Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
kobra
QUOTE(Thunder @ Apr 19 2007, 10:56 PM) *
Σιγουρα θα'ναι καλο ματσακι!Αλλα εχουμε κ εμεις αγωνα οποτε δεν μπορω να ερθω...Οσο για προβλεψη τεινω περισσοτερο σε εσας κυριως λογω των κλασσικων χαρακτηριστικων των ομαδων των δυτικων προαστιων(δυνατη εδρα,μεγαλο παθος,΄΄ποτε δεν παραταω το παιχνιδι΄΄).Αλλα θα'ναι οριακο ματς...

Μακάρι..Θα το μάθουμε σε 1 εβδομάδα..Συγχαρητήρια και για τη νίκη σας..
Thunder
Να'σαι καλα kobra.Ευχομαι καλη επιτυχια στο δυσκολο κυνηγι της ανοδου.
Thunder
Μολις εμαθα οτι κερδισε κ η Εστια κανα 20αρι ποντους τον ΑΟΚ Χαλανδριου.
mkos10
δεν μας ειπες ομως αν την αξιζατε κιολας τη νικη αυτη φιλε kobra.....????
Thunder
Tα αποτελεσματα της χθεσινης αγωνιστικης.

1ος ομιλος

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 80-67
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 84-71
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 58-35
ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 60-68
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 85-61
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ 58-59
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 79-76

2ος ομιλος

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 70-73
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 68-61
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 64-68
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 88-65
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 83-70
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 65-52
ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 58-80
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 84-58
kobra
QUOTE(mkos10 @ Apr 20 2007, 11:52 AM) *
δεν μας ειπες ομως αν την αξιζατε κιολας τη νικη αυτη φιλε kobra.....????

Αν δεν κάνω λάθος παίξαμε αντίπαλοι χθές Μιχάλη..Όπως και πέρυσι στα μπαράζ...Εγώ σε είχα overplay στο 2ο ημ..Για να καταλάβεις ποιός είμαι..Και επειδή τα είπαμε και λίγο κατά τη διάρκεια δε νομίζω ότι έφταιγε η διαιτησία σε τίποτα όσο οι επιλογές σας σαν ομάδα..Ειδικά στο 2ο ημ δεν βάλατε τίποτα..Στο 1ο είχατε από τους 36π τους 24 από 8 3ποντα..Απλά μετά δεν είχατε τόση άνεση να σουτάρετε όπως στην αρχή..Μην πω και για το Νο.. ,ξέρεις ποιό,που σούταρε με 2 και 3 πάνω του..Λογικό ήταν να γυρίσει το μάτς έτσι..
kobra
Και βέβαια μας βγήκε σε καλό τελικά που είχε χαλάσει το ταμπλό γιατί παίζαμε σαν παλαβοί χωρίς να ξέρουμε αν το έχουμε γυρίσει η όχι..
christos1
QUOTE(kobra @ Apr 20 2007, 07:54 PM) *
Και βέβαια μας βγήκε σε καλό τελικά που είχε χαλάσει το ταμπλό γιατί παίζαμε σαν παλαβοί χωρίς να ξέρουμε αν το έχουμε γυρίσει η όχι..

τι νουμερο φορουσες φιλε γιατι ημουνα στο ματς?πολυ καλος ο "γεματουλης" ο 9 και ο 11 αν και τελικα κερδισατε πιστευω γιατι τα καλυβια ηταν πολυ αναρχα.Τι πιστευεις για σπατα?τους ξερετε και σας ξερουν απο τον πρωτο γυρο...θα ειναι γεματο το καρβουνο?ποσους χωραει?θα προσπαθησω να σας δω γιατι ειναι το ματς της χρονιας μεχρι τωρα για ολη τη Β εσκα
kiki
QUOTE(mkos10 @ Apr 20 2007, 11:52 AM) *
δεν μας ειπες ομως αν την αξιζατε κιολας τη νικη αυτη φιλε kobra.....????

