Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2014-15
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
bfm-bro
Η ομαδα των ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ εχθες εκανε το 2-2 με τον ΔΟΥΚΑ και ολα θα κριθουν πλεον την Τριτη στον τελευταιο αγωνα των δυο αυτων ομαδων στο ΔΑΙΣ για το ποια ομαδα θα αντιμετωπιση τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ στον τελικο.
Οτι και να γινει την τριτη ειτε κερδισουν τα ΜΕΛΙΣΣΙΑ ειτε χασουν το σιγουρο ειναι ενα,οτι αυτη η ομαδα φετος πετυχε το ακατορθωτο,ειναι σαν να εχει παρη το πρωταθλημα στην ΕΣΚΑ ισως και κατι παραπανω,μονο επιτυχημενη μπορεις να χαρακτηρησης την πορεία της.Σε ολο το πρωταθλημα ειχε μια πορεια σταθερη χωρις γκελες,κοιταξε στα ματια τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ και στα δυο παιχνιδια,του εβαλε δυσκολα,και τωρα με τον ΔΟΥΚΑ με τους αγωνες 2-0 εις βαρος της κανει το 2-2 κερδιζοντας τον δυο συνεχομενες φορες,που μην ξεχναμε οτι ο ΔΟΥΚΑς στο πρωταθλημα εχασε δυο φορες ΜΟΝΟ απο τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ.
Αυτα τα παιδια λοιπον κληθηκαν να αντιμετωπισουν ομαδες (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟς-ΔΟΥΚΑς-ΜΑΡΟΥΣΙ κα)που τις αποτελουν παιδια που ειναι χρονια δουλεμενα μαζι και γνωριζει ο ενας το παιχνιδι του αλλου.
Η ομαδα των ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ στηθηκε τελος Αυγουστου αρχες Σεπτεμβρη οπου με σωστες επιλογες παικτων απο Διοικηση και Προπονητη και με τους περισσοτερους παιχτες νεοφερτους στην ομαδα δημιουργησαν ανα πολυ καλο roster.
Γιαυτο λοιπον πιστευω οτι αυτο που καταφεραν ειναι κατι παραπανω απο σημαντικο για το εφηβικο τμημα του συλλογου.

RESPECT
Gkos
QUOTE (mankip @ Mar 21 2015, 14:18 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΤΟΠΗΜΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ. ΤΟ ΣΟΟΥ ΟΜΩΣ ΑΠΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΣΜΟ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ, ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΤΗ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΕΙΔΙΚΑ Ο ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΦΥΡΙΖΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΥΩΠΙΑ ΣΤΑ ΣΠΡΩΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ. ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΑΥΤΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ. Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΟΜΑΔΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ ΑΝΟΧΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΩΝ.
smiley.gif


Να πω την αμαρτία μου,εγώ (που συνηθίζω να γράφω για διαιτησιες) μια χαρα 50-50 την είδα την διαιτησια. . .

Οσο για το σόου Μπακό,πάλι δεν είδα τίποτα. . .
(Ότι βρίζει πολύ το ξέρουμε-trademark το έχει).

Τι να πω ,ίσως φταίει ότι ήμουνα με παρέα και δεν ήμουν πλήρως αφοσιωμενος στον αγώνα,ισως ότι στην θέση που καθόμουνα δεν είχα καλή ορατότητα(αν και στο συγκεκριμένο γήπεδο όπου και να κάτσεις καλή ορατότητα δεν έχεις-παγκόσμια πρωτοτυπία smile.gif ) του γηπεδου και του πάγκου του Δουκα ειδικότερα.

Anyway,κανείς για το ματς θα γράψει ή παλι εγώ,ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΟΙΚΤΡΑ ;;;



jhantzop
QUOTE(Gkos @ Mar 21 2015, 15:19 ) *
Να πω την αμαρτία μου,εγώ (που συνηθίζω να γράφω για διαιτησιες) μια χαρα 50-50 την είδα την διαιτησια. . .

Οσο για το σόου Μπακό,πάλι δεν είδα τίποτα. . .
(Ότι βρίζει πολύ το ξέρουμε-trademark το έχει).

Τι να πω ,ίσως φταίει ότι ήμουνα με παρέα και δεν ήμουν πλήρως αφοσιωμενος στον αγώνα,ισως ότι στην θέση που καθόμουνα δεν είχα καλή ορατότητα(αν και στο συγκεκριμένο γήπεδο όπου και να κάτσεις καλή ορατότητα δεν έχεις-παγκόσμια πρωτοτυπία smile.gif ) του γηπεδου και του πάγκου του Δουκα ειδικότερα.

Anyway,κανείς για το ματς θα γράψει ή παλι εγώ,ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΟΙΚΤΡΑ ;;;


Θέτεις πολλά θέματα εδώ!!! :-P

Το γήπεδο όντως είναι δύσκολο... Αν δεν θέλεις να βλέπεις κάγκελα, τότε θα πρέπει να πας όσο πιο ψηλά μπορείς! Αλλά όλα είναι θέμα συνήθειας... δεν έρχεσαι συχνά σε εμάς, μας σνομπάρεις!!!

Για την αφοσίωση στον αγώνα που λες... μάλλον δεν σε έβλεπες!!! Όλο με τους δίπλα σου μιλούσες... απορώ πως δεν έβλεπες το κινητό σου συνέχεια!

Στον αντίπαλο προπονητή δεν θέλω να αναφερθώ... ο καθένας έχει τη γνώμη του.

Για τη διαιτησία δεν υπάρχει λόγος να λέμε κάτι... είναι υποκειμενικό το πως θα το δει ο καθένας... η κα. Τσαρούχα πάντως εξαιρετική!

Όσο για τον αγώνα τι θέλεις να πούμε (κακώς βαριέσαι)... Χωρίς να πιάσουν την απόδοση που πιάνουν συνήθως, τα Μελίσσια έβαλαν 70 πόντους στον Δούκα, έκαναν το 2-2 απέναντι σε μία ομάδα που είχε χάσει μόνο από τον Παναθηναϊκό και όλα θα παιχτούν την Τρίτη στο ΔΑΙΣ. Όπως και να έχει, η χρονιά για τα Μελίσσια είναι άκρως επιτυχημένη, ασχέτως αποτελεσμάτων από εδώ και πέρα. Τα υπόλοιπα να τα πεις εσύ!
Mpampis_s
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.
ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΕ 3" Ο ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ.ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ.Ο ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΣΤΙΣΕΙ ΜΕΝΕΙ ΑΚΟΥΝΗΤΟΣ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ.ΑΦΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΠΕΥΘΗΝΘΗΚΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΑΛΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΟΝ (ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ) ΕΔΩ.Η ΕΞΕΔΡΑ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΑΓΩΣΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑΝ.ΤΡΟΜΕΡΟ BULLING ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.
ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΙΚΑΝ ΑΝΑΛΟΓΑ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Ο Κος ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ.

ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.
Gkos
QUOTE (Mpampis_s @ Mar 21 2015, 15:59 ) *
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.
ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΕ 3" Ο ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ.ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ.Ο ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΣΤΙΣΕΙ ΜΕΝΕΙ ΑΚΟΥΝΗΤΟΣ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ.ΑΦΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΠΕΥΘΗΝΘΗΚΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΑΛΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΟΝ (ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ) ΕΔΩ.Η ΕΞΕΔΡΑ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΑΓΩΣΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑΝ.ΤΡΟΜΕΡΟ BULLING ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.



Ήταν την ώρα που μπήκα γήπεδο.
21:42 .
Κατευθύνθηκα προς τα πάνω ενώ ακουγα στο ραδιο τον αγώνα στο ΟΑΚΑ.
Δεν έχω αποψη.




QUOTE (Mpampis_s @ Mar 21 2015, 15:59 ) *
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Ο Κος ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ.

ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.


Θα τους βάλουν την Τρίτη smile.gif

Τσάμπα αγχώνεσαι. smile.gif smile.gif smile.gif




lostre4
QUOTE(Mpampis_s @ Mar 21 2015, 15:59 ) *
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.
ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΕ 3" Ο ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ.ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ.Ο ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΣΤΙΣΕΙ ΜΕΝΕΙ ΑΚΟΥΝΗΤΟΣ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ.ΑΦΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΠΕΥΘΗΝΘΗΚΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΠΑΛΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΟΝ (ΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ) ΕΔΩ.Η ΕΞΕΔΡΑ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΑΓΩΣΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑΝ.ΤΡΟΜΕΡΟ BULLING ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.
ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΙΚΑΝ ΑΝΑΛΟΓΑ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Ο Κος ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ.

ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.


Για να καταλαβω το bulling(ειναι και της μοδας) σε τσαρουχα,διεθνης,και τεφτικη,α2 καμια 10 χρονια??
Μπασκετακι ειναι,καποιος κερδιζει και καποιος χανει,δεν μπορει να φταινε παντα οι γκρι
ειδικα οταν μιλαμε για παιδια 16-18 χρονων.λιγη ψυχραιμια δεν βλαπτει εξαλλου τριτη κοντη γιορτη smiley.gif smiley.gif
jhantzop
QUOTE(lostre4 @ Mar 21 2015, 16:22 ) *
Για να καταλαβω το bulling(ειναι και της μοδας) σε τσαρουχα,διεθνης,και τεφτικη,α2 καμια 10 χρονια??
Μπασκετακι ειναι,καποιος κερδιζει και καποιος χανει,δεν μπορει να φταινε παντα οι γκρι
ειδικα οταν μιλαμε για παιδια 16-18 χρονων.λιγη ψυχραιμια δεν βλαπτει εξαλλου τριτη κοντη γιορτη smiley.gif smiley.gif


Μίλησαν μόνο για τον δεύτερο. Δεν υπάρχει όμως λόγος να αναφερόμαστε περαιτέρω στο συγκεκριμένο. Όποιος ήταν στο γήπεδο είδε συμπεριφορές και μπορεί να κρίνει. Απλά να τονίσω πως και εμείς δεν είμαστε χθεσινοί και είμαστε στα γήπεδο 30 χρόνια κοντά. Πάμε παρακάτω...

Εγώ πραγματικά χαίρομαι που η ομάδα μου ήταν σοβαρή και την Τρίτη και την Παρασκευή και κατάφερε να πάει τη σειρά στο 2-2. Τα υπόλοιπα την Τρίτη... εκτός αν ο Gkos θέλει να αναλύσει το παιχνίδι (που δεν είδε!)... πλάκα κάνω, μην τσιμπήσεις!
Mpampis_s
QUOTE(lostre4 @ Mar 21 2015, 16:22 ) *
Για να καταλαβω το bulling(ειναι και της μοδας) σε τσαρουχα,διεθνης,και τεφτικη,α2 καμια 10 χρονια??
Μπασκετακι ειναι,καποιος κερδιζει και καποιος χανει,δεν μπορει να φταινε παντα οι γκρι
ειδικα οταν μιλαμε για παιδια 16-18 χρονων.λιγη ψυχραιμια δεν βλαπτει εξαλλου τριτη κοντη γιορτη smiley.gif smiley.gif


Εμενα δεν με νοιαζει εαν ειναι διεθνης ο διαιτητης η ειναι α2.Φαινεται ομως οτι τον προπονητη τον εννοιαζε και τον ετσουζε αλλιως δεν εξηγηται η συμπεριφορα του.Επισης παλι δεν με νοιαζει ποιος κερδιζει και ποιος χανει ουτε Μελισσια ειμαι ουτε Δούκας,ειμαι με το μπασκετ.Οσο για το οτι μιλαμε για παιδια 16-18 χρονων συμφωνω μαζι σου αλλα πρωτα θα επρεπε να το εχει στο μυαλο του ο Μπακογιωργος και οχι εγω και εσυ.Μην ξεχνας οτι μιλαμε για ανθρωπο της ομοσπονδιας του μπασκετ και προπονητη στις μικρες Εθνικες μας ομαδες.
Η Τριτη σιγουρα ειναι κοντα,να κερδισει ο καλυτερος και στο τελος να χειροκροτησουμε και τις δυο ομαδες χωρις να συζηταμε για τους διαιτητες.

Gkos
Την Πέμπτη τελικα θα γίνει ο ημιτελικός Δουκα-Μελισσια.
AS1972
QUOTE (Gkos @ Mar 23 2015, 17:04 ) *
Την Πέμπτη τελικα θα γίνει ο ημιτελικός Δουκα-Μελισσια.


Όταν στο λένε, δεν ακούς....
Gkos
Ο Δούκας ,με πρόφαση την μη διαθεσιμότητα του ΔΑΙΣ(. . .),ζήτησε και πέτυχε(προφανως) την μεταφορά του ημιτελικού εφηβων Δουκας-Μελισσια την Πέμπτη.

Μαλιστα.
Να υποθέσω μετα τον αγώνα των παιδων την Τριτη,κατα τις 10:30 το βραδυ ,εχουν προγραμματισμενη συντηρηση του παρκε. . .;;;

Τώρα τι να πω ,όλοι καταλαβαινουμε τον λόγο.

Μιση ντροπη του Δουκα που το ζήτησε,και μιση της ΕΣΚΑ που το αποδέχτηκε.

Να λεμε τα πραματα,όπως ειναι.

bfm-bro
Αχαχαχαχα..........γελανε και τα τσιμέντα.........Κυριοι του ΔΟΥΚΑ ξερουμε οτι φετος εχουμε super ομαδα,αλλα εσεις μας φοβαστε γιατι μαλλον ειμαστε ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ...........χαχαχαχα.

