Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
peristerifan
QUOTE(Gkos @ Apr 4 2015, 10:12 ) *
Εγώ εγραψα τι μου είπανε (παραπάνω του ενός) ατομα που έχουν δει παμπολλες φορές φέτος τις ομάδες.


Αν καποιος εχει διαφορετική άποψη,φυσικα μπορει να την εκφέρει.


Οτι ο Χαραλαμπό θα ήταν κατακουρασμενος από τα συνεχή ματς ήταν αναμενόμενο ,Κονιαρης και Παπαγιαννης ηταν off πολυ καιρο(ειδικα ο Παπαγιαννης ειχε να παιξει από Φλεβαρη) και λογικό να μην ήταν έτοιμοι.
Μην μου λες τα προφανή.
Όταν εσυ πήγαινες,εγώ γύριζα.
Εγω έγραψα πως παιξανε.

Επειδη υπηρχε καμερα του sportshero στο γηπεδο ,υποθετω θα το δειξει(ήταν και αυτός ενας από τους λογους που προτιμησα να παω Καλλιθεα) και θα δουμε.
Αν κανω λαθος ,θα το γραψω.
Χλωμο βεβαια,αλλα οκ.

Υ.γ.
Η σελιδα Ακαδημιων του ΠΑΟ στο φουμπου δεν έχει ανεβασει κανένα σκορ ,μπηκα και τώρα και τσεκαρα.
Φωτογραφίες έχει.
Εκτιθεσαι αδερφέ.


Υ.γ.2.
Το " Όταν εσυ πήγαινες,εγώ γύριζα " παρτο και κυριολεκτικα.
Μεχρι τις 9, στον Ταφο ήμουνα.
Μιλησα,ειδα και έφυγα.


Ναι οκ αλλα γραφεις τραγικος ο χαραλαμπο !! γραψε ότι τον εχουν ξεπατωσει και δεν επαιξε καλα ( ΤΡΑΓΙΚΟΣ )ΚΑΚΟς Ο ΚΟΝΙΑΡΗΣ,ΑΠΛΑ ΚΑΛΟΣ Ο ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ,Αρκετα καλος ο λουντζης
μπραβο σε όλα τα παιδια επρεπε να γραψεις και ειδικα στους τέσσερις που παρολο την φετινη κουραση με προπονηση και ταυτόχρονα την ιδια μερα παιχνιδι δηλωσαν παρον.Οσο για το παιχνιδι δεστο και μετα μας λες

QUOTE(peristerifan @ Apr 4 2015, 10:26 ) *
Ναι οκ αλλα γραφεις τραγικος ο χαραλαμπο !! γραψε ότι τον εχουν ξεπατωσει και δεν επαιξε καλα ( ΤΡΑΓΙΚΟΣ )ΚΑΚΟς Ο ΚΟΝΙΑΡΗΣ,ΑΠΛΑ ΚΑΛΟΣ Ο ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ,Αρκετα καλος ο λουντζης
μπραβο σε όλα τα παιδια επρεπε να γραψεις και ειδικα στους τέσσερις που παρολο την φετινη κουραση με προπονηση και ταυτόχρονα την ιδια μερα παιχνιδι δηλωσαν παρον.Οσο για το παιχνιδι δεστο και μετα μας λες

Οσο για το ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΕΓΩ ΓΥΡΙΖΑ
ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 60 ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ
iliaszervos
QUOTE(Gkos @ Apr 4 2015, 10:01 ) *
Καλημέρα.
Απότι μου είπανε,κακό ματς,που στο β μέρος ειδικά δεν βλεπότανε.
Ο ΠΑΟ ήτο μετριότατος(τραγικός Χαραλαμπόπουλος,κακός Κόνιαρης,απλά καλός Παπαγιάννης,αρκετά καλός Λούτζης,την παρτίδα την έσωσαν πάλι οι back stage παίχτες ,πολύ καλός Καμαριανός), ο Δούκας ανύπαρκτος(κακός Καρράς και όλοι οι άλλοι μέτριοι ,οι μικροί-παίξανε όλοι-απλά δεν μπορούν ακόμα.)
Σαν εξέλιξη,στην αρχή του ματς ήταν μπροστά ο Δουκας,και το γυρισε ως το ημίχρονο ο ΠΑΟ ανετα και μετα πανηγύρι.
Η ΕΣΚΑ ακόμα δεν έχει γράψει(από Δευτέρα),η σελιδα του ΠΑΟ στο fb επισης τίποτα(ουτε καν σκορ-φώτο πανηγυρισμων έχει μόνο) ,ε αυτά,δεν εγινε κάτι που να μην περιμέναμε δηλαδή.
Γι αυτό βλέπω κανενας συμφορουμιτης δεν πήγε(αν και ήταν κατάμεστο).
Α!
Είχε και Fun Patrol άκουσα smile.gif


