Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
tamiyaman
οτι επαιζε ζωνη ο καβασιλας σε ολο το παχνιδι δεν το λετε?

jhantzop
QUOTE(bfm-bro @ Feb 18 2015, 18:40 ) *
Να προσθεσω εδω οτι τριτο δεκαλεπτο ολα τα παιδια ηταν σελεινιασμενα και για του λογου το αληθες του 23 ποντουσ του δεκαλεπτου εβαλαν
...
Η ουσια ειναι οτι ολα τα παιδια που χρησιμοποιηθηκαν στον αγωνα εδωσαν το 101% των δυναμεων τους και τους αξιζουν πολλα πολλα ΜΠΡΑΒΟ.


Προφανώς και αναφέροντας το όνομα του Βασίλη δεν ήθελα να μειώσω τα άλλα παιδιά τα οποία ήταν εξαιρετικά. Όπως είπε και ο coach "το ματς θα το κερδίσουμε ως ομάδα", όπερ και εγένετο.


QUOTE(tamiyaman @ Feb 18 2015, 18:41 ) *
οτι επαιζε ζωνη ο καβασιλας σε ολο το παχνιδι δεν το λετε?


Φυσικά! Μια ζώνη προσαρμοσμένη σε συγκεκριμένους παίκτες που απέδωσε από το 10' και μετά. Δεν ήταν μια παθητική ζώνη, κολοκοτρωνέικη όπως λέει και ένας φίλος προπονητής, η οποία θα χαλούσε το παιχνίδι.

Εφόσον ήσουν στο γήπεδο, πες μας τι είδες και μην μας λες τι δεν είπαμε...
tamiyaman
Τα μελΙσια κερδισαν δικαια.Ο καβασιλας ξερωντας τον τροπο παιχνιδιου του Αιγαλεω (πρωτος γυρος) οχιρωσε τιν ομαδατου και αφησε τα σουτ απο περιφερεια εκτος Μιλεντιγιεβιτς.Το μεγαλο προβλημα του Αιγαλεω φετος ειναι οτι δεν εχει αξιοπιστο ψηλο.Το παιδι που παιζει βασικο πενταρι ειναι παιχτης κατω του μετριου.Ενας αλλος με το υψος που εχει και ξεροντας τα βασικα θα εκανε παρτι σε ολο το πρωταθλημα εκτος απο Παπαγιαννη και Καρα
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Feb 18 2015, 11:31 ) *
[u][b]
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 90-69



Ευρεία νίκη μετά από πολύ καλή απόδοση για τους εφήβους του Γιάννη Θεολογίτη που ξαναγύρισαν στις πολύ καλές εμφανίσεις.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-18, 28-21, 26-13, 16-14.

ΠΟΝΤΟΙ Κ.Α.Π. (ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ): ΚΟΜΙΑΝΟΣ 23, ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 23 (2), ΜΑΡΓΕΛΗΣ 10 (1), ΧΡΥΣΟΣ 9 (1),ΨΑΡΡΑΣ 9 (1), ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ 6 (2), ΜΠΑΡΤΖΗΣ 4, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 4, ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ 2, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΖΑΝΙΑΣ, ΒΑΤΑΚΗΣ.

http://www.kap-bc.gr/kap-aen-kifisias-efivoi

QUOTE (bfm-bro @ Feb 18 2015, 18:22 ) *
Συγχωσεσε με που δεν θα συμφωνησω μαζι σου.Το πρωτο μου ποστ ειναι σιγουρα αλλα ισως να μην συγκρατισες οτι διαβαζω το φορουμ αρκετο καιρο ισως και δυο χρονια.Αυτο πιστευω οτι δεν μου αφερει το δικαιωμα εκει που πιστευω οτι καποιος προσπαθη να δημιουργηση εντυπωσεις κατα την γνωμη μου εσφαλμενες να πω την γνωμη μου.Μου προκαλει εντυπωση το γεγονος πως και δεν μπηκε στην θεση του ο φιλος μασ ο tektom οταν πριν τους αγωνες με τα Μελισσια αφηνε υπονοουμενα και σχολια με ειρωνικο υφος,ισως επειδη ειναι πιο παλιος απο εμενα..........αλλα δεν πειραζει ολα οκ που θα παει θα παλιωσω και εγω καποια στιγμη .....χαχα


Καλησπέρα και πάλι.

Αφού διαβάζεις το φόρουμ αρκετό καιρό θα έχεις παρατηρήσει ,ότι γράφω την γνώμη μου και λίγο με ενδιαφέρει αν θα γίνω αρεστός ή όχι ...
Σου είπα πολύ όμορφα την γνώμη μου,για κάποιον που κάνει το πρώτο του ποστ κάπου , και καλή ώρα με δικαιώνει ο bfm-bro ,που με αυτά τα (αναλυτικά) στατιστικά που γραφει , ή ο Γαλανης (sports data ) είναι ή ο Καβάσιλας...Κάτι από τα 2.....(Αν είναι ο Καβασιλας να αδράξω την ευκαιρία και να κανω τα παραπονα μου για την μη κλήση Αρσενόπουλου στην μεικτη της ΕΣΚΑ( χοχο ,όχι που δεν θα το έγραφα) ) .


Στο προκέιμενο καλά εκανες να υπερασπιστείς αυτό που θεωρείς σωστό ,καλά έκανα και γω να πω την γνώμη μου....

Όσο για τα υποννοούμενα που λες τα βλέπω και γω , αλλά δεν είναι δουλειά μου να σχολιάσω , και δεν είμαι και mod.
Υπάρχει mod που ανήκει και στην οικογένεια των Μελισσίων .

Παντως αν μπορούσες να διαβάσεις πίσω από τις γραμμές ,άφησα αιχμές και για το Αιγάλεω αρκετές..

Σε ευχαριστω πολύ.


jhantzop
QUOTE(Gkos @ Feb 19 2015, 15:40 ) *
...
(Αν είναι ο Καβασιλας να αδράξω την ευκαιρία και να κανω τα παραπονα μου για την μη κλήση Αρσενόπουλου στην μεικτη της ΕΣΚΑ( χοχο ,όχι που δεν θα το έγραφα) ) .
...


Χαχαχαχαχα, εδώ το είχες :-P βρήκες την ευκαιρία!

Και δεν είναι ο Καβάσιλας! Μπορεί να είναι ο Γαλάνης!!!
bfm-bro
Σίγουρα δεν είμαι ο Καβάσιλας,αλλά το ότι με συγκρίνετε με τον Γαλάνη είναι τιμητικό για μένα.
Εγώ κρατάω στατιστικά για το κέφι μου.
Μήπως ενδιαφέρετε καμιά ομάδα?
Εάν είναι καλή η πρόταση το συζητάω (πλάκα κάνω) χαχα
Gkos
Θα σε έχουμε στα υπόψιν smiley.gif
wike side
...ανασκόπηση και εφήβων

