Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
parkeroni9
ουφφφφφ κουραστηκα παλι σημερα.!! μην με κοροιδεψετε αλλα σκορ δεν θυμαμε..απλα χασαμε..καναμε μια προσπαθεια ..δεν τα καταφεραμε και ας παιξαμε καλα .οχι σε ολο το παιχνιδι μπορω να πω οτι ημασταν μπροστα σε ολο τον αγωνα αλλα πες οι αναπνοες ,πες η αστοχια στο τελος μας κουρασε ψυχολογικα πιο πολυ θα ελεγα..στο τελος του παιχνιδιου οι κωφοι βρεθηκαν και με 10 π διαφορα μπροστα ,οσους περιπου ειχαμε εμεις στις αρχες και το μεσω του παιχνιδιου..τελος παντων το θεμα δεν ειναι αυτο δεν ελπιζαμε ετσι κι αλλιος σε κατι ..το θεμα ειναι οτι οι ηττες φερνουν γκρινια και τσακομους και ειχαμε και απο αυτους..αυτο πιστευω οτι ηταν το χειροτερο.. αντε να δουμε icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
odysseas 1998
O λαός περιμένει τα αποτελέσματα...Η 'Αντα είναι η καψούρα μου από Βύρωνα που τα είχαμε 1,5 χρόνο wub.gif Θα αλλάξει ρο ROOKIE σύντομα...Κι εγω πρόσφατα έμαθα το φόρουμ από έναν (γνωστό του Dejan νομίζω)που έπαιζε πέσυσι στον αστέρα αγίου δημητρίου.Και κάτι σημαντικό:Φέτος μπορεί ο Πάο να κλείνει 100 χρόνια,αλλά μην ξεχνάτε ότι και ο Οδυσσέας κλείνει 10 χρόνια και πρέπαι να γιορταστεί αυτό!
GR-HAMMER
QUOTE(parkeroni9 @ Mar 19 2008, 20:53 ) *
Και ναι και οι νεοι μετα απο καιρο εκπρωσοπουνται και παλι στο μπασκετ φορουμ..τι να πω αλλιως προγραματιζαμε την χρονια και αλλιως βγαινει..προσπαθησαμε και κανουμε μια ομαδα για το μελλον με 4/5 εφηβους αυτο εχει και τα καλα και τα κακα του ..προφανος απο τι εχω δει ειμαστε απο τις μονες ομαδες που εχιυμε τοσους " μικρους" αυτο δεν βοηθησε βεβεα τους μεγαλυτερους παιχτες μας να παιξουν ενα σοστω μπασκετ μιας και ουτε μαζι ειμαστε πολυ καιρο( δεν καναμε μαζι προετοιμασια)και επισης οι εφηβοι δεν αποδοσαν τα αναμενομενα... υπηρχαν παιχνιδια που παιξαμε ομορφα (λιγα βεβεα) και αλλα που δεν ειμασταν καθολου καλοι και γιαυτο το παιχνιδι χαθηκε νωρις.. υπαρχει πιστη πως τωρα πια χωρις κανενα ανχος και εμεις ( εφηβοι) και οι αντρες θα παιξουν ομορφο μπασκετ...αρχιζοντας απο αποψε με τους κωφους..το παιχνιδι του 1 γυρου ηταν ομορφο και η αληθεια gr hammer ειναι πως δεν ηταν οσο δυσκολο οσο αναφερθηκε.. θα σας ενημερωσω αργοτερα για το αποτελεσμα( και θα κανω και μια μικρη αναφορα στο παιχνιδι)

υ.γ΄: gr hammer ο ματζανας ειναι σε εσας ?? αγνοητε η τυχη του...


καλως ηρθες κι εσυ στην παρεα..
ενταξει με πολλους μικρους δυσκολα τα πραγματα, ειδικα αν δε σου βγουνε...
η χρονια χαθηκε η φετινη, αλλα τουλαχιστον πηραν εμπειριες εστω και με τα λιγα παιχνιδια τησ κατηγοριας για να ειναι καλυτεροι του χρονου..
αναλυση του παιχνιδιου δε μπορω να κανω, γιατι επαιζα και εγω αγωνα, αλλα οπως ενημερωθηκα απο κατι φιλαρακια απο τον Α.Ο. Κωφων εχασε ο βυρωνας με 10 ποντους, αρα η εκπληξη δεν εγινε...

