Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 30 2008, 08:36 ) *
Ρε άμπαλε αν κατάλαβα καλά πρέπει να ήσουν κι εσύ στο παιχνίδι Οδυσσέας-Οιδίποδας την περασμένη βδομάδα.Δεν θες να πεις αυτά που έγιναν με τους διαιτητές και που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ μου?Γιατί θέλω να ξέρω αν συμφωνεί και κάποιος ουδέτερος.Μην τα κάνουμε γαργάρα τέτοια γεγονότα.Μια κατηγορία παίχτηκε.

ειχα ερθει φιλε μου στο ματς,πραγματι εγιναν πολλα διαιτητικα λαθη γιατι οι ανθρωποι ειναι εντελως ασχετοι με το αντικειμενο.τωρα για λαδωματα δεν ειδα τιποτα αλλα στο β ημιχρονο εγειρε πολυ το γηπεδο ειδικα απο τον εναν ref.κανεις παντως δεν ασχολειται με τη δ εσκα οποτε γινονται ανετα οργια χωρις σταματημο.ουτως η αλλως ομως τωρα δεν αλλαζει τιποτα και απλα ο οδυσσεας βγηκε εκτος στοχου παλι.αντε υπομονη παιδια,τρια σαββατα και μια τεταρτη εμεινε...
leonkalf
komas13 και abalos9 σταματήστε το offtopic.gif !!!
nikefalin
QUOTE(abalos9 @ Mar 31 2008, 10:28 ) *
εχει καλη ομαδα φιλε κοσμα αλλα τι σε νοιαζει εσενα,ουτως η αλλως δεν πατε για τιποτα.και πως να πατε αλλωστε οταν το playmaker τα πινει πριν τους αγωνες και μετα τρικλιζει.εισαι ftp,αντε καλη σου μερα τωρα και στο στομα σου icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Προσέχετε τους χαρακτηρισμούς παλικάρια, μην ξεφεύγουμε
oidipodas
οιδιποδας -υμηττος 66-63 αθλια εμφανιση απο εμας φαγαμε 12 τριποντα συνολικα.χαναμε 12 ποντους στην τελευταια περιοδο και με πιεση σ ολο το γηπεδο κλεψαμε μπαλες και γυρισαμε το ματς.
parkeroni9
το βραδυ Χαραυγιακός-Νεοι Β. δυσκολο παιχνιδι αλλα οπως παντα θα το παλεψουμε. αν και δεν μπορεσα να παω στην προπονηση της παρασκευης εμαθα πως για ακομα μια φορα οι εφηβοι θα δεσποζουν...tongue.gif νομιζω θα ειμαστε 4 .. παντως σε αυτην την κατηγορια ολα γινονται ... αρα μην εκπλαγητε αν γραψει διπλο το βραδυ,,, τελος παντων θα δουμε... ( τα ξημερωματα οπως παντα θα ετοιμασω και αναλυση του αγωνα) blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
odysseas 1998
QUOTE(abalos9 @ Mar 31 2008, 10:37 ) *
ειχα ερθει φιλε μου στο ματς,πραγματι εγιναν πολλα διαιτητικα λαθη γιατι οι ανθρωποι ειναι εντελως ασχετοι με το ίαντικειμενο.τωρα για λαδωματα δεν ειδα τιποτα αλλα στο β ημιχρονο εγειρε πολυ το γηπεδο ειδικα απο τον εναν ref.κανεις παντως δεν ασχολειται με τη δ εσκα οποτε γινονται ανετα οργια χωρις σταματημο.ουτως η αλλως ομως τωρα δεν αλλαζει τιποτα και απλα ο οδυσσεας βγηκε εκτος στοχου παλι.αντε υπομονη παιδια,τρια σαββατα και μια τεταρτη εμεινε...

Eυχαριστώ ρε φίλε γα την επιβεβαίωση περί διαιτησίας,γιατί στο Β ημίχρονο έγιναν όντως όργια σε πάρα πολλές φάσεις και η συγκεκριμένη ομάδα έχει ένα όνομα...parkeroni πριμένουμε την ανάλυσή σου.
vhajin
HELLO APO ENAN NEWBBIE STO TOPIC
DIAVAZONTAS OLA TA IPARXONTA THEMATA , MOU DIMIOURGITHIKE I EXIS APORIA :
[font=Comic Sans Ms][size=2]IPARXI KANIS POU PISTEVI OTI IPARXI KALITERI OMADA STIN KATIGORIA APO ETHNIKO KAI XARAVGIAKO????????????
odysseas 1998
Στον όμιλο αυτό δεν υπάρχει...Ο Υμμητός και ο Βύρωνας είναι χαμηλά στηνβαθμολογία,το ΑΟ Κουφών έχει καλό υλικό αλλά όχι σαν του Χαραυγιακού και του Εθνικού,ο Οιδίποδας έχει χάσει 2 φορές από Εθνικό και μία που έπαιξε με Χαραυγιακό,ενώ ο Οδυσσέας έχασε 24 πόντους έξω από Χαραυγιακό,τον κέρδισε εντός στην παράταση,αλλά τότε ήταν πλήρης,έκανε το καλύτερό του ματς και ο Χάρα μάλλον το χειρότερό του.Βέβαια δεν έχει παίξει με Εθνικό καθόλου ο Οδυσσέας αλλά τα αποτελέσματα δείχνουν ότι Εθνικός και Χαραυγιακός είναι σίγουρα οι καλύτερες ομάδες ομάδες του ομίλου.Του ομίλου επαναλαμβάνω.
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 1 2008, 15:54 ) *
Στον όμιλο αυτό δεν υπάρχει...Ο Υμμητός και ο Βύρωνας είναι χαμηλά στηνβαθμολογία,το ΑΟ Κουφών έχει καλό υλικό αλλά όχι σαν του Χαραυγιακού και του Εθνικού,ο Οιδίποδας έχει χάσει 2 φορές από Εθνικό και μία που έπαιξε με Χαραυγιακό,ενώ ο Οδυσσέας έχασε 24 πόντους έξω από Χαραυγιακό,τον κέρδισε εντός στην παράταση,αλλά τότε ήταν πλήρης,έκανε το καλύτερό του ματς και ο Χάρα μάλλον το χειρότερό του.Βέβαια δεν έχει παίξει με Εθνικό καθόλου ο Οδυσσέας αλλά τα αποτελέσματα δείχνουν ότι Εθνικός και Χαραυγιακός είναι σίγουρα οι καλύτερες ομάδες ομάδες του ομίλου.Του ομίλου επαναλαμβάνω.