Ακλόνητος και αφιλονίκητα καλύτερος ο ΠΑΟ που θα πάει play off διαδικαστικά για να πάει απλά να κατάκτησή το πανελλήνιο
πρωτάθλημα εφήβων. Δούκας η δεύτερη και πιο σταθερή ομάδα,Μελίσσια η ευχάριστη έκπληξη(ξεκίνησε για να μείνει στην κατηγορία αρχικά)αλλά δικαιώθηκαν οι επιλογές της ομάδας και όσων αφορά το ρόστερ αλλά και τον προπονητή,έκτος συνταρακτικού απροόπτου τρίτη ομάδα.Τώρα όσον αφορά τον τέταρτο θα δείξει αρχικά η επόμενη αγωνιστική που συναντιούνται οι δύο μνηστήρες Μαρούσι και ΚΑΠ στον Αγ.Θωμά,αρχικά και συνέπεια στις επόμενες δύο.Δύο ομάδες διαφορετικές αλλά και τόσο ίδιες.Στηρίζονται στο ταλέντο των παιχτών τους αλλά το Μαρούσι σίγουρα ξέρει καλύτερα τι να κάνει μέσα στο γήπεδο.
Το Αιγάλεω τώρα ομάδα με μεγάλο ρόστερ,καλούς παίχτες,πρόβλημα στους ψηλούς,πρέπει να κερδίσει και τα τρία παιγχνίδια για να ελπίζει-δύσκολο . Γαλάτσι-Περιστέρι ψάχνουν από μία και δύο νίκες που μπορεί να τις βρουν,και τέλος ΑΕΝΚ με την μία φυσιολογικα νίκη που έχει θα καβαλήσει παραπάνω τον κακό φέτος Φιλαθλητικό. Αναγέννηση και ΓΣ Κηφησιάς αποχαιρέτησαν εδώ και καιρό.
tekton
QUOTE(wike side @ Feb 21 2015, 11:54 ) *
...ανασκόπηση και εφήβων

Ακλόνητος και αφιλονίκητα καλύτερος ο ΠΑΟ που θα πάει play off διαδικαστικά για να πάει απλά να κατάκτησή το πανελλήνιο
πρωτάθλημα εφήβων. Δούκας η δεύτερη και πιο σταθερή ομάδα,Μελίσσια η ευχάριστη έκπληξη(ξεκίνησε για να μείνει στην κατηγορία αρχικά)αλλά δικαιώθηκαν οι επιλογές της ομάδας και όσων αφορά το ρόστερ αλλά και τον προπονητή,έκτος συνταρακτικού απροόπτου τρίτη ομάδα.Τώρα όσον αφορά τον τέταρτο θα δείξει αρχικά η επόμενη αγωνιστική που συναντιούνται οι δύο μνηστήρες Μαρούσι και ΚΑΠ στον Αγ.Θωμά,αρχικά και συνέπεια στις επόμενες δύο.Δύο ομάδες διαφορετικές αλλά και τόσο ίδιες.Στηρίζονται στο ταλέντο των παιχτών τους αλλά το Μαρούσι σίγουρα ξέρει καλύτερα τι να κάνει μέσα στο γήπεδο.
Το Αιγάλεω τώρα ομάδα με μεγάλο ρόστερ,καλούς παίχτες,πρόβλημα στους ψηλούς,πρέπει να κερδίσει και τα τρία παιγχνίδια για να ελπίζει-δύσκολο . Γαλάτσι-Περιστέρι ψάχνουν από μία και δύο νίκες που μπορεί να τις βρουν,και τέλος ΑΕΝΚ με την μία φυσιολογικα νίκη που έχει θα καβαλήσει παραπάνω τον κακό φέτος Φιλαθλητικό. Αναγέννηση και ΓΣ Κηφησιάς αποχαιρέτησαν εδώ και καιρό.

Συμφωνώ μαζί σου στα περισσότερα.
Να προσθέσω σε αυτά που λες για το Αιγάλεω που είναι απόλυτα σωστά, πως δεν εκμεταλλεύτηκε το πλεονέκτημα που είχε με το μεγάλο ρόστερ και τους καλούς παίχτες, αλλά αντίθετα για λόγους σκοπιμότητας βάσισε το παιχνίδι του κατά 95% σε 1-2 παίχτες που όσο καλοί και να είναι δεν μπορούν να φέρουν την άνοιξη. Επίσης δυστυχώς φέτος υπήρχε ανυπαρξία επίσημης διοίκησης, με αποτέλεσμα αυτή να ασκείται από παράκεντρα με ότι αυτό μπορεί να συνεπάγεται. Να επισημάνουμε ακόμα και τις πολλές αλλαγές προπονητών με αποκορύφωμα το ματς με τα Μελίσσια όπου άλλος έκανε προπονήσεις και άλλος ήρθε για να κοουτσάρει.
wike side

24/02/15 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
Στα σίγουρα


24/02/15 21:15 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 2
Δύσκολο...


24/02/15 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1
Δύσκολο αλλά είναι καλύτερα στημένοι στο γήπεδο οι κίτρινοι..


24/02/15 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2
Εύκολο


24/02/15 21:15 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2
Ε πρέπει να το κάνουν πια...


24/02/15 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
Εύκολο

bfm-bro
ΑΕΝΚ-ΑΙΓΑΛΕΩ 2(+2)
ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 62-31
ΜΑΡΟΥΣΙ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 76-72

Αυτα για την ωρα παιδιά.
Gkos
Μαρουσάρα-ΚΑΠ 77-73 (39-39)


Μετά από ενα ωραιο ματς ,το Μαρούσι ανέτρεψε το επί 35 λεπτά προβάδισμα της ΚΑΠ ,και με ηγετικό Ανδρικόπουλο πήρε την νικη.
Η ΚΑΠ που για τρια δεκάλεπτα ήταν το αφεντικό του αγώνα,είχε σε μεγάλη μέρα τους Ψαρρά και Χρυσό,αλλά πλήρωσε το κακό τέταρτο δεκάλεπτο.

*Ενταση στο τελευταιο λεπτό και μετά την λήξη του ματς ,που ξεκίνησε από εναν διαπληκτισμό Τσουπάκη-Μαργελη και δεν ξέρω και πως κατέληξε.

**Κερδισαν και ΠΑΟ (77-55) και Πετραλωνα!
jhantzop
Αποτελέσματα (20η αγωνιστική)
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 62-31
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 61-63
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 77-72
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 55-77
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 71-66
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 81-29

ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 62-31 (ημ. 36-16)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Γκότσης
Δεκάλεπτα: 26-6, 10-10, 14-3, 12-12
Μελίσσια (Καβάσιλας): Καραμποϊκης 1, Ορφανόπουλος, Κυπαρίσης 15 (1), Μπακής, Χρηστοφής 5 (1), Γαλακτερός 8, Μαλέλης Φ 17, Παπακωνσταντίνου 3 (1), Δημόπουλος, Καλτσάς, Φλόκαλης, Μαλέλης Ε 13
Φιλαθλητικός (Ζήβας): Θειακούλης 6,Τουρέι, Καζάζι, Φεράι 5, Δάνα, Τηλιόπουλος 5 (1), Γεροχρήστος 3 (1), Γκόντγουιν 4, Κωνσταντακόπουλος 5 (1), Ζαρμακούπης, Οκεκούοιεν 3, Φράγκος

Βαθμολογία (σε 20 αγώνες)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 40 (20-0)
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 38 (18-2)
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 34 (14-6)
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 33 (13-7)

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 32 (12-8)
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 32 (12-8)
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 28 (8-12)
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 27 (7-13)
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26 (6-14)
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 23 (4-15)
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 23 (4-15)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21 (1-19)


21η αγωνιστική (3/3)
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

22η αγωνιστική (10/3)
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
bfm-bro

smiley.gif
Gkos
Γεια σου ρε Γιάννη άρχοντα!
Εσένα περιμέναμε να γράψεις τα αποτελέσματα με τα ωραία σου χρώματα να ενημερωθουμε για τα τεκταινόμενα!!

