Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
lalas
1ος ομιλος
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2

Ρεπο: Πορτο Ραφτη
2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
gabriel1981
Καλημεεερα σε ολους!!

Οι δικες μου προβλεψεις για αποψε!!!!!!

1ος ομιλος
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2

Ρεπο: Πορτο Ραφτη
2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
Principle
Gabriel πάντα αισιόδοξος για την ομαδάρα σου! icon_wave.gif
mixalopoylos17
1ος ομιλος
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2

Ρεπο: Πορτο Ραφτη
2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ADMIRAL14
QUOTE(gabriel1981 @ Mar 22 2007, 09:02 AM) *
Καλημεεερα σε ολους!!

Οι δικες μου προβλεψεις για αποψε!!!!!!

1ος ομιλος
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2[u]
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2

Ρεπο: Πορτο Ραφτη
aopkv
QUOTE(lalas @ Mar 22 2007, 10:53 AM) *
1ος ομιλος
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2

Ρεπο: Πορτο Ραφτη
2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΩ)
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
ADMIRAL14
QUOTE(gabriel1981 @ Mar 22 2007, 09:02 AM) *
Καλημεεερα σε ολους!!

Οι δικες μου προβλεψεις για αποψε!!!!!!

1ος ομιλος
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 2
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 2
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2


Ρεπο: Πορτο Ραφτη


ΔΥΣΚΟΛA ΤΟ 2α ΣΤO ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΦΙΛΕ GABRIEL, ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΑΜΙΛΛΑ & ΙΡΙΔΑ, ΕΝΩ Η ΠΕΣΜΕΝΗ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ(ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ & ΙΩΣΕΙΣ) ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ-ΙΡΙΔΑ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ 'ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΡΟΔΙ'. ΕΠΙΣΗΣ, ΒΛΕΠΩ 2ο ΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ(ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ) ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠ' ΤΟΥΣ 2 ΧΑΣΕΙ 'ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ' ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ.
ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΝΟΔΟΥ: ΜΕ 7 ΗΤΤΕΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ(ΜΕ 8 ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΙΣΟΒΑΘΜΙΕΣ) ΚΑΙ ΒΑΣΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ,ΙΣΟΒΑΘΜΙΩΝ & ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΜΙΛΛΑ(ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ..) ΚΑΙ ΑΘΗΝΑΪΚΟ(ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΛΙΚΟ), ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ 2/2 ΣΤΑ 2 ΕΠΟΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΥΚΑΚΙ-ΕΝΤΟΣ & ΠΡΩΤΕΑ-ΕΚΤΟΣ Ο 1ος ΚΑΙ ΜΕ ΙΡΙΔΑ-ΠΕΥΚΗ-ΕΚΤΟΣ Ο 2ος.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΗ PANGEO.
wspn28
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 22 2007, 10:20 AM) *
ΔΥΣΚΟΛA ΤΟ 2α ΣΤO ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΦΙΛΕ GABRIEL, ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΑΜΙΛΛΑ & ΙΡΙΔΑ, ΕΝΩ Η ΠΕΣΜΕΝΗ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ(ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ & ΙΩΣΕΙΣ) ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ-ΙΡΙΔΑ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ 'ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΡΟΔΙ'. ΕΠΙΣΗΣ, ΒΛΕΠΩ 2ο ΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ(ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ) ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠ' ΤΟΥΣ 2 ΧΑΣΕΙ 'ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ' ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ.
ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΝΟΔΟΥ: ΜΕ 7 ΗΤΤΕΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ(ΜΕ 8 ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΙΣΟΒΑΘΜΙΕΣ) ΚΑΙ ΒΑΣΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ,ΙΣΟΒΑΘΜΙΩΝ & ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΜΙΛΛΑ(ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΝΕΨΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ..) ΚΑΙ ΑΘΗΝΑΪΚΟ(ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΛΙΚΟ), ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ 2/2 ΣΤΑ 2 ΕΠΟΜΕΝΑ ΜΕ ΚΟΥΚΑΚΙ-ΕΝΤΟΣ & ΠΡΩΤΕΑ-ΕΚΤΟΣ Ο 1ος ΚΑΙ ΜΕ ΙΡΙΔΑ-ΠΕΥΚΗ-ΕΚΤΟΣ Ο 2ος.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΗ PANGEO.



