Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2012-13 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
patrinos777
QUOTE(mpele @ Mar 9 2013, 01:32 ) *
αμιλλα - τριτων 62-61 κ.δ 54-54 (35-26 ημιχρονο) .
ενα παιχνιδι πραγματικη διαφημιση του μπασκετ. σε ενα "γεματο" γηπεδο ( δεν το γεμιζει ουτε ο ολυμπιακος) για πρωτη φορα παιχτηκε ενα απο τα πιο ομορφα και συναρπαστηκοτερα παιχνιδια της γ εσκα με τις 2 ομαδες για διαφορετικους λογους να θελουν την νικη. η αμιλλα πιο πολυ ψυχολογικους ενοψει συνεχειας μια και την ενοιαζε μονο το περκιζας ( παρολο που μαλλον θα παει αδιαφορη εκει μετα την βομβα που εσκασε) και τριτωνας για να βγει και μαθηματικα πρωταθλητης. συγχαρητηρια για την συμπεριφορα των εμπειρων παιδιων του τριτωνα που εχουν κοσμισει με την παρουσια τους γηπεδα σε υψηλοτερες κατηγοριες ( 13,15) και του προπονητη τους, διοτι η αρνητικη εικονα που δημιουργουν εδω στο φορουμ κατι τυπακια τυπου πατρινου που γραφουν, ( αλλα απο οτι εμαθα σε καρφωσε δηλαδη συμπαικτης σου( νο4) εισαι μεταξυ κερκιδας και παγκου αλλα εχεις αποψη για ολα και να κραζεις και να σχολιαζεις) δεν αντιπροσοπευουν σιγουρα κανεναν απο τους πρωταγωνιστες των παρκε. μας ειχατε πει μυρωδιαδες της εσκα στο εντος αλλα σημερα ειδατε πως μαλλον πεσατε εξω. συγχαρητηρια στην αμιλλαρα που μετα την προσωρινη διακοπη του τρενου λογω απεργιας καυσιμων η πορεια συνεχιζεται και το τρενο ξαναξεκινα με τον στοχο να γινεται ολοενα και πιο ωρατος. και επειδη θα αναρρωτιεσαι ποιος ειμαι ειμαι εκεινος που εκανε καλμα..καλμα.....οταν σας προσπερασαμε με το τριποντο μου.. καλη συνεχεια και ανυπομονω για το ποστ σου.


αν και μόλις μπήκα σπίτι , θα σου απαντήσω σήμερα γιατι ...ανυπομονείς και θέλω να κοιμηθείς το βράδι....!α) για να με...καρφώσει κάποιος πρέπει να κρύβομαι....εγώ δεν κρύβομαι,γράφω εδώ μέσα 5 χρόνια κοντά, τα 4 που είμαι τρίτωνα δεν έχω αλλάξει και νούμερο,οπότε γνωστό και το ποιος είμαι, αντίθετα με σένα που εξαφανίστηκες τελευταία και εμφανίστηκες...σήμερα.....οπότε αν θες πες μας και το νούμερο το δικό σου...(αν θες και σε πμ) γτ τα...κάλμα κάλμα τα χω δει να τα κάνει ο.....ρονάλντο....σόρρυ που δε σε παρακολούθησα....
β)το μυρωδιάδες τα ξαναπαμε τα παράπονά σου σ αυτόν που στο πε ή σε αυτούς που το υιοθετούν ,όπως καλά αναγνωρίζεις κ εσύ η ομάδα μας αποτελείται από παιδιά που κοσμούν οχι που προκαλουν
γ) αν θες με διαφωτίζεις σε κάτι γτ βλέπω ψήλωσες απότομα σήμερα.....εμείς 18-1 κ εσείς 13-5...τι ακριβώς μας απέδειξες σήμερα....?οτι είσαι καλύτερη ομάδα από εμάς..γτ μας κέρδισες με 3πντο στην παράταση.?και επειδή τα χεις ρίξει κ στον προηγούμενο σας κοουτσ...μάλον γτ κάνεις δημόσιες σχέσεις με τον νυν....,αλλάξατε και παίχτες μετά την αλλαγή..???οι ίδιοι δεν είσασταν που χάνατε 35-13 στο ημίχρονο σε μάς.????κ χάσατε με 15 κ ανετα τελικά..?αν μας αποδείξατε οτι είσαστε καλύτεροι από τις άλλες ομάδες αυτού του γκρουπ εγω τουλάχιστον δνεέχω κανένα θέμα ποιος θα ανέβει τρίτος ,οποιος εχει τις περισσοτερες νίκες ας ανέβει....,οπότε και πάλι δεν μας απέδειξες τπτ ....μια χαρά θα πέσω για ύπνο σε λιγάκι....και να με συγχωρείς που σου ...απομυθοποιώ λίγο το.....τρίποντό σου, επειδή παίζεις κάποια χρόνια μπάσκετ ελπίζω να μπορείς να διακρίνεις που δεν έγινες από μια νίκη καλύτερη ομάδα....
δ)επειδή με τους άλλους της ομάδας σου βρήκαμε μια άκρη τελικά τι σημαίνει χιούμορ και τι λέω την άποψη μου και δέχομαι και την αντίθετη γνώμη ,αν εγώ που κάθομαι στον πάγκο δεν έχω δικαίωμα γνωμης που να σ αρεσει...,τότε γτ να έχεις γνώμη εσύ (αν είσαι αυτός που υπονοείς τουλάχιστον....)με 1 στα 10 κατι σουτ στο 30 λεπτο που έπαιξες..?στο ξαναλέω και δνε θέλω να σε στεναχωρήσω ,,,γ εσκα ειμαστε....ακόμα..., αστα.κάλμα και τις....αποδείξεις για τισ κατηγορίες που μετράνε....,και μην ξεχνάς οτι το τριποντακι το σημερινό που θα το θυμάσαι σε όλη σου τη ζωή προφανώς......θα χει αυτήν την αξία στο μνημονικό σου εξαιτίας της ομάδας που το έβαλες....κ αυτή η ομάδα δεν είναι ο..καρβουνιάρης όπως εύστοχα έγραψε κ ο mj....που έκανε στη φετινή γ εσκα σερι 8-0....,αλλά μια ομάδα που έκανε στην περσινή 14-0...., πυ έφτασε στους 16 του κυπελου πέρσι με ήττα στην εκπνοή από ομάδα α εσκα εκτός έδρας..., που έφτασε στους 8 του κυπέλλλου φέτος με ήττα απ το χαλανδρι γ εθνικής , κ σταμάτησε στο....τρίποντό σου κ το 18-0 φετινό....σερί..., και όλα αυτά προφανώς και στα λέω για να μεγαλώσω τη σημασία της νίκης σου απόψε γτ εμείς τουλάχιστον θέλαμε να κερδίσουμε σνα να χαμε 0-0.....οχι 18-0....,αλλά δεν έγινες τρίτωνας φίλε με ένα τρίποντο....
ε) επί προσωπικού τώρα, θες πολλά ψωμιά ακομα φίλε για να με κάνεις να τσιμπήσω με λεκτικές ...προκλήσεις....,δνε τσιμπάω...μην αγχώνεσαι....διατηρώ ακόμα το προνόμιο να γράφω και να τσιμπάς εσυ.....κ αυτό γτ είπαμε...με τους άλλουσ συνενοηθήκαμε ...με σένα βλέπω.....δεν υπάρχει ...ταύτιση////αντε να σε δικαιολογήσω λόγω του....τριπόντου.....είσια σε ευφορία.....!πληροφοριακά μόνο να σου πω οτι παίζω μπάσκετ 23 χρόνια....,ποτέ και πουθενά δεν έπαιξα γτ έκανα δημόσιες σχέσεις.....,τιμή μου φέτος να μαι στον πάγκο με τέτοιους παίκτες μπροστά μου.....,άλλωστε έχω και ένα επάγγελμα να ασκήσω.....δεν ζω απ το μπάσκετ για να μου ναι ο...πάγκος ο φετινός δυσάρεστος, να λες πάλι καλά που κάθομαι στον δικό μας πάγκο γτ αν κατέβαινα στην ομάδα σου .....μάλλον εσύ θα καθόσουν πάγκο μιας που μάλλον π[αίζουμε κ ίδια θέση.....
τώρα αν θες να δεις από περιέργεια αν κάνω ....ή οχι....το μαιο που θα χουμε τελειώσει πάρε την παρέα σου....πάρε και το φιλαράκο μου απ τα εξάρχεια (12) που ξέρει κ καλύτερα τι......τυπάκι είμαι.....κ έλα αν θες απ την κυπριάδου που μαζεύει κόσμο κ κοσμάκη.....από άνωθεν κατηγορίες αμα τη λήξη των πρωταθλημάτων.....
στ) για να μην μονοπωλήσω το ποστάρισμά μου με τον..καλμα καλμα.....γτ περιμένουν και άλλοι απ το περιστερι το ποστ μου.....απόλυτα δίκαιη νίκη της άμιλλας σε δυνατό και ανταγωνιστικό ματς,έκανε πιο άνετα το παιχνίδι της 30 σχεδόν λεπτά....εμείς το κάναμε....10 οταν περάσαμε με 7....με το σερί που έγραψαν από πάνω μάλλον ξεφουσκώσαμε και το ματς πήγε στις λεπτομέρειεσ.....,το λέω απόλυτα ειλικρινά οτι κ να κερδίζαμε σήμερα με 1 η 2 πόντους....άδικο θα ταν....με βάση την εικόνα των ομάδων και τη δεδομένη διαφορά δυναμικότητας.....οφείλαμε να μαστε καλύτεροι απόψε......ελπίζω να μας κάνει καλό η ήττα να μείνουμε λίγο.....τσιτωμένοι μέχρι τον τελικό με τον παο.....,καλή συνέχεια στην άμιλλα που μαλλον τσέκαρε εισιτήριο σήμερα.
mpele
ειπες πολλα και ειναι κριμα για την ηλικια σου γιατι σε εκθετουν. δεν ειπα ποτε οτι ειμαι καλυτερη ομαδα απο σενα, αλλα ειπα και ξαναλεω πως μπορω να σε κερδισω και το εκανα. δυστηχως το τριποντο μου θα σου μεινει αχωνευτο γιατι εκανες την πρωτη σου ηττα ( εκτος αν εχεις καλο στομαχι) οσο για μενα ειμαι τοσο χαμηλου προφιλ ρωτα και το δημητρακη που ξερεις που δεν ασχοληθηκα καν. υπαρχουν σημαντικοτερα πργματα στη ζωη απο το να θυμαμαι οτι νικησα καποιον τριτωνα με ενα τριποντο μου διοιτι το αθλημα που παιζουμε ειναι ομαδικο και αν δεν ειχα 12 ισαξιους συμπαικτες μου ισως να μην κερδιζα. οσο για σενα επειδη δεν ξερω προς τι το υφος σου και αν εχεις κατι προσωπικο μαζι μου θα χαρω μετα τιμης να ερθεις του χρονου στο τρενο και αν ειμαι και εγω να μου παρεις και την θεση αν και ολα στα παρκε κερδιζονται. οσο για τις δημοσιες σχεσεις δικιο εχεις αυτο σπουδασα και πριν λιγο ημουν για καφε με τον πρωην προπονητη που εθιξες οτι εγω εκραξα για να κλεισω μεταγραφη για του χρονου, βεβαια θα στεναχωρηθω να σε χασω απο εδω διοτι μου αρεσουν τα ποστ σου αλλα ετσι ειναι η ζωη. ο καρβουνιαρης που λες οτι σε κερδισε εχει ονομα και λεγεται αμιλλαρα. καλη συνεχεια και προσεξε.. ΚΑΛΜΑ....ΚΑΛΜΑ...
patrinos777
QUOTE(mpele @ Mar 9 2013, 16:02 ) *
ειπες πολλα και ειναι κριμα για την ηλικια σου γιατι σε εκθετουν. δεν ειπα ποτε οτι ειμαι καλυτερη ομαδα απο σενα, αλλα ειπα και ξαναλεω πως μπορω να σε κερδισω και το εκανα. δυστηχως το τριποντο μου θα σου μεινει αχωνευτο γιατι εκανες την πρωτη σου ηττα ( εκτος αν εχεις καλο στομαχι) οσο για μενα ειμαι τοσο χαμηλου προφιλ ρωτα και το δημητρακη που ξερεις που δεν ασχοληθηκα καν. υπαρχουν σημαντικοτερα πργματα στη ζωη απο το να θυμαμαι οτι νικησα καποιον τριτωνα με ενα τριποντο μου διοιτι το αθλημα που παιζουμε ειναι ομαδικο και αν δεν ειχα 12 ισαξιους συμπαικτες μου ισως να μην κερδιζα. οσο για σενα επειδη δεν ξερω προς τι το υφος σου και αν εχεις κατι προσωπικο μαζι μου θα χαρω μετα τιμης να ερθεις του χρονου στο τρενο και αν ειμαι και εγω να μου παρεις και την θεση αν και ολα στα παρκε κερδιζονται. οσο για τις δημοσιες σχεσεις δικιο εχεις αυτο σπουδασα και πριν λιγο ημουν για καφε με τον πρωην προπονητη που εθιξες οτι εγω εκραξα για να κλεισω μεταγραφη για του χρονου, βεβαια θα στεναχωρηθω να σε χασω απο εδω διοτι μου αρεσουν τα ποστ σου αλλα ετσι ειναι η ζωη. ο καρβουνιαρης που λες οτι σε κερδισε εχει ονομα και λεγεται αμιλλαρα. καλη συνεχεια και προσεξε.. ΚΑΛΜΑ....ΚΑΛΜΑ...