Ασχετο ,αυτός ο Γαλακτερός έχει καμιά σχέση με τον Νάσο;;;

Υ.γ. Ουτε εγώ ούτε ο bfm-bro πετυχαμε το σκορ στο Μαρούσι (χαχαχα ),αλλά εγώ έχω δικαιολογια για τα λαμπακια που δεν δουλευουν και το 2 μοιάζει με 3 smiley.gif smiley.gif

Παντως η ΚΑΠ έκανε πολύ καλή προσπάθεια και ήταν πολύ κοντά στην νίκη .
Μια τεχνική ποινή στο σημείο που προσπέρασε το Μαρούσι , κάποια ευκολα σουτ που χάθηκαν στο τελευταία λεπτό μαζί με δυο τρεις βολές την οδήγησαν στην ήττα !


"Την ήττα γνώρισαν οι έφηβοι της Κ.Α.Π. στο κλειστό του Αγ.Θωμά από τους αντίστοιχους του Αμαρουσίου, μετά από έναν πολύ καλό αγώνα. Για τρία δεκάλεπτα οι παίχτες του Γ.Θεολογίτη είχαν τον έλεγχο του παιχνιδιού, αλλά το τέταρτο αποδείχτηκε καταστροφικό. Η χαλάρωση στην άμυνα και η κούραση επέδρασαν καταλυτικά στο αποτέλεσμα.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-27, 17-12, 17-22, 21-11.

ΠΟΝΤΟΙ Κ.Α.Π. (ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ): ΧΡΥΣΟΣ 18 (1), ΨΑΡΡΑΣ 18 (2), ΚΟΜΙΑΝΟΣ 15 (1), ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 15 (1), ΜΑΡΓΕΛΗΣ 6, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΡΤΖΗΣ, ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ, ΒΑΤΑΚΗΣ. "

http://www.kap-bc.gr/gs-amarousiou-kap-efivoi


bfm-bro
QUOTE(Gkos @ Feb 25 2015, 14:02 )
Υ.γ. Ουτε εγώ ούτε ο bfm-bro πετυχαμε το σκορ στο Μαρούσι (χαχαχα ),αλλά εγώ έχω δικαιολογια για τα λαμπακια που δεν δουλευουν και το 2 μοιάζει με 3


Χα Χα προφανώς και ο δικός μου άνθρωπός που μου μετέφερε το αποτέλεσμα μπερδεύτηκε με τα λαμπάκια.
Η ουσία είναι ότι κέρδισε το Μαρούσι,πέντε πάνω πέντε κάτω δεν θα τα χαλάσουμε εκει. blove.gif
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Feb 25 2015, 12:18 ) *
Αποτελέσματα (20η αγωνιστική)

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 81-29


Έτσι, οι "μεγάλοι" του Τάκη Μπακογεώργου παραμένουν στη 2η θέση της βαθμολογίας πίσω από τον αήττητο Παναθηναϊκό, ενώ οι "μικροί" συνεχίζουν την ξέφρενη πορεία τους προς μια ακόμη πρωτιά στην ΕΣΚΑ που τους φέρνει μια "ανάσα" από την πρόκριση τους στην τελική - πανελλήνια φάση του πρωταθλήματος...

Στα χθεσινοβραδινά ματς που διεξήχθησαν στο Δαΐς, οι διαφορές των σκορ φανερώνουν αντίστοιχα και τη διαφορά δυναμικότητας μεταξύ των ομάδων...

Ειδικά όσο αφορά στον αγώνα των Εφήβων, ο ΑΣΕΔ ήταν "σαρωτικός" σε άμυνα και επίθεση...



Υποχρέωσε την ομάδα της Κηφισιάς σε συντριβή καθώς το ημίχρονο έληξε με double score (28-14) ενώ στη συνέχεια οι γηπεδούχοι παρέμειναν με το "πόδι στο γκάζι" εκτοξεύοντας τη διαφορά στους 52 πόντους!!!

http://www.ased.gr/Articles/1411
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Feb 25 2015, 14:02 ) *
Ασχετο ,αυτός ο Γαλακτερός έχει καμιά σχέση με τον Νάσο;;;


Είναι ο γιός του Νάσου.
Gkos
QUOTE (jhantzop @ Feb 25 2015, 14:30 ) *
Είναι ο γιός του Νάσου.



Σκέφτηκα να σε ρωτήσω αν είναι από τον γάμο του με την Ρούλα Κορομηλά ,αλλά θα έπεφτα πολύ χαμηλά ,οποτε το αφήνω .
(Θα το γκουγκλάρω όμως ;p )

Να είναι γερό το παιδί και να ακολουθήσει τα χνάρια του πατερα του! smiley.gif
storm2
QUOTE (Gkos @ Feb 25 2015, 15:12 ) *
Σκέφτηκα να σε ρωτήσω αν είναι από τον γάμο του με την Ρούλα Κορομηλά ,αλλά θα έπεφτα πολύ χαμηλά ,οποτε το αφήνω .
(Θα το γκουγκλάρω όμως ;p )

Να είναι γερό το παιδί και να ακολουθήσει τα χνάρια του πατερα του! smiley.gif




Τουρνυα Εφηβων 1998-99 χωρις παραβολο συμμετοχης
http://omadanet.gr/nefo-nikiforos/2015/02/24/tournoua_9899/
Gkos
Πάμε να δώσουμε προγνωστικά για τα σημερινά ματσάκια!


ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

Σκληρή εδρα ο Ζωγράφος,αλλα διπλό.

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ 2

Νομίζω μόνο το Αιγάλεω έχει κίνητρο πλέον

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ -ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1


ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1

Με επιφύλαξη.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1


ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1


Δύσκολο αλλά άσσος.
wike side
QUOTE(Gkos @ Mar 3 2015, 01:56 ) *
Πάμε να δώσουμε προγνωστικά για τα σημερινά ματσάκια!


ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

Σκληρή εδρα ο Ζωγράφος,αλλα διπλό.

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ 2

Νομίζω μόνο το Αιγάλεω έχει κίνητρο πλέον

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ -ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1


ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1

Με επιφύλαξη.

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1


ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1


Δύσκολο αλλά άσσος.




Πάμε για προγνωστικά...


ΦΟΑ-ΑΕΝΚ 2

ΚΑΠ-ΑΙΓΑΛΕΩ 2

ΠΑΟ- ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1

ΓΣΠ-ΓΑΛΑΤΣΙ 1

ΓΣ ΚΗΦΗΣΙΑΣ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2

ΜΑΡΟΥΣΙ-ΔΟΥΚΑΣ ?
Πολύ δύσκολο,θα πάρω την βοήθεια του κοινού.
bfm-bro
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1

O Φιλαθλητικος εαν κανει 2 νικες μια με ΑΕΝΚ(ΘΕΛΕΙ +3ποντους) και στο εξ αναβολης με Πετραλωνα εχει σωσει την κατηγορια.