δεν ξερω τι παιχτηκε την πεμπτη αλλα τωρα παικταρα δυσκολα το σωζετε...μπραβο παντως για την προσπαθεια.Εσυ που ξερεις φιλιππο και σπατα τι βλεπεις...εχει παικταραδες ο φιλιππος?τα σπατα θα το παλεψουν η θα χασουν ευκολα γιατι για να κερδισουν ...πρεπει να κανει μαγικα ο coach οι παικτες και ολος ο κοσμος
mkos10
φιλε kobra δεν ειπα τιποτα για διαιτησια γιατι ηταν καλη. αλλωστε με ξερεις καιρο για να ξερεις οτι δεν ασχολουμε με τους ρεφερι..αυτο που θελω να πω ειναι οτι παιξαμε πολυ καλα για να χασουμε..οταν τελειωσει το πρωταθλημα θα σου εξηγησω και θα καταλαβεις..(αν θες παντως το msn μου ειναι kosmi10@hotmail.com ελα εκει να στα πω.....) εγω ειμαι αυτος αλλωστε που σασ εδινε συγχαρητηρια στο τελος,ετσι δεν ειναι??
mkos10
φιλε κικι που παιζεις?? εχουμε βρεθει αντιπαλοι? οταν τελειωσει το πρωταθλημα θα μπορεσω να σου πω πολλα για το τι εγινε κ κινδυνευουμε...τωρα για αυτο που με ρωτας και ο φιλιππος και τα σπατα εχουν πολυ μπασκετικα παιδια..ο φιλιππος εχει πολυ καλυτερο συνολο αλλα τα σπατα πολυ καλυτερα κονε..αν με καταλαβαινεις..εγω ευχομαι και πιστευω πως ο φιλιππος θα ανεβει γιατι γουσταρω πολυ τις αμαδες απο εδω γυρω,επειδη κ εγω μενιδι μενω και ξερω την καυλα που υπαρχει για μπασκετ..
cliff_ac
mkos10 Όλοι απο εδώ γύρω αυτό ευχόμαστε ( ιλιον πετρουπολη περιστερι ) !!! Τώρα και εσύ από μενίδι καλοδεχούμενος αν και στις ομάδες σας δεν έχετε και τα πιο καλά παιδιά ... σε ποια ομάδα παίζεις ??
mkos10
φιλε cliff δεν ειμαστε κακα παιδια..παρεξηγημενα ειμαστε..χα χα χα... εγω φετος παιζω καλυβια..εσυ που παιζεις?
kobra
QUOTE(christos1 @ Apr 21 2007, 08:47 AM) *
τι νουμερο φορουσες φιλε γιατι ημουνα στο ματς?πολυ καλος ο "γεματουλης" ο 9 και ο 11 αν και τελικα κερδισατε πιστευω γιατι τα καλυβια ηταν πολυ αναρχα.Τι πιστευεις για σπατα?τους ξερετε και σας ξερουν απο τον πρωτο γυρο...θα ειναι γεματο το καρβουνο?ποσους χωραει?θα προσπαθησω να σας δω γιατι ειναι το ματς της χρονιας μεχρι τωρα για ολη τη Β εσκα