κι εγω συμφωνω οτι εχουν τη καλυτερη ομαδα,το χαραυγιακο τον ειδα σε 2 ματς και μου αρεσε και τον εθνικο δεν τον εχω δει αλλα σε καθε ματς ριχνει 20αρες οποτε...το κακο ειναι οτι αλλη μια χρονια ξεκινησε με ονειρα για τον οδυσσεα αλλα τελειωσε αδοξα.και να πω οτι δεν τα ελεγα?με playmaker το κομα που πατε ρε?για κανα χοκευ καλος ειναι...η ομαδα που θα ακολουθησει αυτες τις 2 ειναι ο οιδιποδας,ειχε καλα στοιχεια σαν ομαδα και αν βρεθει σε μερα σε σκοτωνει.
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 29 2008, 11:35 ) *
καλημερα abalos 9 γω χθες πηγα στη famous και δε σε ειδα με καμια ναυσικα με κατι αλλουσ καθοσουνα και πινατε να πνιξετε τον πονο σασ.......στην υγεια σου............αν εισαι αντρας απαντησε ρε ..... 68.gif

φιλαρακι κομας οτι εχεις να πεις να το λες ενωπιον ολων σαν αντρας....λεμε τωρα.ειναι προτιμοτερο απο το να στελνεις πριβε μηνυματα.τουλαχιστον ετσι κανουν οι αντρες... 68.gif 68.gif αντε γεια σου τωρα!!
MPAMPIS_21
φιλε αμπαλε μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι γινεται..το σαιτ ειναι για να διαβαζουμε ολοι τα νεα κλπ κλπ οχι για να επικοινωνεις εσυ με τον κομα,για αυτο υπαρχουν τα τηλεφωνα τα ε μαιλ τα πμ τα περιστερια παλαιοτερα
GR-HAMMER
να προσθεσω τα σηματα καπνου, αν δε φυσαει πολυ και χαλαει το κωδικα!
leonkalf
QUOTE(abalos9 @ Apr 2 2008, 15:44 ) *
φιλαρακι κομας οτι εχεις να πεις να το λες ενωπιον ολων σαν αντρας....λεμε τωρα.ειναι προτιμοτερο απο το να στελνεις πριβε μηνυματα.τουλαχιστον ετσι κανουν οι αντρες... 68.gif 68.gif αντε γεια σου τωρα!!

Παιδιά, τέτοιες συζητήσεις δεν έχουν θέση στο παρών topic. Oύτε πιστεύω σε άλλα topic!!
Ότι προσωπικό σας θέλετε, με πμ!!!!!

Να μην χρειαστεί να επανέλθω με παρατήρηση..