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1

Η Αγια δεν εχει κινητρο οπως και το Αιγαλεω γιαυτο πονταρω εδρα.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ -ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

Η εκπληξη της αγωνιστικης

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1

Ανετος ασσος

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 1

Για το γοητρο ο ΓΣ πιστευω θα κερδιση.Για να σωθουν τα πετραλωνα θα πρεπει να κερδισουν τον ΓΣ και τελευταια αγωνιστικη το Μαρουσι δυσκολα.Και τον Φιλαθλητικο να κερδισουν υστερουν στην ισοβαθμια με ΑΕΝΚ,οποτε πιστευω οτι εχει χαθει η κατηγορια.


ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2

Με ανεση λογω διαφορας δυναμικοτητος εκτος και αν..............
Gkos
QUOTE (bfm-bro @ Mar 3 2015, 11:15 ) *
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ 1

Η Αγια δεν εχει κινητρο οπως και το Αιγαλεω γιαυτο πονταρω εδρα.



Νομίζω το Αιγάλεω με 2 νίκες  και γκέλα του Αμαρουσιου,που το έχει στην ισοβαθμία,παίρνει την τέταρτη θέση,άρα όχι αδιαφορο.



QUOTE (bfm-bro @ Mar 3 2015, 11:15 ) *
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ -ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 2

Η εκπληξη της αγωνιστικης



Αν δεν είχε χάσει στο Περιστέρι ο Παπαδόπουλος,ισως το συζητούσαμε .
Τώρα ουτε για πλάκα.

QUOTE (bfm-bro @ Mar 3 2015, 11:15 ) *
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2

Με ανεση λογω διαφορας δυναμικοτητος εκτος και αν..............



Αυτό που υποννοεις δεν μπορεί να γίνει ,γιατί αν χάσει ο Δούκας παει 1-1 με Μαρούσι,και με νικη του Αμαρουσιου στα (αδιαφορα) Πετράλωνα πάει τριτο και διασταυρώνονται.

Φυσικά και η νίκη του γεματου απουσιες)Αμαρουσιου ειναι δύσκολη ,αλλα (σας δινω ίνφο τώρα) αυτη την στιγμη που σας γράφω η σχολική ομαδα του Δουκα δινει αγώνα για την προημιτελικη φαση του πανελληνιου των σχολειων,απέναντι στην Χαλκιδα.
Αρα το βραδακι όσοι παιξουν(μπορεί όλοι,μπορεί και όχι) μια κούραση θα την κουβαλάνε. . .

bfm-bro
QUOTE(Gkos @ Mar 3 2015, 12:29 ) *
Αυτό που υποννοεις δεν μπορεί να γίνει ,γιατί αν χάσει ο Δούκας παει 1-1 με Μαρούσι,και με νικη του Αμαρουσιου στα (αδιαφορα) Πετράλωνα πάει τριτο και διασταυρώνονται.



Εαν κερδισει το Μαρουσι Δουκα και Πετραλωνα και τα Μελισσια χασουν απο ΠΑΟ και κερδισουν τελευταια αγωνιστικη στα Μελισσια το Περιστερι εχουμε ισοβαθμια στην 3η και 4η θεση.Στα μεταξυ τους παιχνιδια επισης υπαρχει ισοβαθμια καθως το Μαρουσι εχει κερδιση στην εδρα του με 4ποντους οπως και τα Μελισσια στην εδρα τους με 4 ποντους.
Η ΕΣΚΑ στην προκυρηξη της λεει οτι σε αυτην την περιπτωση γινετε αγωνας μπαραζ.......ιδωμεν.

QUOTE(Gkos @ Mar 3 2015, 12:29 ) *
Νομίζω το Αιγάλεω με 2 νίκες  και γκέλα του Αμαρουσιου,που το έχει στην ισοβαθμία,παίρνει την τέταρτη θέση,άρα όχι αδιαφορο.


Σωστό
Gkos
QUOTE (bfm-bro @ Mar 3 2015, 12:54 ) *
Εαν κερδισει το Μαρουσι Δουκα και Πετραλωνα και τα Μελισσια χασουν απο ΠΑΟ και κερδισουν τελευταια αγωνιστικη στα Μελισσια το Περιστερι εχουμε ισοβαθμια στην 3η και 4η θεση.Στα μεταξυ τους παιχνιδια επισης υπαρχει ισοβαθμια καθως το Μαρουσι εχει κερδιση στην εδρα του με 4ποντους οπως και τα Μελισσια στην εδρα τους με 4 ποντους.
Η ΕΣΚΑ στην προκυρηξη της λεει οτι σε αυτην την περιπτωση γινετε αγωνας μπαραζ.......ιδωμεν.



Ναι ναι,το έχουμε ξαναγράψει άλλωστεsmile.gif
bfm-bro
QUOTE(Gkos @ Mar 3 2015, 12:29 ) *
Αν δεν είχε χάσει στο Περιστέρι ο Παπαδόπουλος,ισως το συζητούσαμε .
Τώρα ουτε για πλάκα.


Σιγουρα πολυ δυσκολο να κερδισουν τα Μελισσια.Για να γινη θα πρεπει ο ΠΑΟ να φυλαξη του πρωτοκλασατους για το ανδρικο και τα Μελισσια να πιασουν super αποδοση.......Παντως εαν γινη οντως θα εχει πολυ πλακα.

Το βραδυ τα νεωτερα.
jhantzop
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-68 (ημ. 40-38)

Διαιτητές: Τσαρούχα, Αντωνίου
Δεκάλεπτα: 20-22, 40-38, 63-55, 77-68
Επιμέρους σκορ δεκαλέπτων: 20-22, 20-16, 23-17, 14-13

Παναθηναϊκός (Παπαδόπουλος - Τρίγκας): Κόνιαρης 20 (5), Λούντζης 14 (1), Κακαργιάς 2, Μαϊντόμπε 2, Σταύρος, Μακρυγιάννης 2, Γκατζό 2, Καμαριανός 3, Χαραλαμπόπουλος 18 (1), Μπέλη 14

Μελίσσια (Καβάσιλας): Καραμποΐκης 3, Κοκορόγιαννης, Κυπαρίσης 23 (2), Χρηστοφής 2, Γαλακτερός 7 (1), Μαλέλης Φ 18, Παπακωνσταντίνου 2, Καλτσάς, Φλόκαλης, Μαλέλης Ε 13

Διακύμανση: 20-22, 26-30, 40-38, 63-50, 65-63, 70-66, 77-68

Όσοι παρακολούθησαν τον αποψινό αγώνα, σίγουρα δεν έχασαν! Ένα γρήγορο, δυνατό και απολαυστικό παιχνίδι πρόσφεραν οι παίκτες και των δύο ομάδων. Μέχρι και το σκορ, καθόλη τη διάρκεια του αγώνα, έδωσε έναν ξεχωριστό τόνο στο παιχνίδι. Παναθηναϊκός και Μελίσσια συμβάδιζαν χέρι-χέρι μέχρι το ημίχρονο όπου το προβάδισμα στο σκορ εναλλασσόταν συνεχώς. Ο Παναθηναϊκός με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου και τη βοήθεια των τριπόντων, πάτησε το γκάζι και έφτασε τη διαφορά στη μεγαλύτερή της τιμή, αυτή των 13 πόντων (63-50). Το 3ο δεκάλεπτο έκλεισε με 63-55 και τα Μελίσσια να πλησιάζουν συνεχώς, μέχρι το 70-66 λίγο πριν τη λήξη του αγώνα. Με το επιμέρους 7-2, ο αγώνας έφτασε στο τέλος του και βρήκε και τις δύο ομάδες χαρούμενες! Απών από τον Παναθηναϊκό ο Παπαγιάννης και από τα Μελίσσια οι Σωτηρέλλος, Λαουρδέκης, Πανταζής. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και κυρίως στα "δικά" μας παιδιά, τα οποία μέσα από τα προβλήματα, κατάφεραν να παρουσιαστούν αξιόμαχοι και να βρίσκονται συνεχώς σε απόσταση αναπνοής! Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες.