ναι ο αλεκος κανει μαζι μας προπονησεις γιατι ειναι παρεα με κατι αλλα παιδια που ειναι στην ομαδα..
δε μπορει βεβαια να παιξει, αλλα ισως του χρονου να ειναι σε μας..δε ξερω..
δελτιο σε σας εχει?
GR-HAMMER
στο υμηττος - χαραυγιακος τωρα, πηραμε το διπλο με 10 ποντους διαφορα σε ενα μετριο παιχνιδι για εμας..
βαλαμε καποια σουτ που ο υμηττος δεν εβαλε και πηραμε τη νικη...
δε πιστευω οτι κινδυνεψαμε ιδιαιτερα αφου στο μεγαλυτερο διαστημα η διαφορα ηταν 9-11 ποντους και μονο στο 4ο δεκαλεπτο επεσε στους 6 με ενα 3ποντο, αλλα γρηγορα ξαναπηγαμε σους 10...
αρα με 9-2 ειμαστε τωρα πρωτοι και περιμενουμε καμια ηττα του εθνικου..
GR-HAMMER
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 20 2008, 00:41 ) *
O λαός περιμένει τα αποτελέσματα...Η 'Αντα είναι η καψούρα μου από Βύρωνα που τα είχαμε 1,5 χρόνο wub.gif Θα αλλάξει ρο ROOKIE σύντομα...Κι εγω πρόσφατα έμαθα το φόρουμ από έναν (γνωστό του Dejan νομίζω)που έπαιζε πέσυσι στον αστέρα αγίου δημητρίου.Και κάτι σημαντικό:Φέτος μπορεί ο Πάο να κλείνει 100 χρόνια,αλλά μην ξεχνάτε ότι και ο Οδυσσέας κλείνει 10 χρόνια και πρέπαι να γιορταστεί αυτό!


θα κανετε κανα παρτυ για τα 10 χρονια? αν εχει γκομενακια μη με ξεχασετε..
0οαχοα0χ0αοχ
oidipodas
χαμμερ παρκερονι που ειστε οεο;θα κοιμηθουμε περιμενοντας τα αποτελεσματα...ουτε εξετασεις να διναμε..την κυριακη λοιπον εγω και ο οδυσσεας θα σας το ανακοινωσουμε το ματς στις 5 το πρωι biggrin.gif .ετσι κι αλλιως 12 η ωρα θα τελειωσουμε αν παει και καμμια παραταση...νικο fallin δε συμφεραν δηλαδη τα τεραστια post μου ετσι;θα γραφω μικρα απο δω και περα και μια μερα θα γινω moderator στη θεση του moderator biggrin.gif
GR-HAMMER
QUOTE(oidipodas @ Mar 20 2008, 00:49 ) *
χαμμερ παρκερονι που ειστε οεο;θα κοιμηθουμε περιμενοντας τα αποτελεσματα...ουτε εξετασεις να διναμε..την κυριακη λοιπον εγω και ο οδυσσεας θα σας το ανακοινωσουμε το ματς στις 5 το πρωι biggrin.gif .ετσι κι αλλιως 12 η ωρα θα τελειωσουμε αν παει και καμμια παραταση...νικο fallin δε συμφεραν δηλαδη τα τεραστια post μου ετσι;θα γραφω μικρα απο δω και περα και μια μερα θα γινω moderator στη θεση του moderator biggrin.gif


μαλλον εχω απαντησει, αλλα ξεχασες να κανεις ανανεωση τη σελιδα...
parkeroni9
και εγω επισης... blove.gif blove.gif
parkeroni9
εγινε σεισμος?????????????/ blink.gif blink.gif blink.gif
GR-HAMMER
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 20 2008, 00:41 ) *
O λαός περιμένει τα αποτελέσματα...Η 'Αντα είναι η καψούρα μου από Βύρωνα που τα είχαμε 1,5 χρόνο wub.gif Θα αλλάξει ρο ROOKIE σύντομα...Κι εγω πρόσφατα έμαθα το φόρουμ από έναν (γνωστό του Dejan νομίζω)που έπαιζε πέσυσι στον αστέρα αγίου δημητρίου.Και κάτι σημαντικό:Φέτος μπορεί ο Πάο να κλείνει 100 χρόνια,αλλά μην ξεχνάτε ότι και ο Οδυσσέας κλείνει 10 χρόνια και πρέπαι να γιορταστεί αυτό!