ΥΓ.Μπορειται κατοπιν συνεννοηςης να κατεβασετε και τα παιδια του ανδρικου,η ΕΣΚΑ ετσι και αλλιως εχει αποφασιση ποια ομαδα θελει να ειναι στον τελικο. icon_wave.gif 77.gif
mankip
ΣΤΑΛΘΕΝ e-mail ΣΤΗΝ ΕΣΚΑ


ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΗΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ 3ου ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΔΟΥΚΑ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ. ΠΟΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΔΑΪΣ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 24/3? ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΚΕ ΟΙ ΠΑΙΔΕΣ? Ή ΘΑ ΧΑΛΑΣΤΕΙ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ? ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ. ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΔΟΥΚΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΟΜΩΣ????????????????? ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ 17-18 ΕΤΩΝ ΣΤΙΣ ΒΡΩΜΙΚΕΣ ΣΥΜΠΑΙΓΝΙΕΣ ΣΑΣ. ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΡΟΛΑΒΑΙΒΕΤΕ ΑΡΑΓΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΤΕ???????????????????
Gkos
QUOTE (AS1972 @ Mar 23 2015, 17:16 ) *
Όταν στο λένε, δεν ακούς....




Μια απορία εχω :
Αν κοιμηθει ο θεός,και νικησει ο ΠΑΟ αυριο στο παιδικό,και υπαρχει αγωνας και την Πέμπτη,ξαφνικα το ΔΑΙΣ θα ειναι παλι μη διαθεσιμο την Πεμπτη;;;; smile.gif smile.gif smile.gif
mankip
QUOTE (Gkos @ Mar 23 2015, 23:47 ) *
Μια απορία εχω :
Αν κοιμηθει ο θεός,και νικησει ο ΠΑΟ αυριο στο παιδικό,και υπαρχει αγωνας και την Πέμπτη,ξαφνικα το ΔΑΙΣ θα ειναι παλι μη διαθεσιμο την Πεμπτη;;;; smile.gif smile.gif smile.gif


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΠΑΡΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ.
ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΔΙΔΑΚΤΡΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΦΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΙΜΟΔΟΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ.
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ Η ΚΟΝΟΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jhantzop
QUOTE(mankip @ Mar 24 2015, 08:21 ) *
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΠΑΡΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ.
ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΔΙΔΑΚΤΡΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΦΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΙΜΟΔΟΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ.
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ Η ΚΟΝΟΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Παρακαλώ πολύ όχι κεφαλαία.

Νομίζω πως δεν υπάρχουν μόρια για τα παιδιά που πάνε τελικό ΕΣΚΑ και δεν φταίνε σε κάτι τα παιδιά.

Είμαστε πανέτοιμοι! Ας επικεντρωθούμε σε αυτό. Σε αυτό που θέλουν και τα παιδιά!
mankip
QUOTE (jhantzop @ Mar 24 2015, 09:25 ) *
Παρακαλώ πολύ όχι κεφαλαία.

Νομίζω πως δεν υπάρχουν μόρια για τα παιδιά που πάνε τελικό ΕΣΚΑ και δεν φταίνε σε κάτι τα παιδιά.

Είμαστε πανέτοιμοι! Ας επικεντρωθούμε σε αυτό. Σε αυτό που θέλουν και τα παιδιά!


Το μόνο σίγουρο είναι ότι τα παιδιά δεν φταίνε σε τίποτε. 'Αλλωστε δεν τα μέμφηκε κανείς και ούτε υπάρχει τέτοια διάθεση, από κανένα νομίζω. Το χόμπι τους κάνουν με πολύ όρεξη και είμαστε όλοι ευχαριστημένοι που ασχολούνται με τον αθλητισμο (τώρα αν τους προκύψει και επαγγελματική καριέρα ακόμη καλύτερα). Τελικά ραντεβού την Πέμπτη?????
Καλή επιτυχία στα παλληκάρια σου Κύριε Χαντζόπουλε.
bfm-bro
QUOTE(jhantzop @ Mar 24 2015, 09:25 ) *
Ας επικεντρωθούμε σε αυτό. Σε αυτό που θέλουν και τα παιδιά!


Eπειδη και τα παιδια εισπρατουν ολο αυτο το κλιμα,το σιγουρο ειναι οτι θα πανε πιο παθιασμενα να παιξουν οποτε τους ζητηθει οποια μερα-νυχτα-ξημερωματα,με οποια παιδια και να κατεβασει ο ΔΟΥΚΑΣ μικρα μεσαια μεγαλα ,νεους-γέρους οτι και να κανει θα πανε να παιξουν και θα δωσουν το καλυτερο εαυτο του.
Το σιγουρο ειναι ενα,οποιο και να ειναι το αποτεσμα θα φυγουν απο το γηπεδο με το κεφάλη ψηλά.
Gkos
Εγώ παντως πιστέυω ότι "ριγμένος" πιο πολύ με την αλλαγη(και ας μην τον αφορα άμεσα) ειναι ο ΠΑΟ και το παιδικό του,διότι ειμαι σιγουρος ότι μπροστα στο ενδεχόμενο αποκλεισμού ,ο Μπακογιώργος θα χρησιμοποιουσε παίδες στο εφηβικό(και αρκετούς) και θα ειχαν ευκαιρια οι πράσινοι να μειώσουν σε 2-1. . .
Αυτό πιστευω εγω.


Πάντως η δικαιολογια ότι το ΔΑΙΣ ειναι μη διαθέσιμο,ενώ υπαρχει αγώνας νωριτερα,ειναι η χειρότερη που έχω ακουσει στην ζωή μου.
Πάντως.

Τέλος πάντων,ας μην το συνεχισουμε αλλο.
Ήταν unfair του Δουκα και της ΕΣΚΑ ότι εγινε.
AS1972
QUOTE (Gkos @ Mar 24 2015, 12:46 ) *
Εγώ παντως πιστέυω ότι "ριγμένος" πιο πολύ με την αλλαγη(και ας μην τον αφορα άμεσα) ειναι ο ΠΑΟ και το παιδικό του,διότι ειμαι σιγουρος ότι μπροστα στο ενδεχόμενο αποκλεισμού ,ο Μπακογιώργος θα χρησιμοποιουσε παίδες στο εφηβικό(και αρκετούς) και θα ειχαν ευκαιρια οι πράσινοι να μειώσουν σε 2-1. . .
Αυτό πιστευω εγω.


Συμφωνώ 1000%...
mankip
QUOTE(Gkos @ Mar 24 2015, 12:46 ) *
Εγώ παντως πιστέυω ότι "ριγμένος" πιο πολύ με την αλλαγη(και ας μην τον αφορα άμεσα) ειναι ο ΠΑΟ και το παιδικό του,διότι ειμαι σιγουρος ότι μπροστα στο ενδεχόμενο αποκλεισμού ,ο Μπακογιώργος θα χρησιμοποιουσε παίδες στο εφηβικό(και αρκετούς) και θα ειχαν ευκαιρια οι πράσινοι να μειώσουν σε 2-1. . .
Αυτό πιστευω εγω.


Πάντως η δικαιολογια ότι το ΔΑΙΣ ειναι μη διαθέσιμο,ενώ υπαρχει αγώνας νωριτερα,ειναι η χειρότερη που έχω ακουσει στην ζωή μου.
Πάντως.

Τέλος πάντων,ας μην το συνεχισουμε αλλο.
Ήταν unfair του Δουκα και της ΕΣΚΑ ότι εγινε.


