Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ 2012-13 (1ος Όμιλος)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
vagm
QUOTE(Saili @ Apr 27 2013, 03:32 ) *
Θα διαφωνησω μαζι σου επειδη ετυχε να ειμαι στο γηπεδο. Ο Εθνικος κατεβηκε με 10 παικτες απο τους οποιους ενας ηταν τραυματιας και δεν χρησιμοποιηθηκε. Παιζανε 7 παικτες και στο τελος εβαλε τον 9ο 5 λεπτα πριν τη ληξη γιατι ο 8ος επαιζε απο τα μεσα του 3ου 10λεπτου.Αν σε ενα αδιαφορο παιχνιδι οπως εξελιχτηκε για τον Εθνικο γιατι να μην παιξουν τα παιδια που προσπαθησαν ολη τη χρονια?. Το αποτελεσμα εγινε γνωστο απο τις αρχες του 3ου δεκλεπτου.

Μηπως πρεπει να αναλογιστεις τα δικά σου λάθη (ήττα απο Παιανια, Πολιτεια, Αχιλέα) και που έφερες σε αυτη την δυσκολη θέση και τον Εθνικό κάνοντας ενα πρωτάθλημα κ____ς? Εκτος αν τα έστησες....
κανε λοιπον την αυτοκριτική σου για σενα αλλα και για την ομαδα σου και παψε να ασχολεισαι με τους αλλους και να δημιουργεισ εντυπωσεις.....

Και κατι τελευταιο ενα ειναι το σιγουρο οτι τα δανεικα επιστρεφονται......

45-43 οταν παιχτης του εθνικου τραυματιζεται κ ο προπονητης του εθνικου πλησιαζει την κερκιδα κ μαθαινει το σκορ της παιανειας και αλλαζει ολη την 5δα προκαλοντας την εξεδρα .... δεν δικαιουμαστε την 4η θεση επειδη εμεις το τιναξαμε αλλα οντως αυτα ειναι δακεικα οπως και τα του αχιλλεα..... ευχομαι να τα ξεπληρωσω .....καλη επιτυχεια στον πρωτε στην β εσκα οσο για τους ελληνορωσσους να ξερουν οτι του χρονου εμας θα βρουν μπροστα τους οχι τους φιλους τους ....αααααα και εμεις δεν θα αλλαξουμε ωρα...
North_gato
QUOTE(vagm @ Apr 27 2013, 06:37 ) *
45-43 οταν παιχτης του εθνικου τραυματιζεται κ ο προπονητης του εθνικου πλησιαζει την κερκιδα κ μαθαινει το σκορ της παιανειας και αλλαζει ολη την 5δα προκαλοντας την εξεδρα .... δεν δικαιουμαστε την 4η θεση επειδη εμεις το τιναξαμε αλλα οντως αυτα ειναι δακεικα οπως και τα του αχιλλεα..... ευχομαι να τα ξεπληρωσω .....καλη επιτυχεια στον πρωτε στην β εσκα οσο για τους ελληνορωσσους να ξερουν οτι του χρονου εμας θα βρουν μπροστα τους οχι τους φιλους τους ....αααααα και εμεις δεν θα αλλαξουμε ωρα...



Μηπως σου ειναι ευκολο, για να καταλαβουμε και οι αλλοι, τι ακριβως εννοεις με τα δανεικα του Αχιλλεα?
daniel10
Καταρχην τον Εθνικο ελληνορωσων αφηστε το με αυτα δεν δινει κανενα παιχνιδι αυτη η ομαδα επρεπε να ηταν στις ψηλες θεσεις της βαθμολογιας και αν δειτε πως εχουν χαθει τα παιχνιδια με λιγη διαφορα εκτος απο 3 παιχνιδια που ειχαν μεγαλη διαφορα.Να μας πει η κυρα αμιλλα περιστεριου κερδιζει τον εθνικο στο τελος του παιχνιδιου και εχασε απο παιανια πολιτεια χωρις να ιδρωσει.Οι Αμπελοκηποι χωρις να ιδρωσουν χασανε απο παιανια και νικησαν τον Εθνικο σαν να καιγοντουσαν για την νικη αλλα ολοι αυτες οι ομαδες δεν περιμεναν καθολου τους Ν.βυρωνα που κερδισαν 33 ποντους την Παιανια.

ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ.ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kondoros
QUOTE(daniel10 @ Apr 27 2013, 15:49 ) *
Καταρχην τον Εθνικο ελληνορωσων αφηστε το με αυτα δεν δινει κανενα παιχνιδι αυτη η ομαδα επρεπε να ηταν στις ψηλες θεσεις της βαθμολογιας και αν δειτε πως εχουν χαθει τα παιχνιδια με λιγη διαφορα εκτος απο 3 παιχνιδια που ειχαν μεγαλη διαφορα.Να μας πει η κυρα αμιλλα περιστεριου κερδιζει τον εθνικο στο τελος του παιχνιδιου και εχασε απο παιανια πολιτεια χωρις να ιδρωσει.Οι Αμπελοκηποι χωρις να ιδρωσουν χασανε απο παιανια και νικησαν τον Εθνικο σαν να καιγοντουσαν για την νικη αλλα ολοι αυτες οι ομαδες δεν περιμεναν καθολου τους Ν.βυρωνα που κερδισαν 33 ποντους την Παιανια.

ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ.ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αγαπητε "τιγρη" daniel...

Επειδη ξερεις ποιος ειμαι,αλλα ξερω κ εγω ποιος εισαι, και επειδη δεν ησουν στο παιχνιδι, μπορω αν θελεις να σου δωσω για μια κομη φορα φετος το dvd του παιχνιδιου μας με την παιανια,να δεις αν παιξαμε η οχι...

Απλα να σου πω οτι τα παιχνιδια ηταν πανομοιοτυπα( με εσας μαλιστα καναμε αρνητικο ρεκορ επιθεσης με 59 ποντους) με τη μονη διαφορα οτι η παιανια στη ζωνη εβαλε 2 τριποντα την ωρα που αντιστοιχα εσεις βαλατε 4 ποντους σε ολοκληρο το δεκαλεπτο.

Η ομαδα μου παλεψε οσο μπορουσε ολα τα παιχνιδια,αλλο που σε καποιους δεν αρεσε αυτο,κ επειδη μπορει να ξεχνας,μπορω να σου θυμιζω το περσινο μας παιχνιδι με την φιλοθεη στο β γυρο...

Δεν θελω κ δε νομιζω να χρειαζετε να επεκταθω αλλο...μπορουμε να τα πουμε κ στο γηπεδο σαν συγκατοικοι που ειμαστε...

Συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες για την προσπαθεια κ το συναρπαστικο πρωταθλημα...

Καλη συνεχεια!!!
daniel10
[

ΦΙΛΕ Κονδορε συγνωμη αυτο που εγραψα εχω πει να μου το διαγραψουν συγνωμη και δεν θα ξαναασχοληθω καλη επιτυχια στην ομαδα σας Αμπελοκηπους και στην ομαδα του Καο εθνικου ελληνορωσων.
Doperman
Ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω η Αμιλλα έκανε οτι μο=πορουσε για να ριξει ομαδες κοντα απο την περιοχη της.. Εχασε απο ολουσ για να πεσει το Καματερο που με δυο εκτος εδρας κ προγραμματος νίκες καθως κ μια εντος εμεινε τελικα ευκολα... Καλο τους εκανε η αλλαγη προπονητη αν κρινω απο το μπασκετ που τους ειδα να παιζουν. Κ μιλα το περιστερι για στησιματα που μολις ειδε οτι δεν προλαβαινει εβαλαν λυτους κ δεμενους να παιρνουν τηλεφωνα προπονητες για να χασουν??? Μηπως η παρεμβαση παιχτη Α1 σε προπονητη για να δωσει παιχνιδι δεν βοηθησε??? Αυτα εννοουμε χρωστουμενα του Αχιλλεα εκει στα δυτικα??? Ηττα Αχιλλεα τελευταια αγωνιστικη απο ΚΑματερο??>? Ασχολιαστη>???
vagm
QUOTE(daniel10 @ Apr 27 2013, 14:49 ) *
Καταρχην τον Εθνικο ελληνορωσων αφηστε το με αυτα δεν δινει κανενα παιχνιδι αυτη η ομαδα επρεπε να ηταν στις ψηλες θεσεις της βαθμολογιας και αν δειτε πως εχουν χαθει τα παιχνιδια με λιγη διαφορα εκτος απο 3 παιχνιδια που ειχαν μεγαλη διαφορα.Να μας πει η κυρα αμιλλα περιστεριου κερδιζει τον εθνικο στο τελος του παιχνιδιου και εχασε απο παιανια πολιτεια χωρις να ιδρωσει.Οι Αμπελοκηποι χωρις να ιδρωσουν χασανε απο παιανια και νικησαν τον Εθνικο σαν να καιγοντουσαν για την νικη αλλα ολοι αυτες οι ομαδες δεν περιμεναν καθολου τους Ν.βυρωνα που κερδισαν 33 ποντους την Παιανια.

ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ.ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πρωτα απο ολα γατακια ειστε μαλλον εσεις που αλλαξατε ωρα αγωνα για να μαθετε το αποτελεσμα μας οπως κ της παιανιας... εσεις στα δικα μας παιχνιδια δειξατε ενα μαχητικο και καλο για την θεση σας συνολο(δεν σας εχω δει σε αλλο εκτος απο χθες)
θελω αν εισαι εστω λιγο αντρας να με διαψευσεις σε κατι που θα γραψω.....
α)το σκορ στο 32΄ ηταν -2 για σας???
β)σε εκεινο το λεπτο δεν ηρθαν και σας ειπαν για την παιανια???
γ)ο κοουτσ σας στο 33' εβαλε εναν ψηλο που δεν εχει ξαναπαιξει ποτε φετος (ισως κ στη ζωη του)???
δ)στο 35' οταν χανατε 7 σας ελεγε ηρεμα ηρεμα μεγαλες επιθεσεις????
αυτα για το δεν δινει κανενα παιχνιδι......
αν επρεπε να ειστε πιο πανω για μενα πιστευω πως ναι.....
αν υπονοεις οτι δωσαμε τα παιχνιδια με την πολιτεια και παιανια να ξερεις οτι εμεις χασαμε την ανοδο απο την πολιτεια στην εδρα μας.... λεσ να μην θελαμε να ανεβουμε?????? ειμασταν παρα πολυ κακοι και με πολλες απουσιες και με κακη ψυχολογια αφου μολις ειχαμε χασει την 3η θεση μετα την βαρια ηττα απο τον τριφυλλιακο.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ Η ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ.... ΞΕΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ!!
ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΒΑΡΕΣΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ 3 ΙΣΩΣ ΟΥΤΕ 4 ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΩΣΑΤΕ ΤΟ ΜΑΤΣ?????
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑ ΤΑΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.....ΓΕΛΑΩ .... ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.....
daniel10
κατα αρχην τα παιρνω ολα πισω εκανα λαθος και σταματαω εδω περα στο φορουμ δεν ξανα ασχολουμαι.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ...............................................
vagm
QUOTE(Doperman @ Apr 27 2013, 16:06 ) *
Ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω η Αμιλλα έκανε οτι μο=πορουσε για να ριξει ομαδες κοντα απο την περιοχη της.. Εχασε απο ολουσ για να πεσει το Καματερο που με δυο εκτος εδρας κ προγραμματος νίκες καθως κ μια εντος εμεινε τελικα ευκολα... Καλο τους εκανε η αλλαγη προπονητη αν κρινω απο το μπασκετ που τους ειδα να παιζουν. Κ μιλα το περιστερι για στησιματα που μολις ειδε οτι δεν προλαβαινει εβαλαν λυτους κ δεμενους να παιρνουν τηλεφωνα προπονητες για να χασουν??? Μηπως η παρεμβαση παιχτη Α1 σε προπονητη για να δωσει παιχνιδι δεν βοηθησε??? Αυτα εννοουμε χρωστουμενα του Αχιλλεα εκει στα δυτικα??? Ηττα Αχιλλεα τελευταια αγωνιστικη απο ΚΑματερο??>? Ασχολιαστη>???

πραγματικα βλεπετε φαντασματα..
1)λες η αμιλλα να ηθελε να ριξει τον ατταλο??? ξερεις οτι ο προπονητης σας ειναι φιλος με παιχτες της αμιλλας αλλα κ του προπονητη της... λες να ηθελαν να πεσει ο φιλος τους???
2)λες να εχασε απο παιανια κ πολιτεια επιτηδες χανοντας την ανοδο γιατι??? για να ριξει τον ατταλο???
3)η δοιηκηση δεν επιασε ποτε κανεναν να μας δωσει κανενα παιχνιδι γτ δεν ενδιαφερεται...
4)ποιος απο την αμιλλα εκανε παρεμβαση για να μας δωσει ματς???? ο κοουτσ??? η δοιηκηση??? ποιος???? ας μας πεις τι παραμυθια λες οτι ξερεις η φανταζεσαι τα ξαναλεμε..... κ επειδη υπονοεις πολλα χωρις να ξερεις αν μιλαγε αυτος που αναφερεις καποιοι θα καθοντουσαν κλαρινο.... αλλα εχε χαρη που εμεις δεν κανουμε τετοια... γτ αλλο φανταζεσαι, αλλο ακουσες, αλλο ειχαμε την δυνατοτητα, και αλλο ξερεις... εγω σε οσα λεω εχω αποδειξεις,..... εσυ?????
οσο για την νικη σας μπραβο σας και τους το χρωστουσατε απο οτι ειχα μαθει.......
North_gato
QUOTE (Doperman @ Apr 27 2013, 17:06 ) *
Ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω η Αμιλλα έκανε οτι μο=πορουσε για να ριξει ομαδες κοντα απο την περιοχη της.. Εχασε απο ολουσ για να πεσει το Καματερο που με δυο εκτος εδρας κ προγραμματος νίκες καθως κ μια εντος εμεινε τελικα ευκολα... Καλο τους εκανε η αλλαγη προπονητη αν κρινω απο το μπασκετ που τους ειδα να παιζουν. Κ μιλα το περιστερι για στησιματα που μολις ειδε οτι δεν προλαβαινει εβαλαν λυτους κ δεμενους να παιρνουν τηλεφωνα προπονητες για να χασουν??? Μηπως η παρεμβαση παιχτη Α1 σε προπονητη για να δωσει παιχνιδι δεν βοηθησε??? Αυτα εννοουμε χρωστουμενα του Αχιλλεα εκει στα δυτικα??? Ηττα Αχιλλεα τελευταια αγωνιστικη απο ΚΑματερο??>? Ασχολιαστη>???