ποιον γνωστο του dejan που επαιζε περυσι στον αστερα αγ δημητριου?
3 ατομα που παιζανε στον αστερα γραφουνε σε αυτο το forum γενικα και μονο 2 στο β ομιλο της δ εσκα..
ποιον εννοεις?
GR-HAMMER
QUOTE(parkeroni9 @ Mar 20 2008, 01:04 ) *
εγινε σεισμος?????????????/ blink.gif blink.gif blink.gif


εγω δεν ενιωσα τπτ παντως...
odysseas 1998
Συγχαρητήρια για τη νίκη ΗΑΜΜΕΡ,δεν είστε ομάδα για γκέλα εσείς.το φόρουμ δεν το έμαθα από το παιδί που λες αλλά από έναν γνωστό του που φέτος παίζει στον αετό και μπορεί να τον ξέρεις κι εσύ αφού έπαιζεις εσκανα.Φίλε Βυρωνιώτη έχω να σου πω ότι και τα πιο πολλά παιδια του Οδυσσέα που παίζουν ακόμα,ήταν στην ομάδα 5-6 χρόνια και ήταν 20 χρονών και 3 χρονιές ερχόντουσαν πάντα τελευταίοι.Έτσι και τα παιδιά του Βύρωνα,αν συνεχίσουν και του χρόνου θα γίνονται όλο και καλύτερη αφού θα έχουν παραστάσεις από ματς.Εσείς αν θυμάμαι καλά έχετε ένα παίχτη το 10(Έχει λίγα μαλλιά)που παίρνει πολλές προσπάθειες οπότε η θα βγουν η δεν θα βγουν.Ο ημμυτός έχει το 12 ένα ψηλό πολύ καλό...έπαιξε καλά hammer σήμερα?Εμείς από αυτόν χάσαμε...
odysseas 1998
Ρε hammer πήγα να σου στείλω πριβέ το όνομα του παίχτη του αστέρα και είδα στα ¨βιογραφικά¨σου ότι είσαι δημόσια διοίκη παντείου.Κι εγώ αυτή τη σχολή τέλειωσα(μαριόλης καραββιτης και το κακό συναπάντημα).για πες για το 12 του υμμητού...Δεν ήταν σεισμός...ήταν προειδοποίηση ότι θα και το κλειστό της βείκου να θυσιάσουμε,την κυριακή θα κερδίσουμε!δεν πρέπει να έγινε σεισμός...
GR-HAMMER
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 20 2008, 01:07 ) *
Συγχαρητήρια για τη νίκη ΗΑΜΜΕΡ,δεν είστε ομάδα για γκέλα εσείς.το φόρουμ δεν το έμαθα από το παιδί που λες αλλά από έναν γνωστό του που φέτος παίζει στον αετό και μπορεί να τον ξέρεις κι εσύ αφού έπαιζεις εσκανα.Φίλε Βυρωνιώτη έχω να σου πω ότι και τα πιο πολλά παιδια του Οδυσσέα που παίζουν ακόμα,ήταν στην ομάδα 5-6 χρόνια και ήταν 20 χρονών και 3 χρονιές ερχόντουσαν πάντα τελευταίοι.Έτσι και τα παιδιά του Βύρωνα,αν συνεχίσουν και του χρόνου θα γίνονται όλο και καλύτερη αφού θα έχουν παραστάσεις από ματς.Εσείς αν θυμάμαι καλά έχετε ένα παίχτη το 10(Έχει λίγα μαλλιά)που παίρνει πολλές προσπάθειες οπότε η θα βγουν η δεν θα βγουν.Ο ημμυτός έχει το 12 ένα ψηλό πολύ καλό...έπαιξε καλά hammer σήμερα?Εμείς από αυτόν χάσαμε...


thanx man, εχουμε κανει ηδη 2 γκελες...ελπιζω οχι αλλη μεχρι το τελος...
ναι ξερω ποιον λες..
τον μητρο..... που ο αδερφος του επαιζε περιστερι νομιζω...γιατι γραφει στο φορουμ αυτος?
δεν το ηξερα..

