Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
MISTA81
QUOTE(S30 @ Mar 30 2007, 11:12 AM) *
Αποκαλύπτω ότι ο Σταμουλάκης είχε 7/8... Έχασε το πρώτο.




prodoti shot.gif

to deutero exasa oxi to prwto wink.gif
sugar
QUOTE(sch @ Mar 30 2007, 12:13 AM) *
Καλησπέρα, sugar! Σε ποιά ομάδα έπαιζες? Γιατί και γω είμαι εκείνης της γενιάς.


Φιλε sch ήμουν πολλά χρόνια στον Περισσό (από Δ' μέχρι και Α')

Εσύ?
sch
QUOTE(sugar @ Mar 30 2007, 03:11 PM) *
Φιλε sch ήμουν πολλά χρόνια στον Περισσό (από Δ' μέχρι και Α')

Εσύ?

Ήμουν από το 91'-98' στην Αναγέννηση Πετραλώνων (στις καλές εποχές της, αν θυμάσαι). Πάντως, δεν πρέπει να βρεθήκαμε αντίπαλοι αν δε με απατά η μνήμη μου.
#13
wos_sport5.gif wos_sport5.gif
QUOTE(sch @ Mar 30 2007, 12:18 PM) *
Καλημέρα και καλώς ήρθες! Πόλυ σωστός σε όλα 41.gif Εγώ είμαι αυτός που κάνει το lay-up. Όντως τότε υπήρχε πολύ υψηλό επίπεδο στην Β'. Έπαιζες και συ εκείνη την περίοδο?


Ναι ήμουν στον Γκυζιακό πολλά χρόνια αλλά αυτή ήταν η καλύτερη! Πολύ ωραίο πρωτάθλημα και άνοδος που κρίθηκε στην τελευταία αγωνιστική και για τους δυο μας! Αχ νιάτα.....

Αν μπορείς στείλε μου τη φωτο. Σου έχω στείλει το Mail μου με private message.

Thanks
kobra
καλησπέρα μπασκετοαδέρφια..καινούριοσ είμαι στο μέρος και παίζω και εγώ Β εσκα..Ποιόν βλέπετε φαβορί για άνοδο μαζί με το Ψυχικό στον 2 όμιλο
kobra
Καλησπέρα κύριοι..τελικά ποιός θα ανέβει στην Α
MISTA81
QUOTE(kobra @ Mar 30 2007, 07:14 PM) *
Καλησπέρα κύριοι..τελικά ποιός θα ανέβει στην Α



Η Αμιλλα biggrin.gif και το Ψυχικό.
athne
wspn28 μας χρωστάς την κριτική σου για το ΚΕΡΑΤΕΑ-ΠΕΥΚΗ. Αν ήταν δίκαιο αποτέλεσμα, που κρίθηκε , προπονητές, παίκτες , διατησία ....
wspn28
QUOTE(athne @ Mar 30 2007, 10:21 PM) *
wspn28 μας χρωστάς την κριτική σου για το ΚΕΡΑΤΕΑ-ΠΕΥΚΗ. Αν ήταν δίκαιο αποτέλεσμα, που κρίθηκε , προπονητές, παίκτες , διατησία ....

1. η διαιτησία δεν έκρινε το αποτέλεσμα αν και έδωσε κάποια βήματα στο τέλος.δεν ξέρω δεν πρόσεξα τη φάση.
2.σε καλή μέρα 1-2 κερατέας
3.το παιχνίδι κρίθηκε στα τρίποντα.

το ωρωπός-κερατέα ξέρουμε τελικά αν θα γίνει? θα είμαι κοντά, αν κάποιος φίλος ξέρει που είναι το γήπεδο ας δώσει οδηγίες.
wspn28
QUOTE(kobra @ Mar 30 2007, 07:14 PM) *
Καλησπέρα κύριοι..τελικά ποιός θα ανέβει στην Α

1ος:αμιλλα-ωρωπός.μακάρι να ανέβενε η πευκη (άμα δεν πενέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει)
του χρόνου με ένα καλό σχεδιασμό εύκολα άνοδος.