οι προβλέψεις μου για σήμερα
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2

ίρις-πρωτέας:αν χάσει ο πρωτέας σήμερα είναι σε πολυ δύσκολη θέση, παίζει την άλλη αγωνιστική με τη άμιλλα και με 2η ήττα μάλλον πρέπει να ξεχάσει την άνοδο.ανοικτό παιχνίδι δύσκολη πρόβλεψη μάλλον 1. μεγάλο ρόλο θα παίξει η απόδοση του σιλαϊδή
αχιλλέας-κηφισια το βλέπω εύκολο 1
πεύκη-τρίτωνας είναι καλύτερη ομάδα η πεύκη
ωρωπός-κερατέα: ο ωρωπός χάνει δύσκολα στο γήπεδο του έχει καλύτερη front line.μαυρομάτης-ζαβαντής καλύτεροι ψηλοί
γέρακας-καρέας:εύκολο απόγευμα για τον γέρακα. ο εξαρχόπουλος παίζει?
άμιλλα-κουκάκι:δεν νομίζω να έχει πρόβλημα η άμιλλα. αν χάσει σήμερα την άλλη αγωνιστική παίζει τη κατηγορία.
παλατιανή-αθηναϊκός: μάλλον 2 αλλά με το αθηναϊκό ποτέ δεν μπορεί να ξέρεις. φέτος δεν έχει κερδίσει στο περιστέρι, αλλά νομίζω με την ποιότητα τους προκόπης-καλφαγιώργης-γεωργαράκος-κορκοσούρας-βόκολος θα καθαρίσουν δύσκολα ή εύκολα.

περιμένω και εγώ την άποψη του pangeo, την προηγούμενη βδομάδα έδωσε ρεσιτάλ με το μενού.admiral παίζεις στην άμιλλα? αν ναί ποιό νούμερο φοράς?
ADMIRAL14
QUOTE(wspn28 @ Mar 22 2007, 12:17 PM) *
1.γέρακας-καρέας:εύκολο απόγευμα για τον γέρακα. ο εξαρχόπουλος παίζει?
2.παλατιανή-αθηναϊκός: μάλλον 2 αλλά με το αθηναϊκό ποτέ δεν μπορεί να ξέρεις. φέτος δεν έχει κερδίσει στο περιστέρι, αλλά νομίζω με την ποιότητα τους προκόπης-καλφαγιώργης-γεωργαράκος-κορκοσούρας-βόκολος θα καθαρίσουν δύσκολα ή εύκολα.

3.περιμένω και εγώ την άποψη του pangeo, την προηγούμενη βδομάδα έδωσε ρεσιτάλ με το μενού.
4.admiral παίζεις στην άμιλλα? αν ναί ποιό νούμερο φοράς?

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
1.ΤΟ 'ΚΟΨΕ
2.ΤΟΥ ΤΟ 'ΧΟΥΝ ΚΟΨΕΙ
3.ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΥΣΤΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ, ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
& 4.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ:14
wspn28
QUOTE(wspn28 @ Mar 22 2007, 12:17 PM) *
οι προβλέψεις μου για σήμερα
ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 1
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 1
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 1
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2

ίρις-πρωτέας:αν χάσει ο πρωτέας σήμερα είναι σε πολυ δύσκολη θέση, παίζει την άλλη αγωνιστική με τη άμιλλα και με 2η ήττα μάλλον πρέπει να ξεχάσει την άνοδο.ανοικτό παιχνίδι δύσκολη πρόβλεψη μάλλον 1. μεγάλο ρόλο θα παίξει η απόδοση του σιλαϊδή
αχιλλέας-κηφισια το βλέπω εύκολο 1
πεύκη-τρίτωνας είναι καλύτερη ομάδα η πεύκη
ωρωπός-κερατέα: ο ωρωπός χάνει δύσκολα στο γήπεδο του έχει καλύτερη front line.μαυρομάτης-ζαβαντής καλύτεροι ψηλοί
γέρακας-καρέας:εύκολο απόγευμα για τον γέρακα. ο εξαρχόπουλος παίζει?
άμιλλα-κουκάκι:δεν νομίζω να έχει πρόβλημα η άμιλλα. αν χάσει σήμερα την άλλη αγωνιστική παίζει τη κατηγορία.
παλατιανή-αθηναϊκός: μάλλον 2 αλλά με το αθηναϊκό ποτέ δεν μπορεί να ξέρεις. φέτος δεν έχει κερδίσει στο περιστέρι, αλλά νομίζω με την ποιότητα τους προκόπης-καλφαγιώργης-γεωργαράκος-κορκοσούρας-βόκολος θα καθαρίσουν δύσκολα ή εύκολα.

