Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LOST-Prison Break !!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
soz
Ρε συ σταμάτα να δίνεις σπόιλερς αμαν tongue.gif
sihainas
Πως θα ήταν το Lost μεταγλωτισμένο; Την απάντηση θα την δείτε στο παρακάτω βίντεο...



smiley.gif
spysta
QUOTE(soz @ Jun 6 2007, 06:16 AM) *
Φίλε με έστειλες πρωινιάτικα!!!!!!!Δεν είχα προσέξει τπτ τέτοιο.Όντως ισχύει; ;!;!;!
Θα την κοπανήσω απτην δουλειά για να πάω να το δω τώρα αμέσως το συγκεκριμένο επεισόδιο να δω αν όντως ισχύει!!!Τι λες τώρα!!!!!!! (με τρέλανες!!!) 69.gif

Πάντως αν είναι δυνατόν,ας κρατήσουμε την συγκεκριμένη σειρά SPOILER-free.
Δεν αξίζει να το χαλάσουμε σε κάποιον που μπορεί τώρα να ξεκινήσει να δει κάποια επεισόδια biggrin.gif

ΟΚ soz εχεις δικιο!!!Αν και κατι τετοια σκηνικα δεν αντεχω να μην τα αναφερω!!!Τσεκαρε το και εσυ και πες μου!!!Απο οτι εχω συζητησει και με αλλους και απο οτι λεγεται στο Ιντερνετ αυτος ειναι..........!!!!Περιμενω την αποψη σου....
soz
QUOTE(soz @ Jun 6 2007, 10:14 PM) *
(Σπόιλερ απο κάτω)
Το κοίταξα το μεσημέρι και όντως ήταν ο τζακ αλλά με αρκετό "φτιάξιμο" ώστε να μην φαίνεται εύκολα


check this biggrin.gif (επέλεξε την σειρά με το mouse)
spysta
soz γινεται παρα πολυ τρελο το LOST και γουσταρω αφανταστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spysta
τον Τζακ απο την μυτη τον καταλαβα.........γιατι με τα μουσια και τα Ρωσσικα δεν σου παει στο μυαλο!!!
soz
Ρε συ είπαμε οχι σπόιλερ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
(φαντάζομαι τώρα περνάμε και στην κατηγορία του spamming)
spysta
ειδα τα πρωτα 6 επεισοδιακια του prison της 3ης σεζον ..... αρκετα καλα ..πιθανοτατα η προσεχης ιστορια ασχετη με την πρωτη των δυο κυκλων ...ξανα βεβαια τα επεισοδια πολυ καλοφτιαγμενα και με αγωνια .... smiley.gif smiley.gif !!!!!!!!!!!!!!!ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alexmei
QUOTE(spysta @ Nov 12 2007, 08:22 ) *
ειδα τα πρωτα 6 επεισοδιακια του prison της 3ης σεζον ..... αρκετα καλα ..πιθανοτατα η προσεχης ιστορια ασχετη με την πρωτη των δυο κυκλων ...ξανα βεβαια τα επεισοδια πολυ καλοφτιαγμενα και με αγωνια .... smiley.gif smiley.gif !!!!!!!!!!!!!!!ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Όντως γίνεται μια αλλαγή στους ρόλους των αδερφών αλλά και πάλι καλό είναι~ w00t.gif
player12
Φιλε μου βρηκες εναν απολυτα κολλημενο με το PRISON BREAK..... Εχω παθει τρελη πλακα με την ολη ιστορια και με αυτα που κανει ο SCOFIELD. Τωρα με το αλλο το LOST δεν το εχω δει καθολου....
spysta
QUOTE(player12 @ Nov 12 2007, 15:44 ) *
Φιλε μου βρηκες εναν απολυτα κολλημενο με το PRISON BREAK..... Εχω παθει τρελη πλακα με την ολη ιστορια και με αυτα που κανει ο SCOFIELD. Τωρα με το αλλο το LOST δεν το εχω δει καθολου....