Για να αρχισω απο το τελος του μηνυματος, οποιο και αν ηταν το αποτελεσμα του αγωνα Ατταλου- Αχιλλεα η βαθμολογια δεν αλλαζε . Ηταν ενας αγωνας γοητρου και μονο και μαλιστα αν λαβει κανεις υπ οψη του το αποτελεσμα του πρωτου γυρου ο αγωνας ειχε διαδικαστικο χαρακτηρα. Επομενως ποιος να ασχοληθει και γιατι? Αν δηλαδη κερδιζε ο Αχιλλεας με τα οποια προβληματα ειχε τι θα αλλαζε? Ειμαι αρκετα μεγαλος (δεν ειμαι παικτης) και ξερω οτι ο κοσμος δεν ειναι αγγελικα πλασμενος, αλλα πολυ φοβαμαι οτι εχουμε επιδωθει σε ενα κυνηγι μαγισσων. Οποιοδηποτε αποτελεσμα ανταγωνιστικης βαθμολογικα ομαδας που δεν ευνοει την ομαδα μας η δεν ειναι αναμενομενο αμεσως μπαινει στο στοχαστρο του ....στημενου, κυριως δε αν αυτο ειναι στις τελευταιες αγωνιστικες. Αλλα εδω ....η διαπλοκη εξελισσεται σε βαθος χρονου και παιρνει ασυλυπτες διαστασεις. Οι υπολογισμοι, η προβλεψη ολων των πιθανων με οποιο συνδιασμοι αποτελεσματων και η οργανωση που εχουν ομαδες Γ ΕΣΚΑ , με το ενα ποδι στη Δ ειναι αξιοζηλευτες, ακομα απο ομαδες επιπεδου Α1. Αν δεχτουμε οτι ολα οσα γραφονται τις τελευταιες ωρες εδω ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα τοτε η ομαδα Α ,εχοντας καποια κινητρα, δινει "δανεικα" στις ομαδες Β και Γ τουλαχιστον, η ομαδα Β δινει δανεικα στην ομαδα Δ, η οποια παιρνει δανεικα και απο κανα δυο ακομα, αλλα στο τελος ξεχναει να παρει δανεικα και απο την Ω , μια και αν θελησω να συνεχισω να γραφω θα φτασω και μεχρι εκει, και χανει τους στοχους της.
Δεν νομιζεις οτι καπου υπαρχει υπερβολη?




QUOTE (vagm @ Apr 27 2013, 17:08 ) *
πρωτα απο ολα γατακια ειστε μαλλον εσεις που αλλαξατε ωρα αγωνα για να μαθετε το αποτελεσμα μας οπως κ της παιανιας... εσεις στα δικα μας παιχνιδια δειξατε ενα μαχητικο και καλο για την θεση σας συνολο(δεν σας εχω δει σε αλλο εκτος απο χθες)
θελω αν εισαι εστω λιγο αντρας να με διαψευσεις σε κατι που θα γραψω.....
α)το σκορ στο 32΄ ηταν -2 για σας???
β)σε εκεινο το λεπτο δεν ηρθαν και σας ειπαν για την παιανια???
γ)ο κοουτσ σας στο 33' εβαλε εναν ψηλο που δεν εχει ξαναπαιξει ποτε φετος (ισως κ στη ζωη του)???
δ)στο 35' οταν χανατε 7 σας ελεγε ηρεμα ηρεμα μεγαλες επιθεσεις????
αυτα για το δεν δινει κανενα παιχνιδι......
αν επρεπε να ειστε πιο πανω για μενα πιστευω πως ναι.....
αν υπονοεις οτι δωσαμε τα παιχνιδια με την πολιτεια και παιανια να ξερεις οτι εμεις χασαμε την ανοδο απο την πολιτεια στην εδρα μας.... λεσ να μην θελαμε να ανεβουμε?????? ειμασταν παρα πολυ κακοι και με πολλες απουσιες και με κακη ψυχολογια αφου μολις ειχαμε χασει την 3η θεση μετα την βαρια ηττα απο τον τριφυλλιακο.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ Η ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΚΟΟΥΤΣ.... ΞΕΡΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ!!
ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΒΑΡΕΣΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ 3 ΙΣΩΣ ΟΥΤΕ 4 ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΩΣΑΤΕ ΤΟ ΜΑΤΣ?????
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑ ΤΑΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.....ΓΕΛΑΩ .... ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.....