Το 7..Ξέρω ήμουν λίγο απαράδεκτος προχθές αλλά χαλάλι..αφου κερδίσαμε..το κάρβουνο θα είναι φίσκα την πέμπτη..δεν ξέρω πόσους χωράει αλλά υπολογίζω γύρω στους 200 την πέμπτη..είσαι ευπρόσδεκτος την πέμπτη αν μπορείς..εγώ δεν είχα παίξει 1ο γύρω με σπάτα.είχα χτυπήσει.ούτε καν ήμουν στο γήπεδο..και δεν νομίζω να κερδίζαμε αν δεν παίζαμε over play τον μιχάλη(mkos10)..πολύ καλός παίχτης..ελπίζω να βρεθούμε και συμπαίχτες κάποια στιγμή..έχω βαρεθεί να τον μαρκάρω..εσύ παίζεις κάπου?
kobra
QUOTE(mkos10 @ Apr 21 2007, 12:02 PM) *
φιλε kobra δεν ειπα τιποτα για διαιτησια γιατι ηταν καλη. αλλωστε με ξερεις καιρο για να ξερεις οτι δεν ασχολουμε με τους ρεφερι..αυτο που θελω να πω ειναι οτι παιξαμε πολυ καλα για να χασουμε..οταν τελειωσει το πρωταθλημα θα σου εξηγησω και θα καταλαβεις..(αν θες παντως το msn μου ειναι kosmi10@hotmail.com ελα εκει να στα πω.....) εγω ειμαι αυτος αλλωστε που σασ εδινε συγχαρητηρια στο τελος,ετσι δεν ειναι??

Το ξέρω ρε μιχάλη..θα κανονίσουμε να τα πούμε και απο κοντά..μην πας στον αγώνα σου την πέμπτη για να έρθεις να δείς το ματς..
mkos10
QUOTE(kobra @ Apr 21 2007, 03:44 PM) *
Το ξέρω ρε μιχάλη..θα κανονίσουμε να τα πούμε και απο κοντά..μην πας στον αγώνα σου την πέμπτη για να έρθεις να δείς το ματς..


φιλε kobra μακαρι να μπορουσα να ερθω...σ' ευχαριστω για τα καλα σου λογια και να ξερεις οτι αν ολα πανε καλα μπορει και να ειμαστε συμπαικτες του χρονου..ελπιζω να κρατησες το msn μου και να τα πουμε συντομα.....ααα και μην κανεις πολυ παρεα με μιχαλοπουλο ειναι κακη συναναστροφη... χα χα χα χα χα
kobra
Θέλω να κάνω ένα γκάλοπ για το παιχνίδι της πέμπτης Φίλιππος ή Σπάτα..Τι ποσοστό δίνετε στον έναν και τι στον άλλον..μόνο για το μάτς.όχι για την άνοδο..
Thunder
60-40 υπερ του Φιλιππου...
kiki
51-49 και μακαρι να δουμε ωραιο ματς
kobra
QUOTE(kiki @ Apr 22 2007, 01:14 PM) *
51-49 και μακαρι να δουμε ωραιο ματς

παίζεις κάπου εσύ φίλε?Θα είσαι στο γήπεδο?
kiki
QUOTE(mkos10 @ Apr 21 2007, 12:13 PM) *
φιλε κικι που παιζεις?? εχουμε βρεθει αντιπαλοι? οταν τελειωσει το πρωταθλημα θα μπορεσω να σου πω πολλα για το τι εγινε κ κινδυνευουμε...τωρα για αυτο που με ρωτας και ο φιλιππος και τα σπατα εχουν πολυ μπασκετικα παιδια..ο φιλιππος εχει πολυ καλυτερο συνολο αλλα τα σπατα πολυ καλυτερα κονε..αν με καταλαβαινεις..εγω ευχομαι και πιστευω πως ο φιλιππος θα ανεβει γιατι γουσταρω πολυ τις αμαδες απο εδω γυρω,επειδη κ εγω μενιδι μενω και ξερω την καυλα που υπαρχει για μπασκετ..