Σε άλλο αποψινό παιχνίδι, ο Δούκας κατάφερε να φύγει με τη νίκη από το Μαρούσι με 68-78 στην παράταση.
Gkos
Το Μαρουσι ηττήθηκε στην παράταση από τον Δούκα.

Η ΚΑΠ κέρδισε Αιγαλεω, ο ΦΟΑ νικησε ΑΕΝΚ(με επιφύλαξη αυτό) και την έχει ασχημα η φιλοξενουμενη.

Κέρδισε και το Περιστέρι με διψήφια.
Καληνυχτα.

Το διπλοτσέκαρα.
Ο Φοα (παρότι έχανε 22-3 ) νίκησε την ΑΕΝΚ!!!!
Μαλιστα.
Βγαλανε τα ματια τους οι φιλοξενουμενοι!
Shorty
Καπως ετσι θα παραμεινει η βαθμολογια εκτος αν δουμε ΦΟΑ ή Πετραλωνα να κλεβουν την παραμονη ... κομματακι δυσκολο !
mankip
QUOTE (jhantzop @ Mar 4 2015, 00:36 ) *
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 77-68 (ημ. 40-38)

Διαιτητές: Τσαρούχα, Αντωνίου
Δεκάλεπτα: 20-22, 40-38, 63-55, 77-68
Επιμέρους σκορ δεκαλέπτων: 20-22, 20-16, 23-17, 14-13

Παναθηναϊκός (Παπαδόπουλος - Τρίγκας): Κόνιαρης 20 (5), Λούντζης 14 (1), Κακαργιάς 2, Μαϊντόμπε 2, Σταύρος, Μακρυγιάννης 2, Γκατζό 2, Καμαριανός 3, Χαραλαμπόπουλος 18 (1), Μπέλη 14

Μελίσσια (Καβάσιλας): Καραμποΐκης 3, Κοκορόγιαννης, Κυπαρίσης 23 (2), Χρηστοφής 2, Γαλακτερός 7 (1), Μαλέλης Φ 18, Παπακωνσταντίνου 2, Καλτσάς, Φλόκαλης, Μαλέλης Ε 13

Διακύμανση: 20-22, 26-30, 40-38, 63-50, 65-63, 70-66, 77-68

Όσοι παρακολούθησαν τον αποψινό αγώνα, σίγουρα δεν έχασαν! Ένα γρήγορο, δυνατό και απολαυστικό παιχνίδι πρόσφεραν οι παίκτες και των δύο ομάδων. Μέχρι και το σκορ, καθόλη τη διάρκεια του αγώνα, έδωσε έναν ξεχωριστό τόνο στο παιχνίδι. Παναθηναϊκός και Μελίσσια συμβάδιζαν χέρι-χέρι μέχρι το ημίχρονο όπου το προβάδισμα στο σκορ εναλλασσόταν συνεχώς. Ο Παναθηναϊκός με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου και τη βοήθεια των τριπόντων, πάτησε το γκάζι και έφτασε τη διαφορά στη μεγαλύτερή της τιμή, αυτή των 13 πόντων (63-50). Το 3ο δεκάλεπτο έκλεισε με 63-55 και τα Μελίσσια να πλησιάζουν συνεχώς, μέχρι το 70-66 λίγο πριν τη λήξη του αγώνα. Με το επιμέρους 7-2, ο αγώνας έφτασε στο τέλος του και βρήκε και τις δύο ομάδες χαρούμενες! Απών από τον Παναθηναϊκό ο Παπαγιάννης και από τα Μελίσσια οι Σωτηρέλλος, Λαουρδέκης, Πανταζής. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και κυρίως στα "δικά" μας παιδιά, τα οποία μέσα από τα προβλήματα, κατάφεραν να παρουσιαστούν αξιόμαχοι και να βρίσκονται συνεχώς σε απόσταση αναπνοής! Καλή συνέχεια και στις δύο ομάδες.

Σε άλλο αποψινό παιχνίδι, ο Δούκας κατάφερε να φύγει με τη νίκη από το Μαρούσι με 68-78 στην παράταση.



Καλημέρα σε όλους

Στην αναλυτική περιγραφή του αγώνα ΠΑΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ του Κου Χαντζόπουλου θέλω να προσθέσω ότι αισθάνομαι τυχερός που παρακολούθησα αυτό τον αγώνα.
Ήταν ένα παιχνίδι που σου θύμιζε κατηγορία ανώτερη απο εφηβικό και παίκτες μεγαλύτερης ηλικίας. Όσοι το παρακολουθήσαμε, πραγματικά απολαύσαμε τα παιδιά να παίζουν με πάθος, δύναμη αλλά το κυριότερο σε αθλητικά πλαίσια.
Το τελικό αποτέλεσμα και η μικρή διαφορά στο σκόρ αποδεικνύουν ότι τα ΜΕΛΙΣΙΑ πανάξια και δικαιότατα βρίσκονται στη 3η θέση.
Από την αντίδραση του ΠΑΟ στο 2ο ημίχρονο αποδεικνύεται ότι ειναι το αφεντικό της κατηγορίας.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για το όμορφο θέαμα που μας πρόσέφεραν.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ
Gkos
03/03/15 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67- 34
03/03/15 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 67- 63
03/03/15 20:30 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 64- 57
03/03/15 20:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 64- 49
03/03/15 20:45 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 37- 42
03/03/15 20:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 35- 65

Χρωματάκια ,βαθμολογίες και τα υπόλοιπα ο κος Χαντζόπουλος ,εγώ δεν κάνω τέτοια! smiley.gif
Πληρώνεται καλύτερα από εμένα smiley.gif
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Mar 4 2015, 13:30 ) *
03/03/15 20:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67- 34
03/03/15 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 67- 63
03/03/15 20:30 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 64- 57
03/03/15 20:00 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 64- 49
03/03/15 20:45 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 37- 42
03/03/15 20:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 35- 65

Χρωματάκια ,βαθμολογίες και τα υπόλοιπα ο κος Χαντζόπουλος ,εγώ δεν κάνω τέτοια! smiley.gif
Πληρώνεται καλύτερα από εμένα smiley.gif


Ναι, αλλά αυτά είναι του παιδικού!!! Τι δουλειά έχουν εδώ;;;

smiley.gif
Gkos
XAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

XAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Σβηστο ρε ;p

03/03/15 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 62- 50
03/03/15 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 77- 67
03/03/15 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 77- 68
03/03/15 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 73- 61
03/03/15 21:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 45- 54
03/03/15 21:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 68- 78

Πωπω ,έχασε το Μαρούσι και δεν λειτουργώ ,βλέπεις ;p

Τωρα θυμήθηκα τι εγινε.

Πόσταρα το παιδικού ,και μπήκα να κάνω copy paste του εφηβικου.

Και κει που τα εχω κλικάρει και πρεπει να πατήσω τα πλήκτρα για αντιγραφή ,ερχεται μηνυμα στο φουμπου.