Ευχαριστώ
odysseas 1998
Στο Χαραυγιακός-Βύρωνας τι έγινε ρε παιδιά?
Eldir13
Νίκησε εύκολα ο ΑΟΧ με μεγάλη συμβολή παιχτών που δεν παίζανε σε προηγούμενους αγώνες...... ας μας πει λεπτομερειες ο HAMMER tongue.gif
odysseas 1998
Ευχαριστώ για την ενημέρωση!Hammer ανέλαβε τις λεπτομέρειες!
GR-HAMMER
ενταξει δεν ητανε κανα ιδιαιτερο παιχνιδι...
36-29 στο ημιχρονο..
47-29 τελοσ 3ου δεκαλεπτου(ναι δεν μπηκε καλαθι στην 3η περιοδο)
ζωναρα εμεις ολο το παιχνιδι σχεδον γιατι ειμασταν απροπονητοι, ο καθενας για τους λογους του..
απο εμας παιξανε ολοι, μεγαλη εμφανιση με 5 3ποντα απο την κορυφη ενος παιχτη μας που δεν ειχε συμμετοχη μεχρι τωρα στη σεζον λογω τραυματισμου..
κακο παιχνιδι επιθετικα απο τους αντρες του βυρωνα, κολληαν στη ζωνη..
απο ενα σημειο και μετα παιζανε μονο εφηβοι που το παλεψανε λιγο περισσοτερο...
γενικα παιχνιδι χωρις αγχος, χωρις νευρα..
ειχα και εχω καποια προσωπικα προβληματα και δε μπορω να ειμαι τοσο ενεργος...
γι'αυτο μπορει να κανετε μερες να με δειτε να γραφω εδω...
καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες και ελπιζω σε γκελα του εθνικου μπας και ερθει η πρωτια!!
bb
KOMAS13
καλημερα σε ολουσ τι κανετε?ο οδυσσεασ ειχε ρεπο αυτη τη βδομαδα αλλα μπορει να παιξουμε αυριο με τον εθνικο αναβληθεν παιχνιδι λογω χιονια...σημερα θα μαθουμε αν θα μασ δωδουν το γηπεδο...ημαρτον..οσο αφορα την κοντρα μου με τον abalos 9 απλα να σασ πω οτι ειμαστε φιλαρακια και αυτα ειναι πειραγματα sorry παντωσ γιατι ειναι οντως off topic.στον οδυσσεα επεστρεψε στισ προπονησεισ ο ψηλοσ μας αλλα ποναει ακομα και δεν ειναι 200% ετοιμοσ ακομα....4 ματς μεινανε και ελπιζω να τα παρουμε για να διεκδικησουμε οτι καλυτερο μπορουμε.... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif shot.gif shot.gif shot.gif
KOMAS13
καλημερα σε ολους.τελικα το παιχνιδι δεν εγινε με τον εθνικο χθεσ οποτε θα περιμενουμε μια εβδομαδα για να παιξουμε με τον αο κωφων εντοσ εδρας.το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να παιξουμε οσο καλυτερα μπορουμε μηπως και σωσουμε τη χρονια.....
odysseas 1998
Αν δεν συμπληρωθεί μήνας από το προηγούμενο παιχνίδι δεν είναι σωστό να ξαναπαίξουμε!Με το ΑΟ Κουφών θα ΄κριθεί η τέταρτη θέση και μην ξεχνάμε ότι ανεβαίνουν οι 3 πρώτοι από κάθε όμιλο και για κέθε συγχώνευση που θα γίνεται θα ανεβαίνει και αντίστοιχος αριθμός από τέταρτους.Πέρθσι βγήκαμε καλύτεροι τέταρτοι αλλά δεν έγινε καμμία συγχώνευση.Φέτος είναι 2-3 συγχωνεύσεις υπό συζήτηση και πρέπει να καπαρώσουμε την τέταρτη θέση για να είμαστε στα μπαράζ...Αύριο έχει και Χαραυγιακός-Οιδίποδας,περιμένουμε ενημέρωση...
ilias77
Β όμιλος

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα:

Οιδίποδας Κολωνού - Υμηττός Χαραυγής 66-63

Οδυσσέας Γαλατσίου και ΑΟΝ Βύρωνος επικράτησαν 20-0 άνευ αγώνα του Αρίωνα Αμαρουσίου και της ΑΕ Πετραλώνων αντίστοιχα.

Η βαθμολογία:


Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Η Μ Επίθεση Αμυνα Διαφορά
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 22 12 10 2 0 619 504 115
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 20 11 9 2 0 541 428 113
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 19 11 8 3 0 559 466 93
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 18 11 7 4 0 436 413 23
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 17 10 7 3 0 428 368 60
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 17 12 5 7 0 511 505 6
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 16 12 4 8 0 559 568 -9
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 12 0 1 11 1 182 -181
ΩΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 13 0 0 13 0 220 -220
oidipodas
εντυπωσιακο( μεχρι και το χαιλαιτ της δ εσκα ειδαμε 77.gif φολοου καρφωμα σε αιφνιδιασμο απο τον εναν ψηλο μας μετα βεβαια κρεμαστηκε και πηρε τεχνικη ποινη ο μακακας tongue.gif ) και δυνατο παιχνιδι σημερα στην ηλιουπολη και η ομαδα μας 3η σερι νικη 49-54.
μπηκαμε απο την αρχη δυνατα και για ολο το παιχνιδι ειμασταν μπροστα εως και 10-12 ποντους για λιγο εκτος απ την αρχη του β ημιχρονου που περασε μια και μοναδικη φορα ο χαραυγιακος μ εναν ποντο αλλα μετα με συνεχομενο πρες και μετα με ζωνη πηραμε ξανα τη διαφορα.
πολυ σκληρες αμυνες και οι 2 ομαδες αλλα αστοχες στα σουτ εμεις βαλαμε 3 τριποντα και ο χαραυγιακος 5 και αστοχες και οι 2 στις βολες πιο πολλες εχασε ο χαραυγιακος.
στο τελος παροτι ειμασταν μπροστα 6 ποντους καναμε φαουλ γιατι θελαμε και τη διaφορα με 7 ποντους για πιθανες ισοβαθμιες.αλλα χασαμε πολλα ευκολα καλαθια και βολες.οπως βεβαια και ο χαραυγιακος που κ αυτος εχασε πολλες βολες.
παντως το μονο που αλλαξε ηταν οτι στερουμε απ το χαραυγιακο λογικα την πρωτη θεση αλλα παλι το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο για μας γιατι και ο βυρωνας ειναι πολυ καλη ομαδα στην εδρα της και τα παντα θα κριθουν με τους κωφους στα 2 ματς που εχουμε μεταξυ μας.η συνεχεια αργα το βραδυ
GR-HAMMER
δικαιη νικη του οιδιποδα σε κακο παιχνιδι..
απο τα χειροτερα μας..
αληθεια ρε παιδες η μπαλα σας φαινοτανε περιεργη? παιζουμε παντα με αυτη, αλλα σημερα γλυστραγε απο ολους..
βασικα σημερα με τεραστια διαφορα εκανα το χειροτερο μου παιχνιδι και κατα τη γνωμη μου χαρισα το παιχνιδι στον οιδιποδα..
πλαυ μακερ με 2 ποντους, 0/5 βολες, 0/5 3ποντα, 1/3 2ποντα, 8+ λαθη(εχασα το μετρημα), 1 η καμια ασιστ...
απλα πολυ χαλια..
εχω ξενερωσει με την παρτυ μου..
καλη επιτυχια στα 2 παιχνιδια με τους κουφους στον οιδιποδα..
εμας μας εμεινε αλλο ενα παιχνιδι μετα το πασχα με τουσ κουφους και τελος για φετος..
ααα μη ξεχασω να πω συγχαρητηρια στον εθνικο για την 1η θεση..
καλη επιτυχια στα παιχνιδια για τον υπερπρωταθλητη της κατηγοριας..
ελπιζω να σας κανουμε παρεα στη γ του χρονου και να ξαναπαιξουμε μαζι, θελω ρεβανς...
καλο βραδυ..
leonkalf
Μην ξενερώνεις Ηλία..
Είναι δύσκολη περίοδος για σένα προσωπικά, θα περάσει...
Στο επόμενο καλύτερος!!
GR-HAMMER
thanx λεωνιδα...
αντε, αλλο ενα παιχνιδι και τερμα!!
odysseas 1998
Ξεκάθαρη λοιπόν η τριάδα της ανόδου και μένει να δούμε την τελική κατάταξη.Εκτός αν κερδίσει 2 φορές ο Οδυσσέας τον Εθνικό και μέσα Βύρωνα και Κουφούς,οπότε είναι τρίτος ο Οδυσσέας και τέταρτος ο Εθνικός icon_drunk.gif !Hammer μια κακή εμφάνιση ήταν η παικτική σου αξία είναι δεδομένη,καλή συνέχεια και κυρίως καλή επιτυχία του χρόνου στη Γ Έσκα που θα μπορέσεις να φανείς παραπάνω με καλύτερους αντιπάλους..Το φόλοου κάρφωμα το 8 του Οιδίποδα το έκανε???
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 8 2008, 05:06 ) *
Ξεκάθαρη λοιπόν η τριάδα της ανόδου και μένει να δούμε την τελική κατάταξη.Εκτός αν κερδίσει 2 φορές ο Οδυσσέας τον Εθνικό και μέσα Βύρωνα και Κουφούς,οπότε είναι τρίτος ο Οδυσσέας και τέταρτος ο Εθνικός icon_drunk.gif !Hammer μια κακή εμφάνιση ήταν η παικτική σου αξία είναι δεδομένη,καλή συνέχεια και κυρίως καλή επιτυχία του χρόνου στη Γ Έσκα που θα μπορέσεις να φανείς παραπάνω με καλύτερους αντιπάλους..Το φόλοου κάρφωμα το 8 του Οιδίποδα το έκανε???

η τριαδα της ανοδου ειναι ξεκαθαρη και δεν θα αλλαξει παρα μονο με ενα θαυμα.πως γινεται να κανει 4 νικες ο οδυσσεας με τετοια ψυχολογια?αυτοι περιμενουν να τελειωσει το μαρτυριο οπως τελικα εξελιχθηκε.με ονειρα ξεκινησαν αλλα πρεπει να τα δινεις ολα για να πετυχεις το σκοπο σου γιατι στα λογια ολοι ειναι τελειοι.α ρε κομας13 παρε τα ματσακια μονος σου και τρελανε μας,μονο εσυ μπορεις! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ρε οδυσσεα γιατι ρωτας ποιος το εκανε,θες να τον μιμηθεις? 69.gif 69.gif
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 8 2008, 08:19 ) *
η τριαδα της ανοδου ειναι ξεκαθαρη και δεν θα αλλαξει παρα μονο με ενα θαυμα.πως γινεται να κανει 4 νικες ο οδυσσεας με τετοια ψυχολογια?αυτοι περιμενουν να τελειωσει το μαρτυριο οπως τελικα εξελιχθηκε.με ονειρα ξεκινησαν αλλα πρεπει να τα δινεις ολα για να πετυχεις το σκοπο σου γιατι στα λογια ολοι ειναι τελειοι.α ρε κομας13 παρε τα ματσακια μονος σου και τρελανε μας,μονο εσυ μπορεις! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif ρε οδυσσεα γιατι ρωτας ποιος το εκανε,θες να τον μιμηθεις? 69.gif 69.gif

