Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
MISTA81
Αμιλλα- Κερατεα 79-68, σκληρο παιχνιδι ενα λεπτο πριν το τελος 70-66 και μετα 3 τριποντα και γεια σας. συνεχιζουμε 3 παιχνιδια ακομα
mixalopoylos17
Β’ Ανδρών – 27η αγωνιστική (2ος όμιλος)


Καλύβια-Ψυχικό 57-67 (21-24)
Διαιτητές: Χριστίδης-Πλιάκας
Καλύβια (Φραγκογιάννης): Μαυραγάνης, Μάνος, Σπύρου 20, Κοσμίδης 23 (3), Μπούτσης 3, Γρίβας 4, Μακούλης 5 (1), Γκίκας 2
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Θέος, Αχής 10, Καραγρηγορίου 8, Γόντικας 17, Βασιλάκης, Στεργάκης 13 (3), Διαλυνάς 9, Γκίκας 8 (2), Αρτεμάκης 2
Αγιος Θωμάς-Χαλάνδρι 87-55 (48-22)
Διαιτητές: Ρήγας-Μανουσόπουλος
Αγιος Θωμάς (Μαντζιώρης): Ιατρού 23 (2), Βήχος 27 (4), Σιμόπουλος 6, Νικολόης 10, Σαπλαούρας 10, Πομόνης 3, Κρασσάς 8, Κουγιουμτζής
Χαλάνδρι (Κάργιαννης): Περδίκας 20 (2), Ζήσης 11, Τριχιάς 9, Χυσάφης 4, Δαβιλάς 5, Στασινός 2, Πατέλης 4

Σπάτα-Προμηθέας 67-43 (36-15)
Διαιτητές: Τσεφτίκης-Μαγκουτής
Σπάτα (Καρακώστας): Σιναουντέμι, Γραμματόπουλος 5 (1), Ρούσσος 12 (2), Θέος, Μαντέλος 14, Κουλοχέρης 10 (1), Σωτηριάδης 14, Στρατάκος, Περγαντής 8, Αργυρόπουλος 4
Προμηθέας (Τσίκος): Μάντζιος 5, Καραθανασόπουλος Θ. 3, Καραθανασόπουλος Α., Σπετσιέρης 8 (1), Μανουσάκης, Αναστασόπουλος, Βουρδουμπάς 14, Καρατζάς 3 (1), Βεροιόπουλος, Τζαβέλας 6, Μέης 4
Ν. Μάκρη-Φίλιππος 79-74 (35-40)
Διαιτητές: Τραγάκης-Στύλιος
Ν. Μάκρη (Ζωάκος): Χαχόλος 14 (1), Μαντζούνης 11 (1), Κατσαμπέκης 6, Δράκος 5, Αναματερός, Ανδρουτσόπουλος 2, Βογιατζάκης, Μπάστας 29 (4), Λούβρος 12 (2), Αλεξόπουλος
Φίλιππος (Κουστένης): Λάππας 4, Καραγιαννιώτης 8 (2), Σπηλιάκος 5, Ρομποτής 2, Κιαχιόπουλος 14, Κοντάκης 10 (2), Δημητρακόπουλος 16 (1), Γιαννακόπουλος 9, Κωστόπουλος 6 (2)
Παλλήνη-Αναγέννηση Π. 624-82 (30-43)
Διαιτητές: Σκούτας-Σέλληνας
Παλλήνη (Γαλανάκης): Παπαντωνίου 2, Σιαχάμης 1, Καραχάλιος 12 (1), Παπαβασιλείου 3, Ζαφειρόπουλος 19 (1), Τζουράς 9 (3), Τσιαντής 13, Αβρακιώτης 5 (1), Φλεβάρης, Εξαρχόπουλος
Αν. Πετραλώνων (Δρουμπούκης): Κασκάνης 3 (1), Στεργιόπουλος 1, Γκόφας 15, Σαραντόπουλος 11, Καταραχιάς 2, Μοσχοβίτης 13 (3), Περγαντής 31 (1), Παπαδόπουλος 6
Δόξα Γκύζη Π.-Θρακομακεδόνες 88-98 (34-50)
Διαιτητές: Μότσος-Κουνάνης
Δόξα Γκύζη Π. (Κουλουριώτης): Ούσε, Χρόνης 16 (3), Παναγόπουλος 3 (1), Μιχαλαριάς 14 (2), Καπνίτης 3, Καλιαρντάς, Μάλλιος 22 (4), Παναγιώτου, Βαλσαμάκης, Σπύρου 9 (1), Μακρής 21 (2), Μπαλάφας
Θρακομακεδόνες (Σιταράς): Βακόντιος 2, Σιώρας 1, Σουλεϊδης 8, Κόντος 2, Αμπλάς 8, Μιμίκος 10, Μαραγκουδάκης 38 (1), Αγρογιάννης 2, Σιταράς 8, Αβανίδης 19|
Εστία Φ. Θ.-Εν. Βύρωνα 82-67 (33-37)
Διαιτητές: Πόντας-Γραμματόγλου
Εστία Φ. Θ. (Μελέτης-Σταμάτης): Μπούμπουλης 5 (1), Κατσιάπης 26 (5), Πουλέρης 28 (1), Φασουγί, Φούντουλας 7 (1), Καλογερόπουλος, Γραμματικός 2, Σαριδημητρίου 3, Χαραλαμπόπουλος 11
Εν. Βύρωνα (Ζαμινός): Λουλούδης 1, Ζαχαρόπουλος 15, Τσιρόπουλος 10, Παρδαβέλας 20 (2), Κούζας, Δρακάκης 3 (1), Γλύκατζης 2, Τεμπέλης 15