δεν εχεις δει lost ??????????????????????????? blink.gif blink.gif .....................ΑΡΧΙΣΕ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ ......ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΟΥ PRISON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jois21
Eσυ εχεις δει πριζον μπρεικ; tongue.gif

Στο λεω γιατι ειναι ανωτερο σα σειρα... (τουλαχιστον οι 2 σεζον)
spysta
QUOTE(jois21 @ Nov 13 2007, 01:02 ) *
Eσυ εχεις δει πριζον μπρεικ; tongue.gif

Στο λεω γιατι ειναι ανωτερο σα σειρα... (τουλαχιστον οι 2 σεζον)

ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!!!Εδω και πολυ καιρο ... και τωρα ειδα τα πρωτα επεισοδια της τριτης σεζον .... βασικα μην το ψαχνεις ειμαι κολλημενος και με τις δυο σειρες (οπως και με πολλες αλλες tongue.gif )... δεν νομιζω ομως οτι αξιζει να τις συγκρινουμε .το ποια ειναι ανωτερη ειναι πολυ υποκειμενικο...διαφορετικα στοιχεια εχει μια και διαφορετικα η αλλη .. προσωπικα σε μερικα σημεια βρισκω πιο συναρπαστικο το lost .. τωρα γουστα ειναι αυτα
kemp
PRISON BREAK

s03 e01-05 psiloadiafora

e06 07 08 ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑΤΙΚΟ PRISON BRAKE EINAI PALI MAZI SAS 77.gif smiley.gif 77.gif
spysta
QUOTE(kemp @ Nov 13 2007, 15:13 ) *
PRISON BREAK

s03 e01-05 psiloadiafora

e06 07 08 ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑΤΙΚΟ PRISON BRAKE EINAI PALI MAZI SAS 77.gif smiley.gif 77.gif

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ!!!! Μαλλον στον τριτο κυκλο η ιστορια παιζει να μην εχει σχεση μ αυτην του 1ου και 2ου blink.gif
B for Basketball
Δεν ξερω αν εχετε ακουσει κατι...
Ουτε κ εγω ειμαι σιγουρος...
Αλλα στο Hollywood εχουν αρχισει απεργιες οι σεναριογραφοι...
Οι παραγωγες ταινιων δεν θα εχουν ιδαιτερο πορβλημα...
Αλλα οι παραγωγες σειρων κινδυνευουν στο αμεσο μελλον...
Μια απο αυτες ειναι το Lost !!

Τωρα κατα ποσο εγκυρες ειναι οι πληροφοριες θα σας γελασω!!

Εντιτ: Την τελευταια φορα που εγιναν απεργιες τα αμερικανικα καναλια γεμισαν με επαναληψεις κ πολυωρες εκπομπες...κ καποιες σειρες δεν συνεχιστικαν...!
Οταν βρω περισοτερες πληροφοριες και πιο συγκεκριμενες θα σας ενημερωσω!
spysta
QUOTE(B for Basketball @ Nov 13 2007, 15:35 ) *
Δεν ξερω αν εχετε ακουσει κατι...
Ουτε κ εγω ειμαι σιγουρος...
Αλλα στο Hollywood εχουν αρχισει απεργιες οι σεναριογραφοι...
Οι παραγωγες ταινιων δεν θα εχουν ιδαιτερο πορβλημα...
Αλλα οι παραγωγες σειρων κινδυνευουν στο αμεσο μελλον...
Μια απο αυτες ειναι το Lost !!

Τωρα κατα ποσο εγκυρες ειναι οι πληροφοριες θα σας γελασω!!

Εντιτ: Την τελευταια φορα που εγιναν απεργιες τα αμερικανικα καναλια γεμισαν με επαναληψεις κ πολυωρες εκπομπες...κ καποιες σειρες δεν συνεχιστικαν...!
Οταν βρω περισοτερες πληροφοριες και πιο συγκεκριμενες θα σας ενημερωσω!

ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif
KobeBryant
Μακαρι να μην γινει κατι τετοιο γιατι αρχιζει που αρχιζει η σεζον το Φεβρουαριο αν ειναι να κανουνε και απεργειες δεν μας βλεπω καθολου καλα!!!!!!! smiley.gif smiley.gif
spysta
QUOTE(KobeBryant @ Nov 13 2007, 15:53 ) *
Μακαρι να μην γινει κατι τετοιο γιατι αρχιζει που αρχιζει η σεζον το Φεβρουαριο αν ειναι να κανουνε και απεργειες δεν μας βλεπω καθολου καλα!!!!!!! smiley.gif smiley.gif

Που 'σαι ρε KOBEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif
B for Basketball
QUOTE(KobeBryant @ Nov 13 2007, 15:53 ) *
Μακαρι να μην γινει κατι τετοιο γιατι αρχιζει που αρχιζει η σεζον το Φεβρουαριο αν ειναι να κανουνε και απεργειες δεν μας βλεπω καθολου καλα!!!!!!! smiley.gif smiley.gif


Oι Απεργιες αν εππιρεασουν την σειρα αυτο θα γινει στην συνεχεια της....Οτι εχει γυριστει μεχρι τωρα δεν εχει κανενα ποβλημα προβολης...Οποτε τα προβληματα θα παρουσιαστουν απο Μαιο κ μετα....

Ολα ομως ειναι υποθεσεις...μην (με) παιρνετε στα σοβαρα χωρις να ξερετε κατι!!
saou
Αυτό με τους σενριογράφους παίζει, το έχω ακούσει και εγώ. Κατά τα άλλα απορώ πως συνεχίζετε και ασχολείστε με το PB. Η σειρά έπρεπε να λήξει στο τέλος της πρώτης σεζόν, η οποία ήταν πραγματικά πολύ πολύ καλή. Από κει και πέρα το όλο πράγμα άρχισε να χαλάει και να φθίνει με σταθερούς ρυθμούς.
sihainas
Η 2η σαιζόν όντως έκανε μια βουτιά αλλά μετά προς το τέλος νομίζω ότι μας αποζημίωσε... και η τρίτη αν και εντελώς άσχετη με την όλη ιστορία αφήνει πολλές υποσχέσεις μέχρι τώρα...

όσο για το Lost... και αυτό έκανε μια τεράστια βουτιά στην τρίτη σαιζόν αλλά επίσης προς το τέλος έπιασε τους παλιούς καλούς ρυθμούς του...


ps. Είναι πολύ σπαστικό να περιμένεις τόσους μήνες για ένα επεισόδιο... δεν το ξανακάνω αυτό το λάθος...
ps2. 4400 βλέπει κανείς; Εγώ το είδα φέτος το καλοκαίρι και πορώθηκα... (άμα ήξερα ότι βγαίνει μόνο καλοκαίρι όμως δεν θα το έκανα αυτό το λάθος...θα περίμενα να το δω τον Μάη tongue.gif )
spysta
QUOTE(sihainas @ Nov 14 2007, 02:22 ) *
Η 2η σαιζόν όντως έκανε μια βουτιά αλλά μετά προς το τέλος νομίζω ότι μας αποζημίωσε... και η τρίτη αν και εντελώς άσχετη με την όλη ιστορία αφήνει πολλές υποσχέσεις μέχρι τώρα...

