Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
kontos
τεταρτος ποιος βγήκε τελικά;
θα γίνουν μπαράζ...
goos
καλησπερα μπορει να πει κανεις 2-3 πραγματα για τον χαραυγιακο τι ομαδα ειναι και το υλικο;
GR-HAMMER
εγω σαν μελος του χαραυγιακου οπως καταλαβαινετε δε μπορω να μιλησω..
αν πει καποιος καποια πραγματα, θα σχολιασω..
βασικα εχω εγω μια ερωτηση φιλε goos, γιατι θελεις να μαθεις για την ομαδα?
Panos04
Hello.................. tongue.gif
Panos04
smile.gif ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..
odysseas 1998
Φίλε goos αν ρωτάς για τον Χαραυγιακό θεωρώντας ότι θα τον βρεις σε μπαράζ για τέταρτη θέση,ρωτάς για λάθος ομάδα γιατί ο Χαραυγιακός βγαίνει 100% τρίτος.Αν ρωτάς για άλλο λόγο,εγώ σαν ουδέτερος έχοντας δει τον Χαραυγιακό στα 2 ματς με τον Οδυσσέα έχω την εξής γνώμη:έχει πολύ γυμνασμένα παιδιά,πολύ καλό play maker,καλό 2άρι το 10 που είναι πολύ έμπειρος παίχτης για την κατηγορία και τον ψηλότερο center του ομίλου που έχει και καλές κινήσεις δύσκολα του παίρνεις ριμπάουντ.Έχει πολύ καλή ομάδα για την κατηγορία ο Χαραυγιακός.
DEJAN13
QUOTE(GR-HAMMER @ May 16 2008, 00:25 ) *
εγω σαν μελος του χαραυγιακου οπως καταλαβαινετε δε μπορω να μιλησω..
αν πει καποιος καποια πραγματα, θα σχολιασω..
βασικα εχω εγω μια ερωτηση φιλε goos, γιατι θελεις να μαθεις για την ομαδα?
net scouting....... smile.gif
goos
τοτε για λαθος ομαδα ρωτησα .1ος ποιος βγηκε και αν θελετε πειτε τιποτα γιαυτον smile.gif
goos
ειχα δει μονο την βαθμολογια οχι ποσους αγωνες εχει παιξει ο καθενας,οποτε ο Εθνικος ειναι πρωτος λογικα
DEJAN13
πες μας για τον νικηφορο να σου πουμε κ εμεις ... smile.gif
goos
το καλο ειναι οτι αν ρωτησεις στο τοπικ του ομιλου μας επειδη ειναι πολυ ''αντικειμενικοι'' ολοι εκει δεν θα καταλαβεις τιποτα τα χειροτερα θα σου πουνε οποτε καλο για εμας θα ειναι smile.gif Παντως φιλε μου μακαρι να παιξουμε 3 ωραια παιχνιδακια μεταξυ μας και ας το παρει οποιος ειναι καλυτερος
MPAMPIS_21
14/05/2008 21:00:00 ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 62-39
14/05/2008 21:45:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 69-65
ΡΟΥΦ ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-20
16/05/2008 21:45:00 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 0-0

Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 28 15 13 2 0 740 567 173
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 28 16 12 4 0 773 633 140
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 25 14 11 3 0 696 567 129
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 24 14 10 4 0 679 588 91
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 24 15 9 6 0 596 580 16
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 22 16 6 10 0 714 714 0
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 22 16 6 10 0 738 746 -8
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 16 0 1 15 1 262 -261
ΩΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 16 0 0 16 0 280 -280
odysseas 1998
Για τον Εθνικό δεν μπορώ να σε βοηθήσω ιδιαίτερα γιατί παίξαμε μόνο το ένα παιχνίδι και αυτό προχθές.Και αν λάβεις υπόψη σου ότι ήταν αδιάφορο,ότι έλειπε το βασικό μας τεσσάρι και το βασικό μας πεντάρι συν ότι απουσίες ίσως είχε ο Εθνικός δεν μπορώ να έχω εγώ τουλάχιστον εικόνα πλήρη για την ομάδα του.Διάβασε κανένα παλιότερο ποστ.Αυτό που κάνει μπαμ είναι ότι το 3άρι του δεν παίζεται!
Panos04
ΟΔΥΣΣΕΑ ΣΤΟΝ ΟΙΔΙΠΟΔΑ ΠΑΙΖΕΙΣ??
GR-HAMMER
QUOTE(Panos04 @ May 16 2008, 15:48 ) *
ΟΔΥΣΣΕΑ ΣΤΟΝ ΟΙΔΙΠΟΔΑ ΠΑΙΖΕΙΣ??