δεν παιζω,μονο βλεπω αλλα ασχετα με το τι υποστηριζω βλεπω μπασκετ!!!οποτε και να τα πεις το ιδιο ειναι φιλε...ο φιλιππος πραγματι πιστευω και εγω οτι εχει καλυτερο υλικο αλλα και καλυτερα κονε...θυμισου προχθες οτι καποιος πατησε γραμμη(του φιλιππου),δεν το εδωσε και μετα φαγατε καλαθι και φαουλ σε πολυ κρισιμο σημειο...και θυμισου επισης οτι κερδισατε τα σπατα επειδη στο 2ο ημ. που ειδα,η διαιτησια ηταν 99-1 οπως πολυ καλα ξερεις...επισης ξερω την καυλα της περιοχης σου αλλα νομιζω οτι τα σπατα θα ειναι καλα γιατι ειναι "ομαδα του προπονητη",συγκροτημενη και ξερουν τι ζητανε μεσα στο γηπεδο,χωρις βεβαια αυτο να σημαινει οτι ο φιλιππος και υστερει αφου μονο τυχαια δεν βρισκονται στη 2η θεση
kiki
οχι kobra δεν παιζω και θελω να ειμαι στο γηπεδο!!!μου αρεσει το δικο σας ταλεντο και ο τροπος που παιζουν τα σπατα σαν ομαδακαι ας καρδισει ο καλυτερος...
christos1
φιλε kobra και kiki δινω 49-51 και θα ειμαι εκει αν και δεν υποστηριζω καποιον,ετσι και να δω μπασκετακι και χαβαλε.Δεν πιστευω να εχει ουνους???
kobra
QUOTE(christos1 @ Apr 22 2007, 01:48 PM) *
φιλε kobra και kiki δινω 49-51 και θα ειμαι εκει αν και δεν υποστηριζω καποιον,ετσι και να δω μπασκετακι και χαβαλε.Δεν πιστευω να εχει ουνους???

Φοβάμαι οτι θα σε απογοητεύσω γιατί έχω την εντύπωση οτι θα έχει..Είναι πολύ κρίσιμο το ματσάκι..Θα τα πούμε και στο γήπεδο λοιπόν από κοντά..
mkos10
QUOTE(kiki @ Apr 22 2007, 01:37 PM) *
δεν παιζω,μονο βλεπω αλλα ασχετα με το τι υποστηριζω βλεπω μπασκετ!!!οποτε και να τα πεις το ιδιο ειναι φιλε...ο φιλιππος πραγματι πιστευω και εγω οτι εχει καλυτερο υλικο αλλα και καλυτερα κονε...θυμισου προχθες οτι καποιος πατησε γραμμη(του φιλιππου),δεν το εδωσε και μετα φαγατε καλαθι και φαουλ σε πολυ κρισιμο σημειο...και θυμισου επισης οτι κερδισατε τα σπατα επειδη στο 2ο ημ. που ειδα,η διαιτησια ηταν 99-1 οπως πολυ καλα ξερεις...επισης ξερω την καυλα της περιοχης σου αλλα νομιζω οτι τα σπατα θα ειναι καλα γιατι ειναι "ομαδα του προπονητη",συγκροτημενη και ξερουν τι ζητανε μεσα στο γηπεδο,χωρις βεβαια αυτο να σημαινει οτι ο φιλιππος και υστερει αφου μονο τυχαια δεν βρισκονται στη 2η θεση


φιλε kiki θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω στο 99-1... τα σπατα τα κερδισαμε γιατι παιξαμε παρα πολυ καλη αμυνα στο συγκεκριμενο ματς,που αν παιζαμε ετσι και σε αλλα ματσακια δεν θα κινδυνευαμε...η φαση που λες με το φιλιππο εγινε αλλα γινανε ακομα 2-3 υπερ μας που φωναζε ο φιλιππος και ειχε δικιο οποτε ειναι ατοπο αυτο που λες..μαλλον δεν το ειδες καλα το ματσακι..απο εκει και περα γνωμη μου ειναι οτι το μεγαλυτερο ρολο θα τον παιξει η εδρα και τα σπατα δεν ειναι σκληραγωγημενα για τετοιες εδρες..προβλεπω ηττα με κατω τα χερια των σπατων...
kiki
μαλλον τα ξερεις καλυτερα γιατι εισαι απο μεσα και ειμαι στην κερκιδα
christos1
ε τοτε θα κατσω στον παγκο σας για να το δω με ασφαλεια χα χα χα...αντε καλο παιχνιδι να εχετε
MISTA81
Μήπως ξέρει κανείς το Ωροπός-κερατεα πόσο πήγε σήμερα?