περιμένω και εγώ την άποψη του pangeo, την προηγούμενη βδομάδα έδωσε ρεσιτάλ με το μενού.admiral παίζεις στην άμιλλα? αν ναί ποιό νούμερο φοράς?


ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 (ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΩ)
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 2
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 1
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1

το ψυχικό έχει καθαρίσει λογικά την κατηγορία . η εστία είναι αξιόμαχη αλλά το ψυχικό είναι καλύτερο
ο φιλιππος αν είναι προσεκτικός θα κερδίσει άνετα μέσα στον βύρωνα.
χαλάνδρι-προμηθέας: μάλλον 1
σπάτα-θρακομακεδόνες εύκολα 1
μάκρη-δόξα: καλύτερη η μάκρη στο γήπεδο της
παλλήνη-κουκουβάουνες:έμπειρη ομάδα η παλλήνη δεν θα έχει πρόβλημα
wspn28
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 22 2007, 12:36 PM) *
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
1.ΤΟ 'ΚΟΨΕ
2.ΤΟΥ ΤΟ 'ΧΟΥΝ ΚΟΨΕΙ
3.ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΥΣΤΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ, ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
& 4.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ:14

σας είδα στο παιχνίδι με τον αθηναϊκό. ήταν καλύτερος ο αθηναϊκός. στη φάση που φώναζε ο προπονητής σας πρέπει να είχε δίκιο, αλλά το έχασε με το που μπήκε στο γήπεδο και φώναζε στον διαιτητή. γενικά δεν νομίζω ότι η διαιτησία αλλίωσε το αποτέλεσμα. καλή ομάδα η άμιλλα, αλλά όπως είπα και πρίν από ότι έχω δεί 2 φορές τον αθηναϊκό έχει έμπειρους παίκτες. εσύ τι βλέπεις για άνοδο

2. ο βόκολος δεν έπαιζε μέχρι πέρσι στο παγκράτι? γιατί του το έκοψαν?και στο παιχνίδι με άμιλλα δεν έπαιξε λεπτό.
3. ο pangeo παίζει αθηναϊκό?
ADMIRAL14
QUOTE(wspn28 @ Mar 22 2007, 12:52 PM) *
σας είδα στο παιχνίδι με τον αθηναϊκό. ήταν καλύτερος ο αθηναϊκός. στη φάση που φώναζε ο προπονητής σας πρέπει να είχε δίκιο, αλλά το έχασε με το που μπήκε στο γήπεδο και φώναζε στον διαιτητή. γενικά δεν νομίζω ότι η διαιτησία αλλίωσε το αποτέλεσμα. καλή ομάδα η άμιλλα, αλλά όπως είπα και πρίν από ότι έχω δεί 2 φορές τον αθηναϊκό έχει έμπειρους παίκτες. εσύ τι βλέπεις για άνοδο

2. ο βόκολος δεν έπαιζε μέχρι πέρσι στο παγκράτι? γιατί του το έκοψαν?και στο παιχνίδι με άμιλλα δεν έπαιξε λεπτό.
3. ο pangeo παίζει αθηναϊκό?