οσο για το 12 σημερα επαιξε χαλια..
εχασε πολλες βολες(6-7) και γενικα δε προσφερε πολλα...
τον ειχε απο κοντα ενα παλικαρι απο την ομαδα μου που μπαινει στα 37 και με την εμπιερια τον εβγαλε εκτος παιχνιδιου..
το 15 ειναι ο καλυτερος ψηλος του υμηττου πιστευω..
δυνατο παιδι, εβαλε καμια 15αρα ποντους και πηρε πολλα ριμπαουντ..αυτος θελει περισσοτερο προσοχη νομιζω...
σημερα συγκεκριμενα δεν τραβηκσαν οι υπολοιποι καθολου μα καθολου και η ηττα ηρθε φυσιολογικα..
πηρανε σουτ καλα, αλλα δε μπηκε σχεδον κανενα, αρα η νικη δεν ηταν δυνατο να ερθει...
GR-HAMMER
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 20 2008, 01:14 ) *
Ρε hammer πήγα να σου στείλω πριβέ το όνομα του παίχτη του αστέρα και είδα στα ¨βιογραφικά¨σου ότι είσαι δημόσια διοίκη παντείου.Κι εγώ αυτή τη σχολή τέλειωσα(μαριόλης καραββιτης και το κακό συναπάντημα).για πες για το 12 του υμμητού...Δεν ήταν σεισμός...ήταν προειδοποίηση ότι θα και το κλειστό της βείκου να θυσιάσουμε,την κυριακή θα κερδίσουμε!δεν πρέπει να έγινε σεισμός...


ναι, καραβιτης ακομα εκει ειναι..με την πουρακλα του σκαει στο μαθημα...
τον αλλο δεν τον εχω ακουσει αρα μαλλον την εχει κανει...
σε 999 χρονια θα τη βγαλω κι εγω..δεν απογοητευομαι..
τωρα ειδα το μυνημα σου, αρα και οι 2 καταλαβαμε ποιον λεμε...σου απαντησα εκει..
για το 12 απαντησα παραπανω, ενω εγραφες το ποστ.
DEJAN13
QUOTE(oidipodas @ Mar 20 2008, 00:25 ) *
degian καλησπερα πες και εσυ τιποτα...πηγες σε κανα ματσακι αποψε;

μπα δεν πηγα πουθενα ,καλα ολοι νυχτοφυλακες σας βλεπω,ζεσταθηκε βλεπω το φορουμ κανονικα,παλια μονο ο χαμερ εγραφε τακτικα.καμια εκπληξη απ οτι ειδα κ φυσιολογικα,ο βυρωνας που παιζει ρε παιδια ?στο εργανης?
GR-HAMMER
ναι πολλοι νυχτοφυλακες...αστα να πανε..
ο βυρωνας παιζει στο μυρακτης..
δε μπορω να σεβοηθησω για το που ακριβως ειναι αν δεν ξερεις αλλα ενα ειναι σιγουρο..
θελει πολυ υπομονοη αυτο το γηπεδο αφου για να παρκαρεις πρεπει να κανεις καμια 15αρια δεησεις στον Κυριο πρωτα...παρκινγκ ουτε για ζητω..
KOMAS13
kalimera s olous.....to proto mou mnm meta apo parotrynsi tou filou mou odyssea 98...kala re akoma me thn anta sxoleisai paliokaidi?oso gia to mats prepei na to paroume (me oidipoda ennow) an kai tetoia ora pou paizoume o misoi tha einai koimismenoi..pio arga den eixe na mas baloun........?
nikefalin
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 21 2008, 08:10 ) *
kalimera s olous.....to proto mou mnm meta apo parotrynsi tou filou mou odyssea 98...kala re akoma me thn anta sxoleisai paliokaidi?oso gia to mats prepei na to paroume (me oidipoda ennow) an kai tetoia ora pou paizoume o misoi tha einai koimismenoi..pio arga den eixe na mas baloun........?