Δεν χρειάζεται να το διατυμπανίζουμε ότι πήγαμε, εγώ πήγα (στο 2ο 10λεπτο έφτασα)

Στο περίπου, είναι σωστές οι πληροφορίες σας, απλά το ποτήρι μπορείτε να το βλέπετε και μισογεμάτο!

Δηλαδή οκ σωστά τα λέτε για Χαραλαμπόπουλο, αλλά ο Παπαγιάννης και ο Λούτζης έδειξαν οτι είναι το μέλλον του ελληνικού μπάσκετ (όσο έπαιξαν αρκούσε)

Με μεγάλη άνεση -όπως το λέγατε - νίκησαν οι πράσινοι ενώ απο Δούκα φάνηκε αρκετά (απο αυτούς που αναγνωρίζω εγώ) ο Φωτόπουλος και ο Τζελάλης
Gkos
Προς τι ο πληθυντικός;; smile.gif

Τωρα που το θυμήθηκα σου είχα γραψει για το ματς οτι θα έρθει 35 π φιλικά και χαλαρά! smile.gif

Το θυμάσαι;


"Το 5ο συνεχόμενο και αήττητο πρωτάθλημα Α ΕΣΚΑ ΕΦΗΒΩΝ κατέκτησε εχτές η ομάδα μας στο γεμάτο από κόσμο κλειστό της Λεωφόρου αφού επικράτησε του ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ με 87-53 και έκανε το 3-0 στη σειρά των τελικών ( 2-0 κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος) .



ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 87-53


Διαιτητές: Σώμος - Παυλόπουλος Τα δεκάλεπτα: 21-24,43-32,75-43,87-53 


Παναθηναϊκός (Παπαδόπουλος): Κόνιαρης 5, Λούντζης 7(1), Κακαργιάς, Μαγιντόμπε 5(1), Σταύρος 2, Μακρυγιάννης 4, Ιορδάνου 8(1), Γκάτζο 5(1), Μπέλη 5, Καμαριανός 10, Παπαγιάννης 22, Χαραλαμπόπουλος 14(2)


Δούκας (Μπακογεώργος): Δημητριάδης, Κανάκης, Μαστόρος 12(2), Φιλίππου 9, Τζελάλης 7, Καρράς 8, Φωτόπουλος 3, Αγραβάνης 11, Κατσούλης, Γκίνης 3, Γεραμάνης, Πολύζος "
iliaszervos
QUOTE(Gkos @ Apr 4 2015, 14:11 ) *
Προς τι ο πληθυντικός;; smile.gif


smiley.gif Η αλήθεια είναι οτι παρασύρθηκα και νόμιζα οτι απαντούσα συνολικά, στα σχετικά με τον τελικό, posts και των άλλων "συνφορουμιτών" και γιαυτό έβαλα πληθυντικό... (25 διαφορά είχες πεί... ή 35; δεν είμαι σίγουρος, θα το δώ!)

αν και κανονικά έπρεπε λόγω του ότι είχες πει ότι θάρθεις και δεν ήρθες, να σου μιλάω στον πληθυντικό πράγματι ή να βρώ κάποια άλλη "τιμωρία" cool.gif
Gkos
A EΣΚΑ ΕΦΗΒΟΙ ΠΑΟ-ΔΟΥΚΑΣ FINAL : https://youtu.be/TgZZnZPrjFU

QUOTE (iliaszervos @ Apr 4 2015, 14:59 ) *
(25 διαφορά είχες πεί... ή 35; δεν είμαι σίγουρος, θα το δώ!)