είδες τελικά που μόλις καταλαβαίνεις οτι η.....αλλαζονεία είναι κακός σύμβουλος γίνεσαι λογικός...?συμφωνώ απόλυτα περί συμπαικτων αρα καταλαβαίνεις οτι δνε είναι κ τόσο υποτιμητικό να κάθεσαι και στον πάγκο μιας ομάδας που πάει....τρένο...,το τρίποντό σου δεν μου ναι αχώνευτο,κ γενικά δεν έχω θέμα με ομάδες και παίχτες που παίζουν αντρικά και παλεύουν να κερδίσουν...,χωρίς να σε υποτιμήσω στο ξαναγράφω οτι χτές κ να κερδίζαμε 1 πόντο όπως πηγε το ματς σαν να χάναμε θα μου φαινόταν.το ύφος μου είναι απάντηση στο δικό σου , που διαφημίζεις κιόλας οτι μας έκανες και...καλμα κάλμα...κ το επαναλαμβάνεις λες κ έβαλες κανα γκολ στο νοου καμπ....ενώ σου φαίνεται ..προσβλητικό το μυρωδιάδες που άκουσες από...κάποιον στο γήπεδό μας...!τεσπα...επειδή χαίρομαι κ εγώ να με διαβάσεις ως αντίπαλο...κ επειδή αν κατέβω στην αμιλάρα θα σου χρειαστούν πολλοί καφέδες με νυν και πρώην προπονητές για να μπείς 5αδα...,λέω να μην κατε΄βω ....ελπίζω να μην παρεξηγηθείς...,εγώ σε περιμένω πάντως από μαη κυπριάδου .γτ για μυρωδιά δε σε κοψα εσένα ..οπότε το παλέυεις νομίζω κ κανα μονάκι....,και μην φοβάσαι δεν έχω τπτ μαζί σου όσο δεν ψευτοτσαμπουκαλεύεσαι με τα....καλμα...απ το φορουμ...,γτ ως γνωστόν στα μονάκια τέτοιες λεξούλες δεν υπάρχουν ....
υ.γ. είδες τελικά που σε κατάλαβα πως είσαι των δημοσίων σχέσεων.....??
teo4
QUOTE (mpele @ Mar 9 2013, 01:32 ) *
αμιλλα - τριτων 62-61 κ.δ 54-54 (35-26 ημιχρονο) .
ενα παιχνιδι πραγματικη διαφημιση του μπασκετ. σε ενα "γεματο" γηπεδο ( δεν το γεμιζει ουτε ο ολυμπιακος) για πρωτη φορα παιχτηκε ενα απο τα πιο ομορφα και συναρπαστηκοτερα παιχνιδια της γ εσκα με τις 2 ομαδες για διαφορετικους λογους να θελουν την νικη. η αμιλλα πιο πολυ ψυχολογικους ενοψει συνεχειας μια και την ενοιαζε μονο το περκιζας ( παρολο που μαλλον θα παει αδιαφορη εκει μετα την βομβα που εσκασε) και τριτωνας για να βγει και μαθηματικα πρωταθλητης. συγχαρητηρια για την συμπεριφορα των εμπειρων παιδιων του τριτωνα που εχουν κοσμισει με την παρουσια τους γηπεδα σε υψηλοτερες κατηγοριες ( 13,15) και του προπονητη τους, διοτι η αρνητικη εικονα που δημιουργουν εδω στο φορουμ κατι τυπακια τυπου πατρινου που γραφουν, ( αλλα απο οτι εμαθα σε καρφωσε δηλαδη συμπαικτης σου( νο4) εισαι μεταξυ κερκιδας και παγκου αλλα εχεις αποψη για ολα και να κραζεις και να σχολιαζεις) δεν αντιπροσοπευουν σιγουρα κανεναν απο τους πρωταγωνιστες των παρκε. μας ειχατε πει μυρωδιαδες της εσκα στο εντος αλλα σημερα ειδατε πως μαλλον πεσατε εξω. συγχαρητηρια στην αμιλλαρα που μετα την προσωρινη διακοπη του τρενου λογω απεργιας καυσιμων η πορεια συνεχιζεται και το τρενο ξαναξεκινα με τον στοχο να γινεται ολοενα και πιο ωρατος. και επειδη θα αναρρωτιεσαι ποιος ειμαι ειμαι εκεινος που εκανε καλμα..καλμα.....οταν σας προσπερασαμε με το τριποντο μου.. καλη συνεχεια και ανυπομονω για το ποστ σου.

φιλε mpele και υπολοιποι παιχτες-οπαδοι της "αμιλλαρας" θελω να σας συγχαρω και να σας πω ενα ευχαριστω εγω και η υπολοιπη γ εσκα που νικησατε τους δηθεν ανικητους και δηθεν υπερπαιχτες του τριτωνα....δυστυχως λογο αγωνιστηκων υποχρεωσεων δεν το ειδα αλλα πιστεψε με το χαρηκα οσο κ εσεις. και απο οτι διαβαζω στο φορουμ τους εκανες και πλακα στο τελος του αγωνα με στιλ κριστιανο : καλμα καλμα
και επειδη ολα δανεικα ειναι στη ζωη ... περαστικα ιντερσιτι (τελικα εκτροχιαζονται)
πατρινε δεν παει για σενα αυτο που γραφω αλλα σε καποιους συμπαιχτες σου!!!!
τελος ... μετα την ηττα του πολυδροσου ειστε πρωτο και αξιο φαβορι για την τριτη θεση (ελπιζω να μην την χασετε)
ΥΓ κατι ακουσα πατρινε οτι εισαι μεταξυ παγκου και εξεδρας.....τελικα ποιος απο τους δυο μας παρακαλαει για λιγα δευτερολεπτα στο παρκε;;;; κατι τετοια μου λεγες τις προαλλες... τελικα μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες.... δυστυχως σε δωσανε....
patrinos777
QUOTE(teo4 @ Mar 9 2013, 17:20 ) *
φιλε mpele και υπολοιποι παιχτες-οπαδοι της "αμιλλαρας" θελω να σας συγχαρω και να σας πω ενα ευχαριστω εγω και η υπολοιπη γ εσκα που νικησατε τους δηθεν ανικητους και δηθεν υπερπαιχτες του τριτωνα....δυστυχως λογο αγωνιστηκων υποχρεωσεων δεν το ειδα αλλα πιστεψε με το χαρηκα οσο κ εσεις. και απο οτι διαβαζω στο φορουμ τους εκανες και πλακα στο τελος του αγωνα με στιλ κριστιανο : καλμα καλμα
και επειδη ολα δανεικα ειναι στη ζωη ... περαστικα ιντερσιτι (τελικα εκτροχιαζονται)
πατρινε δεν παει για σενα αυτο που γραφω αλλα σε καποιους συμπαιχτες σου!!!!
τελος ... μετα την ηττα του πολυδροσου ειστε πρωτο και αξιο φαβορι για την τριτη θεση (ελπιζω να μην την χασετε)
ΥΓ κατι ακουσα πατρινε οτι εισαι μεταξυ παγκου και εξεδρας.....τελικα ποιος απο τους δυο μας παρακαλαει για λιγα δευτερολεπτα στο παρκε;;;; κατι τετοια μου λεγες τις προαλλες... τελικα μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες.... δυστυχως σε δωσανε....

teo. το καταλαβαίνω φίλε οτι πολλοί πικραμένοι θα εμφανιστούν....αλλά εσυ εξακολουθείς να βγαίνεις ....κρυφή...χωρίς να λές από που προέρχεσαι και που...παιζεις...(λέμε τώρα..) και είσαι και τσακωμένος με την πραγματικότητα.....,κ καλά στα λεγα και τις προάλλες οτι πρώτον δεν αντιλαμβάνεσαι αυτά που σου γράφω....αλλά και δυστυχώς επειδή χρησιμοποίησες κ τη λέξη κόμπλεξ.....οτι είσια και κομπλεξικός.....
το ιντερσιτι ήταν αλληγορικά παραβολικό (τι σου λέω τώρα....) στο οτι η άμιλα με ρεκορ 13-4 τότε ηταν τρένο...κ δυστυχώς για τη συμπα΄θειά σου....ήταν και πετυχημένο.....(ο mj σε έθεσε και καρβουνιάρη....επίσης εύστοχα....)
τώρα για τη χολή σου και τις φράσεις δήθεν ανίκητους....ή δήθεν υπερπαίχτες.....,το ανίκητοι μέχρι χτες τουλάχιστον στο πρωτάθλημα , είναι γεγονός...οχι αξιολογική κρίση....και το υπερπαίχτες...δεν νομίζω να το έχει χρησιμοποιήσει κανένας που γράφει εντος του τρίτωνα...,αν κοιτάξεις το δικό σου ποστ....εσύ μας αναγράφεις ....ως τους καλύτερους παίχτες κλπ κλπ....οχι εμεις......
τέλος στην ηλικία μου φίλε τα χω λυμένα τα θέματα μου με το μπασκετάκι, δεν ζω απ αυτο ούτε χαρτζιλικόνομαι, και φυσικά αντίθετα με το φίλο σου τον μπελε δεν σπούδασα.....δημόσιες σχέσεισ για να παίζω μπα΄σκετ στη γ εσκα...,αν είχα κάποιο απωθημένο να το παίζω παικταράς και 40λεπτος....θα μουν κάπου αλλού.προτιμώ λοιπόν να βοηθώ μια ομάδα να έχει αυτήν την πορεία και να κάνω 3 4 προπονήσεις την εβδομάδα πιο ανταγωνιστικές απ τα παιχνίδια της γ....και να αποτελεί πρότυπο για άλλες ομάδες...παρά να παρακαλάω κανα προπονητή να με βάλει κανα δίλεπτο σε ομάδα που ..αγνοείται (αν κ επιμένω για σενα φιλε...δνε παιζεις πουθενα.....πολυ θα το θελες....αλλα δεν παιζεις...) . Για το αν κάνω ή όχι....23 χρ που παίζω με τόσους συμπαίκτες και προπονητές....ασε να ξέρουν αυτοί καλύτερα,γτ εσένα και να σου πούν....δνε θα το καταλάβεις.....
υγ.....να με συγχωρείς που δεν σου στέλνω κ σένα πρόσκληση-πρόκληση για καλοκαιρινά μονάκια....μετά το πέρας των υποχρεώσεων μας....πρώτον γτ εσύ δεν είχες υποχρεώσεις φέτος.....και δεύτερον...δυστυχώς όσο γνωστός κ αν είμαι εκεί....με τέτοιο επίπεδο που μαζεύεται....εσένα δεν θα μπορέσω να σε χωρέσω σε καμία 4αδα..απ τις 5 ..6 ..που θα παίζουμε...
υγ 2...αν δεν το κατάλαβες, το είσαι κομπλεξικός είναι ευθεία πρόκληση μήπως και φανερωθείς απ το καβούκι σου.....και υπερασπιστείς επώνυμα τη γνώμη και την...κόμπλα σου.....,ελπίζω ειλικρινά να με διαψεύσεις και να φανερωθείς....γτ επιμένω οτι κομπλεξικά άτομα στον αθλητισμό...δεν έχουν θέση.....(βρίσκουν κανα καταφύγιο στα φορυμ..για να γλείφουν την...ομαδάρα.....τους....παιχταράδες.....και να αισθανθούν και....ισουψείς με καμια αξία προσπαθώντας να την ειρωνευτούν όταν τους δοθεί ευκαιρία.....)
teo4
QUOTE (patrinos777 @ Mar 9 2013, 18:32 ) *
teo. το καταλαβαίνω φίλε οτι πολλοί πικραμένοι θα εμφανιστούν....αλλά εσυ εξακολουθείς να βγαίνεις ....κρυφή...χωρίς να λές από που προέρχεσαι και που...παιζεις...(λέμε τώρα..) και είσαι και τσακωμένος με την πραγματικότητα.....,κ καλά στα λεγα και τις προάλλες οτι πρώτον δεν αντιλαμβάνεσαι αυτά που σου γράφω....αλλά και δυστυχώς επειδή χρησιμοποίησες κ τη λέξη κόμπλεξ.....οτι είσια και κομπλεξικός.....
το ιντερσιτι ήταν αλληγορικά παραβολικό (τι σου λέω τώρα....) στο οτι η άμιλα με ρεκορ 13-4 τότε ηταν τρένο...κ δυστυχώς για τη συμπα΄θειά σου....ήταν και πετυχημένο.....(ο mj σε έθεσε και καρβουνιάρη....επίσης εύστοχα....)
τώρα για τη χολή σου και τις φράσεις δήθεν ανίκητους....ή δήθεν υπερπαίχτες.....,το ανίκητοι μέχρι χτες τουλάχιστον στο πρωτάθλημα , είναι γεγονός...οχι αξιολογική κρίση....και το υπερπαίχτες...δεν νομίζω να το έχει χρησιμοποιήσει κανένας που γράφει εντος του τρίτωνα...,αν κοιτάξεις το δικό σου ποστ....εσύ μας αναγράφεις ....ως τους καλύτερους παίχτες κλπ κλπ....οχι εμεις......
τέλος στην ηλικία μου φίλε τα χω λυμένα τα θέματα μου με το μπασκετάκι, δεν ζω απ αυτο ούτε χαρτζιλικόνομαι, και φυσικά αντίθετα με το φίλο σου τον μπελε δεν σπούδασα.....δημόσιες σχέσεισ για να παίζω μπα΄σκετ στη γ εσκα...,αν είχα κάποιο απωθημένο να το παίζω παικταράς και 40λεπτος....θα μουν κάπου αλλού.προτιμώ λοιπόν να βοηθώ μια ομάδα να έχει αυτήν την πορεία και να κάνω 3 4 προπονήσεις την εβδομάδα πιο ανταγωνιστικές απ τα παιχνίδια της γ....και να αποτελεί πρότυπο για άλλες ομάδες...παρά να παρακαλάω κανα προπονητή να με βάλει κανα δίλεπτο σε ομάδα που ..αγνοείται (αν κ επιμένω για σενα φιλε...δνε παιζεις πουθενα.....πολυ θα το θελες....αλλα δεν παιζεις...) . Για το αν κάνω ή όχι....23 χρ που παίζω με τόσους συμπαίκτες και προπονητές....ασε να ξέρουν αυτοί καλύτερα,γτ εσένα και να σου πούν....δνε θα το καταλάβεις.....
υγ.....να με συγχωρείς που δεν σου στέλνω κ σένα πρόσκληση-πρόκληση για καλοκαιρινά μονάκια....μετά το πέρας των υποχρεώσεων μας....πρώτον γτ εσύ δεν είχες υποχρεώσεις φέτος.....και δεύτερον...δυστυχώς όσο γνωστός κ αν είμαι εκεί....με τέτοιο επίπεδο που μαζεύεται....εσένα δεν θα μπορέσω να σε χωρέσω σε καμία 4αδα..απ τις 5 ..6 ..που θα παίζουμε...
υγ 2...αν δεν το κατάλαβες, το είσαι κομπλεξικός είναι ευθεία πρόκληση μήπως και φανερωθείς απ το καβούκι σου.....και υπερασπιστείς επώνυμα τη γνώμη και την...κόμπλα σου.....,ελπίζω ειλικρινά να με διαψεύσεις και να φανερωθείς....γτ επιμένω οτι κομπλεξικά άτομα στον αθλητισμό...δεν έχουν θέση.....(βρίσκουν κανα καταφύγιο στα φορυμ..για να γλείφουν την...ομαδάρα.....τους....παιχταράδες.....και να αισθανθούν και....ισουψείς με καμια αξία προσπαθώντας να την ειρωνευτούν όταν τους δοθεί ευκαιρία.....)