όσο για το Lost... και αυτό έκανε μια τεράστια βουτιά στην τρίτη σαιζόν αλλά επίσης προς το τέλος έπιασε τους παλιούς καλούς ρυθμούς του...
ps. Είναι πολύ σπαστικό να περιμένεις τόσους μήνες για ένα επεισόδιο... δεν το ξανακάνω αυτό το λάθος...
ps2. 4400 βλέπει κανείς; Εγώ το είδα φέτος το καλοκαίρι και πορώθηκα... (άμα ήξερα ότι βγαίνει μόνο καλοκαίρι όμως δεν θα το έκανα αυτό το λάθος...θα περίμενα να το δω τον Μάη tongue.gif )

Στο 4400 ειδα την πρωτη σεζον !!!!Μου ειχαν πει οταν την τελειωσα (σε δυο μερες tongue.gif ) οτι δεν εχει βγει αλλη και οτι περιμενουν την αλλα ...μετα ξεχαστηκα και δεν ασχοληθηκα ...γνωριζεις τι εχει παιχτει???

ΥΓ.Αρκετα καλη σειρα αλλα οχι του επιπεδου LOST και PRISON BRAKE κατα τη γνωμη μου
ΥΓ2 Αρκετα καλο εχει γινει το HEROES ΣΤΗΝ 2η σεζον
sihainas
Για το 4400... έχουν βγει 4 σαιζόν...και πάει για 5η το καλοκαίρι... πολύ καλή σειρά... ok δεν είναι επιπέδου αυτών των δύο αλλά νομίζω σε κρατάει να τη δεις... (είναι ωραίο επίσης που κάθε σαιζόν έχει λίγα επεισόδιο... ok όχι 5 όπως η πρώτη αλλά 12-13)

Το heroes καλό είναι...αλλά ε...δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσιάζει και τόσο πλέον...
kemp
το heroes μου φαινεται ειναι λιγο για μικρα παιδακια...

Πaντως Η σειρα ειναι μια . 77.gif DEXTER 77.gif ΟΠΟΙΟς ΕΙΧΕ ΤΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ
player12
QUOTE(spysta @ Nov 13 2007, 17:16 ) *
ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ!!!! Μαλλον στον τριτο κυκλο η ιστορια παιζει να μην εχει σχεση μ αυτην του 1ου και 2ου blink.gif

λοιπον επειδη εχω δει τα 2 πρωτα επεισοδια της τριτης σεζον το παιχνιδι θα παιχτει αναμεσα στον SCOFIELD και τον αλλο ποθ πρεπει να τον βγαλει απο το SONA αλλα και με τον MAHONE.
Gravedigger
QUOTE(kemp @ Nov 14 2007, 14:44 ) *
Πaντως Η σειρα ειναι μια . 77.gif DEXTER 77.gif ΟΠΟΙΟς ΕΙΧΕ ΤΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ

Dexter???Εγώ μόνο το παιδικό Dexter ξέρω!Αν εννοείς αυτό απλά ΘΕΙΚΟ!!!
Pantel
έλεος όχι το παιδικό. Για την κανονική σειρά λέει. Επιβεβαιώνω ότι είναι τρομερή και φοβερή και κρατά το επίπεδο υψηλό σε όλα τα επεισόδια, κάτι ιδιαίτερα σπάνιο για σειρά. 77.gif 77.gif
Δείτε το όπως και δήποτε. Βέβαια έχει το "μειονέκτημα" ότι είναι λιγότερο mainstream και προβεβλημένο σε σχέση ας πούμε με το PB, Lost , τα οποία κατά την ταπεινή μου γνώμη δεν πιάνουν μία μπροστά του.
t0ny3
κορυφαιες σειρες.I love lost and prison break.Ειναι μακραν οι καλυτερες σειρες.κριμα που πρεπει να περιμενουμε για το lost μεχρι το φεβρουαριο και για το prison break μεχρι το γεναρη sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
morfi
Καταρχάς η καλύτερη σειρά όλων των εποχών είναι το X-Files.-