Για να καταλαβω για την περιπτωση που κατι μου διαφευγει και δεν εχω καταλαβει καλα, τα δανεικα προφανως αναφερονται κατα την αποψη σου στον μεταξυ σας αγωνα, ο οποιος ομως και κατ εσενα χρονολογικα ηταν στην μετα τον Τριφυλλιακο ηττα, και την περιοδο καμψης-διαλυσης?
vagm
Για να καταλαβω για την περιπτωση που κατι μου διαφευγει και δεν εχω καταλαβει καλα, τα δανεικα προφανως αναφερονται κατα την αποψη σου στον μεταξυ σας αγωνα, ο οποιος ομως και κατ εσενα χρονολογικα ηταν στην μετα τον Τριφυλλιακο ηττα, και την περιοδο καμψης-διαλυσης?
[/quote]
επειδη στο τελος θα τα μπλεξουμε.... εννοω το ματσ της προτελευταιας αγωνιστικης οσο αφορα τον αχιλλεα (ξαναλεω οχι ομαδα-παιχτες) και οσο αφορα τους ελληνορωσσους εννοω το παιχνιδι με τον πρωτεα(που εκανα περιγραφη του αγωνα σε προηγουμενο ποστ) τελος παντων πλεον αυτα δεν εχουν κανενα νοημα καθως τελειωσαν απλα τα αναφερουμε γτ καποιοι παρολιγο να μας τρελανουν με τα ψεμματα που γραφουν.....
καλο πασχα-καλοκαιρι σε ολους, καλη επιτυχια στον πρωτεα στο μπαραζ (προβλεπω νικη με +15) και καλη ανταμοση του χρονου σε οσους συνεχισουν στην παρεα μας......
North_gato
QUOTE (vagm @ Apr 27 2013, 19:27 ) *
Για να καταλαβω για την περιπτωση που κατι μου διαφευγει και δεν εχω καταλαβει καλα, τα δανεικα προφανως αναφερονται κατα την αποψη σου στον μεταξυ σας αγωνα, ο οποιος ομως και κατ εσενα χρονολογικα ηταν στην μετα τον Τριφυλλιακο ηττα, και την περιοδο καμψης-διαλυσης?

επειδη στο τελος θα τα μπλεξουμε.... εννοω το ματσ της προτελευταιας αγωνιστικης οσο αφορα τον αχιλλεα (ξαναλεω οχι ομαδα-παιχτες) και οσο αφορα τους ελληνορωσσους εννοω το παιχνιδι με τον πρωτεα(που εκανα περιγραφη του αγωνα σε προηγουμενο ποστ) τελος παντων πλεον αυτα δεν εχουν κανενα νοημα καθως τελειωσαν απλα τα αναφερουμε γτ καποιοι παρολιγο να μας τρελανουν με τα ψεμματα που γραφουν.....
καλο πασχα-καλοκαιρι σε ολους, καλη επιτυχια στον πρωτεα στο μπαραζ (προβλεπω νικη με +15) και καλη ανταμοση του χρονου σε οσους συνεχισουν στην παρεα μας......



Περιπου σε αυτο αναφερομαι και εγω. Την προτελευταια αγωνιστικη ο Αχιλλεας επαιζε με την Αμιλλα και κερδισε, (και αν εχω καταλαβει σωστα ανηκεις στην ομαδα) ομως κατα τα λεγομενα σου την περιοδο αυτη λογω αποτυχιας στοχων εισαστε σε αγωνιστικη καμψη και εχει προηγηθει η εντος εδρας σας ηττα απο την Πολιτεια. Αυτο δεν περιεχει μια αντιφαση? Δηλαδη η μεν εντος εδρας ηττα ηταν φυσιολογικη, ενω η εκτος οχι?
Επισης με δεδομενη την ηττα της Παιανιας λογικο δεν ειναι, οσο και αν η αλλαγη της ωρας διεξαγωγης του αγωνα να ειναι περιεργη, να αδιαφορησει ο Εθνικος για το αποτελεσμα του αγωνα?
Zourinho
QUOTE(daniel10 @ Apr 27 2013, 15:49 ) *
Καταρχην τον Εθνικο ελληνορωσων αφηστε το με αυτα δεν δινει κανενα παιχνιδι αυτη η ομαδα επρεπε να ηταν στις ψηλες θεσεις της βαθμολογιας και αν δειτε πως εχουν χαθει τα παιχνιδια με λιγη διαφορα εκτος απο 3 παιχνιδια που ειχαν μεγαλη διαφορα.Να μας πει η κυρα αμιλλα περιστεριου κερδιζει τον εθνικο στο τελος του παιχνιδιου και εχασε απο παιανια πολιτεια χωρις να ιδρωσει.Οι Αμπελοκηποι χωρις να ιδρωσουν χασανε απο παιανια και νικησαν τον Εθνικο σαν να καιγοντουσαν για την νικη αλλα ολοι αυτες οι ομαδες δεν περιμεναν καθολου τους Ν.βυρωνα που κερδισαν 33 ποντους την Παιανια.

ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ ΣΤΗΝ Γ ΕΣΚΑ.ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


πολυ αδικο αυτο φιλε δανιηλ.
γενικα τωρα που τελειωσε και το θεμα να πω οτι δικαιωθηκα με πρωτια παναθηναικου απο την αρχη το ειπα
επισης να πω οτι δικαια ανεβηκαν ο τριτων κ παο πρωτοι και τριφυλιακος τριτος με το 8 και το 10 να ειναι παρα πολυ
καλοι τελικα για την κατηγορια.
νομιζω οτι αμιλλα πρωτεας δικαια 4ο 5οι η αμπελοκηπαρα μας ΑΔΙΚΑ 6η και ολα τα αλλα δικαια σχετικα νομιζω ειναι μια δικαιη χρονια για ολους. τα δανεικα ειναι δανεικα και επειδη στην ελλαδα ξερουμε απο δανεικα ........ επικροτω

μπραβο σε ολους για την δικαιη χρονια
ηρεμια ταξη και ασφαλεια
δουλεια σε ολους
και προπονησεις μετα τα αρνια απο τριτη τεταρτη πεμπτη του πασχα αντε!!!
ααααααα
ΥΓ
τι πιστευουν ολοι οι συμφορουμιστες για τον μικρο του χρονου?????? θα μεινει ο κανονισμος ή οχι????
οχι πως εμεις εχουμε θεμα κιολας αλλα για το θεαθηναι...... καλο βραδυ.
θα ηθελα να μου ρε σε daniel το παραπονω σου απο αμπελοκηπους αληθεια. εισαι και ονλινε ειδα τωρα .... ειμαι περιεργος?
daniel10
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Τ0 2012-13 ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ DANIEL ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο DANIEL ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ DANIEL ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΜΕΛΙΣΣΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ daniel10.ΓΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
jhantzop
QUOTE(Zourinho @ Apr 27 2013, 23:18 ) *
πολυ αδικο αυτο φιλε δανιηλ.
...


Το δικό σου επίθετο ποιο είναι;

Zourinho
QUOTE(jhantzop @ Apr 28 2013, 09:11 ) *
Το δικό σου επίθετο ποιο είναι;



Εμενα ρωτας το επιθετο μου?>?? daniel στα ελληνικα δανιηλ
εμενα με λενε αποστολακη και ειμαι κοοτσ στους αμπελοκηπους. εμενα ρωτας ? και γιατι ρωτας ρε μοντ
εχω ξαναγραψει παντου ποιος ειμαι και τι. και στα περισσοτερα ποστ εφηβων και παιδων και εδω παλαιοτερα.

ΥΓ:
Κανονισμός 6:
Απαγορεύεται η δημοσίευση προσωπικών στοιχείων και των προσωπικών μηνυμάτων τρίτων, χωρίς την άδεια τους, στο φόρουμ.
jhantzop
QUOTE(Zourinho @ Apr 28 2013, 14:29 ) *
Εμενα ρωτας το επιθετο μου?>?? daniel στα ελληνικα δανιηλ
εμενα με λενε αποστολακη και ειμαι κοοτσ στους αμπελοκηπους. εμενα ρωτας ? και γιατι ρωτας ρε μοντ
εχω ξαναγραψει παντου ποιος ειμαι και τι. και στα περισσοτερα ποστ εφηβων και παιδων και εδω παλαιοτερα.

ΥΓ:
Κανονισμός 6:
Απαγορεύεται η δημοσίευση προσωπικών στοιχείων και των προσωπικών μηνυμάτων τρίτων, χωρίς την άδεια τους, στο φόρουμ.


Ξέρεις πολύ καλά γιατί το ρωτάω! Μην υποπίπτεις στο σφάλμα του κανονισμού 6!

Προχωράμε...

blove.gif
Zourinho
QUOTE(jhantzop @ Apr 28 2013, 17:37 ) *
Ξέρεις πολύ καλά γιατί το ρωτάω! Μην υποπίπτεις στο σφάλμα του κανονισμού 6!