καλωσόρισες, καλά πόστ να έχεις icon_wave.gif
μόνο γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ
KOMAS13
EIMAI NEOS STO FORUM POS GRAFEIS ELLHNIKA ?
GR-HAMMER
καλωσορισες φιλε κομας13..
βασικα για να μη ξερεις πως γραφεις ελληνικα δε πρεπει να εισαι νεος στο φορουμ αλλα γενικα στους υπολογιστες...
υπαρχουν 2 τροποι..
η βρισκεις τη γλςσσα και απο ΕΝ την πας σε ΕΛ και γραφεις η πατας alt + left shift μια φορα και αλλαζει...
καλη συνεχεια..
BILL79
QUOTE(GR-HAMMER @ Mar 21 2008, 14:34 ) *
καλωσορισες φιλε κομας13..
βασικα για να μη ξερεις πως γραφεις ελληνικα δε πρεπει να εισαι νεος στο φορουμ αλλα γενικα στους υπολογιστες...
υπαρχουν 2 τροποι..
η βρισκεις τη γλςσσα και απο ΕΝ την πας σε ΕΛ και γραφεις η πατας alt + left shift μια φορα και αλλαζει...
καλη συνεχεια..

Καλα με εστειλες τωρα...τι γνωσεις ειναι αυτες που εχεις ρε hammer;;;
για πες μου τωρα, στο μαρουλι μπαινει λεμονι ή ξυδι;;;; με βασανιζει πολυ καιρο αυτη η απαντηση
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
KOMAS13
GRAFO APO TO PC TIS DOYLEIAS KAI DENALLAZEIH GLOSSA ALLIOS TO KSERA KI EGO RE HAMMER....THANKS PANTOS..POS TO BLEPETE TO MATS ODYSSEAS-OIDIPODAS?
KOMAS13
ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΓΡΦΩ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ...ΟΥΑΟΥ ΕΕΕΕΕ?ΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ?Ε?
leonkalf
Γράφε όμως και με μικρά γράμματα.

Τα κεφαλαία -εκτός από κουραστικά- σημαίνουν στην γλώσσα του ίντερνετ ότι φωνάζεις.
odysseas 1998
Έλα μωρή παιχτούρα,καλοσώρισες!Άσσος από εδώ μέχρι την Βεϊκου είναι το κυριακάτικο ματς,γιατί ο Οδυσσέας πρέπει να βρει την Ιθάκη του!
oidipodas
odyssea μενεις κοντα στη βεικου μαλλον biggrin.gif (πλακα κανω) .δεν ξερω αν θα ναι ασσος 65-35 υπερ σας ειναι οι πιθανοτητες παντως ελπιζω ναναι ντερμπι και να κερδισει ο καλυτερος.και εγω ελπιζω να κερδισει ο οιδιποδας μπας και βρει και αυτος το φως του biggrin.gif
KOMAS13
QUOTE(odysseas 1998 @ Mar 21 2008, 19:38 ) *
Έλα μωρή παιχτούρα,καλοσώρισες!Άσσος από εδώ μέχρι την Βεϊκου είναι το κυριακάτικο ματς,γιατί ο Οδυσσέας πρέπει να βρει την Ιθάκη του!

γεια σου φιλαρακι μου δε ευχαριστο για το καλωσορισμα.λεον καλφ ειμαι λιγο φωνακλασ....χεχε.σορρυ.οδυσσεα 1998 πρεπει την κυριακη να γυαλισει το ματι μας για να καερδισοθμε.αυτα τα ματς τα κερδιζει οχι ο καλυτεροσ αλλα συνηθως οποιοσ το θελει πιο πολυ.πρεπει να πληρωθουν τα χρωστουμενα...αντε ρε ομαδαρα.....
KOMAS13
καλημερα σε ολους τους μπασκετοφιλους...τελικα το σ/κ παιρνετε ρεπο ε?καμια απαντηση εδω και 2 μερεσ.βεβαια επεσε και 4ημερο πηγατε τις εκδρομουλεσ σασ ε?σημερα 9.45 οδυσσεασ-οιδιποδας ενα απο τα πολλα ματσ ζωης και θανατου που εχει να δωσει ο οδυσσεας.να δοθμε τι εξελιξη θα εχει.... shot.gif
aj13
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 23 2008, 10:45 ) *
καλημερα σε ολους τους μπασκετοφιλους...τελικα το σ/κ παιρνετε ρεπο ε?καμια απαντηση εδω και 2 μερεσ.βεβαια επεσε και 4ημερο πηγατε τις εκδρομουλεσ σασ ε?σημερα 9.45 οδυσσεασ-οιδιποδας ενα απο τα πολλα ματσ ζωης και θανατου που εχει να δωσει ο οδυσσεας.να δοθμε τι εξελιξη θα εχει.... shot.gif

Hi παιδες, ΚΟΜΑS13 πες μου οτι εισαι αυτος που νομιζω οτι εισαι.Το πλει του οδυσσεα ετσι?Ενας φιλος απο αλλο ομιλο!
KOMAS13
QUOTE(aj13 @ Mar 23 2008, 10:56 ) *
Hi παιδες, ΚΟΜΑS13 πες μου οτι εισαι αυτος που νομιζω οτι εισαι.Το πλει του οδυσσεα ετσι?Ενας φιλος απο αλλο ομιλο!