οδυσσεας=οδυσσεας γαλατσιου πανο..
ναι ο εθνικος ειναι πρωτος χαλαρα...πηρε οσα παιχνιδια επρεπε να παρει και καθαρισε...
καλη επιτυχια στον εθνικο στα play-off για τον υπερπρωταθλητη...
superliga την καναμε την κατηγορια
φιλε goos μπορω να σου κανω οση αναλυση θες, απλα δεν εχω χρονο τωρα...
εσυ σε ποια ομαδα εισαι? ποιο ομιλο?
odysseas 1998
Από Οδυσσέα Γαλατσίου είμαι απλά δεν έχω δελτίο!Να υποθέσω ότι παίζεις στο Νικηφόρο?Θα έχετε δύσκολο έργο
για την κούπα...
xoxli44
QUOTE(goos @ May 16 2008, 11:33 ) *
το καλο ειναι οτι αν ρωτησεις στο τοπικ του ομιλου μας επειδη ειναι πολυ ''αντικειμενικοι'' ολοι εκει δεν θα καταλαβεις τιποτα τα χειροτερα θα σου πουνε οποτε καλο για εμας θα ειναι smile.gif Παντως φιλε μου μακαρι να παιξουμε 3 ωραια παιχνιδακια μεταξυ μας και ας το παρει οποιος ειναι καλυτερος

Nα τα Να τα....
Panos04
ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΙΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ Η ΟΜΑΔΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ.
oidipodas
οιδιποδαρα στη γ εσκα με εκπληκτικη εμφανιση μες στην εδρα των κωφων και δευτερη θεση τελικα.παναξια η ομαδα μας τελικο 63-77.αν δεν ειχαμε και τις απουσιες στα κρισιμα ματς με τον εθνικο που χασαμε 1 ποντο και με το χαραυγιακο που χασαμε στην εδρα μας θα ειμασταν εμεις πρωτοι αλλα δεν πειραζει θα μας βγαλει και ο εθνικος ασπροπροσωπους σιγουρα.αναλυση ερχεται
GR-HAMMER
καταρχας συγχαρητηρια για την εμφανιση,
εμαθα "σκιστηκατε" λιγο στα σουτ απο κατι φιλαρακια...
οι απουσιες σε ολους εληψαν, οχι μονο σε σας, απλα να σου πω οτι στο χαραυγιακο βγηκε ολη η χρονια χωρισ το βασικο 2αρι, ο 2ος γυρος χωρις αυτον που τον αντικαθισουσε, χωρις ενα πολυ καλοο 3αρι απο τον 3ο αγωνα και χωρις το βασικο μας τεσσαρι στα 4 τελευταια παιχνιδια..
και οι κωφοι ειχανε τις απουσιες τους και ο εθνικος και εσεις και το γαλατσι, ολοι, απλα ο εθνικος κερδισε παραπανω παιχνιδια..
συγχαρητηρια και παλι...τα λεμε στη γ εσκα, αν ειμαστε στον ιδιο ομιλο(και αν οχι στην ιδια ομαδα)
oidipodas
το ξερω φιλε χαμμερ οτι με τα αν δε γινεται δουλεια αλλα ξερεις ειναι λιγο η επαρση της μερας και οτι ο καθενας πιστευει οτι η ομαδα του ειναι καλυτερη οταν ειναι τοσο μικρες οι διαφορες μεταξυ των ομαδων.παντως σανυλικο πιστευω οτι εχουμε απ τα καλυτερα που υπαρχουν στις μικρες κατηγοριες δε βλεπεις ευκολα τετοιους παιχτες να αποδιδουν απροπονητοι ουσιαστικα τον πιο πολυ καιρο και χωρις καμμια βοηθεια απο διοικηση και τα συναφη.παντως αν ειμαστε στην ιδια ομαδα πιστευω θα χει τρελλα γλεντια και στη γ εσκα αρκει να διαχειριστει σωστα το υλικο και να κολλησουμε ολοι μια παρεα χωρις κλικες και εριδες.γιατι με τους παικτες και απ οτις δυο ομαδες δεν υπαρχει ελλειψη πουθενα σε εμψυχο υλικο ισα ισα υπαρχει πληθωρα ταλεντου.αλλα ο χρονος θα δειξει...
oidipodas
οσον αφορα το παιχνιδι ξεκινησαν οι κωφοι με 10 -0 και εκει πιστεψαμε οτι θα ναι δυσκολα τα πραγματα.ομως αμεσως γυρισαμε σε ζον πρες σε ολο το γηπεδο και περασαμε μπροστα με 12 -18 kai ligo prin to hmixrono με 22-29 .ημιχρονο 28-29.στο δευτερο ημιχρονο μπηκαν οι βασικοι και με πιεση σ ολο το γηπεδο καναμε επιμερους σκορ 10-25 και στις αρχες του τεταρτου προηγηθηκαμε μεχρι και 20 ποντους 41.gif .μετα μπηκαν καποιες αλλαγες μπηκαν καποια τριποντα εκατερωθεν και η σεμνη τελετη ελαβε τελος.μπουγελα στ αποδυτηρια και λοιπα καραγκιοζιλικια biggrin.gif
oidipodas
παντως σημερα δεν ειχε φολλοου καρφωμα απλα ενα χλιαρο καρφωματακι το προγραμμα. tongue.gif
odysseas 1998
Μπράβο παιδιά,συγχαρητήρια για την άνοδο,την αξίζατε,όπως την αξίζει και ο Εθνικός και ο Χαραυγιακός!Καλή επιτυχία στη Γ έσκα,ελπίζω να σας βρούμε όλους εκεί(εκτός αν ξαναανέβει κάποιος) τη μεθεπόμενη χρονιά!
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 17 2008, 10:33 ) *
Μπράβο παιδιά,συγχαρητήρια για την άνοδο,την αξίζατε,όπως την αξίζει και ο Εθνικός και ο Χαραυγιακός!Καλή επιτυχία στη Γ έσκα,ελπίζω να σας βρούμε όλους εκεί(εκτός αν ξαναανέβει κάποιος) τη μεθεπόμενη χρονιά!