Το παιχνίδι Κουκουβάουνες-Ολυμπιάδα 96 αναβλήθηκε

Η βαθμολογία (σε 27 αγώνες): Ψυχικό 50, Φίλιππος 45, Εστία Φ.Θ. 44, Σπάτα 44(26), Ν. Μάκρη 43, Αγιος Θωμάς 42, Κουκουβάουνες 42(26), Χαλάνδρι 42, Προμηθέας 41, Ολυμπιάδα 96 40(26), Αναγέννηση Π. 38, Καλύβια 37, Παλλήνη 36, Θρακομακεδόνες 35(26), Εν. Βύρωνα 34, Δόξα Γκύζη Π. 29
mixalopoylos17
Β’ Ανδρών – 27η αγωνιστική (1ος όμιλος)

Της Λένας Καραλή
04/05/2007 (13:20)

Ιρις Πετρούπολης-Καρέας 59-52 (32-28)
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Βασιλάκης
Ιρις Πετρούπολης (Κακαλιάς-Χρήστου): Τόλιος 12(1), Κοσσιβάκης 3 (1), Κοτσάφτης 3 (1), Κουτσογιάννης, Μαρκόπουλος 4, Ηλιόπουλος 26 (5), Μαντανίκας, Ευθυμίου, Σούγλας 2, Πετρόπουλος 9
Καρέας (Σαλίχος): Παπανδριόπουλος 2, Νικολόης 6, Βουρλιάς 17 (1), Χατζημωράκης 8, Κουκουνασούλης 4 (1), Παπαδάκης 7 (2), Σοφρωνάς 5 (1), Μπέλλος 2, Κυπραίος 1, Ιμπραχήμ Μοχάμεντ Αλί
Αχιλλέας-Ωρωπός 57-60 (33-32)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Ραχιώτης
Αχιλλέας (Σουρμελής): Καντζιλιέρης 13 (2), Μπάρμπας 4, Περρής 11, Αντωνίου 5, Μπελεγρής 7 (1), Παράσχος 3, Μπόθος, Γεωργανάς 14
Ωρωπός (Αναγνωστόπουλος-Μπάκας): Στεφάνου, Διαγγελάκης 4, Βελιζιώτης 16, Ζαβαντής 6 (1), Καρασσάβας 2, Βαϊνάς 10 (1), Μαυρομάτης 19 (2), Βογιατζής, Σκανδάλης, Αργύρης, Γώγος 3 (1)

Γέρακας-Πεύκη 60-58 (26-31)
Διαιτητές: Χριστοφή-Ράζος
Γέρακας (Σκαρλάτος): Καρακώστας, Αγαπίου, Λουφόπουλος 21 (3), Γιαννακόπουλος 3, Καραγιάννης 4, Κοτσιλίνης, Τσιτσιλίδης 8, Δεδούσης 3 (1), Παπαγιάννης, Χατζησωκράτης 5, Νεράτζης 16 (1), Ελ Γκάλι
Πεύκη (Κοντομηνάς): Ρουστέμης 10 (1), Ζυγούρης 17 (5), Οικονομίδης, Γρούντας, Λεγάκης 6, Βούζας 12, Τσάκωνας 2, Γκαρίλας, Κεράτσας 7 (1), Δημοράγκας 4, Σιάγκρης, Ελευθερίου
Αμιλλα-Κερατέα 79-68 (34-35)
Διαιτητές: Καραβίτης-Παπαθανασίου
Αμιλλα (Γλυκός): Καρυώτης 1, Σταμουλάκης 26 (6), Καβούρης 18 (1), Τσατσάνης 11, Τύρος 8, Κελεσίδης, Παπαγιαννόπουλος 15 (1)
Κερατέα (Κοντός): Τσιρίδης 20 (5), Στραταριδάκης 18 (2), Νικολόπουλος 9 (1), Κουσιώρης 16, Ανδρέικος 2, Αβραμίδης 3
Παλατιανή-Τρίτωνας 68-53 (36-31)
Διαιτητές: Χριστίδης-Τσάτσης
Παλατιανή (Κατής): Καραγιάννης 17, Φερλές, Κουφός 30, Ζαχαρόπουλος 2, Παλάσκας 2, Κελεσίδης 7 (1), Ζαφειρόπουλος 6 (2), Μαστρακούλης 4 (1)
Τρίτωνας (Παπαδόπουλος): Ηλίας 7, Γκέρτσος 16 (1), Σιούτης 7 (1), Ντίνος 4, Καϊμενάκης 12, Σακαράκης 7
Πόρτο Ράφτη-Κηφισιά 83-66 (42-26)
Διαιτητές: Παπαφωτίου-Μαραιδώνης
Πόρτο Ράφτη (Αριδάς): Ξαρχάς 3, Βλαχονάτσιος 11 (1), Παπάρας 2, Στεφάτος 8, Σούρλας 15, Βασιλόπουλος 8, Μητροβγένης 2, Κοντός 8, Μπαγλαντζής 2, Κουτρούλης 24
Κηφησιά (Στρατάκος): Τσόγκας 1, Μαθιόπουλος 18 (2), Καλοβυρνάς 5 (1), Τσεπέλης 18 (1), Γεωργόπουλος, Συνοδινός 8, Οικονομόπουλος 4, Καϊάς Α. 10, Καϊάς Γ. 2
Αθηναϊκός-Κουκάκι 82-64 (38-26)
Διαιτητές: Τσουκαλάς-Τσαχάκης
Αθηναϊκός (Κτιστάκης): Προκόπης 28 (5), Τάμπας 9, Βελέντζας, Κορκοσούρας 10 (1), Σκουλάς 7, Γιαννακόπουλος, Ζιρδέλης, Γεωργακαράκος 3, Γερακιός 6 (1), Καλφαγιώργης 19
Κουκάκι (Μαρκώνης): Ελαστάχ, Σιδέρης 5 (1), Τριαντάφυλλος 6 (2), Μπαζιωτάκης 6, Σιδερίδης 5 (1), Σταθόπουλος 4, Αποστόλου 20 (1), Γουρζουλίδης, Πράντζαλος 4, Μοσχονάς 14, Φραγγελάκης