την άλλη εβδομάδα ακόμα δεν ξέρουμε πότε θα παίξουμε εμείς <Αμιλλα>με τον πρωτέα το εξ αναβολής
#13
ΩΡΩΠΟΣ - ΚΕΡΑΤΕΑ 79-74
Thunder
QUOTE(christos1 @ Apr 22 2007, 08:24 PM) *
ε τοτε θα κατσω στον παγκο σας για να το δω με ασφαλεια χα χα χα...αντε καλο παιχνιδι να εχετε


MISTA81 γιατι αναβληθηκε παλι το παιχνιδι σας?
MISTA81
QUOTE(Thunder @ Apr 24 2007, 03:33 PM) *
MISTA81 γιατι αναβληθηκε παλι το παιχνιδι σας?


με τον πρωτεα ειχε αναβληθει πριν απο ενα μήνα επειδη λεει ο προπονητης του πρωτεα ηταν βοηθός στην εθνικη ομάδα παίδων κατι τετοιο νομιζω. και θα παίξουμε την δευτέρα . την πέμπτη παίζουμε με τον τρίτωνα. και μετά απο τον πρωτέα με την κερατέα. η επόμενη εβδομάδα ειναι ολα τα λεφτα. οχι οτι δεν πρεπει να προσεξουμε τον τρίτωνα την πέμπτη.
Thunder
11η αγωνιστικη του β'γυρου στη Β' ΕΣΚΑ:

1ος ομιλος

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

2ος ομιλος

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
kobra
QUOTE(Thunder @ Apr 25 2007, 07:16 PM) *
11η αγωνιστικη του β'γυρου στη Β' ΕΣΚΑ:

1ος ομιλος

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

2ος ομιλος

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2

Πάλι για ταμείο σε βλέπω αύριο... 41.gif
Principle
QUOTE(Thunder @ Apr 25 2007, 07:16 PM) *
11η αγωνιστικη του β'γυρου στη Β' ΕΣΚΑ:

1ος ομιλος

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

2ος ομιλος

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 2 wink.gif


QUOTE(Principle @ Apr 26 2007, 06:16 AM) *
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 2 wink.gif
ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΑΘΟΣ
ΘΡΑΚΟ-ΚΟΥΚΟΥ 1 icon_drunk.gif
lalas
11η αγωνιστικη του β'γυρου στη Β' ΕΣΚΑ:

1ος ομιλος

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 1
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 2
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Ν.ΚΟΣΜΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 1

2ος ομιλος

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
ΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
mkos10
QUOTE(kobra @ Apr 25 2007, 09:10 PM) *
Πάλι για ταμείο σε βλέπω αύριο... 41.gif



φιλε kobra σου ευχομαι καλη επιτυχια για αποψε..αν σταματησετε το νουμερο 7 θα κερδισετε..ετσι τους κερδισαμε εμεις..ελπιζω το βραδυ να μου πεις καλα νεα...
cliff_ac
νίκη ίριδας μέσα στην κερατέα για 4 πόντους ( στο ημίχρονο η διαφορά στους 19) με εξευτελιστική διαιτησία στο β' μερος υπέρ των γηπεδούχων πάντως σκληρός αγώνας και ποιοτικός ... ο φίλιππος νίκησε τα σπάτα από οτι εμαθα με ένα πόντο απο φολοου στην εκπνοή του χρόνου ! ....
gabriel1981
icon_drunk.gif icon_drunk.gif Ασσος το Ψυχικο με τον Α. ΘΩΜΑ....