ΠΡΑΓΑΜΑΤΙ, ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ Ο ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ(ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ!) ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ, Ο COACH ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΟΤΑΝ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΟΝ ΕΣΠΡΩΞΕ(!) ΜΕ ΤΑ 2 ΧΕΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΘΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΦΥΡΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ(ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΕΤΣΙ!).
Η ΑΜΙΛΛΑ, ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΜΑΔΑ-ΠΑΡΕΑ ΧΩΡΙΣ ΒΕΝΤΕΤΕΣ & ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ Μ' ΕΝΑΝ COACH ΕΠΙΠΕΔΟΥ Α' ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ, ΑΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ(ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ) Θ' ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ.
Ο ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΥΛΙΚΟ, ΤΟ BUDJET, ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΝΑΚΑΜΨΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΕΣ.
Ο ΒΟΚΟΛΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ COACH.
Ο PANGEO ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.
wspn28
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 22 2007, 01:29 PM) *
ΠΡΑΓΑΜΑΤΙ, ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ Ο ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ(ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ!) ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ, Ο COACH ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΟΤΑΝ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΟΝ ΕΣΠΡΩΞΕ(!) ΜΕ ΤΑ 2 ΧΕΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΘΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΦΥΡΙΖΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ(ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΕΤΣΙ!).
Η ΑΜΙΛΛΑ, ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΜΑΔΑ-ΠΑΡΕΑ ΧΩΡΙΣ ΒΕΝΤΕΤΕΣ & ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ Μ' ΕΝΑΝ COACH ΕΠΙΠΕΔΟΥ Α' ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ, ΑΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΑΣ(ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ) Θ' ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ.
Ο ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΥΛΙΚΟ, ΤΟ BUDJET, ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΝΑΚΑΜΨΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΕΣ.
Ο ΒΟΚΟΛΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ COACH.
Ο PANGEO ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.

ok, αλλά δεν μου είπες ποιός πιστεύεις ότι θα ανέβει admiral?
pangeo απάντησε ή έστω γράψε κάτι για την σημερινή αγωνιστική.
kiki
Ζω λιγοτερο απο 2 χρονια στην αθηνα και εχω διαπιστωσει πλεον την τεραστια διαφορα που υπαρχει σε σχεση με το μπασκετ της επαρχιας οπου ζουσα και παραλολοθουσα τα τοπικα πρωταθληματα.Οι ομαδες της Β εσκα που εχω δει θα πρωταγωνιστουσαν και θα ανεβαιναν Γ εθνικη αν επαιζαν στην επαρχια και φυσικα δεν μιλαω για τα χωρια.Θα ηθελα τις γνωμες σας και θα ακολουθησει και η δικη μου,για τις ομαδες του 2ου ομιλου και ειδικα για αυτες που διεκδικουν ανοδο.Πειτε μου οτι ξερετε για τα ροστερ τους και τι "λενε" οι coach τους.Ευχαριστω εκ των προτερων και περιμενω πολυ μπασκετικη κουβεντα!!!!!!
Υ.Γ.Θελω να μιλησουμε αρχικα για 2ο ομιλο γιατι εχω δει μονο αυτους και Α εσκα.
ADMIRAL14
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΟΥΚΑΚΙ 1 (ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ 7/7 ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ!-ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΤΟ ΚΟΥΚΑΚΙ)
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 (ΕΥΚΟΛΑ-ΑΠΟΔΕΚΑΤΙΣΜΕΝΗ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ)
ΩΡΩΠΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ (ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ)
ΙΡΙΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ 2 (ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΑΣΤΟΧΗ ΣΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ Η ΙΡΙΔΑ-ΣΟΒΑΡΟΣ Ο ΠΡΩΤΕΑΣ)
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ, ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΟΡΜΙΑ!
Peritri
Ο Σταμουλάκης έπαιζε παλιά Αστέρα Πολυγώνου;;;
ADMIRAL14
QUOTE(Peritri @ Mar 22 2007, 10:14 PM) *
Ο Σταμουλάκης έπαιζε παλιά Αστέρα Πολυγώνου;;;

Ναι, δεινός 3ποντος!
aopkv
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ = ΑΣΣΟΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟΣ,ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΚΟΡ
TRAVEL
ΝΕΟ ΠΕΡΙΠΑΤΟ Ο ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΥΚΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΟ ΑΛΟΓΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ P.G.
wspn28
QUOTE(TRAVEL @ Mar 23 2007, 07:44 AM) *
ΝΕΟ ΠΕΡΙΠΑΤΟ Ο ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΠΕΥΚΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΟ ΑΛΟΓΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ P.G.