2ος:ψυχικό σίγουρα-σπάτα?
Principle
QUOTE(wspn28 @ Mar 31 2007, 08:23 AM) *
1ος:αμιλλα-ωρωπός.μακάρι να ανέβενε η πευκη (άμα δεν πενέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει)
του χρόνου με ένα καλό σχεδιασμό εύκολα άνοδος.

2ος:ψυχικό σίγουρα-σπάτα?
Καλημέρα.Θα κριθεί στο παιχνίδι Φίλιππος-Σπάτα μάλλον.Δύσκολη έδρα το Κάρβουνο!
gabriel1981
προβλεπω ανοδο για τα Σπάτα για πολλους και διαφορους λογους. κυριως το προγραμμα τους ειναι κατα την γνωμη μου πιο...βατό! Συμφωνω οτι ειναι δυσκολο εδρα το καρβουνο αλλα νομιζω τα σπατα θα περασουν ευκολα η δυσκολα! shot.gif
christos1
τα σπατα αξιζουν γιατι με βαση το υλικο τους παιζουν σουπερ και βλεπεις λιγο μπασκετ.ο φιλιππος παιζει μονο με το ταλεντο των πολυ καλων παικτων του και μαλλον θα παιξει τελικο οι ικανοτητες των παικτων vs ικανοτητες προπονητη.γνωμη μου να ανεβουν τα σπατα γιατι πρεπει να αναδυκνειεται το καλο μπασκετ και οχι το ταλεντο 10 καλων παικτων που κανουν οτι γουσταρουν.οποιος θελει πιστευει οτι προσπαθω να ειμαι αντεικειμενικος και απλα βλεπω μπασκετ.θα επανελθυω με σχολια για α εσκα και 2ο ομιλο
Thunder
Για τον 2ο ομιλο προσωπικα δεν εχω να πω πολλα πραγματα γιατι δεν εχω δει καμια ομαδα σε συνθηκες αγωνα,παρα μονο σε φιλικα γι'αυτο κ δεν μπορω να βγαλω ασφαλη συμπερασματα.Το Ψυχικο παντως με βαση το υλικο που εχει ανεβαινει αξια,ειναι μακραν η καλυτερη ομαδα του 2ου ομιλου κ το αποδεικνυει.2η ομαδα κατα την αποψη μου που θα ανεβει ειναι τα Σπατα κ αυτο κυριως του προπονητη τους,ο οποιος ειναι πολυ καλος.Χωρις να εχει το απιστευτο υλικο(καλοι παικτες βεβαια υπαρχουν),εχει φτιαξει ενα αξιομαχο συνολο.Βεβαια κ να ανεβει δυσκολα θα σταθει ετσι στην Α'.Ο Φιλιππος εχει αρκετα καλους παικτες,αλλα υστερει πολυ σε συνολο κ προπονητη,αλλα εχει το κλασσικο ατου των ομαδων των δυτικων προαστιων.Κοινως παλευει μεχρι τελους.Τωρα οι υπολοιπες ομαδες δυσκολα θα μπορουσαν να διεκδηκησουν κατι περισσοτερο απο αυτο που ειναι τωρα,πλην της Εστιας η οποια τα τελευταια 3 χρονια κανει το ιδιο πραγμα.Ξεκιναει δυνατα κ χανεται καπου στη πορεια...
christos1
εχω δει σπατα 5-6 φορες και παιζουν αναλογικα παντα,πολυ ωραιο μπασκετ,ο φιλιππος ειπαμε super υλικο και η εστια φοβερο play maker-ηγετης συν το τεσσαρι τους.εχεις δικιο για τον coach των σπατων και πιστευω οτι δουλεια κανει οχι βεβαια στο ιδιο επιπεδο και ο coach των κουκου.
ο αθηναικος με βαση το υλικο του δεν παιζει οπως θα επρεπε,μου αρεσει η πευκη και οι πυροβολητες της κερατεας και απαγοητευση το πορτο ραφτη
ευχη μου να ανεβουν ψυχικο(ανεβασμενο ηδη),σπατα,κερατεα,και επειδη μαλλον η πευκη δεν προλαβαινει,πρωτεας
απο Α πρεπει να ανεβει η κηφισια γιατι εκει στο μαρκοπουλο ειναι κολοτουμπες και κομπλεξικοι με λιγο προπονητη
christos1
ο φιλιππος αλλαξε προπονητη(κουστενης)για να αξιοποιηθει το υλικο και να γινει χαμος στο ματς με τα σπατα που βλεπω να τρωνε ξυλο απο την ωρα που θα πανε μεχρι να κερδισει το ''περιστερι''
Thunder
Παντως αναμενεται σφαγη μεχρι τελους για την ανοδο.Κανεις δεν μπορει να αισθανεται σιγουρος πλην Ψυχικου.Απο 1ο ομιλο πολλα κρινει το ματς που αναβληθηκε αναμεσα σε Πρωτεα κ Αμιλλα.Οποιος κερδισει εχει τον πρωτο λογο.Ειδικα η Αμιλλα με νικη εχει ανεβει σιγουρα.Αν κερδισει ο Πρωτεας τοτε ολοι μπορουν να ανεβουν κ θα παιξουν ρολο κ οι διαφορες.Απο 2ο ομιλο,το Ψυχικο εινα σιγουρα στην Α' ΕΣΚΑ κ φυσικα ολα θα κριθουν στο Φιλιππος-Σπατα...
christos1
δειτε το topic ''ψηφος στο καλο'',που ανοιξα και ελατε να γελασουμε
kiki
QUOTE(kobra @ Mar 30 2007, 07:07 PM) *
καλησπέρα μπασκετοαδέρφια..καινούριοσ είμαι στο μέρος και παίζω και εγώ Β εσκα..Ποιόν βλέπετε φαβορί για άνοδο μαζί με το Ψυχικό στον 2 όμιλο

