Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LOST-Prison Break !!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
spysta
Λιγο κουφο off-topic...Ειμαι τρελος φαν των δυο αυτων σειρων και ψηνομαι αγρια να συζητησω και με αλλους κολλημενους!!!Ξερετε, θεωρειες για το πως βλεπουμε να τελειωνουν LOST και PRISON-BREAK,τι προτιμαμε καλυτερα..κτλ.!!Ελπιζω τουλαχιστον να βρω κανα κολλημενο μεσα στο forum...μην ειμαι μονο εγω καμμενος!!!
Pantel
κι εγώ είμαι κολημμένος άγρια με σειρές. Ωστόσο Λοστ είδα μόνο μέχρι τη μέση της 2ης σεζόν, μετά άρχισε να μεκουράζει και βαριόμουν ελεεινά να το συνεχίσω. Ίσως κάποτε

Prison είναι μια άλλη ιστορία. Η 1η σεζόν του ήταν φοβερά πορωτική παρά τις άπειρες αλλά ωραία δοσμένες σεναριακές τρύπες και "μπαρούφες". Η 2η σεζόν μου έδωσε την αίσθηση ότι το τράβηξαν μόνο και μόνο λόγω τηλεθέασης.
Αντίθετα, 24 είναι φοβερή σειρά, κρατήθηκε σε τρομερό επίπεδο για 5 σεζόν(η φετινή 6η δε λέει και πολλά), ενώ αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το CSI Las Vegas που κάθε σεζόν και καλύτερο, έχει φτάσει 7η.
soz
Σου συνιστώ να συνεχίσεις να βλέπεις το LOST.Ειδικά τα πρόσφατα επεισόδια,με αποκορύφωση το τελευταίο,ήταν εκπληκτικά.

Εγω με το LOST είμαι κολλημένος τρελά,αν και με ξενέρωσε που έμαθα για άλλα 48 επεισόδια μέχρι το 2010 (3 σαιζόν χ 16 επεισόδια η κάθε μια,απο γενάρη θα ξεκινάνε).Φοβάμαι μήπως ξεφουσκώσει,ήδη η αρχή του 3ου κύκλου ήταν κάπως μουντή.Για να δούμε,το φινάλε πάντως αυτής της σαιζόν αναμένεται ΚΑΥΤΟ!!!

LOST=best tv series ever!!!


oftopic:όποιος με ακούσει,δεν θα χάσει.Ξεκινήστε να κατεβάζετε την σειρά HEROES,φέτος άρχισε ο πρώτος κύκλος και είναι πού καλή και διαφορετική απο τις υπόλοιπες σειρές της tv.trust me και δεν θα χάσετε!
spysta
για LOST εχεις δικιο οτι γινεται καπως κουραστικο για 3 ,4 επεισοδιακια στη μεση της σεζον του β κυκλου....το τελος του ομως ειναι πολυ καλο!!και τωρα τριτη σεζον προσωπικα πιστευω οτι ειναι απιστευτη!!!Εχει μερικα επεισοδιακια στα οποια μενεις εντελως μ@λ@κ@ς...!!!!Για prison δεν μπορω να σε καταλαβω(γουστα ειναι αυτα)..ο β κυκλος νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερος του α!!Μαθαινεις σχεδον τα παντα 77.gif ...εχει δραση shot.gif και στο τελος σ'αφηνει και αυτο μ@λ@κ@.. biggrin.gif
sihainas
Λοιπόν....κι εγώ τις παρακολουθώ και τις δύο με μεγάλο ενδοιαφέρον...παρ'όλα αυτά με ξενέρωσε αφάνταστα το τέλος της 2ης season του prison break... καλύτερα θα ήταν να το είχαν τελειώσει στις δύο και όχι να το ξεχυλώσουν για να πάει και για 3η season...

Το lost από την άλλη παρ'όλο που το είχα ψιλοβαρεθεί τώρα στα τελευταία επεισόδια κάπως έχει αρχίσει να αποκτά και πάλι ενδοιαφερον...

Όσο για το heroes το παρακολουθω κι αυτό αλλά δεν με ενθουσιάζει όσο τα 2 παραπάνω...καλό είναι αλλά όχι τόσο...
spysta
QUOTE(soz @ May 15 2007, 10:31 AM) *
Σου συνιστώ να συνεχίσεις να βλέπεις το LOST.Ειδικά τα πρόσφατα επεισόδια,με αποκορύφωση το τελευταίο,ήταν εκπληκτικά.