ναι εγω ειμαι το βρηκες εσυ ποιος εισαι?αντε ρε ομαδαρα σημερα.....
aj13
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 23 2008, 18:02 ) *
ναι εγω ειμαι το βρηκες εσυ ποιος εισαι?αντε ρε ομαδαρα σημερα.....

Παιχταρα μου τι κανατε κερδισατε χθες το βραδυ?Ανεβαινετε φετος ή μπα?
oidipodas
μεγαλη νικη της ομαδας μας με 20 ποντους εκτος εδρας.αρκετος κοσμος στο γηπεδο 4 1 - 6 1 το τελικο αποτελεσμα.ευχαριστουμε τα παιδια του οδυσσεα ..αψογη συμπεριφορα.αναλυση σε λιγο '
oidipodas
η αληθεια ειναι οτι το ματς ηταν ντερμπι μεχρι το ημιχρονο και η διαφορα 20 ποντων δεν αντικατοπτριζει και την πραγματικοτητα του ματς.στο πρωτο ημιχρονο ντερμπι με πολλα φαουλ πολλα βηματα απο μυγιαγγιχτους διαιτητες.πρεπει να σφυριξαν 20 φορες βηματα εκατερωθεν.19-18 υπερ του οδυσσεα στο πρωτο ημιχρονο.στο τριτο δεκαλεπτο πατησαμε γκαζι με ευστοχα συνεχομενα σουτ και καπου εκει πηραμε διαφορα 6 ποντωνεπι μερους σκορ11-18 στο τελευταιο δεκαλεπτο πιεσε ο οδυσσεας παντου αλλα με καλη κυκλοφορια ο οιδιποδας περασε σε ευκολα καλαθια και ευστοχες βολες.συγχαρητηρια σε μας και στον οδυσσεα γιατι οι καλες ομαδες ειναι καλες και στις ηττες δεν ειδα γκρινια πολυ καλο για τη συνεχεια τους.καλη συνεχεια απο δω και μπρος.
oidipodas
μονος μου μιλαω μονος μου τα ακουω.καληνυχτα τοτε...
odysseas 1998
Χαιρετώ...τι είδαν τα ματάκια μας σήμερα...Οδυσσέας-Οιδίποδας το ματς.Ημίχρονο 19-18.Όλα καλά.Στην ανάπαυλα,ο προπονητής της αντίπαλης ομάδας αντί να δώσει οδηγίες στους παίχτες η τουλάχιστον να είναι στον πάγκο,πλεύρισε τον ένα διαιτητή...πήγαν σε μία άκρη και τα έλεγαν 10-12 λεπτά...μήπως έλεγαν που θα πάνε διακοπές το καλοκαίρι?δεν νομίζω...ξεκινά το Β ημίχρονο.Πάρε το πρώτο ανάποδο σφύριγμα.Πάρε κι άλλο μετά.Από τη μόα μεριά έδινε φάουλ με το παραμικρό και από την άλλη άφηναν να παίζεται χύλο.Καμμιά δεκαριά φορές δεν έδωσαν βήματα σε διυσδήσεις.Δεν θα ξεχάσω μια φάση που παίζαμε άμυνα,γλιστράει ο παίχτης του Οιδίποδα φεύγουμε αιφνιδιασμό και αφού είχαμε περάσει τη σέντρα,ο διαιτητής που είχε πλευρίσει ο κόουτς του Οιδίποδα δίνει φάουλ στο γλύστριμα του παίχτη έπειτα από προτροπή του κόουτς του Οιδίποδα!!!!!!Αυτά δεν συμβαίνουν ούτε στην κεντρική Αφρική!!!!Καλώ κάποια παιδιά ομάδας από Β Έσκα που ήταν στο γήπεδο να καταθέσουν τη γνώμη τους αν είναι εύκολο.Στην Δ Έσκα να φίνεται αυτό το πράγμα?τι να πω....