που παιζεις φιλε?τα δικα σου προγνωστικα?
σιγουρα ψυχικο και μαλλον φιλιππος αν και τα σπατα παιζουν ωραιο μπασκετ
kiki
QUOTE(Thunder @ Mar 31 2007, 01:51 PM) *
Για τον 2ο ομιλο προσωπικα δεν εχω να πω πολλα πραγματα γιατι δεν εχω δει καμια ομαδα σε συνθηκες αγωνα,παρα μονο σε φιλικα γι'αυτο κ δεν μπορω να βγαλω ασφαλη συμπερασματα.Το Ψυχικο παντως με βαση το υλικο που εχει ανεβαινει αξια,ειναι μακραν η καλυτερη ομαδα του 2ου ομιλου κ το αποδεικνυει.2η ομαδα κατα την αποψη μου που θα ανεβει ειναι τα Σπατα κ αυτο κυριως του προπονητη τους,ο οποιος ειναι πολυ καλος.Χωρις να εχει το απιστευτο υλικο(καλοι παικτες βεβαια υπαρχουν),εχει φτιαξει ενα αξιομαχο συνολο.Βεβαια κ να ανεβει δυσκολα θα σταθει ετσι στην Α'.Ο Φιλιππος εχει αρκετα καλους παικτες,αλλα υστερει πολυ σε συνολο κ προπονητη,αλλα εχει το κλασσικο ατου των ομαδων των δυτικων προαστιων.Κοινως παλευει μεχρι τελους.Τωρα οι υπολοιπες ομαδες δυσκολα θα μπορουσαν να διεκδηκησουν κατι περισσοτερο απο αυτο που ειναι τωρα,πλην της Εστιας η οποια τα τελευταια 3 χρονια κανει το ιδιο πραγμα.Ξεκιναει δυνατα κ χανεται καπου στη πορεια...