Ρεπό: Πρωτέας Θρίαμβος

H βαθμολογία (σε 27 αγώνες): Ωρωπός 44(25), Αμιλλα 44(25), Αθηναϊκός 43(25), Πρωτέας Θρίαμβος 43(25), Κερατέα 42(26), Ιρις Πετρούπολης 41(25), Πεύκη 39(25), Πόρτο Ράφτη 38(25), Γέρακας 37(25), Κουκάκι 37(25), Παλατιανή 36(25), Αχιλλέας 35(25), Τρίτωνας 32(26),Κηφισια 29(26) Καρέας 27(25)
Bell
bravo re mista..kaloutsika piges ston agwna.. tongue.gif
MISTA81
QUOTE(Bell @ May 4 2007, 11:56 AM) *
bravo re mista..kaloutsika piges ston agwna.. tongue.gif



σε ευχαριστώ μπελ μου τα τα 3 απο τα 6 μπηκαν στο τελευταιο λεπτο. το σκορ ηταν 70-66. ηταν δυσκολο παιχνιδι μην κοιτας το σκορ. η κερατεα ειναι καλη ομάδα. εσυ θα κατεβεις σε κανενα αγώνα? τωρα ξεκινας εξετασεις?
Bell
se 15 meres arxizoun,den nomizw na katevw
kobra
QUOTE(KG #15 @ May 3 2007, 09:44 PM) *
Πως εχασε ο φιλιππος ρε φιλε?αν ξερεισ...πες λεπτομεριες...
Ιριδα-Καρεας 59-52...
Κανεανα αποτελεσμα απο 1ο ομιλο???????

Ο Φίλιππος έχασε γιατί το παιχνιδάκι ήταν μιλημένο 1 εβδομάδα πρίν..Μέχρι και διαιτητή αλλάξανε μια μέρα πρίν τον αγώνα..Βέβαια κι εμείς δεν παίξαμε αυτό που μπορούσαμε αλλά όλα παίζουν το ρόλο τους..Στο τέλος του αγώνα ο προπονητής της Μάκρης είχε και συγχαρητήριο τηλ από τον αντίστοιχο των Σπάτων..Τώρα η μόνη ελπίδα για άνοδο είναι να μην γίνει αβαβα και το παιχνίδι της Πέμπτης της ομάδας του gabriel (ψυχικό),που πρέπει να χάρηκε την ήττα μας αν κρίνω από αυτό που έγραψε, με τα Σπάτα μεσα στο ψυχικό.Έχω την εντύπωση και ελπίζω ότι οι παίχτες του Ψυχικού δεν θα κάτσουν να χάσουν..Θα τα μάθουμε όλα σε λίγες μέρες..
Peritri
Ώπα, Kobra, να προσέχουμε τι λέμε λίγο, είμαστε σε δημόσιο χώρο. Έχεις αποδείξεις για αυτά που λες; Εννοείς ότι ήταν στημένο από πλευράς Σπάτων με χρηματισμό του διατητητικού δυδύμου;

Από ΑΕΨ είμαι σίγουρος ότι το λαμόγιο ο Γόντικας θα τα πάρει από τα Σπάτα για να έχει μειωμένη απόδοση. ( tongue.gif )

Από ότι έμαθα από ουδέτερο (που τον έχει κερδίσει μέσα-έξω) πάντως τα Σπάτα έχουν καλύτερη ομάδα από τον Φίλιππο. Βέβαια, δεν μπορώ να έχω αντικειμενική κρίση αφού μόνο τα Σπάτα έχω δει και εγώ σε μεταξύ μας φιλικό και η άποψη μου είναι καλή...
superstar9
QUOTE(Peritri @ May 4 2007, 10:31 PM) *
Ώπα, Kobra, να προσέχουμε τι λέμε λίγο, είμαστε σε δημόσιο χώρο. Έχεις αποδείξεις για αυτά που λες; Εννοείς ότι ήταν στημένο από πλευράς Σπάτων με χρηματισμό του διατητητικού δυδύμου;

Από ΑΕΨ είμαι σίγουρος ότι το λαμόγιο ο Γόντικας θα τα πάρει από τα Σπάτα για να έχει μειωμένη απόδοση. ( tongue.gif )

Από ότι έμαθα από ουδέτερο (που τον έχει κερδίσει μέσα-έξω) πάντως τα Σπάτα έχουν καλύτερη ομάδα από τον Φίλιππο. Βέβαια, δεν μπορώ να έχω αντικειμενική κρίση αφού μόνο τα Σπάτα έχω δει και εγώ σε μεταξύ μας φιλικό και η άποψη μου είναι καλή...