Εγω με το LOST είμαι κολλημένος τρελά,αν και με ξενέρωσε που έμαθα για άλλα 48 επεισόδια μέχρι το 2010 (3 σαιζόν χ 16 επεισόδια η κάθε μια,απο γενάρη θα ξεκινάνε).Φοβάμαι μήπως ξεφουσκώσει,ήδη η αρχή του 3ου κύκλου ήταν κάπως μουντή.Για να δούμε,το φινάλε πάντως αυτής της σαιζόν αναμένεται ΚΑΥΤΟ!!!

LOST=best tv series ever!!!
oftopic:όποιος με ακούσει,δεν θα χάσει.Ξεκινήστε να κατεβάζετε την σειρά HEROES,φέτος άρχισε ο πρώτος κύκλος και είναι πού καλή και διαφορετική απο τις υπόλοιπες σειρές της tv.trust me και δεν θα χάσετε!

soz τι λες να ειναι ....ο JACOB????????Οντως ο τριτος κυκλος και ειδικα τα τελευταια επεισοδια ειναι respect!!Νομιζω παντως οτι δεν θα ξεφουσκωσει και θα δωθουν ρεαλιστικες απαντησεις....εξαλλου αν συμβει αυτο οπως υποσχεθηκαν οι παραγωγοι του θα ειναι το κατι αλλο!!!!Ηeroes εχω δει λιγο αλλα τα σταματησα λογω εξεταστικης (την ποια και τελικα εχασα και θα γαμ...το καλοκαιρι offtopic.gif )!!Καλα ηταν αλλα οχι επιπεδου LOST PRISON BREAK!!!Οσο για 24.. το πρωτο ηταν φανταστικο και μετα ολα τα αλλα καλα..
Keyser_Soze
Το Λοστ δεν το παρακολουθώ καθόλου. Το Πρίζον Μπρέικ το είδα όλο μέσα σε μια βδομάδα (44 επεισόδια δηλαδή). Τρελή πώρωση αλλά το τέλος με ξενέρωσε απίστευτα.

Η κορυφαία σειρά πάντως στον κόσμο είναι μία. South Park.
Η πιο κάφρικη, διεστραμμένη, ευφυής σειρά που υπάρχει.
spysta
QUOTE(sihainas @ May 15 2007, 10:41 AM) *
Λοιπόν....κι εγώ τις παρακολουθώ και τις δύο με μεγάλο ενδοιαφέρον...παρ'όλα αυτά με ξενέρωσε αφάνταστα το τέλος της 2ης season του prison break... καλύτερα θα ήταν να το είχαν τελειώσει στις δύο και όχι να το ξεχυλώσουν για να πάει και για 3η season...

Το lost από την άλλη παρ'όλο που το είχα ψιλοβαρεθεί τώρα στα τελευταία επεισόδια κάπως έχει αρχίσει να αποκτά και πάλι ενδοιαφερον...

Όσο για το heroes το παρακολουθω κι αυτό αλλά δεν με ενθουσιάζει όσο τα 2 παραπάνω...καλό είναι αλλά όχι τόσο...

Γιατι δεν σ'αρεσε το τελος του β κυκλου του PRISON????Ανατρεπονται ολα...και ξαφνικα σου πεταει την ιδεα οτι μαλλον κανουν πειραματακια στον Μιχαλακη...
spysta
QUOTE(Keyser_Soze @ May 15 2007, 10:50 AM) *
Το Λοστ δεν το παρακολουθώ καθόλου. Το Πρίζον Μπρέικ το είδα όλο μέσα σε μια βδομάδα (44 επεισόδια δηλαδή). Τρελή πώρωση αλλά το τέλος με ξενέρωσε απίστευτα.

Η κορυφαία σειρά πάντως στον κόσμο είναι μία. South Park.
Η πιο κάφρικη, διεστραμμένη, ευφυής σειρά που υπάρχει.

South Park δεν εχω δει ποτε!!!!Νομιζω οτι την εχω ακουσει αλλα δεν ειμαι σιγουρος!!!Περι τινος προκειται???
soz
South park=respect αλλά καμμία σχέση ρε φίλε με το LOST,τελείως διαφορετική κατηγορία!!! tongue.gif
morfi
QUOTE
LOST-Prison Break !!!!, Aς μιλησουμε λιγο για αυτες τις τελειες σειρες....