βλεπω οτι συμφωνουμε αλλα ο προπονητης δεν παιζει παρα μονο κινει τα"πιονια",ετσι βλεπω φιλιππο που αλλaξε λεει coach,και εκει μεσα δεν γλυτωνει κανεις
leader
[b]Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΥΧΙΚΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ.ΚΑΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ.ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΦΑΝΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ.ΕΡΙΞΕ 18 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΘΩΜΑ. ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΟΡ 64 - 46.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ 1 - 2 - 5 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ.ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Μ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ Ή ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ![/b]
leader
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΑΚΕΤΑ 77.gif . ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ?ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΠΑΙΖΕ ΜΠΑΡΑΖ ΓΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΒΑΘΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ.ΟΛΑ ΘΑ ΚΡΙΘΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΣΠΑΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΙΠΛΟ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ.
sch
QUOTE(#13 @ Mar 30 2007, 06:07 PM) *
wos_sport5.gif wos_sport5.gif

Ναι ήμουν στον Γκυζιακό πολλά χρόνια αλλά αυτή ήταν η καλύτερη! Πολύ ωραίο πρωτάθλημα και άνοδος που κρίθηκε στην τελευταία αγωνιστική και για τους δυο μας! Αχ νιάτα.....

Αν μπορείς στείλε μου τη φωτο. Σου έχω στείλει το Mail μου με private message.

Thanks

Ελπίζω να είναι καλή η φωτογραφία. Μακάρι να ξαναγυρνάγαμε πίσω...
MISTA81
το μπάτζετ για μένα δεν παίζει κανενα ρόλο. σημασία έχει κατα πόσο δένουν οι παίκτες μεταξύ τους και το κλίμα στην ομάδα. εμέις στην άμιλλα το έχουμε καταφέρει αυτό και για αυτό είμαστε πρώτοι απο εκεί που στην αρχή της χρονιάς μερικοί λέγανε οτι θα πέσουμε. είχαμε παίξει ενα φιλικό με τον φίλλιπο πριν πολύ καιρό. ειναι καλή ομάδα και μου φάνηκε οτι και το κλίμα στην ομάδα ήταν πολύ καλό. δεν ξέρω τα σπάτα να πω την αλήθεια αλλα νομίζω οτι ο φίλλιπος λόγω έδρας έχει ενα μικρό προβάδισμα. αν μη τι άλλο στον ομιλο αυτόν ξέρουν τον πρώτο και ξέρουν ποιοι θα παλέψουνε για την 2 θέση. σε εμάς γίνεται ο χαμός με 5 ομάδες στα ίδια επίπεδα.
#13
QUOTE(sch @ Apr 1 2007, 11:28 AM) *
Ελπίζω να είναι καλή η φωτογραφία. Μακάρι να ξαναγυρνάγαμε πίσω...


Ήταν εξαιρετική, από ένα ματς που θα θυμάμαι για πολλούς λόγους 19.gif . Ευχαριστώ πολύ, see you around in the forum!
sugar
QUOTE(wspn28 @ Mar 31 2007, 11:23 AM) *
1ος:αμιλλα-ωρωπός.μακάρι να ανέβενε η πευκη (άμα δεν πενέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει)
του χρόνου με ένα καλό σχεδιασμό εύκολα άνοδος.

2ος:ψυχικό σίγουρα-σπάτα?