΄καλημέρα σε όλους.η συνέχεια θα είναι χιτσκοκική.προβλέπω θρίλερ μέχρι το τέλος.
μεγάλο διπλό του πρωτέα μέσα στη πετρούπολη. όλα τα λεφτά είναι το ντέρμπυ στο περιστέρι την άλλη αγωνιστική.αν η άμιλλα χάσει μάλλον λέει αντίο στην άνοδο.έχει δύσκολο πρόγραμμα -κερατέα,ωρωπό και πεύκη τελευταία αγωνιστική. ο πρωτέας έχει και αυτός αθηναϊκό μετά από άμιλλα.
το ωρωπός-κερατέα γιατί δεν έγινε?
ο ωρωπός έχει μόνο ένα δύσκολο με άμιλλα
η κερατέα είναι επίσης σε δύσκολη θέση έχει άμιλλα-πόρτο ράφτη εκτός και ρεπό τελευταία αγωνιστική
πάντως αν κερδίσει την κυριακή ο αθηναϊκός στην πεύκη πάει στη πρώτη θέση και έχει μόνο ένα δύσκολο μέχρι το τέλος με πρωτέα στο μετς.επαγγελματική νίκη η χθεσινή τους,όπως και του πρωτέα σε δύσκολα γήπεδα. ο γεωργαράκος γιατί δεν παίζει? είναι όντως απώλεια είναι πολύ έμπειρος παίκτης.

μεγάλο ρόλο θα παίξουν τα ρεπό των ομάδων

QUOTE(wspn28 @ Mar 23 2007, 09:43 AM) *
΄καλημέρα σε όλους.η συνέχεια θα είναι χιτσκοκική.προβλέπω θρίλερ μέχρι το τέλος.
μεγάλο διπλό του πρωτέα μέσα στη πετρούπολη. όλα τα λεφτά είναι το ντέρμπυ στο περιστέρι την άλλη αγωνιστική.αν η άμιλλα χάσει μάλλον λέει αντίο στην άνοδο.έχει δύσκολο πρόγραμμα -κερατέα,ωρωπό και πεύκη τελευταία αγωνιστική. ο πρωτέας έχει και αυτός αθηναϊκό μετά από άμιλλα.
το ωρωπός-κερατέα γιατί δεν έγινε?
ο ωρωπός έχει μόνο ένα δύσκολο με άμιλλα
η κερατέα είναι επίσης σε δύσκολη θέση έχει άμιλλα-πόρτο ράφτη εκτός και ρεπό τελευταία αγωνιστική
πάντως αν κερδίσει την κυριακή ο αθηναϊκός στην πεύκη πάει στη πρώτη θέση και έχει μόνο ένα δύσκολο μέχρι το τέλος με πρωτέα στο μετς.επαγγελματική νίκη η χθεσινή τους,όπως και του πρωτέα σε δύσκολα γήπεδα. ο γεωργαράκος γιατί δεν παίζει? είναι όντως απώλεια είναι πολύ έμπειρος παίκτης.

μεγάλο ρόλο θα παίξουν τα ρεπό των ομάδων


περιμένω από εκτός απάντηση του admiral αλλά και ΄τη νέα συνταγή του pangeo.
Olorin
Παρεμπιπτόντως, είχα πάει χθες να δω το Εν.Βύρωνα-Φίλιππος και κέρδισε ο Βύρωνας 3 πόντους...

Λογικά, περιπλέκονται τα πράγματα για τη 2η θέση...
ADMIRAL14
QUOTE(wspn28 @ Mar 23 2007, 09:46 AM) *
΄καλημέρα σε όλους.η συνέχεια θα είναι χιτσκοκική.προβλέπω θρίλερ μέχρι το τέλος.
μεγάλο διπλό του πρωτέα μέσα στη πετρούπολη. όλα τα λεφτά είναι το ντέρμπυ στο περιστέρι την άλλη αγωνιστική[/b[b]].αν η άμιλλα χάσει μάλλον λέει αντίο στην άνοδο.έχει δύσκολο πρόγραμμα -κερατέα,ωρωπό και πεύκη τελευταία αγωνιστική. ο πρωτέας έχει και αυτός αθηναϊκό μετά από άμιλλα.
το ωρωπός-κερατέα γιατί δεν έγινε?
ο ωρωπός έχει μόνο ένα δύσκολο με άμιλλα
η κερατέα είναι επίσης σε δύσκολη θέση έχει άμιλλα-πόρτο ράφτη εκτός και ρεπό τελευταία αγωνιστική
πάντως αν κερδίσει την κυριακή ο αθηναϊκός στην πεύκη πάει στη πρώτη θέση και έχει μόνο ένα δύσκολο μέχρι το τέλος με πρωτέα στο μετς.επαγγελματική νίκη η χθεσινή τους,όπως και του πρωτέα σε δύσκολα γήπεδα. ο γεωργαράκος γιατί δεν παίζει? είναι όντως απώλεια είναι πολύ έμπειρος παίκτης.