Mόνο μία σειρά ήταν τέλεια...

THE X-FILES
dizzy_fingers
Άντε μην αρχίσω να μιλάω για το HOUSE MD.... tongue.gif

Για το lost είμαι κι εγώ ανάμεσα σε αυτούς που είχαν χάσει το ενδιαφέρον τους, αλλά με τα τελευταία επεισόδια του 3ου κύκλου έχω ξαναβρεί το ενδιαφέρον μου.

Απλά είχα διαβάσει μία θεωρία για το τί ισχύει στο νησί και από τότε, όσο πιο πολύ βλέπω να επιβεβαιώνονται τα όσα λέει, τόσο πιο πολύ ξενερώνω:
Εδώ η θεωρία.

Btw, υπάρχει ήδη τόπικ για το lost εδώ.
torture.gif

(παρακαλούνται οι φίλοι της σειράς να φερθούν με επιείκια στον alexmei για τα βλάσφημα σχόλια που κάνει εκεί... tongue.gif)
Gravedigger
Prison Break δν έχω δει ακόμα αλλά το Lost είναι από τις καλύτερες σειρές που έχω δει ποτέ!ΔΝ περιμένεις με τίποτα αυτό που θα δεις!Κ αφού είδα ότι αναφέρατε κ άλλες σειρές...South Park,Simpsons,Family Guy,Futurama.Α εγώ είμαι κ μεγάλος Fan του OC!!! smiley.gif
sihainas
Αφεντικό το prison break ειδικά η πρώτη season αλλά και μέχρι λιγο πριν το τέλος η 2η είναι πραγματικά φοβερό... σε κάθε επεισόδιο σχεδόν γίνετε και κάτι που αλλάζει τα δεδομένα...είναι πραγματικό φοβερή σειρά για μενα καλύτερη από το λοστ
spysta
QUOTE(sihainas @ May 15 2007, 02:03 PM) *
Αφεντικό το prison break ειδικά η πρώτη season αλλά και μέχρι λιγο πριν το τέλος η 2η είναι πραγματικά φοβερό... σε κάθε επεισόδιο σχεδόν γίνετε και κάτι που αλλάζει τα δεδομένα...είναι πραγματικό φοβερή σειρά για μενα καλύτερη από το λοστ

βασικα LOST PRISON διαφερουν απο την αποψη οτι το ενα εχει πιο πολυ μυστηριο και ειναι καπως επιστημονικης φαντασιας ενω το αλλο ειναι ρεαλιστικο με μπατσους μυστικες οργανωσεις καταδικους...ειανι αδικο να κανοθμε συγκρισεις περα του προσωπικου γουστου!!!Και το 4400 ηταν καλουτσικο.....τσπ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SOUTH PARK???????????????????????
Air Kef
Invalid Video Link
panos75
QUOTE
Mόνο μία σειρά ήταν τέλεια...

THE X-FILES


77.gif 77.gif 77.gif

Αχ, μου θύμισες τα φοιτητικά μου χρόνια στη Ρουμανία.

QUOTE
Άντε μην αρχίσω να μιλάω για το HOUSE MD....


Ν'αρχίσεις, ν'αρχίσεις. Άντε να μαζευόμαστε οι φαν της Κάμερον. wink.gif
Gravedigger
QUOTE(Air Kef @ May 15 2007, 03:05 PM) *
Invalid Video Link

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Gravedigger
Πηγαίνετε στο YouTube Area,θα βάλω 1 βιντεάκι από Family Guy που είναι γαμάτο!Δν το βάζω εδώ γιατί είναι άσχετο!
spysta
Τhanks Air kef και Gravedigger...ειχα παρακολουθησει παλαιοτερα και τωρα θυμηθηκα!!!Οντως το χιουμορ τους ειναι ''πολυ μπροστα''...
Pantel
μιας και συζητάμε γενικά για σειρές, πρέπει να αποτίσουμε φόρο τιμής στα Friends, την μάλλον κορυφαία κωμική σειρά μαζί με το Married with Children.