μηπως θα αρχισεις να υποστηριζεις αλλη ομαδα μπας και δεις ανοδο?γιατι με αυτους το βλεπω λιγο χλωμο..του χρονου θα σου βγαλω διαρκειας στον αετο και σενα και του κομα.
odysseas 1998
Abale του χρόνου θα χαρώ να σε δω να παίζεις με τον koma,θα ταιριάξει πολύ η μπασκετική χημεία σας.Σκέψου το λίγο για να κατέβεις Οδυσσέα του χρόνου.Μπορείς να προσφέρεις...
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 20 2008, 02:35 ) *
Abale του χρόνου θα χαρώ να σε δω να παίζεις με τον koma,θα ταιριάξει πολύ η μπασκετική χημεία σας.Σκέψου το λίγο για να κατέβεις Οδυσσέα του χρόνου.Μπορείς να προσφέρεις...

σε ευχαριστω ρε φιλαρακι για τα καλα σου λογια αλλα δεν θελω να ειμαι στη σκια του κομα.πραγματι ειναι πολυ δελεαστικη η προταση αυτη αλλα δυστυχως δε θα το αντεξω.θα προτιμουσα παντως τα ανοιχτα της κυπριαδου για κανα μονακι παρα να ερθω οδυσσεα.τη πεμπτη φιεστα στο ρουφ,να τσακιστεις και να ερθεις μαζι με το κομα,κερναμε σαμπανιες icon_drunk.gif icon_drunk.gif
MPAMPIS_21
φιλε οδυσεα το εξ αναβολης παιχνιδι με τον εθνικο ποτε θα γινει?
odysseas 1998
Φίλε Μπάμπη μας είπαν ότι δεν θα γίνει καθόλου,αφού είναι τελείως αδιάφορο(Οδυσσέας σίγουρα πέμπτος και Εθνικός σίγουρα πρώτος).
MPAMPIS_21
οι κουφοι δεν εχουν μηδενισμο?αν εχουν τοτε δεν ειστε σιγουρα πεμπτοι
odysseas 1998
Όχι δεν έχουν μηδενισμό,σε όλα τα ματς κατέβηκαν κανονικά και δεν θα έχουν κυρώσεις για κάτι που έχει γραφτεί για το παιδικό τους.Υπάρχει κι άλλο ένα ματς που δεν έχει γίνει Οιδίποδας-Κωφοί που και αυτό υποθέτω(χωρίς να ξέρω) δεν θα γίνει.Μένουν τα μπαράζ των τέταρτων και φυσικά του υπερπρωταθλητή.
oidipodas
φιλε οδυσσεα φρεσκα νεα εχετε ελπιδες γιατι θα το παιξουμε το ματσακι τελικα οιδιποδας κωφοι κ επειδη αυτοι εχουν τελικα το μειον ενα βαθμο μαλλον θα γινει και ο δικοσ σας αγωνας αν κερδισουμε εμεις πραγμα δυσκολο βεβαια γιατι ειμαστε λιγο στο σορολοπ τωρα και θα παιξουνε καποια παιδια που δεν ειχανε συμμετοχη ως τωρα.νεοτερα αυριο.μαλλον πεμτη 6.30 στο γηπεδο μας θα γινει αν ειναι ελατε να το δειτε κιολας..
odysseas 1998
Τι λες τώρα!Αν μπορείς διασταύρωσε το αυτό με κάποιον από την ομάδα σου και πες μου σήμερα...Αν ισχύει παίζει να έρθουμε αύριο με τον koma να το δουμε το ματσάκι...
odysseas 1998
Τελικάμας ειδοποίησαν από την έσκα ότι όντως αν κερδίσει ο Οιδίποδας αύριο τους κουφούς θα παίξουμε με εθνικό και αν κερδίσουμε πάμε μπαράζ!!Για να δούμε...Οιδίποδα γερά,ε!!!
odysseas 1998
Oιδίποδα 6:30 παίζετε τελικά?
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ May 21 2008, 13:57 ) *
Oιδίποδα 6:30 παίζετε τελικά?