Έχεις απόλυτο δίκιο και στα δύο που αναφέρεις
wike side
Παρακολουθώ όλες αυτές τις τελευταίες μέρες τις εξελίξεις στην τελική φάση των εφήβων και νομίζω ότι ξεφυγαμε από την ουσία(έχω δει και τα παιχνίδια).Ο Δούκας φανερά ανέτοιμος και με πολλά προβλήματα παρουσιάζεται όπως ακριβώς και πέρυσι στο πανελλήνιο των παίδων:χαλαρός, απροπόνητος και μπλαζέ και φυσικά την πληρώνει .Έχει βέβαια και σημαντικές απουσίες,Χαικάλη και Αγραβάνη,αλλά τα αίτια μάλλον είναι βαθύτερα.Δεν παρουσιάζει συνοχή σαν ομάδα και δείχνει σαν να είναι στην αρχή της σεζόν και όχι στο τέλος.Αυτό σημαίνει έλλειψη προπόνησης και απουσία κινήτρου για τον στόχο της δεύτερης ; ίσως θέσης.Πάντως το αγωνιστικό προφίλ της ομάδας δεν είναι αυτό που παρουσιάζεται τώρα.
Από την άλλη τα Μελίσσια φανερά συσπειρωμένα με το όραμα της υπέρβασης δίνουν την υπέρτατη μάχη για το καλύτερο.Μπράβο στα παιδιά των Μελισσίων και του προπονητή τους(σε προηγούμενο ποστ έχω αναφέρει για αυτό και κάποιοι το αμφισβήτησαν)που τους κράτησε ενωμένους και προσηλωμένους στον στόχο.
Για μένα λίγη σημασία έχει ο νικητής και τεράστια τα διδάγματα από αυτούς τους αγώνες.Σίγουρα και από τις δύο ομάδες το μπάσκετ έχει πολλα να πάρει και ας μείνουμε σε αυτά.


Τώρα για το παρασκήνιο-υπάρχει δεν υπάρχει-ας το αφήσουμε γιατί ,μπορεί να διαμορφώνει αποτελέσματα αλλά, δεν παράγει παίχτες.
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Mar 23 2015, 23:47 ) *
Μια απορία εχω :
Αν κοιμηθει ο θεός,και νικησει ο ΠΑΟ αυριο στο παιδικό,και υπαρχει αγωνας και την Πέμπτη,ξαφνικα το ΔΑΙΣ θα ειναι παλι μη διαθεσιμο την Πεμπτη;;;; smile.gif smile.gif smile.gif


Ο επόμενος αγώνας του παιδικού (αν χρειασθεί), θα είναι την Παρασκευή.
Gkos
Μιας και δεν υπάρχει thread εφήβων ΕΚΑΣΘ , ούτε πανελληνίου εφήβων (ακόμα είναι νωρίς ή μήπως όχι ? ) να πω ότι σήμερα θα έχουμε πρωταθλητή ΕΚΑΣΘ και την πρώτη ομάδα που θα πάει πανελλήνιο.

ΠΑΟΚ-Μαντουλίδης για τον τίτλο των εφήβων της ΕΚΑΣΘ, σε live streaming στις 22:00 από τη Μίκρα στο

http://tsiotras.blogspot.gr/



Αν κανείς έχει όρεξη , να χαζέψει και Χρηστίδη (Μαντουλίδη παίζει).

Χτες ο Μαντουλίδης νίκησε στον ημιτελικό του F4 , 66-54 τον ΑΡΗ






Ενώ, στο έτερο ματς ο ΠΑΟΚ έκανε περίπατο απέναντι στον Αχιλλέα Τριανδρίας ( 91-55)


Gkos
Στον τελικό ο Δουκας, 80-62 τα Μελίσσια.
AS1972
QUOTE (Gkos @ Mar 26 2015, 23:36 ) *
Στον τελικό ο Δουκας, 80-62 τα Μελίσσια.


Καθοριστικός ο Αγραβάνης... έδειξε πόσο έλειψε στα προηγούμενα ματς..
Gkos
Δούκας-Μελισσια 80-62 (16-22,43-32,55-53,80-62)


Να γράψω και τα δεκάλεπτα,διότι ως τις αρχές της τελευταίας περιόδου ο αγώνας ήταν ντέρμπι.

Παραπάνω θα σας πει ο ταραξιας κος Χαντζόπουλος smile.gif
Εγώ δεν έχω κέφια sad.gif
Mpampis_s
QUOTE(AS1972 @ Mar 27 2015, 00:09 ) *
Καθοριστικός ο Αγραβάνης... έδειξε πόσο έλειψε στα προηγούμενα ματς..

Σήμερα πολλή καλή χημεία ειχαν ο Καρράς με τον Αγραβάνη και κυρίως με τους συνδυασμούς τους βάλανε πολλούς πόντους.
Μπραβο στον Δούκα που προκρίθηκε στον τελικό ηταν σημαντικά βελτιωμένος σήμερα καί κερδισε δίκαια.
Απο την αλλη μεριά τα Μελισσια δεν μπόρεσαν να ολοκληρώσουν την εκπληξη,για μένα επαιξαν με λάθος τρόπο προσπαθησε ο προπονητής τους να παιξει με την περιφέρεια που για μια ακομη φορα φανηκε οτι τα παιδιά ηθελαν αλλα δεν μπορούςαν, και το πλήρωσε αφήνοντας το μεγάλο του οπλο τους ψηλους ανεκμετάλευτους σε αντιθεση με Μπακογιωργο που επαιξε πολυ με την δυναμη του μεσα στην ρακέτα(Καρρας-Αγραβάνης).
Αριστη ηταν η διαιτησια.
Δυστυχώς επιβεβαιώθηκα για τα Μελισσια που ειχα πει οτι δεν ειναι ομάδα του προπονητή ειναι ομαδα των ψηλών.Πάντως μπράβο τους για εδω που έφθασαν
larry33
Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά και τον προπονητή των Μελισσίων. Μαχητές από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό...από το πρώτο μέχρι το τελευταίο μάτς, με ανατροπές μεγάλων διαφορών! Αυτό δείχνει αν μή τι άλλο χαρακτήρα! Μπράβο και πάλι!
jhantzop
ΔΟΥΚΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 80-62 (ημ. 43-32)

Διαιτητές: Σκούτας, Αναστασίου
Δεκάλεπτα: 16-22, 27-10, 12-21, 25-9
Διακύμανση σκορ: 6-17 (6'), 16-22 (10'), 27-22 (15'), 43-30 (19'), 54-46 (27'), 55-55 (32'), 80-62 (40')

Δούκας (Μπακογιώργος - Σουλιώτης): Κανάκης, Μαστόρος 24 (3), Φιλίππου 5 (1), Τζελάλης 9 (3), Καρράς 13, Φωτόπουλος 4, Αγραβάνης 20, Γκίνης, Δραγάτης 5, Γεραμάνης