Δεύτερον... φήμη ακούγεται πολύ έντονα ότι ο Σκόφιλντ θα πεθάνει στη τρίτη σεζόν ! Φυσικά δεν ξέρω αν ισχύει αυτό αλλά αν γίνει (άλλωστε σε αυτή τη σειρά από ότι έχει φανεί όλοι πεθαίνουν ανεξαρτήτου ρόλου) τότε το Prison Break θα πεθάνει μαζί με τον Σκόφιλντ.
Alexmei
επόμενο επισόδειο Prison Break στις.... 9 Ιανουαρίου.....
morfi
Mόλις ξεκίνησα να βλέπω την 3η σεζόν του Lost. Στοίχημα πως μέχρι αύριο το πρωί (γύρω στις 9 χωρίς διάλλειμα, αλλά επειδή παίζει ο Ολυμπιακός biggrin.gif υπολογίζω μέχρι τις 12) θα την έχω τελειώσει. cool.gif
























































































































































οκ είπα ψέμματα. Έχω δει τα πρώτα 8:11 του πρώτου επεισοδίου. banana.gif
morfi
QUOTE(morfi @ Nov 29 2007, 18:43 ) *
Mόλις ξεκίνησα να βλέπω την 3η σεζόν του Lost. Στοίχημα πως μέχρι αύριο το πρωί (γύρω στις 9 χωρίς διάλλειμα, αλλά επειδή παίζει ο Ολυμπιακός biggrin.gif υπολογίζω μέχρι τις 12) θα την έχω τελειώσει. cool.gif
οκ είπα ψέμματα. Έχω δει τα πρώτα 8:11 του πρώτου επεισοδίου. banana.gif

Eκτός του ότι βγήκα 1,5 μέρα εκτός προγράμματος ( smile.gif ) ο τύπος μάλλον ξέχασε να μου δώσει το 22ο και τελευταίο επεισόδιο. Δεν έχετε ιδέα πως νιώθω. angry_red.gif
..._
να ασκ πλζ χα happy.gif
για το prison break τπτ??
το εβλεπα σε αραβικα καναλια χαχαχα ειναι πλ ωρεο δν ξρτ αν 8α το diksi i elliniki tv??
Alexmei
QUOTE(..._ @ Dec 2 2007, 19:32 ) *
να ασκ πλζ χα happy.gif
για το prison break τπτ??
το εβλεπα σε αραβικα καναλια χαχαχα ειναι πλ ωρεο δν ξρτ αν 8α το diksi i elliniki tv??



το Filmnet μεταδίδει (νομίζω το filmnet 3 , δλδ μέσω Nova ). Τώρα είναι κάπου στην μέση της 2ης σεζόν νομίζω, αλλά καλύτερα κατέβασε από κανα rapidfire ή κανα torrent.

(Please γράφε ολοκληρομένες λέξης γιατί δεν ξέρουμε όλοι Γραμμική Α' smile.gif )
sihainas
Άντε...μόνο ένας μήνας έμεινε... γι'αυτό πάρτε το επίσημο trailer


Lost Season 4 Promo

can't wait...
Air Kef
Τέλειωσα πριν απο λιγες μερες τον 3ο κυκλο..

Wow...

Μονα μελανα σημεία η βαρεμάρα στο 7ο μεχρι 10ο νομιζω επεισοδιο του 3ου κυκλου και στο τελευταιο επεισόδιο ( spoil: ) ο τροπος που πεθαινει ο Τσαρλι. Θα μπορουσε ανετα να βγει εξω και να κλεισει την πορτα!



Και τώρα θα πρέπει να περιμένω να βλέπω καθε επεισόδιο μια βδομαδα..

Ποτε ακριβώς βγαίνει το επομενο επεισοδιο;;

31 Ιανουαριου προβαλλεται οπως λεει στο τρέιλερ;
PanosIlio
Για το ΡΒ λίγα πράγματα έχω να πω καθώς έχω δει μόνο όσα επεισόδια έχει δείξει ο ΑΝΤ1, δεν μου πολυαρέσει η σειρά, βέβαια μπορεί να φταίει το γεγονός πως το βλέπω με διαφημίσεις κτλ κτλ αλλά και πάλι δεν με έχει ενθουσιάσει και τόσο όσο το αγαπημένο μου Heroes ή το Lost το οποίο απλά είναι άπαιχτο σε όλα τα επίπεδα.