Φιλε wspn28 παιζεις στην Πευκη?Εχω κατι φιλαρακια εκει?Τι θέση παιζεις?
kobra
Εγώ στον Φίλιππο παίζω και δεν πρόκειται να χάσουμε από τα Σπάτα μέσα..Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην κάνουμε γκέλα πουθενά αλλού..Άν είμαστε λίγο σοβαροί θα ανέβουμε εμείς..και όσον αφορά τον φίλο που αναρωτιέται γιατί πέρυσι παλεύαμε για την κατηγορία φέτος πήραμε 5 πολύ χρήσιμους παίχτες και είμαστε πολύ καλό υλικό για Β νομίζω..
christos1
QUOTE(kobra @ Apr 2 2007, 06:09 PM) *
Εγώ στον Φίλιππο παίζω και δεν πρόκειται να χάσουμε από τα Σπάτα μέσα..Το μόνο που φοβάμαι είναι να μην κάνουμε γκέλα πουθενά αλλού..Άν είμαστε λίγο σοβαροί θα ανέβουμε εμείς..και όσον αφορά τον φίλο που αναρωτιέται γιατί πέρυσι παλεύαμε για την κατηγορία φέτος πήραμε 5 πολύ χρήσιμους παίχτες και είμαστε πολύ καλό υλικό για Β νομίζω..

σε εμας που αρεσει το μπασκετ φιλε kobra θελουμε να κερδισει και να ανεβει ο καλυτερος οποιος και αν ειναι αυτος...τι λεει η ομαδα τωρα με νεο coach?παιζετε στο καρβουνο ή στον ιεροθεο?τα σπατα πως τα βλεπεις?τους εχετε μπασκετικα η λογω εδρας?αλλη ομαδα δεν προλαβαινει ετσι δεν ειναι?καλη επιτυχια να εχετε φιλε!!!
leader
ρε φίλε τι θέση παίζεις στο Φίλιππο?έχω πολλούς γνωστούς εκεί.Φέτος ήρθε σε σας και ενας παλιός μου συμπαίχτης ο καχιο.Παιχτάρα έτσι?Τους ξέρω σχεδόν όλους στο Φιλιππο.ο κόουτς καλός?ο προηγούμενως γιατι εφυγε?ποιοι αλλοι ηρθανε φέτος και αλλαξε ολη η ομάδα?δωσε χαιρετισματα στο στράτο απο τον ΦΟΥΣΚΑ.
kobra
QUOTE(christos1 @ Apr 2 2007, 08:34 PM) *
σε εμας που αρεσει το μπασκετ φιλε kobra θελουμε να κερδισει και να ανεβει ο καλυτερος οποιος και αν ειναι αυτος...τι λεει η ομαδα τωρα με νεο coach?παιζετε στο καρβουνο ή στον ιεροθεο?τα σπατα πως τα βλεπεις?τους εχετε μπασκετικα η λογω εδρας?αλλη ομαδα δεν προλαβαινει ετσι δεν ειναι?καλη επιτυχια να εχετε φιλε!!!

Σίγουρα λόγω έδρας βασικά γιατί δεν νομίζω οτι έχουν τρελές διαφορές παιχτικά οι τρείς πρώτοι..Στο κάρβουνο παίζουμε ακόμα..ο νέος coach είναι αρκετά καλός από οτι μου είπε ένας φίλος μου που τον είχε στον Άρη πετρούπολης..Στο πρώτο μάτς δεν είχα παίξει με τα Σπάτα λόγω τραυματισμού..
Πρώτα βέβαια πρέπει να περάσουμε από Καλύβια στις 19..Εσύ παίζεις κάπου?
kobra
QUOTE(leader @ Apr 3 2007, 01:11 PM) *
ρε φίλε τι θέση παίζεις στο Φίλιππο?έχω πολλούς γνωστούς εκεί.Φέτος ήρθε σε σας και ενας παλιός μου συμπαίχτης ο καχιο.Παιχτάρα έτσι?Τους ξέρω σχεδόν όλους στο Φιλιππο.ο κόουτς καλός?ο προηγούμενως γιατι εφυγε?ποιοι αλλοι ηρθανε φέτος και αλλαξε ολη η ομάδα?δωσε χαιρετισματα στο στράτο απο τον ΦΟΥΣΚΑ.