35 smile.gif shot.gif


QUOTE (iliaszervos @ Apr 4 2015, 14:59 ) *
αν και κανονικά έπρεπε λόγω του ότι είχες πει ότι θάρθεις και δεν ήρθες, να σου μιλάω στον πληθυντικό πράγματι ή να βρώ κάποια άλλη "τιμωρία" cool.gif


Είχα πει θα έρθω ,και ήρθα.

8:20 με 9:00 smile.gif

Δεν είπα ότι θα ξημεροβραδιαστώ κιόλαςsmile.gif


Gkos
QUOTE (Gkos @ Apr 5 2015, 14:49 ) *
A EΣΚΑ ΕΦΗΒΟΙ ΠΑΟ-ΔΟΥΚΑΣ FINAL : https://youtu.be/TgZZnZPrjFU



Ειδα αρκετό από το βίντεο(όλο με τίποτα-μπορει το καλοκαίρι,αν βαριεμαι στα όρια αυτοκτονιας),από την αρχή και από το τέλος,νταξει ευτυχώς που δεν κάθησα Τάφο.
Ηταν και η παρουσια των Fun Patrol ,που εκανε το θέαμα ακόμα πιο trash.
Δεν τις μπορώ αυτες τις φιέστες που παίζουμε μόνοι μας.
Καλη ώρα σαν τον τελικό κυπελλου σημερα.
Ουτε που τον είδα.
Gkos
Μιας και ακόμα δεν έχω προλάβει να κανω thread για πανελλήνιο εφήβων ,να πουμε ότι το Ηρακλειο γινεται η τριτη ομαδα που σφραγίζει εισητηριο για την Πτολεμαιδα,αφου στα μπαράζ που γίνανε στον Αγιο Θωμά,νικησε ευκολα τον Διαγόρα(χτες) και ακόμα πιο εύκολα τον Εσπερο Λαμιας πριν δυο ώρες.
tasos
O ΓΣ Απόλλων Σμύρνης, προσκαλεί όσους αθλητές (γενν. 1998/1999) επιθυμούν να ενταχθούν στο εφηβικό τμήμα του συλλόγου μας, σε δοκιμαστικές προπονήσεις. Υπενθυμίζουμε ότι το εφηβικό μας για τη σεζόν 2015-2016 θα αγωνίζεται στην 1η Κατηγορία ΕΣΚΑ!

Οι Προπονήσεις και η επιλογή των αθλητών θα γίνονται από τον έμπειρο προπονητή μας Χρήστο Ασημακόπουλο στο κλειστό Γήπεδο της Ριζούπολης (Λεωφ. Ηρακλείου 119).

Για πληροφορίες:

Σάββατο & Κυριακή από τις 9:30-13:30 στο τηλέφωνο 2102524883 ή στο Γήπεδο
Στο e-mail: xasimak@yahoo.gr

http://planetapollon.gr/?p=21756
bfm-bro
Καλημέρα και καλό μήνα σέ ολους.
Για να μην ξεχνιώμαστε .....να αναφέρω οτι μετα και τις δυο πρώτες αγωνιστικές του πανελληνίου πρωταθλήματος εφήβων η ομάδα των ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ συνεχιζει για την σεζόν 2014-2015 να ειναι η μόνη ομάδα που εχει σκοράρει 68 πόντους εναντίον του Παναθηναικού και να ειναι η μόνη ομαδα που ο Παναθηναικος κερδισε με κατω απο 10 πόντους (77-68 στό παιχνιδι της λεωφόρου,9 πόντους διαφορά)
Ας περιμένουμε λοιπόν να μεχρι την κυριακή να δούμε εαν θα σπάση αυτό το ατυπο ρεκόρ της ομάδος των ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ.

icon_drunk.gif
storm2


Camp για προχωρημένους παίκτες
1st Elite Training Basketball Camp ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Youth Player Athletic Development
http://omadanet.gr/nefo-nikiforos/2015/05/27/elite/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.