φυσικα κ δεν χωραω σε μια 3δα - 4δα οπαδων του τριτωνα (ετσι δεν λενε αυτους που καθονται στην εξεδρα;;) οσο για το αν παιζω ελα μια παρασκευη που θα εισαι εκτος αποστολης μια βολτα ως την πολιτεια για να συστηθουμε....
και επειδη οπως λεει ο σοφος λαος μας ..... οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια και αυτο πηγαινει στο αν επιλεγεις τις πιο ανταγωνιστηκες προπονησεις (χαχαχαχαχαχα) απο το να παιζεις σε αγωνες 15-25 λεπτα που κανω εγω η μηπως δεν μπορεις;;; και επειδη βαρεθηκα την κοντρα μου με σενα οτι και να πεις οτι και να γραψεις δεν συνεχιζω..... εσυ αποδειχτηκε ποιος εισαι και τι κανεις στην κατηγορια... αν θες να δεις και εμενα ελα στο γηπεδο να σε κερασω και μπυρα....
AmnesiaHaze
QUOTE (teo4 @ Mar 9 2013, 19:23 ) *
φυσικα κ δεν χωραω σε μια 3δα - 4δα οπαδων του τριτωνα (ετσι δεν λενε αυτους που καθονται στην εξεδρα;;) οσο για το αν παιζω ελα μια παρασκευη που θα εισαι εκτος αποστολης μια βολτα ως την πολιτεια για να συστηθουμε....
και επειδη οπως λεει ο σοφος λαος μας ..... οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια και αυτο πηγαινει στο αν επιλεγεις τις πιο ανταγωνιστηκες προπονησεις (χαχαχαχαχαχα) απο το να παιζεις σε αγωνες 15-25 λεπτα που κανω εγω η μηπως δεν μπορεις;;; και επειδη βαρεθηκα την κοντρα μου με σενα οτι και να πεις οτι και να γραψεις δεν συνεχιζω..... εσυ αποδειχτηκε ποιος εισαι και τι κανεις στην κατηγορια... αν θες να δεις και εμενα ελα στο γηπεδο να σε κερασω και μπυρα....

Το γήπεδο σας έχει ωραίες τουαλέτες.
patrinos777
QUOTE(teo4 @ Mar 9 2013, 19:23 ) *
φυσικα κ δεν χωραω σε μια 3δα - 4δα οπαδων του τριτωνα (ετσι δεν λενε αυτους που καθονται στην εξεδρα;;) οσο για το αν παιζω ελα μια παρασκευη που θα εισαι εκτος αποστολης μια βολτα ως την πολιτεια για να συστηθουμε....
και επειδη οπως λεει ο σοφος λαος μας ..... οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια και αυτο πηγαινει στο αν επιλεγεις τις πιο ανταγωνιστηκες προπονησεις (χαχαχαχαχαχα) απο το να παιζεις σε αγωνες 15-25 λεπτα που κανω εγω η μηπως δεν μπορεις;;; και επειδη βαρεθηκα την κοντρα μου με σενα οτι και να πεις οτι και να γραψεις δεν συνεχιζω..... εσυ αποδειχτηκε ποιος εισαι και τι κανεις στην κατηγορια... αν θες να δεις και εμενα ελα στο γηπεδο να σε κερασω και μπυρα....

δυστυχώς όλοι ξέρουν που παίζω...και που ΔΕΝ παίζεις εσυ...,κ εγώ δεν συνεχίζω γτ απέδειξες οτι είσαι και ..κοτα....κ κομπλεξικός....και ψεύτης...., και βρήκες και ομάδα να διαλέξεις να πείς οτι παίζεις (και καλά....)μιας που με την πολιτεία πριν κανά 20 μερο...προσωπικά έπαιξα κανα 30 λεπτο.....αφού κατάλαβες και ποιός είμαι.....!!!!!και σορρυ που θα σε ξαναστεναχωρήσω.....αλλά άλλο πάγκος....και άλλο εξέδρα φίλε....,πόσο μάλλον της ομάδος μου με την ....όποια δικιά σου.....(καμια πιο μακρινή δνε μπορούσες να πείς για να αποφύγεις την....μπύρα.????) για γέλια είσια κομπλεξικέ φίλε μου....και μην χαλίεσαι με την...αμιλλάρα σου ...14-5.....εμείς 18-1....,δε σε χάλασε..., λυπάμαι που δνε σου χουμε δώσει κ αλλές ευκαιρίες να χαρείς.....
υγ....την ....μπύρα να την αποφεύγεις......,απαγορεύεται σε ανηλικους όπως και στους .....αργόστροφους.....,ναι εσένα εννοώ.....μην το ξαναδιαβάζεις....,περιμένω το...νουμερακι σου στην...πολιτεία....που παίζεις....γτ νούμερο καταλάβαμε οτι είσαι.....πες μας αν θες και ποιό....
kabamaru18
Γεια σας και απο μενα..οπως ξερετε ολοι Μεγαλη νικη της Ομαδαρας μου με αντιπαλο τον Τριτωνα..!!παιζοντας πολυ καλο μπασκετ πιο παθιασμενα σε ολο το παιχνιδι και δικαιοτατα πηραμε τον αγωνα εστω και στην παραταση..φιλε πατρινε επειδη βλεπω κατι για αδιαφορια για ηττα και δεν σας πειραξε καθολου το CALMA CALMA ΤΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΜΑΣ..να σου θυμισω πως πανηγυριζε ο λαος σας και εσεις οταν γυρισατε το παιχνιδι στην 3η περιοδο και απεναντι σε μας..οποτε ασε μας να νομιζουμε οτι παιζαμε στο Οακα..!!επισης θα σε συμβουλευα οταν εισαστε πισω στο σκορ να μην φωναζετε και να τα χωνετε στους διαιτητες πχ παιχτες-προεδρος?-προπονητης..δεν ειναι καλο γιατι δικαια ειστε στην κορυφη οντας η καλυτερη ομαδα στον ομιλο..επισης το οτι εχετε παιξει σε μεγαλυτερες κατηγοριες δεν σας δινει το δικαιωμα να ειστε αλλαζονες και υπεροπτες με τις αλλες ομαδες(ΜΥΡΩΔΙΑΔΕΣ) για πολλους απο εσας της γ εσκα..γιατι μπασκετ ειναι και ολα ειναι δανεικα!!να ξερεις κιολας οτι περα απο ματς σε ΠΕΡΚΙΖΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ..σας το χρωσταγαμε..θα ανεβετε σιγουρα ως πρωταθλητες αλλα θα γραψει το κοντερ 23-1...οποτε χαλαρωστε και απολαυστε την ηττα σας..!!θα σας κανει καλο..ελπιζω να συναντηθουμε ξανα στην β εσκα..γιατι η ατμοσφαιρα που εχετε με κοσμο ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΗ..!! smile.gif
Y.Γ)Μια συμβουλη:H αλλαζονια κοιτα τι φερνει...ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΕΣ..καλη συνεχεια απο το τρενοοοοοοοοοοοοοοοοοοο του περιστεριου...ελατε στο βαγονι μας και εσεις..!!επομενο ματς στο πολυ δυσκολο ματς με παιανια..μια πραγματικα πολυ καλη και συμπαθητικη ομαδα..και οπως εκανε ο mpele(παιχταρα μου) CALMAAAAAA CALMAAAAAA ΦΙΛΟΙ ΤΡΙΤΩΝΙΤΕΣ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..ΣΑΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙΙΙΙΙΙ ΚΥΡΙΩΣ...
vagm
Μάγκες χαλαρωστε και αφήστε την ΑΜΙΛΛΑΡΑ εκτός συζητήσεων μη ΠΑΙΧΤΩΝ και μη οπαδών μας..... Πατρινε οποίος κ αν είσαι απο τον Τρίτωνα (δεν ξερω το νο σου) νομίζω οτι δεν πρεπει να έχεις παράπονο απο την Ατμόσφαιρα του κόσμου και απο την συμπεριφορά ΠΑΙΧΤΩΝ και προπονητή μας (όπως ΠΛΕΟΝ δεν έχω και εγω) οπότε αφήστε μας ήσυχους ... Τωρα για τον mpele ήταν η ένταση του αγώνα και η δικαιολογημένη ένταση που έβγαλε για όσα έχουμε ακούσει τόσο καιρό ...
Καλη συνέχεια ....
chris_paul
ειρηνη υμιν παιδες!!!! ας απολαμβανουμε το μπασκετακι γιατι ετσι οπως μας εχουν κανει μονο αυτο μας εχει μεινει για να ξεχναμε τα προβληματα.... μπραβο και στις δυο ομαδες και μακαρι να φτασουν οσο πιο ψηλα γινεται!!!!
patrinos777
QUOTE(kabamaru18 @ Mar 9 2013, 20:32 ) *
Γεια σας και απο μενα..οπως ξερετε ολοι Μεγαλη νικη της Ομαδαρας μου με αντιπαλο τον Τριτωνα..!!παιζοντας πολυ καλο μπασκετ πιο παθιασμενα σε ολο το παιχνιδι και δικαιοτατα πηραμε τον αγωνα εστω και στην παραταση..φιλε πατρινε επειδη βλεπω κατι για αδιαφορια για ηττα και δεν σας πειραξε καθολου το CALMA CALMA ΤΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΜΑΣ..να σου θυμισω πως πανηγυριζε ο λαος σας και εσεις οταν γυρισατε το παιχνιδι στην 3η περιοδο και απεναντι σε μας..οποτε ασε μας να νομιζουμε οτι παιζαμε στο Οακα..!!επισης θα σε συμβουλευα οταν εισαστε πισω στο σκορ να μην φωναζετε και να τα χωνετε στους διαιτητες πχ παιχτες-προεδρος?-προπονητης..δεν ειναι καλο γιατι δικαια ειστε στην κορυφη οντας η καλυτερη ομαδα στον ομιλο..επισης το οτι εχετε παιξει σε μεγαλυτερες κατηγοριες δεν σας δινει το δικαιωμα να ειστε αλλαζονες και υπεροπτες με τις αλλες ομαδες(ΜΥΡΩΔΙΑΔΕΣ) για πολλους απο εσας της γ εσκα..γιατι μπασκετ ειναι και ολα ειναι δανεικα!!να ξερεις κιολας οτι περα απο ματς σε ΠΕΡΚΙΖΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ..σας το χρωσταγαμε..θα ανεβετε σιγουρα ως πρωταθλητες αλλα θα γραψει το κοντερ 23-1...οποτε χαλαρωστε και απολαυστε την ηττα σας..!!θα σας κανει καλο..ελπιζω να συναντηθουμε ξανα στην β εσκα..γιατι η ατμοσφαιρα που εχετε με κοσμο ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΗ..!! smile.gif
Y.Γ)Μια συμβουλη:H αλλαζονια κοιτα τι φερνει...ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΕΣ..καλη συνεχεια απο το τρενοοοοοοοοοοοοοοοοοοο του περιστεριου...ελατε στο βαγονι μας και εσεις..!!επομενο ματς στο πολυ δυσκολο ματς με παιανια..μια πραγματικα πολυ καλη και συμπαθητικη ομαδα..και οπως εκανε ο mpele(παιχταρα μου) CALMAAAAAA CALMAAAAAA ΦΙΛΟΙ ΤΡΙΤΩΝΙΤΕΣ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..ΣΑΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙΙΙΙΙΙ ΚΥΡΙΩΣ...