Μελίσσια (Καβάσιλας): Σωτηρέλλος 17 (2), Κυπαρίσης 15 (2), Χρηστοφής 1, Γαλακτερός 8 (2), Μαλέλης Φ 12, Παπακωνσταντίνου, Μαλέλης Ε 9 (1)


QUOTE(Gkos @ Mar 27 2015, 00:14 ) *
Παραπάνω θα σας πει ο ταραξιας κος Χαντζόπουλος smile.gif

Όσο για το ταραξίας του Gkos, να ζητήσω συγγνώμη για το συμβάν με την καρέκλα στο ημίχρονο του αγώνα, κάτι το οποίο έγινε προφανώς για συγκεκριμένο λόγο, τον οποίο δεν υπάρχει λόγος και δεν χρειάζεται να γνωρίζετε. Από την άλλη, θα ήθελα να πω σε αυτούς που ευαισθητοποιήθηκαν τόσο με το γεγονός και παραπονέθηκαν, πως καλύτερα θα είναι πρώτα να κοιτάνε πιο κοντά τους, δίπλα τους, το "σπίτι" τους. Ας ευαισθητοποιηθούν πρώτα με τον προπονητή/παιδαγωγό των παιδιών τους, που πετάει και κλωτσάει καρέκλες δίπλα σε αυτά και μετά ας ασχοληθούν και με τον "ξένο".

Συγχαρητήρια στα παιδιά μας για τα τρία ωραία παιχνίδια που πρόσφεραν. Καλή συνέχεια στις ομάδες.
Gkos
Να πούμε ότι ο τελικός θα γίνει την ερχόμενη Παρασκευή και όχι την Τρίτη (λόγω Χαραλαμπόπουλου i guess) όπως έγραφε αρχικά το πρόγραμμα.
Αναρωτιέμαι τι το ανακοίνωσαν το πρόγραμμα αφού δεν τηρήθηκε και σε κανένα ματς ;p

QUOTE (jhantzop @ Mar 27 2015, 09:19 ) *
Όσο για το ταραξίας του Gkos, να ζητήσω συγγνώμη για το συμβάν με την καρέκλα στο ημίχρονο του αγώνα, κάτι το οποίο έγινε προφανώς για συγκεκριμένο λόγο, τον οποίο δεν υπάρχει λόγος και δεν χρειάζεται να γνωρίζετε. Από την άλλη, θα ήθελα να πω σε αυτούς που ευαισθητοποιήθηκαν τόσο με το γεγονός και παραπονέθηκαν, πως καλύτερα θα είναι πρώτα να κοιτάνε πιο κοντά τους, δίπλα τους, το "σπίτι" τους. Ας ευαισθητοποιηθούν πρώτα με τον προπονητή/παιδαγωγό των παιδιών τους, που πετάει και κλωτσάει καρέκλες δίπλα σε αυτά και μετά ας ασχοληθούν και με τον "ξένο".


Βλέπω να κόβονται τα φιλικά γειτονιάς του χρόνου.... smiley.gif shot.gif
Gkos
"Μπάσκετ Εφήβων: ΑΣΕΔ - ΚΑΟ Μελισσίων 80-62 και πρόκριση για τους "μπλε" στη σειρά των τελικών του πρωταθλήματος ΕΣΚΑ με 3-2 νίκες στους ημιτελικούς...
27/3/2015
Μεγάλη νίκη σημειώσε χθες βράδυ (26/3) στο Δαΐς η Εφηβική ομάδα Μπάσκετ του Συλλόγου μας η οποία ξεπέρασε το εμπόδιο του ΚΑΟ Μελισσίων με σκορ 80-62 κάνοντας έτσι 3-2 το σκορ νικών στους ημιτελικούς...

Με το αποτέλεσμα αυτό, οι αθλητές του Τάκη Μπακογεώργου εξασφάλισαν για ακόμη μια χρονιά τη συμμετοχή τους στον μεγάλο τελικό του πρωταθλήματος της ΕΣΚΑ, εκεί που τους περιμένει ο πανίσχυρος Παναθηναϊκός...

Θυμίζουμε ότι οι "πράσινοι" έχουν ήδη 2 νίκες επί των "μπλε" από την κανονική περίοδο (2-0) και πλέον χρειάζονται ακόμη 1 για να κατακτήσουν τον τίτλο του Πρωταθλητή Αττικής κερδίζοντας παράλληλα την πρόκρισή τους στο Final Six (πανελλήνια φάση)...

Από την άλλη πλευρά, η ομάδα μας ψάχνει ένα μπασκετικό θαύμα, δηλαδή 3 συνεχόμενες νίκες επί μιας ομάδας που είναι φέτος αήττητη και έχει παίκτες με συμμετοχή στην ανδρική ομάδα του Παναθηναϊκού και την Euroleague!!!

Όπως και να χει, η μέχρι πορεία του ΑΣΕΔ κρίνεται εξαιρετική και αγγίζει τα όρια της υπέρβασης, ειδικά μετά από κάποιους τραυματισμούς βασικών παικτών του (πχ. Χαϊκάλης).

Άλλωστε, η πρωτιά της Παιδικής ομάδας και η πρόκριση της Εφηβικής στον τελικό είναι επιτυχίες που καθιστούν τον ΑΣΕΔ πρωταγωνιστή στο χώρο του Ελληνικού Μπάσκετ όσο τουλάχιστον αφορά στα τμήματα υποδομής...

Σχετικά με το χθεσινό ματς, οι δύο ομάδες είχαν από δύο καλά 10λεπτα...απλά αυτά του ΑΣΕΔ ήταν...πολύ καλύτερα!

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 10' με 16-22 έχοντας 3/5 τρίποντα και γενικότερα καλό ρυθμό στην επίθεση...

Στη συνέχεια οι γηπεδούχοι αντέδρασαν, βελτίωσαν την αμυντική τους λειτουργία ενώ με κύριο εκφραστή τον ποκλύ καλό Μαστόρο σημείωσαν 27 πόντους στην επίθεση για να προηγηθούν με 43-32 στη λήξη του ημιχρόνου!!!

Στην επανάληψη, η ομάδα των Μελισσίων αιφνιδίασε εκ νέου τους γηπεδούχους...

Με σκορ 3ης περιόδου 12-21 ξαναμπήκε δυνατά στη διεκδίκηση της νίκης διαμορφώνοντας το σκορ σε 55-53 στο 30' με τον ΑΣΕΔ να παρουσιάζεται σε αυτή την περίοδο νευρικός και απελπιστικά άστοχος έχοντας 1/8 τρίπ. και 1/4 βολές...

Όλα ξεκαθάρισαν στο τελευταίο κομμάτι του αγώνα...

Οι γηπεδούχοι επέβαλαν πλήρως το ρυθμό τους, κέρδισαν τις μάχες κοντά στα καλάθια (9/13 δίποντα, 11 rebounds) και "υποχρέωσαν" την αντίπαλη ομάδα (0/4 τρίπ., 6 λάθη) σε ήττα με 18 (!!!) πόντους διαφορά...τελικό σκορ 80-62 και πρόκριση στο ζευγάρι του μεγάλου τελικού...