Ας περάσουμε και στα του αγώνα τώρα.Η ομάδα αν και κατέβηκε χωρίς 3 από τους 5 πενταδάτους της και με κάποιους εφήβους που έπαιξαν για πρώτη φορά.προσπάθησε όσο μπορούσε,αλλά δεν τα κατάφερε.Έχουμε μεγάλο πρόβλημα στην ρακέτα γιατί όλες οι απουσίες είναι στους ψηλούς.Από τον Οιδίποδα μου άρεσε πολύ το 14.Πολύ καλός παίχτης,αλτικός και με καλά τελειώματα.Αυτά για το ματς,ελπίζω να μιλήσει κάποιος για το σημερινό ματς γιατί είπαμε,δεν μας βλέπει κανείς στην Δ Έσκα,αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι με μια γνωριμία πέρνουμε και τα ματς...
oidipodas
φιλε οδυσσεα ησουνα σε αλλο ματς ετσι;μπηκαμε στην αναπαυλα ολοι μαζι στα αποδυτηρια και μετα βγηκαμε ολοι μαζι μετα πληρωσαμε τον εναν το διαιτητη δεν ειχαμε λεφτα και για τους δυο.θελουμε να φυλαξουμε και μερικα για κανεναν αλλο αγωνα.αν θες κανονιζουμε να πληρωσετε και εσεις κανα ματσακι.παντως και πριν τον αγωνα εκανε τσιγαρο με την προπονητρια σας και τον προεδρο σας μηπως τους πληρωσε και αυτους για ρωτα.άν μας σφυραγε ο διαιτητης και 10 φορες βηματα επρεπε να βαλετε και τις 10 επιθεσεις για να ισοφαρισετε.εκτος αν βαζατε 7 τριποντα και κερδιζατε.ας μαθουμε να χανουμε και καμια στιγμη ετσι;οριστε καταφερες να το ριξουμε το επιπεδο ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ
δε γινεται να ακουω για επηρεασμους σε μια ανυπαρκτη κατηγορια.και αν γινεται ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΩΩΡΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ μπρος στα ματια σου .μην ειμαστε πια ΤΕΡΑΤΟΛΟΓΟΙ σε αυτη τη χωρα.
παντως συνεχιστε και μπορει να ανεβουν 4 ακομα και 5 φετος γιατι απο γ εθνικη κινδυνευει μονο απολλων και παπαγου και μπορει ν ανεβει ο γκυζιακος στη β εθνικη οποτε θ ανοιξουν πολλες θεσεις απ τη δ στην γ.
aj13
KOMAS13 πως πηγες εσυ?Εβαλες τιποτα?Θα μεινεις και του χρονου Οδυσσεα ρε?
KOMAS13
QUOTE(aj13 @ Mar 24 2008, 12:34 ) *
KOMAS13 πως πηγες εσυ?Εβαλες τιποτα?Θα μεινεις και του χρονου Οδυσσεα ρε?