Το ανοιγω ,και μετα ειχα ξεχασει ότι δεν πατησα τα πλήκτρα για αντιγραφη, τα είδα ετσι με το μπλε χρωμα και νομιζα το είχα κάνει ;p
doctor_dru
Με τα χθεσινά αποτελέσματα λοιπόν,ο Φιλαθλητικός σώζει την κατηγορία αν κερδίσει το Σάββατο στο εξ αναβολής ντέρμπι με τα Πετράλωνα.Κατάφερε και πήρε και την διαφορά από την Αενκ(όπως επισήμανε και ο Gkos) ενώ η Αενκ αντιμετωπίζει την τελευταία αγωνιστική τον Παναθηναϊκό.Υπάρχει βέβαια και το σενάριο 2 νικών των Πετραλώνων με Φιλαθλητικό και Μαρούσι που κρατά στην κατηγορία την Αναγέννηση.Ίδωμεν...
Gkos
QUOTE (doctor_dru @ Mar 4 2015, 14:30 ) *
Με τα χθεσινά αποτελέσματα λοιπόν,ο Φιλαθλητικός σώζει την κατηγορία αν κερδίσει το Σάββατο στο εξ αναβολής ντέρμπι με τα Πετράλωνα.Κατάφερε και πήρε και την διαφορά από την Αενκ(όπως επισήμανε και ο Gkos) ενώ η Αενκ αντιμετωπίζει την τελευταία αγωνιστική τον Παναθηναϊκό.Υπάρχει βέβαια και το σενάριο 2 νικών των Πετραλώνων με Φιλαθλητικό και Μαρούσι που κρατά στην κατηγορία την Αναγέννηση.Ίδωμεν...



Ακριβώς .
Ποιος θα σωθεί δεν ξέρουμε αλλά η ΑΕΝΚ την πάτησε άσχημα (ξέχασα να το γράψω στο φίλο Shorty )
jhantzop
Αποτελέσματα (21η αγωνιστική)
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 62-50
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 77-67
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 77-68
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 73-61
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 45-54
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 68-78

Βαθμολογία (σε 21 αγώνες)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 42 (21-0)
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 40 (19-2)
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 35 (14-7)
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 34 (13-8)

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 34 (13-8)
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 33 (12-9)
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 29 (8-13)
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 29 (8-13)
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27 (6-15)
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 25 (5-15)
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 25 (5-15)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22 (1-20)


22η αγωνιστική (10/3)
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Η πιο πιθανή τελική κατάταξη για τις πρώτες 4 θέσεις θα είναι αυτή που είναι και σήμερα. Σε δύο περιπτώσεις θα έχουμε αλλαγή στην κατάταξη:

> Ήττα των Μελισσίων, νίκη Αμαρουσίου και νίκη Δούκα: Θα πάμε σε αγώνα μπαράζ για τις θέσεις 3 και 4
> Ήττα των Μελισσίων, νίκη Αμαρουσίου και ήττα Δούκα: Σε αυτήν την περίπτωση το Μαρούσι θα είναι στην 3η θέση και τα Μελίσσια στην 4η

Η Αγία Παρασκευή και το Αιγάλεω δεν προλαβαίνουν τα play-offs. Περιστέρι, Γαλάτσι και Κηφισιά επίσης "αδιάφοροι" στον τελευταίο αγώνα τους.

Για τη μονομαχία στην ουρά:

> Η μόνη περίπτωση να σωθεί η Αναγέννηση είναι να επικρατήσει και στα δύο παιχνίδια που της απομένουν (εντός έδρας με Μαρούσι και Φιλαθλητικό). Αν χάσει το Σάββατο από Φιλαθλητικό, πέφτει.

> Η Νέα Κηφισιά, μιας και θα είναι δύσκολο να κοντράρει τον Παναθηναϊκό, θέλει νίκη του Αμαρουσίου στα Πετράλωνα και παράλληλα νίκη των Πετραλώνων στο αναβληθέν με τον Φιλαθλητικό. Σώνεται επίσης στο σενάριο που θέλει τα Πετράλωνα να επικρατούν του Αμαρουσίου, το Αιγάλεω του Φιλαθλητικού, αλλά και ο Φιλαθλητικός των Πετραλώνων.

> Ο Φιλαθλητικός σώνεται με δύο νίκες στα παιχνίδια που του απομένουν ή αν ηττηθεί στο Αιγάλεω, τότε θέλει νίκη στα Πετράλωνα και νίκη του Αμαρουσίου, επίσης στα Πετράλωνα. Αν χάσει το Σάββατο στα Πετράλωνα, πέφτει.
Gkos
Τα έγραψες υπέροχα φίλε και με έβγαλες από τον κόπο.
Από τώρα δίνω διπλό στο Μελίσσια-Περιστέρι smiley.gif
jhantzop
QUOTE(doctor_dru @ Mar 4 2015, 14:30 ) *
Με τα χθεσινά αποτελέσματα λοιπόν,ο Φιλαθλητικός σώζει την κατηγορία αν κερδίσει το Σάββατο στο εξ αναβολής ντέρμπι με τα Πετράλωνα.Κατάφερε και πήρε και την διαφορά από την Αενκ(όπως επισήμανε και ο Gkos) ενώ η Αενκ αντιμετωπίζει την τελευταία αγωνιστική τον Παναθηναϊκό.Υπάρχει βέβαια και το σενάριο 2 νικών των Πετραλώνων με Φιλαθλητικό και Μαρούσι που κρατά στην κατηγορία την Αναγέννηση.Ίδωμεν...


Η διαφορά που πήρε ο Φιλαθλητικός δεν θα παίξει κανέναν απολύτως ρόλο διότι σε καμία περίπτωση δεν θα ισοβαθμίσουν οι δυο τους. Μόνο σε τριπλή ισοβαθμία θα είχε νόημα, αλλά η ΑΕΝΚ με τις δύο νίκες απέναντι στα Πετράλωνα, έχει το πάνω χέρι. Παραπάνω αναλύω το πως και τι.

QUOTE(Gkos @ Mar 4 2015, 15:17 ) *
Τα έγραψες υπέροχα φίλε και με έβγαλες από τον κόπο.
Από τώρα δίνω διπλό στο Μελίσσια-Περιστέρι smiley.gif


Θέλεις να δεις μπαράζ ε;

blove.gif

QUOTE(jhantzop @ Mar 4 2015, 15:19 ) *
Η διαφορά που πήρε ο Φιλαθλητικός δεν θα παίξει κανέναν απολύτως ρόλο διότι σε καμία περίπτωση δεν θα ισοβαθμίσουν οι δυο τους.


Σε αυτό έκανα ένα μικρό λαθάκι. Μόνο η παρακάτω περίπτωση υπάρχει, όπου εκεί θα παίξει ρόλο αυτή η διαφορά:

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

Φαίνεται και το πιθανότερο σενάριο ΑΝ το Σάββατο επικρατήσει ο Φιλαθλητικός. Αν δεν κερδίσει, το πιθανότερο σενάριο είναι τριπλή ισοβαθμία και σώνεται η ΑΕΝΚ.
doctor_j
ΠΥΘΙΑ

- γήπεδο που φέτος φιλοξένησε δύο ομάδες, του χρόνου δεν θα φιλοξενήσει καμιά...α' κατηγορίας.
- γήπεδο που φέτος και πέρσι φιλοξένησε αγώνες α' κατηγορίας, μετά τους δύο αγώνες που απομένουν, δεν βλέπω να παίρνει έγκριση και για του χρόνου.
- η μοναδική νίκη ομάδας που έπρεπε να έχει πέσει από πέρσι, θα αποδειχτεί μοιραία για το final 4 για άλλη ομάδα που δίδαξε άμυνα. ζώνης...
- δυστυχώς όπως φαίνεται δεν προκρίνεται στην τετράδα η ομάδα με το "καλύτερο υλικό" υβριστών παικτών και των μανάδων τους και μοναδική ικανή (...) να κοντράρει την μισή εθνική εφήβων.