Ακολουθούν τα στατιστικά των "μπλε" από το χθεσινό ματς... "

http://www.ased.gr/Articles/1454


Πρωταθλητής ΕΚΑΣΘ και στο πανελλήνιο ο ΠΑΟΚ

"Πρωταθλητής ΕΚΑΣΘ στους εφήβους ο ΠΑΟΚ-Κέρδισε μετά από συγκλονιστικό παιχνίδι με 59-52 το Μαντουλίδη

Ο ΠΑΟΚ ήταν ο μεγάλος νικητής του τελικού των εφήβων της ΕΚΑΣΘ καθώς επιβλήθηκε με 59-52 του Μαντουλίδη και θα εκπροσωπήσει την Θεσσαλονίκη στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.



Ο «Δικέφαλος» ήταν καλύτερος, είχε προβάδισμα στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα και με μεγάλο πρωταγωνιστή στην επίθεση τον Αζίζη, κατέκτησε τον τίτλο του πρωταθλητή.
Δεκάλεπτα: 9-15, 27-24, 42-40, 59-52
Διαιτητές: Πανταζής-Μοσχοτόγλου
ΠΑΟΚ (Μελετιάδης): Κολοκοτρώνης 10(1), Αμανατίδης, Βάλλιος 2, Χονδρογιάννης 11(1), Καραγιαννάκης, Καραγιώργος, Ψυχίδης 9, Αζίζης 19(1), Κοντόπουλος 2, Τσούκας, Καμπουρίδης 4, Καραμανώλης 2.

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ(Αλμπάνης): Γκαβέζος 7(1), Ηλιού, Καμάρας 9(1), Γαϊτανίδης 3, Τάκης 4, Χρηστίδης 11, Βαϊντερλής, Καλαμπόκης, Λεμονάκης 11(1), Μπίλιος, Μπρόζος 4, Τσιακίρης 3(1). "


http://tsiotras.blogspot.com/2015/03/59-52...l#ixzz3VaHycOGA




Στον μικρό τελικό σε συγκλονιστικό αγώνα στην παράταση βλέπω , ο Αχιλλέας Τριανδρίας νίκησε τον ΑΡΗ !


Gkos
Σήμερα είναι ο μικρός τελικός στα Μελίσσια στις 10 παρά 15.

Μελίσσια-Μαρούσι.

Αν θα πάω σίγουρα δεν ξέρω , πάντως διπλό προ-βλέπω smiley.gif
wike side
QUOTE(Gkos @ Mar 31 2015, 13:08 ) *
Σήμερα είναι ο μικρός τελικός στα Μελίσσια στις 10 παρά 15.

Μελίσσια-Μαρούσι.

Αν θα πάω σίγουρα δεν ξέρω , πάντως διπλό προ-βλέπω smiley.gif





Δύσκολο παιχνίδι,δύσκολες προβλέψεις.Αν όλοι είναι καλά,τότε θα δούμε ματσάρα,το Μαρούσι έχει καλύτερη ομοιογένεια σαν ομάδα και τα Μελίσσια μεγαλύτερο κίνητρο και ψηλούς.Ενδιαφέρουσα μονομαχία και για τους προπονητές,που γνωρίζουν ότι τα μεγέθη είναι σχεδόν ίδια,και κατ εμέ θα παίξουν καθοριστικό ρόλο.

Περιμένουμε και το ιατρικό δελτίο από τον Gkos
Gkos
Ωραια τα λες,δύσκολο ματσάκιον,σεβόμαστε απεριόριστα τα Μελισσια που παιζουν καλό μπασκετ,εχουν παιγχνιδια στα πόδια τους και υπερτερούν και στους ψηλούς,αλλά δευτερη φορα δεν χάνει το Μαρουσι εκει smile.gif smile.gif
Και ας ειναι απροπόνητοι οι Στασινοι λόγω εκδρομήςsmile.gif
Ο Ορφευς 7 τριποντάκια θα τα πετάξειsmile.gif
Gkos
Το Μαρούσι κατέκτησε την τριτη θέση,μιας και νικησε 73-81 τα Μελισσια.
Διψήφιες διαφορες από την αρχή του αγώνα και πολυ τριποντο απέναντι στην ζωνη που επιστρατευσε ο Καβασιλας.
Περισσότερα ας μας πει κανεις που να ήταν εκει.
Μπράβο και στις δυο ομάδες για την πορεια τους.
Gkos
Μιας και το thread αντι για Α κατηγορια ΕΣΚΑ ,το έχω κανει "εφηβων πασης Ελλαδος",να πω ότι
σημερα στις 13:30 στην Λαρνακα της ομορφης Κυπρου μας,είναι ο τελικός του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος μεταξύ 4ου ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ και Εκπαιδευτηρίων Λαμπίρη!

Το 4το με Χαραλαμπόπουλο(31 ποντοι με 9/12β., 5/7δ., 4/7τρ., 22ρ., 5ασ., 2κλ.) και Μιλεντίγιεβιτς (29 πόντοι με 6/10β., 7/13δ., 3/12τρ., 7ρ., 2ασ., 5κλ.) σε τρελά κέφια(πέτυχαν τους 60 από τους 72 πόντους της ομάδας και μάζεψαν τα 29 από τα 43 ριμπάουντς!!!) νίκησε 72-57 τα εκπαιδευτηρια Μαντουλίδη,ενώ τα εκπαιδευτηρια Λαμπίρη νίκησαν ευκολα 77-40 το Ενιαιο Λυκειο Κυκκου Β' της Λευκωσίας,ξεκουράζοντας και παίκτες.


Άντε να δούμε.
Περιμέναμε σταυρωμα Ικάρου με Παο στα under 22,δεν συνεβη μιας και το παράτησε ο Ικαρος.
Περιμένουμε στο πανελλήνιο ,δεν ξερουμε αν θα γίνει,άντε να δούμε σημερα Ικαρο vs Χαραλαμπό και Μιλεντίγιεβιτς.
AS1972
QUOTE (Gkos @ Apr 1 2015, 01:21 ) *
Μιας και το thread αντι για Α κατηγορια ΕΣΚΑ ,το έχω κανει "εφηβων πασης Ελλαδος",να πω ότι
σημερα στις 13:30 στην Λαρνακα της ομορφης Κυπρου μας,είναι ο τελικός του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος μεταξύ 4ου ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ και Εκπαιδευτηρίων Λαμπίρη!

Το 4το με Χαραλαμπόπουλο(31 ποντοι με 9/12β., 5/7δ., 4/7τρ., 22ρ., 5ασ., 2κλ.) και Μιλεντίγιεβιτς (29 πόντοι με 6/10β., 7/13δ., 3/12τρ., 7ρ., 2ασ., 5κλ.) σε τρελά κέφια(πέτυχαν τους 60 από τους 72 πόντους της ομάδας και μάζεψαν τα 29 από τα 43 ριμπάουντς!!!) νίκησε 72-57 τα εκπαιδευτηρια Μαντουλίδη,ενώ τα εκπαιδευτηρια Λαμπίρη νίκησαν ευκολα 77-40 το Ενιαιο Λυκειο Κυκκου Β' της Λευκωσίας,ξεκουράζοντας και παίκτες.