φίλε αν έχεις διαβάσει τι έχω γράψει....μάλλον σε άλλον απευθύνεσαι και οχι σε μένα....,έγραψα κατά λέξη δικαιότατη νίκη της ομάδας σου.παίξατε το παιχνίδι σας 30 λεπτά και εμείς 10.....,πιο παθιασμένα από εμάς,και κερδίσατε δίκαια....,όσο για διαιτησίες και...κλάψα...βρές άλλη ομάδα που κλαίει..οχι εμας...,αν αναφέρεσαι στην τεχνική που έφαγε ο κρίτσαλος απ τον ανεκδιήγητο ρεφ....ντροπή γτ αν είσια το 18 κιόλας..ήσουν και μπροστά...και άκουσες τι ειπώθηκε.!..πουθενά δεν έγραψα εγώ για αδιάφορο ματς, το ανάποδο έγραψα κιόλας..οτι κ να κερδίζαμε χτες στον πόντο....σαν να χάναμε θα ήταν.τώρα αν εσύ και κάποιοι άλλοι αντιλαμβάνονται την αναφορά των γεγονότων ως...υπεροψία ,τι να πώ..μάλλον έχεις λάθος οπτική....το οτι είμαστε η καλύτερη ομάδα δεν το λέω εγώ....ούτε καν εσύ που το αποδέχεσαι....,το δείχνουν τα γεγονότα και η πορεία της κάθε ομάδας..όσο για το μυρωδιάδες...βλέπω ένα κόλλημα σε κάτι που δεν θα πρεπε να υπάρχει αφού δνε ισχύει κιολας....,αφορά αυτόν που στο πε...και όπως έγραψα κ στον φίλο μπελε δεν γίνεται να θεωρείς αδικαιολόγητο το μυρωδιάδες....αλλά όχι αντίστοιχα και τα....καλμα καλμα..κλπ....
επειδή πάντως χαίρομαι για την μαζική σας συμμετοχή και χαίρομαι που απ τα λογια σας βγαίνουν λέξεις όπως σας το χρωστάγαμε....από περυσι.....είχαμε σημειώσει το ματς με σας κλπ κλπ/...να βλέπουν και οι ουδέτροι στο φορουμ ποιος έχει..?ή είχε προβλημα με ποιον....,επίσης να βλέπουν ποιοι εκ του ασφαλούς εμφαν΄λιζονται μετά χριστον προφήτες....
τώρα αν θες να πιστεύεις οτι επειδή χάσαμε.....θα μας βάλουν πρόστιμο...ή δνε θα κοιμηθούμε 2 3 βράδια....σορρυ ρε φιλαράκο...αλλα δεν ισχύει....,συμφωνώ και μένω στο οτι η ήττα θα μας κάνει καλό.....και επειδή με χαρακτήρισες αλλαζόνα...σου υπενθυμίζω γτ είσαι κ ..περσινος...,οτι εμέις γίναμε αυτό που γίναμε...μετά από πολύ ήττα...,και διάβασε κ τα περσινά μου ποστ....όταν με ρεκόρ 2-12...έλεγα οτι θα σωθούμε και δεν έχουμε σκοπό να ξαναχάσουμε πουθενά....όπως και έγινε στο περίπου....,η σωστή κρίση λοιπόν της κατηγορίας και του υλικού του δικού μας και των άλλων ομάδων δεν είναι αλλαζονεία....Πήρα το ρίσκο πέρυσι κ είπα θα σωθούμε στο 2-12.....οχι αφού νίκησα ένα ματς....οτι το χα σημειώσει...ο ένας....είχα πει μπορούμε να σας κερδίσουμε ο άλλους (μπελε..) κοκ....
και να σε ρωτήσω και κάτι ρε φίλε....αν θες μου απαντάς...κ χωρίς να θέλω να σε πικάρω...ή να προβοκάρω....,μου γράφεις σας το χρωστάγαμε απο περσι..κλπ κλπ....,τα ξανάπαμε κ παλιότερα οτι στον αγιο νικόλαο δεν έγινε τπτ....δνε σας κάναμε τπτ...ουτε σας προκαλέσαμε...ουτε σας μειώσαμε...,παιξαμε ...χάσατε...και φύγατε κύριοι....,αυτό τεσπα που μας χρωστάγατε απο περσι....ήρθατε πρώτο γύρο πάλι αγιο νικόλαο...και χανατε στο ημίχρονο περίπατο....35-13....,αυτό το χρωστούμενο....δνε το χατε κίνητρο...?στην έδρα σας μας περιμένατε μόνο..?δνε σε πικάρω σοβαρά περιμένω απάντηση για να καταλάβω τι εννοέις...με τα..περσινα....

QUOTE(vagm @ Mar 9 2013, 20:38 ) *
Μάγκες χαλαρωστε και αφήστε την ΑΜΙΛΛΑΡΑ εκτός συζητήσεων μη ΠΑΙΧΤΩΝ και μη οπαδών μας..... Πατρινε οποίος κ αν είσαι απο τον Τρίτωνα (δεν ξερω το νο σου) νομίζω οτι δεν πρεπει να έχεις παράπονο απο την Ατμόσφαιρα του κόσμου και απο την συμπεριφορά ΠΑΙΧΤΩΝ και προπονητή μας (όπως ΠΛΕΟΝ δεν έχω και εγω) οπότε αφήστε μας ήσυχους ... Τωρα για τον mpele ήταν η ένταση του αγώνα και η δικαιολογημένη ένταση που έβγαλε για όσα έχουμε ακούσει τόσο καιρό ...
Καλη συνέχεια ....

καλησπέρα, κανένα παράπονο δεν έχω ουτε απ την ατμόσφαιρα ούτε απ το γήπεδό σας (μακάρι να κάνετε κάτι με τα αποδυτήρια παρεπιμπτόντως) που μαζί με του γέρακα πάιζει να ναι το ομορφότερο σε αυτές τις κατηγορίες και τέλος δεν έχω κ κανένα παράπονο απ τους παίκτες -παράγοντες-προπονητές. άψογη φιλοξενία και αντιμετώπιση παρά την ένταση και τη σημασία του παιχνιδιού.ούτε φυσικά απ τον μπελε έχω κανένα παράπονο..,ο καθένας μπορεί να πανηγυρίζει την επιτυχία του όπως θέλει χωρίς να ξεπερνά τα όρια...,εγώ τα...κάλμα του δεν τα θεωρώ προκλητικά....όπως και αντίστοιχα δνε θα με προκαλούσε να μας πει κάποιος...μυρωδιάδες της γ έσκα...(ο νοών νοείτω....)-η ενστασή μου και του την έγραψα είναι επειδή το αυτοδιαφήμισε οτι το κανε.....αρα προφανως ήθελε να προκαλέσει...,άρα θα πρεπε και να μην....κλαίγεται αν ακούει κ κάτι από αντίπαλη μεριά....
Zourinho
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ 89-90
ENTI
Επιτελουσ κοκαλιαρη ξηπνησεσ κ σκοραρεσ τρια τεσσερα τριποντακια...αλλα παντα πελατακοσ μου παραμενεισ.αν υπαρχεισ ακομα εκει του χρονου με λιγη τυχημπορει να κοντραριστουμε ξανα απο κοντα στην β.....εκτοσ αν παρεισ μεταγραφη για καμια α1 ε τοτε σε εχασα...χαχαχαχα
teo4
QUOTE (patrinos777 @ Mar 9 2013, 19:49 ) *
δυστυχώς όλοι ξέρουν που παίζω...και που ΔΕΝ παίζεις εσυ...,κ εγώ δεν συνεχίζω γτ απέδειξες οτι είσαι και ..κοτα....κ κομπλεξικός....και ψεύτης...., και βρήκες και ομάδα να διαλέξεις να πείς οτι παίζεις (και καλά....)μιας που με την πολιτεία πριν κανά 20 μερο...προσωπικά έπαιξα κανα 30 λεπτο.....αφού κατάλαβες και ποιός είμαι.....!!!!!και σορρυ που θα σε ξαναστεναχωρήσω.....αλλά άλλο πάγκος....και άλλο εξέδρα φίλε....,πόσο μάλλον της ομάδος μου με την ....όποια δικιά σου.....(καμια πιο μακρινή δνε μπορούσες να πείς για να αποφύγεις την....μπύρα.????) για γέλια είσια κομπλεξικέ φίλε μου....και μην χαλίεσαι με την...αμιλλάρα σου ...14-5.....εμείς 18-1....,δε σε χάλασε..., λυπάμαι που δνε σου χουμε δώσει κ αλλές ευκαιρίες να χαρείς.....
υγ....την ....μπύρα να την αποφεύγεις......,απαγορεύεται σε ανηλικους όπως και στους .....αργόστροφους.....,ναι εσένα εννοώ.....μην το ξαναδιαβάζεις....,περιμένω το...νουμερακι σου στην...πολιτεία....που παίζεις....γτ νούμερο καταλάβαμε οτι είσαι.....πες μας αν θες και ποιό....