ναι βρε νουμερο 630,τι θα κανετε θα πατε να το δειτε?αφου και να κερδισει ο οιδιποδας δεν υπαρχει περιπτωση να κερδισει ο οδυσσεας τον εθνικο.του χρονου η ομαδα θελει ασσο γιατι απο αυτο χαθηκε η ανοδος.στις αλλες θεσεις κουτσα στραβα τα μπαλωνεις,στον ασσο ομως δεν μπορεις να κανεις τιποτα.και με κομα ασσο που πας?? icon_drunk.gif icon_drunk.gif 24.gif icon_tomato.gif
αντε και του χρονου
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ May 21 2008, 10:46 ) *
Τελικάμας ειδοποίησαν από την έσκα ότι όντως αν κερδίσει ο Οιδίποδας αύριο τους κουφούς θα παίξουμε με εθνικό και αν κερδίσουμε πάμε μπαράζ!!Για να δούμε...Οιδίποδα γερά,ε!!!

χαιρετω κι εγω λοιπον και θα πω οτι η εσκα οντως ειδοποιησε οτι αν κερδισει ο οιδιποδας τους κωφους θα φινει το εξ αναβολης παιχνιδι με εθνικο...λες τελικα να μας παει η τυχη μια φορα κα μας????????βεβαια και ετσι να γινει δυσκολα θα κερδισουμε τον εθνικο αφου ολων το μυαλο μαζι και το δικο μου ειναι για διακοπες και οχι για αγωνες....το ματσ μπορει παντως να ερθω να χαζεψω αφου ετσι κι αλλιως παιζει κι ο αμπαλος ο οποιος συνεχιζει να κοροιδευει....θα σε φτιαξω ρε ..............
odysseas 1998
Τι έγινε ρε παιδιά στο Οιδίποδας-κωφοι?
GR-HAMMER
20 ποντους οι κωφοι σχετικα ευκολα..
δεν ημουνα στο γηπεδο για να ξερω αν επαιξαν ολοι και απο τις 2 ομαδες..
εμαθα το 2αρι των κωφων εβαλε μια 40αρα παντως..
θα τα πουμε στη γ εσκα με τους κωφους..
2-1 μας κερδιζετε φετος, παμε για την ανατροπη του χρονου...
odysseas 1998
Οι κουφοί κέρδισαν όλα τα εκτός έδρας παιχνίδια φέτος!!!
GR-HAMMER
ναι αλλα χασανε απο ολους σχεδον μεσα..
εθνικος, χαραυγιακος, οιδιποδας, οδυσσεας, βυρωνας, μονο ο υμηττος δεν εκανε διπλο...
odysseas 1998
hammer Χαραυγιακό θα είσαι και τη νέα χρονιά?
goos
Σημερα παιζει Κτισηφων-Εθνικος στην παιανια.Οποιος μαθει ας γραψει ποσο ηρθε το παιχνιδι το βραδυ.
GR-HAMMER
QUOTE(odysseas 1998 @ May 30 2008, 01:15 ) *
hammer Χαραυγιακό θα είσαι και τη νέα χρονιά?