Άντε να δούμε πόσα επεισόδια θα δούμε φέτος γιατί αυτή η απεργία μου έχει σπάσει τα νεύρα, οκ έχουν 100% δίκιο αλλά ρε παιδιά και ο τηλεθεατής έχει δίκιο tongue.gif

PS: Εξαιρετικά ελπιδοφόρο το trailer ήδη μου τρέχουν τα σάλια
KobeBryant
31 Ιανουριου προβαλεται στην Αμερικη.Κανονικα ειχαν πει 16 επεισοδια στο Lost. Εχω μια υποψια οτι εχει τελειωσει η απεργια, κατι τετοιο νομιζω ακουσα αλλα δεν ειμαι σιγουρος smile.gif
tsitum
Ειδα το 1ο κυκλο του πριζον κ μου αρεσε. Εξαιρετικα ψαγμενο σεναριο, παρα πολυ δραση. Κακιστη υποκριτικα κ εκνευριστικη η δικηγορος κ ο αντρας που τη βοηθαει. (Πως μιλανε ετσι κ οι 2?)
Gravedigger
Να πω και εγώ για το Prison Break???Τόσο καιρό άκουγα για αυτό αλλά δεν είχα ξεκινήσει να το βλέπω...Ε μετά έμαθα ότι θα κάνει πρεμιέρα στην TV και είπα να δω το πρώτο επισόδειο...Αποτέλεσμα?Έχω δει 32 επισόδεια σε 4 μέρες και βρίσκομαι στην μέση του 2ου κύκλου...Ε,η αλήθεια είναι ότι κάηκα λίγο...

ΥΓ.Πάω να συνεχίσω!
sihainas
QUOTE(Gravedigger @ Jan 17 2008, 21:54 ) *
Να πω και εγώ για το Prison Break???Τόσο καιρό άκουγα για αυτό αλλά δεν είχα ξεκινήσει να το βλέπω...Ε μετά έμαθα ότι θα κάνει πρεμιέρα στην TV και είπα να δω το πρώτο επισόδειο...Αποτέλεσμα?Έχω δει 32 επισόδεια σε 4 μέρες και βρίσκομαι στην μέση του 2ου κύκλου...Ε,η αλήθεια είναι ότι κάηκα λίγο...

ΥΓ.Πάω να συνεχίσω!



Μην ανησυχείς αφεντικό όλοι το ίδιο πάθαμε όταν το πρωτοείδαμε... με το που βλέπεις το πρώτο επεισόδιο...δεν θες να σταματήσεις...
spysta
Λοιπον καθησα και ειδα το DEXTER και οφειλω να ομολογησω οτι οποιος ειναι ψυχακι σαν και εμενα θα το λατρεψει!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif !!!!!!!!!Μαγκες ειναι ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ .... απλα πρεπει να εισαι λιγο σαικο και να γουσταρεις ψυχοπαθεις τυπαδες και περιεργους φονους!!!!!!Δεν ειναι βεβαια φοβερα σκληρο ή πολυ σπλατερ ... το βλεπει ανετα και καποιος που δεν του πολυαρεσουν αυτα smiley.gif