αν και ειπα οτι δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου....να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω γιατι τρελενομαι να με επιβεβαιωνεις....
α)τσιμπας ... παροτι δεν εισαι πιτσιρικας....
β)δεν ξερω το νουμερο της φανελας σου .... οταν εχεις βεβαια.... οποτε δεν ξερω ποιος εισαι...αρα δεν ξερω ποσο κ αν επαιξες με μας.....
γ)το οτι δεν παιζεις και εισαι μεταξυ εξεδρας και παγκου δεν το ειπα εγω αλλα απ οτι ειπε καποιος πιο πριν ενας συμπαιχτης σου... εγω ειπα δεν ξερω ποιος εισαι....
δ)για την "αμιλλαρα" αν εξαιρεσουμε οτι ειναι μια συμπαθητικη ομαδα στα @@@@ μου τι σκορ εχει.... εμενα οπως ειχα πει σε παλιοτερο μου ποστ ... με χει πληγωσει!!! οποτε δεν με χαλασε..... εσενα χαλασε γιατι τελικα σε βλεπω να μην βγαινεις ουτε πρωτος που τοσο πολυ κοκορευεστε.....
Τελος με δικαιωσες και σε κατι ακομα τραγικε μου φιλε.... καποτε ελεγες λεξεις οπως κομπλεξ κτλ δεν χωρανε σε αθλητες γιατι με αυτες τις λεξεις δεν μπορουν να πορευτουν στο χωρο και αλλα τετοια .... κοιτα το τελευταιο σου ποστ .... και ξανασκεψου τα τωρα......
ποιος απο τους δυο μας ειναι κομπλεξικος αστο να το κρινει το φορουμ.... στα χα ξαναπει οποιος διαφωνει μαζι σου η δεν παιζει και παρακαλαει να παιξει η ειναι παιχτης η οπαδος της αμιλλας....
θυμασαι πριν ποσο καιρο τα χαμε ξαναπει;;; ακομα τα ιδια λες οποτε..... περαστικα και φιλακια!!!
οσο για την μπυρα το εννοω .. ελα να δεις και το νουμερο μου και αν ειμαι νουμερο......
και κατι τελευταιο μην αρχισεις να λες 18-1 εσυ, 4-15 εγω... δεν εχουμε το ιδιο ροστερ (εχετε πολυ καλυτερο) και επομενως τους ιδιους στοχους .... τωρα πια εμεις κοντευουμε να το πετυχουμε ενω εσεις πατε να το χασετε (οχι τον πρωτο ΑΝΟΔΟ, αλλα τους πιο μικρους... αηττητο το χασατε ....1η θεση)
και για να μην καταντησουμε και γραφικοι ..... αν δεν εχουμε ειδη γινει.... συνεχισε να με βριζεις .... μαζι θα ξαναμιλησουμε μονο με μπυρα.....
patrinos777
QUOTE(teo4 @ Mar 11 2013, 16:58 ) *
αν και ειπα οτι δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου....να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω γιατι τρελενομαι να με επιβεβαιωνεις....
α)τσιμπας ... παροτι δεν εισαι πιτσιρικας....
β)δεν ξερω το νουμερο της φανελας σου .... οταν εχεις βεβαια.... οποτε δεν ξερω ποιος εισαι...αρα δεν ξερω ποσο κ αν επαιξες με μας.....
γ)το οτι δεν παιζεις και εισαι μεταξυ εξεδρας και παγκου δεν το ειπα εγω αλλα απ οτι ειπε καποιος πιο πριν ενας συμπαιχτης σου... εγω ειπα δεν ξερω ποιος εισαι....
δ)για την "αμιλλαρα" αν εξαιρεσουμε οτι ειναι μια συμπαθητικη ομαδα στα @@@@ μου τι σκορ εχει.... εμενα οπως ειχα πει σε παλιοτερο μου ποστ ... με χει πληγωσει!!! οποτε δεν με χαλασε..... εσενα χαλασε γιατι τελικα σε βλεπω να μην βγαινεις ουτε πρωτος που τοσο πολυ κοκορευεστε.....
Τελος με δικαιωσες και σε κατι ακομα τραγικε μου φιλε.... καποτε ελεγες λεξεις οπως κομπλεξ κτλ δεν χωρανε σε αθλητες γιατι με αυτες τις λεξεις δεν μπορουν να πορευτουν στο χωρο και αλλα τετοια .... κοιτα το τελευταιο σου ποστ .... και ξανασκεψου τα τωρα......
ποιος απο τους δυο μας ειναι κομπλεξικος αστο να το κρινει το φορουμ.... στα χα ξαναπει οποιος διαφωνει μαζι σου η δεν παιζει και παρακαλαει να παιξει η ειναι παιχτης η οπαδος της αμιλλας....
θυμασαι πριν ποσο καιρο τα χαμε ξαναπει;;; ακομα τα ιδια λες οποτε..... περαστικα και φιλακια!!!
οσο για την μπυρα το εννοω .. ελα να δεις και το νουμερο μου και αν ειμαι νουμερο......
και κατι τελευταιο μην αρχισεις να λες 18-1 εσυ, 4-15 εγω... δεν εχουμε το ιδιο ροστερ (εχετε πολυ καλυτερο) και επομενως τους ιδιους στοχους .... τωρα πια εμεις κοντευουμε να το πετυχουμε ενω εσεις πατε να το χασετε (οχι τον πρωτο ΑΝΟΔΟ, αλλα τους πιο μικρους... αηττητο το χασατε ....1η θεση)
και για να μην καταντησουμε και γραφικοι ..... αν δεν εχουμε ειδη γινει.... συνεχισε να με βριζεις .... μαζι θα ξαναμιλησουμε μονο με μπυρα.....


χαίρομαι φίλε γτ όταν εκτίθεσαι μαζεύεσαι....για να μην πω δικαιολογείσαι...,για να επανερχεται η συζήτηση στο επίπεδο που της πρέπει.....οπότε..α)δεν τσιμπάω....το τσιμπάω είναι ρήμα που χρησιμοποιείται ως ...στράβωμα σε πλάκα...,εσύ δυστυχώς εξακολουθείς να ψεύδεσαι...και να κρύβεσαι...γ αυτό και τέτοιες απαντήσεις...γτ είμαι αλλεργικός στο ψέμα....
β)διάβασε το ν μου από προηγούμενα ποσταρίσματά μου....ή ρώτα τον μπέλε,για να μην το διαφημίσω εγώ...και ξεπουλήσει στην μπουτίκ του τρίτωνα από θαυμαστές...-το ίδιο είναι πάντως τα 4 τελευταία χρόνια....
γ)να διαβάζεις καλύτερα τα ποστ....για να μην παρεξηγείς και εκτίθεσαι.....,ο συμπάικτης μου είπε στον μπελε? το ν που φοράω..οχι πόσο κ αν παίζω....,το μεταξύ εξέδρας και πάγκου το έγραψε αυθόρμητα ο μπελε με βάση το χρονο(ελάχιστο) που με είδε μέσα την παρασκευή, μπάς και με....πικάρει.....,αλλά στο λεώ κια πάλι....δεν τσιμπαω,τα χω λυμένα τα θέματα μου με το μπασκετάκι.....(άλλοι το παίζουν παιχταράδες στη γ έσκα με τα...κατορθώματά τους...οχι εγω...)
δ)επειδή ακριβώς μας διαβάζουν και ουδέτροι είναι προφανές και το κόμπλεξ που δυστυχώς εξακολουθείς να βγάζεις...,οκ κατανοητό η πρωτιά πονάει.....,αλλά εσένα τι σε νοιάζει ακομπλεξάριστε αν βγούμε 1οι ή 2οι....Επιμένεις επίσης να χρεώνεσαι στην.....πολιτεία....κ μετά να γράφεις οτι δνε πρόλαβες να έρθεις κ στο ματς....σε άλλο ποστ....έγραφες οτι απλά υποστηρίζεις την ....αμιλλάρα και την παρακολουθείς....,ποιος ξέρει ...ίσως είσια κ εσυ των δημοσίων σχέσεων.αλήθεια..πιό μακρινή ομάδα στον όμιλο δεν βρήκες....για να γ΄λιτώσεις την μπύρα...και την ....επαλήθευση..???τώρα αν τα ειλικρινή συγχαρητήρια σε μια ομάδα που μας κέρδισε αντρικά...και καθαρά....παίζοντας πιο παθιασμένα και καλύτερα απο μας μεγαλύτερο χρόνο....μεταφράζονται στο δικό σου μυαλό ως...κόμπλεξ....μάλλον να ξανακοιτάξεις στον...μπαμπινιώτη κ αυτήν την έννοια.....-την αγνοείς.....
τέλος....φιλαράκο μου δε σε βρίζω...ξεκάθαρα στο γράφω...σε προκαλώ...,κ σε προκαλώ να φανερωθείς......αλλά εσύ ακόμα.....!κ επειδή το φορουμ δεν είναι για προσωπικές αντιδικίες....στείλε μου το ν σου κ σε μήνυμα αν θες...,κ μιας που είσαι και...οπαδός άλλων ομάδων του ομίλου....για τη μπυρίτσα που λες...έλα ενα βραδι στον αγιο νικόλαο...θα στην κεράσω κιόλας...να τα πούμε ...αθλητικά και....ακομπλεξάριστα.....
υγ.....βλέπεις οτι το κατ άλλους ....κομπλεξικό σχόλιο σου περί αποτυχίας του τρίτωνα....και επιτυχίας της ομάδας σου.????τη φετινή χρονιά δεν το ενστερνίζομαι......,χάνεσαι ρε φιλαράκο με τα.....πικρόχολα σχόλια σου....γτ έχεισ πηγαίο ταλέντο στο χιούμορ.....,αν στο χαλάνε οι.....πρώτοι (ή δεύτεροι....) μην τους κοιτάς......ασχολήσου με την ομάδα????ή την αμιλλάρα σου.....
vagm
QUOTE(teo4 @ Mar 11 2013, 16:58 ) *
αν και ειπα οτι δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου....να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω γιατι τρελενομαι να με επιβεβαιωνεις....
α)τσιμπας ... παροτι δεν εισαι πιτσιρικας....
β)δεν ξερω το νουμερο της φανελας σου .... οταν εχεις βεβαια.... οποτε δεν ξερω ποιος εισαι...αρα δεν ξερω ποσο κ αν επαιξες με μας.....
γ)το οτι δεν παιζεις και εισαι μεταξυ εξεδρας και παγκου δεν το ειπα εγω αλλα απ οτι ειπε καποιος πιο πριν ενας συμπαιχτης σου... εγω ειπα δεν ξερω ποιος εισαι....
δ)για την "αμιλλαρα" αν εξαιρεσουμε οτι ειναι μια συμπαθητικη ομαδα στα @@@@ μου τι σκορ εχει.... εμενα οπως ειχα πει σε παλιοτερο μου ποστ ... με χει πληγωσει!!! οποτε δεν με χαλασε..... εσενα χαλασε γιατι τελικα σε βλεπω να μην βγαινεις ουτε πρωτος που τοσο πολυ κοκορευεστε.....
Τελος με δικαιωσες και σε κατι ακομα τραγικε μου φιλε.... καποτε ελεγες λεξεις οπως κομπλεξ κτλ δεν χωρανε σε αθλητες γιατι με αυτες τις λεξεις δεν μπορουν να πορευτουν στο χωρο και αλλα τετοια .... κοιτα το τελευταιο σου ποστ .... και ξανασκεψου τα τωρα......
ποιος απο τους δυο μας ειναι κομπλεξικος αστο να το κρινει το φορουμ.... στα χα ξαναπει οποιος διαφωνει μαζι σου η δεν παιζει και παρακαλαει να παιξει η ειναι παιχτης η οπαδος της αμιλλας....
θυμασαι πριν ποσο καιρο τα χαμε ξαναπει;;; ακομα τα ιδια λες οποτε..... περαστικα και φιλακια!!!
οσο για την μπυρα το εννοω .. ελα να δεις και το νουμερο μου και αν ειμαι νουμερο......
και κατι τελευταιο μην αρχισεις να λες 18-1 εσυ, 4-15 εγω... δεν εχουμε το ιδιο ροστερ (εχετε πολυ καλυτερο) και επομενως τους ιδιους στοχους .... τωρα πια εμεις κοντευουμε να το πετυχουμε ενω εσεις πατε να το χασετε (οχι τον πρωτο ΑΝΟΔΟ, αλλα τους πιο μικρους... αηττητο το χασατε ....1η θεση)
και για να μην καταντησουμε και γραφικοι ..... αν δεν εχουμε ειδη γινει.... συνεχισε να με βριζεις .... μαζι θα ξαναμιλησουμε μονο με μπυρα.....