φιλαρακι οι ομαδες δειχνουν την ποιοτητα του χαρακτηρα τους μετα απο δυσκολιεσ και τα ζορικα οχι στις νικεσ και στο χαβαλε....ετσι και εμεις πρεπει να κανουμε οτι μμπορουμε να διεκδικισουμε οτι μπορουμε απο τα 4 εναπομειναντα παιχνιδια(νικεσ δηλαδη) πραγμα πιθανο αν παιξουμε μπασκετ και οχι οτι τα τελευταια 2 παιχνιδια.....με φιλους-φιλαθλους οπως ο οδυσσεας 98 και ο abalos 9 δε φοβομαστε tongue.gif tongue.gif tongue.gif αντε ρε ομαδα 77.gif 77.gif 77.gif
oidipodas
φιλε οδυσσεα το φολλοου καρφωμα το κανε το 9 δεν ειχε παιξει με σας στο τελευταιο παιχνιδι μεταξυ μας.ο καλος ψηλος σας επεστρεψε;θα παιξει το σαββατο;θα ναι καλο ματσακι μ ενδιαφερον πιστευω.
odysseas 1998
Μπράβο στο παιδί,σίγουρα ήταν το highlight της σεζόν!Ο ψηλός μας επέστρεψε στις προπονήσεις αλλά χαλαρά γιατί πονάει ακόμα και ίσως παίξει λίγο το Σάββατο.Ρε abale9 όλα μπορεί να γίνουν,δεν ξέρεις τι γίνεται.Με play maker τον Κοσμά και σουτέρ τον Σωτήρη τον ευτυχισμένο όλα γίνονται!Άντε έλα κι εσύ στην ομάδα του χρόνου για να βγάλω κι εγώ δελτίο και να ανεβούμε 2-3 κατηγορίες!!! shot.gif
abalos9
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 8 2008, 22:37 ) *
Μπράβο στο παιδί,σίγουρα ήταν το highlight της σεζόν!Ο ψηλός μας επέστρεψε στις προπονήσεις αλλά χαλαρά γιατί πονάει ακόμα και ίσως παίξει λίγο το Σάββατο.Ρε abale9 όλα μπορεί να γίνουν,δεν ξέρεις τι γίνεται.Με play maker τον Κοσμά και σουτέρ τον Σωτήρη τον ευτυχισμένο όλα γίνονται!Άντε έλα κι εσύ στην ομάδα του χρόνου για να βγάλω κι εγώ δελτίο και να ανεβούμε 2-3 κατηγορίες!!! shot.gif

οχι ρε φιλαρακι δε θα παρω.σε ευχαριστω πολυ για την προσκληση αλλα ειπαμε να παιξουμε μπασκετ και οχι ταβλι.με εσας συμπαιχτες+το καραφλα μονο μπασκετ δε θα παιζουμε.προβλεπω μεγαλο ματς το σαββατο με σωτηρακη μορφη επειτα απο τα τελευταια γεγονοτα,ελπιζω να ειναι και το playmaker στο γηπεδο.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Apr 9 2008, 06:02 ) *
οχι ρε φιλαρακι δε θα παρω.σε ευχαριστω πολυ για την προσκληση αλλα ειπαμε να παιξουμε μπασκετ και οχι ταβλι.με εσας συμπαιχτες+το καραφλα μονο μπασκετ δε θα παιζουμε.προβλεπω μεγαλο ματς το σαββατο με σωτηρακη μορφη επειτα απο τα τελευταια γεγονοτα,ελπιζω να ειναι και το playmaker στο γηπεδο.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif

φιλαρακι εγω εχω σκοπο να βρισκομαι ψυχη και σωμα στο γηπεδο τωρα πρεπει να ειναι εκει και οι υπολοιποι για να εχουμε αποτελεσματα ετσι δεν ειναι...οσο για το ταβλι αστο ουτε εκει σε παιρνει χαχαχα σασ περιμενο μαζι με κωστα ολε ολε ολε 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 9 2008, 17:09 ) *
φιλαρακι εγω εχω σκοπο να βρισκομαι ψυχη και σωμα στο γηπεδο τωρα πρεπει να ειναι εκει και οι υπολοιποι για να εχουμε αποτελεσματα ετσι δεν ειναι...οσο για το ταβλι αστο ουτε εκει σε παιρνει χαχαχα σασ περιμενο μαζι με κωστα ολε ολε ολε 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