Η ανοδος εξασφαλιστηκε και μαθηματικα 5 αγωνες πριν το τελος! Πολύ σαμπανια και πουρο στα αποδυτηρια. icon_drunk.gif icon_drunk.gif και ε ι ς ανωτερα...... icon_wave.gif
cliff_ac
sigxartiria gabriel1!!!
Thunder
Ωρωπος-Πευκη 65-60
MISTA81
Τριτωνας-Αμιλλα 46-70 και συνεχίζουμε...την δευτέρα με τον πρωτέα στο εξ αναβολής
νιαο
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ? evilmonkey.gif ΦΙΛΙΠΠΟΣ
superstar9
kai poios evale to telefteo kalathi re niao? genika pios einai o superstar?
kobra
QUOTE(mkos10 @ Apr 26 2007, 02:02 PM) *
φιλε kobra σου ευχομαι καλη επιτυχια για αποψε..αν σταματησετε το νουμερο 7 θα κερδισετε..ετσι τους κερδισαμε εμεις..ελπιζω το βραδυ να μου πεις καλα νεα...

κερδίσαμε ρε μιχαλάκη με καλάθι 1.1 δευ. πριν τελειώσει...απίστευτο ματς..
kobra
QUOTE(kiki @ Apr 22 2007, 01:41 PM) *
οχι kobra δεν παιζω και θελω να ειμαι στο γηπεδο!!!μου αρεσει το δικο σας ταλεντο και ο τροπος που παιζουν τα σπατα σαν ομαδακαι ας καρδισει ο καλυτερος...

kiki ελπίζω να ήρθες στο παιχνίδι γιατί αλλιώς έχασες...

QUOTE(christos1 @ Apr 22 2007, 05:24 PM) *
ε τοτε θα κατσω στον παγκο σας για να το δω με ασφαλεια χα χα χα...αντε καλο παιχνιδι να εχετε

τελικά δεν είχε ούνους το γήπεδο όπως περίμενα αλλά ήταν απίστευτο παιχνίδι..Ελπίζω να το χάρηκες (αν ήρθες)..
christina n10
63-62 τελικο σκορ του αγωνα φιλιππος -σπατα ,στο ντερμπι ανοδου για το εισητηριο στην α εσκα..
ενα παιχνιδι που με τιποτα το ξεκινημα του,δεν εδειχνε την εξελιξη του ως το τελος....ενα παιχνιδι που στο τελος ηταν για γερα νευρα και γερο στομαχι.
7 ατομα απο το forum δωσαμε δυναμικο παρων για να υποστηριξουμε την προσπαθεια του φιλου ,kobra.

θα σταθω σε δυο πραγματα,στην μεγαλη εμφανιση του αντωνη μας(kobra),που αν και με δυο προπονησεις ,εδειξε οτι σε τετοια παιχνιδια ειναι παρων.τελειος αμυντικα και επιθετικα λειτουργησε σαν την"βασιλικη κομπρα ",δαγκωσε εκει που επρεπε,οταν επρεπε,και τελειωσε το θηραμα του... 77.gif 77.gif

τι να σου πω βρε αγορι μου,αν ησουν προπονημενος θα ησουν μακραν εσυ ο superstar της ομαδας....το εχεις μεσα σου,το λεει η καρδια σου,και αυτο ειναι το πιο σημαντικο


βρε φιλε #9 δεν σε ξερω και δεν το λεω για να σε προσβαλω ,ουτε με κακια,αλλα αυτο το αθληματακι ειναι ομαδικο,να δινουμε κ καμια πασουλα δεν βλαπτει....τι να το κανω εγω αν στο τελος εβαλες το κρισιμο καλαθι κ αυτη την στιγμη ολοι σε εχουν σαν "ηρωα"οταν παραλιγο ,με τις ατομικες σου ενεργειες να ησουν ο μοιραιος ο παικτης????