teo4 εχω μια απορεια..... ποτε σε πληγωσαμε???? και κανε μου μια χαρη.... σε ευχαριστουμε για την συμπαθεια και την "υποστηριξη" αλλα χαλαρσε λιγο γτ στο τελος θα γινουμε αντιπαθητικοι.... και χωρις να φταιμε.... εγω για την βοηθεια της κοντρας σου με τον patrino εχω να πω τα παρακατω:
*η κοντρα εμας με τον τριτωνα εχει προηγουμενα απο περσινο αγωνα αλλα και το ματσ του πρωτου γυρου (λογω καποιων ασχημων συμπεριφορων) και "λυθηκαν" στο προχθεσινο παιχνιδι καθως ολα τα παιδια ειχαν "κοσμια" και σωστη συμπεριφορα.... τωρα μια δυο κουβεντες μπορει να υπωθηκαν αλλα ολα οκ..
*δεν νομιζω οτι εχει σημασια ποιος απο τους δυο σας παιζει η οχι ... σημασια οπως ειπες εχει τινος η ομαδα εκπληρωνει τους στοχους της (εσυ το ειπες)... οποτε σταματηστε την προσωπικη κοντρα γτ μας κουρασατε.....
ΚΑΙ το πιο συμαντικο..... αν πατε για μπυρα καλεστε κ μενα :-) αλλα ψυφιζω αγιο νικολαο γτ που να τρεχουμε ως εκει... ;-)
οσο για σενα patrine .... χαλαρωσε και εσυ με την κοντρα και απο το να τσακωνεσαι με τον teo προτειμω να δεινεις συμβουλες πως να μας παιζουν οι αντιπαλοι ;-) τωρα εχεις πιο καθαρη αποψη μετα απο το 2ο παιχνιδι.... οχι τπτ αλλο να χουμε και ευκολο εργο μας κ πιο πολυ μας βοηθας.... (χιουμορ...μην τρελαθεις και αρχησεις)....
patrinos777
QUOTE(vagm @ Mar 12 2013, 00:31 ) *
teo4 εχω μια απορεια..... ποτε σε πληγωσαμε???? και κανε μου μια χαρη.... σε ευχαριστουμε για την συμπαθεια και την "υποστηριξη" αλλα χαλαρσε λιγο γτ στο τελος θα γινουμε αντιπαθητικοι.... και χωρις να φταιμε.... εγω για την βοηθεια της κοντρας σου με τον patrino εχω να πω τα παρακατω:
*η κοντρα εμας με τον τριτωνα εχει προηγουμενα απο περσινο αγωνα αλλα και το ματσ του πρωτου γυρου (λογω καποιων ασχημων συμπεριφορων) και "λυθηκαν" στο προχθεσινο παιχνιδι καθως ολα τα παιδια ειχαν "κοσμια" και σωστη συμπεριφορα.... τωρα μια δυο κουβεντες μπορει να υπωθηκαν αλλα ολα οκ..
*δεν νομιζω οτι εχει σημασια ποιος απο τους δυο σας παιζει η οχι ... σημασια οπως ειπες εχει τινος η ομαδα εκπληρωνει τους στοχους της (εσυ το ειπες)... οποτε σταματηστε την προσωπικη κοντρα γτ μας κουρασατε.....
ΚΑΙ το πιο συμαντικο..... αν πατε για μπυρα καλεστε κ μενα :-) αλλα ψυφιζω αγιο νικολαο γτ που να τρεχουμε ως εκει... ;-)
οσο για σενα patrine .... χαλαρωσε και εσυ με την κοντρα και απο το να τσακωνεσαι με τον teo προτειμω να δεινεις συμβουλες πως να μας παιζουν οι αντιπαλοι ;-) τωρα εχεις πιο καθαρη αποψη μετα απο το 2ο παιχνιδι.... οχι τπτ αλλο να χουμε και ευκολο εργο μας κ πιο πολυ μας βοηθας.... (χιουμορ...μην τρελαθεις και αρχησεις)....


file vagm, δεν έχουμε καμια κόντρα με την αμιλλα αν και κάποιοι μάλλον θέλουν να χουμε....!κόντρα ή απωθημένα έχετε εσεις δυστυχώς και το διαφημίζετε κιόλας!οπότε δεν λύθηκε κ τπτ γτ από μέρους μας δεν υπήρχε.Και στο περσινό παιχνίδι που ήταν κ πιο κρίσιμο και στο φετινό η συντριπτική πλειοψηφία παικτών προπονητών και οπαδών σας αντιμετώπισε κόσμια κ με σεβασμό.Τα ξαναγράψαμε κ στα προηγούμενα ποστ μην μένεις σε μια κουβέντα που άκουσες εσύ από ενα πρόσωπο, γτ δεν ξέρουμε κ τι ειπώθηκε πριν για να το ακούσεις...,και όπως διάβασες κ απ τον συμπαίκτη σου προχτές που προκάλεσε γιατί θεωρεί οτι ...προκλήθει....,αυτές οι χαζο-αντιπαραθέσεις δνε καταλήγουν πουθενα.
Επειδή ο τεο δνε θα ρθει πάρε όποιον θέλει να έρθει αγιο νικολαο για μπυρίτσα, που χουμε κ σπεσιαλ ταβερνακι απ εξω ακριβώς....,και θα σου εξηγήσω και δια ζώσης την 1-3-1 , με κεφτεδακια κ τυροπιτάκια για παικτες (μην τα φας μέχρι να την καταλάβεις..)
Ξεκάθαρη άποψη έχω για σας,και μεταξύ μας...σας βοηθάω και πολύ....γτ με γνώμονα τον προπονητικό εγωισμό ,και να θελε κάποιος να σας παίξει 1-3-1 ,πλέον δνε θα το κάνει μην του την πούνε οτι του την...μαρτύρησε ο πατρινός....!!!! shot.gif
ADMIRAL14
QUOTE(patrinos777 @ Mar 9 2013, 03:53 ) *
τώρα αν θες να δεις από περιέργεια αν κάνω ....ή οχι....το μαιο που θα χουμε τελειώσει πάρε την παρέα σου....πάρε και το φιλαράκο μου απ τα εξάρχεια (12) που ξέρει κ καλύτερα τι......τυπάκι είμαι.....κ έλα αν θες απ την κυπριάδου που μαζεύει κόσμο κ κοσμάκη.....από άνωθεν κατηγορίες αμα τη λήξη των πρωταθλημάτων.....


QUOTE(mpele @ Mar 9 2013, 16:02 ) *
οσο για σενα επειδη δεν ξερω προς τι το υφος σου και αν εχεις κατι προσωπικο μαζι μου θα χαρω μετα τιμης να ερθεις του χρονου στο τρενο και αν ειμαι και εγω να μου παρεις και την θεση αν και ολα στα παρκε κερδιζονται.


Συγχαρητηρια στον Τριτωνα γιατι πραγματικα εχει ομαδα που χωρις προσθηκη θα πρωταγωνιστουσε ανετα και στη Β, συγχαρητηρια και στην Αμιλλα για την πολυ καλη πορεια της, ομως μαγκες μπασκετ παιζουμε για να γουσταρουμε και να κανουμε φιλιες, η μαχη αρχιζει και τελειωνει μεσα στις 4 γραμμες και μετα παμε ολοι μαζι για σουβλακια, γι αυτο προτεινω μολις τελειωσουν οι αγωνες να μαζευτουμε ολοι στην Κυπριαδου(μην φοβασαι mpele σαν 2ο σπιτι μου ειναι εκει τα ανοιχτα) και να τα πουμε απο κοντα με φιλικη διαθεση

ΥΓ προς mpele και λοιπους Αμιλλας: να ξερετε πως αν ανεβετε ψυνω καβουρη να επιστρεψουμε να βοηθησουμε
vagm
Mετα απο καμια δεκαρια ημερες ηρεμιας .... υπαρχει δραση!!
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 +25 ανετη επιστροφη στις νικες για τον τριτωνα κοντρα στον αδυναμο ατταλο που σιγα σιγα μπορει και να κινδυνεψει....
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 προβλεπω ευκολο εργο για τους δυνατους αμπελοκηπους κοντρα στην πρωτη ομαδα που πεφτει στην Δ'
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ δυσκολη εξοδος για τον πρωτεα κοντρα στον οφη που απεδειξε οτι παλευει ολα τα ματσ...
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 δυσκολη εξοδος για την ομαδα μου κοντρα στην "φορμαρισμενη" παιανια αλλα εδω που εχουμε φτασει δυσκολα θα αυτοκτονισουμε....
ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 αν ο εθνικος θελει να μην κινδυνεψει πρεπει να νικσει τον αδιαφορο αχιλλεα ...αλιως θα εχει προβλημα!!!
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ πολυ δυσκολο ματσ και για τις δυο "παρομοιες" ομαδες (στυριζονται κυριως σε δυο παιχτες) .... η πολιτεια χρειαζεται το 2 για να πιστεψει στην παραμονη και ο τριφυλλιακος καιγεται μην απομακρινθει κ αλλο απο την τριτη θεση.... θα ρισκαρω στο 2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΡΕΠΟ
Flash3P
Ας δώσω και εγω τις δικές μου προβλέψεις...

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Μετά την καταιγίδα, έρχεται το ουράνιο τόξο. Εύκολος άσσος)

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 (Ο Βύρωνας ψάχνει νίκες μήπως και σωθεί αλλά δεν νομίζω ότι θα την βρει απέναντι στην ομάδα μου.)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 2 (Θα γούσταρα να έρθει διπλό για να χτυπάμε το κεφάλι μας στον τοίχο, όμως πιστεύω στην ποιότητα του Πρωτέα.)

ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (Ένας καλός παίχτης δεν φέρνει την άνοιξη για την ομάδα της Παιανίας, οπότε θα στηρίξω και αυτο το διπλό καθώς η ΑΜΙΛΛΑ είναι το νέο τρένο της κατηγορίας.)

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 (Αν και δεν πολύ συμπαθώ τους "συγκατοίκους" μας στο γήπεδο, θα πάω με τον άσσο. Καίγονται για την νίκη και με ενδεχόμενη ήττα θα μπούνε σε περιπέτειες.)

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 2 (Δίνω καθαρά το διπλό στην Πολιτεία από την άποψη ότι θέλω να κάνει γκέλες η ομάδα του Πολυδρόσου, μήπως και γίνει το θαύμα για την ομάδα μου) smiley.gif

Καλή επιτυχία σε όλους bball.gif
karfi
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Ευκολα ή δυσκολα στο +15)

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 (Με λιγη προσοχη οι Αμπελοκηποι θα εχουν ενα ευκολα απογευμα. Στο +15 και αυτο το ματσακι)


ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Οριακα 2 (Αρκετα σημαντικο ματς και για τις 2 ομαδες. Ισχυρα κινητρα και για τους δυο. Οριακο σημειο με χαντικαπ 3.5 ποντους στην Παιανια)

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 (Οριακο ματς για τους γηπεδουχους. Θα παω με τον ασσο. Πιθανο +10)

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 1 (Οσο και να θελουν πολλοι να γκελαρει ο Τριφυλλιακος, με την Πολιτεια αυτο φανταζει πολυ δυσκολο. Παρα την ηττα απο τον ΟΦΗ δεν νομιζω οτι εκει στο Χαλανδρι ειναι διατεθειμενοι να πεταξουν τη χρονια. Ακολουθει το ματς της χρονιας με την Αμιλλα και πρεπει να φτασουν εκει χωρις γκελες. Στο +10 και αυτος ο ασσος)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ NO BET (Το ματς της αγωνιστικης αναμφιβολα. Σημειο βγαινει πολυ δυσκολα. Και οι δυο ερχονται απο τεραστιες νικες με καλο μομεντουμ. Οποιος το θελει περισσοτερο θα το παρει. Ο ΟΦΗ με 8 ηττες δεν μπορει να εχει πολλες απαιτησεις... αλλα ποτε δεν ξερεις. Ο Πρωτεας παλι ειναι στο κολπο. Θελει διπλο τωρα και 2 υπερβασεις με Τριτωνα και Παο. Αν ο Πρωτεας τελειωσει το πρωταθλημα χωρις ηττα θα ειναι σιγουρα 4ος. Το θεωρω πολυ δυσκολο για μια ομαδα νεανικη που παιζει ωραιο μπασκετ αλλα εχει 0/4 με τους αλλους 2 υποψηφιους για την 3η θεση. Βεβαια στον αθλητισμο ολα γινονται. Ο ΟΦΗ αν δεν ξαναχασει μεχρι τελος, με συνδυασμο αποτελεσματων μπορει να βρεθει και αυτος στην 4η θεση) ΠΡΟΤΑΣΗ: ΟΦΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ 75...63 - 69...55

***off-topic: Ειχα γραψει τα Χριστουγεννα κατι πιθανοτητες, σαν να ερχεται η προσωπικη δικαιωση σιγα σιγα! 69.gif
soouza
Τρίτων-Άτταλος Καματερού 76-49(47-20 ημίχρονο).

Συμβαίνει το εξής αξιοπρόσεκτο σε ολόκληρο το δεύτερο γύρο με τον Τρίτωνα.Τα εντός έδρας ματς κρίνονται από το πρώτο ημίχρονο.Στα εκτός έδρας,τα γυρίζει στο δεύτερο μισό καθώς μόνιμα χάνει στην αρχή.

Ίδιο σκηνικό και σήμερα με τον Άτταλο να μην αντιστέκεται και ο αγώνας να τελειώνει νωρίς.

Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες. bball.gif smiley.gif
AmnesiaHaze
QUOTE (vagm @ Mar 21 2013, 16:50 ) *
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 δυσκολη εξοδος για την ομαδα μου κοντρα στην "φορμαρισμενη" παιανια αλλα εδω που εχουμε φτασει δυσκολα θα αυτοκτονισουμε....


τσαφ τσουφ icon_drunk.gif
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ 57 - 48
tarx_12
Μα καλα?? ερώτηση προς το καματερο : αλλαξατε προπονητη και πατε χειρότερα??? εχετε σωθει?
ATHINOULA
QUOTE (tarx_12 @ Mar 23 2013, 01:20 ) *
Μα καλα?? ερώτηση προς το καματερο : αλλαξατε προπονητη και πατε χειρότερα??? εχετε σωθει?