φιλε peritri αποδειξεις μπορει να μην υπαρχουν(ετσι οπως το εννοεις) αλλα ολα αυτα που λεει ο kobra επιβεβαιωθηκαν στο παιχνιδι.Το κανανε σε κρισιμα σημεια και το κανανε πολυ εξυπνα... οποιος καταλαβε καταλαβε. Εγω δε θα πω αν ο φιλιππος εχει καλυτερη ομαδα απο τα σπατα( που για μενα εχει) αλλα εχει κατι πολυ σημαντικο.Ψυχη. Αυτος ειναι και ενας απο τους λογους που βρισκεται σ"αυτην την θεση
kobra
QUOTE(Peritri @ May 4 2007, 10:31 PM) *
Ώπα, Kobra, να προσέχουμε τι λέμε λίγο, είμαστε σε δημόσιο χώρο. Έχεις αποδείξεις για αυτά που λες; Εννοείς ότι ήταν στημένο από πλευράς Σπάτων με χρηματισμό του διατητητικού δυδύμου;

Από ΑΕΨ είμαι σίγουρος ότι το λαμόγιο ο Γόντικας θα τα πάρει από τα Σπάτα για να έχει μειωμένη απόδοση. ( tongue.gif )

Από ότι έμαθα από ουδέτερο (που τον έχει κερδίσει μέσα-έξω) πάντως τα Σπάτα έχουν καλύτερη ομάδα από τον Φίλιππο. Βέβαια, δεν μπορώ να έχω αντικειμενική κρίση αφού μόνο τα Σπάτα έχω δει και εγώ σε μεταξύ μας φιλικό και η άποψη μου είναι καλή...

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Superstar και ελπίζω ο μπάμπης να μην το κάνει αυτό..Αλλιώς θα τον πνίξω στα υποβρύχια icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ..
Giwrgos_foa
ti na parei o gontika re!!einai palto entelws!!xaxaxaxaxa!!mpamph psyxaraaaaaaaaaaaaaaa..!!!! smile.gif
kobra
Έχοντας μείνει 3 αγωνιστικές για Φίλιππο και 4 για Σπάτα εκ των οποίων την πέμπτη μέσα στο Ψυχικό ποιός πιστεύετε ότι θα ανέβει?
christina n10
QUOTE(kobra @ May 8 2007, 01:20 AM) *
Έχοντας μείνει 3 αγωνιστικές για Φίλιππο και 4 για Σπάτα εκ των οποίων την πέμπτη μέσα στο Ψυχικό ποιός πιστεύετε ότι θα ανέβει?
αν και δεν εχω παρακολουθησει την κατηγορια και δεν ξερω πραγματα κ καταστασεις θεωρω οτι ειναι δυσκολο να κανει κανεις προβλεψη.ο φιλιππος ενω εκανε μια μεγαλη νικη ,οχι σε εκταση ,εννοω σημαντικη,απεναντι στα σπατα ,και ενω περιμενες πια με αλλη ψυχολογια να παει στα επομενα παιχνιδια και να μην"αφησει"κανεναν να του στερησει τη νικη,εχασε απο ν.μακρη,και εχει και δυσκολο εκτος αν δεν κανω λαθος με κουκουβαουνες.για τα σπατα δεν ξερω τι θα "γινει"στο παιχνιδι με ψυχικο...με νικη επι του πρωτοπορου ,αν δεν κανω λαθος ψυχικου,νομιζω οτι εχει τον πρωτο λογο για ανοδο....πιστευω οτι απο αυτο το παιχνιδακι θα εξαρτηθουν πολλα....δεν ξερω αν σε καλυψα kobra,αλλα κρινω μονο με βαση αυτα που ξερω,και ειναι προσωπικη μου αποψη καθαρα.
dolly12
Θεωρω παρα πολυ δυσκολο να κερδισουν τα σπατα το ψυχικο ετσι οπως ειδα τα σπατα στο φιλιππο. Εκτος και αν το φτιαξουν παλι οπως με τη νεα μακρη.... η για να μην ειμαι προκατειλημμενοι πεσουνε παλι στους ιδιους εκπληκτικους διαιτητες...

συγνωμη αλλα δεν εχει ουτε τους παικτες ουτε τα κορμια για να τους παιξει.
Το ψυχικο εχει 4 παικτες που ειναι δυσκολο να τους μαρκαρεις και εχουν εμπειρια και μεγαλο ταλεντο
και αν και το ψυχικο εχει ανεβει δεν ειναι αδιαφορο ουτε θελει να χασει οποτε το θεωρω δυσκολο..


μπαμπουλη κανονισε και εσυ και ο rallakias να κανετε βλακειες... θα ειμαι στην εξεδρα κ ξερετε τι σας περιμενει!!! Δεν φημιζομαι για την επικεια μου ως θεατής!!!! smiley.gif smiley.gif
leonkalf
QUOTE(dolly12 @ May 8 2007, 01:13 PM) *
Δεν φημιζομαι για την επικεια μου ως θεατής!!!! smiley.gif smiley.gif

Αυτό δε το έχουμε δει.. Όταν το δούμε θα πούμε smiley.gif
christos1
[quote name='kobra' date='May 4 2007, 09:14 PM' post='79778']
Ο Φίλιππος έχασε γιατί το παιχνιδάκι ήταν μιλημένο 1 εβδομάδα πρίν..Μέχρι και διαιτητή αλλάξανε μια μέρα πρίν τον αγώνα..Βέβαια κι εμείς δεν παίξαμε αυτό που μπορούσαμε αλλά όλα παίζουν το ρόλο τους..Στο τέλος του αγώνα ο προπονητής της Μάκρης είχε και συγχαρητήριο τηλ από τον αντίστοιχο των Σπάτων..Τώρα η μόνη ελπίδα για άνοδο είναι να μην γίνει αβαβα και το παιχνίδι της Πέμπτης της ομάδας του gabriel (ψυχικό),που πρέπει να χάρηκε την ήττα μας αν κρίνω από αυτό που έγραψε, με τα Σπάτα μεσα στο ψυχικό.