2-3 βασικά αλλά έχει τύχει να παίξω και 4.Ο Καχιο είναι πολύ καλός αρκεί να μην πέσει η ψυχολογία του..Ήρθε ένα πλέϊ πολύ καλό και έμπειρος δύο 4 πολύ καλά και ένα πολύ καλό 5..ο προηγούμενος δεν ξέρω γιατι έφυγε..Μας είπαν ότι παραιτήθηκε..Εσύ που παίζεις φέτος?
leader
ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΕΣΚΑΝΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΑΡΗ.ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ?ΤΡΕΛΗ ΝΙΚΗ ΕΤΣΙ? 77.gif ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΗΤΤΕΣ.ΠΩΣ ΧΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΒΙΑ?ΑΑΑ!!! ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΘΩΜΑ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ.ΤΟ ΠΛΕΙ ΕΝΑΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ , ΕΝΤΑΞΕΙ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΚΑΧΙΟ ( ΚΑΛΟΣ Ε ? 41.gif )ΤΟ 5 ΚΑΛΟ ΚΑΙ 2 ΓΚΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΝΕ.ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ? ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΣ Ο COACH ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΣΚΙΣΕΙ.ΜΙΝΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ.
ΥΓ:ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ
ΦΟΥΣΚΑ
kobra
QUOTE(leader @ Apr 3 2007, 09:28 PM) *
ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΕΣΚΑΝΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΑΡΗ.ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΠΩΣ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ?ΤΡΕΛΗ ΝΙΚΗ ΕΤΣΙ? 77.gif ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΗΤΤΕΣ.ΠΩΣ ΧΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΒΙΑ?ΑΑΑ!!! ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΘΩΜΑ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΑΣΑΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ.ΤΟ ΠΛΕΙ ΕΝΑΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ , ΕΝΤΑΞΕΙ. ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΚΑΧΙΟ ( ΚΑΛΟΣ Ε ? 41.gif )ΤΟ 5 ΚΑΛΟ ΚΑΙ 2 ΓΚΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΝΕ.ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ? ΓΙΑΤΙ ΕΜΑΣ Ο COACH ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΣΚΙΣΕΙ.ΜΙΝΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ.
ΥΓ:ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ
ΦΟΥΣΚΑ

Εκεί δεν είχα παίξει και πολύ καλά αλλά είχα βάλει το τελευταίο που πήγαμε παράταση και έχασα τη βολή ο απαράδεκτος 68.gif ..Τώρα κάτι φιλικά κάνουμε αλλά εγώ δεν τα προλαβαίνω οπότε με βλέπω να πηγαίνω απο δευτέρα..Του τα έδωσα και λέει επίσης..Το πλέϊ δεν είναι πιτσιρικάς αλλά φαίνεται..Κοντά στα πρώτα αντα είναι..Και το 5 καλός αρκεί να μην τρελαθεί..
MISTA81
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΣΚΟΥΡΙΑΣΑΜΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.
Yellow heart
Μην γραφετε με κεφαλαια,φαινεται λες και φωναζετε...
Thunder
Hρθε η ωρα να ξεσκουριασουμε κ εμεις λιγο της Β'ΕΣΚΑ,μιας κ απο αυριο εχουμε παλι αγωνιστικη δραση.Τα αυριανα παιχνιδια κ προβλεψεις.

1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1

Ρεπο:ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
kobra
QUOTE(MISTA81 @ Apr 16 2007, 10:54 AM) *
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΣΚΟΥΡΙΑΣΑΜΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.

Εσείς που παίζετε αύριο?

QUOTE(MISTA81 @ Apr 16 2007, 10:54 AM) *
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΣΚΟΥΡΙΑΣΑΜΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.