αν κρινω απο τα προηγουμενα ματς καταλαβα τι θεαμα εχουμε να παρακολουθησουμε.μακαρι φιλαρακι να εισαι παρων και οχι αλλου icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif γιατι μετα απο σενα το χαος.οσο για το ταβλι δε χρειαζεται να μαθουν ολοι τι ξεβρακωματα εχεις παθει. tongue.gif tongue.gif
odysseas 1998
Ζυγώνει το Σάββατο και το ματς που είναι η τελευταία ευκαιρία του Οδυσσέα για την τέταρτη θέση.Όλοι στο κλειστό της Βεικου μαζί με τους εκατοντάδες φιλάθλους της ξακουστής ομάδας για να γεμίσουμε για ακόμα μια αγωνιστική το γήπεδο.vamooooooooossssssss
KOMAS13
[quote name='odysseas 1998' date='Apr 10 2008, 23:52 ' post='185761']
Ζυγώνει το Σάββατο και το ματς που είναι η τελευταία ευκαιρία του Οδυσσέα για την τέταρτη θέση.Όλοι στο κλειστό της Βεικου μαζί με τους εκατοντάδες φιλάθλους της ξακουστής ομάδας για να γεμίσουμε για ακόμα μια αγωνιστική το γήπεδο.vamooooooooossssssss
[/qκαλημερα φιλε μου και πιστε οπαδε της ομαδας και πανω απο ολα του αθληματος...απο δω και περα ολα τα ματς ειναι τελικοι η αλλιως ζωης και θανατου....αυτη τη στιγμη οπωσ ειναι τα πραγματα το να κανει η ομαδα το 4Χ4 ειναι θαυμα αλλα εγω πιστευω ακομα στα θαυματα και στους στην ομαδα(παικτες και προπονητρια) για να τα δωσουμε ολα....φιλε αbale 9 στο γηπεδο κι εςυ το σαββατο ε?τα λεμε παιδες
odysseas 1998
Νίκη για τους Κωφούς 7-8 πόντους μέσα στο Γαλάτσι μετά από ντέρμπυ και παραμένουν σε τροχιά ανόδου.
KOMAS13
[quote name='odysseas 1998' date='Apr 12 2008, 20:06 ' post='186429']
Νίκη για τους Κωφούς 7-8 πόντους μέσα στο Γαλάτσι μετά από ντέρμπυ και παραμένουν σε τροχιά ανόδου.
νικησε νε ντερμπυ?φιλε οδυσσεα επιεικη σε βρισκω.η ομαδα του οδυσσεα επαιξε αρκετα καλα αλλα η αστοχια στο τριτο κυριως δεκαλεπτο δεν επετρεψε κατι παραπανω και φυσικα στο 4ο που καταφεραμε και ισοφαρισαμε η διαιτησια ηταν τραγικη εδωσε ανυπαρκτο αντιαθλητικο γκολ φαουλ και τελειωσαν ολα.δε θελω να μειωσω την προσπαθεια των παιδιων απο τον αο κωφων μπραβο τους.....τωρα η ανοδος χαθηκε οριστικα για μας και περιμενουμε να τελειωσει η σαιζον και τυπικα..... peace.gif peace.gif peace.gif
ilias77
Οδυσσέας Γαλατσίου - ΑΟ Κωφών 46-54
Χαραυγιακός - Οιδίποδας Κολωνού 49-54

Ο Εθνικός και ο Υμηττός Χαραυγής επικράτησαν 20-0 άνευ αγώνος της ΑΕ Πετραλώνων και του Αρίωνα Αμαρουσίου αντίστοιχα.



Η βαθμολογία:



Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Η Μ Επίθεση Αμυνα Διαφορά
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 23 13 10 3 0 668 558 110
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22 12 10 2 0 561 428 133
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 21 12 9 3 0 613 515 98
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 19 12 7 5 0 482 467 15
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 19 11 8 3 0 482 414 68
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 18 13 5 8 0 579 568 11
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 17 12 5 7 0 511 505 6
ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 1 13 0 1 12 1 202 -201
ΩΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 14 0 0 14 0 240 -240
GR-HAMMER
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθ Ν Η Επιθ Αμυ Διαφ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 23 10 3 668 558 110
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22 10 2 561 428 133
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 21 9 3 613 515 98
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 19 8 3 482 414 68
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 19 7 5 482 467 15
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΣ 18 5 8 579 568 11
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 17 5 7 511 505 6

το εκανα ενα modify στα γρηγορα γιατι δε μπορουσα να το βλεπω οπως ηταν πριν..
GR-HAMMER
QUOTE(GR-HAMMER @ Apr 15 2008, 17:24 ) *
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθ Ν Η Επιθ Αμυ Διαφ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟ 23 10 3 668 558 110
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22 10 2 561 428 133
ΑΣ ΟΙΔΙΠΟΔΑΣ ΚΟΛΩΝΟΥ 21 9 3 613 515 98
ΑΟ ΚΩΦΩΝ 19 8 3 482 414 68
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 19 7 5 482 467 15
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗΣ 18 5 8 579 568 11
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 17 5 7 511 505 6

το εκανα ενα modify στα γρηγορα γιατι δε μπορουσα να το βλεπω οπως ηταν πριν..


για καποιο ηλιθιο λογω αν και εγω καθομαι σα χαζος και τα βαζω στην ευθεια για να διαβαζονται, μετα τα ξαναβγαζει οπως ητανε στην αρχη...
καμια τυχη..

δειτε το εδω που ειναι οκ...
http://www.eska.gr/vath/vath_142.htm
odysseas 1998
Έχω την εντύπωση ότι ούτε ο Χαραυγιακός ούτε ο Εθνικός έχουν εξασφαλίσει ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ θέση στην πρώτη 3άδα.Βέβαια ο Εθνικός σίγουρα έχει νίκες να κάνει και ο Χαραυγιακός μάλλον θα κερδίσει το ΑΟ Κωφών αλλά τα πράγματα έχουν μπλεχτεί πάρα πολύ γιατί 3 ομάδες έχουν 3 ήττες και ο Εθνικός 2...Πάντως λογικά θα ανέβει Εθνικός και Χαραυγιακός και η τρίτη θέση θα κριθεί στα ματς μεταξύ Οιδίποδα και Κωφών.
aj13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 15 2008, 21:46 ) *
Έχω την εντύπωση ότι ούτε ο Χαραυγιακός ούτε ο Εθνικός έχουν εξασφαλίσει ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ θέση στην πρώτη 3άδα.Βέβαια ο Εθνικός σίγουρα έχει νίκες να κάνει και ο Χαραυγιακός μάλλον θα κερδίσει το ΑΟ Κωφών αλλά τα πράγματα έχουν μπλεχτεί πάρα πολύ γιατί 3 ομάδες έχουν 3 ήττες και ο Εθνικός 2...Πάντως λογικά θα ανέβει Εθνικός και Χαραυγιακός και η τρίτη θέση θα κριθεί στα ματς μεταξύ Οιδίποδα και Κωφών.