ΠΟΙΟΝ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΣΕΡΝΟΜΑΙ;
tarx_12
Παροτι εισαι η γρια... Σημερα ησουν mvp απο οτι εμαθα....
ATHINOULA
QUOTE (patrinos777 @ Mar 9 2013, 19:49 ) *
δυστυχώς όλοι ξέρουν που παίζω...και που ΔΕΝ παίζεις εσυ...,κ εγώ δεν συνεχίζω γτ απέδειξες οτι είσαι και ..κοτα....κ κομπλεξικός....και ψεύτης...., και βρήκες και ομάδα να διαλέξεις να πείς οτι παίζεις (και καλά....)μιας που με την πολιτεία πριν κανά 20 μερο...προσωπικά έπαιξα κανα 30 λεπτο.....αφού κατάλαβες και ποιός είμαι.....!!!!!και σορρυ που θα σε ξαναστεναχωρήσω.....αλλά άλλο πάγκος....και άλλο εξέδρα φίλε....,πόσο μάλλον της ομάδος μου με την ....όποια δικιά σου.....(καμια πιο μακρινή δνε μπορούσες να πείς για να αποφύγεις την....μπύρα.????) για γέλια είσια κομπλεξικέ φίλε μου....και μην χαλίεσαι με την...αμιλλάρα σου ...14-5.....εμείς 18-1....,δε σε χάλασε..., λυπάμαι που δνε σου χουμε δώσει κ αλλές ευκαιρίες να χαρείς.....
υγ....την ....μπύρα να την αποφεύγεις......,απαγορεύεται σε ανηλικους όπως και στους .....αργόστροφους.....,ναι εσένα εννοώ.....μην το ξαναδιαβάζεις....,περιμένω το...νουμερακι σου στην...πολιτεία....που παίζεις....γτ νούμερο καταλάβαμε οτι είσαι.....πες μας αν θες και ποιό....


AKOMH NA ME PARIS THLEFONO .POSA MPOYKALIA HPIES TO ΣΚ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ;ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΑΜΕ ΜΠΑΡΑΖ
vagm
QUOTE(AmnesiaHaze @ Mar 23 2013, 00:09 ) *
τσαφ τσουφ icon_drunk.gif

QUOTE(AmnesiaHaze @ Mar 23 2013, 00:09 ) *
τσαφ τσουφ icon_drunk.gif

Μεγαλε πόσο καραγκιόζης είσαι;;;;
α) δεν έχω γράψει ποτε τσαφ τσουφ
β) παντα γράφω καλα λόγια για την παιανια και οτι αδικα κινδυνευει όπως κ στο σχόλιο που ανεφερες
γ) δεν μας λες ποια ομάδα υποστηρίζεις .... Αλλα μάλλον είσαι ΚΡΥΦΗ!!!
Αρκετα ασχολήθηκα με κρυφές πάμε στον αγώνα:
Πολυ κακό παιχνίδι απο πλευράς μας κόντρα σε μια αρκετα καλη και δυνατή ομάδα που άξιζε την Νικη!! Η παιανια προηγήθηκε στην αρχη με 9 πόντους εμεις το γυρίσαμε φτσαμε +12 ημίχρονο αλλα στο τρίτο πέσαμε αρκετα (βοήθησαν και κάποια σφυρίγματα) και το παιχνίδι εγινε πραγματικό ντέρμπι που κέρδισε δίκαια η παιανια!!
Ηταν στραβό το κλίμα το φαγε κ ο γάιδαρος (διαιτητές) με κάποιες αποφάσεις ..... Χαρακτηριστικές φάσεις α) τεχνική ποινή στον coach όπου ο ίδιος διαιτητής που την έδωσε δεν έδωσε στους άλλους για χειρότερα πράγματα (το παραδέχτηκε στο τέλος) β) 12" πριν το τέλος η παιανια μετα απο δική μας κακή επίθεση είχε επαναφορά κάναμε 2 φάουλ για να σταματήσει ο χρόνος και έδωσε το τρίτο αντιθλητικο αφου κύλησε το χρονόμετρο 7" και μετα απο έντονες διαμαρτηριες και δυο αποβολες παιχτων μας η παιανια βαρεσε 6 βολές και είχε κατοχή οπότε .... Φιλακια!!!
Και για να μην βγουν κ άλλες κρυφές θα το ξαναπώ ΔΙΚΑΙΑ χάσαμε είμασταν χειρότεροι απλα είπα οτι πήγαν όλα στραβά!!!
Συγχαρητήρια στα παιδια της παιανιας και τους εύχομαι να μείνουν στην κατηγορία γτ το αξίζουν.... Οσο για μας αν θελουμε να κάνουμε άνοδο πρεπει να κάνουμε 5/5 αφου καταφέραμε και χάσαμε το πλεονέκτημα που είχαμε κερδίσει μόνοι μας....
Tsiouaoua
Προς μερικούς μερικούς που τσακώνονταν και λέγανε διάφορα πριν μέρες εδώ πέρα.... Τίποτα δεν είναι σίγουρο και καμία ομάδα δεν είναι εύκολη!!!! Σας είχα πει να αφήσετε τις κόντρες και να μιλήσετε μέσα στο γήπεδο... Ο Ένας έφαγε χαστουκάκι τη περασμένη αγωνιστική, ο άλλος έφαγε σήμερα ένα δυνατό!!!! Τα πολλά λόγια είναι φτώχια και πολύ δικαιώθηκαν κύριοι...

Βύρωνας - ΑΟΑ = Διπλό +10... Κάκιστο παιχνίδι για τους Αμπελόκηπους που ποτέ δεν έπαιξαν καλό μπάσκετ και έμοιαζαν εντελώς αδιάφοροι... Ο Βύρωνας επωφελίθηκε από αυτό το γεγονός και έκανε ενα πολύ καλό για τα stadard τους παιχνίδι που τους έβρισκε σε μεγάλο μέρος του παιχνιδιού μπροστά στο σκορ μέχρι και για 8 αν θυμάμαι καλά... Στο τέλος ένα ξεπέταγμα ήταν αρκετό για τους Αμπελόκηπους να πάρουν μία πολύ δύσκολη νίκη wos_sport5.gif
Καλή συνέχεια στην ομάδα του Βύρωνα και των Αμπελοκήπων!!!!
Hotter
QUOTE (vagm @ Mar 23 2013, 02:12 ) *
Μεγαλε πόσο καραγκιόζης είσαι;;;;
α) δεν έχω γράψει ποτε τσαφ τσουφ
β) παντα γράφω καλα λόγια για την παιανια και οτι αδικα κινδυνευει όπως κ στο σχόλιο που ανεφερες
γ) δεν μας λες ποια ομάδα υποστηρίζεις .... Αλλα μάλλον είσαι ΚΡΥΦΗ!!!
Αρκετα ασχολήθηκα με κρυφές πάμε στον αγώνα:
Πολυ κακό παιχνίδι απο πλευράς μας κόντρα σε μια αρκετα καλη και δυνατή ομάδα που άξιζε την Νικη!! Η παιανια προηγήθηκε στην αρχη με 9 πόντους εμεις το γυρίσαμε φτσαμε +12 ημίχρονο αλλα στο τρίτο πέσαμε αρκετα (βοήθησαν και κάποια σφυρίγματα) και το παιχνίδι εγινε πραγματικό ντέρμπι που κέρδισε δίκαια η παιανια!!
Ηταν στραβό το κλίμα το φαγε κ ο γάιδαρος (διαιτητές) με κάποιες αποφάσεις ..... Χαρακτηριστικές φάσεις α) τεχνική ποινή στον coach όπου ο ίδιος διαιτητής που την έδωσε δεν έδωσε στους άλλους για χειρότερα πράγματα (το παραδέχτηκε στο τέλος) β) 12" πριν το τέλος η παιανια μετα απο δική μας κακή επίθεση είχε επαναφορά κάναμε 2 φάουλ για να σταματήσει ο χρόνος και έδωσε το τρίτο αντιθλητικο αφου κύλησε το χρονόμετρο 7" και μετα απο έντονες διαμαρτηριες και δυο αποβολες παιχτων μας η παιανια βαρεσε 6 βολές και είχε κατοχή οπότε .... Φιλακια!!!
Και για να μην βγουν κ άλλες κρυφές θα το ξαναπώ ΔΙΚΑΙΑ χάσαμε είμασταν χειρότεροι απλα είπα οτι πήγαν όλα στραβά!!!
Συγχαρητήρια στα παιδια της παιανιας και τους εύχομαι να μείνουν στην κατηγορία γτ το αξίζουν.... Οσο για μας αν θελουμε να κάνουμε άνοδο πρεπει να κάνουμε 5/5 αφου καταφέραμε και χάσαμε το πλεονέκτημα που είχαμε κερδίσει μόνοι μας....
τεράστιος καραγκιόζης ειναι αστο μην ασχολείσαι!amnesiahaze κάτσε εκει στο Γουδί σου να σε παίξω κανα μονο στα ανοιχτά wink.gif
AmnesiaHaze
QUOTE (vagm @ Mar 23 2013, 02:12 ) *
Μεγαλε πόσο καραγκιόζης είσαι;;;;
α) δεν έχω γράψει ποτε τσαφ τσουφ
β) παντα γράφω καλα λόγια για την παιανια και οτι αδικα κινδυνευει όπως κ στο σχόλιο που ανεφερες
γ) δεν μας λες ποια ομάδα υποστηρίζεις .... Αλλα μάλλον είσαι ΚΡΥΦΗ!!!

http://imageshack.us/photo/my-images/10/treno6602.jpg/
Tsiouaoua
Χαχαχαχα Καλό!!!! 41.gif 77.gif
Gilbert
ΥΓ2 η νεμεσις ηρθε περιμενω την τιση.....
ΥΓ3φιλε saili βλεπω δεν με ακουσες που σου προτεινα να κοιτας την ομαδα σου οσον αφορα τις πιθανες μας γκελες .... τωρα θελω πιο διακριτικα σχολια .....
φιλακια.... η οπως ειπε κ ο mpele : "calma calma..."


Τωρα πες μου τι να απαντήσω?????????????????????
Anyway δε θα ριξω λαδι στη φωτιά. Καλό ειναι να μη μιλαμε πολύ γιατι και εμεις τη φάγαμε τη μπούφλα μας από τον ΟΦΗ και εσεις από την Παιανία.
Doperman
QUOTE (tarx_12 @ Mar 23 2013, 01:20 ) *
Μα καλα?? ερώτηση προς το καματερο : αλλαξατε προπονητη και πατε χειρότερα??? εχετε σωθει?

Αλλάξαμε προπονητή ενώ ξέραμε οτι ακολουθούν παιχνίδια με πρώτους που δεν τα υπολογίζαμε (Τριτων Παναθηναικό κ ΑΟΑ που χάσαμε στο τελευταιο λεπτό.) Ομως με Βύρωνα που το θέλαμε το πήραμε. Τώρα έρχονται 5 παιχνίδια φωτιά κ θλεουμε τουλαχιστον τα 4. Αν κ εχουμε περισσοτερες πιθανότητες βάσει τωρα βαθμολογίας να μείνουμε εστω κ λιγο πιο ευκολα απο τους υπολοίπους χαρην στο προγραμμα... Ελπίζω να σου έλυσα την απορία.
patrinos777
QUOTE(ATHINOULA @ Mar 23 2013, 01:45 ) *
AKOMH NA ME PARIS THLEFONO .POSA MPOYKALIA HPIES TO ΣΚ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ;ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΑΜΕ ΜΠΑΡΑΖ

Ελα ρε γιώργη...με φάγανε τα ταξίδια...πάτρα το ένα σκ, χανιά το άλλο για ποδόσφαιρο...έλιωσα και..απουσίαζα απ το φόρουμ!!και είδα το μήνυμα προχτές.θα σε πάρει ο νίκος τηλέφωνο για λεπτομέρειες και το μονάκι που λέγαμε....!!!!
τι θέση μπαίνετε στα μπαράζ?έχει κλείσει?


QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 20 2013, 18:13 ) *
Συγχαρητηρια στον Τριτωνα γιατι πραγματικα εχει ομαδα που χωρις προσθηκη θα πρωταγωνιστουσε ανετα και στη Β, συγχαρητηρια και στην Αμιλλα για την πολυ καλη πορεια της, ομως μαγκες μπασκετ παιζουμε για να γουσταρουμε και να κανουμε φιλιες, η μαχη αρχιζει και τελειωνει μεσα στις 4 γραμμες και μετα παμε ολοι μαζι για σουβλακια, γι αυτο προτεινω μολις τελειωσουν οι αγωνες να μαζευτουμε ολοι στην Κυπριαδου(μην φοβασαι mpele σαν 2ο σπιτι μου ειναι εκει τα ανοιχτα) και να τα πουμε απο κοντα με φιλικη διαθεση

ΥΓ προς mpele και λοιπους Αμιλλας: να ξερετε πως αν ανεβετε ψυνω καβουρη να επιστρεψουμε να βοηθησουμε

ρε νικόλα τι να φοβάται ο μπέλε..,για μονάκια τον προσκαλέσαμε όχι για...καφριλίκια!!!!χαχα.και αντε 2ο σπίτι σου....αλλά έχεις απουσίες τελευταία....!!!!!!
γιατί σε βγαλε τραυματία το άθληση τώρα πρόσφατα...?ολα οκ..?
VLC
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. 56 - 60
ATHINOULA
QUOTE (patrinos777 @ Mar 27 2013, 15:51 ) *
Ελα ρε γιώργη...με φάγανε τα ταξίδια...πάτρα το ένα σκ, χανιά το άλλο για ποδόσφαιρο...έλιωσα και..απουσίαζα απ το φόρουμ!!και είδα το μήνυμα προχτές.θα σε πάρει ο νίκος τηλέφωνο για λεπτομέρειες και το μονάκι που λέγαμε....!!!!
τι θέση μπαίνετε στα μπαράζ?έχει κλείσει?



ρε νικόλα τι να φοβάται ο μπέλε..,για μονάκια τον προσκαλέσαμε όχι για...καφριλίκια!!!!χαχα.και αντε 2ο σπίτι σου....αλλά έχεις απουσίες τελευταία....!!!!!!
γιατί σε βγαλε τραυματία το άθληση τώρα πρόσφατα...?ολα οκ..?

4oi βγηκαμε και η κληρωση δεν ηταν καλη κουρος αριων αθηνων και η πρωην ομαδα σου η υπεροχη αλλα θα το παλεψουμε
patrinos777
QUOTE(ATHINOULA @ Apr 4 2013, 15:20 ) *
4oi βγηκαμε και η κληρωση δεν ηταν καλη κουρος αριων αθηνων και η πρωην ομαδα σου η υπεροχη αλλα θα το παλεψουμε


δεν τη βλέπω και τόσο κακή...,ο κούρος βγήκε πρώτος στον πιο εύκολο όμιλο μαλλον , ο αρίωνας δεν είναι και τόσο δυνατός και η πρώην ομάδα μου...χωρίς το πλει της....χάνει πολύ.Τουλάχιστον θα ρθω στο...αγαπημένο σου γήπεδο....είδα παίζετε πρώτο γύρο στρέφη....!
patrinos777
και μετά από 3 βδομάδες απουσίας λόγω ρεπό και .....ποδοσφαίρου....προγνωστικά!!!!!

1)ΠΑΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ=1.ΡΕΒΑΝΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ.ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ.ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΜΠΛΑΚΕΙ ΣΕ ΑΣΚΟΠΕΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΓΙΑ ΦΑΟΥΛ ΚΛΠ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ,ΓΙΑ ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ....

2)ΟΦΗ-ΒΥΡΩΝΑΣ=1 ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΟΦΗ,ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΚΟΡ

3)ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΟΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ=1.ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΑΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ,ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΥΣΕΙΣ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ, ΨΗΛΗ ΟΜΑΔΑ Ο ΑΤΤΑΛΟΣ,ΣΚΛΗΡΟ ΜΑΤΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΛΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ....ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΜΕΝΟ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙ...

4)ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΑΜΙΛΛΑ=1.ΠΙΟ ΣΥΝΕΠΗΣ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ, ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ Η ΑΜΙΛΛΑ,ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΤΥΛ ΣΕ ΜΑΤΣ ΜΕ ΙΔΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ 2 ΠΟΛΥ ΚΑΚΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤΕΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ.ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΩ ΣΥΝΕΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ..ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΚΙΖΑ.ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΑΤΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΑΜΙΛΛΑ ΠΑΕΙ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΜΑΤΣ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΛΜΑ-ΡΕ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΤΤΑ Κ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΙΚΗ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.

5)ΠΟΛΙΤΕΙΑ -ΑΧΙΛΕΑΣ=1.ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΛΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΣΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ ΑΣΣΟΣ....,ΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΠΛΗΡΗΣ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΖΑ ΔΙΠΛΟ....,ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟΣ ΑΣΣΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΛΟΓΩ (ΚΑΚΗΣ)ΕΔΡΑΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΡΟΥ..ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ....

6)ΤΡΙΤΩΝ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ=1.ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΟΥΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ .......ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΑΙΟΥΣ.....ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΔΙΠΛΑ.....ΑΥΡΙΟ!!!!!ΧΑΧΑ!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ....5.000 ΟΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ...,ΛΟΓΩ ΜΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΚΙΝΗΤΡΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΛΑ...ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΩΡΑΙΟ ΜΑΤΣΑΚΙ....ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ.....
Zourinho
ΠΑΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ=1
ΟΦΗ-ΒΥΡΩΝΑΣ=2
ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΟΙ-ΑΤΤΑΛΟΣ=2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΑΜΙΛΛΑ=2
ΠΟΛΙΤΕΙΑ -ΑΧΙΛΕΑΣ=1
ΤΡΙΤΩΝ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ=2
Flash3P
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ (Ε) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1 (Εύκολα κιόλας. Καλή ομάδα ο Πρωτέας αλλά μέχρι εκεί φτάνει το ταβάνι του, δεν πάει παραπάνω...τουλάχιστον για φέτος.)

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 (Ο ΟΦΗ θα κάνει πάρτυ στην έδρα του, με την πρώτη ομάδα που πέφτει από τον γκρεμό προς την Δ'ΕΣΚΑ.)

ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛ/ΣΩΝ - ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Νίκη των "συγκατοίκων". Ο Άτταλος 2 ψηλούς καλούς έχει και αυτούς σε μεγάλη ηλικία. Τίποτα περισσότερο σαν ομάδα. Πιστεύω νίκη και με διαφορά.)

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 2 (Θέλω το στραβωπάτημα του Τριφυλλιακού(για βαθμολογικούς λόγους μόνο) όπως επίσης και το ξύπνημα της Άμιλλας μετά από το χαστούκι που έφαγε από την Παιανία.)

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ - ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1 (Και οι δύο ομάδες μου περνάνε απαρατήρητες...αλλά θα πάω με την έδρα.)
ADMIRAL14
QUOTE(patrinos777 @ Mar 27 2013, 14:51 ) *
ρε νικόλα τι να φοβάται ο μπέλε..,για μονάκια τον προσκαλέσαμε όχι για...καφριλίκια!!!!χαχα.και αντε 2ο σπίτι σου....αλλά έχεις απουσίες τελευταία....!!!!!!
γιατί σε βγαλε τραυματία το άθληση τώρα πρόσφατα...?ολα οκ..?

το χειμωνα παντα απουσιαζω λογω υποχρεωσεων αλλα το καλοκαιρακι επιστρεφω δυναμικα εξαλλου οπως θα ξερεις τα τελευταια 20 χρονια εχω απειρες εργατωρες εκει, χτυπησα στο γονατο κι εμεινα 20 μερες εκτος, αλλα κακο σκυλι ψωφο δεν εχει... αντε και του χρονου μπορει να μαστε και αντιπαλοι στη Β
VLC
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 55 - 36
mpele
τριφυλλιακος - αμιλλα 55-36. συγχαρητηρια στο τριφυλλιακο για την σπουδαια τους νικη και μαθηματικη ανοδο στη β εσκα. αντεξαν στην πιεση ολη την χρονια σε σχεση με εμασ που μετα την νικη με τον τριτωνα αντι να το πιστεψουμε πιο πολυ μαλλον κακο μασ εκανε και τα παρατησαμε. δουλεψαμε ολη τν ωδομαδα για ν κατεβουμε σε ενα τελικο οπως με πρωτεα - τριτωνα αλλα σημερα δεν κατεβηκαμε να παιξουμε ποτε στο γηπεδο ισως να μασ επηρεασε και το γεγονος οτι επι 45 λεπτα μιλαγαμε για το αν θα γινει η οχι το παιχνιδι λογω ενος χαρτιου για ακαταλληλο γηπεδο απο το δημο αλλα δυστηχως με το αν δεν παιζεις μπασκετ..... καλη συνεχεια
soouza
Τρίτων-Αμπελόκηποι 67-49(34-20 ημίχρονο).

Ίδιο σκηνικό στον Άγιο Νικόλαο με τον Τρίτωνα να καθαρίζει από νωρίς τον αγώνα και τους Αμπελόκηπους απλά να μειώνουν στο δεύτερο μέρος μέχρι το -10 χωρίς να μπορούν να απειλήσουν περαιτέρω.

Οι γηπεδούχοι με rotation στην επίθεση και πίεση στην άμυνα έφτασαν εύκολα σε μία ακόμα νίκη.Οι φιλοξενούμενοι δεν πίστεψαν σε κάτι κι απλά έχασαν.

Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες. bball.gif smiley.gif
explode
QUOTE (VLC @ Apr 5 2013, 22:25 ) *
ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 55 - 36


ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡ. - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 55 - 36(26 - 8) Γεματη νικη!
Saili
QUOTE (vagm @ Mar 9 2013, 03:22 ) *
τα λεω τοσο καιρο και καποιοι με κραζετε ..... τοσο καιρο δειχναμε αλλα σημερα αποδειξαμε ποιοι ειμαστε!!!! για μας δεν εχει τελειωσει τιποτα ακομα παρα την ηττα του τριφυλλιακου απο τον οφη (που σαι σιγουρε saili????) γτ οι 4 ποντοι διαφορα δεν μας δεινει μεγαλο αβανταζ (εχουμε κ δυσκολη συνεχεια)......
για το παιχνιδι τωρα ....
η αμιλλα ξεκινησε πολυ δυνατα και ετρεξε τον τριτωνα και προσπερασε ως και 10 ποντους, στο 3ο δεκαλεπτο η παρεα απο τα δυτικα επαθε ενα μπλακ αουτ με την δυναμικη αμυνα του τρτωνα που ανεβασε στροφες και προηγηθηκε!!! το τελος του 4ου δεκαλεπτου βρηκε τις ομαδες στο Χ ... στην παραταση υστερα απο εκπληκτικες αμυνες και ενα μεγαλο 3ποντο 11.5'' πριν το τελος η αμιλλα προηγηθηκε και τελικα κερδισε ... υποχρεωνοντας α) τον τριτωνα στην πρωτη του ηττα, β) στην πληρη παραδοχη οτι ειμαστε μια πολυ καλη ομαδα
ΥΓ RESPECT στον φιλο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ που μας πονταρε τοσο εμας οσο και το 2πλο του οφη...
ΥΓ2 η νεμεσις ηρθε περιμενω την τιση.....
ΥΓ3φιλε saili βλεπω δεν με ακουσες που σου προτεινα να κοιτας την ομαδα σου οσον αφορα τις πιθανες μας γκελες .... τωρα θελω πιο διακριτικα σχολια .....
φιλακια.... η οπως ειπε κ ο mpele : "calma calma..."


Θα επρεπε να σου στειλω φιλακια οπως μου ζητησες αλλα επειδη μαλλον απο οτι φαινεται εισαι νεος και απειρος θα σου συνιστουσα την επομενη φορα να εισαι πιο προσεκτικοσ στο τι λες και τι γραφεις!!!

Gilbert
Μεγάλο ματς χτες στο Περκιζας. Μπήκαμε με το μαχαίρι στα δόντια σε αυτο το παιχνιδι έχοντας εκτός απο το κίνητρο της ανόδου και ενα επιπλέον οπως φαίνεται και στο παρακάτω....

QUOTE(vagm @ Mar 2 2013, 14:03 ) *
Αν ψάχνετε για κίνητρο θα σου δώσω αλλο ένα..... Η διάφορα μας σε ποιοτητα είναι τόση που 3 χρόνια να παίζουμε δεν μας κερδίζετε (άκρη μην άρχισετε την κλαψα απο το πρώτο λεπτό)!!!


Το παιχνιδι επιθετικά ηταν αδιάφορο.Η άμυνα όμως.......
13-2 δεκάλεπτο....και 26-8 ημίχρονο και τα ποτάμι δε γυρνούσε πίσω .σκυλισια άμυνα και τρομερή διάθεση απο όλους.καποια στιγμή η διάφορα έπεσε μέχρι τους 10 αλλα ενα κρεσεντο του Doctor καθάρισε νίκη και διαφορα και τα φαντάσματα του φίλου μου του Παναγιώτη δε βγήκαν ποτε.

Πλέον η υπόθεση άνοδος ειναι στο χέρι μας.

Ενα μπράβο σε όλη την ομάδα και ενα μπράβο και στα παιδιά της Αμιλλας για την εξαιρετική τους συμπεριφορά.θεωρω οτι θα ανέβουν και αυτοί μιας και κατα πάσα πιθανότητα θα ανεβεί και ο 4ος.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.