Μόλις είδα..Θα κερδίσετε?Τι θέση είστε εσείς και τι η Κηφισιά?
leader
μαγκες το μενου περιλαμβανει τα εξης ματσακια αυριο δηλαδη λογω της ωρας σημερα 2πλο ο φιλιππος στα καλυβια 1 τα σπατα και 2 πλο το ψυχικο.και επομενη αγωνιστικη σφαγη μεσα στο περιστερι φιλιππος - σπατα. smiley.gif smiley.gif smiley.gif
lalas
1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1

Ρεπο:ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
kobra
QUOTE(leader @ Apr 18 2007, 10:15 PM) *
μαγκες το μενου περιλαμβανει τα εξης ματσακια αυριο δηλαδη λογω της ωρας σημερα 2πλο ο φιλιππος στα καλυβια 1 τα σπατα και 2 πλο το ψυχικο.και επομενη αγωνιστικη σφαγη μεσα στο περιστερι φιλιππος - σπατα. smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Και εννοείτε ότι αν έρθουν τα αποτελέσματα έτσι σε περιμένουμε στο περιστέρι την άλλη εβδομάδα..θα έχει shot.gif shot.gif shot.gif
aopkv
1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1

Ρεπο:ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
kobra
QUOTE(aopkv @ Apr 19 2007, 10:46 AM) *
1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1

Ρεπο:ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1

Προσέξτε μην σκάσει βόμβα σήμερα στα Σπάτα από την Αναγέννηση..Δεν είναι εύκολο το ματσάκι..
cliff_ac
iris-tritwnas 1 .. nikis tis iridas gia 15 podous sxedon , to paixnidi katharise apo tis arxes tou 4ou dekaleptou , eimastan epireazmeni apo tin diakopi k apo tis para polles eleipseis ... o filos m apo ton tritwna me to 7 (i ntino i alexi ton lene) tha eixe voithisi pio poli tin omada tou an evaze kati eykola apo katw pou exase ostoso kalos pektis k parameni filos m!!
MISTA81
Αμιλλα-Κηφισια 83-61. οχι πολυ καλα στην αμυνα είχαμε και αρκετο καιρό να παίξουμε .σιγά σιγά επανερχόμαστε

για τιν ερωτηση του κόμπρα είμαστε πρώτοι και η κηφισιά προτελευταια.
Thunder
Πευκη - Καρεας 58-35.Για ενα ημιχρονο παιξαμε σοβαρα κ κερδισαμε.
kobra
Καλύβια-Φίλιππος 70-73..Μεγάλη νίκη 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif γιατί είμασταν πίσω σχεδόν σε όλο το παιχνίδι...Τα Σπάτα κέρδισαν 15π την Αναγέννηση οπότε όπως καταλαβαίνετε την άλλη εβδομάδα στο Κάρβουνο ο θάνατός σου η ζωή μου.. peace.gif peace.gif
kobra
QUOTE(Thunder @ Apr 18 2007, 01:13 PM) *
Hρθε η ωρα να ξεσκουριασουμε κ εμεις λιγο της Β'ΕΣΚΑ,μιας κ απο αυριο εχουμε παλι αγωνιστικη δραση.Τα αυριανα παιχνιδια κ προβλεψεις.

1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1

Ρεπο:ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1

Έπεσες μέσα στις προβλέψεις σου(σε εμάς τουλάχιστον)..Καλό ταμείο.. 41.gif 41.gif 41.gif
Thunder
Xεχε.Ευχαριστω παω να παρω τα λεφτα μου.Ολα τα λεφτα την αλλη εβδομαδα το ματς σας
!
kobra
QUOTE(Thunder @ Apr 19 2007, 10:49 PM) *
Xεχε.Ευχαριστω παω να παρω τα λεφτα μου.Ολα τα λεφτα την αλλη εβδομαδα το ματς σας
!

Αν μπορείς σε περιμένουμε..Θα είναι ωραίο ματσάκι..Τι βλέπεις?
Thunder
Σιγουρα θα'ναι καλο ματσακι!Αλλα εχουμε κ εμεις αγωνα οποτε δεν μπορω να ερθω...Οσο για προβλεψη τεινω περισσοτερο σε εσας κυριως λογω των κλασσικων χαρακτηριστικων των ομαδων των δυτικων προαστιων(δυνατη εδρα,μεγαλο παθος,΄΄ποτε δεν παραταω το παιχνιδι΄΄).Αλλα θα'ναι οριακο ματς...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.