ΣΥΝΟΨΗ
- η κατάταξη των ομάδων φέτος, αν έλθουν όλα όπως τα προανέφερα, δεν θα μπορούσε να είναι δικαιότερη.
- το πρωτάθλημα αποδείχτηκε μετά τις ριζικές ηλικιακές αλλαγές, ποιοτικότερο των προσδοκιών, λαμβάνοντας υπόψη πως το ανώτερο επίπεδο σε κάθε σεζόν πλέον, καλείται να διαλέξει ουσιαστικά ανάμεσα στην άθληση και την μάθηση.
wike side
QUOTE(doctor_j @ Mar 4 2015, 15:44 ) *
ΠΥΘΙΑ

- γήπεδο που φέτος φιλοξένησε δύο ομάδες, του χρόνου δεν θα φιλοξενήσει καμιά...α' κατηγορίας.
- γήπεδο που φέτος και πέρσι φιλοξένησε αγώνες α' κατηγορίας, μετά τους δύο αγώνες που απομένουν, δεν βλέπω να παίρνει έγκριση και για του χρόνου.
- η μοναδική νίκη ομάδας που έπρεπε να έχει πέσει από πέρσι, θα αποδειχτεί μοιραία για το final 4 για άλλη ομάδα που δίδαξε άμυνα. ζώνης...
- δυστυχώς όπως φαίνεται δεν προκρίνεται στην τετράδα η ομάδα με το "καλύτερο υλικό" υβριστών παικτών και των μανάδων τους και μοναδική ικανή (...) να κοντράρει την μισή εθνική εφήβων.

ΣΥΝΟΨΗ
- η κατάταξη των ομάδων φέτος, αν έλθουν όλα όπως τα προανέφερα, δεν θα μπορούσε να είναι δικαιότερη.
- το πρωτάθλημα αποδείχτηκε μετά τις ριζικές ηλικιακές αλλαγές, ποιοτικότερο των προσδοκιών, λαμβάνοντας υπόψη πως το ανώτερο επίπεδο σε κάθε σεζόν πλέον, καλείται να διαλέξει ουσιαστικά ανάμεσα στην άθληση και την μάθηση.




...επειδή μου αρέσει πολύ μπορώ να απαντήσω...όχι μεταφορικά αλλά πραγματικά wink.gif
vmar
QUOTE (jhantzop @ Mar 4 2015, 15:15 ) *
Η Αγία Παρασκευή και το Αιγάλεω δεν προλαβαίνουν τα play-offs. Περιστέρι, Γαλάτσι και Κηφισιά επίσης "αδιάφοροι" στον τελευταίο αγώνα τους.


Για την ΚΑΠ, δεν είναι αληθές ότι δεν προλαβαίνει τα paly off. Μαθηματικά πάντα.

Βέβαια η τύχη της είναι στα χέρια των Μελισσίων και του Αμαρουσίου.
Πρώτα απ' όλα πρέπει να κερδίσει το Δούκα.
Αν χάσουν και τα Μελίσσια και το Μαρούσι, βγαίνει τρίτη. (έχει +1 πόντο στην ισοβαθμία με τα Μελίσσια).
Αν χάσει το Μαρούσι βγαίνει τέταρτη.
Με όποιο άλλο αποτέλεσμα είναι πέμπτη.
jhantzop
QUOTE(vmar @ Mar 4 2015, 17:29 ) *
Για την ΚΑΠ, δεν είναι αληθές ότι δεν προλαβαίνει τα paly off. Μαθηματικά πάντα.

Βέβαια η τύχη της είναι στα χέρια των Μελισσίων και του Αμαρουσίου.
Πρώτα απ' όλα πρέπει να κερδίσει το Δούκα.
Αν χάσουν και τα Μελίσσια και το Μαρούσι, βγαίνει τρίτη. (έχει +1 πόντο στην ισοβαθμία με τα Μελίσσια).
Αν χάσει το Μαρούσι βγαίνει τέταρτη.
Με όποιο άλλο αποτέλεσμα είναι πέμπτη.


Έχεις δίκιο, θα επανορθώσω σε λίγα λεπτά!

QUOTE(jhantzop @ Mar 4 2015, 15:15 ) *
Η πιο πιθανή τελική κατάταξη για τις πρώτες 4 θέσεις θα είναι αυτή που είναι και σήμερα. Σε δύο περιπτώσεις θα έχουμε αλλαγή στην κατάταξη:

> Ήττα των Μελισσίων, νίκη Αμαρουσίου και νίκη Δούκα: Θα πάμε σε αγώνα μπαράζ για τις θέσεις 3 και 4
> Ήττα των Μελισσίων, νίκη Αμαρουσίου και ήττα Δούκα: Σε αυτήν την περίπτωση το Μαρούσι θα είναι στην 3η θέση και τα Μελίσσια στην 4η

Η Αγία Παρασκευή και το Αιγάλεω δεν προλαβαίνουν τα play-offs. Περιστέρι, Γαλάτσι και Κηφισιά επίσης "αδιάφοροι" στον τελευταίο αγώνα τους.


Τροποποιώ λοιπόν το παραπάνω διότι είχα κάνει λάθος και ζητώ συγγνώμη!

Σε περίπτωση νίκης του Δούκα επί της Αγίας Παρασκευής, η τελική κατάταξη θα είναι αυτή που είναι και σήμερα. Μόνο στην περίπτωση που ηττηθούν τα Μελίσσια και νικήσει το Μαρούσι, θα πάμε σε αγώνα μπαράζ για τις θέσεις 3-4.

Σε αντίθετη περίπτωση, δηλαδή εκτός έδρας νίκη της Αγίας Παρασκευής επί του Δούκα, στις θέσεις 3-4 θα έχουμε τα εξής:

> Νίκη Μελισσίων και νίκη Αμαρουσίου = ΜΕΛΙΣΣΙΑ & ΜΑΡΟΥΣΙ
> Νίκη Μελισσίων και ήττα Αμαρουσίου = ΜΕΛΙΣΣΙΑ & ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
> Ήττα Μελισσίων και νίκη Αμαρουσίου = ΜΑΡΟΥΣΙ & ΜΕΛΙΣΣΙΑ
> Ήττα Μελισσίων και ήττα Αμαρουσίου = ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ & ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Από τα παραπάνω λοιπόν φαίνεται πως τα Μελίσσια είναι 100% στα play-offs ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων και το Αιγάλεω δεν προλαβαίνει με τίποτα τα play-offs. Άρα μαζί με το Αιγάλεω, θα είναι επίσης "αδιάφοροι" στον τελευταίο τους αγώνα οι ομάδες του Περιστερίου, του Γαλατσίου και της Κηφισιάς, όπως επίσης και ο ηττημένος του αγώνα (Σάββατο 7/3) μεταξύ Αναγέννησης και Φιλαθλητικού. Ο ηττημένος μάλιστα αυτής της συνάντησης θα υποβιβαστεί χωρίς να περιμένει κάποιο αποτέλεσμα την Τρίτη 10/3.