ναι man χαραυγιακο θα ειμαι του χρονου..
ε δε μπορουσα να φυγω μετα απο ανοδο..
να δω πως θα ειναι τα πραγματα και του χρονου και αμα ειναι αλλαζω μετα ομαδα..
ειπαμε να μεινουμε ολη η ομαδα μηπως τα παμε καλα και τη νεα χρονια..
θα δειξει..
εσυ θα μεινεις οδυσσεα?
goos
Ξερει κανεις ποσο ηρθε το Κτισηφων - Εθνικος χθες;
oidipodas
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 44-61

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/06/2008 21:15:00 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 64-58
δυστυχως μας απογοητευσε ο εθνικος γιατι ?μηπως δεν κατεβηκε με τους βασικους?αν γνωριζει ο ντεγιαν ας μας απαντησει εκτος αν πραγματι οι αλλες ομαδες ηταν καλυτερες.
goos
O Εθνικος οντως ειναι πολυ καλη ομαδα.Στο 1ημιχρονο νικαγε 9 ποντους απλα πιστευω στο 2ημιχρονο παιξαμε καλυτερα ,δεχθηκαμε μονο 10 ποντους σε ολο το ημιχρονο κ προς το τελος τα παρτησε ο Εθνικος γιατι δεν μπορουσε να φτασει.Γιαυτο και πηγε εκει η διαφορα.Δεν ξερω τι προπονηση κανουν τα παιδια αλλα φανηκε στο 2ο να μην ειχαν δυναμεις να ακολουθησουν,ετσι τρεξαμε το παιχνιδι και νικησαμε.
odysseas 1998
[quote name='GR-HAMMER' date='Jun 2 2008, 16:36 ' post='203806']
ναι man χαραυγιακο θα ειμαι του χρονου..
ε δε μπορουσα να φυγω μετα απο ανοδο..
να δω πως θα ειναι τα πραγματα και του χρονου και αμα ειναι αλλαζω μετα ομαδα..
ειπαμε να μεινουμε ολη η ομαδα μηπως τα παμε καλα και τη νεα χρονια..
θα δειξει..
εσυ θα μεινεις οδυσσεα?
[/quote

Έτσι είναι,μετά από άνοδο όλη η παρέα πρέπει να μένει στην ομάδα!Στον οδυσσέα δεν παίζω,απλά είμαι φίλος με όλα τα παιδιά,έπαιζα στο αο γαλατσίου μπάσκετ μπάσκετ αλλά λόγω υποχρεώσεων σταμάτησα...
abalos9
QUOTE(GR-HAMMER @ Jun 2 2008, 16:36 ) *
ναι man χαραυγιακο θα ειμαι του χρονου..
ε δε μπορουσα να φυγω μετα απο ανοδο..
να δω πως θα ειναι τα πραγματα και του χρονου και αμα ειναι αλλαζω μετα ομαδα..
ειπαμε να μεινουμε ολη η ομαδα μηπως τα παμε καλα και τη νεα χρονια..
θα δειξει..
εσυ θα μεινεις οδυσσεα?

τι τον ρωτας αν θα μεινει οδυσσεα ρε συ!αν τον εβλεπες θα τον ρωτουσες αν παιζει μπασκετ ετσι οπως ειναι!στον οδυσσεα παιζει ο κομας,δεν χωραει δευτερος παιχταρας στην ομαδα!!
ελπιζω μονο φετος να μην εχει τοσο αυξημενες υποχρεωσεις ωστε να επιστρεψει στην ενεργο δραση και να βοηθησει τον οδυσσεα να κανει το αλμα στη γ'εσκα.
κομα εσυ θα εισαι και παλι η νουμερο ενα παιχτουρα!!
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Jun 4 2008, 06:50 ) *
τι τον ρωτας αν θα μεινει οδυσσεα ρε συ!αν τον εβλεπες θα τον ρωτουσες αν παιζει μπασκετ ετσι οπως ειναι!στον οδυσσεα παιζει ο κομας,δεν χωραει δευτερος παιχταρας στην ομαδα!!
ελπιζω μονο φετος να μην εχει τοσο αυξημενες υποχρεωσεις ωστε να επιστρεψει στην ενεργο δραση και να βοηθησει τον οδυσσεα να κανει το αλμα στη γ'εσκα.
κομα εσυ θα εισαι και παλι η νουμερο ενα παιχτουρα!!

φιλε αμπαλε κριμα το παιδι μη το κραζεις ετσι(για τον οδυσσεαλεω)οσο για μενα εχω να πω οτι κανεισ δεν ξερει τι θα φερει η καινουρια χρονια και οχι μονο απο τη δικη μου πλευρα αλλα ολης της ομαδας ερχονται αλλαγες...το μονο σιγουρο.....οσο για τα σχολια σου ειναι κολακευτικα αλλα αποφασισε ρε η θα με βριζεις η θα με εγκωμιαζεις και τα δυο πως γινεται? smiley.gif smiley.gif smiley.gif peace.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.