μεγάλο ρόλο θα παίξουν τα ρεπό των ομάδων
περιμένω από εκτός απάντηση του admiral αλλά και ΄τη νέα συνταγή του pangeo.

ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣ, ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ.
ΑΝ Η ΑΜΙΛΛΑ ΧΑΣΕΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΟΔΟ, ΑΠΛΑ ΙΣΟΒΑΘΜΕΙ ΣΤΗΝ 1η ΘΕΣΗ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ 1 ΗΤΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΑΠ' ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΚΡΕΜΟΥΝ ΩΡΩΠΟΣ-ΚΕΡΑΤΕΑ(ΕΣΤΑΖΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΧΗ) & ΠΕΥΚΗ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΩΛΕΙΕΣ.
ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΥΚΗ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ 2η ΘΕΣΗ ΜΕ 6 ΗΤΤΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ-ΜΟΝΗ 1η Η ΑΜΙΛΛΑ ΜΕ 5 ΗΤΤΕΣ(ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ!).
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ POSTS: ΦΑΒΟΡΙ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.
ADMIRAL14
THUNDER ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΣΤΕ ΕΝ' ΟΨΕΙ "ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ" ΝΤΕΡΜΠΙ?
ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΠΑΤΕ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.
Thunder
Kαλημερα σε ολα τα παιδια του forum!Τα πληρη χθεσινα αποτελεσματα!


1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 58-63
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-49
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 75-60
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0-0
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 49-41
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 70-57
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 43-67

Ρεπο:Πορτο Ραφτη


Μεγαλη νικη για Πρωτεα μεσα στην Ιριδα κ πολυ καλο διπλο Αθηναικου στην Παλατιανη.Η Αμιλλα συνεχιζει μονη πρωτη στην κορυφη.Εμεις(Πευκη) κερδισαμε ευκολα τον Τριτωνα εντος με σχετικα καλη αποδοση.

2ος ομιλος


ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 76-91
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 63-58
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 68-65
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 66-62
ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 0-0
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 78-61
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 57-66


Η 2η θεση στον 2ο ομιλο θα κριθει μεχρι τελικης πτωσεως,μετα την ηττα του Φιλιππου στο Εργανης απο την Ενωση.Απο κοντα κ ο ΑΟΚ Χαλανδριου μετα την νικη στο τοπικο ντερμπι μαζι με Σπατα θα διεκδικησουν τη 2η θεση.
Principle
Μην ξεγράφετε την Εστία ακόμα παίδες.'Εχει...δρόμο ακόμα! wink.gif
Thunder
Φιλε ΑDMIRAL14 με βαση τα τελευταια παιχνιδια δειχνουμε σε σχετικα καλη κατασταση.Θα δειξει για το παιχνιδι της Κυριακης.Το τρενο της ανοδου εχει χαθει εδω κ καιρο,κ ηταν τοτε με τις 3 συνεχομενες ηττες που καναμε,απο Ιριδα,εσας,κ Παλατιανη.Βεβαια ποτε δεν ξερεις τι γινεται στο μπασκετ...
gabriel1981
QUOTE(Principle @ Mar 23 2007, 01:18 PM) *
Μην ξεγράφετε την Εστία ακόμα παίδες.'Εχει...δρόμο ακόμα! wink.gif



Συμφωνω μαζι σου principle, εχει αρκετα ευνοικο προγραμμα....και παιχνιδι λιγοτερο!! icon_drunk.gif
Principle
Βλέπω μια μπύρα να κουνιέται Gabriel!Κερνάς;
Y.Γ. Μήπως εχθές θα έπαιζες βαρύ πεντάρι;
Thunder
Gabriel γιατι δεν εγινε ο αγωνας σας ?
Principle
QUOTE(Thunder @ Mar 23 2007, 11:34 AM) *
Gabriel γιατι δεν εγινε ο αγωνας σας ?
Γιατί συνομωτεί το σύμπαν! smiley.gif