επειδη εισαι καλος παικτης μαθε να αξιολογεις τις πραγματικες καταστασεις...απο οτι βλεπεις πιστευε τα μισα και απο οτι ακους μη πιστευεις τιποτα...μην κατηγορεις χωρις να ξερεις μονο με υποθεσεις...ο αθλητισμος δεν ειναι ιντριγκα και διαπλοκη ειναι χαρα και λυπη βεβαια οταν χανεις...δεν φταινε οι αλλοι οταν εσυ χανεις γιατι τοτε καποιος αλλος φταιει και οταν εσυ κερδιζεις...ειναι κριμα να κατηγορεις δημοσια ατομα και ομαδες(εμπλεκεις ηδη τρεις πλην του φιλιππου) χωρις καν να ξερεις περι τινος προκειται...φιλικα λοιπον και χωρις διαθεση για αντιπαραθεση σου λεω ασχολησου με τα του οικου σου γιατι αν καποιοι παρουν χαμπαρι αυτα που λες θα εχεις προβλημα...καλη επιτυχια μεχρι το τελος και αφου ειστε τοσο καλοι και αδικημενοι μακαρι να ανεβειτε εσεις και οχι οι αλλοι
Υ.Γ.ωραια θα ηταν να μπορουσαν να απαντησουν σε ολα αυτα που λες οι δυο προπονητες οι τρεις ομαδες και οι παιχτες του ψυχικου που "τα παιρνουν",αλλα μαλλον ειναι πιο σοβαροι απο το να ασχολουνται με προβοκατσια...συγγνωμη αν εγινα αυστηρος αλλα νομιζω οτι δεν μας τα λες καλα φιλε...να εισαι καλα και σκεψου παντα και τους αλλους οταν μιλας για αυτους,αλλωστε ειστε αντιπαλοι μονο 40 λεπτα και τελικα σιγα τι εγινε και ποιος ασχολειται με μια ανοδο στην Α !!!
dolly12
μαλλον κατι δεν διαβαστηκε καλα

δεν υπονοησε κατι για το ψυχικο/νεα μακρη ο κομπρα. Ειπε απλα οτι μπορει τα σπατα να εχουν φροντισει να γινει και αυτο το παιχνιδι οπως του φιλιππου κ της νεας μακρης...

κοινως λοιπον με απλα ελληνικα για να μην παρεξηγησεις ειπε
οτι το μεταξυ τους παιχνιδι με βαση τα διαιτητικα λαθη που εγιναν και με βαση την αλλαγη του διαιτητη τελευταια στιγμη αν θελεις λοιπον εμοιαζε να ειναι πιο ευνοικα για τους αλλους..... οχι απο την νεα μακρη... Δεν ειπε κατι για τη νεα μακρη αλλα απο τα σπατα.

και ακριβως το ιδιο εννοει για το παιχνιδι ψυχικο - σπατα κοινως λοιπον αν τα σπατα δεν προσπαθησουν να το "στησουν" και αυτο. Οχι το ψυχικο. Α!! και δεν ειπε τιποτα για τους παικτες του ψυχικο και οτι τα παιρνουν αυτα τα ειπες εσυ....

ο μονος λογος που σου απανταω ειναι γιατι πρεπει να διαβαζεις αυτα τα οποια γραφονται και οχι αυτα τα οποια θες να διαβασεις...


υ.γ. εσυ μπορει να μη νοιαζεσαι για το κοπο που κανουν παιδια που παιζουνε στη Β εσκα και που θελουνε να ανεβουνε στην Α αλλα για αυτους μπορει να ειναι σημαντικο. Δεν εχεις δικαιωμα να το μειωνεις αυτο οποιος και να εισαι.... οπου και να παιζεις....
kobra
Φίλε χρήστο κατ'αρχάς ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά θα συμφωνήσω απόλυτα με την dolly.. Παρεξήγησες τα λόγια μου γιατί δεν είπα τίποτα ούτε για Ν.Μάκρη (που τα παιδιά καλά κάνανε και παίξανε και μας κερδίσανε),ούτε για τους παίχτες ή την ομάδα του ψυχικού αλλά ούτε και για τα παιδιά που παίζουν στα Σπάτα..Εγώ μίλησα για διαιτητή που άκουσα ότι αλλάχθηκε την τετάρτη πρίν από το παιχνίδι και για τα περίεργα σφυρίγματα πρός το τέλος του αγώνα..Και το ότι ελπίζω να μην γίνουν τα ίδια και στο Ψυχικό..Δεν μπορώ να πώ αν αξίζουμε εμείς ή τα Σπάτα να ανεβούμε γιατί είμαστε σχεδόν ισάξιες ομάδες,παρόλο που τους κερδίσαμε 2 φορές,απλά θέλω να ανέβει η ομάδα μου..Και πίστεψέ με εσύ μπορεί να μην ασχολείσαι με το ποιός θα ανέβει στην Α' αλλά υπάρχουν τόσα παιδιά που χύνουν τον ιδρώτα τους στην Β' και άλλοι τόσοι προπονητές κ' πρόεδροι κλπ που ασχολούνται.. peace.gif peace.gif
Peritri
QUOTE
δεν υπονοησε κατι για το ψυχικο/νεα μακρη ο κομπρα. Ειπε απλα οτι μπορει τα σπατα να εχουν φροντισει να γινει και αυτο το παιχνιδι οπως του φιλιππου κ της νεας μακρης...