Odyssea δεν ηξερα οτι ασχολείσαι τόσο πολυ με Δ εσκα!!Πες μου οτι πηγαίνεις και σε αγώνες άλλων ομάδων!Τι έφταιξε στον οδυσσέα και δεν πηγαν καλά πάλι φέτος;
odysseas 1998
Γεια σου ρε φίλε!Δεν έχω πάει σε αγώνα άλλων ομάδων,είναι ιεροσυλία!!!!Τώρα για τους λόγους που δεν ήρθε η άνοδος...ενώ ξεκίνησε πολύ καλά η ομάδα τώρα έχει 4 συνεχόμενες ήττες.Τι άλλαξε λοιπόν από τότε και το 6-1 έγινε 7-5?Ήρθε η πρώτη από τις 4 ήττες από ομάδα που δεν διεκδικούσε άνοδο(Υμμητό),έπεσε η ψυχολογία,είχαμε 2-3 τραυματισμούς εκ των οποίων ο ένας καλυπτόταν,δεν πήγαιναν οι πιο πολλοί στις περισσότερες προπονήσεις,σταμάτησε ο Χρήστος...Όλα αυτά από λίγο συντέλεσαν...
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 15 2008, 19:03 ) *
Γεια σου ρε φίλε!Δεν έχω πάει σε αγώνα άλλων ομάδων,είναι ιεροσυλία!!!!Τώρα για τους λόγους που δεν ήρθε η άνοδος...ενώ ξεκίνησε πολύ καλά η ομάδα τώρα έχει 4 συνεχόμενες ήττες.Τι άλλαξε λοιπόν από τότε και το 6-1 έγινε 7-5?Ήρθε η πρώτη από τις 4 ήττες από ομάδα που δεν διεκδικούσε άνοδο(Υμμητό),έπεσε η ψυχολογία,είχαμε 2-3 τραυματισμούς εκ των οποίων ο ένας καλυπτόταν,δεν πήγαιναν οι πιο πολλοί στις περισσότερες προπονήσεις,σταμάτησε ο Χρήστος...Όλα αυτά από λίγο συντέλεσαν...

σου εχω πει οτι η μεγαλυτερη απωλεια ειναι αυτη του χρηστου.....περα απο την πλακα οι τραυματισμοι και η απροπονησια μας στοιχισανε για αλλη μια χρονια που θεωρητικα θα ανεβαιναμε αλλα οπως ειπα θεωρητικα....κριμα για την προσπαθεια που καναμε την αρχη της χρονιας.....τεσπα περασμενα αλλα οχι ξεχασμενα του χρονου προβλεπονται αλλαγες στην ομαδα...φιλε aj13 γιατι δεν ερχεσαι στην ομαδα...??????(αρχιζω ψησιμο για μεταγραφες χεχεχε)
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Apr 16 2008, 09:13 ) *
σου εχω πει οτι η μεγαλυτερη απωλεια ειναι αυτη του χρηστου.....περα απο την πλακα οι τραυματισμοι και η απροπονησια μας στοιχισανε για αλλη μια χρονια που θεωρητικα θα ανεβαιναμε αλλα οπως ειπα θεωρητικα....κριμα για την προσπαθεια που καναμε την αρχη της χρονιας.....τεσπα περασμενα αλλα οχι ξεχασμενα του χρονου προβλεπονται αλλαγες στην ομαδα...φιλε aj13 γιατι δεν ερχεσαι στην ομαδα...??????(αρχιζω ψησιμο για μεταγραφες χεχεχε)

τι σου φταιει το παλικαρι ρε κομα και θες να το καταστρεψεις?θες να ξεχασει και το μπασκετ που ξερει,κριμα δεν ειναι?αφου δεν ανεβηκατε και φετος αντε γεια!ο λογος ειναι πολυ απλος:στις προπονησεις ο καθενας εχει τη μπαλα του και παιζει μονος του με αυτη ενω στα παιχνιδια υπαρχει μονο μια και σφαζονται ποιος θα τη πρωτοπαρει για να σουταρει.τις περισσοτερες φορες δεν αλλαζουν ουτε 2 πασες,πολυ γελιο...για εμας απ'εξω!
MPAMPIS_21
QUOTE(odysseas 1998 @ Apr 15 2008, 21:46 ) *
Έχω την εντύπωση ότι ούτε ο Χαραυγιακός ούτε ο Εθνικός έχουν εξασφαλίσει ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ θέση στην πρώτη 3άδα.Βέβαια ο Εθνικός σίγουρα έχει νίκες να κάνει και ο Χαραυγιακός μάλλον θα κερδίσει το ΑΟ Κωφών αλλά τα πράγματα έχουν μπλεχτεί πάρα πολύ γιατί 3 ομάδες έχουν 3 ήττες και ο Εθνικός 2...Πάντως λογικά θα ανέβει Εθνικός και Χαραυγιακός και η τρίτη θέση θα κριθεί στα ματς μεταξύ Οιδίποδα και Κωφών.