τα συγχαρητηρια μου για την νικη και κατ επεκταση την ανοδο σας.... 41.gif 41.gif
christina n10
QUOTE(christina n10 @ Apr 27 2007, 07:10 AM) *
63-62 τελικο σκορ του αγωνα φιλιππος -σπατα ,στο ντερμπι ανοδου για το εισητηριο στην α εσκα..
ενα παιχνιδι που με τιποτα το ξεκινημα του,δεν εδειχνε την εξελιξη του ως το τελος....ενα παιχνιδι που στο τελος ηταν για γερα νευρα και γερο στομαχι.
7 ατομα απο το forum δωσαμε δυναμικο παρων για να υποστηριξουμε την προσπαθεια του φιλου ,kobra.

θα σταθω σε δυο πραγματα,στην μεγαλη εμφανιση του αντωνη μας(kobra),που αν και με δυο προπονησεις ,εδειξε οτι σε τετοια παιχνιδια ειναι παρων.τελειος αμυντικα και επιθετικα λειτουργησε σαν την"βασιλικη κομπρα ",δαγκωσε εκει που επρεπε,οταν επρεπε,και τελειωσε το θηραμα του... 77.gif 77.gif

τι να σου πω βρε αγορι μου,αν ησουν προπονημενος θα ησουν μακραν εσυ ο superstar της ομαδας....το εχεις μεσα σου,το λεει η καρδια σου,και αυτο ειναι το πιο σημαντικο
βρε φιλε #9 δεν σε ξερω και δεν το λεω για να σε προσβαλω ,ουτε με κακια,αλλα αυτο το αθληματακι ειναι ομαδικο,να δινουμε κ καμια πασουλα δεν βλαπτει....τι να το κανω εγω αν στο τελος εβαλες το κρισιμο καλαθι κ αυτη την στιγμη ολοι σε εχουν σαν "ηρωα"οταν παραλιγο ,με τις ατομικες σου ενεργειες να ησουν ο μοιραιος ο παικτης????

τα συγχαρητηρια μου για την νικη και κατ επεκταση την ανοδο σας.... 41.gif 41.gif
ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ 6 ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ FORUM....
dolly12
QUOTE(superstar9 @ Apr 26 2007, 11:04 PM) *
kai poios evale to telefteo kalathi re niao? genika pios einai o superstar?



Νιαο λυπαμαι που θα στο πω αλλα μονο το ονομα σου δε δικαιολογησες χθες με την εμφανιση σου!!!

απο το δεξι στο δεξί και πάλι στο δεξί!!! Ασε δε που η άμυνα σου με τα μάτια καταπληκτική για αυτό αστα αυτά που ξέρεις και μάθε μια απλή λέξη γιατί και οι υπόλοιποι συμπαικτες σου δεν εναι χαμάληδες!!!

συγχαρητηρια για την άνοδο και συγχαρητήρια για το τελευταίο καλάθι αλλά ως εκεί ΜΟΝΟ!!!

Αντώνη ήσουν πάρα μα πάρα πολύ καλός!!!! Αστέρι μουυυυυυυυυυυ smiley.gif
tatr6
Έρχομαι να συμπληρώσω τις συμφορουμίστριες και να πω και εγώ με την σειρά μου ότι όντως το χθεσινό παιχνίδι ήταν για γερά νεύρα...!!!
Αντωνάκη ήσουν θεός και μας εξέπληξες όλους... (όσους δλδ δεν σε είχαν δει να παίζεις...)
Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα, α και στρατούλη, sorry που θα στο πω, αλλά τα κορίτσια έχουν δίκιο... blink.gif
νιαο
λοιπον κοριτσια που τι λετε στο συμπαιχτη μου πρεπει να ξερετε οτι αυτο το νιαο ειναι αυτος που μας εχει φτασει ως εδω γι'αυτο και οι παραπανω προσπαθειες του ειναι δικαιολογημενες απ'ολους τους συμπαιχτες του.δεν ειναι τυχαιο που σε καθε αγώνα εχει μέσο όρο πάνω από 20 πόντους. Δεν μπορείτε να κρίνετε ενα παίκτη από ένα παιχνίδι που ήρθατε να δείτε. Κατα τ' άλλα ευχαριστούμε πολύ που ήρθατε στο γήπεδο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.