Άντε να δούμε.
Περιμέναμε σταυρωμα Ικάρου με Παο στα under 22,δεν συνεβη μιας και το παράτησε ο Ικαρος.
Περιμένουμε στο πανελλήνιο ,δεν ξερουμε αν θα γίνει,άντε να δούμε σημερα Ικαρο vs Χαραλαμπό και Μιλεντίγιεβιτς.


Τα Λαμπίρη ποιούς έχουν;;;;;
Gkos
QUOTE (AS1972 @ Apr 1 2015, 09:55 ) *
Τα Λαμπίρη ποιούς έχουν;;;;;




Αφού το γράφω βρε συ.
Ο Ίκαρος ειναι ουσιαστικά.
Εκεί ειναι οι υποτροφίες του. smiley.gif
Απλά με καποιες μικροδιαφορές.
Η μεγάλη είναι ο Ντουζίδης που μενει Χαλκιδα και δεν πάει σχολείο εκειsmile.gif

Gkos
http://live.fibaeurope.com/www/Game.aspx?a...5545&lng=en

69 από τους 77 του Αιγάλεω οι Χαραλαμπο και Μιλεντιγιεβιτς, και 24 ριμπαουντς ο Βασίλης,αλλα δεν έφτασαν. . .

Πρωταθλητές τα εκπαιδευτήρια Λαμπίρη με 82-77!!
tekton
QUOTE(Gkos @ Apr 1 2015, 15:31 ) *
http://live.fibaeurope.com/www/Game.aspx?a...5545&lng=en

69 από τους 77 του Αιγάλεω οι Χαραλαμπο και Μιλεντιγιεβιτς, και 24 ριμπαουντς ο Βασίλης,αλλα δεν έφτασαν. . .

Πρωταθλητές τα εκπαιδευτήρια Λαμπίρη με 82-77!!

Για να λέμε την αλήθεια, το γεγονός ότι 69 από τους 77 πόντους του Λυκείου απ το Αιγάλεω τους έβαλαν δύο παίχτες, είναι παράδειγμα προς αποφυγή και όχι προς μίμηση.
Gkos
QUOTE (tekton @ Apr 1 2015, 17:50 ) *
Για να λέμε την αλήθεια, το γεγονός ότι 69 από τους 77 πόντους του Λυκείου απ το Αιγάλεω τους έβαλαν δύο παίχτες, είναι παράδειγμα προς αποφυγή και όχι προς μίμηση.




Yes indeed,αλλα αυτό δείχνει και την κλάση των δύο παιδιών .


Υ.γ.
Το εγραφα 18 Μάρτη,όταν απέκλεισαν Δούκα,ότι "πανηγυρίζουν κάποιες ψυχές στα εκπαιδευτήρια Λαμπίρη i guess !! "
tekton
QUOTE(Gkos @ Apr 1 2015, 18:03 ) *
Yes indeed,αλλα αυτό δείχνει και την κλάση των δύο παιδιών .


Υ.γ.
Το εγραφα 18 Μάρτη,όταν απέκλεισαν Δούκα,ότι "πανηγυρίζουν κάποιες ψυχές στα εκπαιδευτήρια Λαμπίρη i guess !! "

Συμφωνούμε απόλυτα σε όλα. Πράγματι τα δυο παιδιά είναι σπουδαίοι παίχτες, αλλά κατά τη γνώμη μου θα ήταν ακόμη σπουδαιότεροι αν πάνω από το ατομικό έβαζαν την ομάδα.
Gkos
Nα υπενθυμίσουμε ότι άυριο στις 9:30 είναι ο τελικός μεταξύ ΠΑΟ και Δούκα.
Ο Παναθηναικός είναι ήδη στο 2-0 και θέλει μια νικη για το πρωτάθλημα.


QUOTE (Gkos @ Mar 31 2015, 23:38 ) *
Το Μαρούσι κατέκτησε την τριτη θέση,μιας και νικησε 73-81 τα Μελισσια.
Διψήφιες διαφορες από την αρχή του αγώνα και πολυ τριποντο απέναντι στην ζωνη που επιστρατευσε ο Καβασιλας.
Περισσότερα ας μας πει κανεις που να ήταν εκει.
Μπράβο και στις δυο ομάδες για την πορεια τους.



ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΜΑΡΟΥΣΙ 73-81 (ημ. 30-43)

Διοργάνωση: Α' Κατηγορία Εφήβων 2014-15
Μικρός Τελικός

Ημερομηνία: 31/03/2015 και ώρα 21:45
Γήπεδο: Κλειστό Μελισσίων
Διαιτητές: Αντερριώτης, Αντωνόπουλος
Δεκάλεπτα: 18-15, 12-28, 17-14, 26-24

Μελίσσια (Καβάσιλας): Σωτηρέλλος 6, Κυπαρίσης 17, Χρηστοφής, Γαλακτερός 20 (4), Μαλέλης Φ 20, Παπακωνσταντίνου, Καλτσάς, Μαλέλης Ε 10

Μαρούσι (Λιμναίος - Κεραμιδας): Μπίτσος 7 (1), Στασινός Ο 20 (4), Στασινός Ι 4, Νιώτης, Θεοδωρίδης, Τσουπάκης 14 (2), Βαβελίδης 10 (1), Ανδρικόπουλος 21 (5), Καλκάνης 3 (1), Τσακαλάκης 2

http://www.melissiabc.gr/press.asp?subpage=3&aid=1033

(Δυο στατιστικά μου κάνουν εντυπωση .
Αφενός τα 14 τρίποντα του Μαρουσίου (ούτε εγώ δεν το περίμενα τόσα ,αλλά όταν παίζει 35 ζώνη ο αντίπαλος προπονητής αυτά συμβαίνουν) αφετέρου ότι και οι 73 πόντοι(που δεν είναι λίγοι ) των Μελισσίων είναι από την βασική 5άδα....Δεν σκόραρε κανείς άλλος! )


QUOTE (tekton @ Apr 1 2015, 18:31 ) *
Συμφωνούμε απόλυτα σε όλα. Πράγματι τα δυο παιδιά είναι σπουδαίοι παίχτες, αλλά κατά τη γνώμη μου θα ήταν ακόμη σπουδαιότεροι αν πάνω από το ατομικό έβαζαν την ομάδα.


Για την ιστορία πάντως ,αμφότεροι δεν είχαν και τόσο καλά στατιστικά χτες .