μαθηματικα σιγουρα δεν εχει κριθει κατι αλλα βασει προγραμματος κ αποδοσης ο εθνικος εχει τον πρωτο λογο γιατι εχει ενα παιχνιδι με τον αο κωφων που προηγειται 15 νομιζω κ εχει ενα ημιχρονο, παιζει σημερα με τον βυρωνα οποτε λογικα θα βγει πρωτος με δευτερο χαραυγιακο.οιδιποδασ με κωφων δεν εχουν παιξει κ μεταξυ τους οποτε εκει θα γινουν ολα.
odysseas 1998
Έτσι όπως τα λες είναι φίλε Μπάμπη.Έχει και 2 ματς με Οδυσσέα ο Εθνικός βέβαια αλλά με την κατάσταση που βρίσκεται ο Οδυσσέας δεν ξέρω αν θα κοντράρει τον Εθνικό...Μάλλον πρώτος θα βγει ο Εθνικός,δεύτερος ο Χαραυγιακός και ο τρίτος θα κριθεί στα ματς του Οιδίποδα με τους Κωφούς.
parkeroni9
μακραν το καλητερο παιχνιδι μας και ας χασαμε...και αν δεν εβγαζαν δυο παιχτες μας με μουφες φαουλ ..ευκολα θα ηταν σημερα..δεν πειραζει και μονο οι 20 με 25 αμυνες σε ολο το παιχνιδι ειτε με κλεψιματα ειτε μα ταπες π εφυγαν συνεφο δειξαμε πραγματικα πως φετος θα μπορουσαμε ανετα να κανουμε πολλα πραγματα ..οσοι ηταν στο γηπεδω ξερουν τι λεω..αναλυση δεν θα κανω οπως ειπα σε μια φαση τ αγωνα βγαλαμε καμια 7 αμυνες σερι..
DEJAN13
φιλε παρκερονι αν εχεις και παραπονο απο την διαιτησια σημερα εισαι παραλογος.δεν λεω οτι σε βοηθησε.απλα μην εχεις παραπονο.τακλιν εκανες στο κεντρο του γηπεδου κ δεν δοθηκε αντιαθλητικο.πολυ παθος ο βυρωνας(μπραβο στα παιδια) απεναντι σε τραγικο εθνικο που ειχε απωλειες που μαλλον ειχαν αλλου το μυαλο τους.στο 4 δεκαλεπτο ομως δεν εβαλε ποντο ο βυρωνας νομιζω 55-42 εληξε?και τελικο σκορ 55-58 σερι 16-0 για εθνικο με καλη αμυνα που δεν μπορεσε να βρει λυση ο βυρωνας. παρκερονι το νο 8 εισαι?
sdermi
Αρχικώς θα ήθελα Dejan να σας επαινέσω για την σημερινή σας προσπάθεια. Το παιδί που σου μίλησε δεν είναι το 8 άλλα ένας έφηβος που μπήκε με θάρρος όταν η 2 άνδρες από τους 7 που είχαμε βγήκαν με 5 φάουλ, και ειδικά ο ένας ο ψηλόλιγνος κατά την άποψη μου άδικα. Προσοχή δεν τα φορτώνω στη διαιτησία, διότι ήταν μια μέτρια διαιτησία που ίσως τα κουκιά τα πήρατε ,και ίσως δίκαια, μιας και εσείς έχετε κάποιους στόχους να διεκδικήσετε αντιθέτως με εμάς που έχουμε να παλέψουμε μόνο για την τιμή μας και το δίκαιο του πρωταθλήματος. Η άποψη μου είναι ότι δεν ήσασταν κακοί εσείς, αλλά εμείς αρκετά βελτιωμένοι σε σχέση με το πρώτο παιχνίδι το οποίο αποτέλεσε ένα ηχηρό χαστούκι για την ομάδα αλλά και για το τρόπο προπόνησης μας. Αν πιστεύεις το αντίθετο θεωρώ ότι υποτιμάς πρώτο των αντίπαλο σου και δεύτερο την προσπάθεια σου να γυρίσεις ένα παιχνίδι από το -15. Όσο για το +16 απλά σκέψου ότι αυτό έλαβε χώρα σε ένα χρονικό σημείο στο οποίο η ομάδα μου έπαιζε με 2 έφηβους η οποίοι είναι φέρελπις άλλα πρέπει να ψηθούν στον αγωνιστικό χώρο. Εν κατακλείδι σας εύχομαι καλή συνέχεια στη Γ κατηγορία, και θέλω να δώσω τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά της ομάδος για την αγωνιστικότητα και την αθλητική νοοτροπία τους, στοιχεία που πιστεύω ότι αν τα καλλιεργήσουμε του χρόνου θα είμαστε ανταγωνιστικοί και αν όλα πάνε καλά θα έχουμε όλα τα φόντα να πρωταγωνιστήσουμε σε αυτή τη κατηγορία.

ΥΓ Είμαι το 11 των Νέων Βύρωνος, αν έχεις απορία και μην λάβεις την απάντηση μου, ως επίθεση επί προσωπικού.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.