Προχωράμε...

blove.gif

Σου ειπα λοιπον το επιθετο μου(1)
Δεν ξερω καλα γιατι ρωτας νομιζω μαλιστα οτι ειναι σαφες αυτο που λεω.
Το να θεωρεις οτι ειρωνευομαι τον φιλο απο τους ελληνορωσσους ειναι τραγικο, δες ολες τις απαντησεις μου παντου μιλαω ελληνικα δινεις σε κατι που μιλαω επωνυμα με την γνωμη μου, με ποιο κριττηριο. Εισαι φαουλ.
jhantzop
QUOTE(Zourinho @ Apr 28 2013, 17:56 ) *
Σου ειπα λοιπον το επιθετο μου(1)
Δεν ξερω καλα γιατι ρωτας νομιζω μαλιστα οτι ειναι σαφες αυτο που λεω.
Το να θεωρεις οτι ειρωνευομαι τον φιλο απο τους ελληνορωσσους ειναι τραγικο, δες ολες τις απαντησεις μου παντου μιλαω ελληνικα δινεις σε κατι που μιλαω επωνυμα με την γνωμη μου, με ποιο κριττηριο. Εισαι φαουλ.


Σου έχω στείλει personal message. Δεν υπάρχει λόγος να "κουράσουμε" περισσότερο τους υπόλοιπους.
patrinos777
QUOTE(mpele @ Apr 27 2013, 02:54 ) *
αμιλλα - οφη 87-65 νομιζω. για εμας τελειωσε η χρονια με νικη και η συνεχεια θα δειξει που θα μας βρει σαν ομαδα. δυστηχως καποιοι δεν ηθελαν να ανεβουμε φετος λογω διαφορων προβληματων και συνθηκων που επικρατουσαν στο σωματειο και για αυτο και η πορεια μετα τον τριφυλιακο ηταν η κατηφορα που ολοι ειδατε.. μπασκετακι ολοι θα παιζουμε καπου γιατι το γουσταρουμε οποτε τα πολλα λογια ειναι φτωχεια. επειδη τοσο καιρο δεν εγραφα δεν το εκρινα σκοπιμο μετα απ οτι εγινε φιλε πατρινε επειδη ειδα πως μ απευθυνες το λογω σε πολλα αλλα ειχα πει πως θελω να σταματησω την κοντρα μεταξυ μας και για αυτο δεν σου απαντησα το μονο που θελω να σου ζητησω ειναι ενα συγνωμη δημοσια που με το τριποντο μ σ στερησα την δοξα και το στεμμα του πρωταθλητη....οσο για μενα για να σε προλαβω η ομαδα μ ναι δεν ανεβηκε δεν μπορεσε και δεν την αφησαν εσωτερικοι παραγοντες να ανεβει ( θα τα πουμε απο κοντα στα μονα αυτα) οποτε καταλαβαινεις..καλο πασχα σε ολους με υγεια παιδια


1ον, από τη στιγμή που αναγνωρίζεις οτι εσωτερικοί παράγοντες δεν ήθελαν να ανεβείτε είναι άσκοπη όλη η παραφιλολογία για την 4 η θέση,με τέτοιο τελείωμα δεν νομίζω να υπάρχει ένας έστω στην ομάδα σας που να θεωρεί άδικη την 5η θέση....

2ον, για να απαντήσω και σε ....ανεπίσημες μπρίζες εκ πέρκιζας ,για ποιο λόγο δεν ...ξεσάλωσα μετά την ήττα σας εκεί,μετά και το....πύρ ομαδόν από σένα , προπονητή, παίκτες,ααα και παίκτες και της ....πολιτείας..... smiley.gif ,σου λέω οτι ΕΓΩ δεν συνέχισα την κόντρα γτ δεν μ αρέσει να χτυπάω τους πεσμένους..μόνο χρησιμοποίησα λεκτικά το ...κάλμα σου ..ποιητική αδεία αφου μας το...δίδαξες εσύ...

3ον, επαναλαμβάνω και κάτι που έχω γράψει πολλές φορές,τις λεκτικές αντεγκλήσεις δεν τις βαφτίζω κόντρες....,διάλογος είναι,ούτε εγώ ούτε η ομάδα μου έχουμε ή είχαμε κόντρα με σας...εσείς είχατε .τώρα μεγάλα παιδιά είσαστε...είσαστε και μορφωμένα αν κρίνω απ τη χρήση της ...τίσις και της νέμεσις.....(έστω κ αν σας γύρισε μπουμερανγκ.... shot.gif shot.gif ) καλή ομάδα έχετε, αν διορθώσετε και τις χτυπητές (αγωνιστικά ) αδυναμίες-ελάχιστο ποστ απ παιχνίδι , υπερβολή στο 3ποντο- η πίκρα του φετινού φινάλε θα ναι χαρά του χρόνου...