QUOTE(gabriel1981 @ Mar 23 2007, 11:28 AM) *
Συμφωνω μαζι σου principle, εχει αρκετα ευνοικο προγραμμα....και παιχνιδι λιγοτερο!! icon_drunk.gif
Α, και σε παρακαλώ το p να γίνει Ρ!
MISTA81
pistevo oti to pio simantiko einai na kratisei mia omada tin edra tis kai na kerdisei merika apo ta legomena <megala> paixnidia. i dikia mas i omada<amilla> to exei kataferei auto. an kerdisoume kai tin pempti sto mets pame foul gia anodo kai gia prwteia.
KG #15
geia sas boys..Xthes me prwtea eimastan eksairetika astoxoi sta sout alla kai stis dieisdyseis..Sto mono tomea pou ta kataferame itan ta rebounds kai i poly kali amyna..Sto telos tha mporousaame na eixame parei to paixnidaki alla stis 3 epitheseis poou kaname eixame 1/3 voles,kai 0/2 triponta...Eksairetika atyxoi..Poly sovari omada o prwteas alla xthes pistevw oti aksizame tin niki,etsi opws pige to paixnidi...krima..
gabriel1981
QUOTE(Thunder @ Mar 23 2007, 01:34 PM) *
Gabriel γιατι δεν εγινε ο αγωνας σας ?



Στο Ρουφ ο αγωνιστικος χωρος χθες βραδυ ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...

οχι μονο γλιστρουσε απο την υγρασια...μεχρι και χοκευ επι παγου θα μπορουσαμε να παιξουμε...

Και ετσι αναβληθηκε το παιχνιδακι και ποιος ξερει για ποτε!!!

Καλό πάσχα ΟΕΟ....(ξέχασα προηγειται το Χαλάνδρι εντος...) wink.gif
kiki
QUOTE(kiki @ Mar 22 2007, 04:02 PM) *
Ζω λιγοτερο απο 2 χρονια στην αθηνα και εχω διαπιστωσει πλεον την τεραστια διαφορα που υπαρχει σε σχεση με το μπασκετ της επαρχιας οπου ζουσα και παραλολοθουσα τα τοπικα πρωταθληματα.Οι ομαδες της Β εσκα που εχω δει θα πρωταγωνιστουσαν και θα ανεβαιναν Γ εθνικη αν επαιζαν στην επαρχια και φυσικα δεν μιλαω για τα χωρια.Θα ηθελα τις γνωμες σας και θα ακολουθησει και η δικη μου,για τις ομαδες του 2ου ομιλου και ειδικα για αυτες που διεκδικουν ανοδο.Πειτε μου οτι ξερετε για τα ροστερ τους και τι "λενε" οι coach τους.Ευχαριστω εκ των προτερων και περιμενω πολυ μπασκετικη κουβεντα!!!!!!
Υ.Γ.Θελω να μιλησουμε αρχικα για 2ο ομιλο γιατι εχω δει μονο αυτους και Α εσκα.



λοιπον φιλαρακια δεν εχετε γνωμη η ειναι βαρετο το γραψιμο?Ας κουβεντιασουμε λοιπον
MISTA81
kai se emas sto peristeri se ena simeio estaze kai eixame mia petseta gia wra anagkis. apo oti katalava den prepei na ipirxe gipedo pou na mi stazei i orofi.
MISTA81
file kiki kai ego apo eparxia irtha stin athina. otan irtha epaiza Γ ethniki kai piga na paikso se omada A eska. den iparxei kamia sigkrisi. apla na sou po oti otan epaiza tin proti xronia A eska paizame fiika me ton ariwna pou itan 8 stin B ethniki kai ton nikagame sinexeia. poso mallon me omades Γ ethnikis tis eparxias. oi 6 toulaxiston prwtes tis A eska einai poli kaliteres apo omades tis eparxias pou paizoun Γ ethnikis
leonkalf
Παιδιά, παρακαλώ γράφετε (όσοι δεν το κάνετε) με ελληνικούς χαρακτήρες. Τα greeklish είναι δυσανάγνωστα!