Για την ουρά ισχύουν αυτά που έγραψα πιο πάνω ελπίζοντας να μην έχω κάνει κι άλλο λάθος...
bfm-bro
QUOTE(jhantzop @ Mar 4 2015, 17:52 ) *
Έχεις δίκιο, θα επανορθώσω σε λίγα λεπτά!



Τροποποιώ λοιπόν το παραπάνω διότι είχα κάνει λάθος και ζητώ συγγνώμη!

Σε περίπτωση νίκης του Δούκα επί της Αγίας Παρασκευής, η τελική κατάταξη θα είναι αυτή που είναι και σήμερα. Μόνο στην περίπτωση που ηττηθούν τα Μελίσσια και νικήσει το Μαρούσι, θα πάμε σε αγώνα μπαράζ για τις θέσεις 3-4.

Σε αντίθετη περίπτωση, δηλαδή εκτός έδρας νίκη της Αγίας Παρασκευής επί του Δούκα, στις θέσεις 3-4 θα έχουμε τα εξής:

> Νίκη Μελισσίων και νίκη Αμαρουσίου = ΜΕΛΙΣΣΙΑ & ΜΑΡΟΥΣΙ
> Νίκη Μελισσίων και ήττα Αμαρουσίου = ΜΕΛΙΣΣΙΑ & ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
> Ήττα Μελισσίων και νίκη Αμαρουσίου = ΜΑΡΟΥΣΙ & ΜΕΛΙΣΣΙΑ
> Ήττα Μελισσίων και ήττα Αμαρουσίου = ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ & ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Από τα παραπάνω λοιπόν φαίνεται πως τα Μελίσσια είναι 100% στα play-offs ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων και το Αιγάλεω δεν προλαβαίνει με τίποτα τα play-offs. Άρα μαζί με το Αιγάλεω, θα είναι επίσης "αδιάφοροι" στον τελευταίο τους αγώνα οι ομάδες του Περιστερίου, του Γαλατσίου και της Κηφισιάς, όπως επίσης και ο ηττημένος του αγώνα (Σάββατο 7/3) μεταξύ Αναγέννησης και Φιλαθλητικού. Ο ηττημένος μάλιστα αυτής της συνάντησης θα υποβιβαστεί χωρίς να περιμένει κάποιο αποτέλεσμα την Τρίτη 10/3.

Για την ουρά ισχύουν αυτά που έγραψα πιο πάνω ελπίζοντας να μην έχω κάνει κι άλλο λάθος...


Οπως παντα ακριβείς χωρίς το παραμικρό κενό.....ολα στο πιάτο μας,δεν χρειάζεται να ψάξεις το παραμικρό .....μπράβο.


bfm-bro
θέλω να προσθέσω κάποια πράγματα για το χθεσινό παιχνίδι του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΎ με τα ΜΕΛΙΣΣΙΑ.
Ήταν από τα παιχνίδια αυτά που χαίρεσαι να βλέπεις πραγματικό ντέρμπι με ωραίες φάσεις και από τις δυο πλευρές γρήγορο παιχνίδι χωρίς σκοπιμότητες που απεικονίζει και την δίκαιη βαθμολογική θέση δυο των ομάδων.
Για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌ λίγο πολύ τα πράγματα είναι γνωστά δηλαδή σίγουρος πρωταθλητής ΕΣΚΑ και το πιο πιθανό είναι να παρη και το πανελλήνιο πρωτάθλημα.Εχθές τρία παιδιά ήταν αυτά που έβγαλαν τα κάστανα από την φωτιά.ο Χαραλαμποπουλος ο Κονιαρης και ο Λούντζης όταν τους χρειάστηκε η ομάδα ήταν εκεί δείχνοντας το ταλέντο τους και το πόσο τους έχει βοηθήσει η συμμετοχή τους με το ανδρικό σε τόσο υψηλό επίπεδο.
Τα ΜΕΛΙΣΣΙΑ τώρα καταρχάς είναι η ομάδα που στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ έχει βάλει τους περισσότερους πόντους τόσο στον αγώνα του πρώτου γύρου (63) όσο και εχθές (68),επίσης είναι η ομάδα που έχει χάσει με την μικρότερη διαφορά πόντων(9) και που τον δυσκόλεψε τόσο πολύ αρκεί να δούμε οτιπροηγηθηκε στα πρώτο δεκάλεπτο με 20-22 στο ημίχρονο ήταν στο 40-38 και περίπου 1.20 πριν την λήξη του παιχνιδιού η διαφορά ήταν στους 4 πόντους έχοντας και κατοχή μπάλας,επίσης ανάγκασε τον coach Παπαδόπουλο να κρατήσει τους τρεις παίκτες που προανέφερα πιο πάνω εντός αγωνιστικού χώρου για περισσότερο απο30 λεπτά.
Όλα τα παιδιά των ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ προσπάθησαν για το καλύτερο δίνοντας κάθε ικμάδα των δυνάμεων τους επιβραβεύοντας έτσι και την πολύ καλή χρονιά που έχει η ομάδα μπαίνοντας στο final four.
Ας μην ξεχνάμε ότι είναι νεοφώτιστοι στην Α κατηγορία της ΕΣΚΑ.
doctor_dru
QUOTE (jhantzop @ Mar 4 2015, 15:28 ) *
Σε αυτό έκανα ένα μικρό λαθάκι. Μόνο η παρακάτω περίπτωση υπάρχει, όπου εκεί θα παίξει ρόλο αυτή η διαφορά:

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

Φαίνεται και το πιθανότερο σενάριο ΑΝ το Σάββατο επικρατήσει ο Φιλαθλητικός. Αν δεν κερδίσει, το πιθανότερο σενάριο είναι τριπλή ισοβαθμία και σώνεται η ΑΕΝΚ.

Το θεωρώ και το πιθανότερο σενάριο γι'αυτό ανέφερα ότι νίκη του Φιλαθλητικού το Σάββατο τον σώζει.Θεωρώ δύσκολο να κάνει 2 νίκες η Αναγέννηση ενώ δεν βλέπω και τον Φιλαθλητικό και την Αενκ να έχουν την δυνατότητα να απειλήσουν Αιγάλεω και Παναθηναϊκό αντίστοιχα.
Shorty
Νικη Πετραλωνα επι του ΦΟΑ ...
Gkos
Πετράλωνα-Φιλαθλητικός 1 (+6 )
tekton
Καλύτερη ομάδα η Αναγέννηση, κέρδισε το Φιλαθλητικό με 66-55.
Ήταν μπροστά σε όλο τον αγώνα με 2 έως 15 πόντους.
jhantzop
QUOTE(Shorty @ Mar 7 2015, 13:11 ) *
Νικη Πετραλωνα επι του ΦΟΑ ...


Φιλαθλητικός ατη Β' Κατηγορία.

Αν τα Πετράλωνα δεν κερδίσουν το Μαρούσι, τότε θα ακολουθήσουν τους Φιλαθλητικό και ΓΣ Κηφισιάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, η ΑΕΝ Κηφισιάς θα ακολουθήσει στη Β' Κατηγορία, εκτός και αν...... κερδίσει τον Παναθηναϊκό...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.