Επίσης, δηλώνω τρελός φαν του Heroes, και του One Tree Hill(ΟC φάση, αλλά έχει σχέση και με basket)
Gravedigger
QUOTE(Pantel @ May 16 2007, 09:46 AM) *
και του One Tree Hill(ΟC φάση, αλλά έχει σχέση και με basket)

K αυτό μ'αρέσει πολύ!Αλλά σαν το OC δν είναι!Γενικά πάντως οι σειρές σε τέτοιο στυλ μ'αρέσουν γιατί δένομαι με τους χαρακτήρες!!!
spysta
QUOTE(Pantel @ May 16 2007, 10:46 AM) *
μιας και συζητάμε γενικά για σειρές, πρέπει να αποτίσουμε φόρο τιμής στα Friends, την μάλλον κορυφαία κωμική σειρά μαζί με το Married with Children.

Επίσης, δηλώνω τρελός φαν του Heroes, και του One Tree Hill(ΟC φάση, αλλά έχει σχέση και με basket)

το One tree hill μονο με μπασκετ δεν ασχολειται πλεον...........ειχε αρχισει καλα παντως!!Οχι τιποτα φοβερο...κλασσικη αμερικανικη teenager σειρα να τη βλεπεις στο σταρ μετα απο μεσημεριανο φαγητο biggrin.gif
spysta
Οσο για FRIENDS....η καλυτερη κωμικη σειρα EVER!!!!!''How you doing....???''
spysta
Κατεβασα χθες το 21 επεισοδιο απο LOST!!!Ηταν πολυ καλο και στα 2 τελευταια επεισοδια την αλλη εβδομαδα πιστευω οτι θα γινει χαμος!!!!!!!!!!!!
sihainas
Το τελευταίο επεισόδιο νομίζω θα είναι ένα διπλό biggrin.gif

Όντως πολύ ωραίο το 21... με ακόμα μία αναπάντεχη τροπή στο τέλος... άντε να δούμε τι θα γίνει...

Πάντως είναι μεγάλη βλακεία που θα το κρατήσουν 6 σαιζόν όπως λένε... ήδη είναι τεράστιο...και θα το κρατήσουν κι άλλο τόσο... 68.gif blink.gif rolleyes.gif
saou
Και εγώ είμαι φανατικός του Lost, και πιστεύω ότι η τρίτη σεζόν μετά την κοιλιά που έκανε σε 2-3 επεισόδια στη μέση (εκεί που ο χέρλι έπαιζε με το αυτοκίνητο στη μέση του νησιού, έλεος...) είναι φοβερή... Το μόνο εκνευριστικό είναι ότι συνέχεια αποφεύγουν να πουν το παραμικρό για τους άλλους, πως αλλιώς θα τραβήξει 5 σεζόν η σειρά θα μου πεις...

Το φινάλε όμως μου φαίνεται όμοιο με της πρώτης σεζόν και ψιλοξενέρωσα...

όσο για prison η πρώτη σεζόν ήταν φοβερή, πραγματικά... Η δεύτερη ήταν για τα μπάζα μέχρι το 13 που είδα και μετά σταμάτησα... Κάθε φορά που καλλάει το σ4ενάριο, εμφανίζονταν ένα τατού πάνω στο Σκόφιλντ και γίνονταν 3 προδοσίες σε κάθε επεισόδιο... Υπερβολές.
spysta
Στο LOST πιστευω οτι την 4 σεζον προς το τελος θα μαθουν πληρως τι γινεται στο νησι και η 5 σεζον θα αναλωθει στην προσπαθεια τους(τωρα που ξερουν τι γινεται και ΠΩΣ να γυρισουν) να ξεφυγουν!!
kemp
ειμαι και εγω φαν των ξενων σειρων αφου στιν ελλαδα δεν υπαρχουν και πολλα πραγματα να δεις
Το prison ηταν κορφη την πρωτη χρονια αλλα τωρα η ιστορια εχει κανει κοιλια και απλα κρατανε το ενδιαφερον οι γρηγορη εξελιξη του καθε επεισοδιου και οι πολυ ωραιες ερμηνειες .ΚΕΛΕΡΜΑΝ RULES!!!!

sto LOST eimai arxi 3 kυκλου και εχω πορωθει αν και εχω ακουσει πωσ χαλαει λιγο.Ελπιζω μονο η ιστορια να μην αφορα τιποτα πειραματα ,οπωσ παει να γινει και με το prison ,kai xenερωσω
το οτι πολοι απο τουσ losters eixan σιναντιθει στην προ νησιου ζωη (αν ειναι πραγματικα τα flash backs)pisteyetai θα παιξει πολο(ρολο) στην εξελιξη?