QUOTE
Ο Φίλιππος έχασε γιατί το παιχνιδάκι ήταν μιλημένο 1 εβδομάδα πρίν..
Στο τέλος του αγώνα ο προπονητής της Μάκρης είχε και συγχαρητήριο τηλ από τον αντίστοιχο των Σπάτων



QUOTE
Οχι το ψυχικο. Α!! και δεν ειπε τιποτα για τους παικτες του ψυχικο και οτι τα παιρνουν αυτα τα ειπες εσυ....


QUOTE
Τώρα η μόνη ελπίδα για άνοδο είναι να μην γίνει αβαβα και το παιχνίδι της Πέμπτης της ομάδας του gabriel (ψυχικό),που πρέπει να χάρηκε την ήττα μας αν κρίνω από αυτό που έγραψε,


Όταν πόσταρα για αποδείξεις κτλ. δεν το έκανα για πλάκα. Αποδείχτηκε αυτό αφού ο Christos1 δίκαια έγραψε ότι έγραψε. Έκανα τα παραπάνω quote γιατί πολύ απλά ο Christos μία χαρά τα κατάλαβε. Το ποστ του kobra ήταν γεμάτο υπονοούμενα και προσωπικά αν ήμουν παίκτης της ΑΕΨ θα θιγόμουνα. Δηλαδή, σκεφτείτε να χάσει στα ίσια η ΑΕΨ (που δεν είναι απίθανο αφού υπάρχει έλλειψη κινήτρου σε σχέση με τα Σπάτα όπως και να το κάνουμε) τι έχει να γίνει...

Συμφωνώ σε όλα με τον christos1 εκτός από το τελευταίο στο οποίο νομίζω ότι κάνει λάθος. Αρκετοί ενδιαφέρονται και θα ενδιαφέρονται για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα εκτός αν ήθελες να πεις κάτι άλλο...
jsoiler
Μεγάλο παιχνίδι την Πέμπτη στο Μετς!!Πρωτέας - Θριάμβος vs Αθηναϊκός...... bball.gif
aopkv
καλο το ματσακι στο μετς.....θα ειμαι μεσα!!!

και μια προβλεψη.....αθηναικος στην δευτερη παραταση..!!!!
Principle
Kαλημέρα σε όλους.Τελικά γνώρισα στο σεμινάριο προπονητών τον προπονητή του Ψυχικού και σας λέω ότι είναι έξαλλος με ότι έχει γραφτεί σε αυτό εδώ το σάιτ για τον ίδιο παλαιότερα, και για το Ψυχικό αυτές τις μέρες σχετικά με το παιχνίδι με τα Σπάτα.Και αυτό που τον ενοχλεί είναι ότι όλα αυτά γράφονται δημόσια για τον ίδιο και για την ομάδα του θίγοντας τον σαν άνθρωπο και σαν ''επαγγελματία''.Μάλλον πρέπει να προσέχουμε τι γράφουμε αγαπητοί συμφορουμιστές.Επίσης ανέφερε χαρακτηριστικά ότι το Ψυχικό δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση μια και ουσιαστικά έχουν ανέβει εδώ και δύο μήνες.Τρόμαξαν να κερδίσουν Θωμά και Βύρωνα.Και άντε μετά να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες! Το μεγαλύτερο κίνητρο για αυτούς είναι όσα γράφονται και ακούγονται δηλαδή για τη αξιοπρέπειά τους.Και το σίγουρο είναι ότι θα τα δώσουν όλα για τη νίκη.Αυτά και καλημέρα.
dolly12
αναμενομενο ητανε...

ο ανθρωπος και τα παιδια του ψυχικου δεν φταινε σε τιποτα...
αμα ο καθενας τα παιρνει και τα διαβαζει ετσι οπως θελει.....

αρκει ενας καλοθελητης να τα κανει ολα .... παραφιλολογια
kobra
QUOTE(Peritri @ May 8 2007, 10:49 PM) *
Όταν πόσταρα για αποδείξεις κτλ. δεν το έκανα για πλάκα. Αποδείχτηκε αυτό αφού ο Christos1 δίκαια έγραψε ότι έγραψε. Έκανα τα παραπάνω quote γιατί πολύ απλά ο Christos μία χαρά τα κατάλαβε. Το ποστ του kobra ήταν γεμάτο υπονοούμενα και προσωπικά αν ήμουν παίκτης της ΑΕΨ θα θιγόμουνα. Δηλαδή, σκεφτείτε να χάσει στα ίσια η ΑΕΨ (που δεν είναι απίθανο αφού υπάρχει έλλειψη κινήτρου σε σχέση με τα Σπάτα όπως και να το κάνουμε) τι έχει να γίνει...

Συμφωνώ σε όλα με τον christos1 εκτός από το τελευταίο στο οποίο νομίζω ότι κάνει λάθος. Αρκετοί ενδιαφέρονται και θα ενδιαφέρονται για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα εκτός αν ήθελες να πεις κάτι άλλο...