4ον.,έχεις μια τάση ρε παιδάκι μου να ..γιγαντώνεις το ....εγώ σου....,μια με το τρίποντο που μας έβαλες μας στέρησες το αήττητο κ μας καλμαρες...μια τώρα μας στέρησες το ...στέμμα του πρωταθλητή και τη δόξα του πρωταθλητή γ έσκα.....Πόλύ ΕΓΩ για αθλητή 5ης ομάδας γ έσκα.δεν μας στέρησες τπτ φίλε μην .....στεναχωριέσαι και μην ....απολογείσαι....!πήραμε οτι μας άξιζε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΑΤΑ..,άλλωστε κ την ήττα ο παο απ τον πρωτέα την έκανε χωρίς διαμαντακο κ χαραλαμπόπουλο, δνε νομίζω κανείς από μας να θελε να...κλέψουμε το πρωτάθλημα.....να το κερδίσουμε θέλαμε και το θεωρώ τιμητικό οτι το χανουμε στην ισοβαθμία.Πανάξια πρώτος τελικά ο παο, κατεβηκε πλήρης, το θελε πολύ , εκμεταλλεύτηκε τις απουσίες και την αγωνιστική μας χαλαρότητα τον τελευταίο μήνα,και έπιασε και απίστευτη απόδοση.....

ΥΓ.δεν μ αρέσει να σχολιάζω διαιτησίες,προτιμώ να κρίνω πρώτα τα λάθη της ομάδος μου,αλλά το γεγονός οτι απ τις 3 ήττες που κάναμε φέτος στισ 2 (με παο κ χαλανδρι ) είχαμε να αντιμετωπίσουμε την ανεκδιήγητη συμπεριφορά (κ αφήνω την απόδοση...) του ίδιου ρεφ ελπίζω κάτι να πει στα διαιτητικά κλιμάκια της εσκα.......,είπαμε δνε χωράνε κομπλεξικά άτομα στις 4 γραμμές....,αν δεν την παλέυεις φιλαράκο κόψτη διαιτησία ,ασχολείσου μόνο με τη δουλίτσα σου και άσε να σφυρίζει ΜΟΝΟ ο δίδυμος αδερφός σου.....

ΥΓ2, φίλε μπέλε ,μετά το πάσχα κ το φ4....σε περιμένω για τα μονάκια κυπριάδου...,αν θες λεπτομέρειες για ώρα και μέρες που θα μαζεύει κόσμο στείιλε εδώ ή και πμ.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΤΥΧΟΥΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ...., ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΕΡΟΙ ΣΤΑ ΠΑΡΚΕ! smiley.gif
doctor_dru
Υπερπρωταθλητές οι έφηβοι του Παο,κέρδισαν την Εκάλη στον τελικό με 10 πόντους!Καλή επιτυχία στην Β'ΕΣΚΑ και στους 2!
soouza
Τρίτων-Χαραυγιακός 59-54(32-27 ημίχρονο).

Ο Τρίτωνας κέρδισε την άτυπη τρίτη θέση της κατάταξης κερδίζοντας τον Χαραυγιακό.Η καλύτερη ομάδα κερδίζει πάντα στα μονά παιχνίδια με μικρή διαφορά.Αυτός ο κανόνας επιβεβαιώθηκε και σήμερα.

Χαλαρό πρώτο μέρος με εκρηκτικό δεύτερο μισό.Στην τελευταία περίοδο η ομάδα των Σεπολίων βρήκε ένα ωραίο ρυθμό κι άρχισε να καλπάζει φτάνοντας στο +17.

Κάπου εκεί μερικές τεχνικές ποινές,ένα αντιαθλητικό κι ένα ντισκαλιφιέ έφεραν κάποια νεύρα.Ο νικητής δεν άλλαξε κι όλα έληξαν ομαλά.

Ο Τρίτωνας ολοκλήρωσε την φανταστική πορεία του και πλέον κοιτάζει την επόμενη μέρα.Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές.Διοίκηση-κόσμος-αθλητές-coach-staff η αρμονική συνύπαρξη κι η συνταγή μεγάλης ομάδος.

Το άφθονο γέλιο στο φαγητό μετά έδειξε την οικογενειακή κατάσταση που επικρατεί και φυσικά το μότο που όλοι πλέον γνωρίζουν"Τέτοιες βραδιές μόνο με τον Τρίτωνα".

Συγχαρητήρια και πάλι σε όλους!
ETHNIKOSGS
Ο ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2013-2014 ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ Β ΕΣΚΑ
ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΑΙΧΤΩΝ
ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ.

ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑΠΠΕΙΟ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ 6(ΣΤΑΣΗ ΤΡΑΜ)

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΩΡΑ 19:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:30

ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΙΣ 13/5

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΜ
kondoros
Ξέρει κανένας το αποτέλεσμα Πρωτεας- Βριλλησια?
Ha6
QUOTE(kondoros @ May 23 2013, 00:07 ) *
Ξέρει κανένας το αποτέλεσμα Πρωτεας- Βριλλησια?

Πρωτέας με 10-11 πόντους.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.