Χαραλαμπόπουλος 31 (8/18β., 7/10δ., 3/12τρ., 24ρ., 4ασ., 2κλ., 4ταπ.)
Μιλεντίγιεβιτς 38 (5/11β., 6/18δ., 7/23τρ., 7ρ., 3ασ., 3κλ)

Ειδικά οι βολές του Βασίλη ,μπορεί να απέβησαν μοιραίες (δεν έχω παρακολουθήσει εξέλιξη αγώνα) . bball.gif

Gkos
Ληξη ημιχρονου στον Τάφο, 43-32.
bfm-bro
Eμαθα οτι ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ πηρε το εφηβικο νικοντας στον τελικο τον ΔΟΥΚΑ.
Εαν ξερει καποιος ας γραψει το αποτελεσμα και δυο λογια για τον αγωνα. icon_drunk.gif
Gkos
Μια 35αρα μου είπαν.
Δεν ρώτησα παραπανω

Υπεθεσα θα ειχατε παει αρκετοι,αλλά απότι βλέπω. . .
Gkos
Καλημέρα.
Απότι μου είπανε,κακό ματς,που στο β μέρος ειδικά δεν βλεπότανε.
Ο ΠΑΟ ήτο μετριότατος(τραγικός Χαραλαμπόπουλος,κακός Κόνιαρης,απλά καλός Παπαγιάννης,αρκετά καλός Λούτζης,την παρτίδα την έσωσαν πάλι οι back stage παίχτες ,πολύ καλός Καμαριανός), ο Δούκας ανύπαρκτος(κακός Καρράς και όλοι οι άλλοι μέτριοι ,οι μικροί-παίξανε όλοι-απλά δεν μπορούν ακόμα.)
Σαν εξέλιξη,στην αρχή του ματς ήταν μπροστά ο Δουκας,και το γυρισε ως το ημίχρονο ο ΠΑΟ ανετα και μετα πανηγύρι.
Η ΕΣΚΑ ακόμα δεν έχει γράψει(από Δευτέρα),η σελιδα του ΠΑΟ στο fb επισης τίποτα(ουτε καν σκορ-φώτο πανηγυρισμων έχει μόνο) ,ε αυτά,δεν εγινε κάτι που να μην περιμέναμε δηλαδή.
Γι αυτό βλέπω κανενας συμφορουμιτης δεν πήγε(αν και ήταν κατάμεστο).
Α!
Είχε και Fun Patrol άκουσα smile.gif
peristerifan
QUOTE(Gkos @ Apr 4 2015, 09:01 ) *
Καλημέρα.
Απότι μου είπανε,κακό ματς,που στο β μέρος ειδικά δεν βλεπότανε.
Ο ΠΑΟ ήτο μετριότατος(τραγικός Χαραλαμπόπουλος,κακός Κόνιαρης,απλά καλός Παπαγιάννης,αρκετά καλός Λούτζης,την παρτίδα την έσωσαν πάλι οι back stage παίχτες ,πολύ καλός Καμαριανός), ο Δούκας ανύπαρκτος(κακός Καρράς και όλοι οι άλλοι μέτριοι ,οι μικροί-παίξανε όλοι-απλά δεν μπορούν ακόμα.)
Σαν εξέλιξη,στην αρχή του ματς ήταν μπροστά ο Δουκας,και το γυρισε ως το ημίχρονο ο ΠΑΟ ανετα και μετα πανηγύρι.
Η ΕΣΚΑ ακόμα δεν έχει γράψει(από Δευτέρα),η σελιδα του ΠΑΟ στο fb επισης τίποτα(ουτε καν σκορ-φώτο πανηγυρισμων έχει μόνο) ,ε αυτά,δεν εγινε κάτι που να μην περιμέναμε δηλαδή.
Γι αυτό βλέπω κανενας συμφορουμιτης δεν πήγε(αν και ήταν κατάμεστο).
Α!
Είχε και Fun Patrol άκουσα smile.gif


Γιατι τα κανεις τοσο τραγικα.Ο ΠΑΟ επιασε αποδοση περιπου 75% και πηγε η διαφορα στους 34 (σκεψου να επιανε 90%) και στο τελος δεν
ειχε χαραλαμπο παπαγιαννη λουντζη.Τραγικος ο Χαραλαμπο!! ρώτησες το παιδι μετα από προπονηση να παει να παιξει τελικο αν εχει δυναμεις? το ιδιο και ο λουντζης.
Ο κονιατης τραυματιας με θλασση και ο παπαγιαννης να παιζει ξανα μετα από 40 ημερες που τον ταλαιπωρησε θλασση.Και τελευταιο η σελιδα του ΠΑΟ το ανεβασε 20 λεπτα μετα την ληξη.
Πες λοιπον στον πληροφοριοδωτη σου ότι ειχε παει σε άλλο γηπεδο και άλλη φορα να εχει τα αυτια του ανοιχτα γιατι αυτά τα λεγανε στα πηγαδάκια του γηπεδου

Gkos
QUOTE (peristerifan @ Apr 4 2015, 10:57 ) *
Γιατι τα κανεις τοσο τραγικα.Ο ΠΑΟ επιασε αποδοση περιπου 75% και πηγε η διαφορα στους 34 (σκεψου να επιανε 90%) και στο τελος δεν
ειχε χαραλαμπο παπαγιαννη λουντζη.Τραγικος ο Χαραλαμπο!! ρώτησες το παιδι μετα από προπονηση να παει να παιξει τελικο αν εχει δυναμεις? το ιδιο και ο λουντζης.
Ο κονιατης τραυματιας με θλασση και ο παπαγιαννης να παιζει ξανα μετα από 40 ημερες που τον ταλαιπωρησε θλασση.Και τελευταιο η σελιδα του ΠΑΟ το ανεβασε 20 λεπτα μετα την ληξη.
Πες λοιπον στον πληροφοριοδωτη σου ότι ειχε παει σε άλλο γηπεδο και άλλη φορα να εχει τα αυτια του ανοιχτα γιατι αυτά τα λεγανε στα πηγαδάκια του γηπεδου



Εγώ εγραψα τι μου είπανε (παραπάνω του ενός) ατομα που έχουν δει παμπολλες φορές φέτος τις ομάδες.


Αν καποιος εχει διαφορετική άποψη,φυσικα μπορει να την εκφέρει.


Οτι ο Χαραλαμπό θα ήταν κατακουρασμενος από τα συνεχή ματς ήταν αναμενόμενο ,Κονιαρης και Παπαγιαννης ηταν off πολυ καιρο(ειδικα ο Παπαγιαννης ειχε να παιξει από Φλεβαρη) και λογικό να μην ήταν έτοιμοι.
Μην μου λες τα προφανή.
Όταν εσυ πήγαινες,εγώ γύριζα.
Εγω έγραψα πως παιξανε.

Επειδη υπηρχε καμερα του sportshero στο γηπεδο ,υποθετω θα το δειξει(ήταν και αυτός ενας από τους λογους που προτιμησα να παω Καλλιθεα) και θα δουμε.
Αν κανω λαθος ,θα το γραψω.
Χλωμο βεβαια,αλλα οκ.

Υ.γ.
Η σελιδα Ακαδημιων του ΠΑΟ στο φουμπου δεν έχει ανεβασει κανένα σκορ ,μπηκα και τώρα και τσεκαρα.
Φωτογραφίες έχει.
Εκτιθεσαι αδερφέ.


Υ.γ.2.
Το " Όταν εσυ πήγαινες,εγώ γύριζα " παρτο και κυριολεκτικα.
Μεχρι τις 9, στον Ταφο ήμουνα.
Μιλησα,ειδα και έφυγα.



This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.