Φίλε peritri δεν ήθελα να αφήσω κανένα υποννοούμενο ούτε για ψυχικό ούτε καν σου λέω και για τα παιδιά των σπάτων..Αν διάβασες λίγο πιο πάνω είχα γράψει ότι το ψυχικό δεν νομίζω κ' ότι θα κάτσει να χάσει από τα σπάτα..και αυτό που πόσταρες με τον τηλ στον προπονητή έγινε μπροστά σε 2 άτομα..και το άλλο που αναφέρω τον gabriel δεν υποννοώ ότι θα το δώσουν το ματσάκι οι του ψυχικού..μιλάω για διαιτητικά ''λάθη''..
και για τον gabriel εμένα τουλάχιστον όταν γράφει :: ¨...ο Φίλιππος έχασε στην Ν.Μάκρη...... icon_wave.gif ¨ μου δείχνει ότι χάρηκε που χάσαμε,που και καλά έκανε στην τελική γιατί είναι δικαίωμα του,αυτό μόνο όμως..ΟΧΙ ότι θα το δώσει..Μπορεί να μην τα έγραψα όπως τα είχα στο μυαλό μου αλλά δεν ήθελα να θίξω καμμία ομάδα.. Και εννοείται ότι μπορεί να κερδίσουν τα σπάτα γιατί όπως είπες έχουν κίνητρο και δεν είναι και κακή ομάδα..Αυτά προς το παρών.. peace.gif
Thunder
Η αυριανη αγωνιστικη της Β' ΕΣΚΑ

1ος ομιλος

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

Ρεπο:Κηφισια

2ος ομιλος

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
νιαο
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΟ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗ ΜΟΥ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΔΗΛ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΟΤΑΝ ΧΑΣΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΤΟΥ.ΤΟ ΟΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ KOBRA ΧΑΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑΝ MONO ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ.ΤΟ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ 10 ΚΑΙ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ Σ'ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΡΙΔΙΟ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΞΑΜΕ (ΚΕΡΔΙΖΑΝ ΚΑΙ ΧΑΣΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ).ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΨΥΧΙΚΟ - ΣΠΑΤΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΧΑΣΑΜΕ ΣΤΗ ΜΑΚΡΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ (ΣΠΑΤΑ) ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΥΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ....ΟΣΑ ΕΙΠΕ Ο KOBRA ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΑΠΛΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΨΥΧΙΚΟ - ΣΠΑΤΑ ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ KOBRA? wink.gif wink.gif wink.gif
kobra
QUOTE(νιαο @ May 9 2007, 10:32 PM) *
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΤΟ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗ ΜΟΥ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΔΗΛ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΟΤΑΝ ΧΑΣΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΤΟΥ.ΤΟ ΟΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ KOBRA ΧΑΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑΝ MONO ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ.ΤΟ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ 10 ΚΑΙ 15 ΠΟΝΤΟΥΣ Σ'ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΡΙΔΙΟ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΞΑΜΕ (ΚΕΡΔΙΖΑΝ ΚΑΙ ΧΑΣΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ).ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΨΥΧΙΚΟ - ΣΠΑΤΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΧΑΣΑΜΕ ΣΤΗ ΜΑΚΡΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ (ΣΠΑΤΑ) ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΥΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ....ΟΣΑ ΕΙΠΕ Ο KOBRA ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΑΠΛΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΨΥΧΙΚΟ - ΣΠΑΤΑ ΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ KOBRA? wink.gif wink.gif wink.gif

Συμφωνώ σε όλα ρε νιαο..(κάπως το έσωσες 18.gif )..Και πάλι σόρυ αν πρόσβαλα κάποιους γιατί δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου peace.gif..Άς ανέβει ο καλύτερος ή ο πιό τυχερός...
Άν ανέβουμε εμείς πάντως θα icon_drunk.gif icon_drunk.gif από χαρά..
Άν ανέβουν τα Σπάτα από την άλλη θα icon_drunk.gif icon_drunk.gif από στεναχώρια..
kobra
QUOTE(kobra @ May 9 2007, 11:09 PM) *
Συμφωνώ σε όλα ρε νιαο..(κάπως το έσωσες 18.gif )..Και πάλι σόρυ αν πρόσβαλα κάποιους γιατί δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου peace.gif..Άς ανέβει ο καλύτερος ή ο πιό τυχερός...
Άν ανέβουμε εμείς πάντως θα icon_drunk.gif icon_drunk.gif από χαρά..
Άν ανέβουν τα Σπάτα από την άλλη θα icon_drunk.gif icon_drunk.gif από στεναχώρια..

Και κάτι τελευταίο..Ρε νιαο μην γράφεις κεφαλαία γιατί στο net σημαίνει ότι φωνάζεις..
aopkv
QUOTE(Thunder @ May 9 2007, 05:46 PM) *
Η αυριανη αγωνιστικη της Β' ΕΣΚΑ