tipota re filaraki xalia.toy xronoy tha doume.poios eisai den eipes...
aj13
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 24 2008, 15:24 ) *
tipota re filaraki xalia.toy xronoy tha doume.poios eisai den eipes...

Ειχαμε κανει και λιγες προπονησεις μαζι αγορι μου και με μαρκαρες σε ενα φιλικο το καλοκαιρι.Δε μπορω να σου δωσω αλλη βοηθεια...Δε πειραζει για χθες ρε, keep walking!!
KOMAS13
QUOTE(aj13 @ Mar 24 2008, 15:29 ) *
Ειχαμε κανει και λιγες προπονησεις μαζι αγορι μου και με μαρκαρες σε ενα φιλικο το καλοκαιρι.Δε μπορω να σου δωσω αλλη βοηθεια...Δε πειραζει για χθες ρε, keep walking!!

ελα ρε μεγαλε το ειχα υποψιαστει οτι ησουν εσυ μολισ ειπεσ ιδια κατηγορια αλλο ομιλο.καλα εισαι?να παμε για κανα μονο βεικου να θυμηθουμε τα [παλια.να σαι καλα κιε συ..τ
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 24 2008, 19:32 ) *
ελα ρε μεγαλε το ειχα υποψιαστει οτι ησουν εσυ μολισ ειπεσ ιδια κατηγορια αλλο ομιλο.καλα εισαι?να παμε για κανα μονο βεικου να θυμηθουμε τα [παλια.να σαι καλα κιε συ..τ

φιλε μου κοσμα για κανα μονακι εισαι,ευτυχως που υπαρχει το 5,το,10 και ο καραφλας και καπως παλευεται η ομαδα.
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 24 2008, 19:32 ) *
ελα ρε μεγαλε το ειχα υποψιαστει οτι ησουν εσυ μολισ ειπεσ ιδια κατηγορια αλλο ομιλο.καλα εισαι?να παμε για κανα μονο βεικου να θυμηθουμε τα [παλια.να σαι καλα κιε συ..τ

φιλαρακι κοσμα το βραδυ αν γουσταρεις ελα famous,εχω ραντεβου με τη ναυσικα....στο στομα σου!!!! tongue.gif tongue.gif
DEJAN13
καλημερα χθες Α.Ο. ΚΩΦΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ διακοπηκε στις αρχες του β ημιχρονου λογω υγρασιας του γηπεδου το σκορ +15 ο εθνικος.λεπτομερειες δεν ξερω γιατι δεν ημουν στο γηπεδο.
KOMAS13
QUOTE(abalos9 @ Mar 28 2008, 12:27 ) *
φιλαρακι κοσμα το βραδυ αν γουσταρεις ελα famous,εχω ραντεβου με τη ναυσικα....στο στομα σου!!!! tongue.gif tongue.gif

καλημερα abalos 9 γω χθες πηγα στη famous και δε σε ειδα με καμια ναυσικα με κατι αλλουσ καθοσουνα και πινατε να πνιξετε τον πονο σασ.......στην υγεια σου............αν εισαι αντρας απαντησε ρε ..... 68.gif
KOMAS13
QUOTE(DEJAN13 @ Mar 29 2008, 07:54 ) *
καλημερα χθες Α.Ο. ΚΩΦΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ διακοπηκε στις αρχες του β ημιχρονου λογω υγρασιας του γηπεδου το σκορ +15 ο εθνικος.λεπτομερειες δεν ξερω γιατι δεν ημουν στο γηπεδο.

τελικα ο εθνικοσ πρεπει να εχει καλη ομαδα ε?ξερει κανεις σε σχεση με περσι τι αλλαγεσ εχουν γινει?εννοω απο παικτες.....
odysseas 1998
Ρε άμπαλε αν κατάλαβα καλά πρέπει να ήσουν κι εσύ στο παιχνίδι Οδυσσέας-Οιδίποδας την περασμένη βδομάδα.Δεν θες να πεις αυτά που έγιναν με τους διαιτητές και που ανέφερα στο προηγούμενο ποστ μου?Γιατί θέλω να ξέρω αν συμφωνεί και κάποιος ουδέτερος.Μην τα κάνουμε γαργάρα τέτοια γεγονότα.Μια κατηγορία παίχτηκε.
MPAMPIS_21
φιλε οδυσεα ημουν εγω στο παιχνιδι αλλα δεν ηθελα να παρω θεση,δεν ειδα αυτο που λες παντως περι διαιτησιας,απλα ο οδυσεας ετσι οπως ειναι τωρα δεν εχει καθολου ψηλους οποτε΄λογικο ειναι ετσι οπως πηγε το ματς,παροτι ο οιδιποδας ειχε απωλειες λογω εσωτερικων προβληματων.κακο μπασκετ κ απο τους 2 κερδισε ο ψηλοτερος νομιζω
MPAMPIS_21
φιλε οδυσεα ημουν εγω στο
abalos9
QUOTE(KOMAS13 @ Mar 29 2008, 11:38 ) *
τελικα ο εθνικοσ πρεπει να εχει καλη ομαδα ε?ξερει κανεις σε σχεση με περσι τι αλλαγεσ εχουν γινει?εννοω απο παικτες.....

εχει καλη ομαδα φιλε κοσμα αλλα τι σε νοιαζει εσενα,ουτως η αλλως δεν πατε για τιποτα.και πως να πατε αλλωστε οταν το playmaker τα πινει πριν τους αγωνες και μετα τρικλιζει.εισαι ftp,αντε καλη σου μερα τωρα και στο στομα σου icon_drunk.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.