Ευχαριστώ.
kiki
QUOTE(MISTA81 @ Mar 23 2007, 05:51 PM) *
file kiki kai ego apo eparxia irtha stin athina. otan irtha epaiza Γ ethniki kai piga na paikso se omada A eska. den iparxei kamia sigkrisi. apla na sou po oti otan epaiza tin proti xronia A eska paizame fiika me ton ariwna pou itan 8 stin B ethniki kai ton nikagame sinexeia. poso mallon me omades Γ ethnikis tis eparxias. oi 6 toulaxiston prwtes tis A eska einai poli kaliteres apo omades tis eparxias pou paizoun Γ ethnikis

κανενα σχολιο για αυτους που παλευουν για ανοδο στον 2ο ομιλο εχεις?τι μπασκετ παιζουν και ποσο καλο ροστερ και προπονητες εχουν?για να δουμε τελικα ειναι τα πραγματα οπως νομιζω η μονο εγω τα βλεπω ετσι?
MISTA81
Οχι ιδιαίτερα γιατι εμείς αγωνιζόμαστε στον 1 όμιλο. έχουμε παίξει με το ψυχικο σε ενα τουρνουά τα χριστούγεννα και το κερδίσαμε 15 πόντους στο περιστέρι. αλλα να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω την δυναμικότητα της κάθε ομάδας
gabriel1981
QUOTE(MISTA81 @ Mar 24 2007, 05:59 PM) *
Οχι ιδιαίτερα γιατι εμείς αγωνιζόμαστε στον 1 όμιλο. έχουμε παίξει με το ψυχικο σε ενα τουρνουά τα χριστούγεννα και το κερδίσαμε 15 πόντους στο περιστέρι. αλλα να σου πω την αλήθεια δεν γνωρίζω την δυναμικότητα της κάθε ομάδας



κερδισες το ψυχικο σε ενα φιλικο οταν αυτο επαιξε με 6 παικτες 28 δεκεμβρη αν δε με απατα η μνημη μου. Λιγους μηνες νωριτερα μηπως θυμασαι το τελικο σκορ στην εδρα του ψυχικου;;;;;104-69 αν δε με απατα η μνημη μου!!!!
MISTA81
Σωστά. μόνο που 6 παίκτες είχαμε εμείς οχι εσείς. Οσο για το 104-69 που λές νομίζω οτι δεν κρατάγαμε σκόρ εκείνη την ημέρα και πρέπει να αναφέρεσαι στο παιχνίδι που το γήπεδο ήταν καρμανιόλα που γλίστραγε όλο το γήπεδο. και σε μάτς προετοιμασίας ενω το αλλο είχε ξεκινήσει προ πολλου το πρωτάθλημα. τέλος πάντων ως μη γενόμενα και τα 2. Φιλικά ήταν. μακάρι να παίξουμε στο τέλος της χρονιάς για τον τίτλο του υπερπρωταθλητή wink.gif
Giwrgos_foa
gabriel me rementela de pas pouthena!! tongue.gif
gabriel1981
blove.gif προς το παρον θα παω στη Α κατηγορια!!! Μετα βλεπουμε icon_wave.gif
cliff_ac
Ρε παιδιά εσείς από την Άμιλλα δεν έχετε γηπεδικό πρόβλημα πού κάνετε προπονήσεις ? στο μεγάλο το κλειστό του περιστερίου πόσες ώρες έχετε???
MISTA81
Οχι δεν έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα τις ωρες μας τις έχουμε τις καθημερινές. μόνο τα σαββατοκύριακα δεν είναι στανταρ οι ώρες που έχει αγώνες. και κάθε δεύτερη τρίτη.
cliff_ac
δηλαδή προπονήσεις κανονικά στο κλειστό κάνετε?
Peritri
QUOTE(Giwrgos_foa @ Mar 25 2007, 03:41 AM) *
gabriel me rementela de pas pouthena!! tongue.gif



Ού ρε εγκάθετε Αναστό 68.gif biggrin.gif
ADMIRAL14
QUOTE(cliff_ac @ Mar 25 2007, 01:19 PM) *
δηλαδή προπονήσεις κανονικά στο κλειστό κάνετε?

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΩΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ, 8:30 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ 2η ΤΡΙΤΗ, ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΑΣ? ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ 'ΡΘΕΙΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ Α' ΕΣΚΑ? ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΗΡΘΕ ΠΕΥΚΗ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΗΜΕΡΑ?
cliff_ac
απλά παραξενεύομαι το περιστέρι με τόσα τμήματα (αντρικο εφηβικο παιδικο , γυναικίο δε ξέρω κ γω πόσα άλλα) έχει διαθέσιμες ώρες ?? πάντως μακάρι όλοι να παίζαμε σε τέτοια γήπεδα... αχ.....
Thunder
Πευκη-Αθηναικος 82-72
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.