εχω κατεβασει και heroes

ti allo proteinete???
spysta
Τα flash backs και ιδιαιτερα του Desmond..αν ειναι αληθινα...πιστευω οτι θα παιξουν πολυ μεγαλο ρολο στην εξελιξη της σειρας!!Για την ακριβεια ειναι αυτα που θα δωσουν απαντησεις...!!!Ο τριτος κυκλος για 2-3 επεισοδια στην μεση(εκει με το βανακι) κανει μια κοιλια...αλλα μετα ειναι φανταστικος!!!!!!Εξαλλου παιδια απο τη στιγμη που θα κρατησει 5 σεζον δυσκολα να μην κανει μερικες κοιλιες και οι θεωρεις για το τι γινεται να αυξανονται.........Προσωπικα εχω 2 πολυ καλες θεωρειες για το LOST
sihainas
Γιατί να μην είναι αληθινά τα flash backs? rolleyes.gif icon_wave.gif
soz
ΠΑΡΑΝΟΙΚΟ φινάλε της 3ης σαιζόν του λοστ...
klearxos
Ξερει κανεις πως λεγεται το τελευταιο (22ο) επεισοδιο στο Lost?
Δεν βρηκα κατι στο site του ΑΒC. Τεταρτη δεν παιζεται?
spysta
QUOTE(klearxos @ May 24 2007, 07:18 PM) *
Ξερει κανεις πως λεγεται το τελευταιο (22ο) επεισοδιο στο Lost?
Δεν βρηκα κατι στο site του ΑΒC. Τεταρτη δεν παιζεται?

ειναι 2 επεισοδια ...το 22 '' through the looking glass 1'' και το 23 ''through the looking glass2 ''!!
spysta
AΠΙΣΤΕΥΤΟ φιναλε στον τριτο κυκλο!!!!Πραγματικα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!Οπως ειπε και ο soz ΠΑΡΑΝΟΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klearxos
Κατι part 1 part 2 που παιζουν και για επεισοδια 22 και 23 τι στο καλο ειναι?
Τι γινεται... δεν ξερω τι να κατεβασω..
sihainas
Εγώ μάλλον θα πρέπει να τα ξαναδώ τα τελευταία επεισόδια γιατί μπερδεύτικα λίγο στο τέλος (ίσως να φταίει ότι τα είδα στις 4 η ώρα το πρωί tongue.gif )
klearxos
Μολις τελειωσα τα δυο επεισοδια...
Εχει και αλλο την επομενη εβδομαδα?
Να υποθεσω οτι δεν υπαρξει αλλος κυκλος?
sihainas
Αυτά ήταν τα τελευταία επεισόδια...για φέτος καθώς λένε ότι πάει για 5 σαιζόν δλδ άλλες δύο (τουλάχιστον) rolleyes.gif
saou
Είδα μόλις το φινάλε της τρίτης σεζόν, πολύ πολύ δυνατό!!!!!!

Ποιανού λέτε πως ήταν η κηδεία? Απορία μου έμεινε...

Εφόσον πάντως θα συνεχιστεί για άλλες 2 σεζόν μίνιμουμ, δεν παίζει να σωθούν, όπως αφήθηκε να εννοηθεί.

Και τώρα από βδομάδα...θα τη βγάζουμε με νοικοκυρές σε απόγνωση???
sihainas
η σώζονται και μας δείχνει την ζωή τους μακριά από το νησί... αλλιώς τι τα ήθελε τα flash-forwards στο τελευταίο επεισόδιο;
kolossos
Exει ανακοινωθεί οτι θα υπάρξουν άλλες 3 σεζόν των 16 επεισοδίων. Το τέλος του 3ου κύκλου φοβερό, αλλά δεν παλέυεται τώρα η αναμονή τόσων μηνών.
spysta
QUOTE(sihainas @ May 26 2007, 09:44 PM) *
η σώζονται και μας δείχνει την ζωή τους μακριά από το νησί... αλλιώς τι τα ήθελε τα flash-forwards στο τελευταίο επεισόδιο;

