκα προσέξτε τον περιέργο τρόπο που την πιάνει και τη σκάει κάτω σαν καρπούζι(όταν αρχίζει να τρέχει) tongue.gif

Ξέχασα τον αντιπαθέστατο για μένα Pau Gasol. Τα μόνιμα ουρλιαχτά του στη ρακέτα-ειδικά όταν τον φυσάει ο άνεμος-είναι χαρακτηριστικά.

valaggel
Νομιζω οτι δεν υπαρχει αλλη απαντηση στο συγκεκριμενο θεμα περα απο ενα ονομα...Μπρους Μποουεν...Τελεια και παυλα...
Zoys
Ο Κόμπε. Τεράστιος παίκτης, αλλά κωλόπαιδο.
gallistis
o μπιλ λαμπιρ
jonhy
1-->kendrick perkinks(μου φαινεται οτι προκειται για αλητεια)
2-->kobe rose δεν τους συμπαθω ιδιαιτερα
george69
QUOTE (jonhy @ Aug 14 2011, 22:57 ) *
1-->kendrick perkinks(μου φαινεται οτι προκειται για αλητεια)
2-->kobe rose δεν τους συμπαθω ιδιαιτερα



Στο νουμερο1 και αξεπεραστος ο ΙSIAH THOMAS και
απο τους σημερινους ο ΑNDREW BYNUM .
Zoys
QUOTE(Zoys @ Aug 13 2011, 15:11 ) *
Ο Κόμπε. Τεράστιος παίκτης, αλλά κωλόπαιδο.

http://www.superbasket.gr/permalink/144829.html

jonhy
QUOTE (george69 @ Aug 15 2011, 21:31 ) *
Στο νουμερο1 και αξεπεραστος ο ΙSIAH THOMAS και
απο τους σημερινους ο ΑNDREW BYNUM .

συμφωνω για μπαινουμ προκειται για τον δολοφονο των παρκε δεν ελεγχει τον θυμο του και αντιδρα πολυ τραβηγμενα(πχ το χτυπημα στα playoffs στον καημενο μπαρεα )
gfpao13
Yao Ming.
Γιατι ετσι.
il postino
λεμπρον τζειμς για:

τις μεταφορες μπαλες που κανει

για τη σκονη που πεταει πριν τα ματς

για το τιναγμα των ωμων του μετα απο κανα καλαθι

για το οτι ζητησε βοηθεια απο τον ουειντ για να παρει δαχτυλιδακι

για το οτι αρκετοι τον θεωρουν τον καλυτερο παικτη στον κοσμο!!!

ειναι καλος, παρα πολυ καλος, ειναι αφρος αλλα μην προσπαθει να μας πεισει οτι ειναι ακομα καλυτερος απο οτι πραγματικα ειναι...
astakos
bryant , artest/metawordpiece , pau gasol (τιτικα) , bynum , charles oakley , laimbeer ,
Giwrgis17
Φανατικος Λεικερ? 69.gif
astakos
QUOTE (Giwrgis17 @ Nov 11 2011, 17:41 ) *
Φανατικος Λεικερ? 69.gif



χαχαχα γουσταρα το showtime με magic,scott,careem,worthy αλλα δεν μπορω να βλεπω τους τωρινους παιχτες.Θεωρω ιεροσυλια την συγκριση του kobe με τον jordan αν και ειναι μεγαλος παιχτης και αυτος (απο την αλλη καποιοι συγκριναν τον διαμαντιδη με τον γκαλη),δεν γουσταρω τον παλιοχαρακτηρα του artest,ο bynum υπερικτημημενος για μενα και ο gasol αν και δεινος σκορερ ειναι λιγο soft
Zephyr
Lebron James.
Απλά ο πιο υπερεκτιμημένος παίχτης ever. Όχι τίποτ' άλλο, με έκανε να αντιπαθήσω και τους Χιτ!
ultras13_3d
Και γω θα πω Λεμπρον Τζειμς...Υπερεκτιμημενος και πολυ ντιβα επισης
morfi
QUOTE(Zephyr @ Nov 14 2011, 20:39 ) *
Lebron James.
Απλά ο πιο υπερεκτιμημένος παίχτης ever. Όχι τίποτ' άλλο, με έκανε να αντιπαθήσω και τους Χιτ!


QUOTE(ultras13_3d @ Nov 14 2011, 23:55 ) *
Και γω θα πω Λεμπρον Τζειμς...Υπερεκτιμημενος και πολυ ντιβα επισης

Τώρα κατά πόσο μπορεί να είναι υπερεκτιμημένος ένας παίκτης που στη καριέρα του έχει σεζόν με 30+ πόντους μέσο όρο, 8+ ασσίστ και σχεδόν σε κάθε ματς αγγίζει το triple-double είναι απορίας άξιο.
Zephyr
QUOTE(morfi @ Nov 17 2011, 22:48 ) *
Τώρα κατά πόσο μπορεί να είναι υπερεκτιμημένος ένας παίκτης που στη καριέρα του έχει σεζόν με 30+ πόντους μέσο όρο, 8+ ασσίστ και σχεδόν σε κάθε ματς αγγίζει το triple-double είναι απορίας άξιο.


Υπερεκτιμημένος γιατί πριν ακόμα τελειώσει το σχολείο, τον είχαν ονομάσει "νέο Τζόρνταν". Το κακό είναι ότι το πίστεψε...
george69
QUOTE (Zephyr @ Nov 22 2011, 14:11 ) *
Υπερεκτιμημένος γιατί πριν ακόμα τελειώσει το σχολείο, τον είχαν ονομάσει "νέο Τζόρνταν". Το κακό είναι ότι το πίστεψε...


Τον LEBRON γιατι την εχει ψωνισει πολυ ασχημα !!!!!
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.