Ο πρωταγωνοστης ( dexter) ειναι καταπληκτικος στο ρολο του 77.gif

ΔΕΙΤΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif
center
στην αρχή (για να λέμε και την αλήθεια..) δεν με συγκινούσε να δω prison break... Όχι ότι είχα δει επεισόδιο, απλά βαριόμουν να ξεκινήσω να βλέπω...
Όταν άρχισε να το προβάλει ο ΑΝΤ1, ήταν νομίζω το τρίτο επεισόδιο που άρχισα να βλέπω έτσι κατά τύχη, επειδή δεν είχα κάτι άλλο να κάνω..Αυτό ήταν, τώρα δεν χάνω επεισόδιο και αυτό γιατί γίνονται τόσες πολλές ανατροπές που δεν σε αφήνει να το παρατήσεις...
Το αποτέλεσμα είναι να κατεβάζω από το ιντερνετ επεισόδια και να τα βλέπω σε dvd tongue.gif tongue.gif
saou
Εγώ πάλι για κάποιον ανεξήγητο λόγο συνεχίζω να βλέπω PB και την τρίτη σεζόν και απλώς ξενερώνω πιο πολύ κάθε φορά. Προχθές είδα το 3*09 που ήταν αποθέωση...με την κακή έννοια. Γιατί δεν το λήξατε στην πρώτη σεζόν βρε καλά μου παιδάκια???

ΥΓ. Κάτι πήρε το αυτί μου ότι είναι οριστικό: τέρμα οι σειρές για φέτος. Δεν τα βρήκαν οι αντιμαχόμενες πλευρές, και η σεζόν τελείωσε πριν καν αρχίσει. Συγκεκριμένα για το LOST άκουσα ότι θα προβληθούν 3-4 επεισόδια που είναι έτοιμα και πάπαλα, ή ότι δεν θα ξεκινήσει καθόλου. sad.gif
Air Kef
Παροτι εξεταστικη,καθησα την Τετάρτη να ξεκινησω το PB.

Τελειωνω τον 2ο κύκλο,δλδ ειμαι στο 218!!Καψιμο..

Απιστευτες ανατροπες,πραγματικα καποιες φορές με πωρώνει και με κανει να το ζω πιο κοντα απο τους Χαμενους.

Απιστευτος ο Κελερμαν.Πραγματικα εχω ταυτιστει μαζι του.
Spoiler:

Εκει που κυκλωνει με τον Μαχοουν τα αδελφια και σκοτώνει τον Μαχόουν πέρνοντας το μερος του Μαικλ και του Μποροους, έχω σηκωθει και πανηγυρίζω που η απίστευτη μορφή τα διαλάει ολα κτλ. biggrin.gif

ΚΕΛΕΡΜΑΝ ΘΕΕ.


Επισης πανεμορφη και η γιατρος.

Μονο για αγορια: Εκει που την φιλησε ο Σκοφιλντ στο ιατρειο,ημουν ο μονος που φωναξε "ΠΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΩ ΜΑΙΚΛ!!!!" ;;;; biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 19.gif 19.gif

Τις δυο φορες που εννοηθηκε οτι θα πεθάνει ξενερωσα απιστευτα (αντιθετα για την ξενερα την δικηγορο δν καηκα).


Για κορίτσια:
Τοσο θεος ειναι αυτος ο Σκοφιλντ πια;;;
Gravedigger
QUOTE(Air Kef @ Jan 28 2008, 08:37 ) *
Απιστευτες ανατροπες,πραγματικα καποιες φορές με πωρώνει και με κανει να το ζω πιο κοντα απο τους Χαμενους.

Και τι έχεις να δεις ακόμα!Αν κρίνω από αυτά που γράφεις θα μείνεις και εσύ με το στόμα ανοιχτό!
PanosIlio
Μόλις είδα το καινούργιο επεισόδιο από LOST

.......

Δεν ξέρω τι να πω, απλά.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ 77.gif 77.gif 77.gif
KobeBryant
Το ειδα και εγω το μεσημερακι το Lost αλλα δεν προλαβα να γραψω... πραγματι σου γεννα πολλα ερωτηματα ειδικα με αυτα τα flashforward. Περιμενω να δω με μεγαλη αγωνια τα επομενα... πιστευω οτι θα ειναι η καλυτερη σεζον του Lost αυτη
spysta
Πω πω το ειδα και γω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΘΕΙΚΟ !!! 77.gif 77.gif !!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!! 41.gif 41.gif 41.gif !!!!Οντως τα flash forwards σε αφηνουν μ@λ@κ@ !!!!!! smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.