1ος ομιλος

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1

Ρεπο:Κηφισια

2ος ομιλος

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
wspn28
1ος ομιλος

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2
Ρεπο:Κηφισια

2ος ομιλος

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
lalas
1ος ομιλος

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2
Ρεπο:Κηφισια

2ος ομιλος

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 2
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
KG #15
Ωρωπος- Ιριδα (36-35) 75-55
Thunder
Πευκη-Αχιλλεας (34-43) 68-69
MISTA81
Καρέας- Αμιλλα 48-68 (18-38)
kobra
Φίλιππος-Παλλήνη 91-40 σε ένα παιχνίδι άνευ ουσίας όπως αποδείχτηκε καθώς τα Σπάτα έκαναν το διπλό ανόδου μέσα στο Ψυχικό κερδίζοντας με 10π και πραγματοποιώντας,όπως έμαθα,πολύ καλή εμφάνιση..Κάποια στιγμή κέρδιζαν και με 26 αν δεν μου τα είπαν λάθος..Και αν και μένουν 2 αγωνιστικές τώρα πια δεν αλλάζει τίποτα ούτε με θαύμα..Πολλά συγχαρητήρια λοιπόν στα παιδιά και του Ψυχικού,που είχε ανέβει εδώ και καιρό,αλλά και στα παιδιά των Σπάτων..Να τα πάτε το ίδιο καλά και στην Α' εύχομαι και στους 2.. 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
sch
o Αθηναϊκός κέρδισε τον Πρωτέα-Θρίαμβο Ν.Κόσμου 3 πόντους διαφορά (σκορ δεν θυμάμαι). Πολύ κακό παιγνίδι με πάρα πολλά λάθη...
jsoiler
Ρε συ εγώ πιστεύω ότι εύκολα παίζαμε σε αυτές τις δυο ομάδες!!!Ακόμα και με τη κοιλίτσα που έχουμε........ tongue.gif tongue.gif
Πάντως ο αθηναϊκός παραλίγο να αυτοκτονήσει δυο φορές με τη διαφορά στους 4 πόντους κάνοντας φάουλ σε τρίποντο απο τη σέντρα...
wspn28
QUOTE(jsoiler @ May 11 2007, 02:09 AM) *
Ρε συ εγώ πιστεύω ότι εύκολα παίζαμε σε αυτές τις δυο ομάδες!!!Ακόμα και με τη κοιλίτσα που έχουμε........ tongue.gif tongue.gif
Πάντως ο αθηναϊκός παραλίγο να αυτοκτονήσει δυο φορές με τη διαφορά στους 4 πόντους κάνοντας φάουλ σε τρίποντο απο τη σέντρα...


Καλημέρα Κερατέα-Παλατιανή;
wspn28
QUOTE(wspn28 @ May 11 2007, 07:58 AM) *
Καλημέρα Κερατέα-Παλατιανή;

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 75-55
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 68-69
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 59-55
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 48-68
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 69-83
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 75-64
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 70-73



ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 46
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 46
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 45
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 44
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 43
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 42
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 40
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 39
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 39
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 38
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 38
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 37
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 34
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 28

galop:1.ποιός θα ανέβει; 2.ποιός θα πέσει;
sch
QUOTE(jsoiler @ May 11 2007, 02:09 AM) *
Ρε συ εγώ πιστεύω ότι εύκολα παίζαμε σε αυτές τις δυο ομάδες!!!Ακόμα και με τη κοιλίτσα που έχουμε........ tongue.gif tongue.gif
Πάντως ο αθηναϊκός παραλίγο να αυτοκτονήσει δυο φορές με τη διαφορά στους 4 πόντους κάνοντας φάουλ σε τρίποντο απο τη σέντρα...

Kαι με αυτή την κοιλίτσα, παίζαμε άνετα!!! Θα είμασταν σε πολύ καλύτερη κατάσταση... τι να πω? Ξέχασα και το μπάσκετ που ήξερα... Όσον αφορά για τον Αθηναϊκό αυτό δεν λέγεται αυτοκτονία που πήγε να κάνει, αλλά..........
jsoiler
μαλακία ε 19.gif 19.gif 19.gif ??
sch
QUOTE(jsoiler @ May 12 2007, 07:17 PM) *
μαλακία ε 19.gif 19.gif 19.gif ??

...συ είπας
Bell
sugharitiria gia alli mia fora mista..tin pempti exoume fiesta???
MISTA81
QUOTE(Bell @ May 13 2007, 05:43 PM) *
sugharitiria gia alli mia fora mista..tin pempti exoume fiesta???



η κηδεία biggrin.gif .... ελα ολα τα λεφτά ειναι αυτο το παιχνίδι
Thunder
Προτελευταια αγωνιστικη της Β'ΕΣΚΑ σημερα με το ενδιαφερον να επικεντρωνεται στο Αμιλλα-Ωρωπος...

1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2

2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 2
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
KG #15
Ιρις- Πευκη 72-62 (31-28)
cliff_ac
Άμιλλα - Ωροπός νίκη Άμιλλας
totis
Νικη του Φιλιππου.Χαλαρα θα ελεγα.
61-74
Φιλιππος: Λαππας 2, Καραγιαννιωτης 1, Δρουκας 2, Σπηλιακος 20 (3) 77.gif , Ρομποτης 12(2), Κιαχοπουλος 9, Κωστοπουλος 13(3), Κοντακης 7(1), Δημητρακοπουλος 2, Πανου, Γιαννοπουλος 6.
Κουκουβαουνες:Καραισκος, Μπουρδαλας 2, Παπαδοπουλος 16(1), Κοκκαλης 6, Παπαβασιλειου 5(1), Μαυροπουλος 5, Μοδας 2, Σταματοπουλος, Τσενες 10 (2), Μαυρακης 2, Λαδικος 13(3)

Τελευταια αγωνιστικη ο Φιλιππος παιζει με την Δοξα Γκυζη
Ελπιζουμε μονο στο μπαραζ για τριτη θεση αν και εφοσον καποια ομαδα δε κατεβει ή συγχωνευτει.
gabriel1981
στην εκπνοη εχασε η ολυμπιαδα απο τους θρακομακεδονες οπως κ ο αχιλλεας απο τον γερακα.

2πλο το ψυχικο στην μακρη........

68.gif
Thunder
Mε προλαβε ο φιλος KG#15.Δικαιη νικη της Ιριδας σ'ενα συμπαθητικο ματσακι.Καλη ομαδα η Ιριδα θα μπορουσε να παει φετος ακομα καλυτερα. peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.