εννοειτε οτι σωζονται....εκει που δειχνει τον Τζακ να μιλαει στο τηλ με την Κειτ πανω στους χαρτες(ψαχνοντας να βρει το νηση) και η τελευταια σκηνη ειναι πολυ δυνατες
spysta
α και κατι αλλο... τα flash forwards δεν ειναι μονο στο τελος της τριτης σεζον!!....στο τελος της δευτερης σεζον εκει που δειχνει οτι ειναι δυο τυπαδες στα χιονια και λενε ''το βρηκαμε'' στην γκομενα του Ντεσμοντ την Πενι....ο ενας απο τους δυο ειναι ο Τζακ!!!!!Πραγμα το οποιο σημαινει οτι ειτε δεν εχουν φυγει ολοι απο το νησι(πχ ο Ντεσμοντ για αυτο και τον ψαχνει η Πενι) ειτε οτι ψαχνουν απεγνωσμενα να βρουν το νησι για διαφορους λογους οπως καθαρα μας δειχνει στο τελος του τριτου κυκλου
soz
QUOTE(spysta @ Jun 6 2007, 01:28 AM) *
στο τελος της δευτερης σεζον εκει που δειχνει οτι ειναι δυο τυπαδες στα χιονια και λενε ''το βρηκαμε'' στην γκομενα του Ντεσμοντ την Πενι....ο ενας απο τους δυο ειναι ο Τζακ!!!!!


Φίλε με έστειλες πρωινιάτικα!!!!!!!Δεν είχα προσέξει τπτ τέτοιο.Όντως ισχύει; ;!;!;!
Θα την κοπανήσω απτην δουλειά για να πάω να το δω τώρα αμέσως το συγκεκριμένο επεισόδιο να δω αν όντως ισχύει!!!Τι λες τώρα!!!!!!! (με τρέλανες!!!) 69.gif

Πάντως αν είναι δυνατόν,ας κρατήσουμε την συγκεκριμένη σειρά SPOILER-free.
Δεν αξίζει να το χαλάσουμε σε κάποιον που μπορεί τώρα να ξεκινήσει να δει κάποια επεισόδια biggrin.gif
dizzy_fingers
Συμφωνώ.

Χρησιμοποιείστε άσπρη γραμματοσειρά για τα spoilers.
saou
Τι λέτε ρε παιδιά? Είστε σίγουροι? Κάτι τύπους που μιλούσαν ρώσικα θυμάμαι εγώ, όχι το Τζακ. Πρώτη φορά το ακούω αυτό...
dizzy_fingers
Αξία ενοικίασησης DVD Lost - τελευταίο επισόδειο 3ου κύκλου: 1,5 Ευρώ.

Αξία 6άδας μπύρας για να περνάει η ώρα στα βαρετά σημεία: 5 Ευρώ.

Αξία μεγάλης πίτσας γιατί πεινάμε: 12 ευρώ

Το να ζητάς να γράφουν τα spoiler με άσπρη γραμματοσειρά για να μη φαίνονται και ακριβώς από κάτω να σε αγνοούν επιδεικτικά με αποτέλεσμα να μαθαίνεις το τέλος της σεζόν: ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!

Υπάρχουν κάποια πράγματα τα οποία μπορείς να ανεχτείς.

Για όλα τα άλλα υπάρχουν οι spoilers tongue.gif.

banana.gif
soz
Ναι ρε παιδιά έλεος με τα σπόιλερς!!Ειδικά για το LOST είναι ιεροσυλία να το χαλάμε!!!!!

(Σπόιλερ απο κάτω)
Το κοίταξα το μεσημέρι και όντως ήταν ο τζακ αλλά με αρκετό "φτιάξιμο" ώστε να μην φαίνεται εύκολα
dizzy_fingers
QUOTE(soz @ Jun 6 2007, 07:14 PM) *
Ναι ρε παιδιά έλεος με τα σπόιλερς!!Ειδικά για το LOST είναι ιεροσυλία να το χαλάμε!!!!!
[color=#FFCCCC]Το κοίταξα το μεσημέρι και όντως ήταν ο τζακ αλλά με αρκετό "φτιάξιμο" ώστε να μην φαίνεται εύκολα

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

77.gif

(πριν το edit wink.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.